ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 12:40
    Телепазарен прозорец
  • 12:55
    Зимни олимпийски игри 2018: биатлон /15 км, жени/, ски алпийски дисциплини, сноуборд
  • 16:00
    По света и у нас Информационна емисия
  • 16:10
    Новини на турски език
Пълна програма
  • 12:30
    "Шоуто на Слави" /п/- вечерно ток шоу
  • 13:30
    Премиера: "Любов под наем" - сериал, с. 1, еп. 62
  • 15:00
    Премиера: "Шест сестри" - сериал, с.1, еп.15
  • 16:00
    Премиера: "Клиника край езерото" - сериал, с.3, еп. 30
Пълна програма
  • 12:30
    "Войната на розите"- сериен филм
  • 13:30
    "Остани с мен" (премиера) - сериен филм
  • 14:30
    "Прости ми" (премиера) - сериен филм
  • 16:00
    Новините на NOVA
Пълна програма
  • 12:30
    Новините ON AIR
  • 13:00
    Опорни хора - изповедите на значимите за обществото пред Ганиела Ангелова /п./
  • 14:00
    Телепазарен прозорец
  • 14:15
    Клик
Пълна програма
  • 12:00
    В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки/Йордан Кирилов
  • 14:00
    Boom&Bust с Владимир Сиркаров и Кузман Илиев/п./
  • 15:00
    Водещите новини
  • 15:05
    Бизнес старт - сутрешен блок с Живка Попатанасова и Димитър Вучев /п./
Пълна програма
  • 12:20
    Тийн вълк; сезон 5, епизод 8, драма, научна фантастика, САЩ, 2015
  • 13:15
    Престъпления без граници; сезон 2, епизод 9, драма, криминален, Франция, 2014
  • 14:20
    Скорпион; сезон 3, епизод 4, екшън, драма, САЩ, 2016
  • 15:15
    Морски детективи: Ню Орлиънс; сезон 2, епизод 18, криминален, драма, САЩ, 2016
Пълна програма
  • 11:55
    Състезанието "Най-грозното куче на света"
  • 12:50
    Дебеличкият ми любимец: Спортно семейство, дебело куче
  • 13:45
    Лошо куче!: Лакомници
  • 14:40
    Дивата Иберия: Лято
Пълна програма
  • 12:30
    "На жълтите павета" - публицистично предаване /п/
  • 13:00
    Новини
  • 13:10
    "Ликвидация" - сериен филм, Русия, 5 еп.
  • 14:00
    Новини
Пълна програма
  • 12:15
    "Кой знае подобно нещо?" - куиз шоу
  • 13:00
    Новини
  • 13:15
    ARD бюфет
  • 14:00
    Обеден журнал
Пълна програма
  • 10:00
    Hit Mix
  • 14:00
    Standard GR
  • 14:30
    Music Arena
  • 16:00
    TV Shop
Пълна програма
  • 12:30
    България 12.30 кратки новини
  • 12:45
    Очарователни погледи към Китай
  • 12:55
    Информация за времето - по градове
  • 13:00
    Добро утро с БНТ2 информационен блок /п/
Пълна програма
  • 12:30
    Съвременници 2: "Мореплавателят, който сбъдна мечтата си" документален филм /БНТ 2 Варна/
  • 13:20
    Знаете ли, че...
  • 13:30
    Време за губене /БНТ 2 Пловдив/п/
  • 14:00
    Денят започва с Култура /п/
Пълна програма
  • 12:41
    Cloudy with a Chance of Meatballs
  • 12:52
    Cloudy with a Chance of Meatballs
  • 13:03
    Cloudy with a Chance of Meatballs
  • 13:14
    Cloudy with a Chance of Meatballs
Пълна програма
  • 12:00
    "Стрелата" - сериал, с.3, еп. 12
  • 13:00
    "Корумпиран град" - драма,криминален (САЩ, 2013), режисьор - Алън Хюз, актьори - Натали Мартинез, Марк Уолбърг, Ръсел Кроу, Катрин Зита-Джоунс, Бари Пепър, Алона Тал и др.
  • 15:00
    "Монк" - сериал, с.4, еп.14
  • 16:00
    "Лонгмайър" - сериал, с.5, еп. 5
Пълна програма
  • 12:00
    "Ризоли и Айлс: Криминални досиета" - сериал, с.4, еп.10,11,12
  • 15:00
    "Арго" - драма, трилър (САЩ, 2012), режисьор - Бен Афлек, актьори - Бен Афлек, Брайън Кранстън, Алън Аркин, Джон Гудман, Клеа ДюВал, Крис Месина, Тейт Донован,  Виктор Гарбър и др.
  • 17:30
    "Режисьорът Истуд: Неочаквана история" - документален филм (САЩ, 2013), режисьор - Ричард Скикел, актьори - Кевин Бейкън, Кевин Костнър, Морган Фрийман, Джин Хекман, Мартин Скорсезе, Стивън Спилбърг, Хилъри Суонк и др.
  • 19:00
    "Lego: Филмът" - семеен, екшън, комедия, анимация  (Австралия, САЩ, Дания, 2014), сценаристи - Фил Лорд, Кристофър Милър, Дан Хагмън, Кевин Хагмън, режисьори - Фил Лорд, Кристофър Милър
Пълна програма
  • 12:00
    "Двама бащи, двама синове" - сериал
  • 13:00
    "По средата" /п./- сериал
  • 14:00
    "Двама мъже и половина" - сериал
  • 15:00
    "Новите съседи" /п./- комедиен сериал
Пълна програма
  • 12:00
    "Светлината на моя живот" - сериал
  • 13:00
    Примера: "Вечно твоя" - сериал
  • 14:15
    "Какво ядем?" - документална поредица
  • 14:45
    "Истински истории"
Пълна програма
  • 12:35
    Малки Титани: В готовност
  • 12:50
    Малки Титани: В готовност
  • 13:00
    Малки Титани: В готовност
  • 13:15
    Могъщите Магимечове
Пълна програма
  • 12:00
    "Виридиана", комедийна драма, Испания, 1961; реж. Луис Бунюел, със Силвия Пинал, Франсиско Рабал, Фернандо Рей, Хосе Калво, Маргарита Лозано, [15+]
  • 13:35
    "Първи контакт", трилър - фантастика, САЩ, 2016; реж. Дени Вилньов, с Ейми Адамс, Джеръми Ренър, Форест Уитакър, Майкъл Стълбарг, Марк О'Брайън, [12+]
  • 15:30
    "Покана за убийство", криминална комедия, САЩ, 1976; реж. Робърт Мур, с Труман Капоти, Джеймс Коко, Питър Фoлк, Елза Ланчестър, Питър Селърс, [12+]
  • 17:05
    "Тихо сърце", драма, Израел, 2016; реж. Ейтън Аннер, с Аня Бъкщайн, Джорджо Лупано, Лир Лифшиц, Ури Готлиб, Рона-Лий Шим'Он, [15+]
Пълна програма
  • 12:35
    "Неуязвимият", трилър, САЩ, 2000; реж. М. Найт Шаямалан, с Брус Уилис, Самюъл Л. Джаксън, Робин Райт Пен, Спенсър Трийт Кларк, Шарлийн Уудард, [12+]
  • 14:20
    "Тристана", драма, Испания, 1970; реж. Луис Бунюел, с Катрин Деньов, Фернандо Рей, Франко Неро, Лола Гаос, Антонио Касас, [12+]
  • 16:05
    "Розали Блум", комедия, Франция, 2015; реж. Жулиен Рапену, с Ноеми Лвовски, Киан Кожанди, Алис Исааз, Анемон, Сара Жироду, [12+]
  • 17:40
    "Звезден прах", приключенски - фентъзи, Великобритания, 2007; реж. Матю Вон, с Клеър Дейнс, Робърт Де Ниро, Мишел Пфайфър, Чарли Кокс, Сиена Милър, [12+]
Пълна програма
  • 12:00
    Amanpour
  • 13:00
    New Day
  • 14:00
    CNN Newsroom
  • 14:30
    World Sport
Пълна програма
  • 12:30
    "Семейни войни" - телевизионна игра, /п/
  • 13:30
    "Страсти от миналото" - романтична драма с уч. на Стефан Лука, Рейвън Хенсън, Макс Урлахер, Катя Щудт и др.
  • 15:30
    "Ритъмът на мечтите" - сериал, /п/
  • 16:30
    "Бон апети" - предаване
Пълна програма
  • 12:00
    "Кобра 11: Обади се!" - сериал, сезон 16, /п/
  • 13:00
    "Викингите" - сериал, сезон 1
  • 14:00
    "Комисар Рекс" - сериал, сезон 16
  • 15:00
    "Пожарникарите от Чикаго" - сериал, сезон 3
Пълна програма
  • 12:00
    Да продадеш колата си: Ягуар XJC
  • 13:00
    Двойно оцеляване: Един изстрел, една жертва
  • 14:00
    Дивото семейство от Аляска: Епизод 18
  • 15:00
    Дивото семейство от Аляска: Епизод 19
Пълна програма
  • 12:14
    Ловци на митове: Митове за храната
  • 13:02
    Как са го направили?: Тоалетна хартия/Абсент/Топки за крикет
  • 13:26
    Фабрика за храна: Горчива сладост
  • 13:50
    Срещи с извънземни: Пророчества
Пълна програма
  • 12:30
    Аз съм по средата
  • 13:00
    Групата на Алекс
  • 13:30
    Къмпиране
  • 14:00
    Soy Luna S2
Пълна програма
  • 12:30
    "Марви Хамър"
  • 13:00
    "Удивителни създания"
  • 13:15
    "Спортна лаборатория"
  • 13:30
    "Въпросите на Мили"
Пълна програма
  • 12:30
    Покемон - анимационен сериал
  • 13:00
    Кибербитка - анимационен сериал
  • 13:30
    Дивото зове -анимационен филм
  • 14:15
    Кърби - анимационен сериал
Пълна програма
  • 12:00
    Ченгета под прикритие - 10 еп. - Сериал
  • 13:00
    Новини
  • 13:15
    Наследницата - 179 еп. - Сериал
  • 14:00
    Изумрудената огърлица - 8 еп. - Сериал
Пълна програма
  • 12:15
    Без коментар: кадри от актуални събития без журналистически коментар
  • 12:45
    Международни събития
  • 13:10
    Спортът днес
  • 13:15
    Екология
Пълна програма
  • 11:45
    Олимпийски игри: Бързо пързаляне с кънки, 1000 м (жени), директно
  • 13:15
    Олимпийски игри: Биатлон, 15 км индивидуално (жени), директно
  • 14:45
    Олимпийски игри: Спускане с шейни, втори манш (двойки), запис
  • 15:15
    Олимпийски игри: Хокей на лед, предварителен кръг, САЩ - Словения, мъже, директно
Пълна програма
  • 12:00
    Олимпийски игри: Ски-алпийски дисциплини, слалом, втори манш (жени)
  • 13:00
    Олимпийски игри: Церемония по награждаването, директно
  • 14:00
    Олимпийски игри: Хокей на лед, предварителен кръг, Словакия - ОАР (мъже), директно
  • 16:30
    Колоездене: Обиколка на Андалусия, първи етап, директно
Пълна програма
  • 12:30
    Търсачи на съкровища, сезон 3, еп. 9
  • 13:15
    Търсачи на съкровища, сезон 3, еп. 10
  • 14:00
    Търсачи на съкровища, сезон 3, еп. 11
  • 14:45
    Треска за нефрит, сезон 2, еп. 15
Пълна програма
  • 12:30
    World Of X Games
  • 13:25
    X Games - Minneapolis
  • 14:20
    Monster Jam
  • 15:15
    Night Of The Jumps
Пълна програма
  • 12:30
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 13:05
    Телепазар
  • 13:20
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 14:00
    Зад кулисите /музикално предаване на ФЕН ТВ, повторение/
Пълна програма
  • 12:30
    Джада вкъщи
  • 13:00
    Здравословни гурме ястия
  • 13:30
    Здравословни гурме ястия
  • 14:00
    Живот на остров
Пълна програма
  • 12:25
    Дръзки момичета - първи сезон, еп. 5
  • 13:20
    Споразумението - първи сезон, еп. 3
  • 14:15
    Следващият топмодел на Америка - 21 сезон, еп. 6
  • 15:10
    Шепот от отвъдното - пети сезон, еп. 21
Пълна програма
  • 12:00
    Военни престъпления: Лос Анджелис - четвърти сезон, еп. 18
  • 12:55
    Нюанси синьо - първи сезон, еп. 11
  • 13:50
    Полицаите от Чикаго - четвърти сезон, еп. 1
  • 14:50
    Убийства в Рая - трети сезон, еп. 1
Пълна програма
  • 11:55
    "Корона за Коледа", романтична комедия, САЩ, 2015; реж. Алекс Зам, с Даника МакКелар, Рупърт Пенри-Джоунс, Ели Ботерил, Павел Дъглас, Алекзандра Евънс, [12+]
  • 13:25
    "Съвършено щастие", комедия, Франция, 2015; реж. Сирил Джелблат, с Ману Пайет, Одри Лами, Оре Атика, Паскал Демолон, Бруно Клерефонд, [12+]
  • 15:05
    "Красавицата и звярът (2017)", семеен - фентъзи, САЩ, 2017; реж. Бил Кондон, с Ема Уотсън, Дан Стивънс, Люк Евънс, Джош Гад, Кевин Клайн, [7+]
  • 17:15
    "Фарго І, 5 еп.", криминална драма, САЩ, 2014; реж. Колин Бъкси, с Алисън Толман, Били Боб Торнтън, Колин Ханкс, Мартин Фрийман, [18+]
Пълна програма
  • 12:15
    Невидими убийци у дома след войната, ,
  • 13:20
    Личният живот на кралските особи, сезон 1, еп. 1
  • 14:25
    Големите надежди, сезон 1, еп. 3
  • 15:25
    Загадки в музея, сезон 6, еп. 7
Пълна програма
  • 12:35
    Спецове в заложната къща: Наполеонов комплекс
  • 13:05
    Американски антиквари: Тунели и съкровища
  • 14:00
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Духът на аукционера в теб
  • 14:30
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Страх и омраза в Пласентия
Пълна програма
  • 12:30
    24-ри кадъра – тв поредица,
  • 13:30
    НАСЛУКА – тв поредица, пети сезон, 61 еп.
  • 14:30
    С въдица в ръка – тв поредица, тв поредица, 95 еп. /п/
  • 15:00
    МОЕТО ХОБИ
Пълна програма
  • 12:25
    "Хари и неговата кофа, пълна с динозаври"
  • 12:50
    "Бож"
  • 13:00
    "Кит и Кейт"
  • 13:10
    "Яя и Зук"
Пълна програма
  • 12:20
    "Парламентът на живо"
  • 13:00
    НОВИНИ
  • 13:15
    "Парламентът на живо"
  • 13:45
    Телемаркет
Пълна програма
  • 02:45
    Тюбс
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:30
    Драконова топка Z (анимация)
  • 19:00
    Хартли (фейлетон)
Пълна програма
  • 11:45
    "Скейтъри" - екшън с Джош Бролин, Робърт Ръслър, Памела Гидли и Брук Маккартър.
  • 13:15
    "Краят" - комедия с Бърт Рейнолдс, Дом де Луис, Джоан Удуорд, Сали Фийлд.
  • 14:55
    "Чатахучи" - биографичен филм / драма с Нед Бийти, Денис Хопър.
  • 16:30
    "Светлината на блуждаещия огън" - драма / семеен с Лесли Нилсън, Типи Хедрен, Фей Грант, Лара Паркър.
Пълна програма
  • 10:45
    SUPER FORMULA 2017
  • 12:45
    NZ JETSPRINTS
  • 13:15
    NZ TOURING CARS CHAMPIONSHIP
  • 14:15
    NZ JETSPRINTS
Пълна програма
  • 12:00
    Само хитове
  • 14:00
    Майки тийнейджърки 2
  • 15:00
    Майки тийнейджърки 2
  • 16:00
    Пич, оправи ми колата
Пълна програма
  • 12:00
    MTV Crashes Plymouth: The Best...
  • 12:45
    Isle Of MTV Malta 2017 Highlights
  • 13:30
    MTV Presents Varna Beach 2017
  • 14:00
    Rudimental's Mixtape
Пълна програма
  • 11:00
    Super Massive Rock Stars!
  • 13:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 13:40
    The Decade's Biggest Anthems!
  • 15:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
Пълна програма
  • 12:20
    Животинският инстинкт на Крис Хъмфри, сезон 1, еп. 2
  • 12:50
    Животинският инстинкт на Крис Хъмфри, сезон 1, еп. 3
  • 13:15
    Животинският инстинкт на Крис Хъмфри, сезон 1, еп. 4
  • 13:45
    Животинският инстинкт на Крис Хъмфри, сезон 1, еп. 5
Пълна програма
  • 12:00
    Куфар за края на света 2, еп. 3
  • 13:00
    Паранормално, еп. 9
  • 14:00
    Експрес за края на света, еп. 3
  • 15:00
    Летището в Дубай, еп. 7
Пълна програма
  • 12:25
    Почти човек: Животът на един слон, еп. 1
  • 13:10
    Необичайни диви приятелства, еп. 5
  • 14:00
    Невероятни животински приятелства, еп. 5
  • 14:45
    Дива любов, еп. 1
Пълна програма
  • 12:05
    Футбол: Милуол - Кардиф Сити, мач от Чемпиъншип, повторение
  • 14:00
    Футбол: Анже - Монако, мач от френската Лига 1, повторение, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 16:00
    Футбол: Шефилд Юнайтед - Лийдс Юнайтед, мач от Чемпиъншип, повторение
  • 18:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
Пълна програма
  • 11:15
    "Времето ще покаже"
  • 14:00
    Новини (със субтитри)
  • 14:15
    "Хайде да се оженим!"
  • 15:00
    "Мъжко / Женско"
Пълна програма
  • 12:40
    "Промо" - новите хитове
  • 13:00
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 13:05
    "От извора" - българска народна музика
  • 13:40
    "3 плюс" - инфо бюлетин
Пълна програма
  • 12:30
    "На мегдана" - инструментална и танцова музика
  • 13:30
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 13:40
    "На мегдана" - инструментална и танцова музика
  • 14:00
    "Фолклорна китка" - избрани песни
Пълна програма
  • 12:05
    "Фолклорен пъзел" - фолклорна програма
  • 13:00
    "Промо" - нови видеоклипове
  • 13:05
    "Show Time" - музикална програма
  • 14:00
    "Картини от Света" - музикална импресия
Пълна програма
  • 12:20
    "Майк и Моли" - комедиен сериал
  • 12:45
    "Как срещнах майка ви" - сериал
  • 13:40
    "2 разорени момичета: Без пукната пара" - сериал
  • 14:30
    "Двама мъже и половина" - сериал
Пълна програма
  • 12:00
    Италия, Серия А: Наполи - Лацио
  • 14:00
    Италия, Серия А: Фиорентина - Ювентус
  • 16:00
    Италия, Серия А - обзор 
  • 16:30
    УЕФА Лига Европа - магазинно предаване
Пълна програма
  • 11:00
    "Семейство Тровато: Разкрития на измами от детективите" - доку поредица
  • 13:00
    "12 часа" - обеден информационен журнал
  • 15:00
    "Синята светлина" - доку-поредица
  • 16:00
    "В капана на подозренията" - доку-поредица
Пълна програма
  • 12:00
    Игрален филм
  • 15:10
    Сериал: "Стръмните брегове"
  • 16:05
    Игрален филм
Пълна програма
  • 12:00
    "Голямото бдение"
  • 13:00
    Игрален филм
  • 15:00
    "Особено мнение"
  • 16:00
    Сериал: "Ловът на Пепеляшка"
Пълна програма
  • 12:00
    "В името на справедливостта: Ние се борим за Вас!" - поредица
  • 13:00
    "Адвокатите на пост" - поредица
  • 14:00
    "Патрулна обиколка: Специалистите" - репортаж
  • 15:00
    "Патрулна обиколка" - репортаж
Пълна програма
  • 12:30
    НОВИНИ - обедна емисия /на живо/
  • 12:45
    Китка народни песни
  • 13:00
    "Здравословно" с Христо Деянов /повторение/
  • 14:00
    "Дискусионно студио"/повторение /
Пълна програма
  • 12:30
    Кучетата: новини от надбягванията с хрътки
  • 13:00
    Обзор на футболната лига
  • 14:00
    Дартс: Световно първенство в Пърфлийт - пряко
  • 19:00
    Супер лига 2005: обзор на годината
Пълна програма
  • 12:25
    Die Tom und Jerry Show
  • 12:50
    Go Wild! - Mission Wildnis
  • 13:45
    Friends - Der Backwettbewerb
  • 14:10
    Inspector Gadget
Пълна програма
  • 12:30
    Концерт на Роксет
  • 15:00
    Детски свят - Покахонтас - анимация
  • 15:30
    Детски свят - Маша и мечока - анимация
  • 15:55
    Художникът на птиците - документален филм
Пълна програма
  • 12:02
    We Love Music
  • 18:02
    1 Artist 3 Hits
  • 18:12
    Top 10
  • 19:02
    New 4 U
Пълна програма
  • 12:00
    Необикновените сватби: Епизод 1
  • 13:00
    Необикновените сватби: Епизод 2
  • 14:00
    Необикновените сватби: Епизод 3
  • 15:00
    Моето 300-килограмово тяло: Епизод 9
Пълна програма
  • 12:30
    Виж България - Евксиноград, приказният морски град
  • 13:00
    Археологически - средновековен комплекс Перперикон
  • 13:30
    JAM - еп.1
  • 14:00
    Легендите оживяват - Кадин мост, еп. 1
Пълна програма
  • 12:00
    Загадки в музея
  • 13:00
    Търсене на дом по света
  • 13:30
    Търсене на дом по света
  • 14:00
    Търсене на дом по света
Пълна програма
  • 12:00
    Загадки в музея
  • 13:00
    Търсене на дом по света
  • 13:30
    Търсене на дом по света
  • 14:00
    Търсене на дом по света
Пълна програма
  • 12:35
    Мария Антоанета, САЩ, 2006
  • 14:35
    Брат ми, жена му и аз, САЩ, комедия/драма/романтичен, 2007
  • 16:10
    Гадже за 5 минути, САЩ, комедия/драма/музикален, 2008
  • 17:40
    Кейт и Леополд, САЩ, комедия/романтичен, 2001
Пълна програма
  • 12:30
    Новини
  • 13:00
    "Денят с Веселин Дремджиев" - предаване за анализи и коментари по актуални теми
  • 13:30
    Новини
  • 14:00
    Новини
Пълна програма
  • 12:30
    Печивата на Марта Стюарт - кулинарно предаване, еп. 13
  • 13:00
    Сладката Софи Дал - кулинарно предаване, еп. 5
  • 13:30
    Сладката Софи Дал - кулинарно предаване, еп. 6
  • 13:55
    Тайните на месото - кулинарно предаване, еп. 10
Пълна програма
  • 12:00
    Познайте годината!
  • 13:00
    Хитовете не лъжат!
  • 15:00
    2-4-1 Хитове!
  • 16:00
    Ние обичаме 2000 +
Пълна програма
  • 12:30
    Дред - Екшън, Фантастика, 2012, Режисьор: Пийт Травис, В ролите: Карл Ърбан, Оливия Трилби, Лена Хеди
  • 14:00
    Една добра жена - Комедия, Романтичен, 2004, Режисьор: Майк Баркър, В ролите: Скарлет Йохансон, Хелън Хънт, Том Уилкинсън, Стивън Кембъл Мур
  • 16:00
    Хейвън Сез.1, Еп.10 - Криминален, Драма , Фентъзи, 2010, Режисьор: Scott Shepherd, David MacLeod, Michael Rosenberg, В ролите: Емили Роуз, Лукас Брайънт, Ерик Балфур
  • 17:00
    Неизживян живот - Драма, 2005, Режисьор: Ласе Халмстриом, В ролите: Джош Лукас, Морган Фрийман, Робърт Редфорд, Дженифър Лопес
Пълна програма
  • 11:55
    "4 сватби и едно вълшебно пътешествие" - доку-поредица
  • 13:00
    "Кралица на пазаруването" - доку-поредица
  • 14:00
    "Между тюл и сълзи" - доку-поредица
  • 15:00
    "Моето дете, твоето дете - А как възпитаваш ти?" - доку-поредица
Пълна програма
  • 12:30
    "Четвъртата власт" - трилър, Германия, режисьор Денис Гансел; участват: Мориц Блайбтрой, Кася Смутняк, Макс Риймелт и др./п/
  • 14:00
    Eкология
  • 14:30
    История/п/
  • 15:00
    "ТВ меню"/п/
Пълна програма
  • 12:35
    Легенди - първи сезон, еп. 3
  • 13:30
    От местопрестъплението: Маями - осми сезон, еп. 23
  • 14:25
    От местопрестъплението: Маями - осми сезон, еп. 24
  • 15:20
    Семейство Симпсън - двадесет и четвърти сезон, еп. 5
Пълна програма
  • 11:00
    Big Tunes!
  • 13:00
    EDM Anthems
  • 14:00
    Club Bangers!
  • 16:00
    Dance Classics!
Пълна програма
  • 12:30
    TOP PHOTOSHOOTS
  • 12:55
    FASHION WEEK
  • 13:00
    FASHION FILMS
  • 13:25
    F-PEOPLE
Пълна програма
  • 11:00
    Nothing But Hits
  • 13:00
    MTV's Euro Top 10
  • 13:40
    Big Fat Hits
  • 17:00
    MTV's 20 Most Wanted Vidz!
Пълна програма
  • 12:00
    "Съдия Джуди" - 25 и 26 еп.
  • 12:50
    "Съдебни медици" - 5 еп.
  • 13:15
    "Полицайките от Синсинати" - 5 еп.
  • 14:05
    "Мръсни гадни негодници" - 8 еп.
Пълна програма
  • 12:35
    Прогноза за времето
  • 12:45
    Телепазар
  • 13:00
    Централни обедни Новини
  • 13:25
    Прогноза за времето
Пълна програма
  • 12:25
    Нахлыст на разных широтах
  • 12:55
    Первый лед - последний лед
  • 13:10
    Кодекс охотника
  • 13:25
    Морская охота
Пълна програма
  • 12:00
    "Повярвай в любовта" - романтична комедия с уч. Сам Пейдж, Сара Рафърти, Джеръми Гуибалт и др.
  • 14:00
    "Десет неща, които мразя у теб" - романтична комедия с уч. на Хийт Леджър, Джулия Стайлс, Джоузеф Гордън-Левит, Лариса Оленик, Габриел Юниън и др.
  • 16:00
    "Мразя "Свети Валентин" - романтична комедия с уч. на Ния Вардалос, Джон Корбет, Рейчъл Драч, Зоуи Казан, Джуда Фридлендер, Стивън Гуарино, Амир Арисън, Гари Уилмс, Майк Стар и др.
  • 18:00
    "Грозна като смъртта" - романтичен с уч. на Пайпър Перабо, Адам Гарсия, Мария Бело, Мелани Лински, Изабела Мико, Бриджит Мойнахан, Тайра Банкс, Джон Гудман и др.
Пълна програма
  • 12:15
    Animal Cops Houston: Breathe
  • 13:00
    Through the Wormhole with Morgan Freeman: Mysteries of the Subconscious
  • 13:45
    Cake Boss: Campfires, Computers & Concerns
  • 14:07
    Cake Boss: Prize Cow, Pop-Tarts & a Predicament
Пълна програма
  • 11:55
    Кухнята
  • 12:45
    Да готвиш наистина
  • 13:10
    Гражданка в ранчото
  • 13:35
    Гражданка в ранчото
Пълна програма
  • 12:25
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 12:55
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 13:20
    Ники, Рики, Дики и Дона
  • 13:50
    Ники, Рики, Дики и Дона
Пълна програма
  • 11:45
    Олимпийски игри: Бързо пързаляне с кънки, 1000 м (жени), директно
  • 13:15
    Олимпийски игри: Биатлон, 15 км индивидуално (жени), директно
  • 14:45
    Олимпийски игри: Спускане с шейни, втори манш (двойки), запис
  • 15:15
    Олимпийски игри: Хокей на лед, предварителен кръг, САЩ - Словения, мъже, директно
Пълна програма
  • 11:55
    "Корона за Коледа", романтична комедия, САЩ, 2015; реж. Алекс Зам, с Даника МакКелар, Рупърт Пенри-Джоунс, Ели Ботерил, Павел Дъглас, Алекзандра Евънс, [12+]
  • 13:25
    "Съвършено щастие", комедия, Франция, 2015; реж. Сирил Джелблат, с Ману Пайет, Одри Лами, Оре Атика, Паскал Демолон, Бруно Клерефонд, [12+]
  • 15:05
    "Красавицата и звярът (2017)", семеен - фентъзи, САЩ, 2017; реж. Бил Кондон, с Ема Уотсън, Дан Стивънс, Люк Евънс, Джош Гад, Кевин Клайн, [7+]
  • 17:15
    "Фарго І, 5 еп.", криминална драма, САЩ, 2014; реж. Колин Бъкси, с Алисън Толман, Били Боб Торнтън, Колин Ханкс, Мартин Фрийман, [18+]
Пълна програма
  • 11:00
    Music of BG
  • 14:00
    Поп Топ с Мартин Геновски
  • 22:00
    FIreStage
  • 23:00
    Music of BG
Пълна програма
  • 12:15
    The Lion Guard
  • 12:45
    Sofia The First
  • 13:10
    Sofia The First
  • 13:35
    PJ Masks
Пълна програма
  • 12:25
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 12:55
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 13:20
    Ники, Рики, Дики и Дона
  • 13:50
    Ники, Рики, Дики и Дона
Пълна програма
  • 12:00
    90s Boys Vs 90s Girls
  • 13:00
    We Are The 80s
  • 15:00
    Smells Like The 90s
  • 17:00
    90s Boys Vs 90s Girls
Пълна програма
  • 11:55
    True Crime with Aphrodite Jones: Sins of the Father
  • 12:50
    I Almost Got Away With It: Got to Run to Mexico with My Kids
  • 13:45
    Evil-In-Law: Heaven Turns to Hell
  • 14:40
    Florida's Craziest Crimes: Missing In Miami
Пълна програма
  • 12:20
    The Contenders: Russia 2018: South Korea
  • 12:50
    Clubland: Chelsea vs Arsenal
  • 13:15
    Clubland: Guardiola vs E.Barca
  • 13:45
    Clubland: Klopp's Dortmund
Пълна програма
  • 12:40
    Trev Gowdy's Monster Fish
  • 13:05
    Trev Gowdy's Monster Fish
  • 13:30
    Big Water Adventure
  • 13:55
    Big Water Adventure
Пълна програма
  • 12:35
    Спецове в заложната къща: Наполеонов комплекс
  • 13:05
    Американски антиквари: Тунели и съкровища
  • 14:00
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Духът на аукционера в теб
  • 14:30
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Страх и омраза в Пласентия
Пълна програма
  • 12:00
    Паранормално, еп. 9
  • 13:00
    Експрес за края на света, еп. 3
  • 14:00
    Летището в Дубай, еп. 7
  • 15:00
    Летището в Дубай, еп. 8
Пълна програма
  • 12:30
    "Шоуто на Слави" /п/- вечерно ток шоу
  • 13:30
    Премиера: "Любов под наем" - сериал, с. 1, еп. 62
  • 15:00
    Премиера: "Шест сестри" - сериал, с.1, еп.15
  • 16:00
    Премиера: "Клиника край езерото" - сериал, с.3, еп. 30
Пълна програма
  • 12:00
    Телешоп
  • 14:05
    Конан; сезон 1, епизод 19, приключенски, научна фантастика, САЩ, 1997
  • 15:05
    Престъпления без граници; сезон 1, епизод 2, криминален, драма, Франция, 2013
  • 16:10
    Тоталкар; сезон 1, епизод 6, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2016
Пълна програма
  • 12:00
    Щура надпревара; сезон 1, епизод 6, риалити, оригинална продукция, Унгария, 2016
  • 13:10
    Телешоп
  • 13:25
    Отмъщението; сезон 1, епизод 3, драма, мистерия, Турция, 2013
  • 14:35
    Профилиране; сезон 3, епизод 2, криминален, драма, Франция, 2012
Пълна програма
  • 12:00
    Първите 48 часа: Мъжка игра
  • 13:00
    Разтърсващи престъпления: Болница "Степинг Хил"
  • 14:00
    Разтърсващи престъпления: Австралия: Питър Дюпас
  • 15:00
    Градски кошмари: Докато смъртта ни раздели
Пълна програма
  • 12:40
    Зад кулисите
  • 14:55
    Лицето на любовта
  • 16:50
    Любовта е сега
  • 18:50
    Ефи Грей
Пълна програма
  • 12:30
    "Новини" - информационна емисия на ТВ СКАТ
  • 13:30
    "Новини" - информационна емисия на ТВ СКАТ
  • 13:45
    "Шарена седянка" - поздравителен концерт, 2 част /на живо/
  • 14:30
    "Новини" - информационна емисия на ТВ СКАТ
Пълна програма
  • 12:30
    Ridiculousness
  • 12:55
    Ridiculousness
  • 13:20
    Punk'd
  • 13:45
    Punk'd
Пълна програма
  • 12:23
    Method To My Tight Ass (18+)
  • 12:46
    A Valentine's Gift Of Roses And Strap-On Sex (18+)
  • 13:10
    Valentine's Day Anal (18+)
  • 13:35
    Happy Valentine's Honey (18+)
Пълна програма
  • 11:00
    Пряко: Тенис: Qatar Total Open 2018, Доха (WTA Premier 5)
  • 23:00
    "Класически коли" - 3 еп., документална поредица
  • 23:30
    "Класически коли" - 4 еп., документална поредица
Пълна програма
  • 12:25
    Футбол: ЦСКА /Москва/ - Цървена звезда - среща от 1/16-финалите в турнира "Лига Европа"
  • 14:10
    Зимни олимпийски игри: Хокей на лед /мъже/: Словакия - Олимпийски спортисти от Русия
  • 16:45
    Олимпийски хроники
  • 17:10
    Арена баскетбол
Пълна програма
  • 12:35
    Агрокоментар
  • 12:50
    Агротема
  • 13:00
    Новини
  • 13:15
    Прогноза за времето и агропрогноза
Пълна програма
  • 12:30
    AROUND THE WORLD IN 80 ISLANDS ? LOS ROQUES, THE WINDY ARCHIPELAGO
  • 13:00
    BONE DIGGERS
  • 14:00
    PASSPORT TO EXPLORE - NASHVILLE
  • 14:30
    PASSPORT TO EXPLORE - NEW YORK CITY
Пълна програма
  • 09:00
    King of Kings Heroes Grand Prix
Пълна програма
  • 12:30
    New Pollution
  • 13:00
    World of X Games 2015
  • 13:30
    World of X Games 2016
  • 14:00
    AS+ Special Nazare Big Wave Riders
Пълна програма
  • 12:05
    Планетата Европа (Series 1): 108 (Episode 8)
  • 12:55
    Кучета: Невероятно животинско семейство (Series 1): Азия и Африка (Episode 3)
  • 13:45
    Най-свирепите животни! (Series 1): Австралия (Episode 4)
  • 14:35
    Животинска полиция "Финикс" (Series 1): Спасяването на кучето от канала (Episode 7)
Пълна програма
  • 12:30
    Виж България - Боянска църква
  • 13:00
    Национален парк Централен Балкан
  • 13:30
    Мото тур Мароко 2010- еп.7
  • 14:00
    5 факта за битката при Онгъл
Пълна програма
  • 12:10
    InterMezzo
  • 13:30
    Les Dissonances - Beethoven: Violin Concerto
  • 14:15
    Music at the Auditorium du Louvre: Kerson Leong and Wonny Song
  • 15:15
    The Eight Season: the Hong Kong Philharmonic plays Vivaldi and Piazzolla
Пълна програма
  • 12:00
    Студио: Обзор на кръга в Първа професионална лига (2017-18), 20-и епизод, повторение
  • 13:00
    Тенис: Финал на двойки на DIEMA XTRA Sofia Open 2018, повторение
  • 15:30
    Класика от Първа професионална лига - Верея - ЦСКА (2016-17)
  • 16:00
    "Златният гейм", обзор на кръга във волейболната Суперлига (2017-18), 19-и епизод, повторение
Пълна програма
  • 11:00
    Пряко: Тенис: Qatar Total Open 2018, Доха (WTA Premier 5)
  • 23:00
    Футбол: Реал /М/ - Реал /Сосиедад/ (Примера Дивисион, сезон 2017/18 - повторение)
Пълна програма
  • 12:00
    "Премиър лийг Токшоу", предаване за английски футбол (2017-18), 23-и епизод, повторение
  • 13:00
    Футбол: Челси - Уест Бромич Албиън, мач от английската Висша лига, повторение
  • 15:00
    "Легендите на бокса", класически боксови мачове, 6-и епизод, повторение
  • 16:00
    Понеделнишки обзор на кръга в английската Висша лига (2017-18), 12-и епизод, повторение
Пълна програма
  • 11:55
    Истинско престъпление с Афродита Джоунс: Греховете на бащите
  • 12:50
    Почти ми се размина: С децата в Мексико
  • 13:45
    Зли роднини: Раят се превръща в ад
  • 14:40
    Най-дръзките престъпления на Флорида: Изчезнал в Маями
Пълна програма
  • 11:00
    "Код 11-13", информационно шоу и новини в развитие LIVE
  • 13:00
    "Просто Диков", авторско предаване на Сашо Диков, (п) - 2 част
  • 14:00
    "Star box", предаване за българския и световния шоу бизнес, (п)
  • 15:00
    "Един прекрасен ден", магазинно предаване с водещ Каролина Братанова
Пълна програма
  • 12:35
    "Пулсът на парите", криминална драма, САЩ, 2016; реж. Джоди Фостър, с Джордж Клуни, Джулия Робъртс, Джак О'Конъл, Доминик Уест, Кетрина Балф, [12+]
  • 14:15
    "Силициевата долина ІІ, 2 еп.", комедия, САЩ, 2015; реж. Майк Джъдж, с Томас Мидълдъч, Ти Джей Милър, Зак Уудс, Кюмейл Нанджиани, Мартин Стар, [12+]
  • 14:40
    "Добрата битка I, 1 еп.", драма, САЩ, 2017; реж. Брук Кенеди, с Кристин Барански, Роуз Лесли, Ерика Тазъл, Куш Джъмбо, Делорой Линдо, [15+]
  • 15:30
    "Смърфовете: Забравеното селце", анимация, САЩ, 2017; реж. Кели Осбъри, [0+]
Пълна програма
  • 12:30
    "Californication VI, 6 еп.", комедия, САЩ, 2013; реж. Дейвид Фон Анкън, с Дейвид Духовни, Наташа МакЕлън, Памела Адлън, Маделин Мартин, Ивън Хендлър, [15+]
  • 13:00
    "Статисти II, 5 еп.", комедия, Великобритания, 2007; реж. Рики Джървейс, Стивън Мърчант, с Рики Джървейс, Ашли Дженсън, Стивън Мърчант, Йън МакКелън, [15+]
  • 13:30
    "Статисти II, 6 еп.", комедия, Великобритания, 2007; реж. Рики Джървейс, Стивън Мърчант, с Рики Джървейс, Ашли Дженсън, Стивън Мърчант, Джонатан Рос, [15+]
  • 14:00
    "Шоуто на Джон Оливър ІV, 14 еп.", комедийно токшоу, САЩ, 2017, [12+]
Пълна програма
  • 12:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 13:00
    101 мъже (образователен филм за селски туризъм)
  • 13:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 14:00
    По следите на Първомайстора (образователен филм за културно-исторически туризъм)
Пълна програма
  • 12:00
    Тенис: ATP 500 Ротердам 2018
  • 14:05
    Тенис: ATP 500 Ротердам 2018
  • 16:10
    Тенис: ATP 500 Ротердам 2018
  • 18:30
    Футбол: Барса ТВ
Пълна програма
  • 12:30
    Хокей на лед: NHL
  • 14:55
    Новини
  • 15:00
    ММА: Класика от UFC
  • 16:00
    MMA: UFC 221
Пълна програма
  • 12:20
    Shimmer and Shine
  • 12:45
    Sunny Day
  • 13:05
    Max & Ruby
  • 13:30
    Ben & Holly's Little Kingdom
Пълна програма
  • 11:55
    Ендевър, сезон 1, еп. 2, Великобритания, криминален/мистерия, 2013
  • 13:25
    Мистериите на Мис Фишър, сезон 1, еп. 2, Австралия, криминален/мистерия, 2013
  • 14:25
    Гранд хотел, сезон 2, еп. 25, Испания, исторически/драма, 2011
  • 15:10
    Господин Селфридж, сезон 3, еп. 1, Великобритания, исторически/драма, 2015
Пълна програма

Сериали

e-kids 12:40
Приключенията на Екхарт - анимационен сериал
Viasat Nature 12:50
Животинският инстинкт на Крис Хъмфри, сезон 1, еп. 8
Fox Channel 13:00
От местопрестъплението: Маями - първи сезон, еп. 19
bTV Comedy 13:00
"Стъпка по стъпка" - сериал
Bulgaria ON AIR 13:00
Сага за Форсайтови - сериал, драма /п./

Всички предавания

Спорт

Diema Sport 13:30
Баскетбол: Мач от испанската баскетболна лига, директно
Diema Sport 2 13:00
Баскетбол: Голдън Стейт Уориърс - Хюстън Рокетс, шести финален мач от Западната конференция на НБА, повторение
Film Plus 13:00
Футбол: Ел Класико: Реал /М/ - Барселона (Примера Дивисион, сезон 2017/18 - повторение)
Mtel Sport 2 13:55
Колоездене: "На колела"

Всички предавания

Филми

PRO 7 12:40
"Доста трескаво нещо" - романтична комедия, U, 2014
bTV Action 12:45
"Доносник"- екшън, драма, трилър ( САЩ, Обединени арабски емирства, 2013), режисьор - Рик Роман Уаг, актьори - Дуейн Джонсън, Бари Пепър, Джон Бернтал, Сюзан Сарандън, Майкъл Кенет Уилямс, Надин Веласкес, Харолд Перинео, Бенджамин Брат и др.
HBO 2 12:45
"Уолъс и Громит: Гладко бръснене", анимация, Великобритания, 1995; реж. Ник Парк, [0+]
RTVi 13:00
Игрален филм
TVT 13:00
Един град с много имена и една тъжна история (образователен филм за морски туризъм)

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}