ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 18:15
    Още от деня коментарно предаване
  • 19:00
    Олимпийски върхове студийна програма
  • 19:50
    Лека нощ, деца!
  • 20:00
    По света и у нас Информационна емисия
Пълна програма
  • 18:00
    Премиера: "Скъпи наследници" - сериал, с.1, еп. 21
  • 19:00
    bTV Новините - централна емисия
  • 20:00
    Премиера: "Сега и завинаги" - сериал, с. 2, еп. 52
  • 21:30
    "Всичко може да се случи" - сериал, с.1, еп.6
Пълна програма
  • 18:00
    "Семейни войни" (премиера) - телевизионна игра
  • 19:00
    Новините на NOVA - централна емисия
  • 20:00
    "Черешката на тортата" - предаване на NOVA, нов сезон
  • 21:00
    "Дървото на живота" - сериен филм
Пълна програма
  • 18:30
    Новините ON AIR
  • 19:00
    Денят ON AIR - новините с коментар с Владимир Сиркаров/Кузман Илиев
  • 19:50
    Мъже в сянка - сериал, политическа драма
  • 20:40
    Червената кралица - исторически сериал, биографичен
Пълна програма
  • 18:00
    В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки/Йордан Кирилов
  • 20:00
    Investbook с Александър Костадинов
  • 20:30
    Светът е бизнес с Ивайло Лаков
  • 21:00
    Бизнес среща с Таня Кръстева
Пълна програма
  • 18:05
    Престъпления без граници; сезон 2, епизод 8, драма, криминален, Франция, 2014
  • 19:10
    Скорпион; сезон 3, епизод 3, екшън, драма, САЩ, 2016
  • 20:05
    Морски детективи: Ню Орлиънс; сезон 2, епизод 17, криминален, драма, САЩ, 2016
  • 21:00
    Престъпни намерения: Зад граница; сезон 1, епизод 7, криминален, драма, САЩ, 2016
Пълна програма
  • 18:20
    Нашествениците: Изпълзяха отдолу
  • 19:15
    Лошо куче!: Кучета-копачи
  • 20:10
    С човекоподобните маймуни: Епизод 4
  • 20:38
    С човекоподобните маймуни: Епизод 5
Пълна програма
  • 18:30
    "На жълтите павета" - публицистично предаване
  • 19:00
    Новини
  • 19:10
    АТАКА в действие
  • 19:30
    Публицистично предаване на телевизия RT
Пълна програма
  • 18:15
    "Горещи теми" - булеварден журнал
  • 19:00
    "Кой знае подобно нещо?" - куиз шоу с Кай Пфлауме
  • 19:50
    "Полицейският участък в големия град" - сериал
  • 21:00
    Новини
Пълна програма
  • 17:30
    Hit Mix
  • 20:00
    Balkan Party
Пълна програма
  • 18:40
    Днес и утре
  • 19:10
    София в един снимачен век Нощна София /п/
  • 19:30
    България новини
  • 20:00
    Евроновини
Пълна програма
  • 18:15
    Още от деня коментарно предаване
  • 19:00
    Пътувай с БНТ 2 /БНТ 2 Благоевград/п/
  • 19:30
    Кръстопътни времена Европейското перо на Балканите
  • 19:40
    Левски в моя град /1 епизод/
Пълна програма
  • 18:55
    The Tom and Jerry Show
  • 19:01
    The Tom and Jerry Show
  • 19:15
    The Tom and Jerry Show
  • 19:25
    The Tom and Jerry Show
Пълна програма
  • 18:00
    "Последният кораб" - сериал, с.2, еп.10
  • 19:00
    "Стоте" - сериал, с.2, еп. 12
  • 20:00
    Премиера: "Мъртва точка" - сериал, с.2, еп. 14
  • 21:00
    bTV Новините - централна емисия
Пълна програма
  • 18:30
    "Арго" - драма, трилър (САЩ, 2012), режисьор - Бен Афлек, актьори - Бен Афлек, Брайън Кранстън, Алън Аркин, Джон Гудман, Клеа ДюВал, Крис Месина, Тейт Донован,  Виктор Гарбър и др.
  • 21:00
    Премиера: Месец на Оскарите: "Тръмбо" - драма, биографичен (САЩ, 2015), режисьор - Джей Роуч,актьори -  Брайън Кранстън, Майкъл Щулбърг, Дейвид Малдонадо, Джон Гец,  Даян Лейн, Хелън Мирън и др.
  • 23:30
    "Генезис" - екшън,трилър,фантастика  (САЩ, Великобритания, 2010), режисьор - Кристофър Нолан, актьори - Леонардо Ди Каприо,Марион Котияр, Джоузеф Гордън-Левит, Кен Уатанабе, Елън Пейдж,Майкъл Кейн, Килиън Мърфи, Том Беринджър, Лукас Хаас, Дилийп Рао,Том Х
Пълна програма
  • 18:00
    "По средата" - сериал, с.6
  • 19:00
    "Загадките на Лора" - сериал, с.1
  • 20:00
    "Новите съседи" - комедиен сериал, с.9
  • 22:00
    "Двама мъже и половина" - комедиен сериал, с.9
Пълна програма
  • 18:00
    "Страсти в Тоскана" - сериал, с.3, еп.6
  • 19:00
    "Лекар в планината" - сериал, с.8, еп. 16
  • 20:00
    Премиера: "Истинска звезда" - сериал, еп.71
  • 21:00
    "С аромат на свети Валентин" - сериал
Пълна програма
  • 18:55
    Ние, мечоците
  • 19:05
    Ние, мечоците
  • 19:15
    Ние, мечоците
  • 19:30
    Ние, мечоците
Пълна програма
  • 17:40
    "Хеди", драма, Тунис, 2016; реж. Мохамед Бен Атия, с Майд Мастура, Рим Бен Месауд, Саба Бузуита, Омния Бен Гали, Хаким Бумсауди, [12+]
  • 19:15
    "Асфалт", комедийна драма, Франция, 2015; реж. Самуел Беншетрит, с Изабел Юпер, Густав Кервер, Валерия Бруни Тедески, Тасадит Манди, Жул Бенчетрит, [12+]
  • 21:00
    "Изгубената магистрала", драма - мистерия, САЩ, 1997; реж. Дейвид Линч, с Бил Пулман, Патриша Аркет, Балтазар Гети, Робърт Блейк, Робърт Лоджия, [18+]
  • 23:15
    "Зоология", драма, Русия, 2016; реж. Иван И. Твердовски, с Наталия Павленкова, Дмитрий Грошев, Ирина Чипиженко, Маша Токарева, Александр Горчилин, [15+]
Пълна програма
  • 18:15
    "Изчезването на Лена", трилър, Германия, 2016; реж. Флориан Гааг, с Емилия Шуле, Янник Шюман, Зина Ткоч, Кира София Каре, Анна Бедерке, [12+]
  • 19:50
    "Приятелите на Питър", комедия, Великобритания, 1992; реж. Кенет Брана, с Кенет Брана, Ема Томпсън, Рита Ръднър, Стивън Фрай, Хю Лори, [12+]
  • 21:30
    "Волният ездач", драма, САЩ, 1969; реж. Денис Хопър, с Питър Фонда, Денис Хопър, Джак Никълсън, Тони Базил, Карън Блек, [18+]
  • 23:05
    "Съпротива I, 1 еп.", драма, САЩ, 2017; реж. Джон Ридли, с Идрис Елба, Фрида Пинто, Бабу Сийзий, Рори Киниър, Патрик Гибсън, [15+]
Пълна програма
  • 18:00
    International Desk (with World Sport)
  • 19:00
    Quest Express
  • 19:45
    Marketplace Africa
  • 20:00
    Wolf
Пълна програма
  • 18:00
    "Моят живот"- сериен филм, /п/
  • 19:00
    "Сезонът на черешите"- сериен филм
  • 20:00
    "Ритъмът на мечтите"(премиера) - сериал
  • 21:00
    "Черна любов" (премиера) - сериал, 1 сезон
Пълна програма
  • 17:00
    "Хиляда думи" - комедия с уч. на Еди Мърфи, Кери Уошингтън, Клиф Къртис, Джон Гейтинс, Кларк Дюк и др., /п/
  • 19:00
    "Топ Гиър" - предаване за автомобили, сезон 12
  • 20:00
    "Етажна собственост" - сериал, сезон 4
  • 21:00
    "Над закона" (премиера) - сериал
Пълна програма
  • 18:30
    Съкровища в склада: Великобритания: Епизод 7
  • 19:00
    Как се прави...: Епизод 8
  • 19:30
    Как са го направили?: Автомобил с превишена скорост/Воден спектакъл/ Бяла боя
  • 20:00
    Да продадеш колата си: Кобра
Пълна програма
  • 18:40
    Ловци на митове: Китка от мини-митове
  • 19:30
    Ловци на митове: Бедствие с въздушни възглавници и ще се търкалят глави
  • 20:20
    Как са го направили?: Шафран/Заледени пътища/Шелби
  • 20:45
    Фабрика за храна: Туш, моля
Пълна програма
  • 18:00
    Soy Luna S2
  • 19:00
    БИЗААРДВАРК
  • 19:30
    Клонинги в мазето: Бионичен остров
  • 20:00
    Хотел "Трансилвания": Сериалът
Пълна програма
  • 18:55
    "Изследователи: Направи си сам наука"
  • 19:20
    "Артзука"
  • 19:45
    "Артзука"
  • 20:10
    "Фокуси"
Пълна програма
  • 18:30
    Ангели и приятели - анимационен сериал
  • 19:00
    Най-малкият зоомагазин - анимационен сериал
  • 19:30
    Бакуган - анимационен сериал
  • 20:00
    Клуб Уинкс - анимационен сериал
Пълна програма
  • 18:30
    Делници - с Николай Колев
  • 19:00
    Изумрудената огърлица - 7 еп. - Сериал
  • 20:00
    Резонанс - с Васко Мавриков
  • 21:00
    Ултраспорт - със Станимир Бакалов
Пълна програма
  • 18:30
    Олимпийски игри: Ски скокове, състезание на малка шанца (жени)
  • 19:00
    Олимпийски игри: Екстремни ски, обзор на деня
  • 19:30
    Олимпийски игри: Хокей на лед, обзор на деня
  • 20:00
    Олимпийски игри: Северни ски, обзор на деня
Пълна програма
  • 18:30
    Олимпийски игри: Биатлон, 10 км преследване (жени)
  • 19:00
    Олимпийски игри: Биатлон, 12,5 км преследване (мъже)
  • 19:30
    Олимпийски игри: Ски-алпийски дисциплини, гигантски слалом, първи манш (жени)
  • 20:00
    Олимпийски игри: Ски-алпийски дисциплини, гигантски слалом, втори манш (жени)
Пълна програма
  • 18:50
    Крале на боклука, сезон 1, еп. 8
  • 19:45
    GRIP - Ускорение, сезон 1, еп. 6
  • 20:30
    Голямата страшна гора, сезон 1, еп. 10
  • 21:15
    Най-трудното оцеляване Аляска, сезон 1, еп. 8
Пълна програма
  • 18:55
    Crew, The
  • 19:20
    Crew, The
  • 19:50
    X Games Austin
  • 20:45
    X Games - Minneapolis
Пълна програма
  • 17:40
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 20:00
    ЗОНА ЗА ПОЗДРАВИ - LIVE /телевизионно шоу за поздрави - на живо/
Пълна програма
  • 18:30
    Ловци на острови
  • 19:00
    Евтин дом на плажа
  • 19:30
    Евтин дом на плажа
  • 20:00
    Купихме си ферма
Пълна програма
  • 18:15
    Д-р Зоуи Харт - втори сезон, еп. 1
  • 19:05
    40 е новото 20 - четвърти сезон, еп. 9
  • 19:30
    40 е новото 20 - четвърти сезон, еп. 10
  • 20:00
    Кое е това момиче? - втори сезон, еп. 18
Пълна програма
  • 18:10
    Свежа кръв - първи сезон, еп. 5
  • 19:10
    От местопрестъплението - втори сезон, еп. 1
  • 20:05
    От местопрестъплението - втори сезон, еп. 2
  • 21:05
    Военни престъпления: Лос Анджелис - четвърти сезон, еп. 17
Пълна програма
  • 18:40
    "В кадър ХV, 7 еп.", документален, САЩ, 2018, [12+]
  • 19:10
    "Слепота (2017)", романтична драма, САЩ, 2017; реж. Майкъл Мейлър, с Алек Болдуин, Деми Мур, Дилън МакДърмът, Вива Бианка, Джеймс МакКафри, [15+]
  • 21:00
    "Тук и сега I, 1 еп.", драма, САЩ, 2018; реж. Ута Брайсвитц, Алън Бол, Джеръми Подесуа, с Тим Робинс, Холи Хънтър, Соси Бейкън, Джерика Хинтън, Реймънд Лий, [15+]
  • 22:00
    "Развод ІІ, 5 еп.", комедия, САЩ, 2018; реж. Джаникса Браво, със Сара Джесика Паркър, Томас Хейдън Чърч, Моли Шанън, Талия Болсам, Чарли Килгор, [12+]
Пълна програма
  • 18:30
    Забранена история, сезон 1, еп. 6
  • 19:20
    География на убийствата, сезон 1, еп. 1
  • 20:10
    Тайните на великите британски замъци, сезон 1, еп. 1
  • 21:00
    Проект "Нацизъм", сезон 1, еп. 5
Пълна програма
  • 18:10
    Планинари: Не отстъпвай
  • 19:10
    Надпревара за находки: Най-добрите покупки на Бари: Най-добрите находки на Бари
  • 20:05
    Американски антиквари: Антикварният рай на Уди
  • 21:00
    Спецове в заложната къща: Козът "Уайлд"
Пълна програма
  • 18:30
    Ловци на акули – тв поредица, Америка, втори сезон, 3 еп.
  • 19:30
    Риболов с Върхара – тв поредица, втори сезон /п/
  • 20:30
    Ловци на мигове – тв поредица, 16 еп.
  • 21:00
    НАСЛУКА – тв поредица, пети сезон, 60 еп. /п/
Пълна програма
  • 18:50
    "Чъгингтън - състезания за значки"
  • 19:00
    "Строителят Боб"
  • 19:20
    "Пингу"
  • 19:35
    "Томас и приятели"
Пълна програма
  • 18:00
    НОВИНИ Централна емисия
  • 19:00
    "Патарински Live"
  • 19:30
    НОВИНИ
  • 20:00
    "Денят на живо"
Пълна програма
  • 18:30
    Драконова топка Z (анимация)
  • 19:00
    Хартли (фейлетон)
  • 20:00
    Топкласация
  • 21:00
    JDM
Пълна програма
  • 17:50
    "Какви жени!" - комедия / романтичен с Патрик Демпси, Дженифър Конъли.
  • 19:25
    "Радио дни" - комедия с Мия Фароу, Даян Уийст.
  • 20:55
    "Вечната музика" - биографичен филм / драма с Ашли Джъд, Кевин Клайн.
  • 23:00
    "В обувките на Сатаната 3.10" - сериал
Пълна програма
  • 17:00
    SUPER FORMULA 2017
  • 19:00
    P1 POWERBOATS SERIES - USA
  • 20:00
    FORMULA E STREET RACERS
  • 20:30
    FIM SIDECARCROSS WORLD CHAMPIONSHIP
Пълна програма
  • 18:30
    Къщурки
  • 19:00
    Само хитове
  • 20:00
    Кетфиш: ТВ шоуто
  • 21:00
    Кетфиш: ТВ шоуто
Пълна програма
  • 18:00
    Zara Larsson's Lush Pop 20
  • 19:30
    Hot Right Now!
  • 22:00
    Green Day: The Ride
  • 22:45
    MTV World Stage: Green Day...
Пълна програма
  • 18:00
    Rock Solid Playlist
  • 19:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 19:40
    The Decade's Biggest Anthems!
  • 21:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
Пълна програма
  • 18:15
    Супер-ветеринар, сезон 4, еп. 4
  • 19:10
    Свирепа Земя, сезон 1, еп. 1
  • 20:00
    Шокиращи природни прояви, сезон 1, еп. 1
  • 20:55
    Градът на бялата мечка, сезон 2, еп. 1
Пълна програма
  • 18:00
    След милион години - първи сезон, еп. 2
  • 19:00
    Панорама на Световното наследство, еп. 1
  • 20:00
    Свидетел на бедствие, еп. 1
  • 21:00
    Антарктида: Компилации, еп. 2
Пълна програма
  • 18:50
    Дивата Япония: Снежни маймуни, еп. 1
  • 19:45
    Вълчи планини, еп. 1
  • 20:40
    Ловците на Африка, еп. 2
  • 21:40
    Невероятният д-р Пол - пети сезон, еп. 15
Пълна програма
  • 18:05
    Футбол: Лион - Рен, мач от френската Лига 1, повторение
  • 20:00
    Футбол: Тулуза - Пари Сен Жермен, мач от френската Лига 1, повторение, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 22:15
    Футбол: Милуол - Кардиф Сити, мач от Чемпиъншип, повторение
Пълна програма
  • 18:45
    "Нека да говорят"
  • 20:00
    "Време"
  • 20:30
    Премиера. "Чуждата дъщеря". Сериен филм
  • 22:20
    "Вечерният Ургант"
Пълна програма
  • 18:05
    "Show Time" - музикална програма
  • 19:00
    "Картини от Света" - музикална импресия
  • 19:05
    "Промо" - новите хитове
  • 19:40
    "3 плюс" - инфо бюлетин
Пълна програма
  • 18:30
    "Добра среща " - музика по избор на зрителите
  • 20:30
    "Митове и легенди" - документална поредица
  • 21:00
    "Гласове от България" - музикална програма
  • 21:30
    "Поздрав от България" - избрана фолклорна програма
Пълна програма
  • 18:00
    "Звездно" - музикално развлекателно
  • 19:00
    "Промо" - нови видеоклипове
  • 19:05
    "От А до Я" - рецитали
  • 19:35
    "Планета Хит" - хитове без край
Пълна програма
  • 18:00
    "Тафф" - булеварден журнал
  • 19:00
    Новини
  • 19:10
    "Семейство Симпсън" - анимационен сериал
  • 20:05
    "Галилей" - научен журнал
Пълна програма
  • 18:00
    Италия, Серия А: Рома - Беневенто
  • 20:00
    Жилет световен спорт
  • 20:30
    Екстремни спортове
  • 21:00
    УЕФА Лига Европа - магазинно предаване
Пълна програма
  • 18:30
    "Сред нас" - сериал
  • 19:00
    "Експлозивно" - журнал
  • 19:30
    "Ексклузивно" - журнал за звездите
  • 19:45
    Новини
Пълна програма
  • 16:00
    "Утрото на Русия"
  • 21:00
    Вести
  • 21:35
    Вести-Москва
  • 21:50
    "За най-важното"
Пълна програма
  • 18:00
    "Пълен албац"
  • 19:00
    "Разбор на полетите"
  • 20:00
    Сериал: "Бандитският Петербург"
  • 21:00
    Сериал: "Улиците на разбитите фенери"
Пълна програма
  • 18:00
    "Съдба - и изведнъж всичко е различно" - сериал
  • 19:00
    "Патрулна обиколка: Специалистите" - репортаж
  • 20:00
    "Полицаите от Рур: Die Ruhrpottwache" - криминален сериал
  • 20:55
    Новини
Пълна програма
  • 18:30
    "Здравословно" с Христо Деянов /на живо/
  • 19:30
    Новини - централна информационна емисия на ТВ "СКАТ" /на живо/
  • 20:00
    "Дискусионно студио" /на живо/
  • 21:00
    "Край Босфора" с водещ Л. Желев /на живо/
Пълна програма
  • 17:00
    Жилет футбол
  • 19:00
    Футбол
  • 21:30
    Спортна програма
  • 22:30
    Футбол
Пълна програма
  • 18:45
    Die Tom und Jerry Show
  • 19:15
    Inspector Gadget
  • 19:45
    Woozle Goozle
  • 20:15
    ALVINNN!!! und die Chipmunks
Пълна програма
  • 18:00
    Безценна перла - ТВ сериал - Бразилия - 53епизод
  • 19:00
    Новини
  • 19:30
    Регионите отблизо-предаване на Телемедиа/повторение/
  • 20:30
    БИОГРАФИИ НА ИЗВЕСТНИ ЛИЧНОСТИ:Одри Хепбърн
Пълна програма
  • 18:12
    Top 10
  • 19:02
    New 4 U
  • 19:25
    Deja Voice
  • 20:02
    Your Voice
Пълна програма
  • 18:30
    Кажете ДА на булчинската рокля: Труден избор
  • 19:00
    Кралят на тортите: Снежна топка, торта под формата на книга с приказки и уплаха
  • 19:30
    Кралят на тортите: Хокейни шайби, сладкиши и нахалната Грейс
  • 20:00
    Любов от първи клик: Красива в синьо?
Пълна програма
  • 18:30
    Семантика на тъканите в Сапаревобанските носии
  • 19:00
    Легендите оживяват - Кабиленски манастир, с.2 еп.6
  • 19:30
    WWF - Крайречни гори в Персина
  • 20:00
    69 години от подвига на кап. Димитър Списаревски
Пълна програма
  • 18:00
    Странни храни с Андрю Цимерн
  • 19:00
    Търсене на дом по света
  • 19:30
    Търсене на дом по света
  • 20:00
    Търсене на дом по света
Пълна програма
  • 18:00
    Странни храни с Андрю Цимерн
  • 19:00
    Търсене на дом по света
  • 19:30
    Търсене на дом по света
  • 20:00
    Търсене на дом по света
Пълна програма
  • 18:25
    Животното, САЩ, комедия/фантастика, 2001
  • 19:45
    Тя е пич, Канада, САЩ, комедия/романтичен/спортен, 2006
  • 21:30
    Обявявам ви за законни Чък и Лари, САЩ, комедия/романтичен, 2007
  • 23:25
    Трудна свалка, САЩ, комедия/криминален/романтичен, 2003
Пълна програма
  • 18:20
    "Свободна зона: Ще има ли демократични поуки за българската десница? гост: Петър Николов" - публицистично предаване (повторение)
  • 19:30
    Новини
  • 20:00
    "Денят с Веселин Дремджиев" - предаване за анализи и коментари по актуални теми
  • 21:00
    Новини
Пълна програма
  • 18:50
    Вкусът на Лондон с Рейчъл Ку - кулинарно предаване, еп. 8
  • 19:20
    "Лятната ваканция на Матилда Рамзи" - кулинарно предаване, еп. 8
  • 19:30
    Печивата на Марта Стюарт - кулинарно предаване, еп. 11
  • 20:00
    Най-чудатите ресторанти на света - кулинарно предаване, еп. 14
Пълна програма
  • 18:00
    Музиката никога не е била толкова добра
  • 19:00
    Хитовете не лъжат!
  • 21:00
    Познайте годината!
  • 22:00
    Ние обичаме 2010 +
Пълна програма
  • 18:00
    Само през трупа й - Романтичен, Комедия, 2008, Режисьор: Джеф Лоуъл, В ролите: Ева Лонгория, Линдзи Слоун, Пол Ръд, Джейсън Бигс, Лейк Бел, Стивън Рут, Али Хилис
  • 20:00
    Бащата на изобретението - Комедия, 2010, Режисьор: Трент Купър, В ролите: Кевин Спейси, Вирджиния Мадсън, Хедър Греъм, Джак Макгий, Камила Бел, Джони Ноксвил, Майкъл Росенбаум, Ред Уест
  • 22:00
    Късметлиите - Комедия, 2008, Режисьор: Нейл Бъргър, В ролите: Тим Робинс, Рейчъл Макадамс, Майкъл Пеня, Дирк Уитънборн, 
Пълна програма
  • 18:00
    "Между тюл и сълзи" - доку-поредица
  • 19:00
    "Поглед отблизо: Ветеринарната клиника" - доку-поредица
  • 20:00
    "Перфектна вечеря" - доку-поредица
  • 21:00
    "Проминентни личности" - журнал
Пълна програма
  • 18:00
    "Безценна перла" - тв сериал, Бразилия, реж. Амора Маутнер, Паоло Силвестрини, участват: Бруно Галясо, Бианка Бин, Мел Мая, Домингос Монтанер, Наталия Дил и др., 1 еп.
  • 19:00
    "Футболни герои" - документална поредица
  • 19:30
    "Холивудски знаменитости" - документална поредица
  • 20:00
    Екология
Пълна програма
  • 18:05
    Светкавицата - трети сезон, еп. 4
  • 19:00
    Под наблюдение - първи сезон, еп. 20
  • 20:00
    Кости - шести сезон, еп. 3
  • 21:00
    Кости - шести сезон, еп. 4
Пълна програма
  • 17:40
    DJ Duel
  • 19:00
    Club Bangers!
  • 21:00
    Big Tunes!
  • 23:00
    Decade's Biggest Tunes
Пълна програма
  • 18:55
    FASHION WEEK
  • 19:00
    TOP PHOTOSHOOTS
  • 19:25
    F-PEOPLE
  • 19:30
    FASHION WEEKS
Пълна програма
  • 17:00
    Pop Superstars
  • 19:00
    Can't Stop The Hits
  • 22:00
    Big Fat Hits
Пълна програма
  • 18:40
    "Съдебни медици" - 3 еп.
  • 19:05
    "Ловци на глави в САЩ" - 7 eп.
  • 19:30
    "Лов на неизрядни платци" - 6-и 7 еп.
  • 20:20
    "Полицайките от Синсинати" - 3 еп.
Пълна програма
  • 18:30
    Централна емисия Новини
  • 19:15
    прогноза за времето и спорт
  • 19:30
    новини
  • 19:50
    Спорт
Пълна програма
  • 18:50
    Зов предков
  • 19:20
    Следопыт
  • 19:45
    Особенности охоты на Руси
  • 20:00
    Простые рецепты
Пълна програма
  • 18:00
    "От местопрестъплението: Ню Йорк" - сериал, сезон 5
  • 19:00
    "София - Ден и Нощ" - риалити сериал
  • 20:00
    "От местопрестъплението: Маями" - сериал, сезон 7
  • 21:00
    "Вдън горите" (премиера) - приключенски филм с уч. на Мерил Стрийп, Емили Блънт, Анна Кендрик, Крис Пайн, Джони Деп, Кристин Барански, Джеймс Кордън, Били Магнюсън, Трейси Улман, Саймън Ръсел Бийл и др.
Пълна програма
  • 18:37
    Cake Boss: Cheeseburgers, Cures & a Challenge
  • 19:00
    Fat N' Furious: Rolling Thunder: Rustbelt Galaxie
  • 19:45
    Gold Fever: Lawless
  • 20:30
    Through the Wormhole with Morgan Freeman: Can We Eliminate Evil?
Пълна програма
  • 18:30
    Гражданка в ранчото
  • 19:00
    Режи!
  • 20:00
    Шампионат по барбекю за деца
  • 21:00
    Невъзможен ресторант
Пълна програма
  • 18:35
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 19:05
    Алвин и Катеричоците
  • 19:20
    Алвин и Катеричоците
  • 19:35
    Бънсен зверчето
Пълна програма
  • 18:30
    Олимпийски игри: Ски скокове, състезание на малка шанца (жени)
  • 19:00
    Олимпийски игри: Екстремни ски, обзор на деня
  • 19:30
    Олимпийски игри: Хокей на лед, обзор на деня
  • 20:00
    Олимпийски игри: Северни ски, обзор на деня
Пълна програма
  • 18:40
    "В кадър ХV, 7 еп.", документален, САЩ, 2018, [12+]
  • 19:10
    "Слепота (2017)", романтична драма, САЩ, 2017; реж. Майкъл Мейлър, с Алек Болдуин, Деми Мур, Дилън МакДърмът, Вива Бианка, Джеймс МакКафри, [15+]
  • 21:00
    "Тук и сега I, 1 еп.", драма, САЩ, 2018; реж. Ута Брайсвитц, Алън Бол, Джеръми Подесуа, с Тим Робинс, Холи Хънтър, Соси Бейкън, Джерика Хинтън, Реймънд Лий, [15+]
  • 22:00
    "Развод ІІ, 5 еп.", комедия, САЩ, 2018; реж. Джаникса Браво, със Сара Джесика Паркър, Томас Хейдън Чърч, Моли Шанън, Талия Болсам, Чарли Килгор, [12+]
Пълна програма
  • 18:00
    Lucky 7
  • 19:00
    Hip-Hop of BG
  • 19:30
    Music of BG
Пълна програма
  • 18:30
    Puppy Dog Pals
  • 19:00
    Sofia the First
  • 19:30
    Mickey And The Roadster Racers
  • 20:00
    The Lion Guard
Пълна програма
  • 18:35
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 19:05
    Алвин и Катеричоците
  • 19:20
    Алвин и Катеричоците
  • 19:35
    Бънсен зверчето
Пълна програма
  • 18:00
    Monday Memories
  • 22:00
    Guess The Year
  • 23:00
    Classic Power Ballads
Пълна програма
  • 18:20
    I Almost Got Away With It: Got to Make a Dummy Out of Sheets
  • 19:15
    Evil-In-Law: Dying for Love
  • 20:10
    Florida's Craziest Crimes: Double Jeopardy: A Palm Beach Affair
  • 21:05
    Fatal Encounters: A Killer Night in Brooklyn
Пълна програма
  • 18:46
    Rising Star: Michael Matthews
  • 19:10
    Top: Sporting Idiots
  • 19:40
    National Icons: Motorsport
  • 20:05
    Cream of the Crop: Drivers and Pilots
Пълна програма
  • 18:55
    Buccaneers & Bones
  • 19:20
    Buccaneers & Bones
  • 19:45
    Hook N' Look
  • 20:10
    Hook N' Look
Пълна програма
  • 18:10
    Планинари: Не отстъпвай
  • 19:10
    Надпревара за находки: Най-добрите покупки на Бари: Най-добрите находки на Бари
  • 20:05
    Американски антиквари: Антикварният рай на Уди
  • 21:00
    Спецове в заложната къща: Козът "Уайлд"
Пълна програма
  • 18:00
    Панорама на Световното наследство, еп. 1
  • 19:00
    Свидетел на бедствие, еп. 1
  • 20:00
    Антарктида: Компилации, еп. 2
  • 21:00
    Изследовател XL, еп. 6
Пълна програма
  • 18:00
    Премиера: "Скъпи наследници" - сериал, с.1, еп. 21
  • 19:00
    bTV Новините - централна емисия
  • 20:00
    Премиера: "Сега и завинаги" - сериал, с. 2, еп. 52
  • 21:30
    "Всичко може да се случи" - сериал, с.1, еп.6
Пълна програма
  • 18:55
    Хаваи 5-0; сезон 4, епизод 7, екшън, криминален, САЩ, 2013
  • 19:55
    Хаваи 5-0; сезон 4, епизод 8, екшън, криминален, САЩ, 2013
  • 20:55
    Изкуствен интелект; сезон 1, епизод 13, екшън, драма, САЩ, 2014
  • 21:55
    Престъпления без граници; сезон 1, епизод 1, криминален, драма, Франция, 2013
Пълна програма
  • 18:50
    Отмъщението; сезон 1, епизод 1, драма, мистерия, Турция, 2013
  • 19:50
    Отмъщението; сезон 1, епизод 2, драма, мистерия, Турция, 2013
  • 21:00
    Профилиране; сезон 2, епизод 12, криминален, драма, Франция, 2010
  • 22:10
    Профилиране; сезон 3, епизод 1, криминален, драма, Франция, 2012
Пълна програма
  • 18:30
    Какво е нужно за убийство: Палачът
  • 19:00
    Чудовището в семейството ми: Дрю Питърсън
  • 20:00
    Чудовището в семейството ми: Нощния преследвач: Ричард Рамирес
  • 21:00
    Чудовището в семейството ми: Убиеца от "Крейгслист": Ричард Бийзли
Пълна програма
  • 18:00
    Имало едно време в Куинс
  • 20:00
    Балибо
  • 22:10
    Елитен отряд 2
Пълна програма
  • 18:50
    "Боксьорът" - документален филм /1 част
  • 19:30
    "Новини" - информационна емисия на ТВ"СКАТ"
  • 19:50
    "Планино, стара планино" - документален филм
  • 20:30
    "Новини" - информационна емисия на ТВ"СКАТ"
Пълна програма
  • 18:40
    Stand Up Express
  • 19:05
    Stand Up Express
  • 19:30
    Instant Mom
  • 20:00
    Punk'd
Пълна програма
  • 18:57
    Eating Her Peach (18+)
  • 19:23
    Amateur Tries Anal In Porn Casting (18+)
  • 19:45
    Don't Tell Mom The Babysitter's A Slut (18+)
  • 20:03
    Mom's Got A Meeting (18+)
Пълна програма
  • 11:00
    Пряко: Тенис: Qatar Total Open 2018, Доха (WTA Premier 5)
  • 20:00
    "Код Спорт" - спортно обзорно предаване (повторение)
  • 21:30
    Пряко: Тенис: Qatar Total Open 2018, Доха (WTA Premier 5)
  • 23:00
    "Спорт +" спортно обзорно предаване (повторение)
Пълна програма
  • 18:00
    Олимпийска история: Александра Жекова на Зимните олимпийски игри Сочи 2014
  • 19:00
    Зимни олимпийски игри: Биатлон, 10 км преследване /жени/
  • 19:45
    Зимни олимпийски игри: Биатлон, 12,5 км преследване /мъже/
  • 20:30
    Лига Европа
Пълна програма
  • 18:55
    История на храните - повт.
  • 19:00
    Новини
  • 19:10
    Прогноза за времето и агропрогноза
  • 19:15
    Борсова информация
Пълна програма
  • 18:30
    AC: SINGAPORE LIGHTENS UP
  • 19:00
    RISE OF ECOLOGY
  • 20:00
    I HAVE SEEN THE EARTH CHANGE: NORWAY: THE TWILIGHT OF THE REINDEER
  • 21:00
    SOUTHERN FLOWER AT SEA, THE 1
Пълна програма
  • 13:55
    Superkombat Fighting Championship
Пълна програма
  • 18:30
    The Great Ride Open
  • 19:00
    The Kickback
  • 20:12
    Radical Times Gold Coast 2
  • 20:30
    Fuel Tv presents Camp Woodward
Пълна програма
  • 18:00
    Пол О'Грейди: От любов към животните (Series 1): 102 (Episode 2)
  • 19:00
    Загадки в музея (Series 4): Скандалният Джърсийски дявол, вилнеене с танк, тайнствената смърт на президента Хардинг (Episode 6)
  • 19:45
    Майстори на шпионажа (Series 1): Елизабет Ван Лю (Episode 6)
  • 20:35
    Проект "Нацизъм" (Series 1): Създаден за могъщество (Episode 1)
Пълна програма
  • 18:30
    Образи от България - Севлиево
  • 19:00
    Легендите оживяват - Раковски, с.2 еп.2
  • 19:30
    WWF - Малките чиги в големия Дунав
  • 20:00
    Легендите оживяват - с. Широка лъка, еп.11
Пълна програма
  • 18:55
    Patricia Kopatchinskaja and Sol Gabetta - Gstaad Menuhin Festival
  • 20:20
    InterMezzo
  • 21:30
    Michel Dalberto plays Faure
  • 22:45
    Francois-Frederic Guy plays Brahms piano sonatas
Пълна програма
  • 18:00
    Футбол: ЦСКА - Динамо Киев, международен приятелски мач, повторение
  • 20:00
    "Златният гейм", обзор на кръга във волейболната Суперлига (2017-18), 19-и епизод, директно
  • 21:00
    Обзор на DIEMA XTRA Sofia Open 2018
  • 22:00
    Футбол: Лудогорец - Шахтьор Донецк, международен приятелски мач, повторение
Пълна програма
  • 11:00
    Пряко: Тенис: Qatar Total Open 2018, Доха (WTA Premier 5)
  • 23:00
    Футбол: Малага - Атлетико /М/ (Примера Дивисион, сезон 2017/18 - повторение)
Пълна програма
  • 17:00
    Футбол: Уест Хям Юнайтед - Уотфорд, мач от английската Висша лига, запис
  • 19:00
    Неделен обзор на кръга във френската Лига 1(2017-18), 22-и епизод
  • 20:00
    Неделен обзор на кръга в английската Висша лига (2017-18), 21-и епизод
  • 21:00
    Класика от Висшата лига - Манчестър Юнайтед - Болтън Уондърърс (2006-07), повторение
Пълна програма
  • 18:20
    Почти ми се размина: Манекен от чаршафи
  • 19:15
    Зли роднини: Да умреш за любовта
  • 20:10
    Най-дръзките престъпления на Флорида: Двойна опасност: Аферата от Палм Бийч
  • 21:05
    Фатални срещи: Убийствена нощ в Бруклин
Пълна програма
  • 18:30
    Централни Новини на BIT LIVE
  • 19:00
    BIT СПОРТ LIVE
  • 19:30
    "Честно казано" с Люба Кулезич, (п)
  • 20:30
    "Спорно за спорта" с Кирил Веселински LIVE
Пълна програма
  • 17:40
    "Мистериите на Хейли Дийн: Убийство, с любов", мистерия, САЩ, 2016; реж. Тери Инграм, с Кели Мартин, Джакомо Басато, Синди Бъзби, Вив Лийкок, Джеси Мос, [12+]
  • 19:05
    "Залезът на тамплиерите І, 10 еп.", историческа драма, САЩ, 2017; реж. Дъглас МакКинън, с Том Кълън, Саймън Мерълс, Падрийк Дилейни, Ед Стопард, Оливия Рос, [18+]
  • 20:00
    "Ловци на духове (2016)", екшън - фентъзи, САЩ, 2016; реж. Пол Фийг, с Кристън Уийг, Мелиса МакKарти, Кейт МакКинън, Лесли Джоунс, Крис Хемсуърт, [12+]
  • 21:55
    "Лек за живот", психотрилър - хорър, САЩ, 2016; реж. Гор Вербински, с Дейн ДеХаан, Джейсън Айзъкс, Миа Гот, Иво Нанди, Адриан Шилер, [18+]
Пълна програма
  • 17:50
    "Норман", драма, САЩ, 2016; реж. Йозеф Седар, с Ричард Гиър, Лиор Ашкенази, Майкъл Шийн, Шарлот Генсбур, Стив Бушеми, [15+]
  • 19:45
    "Безсънна нощ", комедийна драма, САЩ, 2017; реж. Гавин Уизън, с Дж. К. Симънс, Емил Хърш, Аналей Типтън, Кристен Шаал, Таран Килам, [15+]
  • 21:10
    "Британия I, 3 еп.", историческа драма, САЩ, 2017; реж. Кристоф Шрю, Шери Фолксън, Люк Уотсън, Сюзън Тъли, с Дейвид Мориси, Кели Райли, Николай Лий Каас, Лиана Корнел, Зоуи Уанамайкър, [18+]
  • 22:00
    "Тук и сега I, 1 еп.", драма, САЩ, 2018; реж. Ута Брайсвитц, Алън Бол, Джеръми Подесуа, с Тим Робинс, Холи Хънтър, Соси Бейкън, Джерика Хинтън, Реймънд Лий, [15+]
Пълна програма
  • 18:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 19:00
    Стряма (образователен филм за туристически маршрут)
  • 19:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 20:00
    По следите на Първомайстора (образователен филм за културно-исторически туризъм)
Пълна програма
  • 18:30
    Trans World Sport
  • 19:00
    Футбол: Холандска Ередивизи
  • 20:00
    Футбол: Барса ТВ
  • 20:30
    Тенис: ATP 500 Ротердам 2018
Пълна програма
  • 18:00
    Голф: "Светът на голфа"
  • 19:00
    Хокей на лед: "Удар със стик"
  • 20:00
    Професионални майстори на родеото
  • 21:00
    MMA: UFC 221
Пълна програма
  • 18:35
    Blaze and the Monster Machines
  • 19:00
    Rusty Rivets
  • 19:10
    Paw Patrol
  • 19:35
    Dora the Explorer
Пълна програма
  • 18:55
    Автокино
  • 19:20
    Гаражи - Злато
  • 19:50
    Изпитатели
  • 20:10
    Новини
Пълна програма
  • 18:00
    Ендевър, сезон 1, еп. 1, Великобритания, криминален/мистерия, 2012
  • 19:30
    Гранд хотел, сезон 2, еп. 24, Испания, исторически/драма, 2011
  • 20:20
    Мускетарите, сезон 2, еп. 10, Великобритания, екшън/приключенски, 2015
  • 21:15
    Господин Селфридж, сезон 2, еп. 10, Великобритания, исторически/драма, 2014
Пълна програма

Сериали

AXN Black 19:00
Красавицата и Звяра; сезон 4, епизод 5, драма, ужаси, САЩ, 2016
Fox Life 19:00
Сексът и градът - четвърти сезон, еп. 17
Bulgaria ON AIR 19:00
Жертвата - политически сериал
Film Plus HD 19:00
Футбол: Примера Дивисион - обзор на сезон 2017/2018
AXN 19:05
Елементарно, Уотсън!; сезон 5, епизод 9, криминален, драма, САЩ, 2016

Всички предавания

Спорт

Mtel Sport 1 19:00
Автомобилизъм: Суперкарс 2018
Film Plus HD 19:00
Футбол: Примера Дивисион - обзор на сезон 2017/2018
Diema Sport 19:30
Студио "Формула 1", повторение
Diema Sport 2 19:30
Футбол: Манчестър Юнайтед - Уотфорд, мач от английската Висша лига, повторение
Ring.BG 19:30
УЕФА Шампионска лига, финал: Реал М - Ливърпул

Всички предавания

Филми

AXN Black 19:00
Красавицата и Звяра; сезон 4, епизод 5, драма, ужаси, САЩ, 2016
RTVi 19:00
Документален екран
TVT 19:00
Гражданин на света. Никола Манев (образователен филм за арт туризъм и обичаи)
bTV Action 19:00
"Огън под земята" - екшън, драма, трилър (САЩ, 1997), режисьор - Феликс Енрикес Алкала, актьори - Стивън Сегал, Мардж Хелгенбергер, Стивън Ланг, Брад Хънт, Крис Кристофърсън и др.
bTV Cinema 19:00
"След залеза" - екшън, комедия, криминален (САЩ, 2004), режисьор - Брет Ратнър, актьори - Уди Харелсън, Микелти Уилямсън, Крейг Розенбърг, Салма Хайек, Дон Чийдъл, Наоми Харис, Крис Пен, Ръсел Хорнсби, Трой Гарити, Пиърс Броснан и др.

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}