ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 20:00
    По света и у нас Информационна емисия
  • 20:45
    Спортни новини
  • 21:00
    2012: Денят на страшния съд игрален филм /САЩ, 2008г./, режисьор Ник Евърхарт, в ролите: Клиф де Йънг, Дейл Мидкиф, Ейми Доленц, Данае Нейсън и др.
  • 22:30
    Открито с Валя Ахчиева публицистично предаване
Пълна програма
  • 20:00
    Премиера: "Сега и завинаги" - сериал, с. 2, еп. 35
  • 21:30
    "Мата Хари" - сериал, с.1, еп.1
  • 22:30
    "Шоуто на Слави" - вечерно ток шоу
  • 23:30
    bTV Новините - късна емисия
Пълна програма
  • 20:00
    "Черешката на тортата" - предаване на NOVA, нов сезон
  • 21:00
    "Дървото на живота" - сериен филм
  • 22:00
    "София - Ден и Нощ" (премиера) - риалити сериал
  • 23:00
    "Господари на ефира"- забавно предаване
Пълна програма
  • 20:40
    Операция "Тежка вода" - исторически сериал
  • 21:30
    Новините ON AIR
  • 22:10
    Полицейски войни - криминален сериал
  • 23:00
    Забравени от Бога - криминален сериал
Пълна програма
  • 20:30
    Светът е бизнес с Ивайло Лаков
  • 21:00
    Светът е бизнес с Николай Кръстев
  • 21:30
    Шефове - док. поредица на Bloomberg
  • 22:30
    Коментари на деня
Пълна програма
  • 20:05
    Киберпрестъпления; сезон 2, епизод 18, криминален, драма, САЩ, 2016
  • 21:00
    Морски детективи: Ню Орлиънс; сезон 3, епизод 19, криминален, драма, САЩ, 2017
  • 21:55
    Морски детективи; сезон 11, епизод 12, криминален, екшън, САЩ, 2014
  • 22:55
    Морски детективи: Лос Анджелис; сезон 8, епизод 12, криминален, екшън, САЩ, 2017
Пълна програма
  • 20:38
    Братя в блатата: Ухапан веднъж
  • 21:05
    Войната за спасяването на китовете: Международни инциденти
  • 22:00
    Войната за спасяването на китовете: Ние сме хулигани
  • 22:55
    Най-дивото от Близкия Изток: Арабия
Пълна програма
  • 20:10
    "Безценна перла" - сериен филм, 19 еп.
  • 21:00
    Избрано от "Неделник с Волен Сидеров" - обзорно предаване
  • 22:00
    "На жълтите павета" - публицистично предаване
  • 22:30
    Избрано от "Капиталът" - публицистично предаване
Пълна програма
  • 19:50
    "От приятелство: Младите лекари" - сериал
  • 21:00
    Новини
  • 21:15
    "Север - Североизток: Вайдманшайл" - криминална поредица, ФРГ, 2017
  • 22:45
    "Контрасти"
Пълна програма
  • 20:15
    Момчетата от "Медисън Авеню" сериен тв филм /6 сезон, 9 епизод/
  • 21:00
    Регионални новини
  • 21:45
    Пътувай с БНТ 2 /БНТ 2 Варна/п/
  • 22:15
    Името му беше Франциск игрален филм /Италия, Германия, 2014 г./, режисьор Лилиана Кавани, в ролите: Матеуш Косцюкевич, Сара Серайоко, Виницио Маркиони, Бенджамин Садлър, Джизелна Володи, Рутгер Хауър и др. /1 част/
Пълна програма
  • 20:35
    Dorothy and the Wizard of Oz
  • 20:46
    Dorothy and the Wizard of Oz
  • 21:00
    New Looney Tunes
  • 21:05
    New Looney Tunes
Пълна програма
  • 20:00
    Премиера: "Тренировъчен ден" - сериал, еп. 11
  • 21:00
    bTV Новините - централна емисия
  • 22:00
    Футбол за Купата на краля
Пълна програма
  • 19:15
    "Убийство в колежа" - трилър (САЩ, 2015), режисьор - Джеси Джеймс Милър, актьори - Скарлет Бърн, Никол Муньос, Сара Дъгдейл, Мелиса Роксбърг и др.
  • 21:00
    "С мръсна газ" - трилър, екшън (САЩ, 2011), режисьор - Патрик Лусиер, актьори - Том Аткинс, Тод Фармър, Амбър Хърд, Никълъс Кейдж, Джак Макгий, Уилям Фичнер, Дейвид Морз,Били Бърк, Прюит Тейлър Винс, Криста Кембъл и др.
  • 23:00
    "Вода за слонове" - драма, романтичен (САЩ, 2011), режисьор - Франсис Лорънс, актьори - Рийз Уидърспун, Кристоф Валц, Робърт Патинсън, Стивън Тайлър, Скот Макдоналд, Хал Холбрук, Джеймс Фрейн, Пол Шнайдер, Ашли Палмър,Джесика Частейн и др.
Пълна програма
  • 20:00
    "Новите съседи" - комедиен сериал, с.8
  • 22:00
    "Двама мъже и половина" - комедиен сериал, с.7
  • 23:00
    Премиера: "Хотел "Елеон" - комедиен сериал, с.2
Пълна програма
  • 20:00
    Премиера: "Истинска звезда" - сериал, еп.54
  • 21:00
    "Бригада "Нов дом" - социален проект с водещ Мария Силвестър
  • 22:00
    Премиера: "Майка" - сериал, еп.3
  • 23:00
    "Сета и завинаги" /п./ - сериал
Пълна програма
  • 20:40
    Реактивните момичета
  • 20:50
    Малки Титани: В готовност
  • 21:00
    Малки Титани: В готовност
  • 21:10
    Малки Титани: В готовност
Пълна програма
  • 19:20
    "Лара Крофт: Томб Рейдър", приключенски - фентъзи, Великобритания, 2001; реж. Саймън Уест, с Анджелина Джоли, Джон Войт, Йън Глен, Ноа Тейлър, Даниъл Крейг, [12+]
  • 21:00
    "Хипопотамът", комедия, Великобритания, 2017; реж. Джон Дженкс, с Роджър Алам, Матю Модин, Фиона Шоу, Тим МакИнърни, Джералдин Съмървил, [12+]
  • 22:30
    "Хрътките на любовта", криминална драма, Австралия, 2016; реж. Бен Йънг, с Ема Буут, Ашли Къмингс, Стивън Къри, Сузи Портър, Деймиън Де Монтемас, [18+]
Пълна програма
  • 19:40
    "Не съм негодник", драма, Франция, 2015; реж. Еманюел Финкиел, с Никола Дювошел, Мелани Тиери, Марин Кайон, Дрис Рамди, Никола Бриде, [15+]
  • 21:30
    "Викторианска готика ІІІ, 5 еп.", хорър - драма, САЩ, 2016; реж. Пако Кабесас, с Джош Хартнет, Тимъти Далтън, Ева Грийн, Рийв Карни, Хари Трийдауей, [18+]
  • 22:25
    "Викторианска готика ІІІ, 6 еп.", хорър - драма, САЩ, 2016; реж. Пако Кабесас, с Джош Хартнет, Тимъти Далтън, Ева Грийн, Рийв Карни, Хари Трийдауей, [18+]
  • 23:15
    "Талантливият мистър Рипли", криминална драма, САЩ, 1999; реж. Антъни Мингела, с Мат Деймън, Гуинет Полтроу, Джуд Лоу, Кейт Бланшет, Филип Сиймор Хофман, [18+]
Пълна програма
  • 20:00
    Wolf
  • 21:00
    Amanpour
  • 21:30
    State of America with Kate Bolduan
  • 22:00
    Hala Gorani Tonight
Пълна програма
  • 20:00
    "Ритъмът на мечтите"(премиера) - сериал
  • 21:00
    "Черна любов" (премиера) - сериал, 1 сезон
  • 22:30
    "Моят живот"(премиера) - сериен филм
  • 23:30
    "Прости ми" - сериен филм
Пълна програма
  • 20:00
    "Етажна собственост" - сериал, сезон 3
  • 21:00
    "Хавай 5-0" - сериал, сезон 4
  • 22:00
    "Looper: Убиец във времето" - екшън-фантастикa с уч. Брус Уилис, Джоузеф Гордън-Левит, Емили Блънт, Пол Дано, Пайпър Перабо и др.
Пълна програма
  • 20:30
    Как са го направили?: Епизод 2
  • 21:00
    Създадени от разруха: Епизод 3
  • 21:30
    Създадени от разруха: Епизод 4
  • 22:00
    Изоставени конструкции: Изгубени мостове
Пълна програма
  • 20:20
    Как са го направили?: Бадеми/ Разледител/ Препарати
  • 20:45
    Фабрика за храна: САЩ: Маслинката на тортата
  • 21:10
    Как работи Земята: Астероиден армагедон
  • 22:00
    Изчезнали: Призрачният кораб от пустинята
Пълна програма
  • 20:30
    Аз съм по средата
  • 21:00
    Приключенията на Рапунцел и разбойника
  • 21:30
    Soy Luna S2
  • 22:30
    Кърби Бъкетс
Пълна програма
  • 20:35
    "Артзука"
  • 21:00
    "Вечна младост" - 1 и 2 ч.
  • 22:00
    "Туберкулоза - бялата смърт"
  • 22:45
    "Футурис"
Пълна програма
  • 20:40
    Покемон - анимационен сериал
  • 21:00
    Трансформъри: Роботи-спасители - анимационен сериал
  • 21:30
    Отряд Зет - анимационен сериал
Пълна програма
  • 20:00
    Политика и спорт - с Иван Търпоманов
  • 21:00
    Психологически портрет - с Рени Анастасова
  • 22:00
    Криминални хроники - 12 еп. - Сериал
  • 23:00
    Новини
Пълна програма
  • 18:00
    Фигурно пързаляне: Европейско първенство в Москва, спортни двойки, волна програма, директно
  • 20:55
    Новини
  • 21:00
    Снукър: турнир "Мастърс", Ден 5, директно
Пълна програма
  • 20:30
    Ски полети: Световно първенство в Оберсдорф, квалификация
  • 21:25
    Новини
  • 21:30
    Фигурно пързаляне: Европейско първенство в Москва, жени, кратка програма
  • 22:30
    Тенис: Открито първенство на Австралия, Ден 4
Пълна програма
  • 20:30
    Голямата страшна гора, сезон 1, еп. 3
  • 21:15
    Най-трудното оцеляване Аляска, сезон 2, еп. 3
  • 22:00
    Дивото зове, сезон 2, еп. 1
  • 22:45
    Ловът в Аляска, сезон 1, еп. 1
Пълна програма
  • 19:50
    Winter X Games - Aspen
  • 20:45
    X Games - Aspen
  • 21:40
    Alpine Adventurer Series 3
  • 22:35
    Enfusion Series 3
Пълна програма
  • 20:00
    ЗОНА ЗА ПОЗДРАВИ - LIVE /телевизионно шоу за поздрави - на живо/
Пълна програма
  • 20:30
    Помощ след ремонт
  • 21:00
    Ловци на къщи
  • 21:30
    Ловци на къщи
  • 22:00
    Карибски живот
Пълна програма
  • 20:30
    Кое е това момиче? - първи сезон, еп. 9
  • 21:00
    Анатомията на Грей - четиринадесети сезон, еп. 2
  • 22:00
    Това сме ние - втори сезон, еп. 9
  • 22:55
    Без пукната пара - трети сезон, еп. 3
Пълна програма
  • 20:05
    Глейдс - четвърти сезон, еп. 7
  • 21:05
    Военни престъпления - шести сезон, еп. 25
  • 22:00
    Частни детективи - втори сезон, еп. 8
  • 23:00
    Елементарно, Уотсън - четвърти сезон, еп. 21
Пълна програма
  • 20:30
    "Игра на гаджета ІI, 10 еп.", драма, САЩ, 2017; реж. Лодж Кериган, Ейми Сеймец, с Ана Фрийл, Кармен Еджого, Луиза Краус, Дрю Нелсън, [18+]
  • 21:00
    "Изборът на краля", биографична драма, Норвегия, 2016; реж. Ерик Попе, с Йеспер Кристенсен, Андерш Босмо Кристиансен, Карл Марковиц, Тува Новотни, Катарина Шютлер, [12+]
  • 23:15
    "Ричард Линклейтър: Мечтата е съдба", документален, САЩ, 2016; реж. Луис Блек, Карън Бърнстийн, [12+]
Пълна програма
  • 20:05
    Дълбоко в историята на времето, сезон 1, еп. 2
  • 21:05
    Мистериите на кралските убийства, сезон 1, еп. 1
  • 22:00
    Тайните на подземния свят, сезон 1, еп. 3
  • 22:50
    Пърл Харбър: Истината, сезон 1, еп. 1
Пълна програма
  • 20:00
    Изковани в огъня: Изборът на журито
  • 21:00
    Спецове в заложната къща: Долари и бейзбол
  • 21:30
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Супер находка
  • 22:00
    В търсене на Хитлер: Нацистката колония
Пълна програма
  • 20:00
    АКТУАЛНО – тв поредица, пети сезон, 60 еп.
  • 21:00
    ХОБИ НОВИНИ
  • 22:00
    Риби и такъми – тв поредица, четвърти сезон
  • 23:00
    МОЕТО ХОБИ
Пълна програма
  • 20:25
    "Конни"
  • 20:50
    "Кайю"
  • 21:15
    "Хари и неговата кофа, пълна с динозаври "
  • 21:40
    "Бож
Пълна програма
  • 20:00
    "Спорт в обектива"
  • 21:00
    НОВИНИ
  • 21:45
    Патарински Live п/
  • 22:00
    "Денят на живо"/п/
Пълна програма
  • 20:00
    Топкласация
  • 21:00
    JDM
  • 21:15
    Синемаскоп
  • 21:30
    CAUETivi
Пълна програма
  • 19:40
    "Шест степени на разделението" - драма / комедия с Уил Смит, Доналд Съдърланд, Стокард Чанинг, Йън Маккелън.
  • 21:30
    "Мостът "Голдън Гейт" - драма / криминален с Мат Дилън, Джоун Чен.
  • 23:00
    "В обувките на Сатаната 2.06" - сериал
  • 23:50
    "Кофи" - екшън филм / криминален с Пам Гриър, Букър Брадшоу, Роберт Докуй, Уилям Елиът.
Пълна програма
  • 20:00
    Кетфиш: ТВ шоуто
  • 21:00
    Кетфиш: ТВ шоуто
  • 22:00
    Just Tattoo Of Us
  • 23:00
    Абсурди
Пълна програма
  • 19:35
    Hot Right Now!
  • 22:00
    Shawn Mendes: MTV Unplugged
  • 22:45
    Shawn Mendes: MTV's Game Changer
  • 23:05
    Hot Spot: Shawn Mendes
Пълна програма
  • 19:40
    The Decade's Biggest Anthems!
  • 21:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 22:00
    Indie Mixtape
  • 23:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
Пълна програма
  • 20:25
    Дивото Борнео, сезон 1, еп. 2
  • 20:50
    Кучета: Невероятно животинско семейство, сезон 1, еп. 2
  • 21:40
    Животинска полиция "Финикс", сезон 1, еп. 2
  • 22:30
    Разговори с делфини, сезон 1, еп. 2
Пълна програма
  • 20:00
    Странната война на нацистите, еп. 4
  • 21:00
    Тайните на историята, еп. 1
  • 22:00
    Тайни на историята, еп. 1
  • 23:00
    Досиетата на тайните служби: Да охраняваш президента, еп. 1
Пълна програма
  • 20:40
    Отмъщението на тигъра, еп. 1
  • 21:40
    Невероятният д-р Пол - четвърти сезон, еп. 1
  • 22:25
    Кралството на океаните, еп. 2
  • 23:20
    Кралството на океаните, еп. 4
Пълна програма
  • 20:00
    Футбол: Монако - Ница, мач от френската Лига 1, повторение, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 22:15
    Футбол: Шефилд Юнайтед - Шефилд Уенздей, мач от Чемпиъншип, повторение
Пълна програма
  • 20:35
    Премиера. "Салса". Сериен филм
  • 22:20
    "Подземннят преход". Сериен филм
  • 23:20
    Нощни новини
  • 23:35
    "Подземннят преход". Сериен филм
Пълна програма
  • 20:00
    "Класика в жанра" - хитовете през годините
  • 21:00
    "Фен Клуб" - музика по избор на зрителите
Пълна програма
  • 20:30
    "Песните на България" - музикална програма
  • 21:00
    "Гласове от България" - музикална програма
  • 21:30
    "Поздрав от България" - избрана фолклорна програма
  • 22:30
    "Картини от България" - музикална импресия
Пълна програма
  • 20:05
    "Хитовете на Планета HD"- нон-стоп музика
  • 21:00
    "Промо" - нови видеоклипове
  • 21:05
    "Хитовете на Планета HD"- нон-стоп музика
  • 22:00
    "Планета Live" - музикална програма
Пълна програма
  • 12:30
    "Как срещнах майка ви" - сериал
Пълна програма
  • 20:30
    ПРЯКО: Испания, Купа на Краля: 
  • 22:30
    Бойни вечери
  • 23:40
    Италия, Серия А: Фиорентина - Милан
Пълна програма
  • 20:40
    "Добри времена, лоши времена" - сериал
  • 21:15
    "Учителят" - сериал
  • 22:15
    "Магда" - сериал
  • 22:45
    "Най-добри сестри" - комедиен сериал
Пълна програма
  • 19:10
    Игрален филм
  • 22:15
    "Сам на себе си режисьор"
  • 22:55
    "Смехопанорама"
  • 23:20
    Вести-Москва
Пълна програма
  • 20:00
    Сериал: "Бандитският Петербург"
  • 21:00
    Сериал: "Улиците на разбитите фенери"
  • 22:00
    Сега по света
  • 23:00
    Игрален филм
Пълна програма
  • 20:00
    "Полицаите от Рур: Die Ruhrpottwache" - криминален сериал
  • 20:55
    Новини
  • 21:15
    "Престъпни намерения" - криминален сериал
Пълна програма
  • 20:00
    "Дискусионно студио" публицистично предаване /на живо/
  • 22:00
    Новини. Прогноза за времето/повторение/
Пълна програма
  • 20:00
    Дартс: Световно първенство в Пърфлийт
Пълна програма
  • 20:15
    ALVINNN!!! und die Chipmunks
  • 20:45
    Trolljager - Geschichten aus Arcadia
  • 21:15
    Evolution
  • 23:15
    Marley & Ich
Пълна програма
  • 20:30
    Атанас Шекеров- иконописец и пътешественик документален филм
  • 22:00
    Новини
  • 22:40
    ПРЕМИЕРА: ЗАБРАВЕНИ ОТ БОГА - криминален сериал по истински случаи, Холандия
  • 23:30
    Холивудски знаменитости: Джон Траволта - документална поредица
Пълна програма
  • 20:02
    Your Voice
  • 22:00
    Airplay Chart
Пълна програма
  • 20:30
    Хубава, секси или отблъскваща: Лори
  • 21:00
    2 на милион: Стъклените момичета
  • 22:00
    Линейка в Лондон: Епизод 3
  • 23:00
    Искам да изглеждам както преди: Епизод 6
Пълна програма
  • 20:30
    България - земя на три писмености
  • 21:30
    Старият град Лижианг
  • 22:00
    Песента на водопадите, част 2
  • 22:30
    Балкан фолк - Избрани видеоклипове
Пълна програма
  • 20:30
    Търсене на дом по света
  • 21:00
    Най-тайните водопади
  • 22:00
    Най-тайните естествени водни басейни за плуване
  • 23:00
    Когато призраците атакуват
Пълна програма
  • 20:30
    Търсене на дом по света
  • 21:00
    Най-тайните водопади
  • 22:00
    Най-тайните естествени водни басейни за плуване
  • 23:00
    Когато призраците атакуват
Пълна програма
  • 19:35
    Мрежата, САЩ, екшън/криминален/драма, 1995
  • 21:30
    Джаки Браун, САЩ, криминален/трилър, 1997
Пълна програма
  • 20:00
    "Денят с Веселин Дремджиев" - предаване за анализи и коментари по актуални теми
  • 21:00
    Новини
  • 21:30
    Новини
  • 22:00
    "Космическата ера: Историята на НАСА: Живот и смърт в Космоса" - 4 еп., документален филм
Пълна програма
  • 20:25
    Великото британско меню, еп. 10
  • 21:00
    Рокери лакомници: Храна за щастие - кулинарно предаване, еп. 7
  • 21:55
    Тайните на месото - кулинарно предаване, еп. 4
  • 22:30
    Бързо, свежо и лесно с Дона Хей - кулинарно предаване, еп. 8
Пълна програма
  • 19:00
    Хитовете не лъжат!
  • 21:00
    Познайте годината!
  • 22:00
    Ние обичаме 2010 +
  • 23:00
    VH1 Chill
Пълна програма
  • 19:00
    Любов, Сватба, Брак - Комедия, 2011, Режисьор: Дермът Мълроуни, В ролите: Манди Мур, Келан Лъц, Джейн Сиймур, Джесика Зор, Джеймс Бролин
  • 21:00
    Хейвън Сез.1, Еп.12 - Криминален, Драма , Фентъзи, 2010, Режисьор: Scott Shepherd, David MacLeod, Michael Rosenberg, В ролите: Емили Роуз, Лукас Брайънт, Ерик Балфур
  • 22:00
    Огън в Кръвта: Високо Напрежение - Екшън, Криминален, Сай-Фай, 2009, Режисьор: Марк Невълдин, Браян Тейлър, В ролите: Клифтън Колинс - мл., Бай Линг, Джейсън Стейтъм, Ейми Смарт, Ефрен Рамирез, Кори Хайм, Дейвид Карадайн, Дуайт Йоаким, Холи Уебър, Дуайт Й
Пълна програма
  • 20:00
    "Перфектна вечеря" - доку-поредица
  • 21:00
    "Проминентни личности" - журнал
  • 21:15
    "Завръщането на първия отмъстител" - приключенски филм / фантастика / екшън, САЩ, 2014
  • 23:55
    "Зеленият фенер" - приключенски филм / фантастика / екшън, САЩ, 2011
Пълна програма
  • 20:00
    Високо напрежение - първи сезон, еп. 19
  • 21:00
    Хавай 5-0 - трети сезон, еп. 19
  • 22:00
    Необикновените - първи сезон, еп. 12
  • 22:55
    Необикновените - първи сезон, еп. 13
Пълна програма
  • 19:00
    Club Bangers!
  • 21:00
    Big Tunes!
  • 23:00
    Decade's Biggest Tunes
Пълна програма
  • 20:30
    FTV SPECIAL
  • 20:55
    FASHION WEEK
  • 21:00
    TOP MODELS
  • 21:25
    F-PEOPLE
Пълна програма
  • 19:00
    Can't Stop The Hits
  • 22:00
    Big Fat Hits
Пълна програма
  • 20:20
    "В бойна готовносг" - 4 еп.
  • 21:10
    "Съдия Джуди" - 157 и 158 еп.
  • 22:00
    "Престъпления, които разтърсиха Австралия" - 8 еп.
  • 22:50
    "Прелюбодейци" - 14 еп.
Пълна програма
  • 20:40
    Бизнес темите
  • 21:00
    Вечерни Новини
  • 21:45
    прогноза за времето и спорт
  • 22:00
    Новини
Пълна програма
  • 20:30
    Трофеи
  • 20:55
    Нож-помощник
  • 21:10
    Природа мужской кухни с Сержем Марковичем
  • 21:25
    На рыбалку с охотой
Пълна програма
  • 20:00
    "От местопрестъплението" - сериал, сезон 7
  • 21:00
    "Палавата класна" - комедия с уч. Камерън Диас, Джъстин Тимбърлейк, Джейсън Сийгъл, Люси Пънч и др.
  • 23:00
    "Войната на Фойл" - сериен филм, сезон 3, /п/
Пълна програма
  • 20:30
    Through the Wormhole with Morgan Freeman: Is There a Creator?
  • 21:15
    Deadliest Catch: Stay Focused Or Die
  • 22:00
    Mega Engineering: City at Sea
  • 22:45
    Extreme Engineering: Arizona Cardinals
Пълна програма
  • 20:00
    Надпревара в супермаркета
  • 21:00
    Тиа Маури у дома
  • 21:30
    Тиа Маури у дома
  • 22:00
    Голямата трапеза
Пълна програма
  • 20:25
    Кръстници вълшебници
  • 20:50
    Ники, Рики, Дики и Дона
  • 21:20
    Като Вещиците
  • 21:45
    Спонджбоб Квадратни Гащи
Пълна програма
  • 18:00
    Фигурно пързаляне: Европейско първенство в Москва, спортни двойки, волна програма, директно
  • 20:55
    Новини
  • 21:00
    Снукър: турнир "Мастърс", Ден 5, директно
Пълна програма
  • 20:30
    "Игра на гаджета ІI, 10 еп.", драма, САЩ, 2017; реж. Лодж Кериган, Ейми Сеймец, с Ана Фрийл, Кармен Еджого, Луиза Краус, Дрю Нелсън, [18+]
  • 21:00
    "Изборът на краля", биографична драма, Норвегия, 2016; реж. Ерик Попе, с Йеспер Кристенсен, Андерш Босмо Кристиансен, Карл Марковиц, Тува Новотни, Катарина Шютлер, [12+]
  • 23:15
    "Ричард Линклейтър: Мечтата е съдба", документален, САЩ, 2016; реж. Луис Блек, Карън Бърнстийн, [12+]
Пълна програма
  • 20:35
    P-King Duckling
  • 21:00
    Vampirina
  • 21:30
    PJ Masks
  • 22:00
    PJ Masks
Пълна програма
  • 20:25
    Кръстници вълшебници
  • 20:50
    Ники, Рики, Дики и Дона
  • 21:20
    Като Вещиците
  • 21:45
    Спонджбоб Квадратни Гащи
Пълна програма
  • 18:00
    Throwback Thursdays
  • 22:00
    Guess The Year
  • 23:00
    Classic Power Ballads
Пълна програма
  • 20:10
    Disappeared: Off the Grid
  • 21:05
    The Perfect Murder: Death In The Family
  • 22:00
    Killer Confessions: Where's Brittany?
  • 22:55
    Murder Book: Flower Drum Murder
Пълна програма
  • 20:30
    The Truth About...: Oddballs in Sport
  • 21:00
    Top: Snoozy Stars
  • 21:28
    Entourage: Sanya Richards
  • 21:55
    Top: Astrology: Capricorns
Пълна програма
  • 20:35
    Primos Truth About Hunting
  • 21:00
    Buccaneers & Bones
  • 21:25
    Buccaneers & Bones
  • 21:50
    Buccaneers & Bones
Пълна програма
  • 20:00
    Изковани в огъня: Изборът на журито
  • 21:00
    Спецове в заложната къща: Долари и бейзбол
  • 21:30
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Супер находка
  • 22:00
    В търсене на Хитлер: Нацистката колония
Пълна програма
  • 20:00
    Тайните на историята, еп. 1
  • 21:00
    Тайни на историята, еп. 1
  • 22:00
    Досиетата на тайните служби: Да охраняваш президента, еп. 1
  • 23:00
    Табу 7, еп. 3
Пълна програма
  • 20:00
    Премиера: "Сега и завинаги" - сериал, с. 2, еп. 35
  • 21:30
    "Мата Хари" - сериал, с.1, еп.1
  • 22:30
    "Шоуто на Слави" - вечерно ток шоу
  • 23:30
    bTV Новините - късна емисия
Пълна програма
  • 19:50
    Морски детективи: Лос Анджелис; сезон 7, епизод 21, криминален, екшън, САЩ, 2016
  • 20:45
    Тоталкар; сезон 4, епизод 5, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2017
  • 21:15
    Тоталкар; сезон 4, епизод 6, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2017
  • 21:50
    Тоталкар; сезон 4, епизод 7, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2017
Пълна програма
  • 20:40
    Списъкът с клиенти; сезон 2, епизод 11, драма, САЩ, 2013
  • 21:40
    Царство; сезон 4, епизод 3, драма, научна фантастика, САЩ, 2017
  • 22:40
    Медиум; сезон 2, епизод 14, криминален, драма, САЩ, 2006
  • 23:40
    Медиум; сезон 2, епизод 17, криминален, драма, САЩ, 2006
Пълна програма
  • 20:00
    Разтърсващи престъпления: Убийствата в Мур
  • 21:00
    Неразрешени случаи: Изгубената сестра/Слухове за убийство
  • 22:00
    Стъпки в снега
Пълна програма
  • 19:15
    Противообществено
  • 21:20
    Патрулката
  • 23:10
    Страдание
Пълна програма
  • 20:00
    Сериал "Исчезнувшие" 16+
  • 21:00
    Новости RTVi
  • 21:25
    Особое мнение
  • 22:00
    "Американский ликбез" Американская мечта
Пълна програма
  • 20:30
    Punk'd
  • 21:00
    The King of Queens
  • 21:30
    The King of Queens
  • 22:00
    Ridiculousness
Пълна програма
  • 20:22
    Working Her Way Through College (18+)
  • 20:44
    Fucking For Dollars (18+)
  • 21:06
    Fuck Games (18+)
  • 21:29
    Dani Daniels Girl Perversions (18+)
Пълна програма
  • 12:00
    Тенис: ASB Classic, Оукланд (2018 ATP WORLD TOUR 250 - повторение)
  • 21:30
    Футбол: Ейбар - Атлетико /М/ (Примера Дивисион, сезон 2017/18 - повторение)
  • 23:30
    "Дневниците на големите котки" - 5 сезон, 1 еп., документален филм
Пълна програма
  • 20:30
    Централна емисия новини
  • 21:00
    Прогноза за времето и агропрогноза
  • 21:10
    Борсова информация
  • 21:15
    Агрокоментар
Пълна програма
  • 19:30
    Siesta Boxing Terminator The Homecoming
  • 23:00
    Fighting Rookies
  • 23:50
    All Japan Pro Wrestling - AJPW
Пълна програма
  • 20:30
    Fuel Tv presents Camp Woodward
  • 21:00
    New Pollution
  • 21:30
    New Pollution
  • 22:00
    World of X Games 2016
Пълна програма
  • 19:55
    Майстори на шпионажа (6)
  • 20:45
    Подемът на цивилизацията (3)
  • 21:40
    Как климатът определя облика на историята (2)
  • 22:40
    Черни операции от далечното минало (3)
Пълна програма
  • 20:30
    ПРЕМИЕРА Община Дупница
  • 21:00
    Пещери
  • 21:30
    Онигири - ориз за вкъщи
  • 22:00
    Река Дунав
Пълна програма
  • 19:21
    Great Motets of the Age of Enlightenment in Versailles - Pygmalion
  • 21:10
    InterMezzo
  • 21:30
    Joe Zawinul solo (1985)
  • 22:30
    Emile Parisien, Vincent Peirani, Jazz Festival in Vienne
Пълна програма
  • 18:00
    Световни боксови супер серии: Международна галавечер в Лондон, Великобритания, повторение
  • 21:30
    Баскетбол: Шарлът Хорнетс - Оклахома Сити Тъндър, мач от НБА, повторение
Пълна програма
  • 20:30
    Обзор на кръга от сряда във френската Лига 1 (2017-18), 3-и епизод
  • 21:30
    "Преди кръга във френската Лига 1" (2017-18), 22-и епизод
  • 22:00
    "Легендите на бокса", класически боксови мачове, 3-и епизод
  • 23:00
    Професионална борба: "Първична сила", 3-и епизод
Пълна програма
  • 20:10
    Изчезнали: Извън цивилизацията
  • 21:05
    Перфектното убийство: Епизод 10
  • 22:00
    Признания в стаята за разпити: Къде е Британи?
  • 22:55
    Журнал на убийствата: Труп във варел
Пълна програма
  • 20:30
    "PLAYGASM" с Краси Петров
  • 21:30
    Kъсни новини на Би Ай Ти LIVE
  • 22:00
    BIT LIVE - най-интересното от преките включвания и излъчвания на Би Ай Ти за деня
  • 23:00
    "Честно казано" с Люба Кулезич (п)
Пълна програма
  • 20:00
    "Изпечено убийство: Само десерт", криминална драма, Канада, 2017; реж. Кристофър Табори, с Алисън Суини, Камерън Матисън, Барбара Нивън, Лиза Дюръпт, Гейбриъл Хогън, [12+]
  • 21:25
    "Т2: Трейнспотинг", драма, Великобритания, 2017; реж. Дани Бойл, с Юън Макгрегър, Юън Бремнър, Джони Лий Милър, Робърт Карлайл, Шърли Хендерсън, [18+]
  • 23:20
    "Залезът на тамплиерите І, 6 еп.", историческа драма, САЩ, 2017; реж. Метин Хюсеин, с Том Кълън, Саймън Мерълс, Падрийк Дилейни, Ед Стопард, Оливия Рос, [18+]
Пълна програма
  • 20:40
    "Californication ІV, 2 еп.", комедия, САЩ, 2011; реж. Дейвид Духовни, с Дейвид Духовни, Наташа МакЕлън, Памела Адлън, Маделин Мартин, Ивън Хендлър, [15+]
  • 21:10
    "Декстър V, 11 еп.", криминална драма, САЩ, 2010; реж. Джон Дал, с Майкъл Си Хол, Дженифър Карпентър, Си Ес Лий, Дейвид Заяс, Джеймс Ремар, [18+]
  • 22:00
    "Барутният заговор I, 1 еп.", историческа драма, Великобритания, 2017; реж. Джей Блексън, с Кит Харингтън, Питър Мълан, Лив Тайлър, Марк Гатис, Шон Дули, [18+]
  • 23:00
    "Дедууд I, 12 еп.", уестърн - драма, САЩ, 2004; реж. Дейвис Гугенхайм, с Тимъти Олифант, Иън МакШейн, Моли Паркър, Брад Дуриф, Джон Хоукс, [18+]
Пълна програма
  • 20:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 21:00
    Сурва (образователен филм за семеен туризъм)
  • 21:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 22:00
    Духът на Сурва (образователен филм за семеен туризъм)
Пълна програма
  • 20:20
    Bubble Guppies
  • 20:45
    Blaze and the Monster Machines
  • 21:05
    Paw Patrol
  • 21:30
    Shimmer and Shine
Пълна програма
  • 20:15
    Мускетарите, сезон 1, еп. 3, Великобритания, драма, 2014
  • 21:15
    Господин Селфридж, сезон 1, еп. 3, Великобритания, иторически/драма, 2013
  • 22:00
    Ченге, сезон 1, еп. 6, САЩ, екшън/приключенски, 2012
  • 22:45
    Блудници, сезон 1, еп. 6, Великобритания,САЩ, политически, 2017
Пълна програма

Сериали

Viasat Nature 20:40
Най-свирепите животни!, сезон 1, еп. 1
e-kids 20:45
Приключенията на Екхарт - анимационен сериал
bTV Lady 21:00
"Твоят мой живот" - сериал, с.2
Bulgaria ON AIR 21:00
Черни коне - сериал, драма
Fox Life 21:00
Отчаяни съпруги - пети сезон, еп. 6

Всички предавания

Спорт

Film Plus 20:45
Тенис: Денис Шаповалов - Матео Беретини (St. Petersburg Open, Санкт Петербург; ATP WORLD TOUR 250 - повторение)
MAX Sport 3 20:55
Студио "Футбол"
Diema Sport 21:00
Футбол: Нант - Монпелие, мач от френската Лига 1, директно
Ring.BG 21:00
Екстремни спортове
Kanal 3 21:15
"Спорт в обектива"

Всички предавания

Филми

HBO3 20:45
"Стая 104 II, 1 еп.", комедийна драма, САЩ, 2018, [18+]
БНТ 20:45
Дамите в лилаво игрален филм /Великобритания, 2004г./, режисьор Чарлз Данс, в ролите: Маги Смит, Джуди Денч, Фреди Жоунс, Лайв Ръсел и др. (12)
BNT4 20:45
Момчето си отива /80 години от рождението на Невена Коканова/ игрален филм /България, 1972 г./, режисьор Людмил Кирков, в ролите: Филип Трифонов, Невена Коканова, Сашка Братанова и др.
Cinemax 21:00
"Винил І, 9 еп.", музикална драма, САЩ, 2016; реж. Карл Франклин, с Боби Канавалe, Оливия Уайлд, Рей Романо, Ато Есандо, Макс Кейзла, [18+]
HBO 21:00
"Kingsman: Златният кръг", шпионска комедия, Великобритания, 2017; реж. Матю Вон, с Колин Фърт, Джулиан Мур, Тарън Еджертън, Марк Стронг, Холи Бери, [18+]

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}