ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 02:00
    CNN Newsroom
  • 02:30
    World Sport
  • 03:00
    Marketplace Africa
  • 03:15
    World Sport
Пълна програма
  • 07:15
    Спорт
  • 07:22
    Култура 1
  • 07:41
    Анализи
  • 07:46
    Преглед на програмата / Преглед на печата
Пълна програма

Сериали

Охота и рыбалка 02:35
Сезон охоты
Viasat Nature 02:40
Пол О'Грейди за любовта към кучета, сезон 3, еп. 9
Fox Life 02:40
Веселата къща - втори сезон, еп. 6
Utilisima 02:45
Пекарната на Рудолф - четвърти сезон, еп. 17
AXN White 02:55
Профилиране; сезон 4, епизод 7, криминален, драма, Франция, 2013

Всички предавания

Спорт

BNT HD 02:55
Зимни олимпийски игри: Биатлон, щафета /мъже/
Ring.BG 03:20
Италия, Серия А: Дженоа - Интер
Eurosport 03:35
Олимпийски игри: Сноуборд, big air, финал (мъже), директно
Eurosport HD 03:35
Олимпийски игри: Сноуборд, big air, финал (мъже), директно
Eurosport 2 04:00
Олимпийски игри: Хокей на лед, обзор на деня

Всички предавания

Филми

TV1000 02:35
От здрач до зори, САЩ, екшън/криминален/ужаси, 1996
AXN White 02:55
Профилиране; сезон 4, епизод 7, криминален, драма, Франция, 2013
AXN Black 03:00
Престъпления без граници; сезон 1, епизод 10, криминален, драма, Франция, 2013
Skat+ 03:00
"Съединението на България" - документален филм /повторение/
Planeta Folk 03:10
"Звездите на България" - музикален гост

Всички предавания

Рио-2016

BNT HD 02:55
Зимни олимпийски игри: Биатлон, щафета /мъже/
Eurosport 04:30
Олимпийски игри: Ски-алпийски дисциплини, отборно състезание, директно
Eurosport HD 03:35
Олимпийски игри: Сноуборд, big air, финал (мъже), директно
Eurosport 2 04:00
Олимпийски игри: Хокей на лед, обзор на деня

Всички предавания

Peyongchang-2018

BNT HD 02:55
Зимни олимпийски игри: Биатлон, щафета /мъже/
Eurosport 04:30
Олимпийски игри: Ски-алпийски дисциплини, отборно състезание, директно
Eurosport HD 03:35
Олимпийски игри: Сноуборд, big air, финал (мъже), директно
Eurosport 2 04:00
Олимпийски игри: Хокей на лед, обзор на деня

Всички предавания



{START_COUNTER}