ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 00:10
    Полицаят в Ню Йорк игрален филм/п/
  • 01:50
    Дейвид Бекъм: В непознатото документален филм /2 част/п/
  • 02:40
    Червената кралица тв филм /4 епизод/п/
  • 03:50
    Отблизо с Мира Добрева /п/
Пълна програма
  • 01:00
    "Дневниците на вампира" - сериал, с.5, еп.16
  • 02:00
    "Търси се…" /п./ - токшоу
  • 03:00
    "Елхи 1914" - комедия (Русия , 2014), режисьори - Тимур Бекмамбетов, Юрий Биков, актьори - Леонид Архангелский, Дато Бахтадзе, Антон Богданов Иван Бред, Анна Килкевич и др.
  • 05:30
    "Костенурките Нинджа" - анимация
Пълна програма
  • 00:45
    "Отмъщението на шаферките" - с уч. на Рейвън-Симоне, Джоана Гарсия, Бет Бродерик, Дейвид Клейтън Роджърс и др. /п/
  • 02:10
    "Мокри поръчки" - с уч. на Майкъл Дъглас, Чанинг Тейтъм, Антонио Бандерас, Юън Макгрегър, Джина Карано, Майкъл Ангарано и др. /п/
  • 04:00
    "Войни, любов и пица" - с уч. на Шири Апълби, Иъл Подъл, Дан Хедая, Майкъл Бадалуко, Джоана Кантън и др. /п/
  • 06:30
    "Иконостас"
Пълна програма
  • 00:10
    Фамилно - токшоу с Доника Ризова /п./
  • 02:10
    Характери /п./
  • 02:50
    Q&A - отговори на важните въпроси от политиката с Клара Маринова /п./
  • 03:50
    Необичайните заподозрени с Георги Лозанов /п./
Пълна програма
  • 00:00
    Коментари на седмицата
  • 02:00
    Повторения
  • 06:30
    Цитати на седмицата
  • 07:00
    Студио 1 - док. поредица на Bloomberg
Пълна програма
  • 00:50
    Праведен; сезон 5, епизод 11, екшън, криминален, САЩ, 2014
  • 01:45
    Дог и Бет на лов за бегълци; сезон 3, епизод 5, криминален, риалити, САЩ, 2015
  • 02:40
    Дог и Бет на лов за бегълци; сезон 3, епизод 6, криминален, риалити, САЩ, 2015
  • 03:25
    Медиум; сезон 4, епизод 5, криминален, мистерия, САЩ, 2007
Пълна програма
  • 01:40
    Майстори на къщи в клоните на дърветата: Уединени къщи в клоните на дърветата IV
  • 02:35
    Майстори на къщи в клоните на дърветата: Къща на дърво в дзен стил
  • 03:25
    Майстори на къщи в клоните на дърветата: Къщичка за ски на дърво
  • 04:15
    Майстори на къщи в клоните на дърветата: Епизод 3
Пълна програма
  • 01:30
    Избрано от "Добро утро, българи" - обзорно предаване
  • 03:30
    Повторения
  • 07:00
    Избрано от "Добро утро, българи" - обзорно предаване
  • 09:00
    "Неделя - Ден Господен" - предаване за православна култура
Пълна програма
  • 01:05
    "Харте" - биографичен филм, ФРГ, 2015
  • 02:40
    "Любов по време на холерата" - мелодрама, САЩ, 2007
  • 04:45
    "Заглавия, тези, темпераменти"
  • 06:00
    "Горещи теми" - булеварден журнал
Пълна програма
  • 00:00
    Where Is The Party
  • 06:00
    Tick-Tack
  • 10:00
    Hit Mix
  • 11:00
    3 IN 1
Пълна програма
  • 01:00
    Загадки при разпродажби сериен тв филм /2 епизод/п/
  • 02:25
    Завръщане у дома игрален филм /п/
  • 04:30
    Пътувай с БНТ 2 /БНТ 2 Варна/п/
  • 05:35
    Часът на зрителите /п/
Пълна програма
  • 01:20
    Отблизо с Мира Добрева /п/
  • 02:20
    Иде нашенската музика фолклорно шоу /п/
  • 03:30
    Избрано от "Добро утро с БНТ 2" /п/
  • 04:30
    Извън играта /п/
Пълна програма
  • 01:35
    LazyTown
  • 02:00
    LazyTown
  • 02:25
    The Garfield Show
  • 02:36
    The Garfield Show
Пълна програма
  • 00:15
    "Отмъщението на сестрите" - трилър (Канада, 2013), режисьор - Къртис Крауфорд, актьори - Брук Бърнс, Тим Розън, Ашли Джоунс, Ребека Амзалаг, Питър Дж. Грей и др.
  • 02:00
    "Тежки престъпления" - сериал, с.4, еп.13,14
  • 03:45
    "Пета предавка" - автомобилно предаване
  • 04:15
    "Борба за справедливост" - екшън, драма, криминален (САЩ, 1991), режисьор - Джон Флин,актьори - Стивън Сегал, Джери Орбах, Джон Легуизамо, Джина Гершон, Джо Чампа, Уилям Форсайт и др.
Пълна програма
  • 01:30
    "Крилати същества" - драма (САЩ, 2008), режисьор - Роан Уудс, актьори - Гай Пиърс, Дакота Фанинг, Маршал Алман, Джеймс Бадсон, Кейт Бекинсейл, Форест Уитакър, Дженифър Хъдзън, Джаки Ърл Хейли и др.
  • 03:30
    "Вътрешна сигурност" - сериал, с.3, еп.2
  • 06:00
    "Убийствено влечение" - трилър (Канада, 2015), режисьор - Антъни Лефресне, актьори - Давей Чейс, Рик Робъртс, Сидни Пени, Малъни Скрофано и др.
  • 07:45
    "Експресно фото" - драма (САЩ, 2002), режисьор - Марк Романек, актьори - Робин Уилямс, Майкъл Вартан, Кони Нилсън, Дилан Смит, Гари Коул и др.
Пълна програма
  • 02:30
    "Мутра по заместване" /п./ - сериал
  • 03:00
    "Стажанти" /п/- сериал
  • 04:00
    "Загадките на Лора" - сериал
  • 05:00
    "Двама мъже и половина" /п./- сериал
Пълна програма
  • 00:30
    "Изборът на Лара" - сериал
  • 02:00
    "Друговремец" - сериал
  • 02:50
    "Кварталът на богатите" - сериал
  • 06:00
    "Какво ядем?" - документална поредица
Пълна програма
  • 01:40
    Невероятният свят на Гъмбол
  • 01:50
    Невероятният свят на Гъмбол
  • 02:05
    Нинджаго: Майсторите на Спинджицу
  • 02:30
    Нинджаго: Майсторите на Спинджицу
Пълна програма
  • 00:45
    "Нагоре с краката", комедийна драма, Австралия, 2016; реж. Ейб Форсайт, с Линкълн Юнис, Деймън Хериман, Раел Роман, Майкъл Денка, Алекзандър Инглънд, [18+]
  • 02:10
    "Мисис Харис", драма, САЩ, 2005; реж. Филис Наги, с Анет Бенинг, Бен Кингсли, Елън Бърстин, Франсис Фишър, Филип Бейкър Хол, [15+]
  • 03:45
    "Не измъчвай патенцето", хорър - трилър, Италия, 1972; реж. Лучо Фулчи, с Флоринда Болкан, Барбара Буше, Томас Милиан, Ирене Папас, Марк Порел, [18+]
  • 05:25
    "Град Лондон", драма - мистерия, САЩ, 2016; реж. Дерик Борт, с Даниъл Хътълстоун, Дъгрей Скот, Наташа МакЕлън, Джонатан Рийс Майърс, Том Хюз, [12+]
Пълна програма
  • 00:25
    "Тъмната страна на Луната", трилър, Германия, 2015; реж. Щефан Рик, с Мориц Блайбтрой, Юрген Прохнов, Нора Фон Владщетен, Дорис Шрецмайер, Андре Хенике, [18+]
  • 02:05
    "Лошият котарак", екшън - комедия, Турция, 2016; реж. Мехмет Куртулус, Айше Юнал, [18+]
  • 03:30
    "Викторианска готика ІІІ, 3 еп.", хорър - драма, САЩ, 2016; реж. Деймън Томас, с Джош Хартнет, Тимъти Далтън, Ева Грийн, Рийв Карни, Хари Трийдауей, [18+]
  • 04:25
    "Викторианска готика ІІІ, 4 еп.", хорър - драма, САЩ, 2016; реж. Тоa Фрейзър, с Джош Хартнет, Тимъти Далтън, Ева Грийн, Рийв Карни, Хари Трийдауей, [18+]
Пълна програма
  • 01:00
    CNN Today (with World Sport)
  • 02:00
    CNN Today
  • 02:30
    World Sport
  • 03:00
    Erin Burnett OutFront (CNNI)
Пълна програма
  • 00:00
    "Двама братя" - комедия с уч. на Стив Уиндолф, Щефан Лука, Валери Нихаус, Наталия Авелон, Шарлота Шваби др., /п/
  • 02:00
    Еротичен телепазар
  • 04:00
    "Наследство" - романтичен филм с уч. на Ксавер Хътър, Елизабет Бьом, Дейвид Си. Бънърс, Хелмут Бергер и др., /п/
  • 06:10
    "Малката булка" - сериен филм
Пълна програма
  • 00:10
    "Фрактура" - предаване за рок музика
  • 02:40
    Еротичен телепазар
  • 06:00
    "Перфектната кола" - риалити, сезон 2
  • 06:30
    "Досиетата "Грим" - сериал,сезон 1, /п/
Пълна програма
  • 01:00
    Островът на 16-те с Беър Грилс: Епизод 4
  • 02:00
    Улични воини с Ралф Фридман: Епизод 4
  • 03:00
    Ед Стафърд: Изоставен: Мадагаскар: Крайбрежни мангрови гори
  • 04:00
    Милионите на Ескобар: Семейството
Пълна програма
  • 01:20
    Как работи Земята: Дали Хавай ще потопи Лос Анджелис?
  • 02:10
    Как работи Земята: Кракатау може да спре времето?
  • 03:00
    Ловци на митове: Разрушителите на загубени митове
  • 03:48
    Ловци на митове: Случайни амуниции
Пълна програма
  • 01:25
    Ханк Зипзър
  • 01:50
    Хрониките на Евърмур
  • 02:15
    Хрониките на Евърмур
  • 02:40
    Сабрина: Тайната на една вещица
Пълна програма
  • 01:00
    "Историята на електричеството"
  • 02:00
    "Историята на електричеството"
  • 03:00
    "Птицечовка - най-странното животно"
  • 04:00
    "Музиката на простите числа" - еп. 3
Пълна програма
  • 07:00
    Кученце в джобче - анимационен сериал
  • 07:30
    Покемон - анимационен сериал
  • 08:00
    Клуб Уинкс - анимационен сериал
  • 08:50
    Трансформъри: Роботи-спасители - анимационен сериал
Пълна програма
  • 00:30
    Шесто чувство
  • 02:30
    Времена и нрави - с проф. Юлиан Вучков
  • 05:00
    Диви сърца - 20 еп. - Сериал
  • 06:00
    Диви сърца - 21 еп. - Сериал
Пълна програма
  • 07:15
    Спорт
  • 07:22
    Култура 1
  • 07:41
    Анализи
  • 07:46
    Преглед на програмата / Преглед на печата
Пълна програма
  • 01:15
    Тенис: US Open, финал, мъже
  • 02:00
    Тенис: Открито първенство на Австралия, Ден 1, директно
  • 05:00
    Биатлон: Световна купа (жени), Руполдинг, щафета
  • 06:00
    Ски-алпийски дисциплини: СК (мъже), Венген, спускане
Пълна програма
  • 01:00
    Тенис: US Open, финал, жени
  • 02:00
    Тенис: Открито първенство на Австралия, Ден 1, директно
  • 05:00
    Фрийстайл ски: Световна купа, ски крос в Идре
  • 06:00
    Сноуборд: Световна купа, Сноумас, half pipe
Пълна програма
  • 00:20
    Избягай или умри!, сезон 1, еп. 6
  • 06:05
    Призраци от автоморгата, сезон 5, еп. 3
  • 07:00
    Каубои в студени води, сезон 4, еп. 3
  • 07:45
    Каубои в студени води, сезон 4, еп. 4
Пълна програма
  • 01:20
    Extreme Fighting Championships
  • 02:15
    Extreme Fighting Championships
  • 03:10
    Extreme Fighting Championship
  • 04:05
    Extreme Fighting Championship
Пълна програма
  • 00:00
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 05:00
    Фолклорна усмивка /музикално-развлекателно предаване на ФЕН ФОЛК ТВ, премиера/
  • 05:15
    Багрите на България /фолклорна и народна музика/
  • 07:00
    Утрото /сутрешен музикален блок/
Пълна програма
  • 01:30
    Щастлив живот в малка къща
  • 02:00
    Купихме си ферма
  • 02:30
    Купихме си ферма
  • 03:00
    Безплатна ваканционна къща
Пълна програма
  • 00:50
    Д-р Зоуи Харт - трети сезон, еп. 21
  • 01:45
    Дядо по неволя - първи сезон, еп. 15
  • 02:10
    Дядо по неволя - първи сезон, еп. 16
  • 02:35
    Дядо по неволя - първи сезон, еп. 17
Пълна програма
  • 00:50
    Полицаите от Чикаго - трети сезон, еп. 23
  • 01:45
    Елементарно, Уотсън - втори сезон, еп. 24
  • 02:25
    Елементарно, Уотсън - трети сезон, еп. 1
  • 03:10
    Полицаите от Чикаго - трети сезон, еп. 22
Пълна програма
  • 01:45
    "Записки по един скандал", драма, Великобритания, 2006; реж. Ричард Еър, с Джуди Денч, Кейт Бланшет, Бил Най, Андрю Симпсън, Майкъл Малоуни, [15+]
  • 03:15
    "Холар", комедийна драма, САЩ, 2016; реж. Джон Красински, с Джон Красински, Анна Кендрик, Шарлто Копли, Марго Мартиндейл, Ричард Дженкинс, [12+]
  • 04:45
    "Логан: Върколакът", екшън - драма - фентъзи, САЩ, 2017; реж. Джеймс Манголд, с Хю Джакман, Патрик Стюарт, Дафне Кийн, Бойд Холбрук, Стивън Мърчант, [18+]
  • 05:35
    "Воден ефект", романтична комедия, Франция, 2016; реж. Солвей Анспах, Жан-Люк Геже, с Флоранс Лоаре Каи, Самир Гуезми, Дида Йонсдотир, Филип Ребо, Естебан, [12+]
Пълна програма
  • 01:40
    Забранена история, сезон 1, еп. 2
  • 02:30
    Загадки в музея, сезон 5, еп. 2
  • 03:15
    Страхотни изобретения, сезон 2, еп. 11
  • 03:45
    Майстори на шпионажа, сезон 1, еп. 6
Пълна програма
  • 01:00
    Проклятието на остров Оук (специални епизоди): Проучванията досега
  • 02:00
    Свирепи автомеханици: Изобретател
  • 03:00
    Кралят, който надхитри Хитлер
  • 03:45
    Камиони по леда: Синът се изявява
Пълна програма
  • 05:00
    АКТУАЛНО - тв поредица, обзор '2017
  • 06:00
    Документален филм
  • 07:00
    Киноложка изложба
  • 07:30
    Риби и такъми - тв поредица, четвърти сезон
Пълна програма
  • 01:30
    "Чурулик "
  • 01:55
    "Кайю"
  • 02:25
    "Конни"
  • 02:50
    "Дот"
Пълна програма
  • 00:30
    06:30 - Повторения
  • 06:30
    "Кухнята на Звездев"/п/
  • 07:00
    "Офанзива" с Любомир Огнянов/п/
  • 09:00
    "Пулс" с Гергана Добрева
Пълна програма
  • 00:15
    Рок-нощ
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:45
    Риплей
  • 19:00
    CAUETivi
Пълна програма
  • 00:35
    "Кукли" - ужаси с Банти Бейли, Стивън Лий.
  • 01:50
    "Томи" - мюзикъл с Роджър Долтри и Оливър Рийд.
  • 03:55
    "Големият ден на Мартин" - екшън /драма с Ричард Харис, Линдзи Уогнър, Джеймс Кобурн, Джъстин Хенри.
  • 05:15
    "Пратката" - екшън / криминален филм с Джоана Касиди, Денис Франц.
Пълна програма
  • 01:15
    BISHOP GARAGE
  • 01:45
    AFRICA ECO RACE
  • 02:00
    NHRA DRAG RACING CHAMPIONSHIP
  • 03:00
    MICHELIN LE MANS CUP
Пълна програма
  • 01:00
    Световна сцена
  • 02:00
    Абсурди
  • 02:30
    Абсурди
  • 03:00
    Dare to Live
Пълна програма
  • 01:00
    Justin Bieber Vs The World!
  • 02:30
    Taylor Swift: Hitlist
  • 03:00
    a-ha: MTV Unplugged
  • 04:00
    Solo 1D Boys: MTV Top 10
Пълна програма
  • 00:00
    All Night Session
  • 06:00
    AM Mayhem
  • 09:00
    Rocks Rated!
  • 12:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
Пълна програма
  • 01:15
    Планетата Европа, сезон 1, еп. 4
  • 02:05
    Тайният живот на зоопарка, сезон 2, еп. 1
  • 02:55
    Тайният живот на зоопарка, сезон 2, еп. 2
  • 03:45
    Патрулиращи кучета, сезон 8, еп. 4
Пълна програма
  • 01:00
    Историята за нас с Морган Фрийман, еп. 3
  • 01:55
    Историята за Бог с Морган Фрийман, еп. 6
  • 02:40
    Тежки времена, еп. 7
  • 03:25
    Уличен Гений, еп. 11
Пълна програма
  • 01:00
    Дивата Канада, еп. 1
  • 01:50
    Дивата Канада, еп. 2
  • 02:35
    Дивата Канада, еп. 3
  • 03:20
    Дивата Канада, еп. 4
Пълна програма
  • 01:15
    Еротичен телепазар
  • 03:15
    Край на програмата
  • 10:00
    Футбол: Мидълзбро - Фулъм, мач от Чемпиъншип, повторение
  • 12:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
Пълна програма
  • 01:30
    Филм "Небесни лястовички"
  • 03:40
    Филм "Свадба"
  • 05:00
    Новини
  • 05:10
    "Гении и злодеи"
Пълна програма
  • 01:05
    "Планета Live" - музикална програма
  • 02:00
    "Картини от Света" - музикална импресия
  • 02:05
    "От А до Я" - тв магазин с хитове
  • 02:40
    "Планета Хит" - нон-стоп хитове
Пълна програма
  • 00:40
    "Пъстра броеница" - фолклорна програма
  • 03:00
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 03:10
    "Звездите на България" - музикален гост
  • 03:30
    "Песните на България" - музикална програма
Пълна програма
  • 01:30
    "Ретро" - музикална програма
  • 02:00
    "Картини от Света" - музикална импресия
  • 02:05
    "Планета Хит" - хитове без край
  • 03:00
    "Картини от България" - музикална импресия
Пълна програма
  • 01:20
    Американски футбол от НФЛ
  • 02:50
    ran: Американски футбол от НФЛ студио
  • 03:15
    Американски футбол от НФЛ
  • 04:45
    ran: Американски футбол от НФЛ студио
Пълна програма
  • 01:30
    Италия, Серия А: Фиорентина - Милан
  • 03:20
    Италия, Серия А: Фиорентина - Интер
  • 05:00
    Дивата муха
  • 06:00
    Дивата муха
Пълна програма
  • 01:55
    "Адвокати на мъртъвците: Съдебните медици правят разкрития" - поредица
  • 05:10
    "В капана на подозренията" - доку-поредица
  • 06:45
    "Горещата точка "Семейни конфликти" - доку-поредица
  • 09:40
    "Семейство Тровато: Разкрития на измами от детективите" - доку поредица
Пълна програма
  • 01:35
    Вести-Москва
  • 01:50
    "За най-важното"
  • 02:45
    "Културният отдих"
  • 03:15
    Сериал: "Следствени тайни"
Пълна програма
  • 00:30
    Игрален филм
  • 02:00
    "Забранено за тъпаци"
  • 03:00
    "Заснето в СССР"
  • 05:00
    Документален екран
Пълна програма
  • 01:40
    "Индиана Джоунс и храмът на смъртта" - приключенски екшън филм, САЩ, 1984
  • 03:45
    "Час пик" - екшън комедия, САЩ, 1998
  • 05:50
    "Островът на изгубените души" - фентъзи филм, ФРГ, 2007
  • 06:45
    "Комисарят Рекс" - криминален сериал
Пълна програма
  • 01:30
    Новини.Прогноза за времето/повторение/
  • 02:00
    "Беркфест" 2000 г- Рок концерт
  • 03:00
    Концерт на Христофор Раданов
  • 03:45
    "Изкуството - духовно състояние- Документален филм
Пълна програма
  • 00:00
    Футбол от Висшата лига
  • 07:30
    Висшата лига в аванс
  • 08:00
    Силови спортове: Серии Юнайтид Стронгман
  • 08:30
    Голове в неделя
Пълна програма
  • 01:25
    Infomercials
  • 07:05
    Benjamin Blumchen
  • 07:35
    Noddy, der kleine Detektiv
  • 07:45
    Noddy, der kleine Detektiv
Пълна програма
  • 00:20
    Пътят на Халима - Драма, Хърватия, Словения, Босна и Херцеговина, 2012 г. Режисьор Арсен Антон Остоич В ролите: Алма Прица, Олга Пакалович, Мийо Юришич, Изудин Байрович и др.
  • 02:00
    Концерт на Мишел Фермер
  • 04:00
    Избрани предавания на Телемедиа
  • 06:00
    Сянката на Елена - ТВ сериал -56епизод
Пълна програма
  • 01:00
    We Love Music
  • 06:00
    Snooza
  • 10:00
    New 4 U
  • 10:25
    Deja Voice
Пълна програма
  • 01:30
    Дневникът на сватбения агент: Епизод 2
  • 02:00
    90 дни до сватбата: Епизод 7
  • 02:48
    Къщата на съпрузите: Цялата истина
  • 03:36
    На лов за деца он-лайн: Епизод 1
Пълна програма
  • 01:30
    Прозорец към културно - историческото наследство на София
  • 02:00
    JAM - еп.10
  • 02:30
    Война на похабяването - с.1, еп.4
  • 03:00
    Зелен свят - Лековитото злато на България
Пълна програма
  • 01:00
    Експедиция в неизвестното
  • 02:00
    Динозаврите: загадки в музея
  • 03:00
    Най-тайните естествени водни басейни за плуване
  • 04:00
    Ловци на духове по света
Пълна програма
  • 01:00
    Експедиция в неизвестното
  • 02:00
    Динозаврите: загадки в музея
  • 03:00
    Най-тайните естествени водни басейни за плуване
  • 04:00
    Ловци на духове по света
Пълна програма
  • 01:15
    От здрач до зори, САЩ, екшън/криминален/ужаси, 1996
  • 03:00
    Преследваният, САЩ, екшън/криминален/трилър, 2003
  • 06:20
    Синьо увлечение 2, Южна Африка,САЩ, драма/романтичен/спортен, 2011
  • 08:05
    Късо съединение 2, САЩ, комедия/драма/семеен, 1988
Пълна програма
  • 01:00
    "Колко малка е Вселената?" - документален филм
  • 02:00
    "Непознатото лице на... Мария Мутафчиева MARY BOYS BAND" - документална поредица
  • 02:30
    "Какво е да израстваш личностно?" - забавно-информационно предаване
  • 03:00
    "Първо българско царство: Хан Тервел" - XII част, документален филм
Пълна програма
  • 01:30
    Кухня без граници - четвърти сезон, еп. 24
  • 02:00
    Като по учебник с Кари Озмънд - кулинарно предаване, еп. 60
  • 02:20
    Като по учебник с Кари Озмънд - кулинарно предаване, еп. 61
  • 02:40
    Модерна турска кухня с Максут - кулинарно предаване, еп. 18
Пълна програма
  • 01:00
    VH1 микс
  • 07:00
    Стани и засияй с VH1
  • 09:00
    Лениви неделни мелодии
  • 11:00
    Познайте годината!
Пълна програма
  • 00:00
    Хрониките на една заложна къща - Екшън, Комедия , 2013, Режисьор: Уейн Креймър, В ролите: Пол Уокър, Ашли Симпсън, Мат Дилън, Винсънт Д'Онофрио, Илайджа Уд
  • 02:00
    Боксьорската - Драма, Спортен, Режисьор: Карин Кусама, В ролите: Мишел Родригес, Сантяго Дъглас, Джейми Тирели
  • 04:00
    Съучастникът - Трилър, Екшън, Драма, 2004, Режисьор: Майкъл Ман, В ролите: Том Круз, Джейми Фокс, Джейда Пинкет Смит
  • 06:00
    Приключенията на Сами: Бягство от парадайса - Анимация, 2012, Режисьор: Бен Стасен, В ролите: Пат Карол, Карлос Маккулър, Синда Адамс
Пълна програма
  • 01:05
    "Медици детективи: Тайните на съдебната медицина" - криминален сериал
  • 06:20
    "Криминални намерения: Престъпленията във визир" - крими сериал
  • 14:50
    "Между тюл и сълзи" - доку-поредица
  • 15:50
    "Нашата къща мечта" - доку-поредица
Пълна програма
  • 00:30
    Документална поредица /п/
  • 03:30
    Документален филм/п/
  • 04:00
    "ТВ меню"/п/
  • 04:30
    Документална поредица /п/
Пълна програма
  • 00:50
    От местопрестъплението: Маями, еп. 2
  • 01:45
    От местопрестъплението: Маями, еп. 3
  • 02:30
    От местопрестъплението: Маями, еп. 4
  • 03:15
    Империя - втори сезон, еп. 5
Пълна програма
  • 00:00
    Club MTV!
  • 06:00
    AM Rush
  • 09:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 09:40
    Essential Mix
Пълна програма
  • 01:30
    LINGERIE
  • 01:55
    F-PARTIES
  • 02:00
    MIDNITE HAUTE
  • 02:30
    MIDNITE HAUTE
Пълна програма
  • 01:00
    Non-Stop Hits
  • 06:00
    Wake Up With Hits!
  • 09:00
    Big Fat Hits
  • 11:00
    MTV's Euro Top 10
Пълна програма
  • 00:30
    "Прелюбодейци" - 14 и 15 еп.
  • 02:10
    "Затвор" - 3 и 4 еп.
  • 03:00
    "Обрано, ограбено, върнато" - 14 еп.
  • 03:25
    "Минута по минута" - 2 еп.
Пълна програма
  • 00:00
    05.00 Нощен новинарски информационен блок
  • 05:00
    Новини, спорт и времето
  • 07:30
    "Европа сутрин" - сутрешен блок
  • 10:00
    Новини
Пълна програма
  • 01:00
    Рыболовные путешествия
  • 01:50
    Популярная охота
  • 02:05
    Оружие для ОХОТЫ
  • 02:30
    Поплавочный практикум
Пълна програма
  • 00:20
    "Спаркъл: Соул дива" - драма с уч. на Уитни Хюстън, Джордин Спаркс, Кармен Ехого, Дерек Люк, Майк Епс, Сийло Грийн и др., /п/
  • 06:00
    "Последен шанс за любовта" - романтичен филм с уч. на Джеси Хътч, Аликс Анджелис, Томас Будоа, Ейприл Боулби и др., /п/
  • 07:40
    "Не-приятели" - комедия с уч. на Бела Торн, Зендая, Мери Маусер, Ник Робинсън, Стефани Скот, Конър Прайс и др., /п/
  • 09:50
    "Джуманджи" - приключенски с уч. на Робин Уилямс, Джонатан Хайд, Кирстен Дънст, Брадли Пиърс, Бони Хънт, Биби Нюуърт, Дейвид Алън Гриър, Патриша Кларксън, Адам Хан-Бърд, Лора Бънди и др.
Пълна програма
  • 01:00
    Solved: The Devil Within
  • 01:45
    Solved: An Eye for Murder
  • 02:30
    Solved: Minister of Murder
  • 03:15
    Solved: Old Habits Die Hard
Пълна програма
  • 01:00
    Сладкари срещу аматьори
  • 02:00
    Тиа Маури у дома
  • 02:30
    Тиа Маури у дома
  • 03:00
    Голямата трапеза
Пълна програма
  • 01:15
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 01:45
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 02:10
    Костенурките нинджа
  • 02:30
    Костенурките нинджа
Пълна програма
  • 01:15
    Тенис: US Open, финал, мъже
  • 02:00
    Тенис: Открито първенство на Австралия, Ден 1, директно
  • 05:00
    Биатлон: Световна купа (жени), Руполдинг, щафета
  • 06:00
    Ски-алпийски дисциплини: СК (мъже), Венген, спускане
Пълна програма
  • 01:45
    "Записки по един скандал", драма, Великобритания, 2006; реж. Ричард Еър, с Джуди Денч, Кейт Бланшет, Бил Най, Андрю Симпсън, Майкъл Малоуни, [15+]
  • 03:15
    "Холар", комедийна драма, САЩ, 2016; реж. Джон Красински, с Джон Красински, Анна Кендрик, Шарлто Копли, Марго Мартиндейл, Ричард Дженкинс, [12+]
  • 04:45
    "Логан: Върколакът", екшън - драма - фентъзи, САЩ, 2017; реж. Джеймс Манголд, с Хю Джакман, Патрик Стюарт, Дафне Кийн, Бойд Холбрук, Стивън Мърчант, [18+]
  • 05:35
    "Воден ефект", романтична комедия, Франция, 2016; реж. Солвей Анспах, Жан-Люк Геже, с Флоранс Лоаре Каи, Самир Гуезми, Дида Йонсдотир, Филип Ребо, Естебан, [12+]
Пълна програма
  • 01:00
    Soft Music
  • 02:00
    Playlist
  • 05:00
    Urban TV
  • 05:30
    Fresh morning :)
Пълна програма
  • 01:30
    Art Attack
  • 01:55
    HENRY HUGGLEMONSTER
  • 02:05
    Loopdidoo
  • 02:20
    HENRY HUGGLEMONSTER
Пълна програма
  • 01:15
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 01:45
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 02:10
    Костенурките нинджа
  • 02:30
    Костенурките нинджа
Пълна програма
  • 03:00
    All Night Long!
  • 07:00
    Smells Like The 90s
  • 13:00
    Smells Like The 90s
  • 19:00
    Smells Like The 90s
Пълна програма
  • 01:40
    A Haunting: Heartland Horror
  • 02:35
    I Speak For The Dead: Under The Skin
  • 03:30
    Web of Lies: Crime Scene Selfie
  • 04:25
    Murder By Numbers: Run From The Devil
Пълна програма
  • 01:30
    The Truth About...: Logos and Mascots
  • 02:00
    Star Rated: Endorsements
  • 02:30
    Top: Mascots in Sport
  • 03:00
    After Game: Carl Fogarty
Пълна програма
  • 01:35
    Shooting Gallery
  • 02:25
    Jim Shockey's The Professionals
  • 02:50
    Jim Shockey's The Professionals
  • 03:15
    Heartland Bowhunter
Пълна програма
  • 01:00
    Проклятието на остров Оук (специални епизоди): Проучванията досега
  • 02:00
    Свирепи автомеханици: Изобретател
  • 03:00
    Кралят, който надхитри Хитлер
  • 03:45
    Камиони по леда: Синът се изявява
Пълна програма
  • 01:40
    Тежки времена, еп. 7
  • 02:25
    Уличен Гений, еп. 11
  • 02:50
    Тайнствени досиета 2, еп. 7
  • 03:10
    Тежки времена, еп. 10
Пълна програма
  • 01:00
    "Дневниците на вампира" - сериал, с.5, еп.16
  • 02:00
    "Търси се…" /п./ - токшоу
  • 03:00
    "Елхи 1914" - комедия (Русия , 2014), режисьори - Тимур Бекмамбетов, Юрий Биков, актьори - Леонид Архангелский, Дато Бахтадзе, Антон Богданов Иван Бред, Анна Килкевич и др.
  • 05:30
    "Костенурките Нинджа" - анимация
Пълна програма
  • 01:00
    Престъпления без граници; сезон 3, епизод 8, криминален, драма, Франция, 2015
  • 02:05
    Тоталкар; сезон 4, епизод 6, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2017
  • 02:40
    Тоталкар; сезон 4, епизод 7, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2017
  • 03:10
    От здрач до зори; сезон 2, епизод 1, ужаси, екшън, САЩ, 2015
Пълна програма
  • 01:35
    Отмъщението; сезон 1, епизод 7, драма, мистерия, Турция, 2013
  • 02:30
    Отмъщението; сезон 1, епизод 8, драма, мистерия, Турция, 2013
  • 03:35
    Медиум; сезон 2, епизод 13, криминален, драма, САЩ, 2006
  • 04:15
    Медиум; сезон 2, епизод 14, криминален, драма, САЩ, 2006
Пълна програма
  • 01:00
    Ловецът на убийци: Разбит
  • 02:00
    Разтърсващи престъпления: Ан Магайър
  • 03:00
    Да измериш злото: Най-страшните убийци на Великобритания: Епизод 2
  • 04:00
    Великобритания: Най-страшното табу: Моят съпруг уби децата ми
Пълна програма
  • 01:45
    Византион
  • 04:05
    Бръсначът
  • 06:20
    Приключенията на Палечко и Палечка
  • 07:55
    Момчета и момичета
Пълна програма
  • 01:35
    Док.фильм "Неизвестная планета"
  • 02:00
    Худ.фильм "Три женщины Достоевского" 16+
  • 04:00
    "Тайм-код"
  • 05:00
    "Израиль за неделю"
Пълна програма
  • 01:30
    "Мадара - култов център през вековете" - документален филм /повторение/
  • 02:00
    "Читалище "Постоянство" - неугасващ свещник" - документален филм /повторение/
  • 02:30
    "Аз не живея, аз горя - документален филм /повторение/
  • 03:00
    "Стражът на Стремската котловина" - документален филм
Пълна програма
  • 00:40
    Внимание! В связи с профилактическими работами перерыв в вещании до 06.00 (Мск)
  • 05:10
    На перекрестке радости и горя. Х/ф
  • 08:15
    Сам себе режиссер
  • 08:55
    Смехопанорама Евгения Петросяна
Пълна програма
  • 01:30
    Drawn Together
  • 01:55
    Drawn Together
  • 02:20
    Ugly Americans
  • 02:45
    Ugly Americans
Пълна програма
  • 01:24
    Wa Wa Iwia (18+)
  • 01:49
    Horny Older Woman And Pretty Lover (18+)
  • 02:14
    All Natural Latina Offers Anal (18+)
  • 02:39
    A Nurse Has Needs (18+)
Пълна програма
  • 01:30
    Тенис: Hobart International, Хобарт - финал (WTA International - повторение)
  • 03:15
    Тенис: Sydney International, Сидни - финал (WTA Premier - повторение)
  • 08:00
    Тенис: Sydney International, Сидни - полуфинали (WTA Premier)
  • 12:00
    Тенис: Sydney International, Сидни - финал (WTA Premier)
Пълна програма
  • 01:55
    Арена спорт обзор на деня
  • 02:25
    Формула Е: Е-при на Маракеш - ІІІ кръг от световния шампионат за електроболиди
  • 03:25
    Световен рали шампионат: Обзор на сезона
  • 04:25
    Световна купа по сноуборд: паралелен гигантски слалом
Пълна програма
  • 05:20
    Седмичен обзор - п
  • 05:55
    ч.- Прогноза за времето и агропрогноза
  • 06:00
    Документален филм - повторение
  • 06:40
    Прогноза за времето и агропрогноза
Пълна програма
  • 01:00
    Дестинация Антарктика
  • 02:00
    Авиатори 1/1
  • 02:30
    Авиатори 1/2
  • 03:00
    Дива култура
Пълна програма
  • 05:30
    Bangkok Fight Night
  • 07:15
    Taekwondo
  • 07:35
    WUSHU Championship
  • 07:45
    Japan Queen Tournament
Пълна програма
  • 06:22
    Under The Above
  • 07:00
    Hooters Snow Angels 2011
  • 08:00
    World of X Games 2015
  • 09:00
    AS+ Special Nazare Big Wave Riders
Пълна програма
  • 01:15
    Инквизиция (2)
  • 02:00
    Загадки в музея (6)
  • 02:50
    Военновременна ферма (7)
  • 04:00
    Военновременна ферма (8)
Пълна програма
  • 01:30
    Поети в кадър - еп.10
  • 02:00
    Плажна ивица Камчия
  • 02:30
    Бъди там - България в музика и картини
  • 03:00
    Свети Влас - Рай между морето и планината
Пълна програма
  • 01:20
    Oscar Peterson and Roy Eldridge in Paris - Jazz Archive
  • 01:50
    Chris Cheek at Zinc Bar (New York)
  • 02:50
    Mc Coy Tyner trio 'Echoes with a Friend' - Philharmonie de Paris
  • 03:55
    Lionel Loueke Trio at the WINTER JAZZ FEST in New York
Пълна програма
  • 00:15
    Волейбол: Финал за Купата на България, повторение
  • 02:15
    Край на програмата
  • 08:00
    Волейбол: Втори полуфинален мач за Купата на България, повторение
  • 10:00
    "Домът на футбола", предаване за български футбол (2017-18), 27-и епизод,
Пълна програма
  • 07:00
    "Операция Айсберг: Раждането на един берг" - 1 еп., документален филм
  • 08:00
    Тенис: ASB Classic, Оукланд - полуфинали (2018 ATP WORLD TOUR 250 - повторение)
  • 12:00
    Тенис: ASB Classic, Оукланд - финал (2018 ATP WORLD TOUR 250 - повторение)
  • 14:30
    "Екстремни серии по ветроходство" - 8 еп., спортно-обзорно предаване
Пълна програма
  • 01:00
    Футбол: Ливърпул - Манчестър Сити, мач от английската Висша лига, повторение
  • 03:00
    Футбол: АФК Борнемут - Арсенал, мач от английската Висша лига, повторение
  • 08:00
    Футбол: Нюкасъл Юнайтед - Суонси Сити, мач от английската Висша лига, повторение
  • 10:00
    Футбол: Челси - Лестър Сити, мач от английската Висша лига, повторение
Пълна програма
  • 01:40
    Истории за духове: Ужас в провинцията
  • 02:35
    Той ще разкаже за мъртвите: Под кожата
  • 03:30
    Мрежа от лъжи: Селфи на местопрестъплението
  • 04:25
    Не само едно убийство: Да избягаш от дявола
Пълна програма
  • 01:00
    "Карамел" - предаване за красиви жени и интересни мъже, (п)
  • 03:00
    най-доброто от "Честно казано" с Люба Кулезич - 2 част, (п)
  • 04:00
    най-доброто от "Star box", предаване за българския и световния шоу бизнес
  • 05:00
    най-доброто от Спорно за спорта" с Кирил Веселински, 1 част
Пълна програма
  • 01:25
    "Предизвестена смърт 3", хорър, САЩ, 2017; реж. Ф. Хавиер Гутиерес, с Матилда Луц, Винсънт Д'Онофрио, Джони Галеки, Ейми Тийгардън, Алекс Роу, [15+]
  • 03:05
    "Мартфюйското чудовище", психотрилър, Унгария, 2016; реж. Арпад Шопшич, с Петер Барнай, Карой Хайдук, Жолт Ангер, Габор Язберени, Жолт Трил, [18+]
  • 05:40
    "Шимпанзе", документален, САЩ, 2012; реж. Алистър Фодърджил, Марк Линфийлд, [0+]
  • 07:00
    "Овцата Шон II, 33 - 36 еп.", анимация, Великобритания, 2009; реж. Кристофър Садлър, [0+]
Пълна програма
  • 00:50
    "Т2: Трейнспотинг", драма, Великобритания, 2017; реж. Дани Бойл, с Юън Макгрегър, Юън Бремнър, Джони Лий Милър, Робърт Карлайл, Шърли Хендерсън, [18+]
  • 02:50
    "Дедууд I, 11 еп.", уестърн - драма, САЩ, 2004; реж. Стив Шил, с Тимъти Олифант, Иън МакШейн, Моли Паркър, Брад Дуриф, Джон Хоукс, [18+]
  • 03:50
    "Глутница ІІ, 2 еп.", криминална драма, Полша, 2017; реж. Кася Адамик, Ян П. Матушински, с Лешек Лихота, Александра Поплавска, Анджей Жилински, Дагмара Бак, Мачей Миколайчик, [12+]
  • 04:50
    "Централа Берлин ІІ, 9 еп.", шпионски трилър, САЩ, 2017; реж. Джузепе Капотонди, с Ричард Армитидж, Рис Айфънс, Ричард Дженкинс, Лийланд Орсър, Мишел Форбс, [15+]
Пълна програма
  • 00:05
    Станция "Восток". На пороге жизни
  • 01:50
    Битва байкеров. Вызов брошен
  • 02:55
    Гражданское оружие. Летающее оружие. Часть первая
  • 03:25
    Гражданское оружие. Летающее оружие. Часть вторая
Пълна програма
  • 00:00
    Нощна програма на ТВТ (Галерия България)
  • 06:50
    ТВТ представя България - документален филм на ТВТ
  • 07:00
    В самобитния свят на Странджа (образователен филм за туристически маршрут)
  • 07:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
Пълна програма
  • 00:30
    Футбол: Индийска суперлига
  • 02:30
    Футбол: Руска Премиер лига
  • 04:30
    Хокей на лед: NHL
  • 07:00
    Футбол: Барса ТВ
Пълна програма
  • 00:00
    Хокей на лед: NHL
  • 02:30
    Баскетбол: Евролига
  • 04:30
    Футбол: Руска Премиер лига 20 кръг
  • 09:00
    Футбол: Барса ТВ
Пълна програма
  • 01:35
    Ben & Holly's Little Kingdom
  • 01:47
    The Day Henry Met...
  • 01:50
    The Day Henry Met...
  • 01:55
    Blaze and the Monster Machines
Пълна програма
  • 00:50
    Борджиите, сезон 1, еп. 7, Франция,Германия,Италия,Чехия, политически, 2011
  • 01:45
    Борджиите, сезон 1, еп. 8, Франция,Германия,Италия,Чехия, политически, 2011
  • 02:40
    Ресторантът, сезон 1, еп. 1, Швеция, иторически/драма, 2017
  • 03:40
    Ресторантът, сезон 1, еп. 2, Швеция, иторически/драма, 2017
Пълна програма

Сериали

VOX 01:45
"Медици детективи: Тайните на съдебната медицина" - криминален сериал
Fox Life 01:45
Майка бунтар - трети сезон, еп. 3
Fox Channel 01:45
Семейство Симпсън - двадесет и пети сезон, еп. 5
AXN 01:50
От здрач до зори; сезон 3, епизод 8, екшън, ужаси, САЩ, 2016
Fox Crime 01:50
Комисар Монталбано - единадесети сезон, еп. 2

Всички предавания

Спорт

National Geographic 01:55
Северна Корея отблизо: Опасни игри , еп. 1
AXN Black 02:00
Тоталкар; сезон 2, епизод 2, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2016
Nova Sport 02:00
"Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
Ring.BG 02:00
УЕФА Лига Европа: Реал С - Зенит
Eurosport 02:00
Колоездене: Обиколка на Словения, пети етап

Всички предавания

Филми

HBO 2 01:40
"Дедууд III, 9 еп.", уестърн - драма, САЩ, 2006; реж. Адам Дейвидсън, с Тимъти Олифант, Иън МакШейн, Джон Хоукс, Моли Паркър, Джералд МакРейни, [18+]
Alfa 01:45
"Въстанието на Манчо Пунин" - документален филм
AXN 01:50
От здрач до зори; сезон 3, епизод 8, екшън, ужаси, САЩ, 2016
Cinemax 2 02:00
"Орнитологът", приключенски - мистерия, Португалия, 2016; реж. Жоао Педро Родригес, с Пол Хами, Ксело Кагиао, Жоао Педро Родригес, Хан Уен, Чан Суан, [18+]
Viasat Nature/History HD 02:00
Хрониките на една заложна къща - Екшън, Комедия , 2013, Режисьор: Уейн Креймър, В ролите: Пол Уокър, Ашли Симпсън, Мат Дилън, Винсънт Д'Онофрио, Илайджа Уд

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}