ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 00:00
    Where Is The Party
  • 06:00
    Tick-Tack
  • 10:00
    Hit Mix
  • 11:00
    3 IN 1
Пълна програма
  • 00:00
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 05:00
    Фолклорна усмивка /музикално-развлекателно предаване на ФЕН ФОЛК ТВ, премиера/
  • 05:15
    Багрите на България /фолклорна и народна музика/
  • 07:00
    Утрото /сутрешен музикален блок/
Пълна програма
  • 00:15
    Рок-нощ
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:45
    Риплей
  • 19:00
    CAUETivi
Пълна програма
  • 02:00
    Абсурди
  • 02:30
    Абсурди
  • 03:00
    Dare to Live
  • 03:30
    Краш караоке
Пълна програма
  • 01:00
    Martin Garrix's Sick Beats
  • 02:30
    Major Lazer: Hitlist
  • 03:00
    Ed Sheeran: From The Beginning
  • 04:00
    Solo 1D Boys Vs The World!
Пълна програма
  • 00:00
    All Night Session
  • 06:00
    AM Mayhem
  • 09:00
    Rocks Rated!
  • 12:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
Пълна програма
  • 02:05
    "От А до Я" - тв магазин с хитове
  • 02:40
    "Планета Хит" - нон-стоп хитове
  • 03:00
    "Златен хит" - най-доброто
  • 03:05
    "Горещи хитове" - избрани песни
Пълна програма
  • 00:40
    "Пъстра броеница" - фолклорна програма
  • 03:00
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 03:10
    "Звездите на България" - музикален гост
  • 03:30
    "Песните на България" - музикална програма
Пълна програма
  • 02:05
    "Планета Хит" - хитове без край
  • 03:00
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 03:05
    "Хитовете на Планета HD"- нон-стоп музика
  • 04:00
    "Промо" - нови видеоклипове
Пълна програма
  • 01:00
    We Love Music
  • 06:00
    Snooza
  • 10:00
    New 4 U
  • 10:25
    Deja Voice
Пълна програма
  • 00:00
    Club MTV!
  • 06:00
    AM Rush
  • 09:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 09:40
    Essential Mix
Пълна програма
  • 01:00
    Non-Stop Hits
  • 06:00
    Wake Up With Hits!
  • 09:00
    Big Fat Hits
  • 11:00
    MTV's Euro Top 10
Пълна програма

Сериали

Fox Life 02:40
Веселата къща - втори сезон, еп. 6
Fox Channel 02:30
24: Не умирай днес - първи сезон, еп. 10
Охота и рыбалка 02:35
Сезон охоты
Viasat Nature 02:40
Пол О'Грейди за любовта към кучета, сезон 3, еп. 9

Всички предавания

Спорт

Eurosport 2 02:30
Олимпийски игри: Хокей на лед, полуфинали (мъже)
BNT HD 02:55
Зимни олимпийски игри: Биатлон, щафета /мъже/
Ring.BG 03:20
Италия, Серия А: Дженоа - Интер
Eurosport 03:35
Олимпийски игри: Сноуборд, big air, финал (мъже), директно
Eurosport HD 03:35
Олимпийски игри: Сноуборд, big air, финал (мъже), директно

Всички предавания

Филми

Skat+ 02:30
"Кольо, това е..." - документален филм /5 част
Cinemax 2 02:30
"Отбой в полунощ", военна драма, САЩ, 1992; реж. Кийт Гордън, с Питър Бърг, Кевин Дилън, Ерай Грос, Итън Хоук, Гари Синийз, [18+]
bTV Cinema 02:30
"Странният случай с Бенджамин Бътън" - драма,  фентъзи,  романтичен (САЩ, 2008), режисьор - Дейвид Финчър,актьори - Брад Пит, Кейт Бланшет, Джулия Ормънд, Елиас Котеас,  Джейсън Флеминг, Тараджи П. Хенсън, Тилда Суинтън и др.
TV1000 02:35
От здрач до зори, САЩ, екшън/криминален/ужаси, 1996
AXN White 02:55
Профилиране; сезон 4, епизод 7, криминален, драма, Франция, 2013

Всички предавания

Рио-2016

Eurosport 2 04:00
Олимпийски игри: Хокей на лед, обзор на деня
BNT HD 02:55
Зимни олимпийски игри: Биатлон, щафета /мъже/
Eurosport 03:35
Олимпийски игри: Сноуборд, big air, финал (мъже), директно
Eurosport HD 03:35
Олимпийски игри: Сноуборд, big air, финал (мъже), директно

Всички предавания

Peyongchang-2018

Eurosport 2 04:00
Олимпийски игри: Хокей на лед, обзор на деня
BNT HD 02:55
Зимни олимпийски игри: Биатлон, щафета /мъже/
Eurosport 03:35
Олимпийски игри: Сноуборд, big air, финал (мъже), директно
Eurosport HD 03:35
Олимпийски игри: Сноуборд, big air, финал (мъже), директно

Всички предавания



{START_COUNTER}