ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 06:00
    Денят започва Сутрешен информационен блок с водещи Юлия Наева и Иво Никодимов
  • 09:00
    По света и у нас Информационна емисия
  • 09:15
    Денят започва с Култура Информационен културен блок с водещи Александра Гюзелева и Николай Колев
  • 11:00
    Здравето отблизо Здравно предаване с водещ Мария Андонова
Пълна програма
  • 06:00
    "Пингвините от Мадагаскар" - анимация
  • 07:00
    "Робо и Страшко" - анимация
  • 08:00
    "Монк" - сериал, с.4, еп.13
  • 09:00
    "Лонгмайър" - сериал, с.5, еп. 4
Пълна програма
  • 06:00
    "Питайте Джим"- сериал, сезон 3
  • 06:30
    "Военни престъпления" - сериал, сезон 9
  • 07:30
    "Викингите" - сериал, сезон 1, /п/
  • 08:45
    "Комисар Рекс" - сериал, сезон 16, /п/
Пълна програма
  • 05:00
    Олимпийски игри: Фигурно пързаляне, спортни двойки, кратка програма, директно
  • 06:40
    Олимпийски игри: Ски-алпийски дисциплини, слалом, втори манш (жени), директно
  • 07:45
    Олимпийски игри: Северна комбинация, скокове от малка шанца, директно
  • 08:50
    Олимпийски игри: Кърлинг, предварителен кръг, Дания - Швеция (жени), директно
Пълна програма
  • 05:00
    Олимпийски игри: Хокей на лед, предварителен кръг, Швеция - Швейцария (жени), директно
  • 07:30
    Олимпийски игри: Ски-алпийски дисциплини, слалом, първи манш (жени)
  • 08:30
    Олимпийски игри: Ски-алпийски дисциплини, слалом, втори манш (жени)
  • 09:30
    Олимпийски игри: Хокей на лед, предварителен кръг, Япония - Република Корея (жени), директно
Пълна програма
  • 05:55
    Night Of The Jumps
  • 07:00
    Crew, The
  • 07:25
    Crew, The
  • 07:55
    X Games - Minneapolis
Пълна програма
  • 04:30
    2017 ETPC EUROCUP FINALS, GREAT ECCLESTON
  • 07:30
    THE FLYING LAP
  • 08:00
    THE WINDSOR INTERVIEWS
  • 08:30
    MOTORSPORT NEWS CIRCUIT RALLY CHAMPIONSHIP
Пълна програма
  • 02:30
    Край на програмата
  • 10:00
    Футбол: Страсбург - Троа, мач от френската Лига 1, повторение
  • 12:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 12:05
    Футбол: Милуол - Кардиф Сити, мач от Чемпиъншип, повторение
Пълна програма
  • 06:00
    Дивата муха
  • 08:00
    УЕФА Шампионска Лига: Базел - Манчестър Сити
  • 10:00
    УЕФА Шампионска Лига: Ювентус - Тотнъм
  • 12:00
    Италия, Серия А: Наполи - Лацио
Пълна програма
  • 05:00
    Мастърс футбол
  • 08:00
    Кучетата: новини от надбягванията с хрътки
  • 08:30
    Моторници
  • 09:00
    Футбол от Азия
Пълна програма

Сериали

EPIC Drama 06:05
Мистериите на Мис Фишър, сезон 1, еп. 10, Австралия, криминален/мистерия, 2013
Viasat Explorer 06:05
GRIP: Автомобилното шоу, сезон 1, еп. 2
Viasat Nature 06:30
Животинският инстинкт на Крис Хъмфри, сезон 1, еп. 8
Utilisima 06:25
Кухня без граници - четвърти сезон, еп. 12

Всички предавания

Спорт

BNT HD 07:00
Арена спорт обзор на деня /хедлайн/
Eurosport 07:00
Колоездене: Обиколка на Норвегия, втори етап
Eurosport 2 07:00
Футбол: Световно първентво за девойки до 20 години, четвъртфинал
Eurosport HD 07:00
Колоездене: Обиколка на Норвегия, втори етап
EuroNews 07:15
Спорт

Всички предавания

Филми

ORT 06:10
Филм "Садко". Продължение
BiT 06:15
Документален филм
Alfa 06:25
"Мишлето Перес" - детски филм
TVPlus 06:30
"Михаел Шумахер: Червения барон" - кратък документален филм
Kino Nova 06:30
"Семейство под наем" - комедия с уч. на Тори Спелинг, Грег Джърман, Джордан Бриджис, Абигейл Бреслин и др. /п/

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}