ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 00:25
    Денят започва с Култура /п/
  • 02:05
    Градчето Сидер Коув тв филм /26, последен епизод/п/
  • 02:55
    Дойче Веле: Шифт /п/
  • 03:10
    Череп и кости тв филм /4 епизод/п/(14)
Пълна програма
  • 00:00
    "Извън играта"- сериал, с.6, еп. 3
  • 01:00
    "Изкушение" /п./- сериал
  • 02:00
    bTV Новините /п./ - късна емисия
  • 02:30
    "Преди обед" /п./ - токшоу
Пълна програма
  • 00:00
    "Часът на Милен Цветков" - предаване на NOVA
  • 01:00
    "Такси: Бруклин" - сериен филм
  • 02:00
    "Непростимо"- сериен филм
  • 03:00
    "Ритъмът на мечтите" - сериен филм
Пълна програма
  • 00:00
    ОколоСВЕТСКО с Бойка Делиева и Константина Живова /п./
  • 02:00
    България сутрин - важните неща рано сутрин с Лора Инджова и Златимир Йочев /п./
  • 03:40
    Видимо и невидимо - коментарно предаване за измеренията на свободата с Калин Манолов /п./
  • 04:40
    Q&A - отговори на важните въпроси от политиката с Клара Маринова /п./
Пълна програма
  • 00:30
    Светът е бизнес с Николай Кръстев /п./
  • 01:00
    Цитати на деня
  • 01:30
    Повторения
  • 07:00
    Бизнес старт - сутрешен блок с Живка Попатанасова и Димитър Вучев
Пълна програма
  • 00:05
    Злато; сезон 1, епизод 2, приключенски, драма, Франция, 2017
  • 01:15
    Морски детективи: Лос Анджелис; сезон 7, епизод 15, криминален, екшън, САЩ, 2016
  • 02:15
    Злато; сезон 1, епизод 2, приключенски, драма, Франция, 2017
  • 03:15
    Престъпления без граници; сезон 3, епизод 5, криминален, драма, Франция, 2015
Пълна програма
  • 00:45
    Майстори на къщи в клоните на дърветата: Къщичка за ски на дърво
  • 01:40
    Най-големите и най-лошите: Соленоводни крокодили
  • 02:35
    Братя в блатата: Пълна промяна на езерото
  • 03:00
    Братя в блатата: Имидж и разширяване
Пълна програма
  • 01:30
    Избрано от "Неделник с Волен Сидеров
  • 03:30
    Извънредно включване" - публицистично предаване
  • 04:00
    Повторения
  • 07:00
    "Добро утро, българи" - сутрешен блок
Пълна програма
  • 00:30
    "Кройман" - скеч комедия
  • 01:00
    Нощен журнал
  • 01:20
    "Север - Североизток: Песъчливо" - криминална поредица, ФРГ, 2017
  • 02:55
    "Престъплението" - екшън филм, ФРГ, 2012
Пълна програма
  • 00:00
    Where Is The Party
  • 06:00
    Tick-Tack
  • 10:00
    Hit Mix
  • 14:00
    Standard MK
Пълна програма
  • 00:15
    България новини /п/
  • 00:40
    Момчетата от "Медисън Авеню" сериен тв филм /6 сезон, 4 епизод/п/
  • 01:25
    Регионални новини /п/
  • 02:10
    Добро утро с БНТ 2 /п/
Пълна програма
  • 00:30
    The Flintstones
  • 01:00
    The Owl & Co
  • 01:06
    The Owl & Co
  • 01:15
    The Jungle Bunch: To the Rescue
Пълна програма
  • 00:00
    "Тренировъчен ден" - сериал, еп.6
  • 01:00
    "Стоте" - сериал, еп.3
  • 02:00
    "Монк" - сериал, с.3, еп.6
  • 03:00
    "Стрелата" - сериал, с.2, еп.12
Пълна програма
  • 01:15
    "Черни платна" - сериал, с.3, еп.4
  • 02:15
    "Дневниците на вампира" - сериал, с.6, еп.9,10
  • 06:00
    "Дневниците на вампира" - сериал, с.6, еп.7,8
  • 08:00
    "Вътрешна сигурност" - сериал, с.3, еп.1
Пълна програма
  • 00:00
    "Вечеря за идиоти" - комедия (САЩ, 2010), режисьор - Джей Роуч, актьори - Стив Карел, Пол Руд,  Зак Галифанакис, Брус Гринууд, Луси Пънч, Рон Ливингстън и др.
  • 02:00
    "Клуб "Веселие" /п./ - сериал
  • 03:00
    "По средата" /п/- сериал
  • 05:00
    "Без пукната пара" /п./ - сериал
Пълна програма
  • 01:30
    "Сияйна луна" - сериал
  • 02:40
    "Светлината на моя живот" - сериал
  • 03:50
    "Тайните на времето" - сериал
  • 04:40
    "Сияйна луна" - сериал
Пълна програма
  • 00:30
    Кунг фу пилета
  • 00:52
    Кунг фу пилета
  • 01:15
    Невероятният свят на Гъмбол
  • 01:25
    Невероятният свят на Гъмбол
Пълна програма
  • 01:25
    "Краят на аферата", романтична драма, Великобритания, 1999; реж. Нийл Джордан, с Ралф Файнс, Джулиан Мур, Стивън Риа, Джейсън Айзъкс, Джеймс Болъм, [12+]
  • 03:05
    "Плът на раздора", криминална драма, САЩ, 1993; реж. Стив Клоувс, с Денис Куейд, Мег Райън, Джеймс Каан, Гуинет Полтроу, Скот Уилсън, [15+]
  • 05:25
    "Историята на Бети Пейдж", биографичен, САЩ, 2005; реж. Мери Харън, с Гретчен Мол, Кристофър Бауър, Джарeд Харис, Сара Полсън, Кера Сиймур, [15+]
  • 07:00
    "Патица с портокалов сос", комедия, Италия, 1975; реж. Лучано Салче, с Уго Тоняци, Моника Вити, Барбара Буше, Джон Ричардсън, Антонио Алока, [12+]
Пълна програма
  • 01:20
    "Отряд за унищожение", научно-фантастичен екшън, Великобритания, 2016; реж. Стивън Гомес, с Ванеса Кърби, Туре Линдхард, Дейвид Аджала, Бентли Калу, Том МакКей, [18+]
  • 03:00
    "Моят баща, мишената", екшън - драма, САЩ, 2016; реж. Шон Броснан, с Джо Андерсън, Гари Стреч, Кандис Смит, Кевин Гейдж, Гейб Уайт, [18+]
  • 04:35
    "Раят ще почака", комедия - фентъзи, САЩ, 1978; реж. Уорън Бийти, Бък Хенри, с Уорън Бийти, Джули Кристи, Джеймс Мейсън, Джак Уордън, Чарлз Гродин, [12+]
  • 05:10
    "Флашданс", музикална драма, САЩ, 1983; реж. Ейдриън Лайн, с Дженифър Бийлс, Майкъл Нури, Лилия Скала, Съни Джонсън, Кайл Т. Хефнър, [12+]
Пълна програма
  • 00:30
    World Sport
  • 01:00
    State of America with Kate Bolduan
  • 01:30
    CNN Today (with World Sport)
  • 02:00
    CNN Today
Пълна програма
  • 00:30
    "Моята карма"- сериен филм, /п/
  • 01:30
    "Капризи на съдбата" - теленовела, /п/
  • 02:30
    Еротичен телепазар
  • 06:00
    "Моята карма"- сериен филм
Пълна програма
  • 00:00
    "Хавай 5-0" - сериал, сезон 4, /п/
  • 01:00
    Еротичен телепазар
  • 06:00
    "Кевин може да почака" - сериал, сезон 1, /п/
  • 06:30
    "Военни престъпления" - сериал, сезон 8
Пълна програма
  • 00:00
    Космически странности: Епизод 1
  • 01:00
    Опасно за живота: Епични провали
  • 02:00
    Какво може да е това?: Призракът на Зоро
  • 03:00
    Създадени от разруха: Епизод 1
Пълна програма
  • 00:30
    Как са го направили?: Епизод 20
  • 00:55
    Фабрика за храна: САЩ: Вълшебни пръчици
  • 01:20
    Изчезнали: Атлантида: Изгубеното доказателство
  • 02:10
    Как работи Земята: Дали Хавай ще потопи Лос Анджелис?
Пълна програма
  • 00:30
    Мега-чудесата: на калинката и черният котарак
  • 01:00
    Ханк Зипзър
  • 01:25
    Ханк Зипзър
  • 01:50
    Имението "Евърмур"
Пълна програма
  • 00:00
    "Историята на електричеството"
  • 01:00
    "Страховити чудовища"
  • 02:00
    "Птицечовка - най-странното животно"
  • 03:00
    "Кадри от "Хъбъл"
Пълна програма
  • 07:00
    Клуб Уинкс - анимационен сериал
  • 07:45
    Приключенията на Чък и приятели - анимационен сериал
  • 08:00
    Кученце в джобче - анимационен сериал
  • 08:30
    Трансформъри: Роботи-спасители - анимационен сериал
Пълна програма
  • 01:30
    Телепазарен прозорец
  • 02:00
    Политика и спорт - с Иван Търпоманов
  • 03:00
    Психологически портрет - с Рени Анастасова
  • 04:00
    Криминални хроники - 11 еп. - Сериал
Пълна програма
  • 07:15
    Спорт
  • 07:22
    Култура 1
  • 07:41
    Анализи
  • 07:46
    Преглед на програмата / Преглед на печата
Пълна програма
  • 00:30
    Рали рейд: Africa Eco Race
  • 00:45
    Новини
  • 00:50
    Ски скокове: турнир Четирите шанци (обзор)
  • 01:45
    Биатлон: Световна купа (жени), Руполдинг, индивидуално
Пълна програма
  • 00:00
    Тенис: ATP турнир в Сидни
  • 01:25
    Новини
  • 01:30
    Футбол: ФИФА Футбол магазин
  • 02:00
    Куриози
Пълна програма
  • 00:15
    Избягай или умри!, сезон 1, еп. 8
  • 06:05
    Каубои в студени води, сезон 2, еп. 8
  • 07:10
    Търсачи на съкровища, сезон 3, еп. 1
  • 07:55
    Избягай или умри!, сезон 1, еп. 9
Пълна програма
  • 00:25
    Travellers With Skiis
  • 00:50
    Travellers With Skiis
  • 01:20
    World Of X Games
  • 02:15
    Alpine Adventurer Series 3
Пълна програма
  • 00:00
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 01:00
    Зад кулисите /музикално предаване на ФЕН ТВ, повторение/
  • 01:15
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 05:00
    Багрите на България /фолклорна и народна музика/
Пълна програма
  • 00:00
    Експресни ремонти
  • 01:00
    Евтин дом на плажа
  • 01:30
    Живот на остров
  • 02:00
    Карибски живот
Пълна програма
  • 00:50
    Шепот от отвъдното - четвърти сезон, еп. 20
  • 01:45
    Д-р Зоуи Харт - първи сезон, еп. 1
  • 02:40
    40 е новото 20 - първи сезон, еп. 1
  • 03:05
    40 е новото 20 - първи сезон, еп. 2
Пълна програма
  • 00:55
    Полицаите от Чикаго - трети сезон, еп. 15
  • 01:50
    Отдел "Разследване"- девети сезон, еп. 1
  • 02:50
    Монк - седми сезон, еп. 1
  • 03:35
    Д-р Розууд - първи сезон, еп. 13
Пълна програма
  • 00:10
    "Син Сити: Град на греха", криминален трилър, САЩ, 2005; реж. Франк Милър, Робърт Родригес, Куентин Тарантино, с Брус Уилис, Джесика Алба, Мики Рурк, Джейми Кинг, Клайв Оуен, [18+]
  • 02:15
    "Пулсът на парите", криминална драма, САЩ, 2016; реж. Джоди Фостър, с Джордж Клуни, Джулия Робъртс, Джак О'Конъл, Доминик Уест, Кетрина Балф, [12+]
  • 03:55
    "Палавата класна", комедия, САЩ, 2011; реж. Джейк Каздън, с Камерън Диас, Джъстин Тимбърлейк, Джейсън Сигъл, Люси Пънч, Джон Майкъл Хигинс, [15+]
  • 07:00
    "Новият живот на Пол Снайдер", драма, Франция, 2016; реж. Томас Венсан, с Тиери Лермит, Жералдин Пелас, Пиер Кюрзи, Гийом Сир, Уго Дубе, [12+]
Пълна програма
  • 00:40
    Изтребление - унищожението на евреите в Европа, сезон 1, еп. 4
  • 01:40
    Вълци, сезон 1, еп. 3
  • 02:40
    Загадки в музея, сезон 4, еп. 11
  • 03:25
    Страхотни изобретения, сезон 2, еп. 8
Пълна програма
  • 00:00
    Изковани в огъня: Меч кора
  • 01:00
    Спецове в заложната къща: Покемон залози
  • 01:30
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Родното място е най-добро
  • 02:00
    В търсене на Хитлер: Неотбелязаният гроб
Пълна програма
  • 00:00
    ЗА РИБА – тв поредица, пети сезон, 18 еп.
  • 01:00
    Моето хоби: Моделите
  • 02:00
    АКТУАЛНО – тв поредица, пети сезон, 59 еп.
  • 03:00
    ХОБИ НОВИНИ
Пълна програма
  • 00:25
    "Котаракът Джеймс"
  • 00:35
    "Анджелина балерина"
  • 00:50
    "Кипър"
  • 01:10
    "Бож"
Пълна програма
  • 00:30
    "Всеки следобед с Криси" /п/
  • 01:00
    07:00 - Повторения
  • 06:00
    "Кухнята на Звездев"/п/
  • 06:30
    "Всяка сутрин" - сутрешен блок
Пълна програма
  • 01:00
    Драконова топка Z (анимация)
  • 01:30
    CAUETivi
  • 01:45
    Тюбс
  • 02:30
    JDM
Пълна програма
  • 01:20
    "Казанова на Фелини" - биографически филм / драма с Доналд Съдърланд, Тина Омонт.
  • 03:55
    "Кървави игри " - екшън с Грегори Скот Къмингс, Лора Алберт.
  • 05:30
    "На прага на лудостта" - ужаси / трилър с Глинис Барбър, Бен Коул.
  • 07:00
    "Лунна светлина и Валентино" - драма / романтичен с Елизабет Пъркинс, Гуинет Полтроу, Катлийн Търнър, Бон Джови, Упи Голдбърг.
Пълна програма
  • 00:30
    AFRICA ECO RACE
  • 00:45
    NHRA DRAG RACING CHAMPIONSHIP
  • 01:45
    AFRICA ECO RACE
  • 02:00
    SUPER FORMULA HIGHLIGHTS
Пълна програма
  • 00:00
    Майки тийнейджърки 2
  • 01:00
    Моите сладки 16 години - реалити шоу
  • 01:30
    Моите сладки 16 години - реалити шоу
  • 02:00
    Promposal
Пълна програма
  • 00:00
    Lady Gaga Vs The World!
  • 01:30
    Hot Right Now!
  • 03:00
    MTV Asks Foo Fighters
  • 03:25
    Foo Fighters: MTV World Stage
Пълна програма
  • 06:00
    AM Mayhem
  • 09:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 11:00
    Super Massive Rock Stars!
  • 13:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
Пълна програма
  • 00:35
    Кучета: Невероятно животинско семейство, сезон 1, еп. 1
  • 01:30
    Животинска полиция "Финикс", сезон 1, еп. 9
  • 02:20
    Пол О'Грейди: От любов към животните, сезон 1, еп. 1
  • 03:10
    72-те най-сладки животни, сезон 1, еп. 9
Пълна програма
  • 00:00
    Бягство от затвора, еп. 1
  • 01:00
    Бягство от затвора, еп. 7
  • 01:55
    Чудовищaта на Хитлер, еп. 1
  • 02:40
    Тежки времена, еп. 9
Пълна програма
  • 00:10
    Кралицата на преследването, еп. 1
  • 01:00
    Провалите на хищниците, еп. 2
  • 01:50
    Прайд, еп. 2
  • 02:35
    Диво царство, еп. 1
Пълна програма
  • 00:30
    Еротичен телепазар
  • 02:30
    Край на програмата
  • 10:00
    Футбол: Ница - Лион, мач от френската Лига 1, повторение
  • 12:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
Пълна програма
  • 00:05
    "Мъжко / Женско"
  • 00:55
    "Времето ще покаже"
  • 01:45
    "Нека да говорят"
  • 02:45
    "Сребърният бор". Сериен филм
Пълна програма
  • 00:05
    "Планета Хит" - нон-стоп хитове
  • 01:00
    "Златен хит" - най-доброто
  • 01:05
    "Планета Live" - музикална програма
  • 02:00
    "Картини от Света" - музикална импресия
Пълна програма
  • 00:30
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 00:40
    "Пъстра броеница" - фолклорна програма
  • 03:00
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 03:10
    "Звездите на България" - музикален гост
Пълна програма
  • 00:30
    "Златен Хит" - хитове без край
  • 00:35
    "От А до Я" - рецитали
  • 01:05
    "Show Time" - музикална програма
  • 01:30
    "Ретро" - музикална програма
Пълна програма
  • 00:30
    "Моят приятел, идиотът" - комедиен сериал
  • 01:30
    "Get the F*ck out of my House" - шоу
  • 03:35
    "Шулц в кутията" - комедийно шоу
  • 04:30
    "Моят приятел, идиотът" - комедиен сериал
Пълна програма
  • 01:30
    Италия, Серия А: Каляри - Ювентус
  • 03:20
    Италия, Серия А: Торино - Болоня
  • 06:00
    Дивата муха
  • 08:00
    Италия, Серия А - обзор
Пълна програма
  • 00:10
    "Секретарки: Оцеляване от 9 до 5" - сериал
  • 01:00
    Нощни новини
  • 01:35
    "Тревога за Кобра 11" - екшън сериал
  • 04:20
    "В капана на подозренията" - доку-поредица
Пълна програма
  • 00:20
    Вести-Москва
  • 01:00
    Вести
  • 01:15
    "Русия, моя любов"
  • 01:45
    "Смехът е разрешен"
Пълна програма
  • 01:00
    "Особено мнение"
  • 02:00
    Сериал: "Ловът на Пепеляшка"
  • 03:00
    Сериал: "Улиците на разбитите фенери"
  • 04:00
    "48 минути"
Пълна програма
  • 00:15
    "Елементарно" - криминален сериал
  • 01:10
    "Престъпни намерения" - криминален сериал
  • 05:15
    "Патрулна обиколка" - репортаж
  • 06:30
    Сутрешен информационно-забавен журнал и спорт
Пълна програма
  • 00:30
    "Дискусионно студио"/повторение/
  • 02:30
    "Разбулване"- с водещ Николай Панков/повторение/
  • 03:30
    "Огън от жаравата " - 1ч 16 /повторение/
  • 05:00
    "Час по България" - с водещ Пламен Павлов / повторение от ……/
Пълна програма
  • 02:00
    Футбол от Азия
  • 02:30
    Футбол Мундиал
  • 04:30
    Футбол от Азия
  • 05:00
    Футбол
Пълна програма
  • 01:40
    Infomercials
  • 07:05
    Benjamin Blumchen
  • 07:35
    Noddy, der kleine Detektiv
  • 07:45
    Noddy, der kleine Detektiv
Пълна програма
  • 00:00
    Новини
  • 00:40
    Час пик - предаване на Телемедиа
  • 00:50
    Концерт на Мишел Фермер
  • 03:00
    Биографии на прочути личности: Осама Бин Ладен
Пълна програма
  • 00:00
    Hip Hop & RnB
  • 01:00
    We Love Music
  • 06:00
    Snooza
  • 09:00
    21:00 Zoom
Пълна програма
  • 00:00
    Неостаряващи момичета
  • 01:00
    Чудовищата в мен: Операция на мозъка за Коледа
  • 02:00
    2 на милион: Момчета от стомана
  • 02:48
    Линейка в Лондон: Епизод 2
Пълна програма
  • 00:30
    Професия турист
  • 01:00
    Зелен свят - Резерват Соколата
  • 01:30
    Музей Отри в Лос Анджелис
  • 02:00
    Община Лесичово - Право тракийско хоро
Пълна програма
  • 00:00
    Ловци на духове по света
  • 01:00
    Загадки в музея
  • 02:00
    Най-тайните плажове
  • 03:00
    Най-тайните естествени водни басейни за плуване
Пълна програма
  • 00:00
    Ловци на духове по света
  • 01:00
    Загадки в музея
  • 02:00
    Най-тайните плажове
  • 03:00
    Най-тайните естествени водни басейни за плуване
Пълна програма
  • 01:10
    Девет ярда, САЩ, комедия/криминален, 2000
  • 02:50
    Опасно привличане, САЩ, комедия, 1989
  • 06:20
    Каспър, САЩ, семеен/детски, 1995
  • 08:00
    Обсебване, САЩ, драма/мистерии/трилър, 2008
Пълна програма
  • 00:00
    "Денят с Веселин Дремджиев" - предаване за анализи и коментари по актуални теми (повторение)
  • 01:00
    "Сапьори" - 2 еп., документален филм
  • 02:00
    "Непознатото лице на... Панайот Панайотов" - документална поредица
  • 02:30
    "Работно време: Инструктор по голф" - 25 еп., забавно-информационно предаване
Пълна програма
  • 00:15
    Лесни рецепти - трети сезон, еп. 29
  • 00:45
    Лесни рецепти - трети сезон, еп. 30
  • 01:10
    Печивата на Марта Стюарт - кулинарно предаване, еп. 7
  • 01:40
    Като по учебник с Кари Озмънд - кулинарно предаване, еп. 58
Пълна програма
  • 01:00
    VH1 микс
  • 07:00
    Стани и засияй с VH1
  • 09:00
    Хитовете не лъжат!
  • 11:00
    Познайте годината!
Пълна програма
  • 00:00
    Венчален шок  - Комедия, Романтичен, 2006, Режисьор: Михаелл Ян Блeк, В ролите: Джейсън Бигс, Исла Фишър, Майкъл Уестън
  • 02:00
    Целуни момичетата - Криминален, Драма, Мистерия, 1997, Режисьор: Гари Фледър, В ролите: Морган Фрийман, Ашли Джъд, Кари Елуис
  • 04:00
    Огън в Кръвта: Високо Напрежение - Екшън, Криминален, Сай-Фай, 2009, Режисьор: Марк Невълдин, Браян Тейлър, В ролите: Клифтън Колинс - мл., Бай Линг, Джейсън Стейтъм, Ейми Смарт, Ефрен Рамирез, Кори Хайм, Дейвид Карадайн, Дуайт Йоаким, Холи Уебър, Дуайт Й
  • 06:00
    Неизживян живот - Драма, 2005, Режисьор: Ласе Халмстриом, В ролите: Джош Лукас, Морган Фрийман, Робърт Редфорд, Дженифър Лопес
Пълна програма
  • 00:55
    "Аватар" - приключенски филм / фантастика / екшън, САЩ, 2009
  • 03:40
    "Медици детективи: Тайните на съдебната медицина" - криминален сериал
  • 06:10
    "CSI: Ню Йорк" - криминален сериал
  • 06:55
    "CSI: Ню Йорк" - криминален сериал
Пълна програма
  • 00:00
    Eкология
  • 01:00
    Документална поредица/п/
  • 02:00
    Eкология /п/
  • 03:00
    Документален филм /п/
Пълна програма
  • 00:50
    От местопрестъплението: Маями, еп. 3
  • 01:45
    Сирени - втори сезон, еп. 9
  • 02:05
    Семейният тип - седми сезон, еп. 13
  • 02:30
    Легенди - втори сезон, еп. 9
Пълна програма
  • 00:00
    Club MTV!
  • 06:00
    AM Rush
  • 09:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 09:40
    DJ Duel
Пълна програма
  • 00:30
    SWIMWEAR
  • 00:55
    F-PARTIES
  • 01:00
    LINGERIE
  • 01:30
    LINGERIE
Пълна програма
  • 00:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 00:40
    Non-Stop Hits
  • 06:00
    Wake Up With Hits!
  • 09:00
    Big Fat Hits
Пълна програма
  • 00:30
    "Съпруги с ножове" - 3 еп.
  • 01:25
    "Джигити" - 9 еп.
  • 01:50
    "Денят, в който трябваше да умра" - 9 еп.
  • 02:40
    "Прелюбодейци" - 9 еп.
Пълна програма
  • 00:00
    05.00 Нощен новинарски информационен блок
  • 05:00
    Новини, спорт и времето
  • 06:30
    "Европа сутрин" - сутрешен блок
  • 09:00
    новини
Пълна програма
  • 00:25
    Фидерная ловля в нижнем Прикамье
  • 00:55
    Особенности охоты на Руси
  • 01:25
    Плaнета рыбака
  • 01:50
    Следопыт
Пълна програма
  • 06:00
    "Джи Ай Джо: Ренегати" - анимационен сериал
  • 06:30
    "Скандал" - сериал, сезон 2
  • 07:30
    "София - Ден и Нощ" - риалити сериал, /п/
  • 08:30
    "Войната на Фойл" - сериен филм, сезон 2
Пълна програма
  • 00:15
    Cake Boss: Golf Greens & Gravity
  • 00:37
    Cake Boss: Freaks, Fast Food & Frightened Frankie
  • 01:00
    Through the Wormhole with Morgan Freeman: Is Time Travel Possible?
  • 01:45
    Must Love Cats: Episode 11
Пълна програма
  • 00:00
    Режи!
  • 01:00
    Тиа Маури у дома
  • 01:30
    Тиа Маури у дома
  • 02:00
    Голямата трапеза
Пълна програма
  • 00:20
    Опасният Хенри
  • 00:50
    Опасният Хенри
  • 01:10
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 01:40
    Тандърмен срещу Тандърмен
Пълна програма
  • 00:30
    Рали рейд: Africa Eco Race
  • 00:45
    Новини
  • 00:50
    Ски скокове: турнир Четирите шанци (обзор)
  • 01:45
    Биатлон: Световна купа (жени), Руполдинг, индивидуално
Пълна програма
  • 00:10
    "Син Сити: Град на греха", криминален трилър, САЩ, 2005; реж. Франк Милър, Робърт Родригес, Куентин Тарантино, с Брус Уилис, Джесика Алба, Мики Рурк, Джейми Кинг, Клайв Оуен, [18+]
  • 02:15
    "Пулсът на парите", криминална драма, САЩ, 2016; реж. Джоди Фостър, с Джордж Клуни, Джулия Робъртс, Джак О'Конъл, Доминик Уест, Кетрина Балф, [12+]
  • 03:55
    "Палавата класна", комедия, САЩ, 2011; реж. Джейк Каздън, с Камерън Диас, Джъстин Тимбърлейк, Джейсън Сигъл, Люси Пънч, Джон Майкъл Хигинс, [15+]
  • 07:00
    "Новият живот на Пол Снайдер", драма, Франция, 2016; реж. Томас Венсан, с Тиери Лермит, Жералдин Пелас, Пиер Кюрзи, Гийом Сир, Уго Дубе, [12+]
Пълна програма
  • 00:00
    Soft music
  • 01:00
    Music of BG
  • 05:00
    Lucky 7
  • 05:30
    Fresh morning :)
Пълна програма
  • 00:15
    PJ Masks
  • 00:40
    PJ Masks
  • 01:05
    PJ Masks
  • 01:30
    Art Attack
Пълна програма
  • 00:20
    Опасният Хенри
  • 00:50
    Опасният Хенри
  • 01:10
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 01:40
    Тандърмен срещу Тандърмен
Пълна програма
  • 00:00
    The Rock Show
  • 01:00
    All Night Long!
  • 07:00
    Wake Me Up Before You Go Go
  • 09:00
    Nothing But Classics
Пълна програма
  • 00:45
    Swamp Murders: Oasis Of Death
  • 01:40
    Murder By Numbers: Run From The Devil
  • 02:35
    Murder Book: Grain Of Truth
  • 03:30
    People Magazine Investigates: Golden State Killer
Пълна програма
  • 00:30
    Top: Fashion Icons
  • 01:00
    Up Close With: Moussa Sissoko
  • 01:30
    Ultimate Clash: Hopkins vs Foreman
  • 02:01
    Legends: Muhammad Ali
Пълна програма
  • 00:20
    SCI Expedition Safari
  • 00:45
    Western Extreme
  • 01:10
    Western Extreme
  • 01:35
    Western Extreme
Пълна програма
  • 00:00
    Изковани в огъня: Меч кора
  • 01:00
    Спецове в заложната къща: Покемон залози
  • 01:30
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Родното място е най-добро
  • 02:00
    В търсене на Хитлер: Неотбелязаният гроб
Пълна програма
  • 00:00
    Бягство от затвора, еп. 7
  • 00:55
    Чудовищaта на Хитлер, еп. 1
  • 01:40
    Тежки времена, еп. 9
  • 02:25
    Уличен Гений, еп. 13
Пълна програма
  • 00:00
    "Извън играта"- сериал, с.6, еп. 3
  • 01:00
    "Изкушение" /п./- сериал
  • 02:00
    bTV Новините /п./ - късна емисия
  • 02:30
    "Преди обед" /п./ - токшоу
Пълна програма
  • 00:55
    Кандис Реноар; сезон 1, епизод 3, комедия, криминален, Франция, 2013
  • 02:05
    Кандис Реноар; сезон 1, епизод 4, комедия, криминален, Франция, 2013
  • 03:00
    Морски детективи: Ню Орлиънс; сезон 3, епизод 18, криминален, драма, САЩ, 2017
  • 03:46
    Морски детективи; сезон 11, епизод 11, криминален, екшън, САЩ, 2013
Пълна програма
  • 00:30
    Ченгета новобранци; сезон 1, епизод 6, криминален, драма, Канада, 2010
  • 01:30
    Медиум; сезон 2, епизод 5, криминален, драма, САЩ, 2005
  • 05:00
    Телешоп
  • 07:00
    Телешоп
Пълна програма
  • 00:00
    Първите 48 часа: Жажда за кръв
  • 01:00
    Великобритания: Най-страшното табу: Беднар
  • 02:00
    Зловещи тайни: Изгубените деца от "Дозиър"
  • 04:00
    Първите 48 часа: Жажда за кръв
Пълна програма
  • 01:25
    Паркът на кръвопролитието
  • 03:05
    Фантоми
  • 07:10
    Приключенията на Палечко и Палечка
  • 08:45
    Готини колкото мен
Пълна програма
  • 00:00
    Сериал "Исчезнувшие" 16+
  • 01:00
    Новости RTVi
  • 01:25
    Худ.фильм "Учитель музыки" 16+
  • 03:00
    Худ.фильм "Черта" 12+
Пълна програма
  • 00:30
    "От архивите на "СКАТ" /повторение/
  • 01:00
    "Шарена седянка" - поздравителен концерт /повторение/
  • 02:30
    "През планини и морета: Лов на зеленоглава патица в езерото Вая" - документална поредица
  • 03:00
    "Храмове на българската памет - Манастирът "Седемте престола" - документален филм /повторение/
Пълна програма
  • 00:15
    Inside Amy Schumer
  • 00:40
    Drawn Together
  • 01:05
    Ugly Americans
  • 01:30
    Jackass
Пълна програма
  • 00:34
    Picnic Foreplays (18+)
  • 01:00
    Cumshot Welcome For Returning Starlet (18+)
  • 01:25
    Fucking Newlyweds! (18+)
  • 01:44
    What's That Doing In Your Closet? (18+)
Пълна програма
  • 06:00
    "Дневниците на големите котки: Историята на Таму" - документален филм
  • 07:00
    Футбол: Палмейрас - Шапекоенсе (Бразилско първенство, сезон 2017 - повторение)
  • 09:00
    "Легендарни чудовища" - 4 еп., документален филм
  • 10:00
    Футбол: Валенсия - Жирона (Примера Дивисион, сезон 2017/18 - повторение)
Пълна програма
  • 05:30
    Късна емисия новини - п.
  • 05:55
    ч.- Прогноза за времето и агропрогноза
  • 06:00
    Новини
  • 06:15
    Прогноза за времето и агропрогноза
Пълна програма
  • 00:00
    Тара Оушънс - Изгубен съюз
  • 01:00
    Под водата
  • 02:00
    Сейшелските острови - Пътуване до рая
  • 02:30
    Годината на змията
Пълна програма
  • 00:45
    All Japan Pro Wrestling - AJPW
  • 01:00
    Bangkok Fight Night
  • 05:20
    Art of Fighting
  • 06:10
    Ultimate FightBox Armageddon
Пълна програма
  • 00:30
    New Pollution
  • 01:00
    World of X Games 2015
  • 01:30
    Bubba's World
  • 02:00
    Firsthand
Пълна програма
  • 00:25
    Ловци на митове (4)
  • 01:20
    В търсене на изгубения свят на Александър (5)
  • 02:10
    Загадки в музея (13)
  • 03:00
    Инквизиция (2)
Пълна програма
  • 00:30
    Професия турист
  • 01:00
    Легендите оживяват - Калофер, еп.2
  • 01:30
    Мъдростта на историята, част 2
  • 02:00
    JAM - еп.3
Пълна програма
  • 00:30
    Frank Lacy Quartet at Zinc Bar (New York)
  • 01:40
    Yochk'O Seffer 'Red Misticum' at New Morning
  • 02:35
    Marcus Strickland's Twi-Life feat. Jean Baylor - WINTER JAZZ FEST
  • 03:30
    Mark Guiliana Jazz Quartet - Festival International de Jazz de Montreal
Пълна програма
  • 00:00
    Волейбол: Марица - Визура, мач от Шампионската лига за жени, повторение
  • 02:00
    Край на програмата
  • 08:00
    Футбол: Витоша - Берое, мач от Първа професионална лига, повторение
  • 10:00
    Футбол: Лудогорец - Етър, мач от Първа професионална лига, повторение
Пълна програма
  • 00:30
    Обзор на кръга на Карабао къп (2017-18), 6-и епизод, повторение
  • 01:00
    "Преди кръга във френската Лига 1" (2017-18), 20-и епизод, повторение
  • 01:30
    Край на програмата
  • 08:00
    Футбол: Първи полуфинален мач за Карабао къп, повторение
Пълна програма
  • 00:45
    Убийства в тресавището: Оазисът на смъртта
  • 01:40
    Не само едно убийство: Да избягаш от дявола
  • 02:35
    Журнал на убийствата: Зърното на истината
  • 03:30
    Разследванията на списание "Пийпъл": Убиецът от Калифорния
Пълна програма
  • 00:30
    "Един прекрасен ден", магазинно предаване с водещ Каролина Братанова, (п)
  • 02:00
    BIT LIVE - най-интересното от преките включвания и излъчвания на Би Ай Ти за деня, (п)
  • 03:00
    "Честно казано" с Люба Кулезич, (п)
  • 04:00
    "Star box", предаване за българския и световния шоу бизнес, (п)
Пълна програма
  • 00:40
    "Снеговалеж І, 5 еп.", криминална драма, САЩ, 2017; реж. Лорънс Трилинг, с Дамсън Идрис, Картър Хъдсън, Емили Риос, Серджо Перис-Менчета, Хуан Хавиер Карденас, [18+]
  • 01:25
    "Мартфюйското чудовище", психотрилър, Унгария, 2016; реж. Арпад Шопшич, с Петер Барнай, Карой Хайдук, Жолт Ангер, Габор Язберени, Жолт Трил, [18+]
  • 03:25
    "Дуелът", уестърн - драма, САЩ, 2016; реж. Киърън Дарси-Смит, с Уди Харелсън, Лиъм Хемсуърт, Алис Брага, Емори Коен, Фелисити Прайс, [18+]
  • 05:55
    "Младият папа I, 4 еп.", драма, Италия, 2016; реж. Паоло Сорентино, с Джуд Лоу, Даян Кийтън, Силвио Орландо, Скот Шепърд, Сесил Де Франс, [15+]
Пълна програма
  • 00:40
    "Опасни води", хорър - трилър, САЩ, 2016; реж. Жом Колет-Сера, с Блейк Лайвли, Оскар Джаенада, Анджело Жозуе Лозано Корзо, Брет Кълън, Седона Леге, [15+]
  • 02:05
    "Като бяла звезда I, 7 еп.", комедия, САЩ, 2017; реж. Сийт Ман, с Джей Фараах, Уткарш Амудкар, Джейкъб Минг-Трент, Лони Чавис, Майкъл Рапапорт, [15+]
  • 02:35
    "Берлински Вавилон І, 15 еп.", криминална драма, Германия, 2017; реж. Том Тиквер, Ахим Фон Борис, Хенк Хандлюгтен, с Фолкер Брух, Лив Лиза Фрийс, Леони Бенеш, Валера Каничшеф, Дмитри Александров, [18+]
  • 03:25
    "Берлински Вавилон І, 16 еп.", криминална драма, Германия, 2017; реж. Том Тиквер, Ахим Фон Борис, Хенк Хандлюгтен, с Фолкер Брух, Лив Лиза Фрийс, Леони Бенеш, Валера Каничшеф, Дмитри Александров, [18+]
Пълна програма
  • 00:00
    Нощна програма на ТВТ (Галерия България)
  • 06:50
    ТВТ представя България - документален филм на ТВТ
  • 07:00
    Непознатата Беласица (образователен филм за планински туризъм)
  • 07:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
Пълна програма
  • 01:30
    Футбол: Барса ТВ
  • 02:00
    Trans World Sport
  • 03:00
    Автомобилизъм: Австралийски суперкарс шампионат
  • 07:30
    Футбол: Барса ТВ
Пълна програма
  • 01:30
    Хокей на лед: "Удар със стик"
  • 02:30
    Голф: Европейски тур
  • 05:00
    Лека атлетика: Диамантена лига 2017
  • 08:00
    Баскетбол: Евролига
Пълна програма
  • 00:15
    Shimmer and Shine
  • 00:40
    Shimmer and Shine
  • 01:00
    Max & Ruby
  • 01:25
    Ben & Holly's Little Kingdom
Пълна програма
  • 00:10
    Бърза обиколка
  • 00:40
    Бърза обиколка
  • 01:05
    Изпитатели
  • 01:20
    Единичен тест
Пълна програма
  • 00:30
    Борджиите, сезон 1, еп. 8, Франция, Германия, Италия, Чехия, политичестки, 2011
  • 01:30
    Блудници, сезон 1, еп. 5, Великобритания, САЩ, политичестки, 2017
  • 02:30
    Ченге, сезон 1, еп. 5, САЩ, екшън/приключенски, 2012
  • 03:30
    Мистериите на Мис Фишър, сезон 1, еп. 5, Австралия, криминален/мистерии, 2013
Пълна програма

Сериали

MGM 00:40
"Обадете се на Сол 3.03" - сериал
Fox Life 00:45
Шепот от отвъдното - първи сезон, еп. 17
AXN 00:50
Ченгета новобранци; сезон 4, епизод 2, криминален, драма, Канада, 2013
Viasat History 00:50
Въоръжени мъже: Изкуството на войната, сезон 1, еп. 6
Fox Crime 00:50
Престъпни намерения - осми сезон, еп. 6

Всички предавания

Спорт

БНТ САТ 01:00
Футбол: ПАОК - Челси - среща от турнира "Лига Европа"
BNT 3 01:00
Футбол: ПАОК - Челси - среща от турнира "Лига Европа"
Film Plus 01:00
Тенис: St. Petersburg Open, Санкт Петербург - полуфинали (ATP WORLD TOUR 250 - повторение)
Film Plus HD 01:00
Тенис: Toray Pan Pacific Open, Токио - полуфинали (WTA Premier - повторение)
Nova Sport 01:55
Дартс: Шампионска лига, първи ден, втора сесия, запис

Всички предавания

Филми

ARD 1 00:40
"Лейди Вегас" - комедия, U, 2012
Cinemax 2 00:40
"Сънища на чужд език", драма - фентъзи, Мексико, 2017; реж. Ернесто Контрерас, с Фернандо Алварес Ребейл, Хосе Мануел Пончелис, Елигио Мелендес, Фатима Молина, Хуан Пабло Де Сантяго, [12+]
AXN 00:50
Ченгета новобранци; сезон 4, епизод 2, криминален, драма, Канада, 2013
Skat+ 00:55
"В огъня на борбата и любовта" - документален филм
AXN White 01:00
Киберпрестъпления; сезон 1, епизод 12, криминален, драма, САЩ, 2015

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}