ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 01:40
    Майстори на къщи в клоните на дърветата: Стъклена къща на дърво
  • 02:35
    Майстори на къщи в клоните на дърветата: Епизод 5
  • 03:25
    Майстори на къщи в клоните на дърветата: Скривалище в Окръг Хил
  • 04:15
    Майстори на къщи в клоните на дърветата: Епизод 7
Пълна програма
  • 02:00
    Да продадеш колата си: БеЕмВе М5
  • 03:00
    Ед Стафърд: Изоставен: Боливия: Пустинята Атакама
  • 04:00
    Милионите на Ескобар: Факторът "Х"
  • 05:00
    Да продадеш колата си: Мазда RX7
Пълна програма
  • 02:10
    Срещи с извънземни: Аурата
  • 03:00
    Ловци на митове: Кастингът: Грандиозният финал
  • 03:48
    Ловци на митове: Истории от окопите
  • 04:36
    Ловци на митове: Оцелелите на "Титаник"
Пълна програма
  • 00:20
    Избягай или умри!, сезон 1, еп. 6
  • 06:05
    Призраци от автоморгата, сезон 5, еп. 3
  • 07:00
    Каубои в студени води, сезон 2, еп. 3
  • 07:45
    Каубои в студени води, сезон 2, еп. 4
Пълна програма
  • 01:45
    Забранена история, сезон 2, еп. 4
  • 02:35
    Загадки в музея, сезон 7, еп. 4
  • 03:25
    Страхотни изобретения, сезон 1, еп. 3
  • 03:55
    Загадъчни средновековни убийства, сезон 1, еп. 1
Пълна програма
  • 01:50
    Свирепи автомеханици: Викингът Хок
  • 02:45
    Проклятието на остров Оук: Опасна ситуация
  • 03:35
    В търсене на Хитлер: Ядрени нацистки оръжия
  • 04:25
    Търсачи на автомобили: Яростни шофьори
Пълна програма
  • 02:15
    Тайният живот на зоопарка, сезон 1, еп. 3
  • 03:10
    Тайният живот на зоопарка, сезон 1, еп. 4
  • 04:00
    Патрулиращи кучета, сезон 8, еп. 9
  • 04:25
    Патрулиращи кучета, сезон 8, еп. 10
Пълна програма
  • 01:55
    Историята за Бог с Морган Фрийман, еп. 3
  • 02:40
    Нашествие: Земя, еп. 5
  • 03:25
    Уличен Гений, еп. 6
  • 03:50
    Шифърът на злополуките, еп. 1
Пълна програма
  • 01:50
    Животински боен клуб, еп. 5
  • 02:35
    Животински боен клуб, еп. 4
  • 03:20
    Животински боен клуб, еп. 7
  • 04:10
    Животински боен клуб, еп. 1
Пълна програма
  • 02:00
    Българската следа в "Рали Дакар", част 1
  • 03:00
    WWF - Клек във Витоша
  • 03:30
    Пустинята на Тунис
  • 04:00
    Живата вечност
Пълна програма

Сериали

Fox Life 02:40
Веселата къща - втори сезон, еп. 6
Fox Channel 02:30
24: Не умирай днес - първи сезон, еп. 10
Охота и рыбалка 02:35
Сезон охоты
Viasat Nature 02:40
Пол О'Грейди за любовта към кучета, сезон 3, еп. 9

Всички предавания

Спорт

Eurosport 2 02:30
Олимпийски игри: Хокей на лед, полуфинали (мъже)
BNT HD 02:55
Зимни олимпийски игри: Биатлон, щафета /мъже/
Ring.BG 03:20
Италия, Серия А: Дженоа - Интер
Eurosport 03:35
Олимпийски игри: Сноуборд, big air, финал (мъже), директно
Eurosport HD 03:35
Олимпийски игри: Сноуборд, big air, финал (мъже), директно

Всички предавания

Филми

Skat+ 02:30
"Кольо, това е..." - документален филм /5 част
Cinemax 2 02:30
"Отбой в полунощ", военна драма, САЩ, 1992; реж. Кийт Гордън, с Питър Бърг, Кевин Дилън, Ерай Грос, Итън Хоук, Гари Синийз, [18+]
bTV Cinema 02:30
"Странният случай с Бенджамин Бътън" - драма,  фентъзи,  романтичен (САЩ, 2008), режисьор - Дейвид Финчър,актьори - Брад Пит, Кейт Бланшет, Джулия Ормънд, Елиас Котеас,  Джейсън Флеминг, Тараджи П. Хенсън, Тилда Суинтън и др.
TV1000 02:35
От здрач до зори, САЩ, екшън/криминален/ужаси, 1996
AXN White 02:55
Профилиране; сезон 4, епизод 7, криминален, драма, Франция, 2013

Всички предавания

Рио-2016

Eurosport 2 04:00
Олимпийски игри: Хокей на лед, обзор на деня
BNT HD 02:55
Зимни олимпийски игри: Биатлон, щафета /мъже/
Eurosport 03:35
Олимпийски игри: Сноуборд, big air, финал (мъже), директно
Eurosport HD 03:35
Олимпийски игри: Сноуборд, big air, финал (мъже), директно

Всички предавания

Peyongchang-2018

Eurosport 2 04:00
Олимпийски игри: Хокей на лед, обзор на деня
BNT HD 02:55
Зимни олимпийски игри: Биатлон, щафета /мъже/
Eurosport 03:35
Олимпийски игри: Сноуборд, big air, финал (мъже), директно
Eurosport HD 03:35
Олимпийски игри: Сноуборд, big air, финал (мъже), директно

Всички предавания



{START_COUNTER}