ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 17:00
    Вяра и общество с Горан Благоев
  • 18:00
    Животът е вкусен
  • 19:00
    Олимпийски върхове студийна програма
  • 19:50
    Лека нощ, деца!
Пълна програма
  • 16:00
    "Мармалад" - токшоу
  • 18:00
    "Карбовски: Втори план" - документална поредица с водещ Мартин Карбовски
  • 19:00
    bTV Новините - централна емисия
  • 19:30
    bTV Репортерите - поредица за журналистически филми и разследвания
Пълна програма
  • 17:00
    "Съдби на кръстопът" - предаване на NOVA
  • 17:55
    "Теглене на Лото 5 от 35 - "Златната топка"
  • 18:00
    "Ничия земя" - предаване
  • 19:00
    Новините на NOVA - централна емисия
Пълна програма
  • 16:30
    Q&A - отговори на важните въпроси от политиката с Клара Маринова
  • 17:30
    Брюксел 1 - предаване за Европа и гражданите с Милена Милотинова
  • 18:30
    Новините ON AIR
  • 19:00
    Опорни хора - изповедите на значимите за обществото пред Ганиела Ангелова
Пълна програма
  • 16:30
    В развитие - блок с Вероника Денизова/Делян Петришки/Йордан Кирилов /п./
  • 18:00
    Светът е бизнес с Ивайло Лаков - най-интересното от седмицата
  • 18:30
    Бизнес среща с Таня Кръстева - най-интересното от седмицата
  • 19:00
    Светът е бизнес с Николай Кръстев - най-интересното от седмицата
Пълна програма
  • 16:20
    Царство; сезон 3, епизод 11, драма, романтичен, САЩ, 2016
  • 17:20
    Царство; сезон 3, епизод 12, драма, романтичен, САЩ, 2016
  • 18:15
    Красавицата и Звяра; сезон 4, епизод 11, драма, ужаси, САЩ, 2016
  • 19:10
    Красавицата и Звяра; сезон 4, епизод 12, драма, ужаси, САЩ, 2016
Пълна програма
  • 16:58
    С човекоподобните маймуни: Примати за месо
  • 17:25
    С човекоподобните маймуни: Най-после свободни
  • 17:53
    С човекоподобните маймуни: Когато си заминат
  • 18:20
    Най-дивите острови: Япония: Островите на крайностите
Пълна програма
  • 16:30
    "В окото на бурята" - коментарно предаване с Магдалена Ташева
  • 18:00
    Новини
  • 18:10
    АТАКА в действие
  • 19:00
    Новини
Пълна програма
  • 17:00
    "W като Wissen - Знание"
  • 17:30
    Репортаж
  • 18:00
    Новини
  • 18:10
    "Горещи теми" - булеварден журнал
Пълна програма
  • 14:45
    Hit Mix
  • 18:00
    3 IN 1
  • 18:15
    Hit Mix
  • 20:00
    Balkan Party
Пълна програма
  • 16:50
    Как се прави сериен документален филм /Канада, 2009 г./, 6 сезон, 22 епизод /п/
  • 17:15
    Изкуството на 21 век
  • 17:45
    Съвременници: "Да уловиш вятъра" документален филм /п/
  • 18:40
    София в един снимачен век Нощна София /6 епизод/
Пълна програма
  • 16:30
    Баскетбол /мъже/: Балкан Ботевград - Рилски спортист Самоков среща от Националната баскетболна лига - пряко предаване от "Арена Ботевград"
  • 18:30
    Баскетбол /жени/: България - Холандия квалификация за Европейско първенство - пряко предаване от зала "Универсиада"
  • 20:30
    Бартер игрален филм /България, 2015 г./, режисьор Атанас Киряков, в ролите: Филип Аврамов, Татяна Лолова, Михаил Мутафов, Койна Русева, Калин Вельов, Владимир Пенев, Мартина Вачкова и др.
  • 22:10
    40 години на сцена - юбилеен концерт на Силвия Кацарова
Пълна програма
  • 17:00
    The Mr. Bean Animated Series
  • 17:25
    Miss Moon
  • 17:36
    Miss Moon
  • 17:55
    Dorothy and the Wizard of Oz
Пълна програма
  • 17:00
    "Дивата муха"- предаване за екстремни спортове
  • 17:30
    "МИСИЯ МОЯТ ДОМ" - предаване за строителство, ремонти, обзавеждане и дизайн
  • 18:00
    "Пета предавка" - автомобилно предаване
  • 18:45
    "Самоличността на Борн" -  екшън, драма, трилър (САЩ, Германия, Чехия  2002), режисьор - Дъг Лаймън, актьори - Мат Деймън, Франка Потенте, Крис Купър, Клайв Оуен, Джулия Стайлс и др.
Пълна програма
  • 13:30
    "На всяка цена" - криминален, драма (САЩ, 2016), режисьор - Дейвид Макензи, актьори -  Дейл Дики, Бен Фостър, Крис Пейн, Джеф Бриджис, Уилям Стерчи, Бък тейлър и др.
  • 19:15
    "Гравитация" - фантастика, трилър (САЩ, 2013), режисьор - Алфонсо Куарон, актьори - Сандра Бълок, Джордж Клуни, Ед Харис и др.
  • 21:00
    Месец на Оскарите: "Генезис" - екшън,трилър,фантастика  (САЩ, Великобритания, 2010), режисьор - Кристофър Нолан, актьори - Леонардо Ди Каприо,Марион Котияр, Джоузеф Гордън-Левит, Кен Уатанабе, Елън Пейдж,Майкъл Кейн, Килиън Мърфи, Том Беринджър, Лукас Хаа
Пълна програма
  • 15:30
    "Столичани в повече" - комедиен сериал, с. 7
  • 18:30
    "Двама мъже и половина" - комедиен сериал
  • 19:30
    "По средата" - сериал
  • 20:30
    Премиера: "Коледата невъзможна 2" - комедия, семеен (САЩ, 2014), режисьор - Алекс Зам, актьори - Лари Дъ Кейбъл Гай, Брайън Степанек, Антъни Карели, Кенеди Клемънтс, Кърстен Робек и др.
Пълна програма
  • 17:00
    "Истински истории"
  • 18:00
    "Оттук до небесата" - минисериал (Германия, част 1)
  • 20:00
    "Папараци" - телевизионен таблоид
  • 21:00
    "Твоят мой живот" - сериал, с.1
Пълна програма
  • 16:59
    Малки Титани: В готовност
  • 17:10
    Малки Титани: В готовност
  • 17:25
    Облачно с кюфтета
  • 17:34
    Облачно с кюфтета
Пълна програма
  • 16:00
    "Братя Даслер: Вечните съперници - втора част", биографична драма, Германия, 2016; реж. Сирил Бос, Филип Щенерт, с Кристиан Фридел, Хано Кофлер Хана Херцшпрунг, Алина Левшин, Рафаел Гарайзен, [12+]
  • 17:35
    "Маслиновото дръвче (2016)", драма, Испания, 2016; реж. Исиар Боляин, с Анна Кастило, Хавиер Гутиерес, Пеп Амброс, Мануел Кукала, Мигел Анхел Аладрен, [12+]
  • 19:15
    "Учителят по цигулка", музикална драма, Бразилия, 2015; реж. Серджо Машадо, с Лазаро Рамос, Кайке Де Жесус, Елзио Виейра, Сандра Корвелони, Фернанда Де Фрейтас, [12+]
  • 21:00
    "Ответен удар V, 2 еп.", криминален екшън, САЩ, 2017; реж. Майкъл Дж. Басет, с Уорън Браун, Даниел МакФърсън, Роксан МакКий, Алин Сумаруота, Кори Джонсън, [18+]
Пълна програма
  • 16:00
    "Тайната съставка", комедийна драма, Македония, 2017; реж. Гьорче Ставрески, с Благой Веселинов, Анастас Тановски, Аксел Мехмед, Александър Микич, Мирослав Петкович, [15+]
  • 17:45
    "През Бруклинския мост", комедия, САЩ, 1984; реж. Менахем Голан, с Елиът Гулд, Марго Хемингуей, Сид Сизър, Каръл Кейн, Бърт Йънг, [12+]
  • 19:30
    "Тигър и Дракон", приключенски екшън, Китай, 2000; реж. Анг Лий , с Юн-Фат Чоу, Мишел Йох, Зии Джанг, Чън Чанг, Пей-Пей Ченг, [12+]
  • 21:30
    "Центърът на моята вселена", драма, Германия, 2016; реж. Якоб М. Ерва, с Луис Хофман, Забине Тимотео, Яник Шюман, Ада Филине Щапенебек, Инка Фрийдрих, [15+]
Пълна програма
  • 17:00
    CNN Newsroom
  • 17:30
    African Voices
  • 18:00
    CNN Newsroom
  • 18:15
    Marketplace Africa
Пълна програма
  • 17:00
    "Стая 309" (премиера) - сериал, 3 епизода
  • 20:00
    "Ледено сърце" - романтичен филм с уч. на Карин Тице, Филип Бренинкмайер, Маркус Кнюфкен и др.
  • 22:00
    "Джентълмените не мамят" - романтичен филм с уч. на Фридрих фон Тюн, Хорст Науман, Луизе Баар, Даниела Циглер, Ян Хартман и др., /п/
Пълна програма
  • 15:30
    "Доставчикът" - екшън с уч. на Уесли Снайпс, Елиза Бенет, Лина Хийди, Ралф Браун, Чарлз Денс и др.
  • 17:40
    "Робокоп" - екшън с уч. на с уч. на Джоел Кинаман, Гари Олдман, Майкъл Кийтън, Аби Корниш, Самюъл Джаксън, Джаки Ърл Хейли, Майкъл К. Уилямс и др.
  • 20:00
    "Роки Балбоа" - екшън с уч. на Силвестър Сталоун, Бърт Янг, Антонио Тарвър, Майло Вентимиля, Тони Бъртън, Майк Тайсън и др.
  • 22:10
    "Последен изход" - сериал
Пълна програма
  • 17:00
    Спешно отделение за автосервизи: Автосервиз "Scotty's Automotive"
  • 18:00
    Австралийски железници: Епизод 2
  • 19:00
    Мега влакове: Австралия - влакът за захарно цвекло
  • 20:00
    Да продадеш колата си: Най-доброто от "Да продадеш колата си"
Пълна програма
  • 17:02
    Ловци на митове: Оцелелите на "Титаник"
  • 17:50
    Ловци на митове: Нощ на ужасите
  • 18:40
    Ловци на митове: Водни ски с мотоциклет
  • 19:30
    Стани богат изобретател: На изчезване
Пълна програма
  • 17:00
    Приключенията на Рапунцел и разбойника
  • 17:30
    Цар Лъв 2: Гордостта на Симба
  • 19:00
    БИЗААРДВАРК
  • 19:30
    Клонинги в мазето: Бионичен остров
Пълна програма
  • 16:30
    "Въпроси от науката"
  • 17:10
    "Чудата наука"
  • 17:35
    "Чудата наука"
  • 18:00
    "Доказано от опит"
Пълна програма
  • 17:00
    Клуб Уинкс - анимационен сериал
  • 17:50
    Най-малкият зоомагазин- анимационен сериал
  • 18:20
    Ангели и приятели - анимационен сериал
  • 18:45
    Трансформъри: Роботи-спасители - анимационен сериал
Пълна програма
  • 17:00
    Клуб Уинкс - 39 еп.- Анимация
  • 17:30
    Модна фиеста - с Мариана Аршева
  • 18:00
    Новини
  • 18:20
    Диви сърца - 27 еп. - Сериал
Пълна програма
  • 17:00
    Олимпийски игри: Ски бягане, скиатлон (жени)
  • 17:30
    Олимпийски игри: Биатлон, спринт 7,5 км (жени)
  • 18:00
    Олимпийски игри: Ски скокове, състезание на малка шанца (мъже)
  • 19:00
    Олимпийски игри: Екстремни ски, обзор на деня
Пълна програма
  • 16:00
    Олимпийски игри: Церемония по откриването на XXIII Зимни олимпийски игри в Пьончан
  • 17:30
    Олимпийски игри: Фигурно пързаляне, кратка програма, отборно състезание (спортни двойки)
  • 19:00
    Олимпийски игри: Церемония по откриването на XXIII Зимни олимпийски игри в Пьончан
  • 20:30
    Олимпийски игри: Фрийстайл ски, ски бабуни, квалификация (жени)
Пълна програма
  • 16:10
    Супер конструкция, супер кола, сезон 2, еп. 3
  • 17:05
    Супер конструкция, супер кола, сезон 2, еп. 4
  • 18:00
    Крале на боклука, сезон 1, еп. 3
  • 18:50
    Крале на боклука, сезон 1, еп. 4
Пълна програма
  • 16:10
    Mantracker Season 4
  • 17:05
    X Games Austin
  • 18:00
    Drift All Stars: Burnouts & Bust Ups
  • 18:25
    X Games Heroes
Пълна програма
  • 15:00
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 19:00
    Без етикет /лайфстайл предаване на ФЕН ТВ, премиера/
  • 19:15
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 20:00
    ЗОНА ЗА ПОЗДРАВИ - LIVE /телевизионно шоу за поздрави - на живо/
Пълна програма
  • 17:00
    Преобразяване на двора
  • 17:30
    Преобразяване на двора
  • 18:00
    Строежи за милион долара
  • 18:30
    Строежи за милион долара
Пълна програма
  • 17:00
    Това сме ние - втори сезон, еп. 12
  • 18:00
    Анатомията на Грей - четиринадесети сезон, еп. 5
  • 19:00
    Нотинг Хил - игрален филм
  • 21:30
    Войната вкъщи - първи сезон, еп. 8
Пълна програма
  • 16:20
    Елементарно, Уотсън - трети сезон, еп. 14
  • 17:15
    Елементарно, Уотсън - трети сезон, еп. 15
  • 18:10
    Отец Браун - втори сезон, еп. 4
  • 19:15
    Лас Вегас - първи сезон, еп. 5
Пълна програма
  • 16:00
    "Жена назаем", романтична комедия, САЩ, 2011; реж. Денис Дюгън, с Адам Сандлър, Дженифър Анистън, Никол Кидман, Ник Суордсън, Бруклин Декър, [12+]
  • 17:55
    "Мъчителни бележки", комедийна драма, САЩ, 2016; реж. Аманда Шарп, с Рей Лиота, Роуз Лесли, Джина Родригес, Кармен Тонри, Джъстин Барта, [12+]
  • 19:35
    "Играта на играчките", анимация, САЩ, 1995; реж. Джон Ласитър, [0+]
  • 21:00
    "Бебчо", комедия, Франция, 2017; реж. Фредерик Форестие, с Изабел Нанти, Пиер-Франсоа Мартин-Лавал, Томас Соливерес, Манон Валентин, Лесли Медина, [12+]
Пълна програма
  • 16:05
    Войната на асовете, сезон 1, еп. 1
  • 17:05
    Войната на асовете, сезон 1, еп. 2
  • 18:00
    Рим: империя без предел, сезон 1, еп. 3
  • 19:00
    Историята на Египет, сезон 1, еп. 1
Пълна програма
  • 16:45
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Търгове и съюзници
  • 17:15
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Щастието е топло лазерно оръжие
  • 17:40
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Стойността на куклите
  • 18:10
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Л. Рон Юпииър
Пълна програма
  • 17:00
    МОЕТО ХОБИ
  • 18:00
    Риболовен филм - тв поредица
  • 19:00
    В кухнята на баба - тв поредица, 12 еп.
  • 19:30
    Риболовни страсти - тв поредица
Пълна програма
  • 17:00
    "Меси отива в Окидо"
  • 17:35
    "Моите приятели животните"
  • 17:50
    "Сега знаеш"
  • 18:00
    "Кит и Кейт"
Пълна програма
  • 17:00
    "Офанзива" с Любо Огнянов
  • 19:00
    НОВИНИ
  • 19:30
    "Интервю" с Наделина Анева
  • 20:00
    "Спорт в обектива"
Пълна програма
  • 00:00
    Ултра клуб
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:45
    Ултра хип-хоп
  • 20:00
    Топкласация
Пълна програма
  • 15:35
    "Хавай" - драма с Джули Андрюс, Ричард Харис, Макс фон Сидов, Джийн Хекман.
  • 18:15
    "Дръж се човешки" - комедия с Хауи Мандел, Клорис Лийчман, Ейми Стийл, Кристофър Лойд.
  • 19:40
    "Извинете, че дишам" - комедия с Том Пелфри, Кристофър Лойд.
  • 21:25
    "Омайни лъжи" - комедия / романтичен с Трийт Уилямс, Джоана Пакула, Джулиан Филипс, Лаура Мански.
Пълна програма
  • 16:30
    TCR INTERNATIONAL SERIES BEST OF
  • 17:30
    SUPER FORMULA 2017
  • 19:30
    NZ JETSPRINTS
  • 20:00
    NZ V8 UTES CHAMPIONSHIP
Пълна програма
  • 17:00
    Тийн къщурки - реалити шоу
  • 17:30
    Тийн къщурки - реалити шоу
  • 18:00
    Тийн къщурки - реалити шоу
  • 18:30
    Тийн къщурки - реалити шоу
Пълна програма
  • 16:45
    Charli XCX: MTV Crashes Plymouth
  • 17:10
    Years & Years Live @ V Festival...
  • 17:35
    Jess Glynne Live @ V Festival 2017
  • 18:00
    Craig David's Party Anthems!
Пълна програма
  • 17:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 17:40
    Saturday Night Rocks!
Пълна програма
  • 16:50
    Спасяване на диви мечки, сезон 1, еп. 5
  • 17:20
    Най-добрият приятел на кучето, сезон 1, еп. 1
  • 17:45
    Най-добрият приятел на кучето, сезон 1, еп. 2
  • 18:15
    Животинският инстинкт на Крис Хъмфри, сезон 1, еп. 1
Пълна програма
  • 17:00
    Майкъл Уеър: Без цензура, еп. 4
  • 18:00
    Панорама на Световното наследство, еп. 1
  • 19:00
    Американски трезор, еп. 1
  • 20:00
    11-ти септември и Американската мечта, еп. 1
Пълна програма
  • 16:25
    Дивата Русия, еп. 5
  • 17:05
    Дивата Русия, еп. 6
  • 18:00
    Зимна приказка, еп. 1
  • 18:50
    Райски острови, еп. 2
Пълна програма
  • 16:00
    Футбол: Милуол - Кардиф Сити, мач от Чемпиъншип, повторение
  • 18:00
    Футбол: Тулуза - Пари Сен Жермен, мач от френската Лига 1, директно
  • 20:00
    Футбол: Шефилд Юнайтед - Лийдс Юнайтед, мач от Чемпиъншип, запис, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 22:00
    Футбол: Бристъл Сити - Съндърланд, мач от Чемпиъншип, запис
Пълна програма
  • 17:00
    Вечерние новости (с субтитрами)
  • 17:15
    Филм "Това се случи в Пенково"
  • 18:55
    "Днес вечерта"
  • 20:00
    "Време"
Пълна програма
  • 17:00
    "Бъди звезда" - тв шоу
  • 18:00
    "Хит на деня" - горещи хитове
  • 18:05
    "Show Time" - музикална програма
  • 19:00
    "Картини от Света" - музикална импресия
Пълна програма
  • 17:00
    "Традиция и новаторство" - модерен фолк
  • 17:30
    "Звездите на България" - музикален гост
  • 18:00
    "Музикален пъзел" - избрани песни
  • 18:30
    "Добра среща " - музика по избор на зрителите
Пълна програма
  • 17:00
    "Промо" - нови видеоклипове
  • 17:05
    "Show Time" - музикална програма
  • 19:00
    "Картини от Света" - музикална импресия
  • 19:05
    "От А до Я" - рецитали
Пълна програма
  • 15:15
    "Луцифър" - криминален сериал
  • 18:00
    "Тафф" - булеварден журнал
  • 19:00
    Новини
  • 19:10
    "Теория за големия взрив" - сериал
Пълна програма
  • 16:00
    ПРЯКО: Италия, Серия А: СПАЛ - Милан
  • 18:00
    УЕФА Шампионска лига: 
  • 20:00
    УЕФА Шампионска лига - магазинно предаване
  • 20:30
    УЕФА Лига Европа - магазинно предаване
Пълна програма
  • 16:45
    "Учителят" - сериал
  • 18:45
    "Най-доброто от… Най-бързите шоу класации" - шоу
  • 19:45
    Новини
  • 20:05
    "Експлозивно - уикенд" - журнал
Пълна програма
  • 16:00
    "Утрото на Русия"
  • 21:00
    Вести
  • 21:35
    Вести-Москва
  • 21:50
    "За най-важното"
Пълна програма
  • 17:00
    "Код за достъп"
  • 18:00
    "Цената на победата"
  • 19:00
    Документален екран
  • 20:00
    "Израел през седмицата"
Пълна програма
  • 16:00
    "Клиниката на Зюдринг" - сериал
  • 18:00
    "Патрулна обиколка: Специалистите" - репортаж
  • 20:00
    "Без граници: Да открием света" - туристически журнал
  • 20:55
    Новини
Пълна програма
  • 17:00
    "Изгнаници клети …" - Арменска конференция
  • 17:30
    Новини - информационна емисия на ТВ "СКАТ" /на живо/
  • 18:00
    "Паралакс" - публицистично предаване /на живо/
  • 19:30
    Новини - централна информационна емисия на ТВ "СКАТ" /на живо/
Пълна програма
  • 16:30
    Футболна сутрин: коледно издание
  • 19:30
    Висшата лига в аванс
  • 20:00
    Бокс
Пълна програма
  • 16:55
    ALVINNN!!! und die Chipmunks
  • 17:15
    ALVINNN!!! und die Chipmunks
  • 17:40
    ALVINNN!!! und die Chipmunks
  • 18:15
    Ninjago - Wettkampf der Elemente
Пълна програма
  • 15:05
    Сент Амур - комедия, Франция/Белгия, 2016, режисьори Беноа Делепин и Гюстав Керверн, с Жерар Депардийо, Беноа Поелворд, Венсан Лакост, Селин Салет
  • 17:05
    Безценна перла - ТВ сериал - 35 и 36 епизод
  • 19:00
    Час пик - предаване на Телемедиа
  • 19:20
    Тайни и лъжи - драма, Великобритания, 1996, режисьор Майк Лий, с Тимъти Спол, Бренда Блетин, Филис Логан
Пълна програма
  • 15:00
    Your Voice
  • 18:00
    New 4 U
  • 18:25
    Deja Voice
  • 19:00
    Closeup
Пълна програма
  • 17:00
    Моето 300-килограмово тяло: Историята на Сюзън
  • 18:00
    Кралят на тортите: Фамилия, риболов и семейна история
  • 19:00
    Как да украсиш торта: Епизод 2
  • 19:30
    Как да украсиш торта: Епизод 3
Пълна програма
  • 17:00
    "Еко" - новото марково лице
  • 17:30
    Искам да съм там - Витоша, Зимна приказка
  • 18:00
    Импресия - Перперикон
  • 18:30
    Професия турист
Пълна програма
  • 17:00
    Странни храни: вкусни дестинации
  • 18:00
    Раят на храните
  • 19:00
    Човекът срещу храната с Кейси Уеб
  • 19:30
    Човекът срещу храната с Кейси Уеб
Пълна програма
  • 17:00
    Странни храни: вкусни дестинации
  • 18:00
    Раят на храните
  • 19:00
    Човекът срещу храната с Кейси Уеб
  • 19:30
    Човекът срещу храната с Кейси Уеб
Пълна програма
  • 16:00
    Децата на хората, Великобритания,САЩ, драма/фантастика/трилър, 2006
  • 17:45
    Мария Антоанета, САЩ, 2006
  • 19:45
    Есен в Ню Йорк, САЩ, драма/романтичен, 2000
  • 21:30
    Кейт и Леополд, САЩ, комедия/романтичен, 2001
Пълна програма
  • 17:00
    Новини
  • 17:30
    Новини
  • 18:00
    Новини
  • 18:30
    Новини
Пълна програма
  • 17:00
    Сладкишите на Хиде - кулинарно предаване, еп. 10
  • 17:30
    Бързи и лесни рецепти с Джейми - кулинарно предаване, еп. 11
  • 18:00
    Бързи и лесни рецепти с Джейми - кулинарно предаване, еп. 12
  • 18:30
    Френска кухня с Рейчъл Ку - кулинарно предаване, еп. 3
Пълна програма
  • 13:00
    Съботен саундтрак
  • 18:00
    Най-добрите песни за Св. Валентин: Топ 50
  • 23:00
    Тотално поп парти
Пълна програма
  • 16:00
    Мухоловка - Комедия, Криминален, 2011, Режисьор: Роб Минков, В ролите: Джефри Тамбор, Патрик Демпси, Ашли Джъд, Тим Блейк Нелсън, Къртис Армстронг, Ейдриан Мартинез, Мехи Файфър
  • 18:00
    Без гребло - Приключенски, Комедия, Мистерия, 2004, Режисьор: Стивън Брил, В ролите: Матю Прайс, Декс Шепърд, Матю Лилард, Сет Грийн, Бони Съмървил 
  • 20:00
    Без гребло 2 - Приключенски Комедия, Режисьор: Елори Елкейен, В ролите: Елън Албертини Доу, Робърт Бланч, Мадисън Бонтемпо, Уил Къди, Оливър Джеймс, Мадисън Райли, Кристофър Търнър
  • 22:00
    Апокалипто - Екшън, Драма, Приключенски, 2006, Режисьор: Мел Гибсън, В ролите: Джерардо Терасена, Раул Трухио, Далия Хернандес
Пълна програма
  • 13:55
    "Кралица на пазаруването" - доку-поредица
  • 19:00
    "Куче - котка - мишка" - журнал за домашни любимци
  • 20:10
    "Треньори на коне" - доку-поредица
  • 21:15
    "Последният самурай" - приключенски филм / драма, САЩ, 2003
Пълна програма
  • 16:30
    Сериен филм/п/
  • 17:30
    "Географски ширини" - док. поредица
  • 18:30
    "Футболни герои"
  • 19:00
    Ретро музика
Пълна програма
  • 16:50
    Агент Картър - първи сезон, еп. 1
  • 17:40
    Касъл - четвърти сезон, еп. 22
  • 18:35
    Касъл - четвърти сезон, еп. 23
  • 19:30
    Остатъците от деня - игрален филм
Пълна програма
  • 17:00
    Weekend Warm Up!
  • 20:00
    Club Bangers!
Пълна програма
  • 17:00
    TOP MODELS
  • 17:25
    F-PEOPLE
  • 17:30
    TOP MODELS
  • 17:55
    FASHION WEEK
Пълна програма
  • 17:00
    Hot Right Now!
  • 18:00
    Pop Superstars
  • 19:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 19:40
    MTV's Party Hits!
Пълна програма
  • 17:00
    "Хванати на местопрестъплението" - 2-5 еп."
  • 18:40
    "Полицайките от Синсинати" - 3 еп.
  • 19:30
    "Спешни случаи" - 5 и 6 еп.
  • 20:20
    "В бойна готовност" - 5 еп.
Пълна програма
  • 17:00
    Новини
  • 17:25
    Прогноза за времето
  • 17:30
    новини
  • 17:35
    "В обектива"
Пълна програма
  • 16:50
    Спиннинг на камских просторах
  • 17:20
    Энциклопедия охоты
  • 17:50
    По рекам России
  • 18:15
    Мастер-класс
Пълна програма
  • 15:00
    "Южнячки" - драма с уч. на Ема Стоун, Вайола Дейвис, Брайс Далас Хауърд, Октавия Спенсър, Джесика Частейн и др., /п/
  • 18:00
    "София - Ден и Нощ" - риалити сериал, 2 епизода, /п/
  • 20:00
    "От местопрестъплението" - сериал, сезон 8
  • 21:00
    "Красавицата и Звяра" - анимационен филм
Пълна програма
  • 16:45
    Smash Lab: Unsinkable Car
  • 17:30
    Through the Wormhole with Morgan Freeman: Is There a Superior Race?
  • 18:15
    Through the Wormhole with Morgan Freeman: Is the Universe Alive?
  • 19:00
    Through the Wormhole with Morgan Freeman: What Makes Us Who We Are?
Пълна програма
  • 17:00
    Гражданка в ранчото
  • 17:30
    Гражданка в ранчото
  • 18:00
    Трапезата на Сиба
  • 18:30
    Трапезата на Сиба
Пълна програма
  • 16:55
    Ники, Рики, Дики и Дона
  • 17:20
    Ники, Рики, Дики и Дона
  • 17:50
    Кръстници вълшебници
  • 18:15
    Спонджбоб Квадратни Гащи
Пълна програма
  • 17:00
    Олимпийски игри: Ски бягане, скиатлон (жени)
  • 17:30
    Олимпийски игри: Биатлон, спринт 7,5 км (жени)
  • 18:00
    Олимпийски игри: Ски скокове, състезание на малка шанца (мъже)
  • 19:00
    Олимпийски игри: Екстремни ски, обзор на деня
Пълна програма
  • 16:00
    "Жена назаем", романтична комедия, САЩ, 2011; реж. Денис Дюгън, с Адам Сандлър, Дженифър Анистън, Никол Кидман, Ник Суордсън, Бруклин Декър, [12+]
  • 17:55
    "Мъчителни бележки", комедийна драма, САЩ, 2016; реж. Аманда Шарп, с Рей Лиота, Роуз Лесли, Джина Родригес, Кармен Тонри, Джъстин Барта, [12+]
  • 19:35
    "Играта на играчките", анимация, САЩ, 1995; реж. Джон Ласитър, [0+]
  • 21:00
    "Бебчо", комедия, Франция, 2017; реж. Фредерик Форестие, с Изабел Нанти, Пиер-Франсоа Мартин-Лавал, Томас Соливерес, Манон Валентин, Лесли Медина, [12+]
Пълна програма
  • 17:00
    Urban TV
  • 17:30
    Music of BG
Пълна програма
  • 16:50
    Vampirina
  • 17:15
    Puppy Dog Pals
  • 17:40
    The Lion Guard
  • 18:10
    The Lion Guard
Пълна програма
  • 16:55
    Ники, Рики, Дики и Дона
  • 17:20
    Ники, Рики, Дики и Дона
  • 17:50
    Кръстници вълшебници
  • 18:15
    Спонджбоб Квадратни Гащи
Пълна програма
  • 16:55
    Who on Earth Did I Marry?: One Night Affair
  • 17:25
    Who on Earth Did I Marry?: Houston, We Have a Marital Problem
  • 17:50
    Who on Earth Did I Marry?: Love Intrusion
  • 18:20
    The Perfect Murder: Murder By The Book
Пълна програма
  • 16:55
    Up Close With: Usain Bolt
  • 17:20
    Ultimate Clash: Powell vs Blake
  • 17:50
    Untold Stories: Jermaine Gonzales
  • 18:15
    The Burning Issue: Track and Field
Пълна програма
  • 16:50
    Uncharted
  • 17:40
    Wardens
  • 18:30
    Ducks Unlimited
  • 18:55
    Ducks Unlimited
Пълна програма
  • 16:45
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Търгове и съюзници
  • 17:15
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Щастието е топло лазерно оръжие
  • 17:40
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Стойността на куклите
  • 18:10
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Л. Рон Юпииър
Пълна програма
  • 17:00
    Панорама на Световното наследство, еп. 1
  • 18:00
    Американски трезор, еп. 1
  • 19:00
    11-ти септември и Американската мечта, еп. 1
  • 20:00
    Бунт: Заветът на Нат Търнър, еп. 1
Пълна програма
  • 16:00
    "Мармалад" - токшоу
  • 18:00
    "Карбовски: Втори план" - документална поредица с водещ Мартин Карбовски
  • 19:00
    bTV Новините - централна емисия
  • 19:30
    bTV Репортерите - поредица за журналистически филми и разследвания
Пълна програма
  • 16:10
    Престъпления без граници; сезон 1, епизод 4, криминален, драма, Франция, 2013
  • 17:15
    Престъпления без граници; сезон 1, епизод 5, криминален, драма, Франция, 2013
  • 18:20
    Конан; сезон 1, епизод 11, приключенски, научна фантастика, САЩ, 1997
  • 19:20
    Конан; сезон 1, епизод 12, приключенски, научна фантастика, САЩ, 1997
Пълна програма
  • 16:35
    Списъкът с клиенти; сезон 2, епизод 6, драма, САЩ, 2013
  • 17:30
    Списъкът с клиенти; сезон 2, епизод 7, драма, САЩ, 2013
  • 18:30
    Списъкът с клиенти; сезон 2, епизод 8, драма, САЩ, 2013
  • 19:30
    Отмъщението; сезон 1, епизод 18, драма, мистерия, Турция, 2013
Пълна програма
  • 17:00
    Разтърсващи престъпления: Австралия: Робърт Фаркхорсън
  • 18:00
    Разтърсващи престъпления: Ан Магайър
  • 19:00
    На живо: Полицейски патрул: Епизод 6
  • 19:30
    На живо: Полицейски патрул: Епизод 7
Пълна програма
  • 16:00
    Ловец на бури
  • 17:55
    Критична точкa
  • 20:15
    Смъртоносен изстрел
  • 22:10
    Икар
Пълна програма
  • 17:00
    Вечерние новости (с субтитрами)
  • 17:15
    Вячеслав Тихонов, Майя Менглет, Светлана Дружинина в фильме "Дело было в Пенькове" (12+)
  • 18:55
    "Сегодня вечером" (16+)
  • 20:00
    "Время"
Пълна програма
  • 05:10
    Сквозной эфир
Пълна програма
  • 17:00
    "Фолклорна дъга": "Орфеево изворче 2004" /3 част
  • 17:30
    "Новини" - информационна емисия на ТВ"СКАТ"
  • 17:50
    "Рисунки от Копривщица" - документален филм
  • 18:30
    "Новини" - информационна емисия на ТВ"СКАТ"
Пълна програма
  • 15:10
    Дело было в Пенькове. Х/ф
  • 17:05
    Привет, Андрей!
  • 19:00
    Вести в субботу
  • 20:00
    Мать за сына. Х/Ф
Пълна програма
  • 17:00
    The King of Queens
  • 17:25
    Ridiculousness
  • 17:50
    Ridiculousness
  • 18:15
    Lip Sync Battle
Пълна програма
  • 17:00
    Amateur Tries Anal In Porn Casting (18+)
  • 17:22
    The Czech Heat! (18+)
  • 17:48
    Stick 'em Up, Pussy (18+)
  • 18:11
    Hide And Seek (18+)
Пълна програма
  • 16:00
    Пряко: Тенис: Open Sud de France, Монпелие - полуфинали (2018 ATP WORLD TOUR 250)
  • 20:00
    Пряко: Тенис: Ecuador Open, Кито - полуфинали (2018 ATP WORLD TOUR 250)
Пълна програма
  • 16:30
    Баскетбол: Балкан - Рилски спортист - среща от Националната баскетболна лига пряко предаване от "Арена Ботевград"
  • 18:30
    Баскетбол: България - Холандия - квалификация за европейско първенство /жени/ пряко предаване от з. "Универсиада"
  • 20:30
    Олимпийска история: Евгения Раданова - единствената българка с три медала от Зимни олимпийски игри Шорттрек, запис на стартовете на 500 м и 1500 м от Солт Лейк сити 2002 и на 500 м от Торино 2006
  • 21:30
    Арена ПЬОНГЧАНГ 2018 обзорно предаване
Пълна програма
  • 17:00
    Акценти
  • 17:10
    Прогноза за времето и агропрогноза
  • 17:15
    Агрокоментар
  • 17:20
    Земеделие на фокус - п.
Пълна програма
  • 17:00
    MALICE OR MUTINY
  • 18:00
    DRAGON HOUSE, THE
  • 19:00
    KARMA TREKKER - COSTA RICA
  • 20:00
    I HAVE SEEN THE EARTH CHANGE: NETHERLANDS: A COUNTRY BENEATH THE SEA
Пълна програма
  • 08:45
    Japan Queen Tournament
Пълна програма
  • 17:00
    SLAM!
  • 17:30
    SLAM!
  • 18:00
    Custom 2
  • 18:20
    AS+ Special Battle of Hastings 2017
Пълна програма
  • 16:55
    Пол О'Грейди за любовта към кучета (Series 5): 504 (Episode 4)
  • 17:20
    Пол О'Грейди за любовта към кучета (Series 5): 505 (Episode 5)
  • 17:45
    Пол О'Грейди за любовта към кучета (Series 5): 506 (Episode 6)
  • 18:10
    Пол О'Грейди: От любов към животните (Series 1): 101 (Episode 1)
Пълна програма
  • 17:00
    Да хванеш тен зад Полярния кръг
  • 17:30
    Пътеводител на пътешественика - Хаити
  • 18:00
    Манастирите на България
  • 18:30
    Фестивал на зелениката
Пълна програма
  • 16:50
    InterMezzo
  • 17:25
    Murad Huseynov plays 24 Preludes for Piano by Kara Karayev
  • 18:35
    Les Dissonances - Beethoven: Violin Concerto
  • 19:20
    Janine Jansen, Daniele Gatti and the Royal Concertgebouw Orchestra : Bruch, Mahler
Пълна програма
  • 16:00
    Тенис: Мач от DIEMA XTRA Sofia Open 2018, директно
  • 18:00
    Тенис: Мач от DIEMA XTRA Sofia Open 2018, директно
  • 20:30
    Класика от Първа професионална лига - Черно море - ЦСКА (2016-17), повторение
  • 21:00
    Футбол: Анже - Монако, мач от френската Лига 1, директно
Пълна програма
  • 16:15
    Футбол: Примера Дивисион - обзор на изминалия кръг
  • 17:15
    Пряко: Футбол: Малага - Атлетико /М/ (Примера Дивисион, сезон 2017/18)
  • 19:15
    Тенис: Open Sud de France, Монпелие - I полуфинал (2018 ATP WORLD TOUR 250 - повторение)
  • 21:45
    Пряко: Футбол: Реал /М/ - Реал /Сосиедад/ (Примера Дивисион, сезон 2017/18)
Пълна програма
  • 17:00
    Футбол: Евертън - Кристъл Палас, мач от английската Висша лига, директно
  • 18:55
    Студио "Висша лига", директно
  • 19:30
    Футбол: Манчестър Сити - Лестър Сити, мач от английската Висша лига, директно
  • 21:25
    Студио "Висша лига", директно
Пълна програма
  • 16:55
    За кого съм се оженил?: Афера за една нощ
  • 17:25
    За кого съм се оженил?: Хюстън, имам проблем в брака
  • 17:50
    За кого съм се оженил?: Епизод 6
  • 18:20
    Перфектното убийство: Убийство по учебник
Пълна програма
  • 17:00
    "О!здравей" предаване за здравословен начин на живот с водещ Магдалена Гигова, (п)
  • 18:00
    БЛИЦ НОВИНИ
  • 18:05
    "Хайд Парк", дискусионно предаване със Силвия Великова и Поли Паунова, (п)
  • 20:00
    "PLAYGASM" с Краси Петров, (п)
Пълна програма
  • 16:35
    "Деца шпиони 3: Краят на играта", приключенска комедия, САЩ, 2003; реж. Робърт Родригес, с Антонио Бандерас, Карла Гуджино, Алекса Вега, Дарил Сабара, Силвестър Сталоун, [0+]
  • 18:00
    "Комарджии", драма, САЩ, 1998; реж. Джон Дал, с Мат Деймън, Едуард Нортън, Гретчен Мол, Джон Малкович, Джон Туртуро, [12+]
  • 20:00
    "Трите Хикса: Отново в играта", екшън - трилър, САЩ, 2017; реж. Даниел Джон Карузо Джуниър, с Вин Дизел, Дони Йен, Дипика Падуконе, Крис Ву, Руби Роуз, [12+]
  • 21:45
    "Отклонение", крими - психотрилър, Великобритания, 2016; реж. Кристофър Смит, с Тай Шеридан, Емори Коен, Бел Паули, Стивън Мойър, Джаред Ейбрахамсън, [18+]
Пълна програма
  • 16:15
    "Роуг 1: История от Междузвездни войни", екшън - фантастика, САЩ, 2016; реж. Гарет Едуардс, с Фелисити Джоунс, Диего Луна, Бен Менделсън, Риз Ахмед, Дони Йен, [12+]
  • 18:30
    "Фарго І, 3 еп.", криминална драма, САЩ, 2014; реж. Рандъл Айнхорн, с Алисън Толман, Били Боб Торнтън, Колин Ханкс, Мартин Фрийман, [18+]
  • 19:20
    "Фарго І, 4 еп.", криминална драма, САЩ, 2014; реж. Рандъл Айнхорн, с Алисън Толман, Били Боб Торнтън, Колин Ханкс, Мартин Фрийман, [18+]
  • 20:10
    "Британия I, 3 еп.", историческа драма, САЩ, 2017; реж. Кристоф Шрю, Шери Фолксън, Люк Уотсън, Сюзън Тъли, с Дейвид Мориси, Кели Райли, Николай Лий Каас, Лиана Корнел, Зоуи Уанамайкър, [18+]
Пълна програма
  • 16:50
    Наши герои. Сергей Решетов
  • 17:20
    Электричество и лёд. Медведь
  • 18:10
    Большой скачок. Космические путешествия
  • 18:40
    Большой скачок. Лифт на Луну
Пълна програма
  • 17:00
    Към извора на реката (образователен филм за туристически маршрут)
  • 17:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 18:00
    Ус килима: магията на нишките (образователен филм за арт туризъм и обичаи)
  • 18:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
Пълна програма
  • 16:00
    Автомобилизъм: Nascar Cup Series
  • 20:30
    Студио "Футбол"
  • 20:45
    Футбол: Холандска Ередивизи
  • 22:40
    Студио "Футбол"
Пълна програма
  • 15:30
    Хокей на лед: NHL
  • 17:25
    Хокей на лед: NHL
  • 17:55
    Новини
  • 18:00
    ММА: Класика от UFC
Пълна програма
  • 16:40
    Shimmer and Shine
  • 17:05
    Nella the Princess Knight
  • 17:25
    Nella the Princess Knight
  • 17:50
    Rusty Rivets
Пълна програма
  • 16:40
    Бърза обиколка
  • 17:05
    Път свободен
  • 17:15
    Изпитатели
  • 17:30
    Автокино
Пълна програма
  • 16:45
    Мистериите на Мис Фишър, сезон 1, еп. 13, Австралия, криминален/мистерия, 2013
  • 17:40
    Ендевър, сезон 2, еп. 3, Великобритания, криминален/мистерия, 2014
  • 19:10
    Обрат: Шпионите на Вашингтон, сезон 2, еп. 3, САЩ, военен, 2015
  • 19:55
    Обрат: Шпионите на Вашингтон, сезон 2, еп. 4, САЩ, военен, 2015
Пълна програма

Сериали

EPIC Drama 17:10
Криминалните случаи на Мърдок, сезон 1, еп. 5, Канада,Великобритания, криминален/мистерия, 2008
Viasat History 17:10
Страхотни изобретения, сезон 1, еп. 3
Fox Channel 17:10
Психаротерапия - първи сезон, еп. 10
Fox Crime 17:10
Престъпна природа - трети сезон, еп. 10
AXN White 17:15
Елементарно, Уотсън!; сезон 5, епизод 15, криминален, драма, САЩ, 2016

Всички предавания

Спорт

BNT HD 17:30
Международен турнир по тенис на маса "Асарел България оупън" пряко предаване от Панагюрище
Eurosport 18:00
Колоездене: Обиколка на Норвегия, трети етап, директно
Eurosport 2 18:00
Футбол: Световно първентво за девойки до 20 години, четвъртфинал
Eurosport HD 18:00
Колоездене: Обиколка на Норвегия, трети етап, директно
Mtel Sport 1 18:00
Тенис: ATP 1000 Торонто

Всички предавания

Филми

Cinemax 17:05
"Акушерката", романтична драма, Франция, 2017; реж. Мартин Прово, с Катрин Фрот, Катрин Деньов, Оливие Гурме, Куентин Долмайър, Милен Дьомонжо, [12+]
MGM 17:05
"Гробницата" - ужаси с Джон Карадайн, Сибил Данинг.
AXN White 17:15
Елементарно, Уотсън!; сезон 5, епизод 15, криминален, драма, САЩ, 2016
Eurocom 17:15
Куче в джобче - 20 еп.- Анимация
AXN 17:25
Възприятия; сезон 3, епизод 5, криминален, драма, САЩ, 2014

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}