ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 16:58
    С човекоподобните маймуни: Епизод 3
  • 17:25
    С човекоподобните маймуни: Няма връщане назад
  • 17:53
    С човекоподобните маймуни: Последен шанс
  • 18:20
    В леговището на дракона
Пълна програма
  • 17:00
    Австралийски железници: Епизод 5
  • 18:00
    Да продадеш колата си: Епизод 6
  • 19:00
    Високи скорости: Сделка за милиони: Част 2
  • 20:00
    Дивото семейство от Аляска: Да отгледаш глутница
Пълна програма
  • 17:02
    Фабрика за храна: Просто като фасул
  • 17:26
    Как са го направили?: Епизод 17
  • 17:50
    Как са го направили?: Епизод 18
  • 18:15
    Как са го направили?: Епизод 19
Пълна програма
  • 16:40
    Треска за нефрит, сезон 3, еп. 5
  • 17:05
    Австралийски търсачи на злато, сезон 2, еп. 5
  • 17:50
    Австралийски търсачи на злато, сезон 2, еп. 6
  • 18:35
    Търсачи на съкровища в пустинята, сезон 1, еп. 5
Пълна програма
  • 16:40
    Империя на царе: Русия по времето на династията Романови с Луси Уърсли, сезон 1, еп. 1
  • 17:45
    Империя на царе: Русия по времето на династията Романови с Луси Уърсли, сезон 1, еп. 2
  • 18:50
    Империя на царе: Русия по времето на династията Романови с Луси Уърсли, сезон 1, еп. 3
  • 19:55
    Рим: империя без предел, сезон 1, еп. 4
Пълна програма
  • 16:45
    Изковани в огъня: Изборът на феновете
  • 17:40
    Изковани в огъня: Меч акрафена
  • 18:35
    Спецове в заложната къща: Съкровище от границата
  • 19:00
    Спецове в заложната къща: Покемон залози
Пълна програма
  • 16:25
    Най-големите миграции в природата, сезон 1, еп. 1
  • 17:20
    Най-големите миграции в природата, сезон 1, еп. 2
  • 18:15
    Най-големите миграции в природата, сезон 1, еп. 3
  • 19:10
    Тайният живот на маймуните, сезон 1, еп. 2
Пълна програма
  • 17:00
    Пресушаване на Алкатрас, еп. 1
  • 18:00
    Командна верига, еп. 1
  • 19:00
    Досиетата на тайните служби: Да охраняваш президента, еп. 1
  • 20:00
    Пробив, еп. 5
Пълна програма
  • 16:25
    Животински боен клуб, еп. 4
  • 17:05
    Животински боен клуб, еп. 7
  • 18:00
    Прекрасната Америка: Сред дивата природа, еп. 2
  • 18:50
    Дивите Хавайски острови, еп. 1
Пълна програма
  • 17:00
    Световно фолклорно изкуство
  • 17:30
    Димитровград - Осъществената мечта
  • 18:00
    Импресия - Есен в Странджа
  • 18:30
    Професия турист
Пълна програма

Сериали

EPIC Drama 17:10
Криминалните случаи на Мърдок, сезон 1, еп. 5, Канада,Великобритания, криминален/мистерия, 2008
Viasat History 17:10
Страхотни изобретения, сезон 1, еп. 3
Fox Channel 17:10
Психаротерапия - първи сезон, еп. 10
Fox Crime 17:10
Престъпна природа - трети сезон, еп. 10
AXN White 17:15
Елементарно, Уотсън!; сезон 5, епизод 15, криминален, драма, САЩ, 2016

Всички предавания

Спорт

BNT HD 17:30
Международен турнир по тенис на маса "Асарел България оупън" пряко предаване от Панагюрище
Eurosport 18:00
Колоездене: Обиколка на Норвегия, трети етап, директно
Eurosport 2 18:00
Футбол: Световно първентво за девойки до 20 години, четвъртфинал
Eurosport HD 18:00
Колоездене: Обиколка на Норвегия, трети етап, директно
Mtel Sport 1 18:00
Тенис: ATP 1000 Торонто

Всички предавания

Филми

Cinemax 17:05
"Акушерката", романтична драма, Франция, 2017; реж. Мартин Прово, с Катрин Фрот, Катрин Деньов, Оливие Гурме, Куентин Долмайър, Милен Дьомонжо, [12+]
MGM 17:05
"Гробницата" - ужаси с Джон Карадайн, Сибил Данинг.
AXN White 17:15
Елементарно, Уотсън!; сезон 5, епизод 15, криминален, драма, САЩ, 2016
Eurocom 17:15
Куче в джобче - 20 еп.- Анимация
AXN 17:25
Възприятия; сезон 3, епизод 5, криминален, драма, САЩ, 2014

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}