ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 20:45
    Шоуто на Канала Развлекателно предаване
  • 21:45
    Време за любов игрален филм /копродукция, 2004г./, режисьор Али Йозген Тюрк, в ролите: Хулия Авшар, Халил Ергюн, Бирол Юнел, Зеки Алася и др.
  • 23:50
    По света и у нас Информационна емисия
Пълна програма
  • 20:00
    "Пингвините на Мистър Попър" - комедия (САЩ, 2011), режисьор - Марк Уотърс, актьори -Олга Мередиц, Джим Кери,Карла Гуджино, Анджела Лансбъри и др.
  • 22:00
    "Х-мен: Последният сблъсък" - трилър, екшън, фентъзи (САЩ, 2006), режисьор - Брет Ратнър, актьори - Хю Джакман, Иън Маккелън, Хали Бери, Патрик Стюарт,  Ребека Ромийн,  Ана Пакуин, Фамке Янсен, Джеймс Марсдън, Елън Пейдж, Бен Фостър, Вини Джоунс, Келси Гр
Пълна програма
  • 20:00
    "Трансформърс"- с уч. на Шая Лебьоф, Мегън Фокс, Джош Дюамел, Джон Войт, Джон Туртуро, Тайрийз Гибсън, Рейчъл Тейлър, Кевин Дън и др.
  • 22:50
    "Свещеник" - с уч. на Пол Бетани, Кам Жиганде, Маги Кю, Карл Ърбан, Кристофър Плъмър и др.
Пълна програма
  • 19:50
    Бойците - комедия, романтичен, Франция, 2014 г.; режисьор: Тома Кели; в ролите: Адел Енел, Кевин Азиз, Антуан Лоран, Брижит Роаян, Уилям Лебгил, Тибо Бердюка
  • 21:30
    Новините ON AIR
  • 22:00
    Тялом и духом - криминален сериал
  • 23:00
    Канзас Сити - драма, криминален, музикален, САЩ, Франция, 1996 г.; режисьор: Робърт Олтман; в ролите: Дженифър Джейсън Лий, Миранда Ричардсън, Хари Белафонте
Пълна програма
  • 20:00
    Клуб Investor с Ивайло Лаков
  • 21:00
    Boom&Bust с Владимир Сиркаров и Кузман Илиев
  • 21:30
    VIB - док. поредица, автор Биляна Митева
  • 22:00
    Иноватори - док. поредица на Bloomberg
Пълна програма
  • 20:10
    Ченгета новобранци; сезон 1, епизод 8, криминален, драма, Канада, 2010
  • 21:05
    Ченгета новобранци; сезон 1, епизод 9, криминален, драма, Канада, 2010
  • 22:00
    Праведен; сезон 5, епизод 12, екшън, криминален, САЩ, 2014
  • 23:00
    Праведен; сезон 5, епизод 13, екшън, криминален, САЩ, 2014
Пълна програма
  • 20:10
    Най-дивата Латинска Америка: Венецуела
  • 21:05
    Най-дивата Латинска Америка: Пантанал
  • 22:00
    Най-дивата Латинска Америка: Патагония
  • 22:55
    Диви и истински: Нападението на берлинската бяла мечка
Пълна програма
  • 20:10
    "Адмирал" - игрален филм
  • 22:00
    Новини
  • 22:10
    "В окото на бурята" - коментарно предаване с Магдалена Ташева /п/
  • 23:40
    "Българска душа" - фолклорно предаване
Пълна програма
  • 19:00
    Спортен преглед
  • 21:00
    Новини
  • 21:15
    "Конезавод Хохщетен: Завещанието" - семейна сага, Австрия, 2017
  • 22:45
    "Любов във фиорда: Възрастта на земята" - драма, ФРГ, 2016
Пълна програма
  • 20:00
    Загадки при разпродажби сериен тв филм /3 епизод/
  • 21:25
    Светът на Япония Моменти от Ишикава
  • 21:40
    Луда надпревара игрален филм /САЩ, Канада, 2001 г./, режисьор Джери Зукър, в ролите: Роуън Аткинсън, Ланей Чалман, Упи Голдбърг, Куба Гудинг младши, Джон Клийз и др.
  • 23:30
    Добър ден с БНТ 2 /п/
Пълна програма
  • 20:45
    Dorothy and the Wizard of Oz
  • 21:00
    New Looney Tunes
  • 21:05
    New Looney Tunes
  • 21:20
    The Tom and Jerry Show
Пълна програма
  • 18:00
    "Кървав диамант" - драма, трилър, приключенски (САЩ, 2006), режисьор - Eдуард Зуик, актьори -  Майкъл Шийн, Дженифър Конъли, Леонардо Ди Каприо, Джимон Хонсу и др.
  • 21:00
    bTV Новините - централна емисия
  • 21:45
    bTV Репортерите - предаване за журналистически филми и разследвания
  • 22:00
    "Невидимия" - екшън , комедия, криминален, САЩ, 1996 г. Режисьор - Джон Грей; Актьори: Стивън Сегал, Кийнън Айвъри Уейънс, Боб Гунтън, Брайън Кокс и др.
Пълна програма
  • 19:00
    "Кибритлии" (САЩ, 2003) - драма, криминален, комедия; режисьор - Ридли Скот; актьори - Алисън Ломан, Брус Макгил, Сам Рокуел, Никълъс Кейдж, Алисън Лохман, Стийв Ийстин, Бет Грант, Шийла Кели и др.
  • 21:00
    "В търсене на справедливост" - - драма, трилър (САЩ, 2011), режисьор - Роджър Доналдсън, актьори - Никълъс Кейдж, Дженюъри Джоунс, Гай Пиърс, Харолд Перинео, Дженифър Карпентър и др.
  • 23:00
    Cinema X: Премиера: "Арсенал" - трилър (САЩ, 2017), режисьор - Стивън С. Милър, актьори - Никълъс Кейдж, Джон Кюсак, Ейдриън Грение, Джонатан Шек, Линда Хил и др.
Пълна програма
  • 20:30
    "Снежната кралица 3: Огън и лед" - анимация, приключенски, семеен (Русия, 2016), сценаристи - Алексей Цицилин, Алексей Замислов, Владимир Николаев, режисьор - Алексей Цицилин
  • 22:30
    "Мутра по заместване" - сериал, с.2
  • 23:30
    "Столичани в повече" - комедиен сериал
Пълна програма
  • 20:00
    "Папараци" - телевизионен таблоид
  • 21:00
    "Твоят мой живот" - сериал, с.1
  • 22:30
    Премиера: "Друговремец" - сериал, с.3, еп.5
  • 23:30
    "Необходима грубост" - сериал
Пълна програма
  • 20:50
    Бен 10
  • 21:00
    Бен 10
  • 21:15
    Justice League Action
  • 21:26
    Justice League Action
Пълна програма
  • 19:05
    "Животът е прекрасен", комедийна драма, Италия, 1998; реж. Роберто Бенини, с Роберто Бенини, Николета Браски, Джорджо Кантарини, Джустино Дурано, Мариса Паредес, [12+]
  • 21:00
    "Хипнотизаторът II, 6 еп.", драма, Бразилия, 2017; реж. Марко Дутра, с Леонардо Сбаралия, Карла Куведо, [18+]
  • 21:55
    "Човек за човека", комедийна драма, САЩ, 2017; реж. Дъстин Гай Дефа, с Аби Джейкъбсън, Майкъл Сера, Тави Гевинсън, Бен Купърсмит, Джордж Сампли III, [12+]
  • 23:20
    "Юнакът и веселякът", комедия, САЩ, 2016; реж. Джеф Грейс, с Алекс Карповски, Уайът Ръсел, Мередит Хагнер, Мелани Лински, Хана Симон, [15+]
Пълна програма
  • 19:50
    "Да откриеш Невърленд", биографична драма, Великобритания, 2004; реж. Марк Форстър, с Джони Деп, Кейт Уинслет, Джули Кристи, Дъстин Хофман, Рада Мичъл, [12+]
  • 21:30
    "Горчива жътва (2016)", романтична драма, Канада, 2017; реж. Джордж Мендълък, с Макс Айрънс, Саманта Баркс, Бари Пепър, Теймър Хасан, Терънс Стамп, [18+]
  • 23:15
    "Манчестър до морето", драма, САЩ, 2016; реж. Кенет Лонерган, с Кейси Афлек, Мишел Уилямс, Кайл Чандлър, Лукас Хеджиз, Гретчен Мол, [12+]
Пълна програма
  • 20:30
    Inside Africa
  • 21:00
    CNN Newsroom
  • 21:30
    Vital Signs with Dr. Sanjay Gupta
  • 22:00
    CNN Newsroom
Пълна програма
  • 20:00
    "Песента на Солвейг" - романтичен филм с уч. на Хайко Дойчман, Ева-Мария Грайн фон Фрийдел, Петер Сатман, Норман Кале и др.
  • 22:00
    "Лена Лоренц: Въпрос на доверие"- романтичен филм с уч. на Патрициа Олитцки, Ева Матс, Фред Стилкраут, Лиан Форестиери, Верена Алтенбергер и др., /п/
Пълна програма
  • 20:00
    "Роки 3" - екшън с уч. на Силвестър Сталоун, Талия Шайър, Бърт Янг, Карл Уедърс, Хълк Хоган, Тони Бъртън и др.
  • 22:10
    "Кобра 11: Обади се!" - сериал, сезон 20
  • 23:10
    Професионална борба: "Първична сила"
Пълна програма
  • 20:00
    Да продадеш колата си: Епизод 6
  • 21:00
    Гай Мартин в Латвия
  • 22:00
    Полет 370 - мистериозно изчезване
  • 23:00
    Историята под лупа: В търсене за замъка на крал Артур
Пълна програма
  • 20:45
    Как се прави...: Епизод 14
  • 21:10
    Тайни под земята: Тунелите за бягство на Капоне
  • 22:00
    Атари: Разбивачи на кодове: Епизод 19
  • 22:25
    Как са го направили?: Епизод 15
Пълна програма
  • 20:30
    Аз съм по средата
  • 21:00
    Приключенията на Рапунцел и разбойника
  • 21:30
    УОЛ-И
  • 23:15
    Замръзналото кралство Северно сияние
Пълна програма
  • 20:30
    "Изследователи: Направи си сам наука"
  • 21:00
    "Историята на математиката"
  • 22:00
    "Историята на математиката"
  • 23:00
    "Екстремности: светлина и мрак
Пълна програма
  • 20:50
    Клуб Уинкс - анимационен сериал
  • 21:35
    Пълна къща - сериал
Пълна програма
  • 20:00
    Премълчани истини - с Минчо Христов
  • 21:00
    При Жорж - музика, изкуство, култура - с Жорж Ганчев
  • 22:00
    Преследвачът - 9 еп. - Сериал
  • 23:00
    Новини
Пълна програма
  • 20:30
    "По пътя към Пьончан"
  • 20:55
    Новини
  • 21:00
    Снукър: турнир "Мастърс", полуфинали, директно
Пълна програма
  • 19:30
    Футбол: Бундеслига, Хамбургер - Кьолн, директно
  • 21:30
    Куриози
  • 22:00
    Биатлон: Световна купа (жени), Антхолц, преследване
  • 22:30
    Фрийстайл ски: Ски бабуни в Монт Тремблан, директно
Пълна програма
  • 20:25
    Специалните сили: Кой се осмелява да спечели, сезон 2, еп. 4
  • 21:15
    Ловът в Аляска, сезон 1, еп. 1
  • 22:00
    Австралийски търсачи на злато, сезон 2, еп. 3
  • 22:45
    Търсачи на съкровища, сезон 4, еп. 5
Пълна програма
  • 20:45
    Ama Motocross Series Highlights
  • 21:40
    Night Of The Jumps
  • 22:35
    Monster Knock Outs
  • 23:00
    Monster Knock Outs
Пълна програма
  • 20:00
    ЗОНА ЗА ПОЗДРАВИ - LIVE /телевизионно шоу за поздрави - на живо/
Пълна програма
  • 20:30
    Ловци на острови
  • 21:00
    Ловци на къщи
  • 21:30
    Ловци на къщи
  • 22:00
    Евтин дом на плажа
Пълна програма
  • 19:00
    По-малката сестра - игрален филм, еп. 1
  • 21:00
    Американска съпруга - първи сезон, еп. 6
  • 21:30
    Американска съпруга - първи сезон, еп. 7
  • 22:00
    Американска съпруга - първи сезон, еп. 8
Пълна програма
  • 20:05
    Безследно изчезнали - трети сезон, еп. 17
  • 21:00
    Частни детективи - втори сезон, еп. 8
  • 21:55
    Последните пантери - първи сезон, еп. 3
  • 22:50
    Убийства в Рая - трети сезон, еп. 8
Пълна програма
  • 18:45
    "Магьосникът на лъжите", биографична драма, САЩ, 2017; реж. Бари Левинсън, с Робърт Де Ниро, Мишел Пфайфър, Алесандро Нивола, Кристен Конъли, [12+]
  • 21:00
    "Социална мрежа", , САЩ, 2010; реж. Дейвид Финчър, с Джеси Айзенберг, Джъстин Тимбърлейк, Андрю Гарфийлд, Рашида Джоунс, Бренда Сонг, [12+]
  • 23:00
    "Логан: Върколакът", екшън - драма - фентъзи, САЩ, 2017; реж. Джеймс Манголд, с Хю Джакман, Патрик Стюарт, Дафне Кийн, Бойд Холбрук, Стивън Мърчант, [18+]
Пълна програма
  • 20:05
    Завръщането на Черната смърт
  • 21:00
    Геният на Мария Кюри - Жената, която освети планетата
  • 22:00
    Ева Браун: Живот и смърт с фюрера, сезон 1, еп. 1
  • 22:50
    Ева Браун: Живот и смърт с фюрера, сезон 1, еп. 2
Пълна програма
  • 20:30
    Спецове в заложната къща: Подземни залози
  • 21:00
    Спецове в заложната къща: По стъпките на Роки
  • 21:30
    Спецове в заложната къща: Да живее Рик!
  • 22:00
    Най-доброто от "Американски антиквари": Най-доброто от легендарната Америка
Пълна програма
  • 20:30
    Дестинация България
  • 21:00
    ХОБИ НОВИНИ
  • 22:00
    Документален филм
  • 23:00
    МОЕТО ХОБИ
Пълна програма
  • 20:50
    "Кайю"
  • 21:15
    "Хари и неговата кофа, пълна с динозаври "
  • 21:40
    "Бож
  • 21:50
    "Чурулик "
Пълна програма
  • 20:00
    "Спорт в обектива"
  • 21:00
    НОВИНИ
  • 21:30
    "Коктейл" с Деси Жаблянова
  • 22:00
    Интервю с Наделина Анева/п/
Пълна програма
  • 20:00
    Топкласация
  • 21:00
    JDM
  • 21:15
    Тюбс
  • 23:45
    Синтез
Пълна програма
  • 20:00
    "Двойна беда" - екшън / комедия с Питър Пол, Дейвид Пол, Роди Макдауъл, Дейвид Карадайн.
  • 21:25
    "Извънземен агент" - екшън филм с Марк Дакаскос, Амелия Кук.
  • 23:00
    "Универсален войник ІV: Ден на разплата" - екшън филм / ужаси с Жан Клод Ван Дам, Долф Лундгрен.
Пълна програма
  • 20:00
    Класация Евро Топ
  • 22:00
    Кетфиш: ТВ шоуто
  • 23:00
    Кетфиш: ТВ шоуто
Пълна програма
  • 20:00
    Totally Uninterrupted Hot RN Hits!
  • 23:00
    David Guetta: World Stage
  • 23:45
    World Stage: V Festival...
Пълна програма
  • 17:40
    Saturday Night Rocks!
Пълна програма
  • 20:00
    Кучета: Невероятно животинско семейство, сезон 1, еп. 2
  • 20:55
    Дивото Борнео, сезон 1, еп. 1
  • 21:20
    Дивото Борнео, сезон 1, еп. 2
  • 21:50
    Градът на бялата мечка, сезон 2, еп. 3
Пълна програма
  • 20:00
    90-те: Десетилетието, което ни свърза, еп. 5
  • 21:00
    Лице в лице, еп. 6
  • 22:00
    Даяна: Нейната история, с нейните думи, еп. 1
Пълна програма
  • 20:40
    Най-смъртоносните в Африка, еп. 3
  • 21:40
    Невероятният д-р Пол - четвърти сезон, еп. 3
  • 22:25
    Тигърът-беглец, еп. 1
  • 23:20
    Пума срещу вълк, еп. 1
Пълна програма
  • 20:35
    Студио "Лига 1", директно
  • 21:00
    Футбол: Монпелие - Тулуза, мач от френската Лига 1, директно
  • 22:55
    Студио "Лига 1", директно
  • 23:15
    Футбол: Астън Вила - Барнзли, мач от Чемпиъншип, повторение
Пълна програма
  • 20:20
    "Москва не вярва на сълзите"
  • 22:50
    Филм "Иванови"
Пълна програма
  • 20:00
    "Звездите празнуват" - музикална програма
  • 21:00
    "Фен Клуб" - музика по избор на зрителите
Пълна програма
  • 20:30
    "Бащино огнище" - предаване за традициите
  • 21:00
    "Гласове от България" - музикална програма
  • 21:30
    "Поздрав от България" - избрана фолклорна програма
  • 22:30
    "Картини от България" - музикална импресия
Пълна програма
  • 20:05
    "Хитовете на Планета HD"- нон-стоп музика
  • 22:00
    "Промо" - нови видеоклипове
  • 22:05
    "Планета Live" - музикална програма
  • 23:00
    "Планета Хит" - хитове без край
Пълна програма
  • 20:05
    "Галилей" - научен журнал
  • 21:15
    "Ченгето на мола" - екшън комедия, САЩ, 2009
  • 23:20
    "Умирай трудно" - екшън трилър, САЩ, 2013
Пълна програма
  • 20:30
    Екстремни спортове 
  • 21:30
    Италия, Серия А - преди кръга
  • 22:00
    Бойни вечери
Пълна програма
  • 20:05
    "Експлозивно - уикенд" - журнал
  • 21:15
    "Германия търси суперзвездата" - музикално кастинг шоу
  • 23:15
    "Аз съм звезда - измъкнете ме оттук!" - шоу
Пълна програма
  • 19:00
    "Утрото на Русия"
Пълна програма
  • 20:00
    "Израел през седмицата"
  • 21:00
    Игрален филм
  • 23:00
    "Руски акцент"
  • 23:30
    Сериал: "Автобусът"
Пълна програма
  • 20:00
    "Без граници: Да открием света" - туристически журнал
  • 20:55
    Новини
  • 21:15
    "Хари Потър и нечистокръвния принц" - фентъзи приключенски филм, САЩ, 2007
Пълна програма
  • 20:00
    "От българско, по- българско" с Галя Асенова /на живо/
  • 22:30
    Новини. Прогноза за времето /повторение/
  • 22:50
    " Другата история" - предаване за българската памет /повторение/
  • 23:00
    "Опера гранде"- оперета
Пълна програма
  • 20:45
    Trolljager - Geschichten aus Arcadia
  • 21:15
    Garfield - Tierische Helden
  • 22:35
    Garfield - Fun Fest
Пълна програма
  • 19:00
    Час пик - предаване на Телемедиа
  • 22:00
    Час пик - предаване на Телемедиа
  • 22:20
    Отнемане на човешки органи-документален филм
Пълна програма
  • 20:00
    We Love Music
  • 22:00
    Voice Party
Пълна програма
  • 20:00
    Най-добрите и най-лошите готвачи: Тони и Оли
  • 21:00
    Дизайн на дома с Нейт и Джеремая: Модерен южняшки чар
  • 22:00
    Купувам първия си дом: Аматьорите от Албакърки
  • 22:30
    Купувам първия си дом: Кръстоносният поход в Лас Крусес
Пълна програма
  • 20:30
    Бъди там - България в музика и картини
  • 21:00
    Това е България - Жарава от спомени
  • 21:30
    Забавни битпазари
  • 22:00
    Природата на България
Пълна програма
  • 20:30
    Екстремни водни паркове
  • 21:00
    Спасители на плажа в Дърбан
  • 21:30
    Спасители на плажа в Дърбан
  • 22:00
    Експедиция в неизвестното
Пълна програма
  • 20:30
    Екстремни водни паркове
  • 21:00
    Спасители на плажа в Дърбан
  • 21:30
    Спасители на плажа в Дърбан
  • 22:00
    Експедиция в неизвестното
Пълна програма
  • 19:55
    В изгнание, Канада,Китай,Франция,САЩ, екшън/приключенски/трилър, 2014
  • 21:30
    Послания от мрака, САЩ, драма/ужаси/мистерия, 2002
  • 23:25
    Мрежата, САЩ, екшън/криминален/драма, 1995
Пълна програма
  • 20:30
    Новини
  • 21:00
    "Репортажът: Призвание в бяло" - информационно предаване (повторение)
  • 21:30
    Новини
  • 22:00
    "Медицинско чудо - да проходиш отново" - документален филм
Пълна програма
  • 20:00
    Двама лакоми италианци - втори сезон, еп. 1
  • 21:05
    Пекарната на Рудолф - втори сезон, еп. 27
  • 21:35
    Пекарната на Рудолф - втори сезон, еп. 28
  • 22:05
    Бързи и лесни рецепти с Джейми - кулинарно предаване, еп. 5
Пълна програма
  • 18:00
    Най-доброто от 2017: Топ 50
  • 23:00
    Тотално поп парти
Пълна програма
  • 20:00
    Без гребло 2 - Приключенски Комедия, Режисьор: Елори Елкейен, В ролите: Елън Албертини Доу, Робърт Бланч, Мадисън Бонтемпо, Уил Къди, Оливър Джеймс, Мадисън Райли, Кристофър Търнър
  • 22:00
    Апокалипто - Екшън, Драма, Приключенски, 2006, Режисьор: Мел Гибсън, В ролите: Джерардо Терасена, Раул Трухио, Далия Хернандес
Пълна програма
  • 20:10
    "Трудни кучета: Ралф Зеегер се намесва" - доку-поредица
  • 21:15
    "Денят, в който Земята спря" - фантастика / трилър, Канада/САЩ, 2008
  • 23:15
    "Медици детективи: Тайните на съдебната медицина" - криминален сериал
Пълна програма
  • 19:30
    Такси 2 - игрален филм, еп. 1
  • 21:10
    Семейство Симпсън - двадесет и втори сезон, еп. 6
  • 21:35
    Семейство Симпсън - двадесет и втори сезон, еп. 7
  • 22:00
    "Досиетата Х" - сериал, еп. 2
Пълна програма
  • 20:30
    FTV SPECIAL
  • 20:55
    FASHION WEEK
  • 21:00
    TOP MODELS
  • 21:25
    F-PEOPLE
Пълна програма
  • 19:40
    MTV's Party Hits!
Пълна програма
  • 20:20
    "Студио за татуировки" - 9 еп.
  • 21:10
    "Кошмарни съседи" - 502 еп.
  • 22:00
    "Нeпознат в дома ми" - 9 и 10 еп.
  • 23:40
    "Минута по минута" - 3 еп.
Пълна програма
  • 20:40
    Кариера
  • 21:00
    Вечерни Новини
  • 21:45
    прогноза за времето и спорт
  • 22:00
    Новини
Пълна програма
  • 20:40
    Под водой с ружьем
  • 21:05
    На охотничьей тропе
  • 21:30
    Крылатые охотники
  • 21:45
    Уральская рыбалка
Пълна програма
  • 20:00
    "От местопрестъплението" - сериал, сезон 7
  • 21:00
    "Колекционерът" - трилър с уч. на Дензъл Уошингтън, Анджелина Джоли, Куин Латифа, Майкъл Рукър, Майк МакГлоун, Луис Гузман, Лейланд Орсър, Ед О'Нийл и др.
  • 23:30
    "От местопрестъплението" - сериал, сезон 7, /п/
Пълна програма
  • 20:30
    Through the Wormhole with Morgan Freeman: Is There Life After Death?
  • 21:15
    Telescope
  • 22:00
    Cake Boss: Blushing Brides & Busy Bakers
  • 22:22
    Cake Boss: Apples, Arguments & Animal Prints
Пълна програма
  • 20:30
    Човек, огън, храна
  • 21:00
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета
  • 21:30
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета
  • 22:00
    Невъзможен ресторант
Пълна програма
  • 20:35
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 21:00
    Бънсен зверчето
  • 21:20
    Бънсен зверчето
  • 21:50
    Спонджбоб Квадратни Гащи
Пълна програма
  • 20:30
    "По пътя към Пьончан"
  • 20:55
    Новини
  • 21:00
    Снукър: турнир "Мастърс", полуфинали, директно
Пълна програма
  • 18:45
    "Магьосникът на лъжите", биографична драма, САЩ, 2017; реж. Бари Левинсън, с Робърт Де Ниро, Мишел Пфайфър, Алесандро Нивола, Кристен Конъли, [12+]
  • 21:00
    "Социална мрежа", , САЩ, 2010; реж. Дейвид Финчър, с Джеси Айзенберг, Джъстин Тимбърлейк, Андрю Гарфийлд, Рашида Джоунс, Бренда Сонг, [12+]
  • 23:00
    "Логан: Върколакът", екшън - драма - фентъзи, САЩ, 2017; реж. Джеймс Манголд, с Хю Джакман, Патрик Стюарт, Дафне Кийн, Бойд Холбрук, Стивън Мърчант, [18+]
Пълна програма
  • 20:45
    The Lion Guard
  • 21:15
    Goldie & Bear
  • 21:30
    Mickey And The Roadster Racers
  • 22:00
    Doc McStuffins
Пълна програма
  • 20:35
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 21:00
    Бънсен зверчето
  • 21:20
    Бънсен зверчето
  • 21:50
    Спонджбоб Квадратни Гащи
Пълна програма
  • 20:10
    Murder Calls: Wolf In Sheep's Clothing
  • 21:05
    Forbidden: Dying for Love: The Girl with the Gold Earring
  • 22:00
    Dating Game Killer
  • 23:50
    Kindred Spirits: Cabin In The Woods
Пълна програма
  • 20:30
    National Icons: Bolt vs Farah
  • 21:00
    Top: Spain
  • 21:25
    In the Name of Good: Samuel Eto'o
  • 21:55
    The Truth About...: Bayern Munich
Пълна програма
  • 20:10
    Shooting Gallery
  • 21:00
    Jim Shockey's Uncharted
  • 21:50
    Uncharted
  • 22:40
    Jim Shockey's The Professionals
Пълна програма
  • 20:30
    Спецове в заложната къща: Подземни залози
  • 21:00
    Спецове в заложната къща: По стъпките на Роки
  • 21:30
    Спецове в заложната къща: Да живее Рик!
  • 22:00
    Най-доброто от "Американски антиквари": Най-доброто от легендарната Америка
Пълна програма
  • 20:00
    Лице в лице, еп. 6
  • 21:00
    Даяна: Нейната история, с нейните думи, еп. 1
  • 23:25
    Майкъл Уеър: Без цензура, еп. 8
Пълна програма
  • 20:00
    "Пингвините на Мистър Попър" - комедия (САЩ, 2011), режисьор - Марк Уотърс, актьори -Олга Мередиц, Джим Кери,Карла Гуджино, Анджела Лансбъри и др.
  • 22:00
    "Х-мен: Последният сблъсък" - трилър, екшън, фентъзи (САЩ, 2006), режисьор - Брет Ратнър, актьори - Хю Джакман, Иън Маккелън, Хали Бери, Патрик Стюарт,  Ребека Ромийн,  Ана Пакуин, Фамке Янсен, Джеймс Марсдън, Елън Пейдж, Бен Фостър, Вини Джоунс, Келси Гр
Пълна програма
  • 20:45
    Тоталкар; сезон 1, епизод 7, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2016
  • 21:20
    Тоталкар; сезон 1, епизод 8, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2016
  • 21:50
    Тийн вълк; сезон 6, епизод 10, драма, научна фантастика, САЩ, 2017
  • 22:45
    Тийн вълк; сезон 6, епизод 11, драма, научна фантастика, САЩ, 2017
Пълна програма
  • 20:45
    Отмъщението; сезон 1, епизод 10, драма, мистерия, Турция, 2013
  • 22:00
    Отмъщението; сезон 1, епизод 11, драма, мистерия, Турция, 2013
  • 23:10
    Медиум; сезон 2, епизод 17, криминален, драма, САЩ, 2006
Пълна програма
  • 19:00
    О Джей: Виновен в Лас Вегас
  • 21:00
    До живот, за да останеш жив: Артър Хъчинсън
  • 22:00
    Разтърсващи престъпления: Австралия: Дарси Фрийман
  • 23:00
    Ловецът на убийци: Куршум с моето име
Пълна програма
  • 19:35
    Нещата, които трябва да направиш в Денвър, преди да умреш
  • 21:50
    96 минути
  • 23:45
    Кръв
Пълна програма
  • 20:20
    Вера Алентова, Алексей Баталов, Ирина Муравьёва в фильме Владимира Меньшова "Москва слезам не верит" (12+)
  • 22:50
    Владимир Меньшов, Фёдор Лавров, Наталья Ткаченко в фильме "Ивановы" (12+)
Пълна програма
  • 20:00
    Худ.фильм "Бедный, бедный Павел" 12+
  • 22:00
    Док.фильм "Новый век русского театра" Молодые театры
  • 23:00
    "Израиль за неделю"
Пълна програма
  • 20:00
    Расплата. Х/ф
  • 23:00
    Романтика романса. Гала-концерт
Пълна програма
  • 20:30
    The King of Queens
  • 21:00
    The King of Queens
  • 21:30
    Punk'd
  • 22:00
    Punk'd
Пълна програма
  • 20:34
    Massaging Her Best Friend's Husband (18+)
  • 20:59
    My Stepsister (18+)
  • 21:25
    Back Room Bangathon (18+)
  • 22:00
    Boning My Boss (18+)
Пълна програма
  • 17:30
    Тенис: ASB Classic, Оукланд (2018 ATP WORLD TOUR 250 - полуфинали, повторение)
  • 21:45
    Пряко: Футбол: Лас Палмас - Валенсия (Примера Дивисион, сезон 2017/18)
  • 23:35
    "Какво убива пчелите?" - документален филм
Пълна програма
  • 20:30
    Седмичен обзор
  • 21:10
    Прогноза за времето и агропрогноза
  • 21:20
    Борсова информация
  • 21:25
    Агрокоментар
Пълна програма
  • 08:55
    Japan Queen Tournament
Пълна програма
  • 20:30
    Fuel Tv presents Camp Woodward
  • 21:00
    Firsthand
  • 21:30
    Firsthand
  • 22:00
    Drive Thru Australia
Пълна програма
  • 20:40
    Майстори на шпионажа (3)
  • 21:25
    Търсачи на Библията (2)
  • 22:20
    Как климатът определя облика на историята (2)
  • 23:20
    Майстори на шпионажа (4)
Пълна програма
  • 20:30
    Стоян зографът
  • 21:30
    Древните китайски съкровища
  • 22:00
    Скътани в Родопите
  • 22:30
    Шопска плетеница
Пълна програма
  • 20:35
    InterMezzo
  • 21:30
    Haendel's Agrippina at the Theater an der Wien
Пълна програма
  • 19:30
    Футбол: Шефилд Уенздей - Кардиф Сити, мач от Чемпиъншип, директно
  • 21:25
    Студио "Чемпиъншип", директно
  • 22:00
    Студио "Баскетбол", директно
  • 22:30
    Баскетбол: Кливланд Кавалиърс - Оклахома Сити Тъндър, мач от НБА, директно
Пълна програма
  • 20:00
    Тенис: Стив Джонсън - Роберто Баутиста Агут (ASB Classic, Оукланд; 2018 ATP WORLD TOUR 250 - повторение)
  • 21:50
    Тенис: Джак Сок - Петер Гойовчик (ASB Classic, Оукланд; 2018 ATP WORLD TOUR 250 - повторение)
  • 23:00
    "Летище: В денонощен ритъм" - 3 еп., документален филм
Пълна програма
  • 19:30
    Футбол: Манчестър Сити - Нюкасъл Юнайтед, мач от английската Висша лига, директно
  • 21:25
    Студио "Висша лига", директно
  • 22:00
    Футбол: Брайтън & Хоув Албиън - Челси, мач от Висшата лига, повторение
Пълна програма
  • 20:10
    Предсмъртни обаждания: Вълк в овча кожа
  • 21:05
    Забранено: Гладни за любов: Момичето със златната обеца
  • 22:00
    Сериен убиец от телевизията
  • 23:50
    Сродни души или духове?: Хижа в гората
Пълна програма
  • 20:00
    "PLAYGASM" с Краси Петров, (п)
  • 21:00
    "Шоуто на играчите" вечерно токшоу с Павел и Христо, (п)
  • 22:00
    "Карамел" - предаване за красиви жени и интересни мъже
Пълна програма
  • 20:35
    "Междузвездни войни: Епизод VІ - Завръщането на джедаите", екшън - фантастика, САЩ, 1983; реж. Ричард Марканд, с Марк Хамил, Харисън Форд, Кари Фишър, Били Дий Уилямс, Антъни Даниелс, [12+]
  • 22:45
    "Междузвездни войни: Епизод VII - Силата се пробужда", екшън - фантастика, САЩ, 2015; реж. Джефри Джейкъб "Джей Джей" Ейбрамс, с Харисън Форд, Марк Хамил, Кери Фишър, Адъм Драйвър, Дейзи Ридли, [12+]
Пълна програма
  • 20:05
    "Централа Берлин ІІ, 9 еп.", шпионски трилър, САЩ, 2017; реж. Джузепе Капотонди, с Ричард Армитидж, Рис Айфънс, Ричард Дженкинс, Лийланд Орсър, Мишел Форбс, [15+]
  • 21:00
    "Глутница ІІ, 2 еп.", криминална драма, Полша, 2017; реж. Кася Адамик, Ян П. Матушински, с Лешек Лихота, Александра Поплавска, Анджей Жилински, Дагмара Бак, Мачей Миколайчик, [12+]
  • 22:00
    "Берлински Вавилон І, 1 еп.", криминална драма, Германия, 2017; реж. Том Тиквер, Ахим Фон Борис, Хенк Хандлюгтен, с Фолкер Брух, Лив Лиза Фрийс, Леони Бенеш, Валера Каничшеф, Дмитри Александров, [18+]
  • 22:45
    "Берлински Вавилон І, 2 еп.", криминална драма, Германия, 2017; реж. Том Тиквер, Ахим Фон Борис, Хенк Хандлюгтен, с Фолкер Брух, Лив Лиза Фрийс, Леони Бенеш, Валера Каничшеф, Дмитри Александров, [18+]
Пълна програма
  • 20:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 21:00
    Света София - българският Помпей (образователен филм за религиозен туризъм)
  • 21:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 22:00
    Вино в кърпа (образователен филм за селски туризъм)
Пълна програма
  • 20:45
    Blaze and the Monster Machines
  • 21:05
    Dora the Explorer
  • 21:50
    Nella the Princess Knight
  • 22:15
    The Day Henry Met...
Пълна програма
  • 20:30
    Обрат: Шпионите на Вашингтон, сезон 1, еп. 10, САЩ, военен, 2014
  • 21:15
    Клондайк, сезон 1, еп. 5, Канада, САЩ, екшън/приключенски, 2014
  • 22:00
    Ченге, сезон 1, еп. 6, САЩ, екшън/приключенски, 2012
  • 22:45
    Ресторантът, сезон 1, еп. 1, Швеция, иторически/драма, 2017
Пълна програма

Сериали

bTV Lady 21:00
"Твоят мой живот" - сериал, с.2
Bulgaria ON AIR 21:00
Черни коне - сериал, драма
Fox Life 21:00
Отчаяни съпруги - пети сезон, еп. 6
Fox Crime 21:00
Бул - втори сезон, еп. 21
Viasat History 21:05
Жени воини, сезон 1, еп. 2

Всички предавания

Спорт

MAX Sport 3 20:55
Студио "Футбол"
Diema Sport 21:00
Футбол: Нант - Монпелие, мач от френската Лига 1, директно
Ring.BG 21:00
Екстремни спортове
Kanal 3 21:15
"Спорт в обектива"
PRO 7 21:15
"Зимните игри на ProSieben" - шоу

Всички предавания

Филми

Cinemax 21:00
"Винил І, 9 еп.", музикална драма, САЩ, 2016; реж. Карл Франклин, с Боби Канавалe, Оливия Уайлд, Рей Романо, Ато Есандо, Макс Кейзла, [18+]
HBO 21:00
"Kingsman: Златният кръг", шпионска комедия, Великобритания, 2017; реж. Матю Вон, с Колин Фърт, Джулиан Мур, Тарън Еджертън, Марк Стронг, Холи Бери, [18+]
HBO HD 21:00
"Kingsman: Златният кръг", шпионска комедия, Великобритания, 2017; реж. Матю Вон, с Колин Фърт, Джулиан Мур, Тарън Еджертън, Марк Стронг, Холи Бери, [18+]
TVT 21:00
Обратен ход (образователен филм за познавателен туризъм)
Bloomberg TV Bulgaria 21:00
Пуерто Рико - остров на дългове и възможности - док. филм на Bloomberg

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}