ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 00:25
    Денят започва с Култура /п/
  • 02:05
    Едно голямо семейство тв филм /3 епизод/п/
  • 03:15
    Туристически маршрути /п/
  • 03:45
    Череп и кости тв филм /7 епизод/п/(14)
Пълна програма
  • 01:00
    "Изкушение" /п./- сериал
  • 02:00
    bTV Новините /п./ - късна емисия
  • 02:30
    "Преди обед" /п./ - токшоу
  • 04:30
    "Седем часа разлика"- сериал, с.2, еп.32
Пълна програма
  • 01:00
    "Мотив" - сериен филм, 3 сезон
  • 02:00
    "Непростимо"- сериен филм
  • 03:00
    "Ритъмът на мечтите" - сериен филм
  • 04:00
    "Войната на розите"- сериен филм /п/
Пълна програма
  • 00:00
    ОколоСВЕТСКО с Бойка Делиева и Константина Живова /п./
  • 02:00
    България сутрин - важните неща рано сутрин с Лора Инджова и Златимир Йочев /п./
  • 03:50
    Брюксел 1 - предаване за Европа и гражданите с Милена Милотинова /п./
  • 04:50
    Необичайните заподозрени с Георги Лозанов /п./
Пълна програма
  • 01:30
    Повторения
  • 07:00
    Бизнес старт - сутрешен блок с Живка Попатанасова и Димитър Вучев
  • 09:00
    Update - предаване за високите технологии с водещ Бойчо Попов/Елена Кирилова /п./
  • 09:30
    В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки/Йордан Кирилов /п./
Пълна програма
  • 01:20
    Скорпион; сезон 3, епизод 19, екшън, драма, САЩ, 2017
  • 02:05
    Свидетелите; сезон 2, епизод 1, криминален, мистерия, Франция, 2017
  • 03:05
    Кандис Реноар; сезон 1, епизод 5, комедия, криминален, Франция, 2013
  • 03:55
    Кандис Реноар; сезон 1, епизод 6, комедия, криминален, Франция, 2013
Пълна програма
  • 01:40
    Лошо куче!: Разбивачи на семейства
  • 02:35
    Братя в блатата: Змийско ухапване и битка с крокодил
  • 03:00
    Братя в блатата: Миризмата на смъртта
  • 03:25
    В аквариума: Нажежаване на обстановката в Маями
Пълна програма
  • 01:30
    Интервютата на Алфа Тв
  • 02:00
    Избрано от "Неделя - Ден Господен" - предаване за православна култура
  • 04:00
    Повторения
  • 07:00
    "Добро утро, българи" - сутрешен блок
Пълна програма
  • 01:35
    "Дяволското блато" - мистъри трилър, ФРГ, 2017
  • 03:10
    "Любов на изпитание" - любовна драма, ФРГ, 2004
  • 04:35
    Майшбергер
  • 05:00
    Документация
Пълна програма
  • 00:00
    Where Is The Party
  • 06:00
    Tick-Tack
  • 10:00
    Hit Mix
  • 14:00
    Standard GR
Пълна програма
  • 01:15
    Регионални новини /п/
  • 02:00
    Добро утро с БНТ 2 /п/
  • 03:00
    През коридорите на времето: "Сами ли сме?" 8-серийна документална поредица /САЩ, 2010 г./, 2 епизод /п/
  • 03:45
    Специалитетите на Бабет кулинарно предаване, Франция /35 епизод/п/
Пълна програма
  • 01:15
    Местно време /БНТ 2 Благоевград/п/
  • 01:45
    България днес информационен блок /п/
  • 03:15
    Време за губене /БНТ 2 Пловдив/п/
  • 03:45
    Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня /п/
Пълна програма
  • 01:35
    LazyTown
  • 02:00
    LazyTown
  • 02:25
    The Garfield Show
  • 02:36
    The Garfield Show
Пълна програма
  • 01:00
    "Стоте" - сериал, еп. 7
  • 02:00
    "Монк" - сериал, с.3, еп.10
  • 03:00
    "Стрелата" - сериал, с.2, еп. 16
  • 04:00
    "Последният кораб" - сериал, еп.2
Пълна програма
  • 01:15
    "Черни платна" - сериал, с.3, еп.7
  • 02:15
    "Дневниците на вампира" - сериал, с.6, еп.17,18
  • 06:00
    "Дневниците на вампира" - сериал, с.6, еп.15,16
  • 08:00
    "Вътрешна сигурност" - сериал, с.3, еп.5
Пълна програма
  • 00:00
    "Гарфийлд" - комедия, семеен (САЩ, 2004), режисьор - Петър Хеуит, актьори - Брекин Мейър, Дженифър Лав Хюит, Стивън Тоболовски, Бил Мъри и др.
  • 02:00
    "Кое е това момиче" /п./ - сериал
  • 03:00
    "Стажанти" /п/- сериал
  • 04:00
    "По средата" /п/- сериал
Пълна програма
  • 00:30
    "Тайните на времето" - сериал
  • 02:20
    "Сияйна луна" - сериал
  • 03:40
    "Светлината на моя живот" - сериал
  • 05:05
    "Всичко може да се случи" - сериал
Пълна програма
  • 01:40
    Невероятният свят на Гъмбол
  • 01:50
    Невероятният свят на Гъмбол
  • 02:05
    Нинджаго: Майсторите на Спинджицу
  • 02:30
    Нинджаго: Майсторите на Спинджицу
Пълна програма
  • 01:05
    "Аматьори тийнейджъри", драма, Швейцария, 2015; реж. Никлаус Хилбер, с Фабрицио Борсани, Анина Уолт, Киара Карла Бер, Луна Ведлер, Бенямин Дангел, [18+]
  • 02:40
    "Икономика на брака", драма, Франция, 2016; реж. Жоаким Лафоше, с Беренис Бежо, Седрик Кан, Марте Келер, Жад Сонтийенс, Марго Сонтийенс, [12+]
  • 04:20
    "Никаб да, покорство никога", късометражна комедия, Франция, 2014; реж. Шарлот Шиолер, с Шарлот Шиолер, Мишел Филарц, Анна Шиолер, Гаурани Фейтоза, Албен Куртоа, [12+]
  • 04:40
    "Малер", биографична драма, Великобритания, 1974; реж. Кен Ръсел, с Робърт Пауъл, Джорджина Хейл, Лий Монтагю, Мириам Карлин, Розали Кръчли, [12+]
Пълна програма
  • 01:00
    "Изгубената магистрала", драма - мистерия, САЩ, 1997; реж. Дейвид Линч, с Бил Пулман, Патриша Аркет, Балтазар Гети, Робърт Блейк, Робърт Лоджия, [18+]
  • 03:15
    "Тарикатите", криминален трилър, Великобритания, 2000; реж. Роб Уокър, с Джон Хана, Фамке Янсен, Питър Стормър, Еди Изард, Фред Уорд, [18+]
  • 04:50
    "Един живот", драма, Франция, 2016; реж. Стефан Бризе, с Жудит Шемла, Жан-Пиер Дарусин, Йоланд Моро, Суон Арло, Нина Морис, [12+]
  • 05:35
    "Гарвънът (1963)", хорър - комедия, САЩ, 1963; реж. Роджър Корман, с Винсънт Прайс, Питър Лори, Борис Карлоф, Хейзъл Корт, Джак Никълсън, [12+]
Пълна програма
  • 01:30
    CNN Today (with World Sport)
  • 02:00
    CNN Today
  • 02:30
    World Sport
  • 03:00
    Anderson Cooper 360
Пълна програма
  • 01:30
    "Капризи на съдбата" - теленовела, /п/
  • 02:30
    Еротичен телепазар
  • 06:00
    "Моята карма"- сериен филм
  • 07:00
    "Капризи на съдбата" - теленовела
Пълна програма
  • 01:00
    Еротичен телепазар
  • 03:00
    "Национална лотария" /п/
  • 06:00
    "Кевин може да почака" - сериал, сезон 1, /п/
  • 06:30
    "Военни престъпления" - сериал, сезон 8
Пълна програма
  • 01:00
    Двойно оцеляване: Брегът на комарите
  • 02:00
    Какво може да е това?: Похитителите на Светото копие
  • 03:00
    Бързи и шумни: Епизод 1
  • 04:00
    Да продадеш колата си: Ford Mustang GT от 1988
Пълна програма
  • 01:20
    Тайни под земята: Тунелите за бягство на Капоне
  • 02:10
    Как работи Земята: Ще отрови ли Исландия небесата?
  • 03:00
    Машините на Леонардо: Бойна колесница
  • 03:48
    Ловци на митове: Трансформатори
Пълна програма
  • 01:25
    Ханк Зипзър
  • 01:50
    Хрониките на Евърмур
  • 02:15
    Хрониките на Евърмур
  • 02:40
    Сабрина: Тайната на една вещица
Пълна програма
  • 01:00
    "Най-силното сияние"
  • 02:00
    "Снимки от Луната"
  • 03:00
    "Животът се подписва"
  • 03:30
    "Животът се подписва"
Пълна програма
  • 07:00
    Клуб Уинкс - анимационен сериал
  • 07:45
    Приключенията на Чък и приятели - анимационен сериал
  • 08:00
    Кученце в джобче - анимационен сериал
  • 08:30
    Трансформъри: Роботи-спасители - анимационен сериал
Пълна програма
  • 01:30
    Телепазарен прозорец
  • 02:00
    Резонанс - с Васко Мавриков
  • 03:00
    Пътуващо читалище - с Ивайло Шопски
  • 04:00
    При Жорж - музика, изкуство, култура - с Жорж Ганчев
Пълна програма
  • 07:15
    Спорт
  • 07:22
    Култура 1
  • 07:41
    Анализи
  • 07:46
    Преглед на програмата / Преглед на печата
Пълна програма
  • 01:30
    Тенис: "Game, Schett и Mats", коментарно предаване
  • 02:00
    Тенис: Открито първенство на Австралия, Ден 4, директно
  • 10:00
    Тенис: "Game, Schett и Mats", коментарно предаване, директно
  • 10:15
    Тенис: Открито първенство на Австралия, Ден 3, директно
Пълна програма
  • 01:00
    Тенис: Открито първенство на Австралия, Ден 3
  • 02:00
    Тенис: Открито първенство на Австралия, Ден 4, директно
  • 14:00
    Тенис: Открито първенство на Австралия, Ден 3
  • 15:00
    Снукър: турнир "Мастърс", Ден 4, директно
Пълна програма
  • 00:20
    Избягай или умри!, сезон 1, еп. 11
  • 06:05
    Каубои в студени води, сезон 3, еп. 4
  • 07:10
    Търсачи на съкровища, сезон 3, еп. 5
  • 07:55
    Избягай или умри!, сезон 1, еп. 1
Пълна програма
  • 01:20
    Winter X Games - Aspen
  • 02:15
    Alpine Adventurer Series 3
  • 03:10
    Tna Greatest Matches
  • 04:05
    Enfusion Series 3
Пълна програма
  • 01:15
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 05:00
    Багрите на България /фолклорна и народна музика/
  • 07:00
    Утрото /сутрешен музикален блок/
  • 10:00
    Без етикет /лайфстайл предаване на ФЕН ТВ, повторение/
Пълна програма
  • 01:30
    Живот на остров
  • 02:00
    Мега бърлоги
  • 02:30
    Мега бърлоги
  • 03:00
    Ястията на Дафни
Пълна програма
  • 00:50
    Шепот от отвъдното - пети сезон, еп. 1
  • 01:45
    Д-р Зоуи Харт - първи сезон, еп. 5
  • 02:40
    40 е новото 20 - първи сезон, еп. 9
  • 03:05
    40 е новото 20 - първи сезон, еп. 10
Пълна програма
  • 00:55
    Полицаите от Чикаго - трети сезон, еп. 19
  • 01:50
    Отдел "Разследване"- девети сезон, еп. 5
  • 02:50
    Монк - седми сезон, еп. 5
  • 03:35
    Д-р Розууд - първи сезон, еп. 21
Пълна програма
  • 01:05
    "Коледа по дяволите", драма - фентъзи, САЩ, 2015; реж. Майкъл Доуърти, с Адам Скот, Тони Колет, Дейвид Кохнър, Алисън Толман, Емджей Антъни, [15+]
  • 02:45
    "Всички търсят Кет 2", крими - екшън - комедия, САЩ, 2014; реж. Джон Стокуел, със Скот Меклович, Алфонсо Макули, Уинтър Ав Золи, Ванеса Бранч, Леонардо Нам, [18+]
  • 04:25
    "В кадър ХV, 3 еп.", документален, САЩ, 2018, [12+]
  • 04:55
    "Отбивки", комедийна драма, САЩ, 2004; реж. Александър Пейн, с Пол Джамати, Томас Хейдън Чърч, Сандра О, Джесика Хект, [15+]
Пълна програма
  • 01:40
    Вълци, сезон 1, еп. 7
  • 02:40
    Загадки в музея, сезон 5, еп. 5
  • 03:25
    Страхотни изобретения, сезон 2, еп. 12
  • 03:55
    Майстори на шпионажа, сезон 1, еп. 3
Пълна програма
  • 01:30
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Битка между велики умове
  • 02:00
    Камиони по леда: Мостът е твърде далеч
  • 03:00
    Свирепи автомеханици: Хок 45-и
  • 03:45
    Изковани в огъня: Международен шампионат
Пълна програма
  • 01:30
    НАСЛУКА – тв поредица, пети сезон, 57 еп.
  • 02:30
    С въдица в ръка – тв поредица, тв поредица, 91 еп. /п/
  • 03:00
    МОЕТО ХОБИ
  • 03:30
    Историческа възстановка
Пълна програма
  • 01:30
    "Чурулик "
  • 01:55
    "Кайю"
  • 02:25
    "Конни"
  • 02:50
    "Дот"
Пълна програма
  • 00:30
    "Всеки следобед с Криси" /п/
  • 02:00
    07:00 - Повторения
  • 06:00
    "Кухнята на Звездев"/п/
  • 06:30
    "Всяка сутрин" - сутрешен блок
Пълна програма
  • 01:30
    CAUETivi
  • 01:45
    Тюбс
  • 02:45
    JDM
  • 17:30
    Клиплиния
Пълна програма
  • 01:10
    "Престъпник в синьо" - екшън със Стейси Даш, Майкъл Дюрел.
  • 02:40
    "Смъртоносна комбинация" - екшън / трилър с Лиса Боне, Майкъл Медсън.
  • 04:10
    "Веднъж ухапан" - комедия / ужаси с Лорън Хътън, Джим Кери.
  • 05:30
    "Престъпник в синьо" - екшън със Стейси Даш, Майкъл Дюрел.
Пълна програма
  • 01:30
    MONZA RALLY SHOW HIGHLIGHTS
  • 02:00
    ASIA PACIFIC RALLY CHAMPIONSHIP
  • 02:30
    MOTORSPORT NEWS CIRCUIT RALLY CHAMPIONSHIP
  • 03:00
    THE FLYING LAP
Пълна програма
  • 01:00
    Single AF
  • 02:00
    Single AF
  • 03:00
    Само хитове - маратон
  • 07:00
    Само хитове
Пълна програма
  • 01:30
    Hot Right Now!
  • 03:00
    Shawn Mendes: MTV Unplugged
  • 03:45
    Shawn Mendes: MTV's Game Changer
  • 04:05
    Hot Spot: Shawn Mendes
Пълна програма
  • 06:00
    AM Mayhem
  • 09:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 11:00
    Super Massive Rock Stars!
  • 13:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
Пълна програма
  • 01:30
    Животинска полиция "Финикс", сезон 1, еп. 1
  • 02:20
    Пол О'Грейди за любовта към кучета, сезон 6, еп. 1
  • 02:45
    Пол О'Грейди за любовта към кучета, сезон 6, еп. 2
  • 03:10
    72-те най-сладки животни, сезон 1, еп. 1
Пълна програма
  • 01:00
    Табу 7, еп. 2
  • 01:55
    Да поговорим за звездите, еп. 2
  • 02:40
    Паранормално, еп. 6
  • 03:25
    Уличен Гений, еп. 17
Пълна програма
  • 01:00
    Най-смъртоносните в Африка, еп. 3
  • 01:50
    Райски места, еп. 2
  • 02:35
    Невероятни животински селфита, еп. 1
  • 03:20
    Езерото на кайманите, еп. 1
Пълна програма
  • 00:45
    Еротичен телепазар
  • 02:45
    Край на програмата
  • 10:00
    Футбол: Бордо - Каен, мач от френската Лига 1, повторение
  • 12:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
Пълна програма
  • 01:25
    "Нека да говорят"
  • 02:25
    Филм "Съдията е в капан"
  • 04:00
    Новости
  • 04:05
    "Съдията е в капан". Продължение
Пълна програма
  • 01:05
    "Планета Live" - музикална програма
  • 02:00
    "Картини от Света" - музикална импресия
  • 02:05
    "От А до Я" - тв магазин с хитове
  • 02:40
    "Планета Хит" - нон-стоп хитове
Пълна програма
  • 00:40
    "Пъстра броеница" - фолклорна програма
  • 03:00
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 03:10
    "Звездите на България" - музикален гост
  • 03:30
    "Песните на България" - музикална програма
Пълна програма
  • 01:30
    "Ретро" - музикална програма
  • 02:00
    "Картини от Света" - музикална импресия
  • 02:05
    "Планета Хит" - хитове без край
  • 03:00
    "Картини от България" - музикална импресия
Пълна програма
  • 01:05
    "Мик" - комедиен сериал
  • 02:05
    "Супермаркет" - комедиен сериал
  • 03:00
    "Светкавицата" - екшън сериал
  • 04:35
    "Готъм" - сериал
Пълна програма
  • 01:30
    Италия, Серия А: Наполи - Сампдория
  • 03:20
    Италия, Серия А: Милан - Аталанта
  • 06:00
    Дивата муха
  • 08:00
    Италия, Серия А: Лацио - Кротоне
Пълна програма
  • 01:30
    "От местопрестъплението: По следите на извършителите" - криминален сериал
  • 05:35
    "В капана на подозренията" - доку-поредица
  • 06:25
    "Ексклузивно" - журнал за звездите
  • 06:35
    "Експлозивно" - журнал
Пълна програма
  • 04:15
    "Безсмертнова"
  • 05:25
    Сериал: "Красив живот"
  • 07:00
    Вести
  • 07:30
    Вести-Москва
Пълна програма
  • 01:00
    "Особено мнение"
  • 02:00
    Сериал: "Ловът на Пепеляшка"
  • 03:00
    Сериал: "Улиците на разбитите фенери"
  • 04:00
    "Търсим изход"
Пълна програма
  • 01:10
    "Свекървата чудовище" - комедия, САЩ, 2005
  • 03:05
    "Патрулна обиколка: Специалистите" - репортаж
  • 04:35
    "Патрулна обиколка: Берлин" - репортаж
  • 05:20
    "Патрулна обиколка" - репортаж
Пълна програма
  • 05:00
    "Цирк Лазар Добрич" - Документален филм
  • 05:45
    Концерт на ."Северняшки" Пазарджик 2014 г -
  • 06:15
    "Всички на мегдана" - Поздравителен концерт
  • 07:00
    "Изкуството на святото сърце" - Документален филм
Пълна програма
  • 00:30
    Футбол
  • 02:00
    Футбол
  • 03:30
    Футбол
  • 05:00
    Мастърс футбол
Пълна програма
  • 01:30
    Infomercials
  • 07:05
    Benjamin Blumchen
  • 07:35
    Noddy, der kleine Detektiv
  • 07:45
    Noddy, der kleine Detektiv
Пълна програма
  • 00:40
    Джаки - комедия, драма, Холандия, 2012, режисьор Антоанета Баумър, с Карик ван Хоутен, Желка ван Хутен, Холи Хънтър
  • 05:00
    Избрани предавания на Телемедиа
  • 06:30
    Сянката на Елена - ТВ сериал - Бразилия - 59 епизод
  • 07:30
    Детски свят - Маша и мечока - анимация
Пълна програма
  • 01:00
    We Love Music
  • 06:00
    Snooza
  • 09:00
    21:00 Zoom
  • 09:02
    Snooza
Пълна програма
  • 01:00
    Чудовищата в мен: Инфектирано око
  • 02:00
    Купувам първия си дом: Проблеми със зимната приказка
  • 02:24
    Купувам първия си дом: Покупката на къща си е трудна работа
  • 02:48
    Половин дузина деца: Епизод 5
Пълна програма
  • 01:30
    Историческият музей в Колорадо
  • 02:00
    Община Лесичово - Фолклор
  • 02:30
    Бъди там - България в музика и картини
  • 03:00
    Приказка за нашия дом
Пълна програма
  • 01:00
    Загадки в музея
  • 02:00
    Спасители на плажа в Дърбан
  • 02:30
    Спасители на плажа в Дърбан
  • 03:00
    Експедиция в неизвестното
Пълна програма
  • 01:00
    Загадки в музея
  • 02:00
    Спасители на плажа в Дърбан
  • 02:30
    Спасители на плажа в Дърбан
  • 03:00
    Експедиция в неизвестното
Пълна програма
  • 00:50
    Супер яки, САЩ, комедия, 2007
  • 02:40
    Трудна свалка, САЩ, комедия/криминален/романтичен, 2003
  • 05:50
    Сърцето на дракона, САЩ, екшън/приключенски/фентъзи, 1996
  • 07:30
    Мария Антоанета, САЩ, 2006
Пълна програма
  • 01:00
    "Легендарни чудовища" - 3 еп., документален филм
  • 02:00
    "Историята с... Божидар Димитров" - предаване за история (повторение)
  • 04:00
    "Новото познание: Разговори с Бога" - II част, ток шоу за наука, мистика и конспиративни теории
  • 04:30
    "Легендарни чудовища" - 3 еп., документален филм
Пълна програма
  • 01:40
    Като по учебник с Кари Озмънд - кулинарно предаване, еп. 66
  • 02:05
    Като по учебник с Кари Озмънд - кулинарно предаване, еп. 67
  • 02:25
    Пекарната на Рудолф - четвърти сезон, еп. 9
  • 02:50
    Пекарната на Рудолф - четвърти сезон, еп. 10
Пълна програма
  • 01:00
    VH1 микс
  • 07:00
    Стани и засияй с VH1
  • 09:00
    Хитовете не лъжат!
  • 11:00
    Тор 10 на VH1 от тази седмица
Пълна програма
  • 00:00
    Хрониките на една заложна къща - Екшън, Комедия , 2013, Режисьор: Уейн Креймър, В ролите: Пол Уокър, Ашли Симпсън, Мат Дилън, Винсънт Д'Онофрио, Илайджа Уд
  • 02:00
    Адаптация - Комедия, Криминален, 2002, Режисьор: Спайк Джоунс, В ролите: Никълъс Кейдж, Мерил Стрийп, Крис Купър, Маги Джиленхол, Тилда Суинтън и др.
  • 04:00
    Инстинкт - "Колкото толкова") в този провокативен психологически трилър от режисьора на "Феномен" и "Докато ти спеше"!", Anthony Hopkins, Cuba Gooding Jr., Donald Sutherland, Режисьор: Драма, Трилър, В ролите: Джон Търтълтауб
  • 06:00
    Омагьосаната къща - Анимация, 2013, Режисьор: Бен Стасен, Джеръми Дегрусон, В ролите: Синда Адамнс, Джордж Баибт
Пълна програма
  • 01:20
    "Медици детективи: Тайните на съдебната медицина" - криминален сериал
  • 06:10
    "CSI: Ню Йорк" - криминален сериал
  • 06:55
    "CSI: Ню Йорк" - криминален сериал
  • 07:50
    "Джордан: Патоложка с профил" - криминален сериал
Пълна програма
  • 01:00
    Документална поредица/п/
  • 02:00
    Eкология /п/
  • 03:00
    Документален филм /п/
  • 04:00
    Документална поредица /п/
Пълна програма
  • 00:50
    От местопрестъплението: Маями, еп. 11
  • 01:45
    Сирени - втори сезон, еп. 13
  • 02:05
    По-щастливите ни приятели - първи сезон, еп. 4
  • 02:30
    Народът срещу О Джей Симпсън: Американска криминална история - първи сезон, еп. 3
Пълна програма
  • 00:00
    Club MTV!
  • 06:00
    AM Rush
  • 09:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 09:40
    DJ Duel
Пълна програма
  • 01:30
    LINGERIE
  • 01:55
    F-PARTIES
  • 02:00
    MIDNITE HAUTE
  • 02:30
    MIDNITE HAUTE
Пълна програма
  • 00:40
    Non-Stop Hits
  • 06:00
    Wake Up With Hits!
  • 09:00
    Big Fat Hits
  • 11:00
    Nothing But Hits
Пълна програма
  • 01:25
    "Джигити" - 13 еп.
  • 01:50
    "Минута по минута" - 3 еп.
  • 02:40
    "Прелюбодейци" - 13 еп.
  • 03:30
    "Престъпления, които разтърсиха Австралия" - 6 еп.
Пълна програма
  • 00:00
    05.00 Нощен новинарски информационен блок
  • 05:00
    Новини, спорт и времето
  • 06:30
    "Европа сутрин" - сутрешен блок
  • 09:00
    новини
Пълна програма
  • 01:25
    В поисках хорошего клева
  • 01:50
    Оружейный клуб
  • 02:20
    Советы бывалых
  • 02:30
    Технология зимнего клева
Пълна програма
  • 06:00
    "Джи Ай Джо: Ренегати" - анимационен сериал
  • 06:30
    "Скандал" - сериал, сезон 2
  • 07:30
    "София - Ден и Нощ" - риалити сериал, /п/
  • 08:30
    "Войната на Фойл" - сериен филм, сезон 3
Пълна програма
  • 01:00
    Through the Wormhole with Morgan Freeman: Beyond the Darkness
  • 01:45
    Animal Cops Houston: Rescue Me
  • 02:30
    Deadliest Catch: Red Skies in the Morning
  • 03:15
    Solved: Behind Closed Doors
Пълна програма
  • 01:00
    Режи!
  • 02:00
    Железният готвач: Рицарски турнир
  • 03:00
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета
  • 03:30
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета
Пълна програма
  • 01:40
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 02:05
    Костенурките нинджа
  • 02:30
    Костенурките нинджа
  • 02:55
    Спонджбоб Квадратни Гащи
Пълна програма
  • 01:30
    Тенис: "Game, Schett и Mats", коментарно предаване
  • 02:00
    Тенис: Открито първенство на Австралия, Ден 4, директно
  • 10:00
    Тенис: "Game, Schett и Mats", коментарно предаване, директно
  • 10:15
    Тенис: Открито първенство на Австралия, Ден 3, директно
Пълна програма
  • 01:05
    "Коледа по дяволите", драма - фентъзи, САЩ, 2015; реж. Майкъл Доуърти, с Адам Скот, Тони Колет, Дейвид Кохнър, Алисън Толман, Емджей Антъни, [15+]
  • 02:45
    "Всички търсят Кет 2", крими - екшън - комедия, САЩ, 2014; реж. Джон Стокуел, със Скот Меклович, Алфонсо Макули, Уинтър Ав Золи, Ванеса Бранч, Леонардо Нам, [18+]
  • 04:25
    "В кадър ХV, 3 еп.", документален, САЩ, 2018, [12+]
  • 04:55
    "Отбивки", комедийна драма, САЩ, 2004; реж. Александър Пейн, с Пол Джамати, Томас Хейдън Чърч, Сандра О, Джесика Хект, [15+]
Пълна програма
  • 01:00
    Soft Music
  • 02:00
    Playlist
  • 05:00
    Urban TV
  • 05:30
    Fresh morning :)
Пълна програма
  • 01:30
    Art Attack
  • 01:55
    HENRY HUGGLEMONSTER
  • 02:05
    Loopdidoo
  • 02:20
    HENRY HUGGLEMONSTER
Пълна програма
  • 01:40
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 02:05
    Костенурките нинджа
  • 02:30
    Костенурките нинджа
  • 02:55
    Спонджбоб Квадратни Гащи
Пълна програма
  • 01:00
    All Night Long!
  • 07:00
    Wake Me Up Before You Go Go
  • 09:00
    Nothing But Classics
  • 11:00
    Guess The Year
Пълна програма
  • 01:40
    Village Of The Damned: Episode 5
  • 02:35
    Murder By Numbers: Run From The Devil
  • 03:30
    Deadline: Crime with Tamron Hall: SoCal Sting
  • 04:25
    California Investigator: Deadly Poison
Пълна програма
  • 01:30
    My Likes: Fashion Designers
  • 02:00
    The Truth About...: Sport Fashion
  • 02:30
    Top: Fashionable Stars
  • 03:01
    After Game: Henry Olonga
Пълна програма
  • 01:35
    All Angles
  • 02:00
    Trev Gowdy's Monster Fish
  • 02:25
    Trev Gowdy's Monster Fish
  • 02:50
    Trev Gowdy's Monster Fish
Пълна програма
  • 01:30
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Битка между велики умове
  • 02:00
    Камиони по леда: Мостът е твърде далеч
  • 03:00
    Свирепи автомеханици: Хок 45-и
  • 03:45
    Изковани в огъня: Международен шампионат
Пълна програма
  • 01:40
    Паранормално, еп. 6
  • 02:25
    Уличен Гений, еп. 17
  • 02:50
    Тайнствени досиета 2, еп. 13
  • 03:10
    Паранормално, еп. 6
Пълна програма
  • 01:00
    "Изкушение" /п./- сериал
  • 02:00
    bTV Новините /п./ - късна емисия
  • 02:30
    "Преди обед" /п./ - токшоу
  • 04:30
    "Седем часа разлика"- сериал, с.2, еп.32
Пълна програма
  • 01:20
    Морски детективи: Лос Анджелис; сезон 7, епизод 20, криминален, екшън, САЩ, 2016
  • 02:20
    Злато; сезон 1, епизод 6, приключенски, драма, Франция, 2017
  • 03:25
    Престъпления без граници; сезон 3, епизод 11, криминален, драма, Франция, 2015
  • 04:15
    Най-добрият тунинг; сезон 3, епизод 9, спорт, риалити, Финландия, 2013
Пълна програма
  • 01:20
    Медиум; сезон 2, епизод 14, криминален, драма, САЩ, 2006
  • 05:00
    Телешоп
  • 07:00
    Телешоп
  • 12:00
    Отмъщението; сезон 2, епизод 31, драма, мистерия, 2014
Пълна програма
  • 01:00
    Прокълнат: Проклятието на боговете
  • 02:00
    Деца медиуми: Рожби на паранормалното: Ужаси посред нощ
  • 03:00
    Лия Римини: Сциентологията и след това: Специален 5-и епизод от 2-ри сезон
  • 04:00
    Бягство от полигамията: След бягството: Разбито семейство
Пълна програма
  • 01:30
    Воини на светлината
  • 03:30
    Фалшива самоличност
  • 05:15
    Благослови детето
  • 07:25
    Виелица
Пълна програма
  • 01:25
    Худ.фильм "У Бога свои планы" 16+
  • 03:00
    Сериал "Время любить" 16+
  • 04:00
    "Мечтатели. Леонардо да Винчи"
  • 05:00
    Мультфильмы
Пълна програма
  • 01:30
    Jackass
  • 01:55
    Nitro Circus
  • 02:20
    Ridiculousness
  • 02:45
    South Park
Пълна програма
  • 01:43
    Natural Serbian's Outdoor Fuck (18+)
  • 02:08
    On The Run Looking For Fresh Pussy (18+)
  • 02:29
    To Stalk A Cock (18+)
  • 02:53
    Nouveau Riche (18+)
Пълна програма
  • 01:30
    Тенис: Sydney International, Сидни (WTA Premier - повторение)
  • 06:00
    "Дневниците на големите котки" - 4 сезон, 3 еп., документален филм
  • 07:00
    "Footbrazil" - 24 еп., обзорно предаване
  • 07:30
    "Код Спорт: Най-доброто" - II част, спортно обзорно предаване (повторение)
Пълна програма
  • 01:55
    Арена спорт обзор на деня
  • 02:25
    Световна купа по биатлон: масов старт /мъже/
  • 03:10
    Баскетбол: Рилски спортист - Берое - среща от Националната баскетболна лига
  • 04:55
    Световен рали шампионат: Обзор на сезона
Пълна програма
  • 05:30
    Късна емисия новини - п.
  • 05:55
    ч.- Прогноза за времето и агропрогноза
  • 06:00
    Новини
  • 06:15
    Прогноза за времето и агропрогноза
Пълна програма
  • 01:00
    Вълшебната планина на Тибет
  • 02:00
    Авиатори 1/7
  • 02:30
    Авиатори 1/8
  • 03:00
    Земята на номадите
Пълна програма
  • 05:00
    Cage contender
  • 07:20
    Japan Queen Tournament
  • 07:35
    Ultimate First League
  • 08:40
    Taekwondo
Пълна програма
  • 01:30
    Bubba's World
  • 02:00
    On Surfari
  • 02:30
    On Surfari
  • 03:00
    World of X Games 2016
Пълна програма
  • 01:20
    В търсене на изгубения свят на Александър (4)
  • 02:10
    Загадки в музея (12)
  • 03:00
    Инквизиция (1)
  • 03:50
    Майстори на шпионажа (3)
Пълна програма
  • 01:30
    Поети в кадър - еп.12
  • 02:00
    Обучение по оцеляване
  • 02:30
    Бъди там - България в музика и картини
  • 03:00
    Костинброд - Гостоприемен и незабравим
Пълна програма
  • 02:00
    Oliver Lake Organ Quartet - WINTER JAZZ FEST
  • 02:55
    Kris Davis Infrasound - WINTER JAZZ FEST
  • 03:50
    An evening with Avishai Cohen, Philharmonie de Paris
  • 05:00
    Steve Swallow Quintet feat. Carla Bley at Junas Jazz Festival
Пълна програма
  • 00:15
    Футбол: Лудогорец - Ботошани, международен приятелски мач, повторение
  • 02:15
    "Домът на футбола", предаване за български футбол (2017-18), 28-и епизод, повторение
  • 03:15
    Край на програмата
  • 08:00
    Футбол: Ботев Враца - Литекс, мач от Втора професионална лига, повторение
Пълна програма
  • 00:00
    Футбол: Ейбар - Атлетико /М/ (Примера Дивисион, сезон 2017/18 - повторение)
  • 02:00
    Тенис: ASB Classic, Оукланд (2018 ATP WORLD TOUR 250 - повторение)
  • 07:00
    "Погребаните тайни на Библията: Имал ли е Бог жена?" - 2 еп., документален филм
  • 08:00
    "Бен и Джеймс срещу Арабската пустиня" - 3 еп., документален филм
Пълна програма
  • 00:25
    Футбол: Преиграване от трети кръг за Купата на Футболната асоциация, повторение
  • 02:25
    Край на програмата
  • 08:00
    Футбол: Хъдърсфийлд Таун - Уест Хям Юнайтед, мач от английската Висша лига, повторение
  • 10:00
    Футбол: Тотнъм Хотспър - Евертън, мач от английската Висша лига, повторение
Пълна програма
  • 01:40
    Селото на прокълнатите: Епизод 5
  • 02:35
    Не само едно убийство: Да избягаш от дявола
  • 03:30
    Престъпления на фокус с Тамрон Хол: Тайна операция в Южна Калифорния
  • 04:25
    Калифорнийски следовател: 50 нюанса Кей
Пълна програма
  • 01:30
    "Един прекрасен ден", магазинно предаване с водещ Каролина Братанова, (п)
  • 03:00
    "Честно казано" с Люба Кулезич, (п)
  • 04:00
    "Star box", предаване за българския и световния шоу бизнес, (п)
  • 05:00
    BIT СПОРТ, (п)
Пълна програма
  • 01:35
    "Грейвс II, 10 еп.", комедия, САЩ, 2017; реж. Джошуа Майкъл Стърн, с Ник Нолти, Села Уорд, Скайлар Остин, Хълен Йорк, Крис Лоуел, [12+]
  • 02:10
    "Зовът на героите", екшън - драма, Хонг Конг, 2016; реж. Бени Чан, с Луис Ку, Чинг Уан Лау, Еди Пенг, Джин Ву, Шуинг Цзян, [18+]
  • 04:10
    "Белези", документален, Унгария, 2015; реж. Денес Наги, [12+]
  • 06:30
    "Филми и звезди Х, 2 еп.", документален, Холандия, 2018, [12+]
Пълна програма
  • 01:45
    "Игра на гаджета ІI, 3 еп.", драма, САЩ, 2017; реж. Лодж Кериган, Ейми Сеймец, с Ана Фрийл, Кармен Еджого, Луиза Краус, Дрю Нелсън, [18+]
  • 02:15
    "Игра на гаджета ІI, 10 еп.", драма, САЩ, 2017; реж. Лодж Кериган, Ейми Сеймец, с Ана Фрийл, Кармен Еджого, Луиза Краус, Дрю Нелсън, [18+]
  • 02:45
    "Бронзовата градина I, 3 еп.", криминална драма, Аржентина, 2017; реж. Ернан Голдфрид, Пабло Фендрик, с Хоакин Фуриел, Луис Луке, Хулиета Зилберг, Норма Алеандро, Даниел Фанего, [15+]
  • 03:35
    "Декстър V, 10 еп.", криминална драма, САЩ, 2010; реж. Кийт Гордън, с Майкъл Си Хол, Дженифър Карпентър, Си Ес Лий, Дейвид Заяс, Джеймс Ремар, [18+]
Пълна програма
  • 00:00
    Нощна програма на ТВТ (Галерия България)
  • 06:50
    ТВТ представя България - документален филм на ТВТ
  • 07:00
    Пътят на заточението (образователен филм за културно-исторически туризъм)
  • 07:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
Пълна програма
  • 01:00
    Футбол: Индийска суперлига 11 кръг
  • 03:00
    Футбол: Руска Премиер лига 4 кръг
  • 05:00
    Тенис: Куйонг класик 2018
  • 07:00
    Футбол: Холандска Ередивизи
Пълна програма
  • 00:20
    Баскетбол: Евролига
  • 02:05
    Баскетбол: Евролига
  • 03:45
    Баскетбол: Еврокупа
  • 08:00
    Хокей на лед: NHL
Пълна програма
  • 01:35
    Ben & Holly's Little Kingdom
  • 01:47
    The Day Henry Met...
  • 01:50
    The Day Henry Met...
  • 01:55
    Blaze and the Monster Machines
Пълна програма
  • 01:40
    В изгнание, сезон 1, еп. 5, Великобритания, документален, 2015
  • 02:35
    Версай, сезон 1, еп. 3, Франция,Канада, исторически, 2015
  • 03:30
    Мистериите на Мис Фишър, сезон 1, еп. 9, Австралия, криминален/мистерии, 2013
  • 04:30
    Господин Селфридж, сезон 1, еп. 2, Великобритания, иторически/драма, 2013
Пълна програма

Сериали

VOX 01:45
"Медици детективи: Тайните на съдебната медицина" - криминален сериал
Fox Life 01:45
Майка бунтар - трети сезон, еп. 3
Fox Channel 01:45
Семейство Симпсън - двадесет и пети сезон, еп. 5
AXN 01:50
От здрач до зори; сезон 3, епизод 8, екшън, ужаси, САЩ, 2016
Fox Crime 01:50
Комисар Монталбано - единадесети сезон, еп. 2

Всички предавания

Спорт

National Geographic 01:55
Северна Корея отблизо: Опасни игри , еп. 1
AXN Black 02:00
Тоталкар; сезон 2, епизод 2, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2016
Nova Sport 02:00
"Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
Ring.BG 02:00
УЕФА Лига Европа: Реал С - Зенит
Eurosport 02:00
Колоездене: Обиколка на Словения, пети етап

Всички предавания

Филми

Alfa 01:45
"Въстанието на Манчо Пунин" - документален филм
AXN 01:50
От здрач до зори; сезон 3, епизод 8, екшън, ужаси, САЩ, 2016
Cinemax 2 02:00
"Орнитологът", приключенски - мистерия, Португалия, 2016; реж. Жоао Педро Родригес, с Пол Хами, Ксело Кагиао, Жоао Педро Родригес, Хан Уен, Чан Суан, [18+]
Viasat Nature/History HD 02:00
Хрониките на една заложна къща - Екшън, Комедия , 2013, Режисьор: Уейн Креймър, В ролите: Пол Уокър, Ашли Симпсън, Мат Дилън, Винсънт Д'Онофрио, Илайджа Уд
Skat+ 02:00
"Железният генерал" - документален филм /повторение/

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}