ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 23:35
    По света и у нас
  • 23:50
    Мисля, че да игрален филм /п/
Пълна програма
  • 23:00
    "Заразяване" - екшън, трилър (САЩ, 2011), режисьор - Стивън Содърбърг, актьори - Мат Деймън, Кейт Уинслет,Гуинет Полтроу, Джуд Лоу, Марион Котияр, Лорънс Фишбърн, Деметри Мартин, Дженифър Ел, Браян Кранстън, Елиът Гулд, Джон Хоукс, Чин Хан, Джоузи Хо, Сан
Пълна програма
  • 22:20
    "Гадна компания"- с уч. на Антъни Хопкинс, Крис Рок, Гейбриъл Махт, Кери Уошингтън, Питър Стормеър, Майк Стенсън и др.
Пълна програма
  • 23:00
    Чудният Бокачо - исторически, комедия, драма, Италия, 2015 г.; режисьор: Паоло Тавиани и Виторио Тавиани; в ролите: Рикардо Скамарчо, Кася Смутняк, Жасмин Тринка, Ким Роси Стюарт
Пълна програма
  • 22:00
    Менторът - док. поредица на Bloomberg
Пълна програма
  • 22:55
    Ханибал; сезон 1, епизод 6, драма, трилър, САЩ, 2012
  • 23:50
    Медиум; сезон 4, епизод 1, криминален, мистерия, САЩ, 2007
Пълна програма
  • 22:55
    Тексаски закони: Хванати на местопрестъплението
  • 23:50
    Тексаски закони: Ред на границата
Пълна програма
  • 23:40
    "Българска душа" - фолклорно предаване
Пълна програма
  • 22:45
    "Мечтата ни за Канада: Нещо като семейство" - драма, ФРГ, 2015
Пълна програма
  • 23:00
    Череп и кости 9-сериен тв филм /САЩ, 2014 г./, режисьор Дейвид Слейд, в ролите: Джон Малкович, Ричард Койл, Клер Фой и др. /1 епизод/ (14)
  • 23:50
    Добър ден с БНТ 2 /п/
Пълна програма
  • 23:35
    По света и у нас
  • 23:50
    Шоуто на Канала
Пълна програма
  • 23:41
    The Garfield Show
Пълна програма
  • 22:00
    "Планетата на маймуните" - екшън, фантастика,приключенски (САЩ, 2001), режисьор - Тим Бъртън, актьори - Марк Уолбърг, Тим Рот, Хелена Бонъм Картър, Майкъл Кларк Дънкън, Пол Джиамати, Естела Уорън, Крис Кристофърсън и др.
Пълна програма
  • 21:00
    Месец на Оскарите: "Генезис" - екшън,трилър,фантастика  (САЩ, Великобритания, 2010), режисьор - Кристофър Нолан, актьори - Леонардо Ди Каприо,Марион Котияр, Джоузеф Гордън-Левит, Кен Уатанабе, Елън Пейдж,Майкъл Кейн, Килиън Мърфи, Том Беринджър, Лукас Хаа
Пълна програма
  • 23:30
    "Столичани в повече" - комедиен сериал
Пълна програма
  • 23:30
    "Д-р Зоуи Харт" - сериал
Пълна програма
  • 23:25
    Нинджаго: Майсторите на Спинджицу
  • 23:45
    Шаолински хроники
Пълна програма
  • 23:30
    "Аз, Джиг Роботът", екшън - драма, Италия, 2015; реж. Габриеле Маинети, с Клаудио Сантамария, Лука Маринели, Илениа Пасторели, Стефано Амброджи, Маурицио Тезей, [18+]
Пълна програма
  • 23:30
    "Пътуване с татко", комедийна драма, Германия, 2016; реж. Анка Мируна Лазареску, с Мануел Клайн, Зузане Борман, Овидиу Шумахер, Александру Маргинеану, Разван Енчиу, [12+]
Пълна програма
  • 22:00
    "Джентълмените не мамят" - романтичен филм с уч. на Фридрих фон Тюн, Хорст Науман, Луизе Баар, Даниела Циглер, Ян Хартман и др., /п/
Пълна програма
  • 23:10
    Професионална борба: "Първична сила"
Пълна програма
  • 23:00
    Полицаи с камери: Епизод 1
Пълна програма
  • 23:40
    Идващият свят: Автомобилите на бъдещето
Пълна програма
  • 23:00
    "Великите идеи на Джеймс Мей"
Пълна програма
  • 21:35
    Великите музей на Америка - док. сериал
Пълна програма
  • 23:30
    Шесто чувство
Пълна програма
  • 23:15
    Олимпийски игри: Ски бягане, скиатлон (жени)
Пълна програма
  • 23:30
    Дневник: Олимпик екстра (обзор на деня)
Пълна програма
  • 23:30
    Търсачи на съкровища, сезон 3, еп. 2
Пълна програма
  • 23:30
    Monster Knock Outs
  • 23:55
    Monster Knock Outs
Пълна програма
  • 20:00
    ЗОНА ЗА ПОЗДРАВИ - LIVE /телевизионно шоу за поздрави - на живо/
Пълна програма
  • 23:30
    Карибски живот
Пълна програма
  • 22:55
    Присъда - първи сезон, еп. 5
  • 23:50
    Отчаяни съпруги - първи сезон, еп. 13
Пълна програма
  • 22:50
    Убийства в Рая - четвърти сезон, еп. 6
  • 23:55
    Извън играта - първи сезон, еп. 13
Пълна програма
  • 22:40
    "Трансформърс: Последният рицар", екшън - фентъзи, САЩ, 2017; реж. Майкъл Бай, с Марк Уолбърг, Антъни Хопкинс, Джош Дъмел, Лора Хадок, Стенли Тучи, [12+]
Пълна програма
  • 22:50
    Войната на асовете, сезон 1, еп. 1
  • 23:50
    Черни операции от далечното минало, сезон 1, еп. 5
Пълна програма
  • 23:30
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Да вървим в Пласентия
Пълна програма
  • 23:00
    МОЕТО ХОБИ
Пълна програма
  • 23:35
    "Моите приятели животните"
  • 23:50
    "Сега знаеш"
  • 23:55
    "Кит и Кейт
Пълна програма
  • 22:30
    "Офанзива" с Любо Огнянов/п/
Пълна програма
  • 21:15
    Тюбс
  • 23:45
    Синтез
Пълна програма
  • 23:00
    "Проглеждане" - драма / романтичен с Вал Килмър, Мира Сорвино, Кели Макгилис, Стивън Уебър, Брус Дейвисън.
Пълна програма
  • 23:00
    AIR RACE1 WORLD CUP, THAILAND
Пълна програма
  • 23:00
    Кетфиш: ТВ шоуто
Пълна програма
  • 23:00
    Green Day: The Ride
  • 23:45
    MTV World Stage: Green Day...
Пълна програма
  • 17:40
    Saturday Night Rocks!
Пълна програма
  • 23:40
    Животинска полиция "Финикс", сезон 1, еп. 10
Пълна програма
  • 22:00
    Бунтовете в Лос Анджелис '92, еп. 1
Пълна програма
  • 23:20
    Дивата Русия, еп. 1
Пълна програма
  • 22:00
    Футбол: Бристъл Сити - Съндърланд, мач от Чемпиъншип, запис
  • 23:45
    Футбол: Тулуза - Пари Сен Жермен, мач от френската Лига 1, повторение
Пълна програма
  • 21:50
    Премиера. Филм "Студено танго"
  • 23:45
    Филм "8 първи срещи"
Пълна програма
  • 21:00
    "Фен Клуб" - музика по избор на зрителите
Пълна програма
  • 23:30
    "Музикален пъзел" - избрани песни
Пълна програма
  • 23:00
    "Планета Хит" - хитове без край
Пълна програма
  • 21:15
    "Постижение на годината" - шоу
Пълна програма
  • 23:40
     Италия, Серия А: СПАЛ - Милан
Пълна програма
  • 23:30
    "Изведи ме" - шоу
Пълна програма
  • 23:15
    Сериал: "Следствени тайни"
Пълна програма
  • 23:30
    Сериал: "Автобусът"
Пълна програма
  • 21:15
    "Пърси Джаксън и похитителят на мълнии" - фентъзи / екшън филм, САЩ, 2010
  • 23:45
    "Приключенията на Тим и Шрупи" - анимационен филм, САЩ, 2011
Пълна програма
  • 23:30
    "Телевизионен форум" с водещ Стефан Солаков / повторение/
Пълна програма
  • 22:50
    Upps! Die Pannenshow
  • 23:50
    Upps! Die Pannenshow
Пълна програма
  • 22:20
    Испанска афера 2 - романтична комедия, Испания, 2015, режисьор Емилио Мартинес - Лазаро, с Дани Ровира, Клара Лаго, Берто Ромеро
Пълна програма
  • 23:00
    Американското семейство отвътре: Катастрофално маскено парти
Пълна програма
  • 23:30
    Модерното изкуство на Китай
Пълна програма
  • 23:00
    Ловци на духове по света
Пълна програма
  • 23:00
    Ловци на духове по света
Пълна програма
  • 23:25
    Ананас Експрес, САЩ, екшън/комедия/криминален/трилър, 2008
Пълна програма
  • 23:00
    "Историята с... Божидар Димитров" - предаване за история (повторение)
Пълна програма
  • 23:40
    Среща в кухнята - кулинарно предаване, еп. 1
Пълна програма
  • 23:00
    Тотално поп парти
Пълна програма
  • 22:00
    Апокалипто - Екшън, Драма, Приключенски, 2006, Режисьор: Мел Гибсън, В ролите: Джерардо Терасена, Раул Трухио, Далия Хернандес
Пълна програма
  • 21:15
    "Последният самурай" - приключенски филм / драма, САЩ, 2003
Пълна програма
  • 21:30
    "За боговете и хората"- драма/исторически, Франция, режисьор Ксавие Бовоа;участват: Мишел Лонсдал, Жак Херлин, Ламбер Уилсън, Оливие Перие, Сабрина Уазани и др.
Пълна програма
  • 23:05
    Убийството на Джани Версаче: Американска криминална история - първи сезон, еп. 3
  • 23:55
    От местопрестъплението: Маями - осми сезон, еп. 11
Пълна програма
  • 23:30
    FTV SPECIAL
  • 23:55
    F-PARTIES
Пълна програма
  • 19:40
    MTV's Party Hits!
Пълна програма
  • 23:40
    "48 часа" - 3 еп.
Пълна програма
  • 23:00
    Вечерен новинарски блок
Пълна програма
  • 22:50
    "От местопрестъплението" - сериал, сезон 8, /п/
  • 23:50
    "Спасяването на Линкълн" - автобиографичен филм с уч. на Том Амандес, Лий Коко, Пенелъпи Ан Милър, Брус Дейвисън, Крийд Братън, Джош Стамбърг и др., /п/
Пълна програма
  • 23:40
    CITY GRAMMAR
  • 23:50
    WHAT DID THEY SAY
  • 23:55
    NATIONAL PARKS
Пълна програма
  • 23:30
    Подставени клиенти
Пълна програма
  • 23:40
    Кръстници вълшебници
Пълна програма
  • 23:15
    Олимпийски игри: Ски бягане, скиатлон (жени)
Пълна програма
  • 22:40
    "Трансформърс: Последният рицар", екшън - фентъзи, САЩ, 2017; реж. Майкъл Бай, с Марк Уолбърг, Антъни Хопкинс, Джош Дъмел, Лора Хадок, Стенли Тучи, [12+]
Пълна програма
  • 23:20
    PJ Masks
  • 23:45
    PJ Masks
Пълна програма
  • 23:40
    Кръстници вълшебници
Пълна програма
  • 22:55
    American Monster: Family Snapshot
  • 23:50
    Kindred Spirits: Shadows
Пълна програма
  • 23:40
    Untold Stories: Jermaine Gonzales
Пълна програма
  • 23:30
    Modern Fishing With Jared Jeffries
  • 23:55
    Modern Fishing With Jared Jeffries
Пълна програма
  • 23:30
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Да вървим в Пласентия
Пълна програма
  • 23:30
    Бунт: Заветът на Нат Търнър, еп. 1
Пълна програма
  • 23:00
    "Заразяване" - екшън, трилър (САЩ, 2011), режисьор - Стивън Содърбърг, актьори - Мат Деймън, Кейт Уинслет,Гуинет Полтроу, Джуд Лоу, Марион Котияр, Лорънс Фишбърн, Деметри Мартин, Дженифър Ел, Браян Кранстън, Елиът Гулд, Джон Хоукс, Чин Хан, Джоузи Хо, Сан
Пълна програма
  • 22:40
    Престъпления без граници; сезон 1, епизод 2, криминален, драма, Франция, 2013
  • 23:45
    Престъпления без граници; сезон 1, епизод 3, криминален, драма, Франция, 2013
Пълна програма
  • 22:55
    Медиум; сезон 1, епизод 14, криминален, драма, САЩ, 2005
  • 23:55
    Медиум; сезон 2, епизод 5, криминален, драма, САЩ, 2005
Пълна програма
  • 23:00
    Ловецът на убийци: Предпочетено оръжие
Пълна програма
  • 05:10
    Сквозной эфир
Пълна програма
  • 23:30
    "Новини" - информационна емисия на ТВ"СКАТ"
  • 23:50
    "Другата история" - предаване за българската памет /повторение/
Пълна програма
  • 23:25
    South Park
  • 23:50
    South Park
Пълна програма
  • 23:20
    Minx Cheats On Boyfriend With Agent (18+)
  • 23:46
    Hot Euro Chick's Round Ass (18+)
Пълна програма
  • 20:00
    Пряко: Тенис: Ecuador Open, Кито - полуфинали (2018 ATP WORLD TOUR 250)
Пълна програма
  • 22:30
    Зимни олимпийски игри: Ски-скок от малка шанца /мъже/
Пълна програма
  • 23:00
    Скръб и радост
Пълна програма
  • 23:35
    Агромаркет
  • 23:55
    Музикална пауза
Пълна програма
  • 23:00
    FRENCH SECRET SERVICES, A DECLASSIFIED HISTORY EP 4
Пълна програма
  • 08:45
    Japan Queen Tournament
Пълна програма
  • 23:20
    Бебета в епруветки
Пълна програма
  • 23:00
    Skateboarding Hall of Fame Gala 2015
Пълна програма
  • 23:30
    Кодът на Гауди
Пълна програма
  • 23:30
    Бъди там - България в музика и картини
Пълна програма
  • 21:30
    Alcione by Marin Marais at the Opera-Comique
Пълна програма
  • 23:00
    Студио: Обзор на деня на DIEMA XTRA Sofia Open 2018, 6-и епизод, директно
Пълна програма
  • 21:45
    Пряко: Футбол: Реал /М/ - Реал /Сосиедад/ (Примера Дивисион, сезон 2017/18)
  • 23:45
    Тенис: Open Sud de France, Монпелие - II полуфинал (2018 ATP WORLD TOUR 250 - повторение)
Пълна програма
  • 22:00
    Футбол: Суонси Сити - Бърнли, мач от английската Висша лига, запис
Пълна програма
  • 22:55
    Американско чудовище: Семейна снимка
  • 23:50
    Сродни души или духове?: Сенки
Пълна програма
  • 22:00
    "Карамел" - предаване за красиви жени и интересни мъже
Пълна програма
  • 23:30
    Хайде за риба, Бльомхоф 3. част
Пълна програма
  • 23:20
    "Игра на тронове VІІ, 1 еп.", фентъзи - драма, САЩ, 2017; реж. Джеръми Подесуа, с Питър Динклидж, Емилия Кларк, Лина Хийди, Николай Костер-Валдау, Софи Търнър, Кит Харингтън, [18+]
Пълна програма
  • 23:30
    "Тенекиена звезда I, 3 еп.", криминална драма, Великобритания, 2017; реж. Алис Троутън, с Тим Рот, Кристина Хендрикс, Кевин Ханчард, Абигейл Лори, Кристофър Хейърдал, [15+]
Пълна програма
  • 23:30
    Ready-to-Wear
  • 23:45
    Photographers
Пълна програма
  • 23:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
Пълна програма
  • 23:00
    Футбол: Барса ТВ
Пълна програма
  • 22:30
    Голф: Европейски тур
Пълна програма
  • 23:30
    Bubble Guppies
  • 23:50
    Team Umizoomi
Пълна програма
  • 22:10
    Различни светове
Пълна програма
  • 23:20
    Cars 'n' Stripes
  • 23:50
    Изпитатели
Пълна програма
  • 23:30
    Блудници, сезон 1, еп. 2, Великобритания, САЩ, политически, 2017
Пълна програма

Сериали

EPIC Drama 23:40
Обрат: Шпионите на Вашингтон, сезон 2, еп. 7, САЩ, военен, 2015
RTR 23:40
Сериал: "Следствени тайни"
AXN 23:45
Ханибал; сезон 1, епизод 8, драма, трилър, САЩ, 2012
AXN White 23:50
Медиум; сезон 1, епизод 9, криминален, драма, САЩ, 2005
Viasat History 23:50
Втората световна война: цената на империята, сезон 1, еп. 10

Всички предавания

Спорт

BNT HD 23:50
Зимни олимпийски игри: Олимпийски върхове студийна програма
Diema Sport 2 23:50
Студио "Купа на Футболната асоциация", директно

Всички предавания

Филми

AXN 23:45
Ханибал; сезон 1, епизод 8, драма, трилър, САЩ, 2012
bTV Cinema 23:45
"Смело сърце" - драма, исторически (САЩ, 1995), режисьор - Мел Гибсън, актьори - Мел Гибсън, Софи Марсо, Патрик Макгуън, Катрин Маккормас, Брендън Глийсън, Ангъс Макфейдън, Алън Армстронг, Йън Банън, Брайън Кокс и др.
AXN White 23:50
Медиум; сезон 1, епизод 9, криминален, драма, САЩ, 2005
MGM 23:50
"Смъртоносна комбинация" - екшън / трилър с Лиса Боне, Майкъл Медсън.

Всички предавания

Рио-2016

BNT HD 23:50
Зимни олимпийски игри: Олимпийски върхове студийна програма

Всички предавания

Peyongchang-2018

BNT HD 23:50
Зимни олимпийски игри: Олимпийски върхове студийна програма

Всички предавания



{START_COUNTER}