ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 12:00
    По света и у нас Информационна емисия
  • 12:30
    Мадагаскар 3 анимационен филм /п/
  • 14:00
    Телепазарен прозорец
  • 14:15
    Светът на Япония: Моменти от Ишикава
Пълна програма
  • 12:00
    bTV Новините - обедна емисия
  • 12:30
    "Шоуто на Слави" /п/- вечерно ток шоу
  • 13:30
    Премиера: "Любов под наем" - сериал, с. 1, еп. 39
  • 15:00
    "Изкушение" - сериал, с.1, еп.21
Пълна програма
  • 12:00
    Новините на NOVA
  • 12:30
    "Войната на розите"- сериен филм
  • 13:30
    "Остани с мен" (премиера) - сериен филм
  • 14:30
    "Прости ми" (премиера) - сериен филм
Пълна програма
  • 10:30
    ОколоСВЕТСКО с Бойка Делиева и Константина Живова
  • 12:30
    Новините ON AIR
  • 13:00
    Необичайните заподозрени с Георги Лозанов /п./
  • 14:00
    Телепазарен прозорец
Пълна програма
  • 12:00
    В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки/Йордан Кирилов
  • 14:00
    Update - предаване за високите технологии с водещ Бойчо Попов/Елена Кирилова /п./
  • 15:00
    Водещите новини
  • 15:05
    Бизнес старт - сутрешен блок с Живка Попатанасова и Димитър Вучев /п./
Пълна програма
  • 12:00
    Телешоп
  • 14:00
    Престъпления без граници; сезон 3, епизод 5, криминален, драма, Франция, 2015
  • 15:00
    Тоталкар; сезон 4, епизод 1, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2017
  • 15:35
    Тоталкар; сезон 4, епизод 2, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2017
Пълна програма
  • 11:55
    Войната за спасяването на китовете: Игла в купа сено
  • 12:50
    Войната за спасяването на китовете: Нищо не е идеално
  • 13:45
    Най-големите и най-лошите: Соленоводни крокодили
  • 14:40
    Най-дивата Латинска Америка: Андите
Пълна програма
  • 12:00
    "Новините в 12" - обедна емисия
  • 12:30
    "На жълтите павета" - публицистично предаване /п/
  • 13:00
    Новини
  • 13:10
    "Червената кралица" - сериен филм, Русия, 2 еп.
Пълна програма
  • 11:45
    "Майстори да се справят с ежедневието"
  • 12:15
    "Кой знае подобно нещо?" - куиз шоу
  • 13:00
    Новини
  • 13:15
    ARD бюфет
Пълна програма
  • 10:00
    Hit Mix
  • 14:00
    Standard SLO
  • 14:30
    Music Arena
  • 16:00
    TV Shop
Пълна програма
  • 11:00
    Парламентарен контрол пряко предаване от Народното събрание
  • 14:00
    Кратки новини
  • 14:15
    Красотата на природата Блатото Куширо
  • 14:30
    Ян Хус игрален филм /1 част/п/
Пълна програма
  • 12:00
    По света и у нас
  • 12:30
    Референдум /п/
  • 13:35
    Валя Балканска - днес и сега документален филм /2001 г./
  • 14:10
    Денят започва с Култура /п/
Пълна програма
  • 12:05
    Scooby Doo Where Are You!
  • 12:30
    Tom & Jerry
  • 12:36
    Tom & Jerry
  • 12:43
    Tom & Jerry
Пълна програма
  • 12:00
    "Стрелата" - сериал, с.2, еп.12
  • 13:00
    "Отмъщението на сестрите" - трилър (Канада, 2013), режисьор - Къртис Крауфорд, актьори - Брук Бърнс, Тим Розън, Ашли Джоунс, Ребека Амзалаг, Питър Дж. Грей и др.
  • 15:00
    "Монк" - сериал, с.3, еп.7
  • 16:00
    "Лонгмайър" - сериал, с.3, еп. 2
Пълна програма
  • 11:15
    "Дневниците на вампира" - сериал, с.6, еп.11,12
  • 13:15
    "Вътрешна сигурност" - сериал, с.3, еп.3
  • 14:30
    "Аз: Началото" - драма, фантастика (САЩ, 2014), режисьор - Майк Кейхил, актьори - Майкъл Пит, Стивън Ян, Астрид Берже-Фрисби, Брит Марлинг и др.
  • 16:45
    "Нощ във Вегас" - комедия, драма (САЩ, 2011), актьори - Дженифър Финиган, Бен Лоусън и др.
Пълна програма
  • 12:00
    "Кухня" - сериал
  • 13:00
    "По средата" /п./- сериал
  • 14:00
    "Двама мъже и половина" - сериал
  • 15:00
    "Новите съседи" /п./- комедиен сериал
Пълна програма
  • 12:00
    "Светлината на моя живот" - сериал
  • 13:00
    "Сияйна луна" - сериал
  • 14:30
    Премиера: "Какво ядем?" - документална поредица
  • 15:00
    "Истински истории" - риалити сериал
Пълна програма
  • 12:10
    Време за приключения
  • 12:25
    Малки Титани: В готовност
  • 12:34
    Малки Титани: В готовност
  • 12:50
    Малки Титани: В готовност
Пълна програма
  • 12:10
    "Държавата срещу Фриц Бауер", биографична драма, Германия, 2015; реж. Ларс Крауме, с Бургарт Клауснер, Роналд Зеерфелд, Зебастиан Бломберг, Йорг Шютауф, Лилит Щангенберг, [12+]
  • 13:55
    "Плът на раздора", криминална драма, САЩ, 1993; реж. Стив Клоувс, с Денис Куейд, Мег Райън, Джеймс Каан, Гуинет Полтроу, Скот Уилсън, [15+]
  • 16:00
    "На безценица", комедийна драма, Франция, 2014; реж. Луи-Жюлиен Пети, с Оливие Бартелеми, Корин Масиеро, Паскал Демолон, Сара Сюко, М'Барек Белкук, [12+]
  • 17:45
    "Право в десетката", романтична комедия, Великобритания, 2006; реж. Том Вон, с Джеймс МакАвой, Алис Ив, Ребека Хол, Катрин Тейт, Доминик Купър, [12+]
Пълна програма
  • 11:05
    "Учителят по цигулка", музикална драма, Бразилия, 2015; реж. Серджо Машадо, с Лазаро Рамос, Кайке Де Жесус, Елзио Виейра, Сандра Корвелони, Фернанда Де Фрейтас, [12+]
  • 12:45
    "Тим (1979)", романтична драма, Австралия, 1979; реж. Майкъл Пейт, с Пайпър Лори, Мел Гибсън, Алвин Къртс, Пат Евисън, Питър Гуин, [12+]
  • 14:35
    "Да откриеш Невърленд", биографична драма, Великобритания, 2004; реж. Марк Форстър, с Джони Деп, Кейт Уинслет, Джули Кристи, Дъстин Хофман, Рада Мичъл, [12+]
  • 16:20
    "Народът срещу Лари Флинт", комедийна драма, САЩ, 1996; реж. Милош Форман, с Уди Харелсън, Къртни Лав, Едуард Нортън, Брет Харелсън, Дона Хановър, [15+]
Пълна програма
  • 12:00
    Amanpour
  • 12:30
    African Voices
  • 13:00
    New Day
  • 14:00
    CNN Talk
Пълна програма
  • 11:30
    "Пепел от рози" - сериен филм, /п/
  • 12:30
    "Семейни войни" - телевизионна игра, /п/
  • 13:30
    "Любовна хижа" - романтична комедия с уч. на Кристина Плайт, Аугуст Шмьолцер, Ян Сосниок, Елфи Ешке и др.
  • 15:30
    "Ритъмът на мечтите" - сериал, /п/
Пълна програма
  • 12:00
    "Етажна собственост" - сериал, сезон 2, /п/
  • 13:00
    "Военни престъпления" - сериал, сезон 11
  • 13:50
    "Комисар Рекс" - сериал, сезон 14
  • 14:50
    "Тежка кавалерия" - екшън с уч. на екшън с уч. на Жан-Клод Ван Дам, Вивика А. Фокс, Раз Адоти, Вив Лийкок и др.
Пълна програма
  • 12:00
    Да продадеш колата си: Джип Уилис
  • 13:00
    Двойно оцеляване: Потъващи
  • 14:00
    Тираджии в пустошта: Епизод 4
  • 15:00
    Тираджии в пустошта: Епизод 5
Пълна програма
  • 11:26
    Бъдещето на...: Безсмъртието
  • 12:14
    Ловци на митове: Свръхестествени стрелци
  • 13:02
    Как са го направили?: Епизод 20
  • 13:26
    Фабрика за храна: САЩ: Вълшебни пръчици
Пълна програма
  • 11:30
    Уенди Ву
  • 13:10
    Законът на Майло Мърфи
  • 13:30
    Законът на Майло Мърфи
  • 13:55
    Мики Маус
Пълна програма
  • 12:10
    "Да изобретяваме"
  • 12:35
    "Фокуси"
  • 12:50
    "Фокуси"
  • 13:05
    "Гастрономи"
Пълна програма
  • 12:00
    Кученце в джобче - анимационен сериал
  • 12:30
    Покемон - анимационен сериал
  • 13:00
    Кибербитка - анимационен сериал
  • 13:30
    Лешникотрошачката - анимационен филм
Пълна програма
  • 12:00
    Резонанс - с Васко Мавриков
  • 13:00
    Новини
  • 13:15
    Наследницата - 157 еп. - Сериал
  • 14:15
    Баровки - 48 еп. - Сериал
Пълна програма
  • 12:10
    Спортът днес
  • 12:15
    Без коментар: кадри от актуални събития без журналистически коментар
  • 12:45
    Международни събития
  • 13:10
    Спортът днес
Пълна програма
  • 11:30
    Ски-алпийски дисциплини: СК (мъже), Венген, спускане за комбинация, директно
  • 13:00
    Ски полети: Световна купа в Кулм, квалификация, директно
  • 14:00
    Северна комбинация: Световна купа във Вал ди Фиеме, ски бягане, директно
  • 15:00
    Биатлон: Световна купа (мъже), Руполдинг, щафета
Пълна програма
  • 12:00
    Тенис: ATP турнир в Сидни, директно
  • 14:00
    Ски-алпийски дисциплини: СК (мъже), Венген, спускане за комбинация
  • 14:45
    Ски-алпийски дисциплини: СК (мъже), Венген, слалом за комбинация, директно
  • 16:00
    Тенис: ATP турнир в Сидни
Пълна програма
  • 11:35
    Най-трудното оцеляване Аляска, сезон 1, еп. 8
  • 12:20
    Големият див север, сезон 1, еп. 4
  • 13:05
    Големият див север, сезон 1, еп. 5
  • 13:50
    Големият див север, сезон 1, еп. 6
Пълна програма
  • 11:35
    Alpine Adventurer Series 3
  • 12:30
    Blood, Sweat & Gears
  • 13:25
    X Games - Aspen
  • 14:20
    Monster Jam
Пълна програма
  • 12:00
    Багрите на България /фолклорна и народна музика/
  • 12:30
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 13:05
    Телепазар
  • 13:20
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
Пълна програма
  • 12:00
    Щастлив живот в малка къща
  • 12:30
    Щастлив живот в малка къща
  • 13:00
    Ловци на къщи
  • 13:30
    Ловци на къщи
Пълна програма
  • 11:55
    Без пукната пара - втори сезон, еп. 18
  • 12:25
    Това сме ние - втори сезон, еп. 8
  • 13:20
    Анатомията на Грей - четиринадесети сезон, еп. 1
  • 14:15
    Поднови или продай - риалити, еп. 17
Пълна програма
  • 11:35
    Военни престъпления - шести сезон, еп. 20
  • 12:30
    Глейдс - четвърти сезон, еп. 2
  • 13:20
    Елементарно, Уотсън - четвърти сезон, еп. 17
  • 14:15
    Частни детективи - втори сезон, еп. 7
Пълна програма
  • 12:05
    "Еволюция", комедия, САЩ, 2001; реж. Айвън Райтман, с Дейвид Духовни, Джулиан Мур, Орландо Джоунс, Шон Уилям Скот, Тед Левин, [12+]
  • 13:45
    "Лудостта да си нормален", биографична драма, Великобритания, 2017; реж. Робърт Мълан, с Дейвид Тенант, Елизабет Мос, Майкъл Гамбън, Гейбриъл Бърн, Дейвид Бамбър, [15+]
  • 15:25
    "Пътуването на Фани", военна драма, Франция, 2016; реж. Лола Доайон, с Леони Сушо, Фантин Ардюан, Жулиан Люпро, Райън Броди, Анаис Мейрингер, [12+]
  • 17:00
    "Младият папа I, 3 еп.", драма, Италия, 2016; реж. Паоло Сорентино, с Джуд Лоу, Даян Кийтън, Силвио Орландо, Скот Шепърд, Сесил Де Франс, [15+]
Пълна програма
  • 11:25
    Големите железопътни линии на континента, сезон 3, еп. 2
  • 12:30
    Големите железопътни линии на континента, сезон 3, еп. 3
  • 13:35
    Шпионските тайни за бившия крал, сезон 1, еп. 2
  • 14:25
    Вълци, сезон 1, еп. 5
Пълна програма
  • 12:00
    Спецове в заложната къща: Покемон залози
  • 12:30
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Родното място е най-добро
  • 13:00
    Американски антиквари: Великата конфронтация на тиквите
  • 14:00
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Профил на един комарджия
Пълна програма
  • 12:00
    С въдица в ръка – тв поредица, втори сезон, 97 еп.
  • 12:30
    Ловци на мигове – тв поредица, 12 еп.
  • 13:00
    Рейсинг екстрийм – тв поредица, четвърти сезон, 29 еп.
  • 13:30
    ЗА РИБА – тв поредица, пети сезон, 14 еп.
Пълна програма
  • 11:55
    "Кайю"
  • 12:25
    "Хари и неговата кофа, пълна с динозаври"
  • 12:50
    "Бож"
  • 13:00
    "Кит и Кейт"
Пълна програма
  • 12:00
    НОВИНИ
  • 12:15
    Телемаркет
  • 12:20
    "Парламентът на живо
  • 13:00
    НОВИНИ
Пълна програма
  • 02:45
    JDM
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:30
    Драконова топка Z (анимация)
  • 19:00
    Хартли (фейлетон)
Пълна програма
  • 11:55
    "Малкият Галахад" - драма / комедия с Елвис Пресли, Джиг Йънг, Лола Олбрайт, Чарлз Бронсън.
  • 13:30
    "Злато" - екшън филм с Роджър Мур, Сузана Йорк.
  • 15:30
    "Сбогом, Сабата" - екшън / приключенски с Юл Бринър, Дийн Рийд.
  • 17:15
    "Братята Уорнър" - документален филм с Денис Хопър, Деби Рейнолдс.
Пълна програма
  • 12:00
    AUTO MUNDIAL
  • 12:30
    AFRICA ECO RACE
  • 12:45
    SUPER FORMULA HIGHLIGHTS
  • 14:15
    MICHELIN LE MANS CUP
Пълна програма
  • 12:00
    Само хитове
  • 14:00
    Майки тийнейджърки 2
  • 15:00
    Майки тийнейджърки 2
  • 16:00
    Пич, оправи ми колата
Пълна програма
  • 12:00
    Dua Lipa: MTV Live Stage
  • 12:25
    Anne-Marie: MTV Live Stage
  • 12:50
    Charli XCX: MTV Brand New...
  • 13:15
    Clean Bandit: MTV Crashes Plymouth
Пълна програма
  • 11:00
    Super Massive Rock Stars!
  • 13:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 13:40
    The Decade's Biggest Anthems!
  • 15:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
Пълна програма
  • 12:00
    Градът на бялата мечка, сезон 1, еп. 6
  • 12:25
    Градът на бялата мечка, сезон 1, еп. 7
  • 12:55
    Градът на бялата мечка, сезон 1, еп. 8
  • 13:20
    Градът на бялата мечка, сезон 1, еп. 9
Пълна програма
  • 12:00
    Сервиз SOS 3, еп. 5
  • 13:00
    Мръсна работа, еп. 4
  • 14:00
    Арестувани зад граница 8, еп. 9
  • 15:00
    Разследване на самолетни катастрофи, еп. 1
Пълна програма
  • 11:40
    Дивите острови на Европа, еп. 1
  • 12:25
    Диви острови, еп. 4
  • 13:10
    Диви острови, еп. 3
  • 14:00
    Диви острови, еп. 6
Пълна програма
  • 12:05
    Футбол: Амиен - Пари Сен Жермен, четвъртфинален мач за Купата на Лигата, повторение
  • 14:00
    Футбол: Метц - Марсилия, мач от френската Лига 1, повторение, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 16:00
    Футбол: Болтън Уондърърс - Хъл Сити, мач от Чемпиъншип, повторение
  • 18:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
Пълна програма
  • 11:15
    "Времето ще покаже"
  • 14:00
    Новини (със субтитри)
  • 14:15
    "Хайде да се оженим!"
  • 15:00
    "Мъжко / Женско"
Пълна програма
  • 12:05
    "Класика в жанра" - хитовете през годините
  • 12:40
    "Промо" - новите хитове
  • 13:00
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 13:05
    "От извора" - българска народна музика
Пълна програма
  • 11:30
    "Музикален пъзел" - избрани песни
  • 12:30
    "На мегдана" - инструментална и танцова музика
  • 13:30
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 13:40
    "На мегдана" - инструментална и танцова музика
Пълна програма
  • 12:05
    "Фолклорен пъзел" - фолклорна програма
  • 13:00
    "Промо" - нови видеоклипове
  • 13:05
    "Show Time" - музикална програма
  • 14:00
    "Картини от Света" - музикална импресия
Пълна програма
  • 12:05
    "Майк и Моли" - комедиен сериал
  • 12:30
    "Как срещнах майка ви" - сериал
  • 13:25
    "2 разорени момичета: Без пукната пара" - сериал
  • 14:20
    "Двама мъже и половина" - сериал
Пълна програма
  • 12:00
    Испания, Купа на Краля: Севиля - Кадис
  • 14:00
    Испания, Купа на Краля: Барселона - Селта
  • 16:00
    Италия, Серия А: Фиоретина - Интер
  • 18:00
    Италия, Серия А: Каляри - Ювентус
Пълна програма
  • 11:00
    "Семейство Тровато: Разкрития на измами от детективите" - доку поредица
  • 13:00
    "12 часа" - обеден информационен журнал
  • 15:00
    "Синята светлина" - доку-поредица
  • 16:00
    "В капана на подозренията" - доку-поредица
Пълна програма
  • 11:00
    Игрален филм
  • 14:30
    Игрален филм
  • 16:05
    Игрален филм
  • 17:40
    Игрален филм
Пълна програма
  • 12:00
    "48 минути"
  • 13:00
    Игрален филм
  • 15:00
    "Особено мнение"
  • 16:00
    Сериал: "Ловът на Пепеляшка"
Пълна програма
  • 12:00
    "В името на справедливостта: Ние се борим за Вас!" - поредица
  • 13:00
    "Адвокатите на пост" - поредица
  • 14:00
    "Патрулна обиколка: Специалистите" - репортаж
  • 15:00
    "Патрулна обиколка" - репортаж
Пълна програма
  • 10:30
    Парламентарен живот /на живо/
  • 12:30
    НОВИНИ - обедна емисия /на живо/
  • 12:45
    Китка народни песни
  • 13:00
    Прокудени от бащин край /повторение /
Пълна програма
  • 12:00
    Обзор на футболната лига
  • 13:00
    Гинес ръгби клуб
  • 14:00
    Дартс: Световно първенство в Пърфлийт
  • 19:00
    Обзор на футболната лига
Пълна програма
  • 12:05
    Sammy - Kleine Flossen, gro.e Abenteuer
  • 12:30
    Die Nektons - Abenteurer der Tiefe
  • 12:55
    Go Wild! - Mission Wildnis
  • 13:25
    Sally Bollywood
Пълна програма
  • 12:00
    Новини
  • 12:15
    Исторически календар
  • 12:30
    Регионите отблизо-предаване на Телемедиа
  • 14:00
    Фолклорна трапеза - музикално-кулинарно предаване
Пълна програма
  • 12:02
    We Love Music
  • 18:02
    1 Artist 3 Hits
  • 18:12
    Top 10
  • 19:02
    New 4 U
Пълна програма
  • 12:00
    2 на милион: Момчета от стомана
  • 13:00
    Ин витро: Пътят на надеждата: Каролина и Джейкъб
  • 14:00
    Искам да изглеждам както преди: Епизод 5
  • 15:00
    Теглото ми ще ме убие: Последна надежда
Пълна програма
  • 12:00
    Мездра - Живот от милиони години
  • 12:30
    Виж България - Албена, място, където пясъкът среща морето
  • 13:00
    Национален парк Рила
  • 13:30
    На колела
Пълна програма
  • 12:00
    Загадки в музея
  • 13:00
    Търсене на дом по света
  • 13:30
    Търсене на дом по света
  • 14:00
    Търсене на дом по света
Пълна програма
  • 12:00
    Загадки в музея
  • 13:00
    Търсене на дом по света
  • 13:30
    Търсене на дом по света
  • 14:00
    Търсене на дом по света
Пълна програма
  • 10:25
    Операция "Спасение", Австралия,САЩ, екшън/драма/военен, 2005
  • 12:35
    Девет ярда, САЩ, комедия/криминален, 2000
  • 14:15
    Стаята на Марвин, САЩ, драма, 1996
  • 15:50
    Моята мащеха е извънземно, САЩ, комедия/фентъзи, 1988
Пълна програма
  • 12:00
    Новини
  • 12:30
    Новини
  • 13:00
    "Денят с Веселин Дремджиев" - предаване за анализи и коментари по актуални теми
  • 13:30
    Новини
Пълна програма
  • 12:00
    Лесни рецепти - пети сезон, еп. 2
  • 12:30
    Печивата на Марта Стюарт - кулинарно предаване, еп. 8
  • 13:00
    Новата балканска кухня с Божана - кулинарно предаване, еп. 13
  • 13:30
    Новата балканска кухня с Божана - кулинарно предаване, еп. 14
Пълна програма
  • 12:00
    Познайте годината!
  • 13:00
    Най-големите парти хитове на изпълнители мъже през 2017: Топ 50
  • 18:00
    Нека патрито да започне!
  • 21:00
    Подгряване за уикенда!
Пълна програма
  • 11:00
    Действай 3D - Роматничен, Музикален , 2013, Режисьор: Дуей Адлър, В ролите: Дерек Хоу, БоА, Джеферсън Браун, Мики Исикава, Майкъл Мандо, Дан Лория, Рик Гонзалес, Изабела Мико, Уесли Джонатан, Уил Юн Лий
  • 12:30
    Нещо назаем - Комедия, Драма, Романтичен, 2011, Режисьор: Люк Грийнфилд, В ролите: Кейт Хъдсън, Джон Красински, Ашли Уилямс, Стив Хауей, Дженифър Гудуин, Колин Еглисфилд
  • 14:00
    Авантаджии - Комедия, 2012, Режисьор: Дан Росен, В ролите: Оливия Мън, Джейн Сиймур, Натали Моралес, Зоуи Бойл, Клифтън Колинс - мл., Дейв Фоули,
  • 16:00
    Инстинкт за отмъщение - Криминален, Драма, Трилър, 2007, Режисьор: Франк. Рейес, В ролите: Даня Рамирес, Майкъл Филип Дел Рио, Рик Гонзалес, Мани Перез, Уонда Де Хесус
Пълна програма
  • 11:55
    "4 сватби и едно вълшебно пътешествие" - доку-поредица
  • 13:00
    "Кралица на пазаруването" - доку-поредица
  • 14:00
    "Между тюл и сълзи" - доку-поредица
  • 15:00
    "Моето дете, твоето дете - А как възпитаваш ти?" - доку-поредица
Пълна програма
  • 12:00
    "Географски ширини" - документална поредица
  • 12:30
    "Церемонията" - драма/трилър, Франция/Германия, режисьор: Клод Шаброл; участват: Изабел Юпер, Сандрин Бонер, Жан-Пиер Касел, Жаклин Бисе и др./п/
  • 14:00
    Eкология
  • 14:30
    История/п/
Пълна програма
  • 11:40
    Хавай 5-0 - трети сезон, еп. 14
  • 12:35
    Необикновените - първи сезон, еп. 11
  • 13:30
    От местопрестъплението: Маями, еп. 2
  • 14:25
    От местопрестъплението: Маями, еп. 3
Пълна програма
  • 11:00
    Big Tunes!
  • 13:00
    New Music Fridays
  • 14:00
    Club Bangers!
  • 16:00
    Dance Classics!
Пълна програма
  • 12:00
    SWIMWEAR
  • 12:25
    F-PEOPLE
  • 12:30
    SWIMWEAR
  • 12:55
    FASHION WEEK
Пълна програма
  • 11:00
    Nothing But Hits
  • 13:00
    New Music Fridays
  • 14:00
    Big Fat Hits
  • 17:00
    New Music Fridays
Пълна програма
  • 12:00
    "Съдия Джуди" - 149 и 150 еп.
  • 12:50
    "Рождени дни" - 2052 еп.
  • 13:15
    "Студио за татуировки" - 10 еп.
  • 14:05
    "Измамници"
Пълна програма
  • 12:00
    Новини
  • 12:15
    Топ шоп
  • 12:30
    новини
  • 12:45
    прогноза за времето и спорт
Пълна програма
  • 11:55
    Оружейные дома мира
  • 12:25
    Рыбалка сегодня XL
  • 12:50
    По следам Хемингуэя
  • 13:25
    Горная охота с Эдуардом Бендерским
Пълна програма
  • 12:00
    "Не-приятели" - комедия с уч. на Бела Торн, Зендая, Мери Маусер, Ник Робинсън, Стефани Скот, Конър Прайс и др.
  • 14:00
    "Последен шанс за любовта" - романтичен филм с уч. на Джеси Хътч, Аликс Анджелис, Томас Будоа, Ейприл Боулби и др.
  • 15:45
    "Предложението" - романтична комедия с уч. на с уч. на Сандра Бълок, Райън Рейнолдс, Мери Стийнбъргън, Крейг Нелсън, Бети Уайт и др., /п/
  • 18:00
    "От местопрестъплението: Кибер атаки" - сериал, сезон 1
Пълна програма
  • 11:30
    Moonshiners: Last Shiner Standing
  • 12:15
    Must Love Cats: Episode 11
  • 13:00
    Through the Wormhole with Morgan Freeman: Is Time Travel Possible?
  • 13:45
    Cake Boss: Golf Greens & Gravity
Пълна програма
  • 12:10
    WORDS TO GROW
  • 12:15
    ART LAND
  • 12:20
    A SCHOOL DAY IN THE UK
  • 12:30
    KIDS IN ACTION
Пълна програма
  • 11:55
    Кухнята
  • 12:45
    Да готвиш наистина
  • 13:10
    Гражданка в ранчото
  • 13:35
    Гражданка в ранчото
Пълна програма
  • 12:10
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 12:40
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 13:05
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 13:30
    Ники, Рики, Дики и Дона
Пълна програма
  • 11:30
    Ски-алпийски дисциплини: СК (мъже), Венген, спускане за комбинация, директно
  • 13:00
    Ски полети: Световна купа в Кулм, квалификация, директно
  • 14:00
    Северна комбинация: Световна купа във Вал ди Фиеме, ски бягане, директно
  • 15:00
    Биатлон: Световна купа (мъже), Руполдинг, щафета
Пълна програма
  • 12:05
    "Еволюция", комедия, САЩ, 2001; реж. Айвън Райтман, с Дейвид Духовни, Джулиан Мур, Орландо Джоунс, Шон Уилям Скот, Тед Левин, [12+]
  • 13:45
    "Лудостта да си нормален", биографична драма, Великобритания, 2017; реж. Робърт Мълан, с Дейвид Тенант, Елизабет Мос, Майкъл Гамбън, Гейбриъл Бърн, Дейвид Бамбър, [15+]
  • 15:25
    "Пътуването на Фани", военна драма, Франция, 2016; реж. Лола Доайон, с Леони Сушо, Фантин Ардюан, Жулиан Люпро, Райън Броди, Анаис Мейрингер, [12+]
  • 17:00
    "Младият папа I, 3 еп.", драма, Италия, 2016; реж. Паоло Сорентино, с Джуд Лоу, Даян Кийтън, Силвио Орландо, Скот Шепърд, Сесил Де Франс, [15+]
Пълна програма
  • 09:30
    Playlist
  • 18:00
    Lucky 7
  • 19:00
    Hip-Hop of BG
  • 19:30
    Music of BG
Пълна програма
  • 11:50
    The Lion Guard
  • 12:15
    The Lion Guard
  • 12:45
    Sofia the First
  • 13:10
    Sofia the First
Пълна програма
  • 12:10
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 12:40
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 13:05
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 13:30
    Ники, Рики, Дики и Дона
Пълна програма
  • 12:00
    80s Boys Vs 80s Girls
  • 13:00
    We Are The 80s
  • 15:00
    Smells Like The 90s
  • 17:00
    80s Boys Vs 80s Girls
Пълна програма
  • 11:55
    On the Case with Paula Zahn: Web of Lies
  • 12:50
    I Almost Got Away With It: Got to Watch Those Country Girls
  • 13:45
    Nightmare Next Door: Cruel Intentions
  • 14:40
    Lone Star Mystery: A Disappeared Special
Пълна програма
  • 11:55
    Perfection: Episode 11
  • 12:20
    Ultimate Clash: Hopkins vs Foreman
  • 12:51
    Legends: Muhammad Ali
  • 13:15
    Ultimate Clash: De La Hoya vs Mayweather
Пълна програма
  • 11:50
    Alaska's Wild Gourmet
  • 12:15
    Bottom Feeders
  • 12:40
    Bottom Feeders
  • 13:05
    Bottom Feeders
Пълна програма
  • 12:00
    Спецове в заложната къща: Покемон залози
  • 12:30
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Родното място е най-добро
  • 13:00
    Американски антиквари: Великата конфронтация на тиквите
  • 14:00
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Профил на един комарджия
Пълна програма
  • 12:00
    Мръсна работа, еп. 4
  • 13:00
    Арестувани зад граница 8, еп. 9
  • 14:00
    Разследване на самолетни катастрофи, еп. 1
  • 15:00
    Разследване на самолетни катастрофи, еп. 2
Пълна програма
  • 12:00
    bTV Новините - обедна емисия
  • 12:30
    "Шоуто на Слави" /п/- вечерно ток шоу
  • 13:30
    Премиера: "Любов под наем" - сериал, с. 1, еп. 39
  • 15:00
    "Изкушение" - сериал, с.1, еп.21
Пълна програма
  • 12:10
    Комисар Рекс: Специален отряд; сезон 1, епизод 9, семеен, екшън, Италия, 2014
  • 13:20
    Откуп; сезон 1, епизод 9, екшън, криминален, Канада, 2017
  • 14:15
    Скорпион; сезон 2, епизод 6, екшън, драма, САЩ, 2015
  • 15:10
    Киберпрестъпления; сезон 2, епизод 13, криминален, драма, САЩ, 2016
Пълна програма
  • 12:00
    Отмъщението; сезон 2, епизод 28, драма, мистерия, 2014
  • 13:10
    Телешоп
  • 13:25
    Тайни & лъжи; сезон 2, епизод 8, криминален, драма, САЩ, 2016
  • 14:25
    Ченгета новобранци; сезон 1, епизод 6, криминален, драма, Канада, 2010
Пълна програма
  • 12:00
    Разтърсващи престъпления: Дейл Криган
  • 13:00
    Какво е нужно за убийство: Измами, убийство, отричане
  • 13:30
    Какво е нужно за убийство: Убиеца Казанова
  • 14:00
    Часовете преди убийство: Луди години
Пълна програма
  • 10:50
    Златни години
  • 12:45
    Обери мафията
  • 14:50
    Робиня съм аз
  • 16:30
    Аматьори
Пълна програма
  • 11:40
    Док.фильм "Неизвестная планета"
  • 12:15
    "Золотой век"
  • 13:00
    Худ.фильм "Дедлайн" 16+
  • 14:00
    Док.фильм "Неизвестная планета"
Пълна програма
  • 12:00
    "Фолклорна дъга": "Орфеево изворче 2005" /2 част
  • 12:30
    "Новини" - информационна емисия на ТВ СКАТ
  • 13:30
    "Новини" - информационна емисия на ТВ СКАТ
  • 13:45
    "Шарена седянка" - поздравителен концерт, 2 част /на живо/
Пълна програма
  • 12:05
    I Live With Models
  • 12:30
    Ridiculousness
  • 12:55
    Ridiculousness
  • 13:20
    Punk'd
Пълна програма
  • 12:01
    Wash Me Clean (18+)
  • 12:22
    Fashionable Fuckers (18+)
  • 12:47
    You Are Next!!! (18+)
  • 13:10
    Tight Euro Sluts Like It In The Asshole (18+)
Пълна програма
  • 11:40
    Ски-скок: Състезание от веригата "Четирите шанци"
  • 13:25
    Спортни новини
  • 13:35
    Световна купа по биатлон: индивидуална дисциплина /мъже/
  • 15:25
    Световна купа по биатлон: щафета /мъже/ пряко предаване от Руполдинг /Германия/
Пълна програма
  • 11:55
    Фалшификатори
  • 14:05
    Марикен
  • 16:05
    Наградата
  • 18:10
    Като син
Пълна програма
  • 12:00
    Новини
  • 12:15
    Прогноза за времето и агропрогноза
  • 12:25
    Борсова информация
  • 12:30
    Агрокоментар
Пълна програма
  • 12:00
    Красиви умове
  • 13:00
    Великият глад на Мао
  • 14:00
    Духът на Бангкок
  • 15:00
    Не си забравяйте паспорта
Пълна програма
  • 12:05
    Хайди
  • 13:55
    Коледна целувка
  • 15:25
    Последният дар
  • 17:20
    Броукън Хил
Пълна програма
  • 12:00
    Firsthand
  • 12:30
    Firsthand
  • 13:00
    Drive Thru New Zealand
  • 13:30
    Drive Thru New Zealand
Пълна програма
  • 11:55
    Гепардите от дълбините на океана
  • 12:50
    Планетата Европа (5)
  • 13:40
    Зоопаркът - Дъблин (7)
  • 14:05
    Зоопаркът - Дъблин (8)
Пълна програма
  • 12:00
    Боженци през пролетта
  • 12:30
    Гражданин на света
  • 13:00
    Спа курорти
  • 13:30
    Нигерия кърви пертол
Пълна програма
  • 12:00
    InterMezzo
  • 13:30
    Les Dissonances - Beethoven
  • 14:15
    Great Motets of the Age of Enlightenment in Versailles - Pygmalion
  • 16:10
    InterMezzo
Пълна програма
  • 12:00
    Студио "Волейбол", директно
  • 12:15
    Волейбол: Първи четвъртфинален мач за Купата на България, директно
  • 14:15
    Студио "Волейбол", директно
  • 15:00
    Волейбол: Втори четвъртфинален мач за Купата на България, директно
Пълна програма
  • 12:00
    "НБА Екшън", предаване за баскетбол от НБА (2017-18), 15-и епизод, повторение
  • 13:00
    Баскетбол: Маями Хийт - Юта Джаз, мач от НБА, повторение
  • 15:30
    "Светът на Висшата лига", предаване за английски футбол (2017-18), 28-и епизод, повторение
  • 16:00
    Обзор на кръга на Карабао къп (2017-18), 6-и епизод, повторение
Пълна програма
  • 11:55
    Пола Зан разглежда случая: Мрежа от лъжи
  • 12:50
    Почти ми се размина: Провинциални момичета
  • 13:45
    Кошмарни съседи: Жестоки намерения
  • 14:40
    Изчезнали: специално издание 3
Пълна програма
  • 11:00
    "Код 11-13", информационно шоу и новини в развитие LIVE
  • 13:00
    "Хайд Парк", дискусионно предаване със Силвия Великова и Поли Паунова (п)
  • 15:00
    "Един прекрасен ден", магазинно предаване с водещ Каролина Братанова, (п)
  • 16:30
    еМисия България LIVE
Пълна програма
  • 12:00
    CarpZoom: Лятно време
  • 12:30
    Поколение шарани - Случи се през 2017
  • 13:00
    Рибата, рибарят и готвачът - В Тапиосентмартон
  • 13:30
    Дуди Байтс - Трудно кълвящи риби
Пълна програма
  • 10:40
    "Играчки", комедия, САЩ, 1992; реж. Бари Левинсън, с Робин Уилямс, Майкъл Гамбън, Джоан Кюсак, Робин Райт, Ел Ел Куул Джей, [12+]
  • 12:40
    "Средностатистическо семейство VІІІ, 10 еп.", комедия, САЩ, 2017; реж. Джафар Махмуд, с Патриша Хийтън, Нийл Флин, Чарли МакДърмът, Идън Шър, Атикъс Шафър, [12+]
  • 13:05
    "Аферата І, 10 еп.", драма, САЩ, 2014; реж. Джефри Райнър, с Доминик Уест, Рут Уилсън, Мора Тиърни, Джошуа Джаксън, Джулия Голдани Телс, [15+]
  • 14:05
    "Моят сляп брат", романтична комедия, САЩ, 2016; реж. Софи Гудхарт, с Адам Скот, Ник Крол, Джени Слейт, Зоуи Казан, Чарли Хюсън, [15+]
Пълна програма
  • 11:35
    "Когато баща ми стана храст", семейна драма, Холандия, 2016; реж. Никол Ван Килсдонк, със Силесте Холсхаймер, Матсен Монтсма, Теун Куилбоер, Нортйе Херлаар, Анеке Блок, [12+]
  • 13:05
    "Californication ІІІ, 5 еп.", комедия, САЩ, 2009; реж. Дейвид Фон Анкън, с Дейвид Духовни, Наташа МакЕлън, Памела Адлън, Маделин Мартин, Ивън Хендлър, [15+]
  • 13:35
    "Californication ІІІ, 6 еп.", комедия, САЩ, 2009; реж. Майкъл Леман, с Дейвид Духовни, Наташа МакЕлън, Памела Адлън, Маделин Мартин, Ивън Хендлър, [15+]
  • 14:05
    "Бронзовата градина I, 2 еп.", криминална драма, Аржентина, 2017; реж. Ернан Голдфрид, Пабло Фендрик, с Хоакин Фуриел, Луис Луке, Хулиета Зилберг, Норма Алеандро, Даниел Фанего, [15+]
Пълна програма
  • 12:00
    Masters of Style
  • 12:15
    Masters of Style
  • 12:30
    Masters of Style
  • 12:45
    Masters of Style
Пълна програма
  • 12:00
    Старопланински събор "Балкан фолк `2017", Велико Търново (образователен филм за семеен туризъм)
  • 12:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 13:00
    Сурва (образователен филм за арт туризъм и обичаи)
  • 13:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
Пълна програма
  • 12:00
    Тенис: ATP 500 Виена
  • 14:00
    Футбол: Байерн ТВ
  • 15:55
    Новини
  • 16:00
    Футбол: Барса ТВ
Пълна програма
  • 12:05
    Баскетбол: Евролига
  • 13:55
    Новини
  • 14:00
    Голф: Европейски тур
  • 17:05
    Trans World Sport
Пълна програма
  • 11:50
    Team Umizoomi
  • 12:15
    Shimmer and Shine
  • 12:40
    Shimmer and Shine
  • 13:00
    Max & Ruby
Пълна програма
  • 12:00
    Ендевър, сезон 2, еп. 1, Великобритания, криминален/мистерии, 2014
  • 13:30
    Мистериите на Мис Фишър, сезон 1, еп. 5, Австралия, криминален/мистерии, 2013
  • 14:30
    Гранд хотел, сезон 2, еп. 2, Испания, исторически/драма, 2012
  • 15:15
    Господин Селфридж, сезон 2, еп. 8, Великобритания, исторически/драма, 2014
Пълна програма

Сериали

Viasat Explorer 12:15
Царе на строителството с дървен материал, сезон 2, еп. 7
Fox Life 12:25
Скандал - седми сезон, еп. 2
Viasat History 12:30
Средновековните мъртъвци, сезон 3, еп. 3
e-kids 12:30
Покемон - анимационен сериал
Fox Crime 12:30
Глейдс - четвърти сезон, еп. 6

Всички предавания

Спорт

Mtel Sport 2 12:15
Футбол: Барса ТВ 10 епизод
Sky Sports 12:30
Футбол
Ring.BG 12:30
Италия, Серия А: Кротоне - Наполи
ТВ Европа 12:45
прогноза за времето и спорт
Diema Sport 13:00
Волейбол: Финал за Купата на България, повторение

Всички предавания

Филми

Cinemax 12:10
"Завръщане в утрешния ден", научно-фантастична драма, Белгия, 2015; реж. Лукас Босюи, с Коен Дьо Грав, Матео Симони, Робрехт Ванден Торен, Карина Смулдерс, Шарлот Ан Бонгартс, [12+]
HBO 12:15
"Денят на независимостта: Нова заплаха", екшън - фантастика, САЩ, 2016; реж. Роланд Емерих, с Лиъм Хемсуърт, Джеф Голдблум, Бил Пулман, Майка Монро, Травис Тоуп, [12+]
HBO3 12:15
"Californication ІІІ, 12 еп.", комедия, САЩ, 2009; реж. Стивън Хопкинс, с Дейвид Духовни, Наташа МакЕлън, Памела Адлън, Маделин Мартин, Ивън Хендлър, [15+]
HBO HD 12:15
"Денят на независимостта: Нова заплаха", екшън - фантастика, САЩ, 2016; реж. Роланд Емерих, с Лиъм Хемсуърт, Джеф Голдблум, Бил Пулман, Майка Монро, Травис Тоуп, [12+]
Fen TV 12:30
Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания



{START_COUNTER}