ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 00:30
    Денят започва с Култура /п/
  • 02:10
    Едно голямо семейство тв филм /7 епизод/п/
  • 03:15
    Днес и утре
  • 03:40
    Ню Йорк тв филм /2 епизод/п/(12)
Пълна програма
  • 01:00
    "Изкушение" /п./- сериал
  • 02:00
    bTV Новините /п./ - късна емисия
  • 02:30
    "Преди обед" /п./ - токшоу
  • 04:30
    "Седем часа разлика"- сериал, с.3, еп.7
Пълна програма
  • 01:00
    "Мотив" - сериен филм, 3 сезон
  • 02:00
    "Непростимо"- сериен филм
  • 03:00
    "Ритъмът на мечтите" - сериен филм
  • 04:00
    "Войната на розите"- сериен филм /п/
Пълна програма
  • 00:00
    ОколоСВЕТСКО с Бойка Делиева и Константина Живова /п./
  • 02:00
    България сутрин - важните неща рано сутрин с Лора Инджова и Златимир Йочев /п./
  • 03:50
    Брюксел 1 - предаване за Европа и гражданите с Милена Милотинова /п./
  • 04:50
    Необичайните заподозрени с Георги Лозанов /п./
Пълна програма
  • 01:30
    Повторения
  • 07:00
    Бизнес старт - сутрешен блок с Живка Попатанасова и Димитър Вучев
  • 09:00
    Update - предаване за високите технологии с водещ Бойчо Попов/Елена Кирилова /п./
  • 09:30
    В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки/Йордан Кирилов /п./
Пълна програма
  • 01:20
    Скорпион; сезон 3, епизод 21, екшън, драма, САЩ, 2017
  • 02:00
    Свидетелите; сезон 2, епизод 2, криминален, мистерия, Франция, 2017
  • 02:55
    Кандис Реноар; сезон 1, епизод 7, комедия, криминален, Франция, 2014
  • 03:50
    Кандис Реноар; сезон 1, епизод 8, комедия, криминален, Франция, 2014
Пълна програма
  • 01:40
    Лошо куче!: Епизод 6
  • 02:35
    Укротителката на змии: Епизод 1
  • 03:00
    Укротителката на змии: Епизод 2
  • 03:25
    В аквариума: Терариум за скорпиони
Пълна програма
  • 01:30
    Интервютата на Алфа Тв
  • 02:00
    Избрано от "Неделя - Ден Господен" - предаване за православна култура
  • 04:00
    Повторения
  • 07:00
    "Добро утро, българи" - сутрешен блок
Пълна програма
  • 01:20
    "Спасителна лъжа" - комедия, Австрия, 2017
  • 02:55
    "Екстремно кино" - младежка комедия, САЩ, 2008
  • 04:05
    Майшбергер
  • 05:05
    "Горещи теми" - булеварден журнал
Пълна програма
  • 00:00
    Where Is The Party
  • 06:00
    Tick-Tack
  • 10:00
    Hit Mix
  • 14:00
    Standard GR
Пълна програма
  • 01:25
    Регионални новини /п/
  • 02:10
    Добро утро с БНТ 2 /п/
  • 03:10
    През коридорите на времето: "Възможно ли е пътуване във времето?" 8-серийна документална поредица /САЩ, 2010 г./, 3 епизод /п/
  • 03:55
    Специалитетите на Бабет кулинарно предаване, Франция /37 епизод/п/
Пълна програма
  • 01:15
    Местно време /БНТ 2 Благоевград/п/
  • 01:45
    България днес информационен блок /п/
  • 03:15
    Време за губене /БНТ 2 Пловдив/п/
  • 03:45
    Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня /п/
Пълна програма
  • 01:35
    LazyTown
  • 02:00
    LazyTown
  • 02:25
    The Garfield Show
  • 02:36
    The Garfield Show
Пълна програма
  • 01:10
    "Стоте" - сериал, еп. 12
  • 02:20
    "Монк" - сериал, с.3, еп.15
  • 03:30
    "Стрелата" - сериал, с.2, еп. 21
  • 04:15
    "Последният кораб" - сериал, еп.7
Пълна програма
  • 01:30
    "Телекинеза" - драма,екшън,фантастика (САЩ, 2011), режисьор - Джейс Александър, актьори - Ноа Рийд, Стефани Якобсен, Джеймс Марстърс,Наоко Мори, Алона Тал, Андреа Мартин, Брандън Джей Макларън, Кайл Шмид, Софи Найт, Тамара Хоуп, Антъни Дел Рио, Дилън Кейс
  • 03:15
    "Дневниците на вампира" - сериал, с.7, еп.5
  • 06:00
    "Дневниците на вампира" - сериал, с.7, еп.3,4
  • 08:00
    "Вътрешна сигурност" - сериал, с.3, еп.10
Пълна програма
  • 00:00
    "Хотел за кучета" - комедия (САЩ, Германия, 2009), режисьор - Тор Фройдентал, актьори - Ема Робъртс, Джейк Т. Остин, Дон Чийдъл, Джон Симънс, Лиса Кудроу, Кайла Прат, Кевин Дилън, Трой Джентил, Робин Лий и др.
  • 02:00
    "Кое е това момиче" /п./ - сериал
  • 03:00
    "Стажанти" /п/- сериал
  • 04:00
    "По средата" /п/- сериал
Пълна програма
  • 00:30
    "Тайните на времето" - сериал
  • 02:20
    "Сияйна луна" - сериал
  • 03:40
    "Светлината на моя живот" - сериал
  • 05:05
    "Всичко може да се случи" - сериал
Пълна програма
  • 01:40
    Невероятният свят на Гъмбол
  • 01:50
    Невероятният свят на Гъмбол
  • 02:05
    Нинджаго: Майсторите на Спинджицу
  • 02:30
    Нинджаго: Майсторите на Спинджицу
Пълна програма
  • 00:30
    "Вампир на кушетката", комедия - хорър, Австрия, 2014; реж. Давид Рюм, с Тобиас Морети, Жанет Хейн, Корнелия Иванкан, Доминик Оли, Карл Фишер, [18+]
  • 01:55
    "Цветя на злото (2016)", криминална драма, Финландия, 2016; реж. Анти Йокинен, с Вилиами Нойонен, Джуно, Ееро Ахо, Микаел Габриел, Диана Тенкоранг, [18+]
  • 03:45
    "Право в десетката", романтична комедия, Великобритания, 2006; реж. Том Вон, с Джеймс МакАвой, Алис Ив, Ребека Хол, Катрин Тейт, Доминик Купър, [12+]
  • 05:15
    "Тен", комедийна драма, Гърция, 2016; реж. Аргирис Пападимитропулос, с Макис Пападимитриу, Ели Трингу, Милу Ван Гросен, Дими Харт, Хара Котсали, [15+]
Пълна програма
  • 01:25
    "Следствието е приключило, забравете!", криминален трилър, Италия, 1971; реж. Дамиано Дамиани, с Франко Неро, Рикардо Куцола, Джордж Уилсън, Джон Щайнер, Феручо Де Череза, [18+]
  • 03:10
    "Лошият котарак", екшън - комедия, Турция, 2016; реж. Мехмет Куртулус, Айше Юнал, [18+]
  • 04:35
    "Трудна победа", биографична драма, САЩ, 2016; реж. Бен Йънгър, с Майлс Телър, Арън Екхарт, Кейти Сегал, Сайран Хайндс, Тед Левин, [12+]
  • 05:00
    "Следите на греха", драма, Япония, 2016; реж. Кей Ишикава, със Сатоши Цумабуки, Хикари Мицушима, Кейсуке Коиде, Асами Усуда, Юи Ичикава, [15+]
Пълна програма
  • 01:30
    CNN Today (with World Sport)
  • 02:00
    CNN Today
  • 02:30
    World Sport
  • 03:00
    Anderson Cooper 360
Пълна програма
  • 01:30
    "Капризи на съдбата" - теленовела, /п/
  • 02:30
    Еротичен телепазар
  • 04:30
    "Прости ми" - сериен филм
  • 06:00
    "Моята карма"- сериен филм
Пълна програма
  • 00:50
    Еротичен телепазар
  • 02:50
    "Национална лотария" /п/
  • 06:00
    "Кевин може да почака" - сериал, сезон 1, /п/
  • 06:30
    "Военни престъпления" - сериал, сезон 8
Пълна програма
  • 01:00
    Двойно оцеляване: Епизод 4
  • 02:00
    Какво може да е това?: Тайната на мумиите в пустинята
  • 03:00
    Бързи и шумни: Епизод 2
  • 04:00
    Да продадеш колата си: Chevy Corvair от 1963
Пълна програма
  • 01:20
    Тайни под земята: Погребаното американско клане
  • 02:10
    Човек в опасност: Дълбоко замръзване
  • 03:00
    Машините на Леонардо: Епизод 8
  • 03:48
    Ловци на митове: Взриви я извън водата
Пълна програма
  • 01:25
    Ханк Зипзър
  • 01:50
    Хрониките на Евърмур
  • 02:15
    Хрониките на Евърмур
  • 02:40
    Сабрина: Тайната на една вещица
Пълна програма
  • 01:00
    "Тайните на квантовата физика"
  • 02:00
    "Тайните на квантовата физика"
  • 03:00
    "Музиката на простите числа" - еп. 1
  • 03:30
    "Музиката на простите числа" - еп. 2
Пълна програма
  • 07:00
    Клуб Уинкс - анимационен сериал
  • 07:45
    Приключенията на Чък и приятели - анимационен сериал
  • 08:00
    Кученце в джобче - анимационен сериал
  • 08:30
    Трансформъри: Роботи-спасители - анимационен сериал
Пълна програма
  • 01:30
    Телепазарен прозорец
  • 02:00
    Резонанс - с Васко Мавриков
  • 03:00
    Пътуващо читалище - с Ивайло Шопски
  • 04:00
    При Жорж - музика, изкуство, култура - с Жорж Ганчев
Пълна програма
  • 07:15
    Спорт
  • 07:22
    Култура 1
  • 07:41
    Анализи
  • 07:46
    Преглед на програмата / Преглед на печата
Пълна програма
  • 01:30
    Тенис: "Game, Schett и Mats", коментарно предаване
  • 02:00
    Тенис: Открито първенство на Австралия, двойки (мъже), полуфинали, директно
  • 04:00
    Тенис: Открито първенство на Австралия,четвъртфинали
  • 04:30
    Тенис: "Game, Schett и Mats", коментарно предаване
Пълна програма
  • 01:30
    Ски-алпийски дисциплини: СК в Шладминг, слалом (мъже), втори манш
  • 02:00
    Тенис: Открито първенство на Австралия, четвъртфинали
  • 04:00
    Ски бягане: Световна купа в Планица
  • 05:00
    Биатлон: Световна купа в Антхолц
Пълна програма
  • 00:20
    Избягай или умри!, сезон 1, еп. 3
  • 06:05
    Каубои в студени води, сезон 4, еп. 1
  • 07:10
    Търсачи на съкровища, сезон 3, еп. 10
  • 07:55
    Избягай или умри!, сезон 1, еп. 6
Пълна програма
  • 01:20
    Winter X Games - Aspen
  • 02:15
    Alpine Adventurer
  • 03:10
    Strongman Champions League
  • 04:05
    Enfusion Series 3
Пълна програма
  • 01:15
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 05:00
    Багрите на България /фолклорна и народна музика/
  • 07:00
    Утрото /сутрешен музикален блок/
  • 10:00
    Без етикет /лайфстайл предаване на ФЕН ТВ, повторение/
Пълна програма
  • 01:30
    Живот на остров
  • 02:00
    Мега бърлоги
  • 02:30
    Мега бърлоги
  • 03:00
    Ястията на Дафни
Пълна програма
  • 00:50
    Шепот от отвъдното - пети сезон, еп. 6
  • 01:45
    Д-р Зоуи Харт - първи сезон, еп. 10
  • 02:40
    40 е новото 20 - втори сезон, еп. 7
  • 03:05
    40 е новото 20 - втори сезон, еп. 8
Пълна програма
  • 00:55
    Военни престъпления: Лос Анджелис - четвърти сезон, еп. 4
  • 01:50
    Отдел "Разследване"- девети сезон, еп. 10
  • 02:50
    Монк - седми сезон, еп. 10
  • 03:35
    Д-р Розууд - втори сезон, еп. 9
Пълна програма
  • 00:55
    "Саламена фиеста", анимационна комедия, САЩ, 2016; реж. Конрад Върнън, Грег Тиернън, с Едуард Нортън, Майкъл Сера, Салма Хайек, [18+]
  • 02:25
    "Краят на света", фантастика - комедия, Великобритания, 2013; реж. Едгар Райт, със Саймън Пег, Ник Фрост, Мартин Фрийман, Пади Консидин, Еди Марсан, [15+]
  • 04:15
    "Гражданинът", драма, Унгария, 2016; реж. Роланд Враник, с Др. Марцело Кейк-Бали, Агнеш Мар, Аргхаван Шекари, Тибор Гашпар, Тунде Салонтаи, [12+]
  • 05:25
    "Изпечено убийство: Само десерт", криминална драма, Канада, 2017; реж. Кристофър Табори, с Алисън Суини, Камерън Матисън, Барбара Нивън, Лиза Дюръпт, Гейбриъл Хогън, [12+]
Пълна програма
  • 00:50
    Денят, когато..., сезон 1, еп. 3
  • 01:50
    Студеният дом, сезон 1, еп. 2
  • 02:45
    Загадки в музея, сезон 5, еп. 12
  • 03:35
    Страхотни изобретения, сезон 2, еп. 17
Пълна програма
  • 01:30
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Рев в стил "Джурасик парк"
  • 02:00
    Камиони по леда: За леда и хората
  • 03:00
    Свирепи автомеханици: Контрабандист
  • 03:45
    Изковани в огъня: Изборът на феновете
Пълна програма
  • 01:30
    НАСЛУКА – тв поредица, пети сезон, 58 еп.
  • 02:30
    С въдица в ръка – тв поредица, 92 еп. /п/
  • 03:00
    МОЕТО ХОБИ
  • 03:30
    Историческа възстановка
Пълна програма
  • 01:30
    "Чурулик "
  • 01:55
    "Кайю"
  • 02:25
    "Конни"
  • 02:50
    "Дот"
Пълна програма
  • 00:30
    "Всеки следобед с Криси" /п/
  • 02:00
    07:00 - Повторения
  • 06:00
    "Кухнята на Звездев"/п/
  • 06:30
    "Всяка сутрин" - сутрешен блок
Пълна програма
  • 01:30
    CAUETivi
  • 01:45
    Тюбс
  • 02:45
    JDM
  • 17:30
    Клиплиния
Пълна програма
  • 01:20
    "Нощна игра" - трилър / детективски с Ричард Брадфорд, Пол Глийсън.
  • 02:55
    "Какви жени!" - комедия / романтичен с Патрик Демпси, Дженифър Конъли.
  • 04:30
    "Фатален инстинкт" - трилър / съспенс / мистъри с Майкъл Медсън, Лора Джонсън, Тони Хамилтън, Томи Р. Хикс.
  • 05:25
    "Благородна ярост" - екшън филм с Шо Косуги, Луис Ван Берген.
Пълна програма
  • 01:30
    VIRGIN AUSTRALIA SUPERCARS SEASON BEST OF
  • 03:45
    STOP AND GO
  • 04:00
    SUPER FORMULA HIGHLIGHTS
  • 05:00
    NZ JETSPRINTS
Пълна програма
  • 01:00
    Single AF
  • 02:00
    Siesta Keys
  • 03:00
    Само хитове - маратон
  • 07:00
    Само хитове
Пълна програма
  • 01:30
    Hot Right Now!
  • 03:00
    2017 MTV Video Music Awards
  • 05:00
    2018 GRAMMYs: The Nominees
  • 06:00
    The Vamps: In The Zone
Пълна програма
  • 06:00
    AM Mayhem
  • 09:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 11:00
    Super Massive Rock Stars!
  • 13:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
Пълна програма
  • 01:30
    Животинска полиция "Финикс", сезон 1, еп. 6
  • 02:20
    Пол О'Грейди за любовта към кучета, сезон 6, еп. 3
  • 02:45
    Пол О'Грейди за любовта към кучета, сезон 6, еп. 4
  • 03:10
    72-те най-сладки животни, сезон 1, еп. 6
Пълна програма
  • 01:00
    Табу 8, еп. 6
  • 01:55
    Да поговорим за звездите, еп. 3
  • 02:40
    Паранормално, еп. 4
  • 03:25
    Уличен Гений, еп. 2
Пълна програма
  • 01:00
    Сафари компилации на живо, еп. 3
  • 01:50
    Най-смъртоносните в Африка, еп. 2
  • 02:35
    Особняци и чудаци, еп. 3
  • 03:20
    Нашествието на косатките, еп. 1
Пълна програма
  • 00:30
    Еротичен телепазар
  • 02:30
    Край на програмата
  • 10:00
    Футбол: Лион - Пари Сен Жермен, мач от френската Лига 1, повторение
  • 12:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
Пълна програма
  • 01:10
    "Мъжко / Женско"
  • 01:55
    "Нека да говорят"
  • 02:55
    "Двоен живот". Сериен филм
  • 04:00
    Новости
Пълна програма
  • 01:05
    "Планета Live" - музикална програма
  • 02:00
    "Картини от Света" - музикална импресия
  • 02:05
    "От А до Я" - тв магазин с хитове
  • 02:40
    "Планета Хит" - нон-стоп хитове
Пълна програма
  • 00:40
    "Пъстра броеница" - фолклорна програма
  • 03:00
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 03:10
    "Звездите на България" - музикален гост
  • 03:30
    "Песните на България" - музикална програма
Пълна програма
  • 01:30
    "Ретро" - музикална програма
  • 02:00
    "Картини от Света" - музикална импресия
  • 02:05
    "Планета Хит" - хитове без край
  • 03:00
    "Картини от България" - музикална импресия
Пълна програма
  • 01:05
    "Най-хубавите понички: Superior Donuts" - комедиен сериал
  • 02:05
    "Семеен човек" - комедиен сериал
  • 02:55
    "Супермаркет" - комедиен сериал
  • 03:45
    "Най-хубавите понички: Superior Donuts" - комедиен сериал
Пълна програма
  • 01:30
    Италия, Серия А: Каляри - Милан
  • 03:20
    Италия, Серия А: Аталанта - Наполи
  • 06:00
    Дивата муха
  • 08:00
    Испания, Купа на Краля: Леганес - Реал Мадрид
Пълна програма
  • 01:30
    "Аз съм звезда - измъкнете ме оттук!" - шоу
  • 03:30
    "От местопрестъплението: По следите на извършителите" - криминален сериал
  • 05:35
    "В капана на подозренията" - доку-поредица
  • 06:25
    "Ексклузивно" - журнал за звездите
Пълна програма
  • 03:15
    "Безсмертнова"
  • 04:10
    Игрален филм: "Здрав брак"
  • 06:00
    Вести
  • 06:30
    Вести-Москва
Пълна програма
  • 01:00
    "Особено мнение"
  • 02:00
    Сериал: "Ловът на Пепеляшка"
  • 03:00
    Сериал: "Улиците на разбитите фенери"
  • 04:00
    "Търсим изход"
Пълна програма
  • 02:00
    "Нежна полиция" - екшън комедия, САЩ, 2013
  • 03:55
    "Съдба - и изведнъж всичко е различно" - сериал
  • 04:15
    "Патрулна обиколка: Берлин" - репортаж
  • 05:20
    "Патрулна обиколка" - репортаж
Пълна програма
  • 01:00
    "Дискусионно студио" /повторение/
  • 02:00
    "Здравословно" с Христо Деянов / повторение /
  • 03:00
    "Нови хоризонти" - повторение
  • 04:00
    Алтернативи - повторение
Пълна програма
  • 00:30
    Футбол
  • 02:00
    Футбол
  • 03:30
    Футбол
  • 05:00
    Мастърс футбол
Пълна програма
  • 01:30
    Infomercials
  • 07:05
    Benjamin Blumchen
  • 07:35
    Noddy, der kleine Detektiv
  • 07:45
    Noddy, der kleine Detektiv
Пълна програма
  • 00:40
    Кръвни връзки - Франция, САЩ, 2013, драма, трилър, Режисьор: Гийом Кане, В ролите: Били Кръдъп, Ноа Емерих, Лили Тейлър, Джеймс Каан, Клайв Оуен, Марион Котияр, Зоуи Салдана, Мила Кунис
  • 05:00
    Избрани предавания на Телемедиа
  • 06:30
    Сянката на Елена - ТВ сериал - Бразилия - 66 епизод
  • 07:30
    Детски свят - Маша и мечока - анимация
Пълна програма
  • 01:00
    We Love Music
  • 06:00
    Snooza
  • 09:00
    21:00 Zoom
  • 09:02
    Snooza
Пълна програма
  • 01:00
    Чудовищата в мен: Ръцете ми падат
  • 02:00
    Купувам първия си дом: Аматьорите от Албакърки
  • 02:24
    Купувам първия си дом: Кръстоносният поход в Лас Крусес
  • 02:48
    Половин дузина деца: Епизод 6
Пълна програма
  • 01:30
    Осмото изкуство - еп.2
  • 02:00
    Община Лесичово - Лазаров ден
  • 02:30
    Бъди там - България в музика и картини
  • 03:00
    Стралджа - Когато хората работят заедно
Пълна програма
  • 01:00
    Загадки в музея
  • 02:00
    Спасители на плажа в Дърбан
  • 02:30
    Спасители на плажа в Дърбан
  • 03:00
    Експедиция в неизвестното
Пълна програма
  • 01:00
    Загадки в музея
  • 02:00
    Спасители на плажа в Дърбан
  • 02:30
    Спасители на плажа в Дърбан
  • 03:00
    Експедиция в неизвестното
Пълна програма
  • 01:05
    Мародери, Канада,САЩ, екшън/криминален/мистерии, 2016
  • 02:50
    Ценен товар, Канада, екшън/комедия/криминален, 2016
  • 06:00
    Обсебване, САЩ, драма/мистерии/трилър, 2008
  • 07:25
    Факултетът (1998), САЩ, ужаси/фантастика, 1998
Пълна програма
  • 01:00
    "Легендарни чудовища" - 4 еп., документален филм
  • 02:00
    "Историята с... Божидар Димитров" - предаване за история (повторение)
  • 04:00
    "Новото познание: Бунтът на шпионите" - ток шоу за наука, мистика и конспиративни теории
  • 04:30
    "Легендарни чудовища" - 4 еп., документален филм
Пълна програма
  • 01:40
    Като по учебник с Кари Озмънд - кулинарно предаване, еп. 76
  • 02:05
    Като по учебник с Кари Озмънд - кулинарно предаване, еп. 77
  • 02:25
    Пекарната на Рудолф - четвърти сезон, еп. 19
  • 02:50
    Пекарната на Рудолф - четвърти сезон, еп. 20
Пълна програма
  • 01:00
    VH1 микс
  • 07:00
    Стани и засияй с VH1
  • 09:00
    Хитовете не лъжат!
  • 11:00
    Тор 10 на VH1 от тази седмица
Пълна програма
  • 00:00
    Хрониките на една заложна къща - Екшън, Комедия , 2013, Режисьор: Уейн Креймър, В ролите: Пол Уокър, Ашли Симпсън, Мат Дилън, Винсънт Д'Онофрио, Илайджа Уд
  • 02:00
    Адаптация - Комедия, Криминален, 2002, Режисьор: Спайк Джоунс, В ролите: Никълъс Кейдж, Мерил Стрийп, Крис Купър, Маги Джиленхол, Тилда Суинтън и др.
  • 04:00
    Инстинкт - "Колкото толкова") в този провокативен психологически трилър от режисьора на "Феномен" и "Докато ти спеше"!", Anthony Hopkins, Cuba Gooding Jr., Donald Sutherland, Режисьор: Драма, Трилър, В ролите: Джон Търтълтауб
  • 06:00
    Омагьосаната къща - Анимация, 2013, Режисьор: Бен Стасен, Джеръми Дегрусон, В ролите: Синда Адамнс, Джордж Баибт
Пълна програма
  • 01:15
    "Игра за оцеляване: Gone" - сериал / драма
  • 02:50
    "Медици детективи: Тайните на съдебната медицина" - криминален сериал
  • 06:10
    "CSI: Ню Йорк" - криминален сериал
  • 06:55
    "CSI: Ню Йорк" - криминален сериал
Пълна програма
  • 01:00
    Документална поредица/п/
  • 02:00
    Eкология /п/
  • 03:00
    Документален филм /п/
  • 04:00
    Документална поредица /п/
Пълна програма
  • 00:50
    От местопрестъплението: Маями, еп. 21
  • 01:45
    "Атланта" - първи сезон, еп. 5
  • 02:05
    По-щастливите ни приятели - първи сезон, еп. 9
  • 02:30
    Народът срещу О Джей Симпсън: Американска криминална история - първи сезон, еп. 8
Пълна програма
  • 00:00
    Club MTV!
  • 06:00
    AM Rush
  • 09:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 09:40
    DJ Duel
Пълна програма
  • 01:30
    LINGERIE
  • 01:55
    F-PARTIES
  • 02:00
    MIDNITE HAUTE
  • 02:30
    MIDNITE HAUTE
Пълна програма
  • 00:40
    Non-Stop Hits
  • 06:00
    Wake Up With Hits!
  • 09:00
    Big Fat Hits
  • 11:00
    Nothing But Hits
Пълна програма
  • 01:25
    "Джигити" - 4 еп.
  • 01:50
    "В бойна готовност" - 2 еп.
  • 02:40
    "Прелюбодейци" - 18 еп.
  • 03:30
    "48 часа" - 3 еп.
Пълна програма
  • 00:00
    05.00 Нощен новинарски информационен блок
  • 05:00
    Новини, спорт и времето
  • 06:30
    "Европа сутрин" - сутрешен блок
  • 09:00
    новини
Пълна програма
  • 01:25
    В поисках хорошего клева
  • 01:50
    Оружейный клуб
  • 02:20
    Советы бывалых
  • 02:30
    Технология зимнего клева
Пълна програма
  • 00:20
    "Войната на Фойл" - сериен филм, сезон 6, /п/
  • 06:00
    "Джи Ай Джо: Ренегати" - анимационен сериал
  • 06:30
    "Скандал" - сериал, сезон 2
  • 07:30
    "София - Ден и Нощ" - риалити сериал, /п/
Пълна програма
  • 01:00
    Through the Wormhole with Morgan Freeman: Are There More Than 3 Dimensions?
  • 01:45
    Animal Cops Houston: Backyard Breeder
  • 02:30
    Deadliest Catch: Down to the Wire
  • 03:15
    Solved: Burden of Proof
Пълна програма
  • 01:00
    Режи!
  • 02:00
    Железният готвач: Рицарски турнир
  • 03:00
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета
  • 03:30
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета
Пълна програма
  • 01:40
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 02:05
    Костенурките нинджа
  • 02:30
    Костенурките нинджа
  • 02:55
    Спонджбоб Квадратни Гащи
Пълна програма
  • 01:30
    Тенис: "Game, Schett и Mats", коментарно предаване
  • 02:00
    Тенис: Открито първенство на Австралия, двойки (мъже), полуфинали, директно
  • 04:00
    Тенис: Открито първенство на Австралия,четвъртфинали
  • 04:30
    Тенис: "Game, Schett и Mats", коментарно предаване
Пълна програма
  • 00:55
    "Саламена фиеста", анимационна комедия, САЩ, 2016; реж. Конрад Върнън, Грег Тиернън, с Едуард Нортън, Майкъл Сера, Салма Хайек, [18+]
  • 02:25
    "Краят на света", фантастика - комедия, Великобритания, 2013; реж. Едгар Райт, със Саймън Пег, Ник Фрост, Мартин Фрийман, Пади Консидин, Еди Марсан, [15+]
  • 04:15
    "Гражданинът", драма, Унгария, 2016; реж. Роланд Враник, с Др. Марцело Кейк-Бали, Агнеш Мар, Аргхаван Шекари, Тибор Гашпар, Тунде Салонтаи, [12+]
  • 05:25
    "Изпечено убийство: Само десерт", криминална драма, Канада, 2017; реж. Кристофър Табори, с Алисън Суини, Камерън Матисън, Барбара Нивън, Лиза Дюръпт, Гейбриъл Хогън, [12+]
Пълна програма
  • 01:00
    Soft Music
  • 02:00
    Playlist
  • 05:00
    Urban TV
  • 05:30
    Fresh morning :)
Пълна програма
  • 01:30
    Art Attack
  • 01:55
    HENRY HUGGLEMONSTER
  • 02:05
    Loopdidoo
  • 02:20
    HENRY HUGGLEMONSTER
Пълна програма
  • 01:40
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 02:05
    Костенурките нинджа
  • 02:30
    Костенурките нинджа
  • 02:55
    Спонджбоб Квадратни Гащи
Пълна програма
  • 01:00
    All Night Long!
  • 07:00
    Wake Me Up Before You Go Go
  • 09:00
    Nothing But Classics
  • 11:00
    Guess The Year
Пълна програма
  • 01:40
    Drew Peterson: The Wife Killer Cop?: Part 1
  • 02:35
    Drew Peterson: The Wife Killer Cop?: Part 2
  • 03:30
    Deadline: Crime with Tamron Hall: Code Of Silence
  • 04:25
    California Investigator: Closing the Deal
Пълна програма
  • 01:30
    The Truth About...: Love vs Hate
  • 02:00
    Top: Reasons to Hate CR7
  • 02:30
    Star Rated: Troublemakers
  • 03:01
    In the Name of Good: Mark Webber
Пълна програма
  • 01:35
    All Angles
  • 02:00
    Trev Gowdy's Monster Fish
  • 02:25
    Trev Gowdy's Monster Fish
  • 02:50
    Trev Gowdy's Monster Fish
Пълна програма
  • 01:30
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Рев в стил "Джурасик парк"
  • 02:00
    Камиони по леда: За леда и хората
  • 03:00
    Свирепи автомеханици: Контрабандист
  • 03:45
    Изковани в огъня: Изборът на феновете
Пълна програма
  • 01:40
    Паранормално, еп. 4
  • 02:25
    Уличен Гений, еп. 2
  • 02:50
    Изоставени, еп. 5
  • 03:10
    Паранормално, еп. 4
Пълна програма
  • 01:00
    "Изкушение" /п./- сериал
  • 02:00
    bTV Новините /п./ - късна емисия
  • 02:30
    "Преди обед" /п./ - токшоу
  • 04:30
    "Седем часа разлика"- сериал, с.3, еп.7
Пълна програма
  • 01:10
    Тоталкар; сезон 4, епизод 1, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2017
  • 01:45
    Тоталкар; сезон 4, епизод 2, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2017
  • 02:20
    Престъпления без граници; сезон 3, епизод 8, криминален, драма, Франция, 2015
  • 03:15
    Щура надпревара; сезон 1, епизод 2, риалити, оригинална продукция, Унгария, 2016
Пълна програма
  • 01:35
    Медиум; сезон 3, епизод 6, криминален, мистерия, САЩ, 2006
  • 02:35
    Профилиране; сезон 1, епизод 1, криминален, драма, Франция, 2009
  • 05:00
    Телешоп
  • 07:00
    Телешоп
Пълна програма
  • 01:00
    Прокълнат: Неканени гости
  • 02:00
    Деца медиуми: Рожби на паранормалното: Къщата на демоните
  • 03:00
    Лия Римини: Сциентологията и след това: Специален епизод от 2-ри сезон: Търговци на страх
  • 04:00
    Американска къща на убийствата
Пълна програма
  • 01:45
    Изстрадано приятелство
  • 03:50
    Водопадите Мълхоланд
  • 06:00
    Коледната песен на кучетата
  • 07:35
    Космически воини
Пълна програма
  • 01:25
    Худ.фильм "У Бога свои планы" 16+
  • 03:00
    Сериал "Время любить" 16+
  • 04:00
    "Мечтатели. Леонардо да Винчи"
  • 05:00
    Мультфильмы
Пълна програма
  • 01:30
    Jackass
  • 01:55
    Nitro Circus
  • 02:20
    Ridiculousness
  • 02:45
    South Park
Пълна програма
  • 01:43
    Slim Hungarian Takes Fat Dick (18+)
  • 02:05
    Anal Date Night For British Cabbie (18+)
  • 02:29
    Hurdle Tits For The Win (18+)
  • 02:50
    Nouveau Riche (18+)
Пълна програма
  • 01:30
    Тенис: Анастасия Севастова - Александра Саснович (Brisbane International, Бризбън; WTA Premier 2018 - I полуфинал, повторение)
  • 03:20
    Тенис: Елина Свитолина - Каролина Плишкова (Brisbane International, Бризбън; WTA Premier 2018 - II полуфинал, повторение)
  • 05:30
    Тенис: Кая Канепи - Каролина Плишкова (Brisbane International, Бризбън; WTA Premier 2018 - IV четвъртфинал, повторение)
  • 06:30
    "Павлопетри - градът под вълните" - документален филм
Пълна програма
  • 01:25
    Арена спорт обзор на деня
  • 01:55
    Баскетбол: Рилски спортист - Ибър /Черна гора/ - среща от Балканската баскетболна лига
  • 03:35
    Световна купа по ски-алпийски дисциплини: слалом /мъже/
  • 05:10
    Eвропейско първенство по фигурно пързаляне: мъже /волна програма/
Пълна програма
  • 05:30
    Късна емисия новини - п.
  • 05:55
    ч.- Прогноза за времето и агропрогноза
  • 06:00
    Новини
  • 06:15
    Прогноза за времето и агропрогноза
Пълна програма
  • 01:00
    Любовниците от езерото Лагу
  • 02:00
    Вълшебната планина на Тибет
  • 03:00
    Издръжлив ли си достатъчно
  • 04:00
    Народът на Мексико
Пълна програма
  • 05:25
    Cage contender
  • 07:25
    Japan Queen Tournament
  • 07:35
    Ultimate First League
  • 08:35
    Taekwondo
Пълна програма
  • 01:30
    Bubba's World
  • 02:00
    On Surfari
  • 02:30
    On Surfari
  • 03:00
    Ghetto Street BMX Competition
Пълна програма
  • 01:20
    В търсене на изгубения свят на Александър (4)
  • 02:10
    Загадки в музея (12)
  • 03:00
    Инквизиция (1)
  • 03:50
    Майстори на шпионажа (3)
Пълна програма
  • 01:30
    Поети в кадър - еп.12
  • 02:00
    Обучение по оцеляване
  • 02:30
    Бъди там - България в музика и картини
  • 03:00
    Костинброд - Гостоприемен и незабравим
Пълна програма
  • 01:10
    Jamie Cullum - Lotos Jazz festival
  • 02:30
    Charles Lloyd Quartet
  • 03:05
    Marcus Strickland's Twi-Life feat. Jean Baylor - WINTER JAZZ FEST
  • 03:55
    Tyshawn Sorey Piano Trio at the WINTER JAZZ FEST in New York
Пълна програма
  • 00:15
    Волейбол: Хемик - Марица, мач от Шампионската лига за жени, повторение
  • 02:15
    "Домът на футбола", предаване за български футбол (2017-18), 29-и епизод, повторение
  • 03:15
    Край на програмата
  • 08:00
    Волейбол: ЦСКА - Пирин, мач от Суперлигата, повторение
Пълна програма
  • 00:00
    Футбол: Реал /М/ - Депортиво /Ла Коруня/ (Примера Дивисион, сезон 2017/18 - повторение)
  • 02:00
    Тенис: Sydney International, Сидни (WTA Premier - четвъртфинали, повторение)
  • 06:30
    "Красотата на книгите: Изрисувани страни на чудесата" - 3 еп., документален филм
  • 07:00
    "Древният свят: Типично гръцко" - 3 еп., документален филм
Пълна програма
  • 00:30
    Футбол: Арсенал - Челси, полуфинален мач реванш за Карабао къп, повторение
  • 02:30
    "Пета четвърт", обзор на кръга в испанската баскетболна лига, 16-и епизод, повторение
  • 03:00
    Край на програмата
  • 08:00
    Футбол: Евертън - Уест Бромич Албиън, мач от английската Висша лига, повторение
Пълна програма
  • 01:40
    2 мъртви съпруги, 1 жив съпруг: Първа част
  • 02:35
    2 мъртви съпруги, 1 жив съпруг: Втора част
  • 03:30
    Престъпления на фокус с Тамрон Хол: Законът на мълчанието
  • 04:25
    Калифорнийски следовател: Сделка
Пълна програма
  • 01:30
    "Един прекрасен ден", магазинно предаване с водещ Каролина Братанова, (п)
  • 03:00
    "Честно казано" с Люба Кулезич, (п)
  • 04:00
    "Star box", предаване за българския и световния шоу бизнес, (п)
  • 05:00
    BIT СПОРТ, (п)
Пълна програма
  • 00:40
    "Тотем", хорър, САЩ, 2017; реж. Марсел Сармиенто, с Ана О'Райли, Лорънс Пресман, Лиа МакХю, Алисън Каетано, [18+]
  • 02:10
    "Реформация, първа част", биографична драма, Германия, 2017; реж. Уве Янзон, с Максимилиан Брюкнер, Ян Краутер, Йоханес Клауснер, Йоахим Крол, Армин Рооде, [15+]
  • 03:40
    "Реформация, втора част", биографична драма, Германия, 2017; реж. Уве Янзон, с Максимилиан Брюкнер, Ян Краутер, Йоханес Клауснер, Йоахим Крол, Армин Рооде, [15+]
  • 06:05
    "Белези", документален, Унгария, 2015; реж. Денес Наги, [12+]
Пълна програма
  • 01:25
    "Игра на гаджета ІI, 4 еп.", драма, САЩ, 2017; реж. Лодж Кериган, Ейми Сеймец, с Ана Фрийл, Кармен Еджого, Луиза Краус, Дрю Нелсън, [18+]
  • 01:55
    "Игра на гаджета ІI, 11 еп.", драма, САЩ, 2017; реж. Лодж Кериган, Ейми Сеймец, с Ана Фрийл, Кармен Еджого, Луиза Краус, Дрю Нелсън, [18+]
  • 02:25
    "Бронзовата градина I, 4 еп.", криминална драма, Аржентина, 2017; реж. Ернан Голдфрид, Пабло Фендрик, с Хоакин Фуриел, Луис Луке, Хулиета Зилберг, Норма Алеандро, Даниел Фанего, [15+]
  • 03:15
    "Т2: Трейнспотинг", драма, Великобритания, 2017; реж. Дани Бойл, с Юън Макгрегър, Юън Бремнър, Джони Лий Милър, Робърт Карлайл, Шърли Хендерсън, [18+]
Пълна програма
  • 00:00
    Нощна програма на ТВТ (Галерия България)
  • 06:50
    ТВТ представя България - документален филм на ТВТ
  • 07:00
    Цар Самуил в битка за България (образователен филм за културно-исторически туризъм)
  • 07:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
Пълна програма
  • 01:00
    Trans World Sport
  • 02:00
    Футбол: Руска Премиер лига
  • 04:00
    Футбол: Холандска Ередивизи
  • 06:00
    Футбол: Руска Премиер лига
Пълна програма
  • 01:00
    Голф: "Светът на голфа"
  • 02:00
    Хокей на лед: "Удар със стик"
  • 03:00
    Хокей на лед: NHL
  • 05:00
    Хокей на лед: NHL
Пълна програма
  • 01:35
    Ben & Holly's Little Kingdom
  • 01:47
    The Day Henry Met...
  • 01:50
    The Day Henry Met...
  • 01:55
    Blaze and the Monster Machines
Пълна програма
  • 01:35
    Версай, сезон 1, еп. 4, Франция,Канада, исторически, 2015
  • 02:25
    Блудници, сезон 1, еп. 6, Великобритания,САЩ, политически, 2017
  • 03:30
    Мистериите на Мис Фишър, сезон 1, еп. 1, Австралия, криминален/мистерии, 2013
  • 04:30
    Господин Селфридж, сезон 1, еп. 7, Великобритания, иторически/драма, 2013
Пълна програма

Сериали

VOX 01:45
"Медици детективи: Тайните на съдебната медицина" - криминален сериал
Fox Life 01:45
Майка бунтар - трети сезон, еп. 3
Fox Channel 01:45
Семейство Симпсън - двадесет и пети сезон, еп. 5
AXN 01:50
От здрач до зори; сезон 3, епизод 8, екшън, ужаси, САЩ, 2016
Fox Crime 01:50
Комисар Монталбано - единадесети сезон, еп. 2

Всички предавания

Спорт

National Geographic 01:55
Северна Корея отблизо: Опасни игри , еп. 1
AXN Black 02:00
Тоталкар; сезон 2, епизод 2, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2016
Nova Sport 02:00
"Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
Ring.BG 02:00
УЕФА Лига Европа: Реал С - Зенит
Eurosport 02:00
Колоездене: Обиколка на Словения, пети етап

Всички предавания

Филми

Alfa 01:45
"Въстанието на Манчо Пунин" - документален филм
AXN 01:50
От здрач до зори; сезон 3, епизод 8, екшън, ужаси, САЩ, 2016
Cinemax 2 02:00
"Орнитологът", приключенски - мистерия, Португалия, 2016; реж. Жоао Педро Родригес, с Пол Хами, Ксело Кагиао, Жоао Педро Родригес, Хан Уен, Чан Суан, [18+]
Viasat Nature/History HD 02:00
Хрониките на една заложна къща - Екшън, Комедия , 2013, Режисьор: Уейн Креймър, В ролите: Пол Уокър, Ашли Симпсън, Мат Дилън, Винсънт Д'Онофрио, Илайджа Уд
Skat+ 02:00
"Железният генерал" - документален филм /повторение/

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}