ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 20:45
    Шоуто на Канала Развлекателно предаване
  • 21:45
    Цигулар на дявола игрален филм /копродукция, 2013г./, режисьор Бърнард Роуз, в ролите: Дейвид Гарет, Джаред Харис, Джоли Ричардсън и др.
  • 23:50
    По света и у нас Информационна емисия
Пълна програма
  • 20:00
    Премиера: "Хрониките на Шанара" - сериал, с.2, еп. 3,4
  • 22:00
    "Х-мен 2" - трилър, екшън, драма, фентъзи, приключенски (САЩ, 2003) , режисьор - Брайън Сингър, актьори - Патрик Стюарт, Хю Джакман, Иън Маккелън, Хали Бери, Ребека Ромийн, Брайън Кокс, Алан Къминг,  Ана Пакуин, Фамке Янсен, Джеймс Марсдън и др.
Пълна програма
  • 20:00
    "Снежни кучета"- с уч. на Куба Гудинг-мл., Джеймс Кобърн, Джоана Бакалсо, Сиско, Греъм Грийн и др.
  • 22:00
    "Мокри поръчки" - с уч. на Майкъл Дъглас, Чанинг Тейтъм, Антонио Бандерас, Юън Макгрегър, Джина Карано, Майкъл Ангарано и др.
Пълна програма
  • 21:30
    Новините ON AIR
  • 22:00
    Последната любов на г-н Морган - комедия, драма, САЩ, 2013 г.; режисьор: Сандра Нетелбек; в ролите: Майкъл Кейн, Клеменс Поези, Джилиан Андерсън, Джустин Кърк, Джейн Александър и др.
Пълна програма
  • 21:30
    VIB - док. поредица, автор Биляна Митева
  • 22:00
    Шефове - док. поредица на Bloomberg
Пълна програма
  • 21:05
    Ченгета новобранци; сезон 1, епизод 7, криминален, драма, Канада, 2010
  • 22:00
    Праведен; сезон 5, епизод 10, екшън, криминален, САЩ, 2014
  • 23:05
    Праведен; сезон 5, епизод 11, екшън, криминален, САЩ, 2014
Пълна програма
  • 21:05
    Дивият Индокитай: Малайзия
  • 22:00
    Дивият Индокитай: Тайланд
  • 22:55
    Диви и истински: Скъпоструващи грешки
  • 23:50
    Диви и истински: Големи котки, катастрофи и касапница
Пълна програма
  • 20:10
    "Завръщане" - игрален филм
  • 22:00
    Новини
  • 22:10
    "В окото на бурята" - коментарно предаване с Магдалена Ташева /п/
  • 23:00
    "Българска душа" - фолклорно предаване
Пълна програма
  • 21:15
    "Шампиони на шлагерите: Големият празник на най-добрите" - музикално шоу
Пълна програма
  • 21:25
    Коледно матине с участието на Софийската филхармония, диригент Найден Тодоров, Еделина Кънева /сопран/, Михаил Михайлов /тенор/ и Детския филхармоничен хор с диригент Славил Димитров /п/
  • 23:10
    Ян Хус игрален филм /3, последна част/
Пълна програма
  • 21:33
    The Tom and Jerry Show
  • 21:45
    Bunnicula
  • 21:56
    Bunnicula
  • 22:10
    What's New Scooby-Doo?
Пълна програма
  • 21:00
    bTV Новините - централна емисия
  • 21:45
    bTV Репортерите - предаване за журналистически филми и разследвания
  • 22:00
    "Борба за справедливост" - екшън, драма, криминален (САЩ, 1991), режисьор - Джон Флин,актьори - Стивън Сегал, Джери Орбах, Джон Легуизамо, Джина Гершон, Джо Чампа, Уилям Форсайт и др.
  • 23:45
    "В тила на врага" - екшън, драма (САЩ, 2001), режисьор - Джон Мур, актьори - Оуен Уилсън, Джийн Хекмън, Гейбриъл Махт, Чарлс Малик Уитфийлд, Дейвид Кийт, Олек Крупа, Жоаким де Алмейда, Владимир Машков, Марко Игонда и др.
Пълна програма
  • 21:00
    "Изход: Богове и царе" - драма, екшън, приключенски  (Великобритания, САЩ, Испания 2014), режисьор - Ридли Скот, актьори - Крисчън Бейл, Джоел Едгертън, Джон Туртуро, Арън Пол, Хайъм Аббас, Мария Валверде, Индира Варма,  Сигорни Уивър, Бен Кингсли и др.
Пълна програма
  • 20:30
    "Снежната кралица 2" - анимация (Русия, 2014), режисьор - Алексей Цицилин
  • 22:30
    "Шегаджии" - сериал, с.4
  • 23:30
    "Столичани в повече" - комедиен сериал
Пълна програма
  • 21:00
    "Милост" - сериал, еп. 57
  • 22:30
    Премиера: "Друговремец" - сериал, с.3, еп.3
  • 23:30
    "Необходима грубост" - сериал
Пълна програма
  • 21:26
    Justice League Action
  • 21:40
    Нинджаго: Майсторите на Спинджицу
  • 22:05
    Време за приключения
  • 22:15
    Време за приключения
Пълна програма
  • 21:00
    "Хипнотизаторът II, 5 еп.", драма, Бразилия, 2017; реж. Марко Дутра, с Леонардо Сбаралия, Карла Куведо, [18+]
  • 22:00
    "Ловци на духове (1984)", комедия - фентъзи, САЩ, 1984; реж. Айвън Райтман, с Бил Мъри, Дан Акройд, Сигърни Уивър, Харолд Рамис, Рик Моранис, [12+]
  • 23:45
    "Ловци на духове 2", късометражна комедия, САЩ, 1989; реж. Айвън Райтман, с Бил Мъри, Дан Акройд, Сигърни Уивър, Харолд Рамис, Рик Моранис, [12+]
Пълна програма
  • 21:30
    "Ако бях мъж…", комедия, Франция, 2017; реж. Одри Дана, с Одри Дана, Кристиан Клавие, Ерик Елмоснино, Алис Белайди, Антоан Гуи, [12+]
  • 23:10
    "Тони Ердман", комедийна драма, Германия, 2016; реж. Марен Аде, с Петер Симонишек, Сандра Хюлер, Михаел Витенборн, Томас Лойбл, Тристан Пютер, [15+]
Пълна програма
  • 21:00
    CNN Newsroom
  • 23:30
    Amanpour
Пълна програма
  • 20:00
    "Вината на Фредерик" - романтичен филм с уч. на Кристиян Колунд, Михаела Мей, Анна Хаусбург, Аксел Шрайбер и др.
  • 22:00
    "Лена Лоренц: Съдбоносно решение" - романтичен филм с уч. на Патрициа Олитцки, Ева Матс, Фред Стилкраут, Лиан Форестиери и др., /п/
Пълна програма
  • 20:00
    "Роки 2" - екшън с уч. на Силвестър Сталоун, Талия Шайър, Бърт Янг, Карл Уедърс и др.
  • 22:30
    "Кобра 11: Обади се!" - сериал, сезон 20
  • 23:30
    Професионална борба: "Първична сила"
Пълна програма
  • 21:00
    Гай Мартин: Последният самолет "Вулкан"
  • 22:00
    Мегаземетресение: моментът, в който Япония се разтресе
  • 23:00
    Историята под лупа: Изгубените храмове на джунглата
Пълна програма
  • 21:10
    Тайни под земята: Мистерията на змийската могила
  • 22:00
    Атари: Разбивачи на кодове: Епизод 17
  • 22:25
    Как са го направили?: Епизод 13
  • 22:50
    Опасно за живота: Не може да бъде!
Пълна програма
  • 21:30
    Бавачката ми е вампир
  • 23:00
    Хотел "Трансилвания": Сериалът
  • 23:25
    Светът на наследниците
  • 23:30
    Виолета
Пълна програма
  • 21:00
    "Историята на математиката"
  • 22:00
    "Историята на математиката"
  • 23:00
    "Дъбът - изкуството на оцеляването" - 1 ч.
  • 23:50
    "Дъбът - изкуството на оцеляването" - 2 ч.
Пълна програма
  • 20:50
    Клуб Уинкс - анимационен сериал
  • 21:35
    Пълна къща - сериал
Пълна програма
  • 21:00
    При Жорж - музика, изкуство, култура - с Жорж Ганчев
  • 22:00
    Преследвачът - 8 еп. - Сериал
  • 23:00
    Новини
  • 23:30
    Шесто чувство
Пълна програма
  • 21:15
    Ски полети: Световна купа в Кулм, състезание
  • 22:30
    Биатлон: Световна купа (жени), Руполдинг, щафета
  • 23:30
    "По пътя към Пьончан"
  • 23:55
    Новини
Пълна програма
  • 21:30
    Новини
  • 21:35
    "По пътя към Пьончан"
  • 22:00
    Сноуборд: Световна купа, Сноумас, half pipe, директно
  • 23:45
    Ски полети: Световна купа в Кулм, състезание
Пълна програма
  • 21:15
    Зовът на далечния Север, сезон 1, еп. 5
  • 21:35
    Зовът на далечния Север, сезон 1, еп. 6
  • 22:00
    Австралийски търсачи на злато, сезон 2, еп. 2
  • 22:45
    Търсачи на съкровища, сезон 4, еп. 3
Пълна програма
  • 20:45
    Ama Motocross Series Highlights
  • 21:40
    Night Of The Jumps
  • 22:35
    Extreme Fighting Championship
  • 23:30
    Extreme Fighting Championship
Пълна програма
  • 20:00
    ЗОНА ЗА ПОЗДРАВИ - LIVE /телевизионно шоу за поздрави - на живо/
Пълна програма
  • 21:30
    Ловци на къщи
  • 22:00
    Евтин дом на плажа
  • 22:30
    Евтин дом на плажа
  • 23:00
    Карибски живот
Пълна програма
  • 21:30
    Будни цяла нощ - втори сезон, еп. 10
  • 22:00
    Будни цяла нощ - втори сезон, еп. 11
  • 22:30
    Американска съпруга - първи сезон, еп. 1
  • 22:55
    Присъда - първи сезон, еп. 1
Пълна програма
  • 21:00
    Частни детективи - втори сезон, еп. 7
  • 21:55
    Последните пантери - първи сезон, еп. 2
  • 22:50
    Убийства в Рая - трети сезон, еп. 6
  • 23:55
    Полицаите от Чикаго - трети сезон, еп. 20
Пълна програма
  • 21:00
    "Слепота (2017)", романтична драма, САЩ, 2017; реж. Майкъл Мейлър, с Алек Болдуин, Деми Мур, Дилън МакДърмът, Вива Бианка, Джеймс МакКафри, [15+]
  • 22:45
    "Саламена фиеста", анимационна комедия, САЩ, 2016; реж. Конрад Върнън, Грег Тиернън, с Едуард Нортън, Майкъл Сера, Салма Хайек, [18+]
Пълна програма
  • 21:00
    Изгубеният град на гладиаторите
  • 21:55
    Тайните на египетските пирамиди, сезон 1, еп. 1
  • 23:00
    Тайните на египетските пирамиди, сезон 1, еп. 2
  • 23:55
    Черни операции от далечното минало, сезон 1, еп. 1
Пълна програма
  • 21:30
    Спецове в заложната къща: Старецът Кори
  • 22:00
    Най-доброто от "Американски антиквари": Най-доброто от колосалните колекции
  • 23:00
    Спецове в заложната къща: Бизнесът се развива
  • 23:30
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Находки днес, на път отново утре
Пълна програма
  • 21:00
    ХОБИ НОВИНИ
  • 22:00
    Документален филм
  • 23:00
    МОЕТО ХОБИ
Пълна програма
  • 21:15
    "Хари и неговата кофа, пълна с динозаври "
  • 21:40
    "Бож
  • 21:50
    "Чурулик "
  • 22:15
    "Паленца"
Пълна програма
  • 21:30
    "Патарински Live/п/
  • 22:00
    "Коктейл" с Деси Жаблянова
  • 22:30
    "Уикенд с Роси"/п/
  • 23:30
    "Спорт в обектива"
Пълна програма
  • 21:15
    Тюбс
  • 23:45
    Синтез
Пълна програма
  • 20:55
    "Ограбеният крадец" - екшън / комедия, Хонконг, с Джеки Чан, Майкъл Хюи.
  • 23:00
    "Пратката" - екшън / криминален филм с Джоана Касиди, Денис Франц.
Пълна програма
  • 20:00
    Класация Евро Топ
  • 22:00
    Кетфиш: ТВ шоуто
  • 23:00
    Кетфиш: ТВ шоуто
Пълна програма
  • 20:00
    Totally Uninterrupted Chart Hits!
  • 23:00
    Isle Of MTV Malta 2017 Highlights
  • 23:45
    MTV Presents Gibraltar Calling
Пълна програма
  • 17:40
    Saturday Night Rocks!
Пълна програма
  • 20:55
    Кучето с коефициент на интелигентност 102
  • 21:50
    Градът на бялата мечка, сезон 2, еп. 2
  • 22:45
    Супер-ветеринар, сезон 1, еп. 1
  • 23:35
    Супер-ветеринар, сезон 1, еп. 2
Пълна програма
  • 21:00
    Очевидци: Бедствието в Япония, еп. 1
  • 22:00
    Топ 10 на природните бедствия, еп. 1
Пълна програма
  • 20:40
    Най-смъртоносните в Африка, еп. 2
  • 21:40
    Невероятният д-р Пол, еп. 13
  • 22:25
    Котешки войни: лъв срещу гепард, еп. 1
  • 23:20
    Дивата Русия, еп. 1
Пълна програма
  • 21:30
    Футбол: Рен - Марсилия, мач от френската Лига 1, запис
  • 23:30
    Футбол: Монпелие - Монако, мач от френската Лига 1, повторение
Пълна програма
  • 20:20
    "Днес вечерта"
  • 21:50
    Старата Нова година на Първи канал
Пълна програма
  • 21:00
    "Фен Клуб" - музика по избор на зрителите
Пълна програма
  • 21:30
    "Поздрав от България" - избрана фолклорна програма
  • 22:30
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 22:40
    "Фолклорна китка" - избрани песни
  • 23:00
    "Музикална съкровищница" - фолклорна програма
Пълна програма
  • 20:05
    "Хитовете на Планета HD"- нон-стоп музика
  • 22:00
    "Промо" - нови видеоклипове
  • 22:05
    "Планета Live" - музикална програма
  • 23:00
    "Планета Хит" - хитове без край
Пълна програма
  • 07:10
    "По приятелски" - комедиен сериал
Пълна програма
  • 21:30
    Италия, Серия А - преди кръга
  • 22:00
    Бойни вечери
  • 23:40
    Бойни вечери
Пълна програма
  • 21:15
    "Германия търси суперзвездата" - музикално кастинг шоу
  • 23:30
    "Каролин Кекебус на живо! " - комедия / шоу
Пълна програма
  • 20:00
    "Утрото на Русия"
Пълна програма
  • 21:00
    Игрален филм
  • 23:00
    "Руски акцент"
  • 23:30
    Сериал: "Автобусът"
Пълна програма
  • 21:15
    "Хари Потър и Орденът на Феникса" - фентъзи приключенски филм, САЩ, 2007
Пълна програма
  • 20:00
    "От българско, по- българско" с Галя Асенова /на живо/
  • 22:30
    Новини. Прогноза за времето /повторение/
  • 22:50
    " Другата история" - предаване за българската памет /повторение/
  • 23:00
    "Опера гранде"- оперета
Пълна програма
  • 21:15
    Jagdfieber 3
  • 22:45
    Upps! Die Pannenshow
  • 23:40
    Upps! Die Pannenshow
Пълна програма
  • 19:20
    Кръвни връзки - Франция, САЩ, 2013, драма, трилър, Режисьор: Гийом Кане, В ролите: Били Кръдъп, Ноа Емерих, Лили Тейлър, Джеймс Каан, Клайв Оуен, Марион Котияр, Зоуи Салдана, Мила Кунис
  • 22:00
    Час пик - предаване на Телемедиа
  • 22:20
    Отвъд страха- документален филм
Пълна програма
  • 20:00
    We Love Music
  • 22:00
    Voice Party
Пълна програма
  • 21:00
    Дизайн на дома с Нейт и Джеремая: Класически американски стил
  • 22:00
    Купувам първия си дом: Проблеми със зимната приказка
  • 22:30
    Купувам първия си дом: Покупката на къща си е трудна работа
  • 23:00
    Американското семейство отвътре: Дяволът ме накара!
Пълна програма
  • 21:30
    Забавни битпазари
  • 22:00
    Природата на България
  • 22:30
    Селищата в общината - Обзор
  • 23:00
    Легендите оживяват - Каменна сватба, еп.15
Пълна програма
  • 21:30
    Спасители на плажа в Дърбан
  • 22:00
    Експедиция в неизвестното
  • 23:00
    Ловци на духове по света
Пълна програма
  • 21:30
    Спасители на плажа в Дърбан
  • 22:00
    Експедиция в неизвестното
  • 23:00
    Ловци на духове по света
Пълна програма
  • 21:30
    Ще танцуваме ли?, САЩ, комедия/романтичен, 2004
  • 23:15
    Изкупление, Великобритания,Франция,САЩ, драма/мистерия/романтичен, 2007
Пълна програма
  • 21:30
    Новини
  • 22:00
    "Едуард VIII - любимият крал на нацистите" - документален филм
  • 23:00
    "Историята с... Божидар Димитров" - предаване за история (повторение)
Пълна програма
  • 21:05
    Пекарната на Рудолф - втори сезон, еп. 21
  • 21:35
    Пекарната на Рудолф - втори сезон, еп. 22
  • 22:05
    Бързи и лесни рецепти с Джейми - кулинарно предаване, еп. 3
  • 22:30
    Бързи и лесни рецепти с Джейми - кулинарно предаване, еп. 4
Пълна програма
  • 18:00
    Най-големите парти хитове на изпълнители жени през 2017: Топ 50
  • 23:00
    Тотално поп парти
Пълна програма
  • 20:00
    Без гребло 2 - Приключенски Комедия, Режисьор: Елори Елкейен, В ролите: Елън Албертини Доу, Робърт Бланч, Мадисън Бонтемпо, Уил Къди, Оливър Джеймс, Мадисън Райли, Кристофър Търнър
  • 22:00
    Апокалипто - Екшън, Драма, Приключенски, 2006, Режисьор: Мел Гибсън, В ролите: Джерардо Терасена, Раул Трухио, Далия Хернандес
Пълна програма
  • 21:15
    "Шерлок Холмс: Игра на сенки" - приключенски филм / екшън / крими, Англия/САЩ, 2011
  • 23:40
    "Медици детективи: Тайните на съдебната медицина" - криминален сериал
Пълна програма
  • 19:30
    Смешни хора, еп. 1
  • 22:25
    "Досиетата Х" - сериал, еп. 1
  • 23:25
    Лий Даниелс: Стар - втори сезон, еп. 2
Пълна програма
  • 21:30
    TOP MODELS
  • 21:55
    FASHION WEEK
  • 22:00
    MASTERPIECES
  • 22:25
    F-PEOPLE
Пълна програма
  • 19:40
    MTV's Party Hits!
Пълна програма
  • 21:10
    "Кошмарни съседи" - 8 еп.
  • 22:00
    "Нeпознат в дома ми" - 5 и 6 еп.
  • 23:40
    "Минута по минута" - 1 еп.
Пълна програма
  • 21:00
    Вечерни Новини
  • 21:45
    прогноза за времето и спорт
  • 22:00
    Новини
  • 22:10
    Спорт
Пълна програма
  • 21:30
    Крылатые охотники
  • 21:45
    Уральская рыбалка
  • 22:10
    Универсальный фидер
  • 22:35
    Рыбалка без границ
Пълна програма
  • 21:00
    "Двуличие" - трилър с уч. на Джулия Робъртс, Клайв Оуен, Том Уилкинсън, Пол Джамати, Улрих Томсен, Уейн Дювал и др.
  • 23:30
    "От местопрестъплението" - сериал, сезон 7, /п/
Пълна програма
  • 21:15
    Alien Encounters: The Time Machine
  • 22:00
    Cake Boss: Fireworks, Falling Fondant & Fathers
  • 22:22
    Cake Boss: Painters, Pool & Pink!
  • 22:45
    Cake Boss: Plants, Pranks & a Proposal
Пълна програма
  • 21:30
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета
  • 22:00
    Невъзможен ресторант
  • 23:00
    Подставени клиенти
  • 23:30
    Подставени клиенти
Пълна програма
  • 21:25
    Бънсен зверчето
  • 21:50
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 22:15
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 22:40
    Костенурките нинджа
Пълна програма
  • 21:15
    Ски полети: Световна купа в Кулм, състезание
  • 22:30
    Биатлон: Световна купа (жени), Руполдинг, щафета
  • 23:30
    "По пътя към Пьончан"
  • 23:55
    Новини
Пълна програма
  • 21:00
    "Слепота (2017)", романтична драма, САЩ, 2017; реж. Майкъл Мейлър, с Алек Болдуин, Деми Мур, Дилън МакДърмът, Вива Бианка, Джеймс МакКафри, [15+]
  • 22:45
    "Саламена фиеста", анимационна комедия, САЩ, 2016; реж. Конрад Върнън, Грег Тиернън, с Едуард Нортън, Майкъл Сера, Салма Хайек, [18+]
Пълна програма
  • 21:30
    Mickey And The Roadster Racers
  • 22:00
    Doc McStuffins
  • 22:25
    Doc McStuffins
  • 22:50
    P-King Duckling
Пълна програма
  • 21:25
    Бънсен зверчето
  • 21:50
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 22:15
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 22:40
    Костенурките нинджа
Пълна програма
  • 19:00
    Smells Like The 90s
Пълна програма
  • 21:05
    Forbidden: Dying for Love: Lone Star Lust
  • 22:00
    The Murder Castle: A Place To Stay
  • 22:55
    The Murder Castle: Down The Cellar
  • 23:50
    The Murder Castle: Fight Or Flight
Пълна програма
  • 21:25
    After Game: Carl Fogarty
  • 21:55
    The Truth About...: Logos and Mascots
  • 22:20
    Star Rated: Endorsements
  • 22:50
    Top: Mascots in Sport
Пълна програма
  • 21:00
    Jim Shockey's Uncharted
  • 21:50
    Jim Shockey's Uncharted
  • 22:40
    Jim Shockey's The Professionals
  • 23:05
    Jim Shockey's The Professionals
Пълна програма
  • 21:30
    Спецове в заложната къща: Старецът Кори
  • 22:00
    Най-доброто от "Американски антиквари": Най-доброто от колосалните колекции
  • 23:00
    Спецове в заложната къща: Бизнесът се развива
  • 23:30
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Находки днес, на път отново утре
Пълна програма
  • 21:00
    Топ 10 на природните бедствия, еп. 1
  • 23:00
    Планета на бедствия, еп. 1
Пълна програма
  • 20:00
    Премиера: "Хрониките на Шанара" - сериал, с.2, еп. 3,4
  • 22:00
    "Х-мен 2" - трилър, екшън, драма, фентъзи, приключенски (САЩ, 2003) , режисьор - Брайън Сингър, актьори - Патрик Стюарт, Хю Джакман, Иън Маккелън, Хали Бери, Ребека Ромийн, Брайън Кокс, Алан Къминг,  Ана Пакуин, Фамке Янсен, Джеймс Марсдън и др.
Пълна програма
  • 21:15
    Тоталкар; сезон 1, епизод 4, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2016
  • 21:50
    Тийн вълк; сезон 6, епизод 5, драма, научна фантастика, САЩ, 2016
  • 22:45
    Тийн вълк; сезон 6, епизод 6, драма, научна фантастика, САЩ, 2017
  • 23:40
    Тийн вълк; сезон 6, епизод 8, драма, научна фантастика, САЩ, 2017
Пълна програма
  • 21:00
    Отмъщението; сезон 1, епизод 7, драма, мистерия, Турция, 2013
  • 22:00
    Отмъщението; сезон 1, епизод 8, драма, мистерия, Турция, 2013
  • 23:10
    Медиум; сезон 2, епизод 13, криминален, драма, САЩ, 2006
Пълна програма
  • 21:00
    Грабежът в "Хатън Гардън": Един последен удар
  • 22:00
    Разтърсващи престъпления: Австралия: Питър Фалконио
  • 23:00
    Ловецът на убийци: Телефонът замлъкна
Пълна програма
  • 19:45
    Обери мафията
  • 21:50
    Присъдата
Пълна програма
  • 20:20
    "Сегодня вечером" (16+)
  • 21:50
    Старый Новый год на Первом (16+)
Пълна програма
  • 20:00
    Худ.фильм "Бедный, бедный Павел" 12+
  • 22:00
    Док.фильм "Новый век русского театра" Молодые театры
  • 23:00
    "Израиль за неделю"
Пълна програма
  • 20:00
    Аншлаг. Старый Новый год
  • 23:15
    Вечная сказка. Х/ф
Пълна програма
  • 21:30
    Punk'd
  • 22:00
    Punk'd
  • 22:30
    Rules of Engagement
  • 23:00
    Another Period
Пълна програма
  • 21:31
    Storm Of Kings Parody: Part 3 (18+)
  • 22:00
    Lost Spinner Fucks In Truck Bed (18+)
  • 22:20
    One Night Stand Gets Arse Fucked (18+)
  • 22:41
    Kerry's Casting Couch (18+)
Пълна програма
  • 19:30
    Пряко: Футбол: Ейбар - Атлетико /М/ (Примера Дивисион, сезон 2017/18)
  • 21:45
    Пряко: Футбол: Депортиво /Ла Коруня/ - Валенсия (Примера Дивисион, сезон 2017/18)
  • 23:35
    Тенис: ASB Classic, Оукланд - двойки финал (2018 ATP WORLD TOUR - повторение)
Пълна програма
  • 21:30
    Агротема
  • 21:40
    Телепазарен прозорец - Бизнес новини
  • 22:00
    Акценти
  • 22:05
    Прогноза за времето и агропрогноза
Пълна програма
  • 08:50
    Japan Queen Tournament
Пълна програма
  • 21:25
    Търсачи на Библията (2)
  • 22:20
    Как климатът определя облика на историята (2)
  • 23:20
    Майстори на шпионажа (4)
Пълна програма
  • 21:30
    Древните китайски съкровища
  • 22:00
    Скътани в Родопите
  • 22:30
    Шопска плетеница
  • 23:00
    Война на похабяването - с.3, еп.9
Пълна програма
  • 21:30
    Riccardo Muti conducts Otello by Verdi
  • 23:50
    InterMezzo
Пълна програма
  • 21:00
    Футбол: Монпелие - Монако, мач от френската Лига 1, директно
  • 22:55
    Студио "Лига 1", директно
  • 23:30
    Класика от Първа професионална лига - Левски - ЦСКА (2016-17), повторение
Пълна програма
  • 21:30
    Тенис: Sydney International, Сидни - финал (WTA Premier - повторение)
Пълна програма
  • 21:25
    Студио "Висша лига", директно
  • 22:00
    Футбол: Нюкасъл Юнайтед - Суонси Сити, мач от английската Висша лига, запис
Пълна програма
  • 21:05
    Забранено: Гладни за любов: Страст в Тексас
  • 22:00
    Замъкът на убийствата: Убежище
  • 22:55
    Замъкът на убийствата: В мазето
  • 23:50
    Замъкът на убийствата: Бори се или бягай
Пълна програма
  • 21:00
    "Шоуто на играчите" вечерно токшоу с Павел и Христо, (п)
  • 22:00
    "Карамел" - предаване за красиви жени и интересни мъже
Пълна програма
  • 20:00
    "Междузвездни войни: Епизод VІ - Завръщането на джедаите", екшън - фантастика, САЩ, 1983; реж. Ричард Марканд, с Марк Хамил, Харисън Форд, Кари Фишър, Били Дий Уилямс, Антъни Даниелс, [12+]
  • 22:15
    "Признак на живот", хорър - трилър, САЩ, 2017; реж. Даниел Еспиноса, с Джейк Джилънхол, Ребека Фъргюсън, Райън Рейнолдс, Хироюки Санада, Ариън Бакър, [15+]
Пълна програма
  • 21:00
    "Глутница ІІ, 1 еп.", криминална драма, Полша, 2017; реж. Кася Адамик, Ян П. Матушински, с Лешек Лихота, Александра Поплавска, Анджей Жилински, Дагмара Бак, Мачей Миколайчик, [12+]
  • 22:00
    "В сенките II, 1 еп.", драма, Румъния, 2017; реж. Богдан Мирика, с Шербан Павлу, Мария Обретин, Дору Ана, Мадалина Краю, Габриел Хюан, [18+]
  • 23:00
    "В сенките II, 2 еп.", драма, Румъния, 2017; реж. Игор Кобилянски, с Шербан Павлу, Мария Обретин, Дору Ана, Мадалина Краю, Габриел Хюан, [18+]
  • 23:50
    "В сенките II, 3 еп.", драма, Румъния, 2017; реж. Игор Кобилянски, с Шербан Павлу, Мария Обретин, Дору Ана, Мадалина Краю, Габриел Хюан, [18+]
Пълна програма
  • 21:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 22:00
    Бели Осъм (образователен филм за селски туризъм)
  • 22:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 23:00
    България. Зимна дестинация (образователен филм за зимен туризъм)
Пълна програма
  • 21:05
    Shimmer and Shine
  • 21:50
    Nella the Princess Knight
  • 22:15
    The Day Henry Met...
  • 22:20
    Paw Patrol
Пълна програма
  • 21:15
    Клондайк, сезон 1, еп. 4, Канада, САЩ, екшън/приключенски, 2014
  • 22:00
    Блудници, сезон 1, еп. 1, Великобритания,САЩ, политически, 2017
  • 22:45
    Блудници, сезон 1, еп. 2, Великобритания,САЩ, политически, 2017
  • 23:30
    Блудници, сезон 1, еп. 3, Великобритания,САЩ, политически, 2017
Пълна програма

Сериали

Film Plus HD 21:45
Пряко: Футбол: Ейбар - Валенсия (Примера Дивисион, сезон 2018/19)
Viasat Nature 21:55
Най-дивият град в Аляска, сезон 1, еп. 9
Fox Crime 21:55
Бул - втори сезон, еп. 22
EPIC Drama 22:00
Ендевър, сезон 3, еп. 1, Великобритания, криминален/мистерии, 2016
Viasat Explorer 22:00
Австралийски търсачи на злато, сезон 3, еп. 6

Всички предавания

Спорт

ТВ Европа 21:45
прогноза за времето и спорт
Film Plus HD 21:45
Пряко: Футбол: Ейбар - Валенсия (Примера Дивисион, сезон 2018/19)
MAX Sport 2 21:45
Футбол: Испанска Ла Лига Ейбар - Валенсия
Nova Sport 22:00
"Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
Diema Sport 2 22:00
Футбол: Кристъл Палас - Лестър Сити, мач от английската Висша лига, запис

Всички предавания

Филми

ORT 21:40
Филм на Сергей Соловьов "Асса"
Cinemax 21:55
"Кръстникът 2", криминална драма, САЩ, 1974; реж. Франсис Форд Копола, с Ал Пачино, Робърт Де Ниро, Робърт Дювал, Даян Кийтън, Джон Казал, [18+]
TVT 22:00
Сердика е моят Рим (образователен филм за познавателен туризъм)
HBO3 22:00
"Криптон I, 1 еп.", фантастика - драма, САЩ, 2018; реж. Кийрън Донъли, Колм МакКарти, с Камерън Къф, Джорджина Кембъл, Шон Сайпъс, Елиът Кауън, Ан Огбомо, [12+]
TV1000 22:00
Странни дни, САЩ, екшън/криминален/драма, 1995

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}