ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 20:00
    По света и у нас Информационна емисия
  • 20:45
    Спортни новини
  • 21:00
    Панорама с Бойко Василев Обзорно политическо предаване
  • 22:00
    Червената кралица тв филм /4 епизод/
Пълна програма
  • 20:00
    Премиера: "Сега и завинаги" - сериал, с. 2, еп. 31
  • 21:30
    "Екатерина" - сериал, с.2, еп.9
  • 22:30
    "Шоуто на Слави" - вечерно ток шоу
  • 23:30
    bTV Новините - късна емисия
Пълна програма
  • 20:00
    "Играчът" (премиера) - сериен филм
  • 21:00
    "Дървото на живота" - сериен филм
  • 22:00
    "Подли камериерки" (нов сезон) - сериен филм, 4 сезон
  • 23:00
    "Господари на ефира"- забавно предаване
Пълна програма
  • 19:50
    Великата - сериал, историческа драма
  • 20:40
    Танц на ръба - сериал, драма
  • 21:30
    Новините ON AIR
  • 22:10
    Звезда за един ден - комедия, Франция, 2012 г.; режисьор: Ксавиер Джианоли; в ролите: Ксавиер Джианоли, Сесил дьо Франс, Ивон Мартин, Мишел Абитбул, Алберто Сорбели
Пълна програма
  • 20:00
    Investbook
  • 20:30
    Светът е бизнес с Ивайло Лаков
  • 21:00
    Бизнес среща с Таня Кръстева
  • 21:30
    Светът е бизнес с Николай Кръстев
Пълна програма
  • 19:40
    Морски детективи: Лос Анджелис; сезон 7, епизод 16, криминален, екшън, САЩ, 2016
  • 20:40
    Тоталкар; сезон 4, епизод 1, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2017
  • 21:15
    Тоталкар; сезон 4, епизод 2, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2017
  • 21:50
    Тоталкар; сезон 4, епизод 3, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2017
Пълна програма
  • 20:10
    Братя в блатата: Образец за лошо поведение
  • 20:38
    Братя в блатата: Гръмотевици и капани за алигатори
  • 21:05
    На гости на парка Крюгер: Епизод 10
  • 22:00
    Кървава слонова кост: Кървави следи
Пълна програма
  • 20:10
    "Безценна перла" - сериен филм, 15 еп.
  • 21:00
    "14+" - игрален филм, Русия
  • 23:00
    "Капиталът" - публицистично предаване "Капиталът" - публицистично предаване /п/
Пълна програма
  • 19:00
    "Кой знае подобно нещо?" - куиз шоу с Кай Пфлауме
  • 21:00
    Новини
  • 21:15
    "Родината не е само едно място" - драма, ФРГ, 2015
  • 22:45
    "Темите на деня" - новини и коментари
Пълна програма
  • 20:15
    Момчетата от "Медисън Авеню" сериен тв филм /6 сезон, 5 епизод/
  • 21:00
    Регионални новини
  • 21:45
    Туристически маршрути
  • 22:15
    Ян Хус игрален филм /2 част/
Пълна програма
  • 20:10
    Cloudy with a Chance of Meatballs
  • 20:20
    Cloudy with a Chance of Meatballs
  • 20:35
    Dorothy and the Wizard of Oz
  • 20:45
    Dorothy and the Wizard of Oz
Пълна програма
  • 20:00
    Премиера: "Тренировъчен ден" - сериал, еп. 7
  • 21:00
    bTV Новините - централна емисия
  • 22:00
    "Труден за убиване" - екшън, драма, криминален ( САЩ,1990), режисьор - Брус Малмът, актьори - Стивън Сегал, Кели ЛеБрок, Фредерик Кофин, Андрю Блок, Уилям Садлър и др.
Пълна програма
  • 18:45
    "Гран Торино" - драма, криминален (САЩ, Австралия, 2008), режисьор - Клинт Истууд, актьори - Клинт Истууд, Кристофър Карли, Бий Ванг, Брайън Хейли, Скот Истууд, Джералдин Хюз, Дрийма Уокър, Ахни Хър и др.
  • 21:00
    "Дивергенти 2: Бунтовници" - научно-фантастичен, трилър, приключенски
  • 23:30
    "Плажът" - драма, приключенски, романтичен (САЩ, 1999), режисьор - Дани Бойл, актьори - Леонардо ДиКаприо, Даниел Йорк, Робърт Карлайл, Джак Буун, Вирджини Ледоайен и др.
Пълна програма
  • 20:00
    "Новите съседи" - комедиен сериал, с.8
  • 22:00
    "Двама мъже и половина" - комедиен сериал, с.7
  • 23:00
    "Хотел "Елеон" - комедиен сериал
Пълна програма
  • 20:00
    Премиера: "Истинска звезда" - сериал, еп.50
  • 21:00
    "Изкушение" - сериал, еп.26
  • 22:00
    "Сета и завинаги" /п./ - сериал
  • 23:30
    "Тайните на времето" - сериал
Пълна програма
  • 20:16
    Облачно с кюфтета
  • 20:30
    Реактивните момичета
  • 20:40
    Реактивните момичета
  • 20:50
    Малки Титани: В готовност
Пълна програма
  • 19:20
    "Чък за късмет ", комедия, САЩ, 2007; реж. Майкъл Хелфрич, с Дейн Кук, Джесика Алба, Дан Фоглър, Лони Рос, Мишел Харисън, [15+]
  • 21:00
    "В края на тунела (2016)", криминален трилър, Испания, 2016; реж. Родриго Гранде, с Леонардо Сбаралия, Пабло Ечари, Клара Лаго, Федерико Лупи, Ума Салдуенде, [18+]
  • 23:05
    "Стар Трек: Отвъд", екшън - фантастика, САЩ, 2016; реж. Джъстин Лин, с Крис Пайн, Закари Куинто, Саймън Пег, Зоуи Салдана, Джон Чо, [12+]
Пълна програма
  • 20:10
    "Баба", комедийна драма, САЩ, 2015; реж. Пол Уийтц, с Лили Томлин, Джулия Гарнър, Марша Гей Хардън, Джуди Гриър, Лавърн Кокс, [12+]
  • 21:30
    "Черни (2015)", криминална драма, Белгия, 2015; реж. Адил Ел Арби, Билал Фала, с Марта Канга Антонио, Абубакр Бенсаихи, Емануел Тахон, Марин Скандиузи, Тео Кабея, [18+]
  • 23:05
    "Морска звезда", драма, Великобритания, 2016; реж. Бил Кларк, с Джоан Фрогът, Том Райли, Фийби Никълс, Микеле Дотрис, Саймън Бамфорд, [12+]
Пълна програма
  • 20:00
    Wolf
  • 21:00
    Amanpour
  • 21:30
    State of America with Kate Bolduan
  • 22:00
    Hala Gorani Tonight
Пълна програма
  • 20:00
    "Ритъмът на мечтите"(премиера) - сериал
  • 21:00
    "Черна любов" (премиера) - сериал, 1 сезон
  • 22:30
    "Моят живот"(премиера) - сериен филм
  • 23:30
    "Прости ми" - сериен филм
Пълна програма
  • 20:00
    "Етажна собственост" - сериал, сезон 2
  • 21:00
    "Хавай 5-0" - сериал, сезон 4
  • 22:00
    "Анаконда: Потомство" - приключенски екшън с уч. Дейвид Хаселхоф, Кристъл Алън, Райън МакКлъски, Патрик Риджъс, Антъни Грийн, Джон Рис-Дейвис, Алън О'Силва, Тома Данила и др.
Пълна програма
  • 20:00
    Как се прави...: Гигантски шибри
  • 20:30
    Как са го направили?: Хеликоптер/Луксозни яхти/ Стадион за бейзбол
  • 21:00
    Избавлението на чифлика: Епизод 8
  • 22:00
    Аляска: Последната граница: Денят, в който в чифлика пламна пожар
Пълна програма
  • 19:30
    Иноваторите: Да изобретиш света: Епизод 4
  • 20:20
    Как са го направили?: Дъвка/ Рибарски кукички/ Леголанд
  • 20:45
    Фабрика за храна: САЩ: В изварата е истината
  • 21:10
    Как работи Земята: Кракатау може да спре времето?
Пълна програма
  • 20:00
    Хотел "Трансилвания": Сериалът
  • 20:30
    Аз съм по средата
  • 21:00
    Аз съм по средата
  • 21:30
    Зенон: Продължението
Пълна програма
  • 20:00
    "Чудата наука"
  • 20:30
    "Доказано от опит"
  • 20:45
    "Доказано от опит"
  • 21:00
    "Великите идеи на Джеймс Мей"
Пълна програма
  • 20:00
    Клуб Уинкс - анимационен сериал
  • 20:40
    Покемон - анимационен сериал
  • 21:00
    Трансформъри: Роботи-спасители - анимационен сериал
  • 21:30
    Отряд Зет - анимационен сериал
Пълна програма
  • 20:00
    Седмицата на #Иво - с Иво Божков
  • 21:00
    Военна прокуратура - 19 еп. - Сериал
  • 22:00
    Шпионката на Коко - Скрита камера
  • 22:30
    Ключът към успеха
Пълна програма
  • 20:00
    Биатлон: Световна купа (мъже), Руполдинг, щафета
  • 20:55
    Новини
  • 21:00
    Ски полети: Световна купа в Кулм, квалификация
  • 22:00
    Северна комбинация: Световна купа във Вал ди Фиеме, ски бягане
Пълна програма
  • 20:15
    Ски полети: Световна купа в Кулм, квалификация
  • 21:00
    Футбол: Преди кръга в Бундеслигата
  • 21:30
    Футбол: Бундеслига, Байер Леверкузен - Байерн Мюнхен, директно
  • 23:25
    Новини
Пълна програма
  • 19:45
    Призраци от автоморгата, сезон 5, еп. 9
  • 20:30
    Голямата страшна гора, сезон 1, еп. 9
  • 21:15
    Най-трудното оцеляване Аляска, сезон 1, еп. 9
  • 22:00
    Търсачи на съкровища, сезон 4, еп. 1
Пълна програма
  • 19:50
    World Of X Games
  • 20:45
    X Games - Aspen
  • 21:40
    Alpine Adventurer Series 3
  • 22:35
    Enfusion Series 3
Пълна програма
  • 20:00
    ЗОНА ЗА ПОЗДРАВИ - LIVE /телевизионно шоу за поздрави - на живо/
Пълна програма
  • 20:00
    Разбивачи на дворове
  • 20:30
    Разбивачи на дворове
  • 21:00
    Ловци на къщи
  • 21:30
    Ловци на къщи
Пълна програма
  • 20:00
    Мама - четвърти сезон, еп. 22
  • 20:30
    Кое е това момиче? - първи сезон, еп. 1
  • 21:00
    Шантав петък - игрален филм
  • 22:55
    Без пукната пара - втори сезон, еп. 19
Пълна програма
  • 20:05
    Глейдс - четвърти сезон, еп. 3
  • 21:05
    Военни престъпления - шести сезон, еп. 21
  • 22:00
    Броукънуд - четвърти сезон, еп. 2
  • 23:55
    Кралицата на Юга - първи сезон, еп. 2
Пълна програма
  • 19:30
    "Маса 19", комедия, САЩ, 2017; реж. Джефри Блиц, с Анна Кендрик, Крейг Робинсън, Джун Скуиб, Лиса Кудроу, Стивън Мърчант, [12+]
  • 21:00
    "Залезът на тамплиерите І, 6 еп.", историческа драма, САЩ, 2017; реж. Метин Хюсеин, с Том Кълън, Саймън Мерълс, Падрийк Дилейни, Ед Стопард, Оливия Рос, [18+]
  • 21:45
    "Снеговалеж І, 6 еп.", криминална драма, САЩ, 2017; реж. Майкъл Леман, с Дамсън Идрис, Картър Хъдсън, Емили Риос, Серджо Перис-Менчета, Хуан Хавиер Карденас, [18+]
  • 22:30
    "Екзорсизмът на Моли Хартли", хорър, САЩ, 2015; реж. Стивън Р. Монро, със Сара Линд, Девън Сауа, Джина Холдън, Питър МакНийл, Дейна Лайтолд, [18+]
Пълна програма
  • 20:00
    Мистерията на катакомбите
  • 21:00
    Мистериите на кралските убийства, сезон 1, еп. 1
  • 21:50
    Мистериите на кралските убийства, сезон 1, еп. 2
  • 22:40
    Мистериите на кралските убийства, сезон 1, еп. 3
Пълна програма
  • 20:00
    Изковани в огъня: Меч кампилан
  • 21:00
    Спецове в заложната къща: Масонски залози
  • 21:30
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Да живее виното
  • 22:00
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Духът на аукционера в теб
Пълна програма
  • 19:30
    ЗА РИБА – тв поредица, пети сезон, 14 еп.
  • 20:30
    МОЕТО ХОБИ
  • 21:00
    АВТОХОБИ - тв поредица
  • 21:30
    Ловци на акули – тв поредица, Америка, първи сезон, 10 еп.
Пълна програма
  • 20:00
    "Дот"
  • 20:25
    "Конни"
  • 20:50
    "Кайю"
  • 21:15
    "Хари и неговата кофа, пълна с динозаври "
Пълна програма
  • 20:00
    "Спорт в обектива"
  • 21:00
    НОВИНИ
  • 21:45
    Патарински Live п/
  • 22:00
    "Денят на живо"/п/
Пълна програма
  • 20:00
    Топкласация
  • 21:00
    JDM
  • 21:15
    Риплей
  • 21:30
    CAUETivi
Пълна програма
  • 20:00
    "Кометата" - екшън / приключенски филм с Пенелъпи Ан Милър, Тим Дейли.
  • 21:30
    "Фобия" - драма / съспенс / мистъри с Гося Добровска, Шон Скали.
  • 23:00
    "В обувките на Сатаната 2.02" - сериал
  • 23:50
    "Кървави игри " - екшън с Грегори Скот Къмингс, Лора Алберт.
Пълна програма
  • 20:00
    Важни за MTV: Кейти Пери срещу Тейлър Суифт
  • 22:00
    Фактор страх
  • 23:00
    Абсурди
  • 23:30
    Абсурди
Пълна програма
  • 19:00
    Totally Uninterrupted Hot RN Hits!
  • 22:00
    Nirvana Unplugged
  • 23:00
    MTV World Stage
Пълна програма
  • 19:40
    The Decade's Biggest Anthems!
  • 21:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 22:00
    Headbangers Ball!
  • 23:00
    Living For The Weekend!
Пълна програма
  • 20:00
    Диви същества с Доминик Монахан, сезон 3, еп. 9
  • 20:45
    Свирепа Земя, сезон 1, еп. 2
  • 21:35
    Животинска полиция "Финикс", сезон 1, еп. 10
  • 22:25
    Градът на бялата мечка, сезон 2, еп. 2
Пълна програма
  • 20:00
    Технически постижения, еп. 4
  • 21:00
    Роден на пътя, еп. 7
  • 22:00
    Сервиз SOS, еп. 7
  • 23:00
    Корабостроителница, еп. 4
Пълна програма
  • 19:45
    Тайният риф на Куба, еп. 1
  • 20:40
    Райски острови, еп. 1
  • 21:40
    Невероятният д-р Пол, еп. 12
  • 22:25
    Диви острови, еп. 6
Пълна програма
  • 20:00
    Класика от Висшата лига - Ливърпул - Манчестър Сити (2009-10), повторение
  • 20:30
    "Пета четвърт", обзор на кръга в испанската баскетболна лига, 14-и епизод, повторение
  • 21:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 21:15
    Обзор на кръга в Чемпиъншип (2017-18), 21-и епизод, повторение
Пълна програма
  • 20:00
    "Време"
  • 20:30
    Премиера
  • 21:55
    "Вечерният Ургант"
  • 22:45
    Филм
Пълна програма
  • 20:00
    "Планета Live" - музикална програма
  • 21:00
    "Фен Клуб" - музика по избор на зрителите
Пълна програма
  • 18:30
    "Добра среща " - музика по избор на зрителите
  • 20:30
    "Песните на България" - музикална програма
  • 21:00
    "Гласове от България" - музикална програма
  • 21:30
    "Поздрав от България" - избрана фолклорна програма
Пълна програма
  • 20:00
    "Хитовете на Планета HD"- нон-стоп музика
  • 22:00
    "Планета Live" - музикална програма
  • 23:00
    "Планета Хит" - хитове без край
Пълна програма
  • 20:05
    "Галилей" - научен журнал
  • 21:15
    "Неудържим" - екшън драма, САЩ, 2010
  • 23:20
    "Куршум в главата" - трилър, САЩ, 2012
Пълна програма
  • 20:00
    Италия, Серия А - преди кръга
  • 20:30
    Екстремни спортове
  • 21:00
    Жилет световен спорт
  • 21:30
    Италия, Серия А - преди кръга
Пълна програма
  • 20:05
    "Всичко, което се брои" - сериал
  • 20:40
    "Добри времена, лоши времена" - сериал
  • 21:15
    "5 срещу Яух" - тв шоу игра
Пълна програма
  • 20:00
    "Утрото на Русия"
Пълна програма
  • 20:00
    Сериал: "Бандитският Петербург"
  • 21:00
    Сериал: "Улиците на разбитите фенери"
  • 22:00
    Сега по света
  • 23:00
    "Германия през седмицата"
Пълна програма
  • 20:00
    "Полицаите от Рур: Die Ruhrpottwache" - криминален сериал
  • 20:55
    Новини
  • 21:15
    "Люк Мокридж на живо!" - комедийно шоу
  • 23:20
    "Страхотни момчета" - комедийно шоу
Пълна програма
  • 16:15
    Класическа музика
Пълна програма
  • 20:00
    Футболна сутрин
  • 21:00
    Висшата лига в аванс
  • 21:30
    Светът на крикета
  • 22:00
    Крикет: специално издание
Пълна програма
  • 20:15
    ALVINNN!!! und die Chipmunks
  • 20:45
    Trolljager - Geschichten aus Arcadia
  • 21:15
    Tad Stones - Der verlorene Jager des Schatzes
  • 23:00
    Tom und Jerry
Пълна програма
  • 19:40
    Час Пик-Предаване на Телемедиа
  • 22:00
    Новини
  • 22:40
    ПРЕМИЕРА: ЗАБРАВЕНИ ОТ БОГА - криминален сериал по истински случаи, Холандия
  • 23:30
    Холивудски знаменитости: Камерън Диаз - документална поредица
Пълна програма
  • 20:02
    Your Voice
  • 22:00
    Voice Party
Пълна програма
  • 20:00
    Хубава, секси или отблъскваща: Никол
  • 20:30
    Хубава, секси или отблъскваща: Мика
  • 21:00
    Бутик за булки с извивки: Карън Р.
  • 21:30
    Бутик за булки с извивки: Карън Н.
Пълна програма
  • 20:00
    Какво знаете за селищата в България?
  • 20:30
    По пътя на художника Калин Балев
  • 21:00
    Мирково - Храбрият страж на миналото
  • 21:30
    Симитли - Загадките на времето
Пълна програма
  • 20:00
    Търсене на дом по света
  • 20:30
    Търсене на дом по света
  • 21:00
    Живот извън мрежата
  • 21:30
    Живот извън мрежата
Пълна програма
  • 20:00
    Търсене на дом по света
  • 20:30
    Търсене на дом по света
  • 21:00
    Живот извън мрежата
  • 21:30
    Живот извън мрежата
Пълна програма
  • 19:25
    Изкупление, Великобритания,Франция,САЩ, драма/мистерия/романтичен, 2007
  • 21:30
    Все още знам какво направи миналото лято, САЩ, ужаси/мистерии, 1998
  • 23:10
    Супер яки, САЩ, комедия, 2007
Пълна програма
  • 20:00
    "Денят с Веселин Дремджиев" - предаване за анализи и коментари по актуални теми
  • 21:00
    Новини
  • 21:30
    Новини
  • 22:00
    "Големите любовни истории на XX век: Грейс Кели и принц Рение" - 1 еп., документален филм
Пълна програма
  • 20:00
    Най-чудатите ресторанти на света - кулинарно предаване, еп. 6
  • 20:25
    Великото британско меню, еп. 6
  • 21:00
    Новата балканска кухня с Божана - кулинарно предаване, еп. 13
  • 21:30
    Новата балканска кухня с Божана - кулинарно предаване, еп. 14
Пълна програма
  • 18:00
    Нека патрито да започне!
  • 21:00
    Подгряване за уикенда!
Пълна програма
  • 20:00
    Балистик - Екшън, Криминален, Фантастика, 2002, Режисьор: Каос, В ролите: Антонио Бандерас, Луси Лиу, Талиса Сото
  • 22:00
    Българските Хип-Хоп Награди 2016 - Награди, 2016, Режисьор: Мария Бонева, В ролите: -
Пълна програма
  • 20:00
    "Перфектна вечеря" - доку-поредица
  • 21:00
    "Проминентни личности" - журнал
  • 21:15
    "Закон и ред: Специален отряд за жертвите" - криминален сериал
  • 23:10
    "Полицаите от Чикаго" - крими сериал
Пълна програма
  • 20:00
    Високо напрежение - първи сезон, еп. 15
  • 21:00
    Хавай 5-0 - трети сезон, еп. 15
  • 22:00
    Лий Даниелс: Стар - втори сезон, еп. 2
  • 22:55
    Макгайвър - първи сезон, еп. 10
Пълна програма
  • 18:00
    Weekend Warm Up!
Пълна програма
  • 20:00
    FTV SPECIAL
  • 20:25
    F-PEOPLE
  • 20:30
    FTV SPECIAL
  • 20:55
    FASHION WEEK
Пълна програма
  • 18:00
    MTV's Party Hits!
Пълна програма
  • 19:30
    "Лов на неизрядни платци" - 16-и 17 еп.
  • 20:20
    "Студио за татуировки" - 10 еп.
  • 21:10
    "Съдия Джуди" - 149 и 150 еп.
  • 22:00
    "Престъпления, които разтърсиха Австралия" - 4 еп.
Пълна програма
  • 20:10
    Темите - публицистика
  • 20:30
    новини
  • 20:40
    Бизнес темите
  • 21:00
    Вечерни Новини
Пълна програма
  • 20:05
    Технология зимнего клева
  • 20:35
    По Якутии с Александром Борисовым
  • 21:00
    Фидерная ловля в нижнем Прикамье
  • 21:25
    Водный мир
Пълна програма
  • 20:00
    "От местопрестъплението" - сериал, сезон 7
  • 21:00
    "Джанго без окови" - уестърн с уч. на Джейми Фокс, Леонардо Ди Каприо, Кристоф Уолтц, Самюъл Л. Джаксън, Кери Уошингтън, Уолтън Гогинс и др.
Пълна програма
  • 19:45
    Mega Engineering: Dome Over Houston
  • 20:30
    Through the Wormhole with Morgan Freeman: How Did We Get Here?
  • 21:15
    Moonshiners: Secret Summit Part 1
  • 22:00
    Extreme Engineering: Excavators
Пълна програма
  • 20:00
    Надпревара в супермаркета
  • 21:00
    Екстремни сладкарски войни
  • 22:00
    Плажни хапки с Кейти Лий
  • 22:30
    Плажни хапки с Кейти Лий
Пълна програма
  • 20:00
    Кръстници вълшебници
  • 20:25
    Кръстници вълшебници
  • 20:50
    Ники, Рики, Дики и Дона
  • 21:20
    Като Вещиците
Пълна програма
  • 20:00
    Биатлон: Световна купа (мъже), Руполдинг, щафета
  • 20:55
    Новини
  • 21:00
    Ски полети: Световна купа в Кулм, квалификация
  • 22:00
    Северна комбинация: Световна купа във Вал ди Фиеме, ски бягане
Пълна програма
  • 19:30
    "Маса 19", комедия, САЩ, 2017; реж. Джефри Блиц, с Анна Кендрик, Крейг Робинсън, Джун Скуиб, Лиса Кудроу, Стивън Мърчант, [12+]
  • 21:00
    "Залезът на тамплиерите І, 6 еп.", историческа драма, САЩ, 2017; реж. Метин Хюсеин, с Том Кълън, Саймън Мерълс, Падрийк Дилейни, Ед Стопард, Оливия Рос, [18+]
  • 21:45
    "Снеговалеж І, 6 еп.", криминална драма, САЩ, 2017; реж. Майкъл Леман, с Дамсън Идрис, Картър Хъдсън, Емили Риос, Серджо Перис-Менчета, Хуан Хавиер Карденас, [18+]
  • 22:30
    "Екзорсизмът на Моли Хартли", хорър, САЩ, 2015; реж. Стивън Р. Монро, със Сара Линд, Девън Сауа, Джина Холдън, Питър МакНийл, Дейна Лайтолд, [18+]
Пълна програма
  • 20:00
    STARBOX
  • 20:30
    Music of BG
Пълна програма
  • 20:10
    The Lion Guard
  • 20:35
    P-King Duckling
  • 21:00
    Vampirina
  • 21:30
    PJ Masks
Пълна програма
  • 20:00
    Кръстници вълшебници
  • 20:25
    Кръстници вълшебници
  • 20:50
    Ники, Рики, Дики и Дона
  • 21:20
    Като Вещиците
Пълна програма
  • 18:00
    Flashback Fridays
  • 22:00
    Welcome To The Weekend!
Пълна програма
  • 20:10
    Missing in Maui: A Disappeared Special
  • 21:05
    Murder Calls: Wolf In Sheep's Clothing
  • 22:00
    Web of Lies: Crime Scene Selfie
  • 22:55
    I Speak For The Dead: Under The Skin
Пълна програма
  • 20:05
    The Ultimate Sport Survival Guide: Spectating
  • 20:30
    The Ultimate Sport Survival Guide: Trickshots
  • 21:00
    Top: Pitch Invaders
  • 21:25
    Up Close With: Serge Ibaka
Пълна програма
  • 20:10
    Bottom Feeders
  • 20:35
    Bottom Feeders
  • 21:00
    Gridiron Outdoors
  • 21:25
    Gridiron Outdoors
Пълна програма
  • 20:00
    Изковани в огъня: Меч кампилан
  • 21:00
    Спецове в заложната къща: Масонски залози
  • 21:30
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Да живее виното
  • 22:00
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Духът на аукционера в теб
Пълна програма
  • 20:00
    Роден на пътя, еп. 7
  • 21:00
    Сервиз SOS, еп. 7
  • 22:00
    Корабостроителница, еп. 4
  • 23:00
    Бягство от затвора, еп. 8
Пълна програма
  • 20:00
    Премиера: "Сега и завинаги" - сериал, с. 2, еп. 31
  • 21:30
    "Екатерина" - сериал, с.2, еп.9
  • 22:30
    "Шоуто на Слави" - вечерно ток шоу
  • 23:30
    bTV Новините - късна емисия
Пълна програма
  • 20:05
    Киберпрестъпления; сезон 2, епизод 14, криминален, драма, САЩ, 2016
  • 21:00
    Медиум; сезон 3, епизод 15, криминален, мистерия, САЩ, 2007
  • 21:55
    Медиум; сезон 3, епизод 16, криминален, мистерия, САЩ, 2007
  • 22:50
    Морски детективи: Ню Орлиънс; сезон 3, епизод 18, криминален, драма, САЩ, 2017
Пълна програма
  • 19:40
    Ченгета новобранци; сезон 1, епизод 7, криминален, драма, Канада, 2010
  • 20:40
    Списъкът с клиенти; сезон 2, епизод 7, драма, САЩ, 2013
  • 21:40
    Тайни & лъжи; сезон 2, епизод 9, криминален, драма, САЩ, 2016
  • 22:40
    Медиум; сезон 2, епизод 5, криминален, драма, САЩ, 2005
Пълна програма
  • 20:00
    Разтърсващи престъпления: Дейл Криган
  • 21:00
    Неразрешени случаи: Преследване
  • 22:00
    Деца убийци: Тръпката от убийството; отровен
  • 23:00
    Луда любов: Ромео и Жулиета
Пълна програма
  • 18:25
    Имало едно време в Куинс
  • 20:25
    Балибо
  • 22:35
    Елитен отряд 2
Пълна програма
  • 19:00
    Худ.фильм "Метеоидиот" 16+
  • 20:35
    Док.фильм "Неизвестная планета"
  • 21:00
    Новости RTVi
  • 21:25
    Особое мнение
Пълна програма
  • 20:00
    Punk'd
  • 20:30
    Punk'd
  • 21:00
    The King of Queens
  • 21:30
    The King of Queens
Пълна програма
  • 20:01
    Wash Me Clean (18+)
  • 20:22
    Fashionable Fuckers (18+)
  • 20:47
    You Are Next!!! (18+)
  • 21:10
    Tight Euro Sluts Like It In The Asshole (18+)
Пълна програма
  • 20:15
    Агротема
  • 20:30
    Централна емисия новини
  • 21:00
    Прогноза за времето и агропрогноза
  • 21:10
    Борсова информация
Пълна програма
  • 20:00
    Master Debaters with Jay Mohr
  • 20:30
    The Adventures of Danny & The Dingo
  • 21:00
    Thrillbillies
  • 21:30
    Thrillbillies
Пълна програма
  • 19:55
    Майстори на шпионажа (1)
  • 20:40
    Ерусалим: създаването на един свещен град (1)
  • 21:30
    Търсачи на Библията (2)
  • 22:30
    Тайната история: Тайните на Великата китайска стена
Пълна програма
  • 20:00
    10 интересни факта от българската история, част 2
  • 20:30
    ПРЕМИЕРА Образи от България - Мирково
  • 21:00
    Конгресен туризъм
  • 21:30
    Изкусно опаковане на подаръци
Пълна програма
  • 19:00
    The Golden Horde by Georgy Kovtun
  • 21:05
    InterMezzo
  • 21:30
    Count Basie
  • 22:20
    Bojan Z - Like a Jazz Machine
Пълна програма
  • 19:45
    Студио "Волейбол", директно
  • 20:30
    Волейбол: Четвърти четвъртфинален мач за Купата на България, директно
  • 22:30
    Студио "Волейбол", директно
  • 23:00
    Професионална борба: "Разбиване", 2-и епизод
Пълна програма
  • 18:30
    Футбол: Първи полуфинален мач за Карабао къп, повторение
  • 20:30
    "Висшата лига в цифри", магазинно предаване, 19-и епизод
  • 21:00
    "Преди кръга в английската Висша лига" (2017-18), 19-и епизод
  • 21:30
    Студио "Чемпиъншип", директно
Пълна програма
  • 20:10
    Изчезнали: специално издание - Изчезнала в Мауи
  • 21:05
    Предсмъртни обаждания: Вълк в овча кожа
  • 22:00
    Мрежа от лъжи: Селфи на местопрестъплението
  • 22:55
    Той ще разкаже за мъртвите: Под кожата
Пълна програма
  • 19:30
    "Честно казано" с Люба Кулезич, (п)
  • 20:30
    Стажанта броди, авторско предаване на Сашо Диков
  • 21:30
    Kъсни новини на Би Ай Ти LIVE
  • 22:00
    BIT LIVE - най-интересното от преките включвания и излъчвания на Би Ай Ти за деня
Пълна програма
  • 20:00
    "Междузвездни войни: Епизод V - Империята отвръща на удара", екшън - фантастика, САЩ, 1980; реж. Ървин Киршнър, с Марк Хамил, Харисън Форд, Кари Фишър, Били Дий Уилямс, Антъни Даниелс, [12+]
  • 22:05
    "Черен лебед", психотрилър, САЩ, 2010; реж. Дарън Аронофски, с Натали Портман, Мила Кунис, Венсан Касел, Барбара Хърши, Уинона Райдър, [15+]
  • 23:50
    "Балтимор надига глава", документален, САЩ, 2017; реж. Соня Сон, [15+]
Пълна програма
  • 20:10
    "Californication ІІІ, 7 еп.", комедия, САЩ, 2009; реж. Джон Дал, с Дейвид Духовни, Наташа МакЕлън, Памела Адлън, Маделин Мартин, Ивън Хендлър, [15+]
  • 20:35
    "Californication ІІІ, 8 еп.", комедия, САЩ, 2009; реж. Адам Бърнстийн, с Дейвид Духовни, Наташа МакЕлън, Памела Адлън, Маделин Мартин, Ивън Хендлър, [15+]
  • 21:05
    "Декстър V, 8 еп.", криминална драма, САЩ, 2010; реж. Ромео Тайрън, с Майкъл Си Хол, Дженифър Карпентър, Си Ес Лий, Дейвид Заяс, Джеймс Ремар, [18+]
  • 22:00
    "Секси мамче I, 8 еп.", комедия, САЩ, 2017; реж. Франки Шоу, с Франки Шоу, Роузи О'Донъл, Мигел Гомес, Александра Мери Раймер, Анна Шанел Раймер, [15+]
Пълна програма
  • 20:00
    Пирин - белият храм (образователен филм за зимен туризъм)
  • 20:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 21:00
    Сурва (образователен филм за арт туризъм и обичаи)
  • 21:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
Пълна програма
  • 20:15
    Kid-e-Cats
  • 20:20
    Bubble Guppies
  • 20:45
    Blaze and the Monster Machines
  • 21:05
    Paw Patrol
Пълна програма
  • 20:15
    Студеният дом, сезон 1, еп. 7, Великобритания, САЩ, драма, 2005
  • 21:15
    Господин Селфридж, сезон 2, еп. 9, Великобритания, исторически/драма, 2014
  • 22:00
    Клондайк, сезон 1, еп. 4, Канада, САЩ, екшън/приключенски, 2014
  • 22:45
    Обрат: Шпионите на Вашингтон, сезон 1, еп. 7, САЩ, военен, 2014
Пълна програма

Сериали

e-kids 20:45
Приключенията на Екхарт - анимационен сериал
Viasat Explorer 20:25
Риболовна надпревара, сезон 4, еп. 1
EPIC Drama 20:30
Клондайк, сезон 1, еп. 1, Канада, САЩ, екшън/приключенски, 2014
Viasat Nature 20:40
Най-свирепите животни!, сезон 1, еп. 1

Всички предавания

Спорт

ТВ Европа 20:20
Спорт
MAX Sport 1 20:30
Хокей на лед: NHL Минесота Уайлд - Калгари Флеймс
Ring.BG 20:30
Жилет световен спорт
Film Plus 20:45
Тенис: Денис Шаповалов - Матео Беретини (St. Petersburg Open, Санкт Петербург; ATP WORLD TOUR 250 - повторение)
MAX Sport 3 20:55
Студио "Футбол"

Всички предавания

Филми

TV1000 20:20
Всемогъщият Евън, САЩ, комедия/семеен/фентъзи, 2007
EPIC Drama 20:30
Клондайк, сезон 1, еп. 1, Канада, САЩ, екшън/приключенски, 2014
BNT2 20:30
Труман игрален филм /Испания, Аржентина, 2015 г./, режисьор Сеси Гай, в ролите: Рикардо Дарин, Хавиер Камара, Долорес Фонси и др.
bTV Comedy 20:30
"Мъж за милиони" - романтична комедия (САЩ, 1999), режисьор - Гари Синиър, актьори - Крис О`Донал, Рене Зелауегър, Марая Кери, Брук Шилдс и др.
HBO3 20:45
"Стая 104 II, 1 еп.", комедийна драма, САЩ, 2018, [18+]

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}