ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 20:55
    Целувката игрален филм /САЩ, 2011г./, режисьор Рон Оливър, в ролите: Кели Мартин, Киернан Шипка, Саймън Касианидис и др.
  • 22:30
    В кадър Европа в България
  • 23:00
    По света и у нас Информационна емисия
  • 23:25
    Зелена светлина
Пълна програма
  • 21:30
    "Екатерина" - сериал, с.2, еп.7
  • 22:30
    "Шоуто на Слави" - вечерно ток шоу
  • 23:30
    bTV Новините - късна емисия
Пълна програма
  • 21:00
    "Дървото на живота" - сериен филм
  • 22:00
    "София - Ден и Нощ" (премиера) - риалити сериал
  • 23:00
    "Господари на ефира"- забавно предаване
  • 23:30
    Новините на NOVA
Пълна програма
  • 21:30
    Новините ON AIR
  • 22:10
    Полицейски войни - криминален сериал
  • 23:00
    Забравени от Бога - криминален сериал
Пълна програма
  • 21:30
    Светът е бизнес с Николай Кръстев
  • 22:00
    Филипините - док. филм на Bloomberg
  • 22:30
    Коментари на деня
  • 23:00
    Investbook /п./
Пълна програма
  • 20:45
    Щура надпревара; сезон 1, епизод 10, риалити, оригинална продукция, Унгария, 2016
  • 21:50
    Тоталкар; сезон 4, епизод 1, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2017
  • 22:25
    Тоталкар; сезон 4, епизод 2, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2017
  • 23:00
    Престъпни намерения: Зад граница; сезон 1, епизод 13, криминален, драма, САЩ, 2016
Пълна програма
  • 21:05
    В аквариума: Изненада за кънтри суперзвезда!
  • 22:00
    Ремонти за животни
  • 22:55
    Най-дивата Латинска Америка: Амазония
  • 23:50
    Диви и истински: Хаосът и чудесата
Пълна програма
  • 21:00
    Избрано от "Неделник с Волен Сидеров" - обзорно предаване
  • 22:00
    "Извънредно включване" - публицистично предаване /п/
  • 22:30
    "На жълтите павета" - публицистично предаване /п/
  • 23:00
    Интервютата на Алфа Тв
Пълна програма
  • 21:15
    "Господ за начинаещи" - комедия, А, 2017
  • 22:45
    "Плюс-минус" - икономически журнал
  • 23:15
    "Темите на деня" - новини и коментари
Пълна програма
  • 21:00
    Регионални новини
  • 21:45
    Абсурдите с БНТ 2 /БНТ 2 Русе/
  • 22:15
    През коридорите на времето: "Какво се е случило преди началото" 8-серийна документална поредица /САЩ, 2010 г./, 1 епизод /п/
  • 23:00
    Един живот песен музикален филм за Михаил Белчев
Пълна програма
  • 21:33
    The Tom and Jerry Show
  • 21:45
    Bunnicula
  • 21:56
    Bunnicula
  • 22:10
    What's New Scooby-Doo?
Пълна програма
  • 21:00
    bTV Новините - централна емисия
  • 22:00
    "Супер коли" - автомобилно предаване
  • 22:30
    Реал Мадрид - Нумансия (футбол за Купата на краля)
Пълна програма
  • 21:00
    "Турбо" - анимация (САЩ, 2013), режисьор - Дейвид Сорън; Озвучаващи актьори: Райън Рейнолдс, Снуп Дог, Пол Джиамати, Самюъл Джаксън, Мишел Родригес, Ричард Дженкинс, Мая Рудолф, Къртууд Смит, Бил Хейдър, Луис Гузмън, Майкъл Пеня, Кен Джонг и др.
  • 23:00
    "Моето приключение в дивото" - драма, биографичен (САЩ, 2014), режисьор - Жан-Марк Вале, актьори - Рийз Уидърспун, Лора Дърн, Томас Садоски, Кийн Макрей, Майкъл Хюсман, Клиф Де Йьнг, Ник Еверсман, Брайън Ван Холт, Кевин Ранкин, У. Ърл Браун, Габи Хофман и
Пълна програма
  • 20:00
    "Новите съседи" - комедиен сериал, с.8
  • 22:00
    "Двама мъже и половина" - комедиен сериал, с.6
  • 23:00
    "Хотел "Елеон" - комедиен сериал
Пълна програма
  • 21:00
    "Изкушение" - сериал, еп.26
  • 22:00
    "Сета и завинаги" /п./ - сериал
  • 23:30
    "Тайните на времето" - сериал
Пълна програма
  • 21:29
    Малки Титани: В готовност
  • 21:45
    Чичо Дядко
  • 21:55
    Чичо Дядко
  • 22:10
    Време за приключения
Пълна програма
  • 21:00
    "Законът на земятa", криминална драма, Финландия, 2017; реж. Юси Хилтунен, с Виле Виртанен, Анти Холма, Мико Неувонен, Малин Буска, Оути Маненпа, [18+]
  • 22:30
    "Добрият Уил Хънтинг", драма, САЩ, 1997; реж. Гюс Ван Сант, с Мат Деймън, Робин Уилямс, Бен Афлек, Стелан Скарсгард, Мини Драйвър, [12+]
Пълна програма
  • 21:30
    "Морска звезда", драма, Великобритания, 2016; реж. Бил Кларк, с Джоан Фрогът, Том Райли, Фийби Никълс, Микеле Дотрис, Саймън Бамфорд, [12+]
  • 23:10
    "Изгубената магистрала", драма - мистерия, САЩ, 1997; реж. Дейвид Линч, с Бил Пулман, Патриша Аркет, Балтазар Гети, Робърт Блейк, Робърт Лоджия, [18+]
Пълна програма
  • 21:30
    State of America with Kate Bolduan
  • 22:00
    Hala Gorani Tonight
  • 23:00
    Quest Means Business
Пълна програма
  • 21:00
    "Черна любов" (премиера) - сериал, 1 сезон
  • 22:30
    "Моят живот"(премиера) - сериен филм
  • 23:30
    "Прости ми" - сериен филм
Пълна програма
  • 21:00
    "Хавай 5-0" - сериал, сезон 4
  • 22:00
    "Орденът" - екшън с уч. на Жан-Клод Ван Дам, Чарлтън Хестън, София Милош, Брайън Томпсън, Бен Крос, Алон Абутбул и др.
Пълна програма
  • 21:00
    Високи скорости: Сделка за милиони: Част 2
  • 22:00
    Да продадеш колата си: Chevy LUV от 1980
  • 23:00
    Автоработилницата на аутсайдерите: Опит за световен рекорд
Пълна програма
  • 21:10
    Най-откаченото време на планетата: Климатът - мистерия и хаос
  • 22:00
    Тайни под земята: Мистерията на змийската могила
  • 22:50
    Бъдещето на...: Естествена среда
  • 23:40
    Ловци на митове: Дай газ в Сан Франциско
Пълна програма
  • 21:30
    Mother and Daughter: California Dream
  • 23:10
    Хотел "Трансилвания": Сериалът
  • 23:25
    Светът на наследниците
  • 23:30
    Виолета
Пълна програма
  • 21:00
    "Страховити чудовища "
  • 22:00
    "Птицечовка - най-странното животно"
  • 23:00
    "Кадри от "Хъбъл"
  • 23:30
    "Кадри от "Хъбъл"
Пълна програма
  • 21:30
    Отряд Зет - анимационен сериал
Пълна програма
  • 21:00
    Пътуващо читалище - с Ивайло Шопски
  • 22:00
    При Жорж - музика, изкуство, култура - с Жорж Ганчев
  • 23:00
    Новини
  • 23:30
    Шесто чувство
Пълна програма
  • 21:30
    "Олимпийски истории"
  • 22:00
    "Бъдещи олимпийци"
  • 22:30
    "Олимпийски истории"
  • 23:00
    Биатлон: Световна купа (мъже", Руполдинг, индивидуално
Пълна програма
  • 21:00
    Биатлон: Световна купа (мъже), Руполдинг, индивидуално
  • 22:00
    Новини
  • 22:05
    Ски-алпийски дисциплини: СК (жени), Флахау, слалом, втори манш
  • 22:30
    Тенис: ATP турнир в Сидни
Пълна програма
  • 21:15
    Най-трудното оцеляване Аляска, сезон 1, еп. 7
  • 22:00
    Дивото зове, сезон 1, еп. 6
  • 22:45
    Строеж на гиганти, сезон 1, еп. 3
  • 23:30
    Крале на боклука, сезон 1, еп. 2
Пълна програма
  • 20:45
    X Games - Aspen
  • 21:40
    Alpine Adventurer Series 3
  • 22:35
    Enfusion Series 3
  • 23:30
    Tna Greatest Matches
Пълна програма
  • 20:00
    ЗОНА ЗА ПОЗДРАВИ - LIVE /телевизионно шоу за поздрави - на живо/
Пълна програма
  • 21:30
    Ловци на къщи
  • 22:00
    Мега бърлоги
  • 22:30
    Мега бърлоги
  • 23:00
    Ястията на Дафни
Пълна програма
  • 21:00
    Неустоими измамници - първи сезон, еп. 1
  • 22:00
    Скандал - седми сезон, еп. 1
  • 22:55
    Без пукната пара - втори сезон, еп. 15
  • 23:25
    Без пукната пара - втори сезон, еп. 16
Пълна програма
  • 21:05
    Военни престъпления - шести сезон, еп. 19
  • 22:00
    Бул - първи сезон, еп. 19
  • 23:00
    Елементарно, Уотсън - четвърти сезон, еп. 16
  • 23:55
    Престъпни намерения - дванадесети сезон, еп. 22
Пълна програма
  • 21:00
    "Пазители на галактиката Vol.2", екшън - фентъзи, САЩ, 2017; реж. Джеймс Гън, с Крис Прат, Зоуи Салдана, Дейв Батиста, Майкъл Рукър, Карън Гилън, [12+]
  • 23:15
    "Берлински Вавилон І, 15 еп.", криминална драма, Германия, 2017; реж. Том Тиквер, Ахим Фон Борис, Хенк Хандлюгтен, с Фолкер Брух, Лив Лиза Фрийс, Леони Бенеш, Валера Каничшеф, Дмитри Александров, [18+]
Пълна програма
  • 21:00
    Подемът на цивилизацията, сезон 2, еп. 2
  • 22:00
    Жените - викинги, сезон 1, еп. 1
  • 23:00
    Загадъчни средновековни убийства, сезон 1, еп. 2
  • 23:50
    Втората световна война: цената на империята, сезон 1, еп. 7
Пълна програма
  • 21:30
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Тази лампа е за теб
  • 22:00
    Премиера Камиони по леда: Синът се изявява
  • 23:00
    Премиера Свирепи автомеханици: Изобретател
Пълна програма
  • 21:30
    Историческа възстановка
  • 22:00
    Риболов с Върхара – тв поредица, втори сезон
  • 23:00
    Традиции и обичаи
Пълна програма
  • 21:15
    "Хари и неговата кофа, пълна с динозаври "
  • 21:40
    "Бож
  • 21:50
    "Чурулик "
  • 22:15
    "Паленца"
Пълна програма
  • 21:00
    НОВИНИ
  • 21:45
    Патарински Live п/
  • 22:00
    "Денят на живо"/п/
  • 23:00
    "Спорт в обектива"/п/
Пълна програма
  • 21:30
    CAUETivi
  • 21:45
    CAUETivi
  • 22:45
    Топкласация
  • 23:45
    Ултрарок
Пълна програма
  • 21:30
    "Радио дни" - комедия с Мия Фароу, Даян Уийст.
  • 23:00
    "В обувките на Сатаната 1.07" - сериал
  • 23:50
    "На прага на лудостта" - ужаси / трилър с Глинис Барбър, Бен Коул.
Пълна програма
  • 21:00
    Кетфиш: ТВ шоуто
  • 22:00
    Just Tattoo Of Us
  • 23:00
    Абсурди
  • 23:30
    Абсурди
Пълна програма
  • 19:35
    Hot Right Now!
  • 22:00
    Dua Lipa: MTV Live Stage
  • 22:25
    Anne-Marie: MTV Live Stage
  • 22:50
    Charli XCX: MTV Brand New...
Пълна програма
  • 21:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 22:00
    Pop-Punk Pile Up!
  • 23:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 23:40
    All Night Session
Пълна програма
  • 20:55
    Страна на лъвовете: Ден и нощ, сезон 1, еп. 1
  • 21:50
    Животинска полиция "Финикс", сезон 1, еп. 8
  • 22:40
    Вълнест мамут: Аутопсията
  • 23:35
    Микро чудовища, сезон 1, еп. 1
Пълна програма
  • 21:00
    Х: Поколението, което промени света, еп. 1
  • 22:05
    Теория на глупостта, еп. 10
  • 22:30
    Теория на глупостта, еп. 3
  • 23:00
    Да поговорим за звездите, еп. 9
Пълна програма
  • 20:40
    Човек срещу гепард, еп. 1
  • 21:40
    Невероятният д-р Пол, еп. 10
  • 22:25
    Игрите на големите котки, еп. 1
  • 23:20
    Градска джунгла, еп. 1
Пълна програма
  • 20:00
    Футбол: Пари Сен Жермен - Нант, мач от френската Лига 1, повторение, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 22:15
    Баскетбол: Сарагоса - Естудиантес, мач от испанската баскетболна лига, повторение
Пълна програма
  • 20:35
    Премиера. "Сребърният бор". Сериен филм
  • 22:25
    "Вечерният Ургант"
  • 23:00
    "Мъжко / Женско"
  • 23:50
    Нощни новини
Пълна програма
  • 21:00
    "Фен Клуб" - музика по избор на зрителите
Пълна програма
  • 21:30
    "Поздрав от България" - избрана фолклорна програма
  • 22:30
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 22:40
    "Фолклорна китка" - избрани песни
  • 23:00
    "Музикална съкровищница" - фолклорна програма
Пълна програма
  • 21:05
    "Хитовете на Планета HD"- нон-стоп музика
  • 22:00
    "Промо" - нови видеоклипове
  • 22:05
    "Планета Live" - музикална програма
  • 23:00
    "Планета Хит" - хитове без край
Пълна програма
  • 21:15
    "Зоо: Последната битка" - фантастика / трилър, САЩ, 2017
  • 23:55
    "Диви животни" - репортаж
Пълна програма
  • 20:30
    ПРЯКО: Испания, Купа на Краля: Виляреал - Леганес
  • 22:30
    Бойни вечери
  • 23:40
    Италия, Серия А: Милан - Кротоне
Пълна програма
  • 21:15
    "Ергенът" - реалити
  • 23:15
    "Щерн ТV"
Пълна програма
  • 21:05
    Игрален филм
Пълна програма
  • 21:00
    Сериал: "Улиците на разбитите фенери"
  • 22:00
    "Сега по света"
  • 23:00
    Игрален филм
Пълна програма
  • 21:15
    "Един шеф, в който да се влюбиш" - любовна комедия, САЩ, 2002
  • 23:20
    "Право в десятката" - тв филм, ФРГ, 2016
Пълна програма
  • 12:45
    Китка народни песни
Пълна програма
  • 21:30
    Жилет футбол
Пълна програма
  • 21:15
    Dr. House
  • 22:10
    Dr. House
  • 23:05
    Dr. House
Пълна програма
  • 21:05
    Биографии на известни личности- Одри Хепбърн
  • 22:00
    Новини
  • 22:40
    ПРЕМИЕРА: ЗАБРАВЕНИ ОТ БОГА - криминален сериал по истински случаи, Холандия
  • 23:30
    Холивудски знаменитости: Кристиан Бейл - документална поредица
Пълна програма
  • 20:02
    Your Voice
  • 22:00
    We Love Music
Пълна програма
  • 21:30
    Купувам първия си дом: Големи коси, големи мечти
  • 22:00
    Половин дузина деца: Епизод 4
  • 23:00
    6 дъщери: Кошмарът преди Великден
Пълна програма
  • 21:30
    Човекът и чайките
  • 22:00
    Истанбул
  • 22:30
    Балкан фолк - Избрани видеоклипове
  • 23:00
    Война на похабяването - с.3, еп.9
Пълна програма
  • 21:30
    Спасители на плажа в Дърбан
  • 22:00
    Експедиция в неизвестното
  • 23:00
    Най-малко посещаваният път
Пълна програма
  • 21:30
    Спасители на плажа в Дърбан
  • 22:00
    Експедиция в неизвестното
  • 23:00
    Най-малко посещаваният път
Пълна програма
  • 21:30
    Когато звънне непознат, САЩ, ужаси/трилър, 2006
  • 23:00
    Мрежата, САЩ, екшън/криминален/драма, 1995
Пълна програма
  • 21:30
    Новини
  • 22:00
    "Летище: В денонощен ритъм" - 3 еп., документален филм
  • 23:00
    "Свободна зона" - публицистично предаване (повторение)
Пълна програма
  • 21:30
    На гости на Найджела- кулинарно предаване, еп. 2
  • 21:55
    Тайните на месото - кулинарно предаване, еп. 11
  • 22:30
    Бързо, свежо и лесно с Дона Хей - кулинарно предаване, еп. 4
  • 22:55
    Бързи и лесни рецепти с Джейми - кулинарно предаване, еп. 3
Пълна програма
  • 21:00
    Познайте годината!
  • 22:00
    Ние обичаме 2010 +
  • 23:00
    VH1 Chill
Пълна програма
  • 21:00
    Хейвън Сез.1, Еп.11 - Криминален, Драма , Фентъзи, 2010, Режисьор: Scott Shepherd, David MacLeod, Michael Rosenberg, В ролите: Емили Роуз, Лукас Брайънт, Ерик Балфур
  • 22:00
    Твърде лично 2 - Екшън, Криминален, Трилър, 2012, Режисьор: Оливие Мегатон, В ролите: Лиам Нийсън, Люк Граймс, Лиланд Орсер, Раде Шербеджия, Фамке Янсен, Маги Грейс
Пълна програма
  • 21:15
    "Рицоли и Аилс" - криминален сериал
  • 23:10
    "Особено тежки престъпления" - крими сериал
Пълна програма
  • 21:00
    Хавай 5-0 - трети сезон, еп. 13
  • 22:00
    Американците - пети сезон, еп. 12
  • 22:55
    Макгайвър - първи сезон, еп. 8
  • 23:50
    От местопрестъплението: Маями, еп. 24
Пълна програма
  • 21:00
    Big Tunes!
  • 23:00
    Decade's Biggest Tunes
Пълна програма
  • 21:30
    TOP MODELS
  • 21:55
    FASHION WEEK
  • 22:00
    TOP PHOTOSHOOTS
  • 22:25
    F-PEOPLE
Пълна програма
  • 18:40
    Can't Stop The Hits
  • 22:00
    Big Fat Hits
Пълна програма
  • 21:10
    "Съдия Джуди" - 145 и 146 еп.
  • 22:00
    "Престъпления, които разтърсиха Австралия" - 2 еп.
  • 22:50
    "Прелюбодейци" - 8 еп.
  • 23:40
    "Лов на неизрядни платци" - 12 и 13 еп.
Пълна програма
  • 21:00
    Вечерни Новини
  • 21:45
    прогноза за времето и спорт
  • 22:00
    Новини
  • 22:20
    Спорт
Пълна програма
  • 21:25
    Горная охота с Эдуардом Бендерским
  • 21:55
    Рецепты старого Тифлиса
  • 22:05
    Охота и рыбалка в...
  • 22:35
    Пофестивалим!
Пълна програма
  • 21:00
    "Клубът на купувачите от Далас" - драма с уч. на Матю Макконъхи, Дженифър Гарнър, Джаред Лето, Стив Зан, Далас Робъртс, Грифин Дън, Денис О'Хеър, Кевин Ранкин и др.
  • 23:20
    "От местопрестъплението" - сериал, сезон 7, /п/
Пълна програма
  • 21:15
    Moonshiners: Hat in Hand
  • 22:00
    Extreme Engineering: Oakland Bay Bridge
  • 22:45
    Extreme Engineering: Cooper River Bridge
  • 23:30
    Solved: An Eye for Murder
Пълна програма
  • 21:00
    Режи!
  • 22:00
    Сладкари срещу аматьори
  • 23:00
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета
  • 23:30
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета
Пълна програма
  • 21:20
    Като Вещиците
  • 21:45
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 22:10
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 22:40
    Костенурките нинджа
Пълна програма
  • 21:30
    "Олимпийски истории"
  • 22:00
    "Бъдещи олимпийци"
  • 22:30
    "Олимпийски истории"
  • 23:00
    Биатлон: Световна купа (мъже", Руполдинг, индивидуално
Пълна програма
  • 21:00
    "Пазители на галактиката Vol.2", екшън - фентъзи, САЩ, 2017; реж. Джеймс Гън, с Крис Прат, Зоуи Салдана, Дейв Батиста, Майкъл Рукър, Карън Гилън, [12+]
  • 23:15
    "Берлински Вавилон І, 15 еп.", криминална драма, Германия, 2017; реж. Том Тиквер, Ахим Фон Борис, Хенк Хандлюгтен, с Фолкер Брух, Лив Лиза Фрийс, Леони Бенеш, Валера Каничшеф, Дмитри Александров, [18+]
Пълна програма
  • 14:00
    Поп Топ с Мартин Геновски
  • 22:00
    FIreStage
  • 23:00
    Music of BG
Пълна програма
  • 21:30
    PJ Masks
  • 22:00
    PJ Masks
  • 22:25
    Sofia the First
  • 22:50
    P-King Duckling
Пълна програма
  • 21:20
    Като Вещиците
  • 21:45
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 22:10
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 22:40
    Костенурките нинджа
Пълна програма
  • 18:00
    Wind Back Wednesdays
  • 22:00
    Guess The Year
  • 23:00
    Classic Power Ballads
Пълна програма
  • 21:05
    Evil Stepmothers: She Can't Hide
  • 22:00
    Village Of The Damned: Episode 4
  • 22:55
    Murder By Numbers: Grave Secrets
  • 23:50
    Deadline: Crime with Tamron Hall: Wife's Double Life
Пълна програма
  • 21:26
    Up Close With: Frank Buglioni
  • 21:55
    Ultimate Clash: Hopkins vs Foreman
  • 22:21
    Legends: Muhammad Ali
  • 22:50
    Ultimate Clash: De La Hoya vs Mayweather
Пълна програма
  • 21:25
    Buccaneers & Bones
  • 21:50
    Buccaneers & Bones
  • 22:15
    Speargun Hunter
  • 22:40
    Saltwater Series
Пълна програма
  • 21:30
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Тази лампа е за теб
  • 22:00
    Премиера Камиони по леда: Синът се изявява
  • 23:00
    Премиера Свирепи автомеханици: Изобретател
Пълна програма
  • 21:30
    Теория на глупостта, еп. 3
  • 22:00
    Да поговорим за звездите, еп. 9
  • 23:00
    Бягство от затвора, еп. 3
Пълна програма
  • 21:30
    "Екатерина" - сериал, с.2, еп.7
  • 22:30
    "Шоуто на Слави" - вечерно ток шоу
  • 23:30
    bTV Новините - късна емисия
Пълна програма
  • 21:00
    Свидетелите; сезон 1, епизод 6, криминален, мистерия, Франция, 2015
  • 22:10
    Кандис Реноар; сезон 1, епизод 3, комедия, криминален, Франция, 2013
  • 23:15
    Кандис Реноар; сезон 1, епизод 4, комедия, криминален, Франция, 2013
Пълна програма
  • 21:30
    Тайни & лъжи; сезон 2, епизод 7, криминален, драма, САЩ, 2016
  • 22:30
    Медиум; сезон 1, епизод 14, криминален, драма, САЩ, 2005
  • 23:30
    Медиум; сезон 1, епизод 15, криминален, драма, САЩ, 2005
Пълна програма
  • 21:00
    Неразрешени случаи: Дежавю/Тайната в кладенеца
  • 22:00
    Деца медиуми: Рожби на паранормалното: Призракът на Фреди
  • 23:00
    Премиера Лия Римини: Сциентологията и след това: Животът и лъжите на Л. Рон Хъбард
Пълна програма
  • 20:15
    Операция Валкирия
  • 22:35
    Смъртоносен изстрел
Пълна програма
  • 21:25
    Особое мнение
  • 22:00
    "Американский ликбез" Американская мечта
  • 22:30
    Сериал "Мотыльки" 12+
  • 23:30
    Док.фильм "Неизвестная планета"
Пълна програма
  • 21:30
    The King of Queens
  • 22:00
    Ridiculousness
  • 22:30
    Ridiculousness
  • 23:00
    South Park
Пълна програма
  • 21:28
    The Big Black Dildo (18+)
  • 21:40
    Swing Night (18+)
  • 22:00
    Panty-Sniffer Gets Caught! (18+)
  • 22:38
    Big Booty Dream Jeans (18+)
Пълна програма
  • 21:30
    Футбол: Атлетико /М/ - Хетафе (Примера Дивисион, сезон 2017/18 - повторение)
  • 23:30
    "Дневниците на големите котки" - 5 сезон, 3 еп., документален филм
Пълна програма
  • 21:30
    Телепазарен прозорец - Бизнес новини
  • 21:50
    Динамика на основните 5
  • 22:00
    Новини
  • 22:05
    Прогноза за времето и агропрогноза
Пълна програма
  • 19:10
    Superkombat Fighting Championship
Пълна програма
  • 21:30
    Firsthand
  • 22:00
    The Great Ride Open
  • 22:30
    The Great Ride Open
  • 23:00
    Custom
Пълна програма
  • 20:45
    Как климатът определя облика на историята (2)
  • 21:40
    Тайната история: Тайните на Великата китайска стена
  • 22:30
    Военновременна ферма (5)
  • 23:35
    Инквизиция (3)
Пълна програма
  • 21:30
    Янгшоу - глобалното село на Китай
  • 22:00
    Водопадите в България - Стара планина, част 2
  • 22:30
    Хоро
  • 23:00
    Война на похабяването - с.1, еп.4
Пълна програма
  • 21:30
    I Capuleti e i Montecchi by Bellini at the Liceu
  • 23:55
    InterMezzo
Пълна програма
  • 21:30
    Студио "Купа на Лигата", директно
  • 22:00
    Футбол: Втори полуфинален мач за Карабао къп, директно
  • 23:55
    Студио "Купа на Лигата", директно
Пълна програма
  • 20:00
    Футбол: Коринтианс - Спорт Ресифе (Бразилско първенство, сезон 2017 - повторение)
  • 22:00
    "Съкровищата на река Инд: Лицето на Пакистан" - 1 еп., документален филм
  • 23:00
    "Забележителни жени" - 2 еп., документален филм
Пълна програма
  • 20:00
    Футбол: Ливърпул - Евертън, мач от трети кръг за Купата на Футболната асоциация, повторение
  • 22:00
    Футбол: Амиен - Пари Сен Жермен, четвъртфинален мач за Купата на Лигата, директно
Пълна програма
  • 21:05
    Зли мащехи: Тя не може да се скрие
  • 22:00
    Селото на прокълнатите: Епизод 4
  • 22:55
    Не само едно убийство: Гробовни тайни
  • 23:50
    Престъпления на фокус с Тамрон Хол: Двойственият живот на една съпруга
Пълна програма
  • 21:30
    Kъсни новини на Би Ай Ти LIVE
  • 22:00
    BIT LIVE - най-интересното от преките включвания и излъчвания на Би Ай Ти за деня
  • 23:00
    "Честно казано" с Люба Кулезич (п)
Пълна програма
  • 20:00
    "Роуг 1: История от Междузвездни войни", екшън - фантастика, САЩ, 2016; реж. Гарет Едуардс, с Фелисити Джоунс, Диего Луна, Бен Менделсън, Риз Ахмед, Дони Йен, [12+]
  • 22:15
    "Любовница от горните класове", драма, САЩ, 2017; реж. Джеръл Розалес, с Паулина Сингър, Франсоа Арно, Лана Кондор, Джулия Джоунс, Джеймс Франко, [15+]
  • 23:40
    "Глутница ІІ, 1 еп.", криминална драма, Полша, 2017; реж. Кася Адамик, Ян П. Матушински, с Лешек Лихота, Александра Поплавска, Анджей Жилински, Дагмара Бак, Мачей Миколайчик, [12+]
Пълна програма
  • 21:05
    "Декстър V, 6 еп.", криминална драма, САЩ, 2010; реж. Стив Шил, с Майкъл Си Хол, Дженифър Карпентър, Си Ес Лий, Дейвид Заяс, Джеймс Ремар, [18+]
  • 22:00
    "Игра на гаджета ІI, 2 еп.", драма, САЩ, 2017; реж. Лодж Кериган, Ейми Сеймец, с Ана Фрийл, Кармен Еджого, Луиза Краус, Дрю Нелсън, [18+]
  • 22:25
    "Игра на гаджета ІI, 9 еп.", драма, САЩ, 2017; реж. Лодж Кериган, Ейми Сеймец, с Ана Фрийл, Кармен Еджого, Луиза Краус, Дрю Нелсън, [18+]
  • 23:00
    "Бронзовата градина I, 2 еп.", криминална драма, Аржентина, 2017; реж. Ернан Голдфрид, Пабло Фендрик, с Хоакин Фуриел, Луис Луке, Хулиета Зилберг, Норма Алеандро, Даниел Фанего, [15+]
Пълна програма
  • 21:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 22:00
    България. Зимна дестинация (образователен документален филм)
  • 22:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 23:00
    България. Спа и балнеология (образователен документален филм)
Пълна програма
  • 21:30
    Shimmer and Shine
  • 21:50
    Nella and the Princess Knight
  • 22:00
    Nella and the Princess Knight
  • 22:15
    The Day Henry Met...
Пълна програма
  • 21:15
    Господин Селфридж, сезон 2, еп. 7, Великобритания, исторически/драма, 2014
  • 22:00
    Версай, сезон 1, еп. 1, Франция,Канада, исторически, 2015
  • 22:50
    Версай, сезон 1, еп. 2, Франция,Канада, исторически, 2015
  • 23:45
    Записки на младия лекар, сезон 1, еп. 7, Великобритания, комедия/драма, 2012
Пълна програма

Сериали

Film Plus HD 21:45
Пряко: Футбол: Ейбар - Валенсия (Примера Дивисион, сезон 2018/19)
Viasat Nature 21:55
Най-дивият град в Аляска, сезон 1, еп. 9
Fox Crime 21:55
Бул - втори сезон, еп. 22
EPIC Drama 22:00
Ендевър, сезон 3, еп. 1, Великобритания, криминален/мистерии, 2016
Viasat Explorer 22:00
Австралийски търсачи на злато, сезон 3, еп. 6

Всички предавания

Спорт

ТВ Европа 21:45
прогноза за времето и спорт
Film Plus HD 21:45
Пряко: Футбол: Ейбар - Валенсия (Примера Дивисион, сезон 2018/19)
MAX Sport 2 21:45
Футбол: Испанска Ла Лига Ейбар - Валенсия
Nova Sport 22:00
"Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
Diema Sport 2 22:00
Футбол: Кристъл Палас - Лестър Сити, мач от английската Висша лига, запис

Всички предавания

Филми

ORT 21:40
Филм на Сергей Соловьов "Асса"
Cinemax 21:55
"Кръстникът 2", криминална драма, САЩ, 1974; реж. Франсис Форд Копола, с Ал Пачино, Робърт Де Ниро, Робърт Дювал, Даян Кийтън, Джон Казал, [18+]
TVT 22:00
Сердика е моят Рим (образователен филм за познавателен туризъм)
HBO3 22:00
"Криптон I, 1 еп.", фантастика - драма, САЩ, 2018; реж. Кийрън Донъли, Колм МакКарти, с Камерън Къф, Джорджина Кембъл, Шон Сайпъс, Елиът Кауън, Ан Огбомо, [12+]
TV1000 22:00
Странни дни, САЩ, екшън/криминален/драма, 1995

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}