ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 06:36
    Запознайте се с орангутаните: Епизод 8
  • 07:00
    Запознайте се с орангутаните: Епизод 4
  • 07:25
    Войната за спасяването на китовете: Гъвкавостта на стоманата
  • 08:15
    Тексаски закони: Хванати на местопрестъплението
Пълна програма
  • 06:00
    Оцеляване на предела: Ирландия
  • 07:00
    Как са го направили?: Презокеански лайнер/Сателит/Висящ мост
  • 07:30
    Ед Стафърд: Загадките от птичи поглед: Сибир
  • 08:30
    Двойно оцеляване: Хипопотамски остров
Пълна програма
  • 06:12
    Срещи с извънземни: Аурата
  • 07:00
    Как са го направили?: Алуминиеви кенчета, часовници с кукувичка, дъски за сърф
  • 07:26
    Фабрика за храна: Изментени
  • 07:50
    Фабрика за храна: Гладко като масло
Пълна програма
  • 06:05
    Каубои в студени води, сезон 2, еп. 6
  • 07:05
    Моят плаващ дом, сезон 1, еп. 2
  • 07:30
    Дивото зове, сезон 2, еп. 1
  • 08:15
    Дивото зове, сезон 2, еп. 2
Пълна програма
  • 06:30
    Страхотни изобретения, сезон 1, еп. 16
  • 07:10
    Втората световна война: цената на империята, сезон 1, еп. 4
  • 08:05
    Втората световна война: цената на империята, сезон 1, еп. 5
  • 09:00
    Втората световна война: цената на империята, сезон 1, еп. 6
Пълна програма
  • 06:35
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Като каубой в стил "кунг-пао"
  • 07:00
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Щастието е топло лазерно оръжие
  • 07:20
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Стойността на куклите
  • 07:40
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Л. Рон Юпииър
Пълна програма
  • 06:30
    Удивителни раждания при животните, сезон 1, еп. 4
  • 07:00
    Удивителни раждания при животните, сезон 1, еп. 5
  • 07:25
    Удивителни раждания при животните, сезон 1, еп. 6
  • 07:50
    Дебели домашни любимци, сезон 1, еп. 1
Пълна програма
  • 06:45
    Най-удивителните фотографии на Нешънъл Джиографик, еп. 9
  • 07:05
    Спасителен отряд в ада, еп. 8
  • 08:00
    Спасителен отряд в ада, еп. 1
  • 09:00
    Човешката раса, еп. 9
Пълна програма
  • 06:45
    Кралството на океаните, еп. 2
  • 07:30
    Кралството на океаните, еп. 4
  • 08:10
    Дивата природа на Европа, еп. 1
  • 08:55
    Диво меню, еп. 26
Пълна програма
  • 06:30
    Златната църква на Цар Симеон
  • 07:00
    Бургас - градът, в който се връщаш
  • 07:30
    Пещерата
  • 08:00
    Виж България - Подводното съкровище, Черно море
Пълна програма

Сериали

Fox Life 06:50
Кое е това момиче? - първи сезон, еп. 5
EPIC Drama 07:00
Мистериите на Мис Фишър, сезон 1, еп. 13, Австралия, криминален/мистерии, 2013
AXN 07:00
Възприятия; сезон 2, епизод 9, криминален, драма, САЩ, 2013
National Geographic 07:00
Разследване на самолетни катастрофи - сезон 12, еп. 9
National Geographic HD 07:00
Разследване на самолетни катастрофи - сезон 12, еп. 10

Всички предавания

Спорт

Film Plus 07:00
Мото: FIA F3 World Cup: Формула 3 Гран при на Макао - второ състезание (повторение)
EuroNews 07:15
Спорт
Film Plus HD 07:20
Тенис: Дона Векич - Каролина Плишкова (Brisbane International, Бризбън; WTA Premier - II полуфинал, повторение)
Diema Sport 08:00
Футбол: Лудогорец - Хонвед, международен приятелски мач, повторение
Diema Sport 2 08:00
Футбол: Ливърпул - Кристъл Палас, мач от английската Висша лига, повторение

Всички предавания

Филми

TVT 06:50
ТВТ представя България - документален филм на ТВТ
Diema Family 06:50
"Малката булка" - сериен филм
БНТ 06:55
Внимание, роботика анимационен филм/п/
AXN 07:00
Възприятия; сезон 2, епизод 9, криминален, драма, САЩ, 2013
Cinemax 07:00
"Сред дивата природа", приключенска драма, САЩ, 2007; реж. Шон Пен, с Емил Хърш, Марша Гей Хардън, Уилям Хърт, Джина Малоун, Катрин Кийнър, [15+]

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}