ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 10:00
    Hit Mix
  • 14:00
    Standard TR
  • 14:30
    TV Shop
  • 14:45
    Hit Mix
Пълна програма
  • 12:00
    Багрите на България /фолклорна и народна музика/
  • 13:00
    Феномени /на живо/
  • 15:00
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 19:00
    Без етикет /лайфстайл предаване на ФЕН ТВ, премиера/
Пълна програма
  • 00:00
    Ултра клуб
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:45
    Ултра хип-хоп
  • 20:00
    Топкласация
Пълна програма
  • 11:00
    Световни денс хитове: Топ 20
  • 13:00
    Класация Евро Топ
  • 15:00
    Кетфиш: ТВ шоуто
  • 16:00
    Кетфиш: ТВ шоуто
Пълна програма
  • 12:30
    Solo 1D Boys: Hitlist
  • 13:00
    Ed Sheeran: From The Beginning
  • 14:00
    Tori Kelly's Perfect Pop Songbook
  • 15:30
    Camila Cabello: Hitlist
Пълна програма
  • 12:40
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 17:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 17:40
    Saturday Night Rocks!
Пълна програма
  • 12:40
    "Промо" - новите хитове
  • 13:00
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 13:05
    "От извора" - българска народна музика
  • 13:40
    "3 плюс" - инфо бюлетин
Пълна програма
  • 12:30
    "Наздравица" - фолклорна програма
  • 13:30
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 13:40
    "Наздравица" - фолклорна програма
  • 14:00
    "Фолклорна китка" - избрани песни
Пълна програма
  • 12:05
    "Фолклорен пъзел" - фолклорна програма
  • 13:00
    "Промо" - нови видеоклипове
  • 13:05
    "Show Time" - музикална програма
  • 14:00
    "Картини от Света" - музикална импресия
Пълна програма
  • 11:00
    Airplay Chart
  • 13:00
    We Love Music
  • 15:00
    Your Voice
  • 18:00
    New 4 U
Пълна програма
  • 09:40
    Weekend Warm Up!
  • 13:00
    Big Tunes!
  • 16:00
    DJ Duels
  • 17:00
    Weekend Warm Up!
Пълна програма
  • 11:40
    Pop Superstars
  • 13:00
    MTV's 20 Most Wanted Vidz!
  • 14:40
    Can't Stop The Hits
  • 17:00
    Hot Right Now!
Пълна програма

Сериали

e-kids 12:40
Приключенията на Екхарт - анимационен сериал
Viasat Nature 12:50
Животинският инстинкт на Крис Хъмфри, сезон 1, еп. 8
Fox Channel 13:00
От местопрестъплението: Маями - първи сезон, еп. 19
bTV Comedy 13:00
"Стъпка по стъпка" - сериал
Bulgaria ON AIR 13:00
Сага за Форсайтови - сериал, драма /п./

Всички предавания

Спорт

Diema Sport 13:30
Баскетбол: Мач от испанската баскетболна лига, директно
Diema Sport 2 13:00
Баскетбол: Голдън Стейт Уориърс - Хюстън Рокетс, шести финален мач от Западната конференция на НБА, повторение
Film Plus 13:00
Футбол: Ел Класико: Реал /М/ - Барселона (Примера Дивисион, сезон 2017/18 - повторение)
Mtel Sport 2 13:55
Колоездене: "На колела"

Всички предавания

Филми

PRO 7 12:40
"Доста трескаво нещо" - романтична комедия, U, 2014
bTV Action 12:45
"Доносник"- екшън, драма, трилър ( САЩ, Обединени арабски емирства, 2013), режисьор - Рик Роман Уаг, актьори - Дуейн Джонсън, Бари Пепър, Джон Бернтал, Сюзан Сарандън, Майкъл Кенет Уилямс, Надин Веласкес, Харолд Перинео, Бенджамин Брат и др.
HBO 2 12:45
"Уолъс и Громит: Гладко бръснене", анимация, Великобритания, 1995; реж. Ник Парк, [0+]
RTVi 13:00
Игрален филм
TVT 13:00
Един град с много имена и една тъжна история (образователен филм за морски туризъм)

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}