ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 09:15
    Денят започва с Култура Информационен културен блок с водещи Александра Гюзелева и Николай Колев
  • 11:00
    Здравето отблизо Здравно предаване с водещ Мария Андонова
  • 11:40
    Телепазарен прозорец
  • 12:00
    По света и у нас Информационна емисия
Пълна програма
  • 09:30
    "Преди обед" - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
  • 12:00
    bTV Новините - обедна емисия
  • 12:30
    "Шоуто на Слави" /п/- вечерно ток шоу
  • 13:30
    Премиера: "Любов под наем" - сериал, с. 1, еп. 62
Пълна програма
  • 09:30
    "На кафе" - предаване на NOVA
  • 11:30
    "Бон Апети" - предаване
  • 12:00
    Новините на NOVA
  • 12:30
    "Войната на розите"- сериен филм
Пълна програма
  • 09:30
    Райски градини - филм
  • 10:00
    По следите на храната - филм
  • 10:30
    ОколоСВЕТСКО с Бойка Делиева и Константина Живова
  • 12:30
    Новините ON AIR
Пълна програма
  • 09:30
    В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки/Йордан Кирилов /п./
  • 10:00
    Водещите новини
  • 10:05
    Investbook с Александър Костадинов /п./
  • 10:30
    Светът е бизнес с Ивайло Лаков /п./
Пълна програма
  • 09:30
    Скорпион; сезон 3, епизод 4, екшън, драма, САЩ, 2016
  • 10:25
    Морски детективи: Ню Орлиънс; сезон 2, епизод 18, криминален, драма, САЩ, 2016
  • 11:25
    Медиум; сезон 1, епизод 4, криминален, драма, САЩ, 2005
  • 12:20
    Тийн вълк; сезон 5, епизод 8, драма, научна фантастика, САЩ, 2015
Пълна програма
  • 09:10
    Лошо куче!: Лакомници
  • 10:05
    Дивата Иберия: Лято
  • 11:00
    С човекоподобните маймуни: Епизод 6
  • 11:28
    С човекоподобните маймуни: Епизод 7
Пълна програма
  • 09:10
    Избрано от "Капиталът" - публицистично предаване
  • 09:40
    Народна музика
  • 10:00
    Новини
  • 10:10
    "Извънредно включване" - публицистично предаване
Пълна програма
  • 06:30
    Сутрешен информационно-забавен журнал
  • 10:00
    Новини
  • 10:05
    "Die Rosenkrieger" - комедия, ФРГ, 2002
  • 11:45
    "Майстори да се справят с ежедневието"
Пълна програма
  • 06:00
    Tick-Tack
  • 10:00
    Hit Mix
  • 14:00
    Standard GR
  • 14:30
    Music Arena
Пълна програма
  • 09:00
    Добро утро с БНТ 2 сутрешен блок /БНТ 2 Варна/
  • 10:00
    Абсурдите с БНТ 2 /БНТ 2 Варна/п/
  • 10:30
    Децата.com детско предаване /БНТ 2 Русе/п/
  • 11:00
    Космически кораб "Догстар" 2 детски тв филм /20 епизод/
Пълна програма
  • 09:30
    Dorothy and the Wizard of Oz
  • 09:45
    Pat the Dog
  • 09:52
    Pat the Dog
  • 09:59
    Pat the Dog
Пълна програма
  • 09:00
    "Лонгмайър" - сериал, с.5, еп. 4
  • 10:00
    "Стоте" - сериал, с.2, еп. 13
  • 11:00
    "Последният кораб" - сериал, с.2, еп.11
  • 12:00
    "Стрелата" - сериал, с.3, еп. 12
Пълна програма
  • 09:15
    "Тръмбо" - драма, биографичен (САЩ, 2015), режисьор - Джей Роуч,актьори -  Брайън Кранстън, Майкъл Щулбърг, Дейвид Малдонадо, Джон Гец,  Даян Лейн, Хелън Мирън и др.
  • 12:00
    "Ризоли и Айлс: Криминални досиета" - сериал, с.4, еп.10,11,12
  • 15:00
    "Арго" - драма, трилър (САЩ, 2012), режисьор - Бен Афлек, актьори - Бен Афлек, Брайън Кранстън, Алън Аркин, Джон Гудман, Клеа ДюВал, Крис Месина, Тейт Донован,  Виктор Гарбър и др.
  • 17:30
    "Режисьорът Истуд: Неочаквана история" - документален филм (САЩ, 2013), режисьор - Ричард Скикел, актьори - Кевин Бейкън, Кевин Костнър, Морган Фрийман, Джин Хекман, Мартин Скорсезе, Стивън Спилбърг, Хилъри Суонк и др.
Пълна програма
  • 09:00
    "Столичани в певече" - сериал
  • 10:00
    "Оглупели от любов" - комедия, драма, романтичен, САЩ, 2011 г., режисьор - Глен Фикара, Джон Рекуа, актьори - Стив Карел, Райън Гослинг, Ема Стоун, Джулиан Мур, Аналей Типтън, Кевин Бейкън, Мариса Томей, Кристъл Рийд,Джон Каръл Линч, Джона Бобо,  Джош Гро
  • 12:00
    "Двама бащи, двама синове" - сериал
  • 13:00
    "По средата" /п./- сериал
Пълна програма
  • 09:00
    "Лекар в планината" - сериал
  • 10:00
    "Истинска звезда" - сериал
  • 11:00
    "Майка" - сериал
  • 12:00
    "Светлината на моя живот" - сериал
Пълна програма
  • 09:30
    Бен 10
  • 09:45
    ОК, Кей О! Да бъдем герои
  • 09:56
    ОК, Кей О! Да бъдем герои
  • 10:10
    The Happos Family
Пълна програма
  • 08:55
    "Тихо сърце", драма, Израел, 2016; реж. Ейтън Аннер, с Аня Бъкщайн, Джорджо Лупано, Лир Лифшиц, Ури Готлиб, Рона-Лий Шим'Он, [15+]
  • 10:30
    "Хей", романтична драма, Германия, 2015; реж. Алекс Джовановски, с Давид Уго Шмитц, Йохана Райндерс, Луиза Кезер, Торстен Мийс, Хаберман Фин, [15+]
  • 12:00
    "Виридиана", комедийна драма, Испания, 1961; реж. Луис Бунюел, със Силвия Пинал, Франсиско Рабал, Фернандо Рей, Хосе Калво, Маргарита Лозано, [15+]
  • 13:35
    "Първи контакт", трилър - фантастика, САЩ, 2016; реж. Дени Вилньов, с Ейми Адамс, Джеръми Ренър, Форест Уитакър, Майкъл Стълбарг, Марк О'Брайън, [12+]
Пълна програма
  • 08:40
    "Звезден прах", приключенски - фентъзи, Великобритания, 2007; реж. Матю Вон, с Клеър Дейнс, Робърт Де Ниро, Мишел Пфайфър, Чарли Кокс, Сиена Милър, [12+]
  • 10:45
    "Деветият живот на Луи Дракс", трилър - мистерия, Канада, 2015; реж. Александър Аджа, с Джейми Дорнан, Сара Гадън, Ейдън Лонгоуърт, Аарън Пол, Оливър Плат, [15+]
  • 12:35
    "Неуязвимият", трилър, САЩ, 2000; реж. М. Найт Шаямалан, с Брус Уилис, Самюъл Л. Джаксън, Робин Райт Пен, Спенсър Трийт Кларк, Шарлийн Уудард, [12+]
  • 14:20
    "Тристана", драма, Испания, 1970; реж. Луис Бунюел, с Катрин Деньов, Фернандо Рей, Франко Неро, Лола Гаос, Антонио Касас, [12+]
Пълна програма
  • 08:00
    CNN Newsroom
  • 12:00
    Amanpour
  • 13:00
    New Day
  • 14:00
    CNN Newsroom
Пълна програма
  • 09:30
    Моята голяма балканска сватба" - романтична комедия с уч. на Сузане фон Борсоди, Хенри Хюбхен, Ясмин Швайрс Людвиг Трепте, Андреа Екерт и др., /п/
  • 11:30
    "Завинаги свързани" - сериен филм, /п/
  • 12:30
    "Семейни войни" - телевизионна игра, /п/
  • 13:30
    "Страсти от миналото" - романтична драма с уч. на Стефан Лука, Рейвън Хенсън, Макс Урлахер, Катя Щудт и др.
Пълна програма
  • 08:45
    "Комисар Рекс" - сериал, сезон 16, /п/
  • 10:00
    "Пожарникарите от Чикаго" - сериал, сезон 3, /п/
  • 11:00
    "Топ Гиър" - предаване за автомобили, сезон 12, /п/
  • 12:00
    "Кобра 11: Обади се!" - сериал, сезон 16, /п/
Пълна програма
  • 09:30
    Как са го направили?: Епизод 13
  • 10:00
    Съкровища в склада: Великобритания: Бирмингам
  • 10:30
    Съкровища в склада: Епизод 4
  • 11:00
    Тираджии в пустошта: епизод 7
Пълна програма
  • 09:02
    Срещи с извънземни: Пророчества
  • 09:50
    Как са го направили?: Тоалетна хартия/Абсент/Топки за крикет
  • 10:14
    Фабрика за храна: Горчива сладост
  • 10:38
    Мегалетище на ретген: Кръстовищата на света
Пълна програма
  • 09:30
    Приключенията на Рапунцел и разбойника
  • 10:00
    Кей Си Под Прикритие
  • 10:30
    Ханк Зипзър
  • 11:00
    Хрониките на Евърмур
Пълна програма
  • 09:15
    "Да изобретяваме"
  • 09:40
    "Доказано от опит"
  • 09:55
    "Доказано от опит"
  • 10:15
    "Изглежда супер"
Пълна програма
  • 09:15
    Клуб Уинкс - анимационен сериал
  • 10:05
    Най-малкият зоомагазин - анимационен сериал
  • 10:30
    Франклин - анимационен сериал
  • 11:00
    Плодчетата - анимационен сериал
Пълна програма
  • 06:00
    Делници - с Николай Колев
  • 09:45
    Темида - цената на истината - с Нина-Никол Хамилтън
  • 10:00
    Refresh за здраве - със Силвия Чалъкова
  • 11:00
    Психологически портрет - с Рени Анастасова
Пълна програма
  • 09:15
    Селскостопански новини
  • 09:41
    Европа днес
  • 09:46
    Фокус
  • 10:10
    Спортът днес
Пълна програма
  • 08:50
    Олимпийски игри: Кърлинг, предварителен кръг, Дания - Швеция (жени), директно
  • 10:00
    Олимпийски игри: Новини
  • 10:05
    Олимпийски игри: Ски-алпийски дисциплини, слалом, втори манш (жени)
  • 10:30
    Олимпийски игри: Северна комбинация, ски бягане на 10 км, директно
Пълна програма
  • 09:30
    Олимпийски игри: Хокей на лед, предварителен кръг, Япония - Република Корея (жени), директно
  • 12:00
    Олимпийски игри: Ски-алпийски дисциплини, слалом, втори манш (жени)
  • 13:00
    Олимпийски игри: Церемония по награждаването, директно
  • 14:00
    Олимпийски игри: Хокей на лед, предварителен кръг, Словакия - ОАР (мъже), директно
Пълна програма
  • 09:35
    Моят плаващ дом, сезон 1, еп. 7
  • 10:00
    72 опасни места за живеене, сезон 1, еп. 3
  • 10:50
    Крале на боклука, сезон 1, еп. 1
  • 11:40
    Най-трудното оцеляване Аляска, сезон 1, еп. 9
Пълна програма
  • 08:50
    Monster Jam
  • 09:45
    X Games Austin
  • 10:40
    Night Of The Jumps
  • 11:35
    Action Sports World
Пълна програма
  • 07:00
    Утрото /сутрешен музикален блок/
  • 10:00
    Без етикет /лайфстайл предаване на ФЕН ТВ, повторение/
  • 10:15
    Утрото /сутрешен музикален блок/
  • 11:00
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
Пълна програма
  • 09:30
    Живот на остров
  • 10:00
    Основен ремонт в Детройт
  • 10:30
    Основен ремонт в Детройт
  • 11:00
    Разбивачи на дворове
Пълна програма
  • 09:35
    Шепот от отвъдното - пети сезон, еп. 20
  • 10:30
    Малки сладки лъжкини, еп. 11
  • 11:30
    Наръчник за разведени - първи сезон, еп. 8
  • 12:25
    Дръзки момичета - първи сезон, еп. 5
Пълна програма
  • 08:50
    Убийства в Рая - втори сезон, еп. 8
  • 09:55
    Анджелика Фаст - пети сезон, еп. 9
  • 10:55
    Отдел "Разследване", еп. 12
  • 12:00
    Военни престъпления: Лос Анджелис - четвърти сезон, еп. 18
Пълна програма
  • 08:40
    "Карибски пирати: Отмъщението на Салазар", фентъзи - комедия, САЩ, 2017; реж. Йоахим Рьонинг, Еспен Сандберг, с Джони Деп, Хавиер Бардем, Брентън Туейтс, Кая Скоделарио, Джефри Ръш, [12+]
  • 10:45
    "Бамби", анимация, САЩ, 1942; реж. Дейвид Ханд, [0+]
  • 11:55
    "Корона за Коледа", романтична комедия, САЩ, 2015; реж. Алекс Зам, с Даника МакКелар, Рупърт Пенри-Джоунс, Ели Ботерил, Павел Дъглас, Алекзандра Евънс, [12+]
  • 13:25
    "Съвършено щастие", комедия, Франция, 2015; реж. Сирил Джелблат, с Ману Пайет, Одри Лами, Оре Атика, Паскал Демолон, Бруно Клерефонд, [12+]
Пълна програма
  • 09:15
    Конспирация, сезон 1, еп. 1
  • 10:05
    Още невидими убийци от Викторианската епоха, ,
  • 11:10
    Невидими убийци от Едуардианската епоха, ,
  • 12:15
    Невидими убийци у дома след войната, ,
Пълна програма
  • 09:00
    Дървосекачи: Смъртоносен риск
  • 09:55
    Планинари: Само силните оцеляват
  • 10:50
    Спецове в заложната къща: Удвои залозите
  • 11:15
    Спецове в заложната къща: Смърт и препариране
Пълна програма
  • 09:00
    МОЕТО ХОБИ
  • 10:00
    Риболов с Върхара – тв поредица, втори сезон
  • 11:00
    Традиции и обичаи
  • 12:00
    Киноложка изложба
Пълна програма
  • 09:00
    "Меси отива в Окидо"
  • 09:40
    "Моите приятели животните"
  • 09:50
    "Сега знаеш"
  • 10:00
    "Кит и Кейт"
Пълна програма
  • 09:00
    "Парламентът на живо"
  • 11:45
    Топ Шоп
  • 12:00
    НОВИНИ
  • 12:15
    Телемаркет
Пълна програма
  • 02:45
    Тюбс
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:30
    Драконова топка Z (анимация)
  • 19:00
    Хартли (фейлетон)
Пълна програма
  • 08:25
    "Рефлекс на убиец" - екшън с Мод Адамс, Бо Свенсън.
  • 10:00
    "Методът на Кътър" - екшън / драма с Джон Хърд, Джеф Бриджис, Лайза Айххорн, Стивън Елиът.
  • 11:45
    "Скейтъри" - екшън с Джош Бролин, Робърт Ръслър, Памела Гидли и Брук Маккартър.
  • 13:15
    "Краят" - комедия с Бърт Рейнолдс, Дом де Луис, Джоан Удуорд, Сали Фийлд.
Пълна програма
  • 09:00
    Бременна на 16 - реалити шоу
  • 10:00
    Да разбереш Джейн
  • 11:00
    Зона за приятели
  • 11:30
    Зона за приятели
Пълна програма
  • 09:00
    Powerplay! This Week's MTV Top 20
  • 10:30
    Valentine's Day! In Love With...
  • 12:00
    MTV Crashes Plymouth: The Best...
  • 12:45
    Isle Of MTV Malta 2017 Highlights
Пълна програма
  • 09:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 11:00
    Super Massive Rock Stars!
  • 13:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 13:40
    The Decade's Biggest Anthems!
Пълна програма
  • 09:35
    Най-добрият приятел на кучето, сезон 1, еп. 10
  • 10:05
    Големият бариерен риф на Дейвид Атънбъро, сезон 1, еп. 3
  • 11:00
    Галапагос, сезон 1, еп. 3
  • 11:55
    Животинският инстинкт на Крис Хъмфри, сезон 1, еп. 1
Пълна програма
  • 09:00
    След милион години - първи сезон, еп. 3
  • 10:00
    Х: Поколението, което промени света, еп. 5
  • 11:00
    Древните мегаструктури, еп. 5
  • 12:00
    Куфар за края на света 2, еп. 3
Пълна програма
  • 09:20
    Невероятни животински приятелства, еп. 5
  • 10:05
    Най-странните животински физиономии, еп. 1
  • 10:50
    Най-странните животински физиономии, еп. 2
  • 11:40
    Малък гигант, еп. 1
Пълна програма
  • 02:30
    Край на програмата
  • 10:00
    Футбол: Страсбург - Троа, мач от френската Лига 1, повторение
  • 12:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 12:05
    Футбол: Милуол - Кардиф Сити, мач от Чемпиъншип, повторение
Пълна програма
  • 09:00
    "Живей здравословно!"
  • 10:00
    "Модна присъда"
  • 11:00
    Новини (със субтитри)
  • 11:15
    "Времето ще покаже"
Пълна програма
  • 09:05
    "От А до Я" - тв магазин с хитове
  • 09:40
    "Планета Хит Микс" - музикална програма
  • 10:00
    "Картини от Света" - музикална импресия
  • 10:05
    "Show Time" - музикална програма
Пълна програма
  • 09:30
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 09:40
    "Традиция и новаторство" - модерен фолк
  • 10:00
    "Звездите на България" - музикален гост
  • 10:30
    "Бащино огнище" - предаване за традициите
Пълна програма
  • 09:30
    "Ретро" - музикална програма
  • 10:00
    "Звездно " - музикално развлекателно
  • 11:00
    "Картини от Света" - музикална импресия
  • 11:05
    "От А до Я" - рецитали
Пълна програма
  • 09:00
    "Теория за големия взрив" - сериал
  • 10:15
    "Двама мъже и половина" - сериал
  • 11:30
    "По средата" - сериал
  • 12:20
    "Майк и Моли" - комедиен сериал
Пълна програма
  • 08:00
    УЕФА Шампионска Лига: Базел - Манчестър Сити
  • 10:00
    УЕФА Шампионска Лига: Ювентус - Тотнъм
  • 12:00
    Италия, Серия А: Наполи - Лацио
  • 14:00
    Италия, Серия А: Фиорентина - Ювентус
Пълна програма
  • 09:30
    "Добри времена, лоши времена" - сериал
  • 10:00
    "Сред нас" - сериал
  • 10:30
    "Съблазнителни измами" - доку-поредица
  • 11:00
    "Семейство Тровато: Разкрития на измами от детективите" - доку поредица
Пълна програма
  • 08:45
    Игрален филм: "Лятна отпуска"
  • 10:30
    Концерт
  • 12:00
    Игрален филм
  • 15:10
    Сериал: "Стръмните брегове"
Пълна програма
  • 09:00
    Сериал: "Ловът на Пепеляшка"
  • 10:00
    Сериал: "Улиците на разбитите фенери"
  • 11:00
    "Израел през седмицата"
  • 12:00
    "Голямото бдение"
Пълна програма
  • 06:30
    Сутрешен информационно-забавен журнал и спорт
  • 11:00
    "Клиниката на Зюдринг" - сериал
  • 12:00
    "В името на справедливостта: Ние се борим за Вас!" - поредица
  • 13:00
    "Адвокатите на пост" - поредица
Пълна програма
  • 08:00
    Ранни вести - /на живо/
  • 10:15
    НОВИНИ - сутрешна емисия
  • 10:30
    Парламентарен живот / на живо/
  • 12:30
    НОВИНИ - обедна емисия /на живо/
Пълна програма
  • 09:30
    Кучетата: новини от надбягванията с хрътки
  • 10:00
    Добро утро, спортни фенове!
  • 11:00
    Новини от конните надбягвания
  • 11:35
    Аеробика
Пълна програма
  • 09:25
    Ranger Rob
  • 09:50
    Die Oktonauten
  • 10:00
    Die Oktonauten
  • 10:20
    Kati & Mim-Mim
Пълна програма
  • 09:30
    Холивудски знаменитости:Джеф Бриджис
  • 10:00
    Новини
  • 10:12
    Исторически календар
  • 10:25
    Биографии на известни личности -Джей Зи -документален филм
Пълна програма
  • 09:02
    Snooza
  • 10:02
    1 Artist 3 Hits
  • 10:12
    Top 10
  • 11:02
    New 4 U
Пълна програма
  • 09:00
    С бебето всичко се променя: Върхове и спадове
  • 10:00
    Кралят на тортите: Цирк, известен готвач и изненада!
  • 11:00
    Модна присъда: Народът срещу Слоун Би
  • 11:30
    Модна присъда: Народът срещу Адел Ей
Пълна програма
  • 09:30
    Бъди там - България в музика и картини
  • 10:00
    WWF - Проект: Опазване и възстановяване на гори и влажни зони
  • 10:30
    Бъди там - България в музика и картини
  • 11:00
    Заведи ме на училище
Пълна програма
  • 09:30
    Реставратори
  • 10:00
    Невъзможен хотел
  • 11:00
    Препродаване и преместване в Тексас
  • 12:00
    Загадки в музея
Пълна програма
  • 09:30
    Реставратори
  • 10:00
    Невъзможен хотел
  • 11:00
    Препродаване и преместване в Тексас
  • 12:00
    Загадки в музея
Пълна програма
  • 08:55
    Ема, Великобритания,САЩ, комедия/драма/романтичен, 1996
  • 10:55
    Два милиона бакшиш, САЩ, комедия/драма/романтичен, 1994
  • 12:35
    Мария Антоанета, САЩ, 2006
  • 14:35
    Брат ми, жена му и аз, САЩ, комедия/драма/романтичен, 2007
Пълна програма
  • 09:30
    Новини
  • 10:00
    Новини
  • 10:30
    Новини
  • 11:00
    Новини
Пълна програма
  • 09:35
    Най-чудатите ресторанти на света - кулинарно предаване, еп. 15
  • 10:00
    Новата балканска кухня с Божана - кулинарно предаване, еп. 7
  • 10:30
    Пекарната на Рудолф - четвърти сезон, еп. 7
  • 11:00
    Пекарната на Рудолф - четвърти сезон, еп. 8
Пълна програма
  • 09:00
    Хитовете не лъжат!
  • 11:00
    Тор 10 на VH1 от тази седмица
  • 12:00
    Познайте годината!
  • 13:00
    Хитовете не лъжат!
Пълна програма
  • 09:30
    Омагьосаното езеро - Семеен, 2011, Режисьор: Клод Нуридсани, Мари Перену, В ролите: Симон Делан, Линдзи Енок, Жан-Клод Ериняк, Денис Подалид
  • 11:00
    Непоносима жестокост - Комедия, Романтичен, 2003, Режисьор: Джоел Коен, В ролите: Джордж Клуни, Катрин Зита-Джоунс, Били Боб Торнтън
  • 12:30
    Дред - Екшън, Фантастика, 2012, Режисьор: Пийт Травис, В ролите: Карл Ърбан, Оливия Трилби, Лена Хеди
  • 14:00
    Една добра жена - Комедия, Романтичен, 2004, Режисьор: Майк Баркър, В ролите: Скарлет Йохансон, Хелън Хънт, Том Уилкинсън, Стивън Кембъл Мур
Пълна програма
  • 08:45
    "Дай ме под съд" - доку-поредица
  • 11:55
    "4 сватби и едно вълшебно пътешествие" - доку-поредица
  • 13:00
    "Кралица на пазаруването" - доку-поредица
  • 14:00
    "Между тюл и сълзи" - доку-поредица
Пълна програма
  • 09:30
    "Тяло и душа" - документална поредица
  • 10:00
    Eкология
  • 10:30
    Сериен филм /п/
  • 11:30
    Публицистика /п/
Пълна програма
  • 08:55
    Светкавицата - трети сезон, еп. 5
  • 09:50
    Под наблюдение - първи сезон, еп. 21
  • 10:45
    Кости - шести сезон, еп. 5
  • 11:40
    Кости - шести сезон, еп. 6
Пълна програма
  • 09:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 09:40
    DJ Duel
  • 11:00
    Big Tunes!
  • 13:00
    EDM Anthems
Пълна програма
  • 09:30
    TOP MODELS
  • 09:55
    FASHION WEEK
  • 10:00
    DESIGNERS
  • 10:25
    F-PEOPLE
Пълна програма
  • 09:00
    Big Fat Hits
  • 11:00
    Nothing But Hits
  • 13:00
    MTV's Euro Top 10
  • 13:40
    Big Fat Hits
Пълна програма
  • 09:30
    "Кола примамка" - 6 еп.
  • 09:55
    "Океански патрул" - 10 и 1 еп.
  • 10:45
    "Майстори на сделките" - 43 еп.
  • 11:35
    "Ловци на глави в САЩ" - 9 eп.
Пълна програма
  • 09:05
    Свободна зона с Коритаров
  • 12:00
    Новини
  • 12:15
    Топ шоп
  • 12:30
    новини
Пълна програма
  • 09:35
    Простые рецепты
  • 09:50
    Охотничьи традиции и этика
  • 10:05
    Планета охотника
  • 10:30
    Рыболов-эксперт
Пълна програма
  • 07:50
    "Инспектор Джордж Джентли" - сериен филм, сезон 2
  • 10:10
    "Любов от пръв поглед" - романтичен филм с уч. на Ейми Смарт, Джонатан Бенет, Кели Тибо, Ейдриън Грение и др.
  • 12:00
    "Повярвай в любовта" - романтична комедия с уч. Сам Пейдж, Сара Рафърти, Джеръми Гуибалт и др.
  • 14:00
    "Десет неща, които мразя у теб" - романтична комедия с уч. на Хийт Леджър, Джулия Стайлс, Джоузеф Гордън-Левит, Лариса Оленик, Габриел Юниън и др.
Пълна програма
  • 09:37
    Cake Boss: Prize Cow, Pop-Tarts & a Predicament
  • 10:00
    American Loggers: Timber in Their Blood
  • 10:45
    American Loggers: Stuck in the Muck
  • 11:30
    Deadliest Catch: Arctic Quest
Пълна програма
  • 09:30
    Гражданка в ранчото
  • 09:55
    Трапезата на Сиба
  • 10:25
    Трапезата на Сиба
  • 10:55
    Гражданка в ранчото
Пълна програма
  • 09:35
    Бънсен зверчето
  • 09:55
    Костенурките Нинджа
  • 10:25
    Костенурките Нинджа
  • 10:55
    Кръстници вълшебници
Пълна програма
  • 08:50
    Олимпийски игри: Кърлинг, предварителен кръг, Дания - Швеция (жени), директно
  • 10:00
    Олимпийски игри: Новини
  • 10:05
    Олимпийски игри: Ски-алпийски дисциплини, слалом, втори манш (жени)
  • 10:30
    Олимпийски игри: Северна комбинация, ски бягане на 10 км, директно
Пълна програма
  • 08:40
    "Карибски пирати: Отмъщението на Салазар", фентъзи - комедия, САЩ, 2017; реж. Йоахим Рьонинг, Еспен Сандберг, с Джони Деп, Хавиер Бардем, Брентън Туейтс, Кая Скоделарио, Джефри Ръш, [12+]
  • 10:45
    "Бамби", анимация, САЩ, 1942; реж. Дейвид Ханд, [0+]
  • 11:55
    "Корона за Коледа", романтична комедия, САЩ, 2015; реж. Алекс Зам, с Даника МакКелар, Рупърт Пенри-Джоунс, Ели Ботерил, Павел Дъглас, Алекзандра Евънс, [12+]
  • 13:25
    "Съвършено щастие", комедия, Франция, 2015; реж. Сирил Джелблат, с Ману Пайет, Одри Лами, Оре Атика, Паскал Демолон, Бруно Клерефонд, [12+]
Пълна програма
  • 05:30
    Fresh morning :)
  • 11:00
    Music of BG
  • 14:00
    Поп Топ с Мартин Геновски
  • 22:00
    FIreStage
Пълна програма
  • 09:30
    Puppy Dog Pals
  • 10:00
    Mickey And The Roadster Racers
  • 10:25
    Mickey Mouse Clubhouse
  • 10:55
    Sheriff Callie's Wild West
Пълна програма
  • 09:35
    Бънсен зверчето
  • 09:55
    Костенурките Нинджа
  • 10:25
    Костенурките Нинджа
  • 10:55
    Кръстници вълшебници
Пълна програма
  • 09:00
    Nothing But Classics
  • 11:00
    Guess The Year
  • 12:00
    90s Boys Vs 90s Girls
  • 13:00
    We Are The 80s
Пълна програма
  • 09:10
    Evil-In-Law: Dying for Love
  • 10:05
    Florida's Craziest Crimes: Double Jeopardy: A Palm Beach Affair
  • 11:00
    Fatal Encounters: A Killer Night in Brooklyn
  • 11:55
    True Crime with Aphrodite Jones: Sins of the Father
Пълна програма
  • 09:11
    Rising Star: Juan Agudelo
  • 09:40
    Top: Fitness Routines
  • 10:05
    Special: Fashion vs Fitness
  • 10:35
    Top: Fitness Songs
Пълна програма
  • 09:20
    Shooting USA's Impossible Shots
  • 09:45
    Big Water Adventure
  • 10:10
    Big Water Adventure
  • 10:35
    Big Water Adventure
Пълна програма
  • 09:00
    Дървосекачи: Смъртоносен риск
  • 09:55
    Планинари: Само силните оцеляват
  • 10:50
    Спецове в заложната къща: Удвои залозите
  • 11:15
    Спецове в заложната къща: Смърт и препариране
Пълна програма
  • 09:00
    Х: Поколението, което промени света, еп. 5
  • 10:00
    Древните мегаструктури, еп. 5
  • 11:00
    Куфар за края на света 2, еп. 3
  • 12:00
    Паранормално, еп. 9
Пълна програма
  • 09:30
    "Преди обед" - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
  • 12:00
    bTV Новините - обедна емисия
  • 12:30
    "Шоуто на Слави" /п/- вечерно ток шоу
  • 13:30
    Премиера: "Любов под наем" - сериал, с. 1, еп. 62
Пълна програма
  • 07:00
    Телешоп
  • 10:05
    Ханибъл постмортем; сезон 3, епизод 11, криминален, САЩ, 2015
  • 10:15
    Ханибъл постмортем; сезон 3, епизод 13, криминален, САЩ, 2015
  • 10:30
    Конан; сезон 1, епизод 19, приключенски, научна фантастика, САЩ, 1997
Пълна програма
  • 07:00
    Телешоп
  • 12:00
    Щура надпревара; сезон 1, епизод 6, риалити, оригинална продукция, Унгария, 2016
  • 13:10
    Телешоп
  • 13:25
    Отмъщението; сезон 1, епизод 3, драма, мистерия, Турция, 2013
Пълна програма
  • 09:00
    Лия Римини: Сциентологията и след това: Възходът на Дейвид Мискавидж
  • 10:00
    Разтърсващи престъпления: Австралия: Питър Дюпас
  • 11:00
    Градски кошмари: Докато смъртта ни раздели
  • 12:00
    Първите 48 часа: Мъжка игра
Пълна програма
  • 08:55
    Увлечението
  • 10:45
    Момчета и момичета
  • 12:40
    Зад кулисите
  • 14:55
    Лицето на любовта
Пълна програма
  • 09:30
    The King of Queens
  • 10:00
    Punk'd
  • 10:25
    Punk'd
  • 10:50
    Instant Mom
Пълна програма
  • 09:20
    Bend Over, Valentine (18+)
  • 09:42
    Mom's Got A Meeting (18+)
  • 10:03
    Amateur Tries Anal In Porn Casting (18+)
  • 10:26
    Eating Her Peach (18+)
Пълна програма
  • 09:00
    Футбол: Малага - Атлетико /М/ (Примера Дивисион, сезон 2017/18 - повторение)
  • 11:00
    Пряко: Тенис: Qatar Total Open 2018, Доха (WTA Premier 5)
  • 23:00
    "Класически коли" - 3 еп., документална поредица
  • 23:30
    "Класически коли" - 4 еп., документална поредица
Пълна програма
  • 09:30
    Агротема
  • 09:40
    Агромаркет
  • 10:00
    Новини
  • 10:10
    Прогноза за времето и агропрогноза
Пълна програма
  • 09:30
    WHAT'S COOKING IN THE WORLD? - SHANGHAI
  • 10:00
    GLOBETROTTER - MADRID
  • 10:30
    GLOBETROTTER - MAMAK REST LANGKAWI
  • 11:00
    CULTURAL FLAVOURS - NEPAL
Пълна програма
  • 09:00
    King of Kings Heroes Grand Prix
Пълна програма
  • 09:30
    The Great Ride Open
  • 10:00
    Custom 2
  • 10:20
    AS+ Special Battle of Hastings 2017
  • 10:30
    Fuel Tv presents Camp Woodward
Пълна програма
  • 09:30
    Супер-ветеринар (Series 5): Хенри, Лекси и Беър (Episode 8)
  • 10:20
    Пол О'Грейди за любовта към кучета (Series 6): 604 (Episode 4)
  • 10:45
    Пол О'Грейди за любовта към кучета (Series 6): 605 (Episode 5)
  • 11:10
    Градът на бялата мечка (Series 1): Летящи мечки (Episode 7)
Пълна програма
  • 09:30
    Бъди там - България в музика и картини
  • 10:00
    WWF - Местни видове в Русенски Лом
  • 10:30
    Бъди там - България в музика и картини
  • 11:00
    Поети в кадър - еп.13
Пълна програма
  • 09:30
    Daniele Gatti and the Orchestre National de France : Wagner, Strauss, Ravel
  • 10:35
    Vasily Petrenko and the Oslo Philharmonic: Haydn and Rachmaninov
  • 12:10
    InterMezzo
  • 13:30
    Les Dissonances - Beethoven: Violin Concerto
Пълна програма
  • 08:00
    Волейбол: Левски - ЦСКА, мач от Суперлигата, повторение
  • 10:00
    Футбол: Левски - Флоридсдорфер, международен приятелски мач, повторение
  • 12:00
    Студио: Обзор на кръга в Първа професионална лига (2017-18), 20-и епизод, повторение
  • 13:00
    Тенис: Финал на двойки на DIEMA XTRA Sofia Open 2018, повторение
Пълна програма
  • 06:00
    Тенис: Ecuador Open, Кито (2018 ATP WORLD TOUR 250 - повторение)
  • 10:30
    "Класически коли" - 8 еп., документална поредица
  • 11:00
    Пряко: Тенис: Qatar Total Open 2018, Доха (WTA Premier 5)
  • 23:00
    Футбол: Реал /М/ - Реал /Сосиедад/ (Примера Дивисион, сезон 2017/18 - повторение)
Пълна програма
  • 08:00
    Футбол: Хъдърсфийлд Таун - АФК Борнемут, мач от английската Висша лига, повторение
  • 10:00
    Футбол: Евертън - Кристъл Палас, мач от английската Висша лига, повторение
  • 12:00
    "Премиър лийг Токшоу", предаване за английски футбол (2017-18), 23-и епизод, повторение
  • 13:00
    Футбол: Челси - Уест Бромич Албиън, мач от английската Висша лига, повторение
Пълна програма
  • 09:10
    Зли роднини: Да умреш за любовта
  • 10:05
    Най-дръзките престъпления на Флорида: Двойна опасност: Аферата от Палм Бийч
  • 11:00
    Фатални срещи: Убийствена нощ в Бруклин
  • 11:55
    Истинско престъпление с Афродита Джоунс: Греховете на бащите
Пълна програма
  • 09:00
    "Горещи срещи" с Венета Райкова, (п)
  • 10:00
    "Честно казано" с Люба Кулезич, (п)
  • 11:00
    "Код 11-13", информационно шоу и новини в развитие LIVE
  • 13:00
    "Просто Диков", авторско предаване на Сашо Диков, (п) - 2 част
Пълна програма
  • 08:55
    "Деца шпиони", приключенска комедия, САЩ, 2001; реж. Робърт Родригес, с Антонио Бандерас, Карла Гуджино, Алекса Вега, Дарил Сабара, Алън Къминг, [0+]
  • 10:25
    "Продуцентите (2005)", музикална комедия, САЩ, 2005; реж. Сюзън Строман, с Нейтън Лейн, Матю Бродерик, Ума Търман, Уил Феръл, [12+]
  • 12:35
    "Пулсът на парите", криминална драма, САЩ, 2016; реж. Джоди Фостър, с Джордж Клуни, Джулия Робъртс, Джак О'Конъл, Доминик Уест, Кетрина Балф, [12+]
  • 14:15
    "Силициевата долина ІІ, 2 еп.", комедия, САЩ, 2015; реж. Майк Джъдж, с Томас Мидълдъч, Ти Джей Милър, Зак Уудс, Кюмейл Нанджиани, Мартин Стар, [12+]
Пълна програма
  • 08:30
    "Пътуването на Фани", военна драма, Франция, 2016; реж. Лола Доайон, с Леони Сушо, Фантин Ардюан, Жулиан Люпро, Райън Броди, Анаис Мейрингер, [12+]
  • 10:00
    "В кадър ХV, 3 еп.", документален, САЩ, 2018, [12+]
  • 10:30
    "Брат-Природа", комедия, САЩ, 2016; реж. Мат Вилайнс, Османи Родригес, с Таран Килам, Джилиан Джейкъбс, Боби Мойнихан, Сара Бърнс, Бил Пулман, [15+]
  • 12:05
    "Californication VI, 5 еп.", комедия, САЩ, 2013; реж. Дейвид Фон Анкън, с Дейвид Духовни, Наташа МакЕлън, Памела Адлън, Маделин Мартин, Ивън Хендлър, [15+]
Пълна програма
  • 09:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 10:00
    Стряма (образователен филм за туристически маршрут)
  • 10:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 11:00
    Орешак - орисия и легенди (образователен филм за селски туризъм)
Пълна програма
  • 08:00
    Тенис: ATP 500 Ротердам 2018
  • 10:00
    Футбол: Байерн ТВ
  • 11:55
    Новини
  • 12:00
    Тенис: ATP 500 Ротердам 2018
Пълна програма
  • 08:00
    Баскетбол: Евролига
  • 09:45
    Баскетбол: Евролига
  • 11:30
    Голф: "Светът на голфа"
  • 12:30
    Хокей на лед: NHL
Пълна програма
  • 09:30
    Shimmer and Shine
  • 09:50
    Nella the Princess Knight
  • 10:15
    The Day Henry Met...
  • 10:20
    Paw Patrol
Пълна програма
  • 09:30
    Гранд хотел, сезон 2, еп. 25, Испания, исторически/драма, 2011
  • 10:15
    Господин Селфридж, сезон 3, еп. 1, Великобритания, исторически/драма, 2015
  • 11:00
    Мускетарите, сезон 1, еп. 1, Великобритания, екшън/приключенски, 2014
  • 11:55
    Ендевър, сезон 1, еп. 2, Великобритания, криминален/мистерия, 2013
Пълна програма

Сериали

Viasat Explorer 09:40
Риболовна надпревара, сезон 1, еп. 1
AXN 09:45
Профилиране; сезон 3, епизод 4, криминален, драма, Франция, 2011
Fox Channel 09:45
Психаротерапия - трети сезон, еп. 18
e-kids 09:50
Франклин - анимационен сериал
EPIC Drama 10:00
Ендевър, сезон 1, еп. 2, Великобритания, криминален/мистерии, 2012

Всички предавания

Спорт

Mtel Sport 2 09:45
Футбол: Италианска Серия А
Diema Sport 10:00
Футбол: ЦСКА 1948 - Царско село, мач от Втора професионална лига, повторение
Mtel Sport 1 10:00
Баскетбол: Евролига
Nova Sport 10:00
Футбол: Ним - Лион, мач от френската Лига 1, повторение
Ring.BG 10:00
УЕФА Шампионска лига: ПСВ Айндховен - Интер

Всички предавания

Филми

FilmBox Basic 09:35
Променливи басни: Три прасенца и едно бебе Анимация, Семеен САЩ 2008
AXN 09:45
Профилиране; сезон 3, епизод 4, криминален, драма, Франция, 2011
Planeta Folk 10:00
"Звездите на България" - музикален гост и инфо
AXN Black 10:00
Търсач на реликви; сезон 1, епизод 13, екшън, приключенски, САЩ, 1999
TVT 10:00
Брестовишко вино (образователен филм за винен туризъм)

Всички предавания

Рио-2016

Eurosport 18:30
Футзал: Олимпийски игри за кадети в Буенос Айрес, финал
Eurosport HD 18:30
Футзал: Олимпийски игри за кадети в Буенос Айрес, финал

Всички предавания

Peyongchang-2018

Eurosport 18:30
Футзал: Олимпийски игри за кадети в Буенос Айрес, финал
Eurosport HD 18:30
Футзал: Олимпийски игри за кадети в Буенос Айрес, финал

Всички предавания



{START_COUNTER}