ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 09:15
    Денят започва с Култура Информационен културен блок с водещи Александра Гюзелева и Николай Колев
  • 11:00
    Здравето отблизо Здравно предаване с водещ Мария Андонова
  • 11:40
    Телепазарен прозорец
  • 12:00
    По света и у нас Информационна емисия
Пълна програма
  • 09:00
    "Лонгмайър" - сериал, с.5, еп. 4
  • 10:00
    "Стоте" - сериал, с.2, еп. 13
  • 11:00
    "Последният кораб" - сериал, с.2, еп.11
  • 12:00
    "Стрелата" - сериал, с.3, еп. 12
Пълна програма
  • 08:45
    "Комисар Рекс" - сериал, сезон 16, /п/
  • 10:00
    "Пожарникарите от Чикаго" - сериал, сезон 3, /п/
  • 11:00
    "Топ Гиър" - предаване за автомобили, сезон 12, /п/
  • 12:00
    "Кобра 11: Обади се!" - сериал, сезон 16, /п/
Пълна програма
  • 08:50
    Олимпийски игри: Кърлинг, предварителен кръг, Дания - Швеция (жени), директно
  • 10:00
    Олимпийски игри: Новини
  • 10:05
    Олимпийски игри: Ски-алпийски дисциплини, слалом, втори манш (жени)
  • 10:30
    Олимпийски игри: Северна комбинация, ски бягане на 10 км, директно
Пълна програма
  • 08:30
    Олимпийски игри: Ски-алпийски дисциплини, слалом, втори манш (жени)
  • 09:30
    Олимпийски игри: Хокей на лед, предварителен кръг, Япония - Република Корея (жени), директно
  • 12:00
    Олимпийски игри: Ски-алпийски дисциплини, слалом, втори манш (жени)
  • 13:00
    Олимпийски игри: Церемония по награждаването, директно
Пълна програма
  • 08:50
    Monster Jam
  • 09:45
    X Games Austin
  • 10:40
    Night Of The Jumps
  • 11:35
    Action Sports World
Пълна програма
  • 02:30
    Край на програмата
  • 10:00
    Футбол: Страсбург - Троа, мач от френската Лига 1, повторение
  • 12:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 12:05
    Футбол: Милуол - Кардиф Сити, мач от Чемпиъншип, повторение
Пълна програма
  • 08:00
    УЕФА Шампионска Лига: Базел - Манчестър Сити
  • 10:00
    УЕФА Шампионска Лига: Ювентус - Тотнъм
  • 12:00
    Италия, Серия А: Наполи - Лацио
  • 14:00
    Италия, Серия А: Фиорентина - Ювентус
Пълна програма
  • 09:00
    Футбол от Азия
  • 09:30
    Кучетата: новини от надбягванията с хрътки
  • 10:00
    Добро утро, спортни фенове!
  • 11:00
    Новини от конните надбягвания
Пълна програма

Сериали

Fox Channel 09:20
Психаротерапия - трети сезон, еп. 17
Fox Crime 09:20
Безследно изчезнали - втори сезон, еп. 9
ARD 1 09:25
"Пиперените зрънца" - сериал
e-kids 09:30
Писма от Феликс - анимационен сериал
Viasat History 09:35
Страхотни изобретения, сезон 1, еп. 14

Всички предавания

Спорт

Diema Sport 2 09:30
Формула 1: Втора тренировка за Голямата награда на САЩ, повторение
Mtel Sport 2 09:45
Футбол: Италианска Серия А
Diema Sport 10:00
Футбол: ЦСКА 1948 - Царско село, мач от Втора професионална лига, повторение
Mtel Sport 1 10:00
Баскетбол: Евролига
Nova Sport 10:00
Футбол: Ним - Лион, мач от френската Лига 1, повторение

Всички предавания

Филми

BNT4 09:30
101 алпийски батальон - върховете се покоряват с приятели документален филм
Bulgaria ON AIR 09:30
Истината за преписването - филм
Diema Family 09:30
"Пепел от рози" - сериен филм, 2 епизода
Vivacom Arena 09:30
Епоха на животните Анимация, Комедия, Семеен 2010
FilmBox Basic 09:35
Променливи басни: Три прасенца и едно бебе Анимация, Семеен САЩ 2008

Всички предавания

Рио-2016

Eurosport 18:30
Футзал: Олимпийски игри за кадети в Буенос Айрес, финал
Eurosport HD 18:30
Футзал: Олимпийски игри за кадети в Буенос Айрес, финал

Всички предавания

Peyongchang-2018

Eurosport 18:30
Футзал: Олимпийски игри за кадети в Буенос Айрес, финал
Eurosport HD 18:30
Футзал: Олимпийски игри за кадети в Буенос Айрес, финал

Всички предавания



{START_COUNTER}