ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 12:30
    Човекът на президента: Кота нула игрален филм /САЩ, 2001г./, режисьор Ерик Норис, в ролите: Чък Норис, Джъдсън Милс, Дженифър Тънг и др.
  • 14:00
    Световна купа по сноуборд: Паралелен гигантски слалом /мъже/ пряко предаване от Лакенхоф /Австрия/
  • 15:15
    Светът на Япония: Моменти от Ишикава
  • 15:30
    Туристически маршрути
Пълна програма
  • 12:30
    "Шоуто на Слави" /п/- вечерно ток шоу
  • 13:30
    Премиера: "Любов под наем" - сериал, с. 1, еп. 34
  • 15:00
    "Изкушение" - сериал, с.1, еп.16
  • 16:00
    Премиера: "Клиника край езерото" - сериал, с.3, еп. 2
Пълна програма
  • 12:30
    "Войната на розите"- сериен филм
  • 13:30
    "Остани с мен" (премиера) - сериен филм
  • 14:30
    "Прости ми" (премиера) - сериен филм
  • 16:00
    Новините на NOVA
Пълна програма
  • 12:30
    Новините ON AIR
  • 13:00
    Необичайните заподозрени с Георги Лозанов /п./
  • 14:00
    Телепазарен прозорец
  • 14:15
    Клик
Пълна програма
  • 12:00
    В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки/Йордан Кирилов
  • 14:00
    Update - предаване за високите технологии с водещ Бойчо Попов/Елена Кирилова /п./
  • 15:00
    Водещите новини
  • 15:05
    Бизнес старт - сутрешен блок с Живка Попатанасова и Димитър Вучев /п./
Пълна програма
  • 12:00
    Телешоп
  • 14:00
    AXN Отвътре-Престъпления без граници; документален, САЩ, 2013
  • 14:25
    Престъпления без граници; сезон 2, епизод 11, драма, криминален, Франция, 2014
  • 15:30
    Щура надпревара; сезон 1, епизод 7, риалити, оригинална продукция, Унгария, 2016
Пълна програма
  • 11:55
    Войната за спасяването на китовете: Гигантският враг
  • 12:50
    Войната за спасяването на китовете: Решаващият удар
  • 13:45
    Лошо куче!: Хитри създания и ужасни домашни любимци
  • 14:40
    Дивият Индокитай: Виетнам
Пълна програма
  • 10:00
    Hit Mix
  • 14:00
    Standard SLO
  • 14:30
    Music Arena
  • 16:00
    TV Shop
Пълна програма
  • 12:30
    България 12.30 кратки новини
  • 12:45
    Добро утро с БНТ2 информационен блок /п/
  • 14:20
    Винету игрален филм /втори епизод/п/
  • 15:55
    Информация за времето - по градове
Пълна програма
  • 12:30
    Спортен обзор на 2017 година /п/
  • 13:30
    Спомен за моите деца документален филм /п/
  • 14:00
    Денят започва с Култура /п/
  • 15:50
    Малки истории /п/
Пълна програма
  • 12:30
    Tom & Jerry
  • 12:37
    Tom & Jerry
  • 12:43
    Tom & Jerry
  • 12:55
    Tom & Jerry
Пълна програма
  • 12:00
    "Стрелата" - сериал, с.2, еп.7
  • 13:00
    "Примамката" - комедия, екшън, трилър (Канада, САЩ, 2000), режисьор - Антоан Фукуа, актьори - Джейми Фокс, Дейвид Морс, Робърт Пасторели, Дъг Хътчисън, Кимбърли Елис, Дейвид Паймър, Майк Епс и др.
  • 15:00
    "Монк" - сериал, с.3, еп.2
  • 16:00
    "Готъм" - сериал, с.2, еп. 19
Пълна програма
  • 11:15
    "Дневниците на вампира" - сериал, с.6, еп.1,2
  • 13:15
    Премиера: "Отново и отново" - сериал, с.1, еп.10
  • 14:15
    "Годзила" - екшън, приключенски (САЩ, Япония, 2014), режисьор - Гарет Едуардс, актьори - Арън Тейлър-Джонсън, Си Джей Адамс, Кен Уатанабе, Жулиет Бинош, Виктор Разък, Ричърд Т. Джоунс и др.
  • 17:00
    "Фатална грешка" - криминален, драма, мистерия (САЩ, Канада, 2006), режисьор - Джордж Менделюк, актьори - Виктория Прат, Крис Креймър, Уилям Б. Дейвис, Винсент Спано и др.
Пълна програма
  • 12:00
    "Кухня" - сериал
  • 13:00
    "Кое е това момиче" /п./- сериал
  • 14:00
    "Двама мъже и половина" - сериал
  • 15:00
    "Новите съседи" /п./- комедиен сериал
Пълна програма
  • 12:00
    "Светлината на моя живот" - сериал
  • 13:00
    "Сияйна луна" - сериал
  • 14:30
    Премиера: "Какво ядем?" - документална поредица
  • 16:00
    "Шоуто на д-р Оз" - токшоу
Пълна програма
  • 12:23
    Ние, мечоците
  • 12:33
    Ние, мечоците
  • 12:44
    Ние, мечоците
  • 13:10
    The Happos Family
Пълна програма
  • 12:25
    "Пеле: Раждането на една легенда", биографична драма, САЩ, 2016; реж. Джефри Зимбалист, Майкъл Зимбалист, с Кевин Де Паула, Леонардо Лима Карвальо, Сеу Жоржи, Мариана Нунес, Винсент Д'Онофрио, [12+]
  • 14:10
    "Игра на дама", шпионска комедия, САЩ, 1980; реж. Роналд Нийм, с Уолтър Матау, Гленда Джаксън, Сам Уотърстън, Нед Бийти, Хърбърт Лом, [12+]
  • 15:55
    "Животът е прекрасен", комедийна драма, Италия, 1998; реж. Роберто Бенини, с Роберто Бенини, Николета Браски, Джорджо Кантарини, Джустино Дурано, Мариса Паредес, [12+]
  • 17:50
    "РКО 281", биографична драма, САЩ, 1999; реж. Бенджамин Рос, с Лив Шрайбър, Джеймс Кромуел, Мелани Грифит, Джон Малкович, Бренда Блетин, [12+]
Пълна програма
  • 12:30
    "Студен фронт", драма - мистерия, Русия, 2016; реж. Роман Волобуев, със Светлана Устинова, Даша Найшулер, Александър Молохников, Татяна Абраменко, Полина Аскери, [12+]
  • 14:00
    "Спасителен отряд", екшън, САЩ, 2006; реж. Андрю Дейвис, с Кевин Костнър, Аштън Къчър, Села Уорд, Кланси Браун, Мелиса Сейджмилър, [12+]
  • 16:20
    "Смъртта на търговския пътник", драма, САЩ, 1985; реж. Фолкер Шльондорф, с Дъстин Хофман, Кейт Рийд, Джон Малкович, Стивън Ланг, Чарлз Дърнинг, [12+]
  • 18:35
    "Повелителят на мухите (1963)", приключенска драма, Великобритания, 1963; реж. Питър Брук, с Джеймс Обри, Том Чаплин, Хю Едуардс, Роджър Елуин, Том Гаман, [15+]
Пълна програма
  • 12:30
    "Семейни войни" - телевизионна игра, /п/
  • 13:30
    "Мисия: Лекарски неволи" - романтичен филм с уч. Ханес Янике, Дана Голомбек, Нина Гумих, Нина Монка и др.
  • 15:30
    "Ритъмът на мечтите" - сериал, /п/
  • 16:30
    "Бон апети" - предаване
Пълна програма
  • 12:00
    "Етажна собственост" - сериал, сезон 2, /п/
  • 13:00
    "Военни престъпления" - сериал, сезон 10
  • 13:50
    "Комисар Рекс" - сериал, сезон 14
  • 14:50
    "Ярост" - екшън с уч. на Брад Пит, Шая Лебьоф, Логан Лърман, Майкъл Пеня, Джон Бернтал, Скот Истууд, Джейсън Исак и др., /п/
Пълна програма
  • 12:00
    Да продадеш колата си: Порше 914
  • 13:00
    Двойно оцеляване: Повреда в колата... в пустинята
  • 14:00
    Тираджии в пустошта: Епизод 1
  • 15:00
    Тираджии в пустошта: Епизод 2
Пълна програма
  • 12:14
    Ловци на митове: Битови произшествия
  • 13:02
    Как са го направили?: Епизод 15
  • 13:26
    Фабрика за храна: САЩ: Риба на сухо
  • 13:50
    Най-откаченото време на планетата: Воден хаос
Пълна програма
  • 11:30
    Наследниците
  • 13:30
    Законът на Майло Мърфи
  • 13:55
    Мики Маус
  • 14:00
    Късмет, Чарли!
Пълна програма
  • 12:10
    "Да изобретяваме"
  • 12:35
    "Фокуси"
  • 12:50
    "Фокуси"
  • 13:05
    "Гастрономи"
Пълна програма
  • 12:30
    Покемон - анимационен сериал
  • 13:00
    Кибербитка - анимационен сериал
  • 13:30
    Алиса в страната на чудесата - анимационен филм
  • 14:15
    Кърби - анимационен сериал
Пълна програма
  • 12:00
    Резонанс - с Васко Мавриков
  • 13:00
    Новини
  • 13:15
    Наследницата - 152 еп. - Сериал
  • 14:15
    Баровки - 43 еп. - Сериал
Пълна програма
  • 12:15
    Без коментар: кадри от актуални събития без журналистически коментар
  • 12:45
    Международни събития
  • 13:10
    Спортът днес
  • 13:15
    Екология
Пълна програма
  • 12:15
    Ски-бягане, "Тур дьо ски" Обертстдорф: 15 км (мъже)
  • 12:45
    Ски-скокове: "Четирите шанци" Инсбрук
  • 14:00
    Биатлон, Световна купа Оберхоф: 7.5 км (жени)
  • 15:00
    Биатлон, Световна купа Оберхоф: 10 км (мъже), пряко
Пълна програма
  • 11:00
    Тенис, ATP: Турнир в Бризбън, пряко
  • 13:00
    Тенис, "Хопман къп": Австралия - Германия, пряко
  • 16:30
    Тенис, ATP: Турнир в Доха, пряко
  • 19:30
    Ски-бягане, "Тур дьо ски" Обертстдорф: 15 км (мъже)
Пълна програма
  • 12:20
    Големият див север, сезон 1, еп. 1
  • 13:05
    Големият див север, сезон 1, еп. 2
  • 13:50
    Големият див север, сезон 1, еп. 3
  • 14:40
    Треска за нефрит, сезон 3, еп. 7
Пълна програма
  • 12:30
    Nhra Sportsman Series
  • 13:25
    X Games - Aspen
  • 14:20
    Monster Jam
  • 15:15
    Pro Bull Riders
Пълна програма
  • 12:30
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 13:05
    Телепазар
  • 13:20
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 15:40
    Феномени /на живо/
Пълна програма
  • 12:30
    Щастлив живот в малка къща
  • 13:00
    Ловци на къщи
  • 13:30
    Ловци на къщи
  • 14:00
    Евтин дом на плажа
Пълна програма
  • 12:25
    Бързата работа - игрален филм
  • 14:40
    Поднови или продай - риалити, еп. 8
  • 15:10
    Шепот от отвъдното - четвърти сезон, еп. 16
  • 16:05
    Малки сладки лъжкини - трети сезон, еп. 8
Пълна програма
  • 12:30
    Глейдс - трети сезон, еп. 7
  • 13:20
    Елементарно, Уотсън - четвърти сезон, еп. 13
  • 14:15
    Частни детективи - втори сезон, еп. 6
  • 15:15
    Д-р Розууд - първи сезон, еп. 5
Пълна програма
  • 11:40
    "Берголио, папа Франсиско", биографична драма, Аржентина, 2015; реж. Беда Докампо Фейхоо, с Дарио Грандинети, Силвия Абаскал, Летисия Бредиче, Лаура Новоа, Леонор Мансо, [12+]
  • 13:25
    "Аз, проклетникът", анимация, САЩ, 2010; реж. Пиер Кофин, Крис Рено, [0+]
  • 15:00
    "Норман", драма, САЩ, 2016; реж. Йозеф Седар, с Ричард Гиър, Лиор Ашкенази, Майкъл Шийн, Шарлот Генсбур, Стив Бушеми, [15+]
  • 17:00
    "Младият папа I, 1 еп.", драма, Италия, 2016; реж. Паоло Сорентино, с Джуд Лоу, Даян Кийтън, Силвио Орландо, Скот Шепърд, Сесил Де Франс, [15+]
Пълна програма
  • 12:30
    Времето, което промени света, сезон 1, еп. 5
  • 12:55
    Тайните на Ермитажа - история и колекции
  • 14:25
    Рим: Първата световна суперсила, сезон 1, еп. 4
  • 15:15
    Екатерина Велика, сезон 1, еп. 4
Пълна програма
  • 12:30
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Френска му работа
  • 13:00
    Американски антиквари: Здравей, "Джел-О"
  • 14:00
    Надпревара за находки: Маями: Интервю с вампиролога
  • 14:30
    Надпревара за находки: Маями: Точно като за Лодърдейл
Пълна програма
  • 12:30
    Ловци на мигове - тв поредица, 11 еп.
  • 13:00
    Рейсинг екстрийм - тв поредица, четвърти сезон, 28 еп.
  • 13:30
    ЗА РИБА - тв поредица, пети сезон, 18 еп.
  • 14:30
    МОЕТО ХОБИ
Пълна програма
  • 12:25
    "Хари и неговата кофа, пълна с динозаври"
  • 12:50
    "Бож"
  • 13:00
    "Кит и Кейт"
  • 13:10
    "Яя и Зук"
Пълна програма
  • 12:30
    "Всеки следобед с Криси"/п/
  • 14:00
    НОВИНИ
  • 14:30
    "Кухнята на Звездев"
  • 15:00
    НОВИНИ
Пълна програма
  • 02:45
    JDM
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:30
    Драконова топка Z (анимация)
  • 19:00
    Хартли (фейлетон)
Пълна програма
  • 12:00
    "Моторизирано ченге" - трилър / екшън с Робърт Блейк, Били Грийн Буш, Джанин Райли, Мичъл Райън.
  • 13:50
    "Големия Жорж" - биографичен филм / драма с Ксавиер Галле, Мари Денарно.
  • 15:25
    "Хики и Богс" - екшън / криминален с Бил Козби , Робърт Кълп, Та Ронс Алън, Розалинд Кеш.
  • 17:25
    "Уанда Невада" - уестърн с Питър Фонда, Брук Шийлдс, Люк Аскю, Тед Маркланд.
Пълна програма
  • 12:30
    AFRICA ECO RACE
  • 12:45
    P1 POWERBOAT EUROPEAN SERIES
  • 13:45
    P1 POWERBOATS SERIES - USA
  • 14:45
    AFRICA ECO RACE
Пълна програма
  • 12:00
    Само хитове
  • 14:00
    Майки тийнейджърки 2
  • 15:00
    Майки тийнейджърки 2
  • 16:00
    Пич, оправи ми колата
Пълна програма
  • 12:30
    MTV Asks Foo Fighters
  • 13:00
    Isle Of MTV Malta 2017 Highlights
  • 13:45
    Hot Right Now!
  • 14:00
    Raye's Top 20 Biggest...
Пълна програма
  • 11:00
    Super Massive Rock Stars!
  • 13:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 13:40
    The Decade's Biggest Anthems!
  • 15:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
Пълна програма
  • 12:20
    В прегръдка с дивите животни, сезон 1, еп. 3
  • 13:10
    Медените язовци - господари на хаоса, ,
  • 14:05
    72-те най-сладки животни, сезон 1, еп. 1
  • 14:35
    72-те най-сладки животни, сезон 1, еп. 2
Пълна програма
  • 12:00
    Сервиз SOS 2, еп. 9
  • 13:00
    Без закони: Разнообразни умения, еп. 1
  • 14:00
    Арестувани зад граница 8, еп. 4
  • 15:00
    Разследване на самолетни катастрофи, еп. 8
Пълна програма
  • 12:25
    Дивото Конго, еп. 1
  • 13:10
    Дивото Конго, еп. 2
  • 14:00
    Слонът: Царят на Калахари, еп. 1
  • 14:45
    Дивата Южна Африка, еп. 1
Пълна програма
  • 12:05
    Обзор на кръга в Чемпиъншип (2017-18), 21-и епизод, повторение
  • 12:35
    "Пета четвърт", обзор на кръга в испанската баскетболна лига, 13-и епизод, повторение
  • 13:05
    Класика от Висшата лига - Лийдс Юнайтед - Манчестър Юнайтед (2001-02), повторение
  • 13:35
    Класика от Висшата лига - Съндърланд - Нюкасъл Юнайтед (2005-06), повторение
Пълна програма
  • 11:15
    "Времето ще покаже"
  • 14:00
    Новини (със субтитри)
  • 14:15
    "Хайде да се оженим!"
  • 15:00
    "Мъжко / Женско"
Пълна програма
  • 12:05
    "Класика в жанра" - хитовете през годините
  • 12:40
    "Промо" - новите хитове
  • 13:00
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 13:05
    "От извора" - българска народна музика
Пълна програма
  • 12:30
    "На мегдана" - инструментална и танцова музика
  • 13:30
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 13:40
    "На мегдана" - инструментална и танцова музика
  • 14:00
    "Фолклорна китка" - избрани песни
Пълна програма
  • 12:05
    "Фолклорен пъзел" - фолклорна програма
  • 13:00
    "Промо" - нови видеоклипове
  • 13:05
    "Show Time" - музикална програма
  • 14:00
    "Картини от Света" - музикална импресия
Пълна програма
  • 12:00
    Испания, Купа на Краля: Селта - Барселона
  • 14:00
    Испания, Купа на Краля: Нумансия - Реал Мадрид
  • 16:00
    Италия, Серия А: Верона - Ювентус
  • 18:00
    Италия, Серия А: Кротоне - Наполи
Пълна програма
  • 11:00
    "Семейство Тровато: Разкрития на измами от детективите" - доку поредица
  • 13:00
    "12 часа" - обеден информационен журнал
  • 15:00
    "Синята светлина" - доку-поредица
  • 17:00
    "В капана на подозренията" - доку-поредица
Пълна програма
  • 12:00
    Игрален филм
  • 15:30
    Игрален филм
  • 17:05
    Игрален филм
  • 18:40
    Игрален филм
Пълна програма
  • 12:00
    "48 минути"
  • 13:00
    Игрален филм
  • 15:00
    "Особено мнение"
  • 16:00
    Сериал: "Ловът на Пепеляшка"
Пълна програма
  • 12:30
    НОВИНИ - обедна емисия /на живо/
  • 12:45
    Китка народни песни
  • 13:00
    "Прокудени от бащин край" с водещ Стоян Райчевски /повторение/
  • 14:00
    "Дискусионно студио"/повторение/
Пълна програма
  • 12:00
    Обзор на футболната лига
  • 13:00
    Гинес ръгби клуб
  • 14:00
    Дартс: Световно първенство в Пърфлийт
  • 19:00
    Обзор на футболната лига
Пълна програма
  • 12:02
    We Love Music
  • 18:02
    1 Artist 3 Hits
  • 18:12
    Top 10
  • 19:02
    New 4 U
Пълна програма
  • 12:00
    Това е животът: Добрият самарянин и невероятно ДНК разкритие
  • 13:00
    Ин витро: Пътят на надеждата: Дорота и Артър
  • 14:00
    Искам да изглеждам както преди: Епизод 4
  • 15:00
    Теглото ми ще ме убие: Комплексът на Гарт
Пълна програма
  • 12:30
    Виж България - Благоевград, градът, в който има всичко
  • 13:00
    Старопланински селища
  • 13:30
    JAM - еп.17
  • 14:00
    Подвигът на капитан Димитър Списаревски
Пълна програма
  • 12:00
    Загадки в музея
  • 13:00
    Търсене на дом по света
  • 13:30
    Търсене на дом по света
  • 14:00
    Търсене на дом по света
Пълна програма
  • 12:00
    Загадки в музея
  • 13:00
    Търсене на дом по света
  • 13:30
    Търсене на дом по света
  • 14:00
    Търсене на дом по света
Пълна програма
  • 12:30
    Бронираният монах, САЩ, екшън/комедия/фентъзи, 2003
  • 14:10
    Два милиона бакшиш, САЩ, комедия/драма/романтичен, 1994
  • 15:50
    Забраненият път, Германия,САЩ, криминален/драма/трилър, 2007
  • 17:30
    Определено, може би, Франция,Германия,Великобритания,САЩ, комедия/драма/романтичен, 2008
Пълна програма
  • 12:30
    Новини
  • 13:00
    "Денят с Веселин Дремджиев" - предаване за анализи и коментари по актуални теми
  • 13:30
    Новини
  • 14:00
    Новини
Пълна програма
  • 12:30
    Печивата на Марта Стюарт - кулинарно предаване, еп. 3
  • 13:00
    Новата балканска кухня с Божана - кулинарно предаване, еп. 11
  • 13:30
    Новата балканска кухня с Божана - кулинарно предаване, еп. 12
  • 14:00
    Италианската Коледа на Джейми - кулинарно предаване, еп. 1
Пълна програма
  • 12:00
    Познайте годината!
  • 13:00
    Най-големите парти хитове на 2017: Топ 50
  • 18:00
    Нека патрито да започне!
  • 21:00
    Подгряване за уикенда!
Пълна програма
  • 12:30
    Нещо назаем - Комедия, Драма, Романтичен, 2011, Режисьор: Люк Грийнфилд, В ролите: Кейт Хъдсън, Джон Красински, Ашли Уилямс, Стив Хауей, Дженифър Гудуин, Колин Еглисфилд
  • 14:00
    Авантаджии - Комедия, 2012, Режисьор: Дан Росен, В ролите: Оливия Мън, Джейн Сиймур, Натали Моралес, Зоуи Бойл, Клифтън Колинс - мл., Дейв Фоули,
  • 16:00
    Инстинкт за отмъщение - Криминален, Драма, Трилър, 2007, Режисьор: Франк. Рейес, В ролите: Даня Рамирес, Майкъл Филип Дел Рио, Рик Гонзалес, Мани Перез, Уонда Де Хесус
  • 18:00
    Колумбиана - Екшън, Криминален, Драма, 2011, Режисьор: Оливие Мегатон, В ролите: Зоуи Салдана, Майкъл Вартан, Джорди Молла, Лени Джеймс, Сам Дъглас
Пълна програма
  • 11:55
    "4 сватби и едно вълшебно пътешествие" - доку-поредица
  • 13:00
    "Кралица на пазаруването" - доку-поредица
  • 14:00
    "Между тюл и сълзи" - доку-поредица
  • 15:00
    "Моето дете, твоето дете - А как възпитаваш ти?" - доку-поредица
Пълна програма
  • 11:40
    Как Гринч открадна Коледа - игрален филм
  • 13:55
    Семейство Голдбърг - първи сезон, еп. 5
  • 14:25
    От местопрестъплението: Маями, еп. 17
  • 15:20
    Семейство Симпсън - дватесет и първи сезон, еп. 16
Пълна програма
  • 11:00
    Big Tunes!
  • 13:00
    New Music Fridays
  • 14:00
    Club Bangers!
  • 16:00
    Dance Classics!
Пълна програма
  • 12:30
    SWIMWEAR
  • 12:55
    FASHION WEEK
  • 13:00
    FASHION FILMS
  • 13:25
    F-PEOPLE
Пълна програма
  • 11:00
    Nothing But Hits
  • 13:00
    New Music Fridays
  • 14:00
    Big Fat Hits
  • 17:00
    New Music Fridays
Пълна програма
  • 12:00
    "Съдия Джуди" - 139 и 140 еп.
  • 12:50
    "Рождени дни" - 2047 еп.
  • 13:15
    "Студио за татуировки" - 5 еп.
  • 14:05
    "Кошмарни наематели, бедни хазяи" - 15 еп.
Пълна програма
  • 12:30
    новини
  • 12:45
    прогноза за времето и спорт
  • 12:55
    Прогноза за времето
  • 13:00
    Централни обедни Новини
Пълна програма
  • 12:25
    Рыбалка сегодня XL
  • 12:50
    Энциклопедия рыбалки
  • 13:25
    Горная охота с Эдуардом Бендерским
  • 13:50
    Есть мнение
Пълна програма
  • 12:00
    "Въздушният Бъд: Волейболна лига" - семеен филм с уч. на Катя Певец,Тайлър Боисонълт, Джейк Смит, Джон Уардлоу, Патрик Краншау и др., /п/
  • 14:00
    "МХП: Маймунски Х-тремни постижения" - семейна комедия с уч. на Роби Бенсън, Девин Дъглас Друвиц, Тревър Райт, Ян Баг, Гуинит Уолш, Никол МакКий и др., /п/
  • 16:00
    "Свети Винсент" - драма с уч. на Бил Мъри, Мелиса Маккарти, Наоми Уотс, Крис О'Дауд, Терънс Хауърд, Нейтън Кордри, Джейдън Либерхер, Кимбърли Куин, Скот Адсит и др., /п/
  • 18:00
    "От местопрестъплението: Ню Йорк" - сериал, сезон 4
Пълна програма
  • 12:15
    Must Love Cats: Episode 6
  • 13:00
    How the Universe Works: Milky Way
  • 13:45
    Cake Boss: Soldiers, Sand and Salads
  • 14:07
    Cake Boss: Chinese Culture and Cannolis
Пълна програма
  • 11:55
    Кухнята
  • 12:45
    Да готвиш наистина
  • 13:10
    Гражданка в ранчото
  • 13:35
    Гражданка в ранчото
Пълна програма
  • 12:10
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 12:40
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 13:05
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 13:30
    Ники, Рики, Дики и Дона
Пълна програма
  • 12:15
    Ски-бягане, "Тур дьо ски" Обертстдорф: 15 км (мъже)
  • 12:45
    Ски-скокове: "Четирите шанци" Инсбрук
  • 14:00
    Биатлон, Световна купа Оберхоф: 7.5 км (жени)
  • 15:00
    Биатлон, Световна купа Оберхоф: 10 км (мъже), пряко
Пълна програма
  • 11:40
    "Берголио, папа Франсиско", биографична драма, Аржентина, 2015; реж. Беда Докампо Фейхоо, с Дарио Грандинети, Силвия Абаскал, Летисия Бредиче, Лаура Новоа, Леонор Мансо, [12+]
  • 13:25
    "Аз, проклетникът", анимация, САЩ, 2010; реж. Пиер Кофин, Крис Рено, [0+]
  • 15:00
    "Норман", драма, САЩ, 2016; реж. Йозеф Седар, с Ричард Гиър, Лиор Ашкенази, Майкъл Шийн, Шарлот Генсбур, Стив Бушеми, [15+]
  • 17:00
    "Младият папа I, 1 еп.", драма, Италия, 2016; реж. Паоло Сорентино, с Джуд Лоу, Даян Кийтън, Силвио Орландо, Скот Шепърд, Сесил Де Франс, [15+]
Пълна програма
  • 09:30
    Playlist
  • 18:00
    Lucky 7
  • 19:00
    Hip-Hop of BG
  • 19:30
    Music of BG
Пълна програма
  • 12:15
    The Lion Guard
  • 12:45
    Sofia The First
  • 13:10
    Sofia The First
  • 13:35
    PJ Masks
Пълна програма
  • 12:10
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 12:40
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 13:05
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 13:30
    Ники, Рики, Дики и Дона
Пълна програма
  • 12:00
    We Are The 80s
  • 14:00
    15 Years Since...
  • 15:00
    Smells Like The 90s
  • 17:00
    90s Vs 00s
Пълна програма
  • 11:55
    On the Case with Paula Zahn: Love You to Death
  • 12:50
    I Almost Got Away With It: Got To Be Part Of The Pittsburgh Six
  • 13:45
    Nightmare Next Door: Taste of Murder
  • 14:40
    Betrayed: Dancing with Death
Пълна програма
  • 12:20
    The Truth About...: Michael Schumacher
  • 12:50
    Clubland: Mercedes
  • 13:15
    Top: Drivers Rising Stars
  • 13:45
    The Truth About...: Red Bull Racing
Пълна програма
  • 12:15
    Hollywood Weapons
  • 12:40
    Bottom Feeders
  • 13:05
    Bottom Feeders
  • 13:30
    Outfitter Bootcamp
Пълна програма
  • 12:30
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Френска му работа
  • 13:00
    Американски антиквари: Здравей, "Джел-О"
  • 14:00
    Надпревара за находки: Маями: Интервю с вампиролога
  • 14:30
    Надпревара за находки: Маями: Точно като за Лодърдейл
Пълна програма
  • 12:00
    Без закони: Разнообразни умения, еп. 1
  • 13:00
    Арестувани зад граница 8, еп. 4
  • 14:00
    Разследване на самолетни катастрофи, еп. 8
  • 15:00
    Разследване на самолетни катастрофи, еп. 4
Пълна програма
  • 12:30
    "Шоуто на Слави" /п/- вечерно ток шоу
  • 13:30
    Премиера: "Любов под наем" - сериал, с. 1, еп. 34
  • 15:00
    "Изкушение" - сериал, с.1, еп.16
  • 16:00
    Премиера: "Клиника край езерото" - сериал, с.3, еп. 2
Пълна програма
  • 12:00
    Комисар Рекс: Специален отряд; сезон 1, епизод 4, семеен, екшън, Италия, 2014
  • 13:05
    Откуп; сезон 1, епизод 4, екшън, криминален, Канада, 2017
  • 14:00
    Скорпион; сезон 2, епизод 1, екшън, драма, САЩ, 2015
  • 15:00
    Киберпрестъпления; сезон 2, епизод 5, криминален, драма, САЩ, 2015
Пълна програма
  • 12:00
    Отмъщението; сезон 2, епизод 23, драма, мистерия, 2014
  • 13:05
    Телешоп
  • 13:20
    Тайни & лъжи; сезон 2, епизод 3, криминален, драма, САЩ, 2016
  • 14:20
    Ченгета новобранци; сезон 1, епизод 1, криминален, драма, Канада, 2010
Пълна програма
  • 12:00
    Разтърсващи престъпления: Стивън Райт
  • 13:00
    Какво е нужно за убийство: Информаторът убиец
  • 13:30
    Какво е нужно за убийство: Смърт в семейството
  • 14:00
    Часовете преди убийство: Смъртоносни течения
Пълна програма
  • 11:00
    Горе във вилата
  • 13:15
    Последният Робин Худ
  • 15:05
    Черепите
  • 17:10
    Манчестър Юнайтед
Пълна програма
  • 12:15
    "Золотой век"
  • 13:00
    Худ.фильм "Дедлайн" 16+
  • 14:00
    Док.фильм "Неизвестная планета"
  • 14:30
    "Американский ликбез" Американская мечта
Пълна програма
  • 12:30
    Ridiculousness
  • 12:55
    Ridiculousness
  • 13:20
    Punk'd
  • 13:45
    Punk'd
Пълна програма
  • 12:23
    Fashionable Fuckers (18+)
  • 12:44
    Screw To Tango (18+)
  • 13:04
    Midnight Fuxpress (18+)
  • 13:21
    Lingerie Massage (18+)
Пълна програма
  • 12:00
    Тенис: ASB Classic, Окланд - II полуфинал (WTA International 2018 - запис)
  • 14:00
    Тенис: Brisbane International, Бризбън - полуфинали (WTA Premier 2018 - повторение)
  • 18:30
    Футбол: Примера Дивисион - обзор на изминалия кръг
  • 19:30
    Тенис: Shenzhen Open, Шенджен - полуфинали (WTA International 2018 - повторение)
Пълна програма
  • 11:40
    Световна купа по ски-алпийски дисциплини: слалом /мъже/
  • 13:50
    Спортни новини
  • 14:00
    Световна купа по сноуборд: паралелен гигантски слалом пряко предаване от Лакенхоф /Австрия/
  • 15:15
    Световна купа по биатлон: спринт /мъже/ пряко предаване от Оберхоф /Германия/
Пълна програма
  • 12:30
    Агрокоментар
  • 12:35
    Агротема
  • 12:50
    Музикална пауза
  • 13:00
    Новини
Пълна програма
  • 12:30
    Авиатори 1/10
  • 13:00
    Скиорски хижи и устойчиво развитие
  • 14:00
    Всичко за животните, еп.23
  • 14:30
    Всичко за животните, еп.24
Пълна програма
  • 09:00
    UCF Angels of Glory
Пълна програма
  • 12:30
    Firsthand
  • 13:00
    Drive Thru New Zealand
  • 13:30
    Drive Thru New Zealand
  • 14:00
    Master Debaters with Jay Mohr
Пълна програма
  • 11:55
    Гепардите от дълбините на океана
  • 12:50
    Планетата Европа (5)
  • 13:40
    Зоопаркът - Дъблин (7)
  • 14:05
    Зоопаркът - Дъблин (8)
Пълна програма
  • 12:30
    Гражданин на света
  • 13:00
    Спа курорти
  • 13:30
    Нигерия кърви пертол
  • 14:30
    WWF - Отглеждане на млади гори в Странджа
Пълна програма
  • 11:50
    Shabaka and the Ancestors - Festival International de Jazz de Montreal
  • 13:10
    InterMezzo
  • 13:30
    Mariss Jansons conducts Wagenaar, Strauss and Tchaikovsky at the Concertgebouw
  • 14:55
    Mendelssohn's Symphonies nos.1, 4 & 5 by Yannick Nezet-Seguin and the Chamber Orchestra of Europe
Пълна програма
  • 12:00
    Футбол: ЦСКА - Дунав, мач от Първа професионална лига, повторение
  • 14:00
    Футбол: Славия - Витоша, мач от Първа професионална лига, повторение
  • 16:00
    Футбол: Пирин - Верея, мач от Първа професионална лига, повторение
  • 18:00
    Футбол: Черно море - Етър, мач от Първа професионална лига, повторение
Пълна програма
  • 12:00
    Тенис: Елена Веснина - Пън Шуай (WTA Elite Trophy Zhuhai, Джухай; 2017 WTA - повторение)
  • 13:00
    Пряко: Тенис: Brisbane International, Бризбън - II полуфинал (WTA Premier 2018)
  • 15:30
    Тенис: ASB Classic, Окланд - полуфинали (WTA International 2018 - повторение)
  • 20:00
    Футбол: Примера Дивисион - обзор на изминалия кръг
Пълна програма
  • 12:00
    "НБА Екшън", предаване за баскетбол от НБА (2017-18), 14-и епизод, повторение
  • 13:00
    Баскетбол: Вашингтон Уизардс - Чикаго Булс, мач от НБА, повторение
  • 15:30
    "Легендите на бокса", класически боксови мачове, 1-ви епизод, повторение
  • 16:30
    "Да скъсаш мрежата", предаване за английски футбол (2017-18), 19-и епизод, повторение
Пълна програма
  • 11:55
    Пола Зан разглежда случая: Обичам те до смърт
  • 12:50
    Почти ми се размина: Шесторката от Питсбърг
  • 13:45
    Кошмарни съседи: Вкусът на убийството
  • 14:40
    Предателства: Смъртоносни танци
Пълна програма
  • 11:00
    "Код 11-13", информационно шоу и новини в развитие LIVE
  • 13:00
    "Хайд Парк", дискусионно предаване със Силвия Великова и Поли Паунова (п)
  • 15:00
    "Един прекрасен ден", магазинно предаване с водещ Каролина Братанова, (п)
  • 16:30
    еМисия България LIVE
Пълна програма
  • 11:05
    "Джони Инглиш се завръща", комедия, САЩ, 2011; реж. Оливър Паркър, с Роуън Аткинсън, Джилиан Андерсън, Доминик Уест, Розамунд Пайк, Даниъл Калууя, [12+]
  • 12:45
    "Средностатистическо семейство VІІІ, 5 еп.", комедия, САЩ, 2016; реж. Лий Шалет Кемъл, с Патриша Хийтън, Нийл Флин, Чарли МакДърмът, Идън Шър, Атикъс Шафър, [12+]
  • 13:10
    "Аферата І, 5 еп.", драма, САЩ, 2014; реж. Карл Франклин, с Доминик Уест, Рут Уилсън, Мора Тиърни, Джошуа Джаксън, Джулия Голдани Телс, [15+]
  • 14:10
    "Пътуването на Фани", военна драма, Франция, 2016; реж. Лола Доайон, с Леони Сушо, Фантин Ардюан, Жулиан Люпро, Райън Броди, Анаис Мейрингер, [12+]
Пълна програма
  • 12:05
    "Опасни води", хорър - трилър, САЩ, 2016; реж. Жом Колет-Сера, с Блейк Лайвли, Оскар Джаенада, Анджело Жозуе Лозано Корзо, Брет Кълън, Седона Леге, [15+]
  • 13:30
    "Бронзовата градина I, 1 еп.", криминална драма, Аржентина, 2017; реж. Ернан Голдфрид, Пабло Фендрик, с Хоакин Фуриел, Луис Луке, Хулиета Зилберг, Норма Алеандро, Даниел Фанего, [15+]
  • 14:30
    "Сърцето на дракона 3: Проклятието на магьосника", фентъзи - драма, САЩ, 2015; реж. Колин Тийг, с Джулиан Морис, Тамзин Мърчант, Джаса Ахлувалиа, Джонджо О'Нийл, Доминик Мафам, [12+]
  • 16:10
    "Роуг 1: История от Междузвездни войни", екшън - фантастика, САЩ, 2016; реж. Гарет Едуардс, с Фелисити Джоунс, Диего Луна, Бен Менделсън, Риз Ахмед, Дони Йен, [12+]
Пълна програма
  • 12:00
    Trans World Sport
  • 13:00
    Футбол: Барса ТВ
  • 13:30
    Тенис: Махаращра 2018
  • 15:35
    Тенис: Махаращра 2018
Пълна програма
  • 08:00
    Голф: Европейски тур
  • 14:30
    Новини
  • 14:35
    Баскетбол: Евролига
  • 16:20
    Баскетбол: Евролига
Пълна програма
  • 12:15
    Shimmer and Shine
  • 12:40
    Shimmer and Shine
  • 13:00
    Max & Ruby
  • 13:25
    Ben & Holly's Little Kingdom
Пълна програма
  • 12:00
    Ендевър, сезон 1, еп. 1, Великобритания, криминален/мистерии, 2012
  • 13:30
    Мистериите на Мис Фишър, сезон 1, еп. 13, Австралия, криминален/мистерии, 2013
  • 14:30
    Гранд хотел, сезон 1, еп. 11, Испания, исторически/драма, 2011
  • 15:15
    Господин Селфридж, сезон 2, еп. 3, Великобритания, исторически/драма, 2014
Пълна програма

Сериали

bTV Comedy 12:30
"Щурите съседи"- сериал
e-kids 12:30
Покемон - анимационен сериал
Viasat History 12:35
Истинската война на тронове, сезон 1, еп. 4
PRO 7 12:35
"Как срещнах майка ви" - сериал
Viasat Explorer 12:35
Търсачи на съкровища, сезон 3, еп. 5

Всички предавания

Спорт

FilmBox Plus 13:00
Писмо до краля
BNT HD 13:00
Колоездене: Обиколка на Хърватия обзор
Diema Sport 13:00
Футбол: Ботев Пловдив - Берое, мач от Първа професионална лига, повторение
Mtel Sport 1 13:00
Футбол: Барса ТВ
Mtel Sport 2 13:00
Тенис: ATP 500 Хале 2018

Всички предавания

Филми

HBO3 12:30
"Средностатистическо семейство ІХ, 9 еп.", комедия, САЩ, 2017; реж. Лий Шалет Кемъл, с Патриша Хийтън, Нийл Флин, Чарли МакДърмът, Идън Шър, Атикъс Шафър, [12+]
Viasat Nature/History HD 12:30
Дред - Екшън, Фантастика, 2012, Режисьор: Пийт Травис, В ролите: Карл Ърбан, Оливия Трилби, Лена Хеди
Fen TV 12:30
Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
Nova TV 12:30
"Войната на розите" - сериен филм
Telekabel 12:30
История на любовта-Драма, Франция-Канада-Румъния- САЩ / 2016,Режисьор: Раду Михайлеану, В ролите: Джема Артъртън, Марк Рендал, Тори Хигинсън, Елиът Гулд, Дерек Джейкъби

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}