ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 12:00
    По света и у нас Информационна емисия
  • 12:55
    България от край до край /7 филм/
  • 13:25
    Новогодишен концерт на Софийската опера и балет/1 част/ Музикална сцена БНТ1
  • 14:25
    Международен цирков фестивал в Монте Карло
Пълна програма
  • 12:00
    bTV Новините - обедна емисия
  • 12:30
    Премиера: "НепознатиТЕ" - документална поредица
  • 13:00
    "Елхички 2" -  комедия (Русия, 2011), режисьор - Александър Баранов, Александър Кот, Леван Габриазде, Димитри Киселев, актьори - Пьотр Фьодоров, Сергей Светлаков, Иван Ургант, Мария Шалаева, Ана Чиповская, Мария Порошина, Павел Баршак и др.
  • 15:00
    "Приятели" - сериал, с.3, еп.3,4
Пълна програма
  • 12:00
    Новините на NOVA
  • 12:30
    "Булчински войни" - с уч. на Ерик Дейн, Бони Съмървил, Джон Стамос, Джеймс Бролин и др.
  • 14:15
    "Първият рицар" - с уч. на Шон Конъри, Ричард Гиър, Джулия Ормънд, Бен Крос, Лиъм Кънингам
  • 17:00
    WEBIT - фестивал на дигиталната и технологична трансформация
Пълна програма
  • 10:30
    Фамилно - токшоу с Доника Ризова
  • 12:30
    Новините ON AIR
  • 13:00
    Глухар - криминален сериал
  • 13:45
    Телепазарен прозорец
Пълна програма
  • 12:00
    Светът е бизнес с Николай Кръстев - най-интересното от седмицата
  • 12:30
    Правилата на играта - док. поредица на Bloomberg
  • 14:00
    Очи в очи - док. поредица на Bloomberg
  • 16:30
    В развитие - блок с Вероника Денизова/Делян Петришки/Йордан Кирилов/п./
Пълна програма
  • 12:00
    Телешоп
  • 14:00
    Конан; сезон 1, епизод 1, приключенски, научна фантастика, САЩ, 1997
  • 15:00
    Конан; сезон 1, епизод 2, приключенски, научна фантастика, САЩ, 1997
  • 16:00
    Шерлок Холмс; сезон 4, епизод 2, криминален, драма, Великобритания, 2016
Пълна програма
  • 11:55
    Най-дивите острови: Фолклендските острови: раят на пингвините
  • 12:50
    Колко са сладки!: Кученца
  • 13:45
    На гости на парка Крюгер: Епизод 9
  • 14:40
    Доктор Джеф: ветеринарят от Скалистите планини
Пълна програма
  • 12:10
    Публицистично предаване на телевизия RT
  • 12:40
    АТАКА в действие
  • 13:00
    Новини
  • 13:10
    "Българска душа" - фолклорно предаване /п/
Пълна програма
  • 09:35
    Спортна програма
  • 18:55
    Новини
  • 19:00
    Спортен преглед
  • 19:30
    Репортаж от Берлин
Пълна програма
  • 11:15
    Music Arena
  • 14:30
    TV Shop
  • 14:45
    Hit Mix
  • 17:00
    Music Arena
Пълна програма
  • 12:00
    Ай да идем /БНТ 2 Благоевград/
  • 12:30
    България 12.30 кратки новини
  • 12:45
    Афиш културно-информационно предаване
  • 13:00
    Добър ден с БНТ 2
Пълна програма
  • 12:00
    По света и у нас
  • 12:55
    Извън играта
  • 13:30
    Филмите на детството концерт с участието на Биг бенда на БНР, диригент Антони Дончев, вокална група "Радиодеца", детска вокална група "Щурче" и др.
  • 14:20
    Афиш
Пълна програма
  • 12:00
    Scooby-Doo and the Legend of the Vampire
  • 13:20
    Wacky Races
  • 13:30
    Wacky Races
  • 13:45
    Bunnicula
Пълна програма
  • 10:45
    "Примамката" - комедия, екшън, трилър (Канада, САЩ, 2000), режисьор - Антоан Фукуа, актьори - Джейми Фокс, Дейвид Морс, Робърт Пасторели, Дъг Хътчисън, Кимбърли Елис, Дейвид Паймър, Майк Епс и др.
  • 13:00
    "Над закона" - екшън, драма, криминален (САЩ, 1988),режисьор - Андрю Дейвис, актьори -- Стивън Сегал, Шарън Стоун, Пам Гриър,  Майкъл Рукър и др. 
  • 15:00
    "Тренировъчен ден" - сериал, еп. 2,3
  • 17:00
    "Дивата муха"- предаване за екстремни спортове
Пълна програма
  • 11:45
    "Психотерапевт" - комедия, драма (САЩ, 2009), режисьор - Джонас Пейт, актьори - Кевин Спейси, Джо Нунез, Марк Уебър и др.
  • 14:00
    "Теория на конспирацията"- екшън, трилър (САЩ, 1997), режисьор -  Ричард Донър, актьори - Мел Гибсън, Джулия Робъртс, Патрик Стюарт, Стив Кан, Тери Александър, Алекс Макартър и др.
  • 16:45
     "Невъзможно бягство" - екшън, трилър (САЩ,2013), режисьор - Микаел Хафстрьом, актьори - Силвестър Сталоун, Арнолд Шварценегер, Вини Джоунс, 50 Cent, Джеф Чейс, Мат Джералд, Сам Нийл, Джим Кавийзъл, Ейми Райън, Винсънт Д'Онофрио и др.
  • 19:00
    "Пърси Джаксън и боговете на Олимп: Морето на чудовищата" - фентъзи,  приключенски, семеен (САЩ,2013), режисьор - Тор Фройдентал, актьори - Логан Лърман, Александра Дадарио, Дъглас Смит, Левин Рамбин, Брандън Т. Джаксън, Джейк Ейбъл, Антъни Хед, Стенли Ту
Пълна програма
  • 12:00
    "Новите съседи " /п./- комедиен сериал
  • 15:30
    "Столичани в повече" - комедиен сериал, с. 5
  • 18:30
    "Двама мъже и половина" - комедиен сериал
  • 19:30
    "Кухня" - комедиен сериал
Пълна програма
  • 12:00
    "Кварталът на богатите" - сериал
  • 15:00
    "Смени жената"
  • 16:00
    "Какво ядем?" - документална поредица
  • 16:30
    "Гласът на България" (сезон 4)
Пълна програма
  • 12:06
    Време за приключения
  • 12:16
    Време за приключения
  • 12:26
    Време за приключения
  • 12:36
    Време за приключения
Пълна програма
  • 12:05
    "Зоология", драма, Русия, 2016; реж. Иван И. Твердовски, с Наталия Павленкова, Дмитрий Грошев, Ирина Чипиженко, Маша Токарева, Александр Горчилин, [15+]
  • 13:35
    "Стар Трек ІІ: Гневът на Кан", приключенска научна фантастика, САЩ, 1982; реж. Никълъс Мейър, с Уилям Шатнър, Лионард Нимой, ДеФорест Кели, Джеймс Духан, Рикардо Монталбан, [12+]
  • 15:25
    "Стар Трек VІ: Неоткрита страна", приключенска научна фантастика, САЩ, 1991; реж. Никълъс Мейър, с Уилям Шатнър, Лионард Нимой, ДеФорест Кели, Джеймс Духан, Уолтър Кьониг, [12+]
  • 17:15
    "Стар Трек VІІІ: Първи контакт", приключенска научна фантастика, САЩ, 1996; реж. Джонатан Фрейкс, с Патрик Стюарт, Джонатан Фрейкс, Брент Спинър, Левар Бъртън, Майкъл Дорн, [12+]
Пълна програма
  • 10:50
    "Морска звезда", драма, Великобритания, 2016; реж. Бил Кларк, с Джоан Фрогът, Том Райли, Фийби Никълс, Микеле Дотрис, Саймън Бамфорд, [12+]
  • 12:30
    "Истерична слепота", драма, САЩ, 2002; реж. Мира Наир, с Ума Търман, Джена Роуландс, Джулиет Люис, Джъстин Чамбърс, Бен Газара, [15+]
  • 14:10
    "Гатака", научно-фантастична драма, САЩ, 1997; реж. Андрю Никъл, с Итън Хоук, Ума Търман, Алън Аркин, Джуд Лоу, Ърнест Боргнайн, [12+]
  • 15:55
    "Другата половина (2016)", романтична драма, Канада, 2016; реж. Джоуи Клайн, с Том Кълън, Татяна Маслани, Сюзан Клемон, Хенри Черни, Марк Рендъл, [12+]
Пълна програма
  • 11:00
    CNN Newsroom
  • 13:00
    Erin Burnett OutFront (CNNI)
  • 13:30
    Inside Africa
  • 14:00
    CNN Newsroom
Пълна програма
  • 11:45
    "Бон апети" - предаване, /п/
  • 12:15
    "Бела и смокиновото дърво" - романтична комедия с уч. на Кристине Нойбауер, Оливер Стоковски, Лиза Брюлман, Маркус Митермайер и др.
  • 14:10
    "Лена Лоренц: Смелостта да рискуваш" (премиера) - романтичен филм с уч. на Патрициа Олитцки, Ева Матс, Фред Стилкраут, Рабан Билинг и др.
  • 16:00
    "Бреговете на Чесапийк" (премиера) - сериал, сезон 1
Пълна програма
  • 10:30
    "Червена зора" - екшън с уч. на Крис Хемсуърт, Джош Пек, Джош Хътчерсън, Ейдриан Палики, Исабел Лукас, Джефри Дийн Морган и др., /п/
  • 13:00
    "Без багаж" - предаване за туризъм
  • 13:30
    "Досиетата "Грим" - сериал,сезон 1
  • 15:40
    "Ловът на орела 2" - екшън с уч. на Марк Дакасос, Тереса Рендъл, Джеф Фейхи, Джо Суба, Зак Макгоун и др.
Пълна програма
  • 12:00
    Британски съкровища, американско злато: По британски
  • 13:00
    Войни за контейнери: Епизод 1
  • 13:30
    Войни за контейнери: Епизод 2
  • 14:00
    Съкровища в склада: Великобритания: Епизод 1
Пълна програма
  • 11:26
    Ловци на митове: Ярост на пътя
  • 12:14
    Ловци на митове: Търговски митове
  • 13:02
    Ловци на митове: Междузведни войни: отмъщението на мита
  • 13:50
    Ловци на митове: Битови произшествия
Пълна програма
  • 11:30
    ГРЪМ
  • 13:10
    Законът на Майло Мърфи
  • 13:30
    Законът на Майло Мърфи
  • 13:55
    Мики Маус
Пълна програма
  • 11:50
    "Тайната лаборатория на Томас Едисон"
  • 12:15
    "Тайната лаборатория на Томас Едисон"
  • 12:40
    "Изумителни постижения"
  • 13:05
    "Изумителни постижения"
Пълна програма
  • 12:05
    Малкия Амадеус - анимационен сериал
  • 12:30
    Светът и всичко в него - предаване на Симеон Идакиев
  • 13:30
    Ангели и приятели - анимационен сериал
  • 14:00
    Писма от Феликс - анимационен сериал
Пълна програма
  • 12:00
    Политика и спорт - с Иван Търпоманов
  • 13:00
    Дерби - Драма
  • 15:00
    Refresh за здраве - със Силвия Чалъкова
  • 16:00
    Светът и всичко в него - със Симеон Идакиев
Пълна програма
  • 12:10
    Спортът днес
  • 12:15
    Без коментар: кадри от актуални събития без журналистически коментар
  • 12:45
    Международни събития
  • 13:10
    Спортът днес
Пълна програма
  • 11:30
    Ски-алпийски дисциплини, Световна купа (мъже) Аделбоден: Слалом (първи манш), пряко
  • 12:30
    Биатлон, Световна купа Оберхоф: Щафета (жени), пряко
  • 14:00
    Северна комбинация: Световна купа Отепяа, пряко
  • 14:45
    Ски-алпийски дисциплини, Световна купа (мъже) Аделбоден: Слалом (втори манш), пряко
Пълна програма
  • 11:00
    Тенис, ATP: Турнир в Бризбън, финал, пряко
  • 13:00
    Ски-алпийски дисциплини, Световна купа (жени) Марибор: Слалом (втори манш), пряко
  • 14:15
    Ски-бягане, "Тур дьо ски" Вал ди Фиеме: 9 км (жени), пряко
  • 15:00
    Ски-бягане, "Тур дьо ски" Вал ди Фиеме: 9 км (мъже), пряко
Пълна програма
  • 11:55
    Крале на боклука, сезон 1, еп. 3
  • 12:45
    Крале на боклука, сезон 1, еп. 4
  • 13:35
    Крале на боклука, сезон 1, еп. 5
  • 14:30
    Крале на боклука, сезон 1, еп. 6
Пълна програма
  • 11:35
    Mantracker Season 7
  • 12:30
    Crusty Demons: No Borders 11
  • 12:55
    Wild Ride
  • 13:25
    Wild Ride
Пълна програма
  • 12:00
    Багрите на България /фолклорна и народна музика/
  • 13:00
    Феномени /на живо/
  • 15:00
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 19:00
    Зад кулисите /музикално предаване на ФЕН ТВ, премиера/
Пълна програма
  • 12:00
    Щастлив живот в малка къща
  • 12:30
    Щастлив живот в малка къща
  • 13:00
    Ловци на къщи
  • 13:30
    Ловци на къщи
Пълна програма
  • 11:55
    Мики - първи сезон, еп. 3
  • 12:25
    Д-р Зоуи Харт - трети сезон, еп. 16
  • 13:20
    Д-р Зоуи Харт - трети сезон, еп. 17
  • 14:15
    Будни цяла нощ - втори сезон, еп. 5
Пълна програма
  • 11:25
    Гранчестър - трети сезон, еп. 1
  • 12:50
    Спасителен полет - втори сезон, еп. 5
  • 13:15
    Убийства в Мидсъмър - девети сезон, еп. 6
  • 15:15
    Убийства в Рая - трети сезон, еп. 5
Пълна програма
  • 11:40
    "Късометражни анимации на Дисни II", анимация, САЩ, 2014, [0+]
  • 12:15
    "Северният полюс: Отворен за Коледа", фентъзи, САЩ, 2015; реж. Дъглас Бар, с Лори Лафлин, Дърмът Мълрони, Бейли Мадисън, Пол Стюарт, Марсия Бенет, [12+]
  • 13:40
    "Х-Мен: Апокалипсис", екшън - фентъзи, САЩ, 2016; реж. Брайън Сингър, с Джеймс Макавой, Майкъл Фасбендер, Дженифър Лорънс, Оскар Айзък, Никълъс Холт, [12+]
  • 16:00
    "Джак Рийчър: Не се връщай", екшън - крими - трилър, САЩ, 2016; реж. Едуард Зуик, с Том Круз, Коби Смълдърс, Алдис Ходж, Даника Ярош, Патрик Хойзингер, [15+]
Пълна програма
  • 11:45
    Елизабет и нейните врагове, сезон 1, еп. 3
  • 12:40
    Времето, което промени света, сезон 1, еп. 4
  • 13:10
    Подемът на цивилизацията, сезон 2, еп. 1
  • 14:10
    Подемът на цивилизацията, сезон 2, еп. 2
Пълна програма
  • 12:00
    Спецове в заложната къща: Бо знае най-добре
  • 12:30
    Спецове в заложната къща: Битка в стаята за почивка
  • 13:00
    РЕСТАВРАТОРИ: Да поемеш юздите
  • 14:00
    Кралят, който надхитри Хитлер
Пълна програма
  • 12:00
    Документален филм
  • 13:00
    Киноложка изложба
  • 13:30
    Риби и такъми - тв поредица, четвърти сезон
  • 14:30
    НАСЛУКА - тв поредица
Пълна програма
  • 11:55
    "Кайю"
  • 12:25
    "Хари и неговата кофа, пълна с динозаври"
  • 12:50
    "Бож"
  • 13:00
    "Кит и Кейт"
Пълна програма
  • 12:00
    "Вечните песни"
  • 13:00
    "Всеки следобед с Криси", избрано
  • 14:00
    НОВИНИ
  • 14:15
    "Без монтаж"/п/
Пълна програма
  • 00:15
    Рок-нощ
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:45
    Риплей
  • 19:00
    CAUETivi
Пълна програма
  • 11:55
    "Ще го наричат Великолепния" - уестърн с Терънс Хил, Грегъри Уолкът.
  • 14:00
    "Клетниците на ХХ век" - драма с Жан-Пол Белмондо, Мишел Бужена.
  • 17:00
    "Корсиканските братя" - комедия с Мартин Чийч, Томи Чонг, Рой Дотрис, Еди МакКлърг.
  • 18:30
    "Важни клечки" - комедия с Уолтър Матау, Чарлз Гродин, Винсент Гардения, Тайн Дейли.
Пълна програма
  • 12:00
    THE FLYING LAP
  • 12:30
    AFRICA ECO RACE
  • 12:45
    2017 AUTO MUNDIAL
  • 13:15
    FLAT OUT BEST OF
Пълна програма
  • 12:00
    Разказвачи на истории
  • 13:00
    Класация Евро Топ
  • 15:00
    Майки тийнейджърки
  • 16:00
    Майки тийнейджърки
Пълна програма
  • 11:00
    Powerplay! This Week's MTV Top 20
  • 12:30
    Selena Gomez: Hitlist
  • 13:00
    MTV World Stage
  • 14:00
    MTV Asks Louis Tomlinson
Пълна програма
  • 12:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 12:40
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 17:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 17:40
    Super Massive Rock Stars!
Пълна програма
  • 12:05
    Гранични ветеринари, сезон 1, еп. 3
  • 12:30
    Гранични ветеринари, сезон 1, еп. 4
  • 13:00
    Гранични ветеринари, сезон 1, еп. 5
  • 13:25
    Гранични ветеринари, сезон 1, еп. 6
Пълна програма
  • 12:00
    Летците на Аляска, еп. 3
  • 13:00
    Летците на Аляска, еп. 1
  • 14:00
    Сървайвър: Обратно към примитивното, еп. 7
  • 15:00
    Сървайвър: Обратно към примитивното, еп. 5
Пълна програма
  • 11:40
    Дивият Тайланд, еп. 2
  • 12:25
    Дивата Индонезия, еп. 1
  • 13:10
    Дивата Индонезия, еп. 2
  • 14:00
    Дивата Индонезия, еп. 3
Пълна програма
  • 12:05
    Футбол: Ница - Марсилия, мач от френската Лига 1, повторение
  • 14:00
    Футбол: Лион - Монако, мач от френската Лига 1, повторение, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 16:00
    Футбол: Страсбург - Марсилия, мач от френската Лига 1, повторение
  • 18:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
Пълна програма
  • 11:15
    Филм "Зимен романс"
  • 12:45
    За юбилея на Наталия Гвоздикова. Премиера. "Родена да обича, родена да прощава"
  • 13:50
    "Роберт Рождественски. Ехото на любовта"
  • 15:50
    Премиера. "Николай Чудотворец"
Пълна програма
  • 12:05
    "Класика в жанра" - хитовете през годините
  • 12:40
    "Промо" - новите хитове
  • 13:00
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 13:05
    "От извора" - българска народна музика
Пълна програма
  • 11:30
    "Музикален пъзел" - избрани песни
  • 12:30
    "Звездите на България" - музикален гост и инфо
  • 13:00
    "Наздравица" - фолклорна програма
  • 13:30
    "Картини от България" - музикална импресия
Пълна програма
  • 12:05
    "Фолклорен пъзел" - фолклорна програма
  • 13:00
    "Show Time" - музикална програма
  • 14:00
    "Картини от Света" - музикална импресия
  • 14:05
    "Планета Live" - музикална програма
Пълна програма
  • 10:45
    "Спешна пратка: Premium Rush" - екшън трилър, САЩ, 2012
  • 12:30
    "Жажда за скорост" - екшън драма, САЩ, 2014
  • 14:55
    СП проми дартс 2018 - шоу игра
  • 19:00
    Новини
Пълна програма
  • 12:00
    Италия, Серия А: Милан - Кротоне
  • 14:00
    Италия, Серия А: Рома - Аталанта
  • 16:00
    Италия, Серия А: Каляри - Ювентус
  • 18:00
    Италия, Серия А: Фиорентина - Интер
Пълна програма
  • 09:45
    "Семейство Тровато: Разкрития на измами от детективите" - доку поредица
  • 12:40
    "В капана на подозренията специално" - доку-поредица
  • 14:40
    "Германия търси суперзвездата (1)" - музикално кастинг шоу
  • 16:30
    "Германия търси суперзвездата (2)" - музикално кастинг шоу
Пълна програма
  • 12:00
    Сериал: "Обикновен живот"
  • 16:20
    "Енигма. Кристиан Тилеман"
  • 17:10
    Сериал: "Семеен детектив"
  • 19:00
    Токшоу: "Пряко предаване"
Пълна програма
  • 12:00
    "Страната и хората"
  • 13:00
    Игрален филм
  • 15:00
    Сериал: "Автобусът"
  • 16:00
    "Арт-навигатор"
Пълна програма
  • 10:50
    "111 страхотни колеги" - шоу
  • 13:00
    "Страхотни момчета" - комедийно шоу
  • 13:30
    "Жени бомби" - скеч комедийно шоу
  • 14:00
    "Мастилено сърце" - фентъзи приключенски филм, ФРГ, 2008
Пълна програма
  • 10:30
    "Политически обзор" -
  • 12:30
    НОВИНИ - обедна емисия /на живо/
  • 12:45
    Концерт "Пъстра броеница" на ТА "Пъстрина" - фолклор
  • 14:00
    "Разбулване"- с водещ Николай Панков / повторение /
Пълна програма
  • 12:00
    Предаването на Джими Хил
  • 13:30
    Голове в неделя
  • 15:30
    Футболна сутрин: върховите моменти
  • 17:00
    Коледното педаване на Джими Хил
Пълна програма
  • 12:05
    Zak Storm - Super Pirat
  • 12:30
    Die Nektons - Abenteurer der Tiefe
  • 13:00
    Jagdfieber
  • 14:20
    Jagdfieber 2
Пълна програма
  • 12:00
    Час пик - предаване на Телемедиа
  • 12:15
    Исторически календар
  • 12:25
    Огън в морето - документален, Италия/Франция, 2015, режисьор Джанфранко Роси, с Пиетро Бартоло, Джузепе Фрагапане, Самуеле Каруана
  • 15:00
    Спортист на годината- церемония по награждаване
Пълна програма
  • 11:00
    We Love Music
  • 14:00
    Closeup
  • 15:00
    Your Voice
  • 18:00
    New 4 U
Пълна програма
  • 12:00
    Голямото пазаруване: Маги Ламбо, Самара Милфорд, Аманда Гайс, Доун Бент
  • 13:00
    С бебето всичко се променя: Май отново съм бременна
  • 14:00
    Хубава, секси или отблъскваща: Рю
  • 14:30
    Хубава, секси или отблъскваща: Джеси
Пълна програма
  • 12:00
    Боженци - приказка в бяло
  • 12:30
    Светлин Стоев, художникът - войвода
  • 13:00
    Римско наследство в България
  • 13:30
    Балкан фолк - Избрани видеоклипове
Пълна програма
  • 12:00
    Строителство извън мрежата: мъже в калта
  • 13:00
    Строителство в Аляска
  • 14:00
    Строителство в Аляска
  • 15:00
    Реставратори
Пълна програма
  • 12:00
    Строителство извън мрежата: мъже в калта
  • 13:00
    Строителство в Аляска
  • 14:00
    Строителство в Аляска
  • 15:00
    Реставратори
Пълна програма
  • 10:50
    Братя Грим, Чехия, Великобритания, САЩ, приключенски/комедия/фентъзи, 2005
  • 12:45
    Ще танцуваме ли?, САЩ, комедия/романтичен, 2004
  • 14:30
    Еволюция, САЩ, комедия/фантастика, 2001
  • 16:10
    Животното, САЩ, комедия/фантастика, 2001
Пълна програма
  • 12:00
    Новини
  • 12:30
    "Код Спорт: Най-доброто" - I част, спортно обзорно предаване
  • 14:00
    Новини
  • 14:30
    Новини
Пълна програма
  • 12:00
    Печивата на Марта Стюарт - кулинарно предаване, еп. 3
  • 12:30
    Печивата на Марта Стюарт - кулинарно предаване, еп. 12
  • 13:00
    Бързи и лесни рецепти с Джейми - кулинарно предаване, еп. 1
  • 13:30
    Коледни уроци на живо с Гордън Рамзи - кулинарно предаване, еп. 1
Пълна програма
  • 12:00
    Тор 10 на VH1 от тази седмица
  • 13:00
    Най-големите парти хитове на изпълнители мъже през 2017: Топ 50
  • 18:00
    Вечни хитове
  • 22:00
    Тор 10 на VH1 от тази седмица
Пълна програма
  • 11:00
    Без гребло - Приключенски, Комедия, Мистерия, 2004, Режисьор: Стивън Брил, В ролите: Матю Прайс, Декс Шепърд, Матю Лилард, Сет Грийн, Бони Съмървил 
  • 12:30
    Без гребло 2 - Приключенски Комедия, Режисьор: Елори Елкейен, В ролите: Елън Албертини Доу, Робърт Бланч, Мадисън Бонтемпо, Уил Къди, Оливър Джеймс, Мадисън Райли, Кристофър Търнър
  • 14:00
    Да отгледаш Боби - Комедия, 2011, Режисьор: Фамке Янсен, В ролите: Мила Йовович, Бил Пулман, Марша Крос, Спенсър Лист, Джъстин Хол, Шели Фок
  • 16:00
    Дрилбит Тейлър - Комедия, 2008, Режисьор:  Steven Brill, В ролите: Оуен Уилсън, Джош Патрик
Пълна програма
  • 06:10
    "Криминални намерения: Престъпленията във визир" - крими сериал
  • 14:50
    "Между тюл и сълзи" - доку-поредица
  • 15:50
    "Нашата къща мечта" - доку-поредица
  • 18:00
    "авто мобил" - журнал
Пълна програма
  • 12:00
    Eкология
  • 12:30
    "Къде беше ти?" - док.поредица
  • 13:00
    "Зимна нощ в Барселона" - романтична комедия, Испания; режисьор Дани де ла Oрден; участват: Александра Хименес, Кристиан Валенсия, Барбара Санта-Крус и др./п/
  • 14:30
    Спорт
Пълна програма
  • 12:05
    Макгайвър - първи сезон, еп. 3
  • 13:00
    Макгайвър - първи сезон, еп. 4
  • 13:55
    Семейство Симпсън - двадесет и четвърти сезон, еп. 21
  • 14:25
    Бебета гении - игрален филм
Пълна програма
  • 09:40
    Essential Mix
  • 13:00
    Big Tunes!
  • 16:00
    DJ Duels
  • 17:00
    Club Bangers!
Пълна програма
  • 12:00
    SWIMWEAR
  • 12:25
    F-PEOPLE
  • 12:30
    SWIMWEAR
  • 12:55
    FASHION WEEK
Пълна програма
  • 11:40
    Pop Superstars
  • 13:00
    MTV's 20 Most Wanted Vidz!
  • 14:40
    Can't Stop The Hits
  • 17:00
    Hot Right Now!
Пълна програма
  • 12:00
    "Кошмарни съседи" - 7 еп.
  • 12:50
    "Неизлечимо болни" - 13 и 17 еп.
  • 13:40
    "Майстори на сделките" - 40 еп.
  • 14:30
    "Съдия Джуди" - 136-140 еп.
Пълна програма
  • 12:10
    "В обектива"
  • 12:30
    новини
  • 12:45
    "Интервю на деня"
  • 13:00
    Централни обедни Новини
Пълна програма
  • 12:05
    Оружие для ОХОТЫ
  • 12:30
    Поплавочный практикум
  • 13:00
    Рыболовные путешествия
  • 13:55
    Популярная охота
Пълна програма
  • 10:45
    "Развален телефон" - драма с уч. на Даян Кийтън, Мег Райън, Лиса Кудроу, Уолтър Матау, Адам Аркин, Клорис Личман и др.
  • 12:45
    "Завръщане в синята лагуна" - приключенски с уч. на Мила Йовович, Браян Круз, Лиса Пеликан, Ема Джеймс и др.
  • 15:00
    "Хатфийлд и МакКой" - исторически с уч. на Кевин Костнър, Бил Пакстън, Том Беринджър, Пауърс Бут, Джена Малоун, Андрю Хауърд, Линдзи Пулсифър, Ноел Фишер и др., II част, /п/
  • 18:00
    "София - Ден и Нощ" - риалити сериал, 3 епизода, /п/
Пълна програма
  • 11:30
    How the Universe Works: Saturn
  • 12:15
    How the Universe Works: Extinction
  • 13:00
    How the Universe Works: Milky Way
  • 13:45
    How the Universe Works: Starman
Пълна програма
  • 12:10
    WORDS TO GROW
  • 12:15
    ART LAND
  • 12:20
    A SCHOOL DAY IN THE UK
  • 12:30
    KIDS IN ACTION
Пълна програма
  • 11:50
    Анна Олсън: Сладкарски изделия
  • 12:20
    Режи!
  • 13:10
    Човек, огън, храна
  • 13:35
    Човек, огън, храна
Пълна програма
  • 12:10
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 12:40
    Мошеници
  • 14:10
    Опасният Хенри
  • 14:35
    Опасният Хенри
Пълна програма
  • 11:30
    Ски-алпийски дисциплини, Световна купа (мъже) Аделбоден: Слалом (първи манш), пряко
  • 12:30
    Биатлон, Световна купа Оберхоф: Щафета (жени), пряко
  • 14:00
    Северна комбинация: Световна купа Отепяа, пряко
  • 14:45
    Ски-алпийски дисциплини, Световна купа (мъже) Аделбоден: Слалом (втори манш), пряко
Пълна програма
  • 11:40
    "Късометражни анимации на Дисни II", анимация, САЩ, 2014, [0+]
  • 12:15
    "Северният полюс: Отворен за Коледа", фентъзи, САЩ, 2015; реж. Дъглас Бар, с Лори Лафлин, Дърмът Мълрони, Бейли Мадисън, Пол Стюарт, Марсия Бенет, [12+]
  • 13:40
    "Х-Мен: Апокалипсис", екшън - фентъзи, САЩ, 2016; реж. Брайън Сингър, с Джеймс Макавой, Майкъл Фасбендер, Дженифър Лорънс, Оскар Айзък, Никълъс Холт, [12+]
  • 16:00
    "Джак Рийчър: Не се връщай", екшън - крими - трилър, САЩ, 2016; реж. Едуард Зуик, с Том Круз, Коби Смълдърс, Алдис Ходж, Даника Ярош, Патрик Хойзингер, [15+]
Пълна програма
  • 11:00
    Music of BG
  • 14:00
    Поп Топ с Мартин Геновски
  • 22:00
    FIreStage
  • 23:00
    Music of BG
Пълна програма
  • 12:00
    The Lion Guard
  • 12:30
    PJ Masks
  • 12:55
    PJ Masks
  • 13:20
    PJ Masks
Пълна програма
  • 12:10
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 12:40
    Мошеници
  • 14:10
    Опасният Хенри
  • 14:35
    Опасният Хенри
Пълна програма
  • 07:00
    Nothing But The 00s
  • 13:00
    Nothing But The 00s
  • 19:00
    Nothing But The 00s
Пълна програма
  • 11:55
    I Almost Got Away With It: Got To Pretend To Be A Cop
  • 12:50
    I Almost Got Away With It: Got To Get Out Of Debt
  • 13:45
    I Almost Got Away With It: Got To Crawl My Way To Freedom
  • 14:40
    I Almost Got Away With It: Got To Be Part Of The Pittsburgh Six
Пълна програма
  • 11:56
    After Game: Henrik Larsson
  • 12:20
    The Truth About...: Lionel Messi
  • 12:50
    Football Stars: Neymar
  • 13:15
    The Truth About...: Cristiano Ronaldo
Пълна програма
  • 11:50
    Adventures Abroad
  • 12:15
    Adventures Abroad
  • 12:40
    Shooting Gallery
  • 13:30
    Shooting Gallery
Пълна програма
  • 12:00
    Спецове в заложната къща: Бо знае най-добре
  • 12:30
    Спецове в заложната къща: Битка в стаята за почивка
  • 13:00
    РЕСТАВРАТОРИ: Да поемеш юздите
  • 14:00
    Кралят, който надхитри Хитлер
Пълна програма
  • 12:00
    Летците на Аляска, еп. 1
  • 13:00
    Сървайвър: Обратно към примитивното, еп. 7
  • 14:00
    Сървайвър: Обратно към примитивното, еп. 5
  • 15:00
    Без закони, еп. 9
Пълна програма
  • 12:00
    bTV Новините - обедна емисия
  • 12:30
    Премиера: "НепознатиТЕ" - документална поредица
  • 13:00
    "Елхички 2" -  комедия (Русия, 2011), режисьор - Александър Баранов, Александър Кот, Леван Габриазде, Димитри Киселев, актьори - Пьотр Фьодоров, Сергей Светлаков, Иван Ургант, Мария Шалаева, Ана Чиповская, Мария Порошина, Павел Баршак и др.
  • 15:00
    "Приятели" - сериал, с.3, еп.3,4
Пълна програма
  • 11:35
    Медиум; сезон 1, епизод 7, криминален, драма, САЩ, 2005
  • 12:35
    Медиум; сезон 1, епизод 8, криминален, драма, САЩ, 2005
  • 13:35
    Царство; сезон 3, епизод 1, драма, романтичен, САЩ, 2015
  • 14:30
    Царство; сезон 3, епизод 2, драма, романтичен, САЩ, 2015
Пълна програма
  • 12:00
    Профилиране; сезон 4, епизод 3, криминален, драма, Франция, 2013
  • 13:10
    Телешоп
  • 13:25
    Профилиране; сезон 4, епизод 4, криминален, драма, Франция, 2013
  • 14:30
    Профилиране; сезон 4, епизод 5, криминален, драма, Франция, 2013
Пълна програма
  • 12:00
    Часовете преди убийство: Фатален изстрел
  • 13:00
    Часовете преди убийство: Неизбежна смърт
  • 14:00
    Неразрешени случаи: Секс, лъжи и убийство
  • 15:00
    Неразрешени случаи: Чудовището/Обещанието на братовчеда
Пълна програма
  • 10:40
    Среща на сляпо
  • 12:40
    Красиви момичета
  • 14:50
    Манчестър Юнайтед
  • 16:50
    Смъртоносен изстрел
Пълна програма
  • 11:00
    "Израиль за неделю"
  • 12:15
    "Золотой век"
  • 13:00
    Худ.фильм "Три женщины Достоевского" 16+
  • 15:00
    "Открытый урок с Д. Быковым"
Пълна програма
  • 11:45
    "Български старини из Македония: Дойран" - документален филм /повторение/ /5 част
  • 12:30
    "Новини" - информационна емисия на ТВ"СКАТ"
  • 12:45
    "Патриотична мисия в Армения" - документален филм /2 част
  • 13:00
    Класическа музика: Концерт на наградени ученици от Музикално училище - Бургас /2 част
Пълна програма
  • 12:05
    Ridiculousness
  • 12:30
    Brotherhood
  • 12:55
    I Live With Models
  • 13:20
    Instant Mom
Пълна програма
  • 11:54
    Agent's Tight Pussy Gets Creampied (18+)
  • 12:15
    Lara Sweet's Sweet Ass (18+)
  • 12:41
    European Pussy Pretzel (18+)
  • 12:59
    Gimme a Peek! (18+)
Пълна програма
  • 11:30
    Тенис: Brisbane International, Бризбън - финал (WTA Premier 2018 - повторение)
  • 14:00
    Тенис: ASB Classic, Окланд - полуфинали (WTA International 2018 - повторение)
  • 17:00
    Тенис: ASB Classic, Окланд - финал (WTA International 2018 - повторение)
  • 19:30
    Пряко: Футбол: Виляреал - Депортиво /Ла Коруня/ (Примера Дивисион, сезон 2017/18)
Пълна програма
  • 11:50
    Формула Е: Е-при на Хонконг - ІІ кръг от световния шампионат за електроболиди
  • 13:15
    Лятото свършва през юни филм за изкачените върхове от Боян Петров през 2017 г.
  • 13:45
    Световна купа по ски "Банско 2017" документален филм
  • 14:15
    Спортни новини
Пълна програма
  • 11:50
    Бубонашествие
  • 13:25
    Най-смешните домашни видеоклипове на Америка
  • 14:10
    Най-смешните домашни видеоклипове на Америка
  • 14:40
    Нечий герой
Пълна програма
  • 12:00
    Акценти
  • 12:15
    Прогноза за времето и агропрогноза
  • 12:25
    Борсова информация
  • 12:30
    Агрокоментар
Пълна програма
  • 12:00
    Авиатори 1/12
  • 12:30
    Авиатори
  • 13:00
    Търсачи на кости
  • 14:00
    Съюзници на животните
Пълна програма
  • 11:00
    NEW Extreme IV
Пълна програма
  • 10:45
    Черният кон
  • 12:35
    Малиново вълшебство
  • 13:55
    Г-н Батиньол
  • 15:35
    Американец в Китай
Пълна програма
  • 12:00
    SLAM!
  • 12:30
    SLAM!
  • 13:00
    Pull
  • 13:30
    Pull
Пълна програма
  • 11:50
    Спешна медицинска помощ за животни (3)
  • 12:15
    Спешна медицинска помощ за животни (4)
  • 12:40
    Дивата природа на Нова Зеландия (2)
  • 13:35
    Зоопаркът - Дъблин (1)
Пълна програма
  • 12:00
    Бургас - градът, в който се връщаш
  • 12:30
    Виж България - Земенски манастир Св. Йоан Богослов
  • 13:00
    Религиозни забележителности
  • 13:30
    Мото тур Мароко 2010- еп.1
Пълна програма
  • 11:15
    Gustavo Dudamel conducts Beethoven and Wagner at the Paris Philharmonie
  • 12:45
    InterMezzo
  • 13:30
    Ryan Keberle & Catharsis - WINTER JAZZ FEST
  • 14:15
    Tyshawn Sorey Piano Trio at the WINTER JAZZ FEST in New York
Пълна програма
  • 12:00
    "Българският волейбол през 2017-а", обзор, повторение
  • 13:00
    Студио "Баскетбол", директно
  • 13:30
    Баскетбол: Сарагоса - Естудиантес, мач от испанската баскетболна лига, директно
  • 15:10
    Студио "Баскетбол", директно
Пълна програма
  • 12:00
    Тенис: Shenzhen Open, Шенджен - финал (WTA International 2018 - повторение)
  • 14:00
    Тенис: ASB Classic, Окланд - полуфинали (WTA International 2018 - повторение)
  • 17:15
    Пряко: Футбол: Барселона - Леванте (Примера Дивисион, сезон 2017/18)
  • 19:05
    Тенис: ASB Classic, Окланд - финал (WTA International 2018 - повторение)
Пълна програма
  • 12:00
    Футбол: Норич Сити - Челси, мач от трети кръг за Купата на Футболната асоциация, повторение
  • 14:00
    "Премиър лийг Токшоу", предаване за английски футбол (2017-18), 19-и епизод, повторение
  • 15:00
    "Светът на Висшата лига", предаване за английски футбол (2017-18), 27-и епизод, повторение
  • 15:30
    Студио "Купа на Футболната асоциация", директно
Пълна програма
  • 11:55
    Почти ми се размина: Фалшивото ченге
  • 12:50
    Почти ми се размина: Бягство от дълговете
  • 13:45
    Почти ми се размина: Пълзене към свободата
  • 14:40
    Почти ми се размина: Шесторката от Питсбърг
Пълна програма
  • 11:00
    "Една различна неделя", магазинно предаване на журналистката Юлия Манолова
  • 13:00
    "Шоуто на играчите" вечерно ток шоу с Павел и Христо, (п)
  • 14:00
    "PLAYGASM" с Краси Петров, (п)
  • 15:00
    най-доброто от "Един прекрасен ден" - 2 част
Пълна програма
  • 12:00
    TopMixTV - Йожеф Пап - така ловя аз
  • 12:30
    Рибата, рибарят и готвачът - A Barninan
  • 13:00
    Риболов без граници - Състезание по фидер на Енергофиш
  • 13:30
    Шарански театър - Тата Ницу и децата
Пълна програма
  • 11:45
    "Сайдер с Роузи", драма, Великобритания, 2015; реж. Филипа Лоуторп, с Тимъти Спол, Саманта Мортън, Джорджи Смит, Теди-Роуз Малесън-Алън, Дилън Търланд, [12+]
  • 13:20
    "Тролчета", анимация - фентъзи, САЩ, 2016; реж. Уолт Дорн, Майк Мичъл, [0+]
  • 14:50
    "Корона за Коледа", романтична комедия, САЩ, 2015; реж. Алекс Зам, с Даника МакКелар, Рупърт Пенри-Джоунс, Ели Ботерил, Павел Дъглас, Алекзандра Евънс, [12+]
  • 16:15
    "Другата страна на всичко", документален, Сърбия, 2017; реж. Мила Тураджлик, [15+]
Пълна програма
  • 11:40
    "Страноприемница "Ямайка" I, 1 еп.", драма, Великобритания, 2014; реж. Филипа Лоуторп, с Джесика Браун Финдли, Матю МакНълти, Шон Харис, Джоан Уоли, Бен Даниълс, [12+]
  • 12:45
    "Как Мъри спаси Коледа", анимационна комедия, САЩ, 2014; реж. Питър Аванзино, [12+]
  • 13:30
    "Статисти I, 1 еп.", комедия, Великобритания, 2005; реж. Рики Джървейс, Стивън Мърчант, с Рики Джървейс, Ашли Дженсън, Стивън Мърчант, Бен Стилър, [15+]
  • 14:00
    "Статисти I, 2 еп.", комедия, Великобритания, 2005; реж. Рики Джървейс, Стивън Мърчант, с Рики Джървейс, Ашли Дженсън, Стивън Мърчант, Бен Стилър, [15+]
Пълна програма
  • 12:00
    Design Genius
  • 12:15
    Design Genius
  • 12:30
    Design Genius
  • 12:45
    Design Genius
Пълна програма
  • 12:00
    Юртата на древните българи (образователен филм за културно-исторически туризъм)
  • 12:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 13:00
    Рецепти от Северозапада: От мамалигата, през рибената чорба до пикате (образователен филм за кулинарен туризъм)
  • 13:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
Пълна програма
  • 12:00
    Мотоциклетизъм: Moto GP
  • 13:00
    Тенис: "ATP WT Uncovered"
  • 13:30
    Тенис: Махаращра 2018
  • 15:35
    Новини
Пълна програма
  • 08:00
    Голф: Европейски тур
  • 12:45
    Баскетбол: Евролига
  • 14:25
    Новини
  • 14:30
    Хокей на лед: NHL
Пълна програма
  • 11:50
    Team Umizoomi
  • 12:15
    Shimmer and Shine
  • 12:40
    Shimmer and Shine
  • 13:00
    Max & Ruby
Пълна програма
  • 11:30
    Гранд хотел, сезон 1, еп. 12, Испания, исторически/драма, 2011
  • 12:15
    Писмо до Евита, сезон 1, еп. 2, Испания, исторически, 2013
  • 13:45
    Ендевър, сезон 1, еп. 5, Великобритания, криминален/мистерии, 2013
  • 15:15
    Големите надежди, сезон 1, еп. 2, Великобритания, 2010
Пълна програма

Сериали

Viasat Explorer 12:15
Царе на строителството с дървен материал, сезон 2, еп. 7
Fox Life 12:25
Скандал - седми сезон, еп. 2
Viasat History 12:30
Средновековните мъртъвци, сезон 3, еп. 3
e-kids 12:30
Покемон - анимационен сериал
Fox Crime 12:30
Глейдс - четвърти сезон, еп. 6

Всички предавания

Спорт

Mtel Sport 2 12:15
Футбол: Барса ТВ 10 епизод
Sky Sports 12:30
Футбол
Ring.BG 12:30
Италия, Серия А: Кротоне - Наполи
ТВ Европа 12:45
прогноза за времето и спорт
Diema Sport 13:00
Волейбол: Финал за Купата на България, повторение

Всички предавания

Филми

HBO 12:15
"Денят на независимостта: Нова заплаха", екшън - фантастика, САЩ, 2016; реж. Роланд Емерих, с Лиъм Хемсуърт, Джеф Голдблум, Бил Пулман, Майка Монро, Травис Тоуп, [12+]
HBO3 12:15
"Californication ІІІ, 12 еп.", комедия, САЩ, 2009; реж. Стивън Хопкинс, с Дейвид Духовни, Наташа МакЕлън, Памела Адлън, Маделин Мартин, Ивън Хендлър, [15+]
HBO HD 12:15
"Денят на независимостта: Нова заплаха", екшън - фантастика, САЩ, 2016; реж. Роланд Емерих, с Лиъм Хемсуърт, Джеф Голдблум, Бил Пулман, Майка Монро, Травис Тоуп, [12+]
Fen TV 12:30
Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
Nova TV 12:30
"Войната на розите"- сериен филм

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания



{START_COUNTER}