ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 04:05
    Отблизо с Мира Добрева /п/
  • 05:35
    Панорама с Бойко Василев /п/
  • 06:45
    Телепазарен прозорец
  • 07:00
    Милион и две усмивки Детско предаване
Пълна програма
  • 04:00
    "Елхички 3" - комедия (Русия, 2013), режисьори - Ольга Харина, Дмитрий Киселёв, Леван Габриадзе и др., актьори - Иван Ургант, Сергей Светлаков, Пётр Фёдоров, Мария Луговая, Анна Чиповская, Валентин Гафт, Гоша Куценко и др.
  • 05:30
    "Аватар - легендата за Анк" - анимация
  • 06:00
    "Костенурките Нинджа" - анимация
  • 07:00
    "Теория на глупостта" - развлекателна поредица, с.1, еп. 2
Пълна програма
  • 03:00
    "Снежни кучета"- с уч. на Куба Гудинг-мл., Джеймс Кобърн, Джоана Бакалсо, Сиско, Греъм Грийн и др./п/
  • 04:40
    "Алиса в страната на чудесата" - с уч. на Джони Деп, Миа Вашиковска, Хелена Бонъм Картър, Ан Хатауей, Мат Лукас, Криспин Глоувър и др. /п/
  • 06:00
    "Войната на розите"- сериен филм /п/
  • 07:00
    "Непорочната Джейн" - сериен филм
Пълна програма
  • 04:10
    Колела /п./
  • 04:40
    Необичайните заподозрени с Георги Лозанов /п./
  • 05:30
    Видимо и невидимо - коментарно предаване за измеренията на свободата с Калин Манолов /п./
  • 06:30
    Q&A - отговори на важните въпроси от политиката с Клара Маринова /п./
Пълна програма
  • 02:00
    Повторения
  • 06:30
    Цитати на седмицата
  • 07:00
    Студио 1 - док. поредица на Bloomberg
  • 08:00
    Коментари на седмицата
Пълна програма
  • 04:05
    Медиум; сезон 4, епизод 3, криминален, мистерия, САЩ, 2007
  • 04:45
    Медиум; сезон 4, епизод 4, криминален, мистерия, САЩ, 2007
  • 05:15
    Медиум; сезон 4, епизод 3, криминален, мистерия, САЩ, 2007
  • 05:55
    Медиум; сезон 4, епизод 4, криминален, мистерия, САЩ, 2007
Пълна програма
  • 04:15
    Братя в блатата: Образец за лошо поведение
  • 04:39
    Братя в блатата: Гръмотевици и капани за алигатори
  • 05:02
    Най-дивата Латинска Америка: Венецуела
  • 05:49
    Диви и истински: Ангели и демони
Пълна програма
  • 03:00
    Повторения
  • 08:00
    Избрано от "Добро утро, българи" - обзорно предаване
  • 10:00
    Новини
  • 10:10
    "Холивудски знаменитости: Джони Деп" - документална поредица
Пълна програма
  • 04:20
    "Черният брат" - семеен филм, ФРГ, 2013
  • 05:55
    "Горещи теми" - булеварден журнал
  • 06:30
    "Вили иска да знае" - детска програма
  • 06:55
    "Знанията те правят ас" - детска програма
Пълна програма
  • 00:00
    Where Is The Party
  • 06:00
    Tick-Tack
  • 10:00
    Hit Mix
  • 14:00
    Standard TR
Пълна програма
  • 04:35
    Избрано от "Добро утро с БНТ 2" /п/
  • 05:25
    България днес информационен блок /п/
  • 06:55
    Потребителската кошница /п/
  • 07:00
    Земята е само една Лекар на дивите животни
Пълна програма
  • 04:20
    LazyTown
  • 04:45
    The Garfield Show
  • 04:56
    The Garfield Show
  • 05:10
    The Garfield Show
Пълна програма
  • 04:00
    "Изчезването" - трилър, психо (САЩ, 1993), режисьор - Жорж Слюицер, актьори - Кийфър Съдърланд, Сандра Бълок, Джеф Бриджис, Нанси Травис и др.
  • 05:00
    "Лонгмайър" - сериал, с.3, еп. 2
  • 06:00
    "Пингвините от Мадагаскар" - анимация
  • 08:00
    "Тежки престъпления" - сериал, с.4, еп.9,10,11
Пълна програма
  • 02:45
    "Среща в интернет" - криминален, драма, мистерия (Канада, 2014), режисьор - Дейвид ДеКрейн, актьори - Ивон Займа, Шон Робъртс, Мери-Маргарет Хюмс, Гари Хъдсън и др.
  • 06:00
    "Тройка дебили" - комедия (САЩ, 2012), режисьори - Боби Фарели, Питър Фарели, актьори - Сценарист: Майк Кърон, Боби Фарели, Питър Фарели В ролите: София Вергара, Шон Хейс, Джейн Линч, Лари Дейвид, Грек Биерко, Крис Диамантолопулус, Дженифър Хъдзън, Уил Са
  • 08:00
    "Моето приключение в дивото" - драма, биографичен (САЩ, 2014), режисьор - Жан-Марк Вале, актьори - Рийз Уидърспун, Лора Дърн, Томас Садоски, Кийн Макрей, Майкъл Хюсман, Клиф Де Йьнг, Ник Еверсман, Брайън Ван Холт, Кевин Ранкин, У. Ърл Браун, Габи Хофман и
  • 10:15
    "Артър" - комедия (САЩ, 2011), режисьор - Джейсън Уинър, актьори - Ръсел Бранд, Хелън Мирън, Дженифър Гарнър,  Луис Гузмън, Ник Нолти и др.
Пълна програма
  • 04:00
    "Загадките на Лора" - сериал
  • 05:00
    "Без пукната пара" /п./ - сериал
  • 06:00
    "Партньори" - сериал
  • 07:00
    "Двама мъже и половина" - комедиен сериал, с.1
Пълна програма
  • 02:50
    "Кварталът на богатите" - сериал
  • 05:05
    "Всичко може да се случи" - сериал
  • 06:00
    "Какво ядем?" - документална поредица
  • 07:30
    "Светлината на моя живот" /п./ - сериал
Пълна програма
  • 04:32
    Кунг фу пилета
  • 05:00
    Анджело е върхът
  • 05:10
    Анджело е върхът
  • 05:25
    Анджело е върхът
Пълна програма
  • 03:50
    "Виктория (2016)", комедийна драма, Франция, 2016; реж. Жюстин Трие, с Виржини Ефира, Венсан Лакост, Мелвил Пупу, Лоран Потрану, Лор Калами, [12+]
  • 05:10
    "На безценица", комедийна драма, Франция, 2014; реж. Луи-Жюлиен Пети, с Оливие Бартелеми, Корин Масиеро, Паскал Демолон, Сара Сюко, М'Барек Белкук, [12+]
  • 07:00
    "Розали Блум", комедия, Франция, 2015; реж. Жулиен Рапену, с Ноеми Лвовски, Киан Кожанди, Алис Исааз, Анемон, Сара Жироду, [12+]
  • 08:40
    "Невинни ходове", драма, САЩ, 1993; реж. Стивън Зейлиън, с Макс Померанк, Джо Мантеня, Джоан Алън, Бен Кингсли, Лорънс Фишбърн, [12+]
Пълна програма
  • 03:45
    "Дейв направи лабиринт", приключенска комедия, САЩ, 2017; реж. Бил Уотърсън, с Ник Тюн, Мийра Рохит Кумбани, Адам Буш, Джеймс Урбаниак, Франк Каети, [15+]
  • 05:10
    "Тристана", драма, Испания, 1970; реж. Луис Бунюел, с Катрин Деньов, Фернандо Рей, Франко Неро, Лола Гаос, Антонио Касас, [12+]
  • 07:00
    "Тайната съставка", комедийна драма, Македония, 2017; реж. Гьорче Ставрески, с Благой Веселинов, Анастас Тановски, Аксел Мехмед, Александър Микич, Мирослав Петкович, [15+]
  • 08:45
    "Гадже за 5 минути", романтична комедия, САЩ, 2008; реж. Питър Солет, с Майкъл Сера, Кат Денингс, Арън Ю, Рафи Гаврон, Ери Грейнър, [12+]
Пълна програма
  • 04:00
    Fareed Zakaria GPS
  • 05:30
    Inside Africa
  • 06:00
    Amanpour
  • 06:30
    State of America with Kate Bolduan
Пълна програма
  • 04:00
    "Вината на Фредерик" - романтичен филм с уч. на Кристиян Колунд, Михаела Мей, Анна Хаусбург, Аксел Шрайбер и др., /п/
  • 06:10
    "Малката булка" - сериен филм
  • 09:45
    "Великолепният век" - сериен филм, сезон 1, 2 епизода
  • 11:45
    "Бон апети" - предаване, /п/
Пълна програма
  • 00:30
    Еротичен телепазар
  • 06:00
    "Перфектната кола" - риалити, сезон 2, 2 епизода
  • 07:00
    "Без багаж" - предаване за туризъм, /п/
  • 07:30
    "Уокър - тексаският рейнджър " - сериал, сезон 6, 3 епизода
Пълна програма
  • 04:00
    Мегаземетресение: моментът, в който Япония се разтресе
  • 05:00
    Да продадеш колата си: Нисан скайлайн
  • 06:00
    Оцеляване на предела: Еквадор
  • 07:00
    Как са го направили?: Стадион във Финикс/ Търговски център в Ел Ей/ Сърф
Пълна програма
  • 04:36
    Как са го направили?: Епизод 19
  • 05:00
    Фабрика за храна: САЩ: В изварата е истината
  • 05:24
    Опасно за живота: Не може да бъде!
  • 06:12
    Как работи Земята: Кракатау може да спре времето?
Пълна програма
  • 04:20
    Бранди и господин Уискърс
  • 04:45
    Бранди и господин Уискърс
  • 05:05
    Стридок
  • 05:30
    Псевдокотка
Пълна програма
  • 04:30
    "Супер наука"
  • 05:00
    "Тайните на квантовата физика"
  • 06:00
    "В преследване на дълголетието"
  • 06:30
    "В преследване на дълголетието"
Пълна програма
  • 07:00
    Кученце в джобче - анимационен сериал
  • 07:30
    Покемон - анимационен сериал
  • 08:00
    Клуб Уинкс - анимационен сериал
  • 08:50
    Трансформъри: Роботи-спасители - анимационен сериал
Пълна програма
  • 04:00
    Кардиограма - с проф. Д-р Надка Бояджиева
  • 05:00
    Наследницата - 157 еп. - Сериал
  • 06:00
    Преследвачът - 7 еп. - Сериал
  • 07:00
    Ekids- Анимация
Пълна програма
  • 07:15
    Спорт
  • 07:22
    Култура 1
  • 07:41
    Анализи
  • 07:46
    Преглед на програмата / Преглед на печата
Пълна програма
  • 04:00
    Ски полети: Световна купа в Кулм, състезание
  • 05:00
    Биатлон: Световна купа (мъже), Руполдинг, щафета
  • 06:00
    Северна комбинация: Световна купа във Вал ди Фиеме, ски бягане
  • 06:30
    Куриози
Пълна програма
  • 04:00
    Фрийстайл ски: Световна купа, slopestyle в Сноумас
  • 05:00
    Ски полети: Световна купа в Кулм, квалификация
  • 06:00
    Биатлон: Световна купа (мъже), Руполдинг, щафета
  • 07:00
    Сноуборд: Световна купа, Сноумас, slopestyle
Пълна програма
  • 00:15
    Треска за нефрит, сезон 3, еп. 2
  • 06:05
    Каубои в студени води, сезон 3, еп. 2
  • 07:15
    Дивото зове, сезон 1, еп. 3
  • 08:00
    Дивото зове, сезон 1, еп. 4
Пълна програма
  • 04:05
    Extreme Fighting Championship
  • 05:00
    Travellers With Skiis
  • 05:25
    Travellers With Skiis
  • 05:55
    Nhra Sportsman Series
Пълна програма
  • 02:00
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 05:00
    Багрите на България /фолклорна и народна музика/
  • 07:00
    Утрото /сутрешен музикален блок/
  • 11:00
    Зад кулисите /музикално предаване на ФЕН ТВ, повторение/
Пълна програма
  • 04:30
    Хавайски живот
  • 05:00
    Особени жилища
  • 06:00
    Ловци на къщи
  • 06:30
    Ловци на къщи
Пълна програма
  • 04:20
    Присъда - първи сезон, еп. 1
  • 05:10
    Поднови или продай - риалити, еп. 17
  • 05:35
    Поднови или продай - риалити, еп. 18
  • 06:00
    Домашна кухня с Джейми Оливър - първи сезон, еп. 9
Пълна програма
  • 03:55
    Полицаите от Чикаго - трети сезон, еп. 21
  • 04:40
    Спасителен полет - втори сезон, еп. 7
  • 05:15
    Военни престъпления - шести сезон, еп. 21
  • 06:00
    Безследно изчезнали - трети сезон, еп. 12
Пълна програма
  • 03:55
    "Слепота (2017)", романтична драма, САЩ, 2017; реж. Майкъл Мейлър, с Алек Болдуин, Деми Мур, Дилън МакДърмът, Вива Бианка, Джеймс МакКафри, [15+]
  • 05:30
    "Любовница от горните класове", драма, САЩ, 2017; реж. Джеръл Розалес, с Паулина Сингър, Франсоа Арно, Лана Кондор, Джулия Джоунс, Джеймс Франко, [15+]
  • 07:00
    "Пазители на галактиката Vol.2", екшън - фентъзи, САЩ, 2017; реж. Джеймс Гън, с Крис Прат, Зоуи Салдана, Дейв Батиста, Майкъл Рукър, Карън Гилън, [12+]
  • 09:15
    "Родени в Китай", документален, САЩ, 2016; реж. Чуан Лу, [0+]
Пълна програма
  • 03:55
    Майстори на шпионажа, сезон 1, еп. 5
  • 04:45
    Конспирация, сезон 1, еп. 1
  • 05:20
    Шпионските тайни за бившия крал, сезон 1, еп. 2
  • 06:10
    Забранена история, сезон 3, еп. 1
Пълна програма
  • 03:45
    Пътят към 11 септември: Първа част: Джихад в Бруклин (1990 г. - 1995 г.)
  • 05:10
    Спецове в заложната къща: Последни залози
  • 05:30
    Спецове в заложната къща: Загадъчният клиент
  • 05:50
    Спецове в заложната къща: Игра с мечове
Пълна програма
  • 04:00
    През планини и морета - тв поредица
  • 05:00
    МОЕТО ХОБИ
  • 06:00
    Крал сред рибарите - тв поредица, 8 еп.
  • 07:00
    В кухнята на баба - тв поредица, 35 еп.
Пълна програма
  • 04:35
    "Анджелина балерина
  • 04:50
    "Пингу"
  • 05:00
    "Томас и приятели"
  • 05:25
    "Строителят Боб"
Пълна програма
  • 00:30
    06:30 - Повторения
  • 06:30
    "Кухнята на Звездев"/п/
  • 07:00
    "Интервю" с Наделина Анева/п/
  • 08:00
    "Денят на живо"/п/
Пълна програма
  • 00:00
    Ултра клуб
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:45
    Ултра хип-хоп
  • 20:00
    Топкласация
Пълна програма
  • 04:20
    "Братята Уорнър" - документален филм с Денис Хопър, Деби Рейнолдс.
  • 05:05
    "Магьосникът" - ужаси / трилър със Скот Бакула и Кевин Джей О’Конър.
  • 07:00
    "Сбогом, Сабата" - екшън / приключенски с Юл Бринър, Дийн Рийд.
  • 08:45
    "Вестникарски лъв" - драма / комедия с Алън Алда, Лорън Хътън, Ан Търкъл, Рой Шайдър.
Пълна програма
  • 03:00
    FIM MOTOCROSS OF NATIONS, MATTERLEY BASIN
  • 05:00
    FLAT OUT BEST OF
  • 05:30
    MSA BRITISH RALLYCROSS CHAMPIONSHIP
  • 06:30
    ASIA PACIFIC RALLY CHAMPIONSHIP
Пълна програма
  • 03:45
    Само хитове - маратон
  • 07:00
    Само хитове
  • 08:00
    Зона за приятели
  • 08:30
    Зона за приятели
Пълна програма
  • 04:00
    Martin Garrix's Sick Beats
  • 05:00
    will.i.am's Dope Party Beats
  • 06:30
    Rita Ora: Hitlist
  • 07:00
    Isle Of MTV Malta 2017 Highlights
Пълна програма
  • 00:00
    All Night Session
  • 06:00
    AM Mayhem
  • 09:00
    Weekend Rocks
  • 12:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
Пълна програма
  • 04:35
    Патрулиращи кучета, сезон 8, еп. 3
  • 05:00
    Животински лудории, сезон 1, еп. 1
  • 05:30
    Животински лудории, сезон 1, еп. 2
  • 06:00
    Животински лудории, сезон 1, еп. 3
Пълна програма
  • 04:10
    Тежки времена, еп. 9
  • 04:55
    Уличен Гений, еп. 13
  • 05:15
    Тайнствени досиета 2, еп. 10
  • 05:35
    Претопяване, еп. 5
Пълна програма
  • 04:10
    Дивата природа на Европа, еп. 2
  • 04:55
    Светът на дивото, еп. 11
  • 05:15
    Светът на дивото, еп. 10
  • 05:40
    Човек срещу природа, еп. 7
Пълна програма
  • 03:45
    Край на програмата
  • 10:00
    Футбол: Амиен - Пари Сен Жермен, четвъртфинален мач за Купата на Лигата, повторение
  • 12:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 12:05
    Дартс: Световно първенство 2018, петнадесети ден, финал, повторение
Пълна програма
  • 03:40
    "Поле на чудесата"
  • 05:00
    Новини
  • 05:10
    Комедия "Операция "Честита Нова година!"
  • 07:05
    "Смешки. Спорт"
Пълна програма
  • 04:00
    "Show Time" - музикална програма
  • 05:00
    "Златен хит" - най-доброто
  • 05:05
    "Планета Хит Микс" - музикална програма
  • 06:00
    "Картини от България" - музикална импресия
Пълна програма
  • 04:30
    "Фолклорна китка" - избрани песни
  • 05:30
    "Росна китка" - музика за настроение
  • 06:30
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 06:40
    "Росна китка" - музика за настроение
Пълна програма
  • 04:05
    "Планета Live" - музикална програма
  • 06:00
    "Промо" - нови видеоклипове
  • 06:05
    "Планета Хит" - хитове без край
  • 07:00
    "Картини от България" - музикална импресия
Пълна програма
  • 06:25
    "Малколм" - сериал
  • 07:10
    "По приятелски" - комедиен сериал
Пълна програма
  • 03:10
    Италия, Серия А: Интер - Лацио
  • 06:00
    Дивата муха
  • 08:00
    Екстремни спортове
  • 10:00
    УЕФА Шампионска лига: Борусия Д - Реал М
Пълна програма
  • 03:15
    "Каролин Кекебус на живо! " - комедия / шоу
  • 05:05
    "Семейство Тровато: Разкрития на измами от детективите" - доку поредица
  • 06:00
    "Синята светлина" - доку-поредица
  • 06:20
    "Съблазнителни измами" - доку-поредица
Пълна програма
  • 04:25
    Вести-Москва
  • 04:40
    Сериал: "Следствени тайни"
  • 07:00
    Вести
  • 07:30
    Вести-Москва
Пълна програма
  • 04:00
    "Заснето в СССР"
  • 05:00
    Сериал: "Бандитският Петербург"
  • 06:00
    Особено мнение; Икономически новини
  • 07:00
    "2012"
Пълна програма
  • 04:10
    "Коя е Хана?" - трилър, САЩ, 2011
  • 05:35
    "Адвокатите на пост" - документална поредица
  • 08:05
    "Патрулна обиколка" - репортаж
  • 11:00
    "В името на справедливостта: Ние се борим за Вас!" - поредица
Пълна програма
  • 04:00
    "Първото благо" - с водещ Цветан Димитров / повторение/
  • 05:00
    "Паралакс" - публицистично предаване /повторение /
  • 06:00
    "Неизвестното за Св. Седмочисленици"- документален филм
  • 06:15
    "Всички на мегдана" - Поздравителен концерт
Пълна програма
  • 04:30
    Футболна сутрин: коледно издание
  • 05:00
    Супер лига: Обзор на годината
  • 07:00
    Футболна сутрин
  • 08:00
    Жилет световен спорт
Пълна програма
  • 01:05
    Infomercials
  • 07:05
    Benjamin Blumchen
  • 07:35
    Noddy, der kleine Detektiv
  • 07:45
    Noddy, der kleine Detektiv
Пълна програма
  • 03:00
    Избрани предавания на Телемедиа
  • 06:00
    Сянката на Елена - ТВ сериал -55 епизод
  • 07:00
    Детски свят: Уинкс - анимация
  • 07:30
    Детски свят: Маша и мечока - анимация
Пълна програма
  • 02:00
    We Love Music
  • 06:00
    Snooza
  • 10:00
    New 4 U
  • 10:25
    Deja Voice
Пълна програма
  • 04:24
    Медиумът от Лонг Айлънд: Виктория напуска училище
  • 05:12
    Кажете ДА на булчинската рокля: Пътят до булчинската рокля
  • 05:36
    Кажете ДА на булчинската рокля: Любовна връзка
  • 06:00
    Кажете ДА на булчинската рокля: Семейни връзки
Пълна програма
  • 04:30
    Пътешествия из райската земя - Будапеща
  • 05:00
    Боженци - приказка в бяло
  • 05:30
    "Новият Китай" в първите си 60 години
  • 06:00
    Приключение край Атон
Пълна програма
  • 04:00
    Ловци на духове по света
  • 05:00
    Странни храни с Андрю Цимерн
  • 06:00
    Загадки в музея
  • 07:00
    Търсене на дом по света
Пълна програма
  • 04:00
    Ловци на духове по света
  • 05:00
    Странни храни с Андрю Цимерн
  • 06:00
    Загадки в музея
  • 07:00
    Търсене на дом по света
Пълна програма
  • 03:05
    Трудна свалка, САЩ, комедия/криминален/романтичен, 2003
  • 05:40
    200 цигари, САЩ, комедия/драма/романтичен, 1999
  • 07:25
    Синьо увлечение, САЩ, приключенски, 2002
  • 09:05
    Късо съединение, САЩ, комедия/семеен/фантастика, 1986
Пълна програма
  • 04:30
    "Красотата на диаграмите" - 1 еп., документален филм
  • 05:00
    "Как Шерлок Холмс промени света" - 2 еп., документален филм
  • 06:00
    "Рейсинг екстрийм" - 414 еп., предаване за екстремни спортове
  • 06:30
    "Репортажът" - информационно предаване (повторение)
Пълна програма
  • 04:20
    Пекарната на Рудолф - четвърти сезон, еп. 9
  • 04:45
    Пекарната на Рудолф - четвърти сезон, еп. 10
  • 05:10
    Лесни рецепти - трети сезон, еп. 31
  • 05:35
    Лесни рецепти - трети сезон, еп. 32
Пълна програма
  • 01:00
    VH1 микс
  • 07:00
    Стани и засияй с VH1
  • 09:00
    Съботен саундтрак
  • 11:00
    Познайте годината!
Пълна програма
  • 04:00
    Апокалипто - Екшън, Драма, Приключенски, 2006, Режисьор: Мел Гибсън, В ролите: Джерардо Терасена, Раул Трухио, Далия Хернандес
  • 06:00
    Подводен риф 2: Висок прилив - Анимация, 2012, Режисьор: Марк А. З. Дипе, В ролите: Анимиран
  • 08:00
    Приключенията на Сами: Бягство от парадайса - Анимация, 2012, Режисьор: Бен Стасен, В ролите: Пат Карол, Карлос Маккулър, Синда Адамс
  • 09:30
    Приключенията на Сами - Анимация, 2010, Режисьор: Бен Стасен, В ролите: Мелани Грифин, Изабел Фюрман
Пълна програма
  • 04:10
    "Шерлок Холмс: Игра на сенки" - приключенски филм / екшън / крими, Англия/САЩ, 2011
  • 05:35
    "авто мобил" - журнал
  • 06:45
    "Криминални намерения: Престъпленията във визир" - крими сериал
  • 11:55
    "Между тюл и сълзи" - доку-поредица
Пълна програма
  • 04:30
    Документална поредица /п/
  • 05:00
    Публицистика /п/
  • 06:00
    Eкология
  • 07:30
    Пътешествия
Пълна програма
  • 04:00
    Империя - втори сезон, еп. 4
  • 04:45
    Ръш - първи сезон, еп. 4
  • 05:10
    Легенди - втори сезон, еп. 10
  • 06:00
    Малкълм - седми сезон, еп. 17
Пълна програма
  • 00:00
    Club MTV!
  • 06:00
    AM Rush
  • 09:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 09:40
    Weekend Warm Up!
Пълна програма
  • 04:30
    LINGERIE
  • 04:55
    F-PARTIES
  • 05:00
    TOP MODELS
  • 05:30
    TOP MODELS
Пълна програма
  • 02:00
    Non-Stop Hits
  • 06:00
    Wake Up With Hits!
  • 09:00
    Big Fat Hits
  • 11:00
    MTV's Euro Top 10
Пълна програма
  • 04:15
    "Съдебни медици" - 10 и 11 еп.
  • 05:10
    "Спешни случаи" - 19 и 20 еп.
  • 06:00
    "Океански патрул" - 12 и 13 еп.
  • 07:00
    "Съдия Джуди" - 5 и 6 еп.
Пълна програма
  • 00:00
    05.00 Нощен новинарски информационен блок
  • 05:00
    Новини, спорт и времето
  • 07:30
    "Европа сутрин" - сутрешен блок
  • 10:00
    Новини
Пълна програма
  • 04:20
    Спиннинг на камских просторах
  • 04:50
    Энциклопедия охоты
  • 05:10
    На охотничьей тропе с Сергеем Астаховым
  • 05:35
    Рыбалка в России
Пълна програма
  • 00:30
    "Синята лагуна: Пробуждане" - приключенски филм с уч. на Денис Ричардс, Брендън Туейтс, Индиана Евънс, Патрик Есприт, Джейкъб Артист и др. , /п/
  • 05:50
    "Срещи с известни личности" - токшоу
  • 06:20
    "Да се завърнеш у дома" - драма с уч. на Ранди Уейн, Джералд Макрейни, Яна Крамер, Шон Сипос и др., /п/
  • 08:30
    "Том, Дик и Хариет" - комедия с уч. на Стивън Уебър, Мишел Харисън, Андрю Франсис, Майкъл Еклунд и др., /п/
Пълна програма
  • 04:00
    Must Love Cats: Episode 8
  • 04:45
    Must Love Cats: Episode 9
  • 05:30
    Through the Wormhole with Morgan Freeman: How Did We Get Here?
  • 06:15
    Cake Boss: Motorcycles, Manhattanites & Misbehaving
Пълна програма
  • 04:30
    Човек, огън, храна
  • 05:00
    Режи!
  • 06:00
    Надпревара в супермаркета
  • 07:00
    Пътешествие с Джи Гарвин
Пълна програма
  • 04:30
    Опасният Хенри
  • 04:55
    Опасният Хенри
  • 05:05
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 05:30
    Тандърмен срещу Тандърмен
Пълна програма
  • 04:00
    Ски полети: Световна купа в Кулм, състезание
  • 05:00
    Биатлон: Световна купа (мъже), Руполдинг, щафета
  • 06:00
    Северна комбинация: Световна купа във Вал ди Фиеме, ски бягане
  • 06:30
    Куриози
Пълна програма
  • 03:55
    "Слепота (2017)", романтична драма, САЩ, 2017; реж. Майкъл Мейлър, с Алек Болдуин, Деми Мур, Дилън МакДърмът, Вива Бианка, Джеймс МакКафри, [15+]
  • 05:30
    "Любовница от горните класове", драма, САЩ, 2017; реж. Джеръл Розалес, с Паулина Сингър, Франсоа Арно, Лана Кондор, Джулия Джоунс, Джеймс Франко, [15+]
  • 07:00
    "Пазители на галактиката Vol.2", екшън - фентъзи, САЩ, 2017; реж. Джеймс Гън, с Крис Прат, Зоуи Салдана, Дейв Батиста, Майкъл Рукър, Карън Гилън, [12+]
  • 09:15
    "Родени в Китай", документален, САЩ, 2016; реж. Чуан Лу, [0+]
Пълна програма
  • 05:00
    Lucky 7
  • 05:30
    Fresh morning :)
  • 09:00
    Lucky 7
  • 09:30
    Playlist
Пълна програма
  • 04:35
    Loopdidoo
  • 04:50
    Calimero
  • 05:05
    Art Attack
  • 05:30
    HENRY HUGGLEMONSTER
Пълна програма
  • 04:30
    Опасният Хенри
  • 04:55
    Опасният Хенри
  • 05:05
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 05:30
    Тандърмен срещу Тандърмен
Пълна програма
  • 03:00
    All Night Long!
  • 07:00
    Smells Like The 90s
  • 13:00
    Smells Like The 90s
  • 19:00
    Smells Like The 90s
Пълна програма
  • 04:25
    Village Of The Damned: Episode 4
  • 05:20
    I Almost Got Away With It: Got to Be MacGyver
  • 06:10
    Nightmare Next Door: Country Killing
  • 07:00
    California Investigator: The Other Woman
Пълна програма
  • 04:30
    The Burning Issue: Episode 37
  • 05:00
    Top: Pitch Invaders
  • 05:30
    Up Close With: Serge Ibaka
  • 06:01
    Special: Williams Sisters
Пълна програма
  • 04:30
    NASCAR Outdoors
  • 04:55
    NASCAR Outdoors
  • 05:20
    Midway USA's Gun Stories
  • 06:00
    Familiar Waters
Пълна програма
  • 03:45
    Пътят към 11 септември: Първа част: Джихад в Бруклин (1990 г. - 1995 г.)
  • 05:10
    Спецове в заложната къща: Последни залози
  • 05:30
    Спецове в заложната къща: Загадъчният клиент
  • 05:50
    Спецове в заложната къща: Игра с мечове
Пълна програма
  • 04:35
    Голямата картина с Кал Пен, еп. 11
  • 05:00
    Невероятният д-р Пол, еп. 4
  • 05:45
    Хроники на дивото, еп. 9
  • 06:05
    Царе на риболова, еп. 8
Пълна програма
  • 04:00
    "Елхички 3" - комедия (Русия, 2013), режисьори - Ольга Харина, Дмитрий Киселёв, Леван Габриадзе и др., актьори - Иван Ургант, Сергей Светлаков, Пётр Фёдоров, Мария Луговая, Анна Чиповская, Валентин Гафт, Гоша Куценко и др.
  • 05:30
    "Аватар - легендата за Анк" - анимация
  • 06:00
    "Костенурките Нинджа" - анимация
  • 07:00
    "Теория на глупостта" - развлекателна поредица, с.1, еп. 2
Пълна програма
  • 04:10
    Тоталкар; сезон 4, епизод 6, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2017
  • 05:00
    Телешоп
  • 07:00
    Телешоп
  • 10:00
    Конан; сезон 1, епизод 3, приключенски, научна фантастика, САЩ, 1997
Пълна програма
  • 03:45
    Отмъщението; сезон 1, епизод 6, драма, мистерия, Турция, 2013
  • 05:00
    Телешоп
  • 07:00
    Телешоп
  • 12:00
    Възприятия; сезон 3, епизод 10, криминален, драма, САЩ, 2014
Пълна програма
  • 04:00
    Ловецът на убийци: Телефонът замлъкна
  • 05:00
    Какво е нужно за убийство: Братя по оръжие
  • 05:30
    Какво е нужно за убийство: Смъртоносна отплата
  • 06:00
    Ловецът на убийци: "Нулева" жертва
Пълна програма
  • 04:20
    Подземен сблъсък
  • 06:35
    Ото е носорог
  • 08:15
    Бягай, момче, бягай
  • 10:20
    Решаващият миг
Пълна програма
  • 03:40
    "Поле чудес" (16+)
  • 05:00
    Новости
  • 05:10
    Комедия "Операция "С Новым годом!" (16+)
  • 07:05
    "Смешарики. Спорт"
Пълна програма
  • 04:00
    Док.фильм "Новый век русского театра" Молодые театры
  • 05:00
    Мультфильмы
  • 06:45
    Худ.фильм "Очень страшная история" 6+
  • 08:00
    "Тайм-код"
Пълна програма
  • 04:30
    "Сезони 2009" - конкурс за млади изпълнители /2 част
  • 05:30
    "С песен из Пирин"
  • 06:00
    "Магията на природата" - документален филм
  • 06:30
    Класическа музика: 30 г. творческа дейност на проф.Илка Попова /2 част Събота - 13.01.2018 г.
Пълна програма
  • 04:30
    Живые истории
  • 05:00
    В бегах. Х/ф
  • 07:00
    Вести. Местное время
  • 07:20
    В бегах. Х/ф. Продолжение
Пълна програма
  • 04:25
    Nitro Circus
  • 04:50
    Nitro Circus
  • 05:15
    Review
  • 05:40
    SpongeBob SquarePants
Пълна програма
  • 04:18
    Bathroom Banging (18+)
  • 04:39
    Quickie Pick Up (18+)
  • 04:57
    Fuck Me Instead! (18+)
  • 05:05
    My Stepsister (18+)
Пълна програма
  • 01:00
    Тенис: Sydney International, Сидни - четвъртфинали (WTA Premier)
  • 05:30
    Пряко: Тенис: Hobart International, Хобарт - финал (WTA International)
  • 08:00
    Пряко: Тенис: Sydney International, Сидни - финал (WTA Premier)
  • 10:30
    Футбол: Примера Дивисион - обзор на изминалия кръг
Пълна програма
  • 05:30
    Късна емисия новини - п.
  • 05:55
    ч.- Прогноза за времето и агропрогноза
  • 06:00
    Акценти
  • 06:15
    Прогноза за времето и агропрогноза
Пълна програма
  • 04:00
    Преди да стане твърде късно
  • 05:00
    Авиатори 1/11
  • 05:30
    Авиатори 1/12
  • 06:00
    За островите и хората: Уалис и Фотуна - островите близнаци
Пълна програма
  • 05:20
    Hip Show
  • 06:00
    Reality Cage of Combat
  • 06:55
    Taekwondo
  • 07:10
    WUSHU Championship
Пълна програма
  • 05:17
    Radical Times in Reunion Island
  • 05:30
    Blauvelts Backcountry
  • 06:00
    EMENTA SB
  • 06:30
    EMENTA SB
Пълна програма
  • 04:25
    Военновременна ферма (5)
  • 05:30
    Загадки в музея (12)
  • 06:15
    Забранена история (6)
  • 06:59
    END
Пълна програма
  • 04:30
    Професия турист
  • 05:00
    Документална поредица
  • 05:30
    Научнопопулярни филми
  • 06:00
    "Студентски етюди"
Пълна програма
  • 04:05
    SFJAZZ Collective: Originals and the Music of Michael Jackson - WINTER JAZZ FEST
  • 04:45
    Monty Alexander & The Harlem Kingston Express - Philharmonie de Paris
  • 05:15
    InterMezzo
  • 07:00
    InterMezzo
Пълна програма
  • 04:10
    Край на програмата
  • 08:00
    Волейбол: Марица - Визура, мач от Шампионската лига за жени, повторение
  • 10:00
    Волейбол: Трети четвъртфинален мач за Купата на България, повторение
  • 12:00
    Волейбол: Четвърти четвъртфинален мач за Купата на България, повторение
Пълна програма
  • 00:00
    Тенис: ASB Classic, Оукланд (2018 ATP WORLD TOUR 250 - повторение)
  • 06:00
    Пряко: Тенис: Hobart International, Хобарт - финал (WTA International)
  • 08:00
    Пряко: Тенис: Sydney International, Сидни - финал (WTA Premier)
  • 10:30
    Тенис: ASB Classic, Оукланд - финал (2018 ATP WORLD TOUR 250 - повторение)
Пълна програма
  • 04:00
    Край на програмата
  • 08:00
    Футбол: Нотингам Форест - Арсенал, мач от трети кръг за Купата на Футболната асоциация, повторение
  • 10:00
    "НБА Екшън", предаване за баскетбол от НБА (2017-18), 15-и епизод, повторение
  • 11:00
    "Легендите на бокса", класически боксови мачове, 2-и епизод, повторение
Пълна програма
  • 04:25
    Селото на прокълнатите: Епизод 4
  • 05:20
    Почти ми се размина: Аз съм Макгайвър
  • 06:10
    Кошмарни съседи: Убийства в провинцията
  • 07:00
    Калифорнийски следовател: Другата жена
Пълна програма
  • 04:00
    най-доброто от "Star box", предаване за българския и световния шоу бизнес
  • 05:00
    BIT СПОРТ, (п)
  • 05:30
    "Аз уча английски" с Николая, (п)
  • 06:00
    Новини, (п)
Пълна програма
  • 04:00
    "Признак на живот", хорър - трилър, САЩ, 2017; реж. Даниел Еспиноса, с Джейк Джилънхол, Ребека Фъргюсън, Райън Рейнолдс, Хироюки Санада, Ариън Бакър, [15+]
  • 05:10
    "Размяната", комедия, САЩ, 2011; реж. Дейвид Добкин, с Райън Рейнолдс, Джейсън Бейтман, Лесли Ман, Оливия Уайлд, Алън Аркин, [15+]
  • 07:00
    "Моят сляп брат", романтична комедия, САЩ, 2016; реж. Софи Гудхарт, с Адам Скот, Ник Крол, Джени Слейт, Зоуи Казан, Чарли Хюсън, [15+]
  • 08:25
    "Коралайн", анимация, САЩ, 2009; реж. Хенри Селик, [7+]
Пълна програма
  • 03:45
    "Всички търсят Кет 2", крими - екшън - комедия, САЩ, 2014; реж. Джон Стокуел, със Скот Меклович, Алфонсо Макули, Уинтър Ав Золи, Ванеса Бранч, Леонардо Нам, [18+]
  • 05:05
    "Първи контакт", трилър - фантастика, САЩ, 2016; реж. Дени Вилньов, с Ейми Адамс, Джеръми Ренър, Форест Уитакър, Майкъл Стълбарг, Марк О'Брайън, [12+]
  • 07:00
    "Аз, проклетникът", анимация, САЩ, 2010; реж. Пиер Кофин, Крис Рено, [0+]
  • 08:35
    "Младост в Орегон", комедийна драма, САЩ, 2016; реж. Джоел Дейвид Мур, с Франк Лангела, Били Кръдъп, Кристина Апългейт, Мери Кей Плейс, Джош Лукас, [12+]
Пълна програма
  • 00:00
    Нощна програма на ТВТ (Галерия България)
  • 06:50
    ТВТ представя България - документален филм на ТВТ
  • 07:00
    Избрано от старите ленти: Сребърната планина (образователен филм за туристически маршрут)
  • 07:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
Пълна програма
  • 04:30
    Хокей на лед: NHL
  • 05:30
    Тенис: "ATP WT Uncovered"
  • 06:00
    Футбол: Барса ТВ
  • 08:00
    Футбол: Холандска Ередивизи
Пълна програма
  • 02:30
    Голф: Европейски тур
  • 08:30
    Баскетбол: Евролига
  • 10:15
    Баскетбол: Евролига
  • 12:00
    Голф: Европейски тур
Пълна програма
  • 04:20
    Shimmer and Shine
  • 04:40
    Shimmer and Shine
  • 05:05
    Nella the Princess Knight
  • 05:25
    Nella the Princess Knight
Пълна програма
  • 03:50
    Вълци, сезон 1, еп. 4, Великобритания, исторически/драма, 2015
  • 04:45
    Клондайк, сезон 1, еп. 4, Канада, САЩ, екшън/приключенски, 2014
  • 05:15
    Гранд хотел, сезон 2, еп. 3, Испания, иторически/драма, 2012
  • 06:00
    Студеният дом, сезон 1, еп. 7, Великобритания,САЩ, драма, 2005
Пълна програма

Сериали

Viasat Nature 04:40
Ветеринар на хълма, сезон 1, еп. 6
Fox Crime 04:45
Отдел Тежки катастрофи - седми сезон, еп. 1
Fox Channel 04:50
Светкавицата - четвърти сезон, еп. 21
bTV 05:00
"Приятели"/п./- сериал
bTV Comedy 05:00
"Шегаджии" - сериал

Всички предавания

Спорт

BNT 3 05:00
Тенис, Лейвър къп: Отбор на Европа срещу Отбор на света - среща на двойки пряко предаване от Чикаго
БНТ САТ 05:00
Тенис, Лейвър къп: Отбор на Европа срещу Отбор на света - среща на двойки пряко предаване от Чикаго
ТВ Европа 05:00
Новини, спорт и времето
Mtel Sport 2 05:00
Голф: "Светът на голфа" 180 епизод
VOX 05:40
"авто мобил" - журнал

Всички предавания

Филми

Skat+ 05:10
"Професия актриса" - документален филм
Alfa 05:00
"Путин - пътят на Русия към бъдещето" - документален филм
TLC 05:12
Детски конкурси за красота: Сблъсъкът на отборите: Парти за Хелоуин
Cinemax 2 05:15
"Тайната съставка", комедийна драма, Македония, 2017; реж. Гьорче Ставрески, с Благой Веселинов, Анастас Тановски, Аксел Мехмед, Александър Микич, Мирослав Петкович, [15+]

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}