ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 04:25
    Здравето отблизо /п/
  • 05:50
    Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня
  • 06:00
    Денят започва Сутрешен информационен блок с водещи Юлия Наева и Иво Никодимов
  • 09:00
    По света и у нас Информационна емисия
Пълна програма
  • 04:30
    "Седем часа разлика"- сериал, с.3, еп.5
  • 05:00
    "Кое е това момиче"/п./ - сериал
  • 05:30
    "Лице в лице" /п./ - публицистично предаване
  • 06:00
    "Аватар - легендата за Анк" - анимация
Пълна програма
  • 04:00
    "Войната на розите"- сериен филм /п/
  • 05:20
    "Часът на Милен Цветков" - предаване на NOVA /п/
  • 06:20
    "Здравей, България" - сутрешен блок
  • 09:30
    "На кафе" - предаване на NOVA
Пълна програма
  • 04:40
    Брюксел 1 - предаване за Европа и гражданите с Милена Милотинова /п./
  • 05:40
    Опорни хора - изповедите на значимите за обществото пред Ганиела Ангелова/п./
  • 06:30
    България сутрин - важните неща рано сутрин с Лора Инджова и Златимир Йочев
  • 09:30
    Зад стените на Уиндзор - филм
Пълна програма
  • 01:30
    Повторения
  • 07:00
    Бизнес старт - сутрешен блок с Живка Попатанасова и Димитър Вучев
  • 09:00
    Boom&Bust с Владимир Сиркаров и Кузман Илиев /п./
  • 09:30
    В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки/Йордан Кирилов /п./
Пълна програма
  • 04:35
    Медиум; сезон 1, епизод 9, криминален, драма, САЩ, 2005
  • 05:30
    Медиум; сезон 5, епизод 5, драма, САЩ, 2009
  • 06:15
    Медиум; сезон 5, епизод 6, драма, САЩ, 2009
  • 07:00
    Комисар Рекс: Специален отряд; сезон 2, епизод 3, екшън, семеен, Италия, 2015
Пълна програма
  • 04:15
    Чудовищата на Аляска: Голямата стъпка от юга
  • 05:02
    Лошо куче!: Разбивачи на семейства
  • 05:49
    Лошо куче!: Пакостливи кучета
  • 06:36
    Нощ: Акула
Пълна програма
  • 04:00
    Повторения
  • 07:00
    "Добро утро, българи" - сутрешен блок
  • 09:00
    Новини
  • 09:10
    Публицистично предаване на телевизия RT
Пълна програма
  • 04:25
    Документация
  • 05:00
    "Заглавия, тези, темпераменти"
  • 05:50
    Световен журнал
  • 06:30
    Сутрешен информационно-забавен журнал
Пълна програма
  • 00:00
    Where Is The Party
  • 06:00
    Tick-Tack
  • 10:00
    Hit Mix
  • 14:00
    Standard AL
Пълна програма
  • 04:50
    Местно време: Без бариери /БНТ 2 Русе/п/
  • 05:05
    Земята е само една Ражда се дете /п/
  • 05:25
    Местно време: Без бариери /БНТ 2 София/п/
  • 05:55
    Япония днес /п/
Пълна програма
  • 04:45
    The Garfield Show
  • 04:56
    The Garfield Show
  • 05:10
    The Garfield Show
  • 05:21
    The Garfield Show
Пълна програма
  • 04:30
    "Пета предавка" - автомобилно предаване
  • 06:00
    "Пингвините от Мадагаскар" - анимация
  • 08:00
    "Монк" - сериал, с.3, еп.12
  • 09:00
    "Лонгмайър" - сериал, с.3, еп. 7
Пълна програма
  • 02:00
    "Дневниците на вампира" - сериал, с.7, еп.1,2
  • 06:00
    "Дневниците на вампира" - сериал, с.6, еп. 21,22
  • 08:00
    "Вътрешна сигурност" - сериал, с.3, еп.8
  • 09:30
    "Отвлечен: Историята на Тифани Рубин" - драма (САЩ, 2011), режисьор - Гари Харви, актьори - Тараджи П. Хенсън, Тери О'Куин, Дейвид Хейдън и др.
Пълна програма
  • 04:00
    "По средата" /п/- сериал
  • 05:00
    "Двама мъже и половина" /п./- сериал
  • 06:00
    "Кое е това момиче" - сериал, с.3
  • 07:00
    "Предградие" - сериал
Пълна програма
  • 03:40
    "Светлината на моя живот" - сериал
  • 06:00
    "Твоят мой живот" - сериал
  • 07:30
    "Светлината на моя живот" - сериал
  • 08:00
    "Страсти в Тоскана" - сериал
Пълна програма
  • 04:32
    Кунг фу пилета
  • 05:00
    Анджело е върхът
  • 05:10
    Анджело е върхът
  • 05:25
    Анджело е върхът
Пълна програма
  • 04:45
    "Белите рицари", драма, Белгия, 2015; реж. Жоаким Лафоше, с Венсан Линдон, Луиз Бургуан, Валери Донзели, Реда Катеб, Бинту Римтобай, [12+]
  • 05:15
    "Крилете на гълъбицата", романтична драма, САЩ, 1997; реж. Иън Софтли, с Хелена Бонъм Картър, Лайнъс Роуч, Алисън Елиът, Шарлот Рамплинг, Елизабет МакГавърн, [12+]
  • 07:00
    "Приятелите на Питър", комедия, Великобритания, 1992; реж. Кенет Брана, с Кенет Брана, Ема Томпсън, Рита Ръднър, Стивън Фрай, Хю Лори, [12+]
  • 08:45
    "Ученикът", драма, Русия, 2016; реж. Кирил Серебреников, с Петр Скворцов, Александр Горчилин, Александра Ревенко, Виктория Исакова, Юлия Ауг, [15+]
Пълна програма
  • 03:00
    "Натрупан гняв", драма, Холандия, 2016; реж. Андре Ван Дурен, с Хана Хукстра, Беня Бруйнинг, Хадевич Минис, Гийс Шолтен Ван Ашхат, Франк Ламерс, [18+]
  • 04:55
    "Театърът представя - Набелязан", късометражна драма, Великобритания, 2014; реж. Грег Елис, с Кийфърд Съдърланд, Кевин МакНоли, Стивън Фрай, Шарлот Хоуп, Ричард Майлан, [12+]
  • 05:25
    "Калифорния (2015)", романтична драма, Бразилия, 2015; реж. Марина Персон, с лара Гало, Кайо Блат, Кайо Хорович, Ливия Хихон, Летисия Фанани, [12+]
  • 07:00
    "На запад от нея", романтична драма, САЩ, 2016; реж. Итън Уорън, с Райън Карауей, Келси Сийпсър, Хали Херцог, Корд Скварек, Кейтлин Хърст, [12+]
Пълна програма
  • 03:00
    Anderson Cooper 360
  • 05:00
    Fareed Zakaria GPS
  • 06:00
    African Voices
  • 07:00
    CNN Newsroom (with World Sport)
Пълна програма
  • 04:30
    "Прости ми" - сериен филм
  • 06:00
    "Моята карма"- сериен филм
  • 07:00
    "Капризи на съдбата" - теленовела
  • 08:00
    "Сезонът на черешите"- сериен филм, /п/
Пълна програма
  • 03:15
    "Национална лотария" /п/
  • 06:00
    "Кевин може да почака" - сериал, сезон 1, /п/
  • 06:30
    "Военни престъпления" - сериал, сезон 8
  • 07:30
    "Военни престъпления" - сериал, сезон 11, /п/
Пълна програма
  • 04:00
    Голи и уплашени: Пътят на изкуплението
  • 05:00
    Да продадеш колата си: Мерцедес 500 Sec от 1983
  • 06:00
    Да продадеш колата си: Порше 912Е от 1976
  • 07:00
    Как са го направили?: Епизод 16
Пълна програма
  • 04:36
    Как са го направили?: Гуакамоле/ Бъги за тресавища/ Ножица
  • 05:24
    Ловци на митове: Междузвездни войни - митовете отвръщат на удара
  • 06:12
    Ловци на митове: Недовършена работа
  • 07:00
    Как са го направили?: Изстребител/ Трапистка бира/ SUV
Пълна програма
  • 04:45
    Ранди Кънингам
  • 05:05
    Стридок
  • 05:30
    Псевдокотка
  • 05:45
    Псевдокотка
Пълна програма
  • 04:00
    "Екстремности: светлина и мрак
  • 05:00
    "Историята на електричеството"
  • 06:00
    "Границите на светлината"
  • 07:00
    "Да изобретяваме"
Пълна програма
  • 07:00
    Клуб Уинкс - анимационен сериал
  • 07:45
    Приключенията на Чък и приятели - анимационен сериал
  • 08:00
    Кученце в джобче - анимационен сериал
  • 08:30
    Трансформъри: Роботи-спасители - анимационен сериал
Пълна програма
  • 04:00
    Военна прокуратура - 20 еп. - Сериал
  • 05:30
    Баровки - 53 еп. - Сериал
  • 06:00
    Делници - с Николай Колев
  • 10:00
    Светът и всичко в него - със Симеон Идакиев
Пълна програма
  • 07:15
    Спорт
  • 07:22
    Култура 1
  • 07:41
    Анализи
  • 07:46
    Преглед на програмата / Преглед на печата
Пълна програма
  • 02:00
    Тенис: Открито първенство на Австралия, четвъртфинали, директно
  • 10:00
    Тенис: "Game, Schett и Mats", коментарно предаване, директно
  • 10:15
    Тенис: Открито първенство на Австралия, Ден 8, директно
  • 15:15
    Тенис: "Game, Schett и Mats", коментарно предаване, директно
Пълна програма
  • 04:00
    Снукър: турнир "Мастърс", финал
  • 10:00
    Снукър: Турнир "Мастърс", финал
  • 11:00
    Ски-алпийски дисциплини: СК в Кицпюел, спускане (мъже)
  • 12:00
    Ски-алпийски дисциплини: СК, слалом (мъже), първи манш
Пълна програма
  • 00:25
    Избягай или умри!, сезон 1, еп. 1
  • 06:05
    Призраци от автоморгата, сезон 5, еп. 6
  • 07:15
    Търсачи на съкровища, сезон 3, еп. 8
  • 08:00
    Избягай или умри!, сезон 1, еп. 4
Пълна програма
  • 04:05
    Enfusion Series 3
  • 05:00
    Night Of The Jumps
  • 05:55
    Crusty Demons Night Of World Records 2008 1
  • 07:00
    Freeride World Tour 2016
Пълна програма
  • 00:00
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 05:00
    Багрите на България /фолклорна и народна музика/
  • 06:45
    Фолклорна усмивка /музикално-развлекателно предаване на ФЕН ФОЛК ТВ, повторение/
  • 07:00
    Утрото /сутрешен музикален блок/
Пълна програма
  • 04:30
    Хавайски живот
  • 05:00
    Особени жилища
  • 06:00
    Ловци на къщи
  • 06:30
    Ловци на къщи
Пълна програма
  • 04:40
    Джейми Оливър - бягство в Италия - кулинарно предаване, еп. 4
  • 05:10
    Американска съпруга - първи сезон, еп. 12
  • 05:40
    Американска съпруга - първи сезон, еп. 13
  • 06:00
    Джейми Оливър - бягство в Италия - кулинарно предаване, еп. 3
Пълна програма
  • 04:25
    Д-р Розууд - втори сезон, еп. 6
  • 05:05
    Съдружници срещу престъплението - първи сезон, еп. 5
  • 06:00
    Полицаите от Чикаго - трети сезон, еп. 21
  • 06:50
    Глейдс - четвърти сезон, еп. 8
Пълна програма
  • 04:40
    "Късметлията", биографична драма, САЩ, 2005; реж. Рон Хауърд, с Ръсел Кроу, Рене Зелуегър, Пол Джиамати, Крейг Биерко, Пади Консидайн, [12+]
  • 05:05
    "Стълба 49", екшън - драма, САЩ, 2004; реж. Джей Ръсел, с Хоакин Финикс, Джон Траволта, Джасинда Барет, Робърт Патрик, Морис Честнът, [12+]
  • 07:00
    "Треска по Замръзналото кралство", анимация, САЩ, 2015; реж. Крис Бък, Дженифър Лий, [0+]
  • 07:15
    "Големите надежди (1998)", романтична драма, САЩ, 1998; реж. Алфонсо Куарон, с Итън Хоук, Гуинет Полтроу, Ханк Азария, Крис Купър, Ан Банкрофт, [12+]
Пълна програма
  • 04:45
    Конспирация, сезон 1, еп. 8
  • 05:15
    Съкровищата на Древен Египет, сезон 1, еп. 3
  • 06:15
    Страхотни изобретения, сезон 1, еп. 6
  • 07:10
    Войната, която промени света, сезон 1, еп. 1
Пълна програма
  • 04:25
    Спецове в заложната къща: "Димящото дуло"
  • 05:10
    Спецове в заложната къща: Таен обожател
  • 05:30
    Спецове в заложната къща: Скритото съкровище
  • 05:50
    Спецове в заложната къща: Рокзвезди и състезателни коли
Пълна програма
  • 04:00
    Крал сред рибарите – тв поредица, 9 еп.
  • 05:00
    КОНЕТЕ
  • 06:00
    Рейсинг екстрийм – тв поредица, четвърти сезон, 30 еп. /п/
  • 06:30
    Документален филм
Пълна програма
  • 04:50
    "Пингу"
  • 05:00
    "Томас и приятели"
  • 05:25
    "Строителят Боб"
  • 05:50
    "Хари и неговата кофа, пълна с динозаври "
Пълна програма
  • 02:00
    07:00 - Повторения
  • 06:00
    "Кухнята на Звездев"/п/
  • 07:00
    "Всяка сутрин"-сутрешен блок
  • 09:00
    "Офанзива"/п/
Пълна програма
  • 02:45
    JDM
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:30
    Драконова топка Z (анимация)
  • 19:00
    Хартли (фейлетон)
Пълна програма
  • 03:00
    "Накъдето те води сърцето" - биографичен филм / драма с Дейвид Карадайн, Рони Кокс, Мелинда Дилън, Гейл Стрикланд.
  • 05:20
    "Разбойничка" - драма с Фей Дънауей, Алан Бейтс.
  • 07:00
    "Уили / Мили" - комедия / фентъзи с Пати Дюк, Джон Глоувър.
  • 08:25
    "Между приятели" - драма / романтичен с Тед Дансън, Кристин Лати.
Пълна програма
  • 04:00
    BRITCAR ENDURANCE CHAMPIONSHIP
  • 05:30
    ROAD RACING SERIES
  • 06:30
    SUPER FORMULA HIGHLIGHTS
  • 08:00
    FLAT OUT BEST OF
Пълна програма
  • 03:00
    Само хитове - маратон
  • 07:00
    Само хитове
  • 08:00
    Да създадеш
  • 09:00
    Бременна на 16 - реалити шоу
Пълна програма
  • 03:00
    2017 MTV EMA
  • 05:00
    Little Mix: MTV Top 10
  • 06:00
    James Arthur: In The Zone
  • 07:00
    Hot Right Now!
Пълна програма
  • 06:00
    AM Mayhem
  • 09:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 11:00
    Super Massive Rock Stars!
  • 13:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
Пълна програма
  • 04:10
    Тайният живот на зоопарка, сезон 1, еп. 4
  • 05:00
    Големи бесни риби, сезон 5, еп. 1
  • 05:50
    72-те най-сладки животни, сезон 1, еп. 7
  • 06:20
    72-те най-сладки животни, сезон 1, еп. 8
Пълна програма
  • 04:10
    Паранормално, еп. 1
  • 04:55
    Уличен Гений, еп. 20
  • 05:15
    Изоставени, еп. 2
  • 05:35
    Претопяване, еп. 7
Пълна програма
  • 04:10
    Най-смъртоносните животни на планетата, еп. 3
  • 04:55
    Светът на дивото, еп. 9
  • 05:15
    Светът на дивото, еп. 8
  • 05:40
    Светът на дивото, еп. 13
Пълна програма
  • 02:30
    Край на програмата
  • 05:00
    Край на програмата
  • 10:00
    Футбол: Монако - Метц, мач от френската Лига 1, повторение
  • 12:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
Пълна програма
  • 04:05
    "Двоен живот". Продължение
  • 05:00
    Телеканал "Добро утро"
  • 08:00
    Новини
  • 08:15
    Телеканал "Добро утро"
Пълна програма
  • 04:00
    "Show Time" - музикална програма
  • 05:00
    "Златен хит" - най-доброто
  • 05:05
    "Планета Хит Микс" - музикална програма
  • 06:00
    "Картини от България" - музикална импресия
Пълна програма
  • 04:30
    "Фолклорна китка" - избрани песни
  • 05:30
    "Росна китка" - музика за настроение
  • 06:30
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 06:40
    "Росна китка" - музика за настроение
Пълна програма
  • 04:05
    "Планета Live" - музикална програма
  • 06:00
    "Промо" - нови видеоклипове
  • 06:05
    "Планета Хит" - хитове без край
  • 07:00
    "Картини от България" - музикална импресия
Пълна програма
  • 04:40
    "Как срещнах майка ви" - сериал
  • 05:10
    "Как срещнах майка ви" - сериал
  • 05:30
    "Как срещнах майка ви" - сериал
  • 06:05
    "Обратно в играта" - комедиен сериал
Пълна програма
  • 03:20
    Италия, Серия А: Каляри - Милан
  • 05:00
    Дивата муха
  • 06:00
    Дивата муха
  • 08:00
    Испания, Купа на Краля: Валенсия - Алавес
Пълна програма
  • 03:35
    "От местопрестъплението: Маями" - криминален сериал
  • 05:45
    "Съблазнителни измами" - доку-поредица
  • 06:25
    "Ексклузивно" - журнал за звездите
  • 06:35
    "Експлозивно" - журнал
Пълна програма
  • 04:25
    Сериал: "Красив живот"
  • 06:00
    Вести
  • 06:30
    Вести-Москва
  • 06:50
    Вести
Пълна програма
  • 04:00
    "Разбор на полетите"
  • 05:00
    Документален екран
  • 06:00
    "Страната и хората"
  • 07:00
    Анимация
Пълна програма
  • 04:20
    "Престъпни намерения" - криминален сериал
  • 05:20
    "Патрулна обиколка" - репортаж
  • 06:30
    Сутрешен информационно-забавен журнал и спорт
  • 11:00
    "Напълно здрави!" - консултация
Пълна програма
  • 03:00
    Телевизионен форум - повторение
  • 05:30
    "Ако зажалиш..." - стари градски песни с Бони Милчева /повторение/
  • 07:00
    "Картината - мост към себе си"- Документален филм
  • 07:45
    Новини/ повторение/
Пълна програма
  • 04:45
    Футбол
  • 06:30
    Силови спортове: Серии Юнайтид Стронгман
  • 07:00
    Ръгби
  • 07:30
    Футбол Мундиал
Пълна програма
  • 01:25
    Infomercials
  • 07:05
    Benjamin Blumchen
  • 07:35
    Noddy, der kleine Detektiv
  • 07:45
    Noddy, der kleine Detektiv
Пълна програма
  • 03:30
    Избрани предавания на Телемедиа
  • 06:30
    Сянката на Елена - ТВ сериал - Бразилия- 64 епизод
  • 07:30
    Детски свят - Маша и мечока - анимация
  • 08:00
    Новини
Пълна програма
  • 01:00
    We Love Music
  • 06:00
    Snooza
  • 09:00
    21:00 Zoom
  • 09:02
    Snooza
Пълна програма
  • 04:48
    Хубава, секси или отблъскваща: Такуойа
  • 05:12
    Кралят на тортите: Чък от Стейтън Айлънд, чудатости и Сал
  • 05:36
    Кралят на тортите: Купони, психология и сладкиши
  • 06:00
    Кралят на тортите: Дизайнер, краен срок и диагноза
Пълна програма
  • 04:30
    Професия турист
  • 05:00
    Професия турист
  • 05:30
    Костинброд - Гостоприемен и незабравим
  • 06:00
    Вода
Пълна програма
  • 04:00
    Загадки в Белия дом
  • 05:00
    Мистерии в замъка
  • 06:00
    Мистерии в замъка
  • 07:00
    Търсене на дом по света
Пълна програма
  • 04:00
    Загадки в Белия дом
  • 05:00
    Мистерии в замъка
  • 06:00
    Мистерии в замъка
  • 07:00
    Търсене на дом по света
Пълна програма
  • 03:30
    Неомъжена бяла жена, САЩ, драма/трилър, 1992
  • 07:20
    Инцидентът на станция "Фрутвейл", САЩ, драма, 2013
  • 08:45
    Декан Спанли, Нова Зеландия,Великобритания, комедия/драма, 2009
  • 10:25
    Обичам те до смърт (1990), САЩ, комедия/криминален, 1990
Пълна програма
  • 04:30
    "Изкуството - тогава, сега и завинаги: Венера Константинова" - 48 еп., предаване за изкуство
  • 05:00
    "Репортажът: Призвание в бяло" - информационно предаване (повторение)
  • 05:30
    "В тъмната мрежа" - документален филм
  • 06:30
    "Свободна зона" - публицистично предаване (повторение)
Пълна програма
  • 04:50
    Модерна турска кухня с Максут - кулинарно предаване, еп. 2
  • 05:10
    Лесни рецепти - пети сезон, еп. 5
  • 05:35
    Лесни рецепти - пети сезон, еп. 6
  • 06:00
    Пекарната на Рудолф - пети сезон, еп. 5
Пълна програма
  • 01:00
    VH1 микс
  • 07:00
    Стани и засияй с VH1
  • 09:00
    Хитовете не лъжат!
  • 11:00
    Тор 10 на VH1 от тази седмица
Пълна програма
  • 04:00
    Късметлиите - Комедия, 2008, Режисьор: Нейл Бъргър, В ролите: Тим Робинс, Рейчъл Макадамс, Майкъл Пеня, Дирк Уитънборн, 
  • 06:00
    Пчеличката Мая: Филмът - Анимация, 2014, Режисьор: Алексис Стадерман, Глен Фрейсър, В ролите: Коди Сит Макфии
  • 08:00
    История с пчели - Анимация, Комедия, 2007, Режисьор: Стив Хикнър, Саймън Дж. Смит, В ролите: Джери Зайнфелд, Рене Зелуегър, Матю Бродерик
  • 09:30
    Цветна мозайка - Комедия, Семеен, Фентъзи, 2009, Режисьор: Робърт Родригес, В ролите: Джими Бенет, Джеймс Спейдър, Кат Денингс
Пълна програма
  • 01:30
    "Медици детективи: Тайните на съдебната медицина" - криминален сериал
  • 06:10
    "CSI: Ню Йорк" - криминален сериал
  • 06:55
    "CSI: Ню Йорк" - криминален сериал
  • 07:50
    "Джордан: Патоложка с профил" - криминален сериал
Пълна програма
  • 04:00
    Документална поредица /п/
  • 05:00
    Сериен филм /п/
  • 06:00
    Eкология
  • 06:30
    Здравословен живот /п/
Пълна програма
  • 04:50
    По-щастливите ни приятели - първи сезон, еп. 7
  • 05:35
    Семейство Симпсън - двадесет и втори сезон, еп. 13
  • 06:00
    От местопрестъплението: Маями, еп. 14
  • 06:45
    От местопрестъплението: Маями, еп. 15
Пълна програма
  • 00:00
    Club MTV!
  • 06:00
    AM Rush
  • 09:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 09:40
    DJ Duel
Пълна програма
  • 04:30
    LINGERIE
  • 04:55
    F-PARTIES
  • 05:00
    TOP MODELS
  • 05:30
    TOP MODELS
Пълна програма
  • 00:40
    Non-Stop Hits
  • 06:00
    Wake Up With Hits!
  • 09:00
    Big Fat Hits
  • 11:00
    Nothing But Hits
Пълна програма
  • 04:20
    "Съдия Джуди" - 79-80 еп.
  • 05:05
    "Медицински сестри" - 38 и 39 еп.
  • 06:00
    "Уличен патрул" - 3 еп.
  • 07:00
    "В бойна готовност" - 6 еп.
Пълна програма
  • 00:00
    05.00 Нощен информационен блок
  • 05:00
    Новини, спорт и времето
  • 06:30
    "Европа сутрин" - сутрешен блок
  • 09:00
    новини
Пълна програма
  • 04:40
    Охота и рыбалка в...
  • 05:00
    Великие ружья
  • 05:25
    Плaнета рыбака
  • 05:50
    Мастер-класс
Пълна програма
  • 00:20
    "Войната на Фойл" - сериен филм, сезон 5, /п/
  • 06:00
    "Джи Ай Джо: Ренегати" - анимационен сериал
  • 06:30
    "Скандал" - сериал, сезон 2
  • 07:30
    "София - Ден и Нощ" - риалити сериал, /п/
Пълна програма
  • 04:45
    Gold Fever: Eureka
  • 05:30
    Deadliest Catch: Stay Focused Or Die
  • 06:15
    Deadliest Catch: Put Up or Shut Up
  • 07:00
    Animal Cops Houston: Kennel Seizure
Пълна програма
  • 04:30
    Човек, огън, храна
  • 05:00
    Железният готвач: Рицарски турнир
  • 06:00
    Надпревара в супермаркета
  • 07:00
    Босата контеса: Завръщане към класиката
Пълна програма
  • 04:45
    Опасният Хенри
  • 05:15
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 05:35
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 06:00
    Дора Изследователката
Пълна програма
  • 02:00
    Тенис: Открито първенство на Австралия, четвъртфинали, директно
  • 10:00
    Тенис: "Game, Schett и Mats", коментарно предаване, директно
  • 10:15
    Тенис: Открито първенство на Австралия, Ден 8, директно
  • 15:15
    Тенис: "Game, Schett и Mats", коментарно предаване, директно
Пълна програма
  • 04:40
    "Късметлията", биографична драма, САЩ, 2005; реж. Рон Хауърд, с Ръсел Кроу, Рене Зелуегър, Пол Джиамати, Крейг Биерко, Пади Консидайн, [12+]
  • 05:05
    "Стълба 49", екшън - драма, САЩ, 2004; реж. Джей Ръсел, с Хоакин Финикс, Джон Траволта, Джасинда Барет, Робърт Патрик, Морис Честнът, [12+]
  • 07:00
    "Треска по Замръзналото кралство", анимация, САЩ, 2015; реж. Крис Бък, Дженифър Лий, [0+]
  • 07:15
    "Големите надежди (1998)", романтична драма, САЩ, 1998; реж. Алфонсо Куарон, с Итън Хоук, Гуинет Полтроу, Ханк Азария, Крис Купър, Ан Банкрофт, [12+]
Пълна програма
  • 01:00
    Music of BG
  • 05:00
    Lucky 7
  • 05:30
    Fresh morning :)
  • 09:00
    Lucky 7
Пълна програма
  • 04:50
    Calimero
  • 05:05
    Art Attack
  • 05:30
    HENRY HUGGLEMONSTER
  • 05:45
    Henry Hugglemonster
Пълна програма
  • 04:45
    Опасният Хенри
  • 05:15
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 05:35
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 06:00
    Дора Изследователката
Пълна програма
  • 01:00
    All Night Long!
  • 07:00
    Wake Me Up Before You Go Go
  • 09:00
    Nothing But Classics
  • 11:00
    Guess The Year
Пълна програма
  • 04:50
    California Investigator: Sexty Hubby
  • 05:20
    Murder Book: Flower Drum Murder
  • 06:10
    Who Killed Jane Doe?: Her Whispering Bones
  • 07:00
    California Investigator: Through The Looking Glass
Пълна програма
  • 04:30
    National Icons: Sport's Power Couple
  • 05:00
    Top: UK
  • 05:31
    In the Name of Good: Johan Djourou
  • 06:00
    The Truth About...: Love in Sport
Пълна програма
  • 04:30
    Savage Wild
  • 04:55
    Savage Wild
  • 05:20
    King Of The Spring
  • 06:00
    Midway USA's Gun Stories
Пълна програма
  • 04:25
    Спецове в заложната къща: "Димящото дуло"
  • 05:10
    Спецове в заложната къща: Таен обожател
  • 05:30
    Спецове в заложната къща: Скритото съкровище
  • 05:50
    Спецове в заложната къща: Рокзвезди и състезателни коли
Пълна програма
  • 04:35
    Претопяване, еп. 11
  • 05:00
    Невероятният д-р Пол, еп. 14
  • 05:45
    Хроники на дивото, еп. 19
  • 06:05
    Морски вълци, еп. 5
Пълна програма
  • 04:30
    "Седем часа разлика"- сериал, с.3, еп.5
  • 05:00
    "Кое е това момиче"/п./ - сериал
  • 05:30
    "Лице в лице" /п./ - публицистично предаване
  • 06:00
    "Аватар - легендата за Анк" - анимация
Пълна програма
  • 04:15
    Най-добрият тунинг; сезон 3, епизод 12, спорт, риалити, Финландия, 2013
  • 05:00
    Телешоп
  • 07:00
    Телешоп
  • 10:00
    Конан; сезон 1, епизод 2, приключенски, научна фантастика, САЩ, 1997
Пълна програма
  • 02:50
    Отмъщението; сезон 1, епизод 10, драма, мистерия, Турция, 2013
  • 05:00
    Телешоп
  • 07:00
    Телешоп
  • 12:00
    Отмъщението; сезон 2, епизод 34, драма, мистерия, 2014
Пълна програма
  • 04:00
    Великобритания: Най-страшното табу: Мама бе убита от преследващия я неин бивш приятел
  • 05:00
    Единадесетте: Убиец на свобода
  • 06:00
    Първите 48 часа: Мъжка игра
  • 07:00
    Разтърсващи престъпления: Стивън Лорънс
Пълна програма
  • 04:00
    Единственият
  • 05:40
    Диаболично
  • 07:45
    Омагьосаното царство
  • 09:35
    Зад кулисите
Пълна програма
  • 04:00
    Сериал "Странствия и невероятные приключения одной любви" 16+
  • 05:00
    Мультфильмы
  • 06:00
    Худ.фильм "Деревня Утка" 6+
  • 07:30
    "Американский ликбез" Американская мечта
Пълна програма
  • 05:00
    "Паметниците на културата в София" - документален филм
  • 05:30
    "Среща с Атон" - документален филм
  • 06:00
    "Професия актриса" - документален филм
  • 06:30
    "Фолклорна дъга": Концерт на ансамбъл "Сливен" - Пазарджик 2014 /2 част
Пълна програма
  • 04:50
    Nitro Circus
  • 05:15
    Jackass
  • 05:40
    Jackass
  • 06:05
    Jackass
Пълна програма
  • 04:48
    Where Are the Sex Clubs? (18+)
  • 05:01
    Poolside Pleasures (18+)
  • 05:23
    Make A Wish (18+)
  • 05:41
    Executive Affairs (18+)
Пълна програма
  • 03:55
    Тенис: Ализе Корне - Аляксандра Саснович (Brisbane International, Бризбън; WTA Premier 2018 - I четвъртфинал, повторение)
  • 05:00
    "Спорт +" спортно обзорно предаване (повторение)
  • 06:00
    "Дневниците на големите котки" - 5 сезон, 3 еп., документален филм
  • 07:00
    Футбол: Сантос - Коритиба (Бразилско първенство, сезон 2017 - повторение)
Пълна програма
  • 05:00
    Новини
  • 05:15
    Прогноза за времето и агропрогноза
  • 05:25
    Борсова информация
  • 05:30
    Агрокоментар
Пълна програма
  • 04:30
    Народът на Мексико
  • 05:00
    Под водата
  • 06:00
    За островите и хората - Нова Каледония: земята на хората
  • 07:00
    На концерт: Ансамбъл "Мацу Таке"
Пълна програма
  • 06:00
    Art of Fighting
  • 06:40
    WUSHU Championship
  • 06:50
    Japan Queen Tournament
  • 07:05
    Ultimate First League
Пълна програма
  • 04:30
    The Captain and Casey Show
  • 05:20
    Radical Times in South Africa
  • 05:30
    Blauvelts Backcountry
  • 06:00
    EMENTA SB
Пълна програма
  • 04:35
    Ловци на митове (6)
  • 05:05
    Разследване на самолетни катастрофи от времето на Втората световна война (4)
  • 05:10
    Разследване на самолетни катастрофи от времето на Втората световна война (2)
  • 06:00
    Загадки в музея (26)
Пълна програма
  • 04:30
    Професия турист
  • 05:00
    Богинята майка Рила, част 2
  • 05:30
    Магията на Китай - Танцьорите
  • 06:00
    Сайгон, Банкок - Открийте 10-те разлики, част 1
Пълна програма
  • 04:20
    Lionel Loueke Trio at the WINTER JAZZ FEST in New York
  • 05:25
    Kris Bowers featuring Lina Easterlin at the Stockholm Jazz Festival
  • 06:30
    InterMezzo
  • 07:00
    InterMezzo
Пълна програма
  • 01:30
    Край на програмата
  • 08:00
    Футбол: Пирин - Берое, мач от Първа професионална лига, повторение
  • 10:00
    Футбол: Локомотив Пловдив - Лудогорец, мач от Първа професионална лига, повторение
  • 12:00
    Футбол: Дунав - Черно море, мач от Първа професионална лига, повторение
Пълна програма
  • 02:00
    Тенис: Hobart International, Хобарт (WTA International - полуфинали и финал, повторение)
  • 05:10
    Тенис: Каролина Возняцки - Юлия Гьоргес (ASB Classic, Окланд; WTA International 2018 - финал и награждаване, повторение)
  • 07:00
    "Древният свят: Заедно" - 1 еп., документален филм
  • 08:00
    "Армада - неразказаната история" - 1 еп., документален филм
Пълна програма
  • 04:15
    Край на програмата
  • 08:00
    "НБА Екшън", предаване за баскетбол от НБА (2017-18), 16-и епизод, повторение
  • 09:00
    Баскетбол: Лос Анджелис Лейкърс - Ню Йорк Никс, мач от НБА, повторение
  • 11:30
    "Светът на Висшата лига", предаване за английски футбол (2017-18), 29-и епизод, повторение
Пълна програма
  • 04:50
    Калифорнийски следовател: Игрив съпруг
  • 05:20
    Журнал на убийствата: Труп във варел
  • 06:10
    Кой уби Джейн Доу?: Нейните шепнещи останки
  • 07:00
    Калифорнийски следовател: През огледалото
Пълна програма
  • 02:30
    "Просто Диков", авторско предаване на Сашо Диков, (п)
  • 05:00
    най-доброто от "Спорно за спорта" с Кирил Веселински, 2 част
  • 05:30
    "Аз уча английски" с Николая, (п)
  • 06:00
    Просто Диков", авторско предаване на Сашо Диков (п)
Пълна програма
  • 04:30
    "Ад (2016)", екшън - крими - трилър, САЩ, 2016; реж. Рон Хауърд, с Том Ханкс, Фелисити Джоунс, Омар Си, Ирфан Хан, Сидсе Бабет Кнудсен, [12+]
  • 06:25
    "В кадър ХV, 3 еп.", документален, САЩ, 2018, [12+]
  • 07:00
    "Коледна мелодия", комедия, САЩ, 2015; реж. Марая Кери, с Лейси Чабърт, Бренън Елиът, Фина Страза, Кати Наджими, Мария Кери, [12+]
  • 08:25
    "Див живот", семейна комедия, САЩ, 2006; реж. Стив 'Спаз' Уилямс, [0+]
Пълна програма
  • 03:35
    "Коледа по дяволите", драма - фентъзи, САЩ, 2015; реж. Майкъл Доуърти, с Адам Скот, Тони Колет, Дейвид Кохнър, Алисън Толман, Емджей Антъни, [15+]
  • 05:05
    "Бетонни фараони", документален, България, 2010; реж. Йордан Тодоров, [12+]
  • 05:55
    "Бронзовата градина I, 3 еп.", криминална драма, Аржентина, 2017; реж. Ернан Голдфрид, Пабло Фендрик, с Хоакин Фуриел, Луис Луке, Хулиета Зилберг, Норма Алеандро, Даниел Фанего, [15+]
  • 07:00
    "Гадже за лудата Мери", комедийна драма, Ирландия, 2016; реж. Дарън Торнтън, със Сиана Кърслейк, Тара Лий, Чарли Бейли, Денис МакКормак, Барбара Бренан, [15+]
Пълна програма
  • 00:00
    Нощна програма на ТВТ (Галерия България)
  • 06:50
    ТВТ представя България - документален филм на ТВТ
  • 07:00
    България. Спа и балнеология (образователен филм за спа туризъм)
  • 07:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
Пълна програма
  • 04:00
    Баскетбол: Евролига
  • 05:30
    Футбол: Холандска Ередивизи
  • 07:30
    Trans World Sport
  • 08:00
    Футбол: Холандска Ередивизи
Пълна програма
  • 03:30
    Хокей на лед: NHL
  • 06:15
    Баскетбол: Евролига
  • 08:00
    Баскетбол: Еврокупа
  • 09:45
    Баскетбол: Еврокупа
Пълна програма
  • 04:45
    Max & Ruby
  • 05:05
    The Day Henry Met...
  • 05:10
    Nella the Princess Knight
  • 05:35
    Shimmer and Shine
Пълна програма
  • 04:30
    Господин Селфридж, сезон 1, еп. 5, Великобритания, иторически/драма, 2013
  • 05:15
    Ченге, сезон 1, еп. 6, САЩ, екшън/приключенски, 2012
  • 06:10
    Клондайк, сезон 1, еп. 5, Канада, САЩ, екшън/приключенски, 2014
  • 07:00
    Ендевър, сезон 1, еп. 3, Великобритания, криминален/мистерии, 2013
Пълна програма

Сериали

bTV 05:00
"Приятели"/п./- сериал
bTV Comedy 05:00
"Шегаджии" - сериал
bTV HD 05:00
"Приятели"/п./- сериал
bTV Lady 05:00
"Италианската булка" - сериал
RTVi 05:00
Сериал: "Бандитският Петербург"

Всички предавания

Спорт

BNT 3 05:00
Тенис, Лейвър къп: Отбор на Европа срещу Отбор на света - среща на двойки пряко предаване от Чикаго
БНТ САТ 05:00
Тенис, Лейвър къп: Отбор на Европа срещу Отбор на света - среща на двойки пряко предаване от Чикаго
ТВ Европа 05:00
Новини, спорт и времето
Mtel Sport 2 05:00
Голф: "Светът на голфа" 180 епизод
VOX 05:40
"авто мобил" - журнал

Всички предавания

Филми

Alfa 05:00
"Путин - пътят на Русия към бъдещето" - документален филм
Skat+ 05:10
"Професия актриса" - документален филм
TLC 05:12
Детски конкурси за красота: Сблъсъкът на отборите: Парти за Хелоуин
Cinemax 2 05:15
"Тайната съставка", комедийна драма, Македония, 2017; реж. Гьорче Ставрески, с Благой Веселинов, Анастас Тановски, Аксел Мехмед, Александър Микич, Мирослав Петкович, [15+]
HBO HD 05:20
"Списъкът на мама", драма, Великобритания, 2016; реж. Нийл Джонсън, с Рейф Спол, Емилия Фокс, Илейн Касиди, Уилям Стаг, Матю Стаг, [12+]

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}