ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 02:00
    LazyTown
  • 02:25
    The Garfield Show
  • 02:36
    The Garfield Show
  • 02:50
    The Garfield Show
Пълна програма
  • 02:05
    Нинджаго: Майсторите на Спинджицу
  • 02:30
    Нинджаго: Майсторите на Спинджицу
  • 02:50
    Анджело е върхът
  • 03:00
    Анджело е върхът
Пълна програма
  • 02:15
    Хрониките на Евърмур
  • 02:40
    Сабрина: Тайната на една вещица
  • 03:05
    Сабрина: Тайната на една вещица
  • 03:30
    Лолирок
Пълна програма
  • 07:00
    Кученце в джобче - анимационен сериал
  • 07:30
    Покемон - анимационен сериал
  • 08:00
    Клуб Уинкс - анимационен сериал
  • 08:50
    Трансформъри: Роботи-спасители - анимационен сериал
Пълна програма
  • 02:20
    "Конни"
  • 02:45
    "Дот"
  • 02:55
    "Меси отива в Окидо"
  • 03:30
    "Моите приятели животните"
Пълна програма

Сериали

Fox Life 02:40
Веселата къща - втори сезон, еп. 6
Fox Channel 02:30
24: Не умирай днес - първи сезон, еп. 10
Охота и рыбалка 02:35
Сезон охоты
Viasat Nature 02:40
Пол О'Грейди за любовта към кучета, сезон 3, еп. 9

Всички предавания

Спорт

ARD 1 02:20
Зимните олимпийски игри в Пьонгчанг, Южна Корея
Eurosport 2 02:30
Олимпийски игри: Хокей на лед, полуфинали (мъже)
BNT HD 02:55
Зимни олимпийски игри: Биатлон, щафета /мъже/
Ring.BG 03:20
Италия, Серия А: Дженоа - Интер
Eurosport 03:35
Олимпийски игри: Сноуборд, big air, финал (мъже), директно

Всички предавания

Филми

Skat+ 02:30
"Кольо, това е..." - документален филм /5 част
Cinemax 2 02:30
"Отбой в полунощ", военна драма, САЩ, 1992; реж. Кийт Гордън, с Питър Бърг, Кевин Дилън, Ерай Грос, Итън Хоук, Гари Синийз, [18+]
bTV Cinema 02:30
"Странният случай с Бенджамин Бътън" - драма,  фентъзи,  романтичен (САЩ, 2008), режисьор - Дейвид Финчър,актьори - Брад Пит, Кейт Бланшет, Джулия Ормънд, Елиас Котеас,  Джейсън Флеминг, Тараджи П. Хенсън, Тилда Суинтън и др.
TV1000 02:35
От здрач до зори, САЩ, екшън/криминален/ужаси, 1996
AXN White 02:55
Профилиране; сезон 4, епизод 7, криминален, драма, Франция, 2013

Всички предавания

Рио-2016

Eurosport 2 04:00
Олимпийски игри: Хокей на лед, обзор на деня
BNT HD 02:55
Зимни олимпийски игри: Биатлон, щафета /мъже/
Eurosport 03:35
Олимпийски игри: Сноуборд, big air, финал (мъже), директно
Eurosport HD 03:35
Олимпийски игри: Сноуборд, big air, финал (мъже), директно

Всички предавания

Peyongchang-2018

Eurosport 2 04:00
Олимпийски игри: Хокей на лед, обзор на деня
BNT HD 02:55
Зимни олимпийски игри: Биатлон, щафета /мъже/
Eurosport 03:35
Олимпийски игри: Сноуборд, big air, финал (мъже), директно
Eurosport HD 03:35
Олимпийски игри: Сноуборд, big air, финал (мъже), директно

Всички предавания



{START_COUNTER}