ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 20:00
    По света и у нас Информационна емисия
  • 20:45
    Спортни новини
  • 21:00
    Референдум с Добрина Чешмеджиева Дискусионно предаване
  • 22:00
    Червената кралица тв филм /6 епизод/
Пълна програма
  • 20:00
    Премиера: "Сега и завинаги" - сериал, с. 2, еп. 33
  • 21:30
    "Екатерина" - сериал, с.2, еп.11
  • 22:30
    "Шоуто на Слави" - вечерно ток шоу
  • 23:30
    bTV Новините - късна емисия
Пълна програма
  • 20:00
    "Черешката на тортата" - предаване на NOVA, нов сезон
  • 21:00
    "Дървото на живота" - сериен филм
  • 22:00
    "София - Ден и Нощ" (премиера) - риалити сериал
  • 23:00
    "Господари на ефира"- забавно предаване
Пълна програма
  • 19:50
    Великата - сериал, историческа драма
  • 20:40
    Операция "Тежка вода" - исторически сериал
  • 21:30
    Новините ON AIR
  • 22:10
    Полицейски войни - криминален сериал
Пълна програма
  • 20:00
    Бизнес среща с Таня Кръстева
  • 20:30
    Светът е бизнес с Ивайло Лаков
  • 21:00
    Светът е бизнес с Николай Кръстев
  • 21:30
    Шефове - док. поредица на Bloomberg
Пълна програма
  • 20:05
    Киберпрестъпления; сезон 2, епизод 16, криминален, драма, САЩ, 2016
  • 21:00
    Скорпион; сезон 3, епизод 18, екшън, драма, САЩ, 2017
  • 21:55
    Скорпион; сезон 3, епизод 19, екшън, драма, САЩ, 2017
  • 22:50
    Престъпни намерения: Зад граница; сезон 1, епизод 3, криминален, драма, САЩ, 2016
Пълна програма
  • 20:10
    Братя в блатата: Приклекналият Кизи, скритият алигатор
  • 20:38
    Братя в блатата: Братството на блатата
  • 21:05
    Правосъдие в горите на Мейн: Отряд за бързо реагиране
  • 22:00
    Дебеличкият ми любимец: Пълен котарак и пухкаво чихуахуа
Пълна програма
  • 20:10
    "Безценна перла" - сериен филм, 17 еп.
  • 21:00
    "На жълтите павета" - публицистично предаване /п/
  • 21:30
    "Държавата днес" - информационно - публицистичен блок /п/
  • 22:00
    Избрано от "Неделник с Волен Сидеров" - обзорно предаване
Пълна програма
  • 19:50
    "Семейството на доктор Клайст" - сериал
  • 21:00
    Новини
  • 21:15
    "По божа воля" - сериал
  • 22:00
    "От приятелство" - сериал
Пълна програма
  • 20:15
    Момчетата от "Медисън Авеню" сериен тв филм /6 сезон, 7 епизод/
  • 21:00
    Регионални новини
  • 21:45
    Пътешествия документална поредица
  • 22:15
    Гласове от Холоцена документален филм /2015 г./, режисьор Росен Елезов
Пълна програма
  • 20:10
    Cloudy with a Chance of Meatballs
  • 20:20
    Cloudy with a Chance of Meatballs
  • 20:35
    Dorothy and the Wizard of Oz
  • 20:45
    Dorothy and the Wizard of Oz
Пълна програма
  • 20:00
    Премиера: "Тренировъчен ден" - сериал, еп. 9
  • 21:00
    bTV Новините - централна емисия
  • 22:00
    "Кървав диамант" - драма, трилър, приключенски (САЩ, 2006), режисьор - Eдуард Зуик, актьори -  Майкъл Шийн, Дженифър Конъли, Леонардо Ди Каприо, Джимон Хонсу и др.
Пълна програма
  • 19:15
    "Нощ във Вегас" - комедия, драма (САЩ, 2011), актьори - Дженифър Финиган, Бен Лоусън и др.
  • 21:00
    "Призрачен ездач 2: Духът на отмъщението" - екшън, фентъзи, трилър (САЩ, Обединени арабски емирства, 2012), режисьори - Марк Невълдайн, Брайън Тейлър, актьори - Никълъс Кейдж, Виоланте Плачидо, Кристоф Ламбер,  Киъран Хайндс, Джони Уитуорт,  Идрис Елба и
  • 23:00
    "Тъмни сенки" - комедия, фентъзи, ужаси (Dark Shadows, САЩ, Австралия, 2012), режисьор - Тим Бъртън, актьори - Джони Деп, Мишел Пфайфър, Хелена Бонъм Картър, Ева Грийн, Бела Хийткоут, Джаки Ърл Хейли и др.
Пълна програма
  • 20:00
    "Новите съседи" - комедиен сериал, с.8
  • 22:00
    "Двама мъже и половина" - комедиен сериал, с.7
  • 23:00
    "Хотел "Елеон" - комедиен сериал, с.1
Пълна програма
  • 20:00
    Премиера: "Истинска звезда" - сериал, еп.52
  • 21:00
    "Бригада "Нов дом" - социален проект с водещ Мария Силвестър
  • 22:00
    Премиера: "Майка" - сериал, еп.1
  • 23:00
    "Сета и завинаги" /п./ - сериал
Пълна програма
  • 20:16
    Облачно с кюфтета
  • 20:30
    Реактивните момичета
  • 20:40
    Реактивните момичета
  • 20:50
    Малки Титани: В готовност
Пълна програма
  • 19:25
    "Изчезването на Лена", трилър, Германия, 2016; реж. Флориан Гааг, с Емилия Шуле, Янник Шюман, Зина Ткоч, Кира София Каре, Анна Бедерке, [12+]
  • 21:00
    "Жените на 20-и век", комедийна драма, САЩ, 2016; реж. Майк Милс, с Анет Бенинг, Ел Фанинг, Грета Геруиг, Лукас Джейд Зуман, Били Кръдъп, [12+]
  • 23:05
    "Хипнотизаторът II, 5 еп.", драма, Бразилия, 2017; реж. Марко Дутра, с Леонардо Сбаралия, Карла Куведо, [18+]
Пълна програма
  • 19:45
    "Междинна спирка", драма, Франция, 2016; реж. Делфин Кулин, Мюриел Кулин, със Соко, Ариан Лабед, Джинджер Роман, Карим Леклу, Андреас Константину, [15+]
  • 21:30
    "Канон инверсо - Да правиш любов", драма, Италия, 2000; реж. Рики Тоняци, с Ханс Матисън, Мелани Тиери, Лий Уилямс, Гейбриъл Бърн, Рики Тоняци, [12+]
  • 23:20
    "Йонатан", драма, Германия, 2016; реж. Пьотр Дж. Левандовски, с Янис Нивьонер, Андре Хенике, Юлия Кошиц, Томас Сарбахер, Барбара Ауер, [18+]
Пълна програма
  • 20:00
    Wolf
  • 21:00
    Amanpour
  • 21:30
    State of America with Kate Bolduan
  • 22:00
    Hala Gorani Tonight
Пълна програма
  • 20:00
    "Ритъмът на мечтите"(премиера) - сериал
  • 21:00
    "Черна любов" (премиера) - сериал, 1 сезон
  • 22:30
    "Моят живот"(премиера) - сериен филм
  • 23:30
    "Прости ми" - сериен филм
Пълна програма
  • 20:00
    "Етажна собственост" - сериал, сезон 3
  • 21:00
    "Хавай 5-0" - сериал, сезон 4
  • 22:00
    "Заместникът" - екшън с уч. на Жан-Клод Ван Дам, Джули Кокс, Алън Маккена, Уилям Таплей, Иън Вирго и др.
Пълна програма
  • 20:00
    Как се прави...: Котлони
  • 20:30
    Как са го направили?: Защитни жилетки/Роботи/ Парашутисти
  • 22:00
    Австралийски железници: Епизод 2
  • 23:00
    С влак през Аляска: Адска нощ
Пълна програма
  • 19:55
    Как се прави...: Епизод 14
  • 20:20
    Как са го направили?: Шапки/ Най-дългият пътен тунел в света/ Ловец на змии
  • 20:45
    Фабрика за храна: САЩ: Сертификат "Органично"
  • 21:10
    Как работи Земята: Ще гори ли Европа в ада?
Пълна програма
  • 20:00
    Хотел "Трансилвания": Сериалът
  • 20:30
    Аз съм по средата
  • 21:00
    Приключенията на Рапунцел и разбойника
  • 21:30
    Soy Luna S2
Пълна програма
  • 20:05
    "Снимки"
  • 20:30
    "ГЕОлино"
  • 20:45
    "ГЕОлино"
  • 21:00
    "Най-силното сияние"
Пълна програма
  • 20:00
    Клуб Уинкс - анимационен сериал
  • 20:40
    Покемон - анимационен сериал
  • 21:00
    Трансформъри: Роботи-спасители - анимационен сериал
  • 21:30
    Отряд Зет - анимационен сериал
Пълна програма
  • 20:00
    Премълчани истини - с Минчо Христов
  • 21:00
    Светът и всичко в него - със Симеон Идакиев
  • 22:00
    Ченгета под прикритие - 6 еп. - Сериал
  • 23:00
    Новини
Пълна програма
  • 20:00
    Тенис: Открито първенство на Австралия, Ден 2
  • 20:55
    Новини
  • 21:00
    Снукър: турнир "Мастърс", Ден 3, директно
Пълна програма
  • 18:30
    Тенис: Открито първенство на Австралия, Ден 2
  • 20:30
    Формула Е: Състезание в Маракеш (обзор)
  • 21:25
    Новини
  • 21:30
    Тенис: Открито първенство на Австралия, Ден 2
Пълна програма
  • 19:45
    Призраци от автоморгата, сезон 5, еп. 11
  • 20:30
    Голямата страшна гора, сезон 1, еп. 1
  • 21:15
    Най-трудното оцеляване Аляска, сезон 2, еп. 1
  • 22:00
    Дивото зове, сезон 1, еп. 9
Пълна програма
  • 19:50
    Winter X Games - Aspen
  • 20:45
    X Games - Aspen
  • 21:40
    Alpine Adventurer Series 3
  • 22:35
    Enfusion Series 3
Пълна програма
  • 20:00
    ЗОНА ЗА ПОЗДРАВИ - LIVE /телевизионно шоу за поздрави - на живо/
Пълна програма
  • 20:00
    Строежи за милион долара
  • 20:30
    Строежи за милион долара
  • 21:00
    Ловци на къщи
  • 21:30
    Ловци на къщи
Пълна програма
  • 20:00
    Кое е това момиче? - първи сезон, еп. 4
  • 20:30
    Кое е това момиче? - първи сезон, еп. 5
  • 21:00
    Неустоими измамници - първи сезон, еп. 3
  • 22:00
    Дръзки момичета - първи сезон, еп. 1
Пълна програма
  • 20:05
    Глейдс - четвърти сезон, еп. 5
  • 21:05
    Военни престъпления - шести сезон, еп. 23
  • 22:00
    Последните пантери - първи сезон, еп. 3
  • 23:00
    Елементарно, Уотсън - четвърти сезон, еп. 19
Пълна програма
  • 19:25
    "Обирът в Хатън Гардън", криминална драма, Великобритания, 2017; реж. Рони Томпсън, с Матю Гуд, Фил Даниелс, Марк Харис, Лари Ламб, Джоли Ричардсън, [15+]
  • 21:00
    "Централа Берлин ІІ, 9 еп.", шпионски трилър, САЩ, 2017; реж. Джузепе Капотонди, с Ричард Армитидж, Рис Айфънс, Ричард Дженкинс, Лийланд Орсър, Мишел Форбс, [15+]
  • 22:00
    "Глутница ІІ, 2 еп.", криминална драма, Полша, 2017; реж. Кася Адамик, Ян П. Матушински, с Лешек Лихота, Александра Поплавска, Анджей Жилински, Дагмара Бак, Мачей Миколайчик, [12+]
  • 23:00
    "Страноприемница "Ямайка" I, 3 еп.", драма, Великобритания, 2014; реж. Филипа Лоуторп, с Джесика Браун Финдли, Матю МакНълти, Шон Харис, Джоан Уоли, Бен Даниълс, [12+]
Пълна програма
  • 19:55
    Инките: Господари на небесата, сезон 1, еп. 2
  • 21:00
    Историята на Египет, сезон 1, еп. 1
  • 22:05
    Гении на древния свят, сезон 1, еп. 3
  • 23:10
    Личният живот на кралските особи, сезон 1, еп. 2
Пълна програма
  • 20:00
    Изковани в огъня: Ятаганът
  • 21:00
    Спецове в заложната къща: Залогът е голям
  • 21:30
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Бари Даутфайър
  • 22:00
    Премиера Проклятието на остров Оук: Семейството си остава семейство
Пълна програма
  • 20:00
    С въдица в ръка – тв поредица, втори сезон, 98 еп.
  • 20:30
    АВТОХОБИ – тв поредица
  • 21:00
    Риболовни страсти – тв поредица
  • 22:00
    През планини и морета – тв поредица
Пълна програма
  • 20:00
    "Дот"
  • 20:25
    "Конни"
  • 20:50
    "Кайю"
  • 21:15
    "Хари и неговата кофа, пълна с динозаври "
Пълна програма
  • 20:00
    "Спорт в обектива"
  • 21:00
    НОВИНИ
  • 21:45
    Патарински Live п/
  • 22:00
    "Денят на живо"/п/
Пълна програма
  • 20:00
    Топкласация
  • 21:00
    JDM
  • 21:15
    Субкултура
  • 21:30
    CAUETivi
Пълна програма
  • 19:20
    "Къфс" - екшън / комедия с Крисчън Слейтър, Тони Голдуин, Мила Йовович, Брус Бокслайтнър.
  • 21:00
    "Наше момче" - драма / криминален с Мики Рурк, Кристофър Уокън.
  • 23:00
    "В обувките на Сатаната 2.04" - сериал
  • 23:50
    "Кървави улици" - екшън / криминален с Вал Килмър, "50 сент".
Пълна програма
  • 20:00
    Кетфиш: ТВ шоуто
  • 21:00
    Кетфиш: ТВ шоуто
  • 22:00
    Just Tattoo Of Us
  • 23:00
    Абсурди
Пълна програма
  • 19:35
    Hot Right Now!
  • 22:00
    The Vamps: MTV Live Stage
  • 22:25
    Busted: MTV Crashes Plymouth
  • 22:50
    Years & Years Live @ V Festival...
Пълна програма
  • 19:40
    The Decade's Biggest Anthems!
  • 21:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 22:00
    Alternative Rocks
  • 23:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
Пълна програма
  • 20:00
    Суперсетивата на животните, сезон 1, еп. 2
  • 20:55
    Най-добрите родители в животинския свят, сезон 1, еп. 2
  • 21:50
    Животинска полиция "Финикс", сезон 1, еп. 12
  • 22:40
    Малък Кавказ - между Арарат и Каспийско море, сезон 1, еп. 1
Пълна програма
  • 20:00
    Човешката раса, еп. 6
  • 21:00
    Опасен живот, еп. 4
  • 22:00
    Историята за нас с Морган Фрийман, еп. 3
  • 23:00
    Произход: Пътешествието на човечеството, еп. 4
Пълна програма
  • 19:45
    Животински боен клуб, еп. 3
  • 20:40
    Кралица на тигрите, еп. 1
  • 21:40
    Невероятният д-р Пол, еп. 15
  • 22:25
    Животински боен клуб, еп. 1
Пълна програма
  • 20:00
    Футбол: Бордо - Каен, мач от френската Лига 1, директно, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 22:00
    Футбол: Нотингам Форест - Астън Вила, мач от Чемпиъншип, повторение
Пълна програма
  • 20:00
    "Време"
  • 20:35
    Премиера. "Салса". Сериен филм
  • 22:20
    "Подземннят преход". Сериен филм
  • 23:20
    Нощни новини
Пълна програма
  • 20:00
    "Планета Live" - музикална програма
  • 21:00
    "Фен Клуб" - музика по избор на зрителите
Пълна програма
  • 18:30
    "Добра среща " - музика по избор на зрителите
  • 20:30
    "Това е България" - музикално информационно предаване
  • 21:00
    "Гласове от България" - музикална програма
  • 21:30
    "Поздрав от България" - избрана фолклорна програма
Пълна програма
  • 20:05
    "Хитовете на Планета HD"- нон-стоп музика
  • 22:00
    "Планета Live" - музикална програма
  • 23:00
    "Планета Хит" - хитове без край
Пълна програма
  • 20:05
    "Галилей" - научен журнал
  • 21:15
    "Теория за големия взрив" - сериал
  • 21:45
    "Младият Шелдън" - комедиен сериал
  • 22:15
    "Теория за големия взрив" - сериал
Пълна програма
  • 20:00
    Италия, Серия А - обзор
  • 20:30
    Жилет световен спорт
  • 21:00
    Екстремни спортове
  • 22:00
    Бойни вечери
Пълна програма
  • 20:05
    "Всичко, което се брои" - сериал
  • 20:40
    "Добри времена, лоши времена" - сериал
  • 21:15
    "Кости" - драма/крими сериал
  • 23:15
    "От местопрестъплението: По следите на извършителите" - криминален сериал
Пълна програма
  • 20:00
    "Утрото на Русия"
Пълна програма
  • 20:00
    Сериал: "Бандитският Петербург"
  • 21:00
    Сериал: "Улиците на разбитите фенери"
  • 22:00
    "Сега по света"
  • 23:00
    Игрален филм
Пълна програма
  • 20:00
    "Полицаите от Рур: Die Ruhrpottwache" - криминален сериал
  • 20:55
    Новини
  • 21:15
    "Мъжката пещера" - комедия, ФРГ, 2014
  • 23:20
    "Дело 2018"
Пълна програма
  • 20:00
    "Дискусионно студио" /на живо/
  • 21:00
    "Нови хоризонти" - П. Петров / Й. Апостолов /на живо/
  • 22:00
    Новини. Прогноза за времето / повторение /
  • 22:30
    "Балетна гранд гала вечер" - 2 част
Пълна програма
  • 20:00
    Дартс: Световно първенство в Пърфлийт - пряко
Пълна програма
  • 20:15
    ALVINNN!!! und die Chipmunks
  • 20:45
    Trolljager - Geschichten aus Arcadia
  • 21:15
    Marley & Ich
  • 23:30
    Meine himmlische Verlobte
Пълна програма
  • 19:40
    Кралицата на пустинята- драма, биографичен, исторически, САЩ/Мароко, 2015, режисьор: Вернер Херцог, с Никол Кидман, Джеймс Франко, Робърт Патисън, Деймиън Люис, Джени Агатър
  • 22:00
    Новини
  • 22:40
    ПРЕМИЕРА: ЗАБРАВЕНИ ОТ БОГА - криминален сериал по истински случаи, Холандия
  • 23:30
    Холивудски знаменитости: Джеф Бриджис - документална поредица
Пълна програма
  • 20:02
    Your Voice
  • 22:00
    Closeup
  • 23:00
    We Love Music
Пълна програма
  • 20:00
    Хубава, секси или отблъскваща: Диана
  • 20:30
    Хубава, секси или отблъскваща: Ели/Барби
  • 21:00
    Джил и Джеса: С поглед към бъдещето: Рокля за Джой
  • 22:00
    Малки хора - свят голям: Епизод 17: втора част
Пълна програма
  • 20:00
    Революционера Гоце Делчев
  • 20:30
    Монтана - Очарователно откритие
  • 21:00
    Прозорец към културно - историческото наследство на София
  • 21:30
    Големият потапник в планината Чанбай
Пълна програма
  • 20:00
    Търсене на дом по света
  • 20:30
    Търсене на дом по света
  • 21:00
    Раят на храните по света
  • 22:00
    Раят на храните
Пълна програма
  • 20:00
    Търсене на дом по света
  • 20:30
    Търсене на дом по света
  • 21:00
    Раят на храните по света
  • 22:00
    Раят на храните
Пълна програма
  • 19:45
    Съединените щати на Лиланд, САЩ, драма, 2003
  • 21:30
    Страх, САЩ, драма/трилър, 1996
  • 23:05
    Изкупление, Великобритания,Франция,САЩ, драма/мистерия/романтичен, 2007
Пълна програма
  • 20:00
    "Денят с Веселин Дремджиев" - предаване за анализи и коментари по актуални теми
  • 21:00
    Новини
  • 21:30
    Новини
  • 22:00
    "Космическата ера: Историята на НАСА: Към луната" - 2 еп., документален филм
Пълна програма
  • 20:00
    Най-чудатите ресторанти на света - кулинарно предаване, еп. 8
  • 20:25
    Великото британско меню, еп. 8
  • 21:00
    Сладкишите на Хиде - кулинарно предаване, еп. 5
  • 21:30
    Сладкишите на Хиде - кулинарно предаване, еп. 6
Пълна програма
  • 19:00
    Хитовете не лъжат!
  • 21:00
    Познайте годината!
  • 22:00
    Ние обичаме 2010 +
  • 23:00
    VH1 Chill
Пълна програма
  • 19:00
    Дред - Екшън, Фантастика, 2012, Режисьор: Пийт Травис, В ролите: Карл Ърбан, Оливия Трилби, Лена Хеди
  • 21:00
    Хейвън Сез.1, Еп.10 - Криминален, Драма , Фентъзи, 2010, Режисьор: Scott Shepherd, David MacLeod, Michael Rosenberg, В ролите: Емили Роуз, Лукас Брайънт, Ерик Балфур
  • 22:00
    Твърде лично - Екшън, Трилър, 2008, Режисьор: Пиер Морел, В ролите: Маги Грейс, Фамке Янсен, Ксандър Бъркли, Лиам Нийсън, Кейти Касиди, Лилънд Орсър, Джон Гриес, Дейвид Уаршовски
Пълна програма
  • 20:00
    "Перфектна вечеря" - доку-поредица
  • 21:00
    "Проминентни личности" - журнал
  • 21:15
    "Чудният свят на децата" - документация
  • 23:15
    "Братята градинари" - доку-поредица
Пълна програма
  • 20:00
    Високо напрежение - първи сезон, еп. 17
  • 21:00
    Хавай 5-0 - трети сезон, еп. 17
  • 22:00
    Американците - пети сезон
  • 22:55
    Макгайвър - първи сезон, еп. 12
Пълна програма
  • 19:00
    Club Bangers!
  • 21:00
    Big Tunes!
  • 23:00
    Decade's Biggest Tunes
Пълна програма
  • 20:00
    FTV SPECIAL
  • 20:25
    F-PEOPLE
  • 20:30
    FTV SPECIAL
  • 20:55
    FASHION WEEK
Пълна програма
  • 19:00
    Can't Stop The Hits
  • 22:00
    Big Fat Hits
Пълна програма
  • 19:30
    "Лов на неизрядни платци" - 20-и 21 еп.
  • 20:20
    "В бойна готовносг" - 2 еп.
  • 21:10
    "Съдия Джуди" - 153 и 154 еп.
  • 22:00
    "Престъпления, които разтърсиха Австралия" - 6 еп.
Пълна програма
  • 20:10
    Темите - публицистика
  • 20:30
    новини
  • 20:40
    Бизнес темите
  • 21:00
    Вечерни Новини
Пълна програма
  • 20:05
    Сезон охоты
  • 20:30
    Фотоохота с Евгением Полонским
  • 20:55
    Рыбалка с Нормундом Грабовскисом
  • 21:30
    Охотничье оружие. Вопросы эксперту
Пълна програма
  • 20:00
    "От местопрестъплението: Кибер атаки" - сериал, сезон 1
  • 21:00
    "Професия блондинка 2" - комедия с уч. на Рийз Уидърспун, Сали Фийлд, Реджина Кинг, Дженифър Кулидж, Брус Макгил и др.
  • 23:00
    "От местопрестъплението" - сериал, сезон 7, /п/
Пълна програма
  • 19:45
    Mega Engineering: Personal Pods
  • 20:30
    Through the Wormhole with Morgan Freeman: The Riddle of Black Holes
  • 21:15
    Deadliest Catch: Everything on the Line
  • 22:00
    Mega Engineering: Bering Strait Tunnel
Пълна програма
  • 20:00
    Надпревара в супермаркета
  • 21:00
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета
  • 21:30
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета
  • 22:00
    Човек, огън, храна
Пълна програма
  • 20:00
    Кръстници вълшебници
  • 20:25
    Кръстници вълшебници
  • 20:50
    Ники, Рики, Дики и Дона
  • 21:20
    Като Вещиците
Пълна програма
  • 20:00
    Тенис: Открито първенство на Австралия, Ден 2
  • 20:55
    Новини
  • 21:00
    Снукър: турнир "Мастърс", Ден 3, директно
Пълна програма
  • 19:25
    "Обирът в Хатън Гардън", криминална драма, Великобритания, 2017; реж. Рони Томпсън, с Матю Гуд, Фил Даниелс, Марк Харис, Лари Ламб, Джоли Ричардсън, [15+]
  • 21:00
    "Централа Берлин ІІ, 9 еп.", шпионски трилър, САЩ, 2017; реж. Джузепе Капотонди, с Ричард Армитидж, Рис Айфънс, Ричард Дженкинс, Лийланд Орсър, Мишел Форбс, [15+]
  • 22:00
    "Глутница ІІ, 2 еп.", криминална драма, Полша, 2017; реж. Кася Адамик, Ян П. Матушински, с Лешек Лихота, Александра Поплавска, Анджей Жилински, Дагмара Бак, Мачей Миколайчик, [12+]
  • 23:00
    "Страноприемница "Ямайка" I, 3 еп.", драма, Великобритания, 2014; реж. Филипа Лоуторп, с Джесика Браун Финдли, Матю МакНълти, Шон Харис, Джоан Уоли, Бен Даниълс, [12+]
Пълна програма
  • 20:10
    The Lion Guard
  • 20:35
    P-King Duckling
  • 21:00
    Vampirina
  • 21:30
    PJ Masks
Пълна програма
  • 20:00
    Кръстници вълшебници
  • 20:25
    Кръстници вълшебници
  • 20:50
    Ники, Рики, Дики и Дона
  • 21:20
    Като Вещиците
Пълна програма
  • 18:00
    Timeless Tuesdays
  • 22:00
    Guess The Year
  • 23:00
    Classic Power Ballads
Пълна програма
  • 20:10
    Disappeared: Somebody's Watching
  • 21:05
    Murder Chose Me: Domino Effect
  • 22:00
    People Magazine Investigates: Where Is Baby DeOrr?
  • 22:55
    Web of Lies: Crime Scene Selfie
Пълна програма
  • 20:05
    The Truth About...: Germany's World Cups
  • 20:30
    Top: Germany
  • 21:00
    Top: Golfing Pros
  • 21:26
    After Game: Henry Olonga
Пълна програма
  • 20:10
    Hunting The Country
  • 20:35
    Hunting The Country
  • 21:00
    Gridiron Outdoors
  • 21:25
    Gridiron Outdoors
Пълна програма
  • 20:00
    Изковани в огъня: Ятаганът
  • 21:00
    Спецове в заложната къща: Залогът е голям
  • 21:30
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Бари Даутфайър
  • 22:00
    Премиера Проклятието на остров Оук: Семейството си остава семейство
Пълна програма
  • 20:00
    Опасен живот, еп. 4
  • 21:00
    Историята за нас с Морган Фрийман, еп. 3
  • 22:00
    Произход: Пътешествието на човечеството, еп. 4
  • 23:00
    Бягство от затвора: Ключът към успеха, еп. 1
Пълна програма
  • 20:00
    Премиера: "Сега и завинаги" - сериал, с. 2, еп. 33
  • 21:30
    "Екатерина" - сериал, с.2, еп.11
  • 22:30
    "Шоуто на Слави" - вечерно ток шоу
  • 23:30
    bTV Новините - късна емисия
Пълна програма
  • 19:45
    Морски детективи: Лос Анджелис; сезон 7, епизод 18, криминален, екшън, САЩ, 2016
  • 20:45
    Тоталкар; сезон 4, епизод 3, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2017
  • 21:20
    Тоталкар; сезон 4, епизод 4, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2017
  • 21:55
    Тоталкар; сезон 4, епизод 5, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2017
Пълна програма
  • 19:45
    Ченгета новобранци; сезон 1, епизод 9, криминален, драма, Канада, 2010
  • 20:45
    Списъкът с клиенти; сезон 2, епизод 9, драма, САЩ, 2013
  • 21:45
    Царство; сезон 4, епизод 1, драма, научна фантастика, САЩ, 2017
  • 22:40
    Медиум; сезон 2, епизод 12, криминален, драма, САЩ, 2006
Пълна програма
  • 20:00
    Разтърсващи престъпления: Джон Суини
  • 21:00
    Неразрешени случаи: Мъж в сенките/Автостопаджията
  • 22:00
    Първите 48 часа: Мъжка игра
  • 23:00
    Съпруги убийци: Да искаш значи да можеш
Пълна програма
  • 19:15
    Коледата на Томас Кинкейд
  • 21:20
    Измишльотини
  • 23:05
    Жената в черно
Пълна програма
  • 20:00
    Сериал "Исчезнувшие" 16+
  • 21:00
    Новости RTVi
  • 21:25
    Особое мнение
  • 22:00
    "Американский ликбез" Американская мечта
Пълна програма
  • 20:00
    Punk'd
  • 20:30
    Punk'd
  • 21:00
    The King of Queens
  • 21:30
    The King of Queens
Пълна програма
  • 20:03
    Natural Serbian's Outdoor Fuck (18+)
  • 20:29
    Fallaciously Ever After (18+)
  • 20:51
    Big Titted Waitress Fucks for Money (18+)
  • 21:09
    Hooked Up (18+)
Пълна програма
  • 12:00
    Тенис: ASB Classic, Оукланд (2018 ATP WORLD TOUR 250 - повторение)
  • 21:30
    Футбол: Реал /Сосиедад/ - Барселона (Примера Дивисион, сезон 2017/18 - повторение)
  • 23:30
    "Дневниците на големите котки" - 4 сезон, 2 еп., документален филм
Пълна програма
  • 20:00
    Те победиха - повт.
  • 20:30
    Централна емисия новини
  • 21:00
    Прогноза за времето и агропрогноза
  • 21:10
    Борсова информация
Пълна програма
  • 18:55
    King of Kings Heroes Grand Prix
  • 21:10
    Fight Code
  • 23:10
    Ultimate FightBox Armageddon
Пълна програма
  • 19:30
    World of X Games 2015
  • 20:30
    Nike SB: Best of 2017
  • 21:00
    Freedom of Space
  • 22:00
    Check 1,2
Пълна програма
  • 19:55
    Майстори на шпионажа (4)
  • 20:45
    Тайната история: Тайните на Великата китайска стена
  • 21:40
    Военновременна ферма (5)
  • 22:40
    Келтите: кръв, желязо и жертвоприношения (3)
Пълна програма
  • 20:00
    Легендите оживяват, с. Ощава, еп.13
  • 20:30
    Иван, талантът и децата
  • 21:00
    Искам да съм там - Боянската църква
  • 21:30
    Община Сандански - Вдъхновение от слънцето
Пълна програма
  • 17:30
    La Cenerentola by Rossini
  • 20:30
    InterMezzo
  • 21:30
    Psyche by Alexei Ratmansky. Opera National de Paris, palais Garnier
  • 22:30
    Anna Karenina Choreography by A. Ratmansky, Mariinsky Theater
Пълна програма
  • 20:00
    Футбол: Марсилия - Страсбург, мач от френската Лига 1, директно
  • 22:00
    Футбол: Монако - Ница, мач от френската Лига 1, директно
Пълна програма
  • 20:00
    Тенис: Hobart International, Хобарт (WTA International - повторение)
  • 23:00
    "Бен и Джеймс срещу Арабската пустиня" - 2 еп., документален филм
Пълна програма
  • 20:00
    "Легендите на бокса", класически боксови мачове, 2-и епизод, повторение
  • 21:00
    Класика от Висшата лига - Саутхямптън - Тотнъм Хотспър (1994-95), повторение
  • 21:30
    Студио "Купа на Футболната асоциация", директно
  • 22:00
    Футбол: Преиграване от трети кръг за Купата на Футболната асоциация, директно
Пълна програма
  • 20:10
    Изчезнали: Някой гледа
  • 21:05
    Убийствата сами ме избраха: Ефектът на доминото
  • 22:00
    Разследванията на списание "Пийпъл": Епизод 2
  • 22:55
    Мрежа от лъжи: Селфи на местопрестъплението
Пълна програма
  • 19:30
    "Честно казано" с Люба Кулезич, (п)
  • 20:30
    "Шоуто на играчите" вечерно ток шоу с Павел и Христо
  • 21:30
    Kъсни новини на Би Ай Ти LIVE
  • 22:00
    BIT LIVE - най-интересното от преките включвания и излъчвания на Би Ай Ти за деня
Пълна програма
  • 20:00
    "Другата страна на всичко", документален, Сърбия, 2017; реж. Мила Тураджлик, [15+]
  • 21:50
    "Пасажери (2016)", фантастика, САЩ, 2016; реж. Мортън Тилдъм, с Дженифър Лорънс, Крис Прат, Майкъл Шийн, Лорънс Фишбърн, Анди Гарсия, [12+]
  • 23:45
    "Барутният заговор I, 1 еп.", историческа драма, Великобритания, 2017; реж. Джей Блексън, с Кит Харингтън, Питър Мълан, Лив Тайлър, Марк Гатис, Шон Дули, [18+]
Пълна програма
  • 20:10
    "Californication ІІІ, 9 еп.", комедия, САЩ, 2009; реж. Джон Дал, с Дейвид Духовни, Наташа МакЕлън, Памела Адлън, Маделин Мартин, Ивън Хендлър, [15+]
  • 20:35
    "Californication ІІІ, 10 еп.", комедия, САЩ, 2009; реж. Сийт Ман, с Дейвид Духовни, Наташа МакЕлън, Памела Адлън, Маделин Мартин, Ивън Хендлър, [15+]
  • 21:05
    "Декстър V, 9 еп.", криминална драма, САЩ, 2010; реж. Ърнест Дикърсън, с Майкъл Си Хол, Дженифър Карпентър, Си Ес Лий, Дейвид Заяс, Джеймс Ремар, [18+]
  • 22:00
    "Милиарди ІІ, 9 еп.", драма, САЩ, 2017; реж. Колин Бъкси, с Пол Джамати, Деймиън Люис, Маги Сиф, Малин Акерман, Тоби Ленард Мур, [15+]
Пълна програма
  • 20:00
    Без пътека. Белият Улей (образователен филм за планински туризъм)
  • 20:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 21:00
    До смарагдовите извори на Марица (образователен филм за планински туризъм)
  • 21:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
Пълна програма
  • 20:15
    Kid-e-Cats
  • 20:20
    Bubble Guppies
  • 20:45
    Blaze and the Monster Machines
  • 21:05
    Paw Patrol
Пълна програма
  • 19:55
    Мускетарите, сезон 1, еп. 1, Великобритания, драма, 2014
  • 20:50
    Господин Селфридж, сезон 1, еп. 1, Великобритания, иторически/драма, 2013
  • 22:00
    Вълци, сезон 1, еп. 5, Великобритания, исторически/драма, 2015
  • 22:55
    Борджиите, сезон 1, еп. 9, Франция,Германия,Италия,Чехия, политически, 2011
Пълна програма

Сериали

e-kids 20:45
Приключенията на Екхарт - анимационен сериал
Viasat Explorer 20:25
Риболовна надпревара, сезон 4, еп. 1
EPIC Drama 20:30
Клондайк, сезон 1, еп. 1, Канада, САЩ, екшън/приключенски, 2014
Viasat Nature 20:40
Най-свирепите животни!, сезон 1, еп. 1

Всички предавания

Спорт

ТВ Европа 20:20
Спорт
MAX Sport 1 20:30
Хокей на лед: NHL Минесота Уайлд - Калгари Флеймс
Ring.BG 20:30
Жилет световен спорт
Film Plus 20:45
Тенис: Денис Шаповалов - Матео Беретини (St. Petersburg Open, Санкт Петербург; ATP WORLD TOUR 250 - повторение)
MAX Sport 3 20:55
Студио "Футбол"

Всички предавания

Филми

TV1000 20:20
Всемогъщият Евън, САЩ, комедия/семеен/фентъзи, 2007
EPIC Drama 20:30
Клондайк, сезон 1, еп. 1, Канада, САЩ, екшън/приключенски, 2014
BNT2 20:30
Труман игрален филм /Испания, Аржентина, 2015 г./, режисьор Сеси Гай, в ролите: Рикардо Дарин, Хавиер Камара, Долорес Фонси и др.
bTV Comedy 20:30
"Мъж за милиони" - романтична комедия (САЩ, 1999), режисьор - Гари Синиър, актьори - Крис О`Донал, Рене Зелауегър, Марая Кери, Брук Шилдс и др.
HBO3 20:45
"Стая 104 II, 1 еп.", комедийна драма, САЩ, 2018, [18+]

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}