ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 01:50
    Война и мир тв филм /4 серия/п/
  • 03:00
    Зимни олимпийски игри 2018: фигурно пързаляне /отборно, волни програми/
  • 06:20
    Олимпийски хроники: Олимпийските игри по БНТ
  • 06:45
    Зимни олимпийски игри 2018:
Пълна програма
  • 01:40
    "Космос" - научно-популярна поредица
  • 02:30
    "Добрата лъжа" - трилър (Кения, Индия, САЩ, 2014), режисьор - Филип Фалардьо, актьори - Рийз Уидърспун, Арнолд Окенг, Гер Дуани, Кори Стол, Феми Огънс, Сара Бейкър, Линдзи Гарет и др.
  • 04:30
    "Търси се…" /п./ - токшоу
  • 05:00
    "Кое е това момиче" /п./ - сериал
Пълна програма
  • 01:30
    "Любовта не се купува" - с уч. на Аделайд Кейн, Бен Холингсуърт, Джеймс Ремар и др. /п/
  • 03:50
    "Втори шанс" - с уч. на Алисън Суини, Грег Вон, Едуард Аснър, Бенджамин Стокан, Шарлот Лабади и др. /п/
  • 06:30
    "Иконостас"
  • 07:00
    "Непорочната Джейн" - сериен филм
Пълна програма
  • 01:00
    Фамилно - токшоу с Доника Ризова /п./
  • 03:00
    Характери /п./
  • 03:30
    VIB /п./
  • 03:50
    Необичайните заподозрени с Георги Лозанов /п./
Пълна програма
  • 02:00
    Повторения
  • 06:30
    Цитати на седмицата
  • 07:00
    Шефове - док. поредица на Bloomberg
  • 08:00
    Коментари на седмицата
Пълна програма
  • 01:45
    Праведен; сезон 4, епизод 1, екшън, криминален, САЩ, 2013
  • 02:30
    Праведен; сезон 4, епизод 2, екшън, криминален, САЩ, 2013
  • 03:15
    Вестителите; сезон 1, епизод 2, научна фантастика, драма, САЩ, 2015
  • 03:55
    Престъпления без граници; сезон 2, епизод 8, драма, криминален, Франция, 2014
Пълна програма
  • 01:40
    Майстори на къщи в клоните на дърветата: Стъклена къща на дърво
  • 02:35
    Майстори на къщи в клоните на дърветата: Епизод 5
  • 03:25
    Майстори на къщи в клоните на дърветата: Скривалище в Окръг Хил
  • 04:15
    Майстори на къщи в клоните на дърветата: Епизод 7
Пълна програма
  • 01:30
    Избрано от "Добро утро, българи" - обзорно предаване
  • 03:30
    Повторения
  • 07:00
    Избрано от "Добро утро, българи" - обзорно предаване
  • 09:00
    "Неделя - Ден Господен" - предаване за православна култура
Пълна програма
  • 01:15
    "Пожар" - трилър, А, 2011
  • 03:00
    "Пратеникът: Последното съобщение" - драма, U, 2009
  • 04:45
    "Заглавия, тези, темпераменти"
  • 09:50
    Зимните олимпийски игри в Пьонгчанг
Пълна програма
  • 00:00
    Where Is The Party
  • 06:00
    Tick-Tack
  • 10:00
    Hit Mix
  • 11:00
    3 IN 1
Пълна програма
  • 01:30
    Азбучният убиец игрален филм /п/
  • 03:05
    Череп и кости тв филм /2 епизод/п/
  • 03:55
    Пътувай с БНТ 2 /БНТ 2 Варна/п/
  • 04:25
    Абсурдите с БНТ 2 /БНТ 2 Варна/п/
Пълна програма
  • 01:55
    Отблизо с Мира Добрева /п/
  • 02:55
    Песни за юнаците концерт /п/
  • 03:55
    Избрано от "Добро утро с БНТ 2" /п/
  • 04:55
    Извън играта /п/
Пълна програма
  • 02:00
    LazyTown
  • 02:25
    The Garfield Show
  • 02:36
    The Garfield Show
  • 02:50
    The Garfield Show
Пълна програма
  • 01:45
    "Тежки престъпления" - сериал, с.5, еп.13,14,15
  • 04:15
    "Джон Уик" - екшън, трилър (САЩ, 2014), режисьори - Дейвид Лейтч, Чад Стахелски, актьори - Киану Рийвс, Майкъл Никвист, Алфи Алън, Уилям Дефо, Дийн Уинтърс, Бриджит Мойнахан, Бриджит Реган, Ейдриан Палики и др.
  • 06:00
    "Пингвините от Мадагаскар" - анимация
  • 08:00
    "Тежки престъпления" - сериал, с.5, еп.13,14,15
Пълна програма
  • 02:00
    "Генезис" - екшън,трилър,фантастика  (САЩ, Великобритания, 2010), режисьор - Кристофър Нолан, актьори - Леонардо Ди Каприо,Марион Котияр, Джоузеф Гордън-Левит, Кен Уатанабе, Елън Пейдж,Майкъл Кейн, Килиън Мърфи, Том Беринджър, Лукас Хаас, Дилийп Рао,Том Х
  • 06:00
    "Хавана" - драма (САЩ, 1990), режисьор - Сидни Полак, актьори -  Робърт Редфорд, Лена Олин, Алън Аркин,  Марк Райдъл, Тони Плана и др.
  • 09:15
    "Хари Потър и даровете на смъртта" (част 2)" - драма, фентъзи, приключенски (САЩ, 2011), режисьор - Дейвид Йейтс, актьори -  Домнал Глийсън, Даниел Радклиф, Ема Уотсън, Рупърт Гринт, Тимъти Спол, Хелена Бонъм Картър, Майкъл Гембън, Алън Рикман, Кели Макдо
  • 11:45
    "Крадецът на книги" - драма (САЩ, Германия, 2013), режисьор - Брайън Пърсивал, актьори - Роджър Алам, Софи Нелис, Джефри Ръш, Емили Уотсън, Кристен Блок и др.
Пълна програма
  • 02:30
    "Мутра по заместване" - сериал
  • 03:00
    "Стажанти" /п/- сериал
  • 04:00
    "Загадките на Лора" - сериал
  • 05:00
    "Двама мъже и половина" /п./- сериал
Пълна програма
  • 02:00
    "Друговремец" - сериал
  • 03:10
    "Кварталът на богатите" - сериал
  • 06:00
    "Твоят мой живот" - сериал
  • 07:30
    "Светлината на моя живот" /п./ - сериал
Пълна програма
  • 02:05
    Нинджаго: Майсторите на Спинджицу
  • 02:30
    Нинджаго: Майсторите на Спинджицу
  • 02:50
    Анджело е върхът
  • 03:00
    Анджело е върхът
Пълна програма
  • 02:05
    "Веднъж през април", историческа драма, САЩ, 2005; реж. Раул Пек, с Идрис Елба, Дебра Уингър, Орис Еруеро, Памела Номвете, Карол Каремара, [18+]
  • 04:25
    "Дивата природа", драма, САЩ, 2014; реж. Майкъл Джонсън, с Коди Смит-МакФий, Вирджиния Мадсън, Изабел Фърман, Дани ДеВито, Евън Рос, [15+]
  • 05:15
    "Софи и изгряващото слънце", романтична драма, САЩ, 2016; реж. Маги Грийнуолд, с Джулиан Никълсън, Такаши Ямагучи, Марго Матиндейл, Даян Лад, Лорейн Тусейнт, [15+]
  • 07:00
    "На запад от нея", романтична драма, САЩ, 2016; реж. Итън Уорън, с Райън Карауей, Келси Сийпсър, Хали Херцог, Корд Скварек, Кейтлин Хърст, [12+]
Пълна програма
  • 01:00
    "Родители", драма, Дания, 2016; реж. Кристиан Тафдруп, със Сорен Малинг, Бодил Йоргенсен, Елиот Кросет Хов, Мири Ан Бюшел, Антон Хоник, [12+]
  • 02:30
    "Хрътките на любовта", криминална драма, Австралия, 2016; реж. Бен Йънг, с Ема Буут, Ашли Къмингс, Стивън Къри, Сузи Портър, Деймиън Де Монтемас, [18+]
  • 04:15
    "Съпротива I, 1 еп.", драма, САЩ, 2017; реж. Джон Ридли, с Идрис Елба, Фрида Пинто, Бабу Сийзий, Рори Киниър, Патрик Гибсън, [15+]
  • 05:30
    "Завръщане в утрешния ден", научно-фантастична драма, Белгия, 2015; реж. Лукас Босюи, с Коен Дьо Грав, Матео Симони, Робрехт Ванден Торен, Карина Смулдерс, Шарлот Ан Бонгартс, [12+]
Пълна програма
  • 02:00
    CNN Today
  • 02:30
    World Sport
  • 03:00
    Erin Burnett OutFront (CNNI)
  • 03:30
    Inside Africa
Пълна програма
  • 02:00
    Еротичен телепазар
  • 04:00
    "Тайната на черния лебед" - романтичен филм с уч. на Инез Бьорг Давид, Мирко Ланг, Хелмут Цирл, Анекатрин Бюргер и др., /п/
  • 06:00
    "Малката булка" - сериен филм
  • 09:30
    "Великолепният век" - сериен филм, сезон 1, 2 епизода
Пълна програма
  • 02:20
    Еротичен телепазар
  • 06:00
    "Стивън Сегал: Човекът на закона" - риалити, сезон 3
  • 06:30
    "Досиетата "Грим" - сериал, сезон 2, /п/
  • 07:30
    "Уокър - тексаският рейнджър " - сериал, сезон 7, 3 епизода
Пълна програма
  • 02:00
    Да продадеш колата си: БеЕмВе М5
  • 03:00
    Ед Стафърд: Изоставен: Боливия: Пустинята Атакама
  • 04:00
    Милионите на Ескобар: Факторът "Х"
  • 05:00
    Да продадеш колата си: Мазда RX7
Пълна програма
  • 02:10
    Срещи с извънземни: Аурата
  • 03:00
    Ловци на митове: Кастингът: Грандиозният финал
  • 03:48
    Ловци на митове: Истории от окопите
  • 04:36
    Ловци на митове: Оцелелите на "Титаник"
Пълна програма
  • 02:15
    Хрониките на Евърмур
  • 02:40
    Сабрина: Тайната на една вещица
  • 03:05
    Сабрина: Тайната на една вещица
  • 03:30
    Лолирок
Пълна програма
  • 02:00
    "В търсене на щастие"
  • 02:25
    "В търсене на щастие"
  • 03:00
    "Великата идея"
  • 03:20
    "Великата идея"
Пълна програма
  • 07:00
    Кученце в джобче - анимационен сериал
  • 07:30
    Покемон - анимационен сериал
  • 08:00
    Клуб Уинкс - анимационен сериал
  • 08:50
    Трансформъри: Роботи-спасители - анимационен сериал
Пълна програма
  • 00:30
    Шесто чувство
  • 02:30
    Времена и нрави - с проф. Юлиан Вучков
  • 05:00
    Диви сърца - 27 еп. - Сериал
  • 06:00
    Диви сърца - 28 еп. - Сериал
Пълна програма
  • 07:15
    Спорт
  • 07:22
    Култура 1
  • 07:41
    Анализи
  • 07:46
    Преглед на програмата / Преглед на печата
Пълна програма
  • 02:00
    Дневник: Олимпик екстра, обзор на деня
  • 02:30
    "Преследвайки историята с Линдзи Вон"
  • 02:40
    Олимпийски игри: Ски-алпийски дисциплини, гигантски слалом, първи манш (жени), директно
  • 04:00
    Олимпийски игри: Сноуборд, slopestyle, финал (жени), директно
Пълна програма
  • 02:00
    Олимпийски игри: Северни ски, обзор на деня
  • 02:30
    Олимпийски игри: Хокей на лед, предварителен кръг, Канада - ОАР (жени)
  • 04:00
    Олимпийски игри: Хокей на лед, предварителен кръг, Финландия - САЩ (жени)
  • 06:00
    Олимпийски игри: Фигурно пързаляне, кратка програма, отборно състезание (спортни двойки)
Пълна програма
  • 00:20
    Избягай или умри!, сезон 1, еп. 6
  • 06:05
    Призраци от автоморгата, сезон 5, еп. 3
  • 07:00
    Каубои в студени води, сезон 2, еп. 3
  • 07:45
    Каубои в студени води, сезон 2, еп. 4
Пълна програма
  • 02:15
    Extreme Fighting Championships
  • 03:10
    Monster Knock Outs
  • 03:35
    Monster Knock Outs
  • 04:05
    Monster Knock Outs
Пълна програма
  • 00:00
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 05:00
    Фолклорна усмивка /музикално-развлекателно предаване на ФЕН ФОЛК ТВ, премиера/
  • 05:15
    Багрите на България /фолклорна и народна музика/
  • 07:00
    Утрото /сутрешен музикален блок/
Пълна програма
  • 02:00
    Купихме си ферма
  • 02:30
    Купихме си ферма
  • 03:00
    Джада вкъщи
  • 03:30
    Джада вкъщи
Пълна програма
  • 01:40
    Отчаяни съпруги - първи сезон, еп. 18
  • 02:30
    Грозната Бети - първи сезон, еп. 14
  • 03:15
    Грозната Бети - първи сезон, еп. 15
  • 04:00
    Имало едно време - седми сезон, еп. 5
Пълна програма
  • 01:45
    Елементарно, Уотсън - трети сезон, еп. 16
  • 02:25
    Елементарно, Уотсън - трети сезон, еп. 17
  • 03:10
    Извън играта - втори сезон, еп. 2
  • 03:55
    Извън играта - втори сезон, еп. 3
Пълна програма
  • 00:35
    "Зовът на героите", екшън - драма, Хонг Конг, 2016; реж. Бени Чан, с Луис Ку, Чинг Уан Лау, Еди Пенг, Джин Ву, Шуинг Цзян, [18+]
  • 02:30
    "Бягство от затвора в Ню Йорк: Прелъстяването на Джойс Мичъл", криминална драма, САЩ, 2017; реж. Стивън Толкин, с Пенелъпи Ан Милър, Джо Андерсън, Мик Уотфорд, Даниъл Роубък, Майк Остроски, [15+]
  • 04:00
    "Тук и сега I, 1 еп.", драма, САЩ, 2018; реж. Ута Брайсвитц, Алън Бол, Джеръми Подесуа, с Тим Робинс, Холи Хънтър, Соси Бейкън, Джерика Хинтън, Реймънд Лий, [15+]
  • 06:35
    "Филми и звезди Х, 6 еп.", документален, Холандия, 2018, [12+]
Пълна програма
  • 01:45
    Забранена история, сезон 2, еп. 4
  • 02:35
    Загадки в музея, сезон 7, еп. 4
  • 03:25
    Страхотни изобретения, сезон 1, еп. 3
  • 03:55
    Загадъчни средновековни убийства, сезон 1, еп. 1
Пълна програма
  • 01:50
    Свирепи автомеханици: Викингът Хок
  • 02:45
    Проклятието на остров Оук: Опасна ситуация
  • 03:35
    В търсене на Хитлер: Ядрени нацистки оръжия
  • 04:25
    Търсачи на автомобили: Яростни шофьори
Пълна програма
  • 05:00
    АКТУАЛНО - тв поредица, пети сезон, 62 еп. /п/
  • 06:00
    Документален филм
  • 07:00
    Киноложка изложба
  • 07:30
    Риби и такъми - тв поредица, четвърти сезон
Пълна програма
  • 02:20
    "Конни"
  • 02:45
    "Дот"
  • 02:55
    "Меси отива в Окидо"
  • 03:30
    "Моите приятели животните"
Пълна програма
  • 00:30
    06:30 - Повторения
  • 06:30
    "Кухнята на Звездев"/п/
  • 07:00
    "Интервю" с Наделина Анева/п/
  • 08:00
    "Уикенд с Роси"/п/
Пълна програма
  • 00:15
    Рок-нощ
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:45
    Риплей
  • 19:00
    CAUETivi
Пълна програма
  • 00:50
    "Синче" - ужаси с Дейвид Карадайн, Пол Л. Смит, Брад Дуриф.
  • 02:30
    "Роботи бойци" - екшън / фантастика с Том Олдридж, Гари Греъм.
  • 03:55
    "Аутсайдери на пистата" - семеен филм с Едуард Хол, Тикирау Хатауей.
  • 06:30
    "Най-добрите холивудски режисьори І, еп.6 - Айван Райтман" - поредица
Пълна програма
  • 02:00
    BISHOP GARAGE
  • 02:30
    FIM MX WORLD CHAMPIONSHIP BEST OF
  • 03:30
    NZ JETSPRINTS
  • 04:00
    THE FLYING LAP
Пълна програма
  • 02:00
    Абсурди
  • 02:30
    Абсурди
  • 03:00
    Dare to Live
  • 03:30
    Краш караоке
Пълна програма
  • 01:00
    Martin Garrix's Sick Beats
  • 02:30
    Major Lazer: Hitlist
  • 03:00
    Ed Sheeran: From The Beginning
  • 04:00
    Solo 1D Boys Vs The World!
Пълна програма
  • 00:00
    All Night Session
  • 06:00
    AM Mayhem
  • 09:00
    Rocks Rated!
  • 12:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
Пълна програма
  • 02:15
    Тайният живот на зоопарка, сезон 1, еп. 3
  • 03:10
    Тайният живот на зоопарка, сезон 1, еп. 4
  • 04:00
    Патрулиращи кучета, сезон 8, еп. 9
  • 04:25
    Патрулиращи кучета, сезон 8, еп. 10
Пълна програма
  • 01:55
    Историята за Бог с Морган Фрийман, еп. 3
  • 02:40
    Нашествие: Земя, еп. 5
  • 03:25
    Уличен Гений, еп. 6
  • 03:50
    Шифърът на злополуките, еп. 1
Пълна програма
  • 01:50
    Животински боен клуб, еп. 5
  • 02:35
    Животински боен клуб, еп. 4
  • 03:20
    Животински боен клуб, еп. 7
  • 04:10
    Животински боен клуб, еп. 1
Пълна програма
  • 01:45
    Еротичен телепазар
  • 03:45
    Край на програмата
  • 10:00
    Футбол: Тулуза - Пари Сен Жермен, мач от френската Лига 1, повторение
  • 12:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
Пълна програма
  • 01:50
    Филм "Шумен ден"
  • 03:30
    "Модна присъда"
  • 05:00
    Новини
  • 05:10
    Филм "По-голямата сестра"
Пълна програма
  • 02:05
    "От А до Я" - тв магазин с хитове
  • 02:40
    "Планета Хит" - нон-стоп хитове
  • 03:00
    "Златен хит" - най-доброто
  • 03:05
    "Горещи хитове" - избрани песни
Пълна програма
  • 00:40
    "Пъстра броеница" - фолклорна програма
  • 03:00
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 03:10
    "Звездите на България" - музикален гост
  • 03:30
    "Песните на България" - музикална програма
Пълна програма
  • 02:05
    "Планета Хит" - хитове без край
  • 03:00
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 03:05
    "Хитовете на Планета HD"- нон-стоп музика
  • 04:00
    "Промо" - нови видеоклипове
Пълна програма
  • 01:30
    "Анабел" - филм на ужасите, U, 2014
  • 03:20
    "Професия: Стриптизьор 2" - комедия, U, 2015
  • 05:05
    "Двойник на дявола" - екшън филм, В, 2011
  • 06:45
    "Тийнейджърски плажен филм 2" - комедия, САЩ, 2015
Пълна програма
  • 01:30
    Италия, Серия А: Рома - Беневенто
  • 03:20
    Италия, Серия А: Наполи - Лацио
  • 05:00
    Дивата муха
  • 06:00
    Дивата муха
Пълна програма
  • 02:05
    "Адвокати на мъртъвците: Съдебните медици правят разкрития" - поредица
  • 05:30
    "В капана на подозренията" - доку-поредица
  • 06:20
    "Съблазнителни измами" - доку-поредица
  • 06:45
    "Горещата точка "Семейни конфликти" - доку-поредица
Пълна програма
  • 01:25
    Сериал: "Красив живот"
  • 03:00
    Вести
  • 03:30
    Вести-Москва
  • 03:50
    Вести
Пълна програма
  • 02:00
    "Забранено за тъпаци"
  • 03:00
    "Заснето в СССР"
  • 05:00
    Документален екран
  • 06:00
    "Скенер"
Пълна програма
  • 01:00
    "The Voice Kids" - музикално шоу
  • 03:15
    "Патрулна обиколка: Специалистите" - репортаж
  • 04:05
    "Патрулна обиколка: Берлин" - репортаж
  • 04:50
    "Патрулна обиколка" - репортаж
Пълна програма
  • 02:00
    "Паралакс" - повторение
  • 03:30
    Прокудени от бащин край - повторение
  • 04:30
    "Кръшно хоро, нашенско" - неделен поздравителен концерт /повторение/
  • 05:00
    "Да вярваш в себе си" - документален филм
Пълна програма
  • 00:00
    Футбол от Висшата лига
  • 07:30
    Висшата лига в аванс
  • 08:00
    Силови спортове: Серии Юнайтид Стронгман
  • 08:30
    Голове в неделя
Пълна програма
  • 01:25
    Infomercials
  • 06:55
    Olivia
  • 07:05
    Benjamin Blumchen
  • 07:35
    Noddy, der kleine Detektiv
Пълна програма
  • 00:20
    Кралицата на пустинята- драма, биографичен, исторически, САЩ/Мароко, 2015, режисьор: Вернер Херцог, с Никол Кидман, Джеймс Франко, Робърт Патисън, Деймиън Люис, Джени Агатър
  • 02:30
    Концерт на Мишел Фермер
  • 03:30
    Избрани предавания на Телемедиа
  • 06:00
    Сянката на Елена - ТВ сериал -81 епизод
Пълна програма
  • 01:00
    We Love Music
  • 06:00
    Snooza
  • 10:00
    New 4 U
  • 10:25
    Deja Voice
Пълна програма
  • 02:00
    Отслабването на домашния ми любимец: Бебчето се завърна
  • 02:48
    Кралят на тортите: Роботи и цветни еднорози
  • 03:12
    Кралят на тортите: Стиймпънк, торта с киви и нерви с детегледачки
  • 03:36
    Кажете ДА на булчинската рокля: Големият ден: Кристи
Пълна програма
  • 02:00
    Българската следа в "Рали Дакар", част 1
  • 03:00
    WWF - Клек във Витоша
  • 03:30
    Пустинята на Тунис
  • 04:00
    Живата вечност
Пълна програма
  • 02:00
    Загадки в музея - специално издание
  • 03:00
    Загадки в музея
  • 04:00
    Ловци на духове по света
  • 05:00
    Мистерии в замъка
Пълна програма
  • 02:00
    Загадки в музея - специално издание
  • 03:00
    Загадки в музея
  • 04:00
    Ловци на духове по света
  • 05:00
    Мистерии в замъка
Пълна програма
  • 01:10
    Прелъстен и изоставен, САЩ, комедия/драма/романтичен, 2008
  • 03:00
    Истината за любовта, Великобритания, комедия/романтичен, 2005
  • 05:05
    Купон с дявола, САЩ, комедия, 1996
  • 06:30
    Каквито бяхме, САЩ, драма/романтичен, 1973
Пълна програма
  • 02:00
    "Непознатото лице на... Васко Кръпката" - документална поредица
  • 02:30
    "Какво е да си БГ творец в чужбина?" - забавно-информационно предаване
  • 03:00
    "Защо Дийп Пърпъл?" - документален филм
  • 03:30
    "Български надежди" - 9 еп., документална поредица за талантливите деца в България
Пълна програма
  • 02:00
    Храните на моята земя Португалия - кулинарно предаване, еп. 13
  • 02:25
    Храните на моята земя Португалия - кулинарно предаване, еп. 14
  • 02:50
    Сладката Софи Дал - кулинарно предаване, еп. 3
  • 03:20
    Сладката Софи Дал - кулинарно предаване, еп. 4
Пълна програма
  • 01:00
    VH1 микс
  • 07:00
    Стани и засияй с VH1
  • 09:00
    Лениви неделни мелодии
  • 11:00
    Познайте годината!
Пълна програма
  • 02:00
    Боксьорската - Драма, Спортен, Режисьор: Карин Кусама, В ролите: Мишел Родригес, Сантяго Дъглас, Джейми Тирели
  • 04:00
    Съучастникът - Трилър, Екшън, Драма, 2004, Режисьор: Майкъл Ман, В ролите: Том Круз, Джейми Фокс, Джейда Пинкет Смит
  • 06:00
    Приключенията на Сами: Бягство от парадайса - Анимация, 2012, Режисьор: Бен Стасен, В ролите: Пат Карол, Карлос Маккулър, Синда Адамс
  • 08:00
    Пчеличката Мая: Филмът - Анимация, 2014, Режисьор: Алексис Стадерман, Глен Фрейсър, В ролите: Коди Сит Макфии
Пълна програма
  • 01:20
    "Медици детективи: Тайните на съдебната медицина" - криминален сериал
  • 06:20
    "Криминални намерения: Престъпленията във визир" - крими сериал
  • 14:50
    "Между тюл и сълзи" - доку-поредица
  • 15:50
    "Нашата къща мечта" - доку-поредица
Пълна програма
  • 00:30
    Документална поредица /п/
  • 03:30
    Документален филм/п/
  • 04:00
    "ТВ меню"/п/
  • 04:30
    Документална поредица /п/
Пълна програма
  • 01:45
    От местопрестъплението: Маями - осми сезон, еп. 18
  • 02:30
    От местопрестъплението: Маями - осми сезон, еп. 19
  • 03:15
    Империя - трети сезон, еп. 3
  • 04:00
    Империя - трети сезон, еп. 4
Пълна програма
  • 00:00
    Club MTV!
  • 06:00
    AM Rush
  • 09:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 09:40
    Essential Mix
Пълна програма
  • 02:00
    MIDNITE HAUTE
  • 02:30
    MIDNITE HAUTE
  • 02:55
    F-PARTIES
  • 03:00
    FASHION FILMS
Пълна програма
  • 01:00
    Non-Stop Hits
  • 06:00
    Wake Up With Hits!
  • 09:00
    Big Fat Hits
  • 11:00
    MTV's Euro Top 10
Пълна програма
  • 02:10
    "Затвор" - 6 и 7 еп.
  • 03:00
    "Обрано, ограбено, върнато" - 2 еп.
  • 03:25
    "48 часа" - 4 еп.
  • 04:15
    "48 часа" - 8 еп.
Пълна програма
  • 00:00
    05.00 Нощен новинарски информационен блок
  • 05:00
    Новини, спорт и времето
  • 07:30
    "Европа сутрин" - сутрешен блок
  • 10:00
    Новини
Пълна програма
  • 02:00
    Водоемы России. Рыбинское водохранилище
  • 02:30
    Поплавочный практикум
  • 03:00
    Подводная охота
  • 03:25
    На охотничьей тропе
Пълна програма
  • 00:50
    "Новаци" - драма с уч. на Юън Макгрегър, Кристофър Плъмър, Горан Вишнич, Мелани Лоран, Кай Ленъкс, Мари Пейдж Келер, Чина Шаверс и др., /п/
  • 06:30
    "Срещи с известни личности" - токшоy
  • 07:00
    "Принцесата Лебед: Коледа" - анимационен филм, /п/
  • 09:10
    "Пиратите! Банда неудачници" - анимационен филм, /п/
Пълна програма
  • 01:45
    Solved: No Way Out
  • 02:30
    Solved: Last Man Standing
  • 03:15
    Solved: Life and Death
  • 04:00
    Deadliest Catch: Shipwrecked
Пълна програма
  • 02:20
    ENGLISH 911
  • 02:25
    GRAMMAR WISE
  • 02:55
    WHAT DID THEY SAY
  • 03:00
    WEATHER FORECAST
Пълна програма
  • 02:00
    Тиа Маури у дома
  • 02:30
    Тиа Маури у дома
  • 03:00
    Кулинарната академия на Джени и Реза
  • 03:30
    Кулинарната академия на Джени и Реза
Пълна програма
  • 02:20
    Костенурките Нинджа
  • 02:45
    Костенурките Нинджа
  • 03:10
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 03:30
    Спонджбоб Квадратни Гащи
Пълна програма
  • 02:00
    Дневник: Олимпик екстра, обзор на деня
  • 02:30
    "Преследвайки историята с Линдзи Вон"
  • 02:40
    Олимпийски игри: Ски-алпийски дисциплини, гигантски слалом, първи манш (жени), директно
  • 04:00
    Олимпийски игри: Сноуборд, slopestyle, финал (жени), директно
Пълна програма
  • 00:35
    "Зовът на героите", екшън - драма, Хонг Конг, 2016; реж. Бени Чан, с Луис Ку, Чинг Уан Лау, Еди Пенг, Джин Ву, Шуинг Цзян, [18+]
  • 02:30
    "Бягство от затвора в Ню Йорк: Прелъстяването на Джойс Мичъл", криминална драма, САЩ, 2017; реж. Стивън Толкин, с Пенелъпи Ан Милър, Джо Андерсън, Мик Уотфорд, Даниъл Роубък, Майк Остроски, [15+]
  • 04:00
    "Тук и сега I, 1 еп.", драма, САЩ, 2018; реж. Ута Брайсвитц, Алън Бол, Джеръми Подесуа, с Тим Робинс, Холи Хънтър, Соси Бейкън, Джерика Хинтън, Реймънд Лий, [15+]
  • 06:35
    "Филми и звезди Х, 6 еп.", документален, Холандия, 2018, [12+]
Пълна програма
  • 02:00
    Playlist
  • 05:00
    Urban TV
  • 05:30
    Fresh morning :)
  • 11:00
    Music of BG
Пълна програма
  • 02:20
    HENRY HUGGLEMONSTER
  • 02:35
    Calimero
  • 02:50
    HENRY HUGGLEMONSTER
  • 03:05
    Art Attack
Пълна програма
  • 02:20
    Костенурките Нинджа
  • 02:45
    Костенурките Нинджа
  • 03:10
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 03:30
    Спонджбоб Квадратни Гащи
Пълна програма
  • 03:00
    All Night Long!
  • 07:00
    We Are The 80s
  • 15:00
    We Are The 80s
Пълна програма
  • 01:40
    A Haunting: Evil Rises
  • 02:35
    Once Bitten: People Magazine Investigates
  • 03:30
    Murder Online: Mister Wrong
  • 04:25
    Killer Confessions: SK Confessions
Пълна програма
  • 02:00
    Rising Star: Dexter Lee
  • 02:30
    Up Close With: Usain Bolt
  • 03:01
    Rising Star: Maria Shishkina
  • 03:30
    Ultimate Clash: Powell vs Blake
Пълна програма
  • 01:35
    Elite Tactical Unit
  • 02:25
    Jim Shockey's The Professionals
  • 02:50
    Jim Shockey's The Professionals
  • 03:15
    Modern Fishing With Jared Jeffries
Пълна програма
  • 01:50
    Свирепи автомеханици: Викингът Хок
  • 02:45
    Проклятието на остров Оук: Опасна ситуация
  • 03:35
    В търсене на Хитлер: Ядрени нацистки оръжия
  • 04:25
    Търсачи на автомобили: Яростни шофьори
Пълна програма
  • 01:40
    Нашествие: Земя, еп. 5
  • 02:25
    Уличен Гений, еп. 6
  • 02:50
    Шифърът на злополуките, еп. 1
  • 03:10
    Нашествие: Земя, еп. 8
Пълна програма
  • 01:40
    "Космос" - научно-популярна поредица
  • 02:30
    "Добрата лъжа" - трилър (Кения, Индия, САЩ, 2014), режисьор - Филип Фалардьо, актьори - Рийз Уидърспун, Арнолд Окенг, Гер Дуани, Кори Стол, Феми Огънс, Сара Бейкър, Линдзи Гарет и др.
  • 04:30
    "Търси се…" /п./ - токшоу
  • 05:00
    "Кое е това момиче" /п./ - сериал
Пълна програма
  • 02:05
    Тоталкар; сезон 4, епизод 10, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2017
  • 02:40
    От здрач до зори; сезон 3, епизод 1, екшън, ужаси, САЩ, 2016
  • 03:25
    От здрач до зори; сезон 3, епизод 2, екшън, ужаси, САЩ, 2016
  • 04:10
    От здрач до зори; сезон 3, епизод 3, екшън, ужаси, САЩ, 2016
Пълна програма
  • 02:20
    Медиум; сезон 1, епизод 14, криминален, драма, САЩ, 2005
  • 03:10
    Медиум; сезон 2, епизод 5, криминален, драма, САЩ, 2005
  • 05:00
    Телешоп
  • 07:00
    Телешоп
Пълна програма
  • 02:00
    Джо Фрост за британските деца убийци: Джеймс Феъруедър
  • 03:00
    Великобритания: Най-страшното табу: Тайното ми страдание: баща ми ме тормозеше сексуално
  • 04:00
    Убийците Менендес: Ерик разкрива всичко: Семейство със зловеща тайна
  • 05:00
    Деца медиуми: Ужас в нощта
Пълна програма
  • 02:20
    Приспиване
  • 04:40
    Последна воля
  • 06:20
    Приключенията на Палечко и Палечка
  • 07:55
    Чудотворецът
Пълна програма
  • 02:00
    "Гложенският манастир" - документален филм /повторение/
  • 02:30
    "Заблеяло ми агънце" - документален филм
  • 03:00
    "Християнството по българските земи" - документален филм /2 част
  • 03:30
    "Разкопките при село Кръстевич" - документален филм /повторение/
Пълна програма
  • 02:20
    Ugly Americans
  • 02:45
    Ugly Americans
  • 03:10
    Ugly Americans
  • 03:35
    South Park
Пълна програма
  • 02:12
    Hayden Sucks Dick For Ride Home (18+)
  • 02:34
    My Private Tutor (18+)
  • 02:57
    Eating Her Peach (18+)
  • 03:23
    Amateur Tries Anal In Porn Casting (18+)
Пълна програма
  • 02:00
    Тенис: Open Sud de France, Монпелие - финал (2018 ATP WORLD TOUR 250 - повторение)
  • 04:30
    "Класически коли" - 2 еп., документална поредица
  • 07:00
    Тенис: Ecuador Open, Кито - полуфинали (2018 ATP WORLD TOUR 250 - повторение)
  • 11:00
    Тенис: Open Sud de France, Монпелие - полуфинали (2018 ATP WORLD TOUR 250 - повторение)
Пълна програма
  • 00:55
    Зимни олимпийски игри: Ски-алпийски дисциплини, спускане /мъже/
  • 02:40
    Арена ПЬОНГЧАНГ 2018 обзорно предаване
  • 03:10
    Зимни олимпийски игри: Ски-алпийски дисциплини, гигантски слалом /жени/, І манш
  • 04:50
    Зимни олимпийски игри: Ски-бягане, 15+15 км скиатлон /мъже/
Пълна програма
  • 02:20
    След като си отида
  • 04:05
    Мечо Пух
  • 07:30
    Симарон Стрип
  • 08:55
    Симарон Стрип
Пълна програма
  • 05:20
    Седмичен обзор - п
  • 05:55
    ч.- Прогноза за времето и агропрогноза
  • 06:00
    Документален филм - повторение
  • 06:40
    Прогноза за времето и агропрогноза
Пълна програма
  • 02:00
    AVIATORS, THE S1 E1
  • 02:30
    AVIATORS, THE S1 E2
  • 03:00
    WILD CULTURE EP 3
  • 04:00
    AMYU -THE ARMY OF WASP MEN
Пълна програма
  • 05:10
    Bangkok Fight Night
  • 07:10
    Taekwondo
  • 07:30
    Ultimate First League
  • 07:45
    Japan Queen Tournament
Пълна програма
  • 01:25
    Пурпурни реки 2
  • 03:05
    Мистерията на файтона
  • 05:10
    Сянката на Пени
  • 06:50
    Децата на сестра ми сами вкъщи
Пълна програма
  • 02:00
    Thrillbillies
  • 02:30
    Thrillbillies
  • 03:00
    Check 1,2
  • 03:30
    Check 1,2
Пълна програма
  • 01:35
    Машини за убиване (Series 1): 101 (Episode 1)
  • 02:30
    Машини за убиване (Series 1): 102 (Episode 2)
  • 03:25
    Загадки в музея (Series 4): Смъртта на Уилям Ууд, хакер шпионин, маймуна скункс (Episode 10)
  • 04:10
    Загадки в музея (Series 5): Мумията от увеселителния парк, златото на плейбоя, шезлонг в небето (Episode 4)
Пълна програма
  • 02:00
    Плажна ивица Камчия
  • 02:30
    Бъди там - България в музика и картини
  • 03:00
    Свети Влас - Рай между морето и планината
  • 03:30
    Виж България - Тетевен, с дъх на минало и настояще
Пълна програма
  • 02:00
    Keith B Brown - Strasbourg Jazz Festival
  • 03:05
    CHARLES TOLLIVER MUSIC INC. at Banlieues Bleues
  • 04:05
    Anne Paceo (Circles) - Jazz sous les Pommiers
  • 04:45
    Kris Davis Infrasound - WINTER JAZZ FEST
Пълна програма
  • 01:00
    Тенис: Финал на DIEMA XTRA Sofia Open 2018, повторение
  • 03:00
    Тенис: Финал на двойки на DIEMA XTRA Sofia Open 2018, повторение
  • 05:10
    Край на програмата
  • 08:00
    Тенис: Мач от DIEMA XTRA Sofia Open 2018, повторение
Пълна програма
  • 02:00
    "Спорт +" спортно обзорно предаване (повторение)
  • 03:00
    Тенис: Ecuador Open, Кито - финал (2018 ATP WORLD TOUR 250 - повторение)
  • 06:00
    Футбол: Реал /М/ - Реал /Сосиедад/ (Примера Дивисион, сезон 2017/18 - повторение)
  • 08:00
    Тенис: Open Sud de France, Монпелие - полуфинали (2018 ATP WORLD TOUR 250 - повторение)
Пълна програма
  • 02:00
    Футбол: Саутхямптън - Ливърпул, мач от английската Висша лига, повторение
  • 04:00
    Край на програмата
  • 08:00
    Футбол: Тотнъм Хотспър - Арсенал, мач от английската Висша лига, повторение
  • 10:00
    Футбол: Манчестър Сити - Лестър Сити, мач от английската Висша лига, повторение
Пълна програма
  • 01:40
    Истории за духове: Злото се събужда
  • 02:35
    Фатално ухапване: Разследванията на списание "Пийпъл"
  • 03:30
    Убийство в мрежата: Господин Неподходящ
  • 04:25
    Признания в стаята за разпити: Признанието на режисьора
Пълна програма
  • 01:00
    "Карамел" - предаване за красиви жени и интересни мъже, (п)
  • 03:00
    най-доброто от "Честно казано" с Люба Кулезич - 2 част, (п)
  • 04:00
    най-доброто от "Star box", предаване за българския и световния шоу бизнес
  • 05:00
    най-доброто от Спорно за спорта" с Кирил Веселински, 1 част
Пълна програма
  • 02:00
    Лов на елен в околностите на Телкибаня
  • 02:30
    Ловна треска - Лов отсам и оттатък границата 2. част
  • 03:00
    Школа по стрелба - Стрелба със сачми от висока класа
  • 03:30
    Рибен рай - В студена вода за шарани на фидер - Улов на едри шарани 1. част
Пълна програма
  • 01:40
    "Вмешателство (2016)", комедийна драма, САЩ, 2016; реж. Клеа Дювал, с Клеа Дювал, Мелани Лински, Наташа Лайон, Винсънт Пиаца, Джейсън Ритър, [15+]
  • 03:10
    "Дългият път на Били Лин", военна драма, САЩ, 2016; реж. Анг Лий , с Джо Алуин, Кристен Стюарт, Крис Тъкър, Гарет Хедлънд, Вин Дизел, [15+]
  • 05:30
    "Дамилола, обичното ни момче", драма, Великобритания, 2016; реж. Юрос Лин, с Бабу Сийзий, Уунми Мосаку, Юуон Адедокун, Сами Камара, Джума Шарка, [12+]
  • 07:00
    "Маша и мечокът І, 5 - 8 еп.", анимация, Русия, 2010, [0+]
Пълна програма
  • 02:15
    "Дедууд II, 3 еп.", уестърн - драма, САЩ, 2005; реж. Стив Шил, с Тимъти Олифант, Иън МакШейн, Джон Хоукс, Моли Паркър, Брад Дуриф, [18+]
  • 03:15
    "Глутница ІІ, 6 еп.", криминална драма, Полша, 2017; реж. Кася Адамик, Ян П. Матушински, с Лешек Лихота, Александра Поплавска, Анджей Жилински, Дагмара Бак, Мачей Миколайчик, [12+]
  • 04:15
    "Признак на живот", хорър - трилър, САЩ, 2017; реж. Даниел Еспиноса, с Джейк Джилънхол, Ребека Фъргюсън, Райън Рейнолдс, Хироюки Санада, Ариън Бакър, [15+]
  • 05:40
    "Скъпа мъртва мамо", документален, САЩ, 2017; реж. Ерин Лий Кар, [15+]
Пълна програма
  • 02:15
    Weekend Special
  • 02:30
    Bare Necessity
  • 02:45
    Bare Necessity
  • 03:00
    Video Fashion News
Пълна програма
  • 00:00
    Нощна програма на ТВТ (Галерия България)
  • 06:50
    ТВТ представя България - документален филм на ТВТ
  • 07:00
    Хубаво село имаме (образователен филм за туристически маршрут)
  • 07:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
Пълна програма
  • 02:00
    Футбол: Холандска Ередивизи
  • 04:00
    Футбол: Барса ТВ
  • 04:30
    Автомобилизъм: Суперкарс 2018
  • 06:00
    Футбол: Руска Премиер лига
Пълна програма
  • 04:00
    Футбол: Барса ТВ
  • 04:30
    ММА: Класика от UFC
  • 05:00
    MMA: UFC 221
  • 07:00
    Голф: Европейски тур
Пълна програма
  • 02:20
    Blaze and the Monster Machines
  • 02:40
    Paw Patrol
  • 02:50
    Kid-e-Cats
  • 02:55
    Kid-e-Cats
Пълна програма
  • 06:00
    Световна класа "Гоа - Индия"
  • 06:50
    Национален парк "Дейнтри" в Австралия
  • 07:30
    Големият бариерен риф
  • 08:30
    Дивата природа на Австралия - Нов свят
Пълна програма
  • 02:00
    Ченге, сезон 1, еп. 9, САЩ, екшън/приключенски, 2012
  • 02:45
    Ресторантът, сезон 1, еп. 6, исторически/драма, 2017
  • 03:45
    Обрат: Шпионите на Вашингтон, сезон 2, еп. 5, САЩ, военен, 2015
  • 04:30
    Обрат: Шпионите на Вашингтон, сезон 2, еп. 6, САЩ, военен, 2015
Пълна програма

Сериали

Fox Channel 02:30
24: Не умирай днес - първи сезон, еп. 10
Охота и рыбалка 02:35
Сезон охоты
Viasat Nature 02:40
Пол О'Грейди за любовта към кучета, сезон 3, еп. 9
Fox Life 02:40
Веселата къща - втори сезон, еп. 6
Utilisima 02:45
Пекарната на Рудолф - четвърти сезон, еп. 17

Всички предавания

Спорт

Eurosport 2 02:30
Олимпийски игри: Хокей на лед, полуфинали (мъже)
BNT HD 02:55
Зимни олимпийски игри: Биатлон, щафета /мъже/
Ring.BG 03:20
Италия, Серия А: Дженоа - Интер
Eurosport 03:35
Олимпийски игри: Сноуборд, big air, финал (мъже), директно
Eurosport HD 03:35
Олимпийски игри: Сноуборд, big air, финал (мъже), директно

Всички предавания

Филми

Skat+ 02:30
"Кольо, това е..." - документален филм /5 част
Cinemax 2 02:30
"Отбой в полунощ", военна драма, САЩ, 1992; реж. Кийт Гордън, с Питър Бърг, Кевин Дилън, Ерай Грос, Итън Хоук, Гари Синийз, [18+]
bTV Cinema 02:30
"Странният случай с Бенджамин Бътън" - драма,  фентъзи,  романтичен (САЩ, 2008), режисьор - Дейвид Финчър,актьори - Брад Пит, Кейт Бланшет, Джулия Ормънд, Елиас Котеас,  Джейсън Флеминг, Тараджи П. Хенсън, Тилда Суинтън и др.
TV1000 02:35
От здрач до зори, САЩ, екшън/криминален/ужаси, 1996
AXN White 02:55
Профилиране; сезон 4, епизод 7, криминален, драма, Франция, 2013

Всички предавания

Рио-2016

Eurosport 2 04:00
Олимпийски игри: Хокей на лед, обзор на деня
BNT HD 02:55
Зимни олимпийски игри: Биатлон, щафета /мъже/
Eurosport 03:35
Олимпийски игри: Сноуборд, big air, финал (мъже), директно
Eurosport HD 03:35
Олимпийски игри: Сноуборд, big air, финал (мъже), директно

Всички предавания

Peyongchang-2018

Eurosport 2 04:00
Олимпийски игри: Хокей на лед, обзор на деня
BNT HD 02:55
Зимни олимпийски игри: Биатлон, щафета /мъже/
Eurosport 03:35
Олимпийски игри: Сноуборд, big air, финал (мъже), директно
Eurosport HD 03:35
Олимпийски игри: Сноуборд, big air, финал (мъже), директно

Всички предавания



{START_COUNTER}