ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 20:00
    По света и у нас Информационна емисия
  • 20:45
    Спортни новини
  • 21:00
    Референдум с Добрина Чешмеджиева Дискусионно предаване
  • 22:00
    Червената кралица тв филм /9 епизод/
Пълна програма
  • 20:00
    Премиера: "Сега и завинаги" - сериал, с. 2, еп. 38
  • 21:30
    Премиера: "Мата Хари" - сериал, с.1, еп.4
  • 22:30
    "Шоуто на Слави" - вечерно ток шоу
  • 23:30
    bTV Новините - късна емисия
Пълна програма
  • 20:00
    "Черешката на тортата" - предаване на NOVA, нов сезон
  • 21:00
    "Дървото на живота" - сериен филм
  • 22:00
    "София - Ден и Нощ" (премиера) - риалити сериал
  • 23:00
    "Господари на ефира"- забавно предаване
Пълна програма
  • 19:50
    Великата - сериал, историческа драма
  • 20:40
    Втори в листата - политически сериал
  • 21:30
    Новините ON AIR
  • 22:10
    Полицейски войни - криминален сериал
Пълна програма
  • 20:00
    Бизнес среща с Таня Кръстева
  • 20:30
    Светът е бизнес с Ивайло Лаков
  • 21:00
    Светът е бизнес с Николай Кръстев
  • 21:30
    Студио 1 - док. поредица на Bloomberg
Пълна програма
  • 20:05
    Морски детективи: Ню Орлиънс; сезон 2, епизод 3, криминален, драма, САЩ, 2015
  • 21:00
    Скорпион; сезон 3, епизод 20, екшън, драма, САЩ, 2017
  • 21:55
    Скорпион; сезон 3, епизод 21, екшън, драма, САЩ, 2017
  • 22:50
    Престъпни намерения: Зад граница; сезон 1, епизод 4, криминален, драма, САЩ, 2016
Пълна програма
  • 20:10
    Братя в блатата: Ако в блатото падне дърво...
  • 20:38
    Братя в блатата: Последна надежда
  • 21:05
    Правосъдие в горите на Мейн: Незаконна марихуана
  • 22:00
    Дебеличкият ми любимец: Крадливият бигъл
Пълна програма
  • 20:10
    "Безценна перла" - сериен филм, 22 еп.
  • 21:00
    "На жълтите павета" - публицистично предаване /п/
  • 21:30
    "Държавата днес" - информационно - публицистичен блок /п/
  • 22:00
    Избрано от "Неделник с Волен Сидеров" - обзорно предаване
Пълна програма
  • 19:50
    "Семейството на доктор Клайст" - сериал
  • 21:00
    Новини
  • 21:15
    "По божа воля" - сериал
  • 22:00
    "От приятелство" - сериал
Пълна програма
  • 20:15
    Момчетата от "Медисън Авеню" сериен тв филм /6 сезон, 12 епизод/
  • 21:00
    Регионални новини
  • 21:45
    Пътешествия документална поредица
  • 22:15
    Излишните документален филм /1999 г./, режисьор Адела Пеева
Пълна програма
  • 20:10
    Cloudy with a Chance of Meatballs
  • 20:20
    Cloudy with a Chance of Meatballs
  • 20:35
    Dorothy and the Wizard of Oz
  • 20:45
    Dorothy and the Wizard of Oz
Пълна програма
  • 20:00
    Премиера: "Тренировъчен ден" - сериал, еп. 13
  • 21:00
    bTV Новините - централна емисия
  • 22:00
    Севиля - Атлетико Мадрид (футбол за Купата на краля)
Пълна програма
  • 19:15
    "Земя на престъпници" - криминален, драма (САЩ, 2012), режисьори - Адам Аркин, Майкъл Динър, актьори - Мери Стийнбъргън, Люк Граймс, Хали Бенет, Джон Хоукс и др.
  • 21:00
    "Вдишване" - драма, трилър ( САЩ, 2010) режисьор - Балтазар Кормакур,актьори - Майа Сталард, Венсан Перез, Джорди Молла, Дърмът Мълроуни, Сам Шепърд, Розана Аркет, Даян Крюгер и др.
  • 22:45
    "Сервитьорка" - драма (САЩ, 2007), режисьор - Адриен Шели, актьори - Кери Ръсел, Нейтън Филион, Шерил Хайнс, Джереми Систо, Анди Грифит, Адриен Шели и др.
Пълна програма
  • 20:00
    "Новите съседи" - комедиен сериал, с.9
  • 22:00
    "Двама мъже и половина" - комедиен сериал, с.7
  • 23:00
    "Хотел "Елеон" - комедиен сериал, с.2
Пълна програма
  • 20:00
    Премиера: "Истинска звезда" - сериал, еп.57
  • 21:00
    "Бригада "Нов дом" - социален проект с водещ Мария Силвестър
  • 22:00
    Премиера: "Майка" - сериал, еп.6
  • 23:00
    "Сета и завинаги" /п./ - сериал
Пълна програма
  • 20:16
    Облачно с кюфтета
  • 20:30
    Реактивните момичета
  • 20:40
    Реактивните момичета
  • 20:50
    Малки Титани: В готовност
Пълна програма
  • 19:10
    "Летящото кану: Легендата", трилър - мистерия, Канада, 2016; реж. Жан-Филип Дювал, с Франсис Дюшарм, Каролин Даверн, Франсоа Папину, Венсан-Гийом Оти, Фабиен Клутие, [12+]
  • 21:00
    "Любов и приятелство", романтична драма, Ирландия, 2015; реж. Уит Стилман, с Кейт Бекинсейл, Клое Севини, Ксавие Самюъл, Стивън Фрай, Том Бенет, [12+]
  • 22:35
    "Хипнотизаторът II, 6 еп.", драма, Бразилия, 2017; реж. Марко Дутра, с Леонардо Сбаралия, Карла Куведо, [18+]
  • 23:30
    "Пазителите", екшън, САЩ, 2009; реж. Зак Снайдър, с Малин Акерман, Били Кръдъп, Матю Гуд, Карла Гуджино, Джаки Ърл Хейли, [18+]
Пълна програма
  • 19:10
    "Смъртта на търговския пътник", драма, САЩ, 1985; реж. Фолкер Шльондорф, с Дъстин Хофман, Кейт Рийд, Джон Малкович, Стивън Ланг, Чарлз Дърнинг, [12+]
  • 21:30
    "Не съм негодник", драма, Франция, 2015; реж. Еманюел Финкиел, с Никола Дювошел, Мелани Тиери, Марин Кайон, Дрис Рамди, Никола Бриде, [15+]
  • 23:20
    "Черни (2015)", криминална драма, Белгия, 2015; реж. Адил Ел Арби, Билал Фала, с Марта Канга Антонио, Абубакр Бенсаихи, Емануел Тахон, Марин Скандиузи, Тео Кабея, [18+]
Пълна програма
  • 19:00
    Quest Express
  • 21:00
    Amanpour
  • 21:30
    State of America with Kate Bolduan
  • 22:00
    Hala Gorani Tonight
Пълна програма
  • 20:00
    "Ритъмът на мечтите"(премиера) - сериал
  • 21:00
    "Черна любов" (премиера) - сериал, 1 сезон
  • 22:30
    "Моят живот"(премиера) - сериен филм
  • 23:30
    "Прости ми" - сериен филм
Пълна програма
  • 20:00
    "Етажна собственост" - сериал, сезон 3
  • 21:00
    "Хавай 5-0" - сериал, сезон 4
  • 22:00
    "Универсален войник" - екшън-фантастика с уч. на Жан-Клод Ван Дам, Долф Лундгрен, Али Уокър, Джери Орбак, Карълайн Гудъл, Ед О'Рос, Леон Рипи и др.
Пълна програма
  • 20:00
    Как се прави...: Карбуратор
  • 20:30
    Как са го направили?: Епизод 5
  • 21:00
    Треска за злато: Изгубеното злато
  • 22:00
    Австралийски железници: Епизод 3
Пълна програма
  • 19:30
    Мегалетище на ретген: Състезание срещу часовника
  • 20:20
    Как са го направили?: Висящ мост/ Арбалет/ Складова наличност
  • 20:45
    Фабрика за храна: Зор
  • 21:10
    Човек в опасност: Перфектната буря
Пълна програма
  • 20:00
    Хотел "Трансилвания": Сериалът
  • 20:30
    Аз съм по средата
  • 21:00
    Приключенията на Рапунцел и разбойника
  • 21:30
    Soy Luna S2
Пълна програма
  • 20:05
    "Снимки"
  • 20:30
    "ГЕОлино"
  • 20:45
    "ГЕОлино"
  • 21:00
    "Тайните на квантовата физика"
Пълна програма
  • 20:00
    Клуб Уинкс - анимационен сериал
  • 20:40
    Покемон - анимационен сериал
  • 21:00
    Трансформъри: Роботи-спасители - анимационен сериал
  • 21:30
    Отряд Зет - анимационен сериал
Пълна програма
  • 20:00
    Премълчани истини - с Минчо Христов
  • 21:00
    Светът и всичко в него - със Симеон Идакиев
  • 22:00
    Ченгета под прикритие - 7 еп. - Сериал
  • 23:00
    Новини
Пълна програма
  • 19:45
    Конен спорт: Световна купа в Лайпциг
  • 20:40
    Новини
  • 20:45
    Ски-алпийски дисциплини: СК в Шладминг, слалом (мъже), първи манш
  • 21:30
    Ски-алпийски дисциплини: СК в Шладминг, слалом (мъже), втори манш, директно
Пълна програма
  • 16:15
    Тенис: Открито първенство на Австралия, четвъртфинали
  • 23:15
    Ски полети: Световно първенство в Оберсдорф
Пълна програма
  • 19:45
    Призраци от автоморгата, сезон 5, еп. 3
  • 20:30
    Голямата страшна гора, сезон 1, еп. 6
  • 21:15
    Най-трудното оцеляване Аляска, сезон 2, еп. 6
  • 22:00
    Дивото зове, сезон 2, еп. 3
Пълна програма
  • 19:50
    Winter X Games - Aspen
  • 20:45
    World Of X Games
  • 21:40
    Alpine Adventurer
  • 22:35
    Enfusion Series 3
Пълна програма
  • 20:00
    ЗОНА ЗА ПОЗДРАВИ - LIVE /телевизионно шоу за поздрави - на живо/
Пълна програма
  • 20:00
    Строежи за милион долара
  • 20:30
    Строежи за милион долара
  • 21:00
    Ловци на къщи
  • 21:30
    Ловци на къщи
Пълна програма
  • 20:00
    Кое е това момиче? - първи сезон, еп. 14
  • 20:30
    Кое е това момиче? - първи сезон, еп. 15
  • 21:00
    Неустоими измамници - първи сезон, еп. 6
  • 22:00
    Дръзки момичета - първи сезон, еп. 2
Пълна програма
  • 20:05
    Глейдс - четвърти сезон, еп. 10
  • 21:05
    Военни престъпления: Лос Анджелис - четвърти сезон, еп. 3
  • 22:00
    Последните пантери - първи сезон, еп. 4
  • 23:00
    Елементарно, Уотсън - четвърти сезон, еп. 23
Пълна програма
  • 18:35
    "Х-Мен: Апокалипсис", екшън - фентъзи, САЩ, 2016; реж. Брайън Сингър, с Джеймс Макавой, Майкъл Фасбендер, Дженифър Лорънс, Оскар Айзък, Никълъс Холт, [12+]
  • 21:00
    "Британия I, 1 еп.", историческа драма, САЩ, 2017; реж. Шери Фолксън, Кристоф Шрю, Люк Уотсън, Сюзън Тъли, с Дейвид Мориси, Кели Райли, Николай Лий Каас, Лиана Корнел, Зоуи Уанамайкър, [18+]
  • 22:15
    "Глутница ІІ, 3 еп.", криминална драма, Полша, 2017; реж. Кася Адамик, Ян П. Матушински, с Лешек Лихота, Александра Поплавска, Анджей Жилински, Дагмара Бак, Мачей Миколайчик, [12+]
  • 23:15
    "Разрушение", комедийна драма, САЩ, 2015; реж. Жан-Марк Вале, с Джейк Джилънхол, Наоми Уотс, Крис Купър, Джуда Люис, Си Джей Уилсън, [12+]
Пълна програма
  • 19:55
    Помпей: нови разкрити тайни
  • 21:00
    Историята на Египет, сезон 1, еп. 2
  • 22:05
    Гениите на модерния свят, сезон 1, еп. 1
  • 23:10
    Личният живот на кралските особи, сезон 1, еп. 3
Пълна програма
  • 20:00
    Изковани в огъня: Нож макрака
  • 21:00
    Премиера Проклятието на остров Оук (специални епизоди): Сондажът: Проучванията продължават
  • 22:00
    Премиера Проклятието на остров Оук: Съкровището на мъртвеца
  • 23:00
    В търсене на Хитлер: Нацистката колония
Пълна програма
  • 20:00
    С въдица в ръка – тв поредица, втори сезон, 99 еп.
  • 20:30
    МОТОХОБИ – тв поредица
  • 21:00
    Риболовни страсти – тв поредица
  • 22:00
    През планини и морета – тв поредица
Пълна програма
  • 20:00
    "Дот"
  • 20:25
    "Конни"
  • 20:50
    "Кайю"
  • 21:15
    "Хари и неговата кофа, пълна с динозаври "
Пълна програма
  • 20:00
    "Спорт в обектива"
  • 21:00
    НОВИНИ
  • 21:45
    Патарински Live п/
  • 22:00
    "Денят на живо"/п/
Пълна програма
  • 20:00
    Топкласация
  • 21:00
    JDM
  • 21:15
    Субкултура
  • 21:30
    CAUETivi
Пълна програма
  • 19:35
    "Лох Нес" - драма / семеен с Тед Дансън, Джоли Ричардсън, Ян Холм, Джеймс Фрейн.
  • 21:15
    "Нежност" - комедия / драма, Франция, с Одри Тоту, Франсоа Дамиен.
  • 23:00
    "В обувките на Сатаната 2.09" - сериал
  • 23:50
    "Главно представление" - екшън / драма с Долф Лундгрен, Мелиса Молинаро.
Пълна програма
  • 20:00
    Кетфиш: ТВ шоуто
  • 21:00
    Кетфиш: ТВ шоуто
  • 22:00
    Just Tattoo Of Us
  • 23:00
    Абсурди
Пълна програма
  • 19:35
    Hot Right Now!
  • 22:00
    2017 MTV EMA
Пълна програма
  • 19:40
    The Decade's Biggest Anthems!
  • 21:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 22:00
    Alternative Rocks
  • 23:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
Пълна програма
  • 20:00
    Суперсетивата на животните, сезон 1, еп. 3
  • 20:55
    Най-добрите родители в животинския свят, сезон 1, еп. 3
  • 21:50
    Животинска полиция "Финикс", сезон 1, еп. 5
  • 22:40
    Пингвините - шпиони в стадото, сезон 1, еп. 1
Пълна програма
  • 20:00
    Човешката раса, еп. 8
  • 21:00
    Опасен живот, еп. 3
  • 22:00
    Историята за нас с Морган Фрийман, еп. 1
  • 23:00
    Произход: Пътешествието на човечеството, еп. 3
Пълна програма
  • 19:45
    Екстремни животински бебета, еп. 4
  • 20:40
    Снежният леопард на Афганистан, еп. 1
  • 21:40
    Невероятният д-р Пол - четвърти сезон, еп. 5
  • 22:25
    Екстремни животински бебета, еп. 6
Пълна програма
  • 20:00
    Футбол: Монако - Метц, мач от френската Лига 1, повторение, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 22:15
    Футбол: Шефилд Уенздей - Кардиф Сити, мач от Чемпиъншип, повторение
Пълна програма
  • 20:00
    "Време"
  • 20:35
    Премиера. "Двоен живот". Сериен филм
  • 22:25
    "Което всъщност трябваше да се докаже". Сериен филм
Пълна програма
  • 20:00
    "Планета Live" - музикална програма
  • 21:00
    "Фен Клуб" - музика по избор на зрителите
Пълна програма
  • 18:30
    "Добра среща " - музика по избор на зрителите
  • 20:30
    "Това е България" - музикално информационно предаване
  • 21:00
    "Гласове от България" - музикална програма
  • 21:30
    "Поздрав от България" - избрана фолклорна програма
Пълна програма
  • 20:05
    "Хитовете на Планета HD"- нон-стоп музика
  • 22:00
    "Планета Live" - музикална програма
  • 23:00
    "Планета Хит" - хитове без край
Пълна програма
  • 20:05
    "Галилей" - научен журнал
  • 21:15
    "Семейство Симпсън" - анимационен сериал
  • 23:10
    "Семеен човек" - комедиен сериал
Пълна програма
  • 20:00
    Жилет световен спорт
  • 20:30
    Екстремни спортове
  • 22:00
    Бойни вечери
  • 23:40
    Италия, Серия А: Аталанта - Наполи
Пълна програма
  • 20:05
    "Всичко, което се брои" - сериал
  • 20:40
    "Добри времена, лоши времена" - сериал
  • 21:15
    "Санкт Маик" - драма сериал
  • 23:15
    "Аз съм звезда - измъкнете ме оттук!" - шоу
Пълна програма
  • 19:00
    "Утрото на Русия"
Пълна програма
  • 20:00
    Сериал: "Бандитският Петербург"
  • 21:00
    Сериал: "Улиците на разбитите фенери"
  • 22:00
    "Сега по света"
  • 23:00
    Игрален филм
Пълна програма
  • 20:00
    "Полицаите от Рур: Die Ruhrpottwache" - криминален сериал
  • 20:55
    Новини
  • 21:15
    "Fack ju Gohte" - комедия, ФРГ, 2013
  • 23:45
    "Дело 2018"
Пълна програма
  • 20:00
    "Дискусионно студио" /на живо/
  • 21:00
    "Нови хоризонти" - П. Петров / Й. Апостолов /на живо/
  • 22:00
    Новини. Прогноза за времето / повторение /
  • 22:30
    Директно за културата - повторение
Пълна програма
  • 20:00
    Дартс: Световно първенство в Пърфлийт - пряко
Пълна програма
  • 20:15
    ALVINNN!!! und die Chipmunks
  • 20:45
    Trolljager - Geschichten aus Arcadia
  • 21:15
    Wedding Date
  • 22:50
    Auf die sturmische Art
Пълна програма
  • 19:40
    Тайни и лъжи - драма, Великобритания, 1996, режисьор Майк Лий, с Тимъти Спол, Бренда Блетин, Филис Логан
  • 22:00
    Новини
  • 22:40
    ПРЕМИЕРА: ЗАБРАВЕНИ ОТ БОГА - криминален сериал по истински случаи, Холандия
  • 23:30
    Холивудски знаменитости: Юън Макгрегър- документална поредица
Пълна програма
  • 20:02
    Your Voice
  • 22:00
    Closeup
  • 23:00
    We Love Music
Пълна програма
  • 20:00
    Хубава, секси или отблъскваща: Лайза
  • 20:30
    Хубава, секси или отблъскваща: Къртни
  • 21:00
    Джил и Джеса: С поглед към бъдещето: Джой и Остин отиват на палатка
  • 22:00
    90 дни до сватбата: Преди срещата: Епизод 14
Пълна програма
  • 20:00
    5 факта за битката при Онгъл
  • 20:30
    Чудото на каменнaта сватба
  • 21:00
    Мъдростта на историята, част 2
  • 21:30
    "Новият Китай" в първите си 60 години
Пълна програма
  • 20:00
    Търсене на дом по света
  • 20:30
    Търсене на дом по света
  • 21:00
    Раят на храните по света
  • 22:00
    Раят на храните
Пълна програма
  • 20:00
    Търсене на дом по света
  • 20:30
    Търсене на дом по света
  • 21:00
    Раят на храните по света
  • 22:00
    Раят на храните
Пълна програма
  • 20:10
    Животното, САЩ, комедия/фантастика, 2001
  • 21:30
    Пичове за пример, Германия, САЩ, комедия, 2008
  • 23:05
    Писък, САЩ, ужаси/мистерии, 1996
Пълна програма
  • 20:00
    "Денят с Веселин Дремджиев" - предаване за анализи и коментари по актуални теми
  • 21:00
    Новини
  • 21:30
    Новини
  • 22:00
    "Необикновените пътешествия на Земята" - 2 еп., документален филм
Пълна програма
  • 20:00
    Най-чудатите ресторанти на света - кулинарно предаване, еп. 13
  • 20:25
    Великото британско меню, еп. 13
  • 21:00
    Сладкишите на Хиде - кулинарно предаване, еп. 7
  • 21:30
    Сладкишите на Хиде - кулинарно предаване, еп. 8
Пълна програма
  • 19:00
    Хитовете не лъжат!
  • 21:00
    Познайте годината!
  • 22:00
    Ние обичаме 2010 +
  • 23:00
    VH1 Chill
Пълна програма
  • 19:00
    Дред - Екшън, Фантастика, 2012, Режисьор: Пийт Травис, В ролите: Карл Ърбан, Оливия Трилби, Лена Хеди
  • 21:00
    Хейвън Сез.1, Еп.10 - Криминален, Драма , Фентъзи, 2010, Режисьор: Scott Shepherd, David MacLeod, Michael Rosenberg, В ролите: Емили Роуз, Лукас Брайънт, Ерик Балфур
  • 22:00
    Твърде лично - Екшън, Трилър, 2008, Режисьор: Пиер Морел, В ролите: Маги Грейс, Фамке Янсен, Ксандър Бъркли, Лиам Нийсън, Кейти Касиди, Лилънд Орсър, Джон Гриес, Дейвид Уаршовски
Пълна програма
  • 20:00
    "Перфектна вечеря" - доку-поредица
  • 21:00
    "Проминентни личности" - журнал
  • 21:15
    "Чудният свят на децата" - документация
  • 23:15
    "Братята градинари" - доку-поредица
Пълна програма
  • 20:00
    Високо напрежение - първи сезон, еп. 22
  • 21:00
    Хавай 5-0 - трети сезон, еп. 22
  • 22:00
    Убийството на Джани Версаче: Американска криминална история - първи сезон, еп. 1
  • 22:55
    Макгайвър - първи сезон, еп. 16
Пълна програма
  • 19:00
    Club Bangers!
  • 21:00
    Big Tunes!
  • 23:00
    Decade's Biggest Tunes
Пълна програма
  • 20:00
    FTV SPECIAL
  • 20:25
    F-PEOPLE
  • 20:30
    FTV SPECIAL
  • 20:55
    FASHION WEEK
Пълна програма
  • 19:00
    Can't Stop The Hits
  • 22:00
    Big Fat Hits
Пълна програма
  • 19:30
    "Лов на неизрядни платци" - 4-и 5 еп.
  • 20:20
    "В бойна готовносг" - 7 еп.
  • 21:10
    "Съдия Джуди" - 163 и 164 еп.
  • 22:00
    "48 часа" - 2 еп.
Пълна програма
  • 20:10
    Темите - публицистика
  • 20:30
    новини
  • 20:40
    Бизнес темите
  • 21:00
    Вечерни Новини
Пълна програма
  • 20:05
    Сезон охоты
  • 20:30
    Фотоохота с Евгением Полонским
  • 20:55
    Рыбалка с Нормундом Грабовскисом
  • 21:30
    Охотничье оружие. Вопросы эксперту
Пълна програма
  • 20:00
    "От местопрестъплението" - сериал, сезон 7
  • 21:00
    "Завръщане в бъдещето II" - екшън-комедия с уч. на Майкъл Джей Фокс, Кристофър Лойд, Леа Томпсън, Били Зейн, Елизабет Шу, Томас Ф.Уилсън и др.
  • 23:15
    "От местопрестъплението" - сериал, сезон 7, /п/
Пълна програма
  • 19:45
    Extreme Engineering: Space Tower
  • 20:30
    Through the Wormhole with Morgan Freeman: Does Time Really Exist?
  • 21:15
    Deadliest Catch: Deadline
  • 22:00
    Extreme Engineering: USS Bush Aircraft Carrier
Пълна програма
  • 20:00
    Надпревара в супермаркета
  • 21:00
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета
  • 21:30
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета
  • 22:00
    Човек, огън, храна
Пълна програма
  • 20:00
    Кръстници вълшебници
  • 20:25
    Кръстници вълшебници
  • 20:50
    Ники, Рики, Дики и Дона
  • 21:20
    Академия за магьосници
Пълна програма
  • 19:45
    Конен спорт: Световна купа в Лайпциг
  • 20:40
    Новини
  • 20:45
    Ски-алпийски дисциплини: СК в Шладминг, слалом (мъже), първи манш
  • 21:30
    Ски-алпийски дисциплини: СК в Шладминг, слалом (мъже), втори манш, директно
Пълна програма
  • 18:35
    "Х-Мен: Апокалипсис", екшън - фентъзи, САЩ, 2016; реж. Брайън Сингър, с Джеймс Макавой, Майкъл Фасбендер, Дженифър Лорънс, Оскар Айзък, Никълъс Холт, [12+]
  • 21:00
    "Британия I, 1 еп.", историческа драма, САЩ, 2017; реж. Шери Фолксън, Кристоф Шрю, Люк Уотсън, Сюзън Тъли, с Дейвид Мориси, Кели Райли, Николай Лий Каас, Лиана Корнел, Зоуи Уанамайкър, [18+]
  • 22:15
    "Глутница ІІ, 3 еп.", криминална драма, Полша, 2017; реж. Кася Адамик, Ян П. Матушински, с Лешек Лихота, Александра Поплавска, Анджей Жилински, Дагмара Бак, Мачей Миколайчик, [12+]
  • 23:15
    "Разрушение", комедийна драма, САЩ, 2015; реж. Жан-Марк Вале, с Джейк Джилънхол, Наоми Уотс, Крис Купър, Джуда Люис, Си Джей Уилсън, [12+]
Пълна програма
  • 20:10
    The Lion Guard
  • 20:35
    P-King Duckling
  • 21:00
    Vampirina
  • 21:30
    PJ Masks
Пълна програма
  • 20:00
    Кръстници вълшебници
  • 20:25
    Кръстници вълшебници
  • 20:50
    Ники, Рики, Дики и Дона
  • 21:20
    Академия за магьосници
Пълна програма
  • 18:00
    Timeless Tuesdays
  • 22:00
    Guess The Year
  • 23:00
    Classic Power Ballads
Пълна програма
  • 20:10
    Disappeared: No Stone Unturned
  • 21:05
    The Perfect Murder: Driving With The Devil
  • 22:00
    People Magazine Investigates: Shallow Grave
  • 22:55
    Web of Lies: Tainted Love
Пълна програма
  • 20:05
    TRACE The Contenders: Algeria
  • 20:30
    TRACE The Contenders: Togo
  • 21:00
    Top: Netherlands
  • 21:26
    In the Name of Good: Mark Webber
Пълна програма
  • 20:10
    Hunting The Country
  • 20:35
    Hunting The Country
  • 21:00
    Midway USA's Gun Stories
  • 21:25
    Midway USA's Gun Stories
Пълна програма
  • 20:00
    Изковани в огъня: Нож макрака
  • 21:00
    Премиера Проклятието на остров Оук (специални епизоди): Сондажът: Проучванията продължават
  • 22:00
    Премиера Проклятието на остров Оук: Съкровището на мъртвеца
  • 23:00
    В търсене на Хитлер: Нацистката колония
Пълна програма
  • 20:00
    Опасен живот, еп. 3
  • 21:00
    Историята за нас с Морган Фрийман, еп. 1
  • 22:00
    Произход: Пътешествието на човечеството, еп. 3
  • 23:00
    Табу 8, еп. 3
Пълна програма
  • 20:00
    Премиера: "Сега и завинаги" - сериал, с. 2, еп. 38
  • 21:30
    Премиера: "Мата Хари" - сериал, с.1, еп.4
  • 22:30
    "Шоуто на Слави" - вечерно ток шоу
  • 23:30
    bTV Новините - късна емисия
Пълна програма
  • 19:45
    Морски детективи: Лос Анджелис; сезон 7, епизод 24, криминален, екшън, САЩ, 2016
  • 20:40
    Тоталкар; сезон 4, епизод 8, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2017
  • 21:15
    Тоталкар; сезон 4, епизод 9, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2017
  • 21:50
    Тоталкар; сезон 4, епизод 10, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2017
Пълна програма
  • 19:45
    Ченгета новобранци; сезон 2, епизод 1, криминален, драма, Канада, 2011
  • 20:45
    Списъкът с клиенти; сезон 2, епизод 14, драма, САЩ, 2013
  • 21:45
    Царство; сезон 4, епизод 6, драма, научна фантастика, САЩ, 2017
  • 22:40
    Медиум; сезон 2, епизод 19, криминален, драма, САЩ, 2006
Пълна програма
  • 20:00
    Разтърсващи престъпления: Питър Сътклиф
  • 21:00
    Неразрешени случаи: Търговците/Зърнат случайно
  • 22:00
    Първите 48 часа: Фатална конфронтация/Смъртоносен текст
  • 23:00
    Премиера Убийците Менендес: Ерик разкрива всичко: Епизод 1
Пълна програма
  • 19:05
    Латино коледа
  • 21:05
    Застреляй кучетата!
  • 23:20
    Мръсно синьо
Пълна програма
  • 20:00
    Сериал "Исчезнувшие" 16+
  • 21:00
    Новости RTVi
  • 21:25
    Особое мнение
  • 22:00
    "Американский ликбез" Американская мечта
Пълна програма
  • 20:00
    Punk'd
  • 20:30
    Punk'd
  • 21:00
    The King of Queens
  • 21:30
    The King of Queens
Пълна програма
  • 20:04
    Slim Hungarian Takes Fat Dick (18+)
  • 20:26
    Affair Trade (18+)
  • 20:48
    Where Are the Sex Clubs? (18+)
  • 21:06
    Hooked Up (18+)
Пълна програма
  • 19:45
    Тенис: Бабош/Хлавачкова - Бертенс/Ларшон (BNP Paribas WTA Finals Singapore presented by SC Global, Сингапур; WTA World Tour Finals - финал двойки и награждаване, повторение)
  • 21:30
    Футбол: Реал /М/ - Депортиво /Ла Коруня/ (Примера Дивисион, сезон 2017/18 - повторение)
  • 23:30
    "Дневниците на големите котки: Историята на Таму" - документален филм
Пълна програма
  • 20:00
    Те победиха - повт.
  • 20:30
    Централна емисия новини
  • 21:00
    Прогноза за времето и агропрогноза
  • 21:10
    Борсова информация
Пълна програма
  • 19:15
    King of Kings Heroes Grand Prix
  • 21:00
    Dream Boxing
  • 23:25
    Ultimate FightBox Armageddon
Пълна програма
  • 19:30
    World of X Games 2015
  • 20:30
    Gymkhana Grid
  • 21:00
    Chasing Dora
  • 22:00
    Check 1,2
Пълна програма
  • 19:55
    Майстори на шпионажа (4)
  • 20:45
    Тайната история: Тайните на Великата китайска стена
  • 21:40
    Военновременна ферма (5)
  • 22:40
    Келтите: кръв, желязо и жертвоприношения (3)
Пълна програма
  • 20:00
    Легендите оживяват, с. Ощава, еп.13
  • 20:30
    Иван, талантът и децата
  • 21:00
    Искам да съм там - Боянската църква
  • 21:30
    Община Сандански - Вдъхновение от слънцето
Пълна програма
  • 17:30
    Rene Jacobs conducts King Arthur by Purcell at the Staatsoper Berlin
  • 20:20
    InterMezzo
  • 21:30
    Ballet Evening at Paris Opera
  • 22:55
    My Mother loved dance
Пълна програма
  • 18:30
    Волейбол: ЦСКА - Пирин, мач от Суперлигата, директно
  • 20:30
    Студио "Волейбол", директно
  • 21:00
    Световни боксови супер серии: Международна галавечер в Шверин, Германия, повторение
Пълна програма
  • 20:00
    Футбол: Крузейро - Сантос (Бразилско първенство, сезон 2017 - повторение)
  • 22:00
    Ветроходство: М32 SERIES - Марщранд, Швеция - обзор
  • 23:00
    "Армада - неразказаната история" - 2 еп., документален филм
Пълна програма
  • 20:00
    Понеделнишки обзор на кръга в английската Висша лига (2017-18), 10-и епизод
  • 21:00
    Класика от Висшата лига - Уест Бромич Албиън - Ливърпул (2002-03), повторение
  • 21:30
    Студио "Купа на Лигата", директно
  • 21:45
    Футбол: Бристъл Сити - Манчестър Сити, полуфинален мач реванш за Карабао къп, директно
Пълна програма
  • 20:10
    Изчезнали: Да преобърнеш света
  • 21:05
    Перфектното убийство: Да шофираш с дявола
  • 22:00
    Разследванията на списание "Пийпъл": Плитък гроб
  • 22:55
    Мрежа от лъжи: Покварена любов
Пълна програма
  • 19:30
    "Честно казано" с Люба Кулезич, (п)
  • 20:30
    "Шоуто на играчите" вечерно ток шоу с Павел и Христо
  • 21:30
    Kъсни новини на Би Ай Ти LIVE
  • 22:00
    BIT LIVE - най-интересното от преките включвания и излъчвания на Би Ай Ти за деня
Пълна програма
  • 20:00
    "Признак на живот", хорър - трилър, САЩ, 2017; реж. Даниел Еспиноса, с Джейк Джилънхол, Ребека Фъргюсън, Райън Рейнолдс, Хироюки Санада, Ариън Бакър, [15+]
  • 21:45
    "Красавицата и звярът (2017)", семеен - фентъзи, САЩ, 2017; реж. Бил Кондон, с Ема Уотсън, Дан Стивънс, Люк Евънс, Джош Гад, Кевин Клайн, [7+]
  • 23:55
    "Барутният заговор I, 2 еп.", историческа драма, Великобритания, 2017; реж. Джей Блексън, с Кит Харингтън, Питър Мълан, Лив Тайлър, Марк Гатис, Шон Дули, [18+]
Пълна програма
  • 20:00
    "Californication ІV, 5 еп.", комедия, САЩ, 2011; реж. Бет МакКарти-Милър, с Дейвид Духовни, Наташа МакЕлън, Памела Адлън, Маделин Мартин, Ивън Хендлър, [15+]
  • 20:30
    "Californication ІV, 6 еп.", комедия, САЩ, 2011; реж. Джон Дал, с Дейвид Духовни, Наташа МакЕлън, Памела Адлън, Маделин Мартин, Ивън Хендлър, [15+]
  • 21:00
    "Мозайка І, 1 еп.", драма, САЩ, 2018; реж. Стивън Содърбърг, с Шарън Стоун, Гарет Хедлънд, Фредерик Уелър, Бо Бриджис, Пол Рубенс, [15+]
  • 22:00
    "Милиарди ІІ, 11 еп.", драма, САЩ, 2017; реж. Карин Кусама, с Пол Джамати, Деймиън Люис, Маги Сиф, Малин Акерман, Тоби Ленард Мур, [15+]
Пълна програма
  • 20:00
    Без пътека. В снеговете... (образователен филм за планински туризъм)
  • 20:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 21:00
    България. Зимна дестинация (образователен филм за планински туризъм)
  • 21:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
Пълна програма
  • 20:15
    Kid-e-Cats
  • 20:20
    Bubble Guppies
  • 20:45
    Blaze and the Monster Machines
  • 21:05
    Paw Patrol
Пълна програма
  • 20:15
    Мускетарите, сезон 1, еп. 6, Великобритания, драма, 2014
  • 21:15
    Господин Селфридж, сезон 1, еп. 6, Великобритания, иторически/драма, 2013
  • 22:00
    Вълци, сезон 1, еп. 6, Великобритания, исторически/драма, 2015
  • 22:55
    Борджиите, сезон 1, еп. 11, Франция,Германия,Италия,Чехия, политически, 2011
Пълна програма

Сериали

e-kids 20:45
Приключенията на Екхарт - анимационен сериал
Viasat Explorer 20:25
Риболовна надпревара, сезон 4, еп. 1
EPIC Drama 20:30
Клондайк, сезон 1, еп. 1, Канада, САЩ, екшън/приключенски, 2014
Viasat Nature 20:40
Най-свирепите животни!, сезон 1, еп. 1

Всички предавания

Спорт

ТВ Европа 20:20
Спорт
MAX Sport 1 20:30
Хокей на лед: NHL Минесота Уайлд - Калгари Флеймс
Ring.BG 20:30
Жилет световен спорт
Film Plus 20:45
Тенис: Денис Шаповалов - Матео Беретини (St. Petersburg Open, Санкт Петербург; ATP WORLD TOUR 250 - повторение)
MAX Sport 3 20:55
Студио "Футбол"

Всички предавания

Филми

TV1000 20:20
Всемогъщият Евън, САЩ, комедия/семеен/фентъзи, 2007
EPIC Drama 20:30
Клондайк, сезон 1, еп. 1, Канада, САЩ, екшън/приключенски, 2014
BNT2 20:30
Труман игрален филм /Испания, Аржентина, 2015 г./, режисьор Сеси Гай, в ролите: Рикардо Дарин, Хавиер Камара, Долорес Фонси и др.
bTV Comedy 20:30
"Мъж за милиони" - романтична комедия (САЩ, 1999), режисьор - Гари Синиър, актьори - Крис О`Донал, Рене Зелауегър, Марая Кери, Брук Шилдс и др.
HBO3 20:45
"Стая 104 II, 1 еп.", комедийна драма, САЩ, 2018, [18+]

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}