ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 20:00
    ЗОНА ЗА ПОЗДРАВИ - LIVE /телевизионно шоу за поздрави - на живо/
Пълна програма
  • 20:00
    Топкласация
  • 21:00
    JDM
  • 21:15
    Тюбс
  • 23:45
    Синтез
Пълна програма
  • 20:00
    Класация Евро Топ
  • 22:00
    Кетфиш: ТВ шоуто
  • 23:00
    Кетфиш: ТВ шоуто
Пълна програма
  • 20:00
    Totally Uninterrupted Chart Hits!
  • 23:00
    Isle Of MTV Malta 2017 Highlights
  • 23:45
    MTV Presents Gibraltar Calling
Пълна програма
  • 17:40
    Saturday Night Rocks!
Пълна програма
  • 20:00
    "Звездите празнуват" - музикална програма
  • 21:00
    "Фен Клуб" - музика по избор на зрителите
Пълна програма
  • 20:30
    "Бащино огнище" - предаване за традициите
  • 21:00
    "Гласове от България" - музикална програма
  • 21:30
    "Поздрав от България" - избрана фолклорна програма
  • 22:30
    "Картини от България" - музикална импресия
Пълна програма
  • 20:05
    "Хитовете на Планета HD"- нон-стоп музика
  • 22:00
    "Промо" - нови видеоклипове
  • 22:05
    "Планета Live" - музикална програма
  • 23:00
    "Планета Хит" - хитове без край
Пълна програма
  • 20:00
    We Love Music
  • 22:00
    Voice Party
Пълна програма
  • 19:40
    MTV's Party Hits!
Пълна програма

Сериали

EPIC Drama 20:30
Клондайк, сезон 1, еп. 1, Канада, САЩ, екшън/приключенски, 2014
Viasat Nature 20:40
Най-свирепите животни!, сезон 1, еп. 1
e-kids 20:45
Приключенията на Екхарт - анимационен сериал
bTV Lady 21:00
"Твоят мой живот" - сериал, с.2
Bulgaria ON AIR 21:00
Черни коне - сериал, драма

Всички предавания

Спорт

Film Plus 20:45
Тенис: Денис Шаповалов - Матео Беретини (St. Petersburg Open, Санкт Петербург; ATP WORLD TOUR 250 - повторение)
MAX Sport 3 20:55
Студио "Футбол"
Diema Sport 21:00
Футбол: Нант - Монпелие, мач от френската Лига 1, директно
Ring.BG 21:00
Екстремни спортове
Kanal 3 21:15
"Спорт в обектива"

Всички предавания

Филми

HBO3 20:45
"Стая 104 II, 1 еп.", комедийна драма, САЩ, 2018, [18+]
БНТ 20:45
Дамите в лилаво игрален филм /Великобритания, 2004г./, режисьор Чарлз Данс, в ролите: Маги Смит, Джуди Денч, Фреди Жоунс, Лайв Ръсел и др. (12)
BNT4 20:45
Момчето си отива /80 години от рождението на Невена Коканова/ игрален филм /България, 1972 г./, режисьор Людмил Кирков, в ролите: Филип Трифонов, Невена Коканова, Сашка Братанова и др.
Cinemax 21:00
"Винил І, 9 еп.", музикална драма, САЩ, 2016; реж. Карл Франклин, с Боби Канавалe, Оливия Уайлд, Рей Романо, Ато Есандо, Макс Кейзла, [18+]
HBO 21:00
"Kingsman: Златният кръг", шпионска комедия, Великобритания, 2017; реж. Матю Вон, с Колин Фърт, Джулиан Мур, Тарън Еджертън, Марк Стронг, Холи Бери, [18+]

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}