ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 04:25
    Здравето отблизо /п/
  • 05:05
    Още от деня коментарно предаване/п/
  • 05:50
    Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня
  • 06:00
    Денят започва Сутрешен информационен блок с водещи Юлия Наева и Иво Никодимов
Пълна програма
  • 02:30
    "Преди обед" /п./ - токшоу
  • 04:30
    "Седем часа разлика"- сериал, с.2, еп.31
  • 05:30
    "Лице в лице" /п./ - публицистично предаване
  • 06:00
    "Аватар - легендата за Анк" - анимация
Пълна програма
  • 04:00
    "Войната на розите"- сериен филм /п/
  • 05:20
    "Часът на Милен Цветков" - предаване на NOVA /п/
  • 06:20
    "Здравей, България" - сутрешен блок
  • 09:30
    "На кафе" - предаване на NOVA
Пълна програма
  • 03:50
    Видимо и невидимо - коментарно предаване за измеренията на свободата с Калин Манолов /п./
  • 04:50
    Опорни хора - изповедите на значимите за обществото пред Ганиела Ангелова /п./
  • 05:40
    Денят ON AIR - новините с коментар с Владимир Сиркаров/Кузман Илиев /п./
  • 06:30
    България сутрин - важните неща рано сутрин с Лора Инджова и Златимир Йочев
Пълна програма
  • 01:30
    Повторения
  • 07:00
    Бизнес старт - сутрешен блок с Живка Попатанасова и Димитър Вучев
  • 09:00
    Boom&Bust с Владимир Сиркаров и Кузман Илиев /п./
  • 09:30
    В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки/Йордан Кирилов /п./
Пълна програма
  • 03:50
    Скорпион; сезон 3, епизод 19, екшън, драма, САЩ, 2017
  • 04:35
    Медиум; сезон 1, епизод 6, криминален, драма, САЩ, 2005
  • 05:20
    Медиум; сезон 4, епизод 9, криминален, мистерия, САЩ, 2007
  • 06:05
    Медиум; сезон 4, епизод 10, криминален, мистерия, САЩ, 2007
Пълна програма
  • 04:15
    Дебеличкият ми любимец: Пълен котарак и пухкаво чихуахуа
  • 05:02
    Най-дивата Латинска Америка: Пантанал
  • 05:49
    Диви и истински: Нападението на берлинската бяла мечка
  • 06:36
    Нощ: Калмар
Пълна програма
  • 03:00
    Повторения
  • 07:00
    "Добро утро, българи" - обзорно предаване
  • 09:00
    Новини
  • 09:10
    Интервютата на Алфа Тв
Пълна програма
  • 03:25
    "Жените от предградието" - сериал
  • 05:10
    "Горещи теми" - булеварден журнал
  • 05:45
    Документация
  • 06:30
    Сутрешен информационно-забавен журнал
Пълна програма
  • 00:00
    Where Is The Party
  • 06:00
    Tick-Tack
  • 10:00
    Hit Mix
  • 14:00
    Standard BIH
Пълна програма
  • 04:20
    Пътешествия документална поредица /п/
  • 04:50
    Местно време /БНТ 2 Пловдив/п/
  • 05:20
    България днес информационен блок /п/
  • 06:50
    Потребителската кошница /п/
Пълна програма
  • 04:20
    LazyTown
  • 04:45
    The Garfield Show
  • 04:56
    The Garfield Show
  • 05:10
    The Garfield Show
Пълна програма
  • 04:00
    "Стрелата" - сериал, с.2, еп. 15
  • 04:45
    "Синовете на анархията" - сериал, с.7, еп. 13
  • 06:00
    "Пингвините от Мадагаскар" - анимация
  • 08:00
    "Монк" - сериал, с.3, еп.8
Пълна програма
  • 02:15
    "Дневниците на вампира" - сериал, с.6, еп.15,16
  • 06:00
    "Дневниците на вампира" - сериал, с.6, еп.13,14
  • 08:00
    "Вътрешна сигурност" - сериал, с.3, еп.4
  • 09:30
    "Перлата на Нил"- екшън, комедия, приключенски, романтичен (САЩ, 1985), режисьор - Люис Тийг, актьори - Майкъл Дъглас, Катлийн Търнър, Дани де Вито, Холанд Тейлър, Питър Депалма и др.
Пълна програма
  • 04:00
    "По средата" /п/- сериал
  • 05:00
    "Предградие" /п./ - сериал
  • 06:00
    "Кое е това момиче" - сериал, с.3
  • 07:00
    "Предградие" - сериал
Пълна програма
  • 03:40
    "Светлината на моя живот" - сериал
  • 05:05
    "Всичко може да се случи" - сериал
  • 06:00
    "Тайните на времето" - сериал
  • 08:00
    "Страсти в Тоскана" - сериал
Пълна програма
  • 04:10
    Кунг фу пилета
  • 04:32
    Кунг фу пилета
  • 05:00
    Анджело е върхът
  • 05:10
    Анджело е върхът
Пълна програма
  • 03:15
    "Червената пустиня", драма, Италия, 1964; реж. Микеланджело Антониони, с Моника Вити, Ричард Харис, Карло Чионети, Ксения Валдери, Рита Реноар, [12+]
  • 05:20
    "Къде сбъркахме?", комедия, Австрия, 2016; реж. Мари Кройцер, с Вики Крипс, Пия Хийрцегер, Фелин Роган, Марсел Мохаб, Мануел Рубей, [12+]
  • 07:00
    "Кралица Кристина", биографична драма, Финландия, 2015; реж. Мика Каурисмаки, с Малин Буска, Сара Гадон, Майкъл Нюквист, Лукас Браянт, Лаура Бирн, [15+]
  • 08:50
    "Чиста формалност", криминален трилър, Италия, 1994; реж. Джузепе Торнаторе, с Жерар Депардийо, Роман Полански, Серджо Рубини, Никола Ди Пинто, Тано Чимароза, [15+]
Пълна програма
  • 04:10
    "Алена", хорър - драма, Швеция, 2015; реж. Даниел Ди Градо, с Амалия Холм, Моли Натли, Феличе Янкел, Ребека Ниман, Фани Клефелт, [18+]
  • 06:35
    "Дисциплина", късометражна комедия, Швейцария, 2014; реж. Кристоф М. Сабер, с Флоранс Картану, Франк Семле, Гаранс Рор, Мехди Джаади, Адел Ахди, [12+]
  • 07:00
    "Строшек", комедийна драма, Германия, 1977; реж. Вернер Херцог, с Бруно С., Ева Матес, Клеменс Шайтц, Вилхелм фон Хомбург, Буркхард Дрийст, [12+]
  • 09:00
    "Продавачи", комедия, САЩ, 1994; реж. Кевин Смит, с Брайън О'Халоран, Джеф Андерсън, Марилин Гилиоти, Лиса Спунауър, Джейсън Мюс, [15+]
Пълна програма
  • 03:00
    Anderson Cooper 360
  • 05:00
    CNN Tonight with Don Lemon
  • 06:00
    Amanpour
  • 07:00
    CNN Newsroom (with World Sport)
Пълна програма
  • 02:30
    Еротичен телепазар
  • 06:00
    "Моята карма"- сериен филм
  • 07:00
    "Капризи на съдбата" - теленовела
  • 08:00
    "Сезонът на черешите"- сериен филм, /п/
Пълна програма
  • 01:00
    Еротичен телепазар
  • 06:00
    "Кевин може да почака" - сериал, сезон 1, /п/
  • 06:30
    "Военни престъпления" - сериал, сезон 8
  • 07:30
    "Военни престъпления" - сериал, сезон 11, /п/
Пълна програма
  • 04:00
    Австралийски железници: Епизод 2
  • 05:00
    Ед Стафърд: Изоставен: Мадагаскар: Крайбрежни мангрови гори
  • 06:00
    Оцеляване на предела: Австралия
  • 07:00
    Как са го направили?: Епизод 12
Пълна програма
  • 03:48
    Ловци на митове: Семейство Симпсън
  • 04:36
    Как са го направили?: Шапки/ Най-дългият пътен тунел в света/ Ловец на змии
  • 05:00
    Фабрика за храна: САЩ: Неземна мекота
  • 05:24
    Стани богат изобретател: Възходът на машините
Пълна програма
  • 04:20
    Бранди и господин Уискърс
  • 04:45
    Ранди Кънингам
  • 05:05
    Стридок
  • 05:30
    Псевдокотка
Пълна програма
  • 04:00
    "Ред и хаос: Енергията"
  • 05:35
    "Футурис"
  • 06:00
    "Супер наука"
  • 06:30
    "Супер наука"
Пълна програма
  • 07:00
    Клуб Уинкс - анимационен сериал
  • 07:45
    Приключенията на Чък и приятели - анимационен сериал
  • 08:00
    Кученце в джобче - анимационен сериал
  • 08:30
    Трансформъри: Роботи-спасители - анимационен сериал
Пълна програма
  • 04:00
    Светът и всичко в него - със Симеон Идакиев
  • 05:00
    Наследницата - 158 еп. - Сериал
  • 05:45
    Баровки - 49 еп. - Сериал
  • 06:00
    Делници - с Николай Колев
Пълна програма
  • 07:15
    Спорт
  • 07:22
    Култура 1
  • 07:41
    Анализи
  • 07:46
    Преглед на програмата / Преглед на печата
Пълна програма
  • 02:00
    Тенис: Открито първенство на Австралия, Ден 3, директно
  • 10:00
    Тенис: "Game, Schett и Mats", коментарно предаване, директно
  • 10:15
    Тенис: Открито първенство на Австралия, Ден 2, директно
  • 15:15
    Тенис: "Game, Schett и Mats", коментарно предаване, директно
Пълна програма
  • 02:00
    Тенис: Открито първенство на Австралия, Ден 3, директно
  • 14:00
    Тенис: Открито първенство на Австралия, Ден 2
  • 15:00
    Снукър: турнир "Мастърс", Ден 3, директно
  • 18:30
    Тенис: Открито първенство на Австралия, Ден 2
Пълна програма
  • 00:20
    Избягай или умри!, сезон 1, еп. 10
  • 06:05
    Каубои в студени води, сезон 3, еп. 3
  • 07:10
    Търсачи на съкровища, сезон 3, еп. 4
  • 07:55
    Избягай или умри!, сезон 1, еп. 12
Пълна програма
  • 04:05
    Enfusion Series 3
  • 05:00
    Travellers With Skiis
  • 05:25
    Travellers With Skiis
  • 05:55
    Nhra Sportsman Series
Пълна програма
  • 01:30
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 05:00
    Багрите на България /фолклорна и народна музика/
  • 07:00
    Утрото /сутрешен музикален блок/
  • 10:00
    Песните на... /половин час с хитовете на изпълнител от ефира на ФЕН ТВ/
Пълна програма
  • 04:00
    Карибски живот
  • 04:30
    Хавайски живот
  • 05:00
    Особени жилища
  • 06:00
    Ловци на къщи
Пълна програма
  • 04:15
    Домашна кухня с Джейми Оливър - втори сезон, еп. 8
  • 04:40
    Домашна кухня с Джейми Оливър - втори сезон, еп. 9
  • 05:10
    Поднови или продай - риалити, еп. 19
  • 05:35
    Поднови или продай - риалити, еп. 20
Пълна програма
  • 04:25
    Д-р Розууд - първи сезон, еп. 20
  • 05:15
    Военни престъпления - шести сезон, еп. 22
  • 06:00
    Полицаите от Чикаго - трети сезон, еп. 17
  • 06:50
    Глейдс - четвърти сезон, еп. 4
Пълна програма
  • 03:30
    "Стълба 49", екшън - драма, САЩ, 2004; реж. Джей Ръсел, с Хоакин Финикс, Джон Траволта, Джасинда Барет, Робърт Патрик, Морис Честнът, [12+]
  • 06:20
    "Проектът "Токио"", късометражен, САЩ, 2017; реж. Ричард Шепърд, с Елизабет Мос, Ебън Мос-Бакрач, Шусака Какизава, [15+]
  • 07:00
    "Минута мълчание", романтична драма, Германия, 2016; реж. Торстен Шмит, с Йонас Най, Юлия Кошиц, Уве Прайс, Йоханес Алмайер, Хени Рентс, [12+]
  • 08:35
    "Приключенията на Шаркбой и Лавагърл", приключенски, САЩ, 2005; реж. Робърт Родригес, с Тейлър Лотнър, Тейлър Дули, Кейдън Бойд, Джордж Лопес, Дейвид Аркет, [7+]
Пълна програма
  • 04:05
    Майстори на шпионажа, сезон 1, еп. 2
  • 04:55
    Конспирация, сезон 1, еп. 4
  • 05:35
    Проект "Нацизъм", сезон 1, еп. 1
  • 06:30
    Страхотни изобретения, сезон 1, еп. 11
Пълна програма
  • 04:25
    Спецове в заложната къща: Залогът е голям
  • 04:45
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Бари Даутфайър
  • 05:10
    Спецове в заложната къща: Горещото колело на съдбата
  • 05:30
    Спецове в заложната къща: Билети за залагане
Пълна програма
  • 04:00
    През планини и морета – тв поредица
  • 05:00
    Риболовен филм
  • 06:00
    В кухнята на баба - тв поредица, 35 еп.
  • 06:30
    Документален филм
Пълна програма
  • 04:25
    "Котаракът Джеймс"
  • 04:35
    "Анджелина балерина
  • 04:50
    "Пингу"
  • 05:00
    "Томас и приятели"
Пълна програма
  • 02:00
    07:00 - Повторения
  • 06:00
    "Кухнята на Звездев"/п/
  • 06:30
    "Всяка сутрин" - сутрешен блок
  • 09:00
    "Беновска пита/п/
Пълна програма
  • 02:45
    JDM
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:30
    Драконова топка Z (анимация)
  • 19:00
    Хартли (фейлетон)
Пълна програма
  • 03:20
    "Островът на съкровищата" - приключенски / фентъзи филм с Вик Тайбек, Мартин Ландау.
  • 05:05
    "Лудото парти" - драма с Джеймс Коко и Ракел Уелч.
  • 07:00
    "Франки и Джони" - комедия / драма с Елвис Пресли, Дона Дъглас, Хари Морган, Сю Ан Лангдън.
  • 08:25
    "Танцьори" - драма с Михаил Баришников, Алесандра Фери.
Пълна програма
  • 04:00
    FORMULA FORD FESTIVAL
  • 06:00
    CANADIAN SUPERBIKE CHAMPIONSHIP HIGHLIGHTS
  • 06:30
    FIM SUPER ENDURO WORLD CHAMPIONSHIP
  • 07:00
    THE FLYING LAP
Пълна програма
  • 03:00
    Само хитове - маратон
  • 07:00
    Само хитове
  • 08:00
    Да създадеш
  • 09:00
    Бременна на 16 - реалити шоу
Пълна програма
  • 03:45
    MTV Presents Gibraltar Calling
  • 04:30
    MTV Presents Varna Beach 2017
  • 05:00
    The 20 Biggest US Number Ones
  • 06:30
    Justin Bieber: Hitlist
Пълна програма
  • 06:00
    AM Mayhem
  • 09:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 11:00
    Super Massive Rock Stars!
  • 13:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
Пълна програма
  • 04:10
    Тайният живот на зоопарка, сезон 2, еп. 6
  • 05:00
    Рибар авантюрист, сезон 4, еп. 2
  • 05:50
    72-те най-сладки животни, сезон 1, еп. 7
  • 06:20
    72-те най-сладки животни, сезон 1, еп. 8
Пълна програма
  • 04:10
    Тежки времена, еп. 12
  • 04:55
    Уличен Гений, еп. 16
  • 05:15
    Тайнствени досиета 2, еп. 11
  • 05:35
    Претопяване, еп. 6
Пълна програма
  • 04:10
    Животински боен клуб, еп. 1
  • 04:55
    Необикновената Африка, еп. 3
  • 05:15
    Необикновената Африка, еп. 2
  • 05:40
    Светът на дивото, еп. 1
Пълна програма
  • 02:45
    Край на програмата
  • 10:00
    Футбол: Сент Етиен - Тулуза, мач от Чемпиъншип, повторение
  • 12:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 12:05
    Футбол: Шефилд Юнайтед - Шефилд Уенздей, мач от Чемпиъншип, повторение
Пълна програма
  • 04:05
    "Под покривите на Монмартър". Продължение
  • 05:00
    Телеканал "Добро утро"
  • 08:00
    Новини
  • 08:15
    Телеканал "Добро утро"
Пълна програма
  • 04:00
    "Show Time" - музикална програма
  • 05:00
    "Златен хит" - най-доброто
  • 05:05
    "Планета Хит Микс" - музикална програма
  • 06:00
    "Картини от България" - музикална импресия
Пълна програма
  • 04:00
    "Традиция и новаторство" - модерен фолк
  • 04:30
    "Фолклорна китка" - избрани песни
  • 05:30
    "Росна китка" - музика за настроение
  • 06:30
    "Картини от България" - музикална импресия
Пълна програма
  • 04:05
    "Планета Live" - музикална програма
  • 06:00
    "Промо" - нови видеоклипове
  • 06:05
    "Планета Хит" - хитове без край
  • 07:00
    "Картини от България" - музикална импресия
Пълна програма
  • 04:25
    "Семеен човек" - комедиен сериал
  • 04:40
    "Как срещнах майка ви" - сериал
  • 06:25
    "По приятелски" - комедиен сериал
  • 07:05
    "Моята най-кошмарна седмица" - сериал
Пълна програма
  • 03:20
    Италия, Серия А: Болоня - Ювентус
  • 06:00
    Дивата муха
  • 08:00
    Испания, Купа на Краля: Атлетико М - Леида
  • 10:00
    Испания, Купа на Краля: Реал М - Нумансия
Пълна програма
  • 03:15
    "От местопрестъплението: По следите на извършителите" - криминален сериал
  • 04:50
    "От местопрестъплението: Маями" - криминален сериал
  • 05:10
    "Съблазнителни измами" - доку-поредица
  • 05:35
    "В капана на подозренията" - доку-поредица
Пълна програма
  • 04:25
    Вести-Москва
  • 04:40
    Сериал: "Следствени тайни"
  • 05:25
    Сериал: "Красив живот"
  • 07:00
    Вести
Пълна програма
  • 04:00
    "Обложката"
  • 05:00
    Сериал: "Бандитският Петербург"
  • 06:00
    Особено мнение; Икономически новини
  • 07:00
    Анимация
Пълна програма
  • 03:55
    "Патрулна обиколка: Специалистите" - репортаж
  • 04:40
    "Патрулна обиколка: Берлин" - репортаж
  • 06:30
    Сутрешен информационно-забавен журнал и спорт
  • 11:00
    "Клиниката на Зюдринг" - сериал
Пълна програма
  • 04:00
    20 години Подуене блус бенд - 2014г- Поп и рок музика
  • 05:00
    Поп и рок - Стефан Вълдобрев
  • 06:15
    "Всички на мегдана" - Поздравителен концерт /повторение/
  • 07:00
    "Ученикът на майстора"- Документален филм
Пълна програма
  • 02:30
    Футбол екстра
  • 04:30
    Футбол от Азия
  • 06:15
    Футбол
  • 07:45
    Скай спортс класика
Пълна програма
  • 01:25
    Infomercials
  • 07:05
    Benjamin Blumchen
  • 07:35
    Noddy, der kleine Detektiv
  • 07:45
    Noddy, der kleine Detektiv
Пълна програма
  • 04:00
    Световно фолклорно изкуство - музикално предаване
  • 06:30
    Сянката на Елена - ТВ сериал - Бразилия - 58 епизод
  • 07:30
    Детски свят - Маша и мечока - анимация
  • 08:00
    Новини
Пълна програма
  • 01:00
    We Love Music
  • 06:00
    Snooza
  • 09:00
    21:00 Zoom
  • 09:02
    Snooza
Пълна програма
  • 04:24
    Хубава, секси или отблъскваща: Диана
  • 04:48
    Хубава, секси или отблъскваща: Ели/Барби
  • 05:12
    Кажете ДА на булчинската рокля: Промени и предизвикателства
  • 05:36
    Кажете ДА на булчинската рокля: Според моето мнение
Пълна програма
  • 04:00
    Произведено в Япония
  • 04:30
    Професия турист
  • 05:00
    Белият Пирин, част 3
  • 05:30
    Модерното изкуство на Китай
Пълна програма
  • 04:00
    Странни храни с Андрю Цимерн
  • 05:00
    Странни храни с Андрю Цимерн
  • 06:00
    Загадки в музея
  • 07:00
    Търсене на дом по света
Пълна програма
  • 04:00
    Странни храни с Андрю Цимерн
  • 05:00
    Странни храни с Андрю Цимерн
  • 06:00
    Загадки в музея
  • 07:00
    Търсене на дом по света
Пълна програма
  • 02:50
    Добре дошъл при мен, САЩ, комедия/драма, 2014
  • 05:15
    Пътят към Невърленд, Великобритания, САЩ, биографичен/драма/семеен, 2004
  • 06:55
    Моята мащеха е извънземно, САЩ, комедия/фентъзи, 1988
  • 08:40
    Подмяната, САЩ, биографичен/криминален/драма, 2008
Пълна програма
  • 04:00
    "Новото познание: Боговете на Египет" - ток шоу за наука, мистика и конспиративни теории
  • 04:30
    "Животински интелект" - 1 еп., документален филм
  • 05:00
    "Красотата на книгите: Древните Библии" - 1 еп., документален филм
  • 05:30
    "Космическата ера: Историята на НАСА: От повърхността на Земята" - 1 еп., документален филм
Пълна програма
  • 04:05
    Менюто днес - четвърти сезон, еп. 39
  • 04:30
    Менюто днес - четвърти сезон, еп. 40
  • 04:50
    Модерна турска кухня с Максут - кулинарно предаване, еп. 22
  • 05:10
    Лесни рецепти - трети сезон, еп. 33
Пълна програма
  • 01:00
    VH1 микс
  • 07:00
    Стани и засияй с VH1
  • 09:00
    Хитовете не лъжат!
  • 11:00
    Познайте годината!
Пълна програма
  • 04:00
    Калифорния - Криминален, Трилър, 1993, Режисьор: Доминик Сена, В ролите: Брад Пит, Джулиет Луис, Кати Ларсън
  • 06:00
    История с пчели - Анимация, Комедия, 2007, Режисьор: Стив Хикнър, Саймън Дж. Смит, В ролите: Джери Зайнфелд, Рене Зелуегър, Матю Бродерик
  • 08:00
    Омагьосаната къща - Анимация, 2013, Режисьор: Бен Стасен, Джеръми Дегрусон, В ролите: Синда Адамнс, Джордж Баибт
  • 09:30
    Ронал Варварина - Анимация, Приключенски, Комедия, 2011, Режисьор: Филип Айнщайн Липски, Торбьорн Кристоферсен, Крестен Андерсен, В ролите: Андерс Юл, Лаерке Унтер-Андерсен
Пълна програма
  • 01:35
    "Медици детективи: Тайните на съдебната медицина" - криминален сериал
  • 06:10
    "CSI: Ню Йорк" - криминален сериал
  • 06:55
    "CSI: Ню Йорк" - криминален сериал
  • 07:50
    "Джордан: Патоложка с профил" - криминален сериал
Пълна програма
  • 04:00
    Документална поредица /п/
  • 05:00
    Публицистика /п/
  • 06:00
    Eкология
  • 06:30
    Здравословен живот /п/
Пълна програма
  • 04:25
    Сирени - втори сезон, еп. 12
  • 04:50
    По-щастливите ни приятели - първи сезон, еп. 3
  • 05:00
    Народът срещу О Джей Симпсън: Американска криминална история - първи сезон, еп. 1
  • 06:00
    От местопрестъплението: Маями, еп. 6
Пълна програма
  • 00:00
    Club MTV!
  • 06:00
    AM Rush
  • 09:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 09:40
    DJ Duel
Пълна програма
  • 04:00
    LINGERIE
  • 04:30
    LINGERIE
  • 04:55
    F-PARTIES
  • 05:00
    TOP MODELS
Пълна програма
  • 00:40
    Non-Stop Hits
  • 06:00
    Wake Up With Hits!
  • 09:00
    Big Fat Hits
  • 11:00
    Nothing But Hits
Пълна програма
  • 04:20
    "Съдия Джуди" - 71-72 еп.
  • 05:10
    "Спешни случаи" - 1 и 2 еп.
  • 06:00
    "Океански патрул" - 1 и 2 еп.
  • 07:00
    "В бойна готовност" - 2 еп.
Пълна програма
  • 00:00
    05.00 Нощен новинарски информационен блок
  • 05:00
    Новини, спорт и времето
  • 06:30
    "Европа сутрин" - сутрешен блок
  • 09:00
    новини
Пълна програма
  • 04:25
    В поисках хорошего клева
  • 04:50
    Оружейный клуб
  • 05:05
    Пофестивалим!
  • 05:35
    Загадки толстолобика
Пълна програма
  • 00:00
    "Войната на Фойл" - сериен филм, сезон 3, /п/
  • 06:00
    "Джи Ай Джо: Ренегати" - анимационен сериал
  • 06:30
    "Скандал" - сериал, сезон 2
  • 07:30
    "София - Ден и Нощ" - риалити сериал, /п/
Пълна програма
  • 04:00
    Mega Engineering: Bering Strait Tunnel
  • 04:45
    Mega Engineering: Personal Pods
  • 05:30
    Through the Wormhole with Morgan Freeman: What Are We Really Made Of?
  • 06:15
    Cake Boss: Blushing Brides & Busy Bakers
Пълна програма
  • 04:00
    Човек, огън, храна
  • 04:30
    Човек, огън, храна
  • 05:00
    Режи!
  • 06:00
    Надпревара в супермаркета
Пълна програма
  • 04:20
    Опасният Хенри
  • 04:45
    Опасният Хенри
  • 05:05
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 05:30
    Тандърмен срещу Тандърмен
Пълна програма
  • 02:00
    Тенис: Открито първенство на Австралия, Ден 3, директно
  • 10:00
    Тенис: "Game, Schett и Mats", коментарно предаване, директно
  • 10:15
    Тенис: Открито първенство на Австралия, Ден 2, директно
  • 15:15
    Тенис: "Game, Schett и Mats", коментарно предаване, директно
Пълна програма
  • 03:30
    "Стълба 49", екшън - драма, САЩ, 2004; реж. Джей Ръсел, с Хоакин Финикс, Джон Траволта, Джасинда Барет, Робърт Патрик, Морис Честнът, [12+]
  • 06:20
    "Проектът "Токио"", късометражен, САЩ, 2017; реж. Ричард Шепърд, с Елизабет Мос, Ебън Мос-Бакрач, Шусака Какизава, [15+]
  • 07:00
    "Минута мълчание", романтична драма, Германия, 2016; реж. Торстен Шмит, с Йонас Най, Юлия Кошиц, Уве Прайс, Йоханес Алмайер, Хени Рентс, [12+]
  • 08:35
    "Приключенията на Шаркбой и Лавагърл", приключенски, САЩ, 2005; реж. Робърт Родригес, с Тейлър Лотнър, Тейлър Дули, Кейдън Бойд, Джордж Лопес, Дейвид Аркет, [7+]
Пълна програма
  • 05:00
    Lucky 7
  • 05:30
    Fresh morning :)
  • 06:00
    "Tick-tack"-етно и поп музика
  • 10:00
    "New video" -избрани нови видеоклипове, премиера
Пълна програма
  • 04:10
    Art Attack
  • 04:35
    Loopdidoo
  • 04:50
    Calimero
  • 05:05
    Art Attack
Пълна програма
  • 04:20
    Опасният Хенри
  • 04:45
    Опасният Хенри
  • 05:05
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 05:30
    Тандърмен срещу Тандърмен
Пълна програма
  • 01:00
    All Night Long!
  • 07:00
    Wake Me Up Before You Go Go
  • 09:00
    Nothing But Classics
  • 11:00
    Guess The Year
Пълна програма
  • 04:25
    California Investigator: Hidden Assets
  • 04:50
    California Investigator: Eyewitness Murder
  • 05:20
    I Almost Got Away With It: Got to Pose as a War Vet
  • 06:10
    Nightmare Next Door: Murders Under the Mistletoe
Пълна програма
  • 04:00
    Football Stars: Thomas Muller
  • 04:30
    Football Stars: Episode 11
  • 05:00
    Top: Cricketers
  • 05:31
    After Game: Rui Costa
Пълна програма
  • 04:05
    Hunting The Country
  • 04:30
    Midway USA's Gun Stories
  • 04:55
    Midway USA's Gun Stories
  • 05:20
    Midway USA's Gun Stories
Пълна програма
  • 04:25
    Спецове в заложната къща: Залогът е голям
  • 04:45
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Бари Даутфайър
  • 05:10
    Спецове в заложната къща: Горещото колело на съдбата
  • 05:30
    Спецове в заложната къща: Билети за залагане
Пълна програма
  • 04:15
    Тайнствени досиета 2, еп. 12
  • 04:35
    Претопяване, еп. 7
  • 05:00
    Невероятният д-р Пол, еп. 10
  • 05:45
    Хроники на дивото, еп. 15
Пълна програма
  • 02:30
    "Преди обед" /п./ - токшоу
  • 04:30
    "Седем часа разлика"- сериал, с.2, еп.31
  • 05:30
    "Лице в лице" /п./ - публицистично предаване
  • 06:00
    "Аватар - легендата за Анк" - анимация
Пълна програма
  • 04:05
    Морски детективи: Лос Анджелис; сезон 7, епизод 19, криминален, екшън, САЩ, 2016
  • 05:00
    Телешоп
  • 07:00
    Телешоп
  • 10:00
    Престъпления без граници; сезон 3, епизод 9, криминален, драма, Франция, 2015
Пълна програма
  • 02:30
    Отмъщението; сезон 1, епизод 8, драма, мистерия, Турция, 2013
  • 05:00
    Телешоп
  • 07:00
    Телешоп
  • 12:00
    Отмъщението; сезон 2, епизод 30, драма, мистерия, 2014
Пълна програма
  • 04:00
    Часовете преди убийство: Грешникът с пушка
  • 05:00
    Какво е нужно за убийство: Сина на Сам
  • 05:30
    Какво е нужно за убийство: Хладнокръвно прикритие
  • 06:00
    Ловецът на убийци: Очевидецът изчезва яко дим
Пълна програма
  • 03:15
    Гарванът на спасението
  • 06:55
    Исус Хенри Христос
  • 08:50
    Откакто те няма
  • 10:45
    Тайният смях на жените
Пълна програма
  • 04:00
    Сериал "Странствия и невероятные приключения одной любви" 16+
  • 05:00
    Мультфильмы
  • 06:30
    Особое мнение
  • 07:05
    Новости RTVi
Пълна програма
  • 04:25
    Ridiculousness
  • 04:50
    Nitro Circus
  • 05:15
    Another Period
  • 05:40
    SpongeBob SquarePants
Пълна програма
  • 04:24
    Pool Anal: Euro Style (18+)
  • 04:46
    How Danny D Stole Xxxmas (18+)
  • 05:09
    Hooked Up (18+)
  • 05:46
    Angill Down (18+)
Пълна програма
  • 01:30
    Тенис: Sydney International, Сидни (WTA Premier - повторение)
  • 06:00
    "Дневниците на големите котки" - 4 сезон, 2 еп., документален филм
  • 07:00
    Тенис: Shenzhen Open, Шенджен (WTA International 2018 - повторение)
  • 09:00
    "Чудният свят на вкаменелостите - скритите съкровища на природата: Пернати динозаври" - 2 еп., документален филм
Пълна програма
  • 05:30
    Късна емисия новини - п.
  • 05:55
    ч.- Прогноза за времето и агропрогноза
  • 06:00
    Говори България - повторение
  • 06:55
    Прогноза за времето и агропрогноза
Пълна програма
  • 04:00
    Не си забравяйте паспорта
  • 05:00
    На концерт: Серджу Попа
  • 06:00
    Народът на Мексико
  • 06:30
    Народът на Мексико
Пълна програма
  • 04:05
    Fighting Rookies
  • 06:00
    Ultimate Ring of Combat
  • 06:50
    WUSHU Championship
  • 07:05
    Japan Queen Tournament
Пълна програма
  • 04:00
    World of X Games 2015
  • 04:30
    M80
  • 05:00
    Occ-Cast
  • 05:22
    Occ-Cast
Пълна програма
  • 03:55
    Майстори на шпионажа (2)
  • 04:40
    Ловци на митове (7)
  • 05:30
    Загадки в музея (8)
  • 06:15
    Забранена история (2)
Пълна програма
  • 04:00
    Произведено в Япония
  • 04:30
    Професия турист
  • 05:00
    Богинята майка Рила, част 1
  • 05:30
    Да бдим над терасите
Пълна програма
  • 04:05
    Yochk'O Seffer 'Red Misticum' at New Morning
  • 06:10
    InterMezzo
  • 07:00
    InterMezzo
  • 09:30
    I Capuleti e i Montecchi by Bellini at the Liceu
Пълна програма
  • 01:00
    Край на програмата
  • 08:00
    Футбол: Ботев Пловдив - Славия, мач от Първа професионална лига, повторение
  • 10:00
    Футбол: Берое - Дунав, мач от Първа професионална лига, повторение
  • 12:00
    Световни боксови супер серии: Международна галавечер в Щутгарт, Германия, повторение
Пълна програма
  • 02:00
    Тенис: ASB Classic, Оукланд (2018 ATP WORLD TOUR 250 - повторение)
  • 07:00
    "Погребаните тайни на Библията: Имал ли е Бог жена?" - 2 еп., документален филм
  • 08:00
    "Бен и Джеймс срещу Арабската пустиня" - 2 еп., документален филм
  • 09:00
    Тенис: Hobart International, Хобарт (WTA International - повторение)
Пълна програма
  • 03:15
    Край на програмата
  • 08:00
    Футбол: Ливърпул - Манчестър Сити, мач от английската Висша лига, повторение
  • 10:00
    Футбол: АФК Борнемут - Арсенал, мач от английската Висша лига, повторение
  • 12:00
    Футбол: Уест Бромич Албиън - Брайтън & Хоув Албиън, мач от английската Висша лига, запис
Пълна програма
  • 04:25
    Калифорнийски следовател: Вярвай на ближния си
  • 04:50
    Калифорнийски следовател: Да, да
  • 05:20
    Почти ми се размина: Ветеран от войната
  • 06:10
    Кошмарни съседи: Убийства под имела
Пълна програма
  • 04:00
    "Star box", предаване за българския и световния шоу бизнес, (п)
  • 06:00
    Новини, (п)
  • 06:30
    "Код 11-13", информационно - новинарско шоу (п)
  • 08:30
    "Спорно за спорта" с Кирил Веселински, (п) 1 част
Пълна програма
  • 02:50
    "Братството (2016)", психологическа драма, САЩ, 2016; реж. Андрю Нийл, с Бен Шнетцър, Ник Джонас, Гъс Халпър, Дани Флахърти, Джеймс Франко, [18+]
  • 04:35
    "Пасажери (2016)", фантастика, САЩ, 2016; реж. Мортън Тилдъм, с Дженифър Лорънс, Крис Прат, Майкъл Шийн, Лорънс Фишбърн, Анди Гарсия, [12+]
  • 05:35
    "Скъпа мъртва мамо", документален, САЩ, 2017; реж. Ерин Лий Кар, [15+]
  • 07:00
    "Бурлеска", музикална драма, САЩ, 2010; реж. Стив Антин, с Шер, Кристина Агилера, Ерик Дейн, Кам Гигандет, Джулиан Хоф, [12+]
Пълна програма
  • 04:20
    "Декстър V, 9 еп.", криминална драма, САЩ, 2010; реж. Ърнест Дикърсън, с Майкъл Си Хол, Дженифър Карпентър, Си Ес Лий, Дейвид Заяс, Джеймс Ремар, [18+]
  • 05:30
    "Братя Даслер: Вечните съперници - втора част", биографична драма, Германия, 2016; реж. Сирил Бос, Филип Щенерт, с Кристиан Фридел, Хано Кофлер Хана Херцшпрунг, Алина Левшин, Рафаел Гарайзен, [12+]
  • 07:00
    "Сайдер с Роузи", драма, Великобритания, 2015; реж. Филипа Лоуторп, с Тимъти Спол, Саманта Мортън, Джорджи Смит, Теди-Роуз Малесън-Алън, Дилън Търланд, [12+]
  • 08:35
    "След риалити шоуто", комедийна драма, САЩ, 2016; реж. Дейвид Андерсън, с Матю Морисън, Сара Чалк, Джон Доoр, Лора Бел Бънди, Хуан Пабло Ди Паче, [12+]
Пълна програма
  • 00:00
    Нощна програма на ТВТ (Галерия България)
  • 06:50
    ТВТ представя България - документален филм на ТВТ
  • 07:00
    Димитър Гюдженов. Той нарисува българската история (образователен филм за арт туризъм и обичаи)
  • 07:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
Пълна програма
  • 03:00
    Футбол: Руска Премиер лига 4 кръг
  • 05:00
    Автомобилизъм: Австралийски суперкарс шампионат 14 кръг
  • 07:30
    Баскетбол: Еврокупа 12 кръг
  • 08:00
    Футбол: Холандска Ередивизи 15 кръг
Пълна програма
  • 04:25
    Голф: Европейски тур 4 кръг
  • 05:45
    Футбол: Руска Премиер лига 20 кръг
  • 06:15
    Баскетбол: Евролига
  • 08:00
    Хокей на лед: NHL
Пълна програма
  • 04:25
    Dora the Explorer
  • 04:45
    Max & Ruby
  • 05:06
    The Day Henry Met...
  • 05:10
    Nella and the Princess Knight
Пълна програма
  • 04:15
    Господин Селфридж, сезон 1, еп. 1, Великобритания, иторически/драма, 2013
  • 05:15
    Гранд хотел, сезон 2, еп. 4, Испания, иторически/драма, 2012
  • 06:00
    Студеният дом, сезон 1, еп. 8, Великобритания,САЩ, драма, 2005
  • 07:00
    Ендевър, сезон 2, еп. 3, Великобритания, криминален/мистерии, 2014
Пълна програма

Сериали

EPIC Drama 04:25
Обрат: Шпионите на Вашингтон, сезон 1, еп. 1, САЩ, военен, 2014
AXN 04:25
Кандис Реноар; сезон 1, епизод 1, комедия, криминален, Франция, 2013
Viasat Nature 04:40
Ветеринар на хълма, сезон 1, еп. 6
Fox Crime 04:45
Отдел Тежки катастрофи - седми сезон, еп. 1
Fox Channel 04:50
Светкавицата - четвърти сезон, еп. 21

Всички предавания

Спорт

BNT 3 05:00
Тенис, Лейвър къп: Отбор на Европа срещу Отбор на света - среща на двойки пряко предаване от Чикаго
БНТ САТ 05:00
Тенис, Лейвър къп: Отбор на Европа срещу Отбор на света - среща на двойки пряко предаване от Чикаго
ТВ Европа 05:00
Новини, спорт и времето
Mtel Sport 2 05:00
Голф: "Светът на голфа" 180 епизод
VOX 05:40
"авто мобил" - журнал

Всички предавания

Филми

HBO 04:25
"Норман", драма, САЩ, 2016; реж. Йозеф Седар, с Ричард Гиър, Лиор Ашкенази, Майкъл Шийн, Шарлот Генсбур, Стив Бушеми, [15+]
HBO HD 04:25
"Норман", драма, САЩ, 2016; реж. Йозеф Седар, с Ричард Гиър, Лиор Ашкенази, Майкъл Шийн, Шарлот Генсбур, Стив Бушеми, [15+]
EPIC Drama 04:25
Обрат: Шпионите на Вашингтон, сезон 1, еп. 1, САЩ, военен, 2014
AXN 04:25
Кандис Реноар; сезон 1, епизод 1, комедия, криминален, Франция, 2013
HBO3 04:35
"Историята на прислужницата I, 10 еп.", фантастична драма, САЩ, 2017; реж. Кари Скогланд, с Елизабет Мос, Джоузеф Файнс, Ивон Страховски, Самира Уили, Алексис Бледъл, [18+]

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}