ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 20:00
    По света и у нас Информационна емисия
  • 20:45
    Спортни новини
  • 21:00
    Панорама с Бойко Василев Обзорно политическо предаване
  • 22:00
    Червената кралица тв филм /7 епизод/
Пълна програма
  • 20:00
    Премиера: "Сега и завинаги" - сериал, с. 2, еп. 36
  • 21:30
    "Мата Хари" - сериал, с.1, еп.2
  • 22:30
    "Шоуто на Слави" - вечерно ток шоу
  • 23:30
    bTV Новините - късна емисия
Пълна програма
  • 20:00
    "Черешката на тортата" - предаване на NOVA, нов сезон
  • 21:00
    "Дървото на живота" - сериен филм
  • 22:00
    "София - Ден и Нощ" (премиера) - риалити сериал
  • 23:00
    "Господари на ефира"- забавно предаване
Пълна програма
  • 19:50
    Великата - сериал, историческа драма
  • 20:40
    Операция "Тежка вода" - исторически сериал
  • 21:30
    Новините ON AIR
  • 22:10
    Кръвни връзки - трилър, драма, Франция, САЩ, 2013 г.; режисьор: Гийон Кане; в ролите: Били Кръдъп, Ноа Емерих, Лили Тейлър, Джеймс Каан, Клайв Оуен, Марион Котияр, Зоуи Салдана, Мила Кунис
Пълна програма
  • 20:00
    Бизнес среща с Таня Кръстева
  • 20:30
    Светът е бизнес с Ивайло Лаков
  • 21:00
    Светът е бизнес с Николай Кръстев
  • 21:30
    Шефове - док. поредица на Bloomberg
Пълна програма
  • 20:05
    Морски детективи: Ню Орлиънс; сезон 2, епизод 1, криминален, драма, САЩ, 2015
  • 21:00
    Медиум; сезон 3, епизод 17, криминален, мистерия, САЩ, 2007
  • 21:55
    Медиум; сезон 3, епизод 18, криминален, мистерия, САЩ, 2007
  • 22:55
    Морски детективи: Ню Орлиънс; сезон 3, епизод 19, криминален, драма, САЩ, 2017
Пълна програма
  • 20:10
    Братя в блатата: Купон през уикенда
  • 20:38
    Братя в блатата: Специална доставка
  • 21:05
    На гости на парка Крюгер: Епизод 11
  • 22:00
    Кървава слонова кост: Едно оръжие, един слон
Пълна програма
  • 20:10
    "Безценна перла" - сериен филм, 20 еп.
  • 21:00
    "Зимна нощ в Барселона" - игрален филм
  • 23:00
    "Капиталът" - публицистично предаване "Капиталът" - публицистично предаване /п/
Пълна програма
  • 19:00
    "Кой знае подобно нещо?" - куиз шоу с Кай Пфлауме
  • 21:00
    Новини
  • 21:15
    "Лекарката на острова: Ново начало на Мавриций" - драма, ФРГ, 2017
  • 22:45
    "Темите на деня" - новини и коментари
Пълна програма
  • 20:15
    Момчетата от "Медисън Авеню" сериен тв филм /6 сезон, 10 епизод/
  • 21:00
    Регионални новини
  • 21:45
    Туристически маршрути
  • 22:15
    Името му беше Франциск игрален филм /2 част/
Пълна програма
  • 20:10
    Cloudy with a Chance of Meatballs
  • 20:20
    Cloudy with a Chance of Meatballs
  • 20:35
    Dorothy and the Wizard of Oz
  • 20:45
    Dorothy and the Wizard of Oz
Пълна програма
  • 20:00
    Премиера: "Тренировъчен ден" - сериал, еп. 12
  • 21:00
    bTV Новините - централна емисия
  • 22:00
    "Опасна зона" - екшън,трилър (САЩ, 1994), режисьор - Стивън Сегал, актьори - Стивън Сегал, Майкъл Кейн, Били Боб Торнтън, Р. Лий Ърми, Джон Макгинли, Джоан Чен и др.
Пълна програма
  • 19:00
    "Живот на парчета" - драма  (САЩ, 2009), режисьор - Ребека Милър, актьори - Алън Аркин, Киану Рийвс, Робин Райт Пен, Блейк Лайвли, Моника Белучи, Уинона Райдър, Джулиан Мур, Мария Бело и др.
  • 21:00
    "Шут в г*за" - екшън, драма, комедия (САЩ, Великобритания, 2010), режисьор - Матю Вон, актьори - Арън Тейлър - Джонсън, Гарет М. Браун, Евън Питърс, Дебора Туис, Линдзи Фонсека, Софи Му, Кристофър Минц-Плас, Марк Стронг, Никълъс Кейдж и др.
  • 23:15
    "Шут в г*за 2" - екшън, комедия, криминален (САЩ, Великобритания, 2013), режисьор - Джеф Уадлоу, актьори - Арън Тейлър-Джонсън, Клои Грейс Мориц, Морис Честнът, Кларк Дюк, Кваудия Лий, Линдзи Фонсека, Кристофър Минц-Плейс, Джим Кери и др.
Пълна програма
  • 20:00
    "Новите съседи" - комедиен сериал, с.8
  • 22:00
    "Двама мъже и половина" - комедиен сериал, с.7
  • 23:00
    Премиера: "Хотел "Елеон" - комедиен сериал, с.2
Пълна програма
  • 20:00
    Премиера: "Истинска звезда" - сериал, еп.55
  • 21:00
    "Бригада "Нов дом" - социален проект с водещ Мария Силвестър
  • 22:00
    Премиера: "Майка" - сериал, еп.4
  • 23:00
    "Сета и завинаги" /п./ - сериал
Пълна програма
  • 20:16
    Облачно с кюфтета
  • 20:30
    Реактивните момичета
  • 20:40
    Реактивните момичета
  • 20:50
    Малки Титани: В готовност
Пълна програма
  • 19:00
    "Лудетини", комедийна драма, Италия, 2016; реж. Паоло Вирци, с Валерия Бруни Тедески, Микаела Рамацоти, Валентина Карнелути, Томасо Раньо, Боб Месини, [12+]
  • 21:00
    "Черен диамант", криминален трилър, Франция, 2016; реж. Артюр Арари, с Нилс Шнайдер, Агуст Диел, Ханс-Петер Клоос, Абдел Хафд Бенотман, Гийоме Вердие, [18+]
  • 22:55
    "Жените на 20-и век", комедийна драма, САЩ, 2016; реж. Майк Милс, с Анет Бенинг, Ел Фанинг, Грета Геруиг, Лукас Джейд Зуман, Били Кръдъп, [12+]
Пълна програма
  • 20:00
    "Рара", драма, Чили, 2015; реж. Пепа Сан Мартин, с Джулия Люберт, Емилия Осандон, Мариана Лойола, Агустина Муньос, Кока Гуазини, [12+]
  • 21:30
    "Кентавър", драма, Киргизстан, 2017; реж. Актан Арим Кубат, с Актан Арим Кубат, Болот Тентимишов, Зарема Асаналиева, Илим Калмуратов, Нурали Турсункоджоев, [12+]
  • 23:00
    "Ако бях мъж…", комедия, Франция, 2017; реж. Одри Дана, с Одри Дана, Кристиан Клавие, Ерик Елмоснино, Алис Белайди, Антоан Гуи, [12+]
Пълна програма
  • 20:00
    Wolf
  • 21:00
    Amanpour
  • 21:30
    State of America with Kate Bolduan
  • 22:00
    Hala Gorani Tonight
Пълна програма
  • 20:00
    "Ритъмът на мечтите"(премиера) - сериал
  • 21:00
    "Черна любов" (премиера) - сериал, 1 сезон
  • 22:30
    "Моят живот"(премиера) - сериен филм
  • 23:30
    "Прости ми" - сериен филм
Пълна програма
  • 20:00
    "Етажна собственост" - сериал, сезон 3
  • 21:00
    "Хавай 5-0" - сериал, сезон 4
  • 22:00
    "Анаконда: Кървава следа" - приключенски екшън с уч. Кристъл Алън, Линдън Ашби, Джон Рис-Дейвис, Дани Мидуинтър, Ана Улару и др.
Пълна програма
  • 20:00
    Как се прави...: Пневматични клещи
  • 20:30
    Как са го направили?: Епизод 3
  • 21:00
    Избавлението на чифлика: Епизод 9
  • 22:00
    Аляска: Последната граница: Денят, в който бизоните заплуваха
Пълна програма
  • 19:30
    Космосът на показ: Епизод 1
  • 20:20
    Как са го направили?: Изстребител/ Трапистка бира/ SUV
  • 20:45
    Фабрика за храна: САЩ: Вкусно и горещо
  • 21:10
    Как работи Земята: Скалистите планини и атомната бомба
Пълна програма
  • 20:00
    Хотел "Трансилвания": Сериалът
  • 20:30
    Аз съм по средата
  • 21:00
    Приключенията на Рапунцел и разбойника
  • 21:30
    Soy Luna S2
Пълна програма
  • 20:00
    "Чудата наука"
  • 20:30
    "Доказано от опит"
  • 20:45
    "Доказано от опит"
  • 21:00
    "Великите идеи на Джеймс Мей"
Пълна програма
  • 20:00
    Клуб Уинкс - анимационен сериал
  • 20:40
    Покемон - анимационен сериал
  • 21:00
    Трансформъри: Роботи-спасители - анимационен сериал
  • 21:30
    Отряд Зет - анимационен сериал
Пълна програма
  • 20:00
    Седмицата на #Иво - с Иво Божков
  • 21:00
    Военна прокуратура - 20 еп. - Сериал
  • 22:00
    Шпионката на Коко - Скрита камера
  • 22:30
    Ключът към успеха
Пълна програма
  • 20:00
    Ски полети: Световно първенство в Оберсдорф, състезание
  • 20:55
    Новини
  • 21:00
    Снукър: турнир "Мастърс", Ден 6, директно
Пълна програма
  • 18:30
    Фигурно пързаляне: Европейско първенство в Москва, мъже, волна програма, директно
  • 21:00
    Футбол: Бундеслига, преди кръга
  • 21:30
    Футбол: Бундеслига, Херта Берлин - Борусия Дортмунд, директно
  • 23:30
    Тенис: Открито първенство на Австралия, Ден 4
Пълна програма
  • 19:45
    Призраци от автоморгата, сезон 5, еп. 1
  • 20:30
    Голямата страшна гора, сезон 1, еп. 4
  • 21:15
    Най-трудното оцеляване Аляска, сезон 2, еп. 4
  • 22:00
    Царе на дърворезбата, сезон 1, еп. 5
Пълна програма
  • 19:50
    Winter X Games - Aspen
  • 20:45
    World Of X Games
  • 21:40
    Alpine Adventurer Series 3
  • 22:35
    Enfusion Series 3
Пълна програма
  • 20:00
    ЗОНА ЗА ПОЗДРАВИ - LIVE /телевизионно шоу за поздрави - на живо/
Пълна програма
  • 20:00
    Разбивачи на дворове
  • 20:30
    Разбивачи на дворове
  • 21:00
    Ловци на къщи
  • 21:30
    Ловци на къщи
Пълна програма
  • 20:00
    Кое е това момиче? - първи сезон, еп. 10
  • 20:30
    Кое е това момиче? - първи сезон, еп. 11
  • 21:00
    Бягство към колежа - игрален филм, еп. 1
  • 22:55
    Без пукната пара - трети сезон, еп. 5
Пълна програма
  • 20:05
    Глейдс - четвърти сезон, еп. 8
  • 21:05
    Военни престъпления: Лос Анджелис - четвърти сезон, еп. 1
  • 22:00
    Броукънуд - четвърти сезон, еп. 3
  • 23:55
    Кралицата на Юга - първи сезон, еп. 7
Пълна програма
  • 19:30
    "Безсънна нощ", комедийна драма, САЩ, 2017; реж. Гавин Уизън, с Дж. К. Симънс, Емил Хърш, Аналей Типтън, Кристен Шаал, Таран Килам, [15+]
  • 21:00
    "Залезът на тамплиерите І, 7 еп.", историческа драма, САЩ, 2017; реж. Дъглас МакКинън, с Том Кълън, Саймън Мерълс, Падрийк Дилейни, Ед Стопард, Оливия Рос, [18+]
  • 21:45
    "Снеговалеж І, 7 еп.", криминална драма, САЩ, 2017; реж. Зетна Фуентес, с Дамсън Идрис, Картър Хъдсън, Емили Риос, Серджо Перис-Менчета, Хуан Хавиер Карденас, [18+]
  • 22:30
    "Обирджии (2015)", криминален трилър, Франция, 2015; реж. Жулиен Льоклер, със Сами Буажила, Гийом Гуикс, Юсуф Хаджди, Редуан Беаш, Каина Карина, [18+]
Пълна програма
  • 20:00
    Дълбоко в историята на времето, сезон 1, еп. 3
  • 21:00
    Мистериите на кралските убийства, сезон 1, еп. 4
  • 21:50
    Мистериите на кралските убийства, сезон 1, еп. 5
  • 22:40
    Мистериите на кралските убийства, сезон 1, еп. 6
Пълна програма
  • 20:00
    Изковани в огъня: Ножове от еленов рог
  • 21:00
    Спецове в заложната къща: Бизнесът се развива
  • 21:30
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Проблем в Тъстин
  • 22:00
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Млади и безразсъдни
Пълна програма
  • 19:30
    ЗА РИБА – тв поредица, пети сезон, 52 еп.
  • 20:30
    МОЕТО ХОБИ
  • 21:00
    МОТОХОБИ – тв поредица
  • 21:30
    Документален филм
Пълна програма
  • 20:00
    "Дот"
  • 20:25
    "Конни"
  • 20:50
    "Кайю"
  • 21:15
    "Хари и неговата кофа, пълна с динозаври "
Пълна програма
  • 20:00
    "Спорт в обектива"
  • 21:00
    НОВИНИ
  • 21:45
    Патарински Live п/
  • 22:00
    "Денят на живо"/п/
Пълна програма
  • 20:00
    Топкласация
  • 21:00
    JDM
  • 21:15
    Риплей
  • 21:30
    CAUETivi
Пълна програма
  • 19:30
    "Смърт през зимата" - ужаси / трилър с Мери Стийнбъргън, Роди Макдауъл, Ян Рубис, Уилям Ръс.
  • 21:10
    "Без изход" - екшън / драма с Кевин Костнър, Хауърд Дъф.
  • 23:00
    "В обувките на Сатаната 2.07" - сериал
  • 23:50
    "Фаворитът 3: Изкуплението" - екшън / криминален със Скот Адкинс, Микел Шанън Дженкинс.
Пълна програма
  • 20:00
    MTV хулигани
  • 20:30
    MTV хулигани
  • 21:00
    The Ride
  • 22:00
    Фактор страх
Пълна програма
  • 19:00
    Totally Uninterrupted Party Hits!
  • 22:00
    Anne-Marie Live @ V Festival 2017
  • 22:30
    Stormzy Live @ V Festival 2017
  • 23:00
    MTV World Stage
Пълна програма
  • 19:40
    The Decade's Biggest Anthems!
  • 21:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 22:00
    Headbangers Ball!
  • 23:00
    Living For The Weekend!
Пълна програма
  • 20:00
    Диви същества с Доминик Монахан, сезон 3, еп. 10
  • 20:45
    Свирепа Земя, сезон 1, еп. 1
  • 21:35
    Животинска полиция "Финикс", сезон 1, еп. 3
  • 22:25
    Градът на бялата мечка, сезон 2, еп. 3
Пълна програма
  • 20:00
    Технически постижения, еп. 2
  • 21:00
    Роден на пътя, еп. 8
  • 22:00
    Сервиз SOS, еп. 6
  • 23:00
    Корабостроителница, еп. 5
Пълна програма
  • 19:45
    Дивата Русия, еп. 3
  • 20:40
    Африканският повелител на тигрите, еп. 2
  • 21:40
    Невероятният д-р Пол - четвърти сезон, еп. 2
  • 22:25
    Дивата Русия, еп. 4
Пълна програма
  • 20:00
    "Преди кръга във френската Лига 1" (2017-18), 22-и епизод
  • 20:30
    Обзор на кръга в Чемпиъншип (2017-18), 22-и епизод, повторение
  • 21:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 21:15
    "Пета четвърт", обзор на кръга в испанската баскетболна лига, 15-и епизод, повторение
Пълна програма
  • 20:00
    "Време"
  • 22:10
    "Подземннят преход". Сериен филм
Пълна програма
  • 20:00
    "Планета Live" - музикална програма
  • 21:00
    "Фен Клуб" - музика по избор на зрителите
Пълна програма
  • 18:30
    "Добра среща " - музика по избор на зрителите
  • 20:30
    "Песните на България" - музикална програма
  • 21:00
    "Гласове от България" - музикална програма
  • 21:30
    "Поздрав от България" - избрана фолклорна програма
Пълна програма
  • 20:00
    "Хитовете на Планета HD"- нон-стоп музика
  • 22:00
    "Планета Live" - музикална програма
  • 23:00
    "Планета Хит" - хитове без край
Пълна програма
  • 20:05
    "Галилей" - научен журнал
  • 21:15
    "Зоо: Последната битка" - фантастика / трилър, САЩ, 2017
  • 23:10
    "Двама мъже и половина" - сериал
Пълна програма
  • 20:00
    Италия, Серия А - преди кръга
  • 20:30
    Екстремни спортове
  • 21:00
    Жилет световен спорт
  • 21:30
    Италия, Серия А - преди кръга
Пълна програма
  • 20:05
    "Всичко, което се брои" - сериал
  • 20:40
    "Добри времена, лоши времена" - сериал
  • 21:15
    "Кой ще стане милионер?" - тв шоу игра
  • 22:15
    "Аз съм звезда - измъкнете ме оттук!" - шоу
Пълна програма
  • 19:00
    "Утрото на Русия"
Пълна програма
  • 20:00
    Сериал: "Бандитският Петербург"
  • 21:00
    Сериал: "Улиците на разбитите фенери"
  • 22:00
    Сега по света
  • 23:00
    "Германия през седмицата"
Пълна програма
  • 20:00
    "Полицаите от Рур: Die Ruhrpottwache" - криминален сериал
  • 20:55
    Новини
  • 21:15
    "111 адски хобита" - шоу
  • 23:20
    "Страхотни момчета" - комедийно шоу
Пълна програма
  • 16:15
    Класическа музика
Пълна програма
  • 20:00
    Футболна сутрин
  • 21:00
    Висшата лига в аванс
  • 21:30
    Светът на крикета
  • 22:00
    Крикет: специално издание
Пълна програма
  • 20:15
    ALVINNN!!! und die Chipmunks
  • 20:45
    Trolljager - Geschichten aus Arcadia
  • 21:15
    Das magische Schwert - Die Legende von Camelot
  • 22:50
    Tom und Jerry
Пълна програма
  • 19:40
    Час Пик-Предаване на Телемедиа
  • 22:00
    Новини
  • 22:40
    ПРЕМИЕРА: ЗАБРАВЕНИ ОТ БОГА - криминален сериал по истински случаи, Холандия
  • 23:30
    Холивудски знаменитости: Киано Рийвс- документална поредица
Пълна програма
  • 20:02
    Your Voice
  • 22:00
    Voice Party
Пълна програма
  • 20:00
    Хубава, секси или отблъскваща: Сара
  • 20:30
    Хубава, секси или отблъскваща: Аннабел
  • 21:00
    Истински истории за изневяра: Тераса с гледка
  • 21:30
    Какво се крие под воала: Епизод 1
Пълна програма
  • 20:00
    Какво знаете за селищата в България?
  • 20:30
    По пътя на художника Калин Балев
  • 21:00
    Мирково - Храбрият страж на миналото
  • 21:30
    Симитли - Загадките на времето
Пълна програма
  • 20:00
    Търсене на дом по света
  • 20:30
    Търсене на дом по света
  • 21:00
    Живот извън мрежата
  • 21:30
    Живот извън мрежата
Пълна програма
  • 20:00
    Търсене на дом по света
  • 20:30
    Търсене на дом по света
  • 21:00
    Живот извън мрежата
  • 21:30
    Живот извън мрежата
Пълна програма
  • 19:35
    Кейт и Леополд, САЩ, комедия/романтичен, 2001
  • 21:30
    Изкупление, Великобритания,Франция,САЩ, драма/мистерия/романтичен, 2007
  • 23:35
    Трудна свалка, САЩ, комедия/криминален/романтичен, 2003
Пълна програма
  • 20:00
    "Денят с Веселин Дремджиев" - предаване за анализи и коментари по актуални теми
  • 21:00
    Новини
  • 21:30
    Новини
  • 22:00
    "Големите любовни истории на XX век: Джаки Бувие и Джон Кенеди" - 2 еп., документален филм
Пълна програма
  • 20:00
    Най-чудатите ресторанти на света - кулинарно предаване, еп. 11
  • 20:25
    Великото британско меню, еп. 11
  • 21:00
    Новата балканска кухня с Божана - кулинарно предаване, еп. 15
  • 21:30
    Новата балканска кухня с Божана - кулинарно предаване, еп. 16
Пълна програма
  • 18:00
    Нека патрито да започне!
  • 21:00
    Подгряване за уикенда!
Пълна програма
  • 20:00
    Балистик - Екшън, Криминален, Фантастика, 2002, Режисьор: Каос, В ролите: Антонио Бандерас, Луси Лиу, Талиса Сото
  • 22:00
    Българските Хип-Хоп Награди 2016 - Награди, 2016, Режисьор: Мария Бонева, В ролите: -
Пълна програма
  • 20:00
    "Перфектна вечеря" - доку-поредица
  • 21:00
    "Проминентни личности" - журнал
  • 21:15
    "Закон и ред: Специален отряд за жертвите" - криминален сериал
Пълна програма
  • 20:00
    Високо напрежение - първи сезон, еп. 20
  • 21:00
    Хавай 5-0 - трети сезон, еп. 20
  • 22:00
    Лий Даниелс: Стар - втори сезон, еп. 3
  • 22:55
    Макгайвър - първи сезон, еп. 14
Пълна програма
  • 18:00
    Weekend Warm Up!
Пълна програма
  • 20:00
    FTV SPECIAL
  • 20:25
    F-PEOPLE
  • 20:30
    FTV SPECIAL
  • 20:55
    FASHION WEEK
Пълна програма
  • 18:00
    MTV's Party Hits!
Пълна програма
  • 19:30
    "Лов на неизрядни платци" - 26-и 1 еп.
  • 20:20
    "В бойна готовносг" - 5 еп.
  • 21:10
    "Съдия Джуди" - 159 и 160 еп.
  • 22:00
    "Наемни убийци: Кой уби Каролин Матюс?"
Пълна програма
  • 20:10
    Темите - публицистика
  • 20:30
    новини
  • 20:40
    Бизнес темите
  • 21:00
    Вечерни Новини
Пълна програма
  • 20:05
    Технология зимнего клева
  • 20:35
    По Якутии с Александром Борисовым
  • 21:00
    Фидерная ловля в нижнем Прикамье
  • 21:25
    Водный мир
Пълна програма
  • 20:00
    "От местопрестъплението" - сериал, сезон 7
  • 21:00
    "Фрийдъмленд" - криминален с уч. на Джулиан Мур, Самюел Джаксън, Антъни Маки, Уилям Форсайт, Еди Фалко, Рон Елдард и др.
  • 23:15
    "От местопрестъплението" - сериал, сезон 7, /п/
Пълна програма
  • 19:45
    Extreme Engineering: Sakhalin Oil and Ice
  • 20:30
    Through the Wormhole with Morgan Freeman: Is There Life After Death?
  • 21:15
    Deadliest Catch: Put Up or Shut Up
  • 22:00
    Extreme Engineering: Malaysia Smart Tunnel
Пълна програма
  • 20:00
    Надпревара в супермаркета
  • 21:00
    Екстремни сладкарски войни
  • 22:00
    Плажни хапки с Кейти Лий
  • 22:30
    Плажни хапки с Кейти Лий
Пълна програма
  • 20:00
    Кръстници вълшебници
  • 20:25
    Кръстници вълшебници
  • 20:50
    Ники, Рики, Дики и Дона
  • 21:20
    Като Вещиците
Пълна програма
  • 20:00
    Ски полети: Световно първенство в Оберсдорф, състезание
  • 20:55
    Новини
  • 21:00
    Снукър: турнир "Мастърс", Ден 6, директно
Пълна програма
  • 19:30
    "Безсънна нощ", комедийна драма, САЩ, 2017; реж. Гавин Уизън, с Дж. К. Симънс, Емил Хърш, Аналей Типтън, Кристен Шаал, Таран Килам, [15+]
  • 21:00
    "Залезът на тамплиерите І, 7 еп.", историческа драма, САЩ, 2017; реж. Дъглас МакКинън, с Том Кълън, Саймън Мерълс, Падрийк Дилейни, Ед Стопард, Оливия Рос, [18+]
  • 21:45
    "Снеговалеж І, 7 еп.", криминална драма, САЩ, 2017; реж. Зетна Фуентес, с Дамсън Идрис, Картър Хъдсън, Емили Риос, Серджо Перис-Менчета, Хуан Хавиер Карденас, [18+]
  • 22:30
    "Обирджии (2015)", криминален трилър, Франция, 2015; реж. Жулиен Льоклер, със Сами Буажила, Гийом Гуикс, Юсуф Хаджди, Редуан Беаш, Каина Карина, [18+]
Пълна програма
  • 20:00
    STARBOX
  • 20:30
    Music of BG
Пълна програма
  • 20:10
    The Lion Guard
  • 20:35
    P-King Duckling
  • 21:00
    Vampirina
  • 21:30
    PJ Masks
Пълна програма
  • 20:00
    Кръстници вълшебници
  • 20:25
    Кръстници вълшебници
  • 20:50
    Ники, Рики, Дики и Дона
  • 21:20
    Като Вещиците
Пълна програма
  • 18:00
    Flashback Fridays
  • 22:00
    Welcome To The Weekend!
Пълна програма
  • 20:10
    Disappeared: Girl Interrupted
  • 21:05
    Grave Secrets: Beyond The Grave
  • 22:00
    Web of Lies: Tainted Love
  • 22:55
    I Speak For The Dead: Make It Hurt
Пълна програма
  • 20:06
    Entourage: Cappie Pondexter
  • 20:31
    In the Name of Good: Johan Djourou
  • 21:00
    Top: France
  • 21:25
    In the Name of Good: Aaron Mokoena
Пълна програма
  • 20:10
    Bottom Feeders
  • 20:35
    Bottom Feeders
  • 21:00
    Buccaneers & Bones
  • 21:25
    Buccaneers & Bones
Пълна програма
  • 20:00
    Изковани в огъня: Ножове от еленов рог
  • 21:00
    Спецове в заложната къща: Бизнесът се развива
  • 21:30
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Проблем в Тъстин
  • 22:00
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Млади и безразсъдни
Пълна програма
  • 20:00
    Роден на пътя, еп. 8
  • 21:00
    Сервиз SOS, еп. 6
  • 22:00
    Корабостроителница, еп. 5
  • 23:00
    Табу 7, еп. 5
Пълна програма
  • 20:00
    Премиера: "Сега и завинаги" - сериал, с. 2, еп. 36
  • 21:30
    "Мата Хари" - сериал, с.1, еп.2
  • 22:30
    "Шоуто на Слави" - вечерно ток шоу
  • 23:30
    bTV Новините - късна емисия
Пълна програма
  • 19:40
    Морски детективи: Лос Анджелис; сезон 7, епизод 22, криминален, екшън, САЩ, 2016
  • 20:40
    Тоталкар; сезон 4, епизод 6, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2017
  • 21:15
    Тоталкар; сезон 4, епизод 7, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2017
  • 21:50
    Тоталкар; сезон 4, епизод 8, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2017
Пълна програма
  • 19:45
    Ченгета новобранци; сезон 1, епизод 12, криминален, драма, Канада, 2010
  • 20:45
    Списъкът с клиенти; сезон 2, епизод 12, драма, САЩ, 2013
  • 21:45
    Царство; сезон 4, епизод 4, драма, научна фантастика, САЩ, 2017
  • 22:45
    Медиум; сезон 2, епизод 17, криминален, драма, САЩ, 2006
Пълна програма
  • 20:00
    Разтърсващи престъпления: Сюзи Ламплю
  • 21:00
    Неразрешени случаи: Загадка в планината/Капка кръв
  • 22:00
    Деца убийци: Съперничество между братя и сестри/Изкормвача от Уоруик
  • 23:00
    Чудовището в семейството ми: Дрю Питърсън
Пълна програма
  • 20:00
    Сесар Чавес
  • 22:00
    Прокълнати
Пълна програма
  • 19:00
    Худ.фильм "Метеоидиот" 16+
  • 20:35
    Док.фильм "Неизвестная планета"
  • 21:00
    Новости RTVi
  • 21:25
    Особое мнение
Пълна програма
  • 20:00
    Punk'd
  • 20:30
    Punk'd
  • 21:00
    The King of Queens
  • 21:30
    The King of Queens
Пълна програма
  • 20:07
    Fashionable Fuckers (18+)
  • 20:29
    Ce Soir, Le Sex (18+)
  • 20:51
    Red Lingerie And Black Floral Stockings (18+)
  • 21:13
    Room Service (18+)
Пълна програма
  • 20:15
    Агротема
  • 20:30
    Централна емисия новини
  • 21:00
    Прогноза за времето и агропрогноза
  • 21:10
    Борсова информация
Пълна програма
  • 09:20
    LNK Boxing Night 5, Arena Riga
Пълна програма
  • 20:00
    Fuel Tv presents Camp Woodward
  • 20:30
    Fuel Tv presents Camp Woodward
  • 21:00
    Firsthand
  • 21:30
    Firsthand
Пълна програма
  • 19:55
    Майстори на шпионажа (1)
  • 20:40
    Ерусалим: създаването на един свещен град (1)
  • 21:30
    Търсачи на Библията (2)
  • 22:30
    Тайната история: Тайните на Великата китайска стена
Пълна програма
  • 20:00
    10 интересни факта от българската история, част 2
  • 20:30
    ПРЕМИЕРА Образи от България - Мирково
  • 21:00
    Конгресен туризъм
  • 21:30
    Изкусно опаковане на подаръци
Пълна програма
  • 19:40
    Sous Apparence by Marie-Agnes Gillot.Paris Opera Ballet
  • 20:20
    InterMezzo
  • 21:30
    Valery Gergiev conducts Shostakovich: Violin Concerto No.1, Symphony No.11
  • 23:10
    Music at the Auditorium du Louvre: Adam Walker and James Baillieu
Пълна програма
  • 19:30
    Футбол: ЦСКА - Ботев Пловдив, мач от Първа професионална лига, повторение
  • 21:45
    Футбол: Дарби Каунти - Бристъл Сити, мач от Чемпиъншип, директно
  • 23:40
    Професионална борба: "Разбиване", 3-и епизод
Пълна програма
  • 18:30
    Волейбол: Пирин - Нефтохимик, мач от Суперлигата, директно
  • 20:30
    Студио "Волейбол", директно
  • 21:00
    "Преди кръга в английската Висша лига" (2017-18), 20-и епизод
  • 21:30
    Студио "Лига 1", директно
Пълна програма
  • 20:10
    Изчезнали: Изчезналото момиче
  • 21:05
    Клубът на детективите: Ню Орлиънс: Сделка с дявола
  • 22:00
    Мрежа от лъжи: Покварена любов
  • 22:55
    Той ще разкаже за мъртвите: Нека боли
Пълна програма
  • 19:30
    "Честно казано" с Люба Кулезич, (п)
  • 20:30
    Стажанта броди, авторско предаване на Сашо Диков
  • 21:30
    Kъсни новини на Би Ай Ти LIVE
  • 22:00
    BIT LIVE - най-интересното от преките включвания и излъчвания на Би Ай Ти за деня
Пълна програма
  • 20:00
    "Тролчета", анимация - фентъзи, САЩ, 2016; реж. Уолт Дорн, Майк Мичъл, [0+]
  • 21:35
    "Защо точно той?", комедия, САЩ, 2016; реж. Джон Хамбърг, с Джеймс Франко, Брайън Кранстън, Меган Мълали, Зоуи Дойч, Седрик Ди Ентъртейнър, [15+]
  • 23:25
    "Ричард Линклейтър: Мечтата е съдба", документален, САЩ, 2016; реж. Луис Блек, Карън Бърнстийн, [12+]
Пълна програма
  • 20:05
    "Californication ІV, 3 еп.", комедия, САЩ, 2011; реж. Адам Бърнстийн, с Дейвид Духовни, Наташа МакЕлън, Памела Адлън, Маделин Мартин, Ивън Хендлър, [15+]
  • 20:30
    "Californication ІV, 4 еп.", комедия, САЩ, 2011; реж. Барт Фройндлих, с Дейвид Духовни, Наташа МакЕлън, Памела Адлън, Маделин Мартин, Ивън Хендлър, [15+]
  • 21:00
    "Декстър V, 12 еп.", криминална драма, САЩ, 2010; реж. Стив Шил, с Майкъл Си Хол, Дженифър Карпентър, Си Ес Лий, Дейвид Заяс, Джеймс Ремар, [18+]
  • 22:00
    "Шоуто на Джон Оливър ІV, 11 еп.", комедийно токшоу, САЩ, 2017, [12+]
Пълна програма
  • 20:00
    Дом от сняг (образователен филм за зимен туризъм)
  • 20:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 21:00
    Да сънуваш празник (образователен филм за арт туризъм и обичаи)
  • 21:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
Пълна програма
  • 20:15
    Kid-e-Cats
  • 20:20
    Bubble Guppies
  • 20:45
    Blaze and the Monster Machines
  • 21:05
    Paw Patrol
Пълна програма
  • 20:15
    Мускетарите, сезон 1, еп. 4, Великобритания, драма, 2014
  • 21:15
    Господин Селфридж, сезон 1, еп. 4, Великобритания, иторически/драма, 2013
  • 22:00
    Клондайк, сезон 1, еп. 5, Канада, САЩ, екшън/приключенски, 2014
  • 22:45
    Обрат: Шпионите на Вашингтон, сезон 1, еп. 9, САЩ, военен, 2014
Пълна програма

Сериали

e-kids 20:45
Приключенията на Екхарт - анимационен сериал
Viasat Explorer 20:25
Риболовна надпревара, сезон 4, еп. 1
EPIC Drama 20:30
Клондайк, сезон 1, еп. 1, Канада, САЩ, екшън/приключенски, 2014
Viasat Nature 20:40
Най-свирепите животни!, сезон 1, еп. 1

Всички предавания

Спорт

ТВ Европа 20:20
Спорт
MAX Sport 1 20:30
Хокей на лед: NHL Минесота Уайлд - Калгари Флеймс
Ring.BG 20:30
Жилет световен спорт
Film Plus 20:45
Тенис: Денис Шаповалов - Матео Беретини (St. Petersburg Open, Санкт Петербург; ATP WORLD TOUR 250 - повторение)
MAX Sport 3 20:55
Студио "Футбол"

Всички предавания

Филми

TV1000 20:20
Всемогъщият Евън, САЩ, комедия/семеен/фентъзи, 2007
EPIC Drama 20:30
Клондайк, сезон 1, еп. 1, Канада, САЩ, екшън/приключенски, 2014
BNT2 20:30
Труман игрален филм /Испания, Аржентина, 2015 г./, режисьор Сеси Гай, в ролите: Рикардо Дарин, Хавиер Камара, Долорес Фонси и др.
bTV Comedy 20:30
"Мъж за милиони" - романтична комедия (САЩ, 1999), режисьор - Гари Синиър, актьори - Крис О`Донал, Рене Зелауегър, Марая Кери, Брук Шилдс и др.
HBO3 20:45
"Стая 104 II, 1 еп.", комедийна драма, САЩ, 2018, [18+]

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}