ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 21:00
    Посещението на един инспектор игрален филм /Великобритания, 2015г./, режисьор Айлинг Уолш, в ролите: Дейвид Тюлис, Миранда Ричардсън, Кен Скот и др.
  • 22:30
    Българското пътуване в Европа: Миграцията документална поредица
  • 23:00
    По света и у нас Информационна емисия
  • 23:25
    Зелена светлина
Пълна програма
  • 21:30
    "Екатерина" - сериал, с.2, еп.12
  • 22:30
    "Шоуто на Слави" - вечерно ток шоу
  • 23:30
    bTV Новините - късна емисия
Пълна програма
  • 21:00
    "Дървото на живота" - сериен филм
  • 22:00
    "София - Ден и Нощ" (премиера) - риалити сериал
  • 23:00
    "Господари на ефира"- забавно предаване
  • 23:30
    Новините на NOVA
Пълна програма
  • 21:30
    Новините ON AIR
  • 22:10
    Полицейски войни - криминален сериал
  • 23:00
    Забравени от Бога - криминален сериал
Пълна програма
  • 21:30
    Шефове - док. поредица на Bloomberg
  • 22:30
    Коментари на деня
  • 23:00
    Светът е бизнес с Николай Кръстев /п./
  • 23:30
    Светът е бизнес с Ивайло Лаков /п./
Пълна програма
  • 21:00
    Свидетелите; сезон 2, епизод 1, криминален, мистерия, Франция, 2017
  • 22:10
    Кандис Реноар; сезон 1, епизод 5, комедия, криминален, Франция, 2013
  • 23:15
    Кандис Реноар; сезон 1, епизод 6, комедия, криминален, Франция, 2013
Пълна програма
  • 21:05
    В аквариума: Нажежаване на обстановката в Маями
  • 22:00
    Майстори на къщи в клоните на дърветата - къщата хибрид
  • 22:55
    Най-дивото от Близкия Изток: Турция
  • 23:50
    Диви и истински: Нападения на котки
Пълна програма
  • 21:30
    "Държавата днес" - информационно - публицистичен блок /п/
  • 22:00
    Избрано от "Неделник с Волен Сидеров" - обзорно предаване
  • 23:00
    "Извънредно включване" - публицистично предаване /п/
  • 23:30
    "Добро утро, българи" - сутрешен блок /п/
Пълна програма
  • 21:15
    "Дяволското блато" - мистъри трилър, ФРГ, 2017
  • 22:45
    "Плюс-минус" - икономически журнал
  • 23:15
    "Темите на деня" - новини и коментари
  • 23:45
    Документация
Пълна програма
  • 21:00
    Регионални новини
  • 21:45
    Абсурдите с БНТ 2 /БНТ 2 Благоевград/
  • 22:15
    През коридорите на времето: "Сами ли сме?" 8-серийна документална поредица /САЩ, 2010 г./, 2 епизод /п/
  • 23:00
    Коледна магия празничен концерт с участието на Биг Бенд Русе и Орлин Горанов /БНТ 2 Русе/п/
Пълна програма
  • 21:33
    The Tom and Jerry Show
  • 21:45
    Bunnicula
  • 21:55
    Bunnicula
  • 22:10
    What's New Scooby-Doo?
Пълна програма
  • 21:00
    bTV Новините - централна емисия
  • 22:00
    Футбол за Купата на краля
Пълна програма
  • 21:00
    "Кибритлии" (САЩ, 2003) - драма, криминален, комедия; режисьор - Ридли Скот; актьори - Алисън Ломан, Брус Макгил, Сам Рокуел, Никълъс Кейдж, Алисън Лохман, Стийв Ийстин, Бет Грант, Шийла Кели и др.
  • 23:15
    "Живот на парчета" - драма  (САЩ, 2009), режисьор - Ребека Милър, актьори - Алън Аркин, Киану Рийвс, Робин Райт Пен, Блейк Лайвли, Моника Белучи, Уинона Райдър, Джулиан Мур, Мария Бело и др.
Пълна програма
  • 20:00
    "Новите съседи" - комедиен сериал, с.8
  • 22:00
    "Двама мъже и половина" - комедиен сериал, с.7
  • 23:00
    "Хотел "Елеон" - комедиен сериал, с.1
Пълна програма
  • 21:00
    "Бригада "Нов дом" - социален проект с водещ Мария Силвестър
  • 22:00
    Премиера: "Майка" - сериал, еп.2
  • 23:00
    "Сета и завинаги" /п./ - сериал
Пълна програма
  • 21:28
    Малки Титани: В готовност
  • 21:45
    Чичо Дядко
  • 21:55
    Чичо Дядко
  • 22:10
    Време за приключения
Пълна програма
  • 21:00
    "Туин Пийкс: Огън, следвай ме", драма - мистерия, САЩ, 1992; реж. Дейвид Линч, с Шерил Лий, Рей Уайз, Мойра Кели, Кайл МакЛоклън, Дейвид Бауи, [18+]
  • 23:15
    "Ченге (1989)", криминален трилър, САЩ, 1988; реж. Джеймс Б. Харис, с Джеймс Уудс, Лесли Ан Уорън, Чарлз Дърнинг, Чарлз Хейд, Реймънд Дж. Бари, [18+]
Пълна програма
  • 21:30
    "Ако бях мъж…", комедия, Франция, 2017; реж. Одри Дана, с Одри Дана, Кристиан Клавие, Ерик Елмоснино, Алис Белайди, Антоан Гуи, [12+]
  • 23:15
    "Жестокост", криминална драма, Исландия, 2016; реж. Антон Сигурдсон, с Маргарет Вилхялмсдотир, Свейн Олафур Гунарсон, Саломе Р. Гунарсдотир, Петер Оскар Сигурдсон, Ханес Оли Агустсон, [18+]
Пълна програма
  • 21:30
    State of America with Kate Bolduan
  • 22:00
    Hala Gorani Tonight
  • 23:00
    Quest Means Business
Пълна програма
  • 21:00
    "Черна любов" (премиера) - сериал, 1 сезон
  • 22:30
    "Моят живот"(премиера) - сериен филм
  • 23:30
    "Прости ми" - сериен филм
Пълна програма
  • 21:00
    "Хавай 5-0" - сериал, сезон 4
  • 22:00
    "Кървав спорт" - екшън с уч. на Жан-Клод Ван Дам, Форест Уитакър, Доналд Гиб и др.
Пълна програма
  • 21:00
    Бързи и шумни: Епизод 1
  • 22:00
    Да продадеш колата си: Ford Mustang GT от 1988
  • 23:00
    Автоработилницата на аутсайдерите: Бъдещето е в опасност
Пълна програма
  • 21:10
    Как работи Земята: Ще отрови ли Исландия небесата?
  • 22:00
    Тайни под земята: Тунелите за бягство на Капоне
  • 22:50
    Машините на Леонардо: Бойна колесница
  • 23:40
    Ловци на митове: Трансформатори
Пълна програма
  • 21:30
    Soy Luna S2
  • 22:30
    Кърби Бъкетс
  • 23:00
    11
  • 23:30
    Виолета
Пълна програма
  • 21:00
    "Живот, посветен на пчелите"
  • 22:00
    "Полетът на щъркела"
  • 23:00
    "Кадри от "Хъбъл"
  • 23:30
    "Кадри от "Хъбъл"
Пълна програма
  • 21:30
    Отряд Зет - анимационен сериал
Пълна програма
  • 21:00
    Пътуващо читалище - с Ивайло Шопски
  • 22:00
    При Жорж - музика, изкуство, култура - с Жорж Ганчев
  • 23:00
    Новини
  • 23:30
    Шесто чувство
Пълна програма
  • 21:00
    Снукър: турнир "Мастърс", Ден 4, директно
Пълна програма
  • 21:30
    Тенис: Открито първенство на Австралия, Ден 3
Пълна програма
  • 21:15
    Най-трудното оцеляване Аляска, сезон 2, еп. 2
  • 22:00
    Дивото зове, сезон 1, еп. 10
  • 22:45
    Строеж на гиганти, сезон 1, еп. 4
  • 23:30
    Крале на боклука, сезон 1, еп. 3
Пълна програма
  • 21:40
    Alpine Adventurer Series 3
  • 22:35
    Enfusion Series 3
  • 23:30
    Tna Greatest Matches
Пълна програма
  • 20:00
    ЗОНА ЗА ПОЗДРАВИ - LIVE /телевизионно шоу за поздрави - на живо/
Пълна програма
  • 21:30
    Ловци на къщи
  • 22:00
    Мега бърлоги
  • 22:30
    Мега бърлоги
  • 23:00
    Ястията на Дафни
Пълна програма
  • 21:00
    Неустоими измамници - първи сезон, еп. 4
  • 22:00
    Скандал - седми сезон, еп. 2
  • 22:55
    Без пукната пара - трети сезон, еп. 1
  • 23:25
    Без пукната пара - трети сезон, еп. 2
Пълна програма
  • 21:05
    Военни престъпления - шести сезон, еп. 24
  • 22:00
    Бул - първи сезон, еп. 20
  • 23:00
    Елементарно, Уотсън - четвърти сезон, еп. 20
  • 23:55
    Кралицата на Юга - първи сезон, еп. 5
Пълна програма
  • 21:00
    "Логан: Върколакът", екшън - драма - фентъзи, САЩ, 2017; реж. Джеймс Манголд, с Хю Джакман, Патрик Стюарт, Дафне Кийн, Бойд Холбрук, Стивън Мърчант, [18+]
  • 23:15
    "Барутният заговор I, 1 еп.", историческа драма, Великобритания, 2017; реж. Джей Блексън, с Кит Харингтън, Питър Мълан, Лив Тайлър, Марк Гатис, Шон Дули, [18+]
Пълна програма
  • 21:00
    Подемът на цивилизацията, сезон 2, еп. 3
  • 22:00
    Жените - викинги, сезон 1, еп. 2
  • 23:00
    Загадъчни средновековни убийства, сезон 1, еп. 3
  • 23:50
    Втората световна война: цената на империята, сезон 1, еп. 12
Пълна програма
  • 21:30
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Битка между велики умове
  • 22:00
    Премиера Камиони по леда: Мостът е твърде далеч
  • 23:00
    Премиера Свирепи автомеханици: Хок 45-и
Пълна програма
  • 21:30
    Историческа възстановка
  • 22:00
    Риболов с Върхара – тв поредица, втори сезон
  • 23:00
    Традиции и обичаи
Пълна програма
  • 21:40
    "Бож
  • 21:50
    "Чурулик "
  • 22:15
    "Паленца"
  • 23:00
    "Меси отива в Окидо"
Пълна програма
  • 21:00
    НОВИНИ
  • 21:45
    Патарински Live п/
  • 22:00
    "Денят на живо"/п/
  • 23:00
    "Спорт в обектива"/п/
Пълна програма
  • 21:30
    CAUETivi
  • 21:45
    CAUETivi
  • 22:45
    Топкласация
  • 23:45
    Ултрарок
Пълна програма
  • 21:10
    "Капоти" - драма / криминален с Филип Сиймур Хофман, Катрин Кийнър, Клифтън Колинс мл., Боб Балабан.
  • 23:00
    "В обувките на Сатаната 2.05" - сериал
  • 23:50
    "Улични бойци от Лос Анджелис" - екшън с Юн Чонг, Филип Рий, Бил Уолис, Розана Кинг, Джеймс Лю.
Пълна програма
  • 21:00
    Кетфиш: ТВ шоуто
  • 22:00
    Just Tattoo Of Us
  • 23:00
    Абсурди
  • 23:30
    Абсурди
Пълна програма
  • 19:35
    Hot Right Now!
  • 22:00
    Isle Of MTV Malta 2017 Highlights
  • 22:45
    MTV Presents Gibraltar Calling
  • 23:30
    MTV Presents Varna Beach 2017
Пълна програма
  • 21:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 22:00
    Pop-Punk Pile Up!
  • 23:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 23:40
    All Night Session
Пълна програма
  • 20:55
    Страна на лъвовете: Ден и нощ, сезон 1, еп. 2
  • 21:50
    Животинска полиция "Финикс", сезон 1, еп. 1
  • 22:40
    Мадагаскар, сезон 1, еп. 1
  • 23:40
    Микро чудовища, сезон 1, еп. 2
Пълна програма
  • 21:00
    Х: Поколението, което промени света, еп. 2
  • 22:05
    Теория на глупостта, еп. 16
  • 22:30
    Теория на глупостта, еп. 6
  • 23:00
    Да поговорим за звездите, еп. 2
Пълна програма
  • 21:40
    Невероятният д-р Пол, еп. 16
  • 22:25
    Ледена мечка, еп. 1
  • 23:20
    Изчезналите акули на Великденския остров, еп. 1
Пълна програма
  • 20:00
    Футбол: Метц - Сент Етиен, мач от френската Лига 1, директно, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 22:00
    Футбол: Кардиф Сити - Съндърланд, мач от Чемпиъншип, повторение
Пълна програма
  • 20:35
    Премиера. "Салса". Сериен филм
  • 22:25
    "Подземннят преход". Сериен филм
  • 23:20
    Нощни новини
  • 23:35
    "Подземннят преход". Сериен филм
Пълна програма
  • 21:00
    "Фен Клуб" - музика по избор на зрителите
Пълна програма
  • 21:30
    "Поздрав от България" - избрана фолклорна програма
  • 22:30
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 22:40
    "Фолклорна китка" - избрани песни
  • 23:00
    "Музикална съкровищница" - фолклорна програма
Пълна програма
  • 21:05
    "Хитовете на Планета HD"- нон-стоп музика
  • 22:00
    "Промо" - нови видеоклипове
  • 22:05
    "Планета Live" - музикална програма
  • 23:00
    "Планета Хит" - хитове без край
Пълна програма
  • 21:15
    "Семейство Симпсън" - анимационен сериал
  • 23:10
    "Семеен човек" - комедиен сериал
Пълна програма
  • 20:30
    ПРЯКО: Испания, Купа на Краля: 
  • 22:30
    Бойни вечери
  • 23:40
    Италия, Серия А: Ювентус - Рома
Пълна програма
  • 21:15
    "Ергенът" - реалити
  • 23:15
    "Щерн ТV"
Пълна програма
  • 20:05
    Игрален филм
Пълна програма
  • 21:00
    Сериал: "Улиците на разбитите фенери"
  • 22:00
    "Сега по света"
  • 23:00
    Игрален филм
Пълна програма
  • 21:15
    "Свекървата чудовище" - комедия, САЩ, 2005
  • 23:20
    "Мъжката пещера" - комедия, ФРГ, 2014
Пълна програма
  • 12:45
    Китка народни песни
Пълна програма
  • 21:30
    Жилет футбол
Пълна програма
  • 21:15
    Dr. House
  • 22:10
    Dr. House
  • 23:05
    Dr. House
Пълна програма
  • 21:05
    Биографии на известни личности- Пеле-кралят на футбола
  • 22:00
    Новини
  • 22:40
    ПРЕМИЕРА: ЗАБРАВЕНИ ОТ БОГА - криминален сериал по истински случаи, Холандия
  • 23:30
    Холивудски знаменитости: Камерън Диаз - документална поредица
Пълна програма
  • 20:02
    Your Voice
  • 22:00
    We Love Music
Пълна програма
  • 21:30
    Купувам първия си дом: Покупката на къща си е трудна работа
  • 22:00
    Половин дузина деца: Епизод 5
  • 23:00
    6 дъщери: Родителите ги няма и петзначките си играят!
Пълна програма
  • 21:30
    Човекът и чайките
  • 22:00
    Истанбул
  • 22:30
    Балкан фолк - Избрани видеоклипове
  • 23:00
    Война на похабяването - с.3, еп.9
Пълна програма
  • 21:30
    Спасители на плажа в Дърбан
  • 22:00
    Експедиция в неизвестното
  • 23:00
    Най-малко посещаваният път
Пълна програма
  • 21:30
    Спасители на плажа в Дърбан
  • 22:00
    Експедиция в неизвестното
  • 23:00
    Най-малко посещаваният път
Пълна програма
  • 21:30
    Бронираният монах, САЩ, екшън/комедия/фентъзи, 2003
  • 23:10
    Флиртология, САЩ, комедия/романтичен, 2008
Пълна програма
  • 21:30
    Новини
  • 22:00
    "Космическата ера: Историята на НАСА: Триумф и трагедия" - 3 еп., документален филм
  • 23:00
    "Свободна зона" - публицистично предаване (повторение)
Пълна програма
  • 21:30
    На гости на Найджела- кулинарно предаване, еп. 4
  • 21:55
    Тайните на месото - кулинарно предаване, еп. 3
  • 22:30
    Бързо, свежо и лесно с Дона Хей - кулинарно предаване, еп. 7
  • 22:55
    Бързи и лесни рецепти с Джейми - кулинарно предаване, еп. 5
Пълна програма
  • 21:00
    Познайте годината!
  • 22:00
    Ние обичаме 2010 +
  • 23:00
    VH1 Chill
Пълна програма
  • 21:00
    Хейвън Сез.1, Еп.11 - Криминален, Драма , Фентъзи, 2010, Режисьор: Scott Shepherd, David MacLeod, Michael Rosenberg, В ролите: Емили Роуз, Лукас Брайънт, Ерик Балфур
  • 22:00
    Твърде лично 2 - Екшън, Криминален, Трилър, 2012, Режисьор: Оливие Мегатон, В ролите: Лиам Нийсън, Люк Граймс, Лиланд Орсер, Раде Шербеджия, Фамке Янсен, Маги Грейс
Пълна програма
  • 21:15
    "Рицоли и Аилс" - криминален сериал
  • 23:10
    "Особено тежки престъпления" - крими сериал
Пълна програма
  • 21:00
    Хавай 5-0 - трети сезон, еп. 18
  • 22:00
    "Ченс" - втори сезон, еп. 1
  • 22:55
    Макгайвър - първи сезон, еп. 13
  • 23:50
    От местопрестъплението: Маями, еп. 10
Пълна програма
  • 21:00
    Big Tunes!
  • 23:00
    Decade's Biggest Tunes
Пълна програма
  • 21:30
    TOP MODELS
  • 21:55
    FASHION WEEK
  • 22:00
    TOP PHOTOSHOOTS
  • 22:25
    F-PEOPLE
Пълна програма
  • 18:40
    Can't Stop The Hits
  • 22:00
    Big Fat Hits
Пълна програма
  • 21:10
    "Съдия Джуди" - 155 и 156 еп.
  • 22:00
    "Престъпления, които разтърсиха Австралия" - 7 еп.
  • 22:50
    "Прелюбодейци" - 13 еп.
  • 23:40
    "Лов на неизрядни платци" - 22 и 23 еп.
Пълна програма
  • 21:00
    Вечерни Новини
  • 21:45
    прогноза за времето и спорт
  • 22:00
    Новини
  • 22:20
    Спорт
Пълна програма
  • 21:25
    Горная охота с Эдуардом Бендерским
  • 21:55
    Рецепты старого Тифлиса
  • 22:05
    Охота и рыбалка в...
  • 22:35
    Пофестивалим!
Пълна програма
  • 21:00
    "Професия блондинка 3" - комедия с уч. на Майли Росо, Беки Росо, Кристофър Казънс, Британи Къран и др.
  • 22:50
    "От местопрестъплението" - сериал, сезон 7, /п/
  • 23:50
    "Войната на Фойл" - сериен филм, сезон 3, /п/
Пълна програма
  • 21:15
    Deadliest Catch: Red Skies in the Morning
  • 22:00
    Mega Engineering: Underground City
  • 22:45
    Mega Engineering: Mile High Skyscraper
  • 23:30
    Solved: Behind Closed Doors
Пълна програма
  • 21:00
    Режи!
  • 22:00
    Железният готвач: Рицарски турнир
  • 23:00
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета
  • 23:30
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета
Пълна програма
  • 21:20
    Като Вещиците
  • 21:45
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 22:10
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 22:40
    Костенурките нинджа
Пълна програма
  • 21:00
    Снукър: турнир "Мастърс", Ден 4, директно
Пълна програма
  • 21:00
    "Логан: Върколакът", екшън - драма - фентъзи, САЩ, 2017; реж. Джеймс Манголд, с Хю Джакман, Патрик Стюарт, Дафне Кийн, Бойд Холбрук, Стивън Мърчант, [18+]
  • 23:15
    "Барутният заговор I, 1 еп.", историческа драма, Великобритания, 2017; реж. Джей Блексън, с Кит Харингтън, Питър Мълан, Лив Тайлър, Марк Гатис, Шон Дули, [18+]
Пълна програма
  • 14:00
    Поп Топ с Мартин Геновски
  • 22:00
    FIreStage
  • 23:00
    Music of BG
Пълна програма
  • 21:30
    PJ Masks
  • 22:00
    PJ Masks
  • 22:25
    Sofia the First
  • 22:50
    P-King Duckling
Пълна програма
  • 21:20
    Като Вещиците
  • 21:45
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 22:10
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 22:40
    Костенурките нинджа
Пълна програма
  • 18:00
    Wind Back Wednesdays
  • 22:00
    Guess The Year
  • 23:00
    Classic Power Ballads
Пълна програма
  • 21:05
    Evil Stepmothers: Price Of Greed
  • 22:00
    Village Of The Damned: Episode 5
  • 22:55
    Murder By Numbers: Run From The Devil
  • 23:50
    Deadline: Crime with Tamron Hall: SoCal Sting
Пълна програма
  • 21:26
    After Game: Henrik Larsson
  • 21:55
    The Truth About...: Sports Prodigies
  • 22:20
    The Truth About...: Underdogs
  • 22:50
    The Truth About...: Oddballs in Sport
Пълна програма
  • 21:25
    Gridiron Outdoors
  • 21:50
    Buccaneers & Bones
  • 22:15
    Midway USA's Gun Stories
  • 22:40
    Midway USA's Gun Stories
Пълна програма
  • 21:30
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Битка между велики умове
  • 22:00
    Премиера Камиони по леда: Мостът е твърде далеч
  • 23:00
    Премиера Свирепи автомеханици: Хок 45-и
Пълна програма
  • 21:30
    Теория на глупостта, еп. 6
  • 22:00
    Да поговорим за звездите, еп. 2
  • 23:00
    Табу 7, еп. 1
Пълна програма
  • 21:30
    "Екатерина" - сериал, с.2, еп.12
  • 22:30
    "Шоуто на Слави" - вечерно ток шоу
  • 23:30
    bTV Новините - късна емисия
Пълна програма
  • 21:20
    Тоталкар; сезон 4, епизод 5, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2017
  • 21:50
    Тоталкар; сезон 4, епизод 6, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2017
  • 22:25
    Тоталкар; сезон 4, епизод 7, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2017
  • 23:00
    Злато; сезон 1, епизод 5, приключенски, драма, Франция, 2017
Пълна програма
  • 21:30
    Царство; сезон 4, епизод 2, драма, научна фантастика, САЩ, 2017
  • 22:30
    Медиум; сезон 2, епизод 13, криминален, драма, САЩ, 2006
  • 23:25
    Медиум; сезон 2, епизод 14, криминален, драма, САЩ, 2006
Пълна програма
  • 21:00
    Неразрешени случаи: Убиец се измъква
  • 22:00
    Деца медиуми: Рожби на паранормалното: Ужаси посред нощ
  • 23:00
    Премиера Лия Римини: Сциентологията и след това: Специален 5-и епизод от 2-ри сезон
Пълна програма
  • 21:20
    Нещото
  • 23:25
    Факултетът
Пълна програма
  • 21:25
    Особое мнение
  • 22:00
    "Американский ликбез" Американская мечта
  • 22:30
    Сериал "Мотыльки" 12+
  • 23:30
    Док.фильм "Неизвестная планета"
Пълна програма
  • 21:30
    The King of Queens
  • 22:00
    Ridiculousness
  • 22:30
    Ridiculousness
  • 23:00
    South Park
Пълна програма
  • 21:28
    Devious Wives (18+)
  • 22:00
    Sharing The Siblings: Part 2 (18+)
  • 22:21
    April Fool's Fuck (18+)
  • 22:37
    Tattooed Arsehole Is Fucked By Cop (18+)
Пълна програма
  • 21:30
    Футбол: Реал /М/ - Виляреал (Примера Дивисион, сезон 2017/18 - повторение)
  • 23:30
    "Дневниците на големите котки" - 4 сезон, 3 еп., документален филм
Пълна програма
  • 21:30
    Телепазарен прозорец - Бизнес новини
  • 21:50
    Динамика на основните 5
  • 22:00
    Новини
  • 22:05
    Прогноза за времето и агропрогноза
Пълна програма
  • 19:50
    Superkombat Fighting Championship
Пълна програма
  • 21:30
    On Surfari
  • 22:00
    World of X Games 2016
  • 22:30
    World of X Games 2016
  • 23:00
    AS+ Special Nazare Big Wave Riders
Пълна програма
  • 21:40
    Тайната история: Тайните на Великата китайска стена
  • 22:30
    Военновременна ферма (5)
  • 23:35
    Инквизиция (3)
Пълна програма
  • 21:30
    Янгшоу - глобалното село на Китай
  • 22:00
    Водопадите в България - Стара планина, част 2
  • 22:30
    Хоро
  • 23:00
    Война на похабяването - с.1, еп.4
Пълна програма
  • 21:30
    Einstein on the beach by Philip Glass and Robert Wilson at the Theatre du Chatelet
Пълна програма
  • 21:30
    Студио "Купа на Футболната асоциация", директно
  • 22:00
    Футбол: Преиграване от трети кръг за Купата на Футболната асоциация, директно
  • 23:55
    Студио "Купа на Футболната асоциация", директно
Пълна програма
  • 20:00
    Тенис: Brisbane International, Бризбън (WTA Premier 2018 - повторение)
  • 23:00
    "Бен и Джеймс срещу Арабската пустиня" - 3 еп., документален филм
Пълна програма
  • 20:00
    Футбол: Гингам - Лион, мач от френската Лига 1, директно
  • 22:00
    Футбол: Пари Сен Жермен - Дижон, мач от френската Лига 1, директно
  • 23:55
    "Пета четвърт", обзор на кръга в испанската баскетболна лига, 15-и епизод, повторение
Пълна програма
  • 21:05
    Зли мащехи: Цената на алчността
  • 22:00
    Селото на прокълнатите: Епизод 5
  • 22:55
    Не само едно убийство: Да избягаш от дявола
  • 23:50
    Престъпления на фокус с Тамрон Хол: Тайна операция в Южна Калифорния
Пълна програма
  • 21:30
    Kъсни новини на Би Ай Ти LIVE
  • 22:00
    BIT LIVE - най-интересното от преките включвания и излъчвания на Би Ай Ти за деня
  • 23:00
    "Честно казано" с Люба Кулезич (п)
Пълна програма
  • 20:55
    "Младият папа I, 6 еп.", драма, Италия, 2016; реж. Паоло Сорентино, с Джуд Лоу, Даян Кийтън, Силвио Орландо, Скот Шепърд, Сесил Де Франс, [15+]
  • 21:55
    "В търсене на Фелини", драма, САЩ, 2016; реж. Тарън Лекстън, с Ксения Соло, Мария Бело, Мери Лин Раджскъб, Бет Рийзграф, Барбара Буше, [15+]
  • 23:40
    "Глутница ІІ, 2 еп.", криминална драма, Полша, 2017; реж. Кася Адамик, Ян П. Матушински, с Лешек Лихота, Александра Поплавска, Анджей Жилински, Дагмара Бак, Мачей Миколайчик, [12+]
Пълна програма
  • 21:05
    "Декстър V, 10 еп.", криминална драма, САЩ, 2010; реж. Кийт Гордън, с Майкъл Си Хол, Дженифър Карпентър, Си Ес Лий, Дейвид Заяс, Джеймс Ремар, [18+]
  • 22:00
    "Игра на гаджета ІI, 3 еп.", драма, САЩ, 2017; реж. Лодж Кериган, Ейми Сеймец, с Ана Фрийл, Кармен Еджого, Луиза Краус, Дрю Нелсън, [18+]
  • 22:30
    "Игра на гаджета ІI, 10 еп.", драма, САЩ, 2017; реж. Лодж Кериган, Ейми Сеймец, с Ана Фрийл, Кармен Еджого, Луиза Краус, Дрю Нелсън, [18+]
  • 23:00
    "Бронзовата градина I, 3 еп.", криминална драма, Аржентина, 2017; реж. Ернан Голдфрид, Пабло Фендрик, с Хоакин Фуриел, Луис Луке, Хулиета Зилберг, Норма Алеандро, Даниел Фанего, [15+]
Пълна програма
  • 21:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 22:00
    Български изкушения: Луканка (образователен документален филм)
  • 22:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 23:00
    Български изкушения: Суджук (образователен документален филм)
Пълна програма
  • 21:30
    Shimmer and Shine
  • 21:50
    Nella and the Princess Knight
  • 22:00
    Nella and the Princess Knight
  • 22:15
    The Day Henry Met...
Пълна програма
  • 21:15
    Господин Селфридж, сезон 1, еп. 2, Великобритания, иторически/драма, 2013
  • 22:00
    Блудници, сезон 1, еп. 5, Великобритания,САЩ, политически, 2017
  • 22:50
    Версай, сезон 1, еп. 3, Франция,Канада, исторически, 2015
  • 23:45
    Ресторантът, сезон 1, еп. 1, Швеция, иторически/драма, 2017
Пълна програма

Сериали

Film Plus HD 21:45
Пряко: Футбол: Ейбар - Валенсия (Примера Дивисион, сезон 2018/19)
Viasat Nature 21:55
Най-дивият град в Аляска, сезон 1, еп. 9
Fox Crime 21:55
Бул - втори сезон, еп. 22
EPIC Drama 22:00
Ендевър, сезон 3, еп. 1, Великобритания, криминален/мистерии, 2016
Viasat Explorer 22:00
Австралийски търсачи на злато, сезон 3, еп. 6

Всички предавания

Спорт

ТВ Европа 21:45
прогноза за времето и спорт
Film Plus HD 21:45
Пряко: Футбол: Ейбар - Валенсия (Примера Дивисион, сезон 2018/19)
MAX Sport 2 21:45
Футбол: Испанска Ла Лига Ейбар - Валенсия
Nova Sport 22:00
"Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
Diema Sport 2 22:00
Футбол: Кристъл Палас - Лестър Сити, мач от английската Висша лига, запис

Всички предавания

Филми

ORT 21:40
Филм на Сергей Соловьов "Асса"
Cinemax 21:55
"Кръстникът 2", криминална драма, САЩ, 1974; реж. Франсис Форд Копола, с Ал Пачино, Робърт Де Ниро, Робърт Дювал, Даян Кийтън, Джон Казал, [18+]
TVT 22:00
Сердика е моят Рим (образователен филм за познавателен туризъм)
HBO3 22:00
"Криптон I, 1 еп.", фантастика - драма, САЩ, 2018; реж. Кийрън Донъли, Колм МакКарти, с Камерън Къф, Джорджина Кембъл, Шон Сайпъс, Елиът Кауън, Ан Огбомо, [12+]
TV1000 22:00
Странни дни, САЩ, екшън/криминален/драма, 1995

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}