ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 18:00
    Животът е вкусен
  • 19:00
    Олимпийски върхове студийна програма
  • 19:50
    Лека нощ, деца!
  • 20:00
    По света и у нас
Пълна програма
  • 18:00
    "Карбовски: Втори план" - документална поредица с водещ Мартин Карбовски
  • 19:00
    bTV Новините - централна емисия
  • 19:30
    bTV Репортерите - поредица за журналистически филми и разследвания
  • 20:00
    "Троя" - екшън, приключенски, романтичен (САЩ, 2004), режисьор - Волфганг Питърсън, актьори -  Брад Пит, Ерик Бана, Орландо Блум, Питър О`Тул, Джули Кристи, Шон Бийн, Брендън Глийсън, Сафрън Бъроус и др.
Пълна програма
  • 18:00
    "Ничия земя" - предаване
  • 19:00
    Новините на NOVA - централна емисия
  • 19:30
    НАЦИОНАЛНА ЛОТАРИЯ
  • 20:00
    "Антмен" (премиера) - с уч. на Пол Руд, Майкъл Дъглас, Еванджелин Лили, Антъни Маки, Майкъл Пеня, Кори Стол и др.
Пълна програма
  • 18:30
    Новините ON AIR
  • 19:00
    Опорни хора - изповедите на значимите за обществото пред Ганиела Ангелова
  • 19:50
    Мамчета - комедиен сериал
  • 20:15
    Как станах руснак - комедиен сериал
Пълна програма
  • 18:30
    Бизнес среща с Таня Кръстева - най-интересното от седмицата
  • 19:00
    Светът е бизнес с Николай Кръстев - най-интересното от седмицата
  • 19:30
    Update - предаване за високите технологии с водещ Бойчо Попов/Елена Кирилова
  • 20:00
    Клуб Investor с Ивайло Лаков
Пълна програма
  • 18:15
    Красавицата и Звяра; сезон 4, епизод 11, драма, ужаси, САЩ, 2016
  • 19:10
    Красавицата и Звяра; сезон 4, епизод 12, драма, ужаси, САЩ, 2016
  • 20:10
    Ченгета новобранци; сезон 2, епизод 1, криминален, драма, Канада, 2011
  • 21:05
    Ченгета новобранци; сезон 2, епизод 2, криминален, драма, Канада, 2011
Пълна програма
  • 18:20
    Най-дивите острови: Япония: Островите на крайностите
  • 19:15
    Най-дивите острови: Островите в Амазонка: Плуващите гори
  • 20:10
    Най-дивите острови: Остров Ванкувър: Реките на живота
  • 21:05
    Най-дивите острови: Филипини: Мистериозните острови
Пълна програма
  • 18:10
    АТАКА в действие
  • 19:00
    Новини
  • 19:10
    "Холивудски знаменитости: Никол Кидман" - документална поредица
  • 19:30
    Публицистично предаване на телевизия RT
Пълна програма
  • 18:50
    Новини
  • 19:00
    Спортен преглед
  • 21:00
    Новини
  • 21:15
    "Конезавод Хохщетен: Завещанието" - семейна сага, Австрия, 2017
Пълна програма
  • 18:15
    Hit Mix
  • 20:00
    Balkan Party
Пълна програма
  • 18:40
    София в един снимачен век Нощна София /6 епизод/
  • 19:00
    Часът на зрителите
  • 19:30
    България новини
  • 20:00
    Великите дебатьори игрален филм /САЩ, 2007 г./, режисьор Дензъл Уошингтън, в ролите: Дензъл Уошингтън, Форест Уитикър, Нейт Паркър и др.
Пълна програма
  • 18:30
    Баскетбол /жени/: България - Холандия квалификация за Европейско първенство - пряко предаване от зала "Универсиада"
  • 20:30
    Бартер игрален филм /България, 2015 г./, режисьор Атанас Киряков, в ролите: Филип Аврамов, Татяна Лолова, Михаил Мутафов, Койна Русева, Калин Вельов, Владимир Пенев, Мартина Вачкова и др.
  • 22:10
    40 години на сцена - юбилеен концерт на Силвия Кацарова
  • 23:35
    По света и у нас
Пълна програма
  • 18:56
    Tom and Jerry Tales
  • 19:03
    Tom and Jerry Tales
  • 19:15
    Tom and Jerry Tales
  • 19:21
    Tom and Jerry Tales
Пълна програма
  • 18:45
    "Самоличността на Борн" -  екшън, драма, трилър (САЩ, Германия, Чехия  2002), режисьор - Дъг Лаймън, актьори - Мат Деймън, Франка Потенте, Крис Купър, Клайв Оуен, Джулия Стайлс и др.
  • 21:00
    bTV Новините - централна емисия
  • 21:45
    bTV Репортерите - предаване за журналистически филми и разследвания
  • 22:00
    "Планетата на маймуните" - екшън, фантастика,приключенски (САЩ, 2001), режисьор - Тим Бъртън, актьори - Марк Уолбърг, Тим Рот, Хелена Бонъм Картър, Майкъл Кларк Дънкън, Пол Джиамати, Естела Уорън, Крис Кристофърсън и др.
Пълна програма
  • 13:30
    "На всяка цена" - криминален, драма (САЩ, 2016), режисьор - Дейвид Макензи, актьори -  Дейл Дики, Бен Фостър, Крис Пейн, Джеф Бриджис, Уилям Стерчи, Бък тейлър и др.
  • 19:15
    "Гравитация" - фантастика, трилър (САЩ, 2013), режисьор - Алфонсо Куарон, актьори - Сандра Бълок, Джордж Клуни, Ед Харис и др.
  • 21:00
    Месец на Оскарите: "Генезис" - екшън,трилър,фантастика  (САЩ, Великобритания, 2010), режисьор - Кристофър Нолан, актьори - Леонардо Ди Каприо,Марион Котияр, Джоузеф Гордън-Левит, Кен Уатанабе, Елън Пейдж,Майкъл Кейн, Килиън Мърфи, Том Беринджър, Лукас Хаа
Пълна програма
  • 18:30
    "Двама мъже и половина" - комедиен сериал
  • 19:30
    "По средата" - сериал
  • 20:30
    Премиера: "Коледата невъзможна 2" - комедия, семеен (САЩ, 2014), режисьор - Алекс Зам, актьори - Лари Дъ Кейбъл Гай, Брайън Степанек, Антъни Карели, Кенеди Клемънтс, Кърстен Робек и др.
  • 22:30
    "Мутра по заместване" - сериал, с.2
Пълна програма
  • 18:00
    "Оттук до небесата" - минисериал (Германия, част 1)
  • 20:00
    "Папараци" - телевизионен таблоид
  • 21:00
    "Твоят мой живот" - сериал, с.1
  • 22:30
    Премиера: "Друговремец" - сериал, с.3, еп.11
Пълна програма
  • 18:35
    Дракони: Отвъд хоризонта
  • 19:00
    Скуби-Ду и братята Бу
  • 20:25
    Бен 10
  • 20:35
    Бен 10
Пълна програма
  • 17:35
    "Маслиновото дръвче (2016)", драма, Испания, 2016; реж. Исиар Боляин, с Анна Кастило, Хавиер Гутиерес, Пеп Амброс, Мануел Кукала, Мигел Анхел Аладрен, [12+]
  • 19:15
    "Учителят по цигулка", музикална драма, Бразилия, 2015; реж. Серджо Машадо, с Лазаро Рамос, Кайке Де Жесус, Елзио Виейра, Сандра Корвелони, Фернанда Де Фрейтас, [12+]
  • 21:00
    "Ответен удар V, 2 еп.", криминален екшън, САЩ, 2017; реж. Майкъл Дж. Басет, с Уорън Браун, Даниел МакФърсън, Роксан МакКий, Алин Сумаруота, Кори Джонсън, [18+]
  • 21:50
    "Ченгето от Бевърли Хилс 2", екшън - комедия, САЩ, 1987; реж. Тони Скот, с Еди Мърфи, Джъдж Рейнхолд, Рони Кокс, Джон Аштън, Брижит Нилсен, [15+]
Пълна програма
  • 17:45
    "През Бруклинския мост", комедия, САЩ, 1984; реж. Менахем Голан, с Елиът Гулд, Марго Хемингуей, Сид Сизър, Каръл Кейн, Бърт Йънг, [12+]
  • 19:30
    "Тигър и Дракон", приключенски екшън, Китай, 2000; реж. Анг Лий , с Юн-Фат Чоу, Мишел Йох, Зии Джанг, Чън Чанг, Пей-Пей Ченг, [12+]
  • 21:30
    "Центърът на моята вселена", драма, Германия, 2016; реж. Якоб М. Ерва, с Луис Хофман, Забине Тимотео, Яник Шюман, Ада Филине Щапенебек, Инка Фрийдрих, [15+]
  • 23:30
    "Пътуване с татко", комедийна драма, Германия, 2016; реж. Анка Мируна Лазареску, с Мануел Клайн, Зузане Борман, Овидиу Шумахер, Александру Маргинеану, Разван Енчиу, [12+]
Пълна програма
  • 18:15
    Marketplace Africa
  • 19:00
    World Sport
  • 19:30
    MainSail
  • 20:00
    CNN Newsroom
Пълна програма
  • 17:00
    "Стая 309" (премиера) - сериал, 3 епизода
  • 20:00
    "Ледено сърце" - романтичен филм с уч. на Карин Тице, Филип Бренинкмайер, Маркус Кнюфкен и др.
  • 22:00
    "Джентълмените не мамят" - романтичен филм с уч. на Фридрих фон Тюн, Хорст Науман, Луизе Баар, Даниела Циглер, Ян Хартман и др., /п/
Пълна програма
  • 17:40
    "Робокоп" - екшън с уч. на с уч. на Джоел Кинаман, Гари Олдман, Майкъл Кийтън, Аби Корниш, Самюъл Джаксън, Джаки Ърл Хейли, Майкъл К. Уилямс и др.
  • 20:00
    "Роки Балбоа" - екшън с уч. на Силвестър Сталоун, Бърт Янг, Антонио Тарвър, Майло Вентимиля, Тони Бъртън, Майк Тайсън и др.
  • 22:10
    "Последен изход" - сериал
  • 23:10
    Професионална борба: "Първична сила"
Пълна програма
  • 18:00
    Австралийски железници: Епизод 2
  • 19:00
    Мега влакове: Австралия - влакът за захарно цвекло
  • 20:00
    Да продадеш колата си: Най-доброто от "Да продадеш колата си"
  • 21:00
    Австралийски железници: Епизод 2
Пълна програма
  • 18:40
    Ловци на митове: Водни ски с мотоциклет
  • 19:30
    Стани богат изобретател: На изчезване
  • 20:20
    Мегалетище на ретген: Летището никога не спи
  • 21:10
    Тайни под земята: Скритият калифорнийски апокалипсис
Пълна програма
  • 17:30
    Цар Лъв 2: Гордостта на Симба
  • 19:00
    БИЗААРДВАРК
  • 19:30
    Клонинги в мазето: Бионичен остров
  • 20:00
    Домът на Рейвън
Пълна програма
  • 18:50
    "Въпросите на Мили"
  • 19:00
    "Въпросите на Мили"
  • 19:05
    "Въпросите на Мили"
  • 19:15
    "Въпросите на Мили"
Пълна програма
  • 18:45
    Трансформъри: Роботи-спасители - анимационен сериал
  • 19:30
    Покемон - анимационен сериал
  • 20:00
    Кученце в джобче - сериал
  • 20:30
    Бакуган - анимационен сериал
Пълна програма
  • 18:20
    Диви сърца - 27 еп. - Сериал
  • 19:00
    Диви сърца - 28 еп. - Сериал
  • 20:00
    Премълчани истини - с Минчо Христов
  • 21:00
    При Жорж - музика, изкуство, култура - с Жорж Ганчев
Пълна програма
  • 18:00
    Олимпийски игри: Ски скокове, състезание на малка шанца (мъже)
  • 19:00
    Олимпийски игри: Екстремни ски, обзор на деня
  • 19:30
    Олимпийски игри: Хокей на лед, обзор на деня
  • 20:00
    Олимпийски игри: Северни ски, обзор на деня
Пълна програма
  • 17:30
    Олимпийски игри: Фигурно пързаляне, кратка програма, отборно състезание (спортни двойки)
  • 19:00
    Олимпийски игри: Церемония по откриването на XXIII Зимни олимпийски игри в Пьончан
  • 20:30
    Олимпийски игри: Фрийстайл ски, ски бабуни, квалификация (жени)
  • 21:00
    Футбол: Бундеслига, преди кръга
Пълна програма
  • 18:50
    Крале на боклука, сезон 1, еп. 4
  • 19:45
    Селекцията, сезон 1, еп. 3
  • 20:30
    Селекцията, сезон 1, еп. 4
  • 21:15
    Ловът в Аляска, сезон 1, еп. 4
Пълна програма
  • 18:55
    Pro Bull Riders
  • 19:50
    Pro Bull Riders
  • 20:45
    Ama Motocross Series Highlights
  • 21:40
    Mantracker Season 4
Пълна програма
  • 15:00
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 19:00
    Без етикет /лайфстайл предаване на ФЕН ТВ, премиера/
  • 19:15
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 20:00
    ЗОНА ЗА ПОЗДРАВИ - LIVE /телевизионно шоу за поздрави - на живо/
Пълна програма
  • 18:30
    Строежи за милион долара
  • 19:00
    Ловци на замъци
  • 19:30
    Ловци на острови
  • 20:00
    Ловци на острови
Пълна програма
  • 18:00
    Анатомията на Грей - четиринадесети сезон, еп. 5
  • 19:00
    Нотинг Хил - игрален филм
  • 21:30
    Войната вкъщи - първи сезон, еп. 8
  • 22:00
    Войната вкъщи - първи сезон, еп. 9
Пълна програма
  • 18:10
    Отец Браун - втори сезон, еп. 4
  • 19:15
    Лас Вегас - първи сезон, еп. 5
  • 20:05
    Лас Вегас - първи сезон, еп. 6
  • 21:00
    Роко Скиавоне - първи сезон, еп. 2
Пълна програма
  • 17:55
    "Мъчителни бележки", комедийна драма, САЩ, 2016; реж. Аманда Шарп, с Рей Лиота, Роуз Лесли, Джина Родригес, Кармен Тонри, Джъстин Барта, [12+]
  • 19:35
    "Играта на играчките", анимация, САЩ, 1995; реж. Джон Ласитър, [0+]
  • 21:00
    "Бебчо", комедия, Франция, 2017; реж. Фредерик Форестие, с Изабел Нанти, Пиер-Франсоа Мартин-Лавал, Томас Соливерес, Манон Валентин, Лесли Медина, [12+]
  • 22:40
    "Трансформърс: Последният рицар", екшън - фентъзи, САЩ, 2017; реж. Майкъл Бай, с Марк Уолбърг, Антъни Хопкинс, Джош Дъмел, Лора Хадок, Стенли Тучи, [12+]
Пълна програма
  • 18:00
    Рим: империя без предел, сезон 1, еп. 3
  • 19:00
    Историята на Египет, сезон 1, еп. 1
  • 20:05
    Ева Браун: Живот и смърт с фюрера, сезон 1, еп. 1
  • 21:00
    Ева Браун: Живот и смърт с фюрера, сезон 1, еп. 2
Пълна програма
  • 18:35
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Откаченият оценител
  • 19:05
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Оле!/Гинекология
  • 19:30
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Пукане, ключалки и търгове
  • 20:00
    Камиони по леда: Двойна беда
Пълна програма
  • 18:00
    Риболовен филм - тв поредица
  • 19:00
    В кухнята на баба - тв поредица, 12 еп.
  • 19:30
    Риболовни страсти - тв поредица
  • 20:30
    Дестинация България
Пълна програма
  • 18:50
    "Чъгингтън - състезания за значки"
  • 19:00
    "Строителят Боб"
  • 19:20
    "Пингу"
  • 19:35
    "Томас и приятели"
Пълна програма
  • 17:00
    "Офанзива" с Любо Огнянов
  • 19:00
    НОВИНИ
  • 19:30
    "Интервю" с Наделина Анева
  • 20:00
    "Спорт в обектива"
Пълна програма
  • 18:45
    Ултра хип-хоп
  • 20:00
    Топкласация
  • 21:00
    JDM
  • 21:15
    Тюбс
Пълна програма
  • 18:15
    "Дръж се човешки" - комедия с Хауи Мандел, Клорис Лийчман, Ейми Стийл, Кристофър Лойд.
  • 19:40
    "Извинете, че дишам" - комедия с Том Пелфри, Кристофър Лойд.
  • 21:25
    "Омайни лъжи" - комедия / романтичен с Трийт Уилямс, Джоана Пакула, Джулиан Филипс, Лаура Мански.
  • 23:00
    "Проглеждане" - драма / романтичен с Вал Килмър, Мира Сорвино, Кели Макгилис, Стивън Уебър, Брус Дейвисън.
Пълна програма
  • 17:30
    SUPER FORMULA 2017
  • 19:30
    NZ JETSPRINTS
  • 20:00
    NZ V8 UTES CHAMPIONSHIP
  • 21:00
    NZ JETSPRINTS
Пълна програма
  • 18:30
    Тийн къщурки - реалити шоу
  • 19:00
    Тийн къщурки - реалити шоу
  • 19:30
    Тийн къщурки - реалити шоу
  • 20:00
    Класация Евро Топ
Пълна програма
  • 18:00
    Craig David's Party Anthems!
  • 19:30
    Beyonce: Hitlist
  • 20:00
    Totally Uninterrupted Hot RN Hits!
  • 23:00
    Green Day: The Ride
Пълна програма
  • 17:40
    Saturday Night Rocks!
Пълна програма
  • 18:40
    Животинският инстинкт на Крис Хъмфри, сезон 1, еп. 2
  • 19:10
    Великото преселение, сезон 1, еп. 2
  • 20:00
    В прегръдка с дивите животни, сезон 1, еп. 2
  • 20:50
    Дивото Борнео, сезон 1, еп. 7
Пълна програма
  • 18:00
    Панорама на Световното наследство, еп. 1
  • 19:00
    Американски трезор, еп. 1
  • 20:00
    11-ти септември и Американската мечта, еп. 1
  • 21:00
    Бунт: Заветът на Нат Търнър, еп. 1
Пълна програма
  • 18:50
    Райски острови, еп. 2
  • 19:45
    Ловците на Африка, еп. 1
  • 20:40
    Зимна приказка, еп. 1
  • 21:40
    Невероятният д-р Пол - четвърти сезон, еп. 20
Пълна програма
  • 18:00
    Футбол: Тулуза - Пари Сен Жермен, мач от френската Лига 1, директно
  • 20:00
    Футбол: Шефилд Юнайтед - Лийдс Юнайтед, мач от Чемпиъншип, запис, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 22:00
    Футбол: Бристъл Сити - Съндърланд, мач от Чемпиъншип, запис
  • 23:45
    Футбол: Тулуза - Пари Сен Жермен, мач от френската Лига 1, повторение
Пълна програма
  • 18:55
    "Днес вечерта"
  • 20:00
    "Време"
  • 20:20
    "Днес вечерта".
  • 21:50
    Премиера. Филм "Студено танго"
Пълна програма
  • 18:05
    "Show Time" - музикална програма
  • 19:00
    "Картини от Света" - музикална импресия
  • 19:05
    "Промо" - новите хитове
  • 20:00
    "Звездите празнуват" - музикална програма
Пълна програма
  • 18:30
    "Добра среща " - музика по избор на зрителите
  • 20:30
    "Бащино огнище" - предаване за традициите
  • 21:00
    "Гласове от България" - музикална програма
  • 21:30
    "Поздрав от България" - избрана фолклорна програма
Пълна програма
  • 17:05
    "Show Time" - музикална програма
  • 19:00
    "Картини от Света" - музикална импресия
  • 19:05
    "От А до Я" - рецитали
  • 19:30
    "Златен хит" - музикална рубрика
Пълна програма
  • 18:00
    "Тафф" - булеварден журнал
  • 19:00
    Новини
  • 19:10
    "Теория за големия взрив" - сериал
  • 19:40
    "Младият Шелдън" - комедиен сериал
Пълна програма
  • 18:00
    УЕФА Шампионска лига: 
  • 20:00
    УЕФА Шампионска лига - магазинно предаване
  • 20:30
    УЕФА Лига Европа - магазинно предаване
  • 21:00
    Жилет световен спорт
Пълна програма
  • 18:45
    "Най-доброто от… Най-бързите шоу класации" - шоу
  • 19:45
    Новини
  • 20:05
    "Експлозивно - уикенд" - журнал
  • 21:15
    "Германия търси суперзвездата" - музикално кастинг шоу
Пълна програма
  • 16:00
    "Утрото на Русия"
  • 21:00
    Вести
  • 21:35
    Вести-Москва
  • 21:50
    "За най-важното"
Пълна програма
  • 18:00
    "Цената на победата"
  • 19:00
    Документален екран
  • 20:00
    "Израел през седмицата"
  • 21:00
    Игрален филм
Пълна програма
  • 18:00
    "Патрулна обиколка: Специалистите" - репортаж
  • 20:00
    "Без граници: Да открием света" - туристически журнал
  • 20:55
    Новини
  • 21:15
    "Пърси Джаксън и похитителят на мълнии" - фентъзи / екшън филм, САЩ, 2010
Пълна програма
  • 18:00
    "Паралакс" - публицистично предаване /на живо/
  • 19:30
    Новини - централна информационна емисия на ТВ "СКАТ" /на живо/
  • 19:50
    "От българско, по- българско" с Галя Асенова /на живо/
  • 22:30
    Новини. Прогноза за времето /повторение/
Пълна програма
  • 16:30
    Футболна сутрин: коледно издание
  • 19:30
    Висшата лига в аванс
  • 20:00
    Бокс
Пълна програма
  • 18:45
    Die Tom und Jerry Show
  • 19:15
    Inspector Gadget
  • 19:45
    Woozle Goozle und die Weltentdecker
  • 20:15
    ALVINNN!!! und die Chipmunks
Пълна програма
  • 17:05
    Безценна перла - ТВ сериал - 35 и 36 епизод
  • 19:00
    Час пик - предаване на Телемедиа
  • 19:20
    Тайни и лъжи - драма, Великобритания, 1996, режисьор Майк Лий, с Тимъти Спол, Бренда Блетин, Филис Логан
  • 22:00
    Час пик - предаване на Телемедиа
Пълна програма
  • 18:25
    Deja Voice
  • 19:00
    Closeup
  • 20:00
    We Love Music
  • 22:00
    Voice Party
Пълна програма
  • 18:00
    Кралят на тортите: Фамилия, риболов и семейна история
  • 19:00
    Как да украсиш торта: Епизод 2
  • 19:30
    Как да украсиш торта: Епизод 3
  • 20:00
    Легендарните братя пекари: Ексмут
Пълна програма
  • 18:30
    Професия турист
  • 19:00
    Средиземноморският изумруд - Сардиния
  • 19:30
    Турция - Малко познатата
  • 20:00
    10 интересни факта от българската история, част 3
Пълна програма
  • 18:00
    Раят на храните
  • 19:00
    Човекът срещу храната с Кейси Уеб
  • 19:30
    Човекът срещу храната с Кейси Уеб
  • 20:00
    Оли Смит - по следите на бирата
Пълна програма
  • 18:00
    Раят на храните
  • 19:00
    Човекът срещу храната с Кейси Уеб
  • 19:30
    Човекът срещу храната с Кейси Уеб
  • 20:00
    Оли Смит - по следите на бирата
Пълна програма
  • 17:45
    Мария Антоанета, САЩ, 2006
  • 19:45
    Есен в Ню Йорк, САЩ, драма/романтичен, 2000
  • 21:30
    Кейт и Леополд, САЩ, комедия/романтичен, 2001
  • 23:25
    Ананас Експрес, САЩ, екшън/комедия/криминален/трилър, 2008
Пълна програма
  • 18:30
    Новини
  • 19:00
    Новини
  • 19:30
    Новини
  • 20:00
    Новини
Пълна програма
  • 18:30
    Френска кухня с Рейчъл Ку - кулинарно предаване, еп. 3
  • 19:00
    Сладката Софи Дал - кулинарно предаване, еп. 3
  • 19:35
    Сладката Софи Дал - кулинарно предаване, еп. 4
  • 20:00
    Рокери лакомници: Вкуснотии с пиле и яйце - кулинарно предаване, еп. 3
Пълна програма
  • 18:00
    Най-добрите песни за Св. Валентин: Топ 50
  • 23:00
    Тотално поп парти
Пълна програма
  • 18:00
    Без гребло - Приключенски, Комедия, Мистерия, 2004, Режисьор: Стивън Брил, В ролите: Матю Прайс, Декс Шепърд, Матю Лилард, Сет Грийн, Бони Съмървил 
  • 20:00
    Без гребло 2 - Приключенски Комедия, Режисьор: Елори Елкейен, В ролите: Елън Албертини Доу, Робърт Бланч, Мадисън Бонтемпо, Уил Къди, Оливър Джеймс, Мадисън Райли, Кристофър Търнър
  • 22:00
    Апокалипто - Екшън, Драма, Приключенски, 2006, Режисьор: Мел Гибсън, В ролите: Джерардо Терасена, Раул Трухио, Далия Хернандес
Пълна програма
  • 13:55
    "Кралица на пазаруването" - доку-поредица
  • 19:00
    "Куче - котка - мишка" - журнал за домашни любимци
  • 20:10
    "Треньори на коне" - доку-поредица
  • 21:15
    "Последният самурай" - приключенски филм / драма, САЩ, 2003
Пълна програма
  • 18:30
    "Футболни герои"
  • 19:00
    Ретро музика
  • 19:30
    "Пътуване във времето" - документален филм, САЩ, режисьор и сценарист - Терънс Малик
  • 21:00
    Екология
Пълна програма
  • 18:35
    Касъл - четвърти сезон, еп. 23
  • 19:30
    Остатъците от деня - игрален филм
  • 22:10
    "Досиетата Х" - сериал, еп. 5
  • 23:05
    Убийството на Джани Версаче: Американска криминална история - първи сезон, еп. 3
Пълна програма
  • 17:00
    Weekend Warm Up!
  • 20:00
    Club Bangers!
Пълна програма
  • 18:55
    FASHION WEEK
  • 19:00
    FASHION FILMS
  • 19:25
    F-PEOPLE
  • 19:30
    FASHION FILMS
Пълна програма
  • 18:00
    Pop Superstars
  • 19:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 19:40
    MTV's Party Hits!
Пълна програма
  • 18:40
    "Полицайките от Синсинати" - 3 еп.
  • 19:30
    "Спешни случаи" - 5 и 6 еп.
  • 20:20
    "В бойна готовност" - 5 еп.
  • 21:10
    "Кошмарни съседи" - 508 еп.
Пълна програма
  • 18:30
    Централна емисия Новини
  • 19:15
    "Ексклузивно" - публицистика
  • 20:00
    Новини
  • 20:20
    Спорт
Пълна програма
  • 18:30
    Водоемы России. Рыбинское водохранилище
  • 19:00
    Рыболовные путешествия
  • 20:00
    Поплавочный практикум
  • 20:30
    Подводная охота
Пълна програма
  • 18:00
    "София - Ден и Нощ" - риалити сериал, 2 епизода, /п/
  • 20:00
    "От местопрестъплението" - сериал, сезон 8
  • 21:00
    "Красавицата и Звяра" - анимационен филм
  • 22:50
    "От местопрестъплението" - сериал, сезон 8, /п/
Пълна програма
  • 18:15
    Through the Wormhole with Morgan Freeman: Is the Universe Alive?
  • 19:00
    Through the Wormhole with Morgan Freeman: What Makes Us Who We Are?
  • 19:45
    Through the Wormhole with Morgan Freeman: What Is Nothing?
  • 20:30
    Through the Wormhole with Morgan Freeman: Can We Resurrect the Dead?
Пълна програма
  • 18:30
    Трапезата на Сиба
  • 19:00
    Анна Олсън: Сладкарски изделия
  • 19:30
    Анна Олсън: Сладкарски изделия
  • 20:00
    Човек, огън, храна
Пълна програма
  • 18:40
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 19:10
    Костенурките Нинджа
  • 19:40
    Рок училище
  • 20:05
    Опасният Хенри
Пълна програма
  • 18:00
    Олимпийски игри: Ски скокове, състезание на малка шанца (мъже)
  • 19:00
    Олимпийски игри: Екстремни ски, обзор на деня
  • 19:30
    Олимпийски игри: Хокей на лед, обзор на деня
  • 20:00
    Олимпийски игри: Северни ски, обзор на деня
Пълна програма
  • 17:55
    "Мъчителни бележки", комедийна драма, САЩ, 2016; реж. Аманда Шарп, с Рей Лиота, Роуз Лесли, Джина Родригес, Кармен Тонри, Джъстин Барта, [12+]
  • 19:35
    "Играта на играчките", анимация, САЩ, 1995; реж. Джон Ласитър, [0+]
  • 21:00
    "Бебчо", комедия, Франция, 2017; реж. Фредерик Форестие, с Изабел Нанти, Пиер-Франсоа Мартин-Лавал, Томас Соливерес, Манон Валентин, Лесли Медина, [12+]
  • 22:40
    "Трансформърс: Последният рицар", екшън - фентъзи, САЩ, 2017; реж. Майкъл Бай, с Марк Уолбърг, Антъни Хопкинс, Джош Дъмел, Лора Хадок, Стенли Тучи, [12+]
Пълна програма
  • 18:35
    Sofia The First
  • 19:00
    Sofia the First
  • 19:25
    Vampirina
  • 19:55
    PJ Masks
Пълна програма
  • 18:40
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 19:10
    Костенурките Нинджа
  • 19:40
    Рок училище
  • 20:05
    Опасният Хенри
Пълна програма
  • 18:20
    The Perfect Murder: Murder By The Book
  • 19:15
    Reasonable Doubt: Flesh And Blood
  • 20:10
    Married With Secrets: The Man with Two Faces
  • 21:05
    Evil Stepmothers: Blinded From The Truth
Пълна програма
  • 18:46
    Rising Star: Sam Oldham
  • 19:10
    Top: Tropical Rhythm Fans
  • 19:40
    Top: Love Match
  • 20:05
    Star Rated: Luckiest in Love
Пълна програма
  • 18:55
    Ducks Unlimited
  • 19:20
    Elite Tactical Unit
  • 20:10
    Elite Tactical Unit
  • 21:00
    Uncharted
Пълна програма
  • 18:35
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Откаченият оценител
  • 19:05
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Оле!/Гинекология
  • 19:30
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Пукане, ключалки и търгове
  • 20:00
    Камиони по леда: Двойна беда
Пълна програма
  • 18:00
    Американски трезор, еп. 1
  • 19:00
    11-ти септември и Американската мечта, еп. 1
  • 20:00
    Бунт: Заветът на Нат Търнър, еп. 1
  • 21:00
    Бунтовете в Лос Анджелис '92, еп. 1
Пълна програма
  • 18:00
    "Карбовски: Втори план" - документална поредица с водещ Мартин Карбовски
  • 19:00
    bTV Новините - централна емисия
  • 19:30
    bTV Репортерите - поредица за журналистически филми и разследвания
  • 20:00
    "Троя" - екшън, приключенски, романтичен (САЩ, 2004), режисьор - Волфганг Питърсън, актьори -  Брад Пит, Ерик Бана, Орландо Блум, Питър О`Тул, Джули Кристи, Шон Бийн, Брендън Глийсън, Сафрън Бъроус и др.
Пълна програма
  • 18:20
    Конан; сезон 1, епизод 11, приключенски, научна фантастика, САЩ, 1997
  • 19:20
    Конан; сезон 1, епизод 12, приключенски, научна фантастика, САЩ, 1997
  • 20:20
    Тоталкар; сезон 2, епизод 7, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2016
  • 20:55
    Тоталкар; сезон 2, епизод 8, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2016
Пълна програма
  • 18:30
    Списъкът с клиенти; сезон 2, епизод 8, драма, САЩ, 2013
  • 19:30
    Отмъщението; сезон 1, епизод 18, драма, мистерия, Турция, 2013
  • 20:40
    Отмъщението; сезон 1, епизод 19, драма, мистерия, Турция, 2013
  • 21:45
    Отмъщението; сезон 1, епизод 20, драма, мистерия, Турция, 2013
Пълна програма
  • 18:00
    Разтърсващи престъпления: Ан Магайър
  • 19:00
    На живо: Полицейски патрул: Епизод 6
  • 19:30
    На живо: Полицейски патрул: Епизод 7
  • 20:00
    На живо: Полицейски патрул: Епизод 8
Пълна програма
  • 17:55
    Критична точкa
  • 20:15
    Смъртоносен изстрел
  • 22:10
    Икар
Пълна програма
  • 05:10
    Сквозной эфир
Пълна програма
  • 18:50
    "Гложенският манастир" - документален филм
  • 19:30
    "Новини" - информационна емисия на ТВ"СКАТ"
  • 19:50
    "Другата история" - предаване за българската памет
  • 20:00
    "Фолклорна дъга": МФФ Бургас 2009 - Гала-концерт /2 част
Пълна програма
  • 17:05
    Привет, Андрей!
  • 19:00
    Вести в субботу
  • 20:00
    Мать за сына. Х/Ф
  • 23:30
    Романтика романса
Пълна програма
  • 18:40
    Lip Sync Battle
  • 19:05
    Stand Up and More
  • 19:30
    Punk'd
  • 20:00
    Punk'd
Пълна програма
  • 18:55
    Hayden Sucks Dick For Ride Home (18+)
  • 19:17
    Four Cocks Mean Four Times the Fun (18+)
  • 19:43
    Rump Rompers (18+)
  • 20:04
    Fill'er Up! (18+)
Пълна програма
  • 16:00
    Пряко: Тенис: Open Sud de France, Монпелие - полуфинали (2018 ATP WORLD TOUR 250)
  • 20:00
    Пряко: Тенис: Ecuador Open, Кито - полуфинали (2018 ATP WORLD TOUR 250)
Пълна програма
  • 18:30
    Баскетбол: България - Холандия - квалификация за европейско първенство /жени/ пряко предаване от з. "Универсиада"
  • 20:30
    Олимпийска история: Евгения Раданова - единствената българка с три медала от Зимни олимпийски игри Шорттрек, запис на стартовете на 500 м и 1500 м от Солт Лейк сити 2002 и на 500 м от Торино 2006
  • 21:30
    Арена ПЬОНГЧАНГ 2018 обзорно предаване
  • 22:00
    Извън играта
Пълна програма
  • 18:50
    Агротема
  • 19:00
    Акценти
  • 19:10
    Прогноза за времето и агропрогноза
  • 19:15
    Борсова информация
Пълна програма
  • 18:00
    DRAGON HOUSE, THE
  • 19:00
    KARMA TREKKER - COSTA RICA
  • 20:00
    I HAVE SEEN THE EARTH CHANGE: NETHERLANDS: A COUNTRY BENEATH THE SEA
  • 21:00
    SMALL CAMS, BIG BEASTS
Пълна програма
  • 08:45
    Japan Queen Tournament
Пълна програма
  • 18:30
    Icons Of Aloha
  • 19:00
    Transworld's Skate & Create
  • 20:00
    World of X Games 2016
  • 20:30
    World of X Games 2016
Пълна програма
  • 18:10
    Пол О'Грейди: От любов към животните (Series 1): 101 (Episode 1)
  • 19:00
    Забранена история (Series 3): Истинският кивот (Episode 1)
  • 19:50
    Забранена история (Series 3): Хитлер - самоубийство или оцеляване? (Episode 2)
  • 20:40
    Забранена история (Series 3): Мъжът в желязната маска (Episode 3)
Пълна програма
  • 18:30
    Фестивал на зелениката
  • 19:00
    Легендите оживяват - Свежен, с.2 еп. 3
  • 19:30
    Зелен свят - Life at 20
  • 20:00
    10 факта за Средновековна България
Пълна програма
  • 18:35
    Les Dissonances - Beethoven: Violin Concerto
  • 19:20
    Janine Jansen, Daniele Gatti and the Royal Concertgebouw Orchestra : Bruch, Mahler
  • 20:50
    InterMezzo
  • 21:30
    Alcione by Marin Marais at the Opera-Comique
Пълна програма
  • 18:00
    Тенис: Мач от DIEMA XTRA Sofia Open 2018, директно
  • 20:30
    Класика от Първа професионална лига - Черно море - ЦСКА (2016-17), повторение
  • 21:00
    Футбол: Анже - Монако, мач от френската Лига 1, директно
  • 23:00
    Студио: Обзор на деня на DIEMA XTRA Sofia Open 2018, 6-и епизод, директно
Пълна програма
  • 17:15
    Пряко: Футбол: Малага - Атлетико /М/ (Примера Дивисион, сезон 2017/18)
  • 19:15
    Тенис: Open Sud de France, Монпелие - I полуфинал (2018 ATP WORLD TOUR 250 - повторение)
  • 21:45
    Пряко: Футбол: Реал /М/ - Реал /Сосиедад/ (Примера Дивисион, сезон 2017/18)
  • 23:45
    Тенис: Open Sud de France, Монпелие - II полуфинал (2018 ATP WORLD TOUR 250 - повторение)
Пълна програма
  • 18:55
    Студио "Висша лига", директно
  • 19:30
    Футбол: Манчестър Сити - Лестър Сити, мач от английската Висша лига, директно
  • 21:25
    Студио "Висша лига", директно
  • 22:00
    Футбол: Суонси Сити - Бърнли, мач от английската Висша лига, запис
Пълна програма
  • 18:20
    Перфектното убийство: Убийство по учебник
  • 19:15
    Спорни убийства: Плът и кръв
  • 20:10
    Тайните на семейния живот: Мъжът с две лица
  • 21:05
    Зли мащехи: Сляпа за истината
Пълна програма
  • 18:05
    "Хайд Парк", дискусионно предаване със Силвия Великова и Поли Паунова, (п)
  • 20:00
    "PLAYGASM" с Краси Петров, (п)
  • 21:00
    "Шоуто на играчите" вечерно токшоу с Павел и Христо, (п)
  • 22:00
    "Карамел" - предаване за красиви жени и интересни мъже
Пълна програма
  • 18:00
    "Комарджии", драма, САЩ, 1998; реж. Джон Дал, с Мат Деймън, Едуард Нортън, Гретчен Мол, Джон Малкович, Джон Туртуро, [12+]
  • 20:00
    "Трите Хикса: Отново в играта", екшън - трилър, САЩ, 2017; реж. Даниел Джон Карузо Джуниър, с Вин Дизел, Дони Йен, Дипика Падуконе, Крис Ву, Руби Роуз, [12+]
  • 21:45
    "Отклонение", крими - психотрилър, Великобритания, 2016; реж. Кристофър Смит, с Тай Шеридан, Емори Коен, Бел Паули, Стивън Мойър, Джаред Ейбрахамсън, [18+]
  • 23:20
    "Игра на тронове VІІ, 1 еп.", фентъзи - драма, САЩ, 2017; реж. Джеръми Подесуа, с Питър Динклидж, Емилия Кларк, Лина Хийди, Николай Костер-Валдау, Софи Търнър, Кит Харингтън, [18+]
Пълна програма
  • 18:30
    "Фарго І, 3 еп.", криминална драма, САЩ, 2014; реж. Рандъл Айнхорн, с Алисън Толман, Били Боб Торнтън, Колин Ханкс, Мартин Фрийман, [18+]
  • 19:20
    "Фарго І, 4 еп.", криминална драма, САЩ, 2014; реж. Рандъл Айнхорн, с Алисън Толман, Били Боб Торнтън, Колин Ханкс, Мартин Фрийман, [18+]
  • 20:10
    "Британия I, 3 еп.", историческа драма, САЩ, 2017; реж. Кристоф Шрю, Шери Фолксън, Люк Уотсън, Сюзън Тъли, с Дейвид Мориси, Кели Райли, Николай Лий Каас, Лиана Корнел, Зоуи Уанамайкър, [18+]
  • 21:00
    "Глутница ІІ, 5 еп.", криминална драма, Полша, 2017; реж. Кася Адамик, Ян П. Матушински, с Лешек Лихота, Александра Поплавска, Анджей Жилински, Дагмара Бак, Мачей Миколайчик, [12+]
Пълна програма
  • 18:40
    Большой скачок. Лифт на Луну
  • 19:10
    Язь против еды. Выпуск первый
  • 19:40
    Язь против еды. Выпуск второй
  • 20:15
    Битва байкеров в Финиксе. Уважение
Пълна програма
  • 18:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 19:00
    Родопите - песни и багри за живота (образователен филм за арт туризъм и обичаи)
  • 19:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 20:00
    По медобер в Лобош (образователен документален филм)
Пълна програма
  • 16:00
    Автомобилизъм: Nascar Cup Series
  • 20:30
    Студио "Футбол"
  • 20:45
    Футбол: Холандска Ередивизи
  • 22:40
    Студио "Футбол"
Пълна програма
  • 18:00
    ММА: Класика от UFC
  • 19:00
    Хокей на лед: "Удар със стик"
  • 20:00
    Хокей на лед: NHL
  • 22:30
    Голф: Европейски тур
Пълна програма
  • 18:35
    Blaze and the Monster Machines
  • 19:00
    Blaze and the Monster Machines
  • 19:25
    Paw Patrol
  • 19:35
    Dora the Explorer
Пълна програма
  • 18:50
    Надбягвания
  • 19:20
    Репортаж: Движение - техника - сигурност
  • 19:50
    Изпитатели
  • 20:05
    Единичен тест
Пълна програма
  • 17:40
    Ендевър, сезон 2, еп. 3, Великобритания, криминален/мистерия, 2014
  • 19:10
    Обрат: Шпионите на Вашингтон, сезон 2, еп. 3, САЩ, военен, 2015
  • 19:55
    Обрат: Шпионите на Вашингтон, сезон 2, еп. 4, САЩ, военен, 2015
  • 20:35
    Обрат: Шпионите на Вашингтон, сезон 2, еп. 5, САЩ, военен, 2015
Пълна програма

Сериали

AXN Black 19:00
Красавицата и Звяра; сезон 4, епизод 5, драма, ужаси, САЩ, 2016
Fox Life 19:00
Сексът и градът - четвърти сезон, еп. 17
Bulgaria ON AIR 19:00
Жертвата - политически сериал
Film Plus HD 19:00
Футбол: Примера Дивисион - обзор на сезон 2017/2018
AXN 19:05
Елементарно, Уотсън!; сезон 5, епизод 9, криминален, драма, САЩ, 2016

Всички предавания

Спорт

Mtel Sport 1 19:00
Автомобилизъм: Суперкарс 2018
Film Plus HD 19:00
Футбол: Примера Дивисион - обзор на сезон 2017/2018
Diema Sport 19:30
Студио "Формула 1", повторение
Diema Sport 2 19:30
Футбол: Манчестър Юнайтед - Уотфорд, мач от английската Висша лига, повторение
Ring.BG 19:30
УЕФА Шампионска лига, финал: Реал М - Ливърпул

Всички предавания

Филми

AXN Black 19:00
Красавицата и Звяра; сезон 4, епизод 5, драма, ужаси, САЩ, 2016
RTVi 19:00
Документален екран
TVT 19:00
Гражданин на света. Никола Манев (образователен филм за арт туризъм и обичаи)
bTV Action 19:00
"Огън под земята" - екшън, драма, трилър (САЩ, 1997), режисьор - Феликс Енрикес Алкала, актьори - Стивън Сегал, Мардж Хелгенбергер, Стивън Ланг, Брад Хънт, Крис Кристофърсън и др.
bTV Cinema 19:00
"След залеза" - екшън, комедия, криминален (САЩ, 2004), режисьор - Брет Ратнър, актьори - Уди Харелсън, Микелти Уилямсън, Крейг Розенбърг, Салма Хайек, Дон Чийдъл, Наоми Харис, Крис Пен, Ръсел Хорнсби, Трой Гарити, Пиърс Броснан и др.

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}