ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 00:30
    Денят започва с Култура /п/
  • 02:10
    Градчето Сидер Коув тв филм /25 епизод/п/
  • 03:05
    Дойче Веле: Шифт
  • 03:20
    Череп и кости тв филм /3 епизод/п/(14)
Пълна програма
  • 01:00
    "Изкушение" /п./- сериал
  • 02:00
    bTV Новините /п./ - късна емисия
  • 02:30
    "Преди обед" /п./ - токшоу
  • 04:30
    "Сърцето на града" /п./- сериал
Пълна програма
  • 01:00
    "Такси: Бруклин" - сериен филм
  • 02:00
    "Непростимо"- сериен филм
  • 03:00
    "Ритъмът на мечтите" - сериен филм
  • 04:00
    "Войната на розите"- сериен филм /п/
Пълна програма
  • 00:00
    ОколоСВЕТСКО с Бойка Делиева и Константина Живова /п./
  • 02:00
    България сутрин - важните неща рано сутрин с Лора Инджова и Златимир Йочев /п./
  • 03:50
    Брюксел 1 - предаване за Европа и гражданите с Милена Милотинова /п./
  • 04:50
    Необичайните заподозрени с Георги Лозанов /п./
Пълна програма
  • 01:00
    Цитати на деня
  • 01:30
    Повторения
  • 07:00
    Бизнес старт - сутрешен блок с Живка Попатанасова и Димитър Вучев
  • 09:00
    Update - предаване за високите технологии с водещ Бойчо Попов/Елена Кирилова /п./
Пълна програма
  • 01:05
    Морски детективи: Лос Анджелис; сезон 7, епизод 14, криминален, екшън, САЩ, 2016
  • 02:05
    Злато; сезон 1, епизод 1, приключенски, драма, Франция, 2017
  • 03:05
    Престъпления без граници; сезон 3, епизод 4, криминален, драма, Франция, 2015
  • 03:54
    Най-добрият тунинг; сезон 3, епизод 4, спорт, риалити, Финландия, 2013
Пълна програма
  • 00:45
    Майстори на къщи в клоните на дърветата: Къща на дърво в дзен стил
  • 01:40
    Най-големите и най-лошите: Слонове
  • 02:35
    Братя в блатата: Крокодилска среща
  • 03:00
    Братя в блатата: Когато Коко срещна Луси
Пълна програма
  • 00:00
    "Добро утро, българи" - сутрешен блок /п/
  • 02:00
    Избрано от "Неделя - Ден Господен" - предаване за православна култура
  • 04:00
    Повторения
  • 07:00
    "Добро утро, българи" - сутрешен блок
Пълна програма
  • 00:00
    Документация
  • 01:15
    Нощен журнал
  • 01:35
    "Господ за начинаещи" - комедия, А, 2017
  • 03:10
    Документация
Пълна програма
  • 00:00
    Where Is The Party
  • 06:00
    Tick-Tack
  • 10:00
    Hit Mix
  • 14:00
    Standard GR
Пълна програма
  • 00:30
    Момчетата от "Медисън Авеню" сериен тв филм /6 сезон, 3 епизод/п/
  • 01:15
    Регионални новини /п/
  • 02:00
    Добро утро с БНТ 2 /п/
  • 03:00
    През коридорите на времето: "Какво се е случило преди началото" 8-серийна документална поредица /САЩ, 2010 г./, 1 епизод /п/
Пълна програма
  • 01:06
    The Owl & Co
  • 01:15
    The Jungle Bunch: To the Rescue
  • 01:25
    The Jungle Bunch: To the Rescue
  • 01:35
    LazyTown
Пълна програма
  • 01:00
    "Стоте" - сериал, еп.2
  • 02:00
    "Монк" - сериал, с.3, еп.5
  • 03:00
    "Стрелата" - сериал, с.2, еп.11
  • 04:00
    "Мъртва точка" - сериал, еп. 20
Пълна програма
  • 01:15
    "Черни платна" - сериал, с.3, еп.3
  • 02:15
    "Дневниците на вампира" - сериал, с.6, еп.7,8
  • 06:00
    "Дневниците на вампира" - сериал, с.6, еп.5,6
  • 08:00
    "Отново и отново" - сериал, с.1, еп.12
Пълна програма
  • 00:00
    "Самоличност на аванта" - криминален, комедия (САЩ, 2013), режисьор - Сет Гордън, актьори - Джейсън Бейтман, Мелиса Маккарти, Джон Фавро, Аманда Пийт, Ти Ай, Дженезис Родригез, Морис Честнът, Джон Чо, Робърт Патрик и др.
  • 02:00
    "Клуб "Веселие" /п./ - сериал
  • 03:00
    "По средата" /п/- сериал
  • 05:00
    "Без пукната пара" /п./ - сериал
Пълна програма
  • 01:30
    "Сияйна луна" - сериал
  • 02:40
    "Светлината на моя живот" - сериал
  • 03:50
    "Тайните на времето" - сериал
  • 04:40
    "Сияйна луна" - сериал
Пълна програма
  • 00:52
    Кунг фу пилета
  • 01:15
    Невероятният свят на Гъмбол
  • 01:25
    Невероятният свят на Гъмбол
  • 01:40
    Невероятният свят на Гъмбол
Пълна програма
  • 00:35
    "Паулина", трилър, Аржентина, 2015; реж. Сантяго Митре, с Долорес Фонци, Оскар Мартинес, Естебан Ламоте, Кристиан Салхеро, Лаура Лопес Мояно, [18+]
  • 02:20
    "Чиста формалност", криминален трилър, Италия, 1994; реж. Джузепе Торнаторе, с Жерар Депардийо, Роман Полански, Серджо Рубини, Никола Ди Пинто, Тано Чимароза, [15+]
  • 04:10
    "Елън", драма, Великобритания, 2016; реж. Махалия Бело, с Джесика Бардън, Ясмин Моне Принс, Джо Демпси, Джейми Уинстън, Чарли Крийд-Майлс, [15+]
  • 05:15
    "Майка", комедия, САЩ, 1996; реж. Албърт Брукс, с Албърт Брукс, Деби Рейнолдс, Лиса Кудроу, Роб Мороу, [12+]
Пълна програма
  • 01:25
    "Джиа", биографична драма, САЩ, 1998; реж. Майкъл Кристофър, с Анджелина Джоли, Елизабет Мичъл, Кайли Травис, Мерседес Руел, Фей Дънауей, [18+]
  • 03:25
    "Ускорение (2016)", криминална драма, Канада, 2016; реж. Дарън Къртис, с Набил Раджо, Жамил Френч, Натар Гума Мбахо Муайн, Фани Малет, Патрик Гойет, [15+]
  • 06:20
    "Театърът представя II - Там, тири-рам", късометражна драма, Великобритания, 2013; реж. Марк Уорън, с Кайли Миноуг, Матю Хорн, Питър Серафинович, Дейвид Харууд, Пол Кей, [12+]
  • 07:00
    "Студио 54", драма, САЩ, 1998; реж. Марк Кристофър, с Райън Филип, Салма Хайек, Нийв Кемпбъл, Майк Майърс, Села Уорд, [15+]
Пълна програма
  • 01:00
    State of America with Kate Bolduan
  • 01:30
    CNN Today (with World Sport)
  • 02:00
    CNN Today
  • 02:30
    World Sport
Пълна програма
  • 00:30
    "Моята карма"- сериен филм, /п/
  • 01:30
    "Капризи на съдбата" - теленовела, /п/
  • 02:30
    Еротичен телепазар
  • 06:00
    "Моята карма"- сериен филм
Пълна програма
  • 01:00
    Еротичен телепазар
  • 03:00
    "Национална лотария" /п/
  • 06:00
    "Кевин може да почака" - сериал, сезон 1, /п/
  • 06:30
    "Военни престъпления" - сериал, сезон 8
Пълна програма
  • 01:00
    Двойно оцеляване: Епизод 2
  • 02:00
    Какво може да е това?: Бягството на Ел Чапо
  • 03:00
    Високи скорости: Сделка за милиони: Част 2
  • 04:00
    Да продадеш колата си: Chevy LUV от 1980
Пълна програма
  • 00:55
    Фабрика за храна: САЩ: Бързи понички
  • 01:20
    Тайни под земята: Мистерията на змийската могила
  • 02:10
    Най-откаченото време на планетата: Климатът - мистерия и хаос
  • 03:00
    Бъдещето на...: Естествена среда
Пълна програма
  • 01:00
    Ханк Зипзър
  • 01:25
    Ханк Зипзър
  • 01:50
    Имението "Евърмур"
  • 02:15
    Имението "Евърмур"
Пълна програма
  • 01:00
    "Ред и хаос: Енергията"
  • 02:00
    "Ред и хаос: Информацията"
  • 03:00
    "Музиката на простите числа" - еп. 3
  • 03:30
    "Животът се подписва"
Пълна програма
  • 07:00
    Клуб Уинкс - анимационен сериал
  • 07:45
    Приключенията на Чък и приятели - анимационен сериал
  • 08:00
    Кученце в джобче - анимационен сериал
  • 08:30
    Трансформъри: Роботи-спасители - анимационен сериал
Пълна програма
  • 01:30
    Телепазарен прозорец
  • 02:00
    Резонанс - с Васко Мавриков
  • 03:00
    Пътуващо читалище - с Ивайло Шопски
  • 04:00
    При Жорж - музика, изкуство, култура - с Жорж Ганчев
Пълна програма
  • 07:15
    Спорт
  • 07:22
    Култура 1
  • 07:41
    Анализи
  • 07:46
    Преглед на програмата / Преглед на печата
Пълна програма
  • 00:50
    Биатлон: Световна купа (мъже), Руполдинг, индивидуално
  • 01:45
    Ски-алпийски дисциплини: СК (жени), Флахау, слалом, втори манш
  • 02:30
    Рали "Дакар"
  • 03:00
    Биатлон: Световна купа (мъже), Руполдинг, индивидуално
Пълна програма
  • 01:00
    Ски-алпийски дисциплини: СК (жени), Флахау, слалом, втори манш
  • 01:40
    Новини
  • 01:45
    Биатлон: Световна купа (мъже), Руполдинг, индивидуално
  • 03:00
    Куриози
Пълна програма
  • 00:20
    Избягай или умри!, сезон 1, еп. 7
  • 06:05
    Каубои в студени води, сезон 2, еп. 7
  • 07:10
    Търсачи на съкровища, сезон 2, еп. 8
  • 07:55
    Избягай или умри!, сезон 1, еп. 8
Пълна програма
  • 00:50
    Travellers With Skiis
  • 01:20
    World Of X Games
  • 02:15
    Alpine Adventurer Series 3
  • 03:10
    Tna Greatest Matches
Пълна програма
  • 01:00
    Без етикет /лайфстайл предаване на ФЕН ТВ, повторение/
  • 01:15
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 05:00
    Багрите на България /фолклорна и народна музика/
  • 07:00
    Утрото /сутрешен музикален блок/
Пълна програма
  • 01:00
    Евтин дом на плажа
  • 01:30
    Живот на остров
  • 02:00
    Мега бърлоги
  • 02:30
    Мега бърлоги
Пълна програма
  • 00:50
    Шепот от отвъдното - четвърти сезон, еп. 19
  • 01:45
    Сексът и градът - шести сезон, еп. 18
  • 02:20
    Сексът и градът - шести сезон, еп. 19
  • 02:55
    Сексът и градът - шести сезон, еп. 20
Пълна програма
  • 00:55
    Полицаите от Чикаго - трети сезон, еп. 14
  • 01:50
    Отдел "Разследване" - осми сезон, еп. 12
  • 02:50
    Монк - шести сезон, еп. 16
  • 03:35
    Д-р Розууд - първи сезон, еп. 11
Пълна програма
  • 01:00
    "Залезът на тамплиерите І, 5 еп.", историческа драма, САЩ, 2017; реж. Метин Хюсеин, с Том Кълън, Саймън Мерълс, Падрийк Дилейни, Ед Стопард, Оливия Рос, [18+]
  • 01:45
    "Обирът в Хатън Гардън", криминална драма, Великобритания, 2017; реж. Рони Томпсън, с Матю Гуд, Фил Даниелс, Марк Харис, Лари Ламб, Джоли Ричардсън, [15+]
  • 03:20
    "Mежду чука и наковалнята", документален, САЩ, 2017; реж. Матю О'Нийл, Джон Алпърт, [15+]
  • 04:45
    "Джон Картър", научна фантастика, САЩ, 2012; реж. Андрю Стентън, с Тейлър Kич, Лин Колинс, Саманта Мортън, Уилям Дефо, Марк Стронг, [12+]
Пълна програма
  • 00:45
    Изтребление - унищожението на евреите в Европа, сезон 1, еп. 3
  • 01:45
    Вълци, сезон 1, еп. 2
  • 02:40
    Загадки в музея, сезон 4, еп. 10
  • 03:25
    Страхотни изобретения, сезон 2, еп. 7
Пълна програма
  • 01:00
    Спецове в заложната къща: Съкровище от границата
  • 01:30
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Тази лампа е за теб
  • 02:00
    Камиони по леда: Синът се изявява
  • 03:00
    Свирепи автомеханици: Изобретател
Пълна програма
  • 00:30
    24-ри кадъра – тв поредица
  • 01:30
    НАСЛУКА – тв поредица, пети сезон, 18 еп.
  • 02:30
    С въдица в ръка – тв поредица, 90 еп. /п/
  • 03:00
    МОЕТО ХОБИ
Пълна програма
  • 01:10
    "Бож"
  • 01:30
    "Чурулик "
  • 01:55
    "Кайю"
  • 02:25
    "Конни"
Пълна програма
  • 01:00
    07:00 - Повторения
  • 06:00
    "Кухнята на Звездев"/п/
  • 06:30
    "Всяка сутрин" - сутрешен блок
  • 09:00
    "Денят на живо", обзор
Пълна програма
  • 01:00
    Драконова топка Z (анимация)
  • 01:30
    CAUETivi
  • 01:45
    Тюбс
  • 02:45
    JDM
Пълна програма
  • 01:20
    "Еврика" - драма / трилър с Джийн Хекман, Тереза Ръсел.
  • 03:30
    "Злато" - екшън филм с Роджър Мур, Сузана Йорк.
  • 07:00
    "Скокливко - северният елен" - драма / семеен с Ратаня Алда, Майкъл Константин.
  • 08:40
    "Привиденията не го правят" - комедия / романтичен с Бо Дерек, Дон Мъри.
Пълна програма
  • 00:45
    FORMULA DRIFT SERIES
  • 01:15
    FORMULA DRIFT SERIES
  • 01:45
    AFRICA ECO RACE
  • 02:00
    TCR INTERNATIONAL SERIES BEST OF
Пълна програма
  • 01:00
    Single AF
  • 02:00
    Single AF
  • 03:00
    Само хитове - маратон
  • 07:00
    Само хитове
Пълна програма
  • 00:00
    Powerplay! This Week's MTV Top 20
  • 01:30
    Hot Right Now!
  • 03:00
    David Guetta: World Stage
  • 03:45
    Martin Garrix: World Stage
Пълна програма
  • 06:00
    AM Mayhem
  • 09:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 11:00
    Super Massive Rock Stars!
  • 13:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
Пълна програма
  • 00:30
    Страна на лъвовете: Ден и нощ, сезон 1, еп. 1
  • 01:30
    Животинска полиция "Финикс", сезон 1, еп. 8
  • 02:20
    Пол О'Грейди за любовта към кучета, сезон 6, еп. 7
  • 02:45
    Пол О'Грейди за любовта към кучета, сезон 6, еп. 8
Пълна програма
  • 01:00
    Бягство от затвора, еп. 4
  • 01:55
    Да поговорим за звездите, еп. 9
  • 02:40
    Тежки времена, еп. 8
  • 03:25
    Уличен Гений, еп. 12
Пълна програма
  • 01:00
    Провалите на хищниците, еп. 1
  • 01:50
    Прайд, еп. 1
  • 02:35
    Ухапи, ужили, убий, еп. 1
  • 03:20
    Сляпата маймуна, еп. 1
Пълна програма
  • 00:15
    Еротичен телепазар
  • 02:15
    Край на програмата
  • 10:00
    Футбол: Болтън Уондърърс - Хъл Сити, мач от Чемпиъншип, повторение
  • 12:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
Пълна програма
  • 00:55
    "Нека да говорят"
  • 01:55
    "Хайде да се оженим!"
  • 02:40
    "Сребърният бор". Сериен филм
  • 04:00
    Новости
Пълна програма
  • 01:05
    "Планета Live" - музикална програма
  • 02:00
    "Картини от Света" - музикална импресия
  • 02:05
    "От А до Я" - тв магазин с хитове
  • 02:40
    "Планета Хит" - нон-стоп хитове
Пълна програма
  • 00:40
    "Пъстра броеница" - фолклорна програма
  • 03:00
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 03:10
    "Звездите на България" - музикален гост
  • 03:30
    "Песните на България" - музикална програма
Пълна програма
  • 01:05
    "Show Time" - музикална програма
  • 01:30
    "Ретро" - музикална програма
  • 02:00
    "Картини от Света" - музикална импресия
  • 02:05
    "Планета Хит" - хитове без край
Пълна програма
  • 00:55
    "Най-хубавите понички: Superior Donuts" - комедиен сериал
  • 01:50
    "Семеен човек" - комедиен сериал
  • 02:40
    "Супермаркет" - комедиен сериал
  • 03:35
    "Най-хубавите понички: Superior Donuts" - комедиен сериал
Пълна програма
  • 01:30
    Италия, Серия А: Каляри - Ювентус
  • 03:20
    Италия, Серия А: Фиоретина - Интер
  • 06:00
    Дивата муха
  • 08:00
    Италия, Серия А: Фиоретина - Интер
Пълна програма
  • 01:00
    Нощни новини
  • 01:30
    "От местопрестъплението: По следите на извършителите" - криминален сериал
  • 05:35
    "В капана на подозренията" - доку-поредица
  • 06:25
    "Ексклузивно" - журнал за звездите
Пълна програма
  • 05:00
    Вести
  • 05:25
    Вести-Москва
  • 05:40
    Сериал: "Следствени тайни"
  • 06:25
    Сериал: "Красив живот"
Пълна програма
  • 01:00
    "Особено мнение"
  • 02:00
    Сериал: "Ловът на Пепеляшка"
  • 03:00
    Сериал: "Улиците на разбитите фенери"
  • 04:00
    "Търсим изход"
Пълна програма
  • 01:10
    "Един шеф, в който да се влюбиш" - любовна комедия, САЩ, 2002
  • 03:00
    "Патрулна обиколка: Специалистите" - репортаж
  • 04:30
    "Патрулна обиколка: Берлин" - репортаж
  • 05:00
    "Патрулна обиколка" - репортаж
Пълна програма
  • 05:00
    "Цирк Лазар Добрич" - Документален филм
  • 05:45
    Концерт на ."Северняшки" Пазарджик 2014 г -
  • 06:15
    "Всички на мегдана" - Поздравителен концерт
  • 07:00
    "Изкуството на святото сърце" - Документален филм
Пълна програма
  • 00:30
    Футбол
  • 02:00
    Футбол
  • 03:30
    Футбол
  • 05:00
    Мастърс футбол
Пълна програма
  • 01:00
    Marry Me
  • 01:30
    Infomercials
  • 07:05
    Benjamin Blumchen
  • 07:35
    Noddy, der kleine Detektiv
Пълна програма
  • 00:40
    Палми в снега - романтичен, 2015, Испания, 2015, Режисьор: Фернандо Гонсалес Молина, С: Марио Касас, Адриана Угарте, Макарена Гарсия, Ален Ернандес, Берта Васкес
  • 04:30
    Избрани предавания на Телемедиа
  • 05:00
    Избрани предавания на Телемедиа
  • 06:30
    Сянката на Елена - ТВ сериал - Бразилия - 52 епизод
Пълна програма
  • 01:00
    We Love Music
  • 06:00
    Snooza
  • 09:00
    21:00 Zoom
  • 09:02
    Snooza
Пълна програма
  • 01:00
    Чудовищата в мен: Помощ! Синът ми е болен от проказа
  • 02:00
    Купувам първия си дом: Конфликт между партньори
  • 02:24
    Купувам първия си дом: Големи коси, големи мечти
  • 02:48
    Половин дузина деца: Епизод 4
Пълна програма
  • 01:00
    Зелен свят - Резерват - Ореляк
  • 01:30
    Историческият музей в Колорадо
  • 02:00
    Община Лесичово - Фолклор
  • 02:30
    Бъди там - България в музика и картини
Пълна програма
  • 01:00
    Загадки в музея
  • 02:00
    Спасители на плажа в Дърбан
  • 02:30
    Спасители на плажа в Дърбан
  • 03:00
    Експедиция в неизвестното
Пълна програма
  • 01:00
    Загадки в музея
  • 02:00
    Спасители на плажа в Дърбан
  • 02:30
    Спасители на плажа в Дърбан
  • 03:00
    Експедиция в неизвестното
Пълна програма
  • 00:55
    Шофьор на такси, САЩ, криминален/драма, 1976
  • 02:45
    Прекъсната връзка, САЩ, драма/трилър, 2012
  • 04:40
    Родени престъпници, САЩ, криминален/драма, 2008
  • 06:05
    Диамантената сълза, САЩ, драма/романтичен, 2008
Пълна програма
  • 01:00
    "Легендарни чудовища" - 2 еп., документален филм
  • 02:00
    "Историята с... Божидар Димитров" - предаване за история (повторение)
  • 04:00
    "Новото познание: Разговори с Бога" - I част, ток шоу за наука, мистика и конспиративни теории
  • 04:30
    "Легендарни чудовища" - 2 еп., документален филм
Пълна програма
  • 01:10
    Печивата на Марта Стюарт - кулинарно предаване, еп. 6
  • 01:40
    Като по учебник с Кари Озмънд - кулинарно предаване, еп. 56
  • 02:05
    Като по учебник с Кари Озмънд - кулинарно предаване, еп. 57
  • 02:25
    Пекарната на Рудолф - втори сезон, еп. 49
Пълна програма
  • 01:00
    VH1 микс
  • 07:00
    Стани и засияй с VH1
  • 09:00
    Хитовете не лъжат!
  • 11:00
    Тор 10 на VH1 от тази седмица
Пълна програма
  • 00:00
    Хрониките на една заложна къща - Екшън, Комедия , 2013, Режисьор: Уейн Креймър, В ролите: Пол Уокър, Ашли Симпсън, Мат Дилън, Винсънт Д'Онофрио, Илайджа Уд
  • 02:00
    Адаптация - Комедия, Криминален, 2002, Режисьор: Спайк Джоунс, В ролите: Никълъс Кейдж, Мерил Стрийп, Крис Купър, Маги Джиленхол, Тилда Суинтън и др.
  • 04:00
    Инстинкт - "Колкото толкова") в този провокативен психологически трилър от режисьора на "Феномен" и "Докато ти спеше"!", Anthony Hopkins, Cuba Gooding Jr., Donald Sutherland, Режисьор: Драма, Трилър, В ролите: Джон Търтълтауб
  • 06:00
    Омагьосаната къща - Анимация, 2013, Режисьор: Бен Стасен, Джеръми Дегрусон, В ролите: Синда Адамнс, Джордж Баибт
Пълна програма
  • 01:20
    "Медици детективи: Тайните на съдебната медицина" - криминален сериал
  • 06:10
    "CSI: Ню Йорк" - криминален сериал
  • 06:55
    "CSI: Ню Йорк" - криминален сериал
  • 07:50
    "Джордан: Патоложка с профил" - криминален сериал
Пълна програма
  • 01:00
    Документална поредица/п/
  • 02:00
    Eкология /п/
  • 03:00
    Документален филм /п/
  • 04:00
    Документална поредица /п/
Пълна програма
  • 00:50
    От местопрестъплението: Маями, еп. 1
  • 01:45
    Сирени - втори сезон, еп. 8
  • 02:05
    Семейният тип - седми сезон, еп. 12
  • 02:30
    Легенди - втори сезон, еп. 8
Пълна програма
  • 00:00
    Club MTV!
  • 06:00
    AM Rush
  • 09:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 09:40
    DJ Duel
Пълна програма
  • 01:00
    LINGERIE
  • 01:30
    LINGERIE
  • 01:55
    F-PARTIES
  • 02:00
    MIDNITE HAUTE
Пълна програма
  • 00:40
    Non-Stop Hits
  • 06:00
    Wake Up With Hits!
  • 09:00
    Big Fat Hits
  • 11:00
    Nothing But Hits
Пълна програма
  • 00:30
    "Съпруги с ножове" - 2 еп.
  • 01:25
    "Джигити" - 8 еп.
  • 01:50
    "Денят, в който трябваше да умра" - 8 еп.
  • 02:40
    "Прелюбодейци" - 8 еп.
Пълна програма
  • 00:00
    05.00 Нощен новинарски информационен блок
  • 05:00
    Новини, спорт и времето
  • 06:30
    "Европа сутрин" - сутрешен блок
  • 09:00
    новини
Пълна програма
  • 00:55
    На рыбалку с охотой
  • 01:25
    Африканское сафари
  • 01:50
    Оружейный клуб
  • 02:20
    Советы бывалых
Пълна програма
  • 00:20
    "Войната на Фойл" - сериен филм, сезон 2, /п/
  • 06:00
    "Джи Ай Джо: Ренегати" - анимационен сериал
  • 06:30
    "Скандал" - сериал, сезон 2
  • 07:30
    "София - Ден и Нощ" - риалити сериал, /п/
Пълна програма
  • 01:00
    Through the Wormhole with Morgan Freeman: Are We Alone?
  • 01:45
    Must Love Cats: Episode 10
  • 02:30
    Moonshiners: Hat in Hand
  • 03:15
    Solved: An Eye for Murder
Пълна програма
  • 01:00
    Режи!
  • 02:00
    Сладкари срещу аматьори
  • 03:00
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета
  • 03:30
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета
Пълна програма
  • 01:10
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 01:40
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 02:05
    Костенурките нинджа
  • 02:30
    Костенурките нинджа
Пълна програма
  • 00:50
    Биатлон: Световна купа (мъже), Руполдинг, индивидуално
  • 01:45
    Ски-алпийски дисциплини: СК (жени), Флахау, слалом, втори манш
  • 02:30
    Рали "Дакар"
  • 03:00
    Биатлон: Световна купа (мъже), Руполдинг, индивидуално
Пълна програма
  • 01:00
    "Залезът на тамплиерите І, 5 еп.", историческа драма, САЩ, 2017; реж. Метин Хюсеин, с Том Кълън, Саймън Мерълс, Падрийк Дилейни, Ед Стопард, Оливия Рос, [18+]
  • 01:45
    "Обирът в Хатън Гардън", криминална драма, Великобритания, 2017; реж. Рони Томпсън, с Матю Гуд, Фил Даниелс, Марк Харис, Лари Ламб, Джоли Ричардсън, [15+]
  • 03:20
    "Mежду чука и наковалнята", документален, САЩ, 2017; реж. Матю О'Нийл, Джон Алпърт, [15+]
  • 04:45
    "Джон Картър", научна фантастика, САЩ, 2012; реж. Андрю Стентън, с Тейлър Kич, Лин Колинс, Саманта Мортън, Уилям Дефо, Марк Стронг, [12+]
Пълна програма
  • 01:00
    Soft Music
  • 02:00
    Playlist
  • 05:00
    Urban TV
  • 05:30
    Fresh morning :)
Пълна програма
  • 01:05
    PJ Masks
  • 01:30
    Art Attack
  • 01:55
    HENRY HUGGLEMONSTER
  • 02:05
    Loopdidoo
Пълна програма
  • 01:10
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 01:40
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 02:05
    Костенурките нинджа
  • 02:30
    Костенурките нинджа
Пълна програма
  • 01:00
    All Night Long!
  • 07:00
    Wake Me Up Before You Go Go
  • 09:00
    Nothing But Classics
  • 11:00
    Guess The Year
Пълна програма
  • 00:45
    Swamp Murders: What Lies Beneath
  • 01:40
    Village Of The Damned: Episode 4
  • 02:35
    Murder By Numbers: Grave Secrets
  • 03:30
    Deadline: Crime with Tamron Hall: Wife's Double Life
Пълна програма
  • 01:01
    Up Close With: Frank Buglioni
  • 01:30
    Up Close With: Heather Fell
  • 02:00
    Body & Soul: Jessica Ennis-Hill
  • 02:10
    Body & Soul: Mo Farah
Пълна програма
  • 01:10
    All Angles
  • 01:35
    All Angles
  • 02:00
    Bill Dance Outdoors
  • 02:25
    Bill Dance Outdoors
Пълна програма
  • 01:00
    Спецове в заложната къща: Съкровище от границата
  • 01:30
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Тази лампа е за теб
  • 02:00
    Камиони по леда: Синът се изявява
  • 03:00
    Свирепи автомеханици: Изобретател
Пълна програма
  • 00:55
    Да поговорим за звездите, еп. 9
  • 01:40
    Тежки времена, еп. 8
  • 02:25
    Уличен Гений, еп. 12
  • 02:50
    Тайнствени досиета 2, еп. 8
Пълна програма
  • 01:00
    "Изкушение" /п./- сериал
  • 02:00
    bTV Новините /п./ - късна емисия
  • 02:30
    "Преди обед" /п./ - токшоу
  • 04:30
    "Сърцето на града" /п./- сериал
Пълна програма
  • 00:20
    Скорпион; сезон 3, епизод 16, екшън, драма, САЩ, 2017
  • 01:15
    Скорпион; сезон 3, епизод 17, екшън, драма, САЩ, 2017
  • 02:05
    Свидетелите; сезон 1, епизод 6, криминален, мистерия, Франция, 2015
  • 03:05
    Кандис Реноар; сезон 1, епизод 3, комедия, криминален, Франция, 2013
Пълна програма
  • 00:30
    Ченгета новобранци; сезон 1, епизод 5, криминален, драма, Канада, 2010
  • 01:30
    Медиум; сезон 1, епизод 15, криминален, драма, САЩ, 2005
  • 05:00
    Телешоп
  • 07:00
    Телешоп
Пълна програма
  • 01:00
    Прокълнат: Страдание "под наем"
  • 02:00
    Деца медиуми: Рожби на паранормалното: Призракът на Фреди
  • 03:00
    Лия Римини: Сциентологията и след това: Животът и лъжите на Л. Рон Хъбард
  • 04:00
    Бягство от полигамията: След бягството: Изкушението да се завърнеш
Пълна програма
  • 00:30
    Денят на Свети Валентин
  • 02:35
    Мементо
  • 04:50
    Колата на Джейн Мансфийлд
  • 06:30
    Коледната песен на кучетата
Пълна програма
  • 01:00
    Новости RTVi
  • 01:25
    Худ.фильм "У Бога свои планы" 16+
  • 03:00
    Сериал "Время любить" 16+
  • 04:00
    "Мечтатели. Леонардо да Винчи"
Пълна програма
  • 01:00
    "Шарена седянка" - поздравителен концерт /повторение/
  • 02:30
    "През планини и морета: Лов на фазан и водоплаващи с Пламен Филев" - документална поредица
  • 03:00
    "Оттук започва християнска България" - документален филм /повторение/
  • 03:30
    "Любка Рондова" - фолклорен филм /повторение/
Пълна програма
  • 01:05
    Ugly Americans
  • 01:30
    Jackass
  • 01:55
    Nitro Circus
  • 02:20
    Ridiculousness
Пълна програма
  • 01:00
    All Natural Latina Offers Anal (18+)
  • 01:25
    Whoreobics (18+)
  • 01:43
    Misha Cross Gets A Massive Facial (18+)
  • 02:08
    Hot Posh Lady Seduces Driver (18+)
Пълна програма
  • 00:30
    "Легендарни чудовища" - 3 еп., документален филм
  • 01:30
    Тенис: ASB Classic, Окланд (WTA International 2018 - полуфинали, повторение)
  • 06:00
    "Дневниците на големите котки" - 5 сезон, 3 еп., документален филм
  • 07:00
    "Footbrazil" - 2 еп., обзорно предаване
Пълна програма
  • 05:30
    Късна емисия новини - п.
  • 05:55
    ч.- Прогноза за времето и агропрогноза
  • 06:00
    Новини
  • 06:15
    Прогноза за времето и агропрогноза
Пълна програма
  • 01:00
    Принцесата каубой
  • 02:00
    Драконов дом
  • 03:00
    Земята на номадите
  • 04:00
    На концерт: "Суркален"
Пълна програма
  • 07:10
    WUSHU Championship
  • 07:25
    Japan Queen Tournament
  • 07:40
    Ultimate First League
  • 08:25
    Taekwondo
Пълна програма
  • 01:00
    Custom
  • 01:20
    The Search
  • 01:30
    Bubba's World
  • 02:00
    Firsthand
Пълна програма
  • 00:25
    Ловци на митове (3)
  • 01:20
    В търсене на изгубения свят на Александър (4)
  • 02:10
    Загадки в музея (12)
  • 03:00
    Инквизиция (1)
Пълна програма
  • 01:00
    WWF - Бяла водна лилия
  • 01:30
    Поети в кадър - еп.12
  • 02:00
    Обучение по оцеляване
  • 02:30
    Бъди там - България в музика и картини
Пълна програма
  • 00:30
    Chris Cheek at Zinc Bar (New York)
  • 01:30
    Matthew Stevens - WINTER JAZZ FEST
  • 02:15
    Snarky Puppy, Culcha Vulcha at L'Olympia
  • 04:00
    Steve Swallow Quintet feat. Carla Bley at Junas Jazz Festival
Пълна програма
  • 00:15
    "Домът на футбола", предаване за български футбол (2017-18), 27-и епизод, повторение
  • 01:15
    Край на програмата
  • 08:00
    Футбол: Ботев Враца - Несебър, мач от Втора професионална лига, повторение
  • 10:00
    Футбол: Пирин - Славия, мач от Първа професионална лига, повторение
Пълна програма
  • 00:00
    Футбол: Атлетико /М/ - Хетафе (Примера Дивисион, сезон 2017/18 - повторение)
  • 02:00
    ....
  • 07:00
    "Мадагаскар: Земя на топлина и прах" - 3 еп., документален филм
  • 08:00
    "Съкровищата на река Инд: Лицето на Пакистан" - 1 еп., документален филм
Пълна програма
  • 00:30
    Футбол: Втори полуфинален мач за Карабао къп, повторение
  • 02:30
    Край на програмата
  • 08:00
    Футбол: Шрусбъри Таун - Уест Хям Юнайтед, мач от трети кръг за Купата на Футболната асоциация, повторение
  • 10:00
    Футбол: Нотингам Форест - Арсенал, мач от трети кръг за Купата на Футболната асоциация, повторение
Пълна програма
  • 00:45
    Убийства в тресавището: Какво се крие под повърхността
  • 01:40
    Селото на прокълнатите: Епизод 4
  • 02:35
    Не само едно убийство: Гробовни тайни
  • 03:30
    Престъпления на фокус с Тамрон Хол: Двойственият живот на една съпруга
Пълна програма
  • 00:30
    "Без задръжки" с Наталия Кобилкина (п)
  • 01:30
    "Един прекрасен ден", магазинно предаване с водещ Каролина Братанова, (п)
  • 03:00
    "Честно казано" с Люба Кулезич, (п)
  • 04:00
    "Star box", предаване за българския и световния шоу бизнес, (п)
Пълна програма
  • 00:40
    "Централа Берлин ІІ, 8 еп.", шпионски трилър, САЩ, 2017; реж. Джузепе Капотонди, с Ричард Армитидж, Рис Айфънс, Ричард Дженкинс, Лийланд Орсър, Мишел Форбс, [15+]
  • 01:30
    "Грейвс II, 9 еп.", комедия, САЩ, 2017; реж. Джошуа Майкъл Стърн, с Ник Нолти, Села Уорд, Скайлар Остин, Хълен Йорк, Крис Лоуел, [12+]
  • 02:00
    "Бягство от затвора в Ню Йорк: Прелъстяването на Джойс Мичъл", криминална драма, САЩ, 2017; реж. Стивън Толкин, с Пенелъпи Ан Милър, Джо Андерсън, Мик Уотфорд, Даниъл Роубък, Майк Остроски, [15+]
  • 03:30
    "Любовница от горните класове", драма, САЩ, 2017; реж. Джеръл Розалес, с Паулина Сингър, Франсоа Арно, Лана Кондор, Джулия Джоунс, Джеймс Франко, [15+]
Пълна програма
  • 00:00
    "Планът на Маги", романтична драма, САЩ, 2015; реж. Ребека Милър, с Грета Геруиг, Итън Хоук, Джулиан Мур, Бил Хедър, Мая Рудолф, [12+]
  • 01:40
    "Игра на гаджета ІI, 2 еп.", драма, САЩ, 2017; реж. Лодж Кериган, Ейми Сеймец, с Ана Фрийл, Кармен Еджого, Луиза Краус, Дрю Нелсън, [18+]
  • 02:10
    "Игра на гаджета ІI, 9 еп.", драма, САЩ, 2017; реж. Лодж Кериган, Ейми Сеймец, с Ана Фрийл, Кармен Еджого, Луиза Краус, Дрю Нелсън, [18+]
  • 02:40
    "Бронзовата градина I, 2 еп.", криминална драма, Аржентина, 2017; реж. Ернан Голдфрид, Пабло Фендрик, с Хоакин Фуриел, Луис Луке, Хулиета Зилберг, Норма Алеандро, Даниел Фанего, [15+]
Пълна програма
  • 00:00
    Нощна програма на ТВТ (Галерия България)
  • 06:50
    ТВТ представя България - документален филм на ТВТ
  • 07:00
    Сердика е моят Рим (образователен филм за културно-исторически туризъм)
  • 07:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
Пълна програма
  • 01:00
    Футбол: Индийска суперлига
  • 03:00
    Автомобилизъм: Nascar Cup Series
  • 06:00
    Футбол: Руска Премиер лига
  • 08:00
    Футбол: Холандска Ередивизи
Пълна програма
  • 01:00
    Футбол: Руска Премиер лига
  • 01:30
    Хокей на лед: "Удар със стик"
  • 02:30
    Хокей на лед: NHL
  • 06:00
    Лека атлетика: Диамантена лига 2017
Пълна програма
  • 01:00
    Max & Ruby
  • 01:25
    Ben & Holly's Little Kingdom
  • 01:35
    Ben & Holly's Little Kingdom
  • 01:47
    The Day Henry Met...
Пълна програма
  • 01:10
    Единичен тест
  • 01:15
    Път свободен за VW Arteon
  • 01:20
    Единичен тест
  • 01:25
    Изпитатели
Пълна програма
  • 00:35
    Версай, сезон 1, еп. 1, Франция,Канада, исторически, 2015
  • 01:30
    Версай, сезон 1, еп. 2, Франция,Канада, исторически, 2015
  • 02:25
    Блудници, сезон 1, еп. 4, Великобритания, САЩ, политичестки, 2017
  • 03:30
    Мистериите на Мис Фишър, сезон 1, еп. 4, Австралия, криминален/мистерии, 2013
Пълна програма

Сериали

MGM 01:25
"Обадете се на Сол 3.04" - сериал
bTV Lady 01:30
"Д-р Зоуи Харт" - сериал
Fox Life 01:40
Шепот от отвъдното - първи сезон, еп. 18
AXN 01:45
Отмъщението; сезон 1, епизод 13, драма, мистерия, Турция, 2013
Viasat History 01:45
Забранена история, сезон 4, еп. 3

Всички предавания

Спорт

Nova Sport 01:55
Дартс: Шампионска лига, първи ден, втора сесия, запис
Eurosport 2 02:00
Колоездене: Обиколка на Испания, обзор
Diema Sport 02:10
Футбол: Ботев Враца - ЦСКА, мач от Първа професионална лига, повторение
Mtel Sport 1 02:30
Автомобилизъм: Nascar Cup Series 27 кръг
Sky Sports 02:30
Жилет коледен футбол

Всички предавания

Филми

Skat+ 01:35
"Четирите годишни времена в Етъра" - документален филм
HBO 2 01:40
"От другата страна I, 5 еп.", трилър - фантастика, САЩ, 2018; реж. Стивън Уилямс, с Дж. К. Симънс, Оливия Уилямс, Хари Лойд, Назанин Бониади, Сара Серайоко, [15+]
БНТ 01:40
Прошка игрален филм /п/
AXN 01:45
Отмъщението; сезон 1, епизод 13, драма, мистерия, Турция, 2013
TV1000 01:45
Точен прицел, САЩ, екшън/криминален/мистерии, 1993

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}