ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 12:00
    По света и у нас Информационна емисия
  • 12:30
    Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня/п/
  • 12:45
    Телепазарен прозорец
  • 13:00
    Концерт на Оркестъра на БНР /п/
Пълна програма
  • 12:00
    bTV Новините - обедна емисия
  • 12:30
    "Шоуто на Слави" /п/- вечерно ток шоу
  • 13:30
    Премиера: "Любов под наем" - сериал, с. 1, еп. 33
  • 15:00
    "Изкушение" - сериал, с.1, еп.15
Пълна програма
  • 12:00
    Новините на NOVA
  • 12:30
    "Войната на розите"- сериен филм
  • 13:30
    "Остани с мен" (премиера) - сериен филм
  • 14:30
    "Прости ми" (премиера) - сериен филм
Пълна програма
  • 10:30
    ОколоСВЕТСКО с Бойка Делиева и Константина Живова
  • 12:30
    Новините ON AIR
  • 13:00
    Видимо и невидимо - коментарно предаване за измеренията на свободата с Калин Манолов /п./
  • 14:00
    Телепазарен прозорец
Пълна програма
  • 12:00
    В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки/Йордан Кирилов
  • 14:00
    Invest/Or с Радина Колева/ п./
  • 15:00
    Водещите новини
  • 15:05
    Бизнес старт - сутрешен блок с Живка Попатанасова и Димитър Вучев /п./
Пълна програма
  • 12:00
    Телешоп
  • 14:00
    Ханибъл постмортем; сезон 3, епизод 10, криминален, САЩ, 2015
  • 14:10
    Престъпления без граници; сезон 2, епизод 10, драма, криминален, Франция, 2014
  • 15:15
    Щура надпревара; сезон 1, епизод 6, риалити, оригинална продукция, Унгария, 2016
Пълна програма
  • 11:55
    В аквариума: Хип-хоп за риби
  • 12:50
    Майстори на къщи в клоните на дърветата: Изгубени в гората
  • 13:45
    Лошо куче!: Дивотии и дребно хулиганство
  • 14:40
    Дивият Индокитай: Камбоджа
Пълна програма
  • 10:00
    Hit Mix
  • 14:00
    Standard MK
  • 14:30
    Music Arena
  • 16:00
    TV Shop
Пълна програма
  • 12:00
    Песни от Рая Хорът Донг - хорът на куаят
  • 12:30
    България 12.30 кратки новини
  • 12:45
    Потребителската кошница /п/
  • 12:55
    Информация за времето - по градове
Пълна програма
  • 12:00
    По света и у нас
  • 12:30
    Събитията на 2017 /п/
  • 13:30
    Ай да идем /БНТ 2 Благоевград/п/
  • 14:00
    Денят започва с Култура /п/
Пълна програма
  • 12:05
    Scooby Doo Where Are You!
  • 12:30
    Tom & Jerry
  • 12:36
    Tom & Jerry
  • 12:43
    Tom & Jerry
Пълна програма
  • 12:00
    "Стрелата" - сериал, с.2, еп.6
  • 13:00
    "Споон" -  екшън, трилър, фентъзи (САЩ, 1997), режисьор -  Марк А. З. Дипе, актьори - Майкъл Джей Уайт, Джон Легуизамо, Мартин Шийн, Тереза Рандъл, Никол Уилямсън и др.
  • 15:00
    "Монк" - сериал, с.3, еп.1
  • 16:00
    "Готъм" - сериал, с.2, еп. 18
Пълна програма
  • 11:30
    "Ризоли и Айлс: Криминални досиета" - сериал, с.6, еп.17,18
  • 13:30
    Премиера: "Отново и отново" - сериал, с.1, еп.9
  • 14:30
    "Модна къща "Версаче" - биографичен, драма (Канада, 2013), режисьор - Сара Шугърман, актьори - Ракел Уелч, Джина Гершон, Енрико Колантони, Колм Феоре, Алекс Картър и др.
  • 16:15
    "Елхички: Лапички, кокали и рокендрол" - комедия (Русия, 2015), режисьор - Максим Свешников, актьори - Андрей Мерзликин, Ян Цапник, Лера Стреляева, Галина Коньшина, Пьотр Фьодоров, Анна Чиповская, Виктор Василев, Андрей Федорцов и др.
Пълна програма
  • 12:00
    "Кухня" - сериал
  • 13:00
    "Кое е това момиче" /п./- сериал
  • 14:00
    "Двама мъже и половина" - сериал
  • 15:00
    "Новите съседи" /п./- комедиен сериал
Пълна програма
  • 12:00
    "Светлината на моя живот" - сериал
  • 13:00
    "Сияйна луна" - сериал
  • 14:30
    Премиера: "Какво ядем?" - документална поредица
  • 15:00
    "Истински истории" - риалити сериал
Пълна програма
  • 12:08
    ОК, Кей О! Да бъдем герои
  • 12:19
    ОК, Кей О! Да бъдем герои
  • 12:30
    ОК, Кей О! Да бъдем герои
  • 12:40
    ОК, Кей О! Да бъдем герои
Пълна програма
  • 12:00
    "Червената пустиня", драма, Италия, 1964; реж. Микеланджело Антониони, с Моника Вити, Ричард Харис, Карло Чионети, Ксения Валдери, Рита Реноар, [12+]
  • 13:55
    "Рок училище", комедия, САЩ, 2003; реж. Ричард Линклейтър, с Джак Блек, Джон Кюсак, Майк Уайт, Сара Силвърман, Джоуи Гайдъс, [12+]
  • 15:40
    "Безопасна светлина", драма, САЩ, 2015; реж. Тони Алупис, с Евън Питърс, Джуно Темпъл, Кевин Алехандро, Кристин Лахти, Джейсън Бега, [15+]
  • 17:05
    "Софи и изгряващото слънце", романтична драма, САЩ, 2016; реж. Маги Грийнуолд, с Джулиан Никълсън, Такаши Ямагучи, Марго Матиндейл, Даян Лад, Лорейн Тусейнт, [15+]
Пълна програма
  • 11:50
    "Белгийският крал", комедийна драма, Белгия, 2016; реж. Питър Бросенс, Джесика Удуърт, с Петер Ван ден Бегин, Люси Дебе, Титус де Воогт, Питер Ван дер Хауен, Нина Николина, Валентин Ганев, [12+]
  • 13:25
    "Без граници", драма, Иран, 2014; реж. Амирхосеин Асгари, с Алиреза Баледи, Араш Мерабан, Арсалан Алипуораин, Зейнаб Назерпур, [12+]
  • 15:10
    "Клеър в действие", драма, САЩ, 2016; реж. Лиза Робинсън, Ани Дж. Хауъл, с Бетси Бранд, Крис Бийтъм, Зев Хауърт, Анна Маргарет Холиман, Сакина Джафри, [12+]
  • 16:35
    "Хеди", драма, Тунис, 2016; реж. Мохамед Бен Атия, с Майд Мастура, Рим Бен Месауд, Саба Бузуита, Омния Бен Гали, Хаким Бумсауди, [12+]
Пълна програма
  • 12:00
    Amanpour
  • 12:30
    Living Golf
  • 13:00
    New Day
  • 14:00
    CNN Newsroom
Пълна програма
  • 11:30
    "Пепел от рози" - сериен филм, /п/
  • 12:30
    "Семейни войни" - телевизионна игра, /п/
  • 13:30
    "Мисия: Нов дом"- романтичен филм с уч. на Ханес Янике, Дана Голомбек, Нина Монка, Нина Гумих и др.
  • 15:30
    "Ритъмът на мечтите" - сериал, /п/
Пълна програма
  • 12:00
    "Етажна собственост" - сериал, сезон 2, /п/
  • 13:00
    "Военни престъпления" - сериал, сезон 10
  • 14:00
    "Комисар Рекс" - сериал, сезон 14
  • 15:00
    "Разкатаване" - екшън с уч. на Жан-Клод Ван Дам, Роб Шнайдер, Лела Рошон, Пол Сорвино и др., /п/
Пълна програма
  • 12:00
    Да продадеш колата си: Рено Алпин
  • 13:00
    Двойно оцеляване: Без въздух
  • 14:00
    Голи и уплашени: Роякът
  • 15:00
    Голи и уплашени: Всичко или нищо
Пълна програма
  • 11:26
    Бъдещето на...: Свръхчовеците
  • 12:14
    Ловци на митове: Междузведни войни: отмъщението на мита
  • 13:02
    Как са го направили?: Епизод 14
  • 13:26
    Фабрика за храна: САЩ: Сирене на квадрат
Пълна програма
  • 11:30
    Близначки-магьосници 2
  • 13:00
    Лив и Мади
  • 13:30
    Законът на Майло Мърфи
  • 13:55
    Мики Маус
Пълна програма
  • 12:10
    "Да изобретяваме"
  • 12:35
    "Фокуси"
  • 12:50
    "Фокуси"
  • 13:05
    "Гастрономи"
Пълна програма
  • 12:00
    Кученце в джобче - анимационен сериал
  • 12:30
    Покемон - анимационен сериал
  • 13:00
    Кибербитка - анимационен сериал
  • 13:30
    Всички кучета отиват в рая - аним. филм
Пълна програма
  • 12:00
    Резонанс - с Васко Мавриков
  • 13:00
    Новини
  • 13:15
    Наследницата - 151 еп. - Сериал
  • 14:15
    Баровки - 42 еп. - Сериал
Пълна програма
  • 12:10
    Спортът днес
  • 12:15
    Без коментар: кадри от актуални събития без журналистически коментар
  • 12:45
    Международни събития
  • 13:10
    Спортът днес
Пълна програма
  • 12:00
    Ски-бягане, "Тур дьо ски" Обертстдорф: 15 км (мъже), пряко
  • 13:00
    Биатлон, Световна купа Оберхоф: 7.5 км (жени), пряко
  • 14:45
    Ски-скокове: "Четирите шанци" Инсбрук, пряко
  • 17:00
    Ски-алпийски дисциплини, Световна купа (мъже) Загреб: Слалом (втори манш), пряко
Пълна програма
  • 11:30
    Тенис, "Хопман къп": Швейцария - САЩ, пряко
  • 16:30
    Тенис, ATP: Турнир в Доха, пряко
  • 18:30
    Ски-скокове: "Четирите шанци" Инсбрук
  • 20:00
    Биатлон, Световна купа Оберхоф: 7.5 км (жени)
Пълна програма
  • 11:30
    Най-трудното оцеляване Аляска, сезон 1, еп. 2
  • 12:15
    Царе на строителството с дървен материал, сезон 2, еп. 1
  • 13:00
    Царе на строителството с дървен материал, сезон 2, еп. 2
  • 13:45
    Царе на строителството с дървен материал, сезон 2, еп. 3
Пълна програма
  • 11:35
    Alpine Adventurer Series 3
  • 12:30
    Nhra Sportsman Series
  • 13:25
    Snowfix
  • 13:50
    Snowfix
Пълна програма
  • 12:00
    Багрите на България /фолклорна и народна музика/
  • 12:30
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 13:05
    Телепазар
  • 13:20
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
Пълна програма
  • 12:00
    Джада вкъщи
  • 12:30
    Джада вкъщи
  • 13:00
    Здравословни гурме ястия
  • 13:30
    Здравословни гурме ястия
Пълна програма
  • 11:55
    Без пукната пара - втори сезон, еп. 6
  • 12:25
    С ножица в ръка - игрален филм
  • 14:40
    Поднови или продай - риалити, еп. 6
  • 15:10
    Шепот от отвъдното - четвърти сезон, еп. 15
Пълна програма
  • 11:35
    Военни престъпления - шести сезон, еп. 14
  • 12:30
    Глейдс - трети сезон, еп. 6
  • 13:20
    Елементарно, Уотсън - четвърти сезон, еп. 12
  • 14:15
    Бул - първи сезон, еп. 18
Пълна програма
  • 11:10
    "Разрушение", комедийна драма, САЩ, 2015; реж. Жан-Марк Вале, с Джейк Джилънхол, Наоми Уотс, Крис Купър, Джуда Люис, Си Джей Уилсън, [12+]
  • 12:50
    "Пощальонът", документален, Финландия, 2016; реж. Тонислав Христов, [12+]
  • 14:15
    "Мистериите на Хейли Дийн: Убийство, с любов", мистерия, САЩ, 2016; реж. Тери Инграм, с Кели Мартин, Джакомо Басато, Синди Бъзби, Вив Лийкок, Джеси Мос, [12+]
  • 15:40
    "Сестри на макс", комедия, САЩ, 2015; реж. Джейсън Мур, с Тина Фей, Ейми Поулър, Мая Рудолф, Айк Баринхолц, Джеймс Бролин, [15+]
Пълна програма
  • 12:10
    Гениите на модерния свят, сезон 1, еп. 3
  • 13:20
    Гении на древния свят, сезон 1, еп. 3
  • 14:25
    Рим: Първата световна суперсила, сезон 1, еп. 3
  • 15:15
    Елизабет I
Пълна програма
  • 12:00
    Спецове в заложната къща: Прославен спец по залозите
  • 12:30
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Пълна бъркотия
  • 13:00
    Американски антиквари: Сладкият ми форд
  • 14:00
    Надпревара за находки: Маями: Дива игра на карти
Пълна програма
  • 12:00
    ЗА РИБА - тв поредица, пети сезон, 51 еп.
  • 13:00
    Моето хоби: Моделите
  • 14:00
    АКТУАЛНО - тв поредица - обзор '2017
  • 15:00
    ХОБИ НОВИНИ
Пълна програма
  • 11:55
    "Кайю"
  • 12:25
    "Хари и неговата кофа, пълна с динозаври"
  • 12:50
    "Бож"
  • 13:00
    "Кит и Кейт"
Пълна програма
  • 12:00
    НОВИНИ
  • 12:15
    Телемаркет
  • 12:20
    Времето, календар, хороскоп
  • 12:30
    "Всеки следобед с Криси"/п/
Пълна програма
  • 02:45
    Тюбс
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:30
    Драконова топка Z (анимация)
  • 19:00
    Хартли (фейлетон)
Пълна програма
  • 11:10
    "Плажът на чудесата" - романтична комедия с Дийн Камерън, Ейми Доленц.
  • 12:40
    "Любов или пари" - комедия с Тимъти Дейли, Хавиланд Морис, Кевин Маккарти.
  • 14:10
    "Да наследиш вятъра" - драма със Спенсър Трейси, Фредерик Марч, Джийн Кели, Флорънс Елдридж.
  • 16:15
    "Танковете на смъртта" - военен с Брус Дейвисън, Дейвид Патрик Кели.
Пълна програма
  • 11:30
    GYMKHANA GRID, SOUTH AFRICA
  • 12:30
    AFRICA ECO RACE
  • 12:45
    NHRA DRAG RACING CHAMPIONSHIP
  • 13:45
    AUTO MUNDIAL
Пълна програма
  • 12:00
    Само хитове
  • 14:00
    Майки тийнейджърки 2
  • 15:00
    Майки тийнейджърки 2
  • 16:00
    Пич, оправи ми колата
Пълна програма
  • 12:00
    Dua Lipa: MTV Live Stage
  • 12:25
    Anne-Marie: MTV Live Stage
  • 12:50
    Charli XCX: MTV Crashes Plymouth
  • 13:15
    Raye Live @ V Festival 2017
Пълна програма
  • 11:00
    Super Massive Rock Stars!
  • 13:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 13:40
    The Decade's Biggest Anthems!
  • 15:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
Пълна програма
  • 11:20
    Супер-ветеринар, сезон 4, еп. 5
  • 12:15
    Суперветеринари - специално коледно издание
  • 13:10
    Панда бебета
  • 14:05
    Кучешки истории: Повикайте Тибор, сезон 1, еп. 1
Пълна програма
  • 12:00
    Сервиз SOS 2, еп. 8
  • 13:00
    Без закони, еп. 10
  • 14:00
    Арестувани зад граница 8, еп. 3
  • 15:00
    Разследване на самолетни катастрофи - сезон 13, еп. 5
Пълна програма
  • 11:40
    Диво царство, еп. 1
  • 12:25
    Диво царство, еп. 2
  • 13:10
    Диво царство, еп. 3
  • 14:00
    Диво царство, еп. 4
Пълна програма
  • 12:05
    Футбол: Болтън Уондърърс - Хъл Сити, мач от Чемпиъншип, повторение
  • 14:00
    Футбол: Пари Сен Жермен - Сент Етиен, мач от френската Лига 1, повторение, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 16:00
    Футбол: Монако - Марсилия, мач от френската Лига 1, повторение
  • 18:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
Пълна програма
  • 11:15
    "Времето ще покаже"
  • 14:00
    Новини (със субтитри)
  • 14:15
    "Хайде да се оженим!"
  • 15:00
    "Мъжко / Женско"
Пълна програма
  • 12:05
    "Класика в жанра" - хитовете през годините
  • 12:40
    "Промо" - новите хитове
  • 13:00
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 13:05
    "От извора" - българска народна музика
Пълна програма
  • 11:30
    "Музикален пъзел" - избрани песни
  • 12:30
    "На мегдана" - инструментална и танцова музика
  • 13:30
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 13:40
    "На мегдана" - инструментална и танцова музика
Пълна програма
  • 12:05
    "Фолклорен пъзел" - фолклорна програма
  • 13:00
    "Промо" - нови видеоклипове
  • 13:05
    "Show Time" - музикална програма
  • 14:00
    "Картини от Света" - музикална импресия
Пълна програма
  • 12:00
    Италия, Серия А: Рома - Сасуоло
  • 14:00
    Италия, Серия А: Интер - Лацио
  • 16:00
    Испания, Купа на Краля: Леида - Атлетико Мадрид
  • 18:00
    Испания, Купа на Краля: Лас Палмас - Валенсия
Пълна програма
  • 11:00
    "Семейство Тровато: Разкрития на измами от детективите" - доку поредица
  • 13:00
    "12 часа" - обеден информационен журнал
  • 15:00
    "Синята светлина" - доку-поредица
  • 17:00
    "В капана на подозренията" - доку-поредица
Пълна програма
  • 11:35
    Игрален филм
Пълна програма
  • 12:00
    "В кръга на светлината"
  • 13:00
    Игрален филм
  • 15:00
    "Особено мнение"
  • 16:00
    Сериал: "Ловът на Пепеляшка"
Пълна програма
  • 10:30
    "Парламентарен живот" / на живо/
  • 12:30
    НОВИНИ - обедна емисия /на живо/
  • 12:45
    Китка народни песни
  • 13:00
    "Здравословно" с Христо Деянов /повторение
Пълна програма
  • 12:00
    Супер лига 2005: обзор на годината
  • 12:30
    Футбол
  • 14:00
    Дартс: Световно първенство в Пърфлийт
  • 19:00
    Баскетбол от НБА
Пълна програма
  • 12:02
    We Love Music
  • 18:02
    1 Artist 3 Hits
  • 18:12
    Top 10
  • 19:02
    New 4 U
Пълна програма
  • 12:00
    Купувам първия си дом: Проблеми в Силициевата долина
  • 12:30
    Купувам първия си дом: Шокиращи цени в предградията
  • 13:00
    Половин дузина деца: Пълна къща
  • 14:00
    6 дъщери: Няколко раждания, няколко рождени дни
Пълна програма
  • 12:00
    Приказка за нашия дом
  • 12:30
    Виж България - Балша, началото на Балкана
  • 13:00
    Архитектурно - исторически резерват Копривщица
  • 13:30
    Симитли - Загадките на времето
Пълна програма
  • 12:00
    Загадки в музея
  • 13:00
    Търсене на дом по света
  • 13:30
    Търсене на дом по света
  • 14:00
    Търсене на дом по света
Пълна програма
  • 12:00
    Загадки в музея
  • 13:00
    Търсене на дом по света
  • 13:30
    Търсене на дом по света
  • 14:00
    Търсене на дом по света
Пълна програма
  • 11:45
    Влюбени птичета, Нова Зеландия, комедия/романтичен, 2011
  • 13:25
    Срещи в парка, САЩ, драма/мистерии/романтичен, 2004
  • 15:15
    Убийствени мадами, Германия,САЩ, комедия/романтичен/трилър, 1999
  • 16:50
    Всемогъщият Евън, САЩ, комедия/семеен/фентъзи, 2007
Пълна програма
  • 12:00
    Новини
  • 12:30
    Новини
  • 13:00
    "Денят с Веселин Дремджиев" - предаване за анализи и коментари по актуални теми
  • 13:30
    Новини
Пълна програма
  • 12:00
    Менюто днес - четвърти сезон, еп. 40
  • 12:30
    Печивата на Марта Стюарт - кулинарно предаване, еп. 2
  • 13:00
    Рокери лакомници: Храна за щастие - кулинарно предаване, еп. 5
  • 14:00
    Коледа в стил Джейми - първи сезон, еп. 1
Пълна програма
  • 12:00
    Тор 10 на VH1 от тази седмица
  • 13:00
    Хитовете не лъжат!
  • 15:00
    2-4-1 Хитове!
  • 16:00
    Ние обичаме 2000 +
Пълна програма
  • 11:00
    Като готвачите - Комедия, 2012, Режисьор: Даниел Коен, В ролите: Жан Рено, Рафаел Агоге, Микаел Юн, Жюлиен Буаселие, Салом Стевенен
  • 12:30
    Хофа - Биографичен, Криминален, Драма, 1992, Режисьор: Дани Де Вито, В ролите: Джак Никълсън, Дани Де Вито, Арманд Асанте, Дж.Т. Уолш, Джон С. Рейли, Франк Уайли, Кевин Андерсън, Джон П. Райън, Роберт Проски, Наталия Ногулич
  • 14:00
    Адаптация - Комедия, Криминален, 2002, Режисьор: Спайк Джоунс, В ролите: Никълъс Кейдж, Мерил Стрийп, Крис Купър, Маги Джиленхол, Тилда Суинтън и др.
  • 16:00
    Хейвън Сез.1, Еп.11 - Криминален, Драма , Фентъзи, 2010, Режисьор: Scott Shepherd, David MacLeod, Michael Rosenberg, В ролите: Емили Роуз, Лукас Брайънт, Ерик Балфур
Пълна програма
  • 11:55
    "4 сватби и едно вълшебно пътешествие" - доку-поредица
  • 13:00
    "Кралица на пазаруването" - доку-поредица
  • 14:00
    "Между тюл и сълзи" - доку-поредица
  • 15:00
    "Моето дете, твоето дете - А как възпитаваш ти?" - доку-поредица
Пълна програма
  • 11:40
    Хавай 5-0 - трети сезон, еп. 9
  • 12:35
    Американците - пети сезон, еп. 10
  • 13:30
    От местопрестъплението: Маями, еп. 14
  • 14:25
    От местопрестъплението: Маями, еп. 15
Пълна програма
  • 11:00
    Big Tunes!
  • 13:00
    EDM Anthems
  • 14:00
    Club Bangers!
  • 16:00
    Dance Classics!
Пълна програма
  • 12:00
    SWIMWEAR
  • 12:25
    F-PEOPLE
  • 12:30
    SWIMWEAR
  • 12:55
    FASHION WEEK
Пълна програма
  • 11:00
    Nothing But Hits
  • 13:00
    MTV's Euro Top 10
  • 13:40
    Big Fat Hits
  • 17:00
    Pop Superstars
Пълна програма
  • 12:00
    "Съдия Джуди" - 137 и 138 еп.
  • 12:50
    "Рождени дни" - 2046 еп.
  • 13:15
    "Студио за татуировки" - 4 еп.
  • 14:05
    "Кошмарни наематели, бедни хазяи" - 14 еп.
Пълна програма
  • 12:00
    Новини
  • 12:15
    Топ шоп
  • 12:30
    новини
  • 12:45
    прогноза за времето и спорт
Пълна програма
  • 11:55
    Оружейные дома мира
  • 12:25
    Фотоохота с Евгением Полонским
  • 12:50
    Рыбалка с Нормундом Грабовскисом
  • 13:25
    Охотничье оружие. Вопросы эксперту
Пълна програма
  • 12:00
    "Въздушният Бъд: Бейзболна лига" - семеен филм с уч. на Джефри Балард, Джей Бразо, Джейсън Бридън, Патрик Краншоу Джеймс Кресензо и др., /п/
  • 14:00
    "МВП 2: Маймунски Вертикални Постижения" - семейна комедия с уч. на Дейвид Кей, Тони Алкантар, Камерън Банкрофт, Рей Галети, Трой Рупташ и др.
  • 15:50
    "Боецът" - драма с уч. на Марк Уолбърг, Крисчън Бейл, Ейми Адамс, Мелиса Лео, Джак Макгий, Ерика Макдермот и др., /п/
  • 18:00
    "От местопрестъплението: Ню Йорк" - сериал, сезон 4
Пълна програма
  • 11:30
    Moonshiners: Prophecy Fulfilled
  • 12:15
    Must Love Cats: Episode 5
  • 13:00
    How the Universe Works: Extinction
  • 13:45
    Cake Boss: Doves, Ducks, and Delicacies
Пълна програма
  • 12:10
    WORDS TO GROW
  • 12:15
    ART LAND
  • 12:20
    A SCHOOL DAY IN THE UK
  • 12:30
    KIDS IN ACTION
Пълна програма
  • 11:55
    Кухнята
  • 12:45
    Да готвиш наистина
  • 13:10
    Гражданка в ранчото
  • 13:35
    Гражданка в ранчото
Пълна програма
  • 12:10
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 12:40
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 13:05
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 13:30
    Ники, Рики, Дики и Дона
Пълна програма
  • 12:00
    Ски-бягане, "Тур дьо ски" Обертстдорф: 15 км (мъже), пряко
  • 13:00
    Биатлон, Световна купа Оберхоф: 7.5 км (жени), пряко
  • 14:45
    Ски-скокове: "Четирите шанци" Инсбрук, пряко
  • 17:00
    Ски-алпийски дисциплини, Световна купа (мъже) Загреб: Слалом (втори манш), пряко
Пълна програма
  • 11:10
    "Разрушение", комедийна драма, САЩ, 2015; реж. Жан-Марк Вале, с Джейк Джилънхол, Наоми Уотс, Крис Купър, Джуда Люис, Си Джей Уилсън, [12+]
  • 12:50
    "Пощальонът", документален, Финландия, 2016; реж. Тонислав Христов, [12+]
  • 14:15
    "Мистериите на Хейли Дийн: Убийство, с любов", мистерия, САЩ, 2016; реж. Тери Инграм, с Кели Мартин, Джакомо Басато, Синди Бъзби, Вив Лийкок, Джеси Мос, [12+]
  • 15:40
    "Сестри на макс", комедия, САЩ, 2015; реж. Джейсън Мур, с Тина Фей, Ейми Поулър, Мая Рудолф, Айк Баринхолц, Джеймс Бролин, [15+]
Пълна програма
  • 09:30
    Playlist
  • 18:00
    Lucky 7
  • 19:00
    Hip-Hop of BG
  • 19:30
    Music of BG
Пълна програма
  • 11:50
    The Lion Guard
  • 12:15
    The Lion Guard
  • 12:45
    Sofia The First
  • 13:10
    Sofia The First
Пълна програма
  • 12:10
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 12:40
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 13:05
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 13:30
    Ники, Рики, Дики и Дона
Пълна програма
  • 12:00
    We Are The 80s
  • 14:00
    20 Years Since...
  • 15:00
    Smells Like The 90s
  • 17:00
    90s Vs 00s
Пълна програма
  • 11:55
    On the Case with Paula Zahn: A Murder in Pleasant Valley
  • 12:50
    I Almost Got Away With It: Got To Crawl My Way To Freedom
  • 13:45
    Nightmare Next Door: Prescription for Murder
  • 14:40
    Betrayed: The Devil You Know
Пълна програма
  • 11:55
    The Truth About...: Ferrari
  • 12:20
    Up Close With: Matthias Dandois
  • 12:51
    Up Close With: Shanaze Reade
  • 13:15
    Rising Star: Danny Hart
Пълна програма
  • 11:50
    SCI Expedition Safari
  • 12:15
    Western Extreme
  • 12:40
    Western Extreme
  • 13:05
    Western Extreme
Пълна програма
  • 12:00
    Спецове в заложната къща: Прославен спец по залозите
  • 12:30
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Пълна бъркотия
  • 13:00
    Американски антиквари: Сладкият ми форд
  • 14:00
    Надпревара за находки: Маями: Дива игра на карти
Пълна програма
  • 12:00
    Без закони, еп. 10
  • 13:00
    Арестувани зад граница 8, еп. 3
  • 14:00
    Разследване на самолетни катастрофи - сезон 13, еп. 5
  • 15:00
    Разследване на самолетни катастрофи - сезон 13, еп. 11
Пълна програма
  • 12:00
    bTV Новините - обедна емисия
  • 12:30
    "Шоуто на Слави" /п/- вечерно ток шоу
  • 13:30
    Премиера: "Любов под наем" - сериал, с. 1, еп. 33
  • 15:00
    "Изкушение" - сериал, с.1, еп.15
Пълна програма
  • 12:00
    Комисар Рекс: Специален отряд; сезон 1, епизод 3, семеен, екшън, Италия, 2014
  • 13:05
    Откуп; сезон 1, епизод 3, екшън, криминален, Канада, 2017
  • 14:05
    Скорпион; сезон 1, епизод 22, екшън, драма, САЩ, 2015
  • 15:00
    Киберпрестъпления; сезон 2, епизод 4, криминален, драма, САЩ, 2015
Пълна програма
  • 12:00
    Отмъщението; сезон 2, епизод 22, драма, мистерия, 2014
  • 13:10
    Телешоп
  • 13:25
    Тайни & лъжи; сезон 2, епизод 2, криминален, драма, САЩ, 2016
  • 14:25
    Медиум; сезон 5, епизод 18, драма, САЩ, 2009
Пълна програма
  • 12:00
    Разтърсващи престъпления: Болница "Степинг Хил"
  • 13:00
    Какво е нужно за убийство: Зелената вдовица
  • 13:30
    Какво е нужно за убийство: Бивш любим атакува
  • 14:00
    Часовете преди убийство: Лоша кръв
Пълна програма
  • 11:05
    Приспиване
  • 13:20
    Любовници
  • 15:30
    Рик
  • 17:25
    Тайна афера
Пълна програма
  • 11:40
    Док.фильм "Неизвестная планета"
  • 12:15
    "Золотой век"
  • 13:00
    Сериал "Исчезнувшие" 16+
  • 14:00
    Док.фильм "Неизвестная планета"
Пълна програма
  • 12:05
    Stand Up and More
  • 12:30
    Ridiculousness
  • 12:55
    Ridiculousness
  • 13:20
    Punk'd
Пълна програма
  • 12:02
    Kitty's Eager Pussy (18+)
  • 12:26
    Dinner Table Deep Throat (18+)
  • 12:52
    Hide and Cock Seek (18+)
  • 13:14
    Don't Tell My GF (18+)
Пълна програма
  • 08:30
    Пряко: Тенис: Brisbane International, Бризбън - четвъртфинали (WTA Premier 2018)
  • 13:00
    Тенис: Brisbane International, Бризбън (WTA Premier 2018 - повторение)
  • 21:30
    Футбол: Валенсия - Виляреал (Примера Дивисион, сезон 2017/18 - повторение)
  • 23:30
    "Космическата ера: Историята на НАСА: Живот и смърт в Космоса" - 4 еп., документален филм
Пълна програма
  • 11:20
    Световно клубно първенство по футбол: Ал Джазира /ОАЕ/ - Реал /Мадрид/ - полуфинална среща
  • 13:10
    TER Европейски рали серии обзор на сезона
  • 13:40
    Световна купа по ски-алпийски дисциплини: слалом /мъже/, І манш пряко предаване от Загреб
  • 14:45
    Спортни новини
Пълна програма
  • 10:55
    Мюмю
  • 12:55
    Бандата на Голямата стъпка
  • 14:45
    Регина
  • 16:40
    Като син
Пълна програма
  • 12:00
    Новини
  • 12:15
    Прогноза за времето и агропрогноза
  • 12:25
    Борсова информация
  • 12:30
    Агрокоментар
Пълна програма
  • 12:00
    Авиатори 1/7
  • 12:30
    Авиатори 1/8
  • 13:00
    На концерт: Дийодоне Киама
  • 14:00
    Какво готвят по света?
Пълна програма
  • 11:00
    NEW Extreme IV
  • 13:10
    UCF Angels of Glory
  • 15:55
    Beyond MMA - Capoeira
  • 16:40
    OZ Academy
Пълна програма
  • 11:30
    Подаръкът на Св. Никола
  • 13:05
    Луди празници: Коледата, която едва не се размина
  • 14:05
    Баща на четири деца: На море
  • 15:25
    В галоп с Торнадо
Пълна програма
  • 12:00
    Firsthand
  • 12:30
    Firsthand
  • 13:00
    The Great Ride Open
  • 13:30
    The Great Ride Open
Пълна програма
  • 11:55
    Животински лудории (11)
  • 12:20
    Животински лудории (12)
  • 12:50
    Планетата Европа (4)
  • 13:40
    Зоопаркът - Дъблин (5)
Пълна програма
  • 12:00
    Белите земи
  • 12:30
    Ноктюрно от багри - творчески портрет на художничката Надя Станчева
  • 13:00
    Природните паркове на България
  • 13:30
    Разходка из притоците на Рио Негро
Пълна програма
  • 11:15
    Great Motets of the Age of Enlightenment in Versailles - Pygmalion
  • 13:10
    InterMezzo
  • 13:30
    Dido and Aeneas by Henry Purcell at the Opera de Rouen
  • 14:50
    Yannick Nezet-Seguin and the Orchestre Metropolitain : Elgar, Ravel, Debussy
Пълна програма
  • 12:00
    "Домът на футбола", предаване за български футбол (2017-18), 26-и епизод,
  • 13:00
    Класика от "А" Професионална футболна група - Ботев Пловдив - Локомотив Пловдив (15-16), повторение
  • 13:30
    Баскетбол: Юта Джаз - Кливланд Кавалиърс, мач от НБА, повторение
  • 16:00
    Футбол: Витоша - Пирин, мач от Първа професионална лига, повторение
Пълна програма
  • 08:30
    Пряко: Тенис: Brisbane International, Бризбън - четвъртфинали (WTA Premier 2018)
  • 13:00
    Тенис: Brisbane International, Бризбън - четвъртфинали (WTA Premier 2018 - повторение)
  • 19:00
    Футбол: Палмейрас - Авай (Бразилско първенство, сезон 2017 - повторение)
  • 21:00
    Тенис: Григор Димитров - Фабио Фонини (If STOCKHOLM OPEN, Стокхолм; 2017 ATP WORLD TOUR 250 - I полуфинал, повторение)
Пълна програма
  • 12:00
    Обзор на кръга от вторник в английската Висша лига (2017-18), 4-и епизод, повторение
  • 13:00
    "Легендите на бокса", класически боксови мачове, 51-и епизод, повторение
  • 14:00
    Футбол: Суонси Сити - Тотнъм Хотспър, мач от английската Висша лига, повторение
  • 16:00
    Футбол: Арсенал - Челси, мач от английската Висша лига, повторение
Пълна програма
  • 11:55
    Пола Зан разглежда случая: Убийство в долината
  • 12:50
    Почти ми се размина: Пълзене към свободата
  • 13:45
    Кошмарни съседи: Рецепта за убийство
  • 14:40
    Предателства: Епизод 4
Пълна програма
  • 11:00
    "Код 11-13", информационно шоу и новини в развитие LIVE
  • 13:00
    "Просто Диков", авторско предаване на Сашо Диков, (п) - 3 част
  • 14:00
    "Star box", предаване за българския и световния шоу бизнес, (п)
  • 15:00
    "Един прекрасен ден", магазинно предаване с водещ Каролина Братанова, (п)
Пълна програма
  • 11:15
    "Планетата на съкровищата", анимация, САЩ, 2002; реж. Рон Клемънтс, Джон Мъскър, [0+]
  • 12:50
    "Минута мълчание", романтична драма, Германия, 2016; реж. Торстен Шмит, с Йонас Най, Юлия Кошиц, Уве Прайс, Йоханес Алмайер, Хени Рентс, [12+]
  • 14:20
    "Средностатистическо семейство VІІІ, 4 еп.", комедия, САЩ, 2016; реж. Виктор Нели Джуниър, с Патриша Хийтън, Нийл Флин, Чарли МакДърмът, Идън Шър, Атикъс Шафър, [12+]
  • 14:45
    "Аферата І, 4 еп.", драма, САЩ, 2014; реж. Джефри Райнър, с Доминик Уест, Рут Уилсън, Мора Тиърни, Джошуа Джаксън, Джулия Голдани Телс, [15+]
Пълна програма
  • 12:00
    "Пийт Холмс: Лица и звуци", стендъп комедия, САЩ, 2016, [15+]
  • 13:00
    "Милиарди ІІ, 5 еп.", драма, САЩ, 2017; реж. Стеф Грийн, с Пол Джамати, Деймиън Люис, Маги Сиф, Малин Акерман, Тоби Ленард Мур, [15+]
  • 13:55
    "Милиарди ІІ, 6 еп.", драма, САЩ, 2017; реж. Адам Аркин, с Пол Джамати, Деймиън Люис, Маги Сиф, Малин Акерман, Тоби Ленард Мур, [15+]
  • 14:55
    "След риалити шоуто", комедийна драма, САЩ, 2016; реж. Дейвид Андерсън, с Матю Морисън, Сара Чалк, Джон Доoр, Лора Бел Бънди, Хуан Пабло Ди Паче, [12+]
Пълна програма
  • 12:00
    Тенис: ATP Next Gen Finals
  • 14:00
    Футбол: Байерн ТВ
  • 15:55
    Новини
  • 16:15
    Студио "Футбол"
Пълна програма
  • 08:00
    Голф: Европейски тур
  • 13:20
    Футбол: Барса ТВ
  • 14:25
    Новини
  • 14:30
    ММА: Ultimate Fighting Championship 2017
Пълна програма
  • 11:50
    Team Umizoomi
  • 12:15
    Shimmer and Shine
  • 12:40
    Shimmer and Shine
  • 13:00
    Max & Ruby
Пълна програма
  • 12:00
    Ендевър, сезон 1, еп. 5, Великобритания, криминален/мистерии, 2013
  • 13:30
    Мистериите на Мис Фишър, сезон 1, еп. 12, Австралия, криминален/мистерии, 2013
  • 14:30
    Гранд хотел, сезон 1, еп. 10, Испания, исторически/драма, 2011
  • 15:15
    Господин Селфридж, сезон 2, еп. 2, Великобритания, исторически/драма, 2014
Пълна програма

Сериали

Viasat Explorer 12:15
Царе на строителството с дървен материал, сезон 2, еп. 7
Fox Life 12:25
Скандал - седми сезон, еп. 2
Viasat History 12:30
Средновековните мъртъвци, сезон 3, еп. 3
e-kids 12:30
Покемон - анимационен сериал
Fox Crime 12:30
Глейдс - четвърти сезон, еп. 6

Всички предавания

Спорт

Mtel Sport 2 12:15
Футбол: Барса ТВ 10 епизод
Sky Sports 12:30
Футбол
Ring.BG 12:30
Италия, Серия А: Кротоне - Наполи
ТВ Европа 12:45
прогноза за времето и спорт
Diema Sport 13:00
Волейбол: Финал за Купата на България, повторение

Всички предавания

Филми

HBO 12:15
"Денят на независимостта: Нова заплаха", екшън - фантастика, САЩ, 2016; реж. Роланд Емерих, с Лиъм Хемсуърт, Джеф Голдблум, Бил Пулман, Майка Монро, Травис Тоуп, [12+]
HBO3 12:15
"Californication ІІІ, 12 еп.", комедия, САЩ, 2009; реж. Стивън Хопкинс, с Дейвид Духовни, Наташа МакЕлън, Памела Адлън, Маделин Мартин, Ивън Хендлър, [15+]
HBO HD 12:15
"Денят на независимостта: Нова заплаха", екшън - фантастика, САЩ, 2016; реж. Роланд Емерих, с Лиъм Хемсуърт, Джеф Голдблум, Бил Пулман, Майка Монро, Травис Тоуп, [12+]
Fen TV 12:30
Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
Nova TV 12:30
"Войната на розите"- сериен филм

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания



{START_COUNTER}