ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 06:45
    Телепазарен прозорец
  • 07:00
    Милион и две усмивки
  • 08:00
    По света и у нас
  • 09:00
    Плюс това
Пълна програма
  • 06:00
    "Пингвините от Мадагаскар" - анимация
  • 08:00
    "Тежки престъпления" - сериал, с.5, еп.10,11,12
  • 11:00
    "47 ронини" - екшън, приключенски, фентъзи (САЩ, 2013), режисьор - Карл Ринч, актьори - Киану Рийвс, Хироюки Санада, Ко Шибасаки, Кари-Ан Мос, Хюго Уиивинг, Ринко Кикучи, Кари-Хироюки Тагава, Того Игава, Джин Аканиши, Таданобу Асава и др.
  • 13:15
    "Кобра" - екшън, трилър, криминален (САЩ, 1986), режисьор - Джордж Косматос, актьори - Силвестър Сталоун, Бригите Нилсен, Рени Сантони и др.
Пълна програма
  • 06:00
    "Стивън Сегал: Човекът на закона" - риалити, сезон 3, 2 епизода
  • 07:00
    "Без багаж" - предаване за туризъм, /п/
  • 07:30
    "Уокър - тексаският рейнджър " - сериал, сезон 7, 3 епизода
  • 11:00
    "Никога не се предавай 2" - екшън с уч. на Майкъл Джей Уайт, Дийн Геър, Алекс Мераз, Тод Дъфи, Скот Епстейн, Джулиян Мъри, Евън Питърс, Стейси Асаро и др.
Пълна програма
  • 06:00
    Олимпийски игри: Сноуборд, slopestyle, квалификация (мъже), директно
  • 07:30
    Олимпийски игри: Фигурно пързаляне, кратка програма, отборно състезание (мъже)
  • 08:15
    Олимпийски игри: Фигурно пързаляне, кратка програма, отборно състезание (спортни двойки)
  • 09:00
    Олимпийски новини
Пълна програма
  • 06:15
    Олимпийски игри: Фрийстайл ски, ски бабуни, квалификация (жени)
  • 07:00
    Олимпийски игри: Фигурно пързаляне, кратка програма, отборно състезание (спортни двойки)
  • 08:30
    Олимпийски игри: Ски скокове на малка шанца, квалификация (мъже)
  • 09:30
    Олимпийски игри: Кърлинг, предварителен кръг, Швейцария - Норвегия
Пълна програма
  • 05:55
    Night Of The Jumps
  • 07:00
    Drift All Stars: Burnouts & Bust Ups
  • 07:25
    X Games Heroes
  • 07:55
    Pro Bull Riders
Пълна програма
  • 04:00
    Край на програмата
  • 10:00
    Баскетбол: Билбао - Фуенлабрада, мач от испанската баскетболна лига, повторение
  • 12:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 12:05
    Футбол: Сент Етиен - Марсилия, мач от френската Лига 1, повторение
Пълна програма
  • 06:00
    Дивата муха
  • 07:00
    УЕФА Шампионска лига: Шахтьор - Манчестър Сити
  • 09:00
    УЕФА Шампионска лига: Манчестър Юн - ЦСКА М
  • 11:00
    УЕФА Шампионска лига: Челси - Атлетико М13:00 УЕФА Шампионска лига - магазинно предаване
Пълна програма
  • 05:00
    Супер лига: Обзор на годината
  • 07:00
    Футболна сутрин
  • 08:00
    Жилет световен спорт
  • 08:30
    Висшата лига в аванс
Пълна програма

Сериали

Fox Life 06:50
Кое е това момиче? - първи сезон, еп. 5
EPIC Drama 07:00
Мистериите на Мис Фишър, сезон 1, еп. 13, Австралия, криминален/мистерии, 2013
AXN 07:00
Възприятия; сезон 2, епизод 9, криминален, драма, САЩ, 2013
National Geographic 07:00
Разследване на самолетни катастрофи - сезон 12, еп. 9
National Geographic HD 07:00
Разследване на самолетни катастрофи - сезон 12, еп. 10

Всички предавания

Спорт

Film Plus 07:00
Мото: FIA F3 World Cup: Формула 3 Гран при на Макао - второ състезание (повторение)
EuroNews 07:15
Спорт
Film Plus HD 07:20
Тенис: Дона Векич - Каролина Плишкова (Brisbane International, Бризбън; WTA Premier - II полуфинал, повторение)
Diema Sport 08:00
Футбол: Лудогорец - Хонвед, международен приятелски мач, повторение
Diema Sport 2 08:00
Футбол: Ливърпул - Кристъл Палас, мач от английската Висша лига, повторение

Всички предавания

Филми

TVT 06:50
ТВТ представя България - документален филм на ТВТ
Diema Family 06:50
"Малката булка" - сериен филм
БНТ 06:55
Внимание, роботика анимационен филм/п/
AXN 07:00
Възприятия; сезон 2, епизод 9, криминален, драма, САЩ, 2013
Cinemax 07:00
"Сред дивата природа", приключенска драма, САЩ, 2007; реж. Шон Пен, с Емил Хърш, Марша Гей Хардън, Уилям Хърт, Джина Малоун, Катрин Кийнър, [15+]

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}