ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 02:08
    С човекоподобните маймуни: Примати за месо
  • 02:35
    С човекоподобните маймуни: Най-после свободни
  • 03:00
    С човекоподобните маймуни: Когато си заминат
  • 03:25
    С човекоподобните маймуни: Нов живот
Пълна програма
  • 02:00
    Опасно за живота: Феноменални умения
  • 03:00
    Какво може да е това?: Загубеният златен град
  • 04:00
    Тесла: Разсекретено: Епизод 3
  • 05:00
    Строеж сред пущинаците: Епизод 4
Пълна програма
  • 02:10
    Идващият свят: Корабите на бъдещето
  • 03:00
    Идващият свят: Влаковете на бъдещето
  • 03:48
    Фабрика за храна: Изментени
  • 04:12
    Фабрика за храна: Гладко като масло
Пълна програма
  • 00:15
    Треска за нефрит, сезон 3, еп. 6
  • 06:05
    Каубои в студени води, сезон 2, еп. 6
  • 07:05
    Моят плаващ дом, сезон 1, еп. 2
  • 07:30
    Дивото зове, сезон 2, еп. 1
Пълна програма
  • 01:45
    Забранена история, сезон 2, еп. 3
  • 02:35
    Загадки в музея, сезон 7, еп. 3
  • 03:25
    Страхотни изобретения, сезон 1, еп. 2
  • 03:55
    Загадъчни средновековни убийства, сезон 1, еп. 6
Пълна програма
  • 01:50
    Американски антиквари: Американска мечта
  • 02:45
    Спецове в заложната къща: Най-страхотната находка на света
  • 03:10
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Да вървим в Пласентия
  • 03:35
    Изковани в огъня: Мечът качин дао
Пълна програма
  • 02:15
    Тайният живот на зоопарка, сезон 1, еп. 1
  • 03:05
    Тайният живот на зоопарка, сезон 1, еп. 2
  • 04:00
    Патрулиращи кучета, сезон 8, еп. 7
  • 04:25
    Патрулиращи кучета, сезон 8, еп. 8
Пълна програма
  • 01:30
    Бунтовете в Лос Анджелис '92, еп. 1
  • 03:25
    Уличен Гений, еп. 11
  • 03:50
    Изоставени, еп. 13
  • 04:10
    Нашествие: Земя, еп. 7
Пълна програма
  • 01:50
    Дивата Русия, еп. 4
  • 02:35
    Дивата Русия, еп. 5
  • 03:20
    Дивата Русия, еп. 6
  • 04:10
    Кралството на океаните, еп. 3
Пълна програма
  • 02:30
    Война на похабяването - с.1, еп.1
  • 03:00
    WWF - Хората и парковете
  • 03:30
    Тунис, част 2
  • 04:00
    Поморие - Слънце и бриз
Пълна програма

Сериали

Охота и рыбалка 02:35
Сезон охоты
Viasat Nature 02:40
Пол О'Грейди за любовта към кучета, сезон 3, еп. 9
Fox Life 02:40
Веселата къща - втори сезон, еп. 6
Utilisima 02:45
Пекарната на Рудолф - четвърти сезон, еп. 17
AXN White 02:55
Профилиране; сезон 4, епизод 7, криминален, драма, Франция, 2013

Всички предавания

Спорт

BNT HD 02:55
Зимни олимпийски игри: Биатлон, щафета /мъже/
Ring.BG 03:20
Италия, Серия А: Дженоа - Интер
Eurosport 03:35
Олимпийски игри: Сноуборд, big air, финал (мъже), директно
Eurosport HD 03:35
Олимпийски игри: Сноуборд, big air, финал (мъже), директно
Eurosport 2 04:00
Олимпийски игри: Хокей на лед, обзор на деня

Всички предавания

Филми

TV1000 02:35
От здрач до зори, САЩ, екшън/криминален/ужаси, 1996
AXN White 02:55
Профилиране; сезон 4, епизод 7, криминален, драма, Франция, 2013
AXN Black 03:00
Престъпления без граници; сезон 1, епизод 10, криминален, драма, Франция, 2013
Skat+ 03:00
"Съединението на България" - документален филм /повторение/
Planeta Folk 03:10
"Звездите на България" - музикален гост

Всички предавания

Рио-2016

BNT HD 02:55
Зимни олимпийски игри: Биатлон, щафета /мъже/
Eurosport 04:30
Олимпийски игри: Ски-алпийски дисциплини, отборно състезание, директно
Eurosport HD 03:35
Олимпийски игри: Сноуборд, big air, финал (мъже), директно
Eurosport 2 04:00
Олимпийски игри: Хокей на лед, обзор на деня

Всички предавания

Peyongchang-2018

BNT HD 02:55
Зимни олимпийски игри: Биатлон, щафета /мъже/
Eurosport 04:30
Олимпийски игри: Ски-алпийски дисциплини, отборно състезание, директно
Eurosport HD 03:35
Олимпийски игри: Сноуборд, big air, финал (мъже), директно
Eurosport 2 04:00
Олимпийски игри: Хокей на лед, обзор на деня

Всички предавания



{START_COUNTER}