ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 20:00
    По света и у нас Информационна емисия
  • 20:30
    Спортни новини
  • 20:45
    Красив ум игрален филм /САЩ, 2001г./, режисьор Рон Хауърд, в ролите: Ръсел Кроу, Ед Харис, Джъд Хирш, Дженифър Конъли, Кристофър Плъмър и др.
  • 23:00
    По света и у нас Информационна емисия
Пълна програма
  • 20:00
    "Сблъсъкът на титаните" - екшън, драма, фентъзи, приключенски (САЩ, Великобритания, 2010), режисьор - Луис Летериер, актьори - Пийт Постълуейт, Мадс Микелсен, Сам Уортингтън, Лиам Нийсън, Джема Артъртън, Джейсън Флеминг, Ралф Файнс, Изабела Мико, Дани Хюс
  • 22:00
    "Папараци" - телевизионен таблоид
  • 23:00
    "Проклятието на спящата красавица" - фентъзи,  трилър,  мистерия (САЩ, 2016), режисьор - Пери Реджиналд Teo, актьори - Итън Пек, Индиа Айсли, Натали Хол, Брус Дейвисън, Джеймс Адам лим, Скот Алън Смит, Зак Уорд и др.
Пълна програма
  • 20:00
    "Джон Картър: Между два свята"- с уч. на Тейлър Кич, Лин Колинс, Саманта Мортън, Уилям Дефо, Томас Хейдън Чърч, Марк Стронг, Чаран Хиндс, Доминик Уест и др.
  • 22:30
    "Агенти на съдбата" - с уч. на Мат Деймън, Емили Блънт, Майкъл Кели, Терънс Стамп, Антъни Маки и др.
Пълна програма
  • 19:50
    Пиле със сливи - комедия, драма, Франция/Германия, 2011 г.; режисьор: Винсент Парно и Мариан Сатрапи; в ролите: Матийо Амалрик, Киара Мастрояни, Голшифте Фарахани, Изабела Роселини, Мария де Медейрос, Ерик Каравака
  • 21:30
    Новините ON AIR
  • 22:00
    Орда - исторически, драма, Русия, 2012 г.; режисьор: Андрей Прошкин; в ролите: Максим Суханов, Александър Яценко, Петър Яндане и др.
Пълна програма
  • 20:00
    Invest/Or с Радина Колева/
  • 21:00
    Boom&Bust с Владимир Сиркаров и Кузман Илиев
  • 21:30
    VIB - док. поредица, автор Биляна Митева
  • 22:00
    Студио 1 - док. поредица на Bloomberg
Пълна програма
  • 19:40
    Тийн вълк; сезон 6, епизод 3, драма, научна фантастика, САЩ, 2016
  • 20:40
    Тийн вълк; сезон 6, епизод 4, драма, научна фантастика, САЩ, 2016
  • 21:35
    Тоталкар; сезон 4, епизод 5, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2017
  • 22:10
    Тоталкар; сезон 4, епизод 6, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2017
Пълна програма
  • 20:10
    Лов на чудовища с лък
  • 21:05
    Нашествието на чудовищните крокодили
  • 22:00
    Акула мако в двоен размер
  • 22:55
    Диви и истински: Невероятни герои
Пълна програма
  • 20:10
    "Любов в СССР" - игрален филм
  • 22:00
    "Неделник" с Волен Сидеров - публицистично предаване
Пълна програма
  • 19:50
    "Линденщрасе" - сериал
  • 20:20
    Световен журнал
  • 21:00
    Новини
  • 21:15
    "Местопрестъплението: Копър" - криминална поредица, ФРГ, 2017
Пълна програма
  • 20:00
    Новогодишен концерт на Виенската филхармония /запис/
  • 22:30
    Желязната лейди игрален филм /Англия, 2011 г./, режисьор Филида Лойд, в ролите: Мерил Стрийп, Джим Броудбент, Оливия Колман и др.
Пълна програма
  • 20:10
    Cloudy with a Chance of Meatballs
  • 20:20
    Cloudy with a Chance of Meatballs
  • 20:35
    Dorothy and the Wizard of Oz
  • 20:45
    Dorothy and the Wizard of Oz
Пълна програма
  • 19:00
    "Белязан да умре" - екшън, драма (САЩ, 1990),режисьор - Дуайт Литъл, Актьори: Дани Трейо, Стивън Сегал, Базил Уолъс, Кийт Дейвид и др.
  • 21:00
    bTV Новините - централна емисия
  • 21:45
    bTV Репортерите - предаване за журналистически филми и разследвания
  • 22:00
    "Последният ловец на вещици" -екшън, приключенски, фентъзи (САЩ, 2015), режисьор - Брек Айзнър, актьори - Вин Дизел, Роуз Лесли, Илайджа Уд, Майкъл Кейн, Армани Джаксън, Олафур Дарри Олафссон и др.
Пълна програма
  • 19:00
    "Пърси Джаксън и боговете на Олимп: Морето на чудовищата" - фентъзи,  приключенски, семеен (САЩ,2013), режисьор - Тор Фройдентал, актьори - Логан Лърман, Александра Дадарио, Дъглас Смит, Левин Рамбин, Брандън Т. Джаксън, Джейк Ейбъл, Антъни Хед, Стенли Ту
  • 21:00
    "300" - екшън, драма, исторически, приключенски (САЩ, 2006), режисьор - Зак Снайдър, актьори - Доминик Уест, Родриго Санторо, Майкъл Фасбендер, Лена Хийди, Джерард Бътлър и др.
  • 23:15
    "Как живея сега" - драма (Великобритания, 2013), режисьор - Кевин Макдоналд, актьори - Сирша Ронан, Том Холънд, Джордж МакКей, Сабрина Дикенс, Софи Елис и др.
Пълна програма
  • 19:30
    "Кухня" - комедиен сериал
  • 20:30
    "Шрек 2" - комедия, анимация (САЩ ,2004), режисьори - Кели Асбъри, Конрад Върнън, Андрю Адамсън
  • 22:30
    "Шегаджии" - сериал, с.4
  • 23:30
    "Столичани в повече" - комедиен сериал
Пълна програма
  • 20:00
    "Cool…T" - лайфстайл предаване с водеща Петя Дикова
  • 21:00
    "Милост" - сериал, еп. 56
  • 22:30
    Премиера: "Друговремец" - сериал, с.3, еп.2
  • 23:30
    "Необходима грубост" - сериал
Пълна програма
  • 20:03
    Време за приключения
  • 20:25
    Време за приключения
  • 20:35
    Време за приключения
  • 20:45
    Време за приключения
Пълна програма
  • 19:05
    "Стар Трек Х: Възмездие", научно - фантастичен екшън, САЩ, 2002; реж. Стюарт Беърд, с Патрик Стюарт, Джонатан Фрейкс, Брент Спинър, Левар Бъртън, Майкъл Дорн, [12+]
  • 21:00
    "Стар Трек: Отвъд", екшън - фантастика, САЩ, 2016; реж. Джъстин Лин, с Крис Пайн, Закари Куинто, Саймън Пег, Зоуи Салдана, Джон Чо, [12+]
  • 23:00
    "Бъди Пасианса", комедийна драма, САЩ, 2016; реж. Куанг Лий, с Брандън Дж. Сорнбъргър, Сали Къркланд, Шон Клей, Доминик Разън, Лиан Лей, [12+]
Пълна програма
  • 19:30
    "Любовта или родината: Историята на Артуро Сандовал", биографична драма, САЩ, 2000; реж. Джоузеф Сарджънт, с Анди Гарсия, Миа Маестро, Глория Естефан, Дейвид Пеймър, Чарлз С. Дътън, [12+]
  • 21:30
    "Отворената врата", комедийна драма, Испания, 2016; реж. Марина Сересески, с Кармен Мачи, Тереле Павес, Азиер Етксеандия, Лусиа Балас, Пако Тоус, [12+]
  • 22:55
    "Селска война", комедийна драма, Италия, 2017; реж. Давиде Барлети, Лоренцо Конте, с Паскуале Патруно, Летиция Пиа Картоларо, Донато Патерно, Анджело Пинятели, Алиса Азарити, [12+]
Пълна програма
  • 20:00
    Reliable Sources
  • 21:00
    African Voices
  • 22:00
    Fareed Zakaria GPS
  • 23:00
    CNN Newsroom
Пълна програма
  • 20:00
    "Момичето с индийския смарагд" - приключенски филм с уч. на Елеоноре Вайсгербер, Щефани Щумп, Омар Ел-Саеди и др., II част
  • 22:00
    "Лена Лоренц: Смелостта да рискуваш" - романтичен филм с уч. на Патрициа Олитцки, Ева Матс, Фред Стилкраут, Рабан Билинг и др., /п/
Пълна програма
  • 20:00
    "Кралят на скорпионите 2: Издигането на воина" - приключенски екшън с уч. на Майкъл Копон, Карън Дейвид, Саймън Куотърман, Том Ву, Андреас Вишневски и др.
  • 22:15
    "Кобра 11: Обади се!" - сериал, сезон 20
  • 23:15
    Професионална борба: "Челен сблъсък"
Пълна програма
  • 20:00
    Дивото семейство от Аляска: Подготвени и опасни
  • 21:00
    Строеж сред пущинаците: Епизод 1
  • 22:00
    Милионите на Ескобар: Донът
  • 23:00
    Идрис Елба -боецът: Страх и болка
Пълна програма
  • 19:55
    Как са го направили?: Епизод 12
  • 20:20
    СЛЪНЧЕВА ИМПЕРИЯ: Роди се звезда
  • 21:10
    СЛЪНЧЕВА ИМПЕРИЯ: Извънземни съседи
  • 22:00
    Атари: Разбивачи на кодове: Епизод 16
Пълна програма
  • 20:00
    Хотел "Трансилвания": Сериалът
  • 20:30
    Аз съм по средата
  • 21:00
    Аз съм по средата
  • 21:30
    Огнен дух
Пълна програма
  • 20:05
    "Изследователи: Направи си сам наука"
  • 20:30
    "Изследователи: Направи си сам наука"
  • 21:00
    "Историята на електричеството"
  • 22:00
    "Историята на електричеството"
Пълна програма
  • 20:00
    Кученце в джобче - сериал
  • 20:30
    Бакуган - анимационен сериал
  • 20:50
    Клуб Уинкс - анимационен сериал
  • 21:35
    Пълна къща - сериал
Пълна програма
  • 20:00
    Времена и нрави - с проф. Юлиан Вучков
  • 23:00
    Новини
  • 23:30
    Психологически портрет - с Рени Анастасова
Пълна програма
  • 20:00
    Ски-алпийски дисциплини, Световна купа (мъже) Аделбоден: Слалом
  • 20:30
    "По пътя към Пьончан"
  • 21:00
    Новини
  • 21:05
    Биатлон, Световна купа Оберхоф: Щафета (мъже)
Пълна програма
  • 19:45
    Тенис, ATP: Турнир в Доха, финал
  • 20:45
    Тенис, ATP: Турнир в Бризбън, финал
  • 22:10
    Новини
  • 22:15
    "По пътя към Пьончан"
Пълна програма
  • 20:15
    Супер конструкция, супер кола, сезон 2, еп. 2
  • 21:10
    Зовът на далечния Север, сезон 1, еп. 3
  • 21:35
    Зовът на далечния Север, сезон 1, еп. 4
  • 22:00
    Дивото зове, сезон 1, еп. 1
Пълна програма
  • 20:15
    Wild Ride
  • 20:45
    Ama Motocross Series Highlights
  • 21:40
    Night Of The Jumps
  • 22:35
    Monster Knock Outs
Пълна програма
  • 20:00
    ЗОНА ЗА ПОЗДРАВИ - LIVE /телевизионно шоу за поздрави - на живо/
Пълна програма
  • 20:00
    На гости при Джада
  • 20:30
    На гости при Джада
  • 21:00
    Ловци на къщи
  • 21:30
    Ловци на къщи
Пълна програма
  • 19:00
    Както небесата пожелаят - игрален филм
  • 21:00
    Будни цяла нощ - втори сезон, еп. 5
  • 21:30
    Будни цяла нощ - втори сезон, еп. 6
  • 22:00
    Будни цяла нощ - втори сезон, еп. 7
Пълна програма
  • 20:05
    Безследно изчезнали - трети сезон, еп. 11
  • 21:00
    Бул - първи сезон, еп. 18
  • 21:55
    Под фалшив флаг - първи сезон, еп. 8
  • 22:50
    Убийства в Рая - трети сезон, еп. 5
Пълна програма
  • 18:35
    "Карибски пирати: Проклятието на черната перла", фентъзи - комедия, САЩ, 2003; реж. Гор Вербински, с Джони Деп, Орландо Блум, Кийра Найтли, Джефри Ръш, Джак Дейвънпорт, [12+]
  • 21:00
    "Пазители на галактиката Vol.2", екшън - фентъзи, САЩ, 2017; реж. Джеймс Гън, с Крис Прат, Зоуи Салдана, Дейв Батиста, Майкъл Рукър, Карън Гилън, [12+]
  • 23:15
    "Коледа по дяволите", драма - фентъзи, САЩ, 2015; реж. Майкъл Доуърти, с Адам Скот, Тони Колет, Дейвид Кохнър, Алисън Толман, Емджей Антъни, [15+]
Пълна програма
  • 20:10
    Колизеумът: цялата история, сезон 1, еп. 2
  • 21:00
    37 дни - пътят към Първата световна война, сезон 1, еп. 1
  • 22:00
    Личният живот на кралските особи, сезон 1, еп. 1
  • 23:05
    Елизабет и нейните врагове, сезон 1, еп. 1
Пълна програма
  • 20:00
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Твърде много търгове
  • 20:30
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Парите на Мо и долината на Мо
  • 21:00
    Изковани в огъня: Изкупление за счупен меч
  • 22:00
    Изковани от желязо и огън: Пистолет срещу мечки
Пълна програма
  • 19:30
    Риби и такъми - тв поредица, четвърти сезон
  • 20:30
    НАСЛУКА - тв поредица
  • 21:30
    АВТО-МОТО ХОБИ - тв поредица, обзор '2017
  • 22:00
    През планини и морета - тв поредица
Пълна програма
  • 20:00
    "Дот"
  • 20:25
    "Конни"
  • 20:50
    "Кайю"
  • 21:15
    "Хари и неговата кофа, пълна с динозаври "
Пълна програма
  • 20:00
    "Спорт в обектива"
  • 21:00
    НОВИНИ
  • 21:30
    "Интервю" с Наделина Анева/п/
  • 22:00
    Холивуд с Ивелина Кунчева
Пълна програма
  • 20:00
    US Топ
  • 21:00
    JDM
  • 21:15
    Тюбс
  • 23:45
    Субкултура
Пълна програма
  • 19:50
    "Аутсайдери на пистата" - семеен филм с Едуард Хол, Тикирау Хатауей.
  • 21:15
    "Извинете, че дишам" - комедия с Том Пелфри, Кристофър Лойд.
  • 23:00
    "Принцът и аз" - комедия / семеен с участието на Джулия Стайлс, Люк Мейбли.
Пълна програма
  • 20:00
    Да спиш със семейството
  • 21:00
    Да спиш със семейството
  • 22:00
    Кетфиш: ТВ шоуто
  • 23:00
    Кетфиш: ТВ шоуто
Пълна програма
  • 19:30
    Rihanna Vs The World!
  • 21:00
    Powerplay! This Week's MTV Top 20
  • 22:30
    Maroon 5: Hitlist
  • 23:00
    David Guetta: World Stage
Пълна програма
  • 19:00
    Ultimate Weekend Anthems!
  • 21:00
    Sunday Sessions
Пълна програма
  • 20:00
    В прегръдка с дивите животни, сезон 1, еп. 2
  • 20:50
    В прегръдка с дивите животни, сезон 1, еп. 3
  • 21:45
    Тайният живот на маймуните, сезон 1, еп. 3
  • 22:40
    Диви същества с Доминик Монахан, сезон 3, еп. 7
Пълна програма
  • 19:00
    Изплуването на Атлантида, еп. 1
  • 21:00
    Пресушаване на потъналия пиратски град, еп. 1
  • 22:00
    Пресушаване на Алкатрас, еп. 1
  • 23:00
    Да пресушим Бермудския триъгълник, еп. 1
Пълна програма
  • 19:45
    Лъвско царство, еп. 3
  • 20:40
    Лъвско царство, еп. 1
  • 21:40
    Невероятният д-р Пол, еп. 8
  • 22:25
    Лъвско царство, еп. 3
Пълна програма
  • 18:05
    Дартс: Световно първенство 2018, петнадесети ден, финал, повторение
  • 21:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 21:15
    Футбол: Дижон - Пари Сен Жермен, мач от френската Лига 1, повторение
  • 23:15
    Баскетбол: Сарагоса - Естудиантес, мач от испанската баскетболна лига, повторение
Пълна програма
  • 20:00
    "Време"
  • 20:20
    "Рождество 2018". Продължение
  • 21:40
    Премиера. Новогодишна комедия "Виелица"
  • 23:20
    Филм "Ела да ме видиш..."
Пълна програма
  • 20:00
    "Звездите празнуват" - музикална програма
  • 21:00
    "Фен Клуб" - музика по избор на зрителите
Пълна програма
  • 20:00
    "Звездите на България" - музикален гост и инфо
  • 20:30
    "Песните на България" - музикална програма
  • 21:00
    "Гласове от България" - музикална програма
  • 21:30
    "Поздрав от България" - избрана фолклорна програма
Пълна програма
  • 20:05
    "Хитовете на Планета HD"- нон-стоп музика
  • 21:00
    "Промо" - нови видеоклипове
  • 21:05
    "Хитовете на Планета HD"- нон-стоп музика
  • 22:00
    "Планета Live" - музикална програма
Пълна програма
  • 20:05
    "Галилей" - научен журнал
  • 21:15
    "Баща в излишък: Daddy's Home - Ein Vater zu viel" - комедия, САЩ, 2015
  • 23:20
    ran: Американски футбол от НФЛ студио
  • 23:45
    Американски футбол от НФЛ
Пълна програма
  • 20:00
    Екстремни спортове
  • 21:30
    Жилет световен спорт
  • 22:00
    Бойни вечери
  • 23:40
    Бойни вечери
Пълна програма
  • 20:05
    "Търси се" - реалити
  • 21:15
    "Перфектният ритъм 2" - комедия / музикален филм, САЩ, 2015
  • 23:25
    "Шпигел ТV"
Пълна програма
  • 20:10
    Сериал: "Вярвам и не вярвам"
  • 21:00
    "Утрото на Русия"
Пълна програма
  • 20:00
    "В Ню Йорк с Виктор Топалер"
  • 21:00
    Игрален филм
  • 23:00
    "Руски акцент"
  • 23:30
    Сериал: "Автобусът"
Пълна програма
  • 18:45
    "Най-силно губещият тегло" - шоу
  • 20:55
    Новини
  • 21:15
    "Индиана Джоунс: Похитителите на изчезналия кивот" - приключенски екшън филм, САЩ, 1981
  • 23:45
    "Последната цитадела" - затворническа драма, САЩ, 2001
Пълна програма
  • 20:00
    ПРЕМИЕРА: Юбилеен концерт на Калинка Вълчева - 3 та и 4 та част
  • 21:50
    Новини. Прогноза за времето /повторение/
  • 22:00
    "Път от светлина в безкрая" - рецитал на Тоня Борисова - 1-ва част /повторение/
  • 22:30
    "Път от светлина в безкрая" - рецитал на Тоня Борисова - 2-ра част /повторение/
Пълна програма
  • 18:30
    Голове в неделя
  • 20:30
    Футболна сутрин: върховите моменти
  • 22:00
    Голове в неделя
Пълна програма
  • 20:15
    ALVINNN!!! und die Chipmunks
  • 20:45
    ALVINNN!!! und die Chipmunks
  • 21:15
    Snapped - Wenn Frauen toten
  • 22:10
    Snapped - Wenn Frauen toten
Пълна програма
  • 19:20
    Изкуството да пееш фалшиво - драма, Франция, 2015, режисьор Ксавие Джаноли, с Катрин Фро, Криста Тере, Андре Маркон, Мишел Фо, Обер Фенуй, Силвен Дюед
  • 22:00
    Регионите отблизо-предаване на Телемедиа
  • 23:00
    Биографии на известни личности: Принцеса Даяна
Пълна програма
  • 19:00
    Airplay Chart
  • 21:00
    We Love Music
Пълна програма
  • 20:00
    Бутик за булки с извивки: Карън Р.
  • 20:30
    Бутик за булки с извивки: Карън Н.
  • 21:00
    Най-добрата коледна вечеря: Епизод 1
  • 21:30
    Най-добрата коледна вечеря: Епизод 2
Пълна програма
  • 20:00
    10 успеха на българската авиация
  • 20:30
    Образи от България - Обектите на ЮНЕСКО в България
  • 21:00
    Това е България - В ритъма на сезоните
  • 21:30
    Подземни хранителни богатства
Пълна програма
  • 20:00
    Спасители на плажа в Дърбан
  • 20:30
    Спасители на плажа в Дърбан
  • 21:00
    Най-тайните естествени водни басейни за плуване
  • 22:00
    Титаник: Загадки в музея
Пълна програма
  • 20:00
    Спасители на плажа в Дърбан
  • 20:30
    Спасители на плажа в Дърбан
  • 21:00
    Най-тайните естествени водни басейни за плуване
  • 22:00
    Титаник: Загадки в музея
Пълна програма
  • 19:25
    Почти известни, САЩ, комедия/драма/романтичен, 2000
  • 21:30
    28 дни, САЩ, комедия/драма, 2000
  • 23:10
    Обществени врагове, САЩ, криминален/драма/трилър, 2009
Пълна програма
  • 19:30
    Пряко: Футбол: Виляреал - Депортиво /Ла Коруня/ (Примера Дивисион, сезон 2017/18)
  • 21:30
    "Код Спорт: Най-доброто" - I част, спортно обзорно предаване (повторение)
  • 23:00
    "Спорт +" спортно обзорно предаване (повторение)
Пълна програма
  • 20:00
    Коледните рецепти на Джейми - кулинарно предаване, еп. 1
  • 20:55
    Кухня без граници - четвърти сезон, еп. 3
  • 21:05
    Пекарната на Рудолф - втори сезон, еп. 17
  • 21:35
    Пекарната на Рудолф - втори сезон, еп. 18
Пълна програма
  • 18:00
    Вечни хитове
  • 22:00
    Тор 10 на VH1 от тази седмица
  • 23:00
    VH1 Chill
Пълна програма
  • 20:00
    Нещо назаем - Комедия, Драма, Романтичен, 2011, Режисьор: Люк Грийнфилд, В ролите: Кейт Хъдсън, Джон Красински, Ашли Уилямс, Стив Хауей, Дженифър Гудуин, Колин Еглисфилд
  • 22:00
    Съучастникът - Трилър, Екшън, Драма, 2004, Режисьор: Майкъл Ман, В ролите: Том Круз, Джейми Фокс, Джейда Пинкет Смит
Пълна програма
  • 20:15
    "Хит или боклук" - доку-поредица
  • 21:15
    "Проми кралица на пазаруването" - документация
Пълна програма
  • 19:30
    Създателят на игри - игрален филм
  • 22:00
    Макгайвър - първи сезон, еп. 5
  • 22:55
    Американците - пети сезон, еп. 9
  • 23:55
    Американците - пети сезон, еп. 10
Пълна програма
  • 20:00
    Dance Classics!
  • 23:00
    Decade's Biggest Tunes
Пълна програма
  • 20:00
    FTV SPECIAL
  • 20:25
    F-PEOPLE
  • 20:30
    FTV SPECIAL
  • 20:55
    FASHION WEEK
Пълна програма
  • 19:40
    Nothing But Hits
Пълна програма
  • 19:30
    "Неизлечимо болни" - 13 и 17 еп.
  • 20:20
    "Студио за татуировки" - 6 еп.
  • 21:10
    "Кошмарни съседи" - 7 еп.
  • 22:00
    "Нeпознат в дома ми" - 3 и 4 еп.
Пълна програма
  • 20:00
    Реакция - публ. предаване
  • 21:00
    Вечерни Новини
  • 21:10
    Реакция - публ. предаване
  • 22:00
    Новини
Пълна програма
  • 20:10
    Поплавочный практикум
  • 20:40
    Оружейные дома Европы
  • 21:05
    Рыбалка с Нормундом Грабовскисом
  • 21:35
    Уральская рыбалка
Пълна програма
  • 20:00
    "От местопрестъплението" - сериал, сезон 7
  • 21:00
    "Хатфийлд и МакКой" - исторически с уч. на Кевин Костнър, Бил Пакстън, Том Беринджър, Пауърс Бут, Джена Малоун, Андрю Хауърд, Линдзи Пулсифър, Ноел Фишер и др., III част
  • 22:50
    "От местопрестъплението" - сериал, сезон 7, /п/
  • 23:50
    "Облачно с кюфтета 2" - анимационен филм, /п/
Пълна програма
  • 19:45
    Extreme Engineering: Turning Torso
  • 20:30
    Extreme Engineering: Venice Flood Gates
  • 21:15
    Rattlesnake Republic: A Snake In The Hand
  • 22:00
    Cake Boss: Doves, Ducks, and Delicacies
Пълна програма
  • 20:00
    Човек, огън, храна
  • 20:30
    Човек, огън, храна
  • 21:00
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета
  • 21:30
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета
Пълна програма
  • 20:05
    Опасният Хенри
  • 20:35
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 21:00
    Бънсен зверчето
  • 21:20
    Бънсен зверчето
Пълна програма
  • 20:00
    Ски-алпийски дисциплини, Световна купа (мъже) Аделбоден: Слалом
  • 20:30
    "По пътя към Пьончан"
  • 21:00
    Новини
  • 21:05
    Биатлон, Световна купа Оберхоф: Щафета (мъже)
Пълна програма
  • 18:35
    "Карибски пирати: Проклятието на черната перла", фентъзи - комедия, САЩ, 2003; реж. Гор Вербински, с Джони Деп, Орландо Блум, Кийра Найтли, Джефри Ръш, Джак Дейвънпорт, [12+]
  • 21:00
    "Пазители на галактиката Vol.2", екшън - фентъзи, САЩ, 2017; реж. Джеймс Гън, с Крис Прат, Зоуи Салдана, Дейв Батиста, Майкъл Рукър, Карън Гилън, [12+]
  • 23:15
    "Коледа по дяволите", драма - фентъзи, САЩ, 2015; реж. Майкъл Доуърти, с Адам Скот, Тони Колет, Дейвид Кохнър, Алисън Толман, Емджей Антъни, [15+]
Пълна програма
  • 14:00
    Поп Топ с Мартин Геновски
  • 22:00
    FIreStage
  • 23:00
    Music of BG
Пълна програма
  • 19:55
    PJ Masks
  • 20:20
    P-King Duckling
  • 20:45
    The Lion Guard
  • 21:15
    Goldie & Bear
Пълна програма
  • 20:05
    Опасният Хенри
  • 20:35
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 21:00
    Бънсен зверчето
  • 21:20
    Бънсен зверчето
Пълна програма
  • 19:00
    Nothing But The 00s
Пълна програма
  • 20:10
    Grave Secrets: Beyond The Grave
  • 21:05
    Who Killed Jane Doe?: The Lady In The Woods
  • 22:00
    Casey Anthony: Killer Mom?: A Shallow Grave
  • 22:55
    Village Of The Damned: Thirteen Days In Winter
Пълна програма
  • 20:05
    After Game: Mark Ella
  • 20:30
    Top: Career Changes
  • 21:00
    Top: Celebrity Tennis Fans
  • 21:25
    Up Close With: Isabel Blanco
Пълна програма
  • 20:10
    Shooting Gallery
  • 21:00
    Jim Shockey's Uncharted
  • 21:50
    Jim Shockey's Uncharted
  • 22:40
    Jim Shockey's The Professionals
Пълна програма
  • 20:00
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Твърде много търгове
  • 20:30
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Парите на Мо и долината на Мо
  • 21:00
    Изковани в огъня: Изкупление за счупен меч
  • 22:00
    Изковани от желязо и огън: Пистолет срещу мечки
Пълна програма
  • 20:00
    Пресушаване на потъналия пиратски град, еп. 1
  • 21:00
    Пресушаване на Алкатрас, еп. 1
  • 22:00
    Да пресушим Бермудския триъгълник, еп. 1
  • 23:00
    Пресушаване на потъналия пиратски град, еп. 1
Пълна програма
  • 20:00
    "Сблъсъкът на титаните" - екшън, драма, фентъзи, приключенски (САЩ, Великобритания, 2010), режисьор - Луис Летериер, актьори - Пийт Постълуейт, Мадс Микелсен, Сам Уортингтън, Лиам Нийсън, Джема Артъртън, Джейсън Флеминг, Ралф Файнс, Изабела Мико, Дани Хюс
  • 22:00
    "Папараци" - телевизионен таблоид
  • 23:00
    "Проклятието на спящата красавица" - фентъзи,  трилър,  мистерия (САЩ, 2016), режисьор - Пери Реджиналд Teo, актьори - Итън Пек, Индиа Айсли, Натали Хол, Брус Дейвисън, Джеймс Адам лим, Скот Алън Смит, Зак Уорд и др.
Пълна програма
  • 20:10
    Медиум; сезон 1, епизод 7, криминален, драма, САЩ, 2005
  • 21:05
    Медиум; сезон 1, епизод 8, криминален, драма, САЩ, 2005
  • 22:00
    Дог и Бет на лов за бегълци; сезон 3, епизод 3, криминален, риалити, САЩ, 2015
  • 22:55
    Дог и Бет на лов за бегълци; сезон 3, епизод 4, криминален, риалити, САЩ, 2015
Пълна програма
  • 19:50
    Профилиране; сезон 4, епизод 3, криминален, драма, Франция, 2013
  • 21:00
    Профилиране; сезон 4, епизод 4, криминален, драма, Франция, 2013
  • 22:05
    Профилиране; сезон 4, епизод 5, криминален, драма, Франция, 2013
  • 23:15
    Профилиране; сезон 4, епизод 6, криминален, драма, Франция, 2013
Пълна програма
  • 20:00
    Убийци: Отвъд мита: Оноприенко: Терминатора
  • 21:00
    Разтърсващи престъпления: Манчестър
  • 22:00
    Да измериш злото: Най-страшните убийци на Великобритания: Епизод 1
  • 23:00
    Убийства с нож в Джърси
Пълна програма
  • 18:45
    `71
  • 20:45
    Войната е опиат
  • 23:15
    Вредители
Пълна програма
  • 20:00
    "Время"
  • 20:20
    "Рождество 2018". Продолжение
  • 21:40
    Премьера. Новогодняя комедия "Пурга" (12+)
  • 23:20
    Ирина Купченко, Олег Янковский, Екатерина Васильева в фильме "Приходи на меня посмотреть..." (12+)
Пълна програма
  • 20:00
    Худ.фильм "Три женщины Достоевского" 16+
  • 22:00
    "Тайм-код"
  • 23:00
    "Американский ликбез" Нью-Йорк
  • 23:30
    Русский акцент
Пълна програма
  • 20:10
    Вторая молодость. Х/ф
  • 22:10
    Русское Рождество
  • 23:50
    Крепкий брак. Х/ф
Пълна програма
  • 20:00
    Punk'd
  • 20:30
    The King of Queens
  • 21:00
    The King of Queens
  • 21:30
    Punk'd
Пълна програма
  • 20:15
    Lara Sweet's Sweet Ass (18+)
  • 20:41
    European Pussy Pretzel (18+)
  • 20:59
    Gimme a Peek! (18+)
  • 21:17
    Aruba's Thirsty For Big Cock (18+)
Пълна програма
  • 19:30
    Пряко: Футбол: Виляреал - Депортиво /Ла Коруня/ (Примера Дивисион, сезон 2017/18)
  • 21:30
    Тенис: Shenzhen Open, Шенджен - полуфинали (WTA International 2018 - повторение)
Пълна програма
  • 20:15
    Агротема
  • 20:25
    История на храните - премиера
  • 20:30
    Брюксел в превод - премиера
  • 21:10
    Прогноза за времето и агропрогноза
Пълна програма
  • 11:00
    NEW Extreme IV
Пълна програма
  • 19:30
    World of X Games 2015
  • 20:30
    Switchstance
  • 21:00
    Surfing Favela
  • 22:00
    Blue Carpet Special
Пълна програма
  • 19:45
    Келтите: кръв, желязо и жертвоприношения (3)
  • 20:50
    Как климатът определя облика на историята (2)
  • 21:45
    Тайната история: Тайните на Великата китайска стена
  • 22:40
    Майстори на шпионажа (5)
Пълна програма
  • 20:00
    5 интересни факта за хан Крум
  • 20:30
    Генерал Тошево към бялата лястовица
  • 21:00
    Чепеларе - Смисълът на живота
  • 21:30
    Магията на Китай - Чаят
Пълна програма
  • 18:50
    Yannick Nezet-Seguin and the Orchestre Metropolitain : Elgar, Ravel, Debussy
  • 20:55
    InterMezzo
  • 21:30
    Mariss Jansons and the Bavarian Radio Symphony Orchestra: Strauss and Dvorak
  • 23:20
    Yo-Yo Ma, Daniele Gatti and the Royal Concertgebouw Orchestra: Shostakovich, Tchaikovsky, Stravinsky
Пълна програма
  • 19:30
    Баскетбол: Баскония - Валенсия, мач от испанската баскетболна лига, директно
  • 21:10
    Студио "Баскетбол", директно
  • 21:30
    Класика от "А" Професионална футболна група - Ботев Пловдив - Локомотив Пловдив (15-16), повторение
  • 22:00
    Студио "Баскетбол", директно
Пълна програма
  • 19:05
    Тенис: ASB Classic, Окланд - финал (WTA International 2018 - повторение)
  • 21:15
    Пряко: Футбол: Коментарно студио (Примера Дивисион, сезон 2017/18)
  • 21:45
    Пряко: Футбол: Селта /Виго/ - Реал /М/ (Примера Дивисион, сезон 2017/18, В паузата: Коментарно студио)
  • 23:35
    Пряко: Футбол: Коментарно студио (Примера Дивисион, сезон 2017/18)
Пълна програма
  • 19:55
    Студио "Купа на Футболната асоциация", директно
  • 20:30
    Футбол: Ливърпул - Евертън, мач от трети кръг за Купата на Футболната асоциация, повторение
  • 22:30
    Футбол: Шрусбъри Таун - Уест Хям Юнайтед, мач от трети кръг за Купата на Футболната асоциация, повторение
Пълна програма
  • 20:10
    Гробовни тайни: От гроба
  • 21:05
    Кой уби Джейн Доу?: Жена в гората
  • 22:00
    Кейси Антъни: майка-убийца?: Плитък гроб
  • 22:55
    Селото на прокълнатите: Епизод 2
Пълна програма
  • 18:30
    БЛИЦ НОВИНИ +++"Просто Диков", авторско предаване на Сашо Диков
  • 22:00
    "Без задръжки" с Наталия Кобилкина
  • 23:00
    "Една различна неделя", магазинно предаване на журналистката Юлия Манолова, (п)
Пълна програма
  • 20:00
    "Междузвездни войни: Епизод І - Невидима заплаха", екшън - фантастика, САЩ, 1999; реж. Джордж Лукас, с Лиъм Нийсън, Юън Макгрегър, Натали Портман, Джейк Лойд, Иън Макдайърмид, [12+]
  • 22:15
    "Моят сляп брат", романтична комедия, САЩ, 2016; реж. Софи Гудхарт, с Адам Скот, Ник Крол, Джени Слейт, Зоуи Казан, Чарли Хюсън, [15+]
  • 23:40
    "Грейвс II, 9 еп.", комедия, САЩ, 2017; реж. Джошуа Майкъл Стърн, с Ник Нолти, Села Уорд, Скайлар Остин, Хълен Йорк, Крис Лоуел, [12+]
Пълна програма
  • 20:00
    "Свидетелят по обвинението, първа част", криминална драма, Великобритания, 2016; реж. Джулиан Джаролд, с Тоби Джоунс, Андреа Райзбъроу, Ким Катрал, Дейвид Хейг, Били Хоул, [15+]
  • 21:00
    "Свидетелят по обвинението, втора част", криминална драма, Великобритания, 2016; реж. Джулиан Джаролд, с Тоби Джоунс, Андреа Райзбъроу, Ким Катрал, Дейвид Хейг, Били Хоул, [15+]
  • 22:00
    "Централа Берлин ІІ, 8 еп.", шпионски трилър, САЩ, 2017; реж. Джузепе Капотонди, с Ричард Армитидж, Рис Айфънс, Ричард Дженкинс, Лийланд Орсър, Мишел Форбс, [15+]
  • 23:00
    "Глутница ІІ, 1 еп.", криминална драма, Полша, 2017; реж. Кася Адамик, Ян П. Матушински, с Лешек Лихота, Александра Поплавска, Анджей Жилински, Дагмара Бак, Мачей Миколайчик, [12+]
Пълна програма
  • 20:00
    Български изкушения: Суджук (образователен документален филм)
  • 20:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 21:00
    Рецепти от Северозапада: От мамалигата, през рибената чорба до пикате (образователен филм за кулинарен туризъм)
  • 21:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
Пълна програма
  • 20:15
    Kid-e-Cats
  • 20:20
    Bubble Guppies
  • 20:45
    Blaze and the Monster Machines
  • 21:05
    Paw Patrol
Пълна програма
  • 20:00
    Господин Селфридж, сезон 2, еп. 3, Великобритания, исторически/драма, 2014
  • 20:45
    Господин Селфридж, сезон 2, еп. 4, Великобритания, исторически/драма, 2014
  • 21:30
    Писмо до Евита, сезон 1, еп. 2, Испания, исторически, 2013
  • 23:00
    Вълци, сезон 1, еп. 4, Великобритания, История/драма, 2015
Пълна програма

Сериали

e-kids 20:45
Приключенията на Екхарт - анимационен сериал
Viasat Explorer 20:25
Риболовна надпревара, сезон 4, еп. 1
EPIC Drama 20:30
Клондайк, сезон 1, еп. 1, Канада, САЩ, екшън/приключенски, 2014
Viasat Nature 20:40
Най-свирепите животни!, сезон 1, еп. 1

Всички предавания

Спорт

ТВ Европа 20:20
Спорт
MAX Sport 1 20:30
Хокей на лед: NHL Минесота Уайлд - Калгари Флеймс
Ring.BG 20:30
Жилет световен спорт
Film Plus 20:45
Тенис: Денис Шаповалов - Матео Беретини (St. Petersburg Open, Санкт Петербург; ATP WORLD TOUR 250 - повторение)
MAX Sport 3 20:55
Студио "Футбол"

Всички предавания

Филми

TV1000 20:20
Всемогъщият Евън, САЩ, комедия/семеен/фентъзи, 2007
EPIC Drama 20:30
Клондайк, сезон 1, еп. 1, Канада, САЩ, екшън/приключенски, 2014
BNT2 20:30
Труман игрален филм /Испания, Аржентина, 2015 г./, режисьор Сеси Гай, в ролите: Рикардо Дарин, Хавиер Камара, Долорес Фонси и др.
bTV Comedy 20:30
"Мъж за милиони" - романтична комедия (САЩ, 1999), режисьор - Гари Синиър, актьори - Крис О`Донал, Рене Зелауегър, Марая Кери, Брук Шилдс и др.
HBO3 20:45
"Стая 104 II, 1 еп.", комедийна драма, САЩ, 2018, [18+]

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}