ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 12:00
    По света и у нас Информационна емисия
  • 12:30
    Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня/п/
  • 12:45
    Телепазарен прозорец
  • 13:00
    Концерт на "Арсенале соноро трио" Цикъл "Изкуството на Барока"
Пълна програма
  • 12:00
    bTV Новините - обедна емисия
  • 12:30
    "Шоуто на Слави" /п/- вечерно ток шоу
  • 13:30
    Премиера: "Любов под наем" - сериал, с. 1, еп. 38
  • 15:00
    "Изкушение" - сериал, с.1, еп.20
Пълна програма
  • 12:00
    Новините на NOVA
  • 12:30
    "Войната на розите"- сериен филм
  • 13:30
    "Остани с мен" (премиера) - сериен филм
  • 14:30
    "Прости ми" (премиера) - сериен филм
Пълна програма
  • 10:30
    ОколоСВЕТСКО с Бойка Делиева и Константина Живова
  • 12:30
    Новините ON AIR
  • 13:00
    Видимо и невидимо - коментарно предаване за измеренията на свободата с Калин Манолов /п./
  • 14:00
    Телепазарен прозорец
Пълна програма
  • 12:00
    В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки/Йордан Кирилов
  • 14:00
    Invest/Or с Йордан Кирилов / п./
  • 15:00
    Водещите новини
  • 15:05
    Бизнес старт - сутрешен блок с Живка Попатанасова и Димитър Вучев /п./
Пълна програма
  • 12:00
    Телешоп
  • 14:05
    Престъпления без граници; сезон 3, епизод 4, криминален, драма, Франция, 2015
  • 15:10
    Тоталкар; сезон 4, епизод 1, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2017
  • 15:45
    Най-добрият тунинг; сезон 3, епизод 3, спорт, риалити, Финландия, 2013
Пълна програма
  • 11:55
    В аквариума: Изненада за кънтри суперзвезда!
  • 12:50
    Ремонти за животни
  • 13:45
    Най-големите и най-лошите: Слонове
  • 14:40
    Най-дивата Латинска Америка: Амазония
Пълна програма
  • 12:00
    "Новините в 12" - обедна емисия
  • 12:30
    "На жълтите павета" - публицистично предаване /п/
  • 13:00
    Новини
  • 13:10
    "Червената кралица" - сериен филм, Русия, 1 еп.
Пълна програма
  • 11:45
    "Майстори да се справят с ежедневието"
  • 12:15
    "Кой знае подобно нещо?" - куиз шоу
  • 13:00
    Новини
  • 13:15
    ARD бюфет
Пълна програма
  • 10:00
    Hit Mix
  • 14:00
    Standard MK
  • 14:30
    Music Arena
  • 16:00
    TV Shop
Пълна програма
  • 12:00
    Местно време /БНТ 2 Благоевград/п/
  • 12:30
    България 12.30 кратки новини
  • 12:45
    Потребителската кошница /п/
  • 12:55
    Информация за времето - по градове
Пълна програма
  • 12:00
    По света и у нас
  • 12:30
    История.bg 170 години от рождението на Христо Ботев /п/
  • 13:35
    Ай да идем /БНТ 2 Благоевград/
  • 14:05
    Денят започва с Култура /п/
Пълна програма
  • 12:05
    Scooby Doo Where Are You!
  • 12:30
    Tom & Jerry
  • 12:36
    Tom & Jerry
  • 12:42
    Tom & Jerry
Пълна програма
  • 12:00
    "Стрелата" - сериал, с.2, еп.11
  • 13:00
    "Последният ловец на вещици" -екшън, приключенски, фентъзи (САЩ, 2015), режисьор - Брек Айзнър, актьори - Вин Дизел, Роуз Лесли, Илайджа Уд, Майкъл Кейн, Армани Джаксън, Олафур Дарри Олафссон и др.
  • 15:00
    "Монк" - сериал, с.3, еп.6
  • 16:00
    "Лонгмайър" - сериал, с.3, еп. 1
Пълна програма
  • 11:30
    "Дневниците на вампира" - сериал, с.6, еп.9,10
  • 13:30
    "Вътрешна сигурност" - сериал, с.3, еп.2
  • 14:30
    "Турбо" - анимация (САЩ, 2013), режисьор - Дейвид Сорън; Озвучаващи актьори: Райън Рейнолдс, Снуп Дог, Пол Джиамати, Самюъл Джаксън, Мишел Родригес, Ричард Дженкинс, Мая Рудолф, Къртууд Смит, Бил Хейдър, Луис Гузмън, Майкъл Пеня, Кен Джонг и др.
  • 16:30
    "Моето приключение в дивото" - драма, биографичен (САЩ, 2014), режисьор - Жан-Марк Вале, актьори - Рийз Уидърспун, Лора Дърн, Томас Садоски, Кийн Макрей, Майкъл Хюсман, Клиф Де Йьнг, Ник Еверсман, Брайън Ван Холт, Кевин Ранкин, У. Ърл Браун, Габи Хофман и
Пълна програма
  • 12:00
    "Кухня" - сериал
  • 13:00
    "По средата" /п./- сериал
  • 14:00
    "Двама мъже и половина" - сериал
  • 15:00
    "Новите съседи" /п./- комедиен сериал
Пълна програма
  • 12:00
    "Светлината на моя живот" - сериал
  • 13:00
    "Сияйна луна" - сериал
  • 14:30
    Премиера: "Какво ядем?" - документална поредица
  • 15:00
    "Истински истории" - риалити сериал
Пълна програма
  • 12:10
    Време за приключения
  • 12:25
    Малки Титани: В готовност
  • 12:34
    Малки Титани: В готовност
  • 12:50
    Малки Титани: В готовност
Пълна програма
  • 12:00
    "Този вид любов", драма, Италия, 1972; реж. Алберто Бевилакуа, с Уго Тоняци, Жан Себерг, Фернандо Рей, Ева Аулин, Анджело Инфанти, [12+]
  • 13:45
    "Добрият Уил Хънтинг", драма, САЩ, 1997; реж. Гюс Ван Сант, с Мат Деймън, Робин Уилямс, Бен Афлек, Стелан Скарсгард, Мини Драйвър, [12+]
  • 15:50
    "Борсови войни", комедийна драма, САЩ, 1993; реж. Глен Джордан, с Джеймс Гарнър, Джонатан Прайс, Питър Ригерт, Джоана Касиди, Фред Далтън Томпсън, [12+]
  • 17:40
    "Тихо сърце", драма, Израел, 2016; реж. Ейтън Аннер, с Аня Бъкщайн, Джорджо Лупано, Лир Лифшиц, Ури Готлиб, Рона-Лий Шим'Он, [15+]
Пълна програма
  • 11:45
    "Приятен разговор", психологическа драма, САЩ, 1985; реж. Джойс Чопра, с Трийт Уилямс, Лора Дърн, Мери Кей Плейс, Елизабет Беридж, Левон Хелм, [15+]
  • 13:15
    "Морска звезда", драма, Великобритания, 2016; реж. Бил Кларк, с Джоан Фрогът, Том Райли, Фийби Никълс, Микеле Дотрис, Саймън Бамфорд, [12+]
  • 14:55
    "Флашданс", музикална драма, САЩ, 1983; реж. Ейдриън Лайн, с Дженифър Бийлс, Майкъл Нури, Лилия Скала, Съни Джонсън, Кайл Т. Хефнър, [12+]
  • 16:30
    "Покана за убийство", криминална комедия, САЩ, 1976; реж. Робърт Мур, с Труман Капоти, Джеймс Коко, Питър Фoлк, Елза Ланчестър, Питър Селърс, [12+]
Пълна програма
  • 12:00
    Amanpour
  • 12:30
    MainSail
  • 13:00
    New Day
  • 14:00
    CNN Newsroom
Пълна програма
  • 11:30
    "Пепел от рози" - сериен филм, /п/
  • 12:30
    "Семейни войни" - телевизионна игра, /п/
  • 13:30
    "Дали е любов"- романтична комедия с уч. на Джила фон Вайтершаусен, Фритц Вепер, Ева-Мария Грайн фон Фридъл, Ернст Станковски и др.
  • 15:30
    "Ритъмът на мечтите" - сериал, /п/
Пълна програма
  • 12:00
    "Етажна собственост" - сериал, сезон 2, /п/
  • 13:00
    "Военни престъпления" - сериал, сезон 10
  • 14:00
    "Комисар Рекс" - сериал, сезон 14
  • 15:00
    "Без убежище" - криминален екшън с уч. на Жан-Клод Ван Дам, Розана Аркет, Кийран Кълкин, Тед Ливайн, Тифани Таубман и др.
Пълна програма
  • 12:00
    Да продадеш колата си: Ягуар МК II
  • 13:00
    Двойно оцеляване: След бурята
  • 14:00
    Голи и уплашени: Изоставени
  • 15:00
    Голи и уплашени: Зараза
Пълна програма
  • 11:26
    Бъдещето на...: Естествена среда
  • 12:14
    Ловци на митове: Дай газ в Сан Франциско
  • 13:02
    Как са го направили?: Епизод 19
  • 13:26
    Фабрика за храна: САЩ: Бързи понички
Пълна програма
  • 11:30
    Лагерни ужасии
  • 13:00
    Лив и Мади: калифорнийски стил
  • 13:30
    Законът на Майло Мърфи
  • 13:55
    Мики Маус
Пълна програма
  • 12:10
    "Да изобретяваме"
  • 12:35
    "Фокуси"
  • 12:50
    "Фокуси"
  • 13:05
    "Гастрономи"
Пълна програма
  • 12:00
    Кученце в джобче - анимационен сериал
  • 12:30
    Покемон - анимационен сериал
  • 13:00
    Кибербитка - анимационен сериал
  • 13:30
    Паторусито - аним. филм
Пълна програма
  • 12:00
    Резонанс - с Васко Мавриков
  • 13:00
    Новини
  • 13:15
    Наследницата - 156 еп. - Сериал
  • 14:15
    Баровки - 47 еп. - Сериал
Пълна програма
  • 12:10
    Спортът днес
  • 12:15
    Без коментар: кадри от актуални събития без журналистически коментар
  • 12:45
    Международни събития
  • 13:10
    Спортът днес
Пълна програма
  • 12:00
    "Олимпийски истории"
  • 12:30
    "Олимпийски истории"
  • 13:00
    "Олимпийски истории"
  • 13:30
    "Олимпийски истории"
Пълна програма
  • 12:00
    Ски-алпийски дисциплини: СК (жени), Флахау, втори манш
  • 12:30
    Ски скокове: турнир Четирите шанци (обзор)
  • 13:30
    Футбол: ФИФА Футбол магазин
  • 14:00
    Ски бягане: Тур дьо Ски (жени), финално преследване, Вал ди Фиеме
Пълна програма
  • 11:30
    Най-трудното оцеляване Аляска, сезон 1, еп. 7
  • 12:15
    Царе на строителството с дървен материал, сезон 2, еп. 4
  • 13:00
    Царе на строителството с дървен материал, сезон 2, еп. 5
  • 13:45
    Царе на строителството с дървен материал, сезон 2, еп. 6
Пълна програма
  • 11:35
    Alpine Adventurer Series 3
  • 12:30
    Blood, Sweat & Gears
  • 13:25
    X Games - Aspen
  • 14:20
    Monster Jam
Пълна програма
  • 12:00
    Багрите на България /фолклорна и народна музика/
  • 12:30
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 13:05
    Телепазар
  • 13:20
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
Пълна програма
  • 12:00
    Джада вкъщи
  • 12:30
    Джада вкъщи
  • 13:00
    Здравословни гурме ястия
  • 13:30
    Здравословни гурме ястия
Пълна програма
  • 11:55
    Без пукната пара - втори сезон, еп. 16
  • 12:25
    Скандал - седми сезон, еп. 1
  • 13:20
    Неустоими измамници - първи сезон, еп. 1
  • 14:15
    Поднови или продай - риалити, еп. 15
Пълна програма
  • 11:35
    Военни престъпления - шести сезон, еп. 19
  • 12:30
    Глейдс - четвърти сезон, еп. 1
  • 13:20
    Елементарно, Уотсън - четвърти сезон, еп. 16
  • 14:15
    Бул - първи сезон, еп. 19
Пълна програма
  • 10:40
    "Х-Мен: Апокалипсис", екшън - фентъзи, САЩ, 2016; реж. Брайън Сингър, с Джеймс Макавой, Майкъл Фасбендер, Дженифър Лорънс, Оскар Айзък, Никълъс Холт, [12+]
  • 13:00
    "Пазители на галактиката Vol.2", екшън - фентъзи, САЩ, 2017; реж. Джеймс Гън, с Крис Прат, Зоуи Салдана, Дейв Батиста, Майкъл Рукър, Карън Гилън, [12+]
  • 15:15
    "Венсан и краят на света", комедийна драма, Белгия, 2016; реж. Кристоф Ван Рампи, с Александра Лами, Спенсър Богарт, Барбара Сарафиан, Герт Ван Рампелберг, Фредерик Епу, [15+]
  • 17:15
    "Шпиони по съседски", шпионска комедия, САЩ, 2016; реж. Грег Мотола, със Зак Галифианакис, Джон Хам, Исла Фишър, Гал Гадот, Мат Уолш, [12+]
Пълна програма
  • 11:55
    Средновековните мъртъвци, сезон 2, еп. 5
  • 12:45
    Средновековните мъртъвци, сезон 2, еп. 6
  • 13:35
    Жените - викинги, сезон 1, еп. 1
  • 14:30
    Вълци, сезон 1, еп. 4
Пълна програма
  • 12:00
    Спецове в заложната къща: Съкровище от границата
  • 12:30
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Тази лампа е за теб
  • 13:00
    Американски антиквари: Въпрос за 90 000 долара
  • 14:00
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Разказ за две якета
Пълна програма
  • 12:00
    ЗА РИБА – тв поредица, пети сезон, 18 еп.
  • 13:00
    Моето хоби: Моделите
  • 14:00
    АКТУАЛНО – тв поредица, пети сезон, 59 еп.
  • 15:00
    ХОБИ НОВИНИ
Пълна програма
  • 11:55
    "Кайю"
  • 12:25
    "Хари и неговата кофа, пълна с динозаври"
  • 12:50
    "Бож"
  • 13:00
    "Кит и Кейт"
Пълна програма
  • 12:00
    НОВИНИ
  • 12:15
    Телемаркет
  • 12:20
    "Парламентът на живо
  • 13:00
    НОВИНИ
Пълна програма
  • 02:45
    Тюбс
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:30
    Драконова топка Z (анимация)
  • 19:00
    Хартли (фейлетон)
Пълна програма
  • 11:55
    "Радио дни" - комедия с Мия Фароу, Даян Уийст.
  • 13:25
    "Аутсайдери на пистата" - семеен филм с Едуард Хол, Тикирау Хатауей.
  • 14:50
    "Мистър Джонсън" - драма с Пиърс Броснан, Едуард Удуърд.
  • 16:30
    "Малкият Галахад" - драма / комедия с Елвис Пресли, Джиг Йънг, Лола Олбрайт, Чарлз Бронсън.
Пълна програма
  • 12:00
    FIM TRIAL OF NATIONS, SPAIN
  • 12:30
    AFRICA ECO RACE
  • 12:45
    NHRA DRAG RACING CHAMPIONSHIP
  • 13:45
    SILK WAY RALLY HIGHLIGHTS
Пълна програма
  • 12:00
    Само хитове
  • 14:00
    Майки тийнейджърки 2
  • 15:00
    Майки тийнейджърки 2
  • 16:00
    Пич, оправи ми колата
Пълна програма
  • 12:00
    MTV Crashes Plymouth: The Best...
  • 12:45
    Isle Of MTV Malta 2017 Highlights
  • 13:30
    MTV Presents Varna Beach 2017
  • 14:00
    Rihanna Vs The World!
Пълна програма
  • 11:00
    Super Massive Rock Stars!
  • 13:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 13:40
    The Decade's Biggest Anthems!
  • 15:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
Пълна програма
  • 11:50
    Животинска полиция "Финикс", сезон 1, еп. 6
  • 12:40
    Животинска полиция "Финикс", сезон 1, еп. 7
  • 13:30
    Животинска полиция "Финикс", сезон 1, еп. 8
  • 14:20
    Животинска полиция "Финикс", сезон 1, еп. 9
Пълна програма
  • 12:00
    Сервиз SOS 3, еп. 7
  • 13:00
    Мръсна работа, еп. 3
  • 14:00
    Арестувани зад граница 8, еп. 8
  • 15:00
    Разследване на самолетни катастрофи, еп. 5
Пълна програма
  • 11:40
    Глутницата, еп. 1
  • 12:25
    Глутницата, еп. 2
  • 13:10
    Дивите 24 часа, еп. 6
  • 14:00
    Дивите 24 часа, еп. 2
Пълна програма
  • 12:05
    Футбол: Ница - Монако, четвъртфинален мач за Купата на Лигата, повторение
  • 14:00
    Футбол: Марсилия - Гингам, мач от френската Лига 1, повторение, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 16:00
    Футбол: Лийдс Юнайтед - Нотингам Форест, мач от Чемпиъншип, повторение
  • 18:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
Пълна програма
  • 11:15
    "Времето ще покаже"
  • 14:00
    Новини (със субтитри)
  • 14:15
    "Хайде да се оженим!"
  • 15:00
    "Мъжко / Женско"
Пълна програма
  • 12:05
    "Класика в жанра" - хитовете през годините
  • 12:40
    "Промо" - новите хитове
  • 13:00
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 13:05
    "От извора" - българска народна музика
Пълна програма
  • 11:30
    "Музикален пъзел" - избрани песни
  • 12:30
    "На мегдана" - инструментална и танцова музика
  • 13:30
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 13:40
    "На мегдана" - инструментална и танцова музика
Пълна програма
  • 12:05
    "Фолклорен пъзел" - фолклорна програма
  • 13:00
    "Промо" - нови видеоклипове
  • 13:05
    "Show Time" - музикална програма
  • 14:00
    "Картини от Света" - музикална импресия
Пълна програма
  • 12:05
    "Майк и Моли" - комедиен сериал
  • 12:30
    "Как срещнах майка ви" - сериал
  • 13:25
    "2 разорени момичета: Без пукната пара" - сериал
  • 14:20
    "Двама мъже и половина" - сериал
Пълна програма
  • 10:30
    Италия, Серия А: Каляри - Ювентус
  • 12:30
    Италия, Серия А: Фиоретина - Интер
  • 14:30
    Италия, Серия А: Рома - Аталанта
  • 16:30
    Испания, Купа на Краля: Виляреал - Леганес
Пълна програма
  • 11:00
    "Семейство Тровато: Разкрития на измами от детективите" - доку поредица
  • 13:00
    "12 часа" - обеден информационен журнал
  • 15:00
    "Синята светлина" - доку-поредица
  • 16:00
    "В капана на подозренията" - доку-поредица
Пълна програма
  • 10:35
    Игрален филм
  • 14:00
    "Бялото студио"
  • 14:40
    "Романтиката на романса"
  • 15:35
    Игрален филм
Пълна програма
  • 12:00
    "В кръга на светлината"
  • 13:00
    Игрален филм
  • 15:00
    "Особено мнение"
  • 16:00
    Сериал: "Ловът на Пепеляшка"
Пълна програма
  • 12:00
    "В името на справедливостта: Ние се борим за Вас!" - поредица
  • 13:00
    "Адвокатите на пост" - поредица
  • 14:00
    "Патрулна обиколка: Специалистите" - репортаж
  • 15:00
    "Патрулна обиколка" - репортаж
Пълна програма
  • 10:30
    Парламентарен живот /на живо/
  • 12:30
    НОВИНИ - обедна емисия /на живо/
  • 12:45
    "Здравословно" с Христо Деянов /повторение/
  • 13:45
    Китка народни песни
Пълна програма
  • 12:00
    Супер лига 2005: обзор на годината
  • 12:30
    Футбол
  • 14:00
    Дартс: Световно първенство в Пърфлийт
  • 19:00
    Баскетбол от НБА
Пълна програма
  • 11:35
    Die Dschungelhelden
  • 12:30
    Die Nektons - Abenteurer der Tiefe
  • 12:55
    Go Wild! - Mission Wildnis
  • 13:25
    Sally Bollywood
Пълна програма
  • 12:00
    Новини
  • 12:20
    Исторически календар
  • 12:30
    60 минути - предаване на Телекабел ТВ
  • 13:35
    Зимна нощ в Барселона - драма, романтичен, Испания, 2015, Режисьор: Дани де ла Орден, с Алекс Маруни, Александра Хименес, Абел Фолк
Пълна програма
  • 12:02
    We Love Music
  • 18:02
    1 Artist 3 Hits
  • 18:12
    Top 10
  • 19:02
    New 4 U
Пълна програма
  • 12:00
    Купувам първия си дом: Конфликт между партньори
  • 12:30
    Купувам първия си дом: Големи коси, големи мечти
  • 13:00
    Половин дузина деца: Епизод 4
  • 14:00
    6 дъщери: Кошмарът преди Великден
Пълна програма
  • 12:00
    Мъдростта на историята, част 2
  • 12:30
    Виж България - Козичино, кътче от българското минало
  • 13:00
    София
  • 13:30
    Мото тур Мароко 2010- еп.4
Пълна програма
  • 12:00
    Загадки в музея
  • 13:00
    Търсене на дом по света
  • 13:30
    Търсене на дом по света
  • 14:00
    Търсене на дом по света
Пълна програма
  • 12:00
    Загадки в музея
  • 13:00
    Търсене на дом по света
  • 13:30
    Търсене на дом по света
  • 14:00
    Търсене на дом по света
Пълна програма
  • 11:20
    Дами в лилаво, Великобритания, драма/музикален/романтичен, 2004
  • 13:05
    Животното, САЩ, комедия/фантастика, 2001
  • 14:25
    Синьо увлечение, САЩ, приключенски, 2002
  • 16:05
    Факултетът, САЩ, ужаси/фантастика, 1998
Пълна програма
  • 12:00
    Новини
  • 12:30
    Новини
  • 13:00
    "Денят с Веселин Дремджиев" - предаване за анализи и коментари по актуални теми
  • 13:30
    Новини
Пълна програма
  • 12:00
    Менюто днес - четвърти сезон, еп. 50
  • 12:30
    Печивата на Марта Стюарт - кулинарно предаване, еп. 7
  • 13:00
    Рокери лакомници: Храна за щастие - кулинарно предаване, еп. 6
  • 13:55
    Тайните на месото - кулинарно предаване, еп. 12
Пълна програма
  • 12:00
    Тор 10 на VH1 от тази седмица
  • 13:00
    Хитовете не лъжат!
  • 15:00
    2-4-1 Хитове!
  • 16:00
    Ние обичаме 2000 +
Пълна програма
  • 11:00
    Като готвачите - Комедия, 2012, Режисьор: Даниел Коен, В ролите: Жан Рено, Рафаел Агоге, Микаел Юн, Жюлиен Буаселие, Салом Стевенен
  • 12:30
    Хофа - Биографичен, Криминален, Драма, 1992, Режисьор: Дани Де Вито, В ролите: Джак Никълсън, Дани Де Вито, Арманд Асанте, Дж.Т. Уолш, Джон С. Рейли, Франк Уайли, Кевин Андерсън, Джон П. Райън, Роберт Проски, Наталия Ногулич
  • 14:00
    Адаптация - Комедия, Криминален, 2002, Режисьор: Спайк Джоунс, В ролите: Никълъс Кейдж, Мерил Стрийп, Крис Купър, Маги Джиленхол, Тилда Суинтън и др.
  • 16:00
    Хейвън Сез.1, Еп.11 - Криминален, Драма , Фентъзи, 2010, Режисьор: Scott Shepherd, David MacLeod, Michael Rosenberg, В ролите: Емили Роуз, Лукас Брайънт, Ерик Балфур
Пълна програма
  • 11:55
    "4 сватби и едно вълшебно пътешествие" - доку-поредица
  • 13:00
    "Кралица на пазаруването" - доку-поредица
  • 14:00
    "Между тюл и сълзи" - доку-поредица
  • 15:00
    "Моето дете, твоето дете - А как възпитаваш ти?" - доку-поредица
Пълна програма
  • 12:00
    "Географски ширини" - документална поредица
  • 12:30
    "Зенит"- драма , Хърватия-Сърбия, режисьор: Далибор Матанич; с участието на: Тиана Лазович, Горан Маркович и др./п/
  • 14:00
    Eкология
  • 14:30
    История/п/
Пълна програма
  • 11:40
    Хавай 5-0 - трети сезон, еп. 13
  • 12:35
    Американците - пети сезон, еп. 12
  • 13:30
    От местопрестъплението: Маями, еп. 24
  • 14:25
    От местопрестъплението: Маями, еп. 1
Пълна програма
  • 11:00
    Big Tunes!
  • 13:00
    EDM Anthems
  • 14:00
    Club Bangers!
  • 16:00
    Dance Classics!
Пълна програма
  • 12:00
    SWIMWEAR
  • 12:25
    F-PEOPLE
  • 12:30
    SWIMWEAR
  • 12:55
    FASHION WEEK
Пълна програма
  • 11:00
    Nothing But Hits
  • 13:00
    MTV's Euro Top 10
  • 13:40
    Big Fat Hits
  • 17:00
    Pop Superstars
Пълна програма
  • 12:00
    "Съдия Джуди" - 147 и 148 еп.
  • 12:50
    "Рождени дни" - 2051 еп.
  • 13:15
    "Студио за татуировки" - 9 еп.
  • 14:05
    "Кошмарни наематели, бедни хазяи" - 19 еп.
Пълна програма
  • 12:00
    Новини
  • 12:15
    Топ шоп
  • 12:30
    новини
  • 12:45
    прогноза за времето и спорт
Пълна програма
  • 11:55
    Оружейные дома мира
  • 12:25
    Фотоохота с Евгением Полонским
  • 12:50
    Рыбалка с Нормундом Грабовскисом
  • 13:25
    Охотничье оружие. Вопросы эксперту
Пълна програма
  • 12:00
    "Любов в ефира" - романтична комедия с уч. на с уч. на Алисън Суини, Джонатан Скарф, Кристъл Балинт и др., /п/
  • 14:00
    "Затура: Космическо приключение" - приключенски филм с уч. на Джош Хътчерсън, Дакс Шепърд, Тим Робинс, Джона Бобо и др.
  • 16:00
    "Да се завърнеш у дома" - драма с уч. на Ранди Уейн, Джералд Макрейни, Яна Крамер, Шон Сипос и др.
  • 18:00
    "От местопрестъплението: Ню Йорк" - сериал, сезон 4
Пълна програма
  • 11:30
    Moonshiners: Hat in Hand
  • 12:15
    Must Love Cats: Episode 10
  • 13:00
    Through the Wormhole with Morgan Freeman: Are We Alone?
  • 13:45
    Cake Boss: Pizza, Pooches & Pop-in-Law
Пълна програма
  • 12:10
    WORDS TO GROW
  • 12:15
    ART LAND
  • 12:20
    A SCHOOL DAY IN THE UK
  • 12:30
    KIDS IN ACTION
Пълна програма
  • 11:55
    Кухнята
  • 12:45
    Да готвиш наистина
  • 13:10
    Гражданка в ранчото
  • 13:35
    Гражданка в ранчото
Пълна програма
  • 12:10
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 12:40
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 13:05
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 13:30
    Ники, Рики, Дики и Дона
Пълна програма
  • 12:00
    "Олимпийски истории"
  • 12:30
    "Олимпийски истории"
  • 13:00
    "Олимпийски истории"
  • 13:30
    "Олимпийски истории"
Пълна програма
  • 10:40
    "Х-Мен: Апокалипсис", екшън - фентъзи, САЩ, 2016; реж. Брайън Сингър, с Джеймс Макавой, Майкъл Фасбендер, Дженифър Лорънс, Оскар Айзък, Никълъс Холт, [12+]
  • 13:00
    "Пазители на галактиката Vol.2", екшън - фентъзи, САЩ, 2017; реж. Джеймс Гън, с Крис Прат, Зоуи Салдана, Дейв Батиста, Майкъл Рукър, Карън Гилън, [12+]
  • 15:15
    "Венсан и краят на света", комедийна драма, Белгия, 2016; реж. Кристоф Ван Рампи, с Александра Лами, Спенсър Богарт, Барбара Сарафиан, Герт Ван Рампелберг, Фредерик Епу, [15+]
  • 17:15
    "Шпиони по съседски", шпионска комедия, САЩ, 2016; реж. Грег Мотола, със Зак Галифианакис, Джон Хам, Исла Фишър, Гал Гадот, Мат Уолш, [12+]
Пълна програма
  • 09:30
    Playlist
  • 18:00
    Lucky 7
  • 19:00
    Hip-Hop of BG
  • 19:30
    Music of BG
Пълна програма
  • 11:50
    The Lion Guard
  • 12:15
    The Lion Guard
  • 12:45
    Sofia The First
  • 13:10
    Sofia the First
Пълна програма
  • 12:10
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 12:40
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 13:05
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 13:30
    Ники, Рики, Дики и Дона
Пълна програма
  • 12:00
    90s Boys Vs 90s Girls
  • 13:00
    We Are The 80s
  • 15:00
    Smells Like The 90s
  • 17:00
    90s Boys Vs 90s Girls
Пълна програма
  • 11:55
    On the Case with Paula Zahn: Twin Killing?
  • 12:50
    I Almost Got Away With It: Got to Be a Ladies' Man
  • 13:45
    Nightmare Next Door: Million Dollar Murder
  • 14:40
    Lauryn is Lost: A Disappeared Special
Пълна програма
  • 11:56
    Legends: Evander Holyfield
  • 12:20
    Up Close With: Heather Fell
  • 12:50
    Body & Soul: Jessica Ennis-Hill
  • 13:00
    Body & Soul: Mo Farah
Пълна програма
  • 11:50
    SCI Expedition Safari
  • 12:15
    Western Extreme
  • 12:40
    Western Extreme
  • 13:05
    Western Extreme
Пълна програма
  • 12:00
    Спецове в заложната къща: Съкровище от границата
  • 12:30
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Тази лампа е за теб
  • 13:00
    Американски антиквари: Въпрос за 90 000 долара
  • 14:00
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Разказ за две якета
Пълна програма
  • 12:00
    Мръсна работа, еп. 3
  • 13:00
    Арестувани зад граница 8, еп. 8
  • 14:00
    Разследване на самолетни катастрофи, еп. 5
  • 15:00
    Разследване на самолетни катастрофи, еп. 7
Пълна програма
  • 12:00
    bTV Новините - обедна емисия
  • 12:30
    "Шоуто на Слави" /п/- вечерно ток шоу
  • 13:30
    Премиера: "Любов под наем" - сериал, с. 1, еп. 38
  • 15:00
    "Изкушение" - сериал, с.1, еп.20
Пълна програма
  • 11:25
    Незабравимо; сезон 2, епизод 5, драма, САЩ, 2013
  • 12:20
    Комисар Рекс: Специален отряд; сезон 1, епизод 8, семеен, екшън, Италия, 2014
  • 13:20
    Откуп; сезон 1, епизод 8, екшън, криминален, Канада, 2017
  • 14:15
    Скорпион; сезон 2, епизод 5, екшън, драма, САЩ, 2015
Пълна програма
  • 12:00
    Отмъщението; сезон 2, епизод 27, драма, мистерия, 2014
  • 13:10
    Телешоп
  • 13:25
    Тайни & лъжи; сезон 2, епизод 7, криминален, драма, САЩ, 2016
  • 14:25
    Ченгета новобранци; сезон 1, епизод 5, криминален, драма, Канада, 2010
Пълна програма
  • 12:00
    Разтърсващи престъпления: Джоан Денъхи
  • 13:00
    Какво е нужно за убийство: Убийствата в Клиър Лейк
  • 13:30
    Какво е нужно за убийство: Убиец посред бял ден
  • 14:00
    Часовете преди убийство: Откачен и смъртоносен
Пълна програма
  • 10:40
    Лицето на любовта
  • 12:35
    Местни новини
  • 14:45
    Приспиване
  • 17:00
    Операция Валкирия
Пълна програма
  • 11:40
    Док.фильм "Неизвестная планета"
  • 12:15
    "Золотой век"
  • 13:00
    Сериал "Исчезнувшие" 16+
  • 14:00
    Док.фильм "Неизвестная планета"
Пълна програма
  • 12:00
    "Фолклорна дъга": МФФ Бургас 2008 - ансамбъл "Славянки" - Полша
  • 12:30
    "Новини" - информационна емисия на ТВ СКАТ
  • 13:30
    "Новини" - информационна емисия на ТВ СКАТ
  • 13:45
    "Шарена седянка" - поздравителен концерт, 2 част /на живо/
Пълна програма
  • 12:05
    Stand Up and More
  • 12:30
    Ridiculousness
  • 12:55
    Ridiculousness
  • 13:20
    Punk'd
Пълна програма
  • 12:01
    Olive Skinned Beauty (18+)
  • 12:26
    Pussy Pick-Up (18+)
  • 12:51
    Semester A-Broad (18+)
  • 13:14
    Sunbathing Stepsister Wants Anal (18+)
Пълна програма
  • 11:10
    Ски-скок: Състезание от веригата "Четирите шанци"
  • 12:55
    Баскетбол: Лукойл Академик - Балкан - среща от четвъртфиналите в турнира за Купата на България
  • 14:45
    Спортни новини
  • 14:55
    Часът на БНТ HD
Пълна програма
  • 11:10
    Променливи басни: Три прасенца и едно бебе
  • 12:50
    Променливи басни: Костенурка срещу заек
  • 14:30
    Променливи басни: Шоуто на Златокоска и трите мечки
  • 16:00
    Бандата на Голямата стъпка
Пълна програма
  • 12:00
    Новини
  • 12:15
    Прогноза за времето и агропрогноза
  • 12:25
    Борсова информация
  • 12:30
    Агрокоментар
Пълна програма
  • 12:00
    Красиви умове
  • 13:00
    Хора и животни
  • 13:30
    Хора и животни
  • 14:00
    Връзки: В Северна Америка
Пълна програма
  • 11:00
    NEW Extreme IV
  • 13:05
    Fighter's Night 4
  • 16:15
    World Karate Federation
  • 17:45
    NEW Extreme IV
Пълна програма
  • 10:40
    Детегледачът-футболист
  • 12:15
    Индианецът
  • 13:35
    Многодетен баща: Преимуществото на домакините
  • 15:05
    Деликатност
Пълна програма
  • 12:00
    Firsthand
  • 12:30
    Firsthand
  • 13:00
    The Great Ride Open
  • 13:30
    The Great Ride Open
Пълна програма
  • 11:55
    Животински лудории (11)
  • 12:20
    Животински лудории (12)
  • 12:50
    Планетата Европа (4)
  • 13:40
    Зоопаркът - Дъблин (5)
Пълна програма
  • 12:00
    Белите земи
  • 12:30
    Ноктюрно от багри - творчески портрет на художничката Надя Станчева
  • 13:00
    Природните паркове на България
  • 13:30
    Разходка из притоците на Рио Негро
Пълна програма
  • 12:05
    Les Dissonances - Sibelius: Violin Concerto
  • 12:40
    InterMezzo
  • 13:00
    The King Carot, Jacques Offenbach
  • 15:20
    Turandot by Puccini at the Arena di Verona
Пълна програма
  • 12:00
    "Домът на футбола", предаване за български футбол (2017-18), 27-и епизод,
  • 13:00
    Световни боксови супер серии: Международна галавечер в Сан Антонио, Тексас, повторение
  • 16:00
    Футбол: Пирин - Ботев Пловдив, мач от Първа професионална лига, повторение
  • 18:00
    Студио "Волейбол", директно
Пълна програма
  • 12:00
    Футбол: Манчестър Сити - Бърнли, мач от трети кръг за Купата на Футболната асоциация, повторение
  • 14:00
    Футбол: Шрусбъри Таун - Уест Хям Юнайтед, мач от трети кръг за Купата на Футболната асоциация, повторение
  • 16:00
    Футбол: Втори полуфинален мач за Карабао къп, повторение
  • 18:00
    "Пета четвърт", обзор на кръга в испанската баскетболна лига, 14-и епизод, повторение
Пълна програма
  • 11:55
    Пола Зан разглежда случая: Убийци близнаци
  • 12:50
    Почти ми се размина: Женкар
  • 13:45
    Кошмарни съседи: Убийство за милион долара
  • 14:40
    Изчезнали: специално издание 2
Пълна програма
  • 11:00
    "Код 11-13", информационно шоу и новини в развитие LIVE
  • 13:00
    "Просто Диков", авторско предаване на Сашо Диков, (п) - 3 част
  • 14:00
    "Star box", предаване за българския и световния шоу бизнес, (п)
  • 15:00
    "Един прекрасен ден", магазинно предаване с водещ Каролина Братанова, (п)
Пълна програма
  • 12:00
    XXIV. Световен шампионат по риболов за жени - Солнок
  • 12:30
    На фокус Йожеф Ач - Най-доброто от 2017.
  • 13:00
    Улови и пуснни - За шаран по непознати езера
  • 13:30
    F&H Events - Pikechallenge 2017.
Пълна програма
  • 12:10
    "Коледна мелодия", комедия, САЩ, 2015; реж. Марая Кери, с Лейси Чабърт, Бренън Елиът, Фина Страза, Кати Наджими, Мария Кери, [12+]
  • 13:35
    "Средностатистическо семейство VІІІ, 9 еп.", комедия, САЩ, 2016; реж. Лий Шалет Кемъл, с Патриша Хийтън, Нийл Флин, Чарли МакДърмът, Идън Шър, Атикъс Шафър, [12+]
  • 14:00
    "Аферата І, 9 еп.", драма, САЩ, 2014; реж. Джефри Райнър, с Доминик Уест, Рут Уилсън, Мора Тиърни, Джошуа Джаксън, Джулия Голдани Телс, [15+]
  • 15:00
    "Красавицата и звярът (2017)", семеен - фентъзи, САЩ, 2017; реж. Бил Кондон, с Ема Уотсън, Дан Стивънс, Люк Евънс, Джош Гад, Кевин Клайн, [7+]
Пълна програма
  • 11:50
    "Californication ІІІ, 3 еп.", комедия, САЩ, 2009; реж. Дейвид Фон Анкън, с Дейвид Духовни, Наташа МакЕлън, Памела Адлън, Маделин Мартин, Ивън Хендлър, [15+]
  • 12:20
    "Californication ІІІ, 4 еп.", комедия, САЩ, 2009; реж. Барт Фройндлих, с Дейвид Духовни, Наташа МакЕлън, Памела Адлън, Маделин Мартин, Ивън Хендлър, [15+]
  • 12:50
    "Милиарди ІІ, 7 еп.", драма, САЩ, 2017; реж. Джон Сингълтън, с Пол Джамати, Деймиън Люис, Маги Сиф, Малин Акерман, Тоби Ленард Мур, [15+]
  • 13:45
    "Милиарди ІІ, 8 еп.", драма, САЩ, 2017; реж. Оливър Хиршбигел, с Пол Джамати, Деймиън Люис, Маги Сиф, Малин Акерман, Тоби Ленард Мур, [15+]
Пълна програма
  • 12:00
    Fash-back
  • 12:15
    Fash-back
  • 12:30
    Fash-back
  • 12:45
    Fash-back
Пълна програма
  • 12:00
    Пирин - бялото предизвикателство (образователен филм за зимен туризъм)
  • 12:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 13:00
    Страсти по Йоан (образователен филм за религиозен туризъм)
  • 13:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
Пълна програма
  • 12:00
    Футбол: Индийска суперлига
  • 14:00
    Футбол: Байерн ТВ
  • 15:55
    Новини
  • 16:00
    Футбол: Барса ТВ
Пълна програма
  • 12:05
    Баскетбол: Еврокупа
  • 13:55
    Новини
  • 14:00
    Голф: Европейски тур
  • 17:05
    ММА: Класика от UFC
Пълна програма
  • 11:50
    Team Umizoomi
  • 12:15
    Shimmer and Shine
  • 12:40
    Shimmer and Shine
  • 13:00
    Max & Ruby
Пълна програма
  • 12:00
    Ендевър, сезон 1, еп. 5, Великобритания, криминален/мистерии, 2013
  • 13:30
    Мистериите на Мис Фишър, сезон 1, еп. 4, Австралия, криминален/мистерии, 2013
  • 14:30
    Гранд хотел, сезон 2, еп. 1, Испания, исторически/драма, 2012
  • 15:15
    Господин Селфридж, сезон 2, еп. 7, Великобритания, исторически/драма, 2014
Пълна програма

Сериали

Viasat Explorer 12:15
Царе на строителството с дървен материал, сезон 2, еп. 7
Fox Life 12:25
Скандал - седми сезон, еп. 2
Viasat History 12:30
Средновековните мъртъвци, сезон 3, еп. 3
e-kids 12:30
Покемон - анимационен сериал
Fox Crime 12:30
Глейдс - четвърти сезон, еп. 6

Всички предавания

Спорт

Mtel Sport 2 12:15
Футбол: Барса ТВ 10 епизод
Sky Sports 12:30
Футбол
Ring.BG 12:30
Италия, Серия А: Кротоне - Наполи
ТВ Европа 12:45
прогноза за времето и спорт
Diema Sport 13:00
Волейбол: Финал за Купата на България, повторение

Всички предавания

Филми

HBO 12:15
"Денят на независимостта: Нова заплаха", екшън - фантастика, САЩ, 2016; реж. Роланд Емерих, с Лиъм Хемсуърт, Джеф Голдблум, Бил Пулман, Майка Монро, Травис Тоуп, [12+]
HBO3 12:15
"Californication ІІІ, 12 еп.", комедия, САЩ, 2009; реж. Стивън Хопкинс, с Дейвид Духовни, Наташа МакЕлън, Памела Адлън, Маделин Мартин, Ивън Хендлър, [15+]
HBO HD 12:15
"Денят на независимостта: Нова заплаха", екшън - фантастика, САЩ, 2016; реж. Роланд Емерих, с Лиъм Хемсуърт, Джеф Голдблум, Бил Пулман, Майка Монро, Травис Тоуп, [12+]
Fen TV 12:30
Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
Nova TV 12:30
"Войната на розите"- сериен филм

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания



{START_COUNTER}