ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 04:05
    Отблизо с Мира Добрева /п/
  • 05:35
    Панорама с Бойко Василев /п/
  • 06:45
    Телепазарен прозорец
  • 07:00
    Милион и две усмивки Детско предаване
Пълна програма
  • 04:00
    "Изчезването" - трилър, психо (САЩ, 1993), режисьор - Жорж Слюицер, актьори - Кийфър Съдърланд, Сандра Бълок, Джеф Бриджис, Нанси Травис и др.
  • 05:00
    "Лонгмайър" - сериал, с.3, еп. 2
  • 06:00
    "Пингвините от Мадагаскар" - анимация
  • 08:00
    "Тежки престъпления" - сериал, с.4, еп.9,10,11
Пълна програма
  • 00:30
    Еротичен телепазар
  • 06:00
    "Перфектната кола" - риалити, сезон 2, 2 епизода
  • 07:00
    "Без багаж" - предаване за туризъм, /п/
  • 07:30
    "Уокър - тексаският рейнджър " - сериал, сезон 6, 3 епизода
Пълна програма
  • 04:00
    Ски полети: Световна купа в Кулм, състезание
  • 05:00
    Биатлон: Световна купа (мъже), Руполдинг, щафета
  • 06:00
    Северна комбинация: Световна купа във Вал ди Фиеме, ски бягане
  • 06:30
    Куриози
Пълна програма
  • 04:00
    Фрийстайл ски: Световна купа, slopestyle в Сноумас
  • 05:00
    Ски полети: Световна купа в Кулм, квалификация
  • 06:00
    Биатлон: Световна купа (мъже), Руполдинг, щафета
  • 07:00
    Сноуборд: Световна купа, Сноумас, slopestyle
Пълна програма
  • 04:05
    Extreme Fighting Championship
  • 05:00
    Travellers With Skiis
  • 05:25
    Travellers With Skiis
  • 05:55
    Nhra Sportsman Series
Пълна програма
  • 03:00
    FIM MOTOCROSS OF NATIONS, MATTERLEY BASIN
  • 05:00
    FLAT OUT BEST OF
  • 05:30
    MSA BRITISH RALLYCROSS CHAMPIONSHIP
  • 06:30
    ASIA PACIFIC RALLY CHAMPIONSHIP
Пълна програма
  • 03:45
    Край на програмата
  • 10:00
    Футбол: Амиен - Пари Сен Жермен, четвъртфинален мач за Купата на Лигата, повторение
  • 12:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 12:05
    Дартс: Световно първенство 2018, петнадесети ден, финал, повторение
Пълна програма
  • 03:10
    Италия, Серия А: Интер - Лацио
  • 06:00
    Дивата муха
  • 08:00
    Екстремни спортове
  • 10:00
    УЕФА Шампионска лига: Борусия Д - Реал М
Пълна програма
  • 04:30
    Футболна сутрин: коледно издание
  • 05:00
    Супер лига: Обзор на годината
  • 07:00
    Футболна сутрин
  • 08:00
    Жилет световен спорт
Пълна програма

Сериали

Fox Crime 04:45
Отдел Тежки катастрофи - седми сезон, еп. 1
Fox Channel 04:50
Светкавицата - четвърти сезон, еп. 21
bTV 05:00
"Приятели"/п./- сериал
bTV Comedy 05:00
"Шегаджии" - сериал
bTV HD 05:00
"Приятели"/п./- сериал

Всички предавания

Спорт

BNT 3 05:00
Тенис, Лейвър къп: Отбор на Европа срещу Отбор на света - среща на двойки пряко предаване от Чикаго
БНТ САТ 05:00
Тенис, Лейвър къп: Отбор на Европа срещу Отбор на света - среща на двойки пряко предаване от Чикаго
ТВ Европа 05:00
Новини, спорт и времето
Mtel Sport 2 05:00
Голф: "Светът на голфа" 180 епизод
VOX 05:40
"авто мобил" - журнал

Всички предавания

Филми

Alfa 05:00
"Путин - пътят на Русия към бъдещето" - документален филм
Skat+ 05:10
"Професия актриса" - документален филм
TLC 05:12
Детски конкурси за красота: Сблъсъкът на отборите: Парти за Хелоуин
Cinemax 2 05:15
"Тайната съставка", комедийна драма, Македония, 2017; реж. Гьорче Ставрески, с Благой Веселинов, Анастас Тановски, Аксел Мехмед, Александър Микич, Мирослав Петкович, [15+]
HBO HD 05:20
"Списъкът на мама", драма, Великобритания, 2016; реж. Нийл Джонсън, с Рейф Спол, Емилия Фокс, Илейн Касиди, Уилям Стаг, Матю Стаг, [12+]

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}