ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 20:00
    По света и у нас Информационна емисия
  • 20:45
    Спортни новини
  • 21:00
    Хиляда пъти "Лека нощ" игрален филм/копродукция, 2013г./, режисьор Ерик Попе, в ролите: Жулиет Бинош, Николай Костер-Валдау, Мария Дойл Кенеди, Лари Мълън Джуниър и др.
  • 23:00
    По света и у нас Информационна емисия
Пълна програма
  • 20:00
    Премиера: "Сега и завинаги" - сериал, с. 2, еп. 25
  • 21:30
    "Екатерина" - сериал, с.2, еп.3
  • 22:30
    "Шоуто на Слави" - вечерно ток шоу
  • 23:30
    bTV Новините - късна емисия
Пълна програма
  • 20:00
    "Играчът" (премиера) - сериен филм
  • 21:00
    "Съдби на кръстопът" (премиера) - предаване на NOVA
  • 22:00
    "София - Ден и Нощ" (премиера) - риалити сериал
  • 23:00
    "Господари на ефира"- забавно предаване
Пълна програма
  • 19:50
    Виктория - исторически сериал
  • 20:40
    Танц на ръба - сериал, драма
  • 21:30
    Новините ON AIR
  • 22:10
    Полицейски войни - криминален сериал
Пълна програма
  • 20:30
    Светът е бизнес с Ивайло Лаков
  • 21:00
    Бизнес среща с Таня Кръстева
  • 21:30
    Светът е бизнес с Николай Кръстев
  • 22:00
    Шефове - док. поредица на Bloomberg
Пълна програма
  • 20:35
    Щура надпревара; сезон 1, епизод 6, риалити, оригинална продукция, Унгария, 2016
  • 21:50
    Щура надпревара; сезон 1, епизод 7, риалити, оригинална продукция, Унгария, 2016
  • 23:00
    Престъпни намерения: Зад граница; сезон 1, епизод 9, криминален, драма, САЩ, 2016
  • 23:55
    Престъпни намерения: Зад граница; сезон 1, епизод 10, криминален, драма, САЩ, 2016
Пълна програма
  • 20:10
    Братя в блатата: Сламката, която пречупи гърба на камилата
  • 20:38
    Братя в блатата: В блатото с едно гребло
  • 21:05
    Войната за спасяването на китовете: Гигантският враг
  • 22:00
    Войната за спасяването на китовете: Решаващият удар
Пълна програма
  • 20:05
    Мускетарите 3 сериен тв филм /8 епизод/
  • 21:00
    Регионални новини
  • 21:45
    Пътувай с БНТ 2 /БНТ 2 Пловдив/п/
  • 22:15
    Винету игрален филм /втори епизод/
Пълна програма
  • 20:35
    Dorothy and the Wizard of Oz
  • 20:45
    Dorothy and the Wizard of Oz
  • 21:00
    New Looney Tunes
  • 21:05
    New Looney Tunes
Пълна програма
  • 20:00
    Селта - Барселона (футбол за Купата на краля)
  • 22:00
    Нумансия - Реал Мадрид (футбол за Купата на краля)
Пълна програма
  • 18:15
    "Годзила" - екшън, приключенски (САЩ, Япония, 2014), режисьор - Гарет Едуардс, актьори - Арън Тейлър-Джонсън, Си Джей Адамс, Кен Уатанабе, Жулиет Бинош, Виктор Разък, Ричърд Т. Джоунс и др.
  • 21:00
    "Теория на конспирацията"- екшън, трилър (САЩ, 1997), режисьор -  Ричард Донър, актьори - Мел Гибсън, Джулия Робъртс, Патрик Стюарт, Стив Кан, Тери Александър, Алекс Макартър и др.
  • 23:30
    "Оцеляване" - трилър (САЩ, 2015), режисьор - Джеймс Мактийг, актьори - Паркър Сойерс, Дилън Макдърмът, Башар Рахал, Ройс Пиърсън, Робърт Форестър, Мила Йовович,  Анджела Басет, Пиърс Броснан и др.
Пълна програма
  • 20:00
    "Новите съседи" - комедиен сериал
  • 22:00
    "Двама мъже и половина" - комедиен сериал, с.6
  • 23:00
    "Хотел "Елеон" - комедиен сериал
Пълна програма
  • 20:00
    Премиера: "Истинска звезда" - сериал, еп.44
  • 21:00
    "Изкушение" - сериал, еп.22
  • 22:00
    "Сета и завинаги" /п./ - сериал
  • 23:30
    "Тайните на времето" - сериал
Пълна програма
  • 20:30
    Реактивните момичета
  • 20:40
    Реактивните момичета
  • 20:50
    Малки Титани: В готовност
  • 20:58
    Малки Титани: В готовност
Пълна програма
  • 18:50
    "Битката за Британия", военна драма, Великобритания, 1969; реж. Гай Хамилтън, с Лорънс Оливие, Майкъл Кейн, Кристофър Плъмър, Сузана Йорк, Хари Андрюс, [12+]
  • 21:00
    "Пеле: Раждането на една легенда", биографична драма, САЩ, 2016; реж. Джефри Зимбалист, Майкъл Зимбалист, с Кевин Де Паула, Леонардо Лима Карвальо, Сеу Жоржи, Мариана Нунес, Винсент Д'Онофрио, [12+]
  • 22:50
    "Животът е прекрасен", комедийна драма, Италия, 1998; реж. Роберто Бенини, с Роберто Бенини, Николета Браски, Джорджо Кантарини, Джустино Дурано, Мариса Паредес, [12+]
Пълна програма
  • 19:40
    "Неуязвимият", трилър, САЩ, 2000; реж. М. Найт Шаямалан, с Брус Уилис, Самюъл Л. Джаксън, Робин Райт Пен, Спенсър Трийт Кларк, Шарлийн Уудард, [12+]
  • 21:30
    "Викторианска готика ІІІ, 1 еп.", хорър - драма, САЩ, 2016; реж. Деймън Томас, с Джош Хартнет, Тимъти Далтън, Ева Грийн, Рийв Карни, Хари Трийдауей, [18+]
  • 22:30
    "Викторианска готика ІІІ, 2 еп.", хорър - драма, САЩ, 2016; реж. Деймън Томас, с Джош Хартнет, Тимъти Далтън, Ева Грийн, Рийв Карни, Хари Трийдауей, [18+]
  • 23:25
    "Отряд за унищожение", научно-фантастичен екшън, Великобритания, 2016; реж. Стивън Гомес, с Ванеса Кърби, Туре Линдхард, Дейвид Аджала, Бентли Калу, Том МакКей, [18+]
Пълна програма
  • 20:00
    Wolf
  • 21:00
    Amanpour
  • 21:30
    State of America with Kate Bolduan
  • 22:00
    Hala Gorani Tonight
Пълна програма
  • 20:00
    "Ритъмът на мечтите"(премиера) - сериал
  • 21:00
    "Черна любов" (премиера) - сериал, 1 сезон
  • 22:30
    "Моят живот"(премиера) - сериен филм
  • 23:30
    "Прости ми" - сериен филм
Пълна програма
  • 20:00
    "Етажна собственост" - сериал, сезон 2
  • 21:00
    "Хавай 5-0" - сериал, сезон 4
  • 22:00
    "Ярост" - екшън с уч. на Брад Пит, Шая Лебьоф, Логан Лърман, Майкъл Пеня, Джон Бернтал, Скот Истууд, Джейсън Исак и др.
Пълна програма
  • 20:30
    Как са го направили?: Спасителни служби/Фолкъркско колело/ Парашутисти
  • 21:00
    Създадени от разруха: Тромпети, кори за яйца
  • 21:30
    Създадени от разруха: Изкуствени ръце
  • 22:00
    Изоставени конструкции: Мълчаливи градове
Пълна програма
  • 20:20
    Как са го направили?: Епизод 15
  • 20:45
    Фабрика за храна: САЩ: Риба на сухо
  • 21:10
    Най-откаченото време на планетата: Воден хаос
  • 22:00
    Изчезнали: На лов за Полет 370
Пълна програма
  • 20:30
    Аз съм по средата
  • 21:00
    Аз съм по средата
  • 21:30
    Проект МС2
  • 22:50
    Хотел "Трансилвания": Сериалът
Пълна програма
  • 20:35
    "Артзука"
  • 21:00
    "Велики мечтатели: Леонардо"
  • 22:00
    "Велики мечтатели: Тесла"
  • 23:00
    "e? Проект"
Пълна програма
  • 20:00
    Клуб Уинкс - анимационен сериал
  • 20:40
    Покемон - анимационен сериал
  • 21:00
    Трансформъри: Роботи-спасители - анимационен сериал
  • 21:30
    Отряд Зет - анимационен сериал
Пълна програма
  • 20:00
    Политика и спорт - с Иван Търпоманов
  • 21:00
    Психологически портрет - с Рени Анастасова
  • 22:00
    Криминални хроники - 10 еп. - Сериал
  • 23:00
    Новини
Пълна програма
  • 20:35
    Тенис, ATP: Турнир в Доха, пряко
  • 22:30
    Ски-скокове: "Четирите шанци" Инсбрук
Пълна програма
  • 20:00
    Биатлон, Световна купа Оберхоф: 7.5 км (жени)
  • 20:55
    Новини
  • 21:00
    Ски-алпийски дисциплини, Световна купа (мъже) Загреб: Слалом
  • 21:30
    Ски-бягане, "Тур дьо ски" Обертстдорф: 10 км (жени)
Пълна програма
  • 20:30
    Голямата страшна гора, сезон 1, еп. 3
  • 21:15
    Най-трудното оцеляване Аляска, сезон 1, еп. 3
  • 22:00
    Дивото зове, сезон 1, еп. 3
  • 22:45
    Каубои в студени води, сезон 4, еп. 2
Пълна програма
  • 20:15
    World Of X Games
  • 20:45
    Snowfix
  • 21:10
    Snowfix
  • 21:40
    Alpine Adventurer Series 3
Пълна програма
  • 20:00
    ЗОНА ЗА ПОЗДРАВИ - LIVE /телевизионно шоу за поздрави - на живо/
Пълна програма
  • 20:30
    Помощ след ремонт
  • 21:00
    Ловци на къщи
  • 21:30
    Ловци на къщи
  • 22:00
    Карибски живот
Пълна програма
  • 20:30
    Мама - четвърти сезон, еп. 11
  • 21:00
    Бързата работа - игрален филм
  • 23:05
    Без пукната пара - втори сезон, еп. 7
  • 23:30
    Без пукната пара - втори сезон, еп. 8
Пълна програма
  • 20:05
    Глейдс - трети сезон, еп. 7
  • 21:05
    Военни престъпления - шести сезон, еп. 15
  • 22:00
    Частни детективи - втори сезон, еп. 6
  • 23:00
    Елементарно, Уотсън - четвърти сезон, еп. 13
Пълна програма
  • 20:30
    "Игра на гаджета ІI, 8 еп.", драма, САЩ, 2017; реж. Лодж Кериган, Ейми Сеймец, с Ана Фрийл, Кармен Еджого, Луиза Краус, Дрю Нелсън, [18+]
  • 21:00
    "Мистериите на Хейли Дийн: Смъртоносно имение", детективска драма, САЩ, 2017; реж. Тери Инграм, с Кели Мартин, Джакомо Басато, Матю МакКол, Вив Лийкок, Нанси Грейс, [12+]
  • 22:30
    "Още веднъж с чувство", документален, Великобритания, 2016; реж. Андрю Доминик, с Ник Кейв, Уорън Елис, Nick Cave & The Bad Seeds, [12+]
Пълна програма
  • 19:55
    Историята на Египет, сезон 1, еп. 3
  • 21:05
    Шпионските тайни за бившия крал, сезон 1, еп. 1
  • 22:00
    Тайните на подземния свят, сезон 1, еп. 1
  • 22:50
    Проект "Нацизъм", сезон 1, еп. 5
Пълна програма
  • 20:00
    Изковани в огъня: Майстор и чирак
  • 21:00
    Спецове в заложната къща: Щатът на щастливите залози
  • 21:30
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Френска му работа
  • 22:00
    В търсене на Хитлер: Тайният остров
Пълна програма
  • 20:00
    АКТУАЛНО - тв поредица - обзор '2017
  • 21:00
    ХОБИ НОВИНИ
  • 22:00
    Риби и такъми - тв поредица, четвърти сезон
  • 23:00
    МОЕТО ХОБИ
Пълна програма
  • 20:25
    "Конни"
  • 20:50
    "Кайю"
  • 21:15
    "Хари и неговата кофа, пълна с динозаври "
  • 21:40
    "Бож
Пълна програма
  • 20:00
    "Спорт в обектива"
  • 21:00
    НОВИНИ
  • 21:45
    Патарински Live п/
  • 22:00
    "Денят на живо"/п/
Пълна програма
  • 20:00
    Топкласация
  • 21:00
    JDM
  • 21:15
    Синемаскоп
  • 21:30
    CAUETivi
Пълна програма
  • 20:00
    "Роботи бойци" - екшън / фантастика с Том Олдридж, Гари Греъм.
  • 21:25
    "Дигстаун" - екшън с Джеймс Уудс, Луис Госет младши, Хедър Греъм, Оливър Плат.
  • 23:00
    "В обувките на Сатаната 1.03" - сериал
  • 23:50
    "Американски дракони" - екшън / криминален с участието на Майкъл Бийн, Лорена Гейл.
Пълна програма
  • 20:00
    Кетфиш: ТВ шоуто
  • 21:00
    Кетфиш: ТВ шоуто
  • 22:00
    Just Tattoo Of Us
  • 23:00
    Абсурди
Пълна програма
  • 19:00
    #WINNING2017: The Year's Best Hits
  • 22:00
    MTV Presents Gibraltar Calling
  • 22:45
    Hot Right Now!
  • 23:00
    MTV World Stage
Пълна програма
  • 19:40
    The Decade's Biggest Anthems!
  • 21:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 22:00
    Indie Mixtape
  • 23:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
Пълна програма
  • 20:00
    Галапагос, сезон 1, еп. 3
  • 20:55
    Пингвините - шпиони в стадото, сезон 1, еп. 3
  • 21:50
    "Как е направен "Големият бариерен риф на Дейвид Атънбъро"
  • 22:45
    Най-добрите родители в животинския свят, сезон 1, еп. 3
Пълна програма
  • 20:00
    Мегаструктури от Втората Световна, еп. 4
  • 21:00
    Нацистки изповеди, еп. 1
  • 22:00
    Супероръжието на Хитлер, еп. 1
  • 23:00
    Дългият път към дома, еп. 7
Пълна програма
  • 19:45
    Диво царство, еп. 3
  • 20:40
    Езерни убийци, еп. 1
  • 21:40
    Невероятният д-р Пол, еп. 5
  • 22:25
    Диво царство, еп. 4
Пълна програма
  • 20:00
    Футбол: Лийдс Юнайтед - Нотингам Форест, мач от Чемпиъншип, повторение, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 22:15
    Баскетбол: Билбао - Уникаха, мач от испанската баскетболна лига, повторение
Пълна програма
  • 20:35
    Премиера. "Сребърният бор". Сериен филм
  • 22:25
    "Вечерният Ургант"
  • 23:05
    "Шерлок Холмс и доктор Уотсън". Сериен филм
Пълна програма
  • 20:00
    "Нощта на звездите" - музикална програма, 2 част
  • 21:00
    "Фен Клуб" - музика по избор на зрителите
Пълна програма
  • 20:30
    "Песните на България" - музикална програма
  • 21:00
    "Гласове от България" - музикална програма
  • 21:30
    "Поздрав от България" - избрана фолклорна програма
  • 22:30
    "Картини от България" - музикална импресия
Пълна програма
  • 20:05
    "Хитовете на Планета HD"- нон-стоп музика
  • 21:00
    "Промо" - нови видеоклипове
  • 21:05
    "Хитовете на Планета HD"- нон-стоп музика
  • 22:00
    "Планета Live" - музикална програма
Пълна програма
  • 20:00
    ПРЯКО: Испания, Купа на Краля: Леганес - Виляреал
  • 22:00
    ПРЯКО: Испания, Купа на Краля: Еспаньол - Леванте
  • 23:40
    Испания, Купа на Краля: Селта - Барселона
Пълна програма
  • 20:05
    "Всичко, което се брои" - сериал
  • 20:40
    "Добри времена, лоши времена" - сериал
  • 21:15
    "Учителят" - сериал
  • 22:15
    "Магда" - сериал
Пълна програма
  • 11:35
    Игрален филм
Пълна програма
  • 20:00
    Сериал: "Бандитският Петербург"
  • 21:00
    Сериал: "Улиците на разбитите фенери"
  • 22:00
    Сега по света
  • 23:00
    Игрален филм
Пълна програма
  • 20:00
    "Дискусионно студио" публицистично предаване /на живо/
  • 22:00
    Новини. Прогноза за времето/повторение/
  • 22:30
    "Карай да върви, това е блус" - с водещ Васко Кръпката /на живо/
Пълна програма
  • 20:00
    Дартс: Световно първенство в Пърфлийт
Пълна програма
  • 20:02
    Your Voice
  • 22:00
    Airplay Chart
Пълна програма
  • 20:00
    6 дъщери: Родителите ги няма и петзначките си играят!
  • 21:00
    Това е животът: Добрият самарянин и невероятно ДНК разкритие
  • 22:00
    Линейка в Лондон: Епизод 1
  • 23:00
    Искам да изглеждам както преди: Епизод 4
Пълна програма
  • 20:30
    Живата вечност
  • 21:00
    Приказка за нашия дом
  • 21:30
    Магията на Китай - Танцьорите
  • 22:00
    Писмо до Жеравна
Пълна програма
  • 20:30
    Търсене на дом по света
  • 21:00
    Най-тайните плажове
  • 22:00
    Най-тайните естествени водни басейни за плуване
  • 23:00
    Когато призраците атакуват
Пълна програма
  • 20:30
    Търсене на дом по света
  • 21:00
    Най-тайните плажове
  • 22:00
    Най-тайните естествени водни басейни за плуване
  • 23:00
    Когато призраците атакуват
Пълна програма
  • 19:50
    Пичове за пример, Германия, САЩ, комедия, 2008
  • 21:30
    Смелчага, Канада, екшън, 2017
  • 23:00
    Дявол, САЩ, ужаси/мистерии, 2010
Пълна програма
  • 20:00
    "Денят с Веселин Дремджиев" - предаване за анализи и коментари по актуални теми
  • 21:00
    Новини
  • 21:30
    Новини
  • 22:00
    "Черен бряг - африканския преврат на Саймън Ман" - документален филм
Пълна програма
  • 20:00
    Антъни Бурдейн: Без задръжки - осми сезон, еп. 16
  • 20:50
    Кухня без граници - четвърти сезон, еп. 42
  • 21:00
    Рокери лакомници: Храна за щастие - кулинарно предаване, еп. 5
  • 22:00
    Коледа в стил Джейми - първи сезон, еп. 1
Пълна програма
  • 19:00
    Хитовете не лъжат!
  • 21:00
    Познайте годината!
  • 22:00
    Ние обичаме 2010 +
  • 23:00
    VH1 Chill
Пълна програма
  • 19:00
    Любов, Сватба, Брак - Комедия, 2011, Режисьор: Дермът Мълроуни, В ролите: Манди Мур, Келан Лъц, Джейн Сиймур, Джесика Зор, Джеймс Бролин
  • 21:00
    Хейвън Сез.1, Еп.12 - Криминален, Драма , Фентъзи, 2010, Режисьор: Scott Shepherd, David MacLeod, Michael Rosenberg, В ролите: Емили Роуз, Лукас Брайънт, Ерик Балфур
  • 22:00
    Огън в Кръвта: Високо Напрежение - Екшън, Криминален, Сай-Фай, 2009, Режисьор: Марк Невълдин, Браян Тейлър, В ролите: Клифтън Колинс - мл., Бай Линг, Джейсън Стейтъм, Ейми Смарт, Ефрен Рамирез, Кори Хайм, Дейвид Карадайн, Дуайт Йоаким, Холи Уебър, Дуайт Й
Пълна програма
  • 20:00
    "Перфектна вечеря" - доку-поредица
  • 21:00
    "Проминентни личности" - журнал
  • 21:15
    "Александър и безкрайно лошият ден" - комедия / семеен филм, САЩ, 2014
  • 22:50
    "Луда, глупава, любов" - комедия, САЩ, 2011
Пълна програма
  • 20:00
    Високо напрежение - първи сезон, еп. 9
  • 20:55
    Хрониките на Нарния: Лъвът, Вещицата и Дрешникът - игрален филм
  • 23:50
    От местопрестъплението: Маями, еп. 16
Пълна програма
  • 19:00
    Club Bangers!
  • 21:00
    Big Tunes!
  • 23:00
    2017's Biggest Tunes
Пълна програма
  • 20:30
    FTV SPECIAL
  • 20:55
    FASHION WEEK
  • 21:00
    TOP MODELS
  • 21:25
    F-PEOPLE
Пълна програма
  • 19:00
    Can't Stop The Hits
  • 22:00
    Big Fat Hits
Пълна програма
  • 20:20
    "Студио за татуировки" - 4 еп.
  • 21:10
    "Съдия Джуди" - 137 и 138 еп.
  • 22:00
    "Престъпления, които разтърсиха Австралия" - 4 еп.
  • 22:50
    "Прелюбодейци" - 4 еп.
Пълна програма
  • 20:30
    новини
  • 20:40
    Бизнес темите
  • 21:00
    Вечерни Новини
  • 21:45
    прогноза за времето и спорт
Пълна програма
  • 20:30
    Трофеи
  • 20:55
    Рыбалка сегодня
  • 21:10
    Природа мужской кухни с Сержем Марковичем
  • 21:25
    На рыбалку с охотой
Пълна програма
  • 20:00
    "От местопрестъплението" - сериал, сезон 7
  • 21:00
    "Свети Винсент" - драма с уч. на Бил Мъри, Мелиса Маккарти, Наоми Уотс, Крис О'Дауд, Терънс Хауърд, Нейтън Кордри, Джейдън Либерхер, Кимбърли Куин, Скот Адсит и др.
  • 23:00
    "От местопрестъплението" - сериал, сезон 7, /п/
  • 23:50
    "Войната на Фойл" - сериен филм, сезон 1, /п/
Пълна програма
  • 20:30
    How the Universe Works: Milky Way
  • 21:15
    Moonshiners: Tickle Goes Rogue
  • 22:00
    Alaska Mega Machines: Warriors In The Last Frontier
  • 22:45
    Alaska Mega Machines: Behemoths Of The Bush
Пълна програма
  • 20:00
    Режи!
  • 21:00
    Тиа Маури у дома
  • 21:30
    Тиа Маури у дома
  • 22:00
    Голямата трапеза
Пълна програма
  • 20:25
    Кръстници вълшебници
  • 20:50
    Ники, Рики, Дики и Дона
  • 21:20
    Като Вещиците
  • 21:45
    Спонджбоб Квадратни Гащи
Пълна програма
  • 20:35
    Тенис, ATP: Турнир в Доха, пряко
  • 22:30
    Ски-скокове: "Четирите шанци" Инсбрук
Пълна програма
  • 20:30
    "Игра на гаджета ІI, 8 еп.", драма, САЩ, 2017; реж. Лодж Кериган, Ейми Сеймец, с Ана Фрийл, Кармен Еджого, Луиза Краус, Дрю Нелсън, [18+]
  • 21:00
    "Мистериите на Хейли Дийн: Смъртоносно имение", детективска драма, САЩ, 2017; реж. Тери Инграм, с Кели Мартин, Джакомо Басато, Матю МакКол, Вив Лийкок, Нанси Грейс, [12+]
  • 22:30
    "Още веднъж с чувство", документален, Великобритания, 2016; реж. Андрю Доминик, с Ник Кейв, Уорън Елис, Nick Cave & The Bad Seeds, [12+]
Пълна програма
  • 20:35
    P-King Duckling
  • 21:00
    Vampirina
  • 21:30
    PJ Masks
  • 22:00
    The Lion Guard: Return of the Roar
Пълна програма
  • 20:25
    Кръстници вълшебници
  • 20:50
    Ники, Рики, Дики и Дона
  • 21:20
    Като Вещиците
  • 21:45
    Спонджбоб Квадратни Гащи
Пълна програма
  • 18:00
    Throwback Thursdays
  • 22:00
    Guess The Year
  • 23:00
    Classic Power Ballads
Пълна програма
  • 20:10
    Betrayed: Dancing with Death
  • 21:05
    The Perfect Murder: The Devil Made Me Do It
  • 22:00
    Murder By Numbers: Grave Secrets
  • 22:55
    Reasonable Doubt: Failure To Remember
Пълна програма
  • 20:30
    Top: Drivers Rising Stars
  • 21:00
    Top: Gamblers
  • 21:26
    Up Close With: Katherine Legge
  • 21:55
    Up Close With: Milner & Hart
Пълна програма
  • 20:35
    Primos Truth About Hunting
  • 21:00
    Bottom Feeders
  • 21:25
    Bottom Feeders
  • 21:50
    Bottom Feeders
Пълна програма
  • 20:00
    Изковани в огъня: Майстор и чирак
  • 21:00
    Спецове в заложната къща: Щатът на щастливите залози
  • 21:30
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Френска му работа
  • 22:00
    В търсене на Хитлер: Тайният остров
Пълна програма
  • 20:00
    Нацистки изповеди, еп. 1
  • 21:00
    Супероръжието на Хитлер, еп. 1
  • 22:00
    Дългият път към дома, еп. 7
  • 23:00
    Наркотици ООД 7, еп. 8
Пълна програма
  • 20:00
    Премиера: "Сега и завинаги" - сериал, с. 2, еп. 25
  • 21:30
    "Екатерина" - сериал, с.2, еп.3
  • 22:30
    "Шоуто на Слави" - вечерно ток шоу
  • 23:30
    bTV Новините - късна емисия
Пълна програма
  • 20:05
    Киберпрестъпления; сезон 2, епизод 5, криминален, драма, САЩ, 2015
  • 21:00
    Морски детективи: Ню Орлиънс; сезон 3, епизод 17, криминален, драма, САЩ, 2017
  • 21:55
    Морски детективи; сезон 11, епизод 10, криминален, екшън, САЩ, 2013
  • 22:50
    Морски детективи: Лос Анджелис; сезон 8, епизод 10, криминален, екшън, САЩ, 2016
Пълна програма
  • 19:40
    Ченгета новобранци; сезон 1, епизод 1, криминален, драма, Канада, 2010
  • 20:40
    Списъкът с клиенти; сезон 2, епизод 1, драма, САЩ, 2013
  • 21:40
    Тайни & лъжи; сезон 2, епизод 3, криминален, драма, САЩ, 2016
  • 22:40
    Медиум; сезон 1, епизод 2, криминален, драма, САЩ, 2005
Пълна програма
  • 20:00
    Разтърсващи престъпления: Болница "Степинг Хил"
  • 21:00
    Неразрешени случаи: Секс, лъжи и убийство
  • 22:00
    Деца убийци: Епизод 1
Пълна програма
  • 19:30
    Аномалията
  • 21:25
    Утайка
  • 23:25
    Безсърдечен
Пълна програма
  • 20:00
    Сериал "Исчезнувшие" 16+
  • 21:00
    Новости RTVi
  • 21:25
    Особое мнение
  • 22:00
    "Американский ликбез" Американская мечта
Пълна програма
  • 20:30
    Punk'd
  • 21:00
    The King of Queens
  • 21:30
    The King of Queens
  • 22:00
    Ridiculousness
Пълна програма
  • 20:26
    Dinner Table Deep Throat (18+)
  • 20:52
    Hide and Cock Seek (18+)
  • 21:14
    Don't Tell My GF (18+)
  • 21:36
    Shadow Of A MILF (18+)
Пълна програма
  • 13:00
    Тенис: Brisbane International, Бризбън (WTA Premier 2018 - повторение)
  • 21:30
    Футбол: Валенсия - Виляреал (Примера Дивисион, сезон 2017/18 - повторение)
  • 23:30
    "Космическата ера: Историята на НАСА: Живот и смърт в Космоса" - 4 еп., документален филм
Пълна програма
  • 20:30
    Централна емисия новини
  • 21:00
    Прогноза за времето и агропрогноза
  • 21:10
    Борсова информация
  • 21:15
    Агрокоментар
Пълна програма
  • 19:05
    NEW Extreme IV
  • 21:10
    Colosseum Tournament - Vikings, Bucharest, Romania
  • 23:00
    Fighting Rookies
  • 23:50
    All Japan Pro Wrestling - AJPW
Пълна програма
  • 20:30
    The Adventures of Danny & The Dingo
  • 21:00
    Firsthand
  • 21:30
    Firsthand
  • 22:00
    Drive Thru New Zealand
Пълна програма
  • 19:55
    Майстори на шпионажа (6)
  • 20:45
    Подемът на цивилизацията (3)
  • 21:40
    Как климатът определя облика на историята (2)
  • 22:40
    Черни операции от далечното минало (3)
Пълна програма
  • 20:30
    ПРЕМИЕРА Община Дупница
  • 21:00
    Пещери
  • 21:30
    Онигири - ориз за вкъщи
  • 22:00
    Река Дунав
Пълна програма
  • 20:30
    InterMezzo
  • 21:30
    Charles Lloyd Quartet
  • 22:05
    Shabaka Hutchings 'The comet is coming' - Like a Jazz Machine
  • 23:05
    Shabaka and the Ancestors - Festival International de Jazz de Montreal
Пълна програма
  • 18:30
    Световни боксови супер серии: Международна галавечер в Ливърпул,
  • 21:30
    Студио "Висша лига", директно
  • 22:00
    Футбол: Тотнъм Хотспър - Уест Хям Юнайтед, мач от английската Висша лига, директно
  • 23:55
    Студио "Висша лига", директно
Пълна програма
  • 19:00
    Футбол: Палмейрас - Авай (Бразилско първенство, сезон 2017 - повторение)
  • 21:00
    Тенис: Григор Димитров - Фабио Фонини (If STOCKHOLM OPEN, Стокхолм; 2017 ATP WORLD TOUR 250 - I полуфинал, повторение)
  • 22:35
    Тенис: Хуан Мартин дел Потро - Фернандо Вердаско (If STOCKHOLM OPEN, Стокхолм; 2017 ATP WORLD TOUR 250 - II полуфинал, повторение)
Пълна програма
  • 20:00
    Обзор на кръга от сряда в английската Висша лига (2017-18), 3-и епизод
  • 21:00
    "Светът на Висшата лига", предаване за английски футбол (2017-18), 27-и епизод
  • 21:30
    Класика от Висшата лига - Лийдс Юнайтед - Манчестър Юнайтед (2001-02), повторение
  • 22:00
    "Легендите на бокса", класически боксови мачове, 1-ви епизод
Пълна програма
  • 20:10
    Предателства: Смъртоносни танци
  • 21:05
    Перфектното убийство: Дяволът ме накара
  • 22:00
    Не само едно убийство: Гробовни тайни
  • 22:55
    Спорни убийства: Проблем с паметта
Пълна програма
  • 20:30
    "PLAYGASM" с Краси Петров
  • 21:30
    Kъсни новини на Би Ай Ти LIVE
  • 22:00
    BIT LIVE - най-интересното от преките включвания и излъчвания на Би Ай Ти за деня
  • 23:00
    "Честно казано" с Люба Кулезич (п)
Пълна програма
  • 20:00
    "Безсънна нощ", комедийна драма, САЩ, 2017; реж. Гавин Уизън, с Дж. К. Симънс, Емил Хърш, Аналей Типтън, Кристен Шаал, Таран Килам, [15+]
  • 21:25
    "Всичко за Стив", романтична комедия, САЩ, 2009; реж. Фил Трейл, със Сандра Бълок, Томас Хейдън Чърч, Брадли Купър, Кен Джонг, Ди Джей Куолс, [12+]
  • 23:05
    "Залезът на тамплиерите І, 4 еп.", историческа драма, САЩ, 2017; реж. Дейвид Петрарка, с Том Кълън, Саймън Мерълс, Падрийк Дилейни, Ед Стопард, Оливия Рос, [18+]
  • 23:50
    "Снеговалеж І, 4 еп.", криминална драма, САЩ, 2017; реж. Хиро Мурай, с Дамсън Идрис, Картър Хъдсън, Емили Риос, Серджо Перис-Менчета, Хуан Хавиер Карденас, [18+]
Пълна програма
  • 20:35
    "Californication II, 10 еп.", комедия, САЩ, 2008; реж. Дейвид Фон Анкън, с Дейвид Духовни, Наташа МакЕлън, Ивън Хендлър, Памела Адлън, Маделин Мартин, [15+]
  • 21:10
    "Декстър V, 3 еп.", криминална драма, САЩ, 2010; реж. Ърнест Дикърсън, с Майкъл Си Хол, Дженифър Карпентър, Си Ес Лий, Дейвид Заяс, Джеймс Ремар, [18+]
  • 22:00
    "Свидетелят по обвинението, първа част", криминална драма, Великобритания, 2016; реж. Джулиан Джаролд, с Тоби Джоунс, Андреа Райзбъроу, Ким Катрал, Дейвид Хейг, Били Хоул, [15+]
  • 23:00
    "Свидетелят по обвинението, втора част", криминална драма, Великобритания, 2016; реж. Джулиан Джаролд, с Тоби Джоунс, Андреа Райзбъроу, Ким Катрал, Дейвид Хейг, Били Хоул, [15+]
Пълна програма
  • 20:20
    Bubble Guppies
  • 20:45
    Blaze and the Monster Machines
  • 21:05
    Paw Patrol
  • 21:30
    Shimmer and Shine
Пълна програма
  • 20:15
    Студеният дом, сезон 1, еп. 1, Великобритания, САЩ, драма, 2005
  • 21:15
    Господин Селфридж, сезон 2, еп. 3, Великобритания, исторически/драма, 2014
  • 22:00
    Ченге, сезон 1, еп. 4, САЩ, екшън/приключенски, 2012
  • 22:45
    Блудници, сезон 1, еп. 4, Великобритания, САЩ, политичестки, 2017
Пълна програма

Сериали

Viasat Nature 20:40
Най-свирепите животни!, сезон 1, еп. 1
e-kids 20:45
Приключенията на Екхарт - анимационен сериал
bTV Lady 21:00
"Твоят мой живот" - сериал, с.2
Bulgaria ON AIR 21:00
Черни коне - сериал, драма
Fox Life 21:00
Отчаяни съпруги - пети сезон, еп. 6

Всички предавания

Спорт

Film Plus 20:45
Тенис: Денис Шаповалов - Матео Беретини (St. Petersburg Open, Санкт Петербург; ATP WORLD TOUR 250 - повторение)
MAX Sport 3 20:55
Студио "Футбол"
Diema Sport 21:00
Футбол: Нант - Монпелие, мач от френската Лига 1, директно
Ring.BG 21:00
Екстремни спортове
Kanal 3 21:15
"Спорт в обектива"

Всички предавания

Филми

HBO3 20:45
"Стая 104 II, 1 еп.", комедийна драма, САЩ, 2018, [18+]
БНТ 20:45
Дамите в лилаво игрален филм /Великобритания, 2004г./, режисьор Чарлз Данс, в ролите: Маги Смит, Джуди Денч, Фреди Жоунс, Лайв Ръсел и др. (12)
BNT4 20:45
Момчето си отива /80 години от рождението на Невена Коканова/ игрален филм /България, 1972 г./, режисьор Людмил Кирков, в ролите: Филип Трифонов, Невена Коканова, Сашка Братанова и др.
Cinemax 21:00
"Винил І, 9 еп.", музикална драма, САЩ, 2016; реж. Карл Франклин, с Боби Канавалe, Оливия Уайлд, Рей Романо, Ато Есандо, Макс Кейзла, [18+]
HBO 21:00
"Kingsman: Златният кръг", шпионска комедия, Великобритания, 2017; реж. Матю Вон, с Колин Фърт, Джулиан Мур, Тарън Еджертън, Марк Стронг, Холи Бери, [18+]

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}