ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 12:00
    По света и у нас Информационна емисия
  • 12:30
    Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня/п/
  • 12:40
    Телепазарен прозорец
  • 12:55
    Шоуто на Канала /п/
Пълна програма
  • 12:00
    bTV Новините - обедна емисия
  • 12:30
    "Шоуто на Слави" /п/- вечерно ток шоу
  • 13:30
    Премиера: "Любов под наем" - сериал, с. 1, еп. 45
  • 15:00
    "Изкушение" - сериал, с.1, еп.27
Пълна програма
  • 12:00
    Новините на NOVA
  • 12:30
    "Войната на розите"- сериен филм
  • 13:30
    "Остани с мен" (премиера) - сериен филм
  • 14:30
    "Прости ми" (премиера) - сериен филм
Пълна програма
  • 10:30
    ОколоСВЕТСКО с Бойка Делиева и Константина Живова
  • 12:30
    Новините ON AIR
  • 13:00
    Брюксел 1 - предаване за Европа и гражданите с Милена Милотинова /п./
  • 14:00
    Телепазарен прозорец
Пълна програма
  • 12:00
    В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки/Йордан Кирилов
  • 14:00
    Invest/Or с Йордан Кирилов / п./
  • 15:00
    Водещите новини
  • 15:05
    Бизнес старт - сутрешен блок с Живка Попатанасова и Димитър Вучев /п./
Пълна програма
  • 12:00
    Комисар Рекс: Специален отряд; сезон 2, епизод 3, екшън, семеен, Италия, 2015
  • 13:00
    Престъпления без граници; сезон 1, епизод 2, криминален, драма, Франция, 2013
  • 14:05
    Скорпион; сезон 2, епизод 12, екшън, драма, САЩ, 2015
  • 15:05
    Морски детективи: Ню Орлиънс; сезон 2, епизод 1, криминален, драма, САЩ, 2015
Пълна програма
  • 11:55
    На гости на парка Крюгер: Епизод 11
  • 12:50
    Царицата на лъвовете: Епизод 2
  • 13:45
    Лошо куче!: Имитатори и двойни проблеми
  • 14:40
    Най-дивото от Близкия Изток: Йордания
Пълна програма
  • 12:00
    "Новините в 12" - обедна емисия
  • 12:30
    "На жълтите павета" - публицистично предаване /п/
  • 13:00
    Новини
  • 13:10
    "Червената кралица" - сериен филм, Русия, 8 еп.
Пълна програма
  • 11:45
    "Майстори да се справят с ежедневието"
  • 12:15
    "Кой знае подобно нещо?" - куиз шоу
  • 13:00
    Новини
  • 13:15
    ARD бюфет
Пълна програма
  • 10:00
    Hit Mix
  • 14:00
    Standard AL
  • 14:30
    Music Arena
  • 16:00
    TV Shop
Пълна програма
  • 12:00
    Местно време: Без бариери /БНТ 2 София/п/
  • 12:30
    България 12.30 кратки новини
  • 12:45
    Потребителската кошница /п/
  • 12:55
    Информация за времето - по градове
Пълна програма
  • 12:00
    По света и у нас
  • 12:30
    Часът на студентите: Ателие /п/
  • 13:00
    Рецепта за култура /п/
  • 14:00
    Денят започва с Култура /п/
Пълна програма
  • 11:10
    Tom and Jerry: The Fast and the Furry
  • 12:30
    The Tom and Jerry Show
  • 12:36
    The Tom and Jerry Show
  • 12:43
    The Tom and Jerry Show
Пълна програма
  • 12:00
    "Стрелата" - сериал, с.2, еп.18
  • 13:00
    "Опасна зона" - екшън,трилър (САЩ, 1994), режисьор - Стивън Сегал, актьори - Стивън Сегал, Майкъл Кейн, Били Боб Торнтън, Р. Лий Ърми, Джон Макгинли, Джоан Чен и др.
  • 15:00
    "Монк" - сериал, с.3, еп.13
  • 16:00
    "Лонгмайър" - сериал, с.3, еп. 8
Пълна програма
  • 11:30
    "Дневниците на вампира" - сериал, с.7, еп.1,2
  • 13:30
    "Вътрешна сигурност" - сериал, с.3, еп.9
  • 14:45
    "Виновна" -  трилър, криминален (Канада, 2014), режисьор -  Антъни Лефресни, актьори - Ерин Сандърс, Алекс Пакстън Бийзли, Катрин Дент, Майкъл Уудс и др.
  • 16:30
    "Телекинеза" - драма,екшън,фантастика (САЩ, 2011), режисьор - Джейс Александър, актьори - Ноа Рийд, Стефани Якобсен, Джеймс Марстърс,Наоко Мори, Алона Тал, Андреа Мартин, Брандън Джей Макларън, Кайл Шмид, Софи Найт, Тамара Хоуп, Антъни Дел Рио, Дилън Кейс
Пълна програма
  • 12:00
    "Хотел "Елеон" - сериал
  • 13:00
    "По средата" /п./- сериал
  • 14:00
    "Двама мъже и половина" - сериал
  • 15:00
    "Новите съседи" /п./- комедиен сериал
Пълна програма
  • 12:00
    "Светлината на моя живот" - сериал
  • 13:00
    "Сияйна луна" - сериал
  • 14:30
    Премиера: "Какво ядем?" - документална поредица
  • 15:45
    "Папараци" - телевизионен таблоид
Пълна програма
  • 12:10
    Време за приключения
  • 12:25
    Малки Титани: В готовност
  • 12:33
    Малки Титани: В готовност
  • 12:50
    Малки Титани: В готовност
Пълна програма
  • 10:45
    "Любов и приятелство", романтична драма, Ирландия, 2015; реж. Уит Стилман, с Кейт Бекинсейл, Клое Севини, Ксавие Самюъл, Стивън Фрай, Том Бенет, [12+]
  • 12:20
    "Под вулкана", драма, САЩ, 1984; реж. Джон Хюстън, с Албърт Фини, Жаклин Бисе, Антъни Андрюс, Игнасио Лопес Тарсо, Кейти Джурадо, [15+]
  • 14:10
    "Хармония", психологическа драма, Япония, 2016; реж. Коджи Фукада, с Таданобу Асано, Марико Цуцуи, Канджи Фурутачи, Таига, Момоне Шинокава, [12+]
  • 16:10
    "Родители", драма, Дания, 2016; реж. Кристиан Тафдруп, със Сорен Малинг, Бодил Йоргенсен, Елиот Кросет Хов, Мири Ан Бюшел, Антон Хоник, [12+]
Пълна програма
  • 12:00
    "Химия", комедийна драма, Полша, 2015; реж. Бартош Прокопович, с Агниешка Зулевска, Томаш Шухард, Данута Стенка, Ерик Любос, Анита Янча, [12+]
  • 13:45
    "Площад Америка", драма, Гърция, 2016; реж. Янис Сакаридис, с Янис Станкоглу, Макис Пападимитриу, Василис Кукалани, Ксения Даниа, Александрос Логотетис, [12+]
  • 15:10
    "Калифорния (2015)", романтична драма, Бразилия, 2015; реж. Марина Персон, с лара Гало, Кайо Блат, Кайо Хорович, Ливия Хихон, Летисия Фанани, [12+]
  • 16:40
    "Полицейско надбягване", криминален екшън, Италия, 1977; реж. Стелвио Маси, с Маурицио Мерли, Джанкарло Сбраджа, Анджело Инфанти, Лили Карати, Глауко Онорато, [12+]
Пълна програма
  • 12:00
    Fareed Zakaria GPS
  • 13:00
    New Day
  • 14:00
    CNN Talk
  • 14:30
    World Sport
Пълна програма
  • 11:30
    "Пепел от рози" - сериен филм
  • 12:30
    "Семейни войни" - телевизионна игра, /п/
  • 13:30
    "Под венчило" - романтичен филм с уч. на Фридрих фон Тюн, Сента Бергер, Лиза Мартинек, Тим Бергман, Фриц Карл и др.
  • 15:30
    "Ритъмът на мечтите" - сериал, /п/
Пълна програма
  • 12:00
    "Етажна собственост" - сериал, сезон 3, /п/
  • 13:00
    "Военни престъпления" - сериал, сезон 11
  • 14:00
    "Комисар Рекс" - сериал, сезон 15, /п/
  • 14:50
    "Кралят на скорпионите 4: Походът на силата" - приключенски екшън с уч. на Виктор Уебстър, Елън Холман, Уил Кемп, Бари Бостуик, Рутгер Хауър, М.Емет Уолш и др., /п/
Пълна програма
  • 12:00
    Да продадеш колата си: Астон Мартин DB7
  • 13:00
    Двойно оцеляване: Замръзнали равнини
  • 14:00
    Спешно отделение за автосервизи: Епизод 4
  • 15:00
    Спешно отделение за автосервизи: Елитни мотоциклети
Пълна програма
  • 11:26
    Машините на Леонардо: Самоходни колички
  • 12:14
    Ловци на митове: Недовършена работа
  • 13:02
    Как са го направили?: Изстребител/ Трапистка бира/ SUV
  • 13:26
    Фабрика за храна: САЩ: Вкусно и горещо
Пълна програма
  • 12:00
    БИЗААРДВАРК
  • 12:30
    Аз съм по средата
  • 13:00
    Приключенията на Рапунцел и разбойника
  • 13:30
    Законът на Майло Мърфи
Пълна програма
  • 12:10
    "Да изобретяваме"
  • 12:35
    "Фокуси"
  • 12:50
    "Фокуси"
  • 13:05
    "Гастрономи"
Пълна програма
  • 12:00
    Кученце в джобче - анимационен сериал
  • 12:30
    Покемон - анимационен сериал
  • 13:00
    Кибербитка - анимационен сериал
  • 13:30
    Червената шапчица - аним. филм
Пълна програма
  • 12:00
    При Жорж - музика, изкуство, култура - с Жорж Ганчев
  • 13:00
    Новини
  • 13:15
    Наследницата - 163 еп. - Сериал
  • 14:15
    Баровки - 54 еп. - Сериал
Пълна програма
  • 12:10
    Спортът днес
  • 12:15
    Без коментар: кадри от актуални събития без журналистически коментар
  • 12:45
    Международни събития
  • 13:10
    Спортът днес
Пълна програма
  • 10:15
    Тенис: Открито първенство на Австралия, Ден 8, директно
  • 15:15
    Тенис: "Game, Schett и Mats", коментарно предаване, директно
  • 15:45
    Тенис: Открито първенство на Австралия, Ден 8
  • 18:15
    "Преследвайки историята с Линдзи Вон"
Пълна програма
  • 12:00
    Ски-алпийски дисциплини: СК, слалом (мъже), първи манш
  • 12:30
    Ски-алпийски дисциплини: СК в Кицпюел, слалом (мъже), втори манш
  • 13:15
    Биатлон: Светонва купа в Антхолц, масов старт (мъже)
  • 13:45
    Биатлон: Световна купа в Антхолц, масов старт (жени)
Пълна програма
  • 11:30
    Най-трудното оцеляване Аляска, сезон 2, еп. 4
  • 12:15
    Дивото зове, сезон 2, еп. 1
  • 13:00
    Дивото зове, сезон 2, еп. 2
  • 13:45
    Дивото зове, сезон 2, еп. 3
Пълна програма
  • 11:35
    Alpine Adventurer
  • 12:30
    Blood, Sweat & Gears
  • 13:25
    World Of X Games
  • 14:20
    Monster Jam
Пълна програма
  • 12:00
    Багрите на България /фолклорна и народна музика/
  • 12:30
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 13:05
    Телепазар
  • 13:20
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
Пълна програма
  • 12:00
    Джада вкъщи
  • 12:30
    Джада вкъщи
  • 13:00
    Здравословни гурме ястия
  • 13:30
    Здравословни гурме ястия
Пълна програма
  • 11:55
    Без пукната пара - трети сезон, еп. 6
  • 12:25
    Бягство към колежа - игрален филм, еп. 1
  • 14:15
    Поднови или продай - риалити, еп. 29
  • 14:40
    Поднови или продай - риалити, еп. 30
Пълна програма
  • 11:35
    Военни престъпления: Лос Анджелис - четвърти сезон, еп. 1
  • 12:30
    Глейдс - четвърти сезон, еп. 8
  • 13:25
    Броукънуд - четвърти сезон, еп. 3
  • 15:15
    Д-р Розууд - втори сезон, еп. 5
Пълна програма
  • 10:40
    "Последният убиец на дракони", фентъзи, Великобритания, 2016; реж. Джейми Магнус Стоун, с Илайлис Чапъл, Андрю Бъкан, Паулин Колинс, Рики Томлинсън, Джон Брадли, [0+]
  • 12:25
    "Карибски пирати 3: На края на света", фентъзи - комедия, САЩ, 2007; реж. Гор Вербински, с Джони Деп, Орландо Блум, Кийра Найтли, Джефри Ръш, Джак Дейвънпорт, [12+]
  • 15:10
    "Скрити числа", биографична драма, САЩ, 2016; реж. Тиодор Мелфи, с Тараджи Пенда Хенсън, Октавия Спенсър, Джанел Моне, Кевин Костнър, Кирстен Дънст, [12+]
  • 17:15
    "Смяна на телата", комедия, Италия, 2017; реж. Симоне Годано, с Касия Смутняк, Пиерфранческо Фавино, Андреа Бруски, Марта Гастини, Франческа Агостини, [12+]
Пълна програма
  • 11:20
    Вътрешен поглед към кралския двор, сезон 1, еп. 2
  • 12:25
    Вътрешен поглед към кралския двор, сезон 1, еп. 3
  • 13:30
    Личният живот на кралските особи, сезон 1, еп. 3
  • 14:25
    Студеният дом, сезон 1, еп. 1
Пълна програма
  • 12:00
    Спецове в заложната къща: Бизнесът се развива
  • 12:30
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Проблем в Тъстин
  • 13:00
    Американски антиквари: Високоенергийна криза
  • 14:00
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Стари номера, нови хубавини
Пълна програма
  • 12:00
    Рейсинг екстрийм – тв поредица, четвърти сезон, 30 еп. /п/
  • 12:30
    Документален филм
  • 13:30
    Риболов с Върхара – тв поредица, втори сезон /п/
  • 14:30
    Ловци на мигове – тв поредица, 13 еп.
Пълна програма
  • 11:55
    "Кайю"
  • 12:25
    "Хари и неговата кофа, пълна с динозаври"
  • 12:50
    "Бож"
  • 13:00
    "Кит и Кейт"
Пълна програма
  • 12:00
    НОВИНИ
  • 12:15
    Телемаркет
  • 12:20
    Време, календар, хороскоп
  • 12:30
    "Интервю" с Наделина Анева/п/
Пълна програма
  • 02:45
    JDM
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:30
    Драконова топка Z (анимация)
  • 19:00
    Хартли (фейлетон)
Пълна програма
  • 10:15
    "Хавай" - драма с Джули Андрюс, Ричард Харис, Макс фон Сидов, Джийн Хекман.
  • 12:55
    "Боже, номера ли обърках?" - комедия с Боб Хоуп, Елке Зомер, Филис Дилър, Чезаре Данова.
  • 14:45
    "Защо точно на мен?" - комедия / приключенски с Кристоф Ламбер, Ким Грейст, Кристофър Лойд, Джей Ти Уолш.
  • 16:10
    "Супергеройски филм" - екшън филм / комедия с Дрейк Бел, Лесли Нилсен.
Пълна програма
  • 12:10
    STOP AND GO
  • 12:30
    BIKE WORLD
  • 13:00
    MRF INDIAN SUPERCROSS CHAMPIONSHIP 2017
  • 13:30
    NZ JETSPRINTS
Пълна програма
  • 12:00
    Само хитове
  • 14:00
    Майки тийнейджърки 2
  • 15:00
    Майки тийнейджърки 2
  • 16:00
    Пич, оправи ми колата
Пълна програма
  • 12:00
    Powerplay! This Week's MTV Top 20
  • 13:30
    Rita Ora: Hitlist
  • 14:00
    2017 MTV EMA
  • 16:00
    Little Mix: MTV Top 10
Пълна програма
  • 11:00
    Super Massive Rock Stars!
  • 13:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 13:40
    The Decade's Biggest Anthems!
  • 15:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
Пълна програма
  • 12:00
    Градът на бялата мечка, сезон 1, еп. 3
  • 12:25
    Градът на бялата мечка, сезон 1, еп. 4
  • 12:55
    Градът на бялата мечка, сезон 1, еп. 5
  • 13:20
    Градът на бялата мечка, сезон 1, еп. 6
Пълна програма
  • 12:00
    Сервиз SOS 3, еп. 10
  • 13:00
    Мръсна работа, еп. 2
  • 14:00
    Арестувани зад граница 9, еп. 5
  • 15:00
    Разследване на самолетни катастрофи, еп. 3
Пълна програма
  • 11:40
    Най-смъртоносните животни на планетата, еп. 3
  • 12:25
    Най-смъртоносните животни на планетата, еп. 2
  • 13:10
    Най-странните животински физиономии, еп. 1
  • 14:00
    Най-странните животински физиономии, еп. 2
Пълна програма
  • 12:05
    Футбол: Шефилд Уенздей - Кардиф Сити, мач от Чемпиъншип, повторение
  • 14:00
    Футбол: Нант - Бордо, мач от френската Лига 1, повторение, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 16:00
    Баскетбол: Морабанк Андора - Барселона, мач от испанската баскетболна лига, повторение
  • 18:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
Пълна програма
  • 11:15
    "Времето ще покаже"
  • 14:00
    Новини (със субтитри)
  • 14:15
    "Хайде да се оженим!"
  • 15:00
    "Мъжко / Женско"
Пълна програма
  • 12:05
    "Класика в жанра" - хитовете през годините
  • 12:40
    "Промо" - новите хитове
  • 13:00
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 13:05
    "От извора" - българска народна музика
Пълна програма
  • 11:30
    "Музикален пъзел" - избрани песни
  • 12:30
    "На мегдана" - инструментална и танцова музика
  • 13:30
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 13:40
    "На мегдана" - инструментална и танцова музика
Пълна програма
  • 12:05
    "Фолклорен пъзел" - фолклорна програма
  • 13:00
    "Show Time" - музикална програма
  • 14:00
    "Картини от Света" - музикална импресия
  • 14:05
    "Планета Live" - музикална програма
Пълна програма
  • 12:05
    "Майк и Моли" - комедиен сериал
  • 12:35
    "Как срещнах майка ви" - сериал
  • 13:30
    "2 разорени момичета: Без пукната пара" - сериал
  • 14:25
    "Двама мъже и половина" - сериал
Пълна програма
  • 12:00
    Италия, Серия А: Аталанта - Наполи
  • 14:00
    Италия, Серия А: Лацио - Киево
  • 16:00
    Италия, Серия А: Каляри - Милан
  • 18:00
    Италия, Серия А: Интер - Рома
Пълна програма
  • 11:00
    "Семейство Тровато: Разкрития на измами от детективите" - доку поредица
  • 13:00
    "12 часа" - обеден информационен журнал
  • 15:00
    "Синята светлина" - доку-поредица
  • 16:00
    "В капана на подозренията" - доку-поредица
Пълна програма
  • 10:00
    Сериал: "Обикновен живот"
  • 13:20
    "Бялата гвардия"
  • 14:50
    "Културната революция"
  • 15:35
    Сериал: "Семеен детектив"
Пълна програма
  • 12:00
    Документален екран
  • 13:00
    Игрален филм
  • 14:30
    "Руски акцент"
  • 15:00
    "Особено мнение"
Пълна програма
  • 12:00
    "В името на справедливостта: Ние се борим за Вас!" - поредица
  • 13:00
    "Адвокатите на пост" - поредица
  • 14:00
    "Патрулна обиколка: Специалистите" - репортаж
  • 15:00
    "Патрулна обиколка" - репортаж
Пълна програма
  • 11:55
    Концерт на Ансамбъл Пирин - 2-ра част
  • 12:30
    НОВИНИ - обедна емисия /на живо/
  • 12:45
    Алтернативи /повторение/
  • 14:15
    Паралакс /повторение/
Пълна програма
  • 12:00
    Жилет футбол
  • 14:00
    Футбол
  • 17:00
    Жилет футбол
  • 19:00
    Футбол
Пълна програма
  • 12:05
    Sammy - Kleine Flossen, gro.e Abenteuer
  • 12:30
    Die Nektons - Abenteurer der Tiefe
  • 12:55
    Go Wild! - Mission Wildnis
  • 13:45
    Friends
Пълна програма
  • 12:00
    Новини
  • 12:15
    Исторически календар
  • 12:20
    Концерт на Роксет
  • 14:00
    Фолклорна трапеза
Пълна програма
  • 12:02
    We Love Music
  • 18:02
    1 Artist 3 Hits
  • 18:12
    Top 10
  • 19:02
    New 4 U
Пълна програма
  • 12:00
    Истински истории за изневяра: Тераса с гледка
  • 12:30
    Какво се крие под воала: Епизод 1
  • 13:00
    90 дни до сватбата: Епизод 8
  • 14:00
    Оженени от мама и татко: Епизод 8
Пълна програма
  • 12:00
    Прозорец към културно - историческото наследство на София
  • 12:30
    Виж България - Албена, място, където пясъкът среща морето
  • 13:00
    Археологически - средновековен комплекс Перперикон
  • 13:30
    Мото тур Мароко 2010- еп.7
Пълна програма
  • 12:00
    Загадки в музея
  • 13:00
    Търсене на дом по света
  • 13:30
    Търсене на дом по света
  • 14:00
    Търсене на дом по света
Пълна програма
  • 12:00
    Загадки в музея
  • 13:00
    Търсене на дом по света
  • 13:30
    Търсене на дом по света
  • 14:00
    Търсене на дом по света
Пълна програма
  • 12:00
    Поле на мечтите, САЩ, драма/семеен/фентъзи, 1989
  • 13:45
    Бронираният монах, САЩ, екшън/комедия/фентъзи, 2003
  • 15:25
    Невинни години, САЩ, драма/романтичен, 1993
  • 17:45
    Послания от мрака, САЩ, драма/ужаси/мистерия, 2002
Пълна програма
  • 12:00
    Новини
  • 12:30
    Новини
  • 13:00
    "Денят с Веселин Дремджиев" - предаване за анализи и коментари по актуални теми
  • 13:30
    Новини
Пълна програма
  • 12:00
    Лесни рецепти - пети сезон, еп. 14
  • 12:30
    Печивата на Марта Стюарт - кулинарно предаване, еп. 5
  • 13:00
    Бързи и лесни рецепти с Джейми - кулинарно предаване, еп. 7
  • 13:30
    Бързи и лесни рецепти с Джейми - кулинарно предаване, еп. 8
Пълна програма
  • 12:00
    Познайте годината!
  • 13:00
    Хитовете не лъжат!
  • 15:00
    2-4-1 Хитове!
  • 16:00
    Ние обичаме 2000 +
Пълна програма
  • 11:00
    Дрилбит Тейлър - Комедия, 2008, Режисьор:  Steven Brill, В ролите: Оуен Уилсън, Джош Патрик
  • 12:30
    Да отгледаш Боби - Комедия, 2011, Режисьор: Фамке Янсен, В ролите: Мила Йовович, Бил Пулман, Марша Крос, Спенсър Лист, Джъстин Хол, Шели Фок
  • 14:00
    Хайд Парк на Хъдсън - Драма, 2012, Режисьор: Роджър Мичел, В ролите: Бил Мъри, Лора Лини, Оливиа Уилямс
  • 16:00
    И още нещо - Комедия, Романтичен, 2003, Режисьор: Уди Алън, В ролите: Уди Алън, Джейсън Бигс, Кристина Ричи, Фишър Стивънс, Дани Де Вито
Пълна програма
  • 11:55
    "4 сватби и едно вълшебно пътешествие" - доку-поредица
  • 13:00
    "Кралица на пазаруването" - доку-поредица
  • 14:00
    "Между тюл и сълзи" - доку-поредица
  • 15:00
    "Моето дете, твоето дете - А как възпитаваш ти?" - доку-поредица
Пълна програма
  • 12:00
    "Географски ширини" - документална поредица
  • 12:30
    "Мандарини" - драма, Естония/Грузия; режисьор: Заза Урушадзе, участват: Лембит Улфсак, Елмо Нюганен, Георги Накашидзе, Миша Месхи, Райво Трас и др. /п/
  • 14:00
    Eкология
  • 14:30
    История/п/
Пълна програма
  • 11:40
    Хавай 5-0 - трети сезон, еп. 20
  • 12:35
    Лий Даниелс: Стар - втори сезон, еп. 3
  • 13:30
    От местопрестъплението: Маями, еп. 14
  • 14:25
    От местопрестъплението: Маями, еп. 15
Пълна програма
  • 11:00
    Big Tunes!
  • 13:00
    EDM Anthems
  • 14:00
    Club Bangers!
  • 16:00
    Dance Classics!
Пълна програма
  • 12:00
    SWIMWEAR
  • 12:25
    F-PEOPLE
  • 12:30
    SWIMWEAR
  • 12:55
    FASHION WEEK
Пълна програма
  • 11:00
    Nothing But Hits
  • 13:00
    MTV's Euro Top 10
  • 13:40
    Big Fat Hits
  • 17:00
    Pop Superstars
Пълна програма
  • 12:00
    "Съдия Джуди" - 161 и 162 еп.
  • 12:50
    "Рождени дни" - 3058 еп.
  • 13:15
    "В бойна готовност" - 6 еп.
  • 14:05
    "Мръсни гадни негодници" - 6 еп.
Пълна програма
  • 12:00
    Новини
  • 12:15
    Топ шоп
  • 12:30
    новини
  • 12:45
    прогноза за времето и спорт
Пълна програма
  • 11:55
    Оружейные дома мира
  • 12:25
    Трофеи
  • 12:50
    Нож-помощник
  • 13:05
    Природа мужской кухни с Сержем Марковичем
Пълна програма
  • 11:00
    "Сватбата на добрата вещица" - семеен филм с уч. на Катрин Бел, Крис Потър, Питър Макнийл, Катерин Дишър, Матю Найт и др., /п/
  • 13:00
    "Плачът на слънцето" - екшън с уч. на Брус Уилис, Моника Белучи, Кол Хаузър, Иймън Уокър, Джони Меснър, Том Скерит и др., /п/
  • 15:30
    "S.W.A.T.- Специален отряд" - екшън с уч. на Самюел Джаксън, Колин Фарел, Мишел Родригес, Ел Ел Кул Джей, Джеръми Ренър, Оливър Мартинес и др., /п/
  • 18:00
    "От местопрестъплението: Кибер атаки" - сериал, сезон 1
Пълна програма
  • 11:30
    Deadliest Catch: Put Up or Shut Up
  • 12:15
    Animal Cops Houston: Kennel Seizure
  • 13:00
    Through the Wormhole with Morgan Freeman: Is There Life After Death?
  • 13:45
    Cake Boss: Peppermint & A Polar Bear Plunge
Пълна програма
  • 12:10
    WORDS TO GROW
  • 12:15
    ART LAND
  • 12:20
    A SCHOOL DAY IN THE UK
  • 12:30
    KIDS IN ACTION
Пълна програма
  • 11:55
    Кухнята
  • 12:45
    Да готвиш наистина
  • 13:10
    Гражданка в ранчото
  • 13:35
    Гражданка в ранчото
Пълна програма
  • 12:10
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 12:40
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 13:05
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 13:30
    Ники, Рики, Дики и Дона
Пълна програма
  • 10:15
    Тенис: Открито първенство на Австралия, Ден 8, директно
  • 15:15
    Тенис: "Game, Schett и Mats", коментарно предаване, директно
  • 15:45
    Тенис: Открито първенство на Австралия, Ден 8
  • 18:15
    "Преследвайки историята с Линдзи Вон"
Пълна програма
  • 10:40
    "Последният убиец на дракони", фентъзи, Великобритания, 2016; реж. Джейми Магнус Стоун, с Илайлис Чапъл, Андрю Бъкан, Паулин Колинс, Рики Томлинсън, Джон Брадли, [0+]
  • 12:25
    "Карибски пирати 3: На края на света", фентъзи - комедия, САЩ, 2007; реж. Гор Вербински, с Джони Деп, Орландо Блум, Кийра Найтли, Джефри Ръш, Джак Дейвънпорт, [12+]
  • 15:10
    "Скрити числа", биографична драма, САЩ, 2016; реж. Тиодор Мелфи, с Тараджи Пенда Хенсън, Октавия Спенсър, Джанел Моне, Кевин Костнър, Кирстен Дънст, [12+]
  • 17:15
    "Смяна на телата", комедия, Италия, 2017; реж. Симоне Годано, с Касия Смутняк, Пиерфранческо Фавино, Андреа Бруски, Марта Гастини, Франческа Агостини, [12+]
Пълна програма
  • 09:30
    Playlist
  • 18:00
    Lucky 7
  • 19:00
    Hip-Hop of BG
  • 19:30
    Music of BG
Пълна програма
  • 11:50
    The Lion Guard
  • 12:15
    The Lion Guard
  • 12:45
    Sofia the First
  • 13:10
    Sofia the First
Пълна програма
  • 12:10
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 12:40
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 13:05
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 13:30
    Ники, Рики, Дики и Дона
Пълна програма
  • 12:00
    80s Boys Vs 80s Girls
  • 13:00
    We Are The 80s
  • 15:00
    Smells Like The 90s
  • 17:00
    80s Boys Vs 80s Girls
Пълна програма
  • 11:55
    On the Case with Paula Zahn: Murder She Wrote
  • 12:50
    I Almost Got Away With It: Got to Rob a Pawn Shop
  • 13:45
    Nightmare Next Door: Daylight Abduction
  • 14:40
    Disappeared: Girl Interrupted
Пълна програма
  • 11:55
    National Icons: Sport's Power Couple
  • 12:20
    The Truth About...: Bayern Munich
  • 12:50
    Clubland: Dortmund vs Bayern
  • 13:15
    Clubland: Bayern Munich
Пълна програма
  • 11:50
    Fishing Edge
  • 12:15
    Speargun Hunter
  • 12:40
    Speargun Hunter
  • 13:05
    Speargun Hunter
Пълна програма
  • 12:00
    Спецове в заложната къща: Бизнесът се развива
  • 12:30
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Проблем в Тъстин
  • 13:00
    Американски антиквари: Високоенергийна криза
  • 14:00
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Стари номера, нови хубавини
Пълна програма
  • 12:00
    Мръсна работа, еп. 2
  • 13:00
    Арестувани зад граница 9, еп. 5
  • 14:00
    Разследване на самолетни катастрофи, еп. 3
  • 15:00
    Разследване на самолетни катастрофи, еп. 4
Пълна програма
  • 12:00
    bTV Новините - обедна емисия
  • 12:30
    "Шоуто на Слави" /п/- вечерно ток шоу
  • 13:30
    Премиера: "Любов под наем" - сериал, с. 1, еп. 45
  • 15:00
    "Изкушение" - сериал, с.1, еп.27
Пълна програма
  • 12:00
    Телешоп
  • 14:00
    Конан; сезон 1, епизод 2, приключенски, научна фантастика, САЩ, 1997
  • 15:00
    Тоталкар; сезон 4, епизод 7, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2017
  • 15:35
    Тоталкар; сезон 4, епизод 8, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2017
Пълна програма
  • 12:00
    Отмъщението; сезон 2, епизод 34, драма, мистерия, 2014
  • 13:10
    Телешоп
  • 13:25
    Царство; сезон 4, епизод 4, драма, научна фантастика, САЩ, 2017
  • 14:25
    Ченгета новобранци; сезон 1, епизод 12, криминален, драма, Канада, 2010
Пълна програма
  • 12:00
    Разтърсващи престъпления: Стивън Лорънс
  • 13:00
    Какво е нужно за убийство: Отровата е предпочитана
  • 13:30
    Какво е нужно за убийство: Беглец и убиец
  • 14:00
    Убийството на Лейси Питърсън: Медийна лудост
Пълна програма
  • 11:50
    Сидни Уайт
  • 14:00
    Преследвачи
  • 16:00
    Правилата на Джорджия
  • 18:10
    Предател
Пълна програма
  • 11:45
    Док.фильм "Неизвестная планета"
  • 12:15
    "Золотой век"
  • 13:00
    Сериал "Исчезнувшие" 16+
  • 14:00
    Док.фильм "Неизвестная планета"
Пълна програма
  • 06:30
    "Фолклорна дъга": Концерт на ансамбъл "Сливен" - Пазарджик 2014 /2 част
Пълна програма
  • 12:05
    Stand Up Express
  • 12:30
    Ridiculousness
  • 12:55
    Ridiculousness
  • 13:20
    Punk'd
Пълна програма
  • 12:11
    Kleio & Cassidy (18+)
  • 12:35
    Fuck The Fans (18+)
  • 13:01
    Poolside Pleasures (18+)
  • 13:23
    Make A Wish (18+)
Пълна програма
  • 12:00
    Ветроходство: Екстремно ветроходство от Циндао, Китай - финал (повторение)
  • 13:30
    "Footbrazil" - 10 еп., обзорно предаване
  • 14:00
    Тенис: Бабош/Хлавачкова - Клепац/Мартинес Санчес (BNP Paribas WTA Finals Singapore presented by SC Global, Сингапур; WTA World Tour Finals - повторение)
  • 15:40
    Тенис: Хингис/Чан - Грьонефелд/Пешке (BNP Paribas WTA Finals Singapore presented by SC Global, Сингапур; WTA World Tour Finals - повторение)
Пълна програма
  • 11:20
    Баскетбол: Ямбол - Рилски спортист - среща от Националната баскетболна лига
  • 13:10
    Часът на БНТ HD
  • 13:25
    Извън играта
  • 14:00
    Спортни новини
Пълна програма
  • 12:10
    За какво се моли Реджи
  • 14:10
    Бури
  • 16:10
    Таверна
  • 17:55
    Фалшификатори
Пълна програма
  • 12:00
    Новини
  • 12:15
    Прогноза за времето и агропрогноза
  • 12:25
    Борсова информация
  • 12:30
    Агрокоментар
Пълна програма
  • 12:00
    Кучета на мира
  • 13:00
    Животните Х
  • 13:30
    Животните Х
  • 14:00
    Всичко за животните, еп.4
Пълна програма
  • 12:10
    King of Kings Heroes Grand Prix
  • 13:55
    Superkombat Fighting Championship
  • 15:45
    Ultimate First League
  • 16:10
    Taekwondo
Пълна програма
  • 11:05
    Принцът и аз
  • 12:55
    Първото куче
  • 14:30
    Коледна целувка
  • 16:00
    Ще се омъжиш ли за мен?
Пълна програма
  • 12:00
    Master Debaters with Jay Mohr
  • 12:30
    One Less Brick in the Wall
  • 13:00
    World of X Games 2016
  • 14:00
    World of X Games 2015
Пълна програма
  • 11:55
    Тайният живот на езерата (3)
  • 12:50
    Планетата Европа (1)
  • 13:45
    Зоопаркът - Дъблин (5)
  • 14:10
    Зоопаркът - Дъблин (6)
Пълна програма
  • 12:00
    Свети Влас - Рай между морето и планината
  • 12:30
    Виж България - Черно море и околностите
  • 13:00
    Шипка
  • 13:30
    Мото тур Мароко 2010- еп.4
Пълна програма
  • 12:00
    InterMezzo
  • 13:30
    La Boheme by Puccini at the Liceu
  • 15:25
    Yo-Yo Ma, Daniele Gatti and the Royal Concertgebouw Orchestra: Shostakovich, Tchaikovsky, Stravinsky
  • 17:05
    InterMezzo
Пълна програма
  • 12:00
    Футбол: Дунав - Черно море, мач от Първа професионална лига, повторение
  • 14:00
    Футбол: Верея - Етър, мач от Първа професионална лига, повторение
  • 16:00
    Волейбол: Пирин - Нефтохимик, мач от Суперлигата, повторение
  • 18:00
    Футбол: Лудогорец - Шахтьор Донецк, международен приятелски мач, повторение
Пълна програма
  • 12:00
    Футбол: Атлетико /М/ - Жирона (Примера Дивисион, сезон 2017/18 - повторение)
  • 14:00
    Тенис: Су-Уей Хсиех - Юлия Гьоргес (ASB Classic, Окланд; WTA International 2018 - I полуфинал, повторение)
  • 15:30
    Тенис: Каролина Возняцки - Сакия Викери (ASB Classic, Окланд; WTA International 2018 - II полуфинал, повторение)
  • 17:10
    Тенис: Каролина Возняцки - Юлия Гьоргес (ASB Classic, Окланд; WTA International 2018 - финал и награждаване, повторение)
Пълна програма
  • 12:00
    Футбол: Лестър Сити - Уотфорд, мач от английската Висша лига, запис
  • 14:00
    Съботен обзор на кръга в английската Висша лига (2017-18), 20-и епизод, повторение
  • 15:00
    Футбол: Саутхямптън - Тотнъм Хотспър, мач от английската Висша лига, повторение
  • 17:00
    Футбол: Евертън - Уест Бромич Албиън, мач от английската Висша лига, запис
Пълна програма
  • 11:55
    Пола Зан разглежда случая: Написано убийство
  • 12:50
    Почти ми се размина: Обир на заложна къща
  • 13:45
    Кошмарни съседи: Отвличане посред бял ден
  • 14:40
    Изчезнали: Изчезналото момиче
Пълна програма
  • 11:00
    "Код 11-13", информационно - новинарско шоу LIVE
  • 13:00
    "Голямото интервю", знаменити личности пред BiT, (п)
  • 14:00
    "Просто Диков", авторско предаване на Сашо Диков, (п) - 1 част
  • 15:00
    "Един прекрасен ден", магазинно предаване с водещ Каролина Братанова, (п)
Пълна програма
  • 12:00
    От щурите сомове до щурите шарани
  • 12:30
    Рибата, рибарят и готвачът- В Барнина
  • 13:00
    Риболов без граници - Щуки под леда
  • 13:30
    Решенията на Валтер - Риболов за удоволствие на щека
Пълна програма
  • 12:00
    "Прегради", драма, САЩ, 2016; реж. Дензъл Уошингтън, с Дензъл Уошингтън, Вайола Дейвис, Стивън МакКинли Хендерсън, Джован Адепо, Ръсел Хорнсби, [12+]
  • 14:20
    "Средностатистическо семейство VІІІ, 16 еп.", комедия, САЩ, 2017; реж. Дани Салес, с Патриша Хийтън, Нийл Флин, Чарли МакДърмът, Идън Шър, Атикъс Шафър, [12+]
  • 14:45
    "Аферата ІІ, 6 еп.", драма, САЩ, 2015; реж. Джефри Райнър, с Доминик Уест, Рут Уилсън, Мора Тиърни, Джошуа Джаксън, Джулия Голдани Телс, [15+]
  • 15:45
    "Северният полюс: Отворен за Коледа", фентъзи, САЩ, 2015; реж. Дъглас Бар, с Лори Лафлин, Дърмът Мълрони, Бейли Мадисън, Пол Стюарт, Марсия Бенет, [12+]
Пълна програма
  • 11:55
    "О.Джей.: Произведено в Америка I, 3 еп.", документален, САЩ, 2016; реж. Езра Еделман, [15+]
  • 13:30
    "Шоуто на Джон Оливър ІV, 11 еп.", комедийно токшоу, САЩ, 2017, [12+]
  • 14:05
    "Развод ІІ, 1 еп.", комедия, САЩ, 2018; реж. Адам Бърнстийн, със Сара Джесика Паркър, Томас Хейдън Чърч, Моли Шанън, Талия Болсам, Чарли Килгор, [12+]
  • 14:35
    "Сблъсъци ІІ, 1 еп.", комедия, САЩ, 2018; реж. Джъд Апътоу , с Пийт Холмс, Арти Ланг, Лорън Лапкъс, Джордж Базил, [15+]
Пълна програма
  • 12:00
    Masters of Style
  • 12:15
    Masters of Style
  • 12:30
    Masters of Style
  • 12:45
    Masters of Style
Пълна програма
  • 12:00
    Без пътека. В снеговете... (образователен филм за планински туризъм)
  • 12:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 13:00
    България. Зимна дестинация (образователен филм за планински туризъм)
  • 13:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
Пълна програма
  • 12:00
    Футбол: Барса ТВ
  • 14:00
    Футбол: Холандска Ередивизи
  • 15:55
    Новини
  • 16:00
    Футбол: Барса ТВ
Пълна програма
  • 11:30
    ММА: UFC 220
  • 13:25
    Новини
  • 13:30
    Хокей на лед: NHL
  • 16:00
    Професионални майстори на родеото
Пълна програма
  • 11:50
    Team Umizoomi
  • 12:15
    Shimmer and Shine
  • 12:40
    Shimmer and Shine
  • 13:00
    Max & Ruby
Пълна програма
  • 11:15
    Светът на хищниците: Цар на мечките
  • 12:20
    Биографии - Светът на известните
  • 14:00
    Дивата природа на Австралия - Огърлица от острови
  • 15:10
    Дивата природа на Австралия - Нов свят
Пълна програма
  • 12:00
    Ендевър, сезон 1, еп. 3, Великобритания, криминален/мистерии, 2013
  • 13:30
    Мистериите на Мис Фишър, сезон 1, еп. 11, Австралия, криминален/мистерии, 2013
  • 14:30
    Гранд хотел, сезон 2, еп. 8, Испания, иторически/драма, 2012
  • 15:15
    Господин Селфридж, сезон 1, еп. 4, Великобритания, иторически/драма, 2013
Пълна програма

Сериали

Viasat Explorer 12:15
Царе на строителството с дървен материал, сезон 2, еп. 7
Fox Life 12:25
Скандал - седми сезон, еп. 2
Viasat History 12:30
Средновековните мъртъвци, сезон 3, еп. 3
e-kids 12:30
Покемон - анимационен сериал
Fox Crime 12:30
Глейдс - четвърти сезон, еп. 6

Всички предавания

Спорт

Mtel Sport 2 12:15
Футбол: Барса ТВ 10 епизод
Sky Sports 12:30
Футбол
Ring.BG 12:30
Италия, Серия А: Кротоне - Наполи
ТВ Европа 12:45
прогноза за времето и спорт
Diema Sport 13:00
Волейбол: Финал за Купата на България, повторение

Всички предавания

Филми

Cinemax 12:10
"Завръщане в утрешния ден", научно-фантастична драма, Белгия, 2015; реж. Лукас Босюи, с Коен Дьо Грав, Матео Симони, Робрехт Ванден Торен, Карина Смулдерс, Шарлот Ан Бонгартс, [12+]
HBO 12:15
"Денят на независимостта: Нова заплаха", екшън - фантастика, САЩ, 2016; реж. Роланд Емерих, с Лиъм Хемсуърт, Джеф Голдблум, Бил Пулман, Майка Монро, Травис Тоуп, [12+]
HBO3 12:15
"Californication ІІІ, 12 еп.", комедия, САЩ, 2009; реж. Стивън Хопкинс, с Дейвид Духовни, Наташа МакЕлън, Памела Адлън, Маделин Мартин, Ивън Хендлър, [15+]
HBO HD 12:15
"Денят на независимостта: Нова заплаха", екшън - фантастика, САЩ, 2016; реж. Роланд Емерих, с Лиъм Хемсуърт, Джеф Голдблум, Бил Пулман, Майка Монро, Травис Тоуп, [12+]
Fen TV 12:30
Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания



{START_COUNTER}