ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 00:20
    Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня
  • 00:30
    Денят започва с Култура /п/
  • 02:10
    Едно голямо семейство 2 тв филм /7 епизод/п/
  • 03:10
    Здравето отблизо /п/
Пълна програма
  • 00:00
    "Извън играта"- сериал, с.7, еп. 9
  • 01:00
    "Шест сестри" /п./- сериал
  • 02:00
    bTV Новините /п./ - късна емисия
  • 02:30
    "Преди обед" /п./ - токшоу
Пълна програма
  • 00:00
    "Часът на Милен Цветков" - предаване на NOVA
  • 01:00
    "Скандал" - сериен филм, 3 сезон
  • 02:00
    "Непростимо"- сериен филм
  • 03:00
    "Ритъмът на мечтите" - сериен филм
Пълна програма
  • 00:00
    ОколоСВЕТСКО с Бойка Делиева и Константина Живова /п./
  • 02:00
    България сутрин - важните неща рано сутрин с Лора Инджова и Златимир Йочев /п./
  • 03:50
    Брюксел 1 - предаване за Европа и гражданите с Милена Милотинова /п./
  • 04:50
    Необичайните заподозрени с Георги Лозанов /п./
Пълна програма
  • 00:00
    Бизнес среща с Таня Кръстева /п./
  • 00:30
    Светът е бизнес с Николай Кръстев /п./
  • 01:00
    Цитати на деня
  • 01:30
    Повторения
Пълна програма
  • 00:30
    Хаваи 5-0; сезон 4, епизод 1, екшън, криминален, САЩ, 2013
  • 01:25
    Хаваи 5-0; сезон 4, епизод 2, екшън, криминален, САЩ, 2013
  • 02:15
    Свидетелите; сезон 2, епизод 5, криминален, мистерия, Франция, 2017
  • 03:10
    Кандис Реноар; сезон 2, епизод 5, комедия, криминален, Франция, 2014
Пълна програма
  • 00:45
    Майстори на къщи в клоните на дърветата: Къщичка за птици
  • 01:40
    Котки 101: американска късокосместа, савана, шотландска клепоуха, персийска, рагдол, сфинкс
  • 02:35
    С човекоподобните маймуни: Епизод 8
  • 03:00
    С човекоподобните маймуни: Епизод 9
Пълна програма
  • 01:30
    Интервютата на Алфа Тв
  • 02:00
    Избрано от "Неделя - Ден Господен" - предаване за православна култура
  • 04:00
    Повторения
  • 07:00
    "Добро утро, българи" - сутрешен блок
Пълна програма
  • 00:25
    Документация
  • 01:10
    Нощен журнал
  • 01:30
    Зимните олимпийски игри в Пьонгчанг, Южна Корея
  • 05:05
    "Горещи теми" - булеварден журнал
Пълна програма
  • 00:00
    Where Is The Party
  • 06:00
    Tick-Tack
  • 10:00
    Hit Mix
  • 14:00
    Standard GR
Пълна програма
  • 00:00
    България новини /п/
  • 00:30
    Прокълнатите крале сериен тв филм /1 епизод/п/ (12)
  • 01:20
    Регионални новини /п/
  • 02:05
    Добро утро с БНТ 2 /п/
Пълна програма
  • 00:00
    The Flintstones
  • 00:30
    The Flintstones
  • 01:00
    The HAPPOS Family
  • 01:05
    The Jungle Bunch: To the Rescue
Пълна програма
  • 00:15
    Порто-Ливърпул (футбол от Шампионска лига)
  • 02:00
    "Монк" - сериал, с.4, еп.14
  • 03:00
    "Стрелата" - сериал, с.3, еп.13
  • 04:00
    "Последният кораб" - сериал, с.2, еп.12
Пълна програма
  • 02:15
    "Вътрешна сигурност" - сериал, с.3
  • 03:15
    "Ризоли и Айлс: Криминални досиета" - сериал, с.4
  • 06:00
    "Ризоли и Айлс: Криминални досиета" - сериал, с.4, еп.7,8,9
  • 09:15
    "Тръмбо" - драма, биографичен (САЩ, 2015), режисьор - Джей Роуч,актьори -  Брайън Кранстън, Майкъл Щулбърг, Дейвид Малдонадо, Джон Гец,  Даян Лейн, Хелън Мирън и др.
Пълна програма
  • 00:00
    "Оглупели от любов" - комедия, драма, романтичен, САЩ, 2011 г., режисьор - Глен Фикара, Джон Рекуа, актьори - Стив Карел, Райън Гослинг, Ема Стоун, Джулиан Мур, Аналей Типтън, Кевин Бейкън, Мариса Томей, Кристъл Рийд,Джон Каръл Линч, Джона Бобо,  Джош Гро
  • 02:00
    "Мутра по заместване" /п./ - сериал
  • 03:00
    " Старчета разбойници с Бети Уайт" /п/- сериал
  • 04:00
    "По средата" /п/- сериал
Пълна програма
  • 00:30
    "Тайните на времето" - сериал
  • 02:20
    "Сияйна луна" - сериал
  • 03:45
    "Светлината на моя живот" - сериал
  • 05:00
    "Всичко може да се случи" - сериал
Пълна програма
  • 00:10
    Шаолински хроники
  • 00:30
    Кунг фу пилета
  • 00:52
    Кунг фу пилета
  • 01:15
    Невероятният свят на Гъмбол
Пълна програма
  • 01:00
    "Нощ се спуска над Манхатън", криминална драма, САЩ, 1996; реж. Сидни Лъмет, с Анди Гарсия, Иън Холм, Джеймс Гандолфини, Лена Олин, Ричард Драйфус, [15+]
  • 02:55
    "Белите рицари", драма, Белгия, 2015; реж. Жоаким Лафоше, с Венсан Линдон, Луиз Бургуан, Валери Донзели, Реда Катеб, Бинту Римтобай, [12+]
  • 04:50
    "Виридиана", комедийна драма, Испания, 1961; реж. Луис Бунюел, със Силвия Пинал, Франсиско Рабал, Фернандо Рей, Хосе Калво, Маргарита Лозано, [15+]
  • 05:20
    "Виктория (2016)", комедийна драма, Франция, 2016; реж. Жюстин Трие, с Виржини Ефира, Венсан Лакост, Мелвил Пупу, Лоран Потрану, Лор Калами, [12+]
Пълна програма
  • 00:55
    "Тя (2016)", криминален трилър, Франция, 2016; реж. Пол Верховен, с Изабел Юпер, Лоран Лафит, Ан Консини, Шарл Берлен, Виржини Ефира, [18+]
  • 03:05
    "Феномени", хорър - мистерия, Италия, 1985; реж. Дарио Ардженто, с Дженифър Конъли, Дария Николоди, Фиоре Ардженто, Федерика Мастрояни, Доналд Плезънс, [18+]
  • 04:55
    "Междинна спирка", драма, Франция, 2016; реж. Делфин Кулин, Мюриел Кулин, със Соко, Ариан Лабед, Джинджер Роман, Карим Леклу, Андреас Константину, [15+]
  • 05:25
    "Надвиснала буря", биографична драма, Великобритания, 2002; реж. Ричард Лонкрейн, с Албърт Фини, Ванеса Редгрейв, Джим Броудбент, Линус Роуч, Лина Хийди, [12+]
Пълна програма
  • 00:00
    Amanpour
  • 00:30
    World Sport
  • 01:00
    State of America with Kate Bolduan
  • 01:30
    CNN Today (with World Sport)
Пълна програма
  • 00:30
    "Моята карма"- сериен филм, /п/
  • 01:30
    "Капризи на съдбата" - теленовела, /п/
  • 02:30
    Еротичен телепазар
  • 04:30
    "Прости ми" - сериен филм
Пълна програма
  • 00:30
    "Над закона" - сериал, /п/
  • 01:30
    Еротичен телепазар
  • 03:30
    "Национална лотария" /п/
  • 06:00
    "Питайте Джим"- сериал, сезон 3
Пълна програма
  • 00:00
    Бързи и шумни: Театър на разрушението: Радост и учудване
  • 01:00
    Двойно оцеляване: Без въздух
  • 02:00
    Какво може да е това?: Похитителите на Светото копие
  • 03:00
    Бързи и шумни: Епизод 4
Пълна програма
  • 00:30
    Как са го направили?: Салата/Въже/Инсулин
  • 00:55
    Фабрика за храна: Наваксай с кетчупа
  • 01:20
    Тайни под земята: Тайната история на новия свят
  • 02:10
    Срещи с извънземни: Ескалация
Пълна програма
  • 00:15
    Анджи и рецептите на Виолета
  • 00:30
    Мега-чудесата: на калинката и черният котарак
  • 01:00
    Ханк Зипзър
  • 01:25
    Ханк Зипзър
Пълна програма
  • 00:00
    "Загадката на материята"
  • 01:00
    "Сурова наука"
  • 01:30
    "Да си построиш наука"
  • 02:00
    "Вечна младост" - 1 и 2 ч.
Пълна програма
  • 07:00
    Клуб Уинкс - анимационен сериал
  • 07:45
    Приключенията на Чък и приятели - анимационен сериал
  • 08:00
    Кученце в джобче - анимационен сериал
  • 08:30
    Трансформъри: Роботи-спасители - анимационен сериал
Пълна програма
  • 01:30
    Телепазарен прозорец
  • 02:00
    Резонанс - с Васко Мавриков
  • 03:00
    Пътуващо читалище - с Ивайло Шопски
  • 03:45
    При Жорж - музика, изкуство, култура - с Жорж Ганчев
Пълна програма
  • 07:15
    Спорт
  • 07:22
    Култура 1
  • 07:41
    Анализи
  • 07:46
    Преглед на програмата / Преглед на печата
Пълна програма
  • 00:00
    Олимпийски игри: Екстремни ски, обзор на деня
  • 00:30
    Олимпийски игри: Хокей на лед, обзор на деня
  • 01:00
    Олимпийски игри: Северни ски, обзор на деня
  • 01:30
    Олимпийски игри: Ски-алпийски дисциплини, обзор на деня
Пълна програма
  • 00:30
    Олимпийски игри: Ски-алпийски дисциплини, слалом, първи манш (жени)
  • 01:00
    Олимпийски игри: Ски-алпийски дисциплини, слалом, втори манш (жени)
  • 01:30
    Олимпийски игри: Хокей на лед, обзор на деня
  • 02:00
    Олимпийски игри: Северни ски, обзор на деня
Пълна програма
  • 00:20
    Избягай или умри!, сезон 1, еп. 5
  • 06:05
    Каубои в студени води, сезон 2, еп. 8
  • 07:10
    Търсачи на съкровища, сезон 2, еп. 4
  • 07:55
    Братски проекти, сезон 1, еп. 8
Пълна програма
  • 00:25
    Crew, The
  • 00:50
    Crew, The
  • 01:20
    X Games Austin
  • 02:15
    Action Sports World
Пълна програма
  • 00:00
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 01:00
    Без етикет /лайфстайл предаване на ФЕН ТВ, повторение/
  • 01:15
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 05:00
    Багрите на България /фолклорна и народна музика/
Пълна програма
  • 00:00
    Стаи за милион долара
  • 00:30
    Нова къща, нов живот
  • 01:00
    Евтин дом на плажа
  • 01:30
    Живот на остров
Пълна програма
  • 00:50
    Шепот от отвъдното - пети сезон, еп. 21
  • 01:45
    Д-р Зоуи Харт - втори сезон, еп. 3
  • 02:25
    Кое е това момиче? - втори сезон, еп. 21
  • 02:40
    Веселата къща - първи сезон, еп. 1
Пълна програма
  • 00:55
    Военни престъпления: Лос Анджелис - четвърти сезон, еп. 19
  • 01:50
    Отдел "Разследване", еп. 13
  • 02:45
    Анджелика Фаст - пети сезон, еп. 9
  • 03:35
    Убийства в Рая - трети сезон, еп. 1
Пълна програма
  • 00:50
    "Хора като нас", комедия, САЩ, 2012; реж. Алекс Курцман, с Крис Пайн, Елизабет Банкс, Майкъл Хол Д'Адарио, Мишел Пфайфър, Оливия Уайлд, [12+]
  • 02:45
    "Зеленият стършел", екшън - комедия, САЩ, 2011; реж. Мишел Гондри, със Сет Роугън, Джей Чоу, Камерън Диас, Том Уилкинсън, Кристоф Уолтц, [12+]
  • 04:45
    "Филми и звезди Х, 6 еп.", документален, Холандия, 2018, [12+]
  • 05:30
    "Опасни води", хорър - трилър, САЩ, 2016; реж. Жом Колет-Сера, с Блейк Лайвли, Оскар Джаенада, Анджело Жозуе Лозано Корзо, Брет Кълън, Седона Леге, [15+]
Пълна програма
  • 00:05
    Втората световна война: цената на империята, сезон 1, еп. 8
  • 01:00
    Бойни кораби, сезон 1, еп. 7
  • 01:50
    Големите надежди, сезон 1, еп. 2
  • 02:50
    Загадки в музея, сезон 7, еп. 7
Пълна програма
  • 00:00
    Планинари: Настъпването на зимата
  • 00:55
    Спецове в заложната къща: Рик Гиганта
  • 01:25
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Доволни ли сте, че Дан го продаде отново?
  • 01:55
    Камиони по леда: Последен опит
Пълна програма
  • 00:00
    Киноложка изложба
  • 00:30
    24-ри кадъра – тв поредица,
  • 01:30
    НАСЛУКА – тв поредица, пети сезон, 61 еп.
  • 02:30
    С въдица в ръка – тв поредица, тв поредица, 95 еп. /п/
Пълна програма
  • 00:20
    "Чъгингтън - състезания за значки"
  • 00:30
    "Анджелина балерина"
  • 00:55
    "Кипър"
  • 01:15
    "Бож"
Пълна програма
  • 00:00
    НОВИНИ/п/
  • 00:30
    "Спорт в обектива"/п/
  • 01:30
    07:00 - Повторения
  • 05:30
    "Кухнята на Звездев"/п/
Пълна програма
  • 00:15
    Ултраметал
  • 01:00
    Драконова топка Z (анимация)
  • 01:30
    CAUETivi
  • 01:45
    Тюбс
Пълна програма
  • 01:35
    "Големия Жорж" - биографичен филм / драма с Ксавиер Галле, Мари Денарно.
  • 03:10
    "Завръщането на Сабата" - уестърн с Лий Ван Клийф, Райнер Шьоне.
  • 05:55
    "Братята Уорнър" - документален филм с Денис Хопър, Деби Рейнолдс.
  • 07:00
    "Уили / Мили" - комедия / фентъзи с Пати Дюк, Джон Глоувър.
Пълна програма
  • 00:00
    Джорди Шор
  • 01:00
    Siesta Key
  • 02:00
    Siesta Key
  • 03:00
    Само хитове - маратон
Пълна програма
  • 00:00
    Powerplay! This Week's MTV Top 20
  • 01:30
    Valentine's Day! In Love With...
  • 03:00
    MTV Crashes Plymouth: The Best...
  • 03:45
    Isle Of MTV Malta 2017 Highlights
Пълна програма
  • 06:00
    AM Mayhem
  • 09:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 11:00
    Super Massive Rock Stars!
  • 13:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
Пълна програма
  • 00:30
    Спасяването на Сърга, сезон 1, еп. 3
  • 01:25
    Животинска полиция "Финикс", сезон 1, еп. 9
  • 02:15
    Пол О'Грейди за любовта към кучета, сезон 2, еп. 2
  • 02:40
    Пол О'Грейди за любовта към кучета, сезон 2, еп. 3
Пълна програма
  • 00:00
    Наркотиците и подземният свят, еп. 1
  • 01:00
    Диаманти, злато и оръжие: Изследовател Xl, еп. 1
  • 01:55
    Да поговорим за звездите, еп. 6
  • 02:40
    Магистрала през ада, еп. 3
Пълна програма
  • 00:10
    Невероятни животински приятелства, еп. 5
  • 01:00
    Дива любов, еп. 1
  • 01:50
    Малък гигант, еп. 1
  • 02:35
    Почти човек: Животът на един слон, еп. 1
Пълна програма
  • 00:15
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 00:30
    Еротичен телепазар
  • 02:30
    Край на програмата
  • 10:00
    Футбол: Страсбург - Троа, мач от френската Лига 1, повторение
Пълна програма
  • 00:45
    "Хайде да се оженим!"
  • 01:30
    "Нека да говорят"
  • 02:55
    "Чуждата дъщеря". Сериен филм
  • 04:00
    Новости
Пълна програма
  • 00:05
    "Планета Хит" - нон-стоп хитове
  • 01:00
    "Златен хит" - най-доброто
  • 01:05
    "Планета Live" - музикална програма
  • 02:00
    "Картини от Света" - музикална импресия
Пълна програма
  • 00:00
    "Песните на България" - музикална програма
  • 00:30
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 00:40
    "Пъстра броеница" - фолклорна програма
  • 03:00
    "Картини от България" - музикална импресия
Пълна програма
  • 00:05
    "Хитовете на Планета HD"- нон-стоп музика
  • 00:35
    "От А до Я" - рецитали
  • 01:00
    "Промо" - нови видеоклипове
  • 01:05
    "Show Time" - музикална програма
Пълна програма
  • 01:05
    "Най-хубавите понички: Superior Donuts" - комедиен сериал
  • 02:25
    "Семеен човек" - комедиен сериал
  • 03:15
    "Супермаркет" - комедиен сериал
  • 04:05
    "Най-хубавите понички: Superior Donuts" - комедиен сериал
Пълна програма
  • 01:30
    УЕФА Шампионска Лига: Порто - Ливърпул
  • 03:20
    Италия, Серия А: Фиорентина - Ювентус
  • 06:00
    Дивата муха
  • 08:00
    УЕФА Шампионска Лига: Базел - Манчестър Сити
Пълна програма
  • 01:00
    Нощни новини
  • 01:30
    "От местопрестъплението: По следите на извършителите" - криминален сериал
  • 05:35
    "В капана на подозренията" - доку-поредица
  • 06:25
    "Ексклузивно" - журнал за звездите
Пълна програма
  • 00:15
    "Безсмертнова"
  • 01:10
    Игрален филм: "Здрав брак"
  • 02:50
    Концерт
  • 05:35
    Вести-Москва
Пълна програма
  • 01:00
    "Особено мнение"
  • 02:00
    Сериал: "Ловът на Пепеляшка"
  • 03:00
    Сериал: "Улиците на разбитите фенери"
  • 04:00
    "Търсим изход"
Пълна програма
  • 01:45
    "Денят на Свети Валентин" - романтична комедия, САЩ, 2010
  • 04:00
    "Патрулна обиколка: Специалистите" - репортаж
  • 04:40
    "Патрулна обиколка: Берлин" - репортаж
  • 06:30
    Сутрешен информационно-забавен журнал и спорт
Пълна програма
  • 00:30
    Новини. Прогноза за времето/повторение/
  • 01:00
    "Дискусионно студио" /повторение/
  • 02:00
    "Здравословно" с Христо Деянов / повторение /
  • 03:00
    "Нови хоризонти" - повторение
Пълна програма
  • 00:30
    Футбол
  • 02:00
    Футбол
  • 03:30
    Футбол
  • 05:00
    Мастърс футбол
Пълна програма
  • 01:00
    Marry Me
  • 01:25
    Infomercials
  • 06:55
    Olivia
  • 07:05
    Benjamin Blumchen
Пълна програма
  • 00:00
    Новини
  • 00:30
    Час пик - предаване на Телемедиа
  • 00:40
    451 градуса по Фаренхайт - , драма, Великобритания, 1966, режисьор Франсоа Трюфо, с Алекс Скот, Бърнард Хърман, Джули Кристи, Оскар вернер, Сирил Кюсак, по романа на Рей Бредбъри
  • 04:00
    Избрани предавания на Телемедиа
Пълна програма
  • 00:00
    Hip Hop & RnB
  • 01:00
    We Love Music
  • 06:00
    Snooza
  • 09:00
    21:00 Zoom
Пълна програма
  • 01:00
    Смущаващи тела: На живо от клиниката: Епизод 2
  • 02:00
    Най-взискателните булки: Епизод 1
  • 02:48
    Организирането на кралската сватба
  • 03:36
    Моята голяма, пищна сватба
Пълна програма
  • 00:00
    Мото тур Мароко 2010- еп.1
  • 00:30
    Професия турист
  • 01:00
    WWF - Непознатите гори
  • 01:30
    Бостънски музей на децата
Пълна програма
  • 00:00
    Най-малко посещаваният път
  • 01:00
    Загадки в музея
  • 02:00
    Спасители на плажа в Дърбан
  • 02:30
    Спасители на плажа в Дърбан
Пълна програма
  • 00:00
    Най-малко посещаваният път
  • 01:00
    Загадки в музея
  • 02:00
    Спасители на плажа в Дърбан
  • 02:30
    Спасители на плажа в Дърбан
Пълна програма
  • 01:15
    Похот, предпазливост, Китай,Тайван,САЩ, драма/романтичен/трилър, 2007
  • 03:50
    Страх, САЩ, драма/трилър, 1996
  • 05:30
    Красиви момичета, САЩ, комедия/драма/романтичен, 1996
  • 07:20
    Приказка за Ела, Ирландия, Великобритания,САЩ, приключенски/комедия/фентъзи, 2004
Пълна програма
  • 00:00
    "Денят с Веселин Дремджиев" - предаване за анализи и коментари по актуални теми (повторение)
  • 01:00
    "Непознатите изобретения" - 6 еп., документална поредица
  • 01:30
    "Златна мисия" - 6 еп., туристически пътеводител
  • 02:00
    "Историята с... Божидар Димитров" - предаване за история (повторение)
Пълна програма
  • 00:25
    Лесни рецепти - пети сезон, еп. 19
  • 00:55
    Лесни рецепти - пети сезон, еп. 20
  • 01:25
    Печивата на Марта Стюарт - кулинарно предаване, еп. 13
  • 01:55
    Храните на моята земя Португалия - кулинарно предаване, еп. 19
Пълна програма
  • 01:00
    VH1 микс
  • 07:00
    Стани и засияй с VH1
  • 09:00
    Хитовете не лъжат!
  • 11:00
    Тор 10 на VH1 от тази седмица
Пълна програма
  • 00:00
    Хрониките на една заложна къща - Екшън, Комедия , 2013, Режисьор: Уейн Креймър, В ролите: Пол Уокър, Ашли Симпсън, Мат Дилън, Винсънт Д'Онофрио, Илайджа Уд
  • 02:00
    Адаптация - Комедия, Криминален, 2002, Режисьор: Спайк Джоунс, В ролите: Никълъс Кейдж, Мерил Стрийп, Крис Купър, Маги Джиленхол, Тилда Суинтън и др.
  • 04:00
    Инстинкт - "Колкото толкова") в този провокативен психологически трилър от режисьора на "Феномен" и "Докато ти спеше"!", Anthony Hopkins, Cuba Gooding Jr., Donald Sutherland, Режисьор: Драма, Трилър, В ролите: Джон Търтълтауб
  • 06:00
    Омагьосаната къща - Анимация, 2013, Режисьор: Бен Стасен, Джеръми Дегрусон, В ролите: Синда Адамнс, Джордж Баибт
Пълна програма
  • 00:05
    "Особено тежки престъпления" - крими сериал
  • 01:20
    "Игра за оцеляване: Gone" - сериал / драма
  • 02:15
    "Медици детективи: Тайните на съдебната медицина" - криминален сериал
  • 06:10
    "CSI: Ню Йорк" - криминален сериал
Пълна програма
  • 00:00
    Eкология
  • 01:00
    Документална поредица/п/
  • 02:00
    Eкология /п/
  • 03:00
    Документален филм /п/
Пълна програма
  • 00:50
    От местопрестъплението: Маями - девети сезон, еп. 2
  • 01:45
    Брикълбери - втори сезон, еп. 7
  • 02:10
    Брикълбери - втори сезон, еп. 8
  • 02:30
    24: Не умирай днес - първи сезон, еп. 3
Пълна програма
  • 00:00
    Club MTV!
  • 06:00
    AM Rush
  • 09:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 09:40
    DJ Duel
Пълна програма
  • 00:00
    TOP PHOTOSHOOTS
  • 00:30
    TOP PHOTOSHOOTS
  • 00:55
    F-PARTIES
  • 01:00
    TOP MODELS
Пълна програма
  • 00:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 00:40
    Non-Stop Hits
  • 06:00
    Wake Up With Hits!
  • 09:00
    Big Fat Hits
Пълна програма
  • 00:30
    "Преследването на изнасилвача с обувката"
  • 01:25
    "Джигити" - 6 еп.
  • 01:50
    "Не бях аз!" - 5 еп.
  • 02:40
    "Прелюбодейци" - 11 еп.
Пълна програма
  • 01:00
    05.00 Нощен новинарски информационен блок
  • 05:00
    Новини, спорт и времето
  • 06:30
    "Европа сутрин" - сутрешен блок
  • 09:00
    новини
Пълна програма
  • 00:00
    Рыбный день
  • 00:25
    Нож-помощник
  • 00:40
    Природа мужской кухни с Сержем Марковичем
  • 00:50
    На рыбалку с охотой
Пълна програма
  • 00:30
    "Инспектор Джордж Джентли" - сериен филм, сезон 1, /п/
  • 05:50
    "Декоратори за милион долара" - риалити, сезон 2
  • 06:50
    "София - Ден и Нощ" - риалити сериал, /п/
  • 07:50
    "Инспектор Джордж Джентли" - сериен филм, сезон 2
Пълна програма
  • 00:15
    Cake Boss: Chandelier Cake & a Christening
  • 00:37
    Cake Boss: Palaeontology & Popping the Question
  • 01:00
    Through the Wormhole with Morgan Freeman: Did We Invent God?
  • 01:45
    Animal Cops Houston: Cry
Пълна програма
  • 00:00
    Режи!
  • 01:00
    Режи!
  • 02:00
    Железният готвач: Рицарски турнир
  • 03:00
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета
Пълна програма
  • 00:00
    Кръстници вълшебници
  • 00:25
    Опасният Хенри
  • 00:50
    Опасният Хенри
  • 01:20
    Тандърмен срещу Тандърмен
Пълна програма
  • 00:00
    Олимпийски игри: Екстремни ски, обзор на деня
  • 00:30
    Олимпийски игри: Хокей на лед, обзор на деня
  • 01:00
    Олимпийски игри: Северни ски, обзор на деня
  • 01:30
    Олимпийски игри: Ски-алпийски дисциплини, обзор на деня
Пълна програма
  • 00:50
    "Хора като нас", комедия, САЩ, 2012; реж. Алекс Курцман, с Крис Пайн, Елизабет Банкс, Майкъл Хол Д'Адарио, Мишел Пфайфър, Оливия Уайлд, [12+]
  • 02:45
    "Зеленият стършел", екшън - комедия, САЩ, 2011; реж. Мишел Гондри, със Сет Роугън, Джей Чоу, Камерън Диас, Том Уилкинсън, Кристоф Уолтц, [12+]
  • 04:45
    "Филми и звезди Х, 6 еп.", документален, Холандия, 2018, [12+]
  • 05:30
    "Опасни води", хорър - трилър, САЩ, 2016; реж. Жом Колет-Сера, с Блейк Лайвли, Оскар Джаенада, Анджело Жозуе Лозано Корзо, Брет Кълън, Седона Леге, [15+]
Пълна програма
  • 01:00
    Soft Music
  • 02:00
    Playlist
  • 05:00
    Urban TV
  • 05:30
    Fresh morning :)
Пълна програма
  • 00:00
    PJ Masks
  • 00:30
    PJ Masks
  • 01:00
    PJ Masks
  • 01:30
    Art Attack
Пълна програма
  • 00:00
    Кръстници вълшебници
  • 00:25
    Опасният Хенри
  • 00:50
    Опасният Хенри
  • 01:20
    Тандърмен срещу Тандърмен
Пълна програма
  • 00:00
    The Rock Show
  • 01:00
    All Night Long!
  • 07:00
    Wake Me Up Before You Go Go
  • 09:00
    Nothing But Classics
Пълна програма
  • 00:45
    Scorned: Crimes of Passion: Bear Down
  • 01:40
    Kiss Of Death: Love Aflame
  • 02:35
    Love Kills: Damning Our Future
  • 03:30
    Deadline: Crime with Tamron Hall: Eyes Like Daddy
Пълна програма
  • 00:05
    Star Rated: Sports Power Couple
  • 00:30
    Top: Premier League FAQs
  • 01:01
    Rising Star: Lawrence Okoye
  • 01:30
    Top: Fitness Routines
Пълна програма
  • 00:20
    Big Water Adventure
  • 00:45
    Pro Team Journal
  • 01:10
    Pro Team Journal
  • 01:35
    Pro Team Journal
Пълна програма
  • 00:00
    Планинари: Настъпването на зимата
  • 00:55
    Спецове в заложната къща: Рик Гиганта
  • 01:25
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Доволни ли сте, че Дан го продаде отново?
  • 01:55
    Камиони по леда: Последен опит
Пълна програма
  • 00:00
    Диаманти, злато и оръжие: Изследовател Xl, еп. 1
  • 00:55
    Да поговорим за звездите, еп. 6
  • 01:40
    Магистрала през ада, еп. 3
  • 02:25
    Тайнствени досиета, еп. 5
Пълна програма
  • 00:00
    "Извън играта"- сериал, с.7, еп. 9
  • 01:00
    "Шест сестри" /п./- сериал
  • 02:00
    bTV Новините /п./ - късна емисия
  • 02:30
    "Преди обед" /п./ - токшоу
Пълна програма
  • 00:00
    Ханибал; сезон 1, епизод 13, драма, трилър, САЩ, 2012
  • 01:00
    Хаваи 5-0; сезон 4, епизод 10, екшън, криминален, САЩ, 2013
  • 02:00
    Ханибал; сезон 1, епизод 13, драма, трилър, САЩ, 2012
  • 03:00
    Престъпления без граници; сезон 1, епизод 3, криминален, драма, Франция, 2013
Пълна програма
  • 00:40
    Медиум; сезон 1, епизод 3, криминален, драма, САЩ, 2005
  • 01:40
    Профилиране; сезон 3, епизод 4, криминален, драма, Франция, 2012
  • 02:50
    Профилиране; сезон 3, епизод 5, криминален, драма, Франция, 2012
  • 03:40
    Медиум; сезон 1, епизод 3, криминален, драма, САЩ, 2005
Пълна програма
  • 00:00
    Луда любов: Ромео и Жулиета
  • 01:00
    Луда любов: Бягството на влюбените, въоръжени и опасни
  • 02:00
    Лудото ми бивше гадже: Фалшифициране, тормоз и екзекутиране с ток
  • 03:00
    Лудото ми бивше гадже: Опушена, манипулирана и бременна
Пълна програма
  • 01:05
    Византион
  • 03:20
    Ангелски шепот
  • 05:35
    Рай
  • 07:20
    Приключенията на Палечко и Палечка
Пълна програма
  • 00:15
    Moonbeam City
  • 00:40
    Drawn Together
  • 01:05
    Ugly Americans
  • 01:30
    Jackass
Пълна програма
  • 00:10
    Hot Teen Gives Good Head (18+)
  • 00:33
    Angel's All Shades Of Babes (18+)
  • 01:00
    Stranded Asian Fucks For Ride (18+)
  • 01:25
    Tennis Academy (18+)
Пълна програма
  • 07:00
    "Класически коли" - 4 еп., документална поредица
  • 07:30
    "Код Спорт" - спортно обзорно предаване (повторение)
  • 09:00
    Футбол: Малага - Атлетико /М/ (Примера Дивисион, сезон 2017/18 - повторение)
  • 11:00
    Пряко: Тенис: Qatar Total Open 2018, Доха (WTA Premier 5)
Пълна програма
  • 05:30
    Късна емисия новини - п.
  • 05:55
    ч.- Прогноза за времето и агропрогноза
  • 06:00
    Новини
  • 06:15
    Прогноза за времето и агропрогноза
Пълна програма
  • 00:00
    NEXOS - THE PILLARS OF HERCULES
  • 01:00
    MAGICAL MOUNTAIN OF TIBET, THE
  • 02:00
    AVIATORS, THE S1 E7
  • 02:30
    AVIATORS, THE S1 E8
Пълна програма
  • 05:00
    Cage contender
  • 07:30
    Japan Queen Tournament
  • 07:45
    Osaka Funny Wrestling
  • 08:15
    Taekwondo
Пълна програма
  • 00:00
    American Misfits: Quest for Gnar
  • 00:30
    American Misfits: Quest for Gnar
  • 01:00
    One Less Brick in the Wall
  • 01:30
    The Great Ride Open
Пълна програма
  • 00:20
    Загадки в музея (Series 4): Медиумът Марджори, изкачване на Еверест, пасторът и хористът (Episode 7)
  • 01:10
    Тайните на вселената: велики учени
  • 02:10
    Тайните на египетските пирамиди (Series 1): 101 (Episode 1)
  • 03:05
    Тайните на великите британски замъци (Series 1): Тауър (Episode 2)
Пълна програма
  • 00:00
    JAM - еп.2
  • 00:30
    Професия турист
  • 01:00
    WWF - Бяла водна лилия
  • 01:30
    Поети в кадър - еп.12
Пълна програма
  • 00:30
    Roberto Fonseca and Fatoumata Diawara at Pori Jazz Festival
  • 01:30
    Pedrito Martinez - Banlieues Bleues
  • 02:30
    H.U.M.! - Jazz Archive
  • 03:05
    The Sun Ra Centennial Arkestra with Marshall Allen - Banlieues Bleues
Пълна програма
  • 00:00
    "Домът на футбола", предаване за български футбол (2017-18), 32-и епизод, повторение
  • 01:00
    Край на програмата
  • 08:00
    Волейбол: Левски - ЦСКА, мач от Суперлигата, повторение
  • 10:00
    Футбол: Левски - Флоридсдорфер, международен приятелски мач, повторение
Пълна програма
  • 01:00
    ...
  • 05:30
    "Класически коли" - 7 еп., документална поредица
  • 06:00
    Тенис: Ecuador Open, Кито (2018 ATP WORLD TOUR 250 - повторение)
  • 10:30
    "Класически коли" - 8 еп., документална поредица
Пълна програма
  • 00:30
    "Пета четвърт", обзор на кръга в испанската баскетболна лига, 19-и епизод, повторение
  • 01:00
    Край на програмата
  • 08:00
    Футбол: Хъдърсфийлд Таун - АФК Борнемут, мач от английската Висша лига, повторение
  • 10:00
    Футбол: Евертън - Кристъл Палас, мач от английската Висша лига, повторение
Пълна програма
  • 00:45
    Отхвърлени: престъпления от страст: Катастрофата
  • 01:40
    Целувката на смъртта: Пламенна любов
  • 02:35
    Любовта убива: Нашето провалено бъдеще
  • 03:30
    Престъпления на фокус с Тамрон Хол: Очи като на татко
Пълна програма
  • 00:00
    Kъсни новини на Би Ай Ти, (п)
  • 00:30
    "Без задръжки" с Наталия Кобилкина (п)
  • 01:30
    "Един прекрасен ден", магазинно предаване с водещ Каролина Братанова, (п)
  • 03:00
    "Честно казано" с Люба Кулезич, (п)
Пълна програма
  • 01:25
    "Глутница ІІ, 6 еп.", криминална драма, Полша, 2017; реж. Кася Адамик, Ян П. Матушински, с Лешек Лихота, Александра Поплавска, Анджей Жилински, Дагмара Бак, Мачей Миколайчик, [12+]
  • 02:25
    "Отклонение", крими - психотрилър, Великобритания, 2016; реж. Кристофър Смит, с Тай Шеридан, Емори Коен, Бел Паули, Стивън Мойър, Джаред Ейбрахамсън, [18+]
  • 04:00
    "Игра на тронове VІІ, 3 еп.", фентъзи - драма, САЩ, 2017; реж. Марк Майлъд, с Питър Динклидж, Николай Костер-Валдау, Лина Хийди, Емилия Кларк, Кит Харингтън, [18+]
  • 05:45
    "Vice: Гореща точка - Вътрешно разцепление", документален, САЩ, 2016; реж. Шейн Смит, [12+]
Пълна програма
  • 01:55
    "Игра на гаджета ІI, 7 еп.", драма, САЩ, 2017; реж. Лодж Кериган, Ейми Сеймец, с Ана Фрийл, Кармен Еджого, Луиза Краус, Дрю Нелсън, [18+]
  • 02:25
    "Игра на гаджета ІI, 14 еп.", драма, САЩ, 2017; реж. Лодж Кериган, Ейми Сеймец, с Ана Фрийл, Кармен Еджого, Луиза Краус, Дрю Нелсън, [18+]
  • 02:50
    "Бронзовата градина I, 7 еп.", криминална драма, Аржентина, 2017; реж. Ернан Голдфрид, Пабло Фендрик, с Хоакин Фуриел, Луис Луке, Хулиета Зилберг, Норма Алеандро, Даниел Фанего, [15+]
  • 03:40
    "Декстър VI, 10 еп.", криминална драма, САЩ, 2011; реж. Майкъл Леман, с Майкъл Си Хол, Дженифър Карпентър, Си Ес Лий, Дейвид Заяс, Джеймс Ремар, [18+]
Пълна програма
  • 00:00
    Нощна програма на ТВТ (Галерия България)
  • 06:50
    ТВТ представя България - документален филм на ТВТ
  • 07:00
    По следите на Първомайстора (образователен филм за културно-исторически туризъм)
  • 07:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
Пълна програма
  • 00:40
    Trans World Sport
  • 02:00
    Тенис: ATP 500 Ротердам 2018
  • 04:00
    Футбол: Холандска Ередивизи
  • 06:00
    Автомобилизъм: Nascar Cup Series 2018
Пълна програма
  • 03:30
    Баскетбол: Евролига
  • 06:00
    MMA: UFC 221
  • 08:00
    Баскетбол: Евролига
  • 09:45
    Баскетбол: Евролига
Пълна програма
  • 00:20
    Shimmer and Shine
  • 00:45
    Sunny Day
  • 01:05
    Max & Ruby
  • 01:30
    Ben & Holly's Little Kingdom
Пълна програма
  • 00:45
    Селцето, сезон 1, еп. 2, Великобритания, Автентична историческа поредица, 2013
  • 01:45
    Версай, сезон 1, еп. 7, Франция, Канада, Автентична историческа поредица, 2015
  • 02:40
    Блудници, сезон 1, еп. 1, Великобритания, САЩ, политически, 2017
  • 03:30
    Мистериите на Мис Фишър, сезон 1, еп. 3, Австралия, криминален/мистерия, 2013
Пълна програма

Сериали

Viasat Explorer 00:20
Фойерверки: Живопис с огън, сезон 1, еп. 8
Viasat History 00:20
Парижки мистерии, сезон 1, еп. 4
bTV Comedy 00:30
"Загадките на Лора" - сериал
EPIC Drama 00:40
Беоулф: Завръщане у дома, сезон 1, еп. 7, Великобритания, фентъзи, 2016
Fox Life 00:45
Шепот от отвъдното - втори сезон, еп. 13

Всички предавания

Спорт

BNT 3 00:30
Футбол: Холандия - Германия - среща от турнира на УЕФА "Лига на нациите"
Film Plus 00:30
Тенис: Intrum Stockholm Open, Стокхолм - финал (ATP WORLD TOUR 250 - повторение)
Diema Sport 01:00
Футбол: ЦСКА - Етър, мач от Първа професионална лига, повторение
Diema Sport 2 01:00
Баскетбол: Кливланд Кавалиърс - Атланта Хоукс, мач от НБА, директно
Mtel Sport 2 01:20
Хокей на лед: "Удар със стик"

Всички предавания

Филми

Cinemax 00:25
"Жиголо клуб", комедийна драма, САЩ, 2017; реж. Джордж Бамбър, с Джон Пол Филипс, Тюр Рефенщайн, Грег Адино, Диозик Бурне, Джон-Майкъл Карлтън, [18+]
FilmBox Basic 00:25
Отвъд лазурното небе Драма Швеция 2010
RTVi 00:30
Игрален филм
MGM 00:35
"Диамант 13" - екшън / криминален с Жерар Депардийо, Оливие Маршал.
ARD 1 00:35
"Моментът на истината" - драма, U, 2015

Всички предавания

Рио-2016

Eurosport 04:00
Златна колекция: Олимпийски игри Атланта 1996, обзор
Eurosport HD 04:00
Златна колекция: Олимпийски игри Атланта 1996, обзор

Всички предавания

Peyongchang-2018

Eurosport 04:00
Златна колекция: Олимпийски игри Атланта 1996, обзор
Eurosport HD 04:00
Златна колекция: Олимпийски игри Атланта 1996, обзор

Всички предавания



{START_COUNTER}