ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 12:30
    Бразди
  • 13:00
    Зимни олимпийски игри 2018:
  • 17:00
    Вяра и общество с Горан Благоев
  • 18:00
    Животът е вкусен
Пълна програма
  • 11:00
    "47 ронини" - екшън, приключенски, фентъзи (САЩ, 2013), режисьор - Карл Ринч, актьори - Киану Рийвс, Хироюки Санада, Ко Шибасаки, Кари-Ан Мос, Хюго Уиивинг, Ринко Кикучи, Кари-Хироюки Тагава, Того Игава, Джин Аканиши, Таданобу Асава и др.
  • 13:15
    "Кобра" - екшън, трилър, криминален (САЩ, 1986), режисьор - Джордж Косматос, актьори - Силвестър Сталоун, Бригите Нилсен, Рени Сантони и др.
  • 15:00
    "Мъртва точка" - сериал, с.2, еп. 10,11,12
  • 17:00
    "Дивата муха"- предаване за екстремни спортове
Пълна програма
  • 11:00
    "Никога не се предавай 2" - екшън с уч. на Майкъл Джей Уайт, Дийн Геър, Алекс Мераз, Тод Дъфи, Скот Епстейн, Джулиян Мъри, Евън Питърс, Стейси Асаро и др.
  • 13:00
    "Национална лотария" /п/
  • 13:30
    "Досиетата "Грим" - сериал, сезон 2, 2 епизода
  • 15:30
    "Доставчикът" - екшън с уч. на Уесли Снайпс, Елиза Бенет, Лина Хийди, Ралф Браун, Чарлз Денс и др.
Пълна програма
  • 12:00
    Олимпийски игри: Спускане с шейни, първи манш (мъже), директно
  • 13:00
    Олимпийски игри: Биатлон, спринт 7,5 км (жени), директно
  • 14:25
    Олимпийски игри: Шорттрек, 1500 м, финал (мъже)
  • 14:40
    Олимпийски игри: Ски скокове, състезание на малка шанца (мъже), директно
Пълна програма
  • 12:00
    Олимпийски игри: Фигурно пързаляне, кратка програма, отборно състезание (спортни двойки)
  • 13:00
    "Камил Стох: Историята"
  • 13:30
    "Преследвайки историята с Линдзи Вон"
  • 14:00
    Олимпийски игри: Фрийстайл ски, ски бабуни, квалификация (жени)
Пълна програма
  • 12:30
    Drift All Stars: Burnouts & Bust Ups
  • 12:55
    X Games Heroes
  • 13:25
    Pro Bull Riders
  • 14:20
    Pro Bull Riders
Пълна програма
  • 11:30
    SUPER FORMULA 2017
  • 13:30
    FORMULA E STREET RACERS
  • 14:00
    FIA WORLD ENDURANCE CHAMPIONSHIP BEST OF
  • 15:00
    THE GREAT HISTORY OF THE 24 HOURS OF LE MANS
Пълна програма
  • 12:05
    Футбол: Сент Етиен - Марсилия, мач от френската Лига 1, повторение
  • 14:00
    Баскетбол: Баскония - Барселона, мач от испанската баскетболна лига, повторение, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 16:00
    Футбол: Милуол - Кардиф Сити, мач от Чемпиъншип, повторение
  • 18:00
    Футбол: Тулуза - Пари Сен Жермен, мач от френската Лига 1, директно
Пълна програма
  • 11:00
    УЕФА Шампионска лига: Челси - Атлетико М13:00 УЕФА Шампионска лига - магазинно предаване
  • 13:30
    Италия, Серия А - преди кръга
  • 14:00
    Италия, Серия А: Фиорентина - Ювентус
  • 16:00
    ПРЯКО: Италия, Серия А: СПАЛ - Милан
Пълна програма
  • 11:00
    Футболна сутрин: коледно издание
  • 14:00
    Жилет коледен футбол
  • 16:00
    Висшата лига в аванс
  • 16:30
    Футболна сутрин: коледно издание
Пълна програма

Сериали

e-kids 12:40
Приключенията на Екхарт - анимационен сериал
Viasat Nature 12:50
Животинският инстинкт на Крис Хъмфри, сезон 1, еп. 8
Fox Channel 13:00
От местопрестъплението: Маями - първи сезон, еп. 19
bTV Comedy 13:00
"Стъпка по стъпка" - сериал
Bulgaria ON AIR 13:00
Сага за Форсайтови - сериал, драма /п./

Всички предавания

Спорт

Diema Sport 13:30
Баскетбол: Мач от испанската баскетболна лига, директно
Diema Sport 2 13:00
Баскетбол: Голдън Стейт Уориърс - Хюстън Рокетс, шести финален мач от Западната конференция на НБА, повторение
Film Plus 13:00
Футбол: Ел Класико: Реал /М/ - Барселона (Примера Дивисион, сезон 2017/18 - повторение)
Mtel Sport 2 13:55
Колоездене: "На колела"

Всички предавания

Филми

PRO 7 12:40
"Доста трескаво нещо" - романтична комедия, U, 2014
bTV Action 12:45
"Доносник"- екшън, драма, трилър ( САЩ, Обединени арабски емирства, 2013), режисьор - Рик Роман Уаг, актьори - Дуейн Джонсън, Бари Пепър, Джон Бернтал, Сюзан Сарандън, Майкъл Кенет Уилямс, Надин Веласкес, Харолд Перинео, Бенджамин Брат и др.
HBO 2 12:45
"Уолъс и Громит: Гладко бръснене", анимация, Великобритания, 1995; реж. Ник Парк, [0+]
RTVi 13:00
Игрален филм
TVT 13:00
Един град с много имена и една тъжна история (образователен филм за морски туризъм)

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}