ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 06:05
    Денят започва Сутрешен информационен блок с водещи Юлия Наева и Иво Никодимов
  • 09:00
    По света и у нас Информационна емисия
  • 09:15
    Денят започва с Култура Информационен културен блок с водещи Александра Гюзелева и Николай Колев
  • 11:00
    Здравето отблизо Здравно предаване с водещ Мария Андонова
Пълна програма
  • 06:30
    "Тази сутрин" - информационно предаване
  • 09:30
    "Преди обед" - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
  • 12:00
    bTV Новините - обедна емисия
  • 12:30
    "Шоуто на Слави" /п/- вечерно ток шоу
Пълна програма
  • 06:20
    "Здравей, България" - сутрешен блок
  • 09:30
    "На кафе" - предаване на NOVA
  • 11:30
    "Бон Апети" - предаване
  • 12:00
    Новините на NOVA
Пълна програма
  • 06:30
    България сутрин - важните неща рано сутрин с Лора Инджова и Златимир Йочев
  • 09:30
    Райски градини - филм
  • 10:00
    По следите на храната - филм
  • 10:30
    ОколоСВЕТСКО с Бойка Делиева и Константина Живова
Пълна програма
  • 01:30
    Повторения
  • 07:00
    Бизнес старт - сутрешен блок с Живка Попатанасова и Димитър Вучев
  • 09:00
    Boom&Bust с Владимир Сиркаров и Кузман Илиев /п./
  • 09:30
    В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки/Йордан Кирилов /п./
Пълна програма
  • 05:35
    Вестителите; сезон 1, епизод 2, научна фантастика, драма, САЩ, 2015
  • 07:00
    Най-добрият тунинг; сезон 3, епизод 1, спорт, риалити, Финландия, 2013
  • 07:30
    Тийн вълк; сезон 5, епизод 6, драма, научна фантастика, САЩ, 2015
  • 08:25
    Престъпления без граници; сезон 2, епизод 7, драма, криминален, Франция, 2014
Пълна програма
  • 06:36
    Запознайте се с орангутаните: Епизод 5
  • 07:00
    Запознайте се с ленивците: Епизод 1
  • 07:25
    С човекоподобните маймуни: Епизод 2
  • 07:50
    С човекоподобните маймуни: Епизод 3
Пълна програма
  • 04:00
    Повторения
  • 07:00
    "Добро утро, българи" - сутрешен блок
  • 09:00
    Новини
  • 09:10
    Публицистично предаване на телевизия RT
Пълна програма
  • 06:30
    Сутрешен информационно-забавен журнал
  • 10:00
    Новини
  • 10:05
    "Буря от любов" - сериал
  • 10:55
    "Буря от любов" - сериал
Пълна програма
  • 06:00
    Tick-Tack
  • 10:00
    Hit Mix
  • 14:00
    Standard AL
  • 14:30
    Music Arena
Пълна програма
  • 06:30
    Време за губене /БНТ 2 Пловдив/п/
  • 07:00
    Добро утро с БНТ2 информационен блок
  • 09:00
    Добро утро с БНТ 2 сутрешен блок /БНТ 2 Благоевград/
  • 10:00
    Планински хроники документална поредица /2 сезон, 9, последен епизод/п/
Пълна програма
  • 06:35
    LazyTown
  • 07:00
    Tom and Jerry Tales
  • 07:06
    Tom and Jerry Tales
  • 07:12
    Tom and Jerry Tales
Пълна програма
  • 06:00
    "Пингвините от Мадагаскар" - анимация
  • 08:00
    "Монк" - сериал, с.4, еп.11
  • 09:00
    "Лонгмайър" - сериал, с.5, еп. 2
  • 10:00
    "Стоте" - сериал, с.2, еп. 11
Пълна програма
  • 06:00
    "Ризоли и Айлс: Криминални досиета" - сериал, с.4, еп.1,2
  • 08:15
    "Властелинът на пръстените: Двете кули" - фентъзи, приключенски (САЩ, Нова Зеландия, 2002), режисьор - Питър Джаксън, актьори - Доминик Монахан, Бернард Хил, Орландо Блум, Илайджа Уд, Иън Маккелън, Лив Тайлър, Виго Мортенсен, Кейт Бланшет, Шон Остин, Шон
  • 12:00
    "Ризоли и Айлс: Криминални досиета" - сериал, с.4, еп.4,5,6
  • 15:00
    "Режисьорът Истуд: Неочаквана история" - документален филм (САЩ, 2013), режисьор - Ричард Скикел, актьори - Кевин Бейкън, Кевин Костнър, Морган Фрийман, Джин Хекман, Мартин Скорсезе, Стивън Спилбърг, Хилъри Суонк и др.
Пълна програма
  • 06:00
    "Мутра по заместване" - сериал, с.2
  • 07:00
    "Загадките на Лора" - сериал
  • 08:00
    "Старчета разбойници с Бети Уайт" - сериал, с.2
  • 09:00
    "Столичани в певече" - сериал
Пълна програма
  • 06:00
    "Твоят мой живот" - сериал
  • 07:30
    "Светлината на моя живот" - сериал
  • 08:00
    "Страсти в Тоскана" - сериал
  • 09:00
    "Лекар в планината" - сериал
Пълна програма
  • 06:35
    Невероятният свят на Гъмбол
  • 06:50
    Нинджаго: Майсторите на Спинджицу
  • 07:10
    NEXO KNIGHTS
  • 07:35
    Малки Титани: В готовност
Пълна програма
  • 05:40
    "Спящо момиче", комедийна драма, Австралия, 2015; реж. Розмари Майърс, с Бетани Уитмор, Харисън Фелдман, Матю Уитет, Амбър МакМаон, Еймън Фарън, [12+]
  • 07:00
    "Любовта или родината: Историята на Артуро Сандовал", биографична драма, САЩ, 2000; реж. Джоузеф Сарджънт, с Анди Гарсия, Миа Маестро, Глория Естефан, Дейвид Пеймър, Чарлз С. Дътън, [12+]
  • 09:00
    "Хеди", драма, Тунис, 2016; реж. Мохамед Бен Атия, с Майд Мастура, Рим Бен Месауд, Саба Бузуита, Омния Бен Гали, Хаким Бумсауди, [12+]
  • 10:35
    "Право в десетката", романтична комедия, Великобритания, 2006; реж. Том Вон, с Джеймс МакАвой, Алис Ив, Ребека Хол, Катрин Тейт, Доминик Купър, [12+]
Пълна програма
  • 05:10
    "Тим (1979)", романтична драма, Австралия, 1979; реж. Майкъл Пейт, с Пайпър Лори, Мел Гибсън, Алвин Къртс, Пат Евисън, Питър Гуин, [12+]
  • 07:00
    "Тони Ердман", комедийна драма, Германия, 2016; реж. Марен Аде, с Петер Симонишек, Сандра Хюлер, Михаел Витенборн, Томас Лойбл, Тристан Пютер, [15+]
  • 09:40
    "Под кожата ми", късометражна комедия, Франция, 2015; реж. Стефан Капут, Лоик Потие, с Кул Шен, Сабрина Озани, Фредерик Шу, Нум Диавара, Емануел Бонами, [12+]
  • 09:55
    "Изчезването на Лена", трилър, Германия, 2016; реж. Флориан Гааг, с Емилия Шуле, Янник Шюман, Зина Ткоч, Кира София Каре, Анна Бедерке, [12+]
Пълна програма
  • 06:00
    African Voices
  • 07:00
    CNN Newsroom (with World Sport)
  • 08:00
    CNN Newsroom
  • 11:30
    Vital Signs with Dr. Sanjay Gupta
Пълна програма
  • 06:00
    "Моята карма"- сериен филм
  • 07:00
    "Капризи на съдбата" - теленовела
  • 08:00
    "Сезонът на черешите"- сериен филм, /п/
  • 09:30
    "Меню с проблеми"- романтична комедия с уч. на Мюриел Баумайстар, Бернхард Шир, Моник Шльодер, Луиз фон Финк и др., /п/
Пълна програма
  • 06:30
    "Военни престъпления" - сериал, сезон 9
  • 07:30
    "Военни престъпления" - сериал, сезон 11, /п/
  • 08:45
    "Комисар Рекс" - сериал, сезон 16, /п/
  • 10:00
    "Пожарникарите от Чикаго" - сериал, сезон 3, /п/
Пълна програма
  • 06:00
    Да продадеш колата си: Порше 914
  • 07:00
    Как са го направили?: Танцуващият лъв/Тунел/Машина за стадион
  • 07:30
    Бързи и шумни: Възкресението на Камаро
  • 08:30
    Как се прави...: Офис столове, бленд от бира и вино
Пълна програма
  • 06:12
    Ловци на митове: Водни ски с мотоциклет
  • 07:00
    Как са го направили?: Опал/Самолети/Нуга
  • 07:26
    Идващият свят: Влаковете на бъдещето
  • 08:14
    Ловци на митове: Водни ски с мотоциклет
Пълна програма
  • 06:30
    Пижамаски
  • 06:55
    Мики Маус
  • 07:00
    Мега-чудесата: на калинката и черният котарак
  • 07:30
    Ханк Зипзър
Пълна програма
  • 06:30
    "Имало едно време… Човекът"
  • 07:00
    "Марви Хамър"
  • 07:30
    "Марви Хамър"
  • 08:00
    "Да изобретяваме"
Пълна програма
  • 07:00
    Клуб Уинкс - анимационен сериал
  • 07:45
    Приключенията на Чък и приятели - анимационен сериал
  • 08:00
    Кученце в джобче - анимационен сериал
  • 08:30
    Трансформъри: Роботи-спасители - анимационен сериал
Пълна програма
  • 06:00
    Делници - с Николай Колев
  • 10:00
    Светът и всичко в него - със Симеон Идакиев
  • 11:00
    Седмицата на #Иво - с Иво Божков
  • 12:00
    При Жорж - музика, изкуство, култура - с Жорж Ганчев
Пълна програма
  • 07:15
    Спорт
  • 07:22
    Култура 1
  • 07:41
    Анализи
  • 07:46
    Преглед на програмата / Преглед на печата
Пълна програма
  • 06:45
    Олимпийски игри: Ски-алпийски дисциплини, гигантски слалом, втори манш (жени), директно
  • 08:00
    Олимпийски игри: Сноуборд, slopestyle, финал (жени)
  • 08:45
    Олимпийски игри: Новини
  • 09:00
    Олимпийски игри: Ски-алпийски дисциплини, гигантски слалом, втори манш (жени)
Пълна програма
  • 06:30
    Олимпийски игри: Хокей на лед, предварителен кръг, Канада - ОАР (жени)
  • 08:30
    Олимпийски игри: Северни ски, обзор на деня
  • 09:00
    Олимпийски игри: Хокей на лед, обзор на деня
  • 09:30
    Олимпийски игри: Хокей на лед, предварителен кръг, Япония - Швейцария (жени), директно
Пълна програма
  • 06:05
    Призраци от автоморгата, сезон 5, еп. 4
  • 07:15
    Търсачи на съкровища, сезон 2, еп. 2
  • 08:00
    Братски проекти, сезон 1, еп. 6
  • 08:25
    Избягай или умри!, сезон 1, еп. 7
Пълна програма
  • 05:55
    X Games Austin
  • 07:00
    Crew, The
  • 07:25
    Crew, The
  • 07:55
    X Games - Minneapolis
Пълна програма
  • 06:45
    Фолклорна усмивка /музикално-развлекателно предаване на ФЕН ФОЛК ТВ, повторение/
  • 07:00
    Утрото /сутрешен музикален блок/
  • 11:00
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 12:00
    Багрите на България /фолклорна и народна музика/
Пълна програма
  • 06:30
    Ловци на къщи
  • 07:00
    Ловци на къщи
  • 07:30
    Ловци на къщи
  • 08:00
    Карибски живот
Пълна програма
  • 06:00
    Кухнята на Джейми - Австралия - кулинарно предаване, еп. 2
  • 06:50
    40 е новото 20 - четвърти сезон, еп. 7
  • 07:15
    40 е новото 20 - четвърти сезон, еп. 8
  • 07:45
    Кое е това момиче? - втори сезон, еп. 16
Пълна програма
  • 06:45
    От местопрестъплението - първи сезон, еп. 23
  • 07:45
    Убийства в Рая - втори сезон, еп. 3
  • 08:50
    Убийства в Рая - втори сезон, еп. 4
  • 09:55
    Анджелика Фаст - пети сезон, еп. 7
Пълна програма
  • 05:05
    "Черен лебед", психотрилър, САЩ, 2010; реж. Дарън Аронофски, с Натали Портман, Мила Кунис, Венсан Касел, Барбара Хърши, Уинона Райдър, [15+]
  • 07:00
    "Мистериите на Хейли Дийн: Смъртоносно имение", детективска драма, САЩ, 2017; реж. Тери Инграм, с Кели Мартин, Джакомо Басато, Матю МакКол, Вив Лийкок, Нанси Грейс, [12+]
  • 08:25
    "Чудовищни камиони", комедия - фантастика, САЩ, 2016; реж. Крис Уедж, с Лукас Тил, Джейн Леви, Томас Ленън, Бари Пепър, Роб Лоу, [12+]
  • 10:10
    "Когато баща ми стана храст", семейна драма, Холандия, 2016; реж. Никол Ван Килсдонк, със Силесте Холсхаймер, Матсен Монтсма, Теун Куилбоер, Нортйе Херлаар, Анеке Блок, [12+]
Пълна програма
  • 06:25
    Страхотни изобретения, сезон 1, еп. 2
  • 07:05
    Втората световна война: цената на империята, сезон 1, еп. 1
  • 08:00
    Страхотни изобретения, сезон 1, еп. 1
  • 08:30
    Страхотни изобретения, сезон 2, еп. 30
Пълна програма
  • 06:35
    Спецове в заложната къща: Различия между поколенията
  • 07:00
    На лов за автомобили: "Триумф" с екстри, 2-ра част
  • 07:20
    На лов за автомобили: Ултра готин кадилак
  • 07:40
    На лов за автомобили: По-добре късно, отколкото никога
Пълна програма
  • 06:30
    Ловци на акули – тв поредица, Америка, втори сезон, 3 еп.
  • 07:30
    Риболов с Върхара – тв поредица, втори сезон /п/
  • 08:30
    Ловци на мигове – тв поредица, 16 еп.
  • 09:00
    НАСЛУКА – тв поредица, пети сезон, 60 еп. /п/
Пълна програма
  • 06:45
    "Отгатни колко те обичам"
  • 07:00
    "Кипър"
  • 07:22
    "Паленца"
  • 07:45
    "Конни"
Пълна програма
  • 06:00
    "Денят на живо"/п/
  • 07:00
    "Всяка сутрин"- сутрешен блок
  • 09:00
    "Всеки следобед", избрано
  • 11:00
    Време, календар, хороскоп
Пълна програма
  • 02:45
    JDM
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:30
    Драконова топка Z (анимация)
  • 19:00
    Хартли (фейлетон)
Пълна програма
  • 05:20
    "Синче" - ужаси с Дейвид Карадайн, Пол Л. Смит, Брад Дуриф.
  • 07:00
    "Човекът с отговорите" - комедия / романтичен филм с Джеф Даниелс, Лорън Греъм.
  • 08:35
    "Важни клечки" - комедия с Уолтър Матау, Чарлз Гродин, Винсент Гардения, Тайн Дейли.
  • 09:55
    "Кънки с остър връх" - драма / романтичен филм с Д.Б. Суини, Мойра Кели.
Пълна програма
  • 03:00
    Само хитове - маратон
  • 07:00
    Само хитове
  • 08:00
    Да създадеш
  • 09:00
    Бременна на 16 - реалити шоу
Пълна програма
  • 06:00
    KSI: In The Zone
  • 07:00
    Hot Right Now!
  • 09:00
    Justin Bieber Vs The World!
  • 10:30
    Hot Right Now!
Пълна програма
  • 06:00
    AM Mayhem
  • 09:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 11:00
    Super Massive Rock Stars!
  • 13:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
Пълна програма
  • 06:45
    72-те най-сладки животни, сезон 1, еп. 3
  • 07:15
    72-те най-сладки животни, сезон 1, еп. 4
  • 07:50
    Пол О'Грейди за любовта към кучета, сезон 1, еп. 5
  • 08:15
    Пол О'Грейди за любовта към кучета, сезон 1, еп. 6
Пълна програма
  • 06:45
    Най-удивителните фотографии на Нешънъл Джиографик 2, еп. 4
  • 07:05
    Морски вълци, еп. 2
  • 08:00
    Разследване на самолетни катастрофи - сезон 7, еп. 5
  • 09:00
    След милион години - първи сезон, еп. 1
Пълна програма
  • 06:45
    Прекрасната Америка: Сред дивата природа, еп. 2
  • 07:30
    Дивите Хавайски острови, еп. 1
  • 08:10
    Смъртоносна суперкотка, еп. 2
  • 08:55
    Прекрасно причудливи, еп. 2
Пълна програма
  • 02:30
    Край на програмата
  • 09:00
    Дартс: Висша лига 2018, Кардиф, повторение
  • 12:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 12:05
    Футбол: Астън Вила - Бирмингам Сити, мач от Чемпиъншип, повторение
Пълна програма
  • 05:00
    Телеканал "Добро утро"
  • 08:00
    Новини
  • 08:15
    Телеканал "Добро утро"
  • 08:30
    "Пробни покупки"
Пълна програма
  • 06:30
    "Планета Хит" - нон-стоп хитове
  • 07:00
    "Златен хит" - най-доброто
  • 07:05
    "Класика в жанра" - хитовете през годините
  • 08:00
    "Хит на деня" - горещи хитове
Пълна програма
  • 06:40
    "Росна китка" - музика за настроение
  • 07:30
    "Златна колекция" - хитовете през годините
  • 08:30
    "Музикален пъзел" - избрани песни
  • 09:30
    "Картини от България" - музикална импресия
Пълна програма
  • 06:05
    "Планета Хит" - хитове без край
  • 07:00
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 07:05
    "Show Time" - музикална програма
  • 08:00
    "Планета Live" - музикална програма
Пълна програма
  • 05:20
    "Чук, чук" - трилър, U, 2015
  • 07:00
    "По приятелски" - комедиен сериал
  • 07:20
    "Моята най-кошмарна седмица" - сериал
  • 08:10
    "Последният мъж на света" - сериал
Пълна програма
  • 06:00
    Дивата муха
  • 08:00
    Екстремни спортове
  • 10:00
    Италия, Серия А: Фиорентина - Ювентус
  • 12:00
    Италия, Серия А: СПАЛ - Милан
Пълна програма
  • 06:35
    "Експлозивно" - журнал
  • 07:00
    "Добро утро, Германия" - сутрешен журнал
  • 09:30
    "Добри времена, лоши времена" - сериал
  • 10:00
    "Сред нас" - сериал
Пълна програма
  • 06:00
    Вести
  • 07:00
    Сериал: "Обикновен живот"
  • 10:20
    "Бялата гвардия"
  • 11:50
    "Културната революция"
Пълна програма
  • 06:00
    "Страната и хората"
  • 07:00
    Анимация
  • 08:00
    "Цената на победата"
  • 09:00
    Сериал: "Ловът на Пепеляшка"
Пълна програма
  • 06:30
    Сутрешен информационно-забавен журнал и спорт
  • 11:00
    "Напълно здрави!" - консултация
  • 11:30
    "Клиниката на Зюдринг" - сериал
  • 12:00
    "В името на справедливостта: Ние се борим за Вас!" - поредица
Пълна програма
  • 05:30
    "Ако зажалиш..." - стари градски песни с Бони Милчева /повторение/
  • 07:00
    "Неназованите картини"- Док. филм
  • 07:45
    Новини/ повторение/
  • 08:00
    Ранни вести /на живо/
Пълна програма
  • 06:30
    Силови спортове: Серии Юнайтид Стронгман
  • 07:00
    Ръгби
  • 07:30
    Футбол Мундиал
  • 08:00
    Кайтбординг
Пълна програма
  • 01:25
    Infomercials
  • 06:55
    Olivia
  • 07:05
    Benjamin Blumchen
  • 07:35
    Bob der Baumeister
Пълна програма
  • 06:30
    Сянката на Елена - ТВ сериал - Бразилия- 8
  • 07:30
    Детски свят - Маша и мечока - анимация
  • 08:00
    Новини
  • 08:20
    Исторически календар
Пълна програма
  • 06:00
    Snooza
  • 09:00
    21:00 Zoom
  • 09:02
    Snooza
  • 10:02
    1 Artist 3 Hits
Пълна програма
  • 06:30
    Кралят на тортите: Крава-победител, сладкиши и неприятна ситуация
  • 07:00
    Медиумът от Лонг Айлънд: Комарджии
  • 07:30
    Медиумът от Лонг Айлънд: Защо аз
  • 08:00
    2 на милион: Някой като мен
Пълна програма
  • 06:30
    Пътешествие в Тунис
  • 07:00
    Виж България - Берковица, старинна и съвременна
  • 07:30
    Импресия - Крушунски водопади
  • 08:00
    Война на похабяването - с.2, еп.6
Пълна програма
  • 06:00
    Мистерии в замъка
  • 07:00
    Търсене на дом по света
  • 07:30
    Търсене на дом по света
  • 08:00
    Търсене на дом по света
Пълна програма
  • 06:00
    Мистерии в замъка
  • 07:00
    Търсене на дом по света
  • 07:30
    Търсене на дом по света
  • 08:00
    Търсене на дом по света
Пълна програма
  • 06:25
    Каквито бяхме, САЩ, драма/романтичен, 1973
  • 08:25
    Любовен еликсир №9, САЩ, комедия/фентъзи/романтичен, 1992
  • 10:00
    Почти женени, САЩ, комедия/романтичен, 2013
  • 11:30
    Любов като по книга, САЩ, драма/семеен/романтичен, 2014
Пълна програма
  • 06:30
    "Свободна зона: Започна ли годината на национализмите? гост: Божидар Димитров" - публицистично предаване (повторение)
  • 07:30
    Новини
  • 08:00
    Новини
  • 08:30
    Новини
Пълна програма
  • 06:25
    Лесни рецепти - пети сезон, еп. 1
  • 06:50
    Лесни рецепти - пети сезон, еп. 2
  • 07:20
    Като по учебник с Кари Озмънд - кулинарно предаване, еп. 41
  • 07:45
    Като по учебник с Кари Озмънд - кулинарно предаване, еп. 42
Пълна програма
  • 01:00
    VH1 микс
  • 07:00
    Стани и засияй с VH1
  • 09:00
    Хитовете не лъжат!
  • 11:00
    Тор 10 на VH1 от тази седмица
Пълна програма
  • 06:00
    Пчеличката Мая: Филмът - Анимация, 2014, Режисьор: Алексис Стадерман, Глен Фрейсър, В ролите: Коди Сит Макфии
  • 08:00
    История с пчели - Анимация, Комедия, 2007, Режисьор: Стив Хикнър, Саймън Дж. Смит, В ролите: Джери Зайнфелд, Рене Зелуегър, Матю Бродерик
  • 09:30
    Цветна мозайка - Комедия, Семеен, Фентъзи, 2009, Режисьор: Робърт Родригес, В ролите: Джими Бенет, Джеймс Спейдър, Кат Денингс
  • 11:00
    Дрилбит Тейлър - Комедия, 2008, Режисьор:  Steven Brill, В ролите: Оуен Уилсън, Джош Патрик
Пълна програма
  • 06:10
    "CSI: Ню Йорк" - криминален сериал
  • 06:55
    "CSI: Ню Йорк" - криминален сериал
  • 07:50
    "Джордан: Патоложка с профил" - криминален сериал
  • 08:45
    "Дай ме под съд" - доку-поредица
Пълна програма
  • 06:45
    От местопрестъплението: Маями - осми сезон, еп. 20
  • 07:35
    Модерно семейство - четвърти сезон, еп. 17
  • 08:00
    Модерно семейство - четвърти сезон, еп. 18
  • 08:25
    Семейство Голдбърг - първи сезон, еп. 8
Пълна програма
  • 06:00
    AM Rush
  • 09:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 09:40
    DJ Duel
  • 11:00
    Big Tunes!
Пълна програма
  • 06:30
    DESIGNERS
  • 06:55
    F-PARTIES
  • 07:00
    FASHION FILMS
  • 07:25
    F-PEOPLE
Пълна програма
  • 06:00
    Wake Up With Hits!
  • 09:00
    Big Fat Hits
  • 11:00
    Nothing But Hits
  • 13:00
    MTV's Euro Top 10
Пълна програма
  • 06:00
    "Уличен патрул" - 9 еп.
  • 07:00
    "Полицайките от Синсинати" - 3 еп.
  • 07:50
    "Мръсни гадни негодници" - 6 еп.
  • 08:40
    "Лов на неизрядни платци" - 6 и 7 еп.
Пълна програма
  • 06:30
    "Европа сутрин" - сутрешен блок
  • 09:00
    новини
  • 09:05
    Свободна зона с Коритаров
  • 12:00
    Новини
Пълна програма
  • 06:30
    Поплавочный практикум
  • 07:00
    Рыбалка сегодня XL
  • 07:25
    По следам Хемингуэя
  • 07:55
    Горная охота с Эдуардом Бендерским
Пълна програма
  • 06:45
    "Декоратори за милион долара" - риалити, сезон 2
  • 07:45
    "Инспектор Джордж Джентли" - сериен филм, сезон 1
  • 10:00
    "Денят на патриота" - криминален с уч. на Марк Уолбърг, Мишел Монахан, Кевин Бейкън, Джон Гудман, Джей Кей Симънс, Майкъл Бийч, Мелиса Беноист, Алекс Волф и др., /п/
  • 13:00
    "Кънки с остър връх 2: Борба за златото" - романтичен филм с уч. на Кристи Карлсън Романо, Рос Томас, Скот Томпсън Бейкър, Ким Киндрик, Стефани Крамер и др., /п/
Пълна програма
  • 06:15
    Deadliest Catch: Sea Tested
  • 07:00
    Animal Cops Houston: Tumour
  • 07:45
    Deadliest Catch: Sea Tested
  • 08:30
    Through the Wormhole with Morgan Freeman: Can We Resurrect the Dead?
Пълна програма
  • 06:00
    Надпревара в супермаркета
  • 07:00
    Босата контеса
  • 07:25
    Босата контеса
  • 07:50
    Анна Олсън: Сладкарски изделия
Пълна програма
  • 06:45
    Нела,принцесата-рицар
  • 06:55
    ПЕС Патрул
  • 07:10
    ПЕС Патрул
  • 07:25
    Пламъчко и машините
Пълна програма
  • 06:45
    Олимпийски игри: Ски-алпийски дисциплини, гигантски слалом, втори манш (жени), директно
  • 08:00
    Олимпийски игри: Сноуборд, slopestyle, финал (жени)
  • 08:45
    Олимпийски игри: Новини
  • 09:00
    Олимпийски игри: Ски-алпийски дисциплини, гигантски слалом, втори манш (жени)
Пълна програма
  • 05:05
    "Черен лебед", психотрилър, САЩ, 2010; реж. Дарън Аронофски, с Натали Портман, Мила Кунис, Венсан Касел, Барбара Хърши, Уинона Райдър, [15+]
  • 07:00
    "Мистериите на Хейли Дийн: Смъртоносно имение", детективска драма, САЩ, 2017; реж. Тери Инграм, с Кели Мартин, Джакомо Басато, Матю МакКол, Вив Лийкок, Нанси Грейс, [12+]
  • 08:25
    "Чудовищни камиони", комедия - фантастика, САЩ, 2016; реж. Крис Уедж, с Лукас Тил, Джейн Леви, Томас Ленън, Бари Пепър, Роб Лоу, [12+]
  • 10:10
    "Когато баща ми стана храст", семейна драма, Холандия, 2016; реж. Никол Ван Килсдонк, със Силесте Холсхаймер, Матсен Монтсма, Теун Куилбоер, Нортйе Херлаар, Анеке Блок, [12+]
Пълна програма
  • 05:30
    Fresh morning :)
  • 09:00
    Lucky 7
  • 09:30
    Playlist
  • 18:00
    Lucky 7
Пълна програма
  • 06:45
    Loopdidoo
  • 07:00
    HENRY HUGGLEMONSTER
  • 07:15
    Calimero
  • 07:30
    PJ Masks
Пълна програма
  • 06:45
    Нела,принцесата-рицар
  • 06:55
    ПЕС Патрул
  • 07:10
    ПЕС Патрул
  • 07:25
    Пламъчко и машините
Пълна програма
  • 01:00
    All Night Long!
  • 07:00
    Wake Me Up Before You Go Go
  • 09:00
    Nothing But Classics
  • 11:00
    Guess The Year
Пълна програма
  • 06:10
    Disappeared: Spirited Away
  • 07:00
    Who on Earth Did I Marry?: Field of Schemes
  • 07:25
    True Crime with Aphrodite Jones: Sex, Death and Videotape
  • 08:15
    Who on Earth Did I Marry?: Marvellous Deception
Пълна програма
  • 06:25
    Cream of the Crop: Drivers and Pilots
  • 06:55
    National Icons: F1 Drivers
  • 07:20
    Legends: Mick Doohan
  • 07:50
    National Icons: Motorsport
Пълна програма
  • 06:25
    Trev Gowdy's Monster Fish
  • 06:50
    Trev Gowdy's Monster Fish
  • 07:15
    Shooting Gallery
  • 07:40
    Shooting Gallery
Пълна програма
  • 06:35
    Спецове в заложната къща: Различия между поколенията
  • 07:00
    На лов за автомобили: "Триумф" с екстри, 2-ра част
  • 07:20
    На лов за автомобили: Ултра готин кадилак
  • 07:40
    На лов за автомобили: По-добре късно, отколкото никога
Пълна програма
  • 06:05
    Морски вълци, еп. 2
  • 07:00
    Разследване на самолетни катастрофи - сезон 7, еп. 5
  • 08:00
    След милион години - първи сезон, еп. 1
  • 09:00
    Антарктида: Компилации, еп. 1
Пълна програма
  • 06:30
    "Тази сутрин" - информационно предаване
  • 09:30
    "Преди обед" - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
  • 12:00
    bTV Новините - обедна емисия
  • 12:30
    "Шоуто на Слави" /п/- вечерно ток шоу
Пълна програма
  • 05:00
    Телешоп
  • 07:00
    Телешоп
  • 10:00
    AXN Отвътре-Престъпления без граници; документален, САЩ, 2013
  • 10:30
    Конан; сезон 1, епизод 17, приключенски, научна фантастика, САЩ, 1997
Пълна програма
  • 05:00
    Телешоп
  • 07:00
    Телешоп
  • 12:00
    Щура надпревара; сезон 1, епизод 4, риалити, оригинална продукция, Унгария, 2016
  • 13:10
    Телешоп
Пълна програма
  • 06:30
    Какво е нужно за убийство: Хладнокръвно прикритие
  • 07:00
    Първите 48 часа: Другата съпруга
  • 08:00
    Бягство от полигамията: Не без дъщеря ми
  • 09:00
    Лия Римини: Сциентологията и след това: Окончателният провал на сциентологията
Пълна програма
  • 06:30
    Животът ми до тук
  • 08:30
    Далеч от Провидънс
  • 10:25
    Златни години
  • 12:20
    Обери мафията
Пълна програма
  • 06:30
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 07:00
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 07:30
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 08:00
    Спонджбоб Квадратни Гащи
Пълна програма
  • 06:41
    Emergency Call (18+)
  • 07:00
    Hot Gym MILF Pulled Over And Fucked (18+)
  • 07:21
    Seductive French MILF Gets Creampie (18+)
  • 07:44
    Love At First Fuck (18+)
Пълна програма
  • 06:00
    Футбол: Флуминенсе - Коринтианс (Бразилско първенство, сезон 2017 - повторение)
  • 08:00
    "Бионсе" - документален филм
  • 09:00
    Футбол: Барселона - Хетафе (Примера Дивисион, сезон 2017/18 - повторение)
  • 11:00
    Пряко: Тенис: Qatar Total Open 2018, Доха (WTA Premier 5)
Пълна програма
  • 06:45
    История на храните
  • 06:50
    Музикална пауза
  • 07:00
    Новини
  • 07:10
    Прогноза за времето и агропрогноза
Пълна програма
  • 06:00
    SAMUCHA: THE LAST JOURNEY OF A SHEPHERD
  • 07:00
    KALAHARI MEERKATS - PART 1
  • 07:30
    KALAHARI MEERKATS - PART 2
  • 08:00
    INTO THE ARCTIC I
Пълна програма
  • 05:50
    Art of Fighting
  • 07:20
    Osaka Funny Wrestling
  • 07:30
    Taekwondo
  • 07:45
    Ultimate First League
Пълна програма
  • 06:30
    Bubba's World
  • 07:00
    Thrillbillies
  • 07:30
    Thrillbillies
  • 08:00
    Check 1,2
Пълна програма
  • 06:35
    Страхотни изобретения (Series 2): 210 (Episode 10)
  • 07:00
    Животинският инстинкт на Крис Хъмфри (Series 1): 111 (Episode 11)
  • 07:25
    Животинският инстинкт на Крис Хъмфри (Series 1): 112 (Episode 12)
  • 07:50
    Кучешки истории: Повикайте Тибор (Series 1): Раните на Бруно (Episode 3)
Пълна програма
  • 06:30
    Поморие - Слънце и бриз
  • 07:00
    Искам да съм там - Витоша, Зимна приказка
  • 07:30
    Импресия - Шипка
  • 08:00
    Война на похабяването - с.3, еп.8
Пълна програма
  • 05:45
    InterMezzo
  • 07:00
    InterMezzo
  • 09:30
    Romeo and Juliet, choreography by Graeme Murphy, Australian Ballet
  • 11:30
    Murad Huseynov plays 24 Preludes for Piano by Kara Karayev
Пълна програма
  • 05:00
    Край на програмата
  • 08:00
    Футбол: Лудогорец - Ботошани, международен приятелски мач, повторение
  • 10:00
    Тенис: Финал на двойки на DIEMA XTRA Sofia Open 2018, повторение
  • 12:30
    Тенис: Финал на DIEMA XTRA Sofia Open 2018, повторение
Пълна програма
  • 06:00
    Тенис: Ecuador Open, Кито (2018 ATP WORLD TOUR 250 - повторение)
  • 10:00
    "Спорт +" спортно обзорно предаване (повторение)
  • 11:00
    Пряко: Тенис: Qatar Total Open 2018, Доха (WTA Premier 5)
  • 23:00
    Футбол: Малага - Атлетико /М/ (Примера Дивисион, сезон 2017/18 - повторение)
Пълна програма
  • 04:15
    Край на програмата
  • 08:00
    "НБА Екшън", предаване за баскетбол от НБА (2017-18), 19-и епизод, повторение
  • 09:00
    Баскетбол: Бостън Селтикс - Кливланд Кавалиърс, мач от НБА, повторение
  • 11:30
    "Светът на Висшата лига", предаване за английски футбол (2017-18), 32-и епизод, повторение
Пълна програма
  • 06:10
    Изчезнали: Отнесена от призрак
  • 07:00
    За кого съм се оженил?: Заговор
  • 07:25
    Истинско престъпление с Афродита Джоунс: Секс, смърт и видео
  • 08:15
    За кого съм се оженил?: Чудесна заблуда
Пълна програма
  • 06:00
    Просто Диков", авторско предаване на Сашо Диков (п)
  • 09:00
    "Шоуто на играчите" вечерно ток шоу с Павел и Христо, (п)
  • 10:00
    "Честно казано с Люба Кулезич", публицистично предаване, (п)
  • 11:00
    "Код 11-13", информационно - новинарско шоу LIVE
Пълна програма
  • 05:05
    "Краят на света", фантастика - комедия, Великобритания, 2013; реж. Едгар Райт, със Саймън Пег, Ник Фрост, Мартин Фрийман, Пади Консидин, Еди Марсан, [15+]
  • 07:00
    "Абулеле", семейна комедия, Израел, 2015; реж. Джонатан Гева, с Йоав Садиан, Идан Баркай, Бар Минали, Макрам Хури, Нати Клугер, [12+]
  • 08:35
    "Изпечено убийство: Само десерт", криминална драма, Канада, 2017; реж. Кристофър Табори, с Алисън Суини, Камерън Матисън, Барбара Нивън, Лиза Дюръпт, Гейбриъл Хогън, [12+]
  • 10:00
    "Да се превърнеш в Майк Никълс", биографична драма, САЩ, 2016; реж. Дъглъс МакГрат, с Майк Никълс, Джак О'Брайън, [12+]
Пълна програма
  • 05:55
    "Бронзовата градина I, 6 еп.", криминална драма, Аржентина, 2017; реж. Ернан Голдфрид, Пабло Фендрик, с Хоакин Фуриел, Луис Луке, Хулиета Зилберг, Норма Алеандро, Даниел Фанего, [15+]
  • 07:00
    "Еволюция", комедия, САЩ, 2001; реж. Айвън Райтман, с Дейвид Духовни, Джулиан Мур, Орландо Джоунс, Шон Уилям Скот, Тед Левин, [12+]
  • 08:40
    "Красавицата и звярът (2017)", семеен - фентъзи, САЩ, 2017; реж. Бил Кондон, с Ема Уотсън, Дан Стивънс, Люк Евънс, Джош Гад, Кевин Клайн, [7+]
  • 10:45
    "Карибски пирати 2: Сандъкът на мъртвеца", фентъзи - комедия, САЩ, 2006; реж. Гор Вербински, с Джони Деп, Орландо Блум, Кийра Найтли, Джак Дейвънпорт, Бил Най, [12+]
Пълна програма
  • 00:00
    Нощна програма на ТВТ (Галерия България)
  • 06:50
    ТВТ представя България - документален филм на ТВТ
  • 07:00
    Майданоз или уханието на един град (образователен филм за кулинарен туризъм)
  • 07:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
Пълна програма
  • 06:35
    Blaze and the Monster Machines
  • 07:00
    Rusty Rivets
  • 07:10
    Paw Patrol
  • 07:35
    Dora the Explorer
Пълна програма
  • 06:25
    Cars 'n' Stripes
  • 06:55
    Изпитатели
  • 07:10
    Новини
  • 07:15
    Гаражи - Злато
Пълна програма
  • 06:00
    Близо до врага, сезон 1, еп. 2, Великобритания, военен, 2016
  • 07:00
    Ендевър, сезон 2, еп. 4, Великобритания, криминален/мистерия, 2014
  • 08:30
    Мистериите на Мис Фишър, сезон 1, еп. 13, Австралия, криминален/мистерия, 2013
  • 09:30
    Гранд хотел, сезон 2, еп. 23, Испания, исторически/драма, 2011
Пълна програма

Сериали

Fox Life 06:50
Кое е това момиче? - първи сезон, еп. 5
EPIC Drama 07:00
Мистериите на Мис Фишър, сезон 1, еп. 13, Австралия, криминален/мистерии, 2013
AXN 07:00
Възприятия; сезон 2, епизод 9, криминален, драма, САЩ, 2013
National Geographic 07:00
Разследване на самолетни катастрофи - сезон 12, еп. 9
National Geographic HD 07:00
Разследване на самолетни катастрофи - сезон 12, еп. 10

Всички предавания

Спорт

Film Plus 07:00
Мото: FIA F3 World Cup: Формула 3 Гран при на Макао - второ състезание (повторение)
EuroNews 07:15
Спорт
Film Plus HD 07:20
Тенис: Дона Векич - Каролина Плишкова (Brisbane International, Бризбън; WTA Premier - II полуфинал, повторение)
Diema Sport 08:00
Футбол: Лудогорец - Хонвед, международен приятелски мач, повторение
Diema Sport 2 08:00
Футбол: Ливърпул - Кристъл Палас, мач от английската Висша лига, повторение

Всички предавания

Филми

TVT 06:50
ТВТ представя България - документален филм на ТВТ
Diema Family 06:50
"Малката булка" - сериен филм
БНТ 06:55
Внимание, роботика анимационен филм/п/
AXN 07:00
Възприятия; сезон 2, епизод 9, криминален, драма, САЩ, 2013
Cinemax 07:00
"Сред дивата природа", приключенска драма, САЩ, 2007; реж. Шон Пен, с Емил Хърш, Марша Гей Хардън, Уилям Хърт, Джина Малоун, Катрин Кийнър, [15+]

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}