ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 20:00
    По света и у нас Информационна емисия
  • 20:30
    Спортни новини
  • 20:45
    Стар Трек: Пропадане в мрака игрален филм /САЩ, 2013г./, режисьор Джей Джей Ейбръмс, в ролите: Крис Пайн, Закари Куинто, Бенедикт Къмбърбач, Карл Ърбън, Зоу Сандана и др. (12)
  • 23:00
    По света и у нас Информационна емисия
Пълна програма
  • 20:00
    "Джак, убиецът на великани" - фентъзи, драма, приключенски (САЩ, 2013), ,ежисьор - Брайън Сингър, актьори - Никълъс Холт, Елеанор Томлинсън, Юън Макгрегър, Стенли Тучи и др. 
  • 22:00
    "Папараци" - телевизионен таблоид
  • 23:00
    Премиера: "Хрониките на Шанара" - сериал, с.2, еп. 5
Пълна програма
  • 20:00
    "Мръсна игра"- с уч. на Никълъс Кейдж, Никол Кидман, Кам Жиганде, Даш Михок и др.
  • 21:50
    "Плачът на слънцето" - с уч. на Моника Белучи, Том Скерит, Кол Хаузър, Брус Уилис и др.
Пълна програма
  • 19:50
    Момичето с перлената обица - драма, Великобритания, Люксембург, 2003 г.; режисьор: Питър Уебър; в ролите: Скарлет Йохансон, Килиън Мърфи, Колин Фърт, Том Уилкинсън, Алакина Ман
  • 21:30
    Новините ON AIR
  • 22:00
    Тялом и духом - криминален сериал
  • 23:00
    Мадам Бовари - драма, романтичен, Франция, 1991 г.; режисьор: Клод Шаброл; в ролите: Изабел Юпер, Жан-Франсоа Балмер, Кристоф Малавоа, Жан Ян, Люка Белво
Пълна програма
  • 20:00
    Invest/Or с Йордан Кирилов
  • 21:00
    Boom&Bust с Владимир Сиркаров и Кузман Илиев
  • 21:30
    VIB - док. поредица, автор Биляна Митева
  • 22:00
    Иноватори - док. поредица на Bloomberg
Пълна програма
  • 20:10
    Медиум; сезон 2, епизод 2, криминален, драма, САЩ, 2005
  • 21:05
    Медиум; сезон 2, епизод 3, криминален, драма, САЩ, 2005
  • 22:00
    Дог и Бет на лов за бегълци; сезон 3, епизод 7, криминален, риалити, САЩ, 2015
  • 22:55
    Дог и Бет на лов за бегълци; сезон 3, епизод 8, криминален, риалити, САЩ, 2015
Пълна програма
  • 20:10
    Нападението на гигантската медуза
  • 21:05
    В челюстите на акулата
  • 22:00
    Нападения на акули
  • 22:55
    Диви и истински: Нападения на котки
Пълна програма
  • 20:10
    "Легенда 17" - игрален филм
  • 22:00
    "Неделник" с Волен Сидеров - публицистично предаване
Пълна програма
  • 19:50
    "Линденщрасе" - сериал
  • 20:20
    Световен журнал
  • 21:00
    Новини
  • 21:15
    "Местопрестъплението: Baus?nden" - криминална поредица, ФРГ, 2018
Пълна програма
  • 20:00
    Загадки при разпродажби сериен тв филм /4, последен епизод/
  • 21:25
    Сляпата Вайша анимационен филм /2016 г./, режисьор Теодор Ушев
  • 21:35
    Атентатът Сараево 1914 година игрален филм /Австрия, Чехия, 2014 г./, режисьор Андреас Прохазка, в ролите: Флориан Тайхмайстер, Хайно Ферх, Мелика Форутан, Юрай Кукура, Ервин Щайнхауер и др.
  • 23:15
    Добър ден с БНТ 2 /п/
Пълна програма
  • 20:10
    Cloudy with a Chance of Meatballs
  • 20:20
    Cloudy with a Chance of Meatballs
  • 20:35
    Dorothy and the Wizard of Oz
  • 20:45
    Dorothy and the Wizard of Oz
Пълна програма
  • 18:45
    "Китайски зодиак" -  екшън, приключенски (Chinese Zodiac, Хонг Конг,  Китай,2012), режисьор - Джеки Чан, актьори - Джеки Чан, Оливър Плат, Стивън Чанг, Катлин Дешел и др.
  • 21:00
    bTV Новините - централна емисия
  • 21:45
    bTV Репортерите - предаване за журналистически филми и разследвания
  • 22:00
    "Живот назаeм" - трилър, фантастика (САЩ, Канада, 2010), режисьор - Мигел Сапочник, актьори - Джъд Лоу, Форест Уитъкър, Алис Брага, Лив Шрайбър, Карис ван Хоутен,  Джо Пинг, Лиза Лапира и др. 
Пълна програма
  • 19:00
    "Империум: Помпей" - драма, исторически (Италия, 2007, втора част), режисьор - Джулио Базе, актьори - Лоренцо Креспи, Андреа Осварт. Масимо Вентуриело и др.
  • 21:00
    "Да напуснеш Лас Вегас" - драма, романтичен (Франция, Великобритания, САЩ, 1995), режисьор - Майк Фиджис, актьори - Никълъс Кейдж, Елизабет Шу, Джулиан Сандс, Ричард Люис, Валерия Голино и др.
  • 23:15
    "Братя" - драма (САЩ 2009), режисьор - Джим Шеридан, актьори - Тоби Магуайър, Джейк Джиленхол,  Натали Портман, Бейли Медисън, Сам Шепърд, ,  Клифтън Колинс - младши, Кери Мълиган и др.
Пълна програма
  • 19:30
    "Хотел "Елеон" - сериал
  • 20:30
    "Шрек завинаги" - анимация, комедия, приключенски (САЩ, 2010), сценаристи - Дарън Лемке, Джош Клауснър, режисьор - Майк Митчъл
  • 22:30
    "Мутра по заместване" - сериал, с.2
  • 23:30
    "Столичани в повече" - комедиен сериал
Пълна програма
  • 20:00
    "Cool…T" - лайфстайл предаване с водеща Петя Дикова
  • 21:00
    "Твоят мой живот" - сериал, с.1
  • 22:30
    Премиера: "Друговремец" - сериал, с.3, еп.6
  • 23:30
    "Необходима грубост" - сериал
Пълна програма
  • 20:10
    Бен 10
  • 20:20
    The Happos Family
  • 20:25
    Бен 10
  • 20:35
    Бен 10
Пълна програма
  • 19:25
    "Момичешки работи", комедия, САЩ, 2016; реж. Дори Бартън, с Кейти Сакоф, Джейд Петиджон, Джеръми Систо, Хедър Матарацо, Джуди Рейес, [12+]
  • 21:00
    "Любов и приятелство", романтична драма, Ирландия, 2015; реж. Уит Стилман, с Кейт Бекинсейл, Клое Севини, Ксавие Самюъл, Стивън Фрай, Том Бенет, [12+]
  • 22:35
    "Тя (2016)", криминален трилър, Франция, 2016; реж. Пол Верховен, с Изабел Юпер, Лоран Лафит, Ан Консини, Шарл Берлен, Виржини Ефира, [18+]
Пълна програма
  • 19:20
    "Народът срещу Лари Флинт", комедийна драма, САЩ, 1996; реж. Милош Форман, с Уди Харелсън, Къртни Лав, Едуард Нортън, Брет Харелсън, Дона Хановър, [15+]
  • 21:30
    "Химия", комедийна драма, Полша, 2015; реж. Бартош Прокопович, с Агниешка Зулевска, Томаш Шухард, Данута Стенка, Ерик Любос, Анита Янча, [12+]
  • 23:15
    "Площад Америка", драма, Гърция, 2016; реж. Янис Сакаридис, с Янис Станкоглу, Макис Пападимитриу, Василис Кукалани, Ксения Даниа, Александрос Логотетис, [12+]
Пълна програма
  • 20:00
    Reliable Sources
  • 21:00
    African Voices
  • 22:00
    Fareed Zakaria GPS
  • 23:00
    CNN Newsroom
Пълна програма
  • 20:00
    "Четири жени и любовта" - романтичен филм с уч. на Софи Шут, Харди Крюгер мл., Клодел Декерт и др.
  • 22:00
    "Лена Лоренц: Мигове любов" - романтичен филм с уч. на Патрициа Олитцки, Ева Матс, Фред Стилкраут, Верена Алтенбергер и др., /п/
Пълна програма
  • 20:00
    "Кралят на скорпионите 4: Походът на силата" - приключенски екшън с уч. на Виктор Уебстър, Елън Холман, Уил Кемп, Бари Бостуик, Рутгер Хауър, М.Емет Уолш и др.,
  • 22:10
    "Последен изход" - сериал
  • 23:15
    Професионална борба: "Челен сблъсък"
Пълна програма
  • 20:00
    Дивото семейство от Аляска: Глутницата се завръща
  • 21:00
    Ед Стафърд: Изоставен: България: Родопите
  • 22:00
    Милионите на Ескобар: Затворникът
  • 23:00
    Идрис Елба -боецът: Епизод 3
Пълна програма
  • 19:55
    Как са го направили?: Епизод 16
  • 20:20
    СЛЪНЧЕВА ИМПЕРИЯ: Ръбът на мрака
  • 21:10
    СЛЪНЧЕВА ИМПЕРИЯ: Небето над нас
  • 22:00
    Атари: Разбивачи на кодове: Епизод 20
Пълна програма
  • 20:10
    Хотел "Трансилвания": Сериалът
  • 20:30
    Аз съм по средата
  • 21:00
    Приключенията на Рапунцел и разбойника
  • 21:30
    Цената на славата
Пълна програма
  • 20:05
    "Изследователи: Направи си сам наука"
  • 20:30
    "Изследователи: Направи си сам наука"
  • 21:00
    "Наука за мехурчетата"
  • 22:00
    "Загадката на материята"
Пълна програма
  • 20:00
    Кученце в джобче - сериал
  • 20:30
    Бакуган - анимационен сериал
  • 20:50
    Клуб Уинкс - анимационен сериал
  • 21:35
    Пълна къща - сериал
Пълна програма
  • 20:00
    Времена и нрави - с проф. Юлиан Вучков
  • 23:00
    Новини
  • 23:30
    Психологически портрет - с Рени Анастасова
Пълна програма
  • 20:00
    Ски полети: Световно първенство в Оберсдорф, състезание
  • 20:55
    Новини
  • 21:00
    Снукър: турнир "Мастърс", финал, директно
Пълна програма
  • 19:00
    Футбол: Бундеслига, Шалке 04 - Хановер, директно
  • 21:00
    Футбол: Бундеслига, обзор на кръга
  • 22:15
    Куриози
  • 22:30
    Спускане с шейни: Световна купа (мъже) в Лилехамер, втори манш
Пълна програма
  • 20:15
    Супер конструкция, супер кола, сезон 2, еп. 4
  • 21:10
    Градът на бялата мечка, сезон 2, еп. 2
  • 22:00
    Дивото зове, сезон 1, еп. 3
  • 22:45
    Голямата страшна гора, сезон 1, еп. 3
Пълна програма
  • 20:15
    Sports Adventure
  • 20:45
    Ama Motocross Series Highlights
  • 21:40
    Night Of The Jumps
  • 22:35
    Monster Knock Outs
Пълна програма
  • 20:00
    ЗОНА ЗА ПОЗДРАВИ - LIVE /телевизионно шоу за поздрави - на живо/
Пълна програма
  • 20:00
    На гости при Джада
  • 20:30
    На гости при Джада
  • 21:00
    Ловци на къщи
  • 21:30
    Ловци на къщи
Пълна програма
  • 20:00
    Сексът и градът - първи сезон, еп. 7
  • 20:30
    Сексът и градът - първи сезон, еп. 8
  • 21:00
    Американска съпруга - първи сезон, еп. 10
  • 21:30
    Американска съпруга - първи сезон, еп. 11
Пълна програма
  • 20:05
    Безследно изчезнали - трети сезон, еп. 19
  • 21:00
    Бул - първи сезон, еп. 20
  • 21:55
    Престъпни намерения - тринадесети сезон, еп. 2
  • 22:50
    Убийства в Рая - четвърти сезон, еп. 1
Пълна програма
  • 18:10
    "Карибски пирати 3: На края на света", фентъзи - комедия, САЩ, 2007; реж. Гор Вербински, с Джони Деп, Орландо Блум, Кийра Найтли, Джефри Ръш, Джак Дейвънпорт, [12+]
  • 21:00
    "Скрити числа", биографична драма, САЩ, 2016; реж. Тиодор Мелфи, с Тараджи Пенда Хенсън, Октавия Спенсър, Джанел Моне, Кевин Костнър, Кирстен Дънст, [12+]
  • 23:10
    "Изборът на краля", биографична драма, Норвегия, 2016; реж. Ерик Попе, с Йеспер Кристенсен, Андерш Босмо Кристиансен, Карл Марковиц, Тува Новотни, Катарина Шютлер, [12+]
Пълна програма
  • 19:55
    Рим: империя без предел, сезон 1, еп. 1
  • 21:00
    37 дни - пътят към Първата световна война, сезон 1, еп. 3
  • 22:00
    Личният живот на кралските особи, сезон 1, еп. 3
  • 22:50
    Елизабет и нейните врагове, сезон 1, еп. 3
Пълна програма
  • 20:00
    В търсене на Хитлер: Нацистката колония
  • 21:00
    Изковани в огъня: Мечове пеперуда
  • 22:00
    Свирепи автомеханици: Хок 45-и
  • 23:00
    Проклятието на остров Оук: Семейството си остава семейство
Пълна програма
  • 19:30
    Риби и такъми - тв поредица, четвърти сезон
  • 20:30
    НАСЛУКА - тв поредица
  • 21:30
    АВТОХОБИ - тв поредица
  • 22:00
    През планини и морета - тв поредица
Пълна програма
  • 20:00
    "Дот"
  • 20:25
    "Конни"
  • 20:50
    "Кайю"
  • 21:15
    "Хари и неговата кофа, пълна с динозаври "
Пълна програма
  • 20:00
    "Спорт в обектива"
  • 21:00
    НОВИНИ
  • 21:30
    "Холивуд" с Ивелина Кунчева
  • 22:00
    "Интервю" с Наделина Анева/п/
Пълна програма
  • 20:00
    US Топ
  • 21:00
    JDM
  • 21:15
    Тюбс
  • 23:45
    Субкултура
Пълна програма
  • 19:55
    "А сега нещо напълно различно" - комедия с Джон Клийз, Майкъл Пейлин.
  • 21:25
    "Безчувствен" - комедия с Матю Пери, Лин Колинс.
  • 23:00
    "Супергеройски филм" - екшън филм / комедия с Дрейк Бел, Лесли Нилсен.
Пълна програма
  • 20:00
    Fired by Mum and Dad
  • 21:00
    Fired by Mum and Dad
  • 22:00
    Кетфиш: ТВ шоуто
  • 23:00
    Кетфиш: ТВ шоуто
Пълна програма
  • 20:00
    2018 GRAMMYs: The Nominees
  • 21:00
    Powerplay! This Week's MTV Top 20
  • 22:30
    Selena Gomez: Hitlist
  • 23:00
    2017 MTV EMA
Пълна програма
  • 19:00
    Ultimate Weekend Anthems!
  • 21:00
    Sunday Sessions
Пълна програма
  • 20:00
    Мадагаскар, сезон 1, еп. 1
  • 20:55
    Микро чудовища, сезон 1, еп. 2
  • 21:50
    Вълнест мамут: Аутопсията
  • 22:40
    Животинска полиция "Финикс", сезон 1, еп. 3
Пълна програма
  • 20:00
    Пробив, еп. 2
  • 21:00
    Произход: Пътешествието на човечеството, еп. 2
  • 22:00
    Историята за нас с Морган Фрийман, еп. 1
  • 23:00
    Историята за Бог с Морган Фрийман, еп. 5
Пълна програма
  • 19:45
    Кралица на тигрите, еп. 1
  • 20:40
    Най-известният тигър в света, еп. 1
  • 21:40
    Невероятният д-р Пол - четвърти сезон, еп. 4
  • 22:25
    Кралица на тигрите, еп. 1
Пълна програма
  • 19:30
    Баскетбол: Мач от испанската баскетболна лига, директно, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 21:10
    Студио "Баскетбол", директно
  • 21:30
    Обзор на кръга в Чемпиъншип (2017-18), 23-и епизод
  • 22:00
    Баскетбол: Мач от испанската баскетболна лига, повторение
Пълна програма
  • 20:00
    Неделно "Времи". Информационно-аналитическа програма
  • 21:30
    "Какво? Къде? Кога?". Децата на XXI век
  • 22:40
    Филм "Особености на националния лов"
Пълна програма
  • 20:00
    "Звездите празнуват" - музикална програма
  • 21:00
    "Фен Клуб" - музика по избор на зрителите
Пълна програма
  • 20:00
    "Звездите на България" - музикален гост и инфо
  • 20:30
    "Песните на България" - музикална програма
  • 21:00
    "Гласове от България" - музикална програма
  • 21:30
    "Поздрав от България" - избрана фолклорна програма
Пълна програма
  • 20:05
    "Хитовете на Планета HD"- нон-стоп музика
  • 21:00
    "Промо" - нови видеоклипове
  • 21:05
    "Хитовете на Планета HD"- нон-стоп музика
  • 22:00
    "Планета Live" - музикална програма
Пълна програма
  • 20:05
    "20-те най-зрелищни истории в Супер Боула: Нощна на американския футбол по ProSieben"
  • 21:40
    ran: Американски футбол - студио
  • 22:05
    Американски футбол от НФЛ
  • 23:35
    ran: Американски футбол - студио
Пълна програма
  • 19:00
    ПРЯКО: Италия, Серия А: Каляри - Милан
  • 21:00
    Жилет световен спорт
  • 21:45
    ПРЯКО: Италия, Серия А: Интер - Рома
  • 23:40
    Италия, Серия А: Аталанта - Наполи
Пълна програма
  • 20:05
    "Търси се" - реалити
  • 21:15
    "Ченгето на мола 2" - комедия, САЩ, 2015
  • 23:10
    "Аз съм звезда - измъкнете ме оттук!" - шоу
Пълна програма
  • 19:00
    "Утрото на Русия"
Пълна програма
  • 20:00
    "В Ню Йорк с Виктор Топалер"
  • 21:00
    Игрален филм
  • 23:00
    "Руски акцент"
  • 23:30
    Сериал: "Автобусът"
Пълна програма
  • 19:55
    "Проектът Суперкуче: Помощници на четири лапи" - доку-поредица
  • 20:55
    Новини
  • 21:15
    "Индиана Джоунс и последният кръстоносен поход" - приключенски екшън филм, САЩ, 1989
  • 23:50
    "Час пик 2" - екшън комедия, САЩ, 2001
Пълна програма
  • 20:00
    "Алтернативи" - с водещ Г. Колев
  • 21:30
    Пътят на война - филм за отец Георги
  • 22:15
    Новини. Прогноза за времето/повторение/
  • 22:30
    "Час по България" /повторение/
Пълна програма
  • 18:30
    Голове в неделя
  • 20:30
    Футболна сутрин: върховите моменти
  • 22:00
    Голове в неделя
Пълна програма
  • 20:15
    ALVINNN!!! und die Chipmunks
  • 20:45
    Trolljager - Geschichten aus Arcadia
  • 21:15
    Snapped - Wenn Frauen toten
  • 22:10
    Snapped - Wenn Frauen toten
Пълна програма
  • 19:20
    Изкуството да пееш фалшиво - драма, Франция, 2015, режисьор Ксавие Джаноли, с Катрин Фро, Криста Тере, Андре Маркон, Мишел Фо, Обер Фенуй, Силвен Дюед
  • 22:00
    Регионите отблизо-предаване на Телемедиа
  • 23:00
    Отвъд страха- документален филм
Пълна програма
  • 19:00
    Airplay Chart
  • 21:00
    We Love Music
Пълна програма
  • 20:00
    Малко и ужасно: Мини куджо
  • 21:00
    Дебеличкият ми любимец: Пълен котарак и пухкаво чихуахуа
  • 22:00
    Знаменитости в битка с килограмите: Епизод 1
  • 23:00
    Богинята на косите: Богинята на екстеншъните от Стейтън Айлънд
Пълна програма
  • 20:00
    Да обиколим българските училища - Перник
  • 20:30
    Образи от България - София
  • 21:00
    Това е България - Неугаснали традиции
  • 21:30
    Бонсай - миниатюра на природната красота
Пълна програма
  • 20:00
    Спасители на плажа в Дърбан
  • 20:30
    Спасители на плажа в Дърбан
  • 21:00
    Най-тайните естествени водни басейни за плуване
  • 22:00
    Загадки в Белия дом
Пълна програма
  • 20:00
    Спасители на плажа в Дърбан
  • 20:30
    Спасители на плажа в Дърбан
  • 21:00
    Най-тайните естествени водни басейни за плуване
  • 22:00
    Загадки в Белия дом
Пълна програма
  • 19:45
    Раздялата (2006), 2006
  • 21:30
    Флиртология, САЩ, комедия/романтичен, 2008
  • 23:10
    Джаки Браун, САЩ, криминален/трилър, 1997
Пълна програма
  • 20:00
    Новини
  • 20:30
    Новини
  • 21:00
    Новини
  • 21:30
    "Код Спорт" - спортно обзорно предаване (повторение)
Пълна програма
  • 20:00
    Двама лакоми италианци - втори сезон, еп. 2
  • 21:05
    Пекарната на Рудолф - втори сезон, еп. 29
  • 21:35
    Пекарната на Рудолф - втори сезон, еп. 30
  • 22:05
    На гости на Найджела- кулинарно предаване, еп. 3
Пълна програма
  • 18:00
    Вечни хитове
  • 22:00
    Тор 10 на VH1 от тази седмица
  • 23:00
    VH1 Chill
Пълна програма
  • 20:00
    Нещо назаем - Комедия, Драма, Романтичен, 2011, Режисьор: Люк Грийнфилд, В ролите: Кейт Хъдсън, Джон Красински, Ашли Уилямс, Стив Хауей, Дженифър Гудуин, Колин Еглисфилд
  • 22:00
    Съучастникът - Трилър, Екшън, Драма, 2004, Режисьор: Майкъл Ман, В ролите: Том Круз, Джейми Фокс, Джейда Пинкет Смит
Пълна програма
  • 20:15
    "Хит или боклук" - доку-поредица
  • 21:15
    "Проми кралица на пазаруването" - документация
Пълна програма
  • 19:30
    Гатака - игрален филм
  • 21:35
    Семейство Симпсън - двадесет и втори сезон, еп. 12
  • 22:00
    Необикновените - първи сезон, еп. 12
  • 22:55
    Необикновените - първи сезон, еп. 13
Пълна програма
  • 20:00
    Dance Classics!
  • 23:00
    Decade's Biggest Tunes
Пълна програма
  • 20:00
    FTV SPECIAL
  • 20:25
    F-PEOPLE
  • 20:30
    FTV SPECIAL
  • 20:55
    FASHION WEEK
Пълна програма
  • 19:40
    Nothing But Hits
Пълна програма
  • 19:30
    "Суперхирургия" - 1 еп.
  • 20:20
    "Студио за татуировки" - 10 еп.
  • 21:10
    "Кошмарни съседи" - 503 еп.
  • 22:00
    "Нeпознат в дома ми" - 1 и 2 еп.
Пълна програма
  • 20:00
    Реакция - публ. предаване
  • 21:00
    Вечерни Новини
  • 21:10
    Реакция - публ. предаване
  • 22:00
    Новини
Пълна програма
  • 20:10
    Поплавочный практикум
  • 20:40
    Под водой с ружьем
  • 21:05
    Рыбалка с Нормундом Грабовскисом
  • 21:35
    Уральская рыбалка
Пълна програма
  • 20:00
    "От местопрестъплението" - сериал, сезон 7
  • 21:00
    "S.W.A.T.- Специален отряд" - екшън с уч. на Самюел Джаксън, Колин Фарел, Мишел Родригес, Ел Ел Кул Джей, Джеръми Ренър, Оливър Мартинес и др.
  • 23:30
    "От местопрестъплението" - сериал, сезон 7, /п/
Пълна програма
  • 19:45
    Extreme Engineering: Malaysia Smart Tunnel
  • 20:30
    Extreme Engineering: Sakhalin Oil and Ice
  • 21:15
    Rattlesnake Republic: The Third Wheels
  • 22:00
    Cake Boss: Castles, Cannolis & Cartoon Characters
Пълна програма
  • 20:00
    Човек, огън, храна
  • 20:30
    Човек, огън, храна
  • 21:00
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета
  • 21:30
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета
Пълна програма
  • 20:05
    Опасният Хенри
  • 20:35
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 21:00
    Бънсен зверчето
  • 21:20
    Бънсен зверчето
Пълна програма
  • 20:00
    Ски полети: Световно първенство в Оберсдорф, състезание
  • 20:55
    Новини
  • 21:00
    Снукър: турнир "Мастърс", финал, директно
Пълна програма
  • 18:10
    "Карибски пирати 3: На края на света", фентъзи - комедия, САЩ, 2007; реж. Гор Вербински, с Джони Деп, Орландо Блум, Кийра Найтли, Джефри Ръш, Джак Дейвънпорт, [12+]
  • 21:00
    "Скрити числа", биографична драма, САЩ, 2016; реж. Тиодор Мелфи, с Тараджи Пенда Хенсън, Октавия Спенсър, Джанел Моне, Кевин Костнър, Кирстен Дънст, [12+]
  • 23:10
    "Изборът на краля", биографична драма, Норвегия, 2016; реж. Ерик Попе, с Йеспер Кристенсен, Андерш Босмо Кристиансен, Карл Марковиц, Тува Новотни, Катарина Шютлер, [12+]
Пълна програма
  • 14:00
    Поп Топ с Мартин Геновски
  • 22:00
    FIreStage
  • 23:00
    Music of BG
Пълна програма
  • 19:55
    PJ Masks
  • 20:20
    P-King Duckling
  • 20:45
    The Lion Guard
  • 21:15
    Goldie & Bear
Пълна програма
  • 20:05
    Опасният Хенри
  • 20:35
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 21:00
    Бънсен зверчето
  • 21:20
    Бънсен зверчето
Пълна програма
  • 20:10
    Grave Secrets: What My Mother Knew
  • 21:05
    Who Killed Jane Doe?: Her Whispering Bones
  • 22:00
    Shattered: The Box
  • 22:55
    Village Of The Damned: Episode 4
Пълна програма
  • 20:05
    Clubland: Dortmund vs Bayern
  • 20:30
    Clubland: Bayern Munich
  • 21:00
    Top: UK
  • 21:26
    In the Name of Good: Johan Djourou
Пълна програма
  • 20:10
    Shooting Gallery
  • 21:00
    Uncharted
  • 21:50
    Uncharted
  • 22:40
    Jim Shockey's The Professionals
Пълна програма
  • 20:00
    В търсене на Хитлер: Нацистката колония
  • 21:00
    Изковани в огъня: Мечове пеперуда
  • 22:00
    Свирепи автомеханици: Хок 45-и
  • 23:00
    Проклятието на остров Оук: Семейството си остава семейство
Пълна програма
  • 20:00
    Произход: Пътешествието на човечеството, еп. 2
  • 21:00
    Историята за нас с Морган Фрийман, еп. 1
  • 22:00
    Историята за Бог с Морган Фрийман, еп. 5
  • 23:00
    Произход: Пътешествието на човечеството, еп. 2
Пълна програма
  • 20:00
    "Джак, убиецът на великани" - фентъзи, драма, приключенски (САЩ, 2013), ,ежисьор - Брайън Сингър, актьори - Никълъс Холт, Елеанор Томлинсън, Юън Макгрегър, Стенли Тучи и др. 
  • 22:00
    "Папараци" - телевизионен таблоид
  • 23:00
    Премиера: "Хрониките на Шанара" - сериал, с.2, еп. 5
Пълна програма
  • 20:00
    Тийн вълк; сезон 6, епизод 12, драма, научна фантастика, САЩ, 2017
  • 20:55
    Тийн вълк; сезон 6, епизод 13, драма, научна фантастика, САЩ, 2017
  • 21:50
    Тоталкар; сезон 4, епизод 7, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2017
  • 22:25
    Тоталкар; сезон 4, епизод 8, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2017
Пълна програма
  • 19:35
    Профилиране; сезон 4, епизод 11, криминален, драма, Франция, 2013
  • 20:45
    Профилиране; сезон 4, епизод 12, криминален, драма, Франция, 2013
  • 21:55
    Профилиране; сезон 5, епизод 3, криминален, драма, Франция, 2014
  • 22:55
    Профилиране; сезон 5, епизод 4, криминален, драма, Франция, 2014
Пълна програма
  • 20:00
    Архив "Убийства" с Фред Дайнидж: Убийствата в Мурс
  • 21:00
    Разтърсващи престъпления: Джема Макклъски
  • 22:00
    Да измериш злото: Най-страшните убийци на Великобритания: Епизод 3
  • 23:00
    Какво е нужно за убийство: Роднинството е по-важно от брака
Пълна програма
  • 19:00
    Бели пясъци
  • 21:00
    Нещата, които трябва да направиш в Денвър, преди да умреш
  • 23:15
    Предател
Пълна програма
  • 20:00
    Воскресное "Время". Информационно-аналитическая программа
  • 21:30
    "Что? Где? Когда?". Дети XXI века
  • 22:40
    Вилле Хаапасало, Алексей Булдаков, Виктор Бычков, Семён Стругачёв в фильме "Особенности национальной охоты" (16+)
Пълна програма
  • 20:00
    Худ.фильм "Три женщины Достоевского" 16+
  • 22:00
    "Тайм-код"
  • 23:00
    "Американский ликбез" Нью-Йорк
  • 23:30
    Русский акцент
Пълна програма
  • 19:00
    Вести недели
  • 21:00
    Воскресный вечер с Владимиром Соловьевым
  • 23:25
    Действующие лица с Наилей Аскер-заде
Пълна програма
  • 20:00
    Punk'd
  • 20:30
    The King of Queens
  • 21:00
    The King of Queens
  • 21:30
    Punk'd
Пълна програма
  • 20:14
    Anissa Kate: C.E.Ohhh! (18+)
  • 20:32
    Receptionist Goes Back to Get Fucked (18+)
  • 20:50
    The Oxuanna's Show (18+)
  • 21:14
    Rio Lee Gets Rio Laid (18+)
Пълна програма
  • 19:30
    Пряко: Футбол: Реал /Сосиедад/ - Селта /Виго/ (Примера Дивисион, сезон 2017/18)
  • 21:30
    Тенис: ASB Classic, Оукланд (2018 ATP WORLD TOUR 250 - финал, повторение)
  • 23:30
    "Разбивачите на кодове: Изгубените герои на Блечи парк" - документален филм
Пълна програма
  • 20:15
    Агротема
  • 20:25
    История на храните - премиера
  • 20:30
    Брюксел в превод - премиера
  • 21:10
    Прогноза за времето и агропрогноза
Пълна програма
  • 20:00
    Master Debaters with Jay Mohr
  • 20:30
    Fuel Tv presents Camp Woodward
  • 21:00
    Thrillbillies
  • 21:30
    Thrillbillies
Пълна програма
  • 19:45
    Келтите: кръв, желязо и жертвоприношения (3)
  • 20:50
    Как климатът определя облика на историята (2)
  • 21:45
    Тайната история: Тайните на Великата китайска стена
  • 22:40
    Майстори на шпионажа (5)
Пълна програма
  • 20:00
    5 интересни факта за хан Крум
  • 20:30
    Генерал Тошево към бялата лястовица
  • 21:00
    Чепеларе - Смисълът на живота
  • 21:30
    Магията на Китай - Чаят
Пълна програма
  • 20:10
    InterMezzo
  • 21:30
    Les Dissonances - Schumann: Violin Concerto
  • 22:00
    Music at the Auditorium du Louvre: Kerson Leong and Wonny Song
  • 23:00
    Kit Armstrong and Andrej Bielow in concert : Kelly, Szymanowski, Debussy
Пълна програма
  • 20:00
    "Легендите на бокса", класически боксови мачове, 3-и епизод, повторение
  • 21:00
    Класика от Първа професионална лига - Лудогорец - ЦСКА (2016-17), повторение
  • 21:30
    Студио "Лига 1", директно
  • 22:00
    Футбол: Лион - Пари Сен Жермен, мач от френската Лига 1, директно
Пълна програма
  • 19:15
    Футбол: Реал /М/ - Депортиво /Ла Коруня/ (Примера Дивисион, сезон 2017/18 - повторение)
  • 21:15
    Пряко: Футбол: Коментарно студио (Примера Дивисион, сезон 2017/18)
  • 21:45
    Пряко: Футбол: Бетис - Барселона (Примера Дивисион, сезон 2017/18, В пауата: Коментарно студио)
  • 23:35
    Пряко: Футбол: Коментарно студио (Примера Дивисион, сезон 2017/18)
Пълна програма
  • 19:55
    Студио "Висша лига", директно
  • 20:30
    Съботен обзор на кръга в английската Висша лига (2017-18), 20-и епизод, повторение
  • 21:30
    Класика от Висшата лига - Манчестър Сити - Нюкасъл Юнайтед (1995-96), повторение
  • 22:00
    Студио "Баскетбол", директно
Пълна програма
  • 20:10
    Гробовни тайни: Какво знае майка ми
  • 21:05
    Кой уби Джейн Доу?: Нейните шепнещи останки
  • 22:00
    Разрушение: Кутията
  • 22:55
    Селото на прокълнатите: Епизод 4
Пълна програма
  • 18:30
    БЛИЦ НОВИНИ +++"Просто Диков", авторско предаване на Сашо Диков
  • 22:00
    "Без задръжки" с Наталия Кобилкина
  • 23:00
    "Една различна неделя", магазинно предаване на журналистката Юлия Манолова, (п)
Пълна програма
  • 20:00
    "Маса 19", комедия, САЩ, 2017; реж. Джефри Блиц, с Анна Кендрик, Крейг Робинсън, Джун Скуиб, Лиса Кудроу, Стивън Мърчант, [12+]
  • 21:30
    "Майк и Дейв си търсят гаджета", комедия, САЩ, 2016; реж. Джейк Шимански, със Зак Ефрон, Адам Дивайн, Анна Кендрик, Обри Плаза, Стивън Рут, [15+]
  • 23:10
    "Като бяла звезда I, 9 еп.", комедия, САЩ, 2017; реж. Сийт Ман, с Джей Фараах, Уткарш Амудкар, Джейкъб Минг-Трент, Лони Чавис, Майкъл Рапапорт, [15+]
  • 23:45
    "Шоуто на Джон Оливър ІV, 11 еп.", комедийно токшоу, САЩ, 2017, [12+]
Пълна програма
  • 20:00
    "Развод ІІ, 1 еп.", комедия, САЩ, 2018; реж. Адам Бърнстийн, със Сара Джесика Паркър, Томас Хейдън Чърч, Моли Шанън, Талия Болсам, Чарли Килгор, [12+]
  • 20:30
    "Сблъсъци ІІ, 1 еп.", комедия, САЩ, 2018; реж. Джъд Апътоу , с Пийт Холмс, Арти Ланг, Лорън Лапкъс, Джордж Базил, [15+]
  • 21:00
    "Барутният заговор I, 1 еп.", историческа драма, Великобритания, 2017; реж. Джей Блексън, с Кит Харингтън, Питър Мълан, Лив Тайлър, Марк Гатис, Шон Дули, [18+]
  • 22:00
    "Опасни води", хорър - трилър, САЩ, 2016; реж. Жом Колет-Сера, с Блейк Лайвли, Оскар Джаенада, Анджело Жозуе Лозано Корзо, Брет Кълън, Седона Леге, [15+]
Пълна програма
  • 20:00
    Велико Търново. В сърцето на историята (образователен документален филм)
  • 20:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 21:00
    Български изкушения: Суджук (образователен филм за кулинарен туризъм)
  • 21:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
Пълна програма
  • 20:15
    Kid-e-Cats
  • 20:20
    Bubble Guppies
  • 20:45
    Blaze and the Monster Machines
  • 21:05
    Paw Patrol
Пълна програма
  • 19:45
    Господин Селфридж, сезон 1, еп. 1, Великобритания, иторически/драма, 2013
  • 20:30
    Господин Селфридж, сезон 1, еп. 2, Великобритания, иторически/драма, 2013
  • 21:15
    Господин Селфридж, сезон 1, еп. 3, Великобритания, иторически/драма, 2013
  • 22:00
    Ресторантът, сезон 1, еп. 3, Швеция, иторически/драма, 2017
Пълна програма

Сериали

e-kids 20:45
Приключенията на Екхарт - анимационен сериал
Viasat Explorer 20:25
Риболовна надпревара, сезон 4, еп. 1
EPIC Drama 20:30
Клондайк, сезон 1, еп. 1, Канада, САЩ, екшън/приключенски, 2014
Viasat Nature 20:40
Най-свирепите животни!, сезон 1, еп. 1

Всички предавания

Спорт

ТВ Европа 20:20
Спорт
MAX Sport 1 20:30
Хокей на лед: NHL Минесота Уайлд - Калгари Флеймс
Ring.BG 20:30
Жилет световен спорт
Film Plus 20:45
Тенис: Денис Шаповалов - Матео Беретини (St. Petersburg Open, Санкт Петербург; ATP WORLD TOUR 250 - повторение)
MAX Sport 3 20:55
Студио "Футбол"

Всички предавания

Филми

TV1000 20:20
Всемогъщият Евън, САЩ, комедия/семеен/фентъзи, 2007
EPIC Drama 20:30
Клондайк, сезон 1, еп. 1, Канада, САЩ, екшън/приключенски, 2014
BNT2 20:30
Труман игрален филм /Испания, Аржентина, 2015 г./, режисьор Сеси Гай, в ролите: Рикардо Дарин, Хавиер Камара, Долорес Фонси и др.
bTV Comedy 20:30
"Мъж за милиони" - романтична комедия (САЩ, 1999), режисьор - Гари Синиър, актьори - Крис О`Донал, Рене Зелауегър, Марая Кери, Брук Шилдс и др.
HBO3 20:45
"Стая 104 II, 1 еп.", комедийна драма, САЩ, 2018, [18+]

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}