ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 02:20
    Отблизо с Мира Добрева /п/
  • 03:25
    Бразди /п/
  • 03:55
    Зимни олимпийски игри 2018:
  • 05:00
    Още от деня коментарно предаване/п/
Пълна програма
  • 02:15
    "Тежки престъпления" - сериал, с.5, еп. 11,12
  • 04:15
    "Изгубена на 17" - драма, мистерия, трилър (САЩ, 2013), режисьор - Дъг Кембъл, актьори - Айла Кел, Триша О`Кели, Бен Гавин и др.
  • 05:00
    "Синовете на анархията" - сериал, с.7, еп. 5
  • 06:00
    "Пингвините от Мадагаскар" - анимация
Пълна програма
  • 00:10
    Еротичен телепазар
  • 06:00
    "Стивън Сегал: Човекът на закона" - риалити, сезон 3, 2 епизода
  • 07:00
    "Без багаж" - предаване за туризъм, /п/
  • 07:30
    "Уокър - тексаският рейнджър " - сериал, сезон 7, 3 епизода
Пълна програма
  • 02:00
    Дневник: Олимпик екстра, обзор на деня
  • 02:30
    "Преследвайки историята с Линдзи Вон"
  • 02:40
    Олимпийски игри: Сноуборд, slopestyle, финал (мъже), директно
  • 04:00
    Олимпийски игри: Ски-алпийски дисциплини, спускане (мъже), директно
Пълна програма
  • 02:00
    Олимпийски игри: Ски скокове на малка шанца, квалификация (мъже)
  • 03:00
    "Камил Стох: Историята"
  • 03:30
    Олимпийски игри: Фрийстайл ски, ски бабуни, квалификация (мъже)
  • 04:00
    Олимпийски игри: Церемония по откриването на XXIII Зимни олимпийски игри в Пьончан
Пълна програма
  • 02:15
    Extreme Fighting Championships
  • 03:10
    Monster Knock Outs
  • 03:35
    Monster Knock Outs
  • 04:05
    Monster Knock Outs
Пълна програма
  • 01:30
    BRITCAR ENDURANCE CHAMPIONSHIP
  • 03:30
    LE TOUQUET ENDUROPALE FULL REPEAT
  • 05:30
    NHRA DRAG RACING CHAMPIONSHIP 2017
  • 06:30
    NZ JETSPRINTS
Пълна програма
  • 02:00
    Еротичен телепазар
  • 04:00
    Край на програмата
  • 10:00
    Баскетбол: Билбао - Фуенлабрада, мач от испанската баскетболна лига, повторение
  • 12:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
Пълна програма
  • 01:30
     Италия, Серия А: Наполи - Лацио
  • 03:20
    Италия, Серия А: Фиорентина - Ювентус
  • 06:00
    Дивата муха
  • 07:00
    УЕФА Шампионска лига: Шахтьор - Манчестър Сити
Пълна програма
  • 02:30
    Жилет коледен футбол
  • 04:30
    Футболна сутрин: коледно издание
  • 05:00
    Супер лига: Обзор на годината
  • 07:00
    Футболна сутрин
Пълна програма

Сериали

Охота и рыбалка 02:35
Сезон охоты
Viasat Nature 02:40
Пол О'Грейди за любовта към кучета, сезон 3, еп. 9
Fox Life 02:40
Веселата къща - втори сезон, еп. 6
Utilisima 02:45
Пекарната на Рудолф - четвърти сезон, еп. 17
AXN White 02:55
Профилиране; сезон 4, епизод 7, криминален, драма, Франция, 2013

Всички предавания

Спорт

BNT HD 02:55
Зимни олимпийски игри: Биатлон, щафета /мъже/
Ring.BG 03:20
Италия, Серия А: Дженоа - Интер
Eurosport 03:35
Олимпийски игри: Сноуборд, big air, финал (мъже), директно
Eurosport HD 03:35
Олимпийски игри: Сноуборд, big air, финал (мъже), директно
Eurosport 2 04:00
Олимпийски игри: Хокей на лед, обзор на деня

Всички предавания

Филми

TV1000 02:35
От здрач до зори, САЩ, екшън/криминален/ужаси, 1996
AXN White 02:55
Профилиране; сезон 4, епизод 7, криминален, драма, Франция, 2013
AXN Black 03:00
Престъпления без граници; сезон 1, епизод 10, криминален, драма, Франция, 2013
Skat+ 03:00
"Съединението на България" - документален филм /повторение/
Planeta Folk 03:10
"Звездите на България" - музикален гост

Всички предавания

Рио-2016

BNT HD 02:55
Зимни олимпийски игри: Биатлон, щафета /мъже/
Eurosport 04:30
Олимпийски игри: Ски-алпийски дисциплини, отборно състезание, директно
Eurosport HD 03:35
Олимпийски игри: Сноуборд, big air, финал (мъже), директно
Eurosport 2 04:00
Олимпийски игри: Хокей на лед, обзор на деня

Всички предавания

Peyongchang-2018

BNT HD 02:55
Зимни олимпийски игри: Биатлон, щафета /мъже/
Eurosport 04:30
Олимпийски игри: Ски-алпийски дисциплини, отборно състезание, директно
Eurosport HD 03:35
Олимпийски игри: Сноуборд, big air, финал (мъже), директно
Eurosport 2 04:00
Олимпийски игри: Хокей на лед, обзор на деня

Всички предавания



{START_COUNTER}