ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 04:25
    Здравето отблизо /п/
  • 05:05
    Още от деня коментарно предаване/п/
  • 05:50
    Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня
  • 06:00
    Денят започва Сутрешен информационен блок с водещи Юлия Наева и Иво Никодимов
Пълна програма
  • 02:30
    "Преди обед" /п./ - токшоу
  • 04:30
    "Седем часа разлика"- сериал, с.3, еп.6
  • 05:30
    "Лице в лице" /п./ - публицистично предаване
  • 06:00
    "Аватар - легендата за Анк" - анимация
Пълна програма
  • 04:00
    "Войната на розите"- сериен филм /п/
  • 05:20
    "Часът на Милен Цветков" - предаване на NOVA /п/
  • 06:20
    "Здравей, България" - сутрешен блок
  • 09:30
    "На кафе" - предаване на NOVA
Пълна програма
  • 03:50
    Видимо и невидимо - коментарно предаване за измеренията на свободата с Калин Манолов /п./
  • 04:50
    Опорни хора - изповедите на значимите за обществото пред Ганиела Ангелова /п./
  • 05:40
    Денят ON AIR - новините с коментар с Владимир Сиркаров/Кузман Илиев /п./
  • 06:30
    България сутрин - важните неща рано сутрин с Лора Инджова и Златимир Йочев
Пълна програма
  • 01:30
    Повторения
  • 07:00
    Бизнес старт - сутрешен блок с Живка Попатанасова и Димитър Вучев
  • 09:00
    Boom&Bust с Владимир Сиркаров и Кузман Илиев /п./
  • 09:30
    В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки/Йордан Кирилов /п./
Пълна програма
  • 03:40
    Скорпион; сезон 3, епизод 21, екшън, драма, САЩ, 2017
  • 04:30
    Медиум; сезон 1, епизод 14, криминален, драма, САЩ, 2005
  • 05:20
    Медиум; сезон 5, епизод 6, драма, САЩ, 2009
  • 06:05
    Медиум; сезон 5, епизод 9, драма, САЩ, 2009
Пълна програма
  • 04:15
    Дебеличкият ми любимец: Крадливият бигъл
  • 05:02
    Най-дивото от Близкия Изток: Египет
  • 05:49
    Тексаски закони: Играта започва
  • 06:36
    Нощ: Миграция
Пълна програма
  • 03:00
    Повторения
  • 07:00
    "Добро утро, българи" - обзорно предаване
  • 09:00
    Новини
  • 09:10
    Интервютата на Алфа Тв
Пълна програма
  • 03:30
    "Жените от предградието" - сериал
  • 05:10
    "Горещи теми" - булеварден журнал
  • 05:45
    Документация
  • 06:30
    Сутрешен информационно-забавен журнал
Пълна програма
  • 00:00
    Where Is The Party
  • 06:00
    Tick-Tack
  • 10:00
    Hit Mix
  • 14:00
    Standard BIH
Пълна програма
  • 04:15
    Пътешествия документална поредица /п/
  • 04:50
    Местно време /БНТ 2 Пловдив/п/
  • 05:20
    България днес информационен блок /п/
  • 06:50
    Потребителската кошница /п/
Пълна програма
  • 04:20
    LazyTown
  • 04:45
    The Garfield Show
  • 04:56
    The Garfield Show
  • 05:10
    The Garfield Show
Пълна програма
  • 04:15
    "Последният кораб" - сериал, еп.6
  • 05:15
    "Синовете на анархията" - сериал, с.6, еп. 4
  • 08:00
    "Монк" - сериал, с.3, еп.13
  • 09:00
    "Лонгмайър" - сериал, с.3, еп. 8
Пълна програма
  • 02:00
    "Дневниците на вампира" - сериал, с.7, еп.3,4
  • 06:00
    "Дневниците на вампира" - сериал, с.7, еп.1,2
  • 08:00
    "Вътрешна сигурност" - сериал, с.3, еп.9
  • 09:45
    "Живот на парчета" - драма  (САЩ, 2009), режисьор - Ребека Милър, актьори - Алън Аркин, Киану Рийвс, Робин Райт Пен, Блейк Лайвли, Моника Белучи, Уинона Райдър, Джулиан Мур, Мария Бело и др.
Пълна програма
  • 04:00
    "По средата" /п/- сериал
  • 05:00
    "Предградие" /п./ - сериал
  • 06:00
    "Кое е това момиче" - сериал, с.3
  • 07:00
    "Предградие" - сериал
Пълна програма
  • 03:40
    "Светлината на моя живот" - сериал
  • 05:05
    "Всичко може да се случи" - сериал
  • 06:00
    "Тайните на времето" - сериал
  • 08:00
    "Страсти в Тоскана" - сериал
Пълна програма
  • 04:10
    Кунг фу пилета
  • 04:32
    Кунг фу пилета
  • 05:00
    Анджело е върхът
  • 05:10
    Анджело е върхът
Пълна програма
  • 03:55
    "Безопасна светлина", драма, САЩ, 2015; реж. Тони Алупис, с Евън Питърс, Джуно Темпъл, Кевин Алехандро, Кристин Лахти, Джейсън Бега, [15+]
  • 06:35
    "До скоро", късометражна драма, Германия, 2014; реж. Бенямин Волф, с Гертруд Рол, Хорст Вестфал, Юлия Рихтер, Рикардиа Брамли, Юлиан Меене, [12+]
  • 07:00
    "Сладък живот", комедийна драма, Италия, 1960; реж. Федерико Фелини, с Марчело Мастрояни, Анита Екберг, Анук Еме, Ивон Фюрно, Магали Ноел, [12+]
  • 09:55
    "Семейно щастие", драма, Унгария, 2016; реж. Саболч Хайду, с Оршоя Торок-Илиш, Ерика Танко, Саболч Хайду, Домокос Сабо, Луйза Хайду, [12+]
Пълна програма
  • 02:55
    "Щуротии в лунапарка", комедия, САЩ, 2009; реж. Грег Мотола, с Джеси Айзенберг, Кристен Стюарт, Мартин Стар, Бил Хедър, Кристън Уийг, [15+]
  • 04:40
    "Напаст", късометражен хорър, Ирландия, 2015; реж. Брайън Дийн, с Джордж Благдън, Донъка Кроули, Алиша Джерард, Джо Ханли, Тристан Хийню, [18+]
  • 05:25
    "Зима", драма, Великобритания, 2015; реж. Хайди Грийнсмит, с Томи Фланаган, Том Пейн, Стейси Мартин, Бил Милнър, Жюдит Годреш, [15+]
  • 07:00
    "Полицейско надбягване", криминален екшън, Италия, 1977; реж. Стелвио Маси, с Маурицио Мерли, Джанкарло Сбраджа, Анджело Инфанти, Лили Карати, Глауко Онорато, [12+]
Пълна програма
  • 03:00
    Anderson Cooper 360
  • 05:00
    CNN Tonight with Don Lemon
  • 06:00
    Amanpour
  • 07:00
    CNN Newsroom (with World Sport)
Пълна програма
  • 02:30
    Еротичен телепазар
  • 04:30
    "Прости ми" - сериен филм
  • 06:00
    "Моята карма"- сериен филм
  • 07:00
    "Капризи на съдбата" - теленовела
Пълна програма
  • 01:10
    Еротичен телепазар
  • 06:00
    "Кевин може да почака" - сериал, сезон 1, /п/
  • 06:30
    "Военни престъпления" - сериал, сезон 8
  • 07:30
    "Военни престъпления" - сериал, сезон 11, /п/
Пълна програма
  • 04:00
    Австралийски железници: Епизод 3
  • 05:00
    Ед Стафърд: Изоставен: България: Родопите
  • 06:00
    Оцеляване на предела: Сахара - втора част
  • 07:00
    Как са го направили?: Епизод 17
Пълна програма
  • 03:48
    Ловци на митове: Опасно шофиране
  • 04:36
    Как са го направили?: Висящ мост/ Арбалет/ Складова наличност
  • 05:00
    Фабрика за храна: Червено червено
  • 05:24
    Стани богат изобретател: Игри на ума
Пълна програма
  • 04:20
    Ранди Кънингам
  • 04:45
    Ранди Кънингам
  • 05:05
    Стридок
  • 05:30
    Псевдокотка
Пълна програма
  • 04:00
    "Най-силното сияние"
  • 05:00
    "Човекът срещу Земята"
  • 05:45
    "Футурис"
  • 06:00
    "Супер наука"
Пълна програма
  • 07:00
    Клуб Уинкс - анимационен сериал
  • 07:45
    Приключенията на Чък и приятели - анимационен сериал
  • 08:00
    Кученце в джобче - анимационен сериал
  • 08:30
    Трансформъри: Роботи-спасители - анимационен сериал
Пълна програма
  • 04:00
    Светът и всичко в него - със Симеон Идакиев
  • 05:00
    Наследницата - 163 еп. - Сериал
  • 05:45
    Баровки - 54 еп. - Сериал
  • 06:00
    Делници - с Николай Колев
Пълна програма
  • 07:15
    Спорт
  • 07:22
    Култура 1
  • 07:41
    Анализи
  • 07:46
    Преглед на програмата / Преглед на печата
Пълна програма
  • 02:00
    Тенис: Открито първенство на Австралия, четвъртфинали, директно
  • 08:00
    Тенис: Открито първенство на Австралия, четвъртфинали
  • 10:00
    Тенис: "Game, Schett и Mats", коментарно предаване, директно
  • 10:15
    Тенис: Открито първенство на Австралия, четвъртфинали, директно
Пълна програма
  • 04:00
    Ски-алпийски дисциплини: СК в Кронплац, гигантски слалом (жени), втори манш
  • 04:30
    Ски-алпийски дисциплини: СК в Шладминг, слалом (мъже), втори манш
  • 06:00
    Биатлон: Световна купа в Антхолц, масов старт (мъже)
  • 06:30
    Биатлон: Световна купа в Антхолц, масов старт (мъже)
Пълна програма
  • 00:20
    Избягай или умри!, сезон 1, еп. 2
  • 06:05
    Каубои в студени води, сезон 3, еп. 8
  • 07:10
    Търсачи на съкровища, сезон 3, еп. 9
  • 07:55
    Избягай или умри!, сезон 1, еп. 5
Пълна програма
  • 04:05
    Enfusion Series 3
  • 05:00
    World Of X Games
  • 05:55
    Nhra Sportsman Series
  • 07:00
    Freeride World Tour 2016
Пълна програма
  • 01:30
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 05:00
    Багрите на България /фолклорна и народна музика/
  • 07:00
    Утрото /сутрешен музикален блок/
  • 10:00
    Песните на... /половин час с хитовете на изпълнител от ефира на ФЕН ТВ/
Пълна програма
  • 04:00
    Карибски живот
  • 04:30
    Хавайски живот
  • 05:00
    Особени жилища
  • 06:00
    Ловци на къщи
Пълна програма
  • 04:15
    Джейми Оливър - бягство в Италия - кулинарно предаване, еп. 5
  • 04:40
    Джейми Оливър - бягство в Италия - кулинарно предаване, еп. 6
  • 05:10
    Поднови или продай - риалити, еп. 29
  • 05:35
    Поднови или продай - риалити, еп. 30
Пълна програма
  • 04:25
    Д-р Розууд - втори сезон, еп. 8
  • 05:15
    Кралицата на Юга - първи сезон, еп. 8
  • 06:00
    Полицаите от Чикаго - трети сезон, еп. 22
  • 06:50
    Глейдс - четвърти сезон, еп. 9
Пълна програма
  • 03:20
    "Подземен свят: Кървави войни", екшън - хорър - трилър, САЩ, 2016; реж. Анна Фостър, с Кейт Бекинсейл, Тио Джеймс, Тобайъс Мензийс, Лара Пулвър, Чарлз Данс, [18+]
  • 04:55
    "В кадър ХV, 4 еп.", документален, САЩ, 2018, [12+]
  • 07:00
    "Смърфовете: Забравеното селце", анимация, САЩ, 2017; реж. Кели Осбъри, [0+]
  • 08:30
    "Лава", анимация, САЩ, 2014; реж. Джеймс Форд Мърфи, [0+]
Пълна програма
  • 04:05
    Средновековните мъртъвци, сезон 2, еп. 2
  • 04:55
    Конспирация, сезон 1, еп. 9
  • 05:35
    Проект "Нацизъм", сезон 1, еп. 2
  • 06:30
    Страхотни изобретения, сезон 1, еп. 15
Пълна програма
  • 04:25
    Проклятието на остров Оук (специални епизоди): Сондажът: Проучванията продължават
  • 05:10
    Спецове в заложната къща: Братя по залагане
  • 05:30
    Спецове в заложната къща: Рали революция
  • 05:50
    Спецове в заложната къща: Всяка роза става за залог
Пълна програма
  • 04:00
    През планини и морета – тв поредица
  • 05:00
    Риболовен филм
  • 06:00
    В кухнята на баба - тв поредица, 36 еп.
  • 06:30
    Документален филм
Пълна програма
  • 04:25
    "Котаракът Джеймс"
  • 04:35
    "Анджелина балерина
  • 04:50
    "Пингу"
  • 05:00
    "Томас и приятели"
Пълна програма
  • 02:00
    07:00 - Повторения
  • 06:00
    "Кухнята на Звездев"/п/
  • 06:30
    "Всяка сутрин" - сутрешен блок
  • 09:00
    "Беновска пита/п/
Пълна програма
  • 02:45
    JDM
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:30
    Драконова топка Z (анимация)
  • 19:00
    Хартли (фейлетон)
Пълна програма
  • 03:05
    "Соломон и Савската царица" - приключенски филм / драма с Юл Бринър, Джина Лолобриджида.
  • 05:25
    "Главно представление" - екшън / драма с Долф Лундгрен, Мелиса Молинаро.
  • 07:00
    "Руска рулетка" - екшън / комедия с Джийн Хекман, Михаил Баришников.
  • 08:40
    "Заговорът" - екшън / трилър с Роджър Мур, Клаудия Ланге, Марта Хайер.
Пълна програма
  • 03:30
    P1 POWERBOATS SERIES - USA
  • 04:30
    FLAT OUT BEST OF
  • 06:00
    P1 POWERBOATS SERIES - USA
  • 07:00
    A NIGHT OF STARS: 30 YEARS OF THE AUTOSPORT AWARDS
Пълна програма
  • 03:00
    Само хитове - маратон
  • 07:00
    Само хитове
  • 08:00
    Да създадеш
  • 09:00
    Бременна на 16 - реалити шоу
Пълна програма
  • 03:45
    Bleachers: MTV Unplugged
  • 04:30
    Ellie Goulding Live @ V...
  • 05:00
    The Chainsmokers' EDM Revolution
  • 06:30
    Rita Ora: Hitlist
Пълна програма
  • 06:00
    AM Mayhem
  • 09:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 11:00
    Super Massive Rock Stars!
  • 13:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
Пълна програма
  • 04:10
    Тайният живот на зоопарка, сезон 1, еп. 5
  • 05:00
    Големи бесни риби, сезон 5, еп. 2
  • 05:50
    72-те най-сладки животни, сезон 1, еп. 9
  • 06:20
    72-те най-сладки животни, сезон 1, еп. 10
Пълна програма
  • 04:10
    Паранормално, еп. 2
  • 04:55
    Уличен Гений, еп. 1
  • 05:15
    Изоставени, еп. 3
  • 05:35
    Претопяване, еп. 11
Пълна програма
  • 04:10
    Тайните на дивата природа, еп. 2
  • 04:55
    Светът на дивото, еп. 11
  • 05:15
    Светът на дивото, еп. 10
  • 05:40
    Необикновената Африка, еп. 1
Пълна програма
  • 02:30
    Край на програмата
  • 10:00
    Футбол: Монпелие - Тулуза, мач от френската Лига 1, повторение
  • 12:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 12:05
    Футбол: Дарби Каунти - Бристъл Сити, мач от Чемпиъншип, повторение
Пълна програма
  • 04:05
    "Двоен живот". Продължение
  • 05:00
    Телеканал "Добро утро"
  • 08:00
    Новини
  • 08:15
    Телеканал "Добро утро"
Пълна програма
  • 04:00
    "Show Time" - музикална програма
  • 05:00
    "Златен хит" - най-доброто
  • 05:05
    "Планета Хит Микс" - музикална програма
  • 06:00
    "Картини от България" - музикална импресия
Пълна програма
  • 04:00
    "Традиция и новаторство" - модерен фолк
  • 04:30
    "Фолклорна китка" - избрани песни
  • 05:30
    "Росна китка" - музика за настроение
  • 06:30
    "Картини от България" - музикална импресия
Пълна програма
  • 04:05
    "Планета Live" - музикална програма
  • 06:00
    "Промо" - нови видеоклипове
  • 06:05
    "Планета Хит" - хитове без край
  • 07:00
    "Картини от България" - музикална импресия
Пълна програма
  • 03:00
    "Светкавицата" - екшън сериал
  • 04:35
    "Готъм" - сериал
  • 05:20
    "The Grinder: Дробилка" - комедиен сериал
  • 05:40
    "The Grinder: Дробилка" - комедиен сериал
Пълна програма
  • 03:20
    Италия, Серия А: Ювентус - Дженоа
  • 06:00
    Дивата муха
  • 08:00
    Испания, Купа на Краля: Еспаньол - Барселона
  • 10:00
    Испания, Купа на Краля: Леганес - Реал Мадрид
Пълна програма
  • 04:05
    "От местопрестъплението: Маями" - криминален сериал
  • 05:05
    "Съблазнителни измами" - доку-поредица
  • 05:35
    "В капана на подозренията" - доку-поредица
  • 06:25
    "Ексклузивно" - журнал за звездите
Пълна програма
  • 04:25
    Сериал: "Красив живот"
  • 06:00
    Вести
  • 06:30
    Вести-Москва
  • 06:50
    Вести
Пълна програма
  • 04:00
    "Обложката"
  • 05:00
    Сериал: "Бандитският Петербург"
  • 06:00
    Особено мнение; Икономически новини
  • 07:00
    Анимация
Пълна програма
  • 03:55
    "Патрулна обиколка: Специалистите" - репортаж
  • 04:35
    "Патрулна обиколка: Берлин" - репортаж
  • 06:30
    Сутрешен информационно-забавен журнал и спорт
  • 11:00
    "Клиниката на Зюдринг" - сериал
Пълна програма
  • 03:00
    "Фронтално" повторение
  • 05:00
    Облаче ле, бяло - повторение
  • 06:00
    Магията на багрите - документален филм
  • 06:15
    "Всички на мегдана" - Поздравителен концерт /повторение/
Пълна програма
  • 02:30
    Футбол екстра
  • 04:30
    Футбол от Азия
  • 06:15
    Футбол
  • 07:45
    Скай спортс класика
Пълна програма
  • 01:25
    Infomercials
  • 07:05
    Benjamin Blumchen
  • 07:35
    Noddy, der kleine Detektiv
  • 07:45
    Noddy, der kleine Detektiv
Пълна програма
  • 04:00
    Световно фолклорно изкуство - музикално предаване
  • 06:30
    Сянката на Елена - ТВ сериал - Бразилия - 65 епизод
  • 07:30
    Детски свят - Маша и мечока - анимация
  • 08:00
    Новини
Пълна програма
  • 01:00
    We Love Music
  • 06:00
    Snooza
  • 09:00
    21:00 Zoom
  • 09:02
    Snooza
Пълна програма
  • 04:24
    Хубава, секси или отблъскваща: Лайза
  • 04:48
    Хубава, секси или отблъскваща: Къртни
  • 05:12
    Кажете ДА на булчинската рокля: Да усетиш настроението
  • 05:36
    Кажете ДА на булчинската рокля: За втори път
Пълна програма
  • 04:00
    Произведено в Япония
  • 04:30
    Професия турист
  • 05:00
    Старопланински етюди
  • 05:30
    Големият потапник в планината Чанбай
Пълна програма
  • 04:00
    Странни храни с Андрю Цимерн
  • 05:00
    Странни храни с Андрю Цимерн
  • 06:00
    Загадки в музея
  • 07:00
    Търсене на дом по света
Пълна програма
  • 04:00
    Странни храни с Андрю Цимерн
  • 05:00
    Странни храни с Андрю Цимерн
  • 06:00
    Загадки в музея
  • 07:00
    Търсене на дом по света
Пълна програма
  • 02:55
    Писък 3, САЩ, ужаси/трилър, 2000
  • 06:00
    Диваци, САЩ, комедия/драма, 2011
  • 07:40
    Гениалният Боби Джоунс, САЩ, биографичен/драма/романтичен, 2004
  • 09:45
    Щуротии в лунапарка, САЩ, комедия/драма/романтичен, 2009
Пълна програма
  • 04:00
    "Новото познание: Политическите елити и извънземните" - ток шоу за наука, мистика и конспиративни теории
  • 04:30
    "Животински интелект" - 2 еп., документален филм
  • 05:00
    "Красотата на книгите: Средновековни шедьоври" - 2 еп., документален филм
  • 05:30
    "Необикновените пътешествия на Земята" - 1 еп., документален филм
Пълна програма
  • 04:05
    Менюто днес - четвърти сезон, еп. 49
  • 04:30
    Менюто днес - четвърти сезон, еп. 50
  • 04:50
    Модерна турска кухня с Максут - кулинарно предаване, еп. 3
  • 05:10
    Лесни рецепти - трети сезон, еп. 43
Пълна програма
  • 01:00
    VH1 микс
  • 07:00
    Стани и засияй с VH1
  • 09:00
    Хитовете не лъжат!
  • 11:00
    Познайте годината!
Пълна програма
  • 04:00
    Калифорния - Криминален, Трилър, 1993, Режисьор: Доминик Сена, В ролите: Брад Пит, Джулиет Луис, Кати Ларсън
  • 06:00
    История с пчели - Анимация, Комедия, 2007, Режисьор: Стив Хикнър, Саймън Дж. Смит, В ролите: Джери Зайнфелд, Рене Зелуегър, Матю Бродерик
  • 08:00
    Омагьосаната къща - Анимация, 2013, Режисьор: Бен Стасен, Джеръми Дегрусон, В ролите: Синда Адамнс, Джордж Баибт
  • 09:30
    Ронал Варварина - Анимация, Приключенски, Комедия, 2011, Режисьор: Филип Айнщайн Липски, Торбьорн Кристоферсен, Крестен Андерсен, В ролите: Андерс Юл, Лаерке Унтер-Андерсен
Пълна програма
  • 01:35
    "Медици детективи: Тайните на съдебната медицина" - криминален сериал
  • 06:10
    "CSI: Ню Йорк" - криминален сериал
  • 06:55
    "CSI: Ню Йорк" - криминален сериал
  • 07:50
    "Джордан: Патоложка с профил" - криминален сериал
Пълна програма
  • 04:00
    Документална поредица /п/
  • 05:00
    Публицистика /п/
  • 06:00
    Eкология
  • 06:30
    Здравословен живот /п/
Пълна програма
  • 04:25
    "Атланта" - първи сезон, еп. 4
  • 04:50
    По-щастливите ни приятели - първи сезон, еп. 8
  • 05:10
    Народът срещу О Джей Симпсън: Американска криминална история - първи сезон, еп. 6
  • 06:00
    От местопрестъплението: Маями, еп. 16
Пълна програма
  • 00:00
    Club MTV!
  • 06:00
    AM Rush
  • 09:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 09:40
    DJ Duel
Пълна програма
  • 04:00
    LINGERIE
  • 04:30
    LINGERIE
  • 04:55
    F-PARTIES
  • 05:00
    TOP MODELS
Пълна програма
  • 00:40
    Non-Stop Hits
  • 06:00
    Wake Up With Hits!
  • 09:00
    Big Fat Hits
  • 11:00
    Nothing But Hits
Пълна програма
  • 04:20
    "Съдия Джуди" - 81-82 еп.
  • 05:10
    "Спешни случаи" - 11 и 12 еп.
  • 06:00
    "Океански патрул" - 11 и 12 еп.
  • 07:00
    "В бойна готовност" - 7 еп.
Пълна програма
  • 00:00
    05.00 Нощен новинарски информационен блок
  • 05:00
    Новини, спорт и времето
  • 06:30
    "Европа сутрин" - сутрешен блок
  • 09:00
    новини
Пълна програма
  • 04:25
    В поисках хорошего клева
  • 04:50
    Оружейный клуб
  • 05:05
    Пофестивалим!
  • 05:35
    Загадки толстолобика
Пълна програма
  • 00:15
    "Войната на Фойл" - сериен филм, сезон 5, /п/
  • 06:00
    "Джи Ай Джо: Ренегати" - анимационен сериал
  • 06:30
    "Скандал" - сериал, сезон 2
  • 07:30
    "София - Ден и Нощ" - риалити сериал, /п/
Пълна програма
  • 04:00
    Extreme Engineering: USS Bush Aircraft Carrier
  • 04:45
    Extreme Engineering: Space Tower
  • 05:30
    Through the Wormhole with Morgan Freeman: Is There an Edge to the Universe?
  • 06:15
    Cake Boss: 6-Foot Sub Sandwich, Zeppoles & A Sick Mauro
Пълна програма
  • 04:00
    Човек, огън, храна
  • 04:30
    Човек, огън, храна
  • 05:00
    Надпревара в супермаркета
  • 06:00
    Надпревара в супермаркета
Пълна програма
  • 04:20
    Опасният Хенри
  • 04:45
    Опасният Хенри
  • 05:05
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 05:30
    Тандърмен срещу Тандърмен
Пълна програма
  • 02:00
    Тенис: Открито първенство на Австралия, четвъртфинали, директно
  • 08:00
    Тенис: Открито първенство на Австралия, четвъртфинали
  • 10:00
    Тенис: "Game, Schett и Mats", коментарно предаване, директно
  • 10:15
    Тенис: Открито първенство на Австралия, четвъртфинали, директно
Пълна програма
  • 03:20
    "Подземен свят: Кървави войни", екшън - хорър - трилър, САЩ, 2016; реж. Анна Фостър, с Кейт Бекинсейл, Тио Джеймс, Тобайъс Мензийс, Лара Пулвър, Чарлз Данс, [18+]
  • 04:55
    "В кадър ХV, 4 еп.", документален, САЩ, 2018, [12+]
  • 07:00
    "Смърфовете: Забравеното селце", анимация, САЩ, 2017; реж. Кели Осбъри, [0+]
  • 08:30
    "Лава", анимация, САЩ, 2014; реж. Джеймс Форд Мърфи, [0+]
Пълна програма
  • 05:00
    Lucky 7
  • 05:30
    Fresh morning :)
  • 06:00
    "Tick-tack"-етно и поп музика
  • 10:00
    "New video" -избрани нови видеоклипове, премиера
Пълна програма
  • 04:10
    Art Attack
  • 04:35
    Loopdidoo
  • 04:50
    Calimero
  • 05:05
    Art Attack
Пълна програма
  • 04:20
    Опасният Хенри
  • 04:45
    Опасният Хенри
  • 05:05
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 05:30
    Тандърмен срещу Тандърмен
Пълна програма
  • 01:00
    All Night Long!
  • 07:00
    Wake Me Up Before You Go Go
  • 09:00
    Nothing But Classics
  • 11:00
    Guess The Year
Пълна програма
  • 04:25
    California Investigator: Stalk this Way
  • 04:50
    California Investigator: You Will Meet a Tall, Dark Liar
  • 05:20
    I Almost Got Away With It: Got to Be Bonnie and Clyde
  • 06:10
    Nightmare Next Door: Hair of the Dog
Пълна програма
  • 04:00
    TRACE The Contenders: Gabon
  • 04:30
    Football Stars: Episode 12
  • 05:00
    Top: Argentina
  • 05:30
    In the Name of Good: Florent Malouda
Пълна програма
  • 04:05
    Hunting The Country
  • 04:30
    Savage Wild
  • 04:55
    Savage Wild
  • 05:20
    Savage Wild
Пълна програма
  • 04:25
    Проклятието на остров Оук (специални епизоди): Сондажът: Проучванията продължават
  • 05:10
    Спецове в заложната къща: Братя по залагане
  • 05:30
    Спецове в заложната къща: Рали революция
  • 05:50
    Спецове в заложната къща: Всяка роза става за залог
Пълна програма
  • 04:15
    Изоставени, еп. 4
  • 04:35
    Претопяване, еп. 12
  • 05:00
    Невероятният д-р Пол, еп. 15
  • 05:45
    Хроники на дивото, еп. 20
Пълна програма
  • 02:30
    "Преди обед" /п./ - токшоу
  • 04:30
    "Седем часа разлика"- сериал, с.3, еп.6
  • 05:30
    "Лице в лице" /п./ - публицистично предаване
  • 06:00
    "Аватар - легендата за Анк" - анимация
Пълна програма
  • 03:05
    Щура надпревара; сезон 1, епизод 1, риалити, оригинална продукция, Унгария, 2016
  • 05:00
    Телешоп
  • 07:00
    Телешоп
  • 10:00
    Конан; сезон 1, епизод 3, приключенски, научна фантастика, САЩ, 1997
Пълна програма
  • 02:40
    Отмъщението; сезон 1, епизод 11, драма, мистерия, Турция, 2013
  • 05:00
    Телешоп
  • 07:00
    Телешоп
  • 12:00
    Отмъщението; сезон 2, епизод 35, драма, мистерия, 2014
Пълна програма
  • 04:00
    Часовете преди убийство: Убийство за милион долара
  • 05:00
    Какво е нужно за убийство: Брадва за наточване
  • 05:30
    Какво е нужно за убийство: Шест градуса серийно убийство
  • 06:00
    Ловецът на убийци: Убийствата ме преследват
Пълна програма
  • 03:35
    Критична точкa
  • 05:50
    Кралят и Аз
  • 07:40
    Могъщият
  • 09:40
    Островът на яретата
Пълна програма
  • 04:00
    Сериал "Странствия и невероятные приключения одной любви" 16+
  • 05:00
    Мультфильмы
  • 06:30
    Особое мнение
  • 07:05
    Новости RTVi
Пълна програма
  • 04:25
    Ridiculousness
  • 04:50
    Nitro Circus
  • 05:15
    Another Period
  • 05:40
    SpongeBob SquarePants
Пълна програма
  • 04:09
    Gamer Heaven (18+)
  • 04:34
    Bitch In A Box (18+)
  • 04:51
    My Naughty Roommate (18+)
  • 05:06
    Hooked Up (18+)
Пълна програма
  • 04:00
    Тенис: Александра Крунич - Анастасия Севастова (Brisbane International, Бризбън; WTA Premier 2018 - III четвъртфинал, повторение)
  • 06:00
    "Дневниците на големите котки: Историята на Таму" - документален филм
  • 07:00
    Футбол: Шапекоенсе - Палмейрас (Бразилско първенство, сезон 2017 - повторение)
  • 09:00
    "Гениални изобретения" - 4 еп., документален филм
Пълна програма
  • 05:30
    Късна емисия новини - п.
  • 05:55
    ч.- Прогноза за времето и агропрогноза
  • 06:00
    Говори България - повторение
  • 06:55
    Прогноза за времето и агропрогноза
Пълна програма
  • 04:00
    Народът на Мексико
  • 04:30
    Народът на Мексико
  • 05:00
    Мистерията на Атлит Ям
  • 06:00
    За островите и хората: Уалис и Фотуна - островите близнаци
Пълна програма
  • 03:40
    Reality Cage of Combat
  • 04:35
    Fighting Rookies
  • 05:10
    All Japan Pro Wrestling - AJPW
  • 06:00
    Ultimate Ring of Combat
Пълна програма
  • 04:00
    World of X Games 2015
  • 04:30
    M80
  • 05:00
    Occ-Cast
  • 05:20
    Occ-Cast
Пълна програма
  • 03:55
    Майстори на шпионажа (2)
  • 04:40
    Ловци на митове (7)
  • 05:30
    Загадки в музея (8)
  • 06:15
    Забранена история (2)
Пълна програма
  • 04:00
    Произведено в Япония
  • 04:30
    Професия турист
  • 05:00
    Богинята майка Рила, част 1
  • 05:30
    Да бдим над терасите
Пълна програма
  • 03:50
    Matthew Stevens - WINTER JAZZ FEST
  • 04:35
    CHARLES TOLLIVER MUSIC INC. at Banlieues Bleues
  • 05:10
    InterMezzo
  • 07:00
    InterMezzo
Пълна програма
  • 03:00
    Край на програмата
  • 08:00
    Футбол: Поморие - Локомотив София, мач от Втора професионална лига, повторение
  • 10:00
    Футбол: Лудогорец - Шахтьор Донецк, международен приятелски мач, повторение
  • 12:00
    "Златният гейм", обзор на кръга във волейболната Суперлига (2017-18), 15-и епизод, повторение
Пълна програма
  • 03:20
    Тенис: Доминика Цибулкова - Анджелик Кербер (Sydney International, Сидни; WTA Premier 2018 - II четвъртфинал, повторение)
  • 04:50
    Тенис: Камила Джорджи - Агнешка Радванска (Sydney International, Сидни; WTA Premier 2018 - III четвъртфинал, повторение)
  • 07:00
    "Древният свят: Желязната епоха" - 2 еп., документален филм
  • 08:00
    "Армада - неразказаната история" - 2 еп., документален филм
Пълна програма
  • 04:15
    Край на програмата
  • 08:00
    Футбол: Арсенал - Кристъл Палас, мач от английската Висша лига, повторение
  • 10:00
    Футбол: Манчестър Сити - Нюкасъл Юнайтед, мач от английската Висша лига, повторение
  • 12:00
    Футбол: Уест Хям Юнайтед - АФК Борнемут, мач от английската Висша лига, запис
Пълна програма
  • 04:25
    Калифорнийски следовател: Преследвач
  • 04:50
    Калифорнийски следовател: Ще срещнеш висок тъмен лъжец
  • 05:20
    Почти ми се размина: Бони и Клайд
  • 06:10
    Кошмарни съседи: Кучешката козина
Пълна програма
  • 04:00
    "Star box", предаване за българския и световния шоу бизнес, (п)
  • 06:00
    Новини, (п)
  • 06:30
    "Код 11-13", информационно - новинарско шоу (п)
  • 08:30
    "Спорно за спорта" с Кирил Веселински, (п) 1 част
Пълна програма
  • 04:25
    "Признак на живот", хорър - трилър, САЩ, 2017; реж. Даниел Еспиноса, с Джейк Джилънхол, Ребека Фъргюсън, Райън Рейнолдс, Хироюки Санада, Ариън Бакър, [15+]
  • 06:30
    "В кадър ХV, 4 еп.", документален, САЩ, 2018, [12+]
  • 07:00
    "Северният полюс: Отворен за Коледа", фентъзи, САЩ, 2015; реж. Дъглас Бар, с Лори Лафлин, Дърмът Мълрони, Бейли Мадисън, Пол Стюарт, Марсия Бенет, [12+]
  • 08:25
    "Сезоните", документален, Франция, 2015; реж. Жак Перен, Жак Клузо, [7+]
Пълна програма
  • 03:45
    "Британия I, 1 еп.", историческа драма, САЩ, 2017; реж. Шери Фолксън, Кристоф Шрю, Люк Уотсън, Сюзън Тъли, с Дейвид Мориси, Кели Райли, Николай Лий Каас, Лиана Корнел, Зоуи Уанамайкър, [18+]
  • 05:15
    "Планът на Маги", романтична драма, САЩ, 2015; реж. Ребека Милър, с Грета Геруиг, Итън Хоук, Джулиан Мур, Бил Хедър, Мая Рудолф, [12+]
  • 07:00
    "Чудовищни камиони", комедия - фантастика, САЩ, 2016; реж. Крис Уедж, с Лукас Тил, Джейн Леви, Томас Ленън, Бари Пепър, Роб Лоу, [12+]
  • 08:45
    "Сърцето на дракона 3: Проклятието на магьосника", фентъзи - драма, САЩ, 2015; реж. Колин Тийг, с Джулиан Морис, Тамзин Мърчант, Джаса Ахлувалиа, Джонджо О'Нийл, Доминик Мафам, [12+]
Пълна програма
  • 00:00
    Нощна програма на ТВТ (Галерия България)
  • 06:50
    ТВТ представя България - документален филм на ТВТ
  • 07:00
    Мълчалива красота (образователен филм за арт туризъм и обичаи)
  • 07:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
Пълна програма
  • 04:00
    Футбол: Барса ТВ
  • 05:00
    Футбол: Холандска Ередивизи
  • 06:00
    Футбол: Руска Премиер лига
  • 08:00
    Футбол: Холандска Ередивизи
Пълна програма
  • 04:00
    Хокей на лед: "Удар със стик"
  • 06:00
    ММА: Класика от UFC
  • 07:00
    Професионални майстори на родеото
  • 08:00
    Баскетбол: Еврокупа
Пълна програма
  • 04:25
    Dora the Explorer
  • 04:45
    Max & Ruby
  • 05:05
    The Day Henry Met...
  • 05:10
    Nella the Princess Knight
Пълна програма
  • 03:35
    Мистериите на Мис Фишър, сезон 1, еп. 13, Австралия, криминален/мистерии, 2013
  • 04:35
    Господин Селфридж, сезон 1, еп. 6, Великобритания, иторически/драма, 2013
  • 05:15
    Гранд хотел, сезон 2, еп. 9, Испания, иторически/драма, 2012
  • 06:00
    Мускетарите, сезон 1, еп. 5, Великобритания, драма, 2014
Пълна програма

Сериали

EPIC Drama 04:25
Обрат: Шпионите на Вашингтон, сезон 1, еп. 1, САЩ, военен, 2014
AXN 04:25
Кандис Реноар; сезон 1, епизод 1, комедия, криминален, Франция, 2013
Viasat Nature 04:40
Ветеринар на хълма, сезон 1, еп. 6
Fox Crime 04:45
Отдел Тежки катастрофи - седми сезон, еп. 1
Fox Channel 04:50
Светкавицата - четвърти сезон, еп. 21

Всички предавания

Спорт

BNT 3 05:00
Тенис, Лейвър къп: Отбор на Европа срещу Отбор на света - среща на двойки пряко предаване от Чикаго
БНТ САТ 05:00
Тенис, Лейвър къп: Отбор на Европа срещу Отбор на света - среща на двойки пряко предаване от Чикаго
ТВ Европа 05:00
Новини, спорт и времето
Mtel Sport 2 05:00
Голф: "Светът на голфа" 180 епизод
VOX 05:40
"авто мобил" - журнал

Всички предавания

Филми

HBO 04:25
"Норман", драма, САЩ, 2016; реж. Йозеф Седар, с Ричард Гиър, Лиор Ашкенази, Майкъл Шийн, Шарлот Генсбур, Стив Бушеми, [15+]
HBO HD 04:25
"Норман", драма, САЩ, 2016; реж. Йозеф Седар, с Ричард Гиър, Лиор Ашкенази, Майкъл Шийн, Шарлот Генсбур, Стив Бушеми, [15+]
EPIC Drama 04:25
Обрат: Шпионите на Вашингтон, сезон 1, еп. 1, САЩ, военен, 2014
AXN 04:25
Кандис Реноар; сезон 1, епизод 1, комедия, криминален, Франция, 2013
HBO3 04:35
"Историята на прислужницата I, 10 еп.", фантастична драма, САЩ, 2017; реж. Кари Скогланд, с Елизабет Мос, Джоузеф Файнс, Ивон Страховски, Самира Уили, Алексис Бледъл, [18+]

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}