ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 00:30
    Денят започва с Култура /п/
  • 02:10
    Червената кралица тв филм /5 епизод/п/
  • 03:15
    Малки истории /п/
  • 04:15
    Зелената линейка /п/
Пълна програма
  • 01:00
    "Изкушение" /п./- сериал
  • 02:00
    bTV Новините /п./ - късна емисия
  • 02:30
    "Преди обед" /п./ - токшоу
  • 04:30
    "Седем часа разлика"- сериал, с.2, еп.34
Пълна програма
  • 01:00
    "Мотив" - сериен филм, 3 сезон
  • 02:00
    "Непростимо"- сериен филм
  • 04:00
    "Ритъмът на мечтите" - сериен филм
  • 05:20
    "Часът на Милен Цветков" - предаване на NOVA /п/
Пълна програма
  • 00:20
    ОколоСВЕТСКО с Бойка Делиева и Константина Живова /п./
  • 02:20
    България сутрин - важните неща рано сутрин с Лора Инджова и Златимир Йочев /п./
  • 03:40
    Опорни хора с Ганиела Ангелова /п./
  • 04:30
    Брюксел 1 с Милена Милотинова /п./
Пълна програма
  • 01:30
    Повторения
  • 07:00
    Бизнес старт - сутрешен блок с Живка Попатанасова и Димитър Вучев
  • 09:00
    VIB - док. поредица, автор Биляна Митева /п./
  • 09:30
    В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки/Йордан Кирилов /п./
Пълна програма
  • 01:35
    Медиум; сезон 3, епизод 17, криминален, мистерия, САЩ, 2007
  • 02:20
    Медиум; сезон 3, епизод 18, криминален, мистерия, САЩ, 2007
  • 03:05
    Медиум; сезон 4, епизод 12, криминален, мистерия, САЩ, 2007
  • 03:50
    Медиум; сезон 4, епизод 13, криминален, мистерия, САЩ, 2007
Пълна програма
  • 01:40
    Лошо куче!: Имитатори и двойни проблеми
  • 02:35
    Братя в блатата: Купон през уикенда
  • 03:00
    Братя в блатата: Специална доставка
  • 03:25
    На гости на парка Крюгер: Епизод 11
Пълна програма
  • 00:30
    Избрано от "Неделя - Ден Господен" - предаване за православна култура
  • 02:00
    "Добро утро, българи" - сутрешен блок /п/
  • 04:00
    Повторения
  • 07:00
    "Добро утро, българи" - сутрешен блок
Пълна програма
  • 00:30
    "Шерлок: Последният ковчег" - криминална поредица, ФРГ, 2014
  • 01:55
    Нощен журнал
  • 02:15
    "От близко разстояние" - драма, ФРГ, 2016
  • 03:50
    "Шерлок: Последният ковчег" - криминална поредица, ФРГ, 2014
Пълна програма
  • 00:00
    Where Is The Party
  • 06:00
    Tick-Tack
  • 10:00
    Hit Mix
  • 14:00
    Standard SLO
Пълна програма
  • 01:20
    Регионални новини /п/
  • 02:05
    Избрано от "Добро утро с БНТ 2" /п/
  • 03:05
    Празничен концерт на Гвардейския представителен духов оркестър /п/
  • 04:15
    №1 Туризмът - Време за шоу /БНТ 2 Варна/п/
Пълна програма
  • 01:45
    Местно време: Без бариери /БНТ 2 София/п/
  • 02:15
    България днес информационен блок /п/
  • 03:45
    Бразди /п/
  • 04:15
    Великата Рилска пустиня научнопопулярен филм
Пълна програма
  • 01:35
    LazyTown
  • 02:00
    LazyTown
  • 02:25
    The Garfield Show
  • 02:36
    The Garfield Show
Пълна програма
  • 01:00
    "Стоте" - сериал, еп. 9
  • 02:00
    "Монк" - сериал, с.3, еп.12
  • 03:00
    "Стрелата" - сериал, с.2, еп. 18
  • 04:00
    "Последният кораб" - сериал, еп.4
Пълна програма
  • 01:30
    "Погрешен завой 5" - ужаси (САЩ, 2012), режисьор - Деклан О’Брайън, актьори - Дъг Брадли, Камила Арфведсан, Роксана МакКи, Саймън Гинти, Ейми Ленакс, Дънкан Уисби и др.
  • 03:15
    "Дневниците на вампира" - сериал, с.6, еп.21
  • 06:00
    "Дневниците на вампира" - сериал, с.6, еп.19,20
  • 08:00
    "Вътрешна сигурност" - сериал, с.3, еп.7
Пълна програма
  • 00:00
    "София Грейс и Роузи: Кралско приключение" - приключенски, комедия, семеен (САЩ, 2014), режисьор - Брайън Левант, актьори - София Грейс Браунлий, Роузи МакКлилънд, Жаки Ачилеас и др.
  • 02:00
    "Кое е това момиче" /п./ - сериал
  • 03:00
    "Стажанти" /п/- сериал
  • 04:00
    "По средата" /п/- сериал
Пълна програма
  • 00:30
    "Тайните на времето" - сериал
  • 02:20
    "Сияйна луна" - сериал
  • 03:40
    "Светлината на моя живот" - сериал
  • 05:05
    "Всичко може да се случи" - сериал
Пълна програма
  • 01:40
    Невероятният свят на Гъмбол
  • 01:50
    Невероятният свят на Гъмбол
  • 02:05
    Нинджаго: Майсторите на Спинджицу
  • 02:30
    Нинджаго: Майсторите на Спинджицу
Пълна програма
  • 00:55
    "Фалш", психодрама, Естония, 2016; реж. Вало Тоомла, с Миртел Похла, Прит Войгемаст, Мари Абел, Меелис Рамелд, Андрес Лепик, [12+]
  • 02:35
    "Нощта на живата Деб", хорър - комедия, САЩ, 2015; реж. Кайл Ранкън, с Мария Тейър, Майкъл Касиди, Рей Уайз, Сид Уайлдър, Крис Маркет, [18+]
  • 04:00
    "Изтощително лято", драма, Италия, 2016; реж. Габриеле Мучино, с Брендо Пачито, Матилда Луц, Тейлър Фрей, Джоузеф Харо, Джесика Рот, [15+]
  • 05:25
    "Чирак", драма, Сингапур, 2016; реж. Бу Джънфенг, с Фирдаус Рахман, Уан Ханафи Су, Мастура Ахмад, Буун Пин Кох, Никсън Ченг, [15+]
Пълна програма
  • 00:40
    "Островен град (2015)", драма, Индия, 2015; реж. Ручика Оберой, с Винай Патак, Амрута Субхаш, Танища Чатърджи, Чандан Рой Санял, Самеер Коххар, [18+]
  • 02:30
    "Войцек", драма, Германия, 1979; реж. Вернер Херцог, с Клаус Кински, Ева Матес, Волфганг Райхман, Вили Земелроге, Йозеф Бийрбихлер, [18+]
  • 03:50
    "Феномени", хорър - мистерия, Италия, 1985; реж. Дарио Ардженто, с Дженифър Конъли, Дария Николоди, Фиоре Ардженто, Федерика Мастрояни, Доналд Плезънс, [18+]
  • 05:05
    "Протестът", драма, САЩ, 2006; реж. Едуард Джеймс Олмъс, с Янси Ариас, Алекса Вега, Майкъл Пеня, Лора Елена Харинг, Ефрен Рамирес, [12+]
Пълна програма
  • 01:30
    CNN Talk
  • 02:00
    CNN Newsroom
  • 02:30
    World Sport
  • 03:00
    Anderson Cooper 360
Пълна програма
  • 01:30
    "Капризи на съдбата" - теленовела, /п/
  • 02:30
    Еротичен телепазар
  • 06:00
    "Моята карма"- сериен филм
  • 07:00
    "Капризи на съдбата" - теленовела
Пълна програма
  • 01:00
    "Фрактура" - предаване за рок музика, /п/
  • 03:20
    Еротичен телепазар
  • 06:00
    "Кевин може да почака" - сериал, сезон 1
  • 06:30
    "Военни престъпления" - сериал, сезон 8
Пълна програма
  • 01:00
    Австралийски железници: Епизод 1
  • 02:00
    Какво може да е това?: Изгубената империя на Амазонка
  • 03:00
    Избавлението на чифлика: Епизод 9
  • 04:00
    Аляска: Последната граница: Денят, в който бизоните заплуваха
Пълна програма
  • 01:20
    Опасно за живота: Пионери
  • 02:10
    Как работи Земята: Скалистите планини и атомната бомба
  • 03:00
    Машините на Леонардо: Самоходни колички
  • 03:48
    Ловци на митове: Недовършена работа
Пълна програма
  • 01:25
    Ханк Зипзър
  • 01:50
    Хрониките на Евърмур
  • 02:15
    Хрониките на Евърмур
  • 02:40
    Сабрина: Тайната на една вещица
Пълна програма
  • 01:00
    "Вечна младост" - 1 и 2 ч.
  • 02:00
    "Туберкулоза - бялата смърт
  • 02:45
    "Футурис"
  • 03:00
    "e? Проект"
Пълна програма
  • 07:00
    Клуб Уинкс - анимационен сериал
  • 07:45
    Приключенията на Чък и приятели - анимационен сериал
  • 08:00
    Кученце в джобче - анимационен сериал
  • 08:30
    Трансформъри: Роботи-спасители - анимационен сериал
Пълна програма
  • 01:30
    Телепазарен прозорец
  • 02:00
    Седмицата на #Иво - с Иво Божков
  • 03:00
    Шпионката на Коко - Скрита камера
  • 03:30
    Ключът към успеха
Пълна програма
  • 07:15
    Спорт
  • 07:22
    Култура 1
  • 07:41
    Анализи
  • 07:46
    Преглед на програмата / Преглед на печата
Пълна програма
  • 01:45
    Тенис: "Game, Schett и Mats", коментарно предаване
  • 02:00
    Тенис: Открито първенство на Австралия, Ден 6, директно
  • 10:00
    Тенис: "Game, Schett и Mats", коментарно предаване, директно
  • 10:15
    Тенис: Открито първенство на Австралия, Ден 5, директно
Пълна програма
  • 01:00
    Тенис: Открито първенство на Австралия, Ден 5
  • 02:00
    Тенис: Открито първенство на Австралия, Ден 6, директно
  • 11:00
    Ски-алпийски дисциплини: СК в Кортина, Супер Г (жени), директно
  • 12:30
    Ски-алпийски дисциплини: СК в Кицпюел, Супер Г (мъже), директно
Пълна програма
  • 00:15
    Търсачи на съкровища, сезон 4, еп. 4
  • 06:05
    Каубои в студени води, сезон 3, еп. 6
  • 07:15
    Търсачи на съкровища, сезон 3, еп. 7
  • 08:00
    Избягай или умри!, сезон 1, еп. 3
Пълна програма
  • 01:20
    Winter X Games - Aspen
  • 02:15
    Alpine Adventurer Series 3
  • 03:10
    Strongman Champions League
  • 04:05
    Enfusion Series 3
Пълна програма
  • 02:00
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 05:00
    Багрите на България /фолклорна и народна музика/
  • 07:00
    Утрото /сутрешен музикален блок/
  • 11:00
    Песните на... /половин час с хитовете на изпълнител от ефира на ФЕН ТВ/
Пълна програма
  • 01:30
    Щастлив живот в малка къща
  • 02:00
    На гости при Джада
  • 02:30
    На гости при Джада
  • 03:00
    Празничните рецепти на Джада
Пълна програма
  • 01:45
    Д-р Зоуи Харт - първи сезон, еп. 7
  • 02:40
    40 е новото 20 - втори сезон, еп. 1
  • 03:05
    40 е новото 20 - втори сезон, еп. 2
  • 03:30
    Кое е това момиче? - първи сезон, еп. 10
Пълна програма
  • 00:55
    Полицаите от Чикаго - трети сезон, еп. 21
  • 01:50
    Отдел "Разследване"- девети сезон, еп. 7
  • 02:50
    Монк - седми сезон, еп. 7
  • 03:35
    Д-р Розууд - втори сезон, еп. 3
Пълна програма
  • 01:30
    "Палавата класна", комедия, САЩ, 2011; реж. Джейк Каздън, с Камерън Диас, Джъстин Тимбърлейк, Джейсън Сигъл, Люси Пънч, Джон Майкъл Хигинс, [15+]
  • 03:10
    "Ченгета в резерв", екшън - комедия, САЩ, 2010; реж. Адам МакКей , с Уил Феръл, Марк Уолбърг, Ева Мендес, Майкъл Кийтън, Дуейн Джонсън, [12+]
  • 07:00
    "Смяна на телата", комедия, Италия, 2017; реж. Симоне Годано, с Касия Смутняк, Пиерфранческо Фавино, Андреа Бруски, Марта Гастини, Франческа Агостини, [12+]
  • 08:45
    "Лейди и Скитника", анимация, САЩ, 1955; реж. Клайд Джероними, Уилфред Джаксън, Хамилтън Луске, [0+]
Пълна програма
  • 01:25
    Големите надежди, сезон 1, еп. 2
  • 02:20
    Загадки в музея, сезон 5, еп. 7
  • 03:10
    Страхотни изобретения, сезон 2, еп. 14
  • 03:40
    Майстори на шпионажа, сезон 1, еп. 5
Пълна програма
  • 01:30
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Проблем в Тъстин
  • 02:00
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Млади и безразсъдни
  • 02:30
    Тайната война срещу наркотиците: Банди, затвори и кралици на метамфетамините
  • 03:45
    Камиони по леда: Безумие от топящ се лед
Пълна програма
  • 01:30
    ЗА РИБА – тв поредица, пети сезон, 52 еп.
  • 02:30
    МОЕТО ХОБИ
  • 03:00
    МОТОХОБИ – тв поредица
  • 03:30
    Документален филм
Пълна програма
  • 01:30
    "Чурулик "
  • 01:55
    "Кайю"
  • 02:25
    "Конни"
  • 02:50
    "Дот"
Пълна програма
  • 00:30
    "Всеки следобед с Криси" /п/
  • 02:00
    07:00 - Повторения
  • 06:00
    "Кухнята на Звездев"/п/
  • 06:30
    "Всяка сутрин" - сутрешен блок
Пълна програма
  • 01:45
    Тюбс
  • 02:45
    JDM
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:30
    Драконова топка Z (анимация)
Пълна програма
  • 01:25
    "Гордост и страст" - екшън / приключенски с Кари Грант, Франк Синатра, София Лорен, Тиодор Байкъл.
  • 03:15
    "Тя" - фантастичен филм със Сандал Бергман, Дейвид Гос.
  • 05:25
    "Кофи" - екшън филм / криминален с Пам Гриър, Букър Брадшоу, Роберт Докуй, Уилям Елиът.
  • 07:00
    "Рефлекс на убиец" - екшън с Мод Адамс, Бо Свенсън.
Пълна програма
  • 01:30
    BISHOP GARAGE
  • 02:00
    NHRA DRAG RACING CHAMPIONSHIP
  • 03:00
    P1 POWERBOATS SERIES - USA
  • 04:00
    TCR INTERNATIONAL SERIES BEST OF
Пълна програма
  • 01:00
    Джорди Шор
  • 02:00
    Джорди Шор
  • 03:00
    Световна сцена
  • 03:45
    Само хитове - маратон
Пълна програма
  • 01:30
    Rita Ora: Hitlist
  • 02:00
    Taylor Swift: MTV Top 10
  • 03:00
    The Vamps: In The Zone
  • 04:00
    MTV World Stage
Пълна програма
  • 01:00
    All Night Session
  • 06:00
    AM Mayhem
  • 09:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 11:00
    Super Massive Rock Stars!
Пълна програма
  • 01:30
    Животинска полиция "Финикс", сезон 1, еп. 3
  • 02:20
    Пол О'Грейди за любовта към кучета, сезон 6, еп. 5
  • 02:45
    Пол О'Грейди за любовта към кучета, сезон 6, еп. 6
  • 03:10
    72-те най-сладки животни, сезон 1, еп. 3
Пълна програма
  • 01:00
    Табу 7, еп. 6
  • 01:55
    Корабостроителница, еп. 5
  • 02:40
    Паранормално, еп. 9
  • 03:25
    Уличен Гений, еп. 19
Пълна програма
  • 01:00
    Кървави врагове: лъв срещу бизон, еп. 1
  • 01:50
    Дивият Север, еп. 1
  • 02:35
    Дивият Север, еп. 3
  • 03:20
    Дивият Север, еп. 4
Пълна програма
  • 00:00
    Футбол: Каен - Марсилия, мач от френската Лига 1, повторение
  • 02:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 02:15
    Еротичен телепазар
  • 04:15
    Край на програмата
Пълна програма
  • 00:00
    Филм
  • 05:00
    Телеканал "Добро утро"
  • 08:00
    Новини
  • 08:15
    Телеканал "Добро утро"
Пълна програма
  • 01:05
    "Планета Live" - музикална програма
  • 02:00
    "Картини от Света" - музикална импресия
  • 02:05
    "От А до Я" - тв магазин с хитове
  • 02:40
    "Планета Хит" - нон-стоп хитове
Пълна програма
  • 00:40
    "Пъстра броеница" - фолклорна програма
  • 03:00
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 03:10
    "Звездите на България" - музикален гост
  • 03:30
    "Песните на България" - музикална програма
Пълна програма
  • 01:30
    "Ретро" - музикална програма
  • 02:00
    "Картини от Света" - музикална импресия
  • 02:05
    "Хитовете на Планета HD"- нон-стоп музика
  • 03:00
    "Картини от България" - музикална импресия
Пълна програма
  • 01:05
    "Най-хубавите понички: Superior Donuts" - комедиен сериал
  • 01:55
    "Семеен човек" - комедиен сериал
  • 02:50
    "Супермаркет" - комедиен сериал
  • 03:40
    "Най-хубавите понички: Superior Donuts" - комедиен сериал
Пълна програма
  • 01:30
    Италия, Серия А: Фиорентина - Интер
  • 03:20
    Италия, Серия А: Рома - Аталанта
  • 06:00
    Дивата муха
  • 08:00
    Испания, Купа на Краля: 
Пълна програма
  • 01:30
    "Аз съм звезда - измъкнете ме оттук!" - шоу
  • 04:00
    "Семейство Тровато: Разкрития на измами от детективите" - доку поредица
  • 04:50
    "В капана на подозренията" - доку-поредица
  • 06:25
    "Ексклузивно" - журнал за звездите
Пълна програма
  • 01:45
    "Културният отдих"
  • 02:15
    Сериал: "Следствени тайни"
  • 03:00
    Вести
  • 03:25
    Вести-Москва
Пълна програма
  • 01:00
    "Особено мнение"
  • 02:00
    Сериал: "Ловът на Пепеляшка"
  • 03:00
    Сериал: "Улиците на разбитите фенери"
  • 04:00
    "Така е"
Пълна програма
  • 01:20
    "111 адски хобита" - шоу
  • 03:10
    "Die dreisten drei" - комедийно шоу
  • 04:10
    "Адвокатите на пост" - поредица
  • 05:05
    "Елементарно" - криминален сериал
Пълна програма
  • 05:30
    "Коренът на вечността"- Документален филм
  • 06:15
    "Всички на мегдана" - Поздравителен концерт
  • 07:00
    "Аз живея за да рисувам"-Документален филм
  • 07:45
    "Приказки с Ванчето " + песни
Пълна програма
  • 01:30
    Крикет: специално издание
  • 03:30
    Футболна сутрин
  • 04:30
    Висшата лига в аванс
  • 05:00
    Мастърс Мундиал
Пълна програма
  • 01:00
    Infomercials
  • 07:05
    Benjamin Blumchen
  • 07:35
    Noddy, der kleine Detektiv
  • 07:45
    Noddy, der kleine Detektiv
Пълна програма
  • 00:20
    Тайни и лъжи - драма, Великобритания, 1996, режисьор Майк Лий, с Тимъти Спол, Бренда Блетин, Филис Логан
  • 02:40
    Биографии на прочути личности: Осама Бин Ладен
  • 03:30
    Избрани предавания на Телемедиа
  • 06:30
    Сянката на Елена- ТВ сериал - Бразилия - 61 епизод
Пълна програма
  • 02:00
    We Love Music
  • 06:00
    Snooza
  • 09:00
    21:00 Zoom
  • 09:02
    Snooza
Пълна програма
  • 01:00
    Чудовищата в мен: Имам какво?
  • 02:00
    Истински истории за изневяра: Тераса с гледка
  • 02:24
    Какво се крие под воала: Епизод 1
  • 02:48
    90 дни до сватбата: Епизод 8
Пълна програма
  • 01:30
    Двигатели на съвременното изкуство
  • 02:00
    Община Лесичово - Тракийски песни
  • 02:30
    Бъди там - България в музика и картини
  • 03:00
    Искам да съм там - Витоша, Зимна приказка
Пълна програма
  • 01:00
    Загадки в музея
  • 02:00
    Живот извън мрежата
  • 02:30
    Живот извън мрежата
  • 03:00
    Строителство извън мрежата: Река Йелоустоун
Пълна програма
  • 01:00
    Загадки в музея
  • 02:00
    Живот извън мрежата
  • 02:30
    Живот извън мрежата
  • 03:00
    Строителство извън мрежата: Река Йелоустоун
Пълна програма
  • 01:35
    Писък, САЩ, ужаси/мистерии, 1996
  • 03:25
    Красиви момичета, САЩ, комедия/драма/романтичен, 1996
  • 05:55
    Моята мащеха е извънземно, САЩ, комедия/фентъзи, 1988
  • 07:40
    В изгнание, Канада,Китай,Франция,САЩ, екшън/приключенски/трилър, 2014
Пълна програма
  • 01:00
    "Исак Нютон - последният магьосник" - документален филм
  • 02:00
    "Непознатото лице на... Юлиян Рачков" - документална поредица
  • 02:30
    "Какво е да си съвременен писател?" - забавно-информационно предаване
  • 03:00
    "България - вчера, днес и утре" - документална поредица
Пълна програма
  • 01:40
    Като по учебник с Кари Озмънд - кулинарно предаване, еп. 70
  • 02:05
    Като по учебник с Кари Озмънд - кулинарно предаване, еп. 71
  • 02:25
    Пекарната на Рудолф - четвърти сезон, еп. 13
  • 02:50
    Пекарната на Рудолф - четвърти сезон, еп. 14
Пълна програма
  • 01:00
    VH1 микс
  • 07:00
    Стани и засияй с VH1
  • 09:00
    Хитовете не лъжат!
  • 11:00
    Тор 10 на VH1 от тази седмица
Пълна програма
  • 00:00
    Петък 13-ти - Ужаси, 2009, Режисьор: Маркус Ниспел, В ролите: Джаред Падалеки, Аманда Ригети, Дерек Миърс
  • 02:00
    Пазителите - Екшън, Фантастика, 2009, Режисьор: Зак Шнайдер, В Ролите: Джаки Ърл Хейли, Патрик Уилсън, Карла Гуджино
  • 04:00
    Джакузи машина на времето - Комедия, Сай-Фай, 2010, Режисьор: Стив Пинк, В ролите: Джон Кюсак, Крейг Робинсън, Кларк Дюк, Роб Кордри, Линдзи Фонсека, Лизи Каплан, Криспин Глоувър, Чеви Чейс, Себастиан Стан
  • 06:00
    Бандити - Комедия, Криминален, 2001, Режисьор: Бари Левинсън, В ролите: Брус Уилис, Били Боб Торнтън, Кейт Бланшет
Пълна програма
  • 01:20
    "Медици детективи: Тайните на съдебната медицина" - криминален сериал
  • 06:10
    "CSI: Ню Йорк" - криминален сериал
  • 06:55
    "CSI: Ню Йорк" - криминален сериал
  • 07:50
    "Джордан: Патоложка с профил" - криминален сериал
Пълна програма
  • 00:30
    "Великата красота" - драма, Италия/Франция, режисьор Паоло Сорентино;участват: Тони Сервило, Карло Вердоне, Сабрина Ферили и др. /п/
  • 02:00
    Документална поредица/п/
  • 03:00
    Eкология /п/
  • 04:00
    Документална поредица /п/
Пълна програма
  • 01:45
    "Атланта" - първи сезон, еп. 2
  • 02:05
    По-щастливите ни приятели - първи сезон, еп. 6
  • 02:30
    Народът срещу О Джей Симпсън: Американска криминална история - първи сезон, еп. 5
  • 03:15
    Семейство Голдбърг - първи сезон, еп. 15
Пълна програма
  • 00:00
    Club MTV!
  • 06:00
    AM Rush
  • 09:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 09:40
    DJ Duel
Пълна програма
  • 01:30
    LINGERIE
  • 01:55
    F-PARTIES
  • 02:00
    MIDNITE HAUTE
  • 02:30
    MIDNITE HAUTE
Пълна програма
  • 00:00
    Non-Stop Hits
  • 06:00
    Wake Up With Hits!
  • 09:00
    Big Fat Hits
  • 11:00
    Nothing But Hits
Пълна програма
  • 01:25
    "Джигити" - 1 еп.
  • 01:50
    "Минута по минута" - 5 еп.
  • 02:40
    "Прелюбодейци" - 15 еп.
  • 03:30
    "Наемни убийци: Кой уби Каролин Матюс?"
Пълна програма
  • 00:00
    05.00 Нощен новинарски информационен блок
  • 05:00
    Новини, спорт и времето
  • 06:30
    "Европа сутрин" - сутрешен блок
  • 09:00
    новини
Пълна програма
  • 01:25
    Охота: собачья работа
  • 01:55
    В поисках лосося
  • 02:20
    Кухня с Сержем Марковичем
  • 02:35
    Сезон охоты
Пълна програма
  • 00:15
    "Войната на Фойл" - сериен филм, сезон 3, /п/
  • 06:00
    "Джи Ай Джо: Ренегати" - анимационен сериал
  • 06:30
    "Скандал" - сериал, сезон 2
  • 07:30
    "София - Ден и Нощ" - риалити сериал, /п/
Пълна програма
  • 01:45
    Animal Cops Houston: Kennel Seizure
  • 02:30
    Deadliest Catch: Put Up or Shut Up
  • 03:15
    Solved: Broken Vows
  • 04:00
    Extreme Engineering: Malaysia Smart Tunnel
Пълна програма
  • 01:00
    Екстремни сладкарски войни
  • 02:00
    Плажни хапки с Кейти Лий
  • 02:30
    Плажни хапки с Кейти Лий
  • 03:00
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета
Пълна програма
  • 01:40
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 02:05
    Костенурките нинджа
  • 02:30
    Костенурките нинджа
  • 02:55
    Спонджбоб Квадратни Гащи
Пълна програма
  • 01:45
    Тенис: "Game, Schett и Mats", коментарно предаване
  • 02:00
    Тенис: Открито първенство на Австралия, Ден 6, директно
  • 10:00
    Тенис: "Game, Schett и Mats", коментарно предаване, директно
  • 10:15
    Тенис: Открито първенство на Австралия, Ден 5, директно
Пълна програма
  • 01:30
    "Палавата класна", комедия, САЩ, 2011; реж. Джейк Каздън, с Камерън Диас, Джъстин Тимбърлейк, Джейсън Сигъл, Люси Пънч, Джон Майкъл Хигинс, [15+]
  • 03:10
    "Ченгета в резерв", екшън - комедия, САЩ, 2010; реж. Адам МакКей , с Уил Феръл, Марк Уолбърг, Ева Мендес, Майкъл Кийтън, Дуейн Джонсън, [12+]
  • 07:00
    "Смяна на телата", комедия, Италия, 2017; реж. Симоне Годано, с Касия Смутняк, Пиерфранческо Фавино, Андреа Бруски, Марта Гастини, Франческа Агостини, [12+]
  • 08:45
    "Лейди и Скитника", анимация, САЩ, 1955; реж. Клайд Джероними, Уилфред Джаксън, Хамилтън Луске, [0+]
Пълна програма
  • 01:00
    Music of BG
  • 05:00
    Lucky 7
  • 05:30
    Fresh morning :)
  • 09:00
    Lucky 7
Пълна програма
  • 01:30
    Art Attack
  • 01:55
    HENRY HUGGLEMONSTER
  • 02:05
    Loopdidoo
  • 02:20
    HENRY HUGGLEMONSTER
Пълна програма
  • 01:40
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 02:05
    Костенурките нинджа
  • 02:30
    Костенурките нинджа
  • 02:55
    Спонджбоб Квадратни Гащи
Пълна програма
  • 01:00
    All Night Long!
  • 07:00
    Wake Me Up Before You Go Go
  • 09:00
    Nothing But Classics
  • 11:00
    Guess The Year
Пълна програма
  • 01:40
    Web of Lies: Tainted Love
  • 02:35
    I Speak For The Dead: Make It Hurt
  • 03:30
    Casey Anthony: Killer Mom?: Ten Hours, Forty Minutes
  • 04:25
    California Investigator: Little Boy Blue
Пълна програма
  • 01:30
    Top: Astrology: Capricorns
  • 02:01
    Entourage: Cappie Pondexter
  • 02:31
    In the Name of Good: Johan Djourou
  • 03:01
    Entourage: Sanya Richards
Пълна програма
  • 01:35
    Alaska's Wild Gourmet
  • 02:00
    Bottom Feeders
  • 02:25
    Bottom Feeders
  • 02:50
    Bottom Feeders
Пълна програма
  • 01:30
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Проблем в Тъстин
  • 02:00
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Млади и безразсъдни
  • 02:30
    Тайната война срещу наркотиците: Банди, затвори и кралици на метамфетамините
  • 03:45
    Камиони по леда: Безумие от топящ се лед
Пълна програма
  • 01:40
    Паранормално, еп. 9
  • 02:25
    Уличен Гений, еп. 19
  • 02:50
    Изоставени, еп. 2
  • 03:10
    Паранормално, еп. 9
Пълна програма
  • 01:00
    "Изкушение" /п./- сериал
  • 02:00
    bTV Новините /п./ - късна емисия
  • 02:30
    "Преди обед" /п./ - токшоу
  • 04:30
    "Седем часа разлика"- сериал, с.2, еп.34
Пълна програма
  • 01:20
    Морски детективи: Лос Анджелис; сезон 7, епизод 22, криминален, екшън, САЩ, 2016
  • 02:20
    Злато; сезон 1, епизод 8, приключенски, драма, Франция, 2017
  • 03:15
    Най-добрият тунинг; сезон 3, епизод 10, спорт, риалити, Финландия, 2013
  • 03:40
    Най-добрият тунинг; сезон 3, епизод 11, спорт, риалити, Финландия, 2013
Пълна програма
  • 01:45
    Медиум; сезон 2, епизод 18, криминален, драма, САЩ, 2006
  • 05:00
    Телешоп
  • 07:00
    Телешоп
  • 12:00
    Отмъщението; сезон 2, епизод 33, драма, мистерия, 2014
Пълна програма
  • 01:30
    Какво е нужно за убийство: Сина на Сам
  • 02:00
    Деца убийци: Съперничество между братя и сестри/Изкормвача от Уоруик
  • 03:00
    Чудовището в семейството ми: Дрю Питърсън
  • 04:00
    На живо: Полицейски патрул: Епизод 23
Пълна програма
  • 01:45
    Престъпен град
  • 03:45
    Харесвам работата ти
  • 05:10
    Щурото еврейско семейство
  • 07:00
    Островът на яретата
Пълна програма
  • 01:00
    "Тайм-код"
  • 02:00
    Док.фильм "Новый век русского театра" Современные режиссеры
  • 03:00
    Худ.фильм "Метеоидиот" 16+
  • 04:35
    Док.фильм "Неизвестная планета"
Пълна програма
  • 01:30
    Jackass
  • 01:55
    Nitro Circus
  • 02:20
    Ridiculousness
  • 02:45
    South Park
Пълна програма
  • 01:24
    So You Think You Can Twerk? (18+)
  • 01:49
    Asian In Tight Jeans Gives Footjob (18+)
  • 02:11
    Nouveau Riche (18+)
  • 02:33
    Not So Silent Library (18+)
Пълна програма
  • 01:45
    Eвропейско първенство по фигурно пързаляне: мъже /волна програма/
  • 03:40
    Ветроходството отблизо магазинно предаване /12 епизод/
  • 04:20
    Световна купа по ски-алпийски дисциплини: супергигантски слалом /мъже/
  • 06:15
    Световна купа по биатлон: масов старт /мъже/
Пълна програма
  • 05:30
    Късна емисия новини - п.
  • 05:55
    ч.- Прогноза за времето и агропрогноза
  • 06:00
    Новини
  • 06:15
    Прогноза за времето и агропрогноза
Пълна програма
  • 01:00
    Сираци на Тибет
  • 02:00
    Авиатори 1/11
  • 02:30
    Авиатори 1/12
  • 03:00
    Бедствията, които промениха света
Пълна програма
  • 05:30
    CFC - Cage Fighting Championships
  • 07:05
    Japan Queen Tournament
  • 07:20
    Ultimate First League
  • 08:00
    Taekwondo
Пълна програма
  • 01:30
    Bubba's World
  • 02:00
    Firsthand
  • 02:30
    Firsthand
  • 03:00
    The Moto: Inside The Outdoors
Пълна програма
  • 01:05
    В търсене на изгубения свят на Александър (6)
  • 02:00
    Загадки в музея (14)
  • 02:50
    Инквизиция (3)
  • 03:45
    Майстори на шпионажа (5)
Пълна програма
  • 01:30
    Мирково - Храбрият страж на миналото
  • 02:00
    JAM - еп.4
  • 02:30
    Война на похабяването - с.1, еп.6
  • 03:00
    WWF - Хората и парковете
Пълна програма
  • 00:30
    Snarky Puppy, Culcha Vulcha at L'Olympia
  • 02:15
    Steve Swallow Quintet feat. Carla Bley at Junas Jazz Festival
  • 03:30
    Mark Guiliana 'Beat Music' at Zinc Bar (New York)
  • 04:25
    An evening with Avishai Cohen, Philharmonie de Paris
Пълна програма
  • 00:40
    Футбол: Лудогорец - ЦСКА, мач от Първа професионална лига, повторение
  • 02:40
    Край на програмата
  • 08:00
    Футбол: Ботев Враца - Царско село, мач от Втора професионална лига, повторение
  • 10:00
    Футбол: Славия - Септември, мач от Първа професионална лига, повторение
Пълна програма
  • 00:00
    Волейбол: Пирин - Нефтохимик, мач от Суперлигата, повторение
  • 02:00
    Край на програмата
  • 08:00
    Футбол: Преиграване от трети кръг за Купата на Футболната асоциация, повторение
  • 10:00
    "Светът на Висшата лига", предаване за английски футбол (2017-18), 29-и епизод, повторение
Пълна програма
  • 01:40
    Мрежа от лъжи: Покварена любов
  • 02:35
    Той ще разкаже за мъртвите: Нека боли
  • 03:30
    Кейси Антъни: майка-убийца?: Десет часа, четиридесет минути
  • 04:25
    Калифорнийски следовател: Епизод 14
Пълна програма
  • 01:00
    "Шоуто на играчите" вечерно ток шоу с Павел и Христо, (п)
  • 02:00
    "PLAYGASM" с Краси Петров /п/
  • 03:00
    "Честно казано" с Люба Кулезич, (п)
  • 04:00
    "Star box", предаване за българския и световния шоу бизнес, (п)
Пълна програма
  • 00:55
    "Разрушение", комедийна драма, САЩ, 2015; реж. Жан-Марк Вале, с Джейк Джилънхол, Наоми Уотс, Крис Купър, Джуда Люис, Си Джей Уилсън, [12+]
  • 02:35
    "Мистериите на Хейли Дийн: Убийство, с любов", мистерия, САЩ, 2016; реж. Тери Инграм, с Кели Мартин, Джакомо Басато, Синди Бъзби, Вив Лийкок, Джеси Мос, [12+]
  • 04:00
    "Защо точно той?", комедия, САЩ, 2016; реж. Джон Хамбърг, с Джеймс Франко, Брайън Кранстън, Меган Мълали, Зоуи Дойч, Седрик Ди Ентъртейнър, [15+]
  • 05:55
    "Джеръд Кармайкъл: 8", стендъп комедия, САЩ, 2017; реж. Бо Бърнам, с Джеръд Кармайкъл, [15+]
Пълна програма
  • 00:50
    "Подземен свят: Кървави войни", екшън - хорър - трилър, САЩ, 2016; реж. Анна Фостър, с Кейт Бекинсейл, Тио Джеймс, Тобайъс Мензийс, Лара Пулвър, Чарлз Данс, [18+]
  • 02:20
    "Централа Берлин ІІ, 9 еп.", шпионски трилър, САЩ, 2017; реж. Джузепе Капотонди, с Ричард Армитидж, Рис Айфънс, Ричард Дженкинс, Лийланд Орсър, Мишел Форбс, [15+]
  • 03:15
    "Глутница ІІ, 2 еп.", криминална драма, Полша, 2017; реж. Кася Адамик, Ян П. Матушински, с Лешек Лихота, Александра Поплавска, Анджей Жилински, Дагмара Бак, Мачей Миколайчик, [12+]
  • 04:15
    "Развод ІІ, 1 еп.", комедия, САЩ, 2018; реж. Адам Бърнстийн, със Сара Джесика Паркър, Томас Хейдън Чърч, Моли Шанън, Талия Болсам, Чарли Килгор, [12+]
Пълна програма
  • 00:00
    Нощна програма на ТВТ (Галерия България)
  • 06:50
    ТВТ представя България - документален филм на ТВТ
  • 07:00
    Гела - Орфеевото цвете (образователен филм за селски туризъм)
  • 07:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
Пълна програма
  • 01:10
    Тенис: Куйонг класик 2018
  • 03:00
    Футбол: Руска Премиер лига 6 кръг
  • 05:00
    Тенис: Куйонг класик 2018
  • 07:00
    Тенис: "ATP WT Uncovered" 3 епизод
Пълна програма
  • 00:00
    Голф: Европейски тур 2 кръг
  • 06:00
    Баскетбол: Евролига
  • 08:00
    ММА: Класика от UFC 8 епизод
  • 09:00
    Голф: Европейски тур 2 кръг
Пълна програма
  • 01:47
    The Day Henry Met...
  • 01:52
    The Day Henry Met...
  • 01:55
    The Day Henry Met...
  • 02:00
    Blaze and the Monster Machines
Пълна програма
  • 01:45
    Обрат: Шпионите на Вашингтон, сезон 1, еп. 10, САЩ, военен, 2014
  • 02:30
    Клондайк, сезон 1, еп. 5, Канада, САЩ, екшън/приключенски, 2014
  • 03:30
    Мистериите на Мис Фишър, сезон 1, еп. 11, Австралия, криминален/мистерии, 2013
  • 04:30
    Господин Селфридж, сезон 1, еп. 4, Великобритания, иторически/драма, 2013
Пълна програма

Сериали

AXN 01:50
От здрач до зори; сезон 3, епизод 8, екшън, ужаси, САЩ, 2016
Fox Crime 01:50
Комисар Монталбано - единадесети сезон, еп. 2
Viasat History 01:55
Загадъчни средновековни убийства, сезон 1, еп. 2
AXN Black 02:00
Тоталкар; сезон 2, епизод 2, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2016
bTV Action 02:00
"Стоте" - сериал, с.2, еп. 6

Всички предавания

Спорт

National Geographic 01:55
Северна Корея отблизо: Опасни игри , еп. 1
AXN Black 02:00
Тоталкар; сезон 2, епизод 2, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2016
Nova Sport 02:00
"Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
Ring.BG 02:00
УЕФА Лига Европа: Реал С - Зенит
Eurosport 02:00
Колоездене: Обиколка на Словения, пети етап

Всички предавания

Филми

Alfa 01:45
"Въстанието на Манчо Пунин" - документален филм
AXN 01:50
От здрач до зори; сезон 3, епизод 8, екшън, ужаси, САЩ, 2016
Cinemax 2 02:00
"Орнитологът", приключенски - мистерия, Португалия, 2016; реж. Жоао Педро Родригес, с Пол Хами, Ксело Кагиао, Жоао Педро Родригес, Хан Уен, Чан Суан, [18+]
Viasat Nature/History HD 02:00
Хрониките на една заложна къща - Екшън, Комедия , 2013, Режисьор: Уейн Креймър, В ролите: Пол Уокър, Ашли Симпсън, Мат Дилън, Винсънт Д'Онофрио, Илайджа Уд
Skat+ 02:00
"Железният генерал" - документален филм /повторение/

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}