ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 18:15
    Още от деня коментарно предаване
  • 19:00
    Олимпийски върхове студийна програма
  • 19:50
    Лека нощ, деца!
  • 20:00
    По света и у нас Информационна емисия
Пълна програма
  • 18:00
    "Последният кораб" - сериал, с.2, еп.12
  • 19:00
    "Стоте" - сериал, с.2, еп. 14
  • 20:00
    Премиера: "Мъртва точка" - сериал, с.2, еп. 16
  • 21:00
    Студио "Шампионска лига"
Пълна програма
  • 16:50
    "Законът на Картър" - криминален екшън с уч. на Силвестър Сталоун, Миранда Ричардсън, Мики Рурк, Майкъл Кейн, Алън Къминг, Рейчъл Лий Кук, Рона Митра, Джони Стронг и др., /п/
  • 19:00
    "Топ Гиър" - предаване за автомобили, сезон 13
  • 20:00
    "Кобра 11: Обади се!" - сериал, сезон 16
  • 21:00
    "Над закона" (премиера) - сериал
Пълна програма
  • 18:15
    Олимпийски игри: Биатлон, 15 км индивидуално (жени)
  • 19:00
    Олимпийски игри: Екстремни ски, обзор на деня
  • 19:30
    Олимпийски игри: Хокей на лед, обзор на деня
  • 20:00
    Олимпийски игри: Северни ски, обзор на деня
Пълна програма
  • 18:00
    Колоездене: Обиколка на Алгарв, първи етап, директно
  • 19:00
    Дневник: Олимпик екстра, обзор на деня
  • 19:30
    Олимпийски игри: Ски-алпийски дисциплини, слалом, втори манш (жени)
  • 20:00
    Олимпийски игри: Хокей на лед, предварителен кръг, Япония - Република Корея (жени)
Пълна програма
  • 18:00
    World Of X Games
  • 18:55
    Crew, The
  • 19:20
    Crew, The
  • 19:50
    X Games Austin
Пълна програма
  • 18:00
    2017 ETPC EUROCUP FINALS, GREAT ECCLESTON
  • 19:00
    NZ TOURING CARS CHAMPIONSHIP
  • 20:00
    NZ JETSPRINTS
  • 20:30
    NZ JETSPRINTS
Пълна програма
  • 18:05
    Футбол: Тулуза - Пари Сен Жермен, мач от френската Лига 1, повторение
  • 20:00
    Футбол: Лион - Рен, мач от френската Лига 1, повторение, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 22:15
    Футбол: Астън Вила - Бирмингам Сити, мач от Чемпиъншип, повторение
Пълна програма
  • 17:00
    УЕФА Шампионска Лига: Базел - Манчестър Сити
  • 19:00
    УЕФА Шампионска Лига: Ювентус - Тотнъм
  • 21:00
    Студио УЕФА Шампионска Лига
  • 21:45
    ПРЯКО: УЕФА Шампионска Лига: Порто - Ливърпул
Пълна програма
  • 14:00
    Дартс: Световно първенство в Пърфлийт - пряко
  • 19:00
    Супер лига 2005: обзор на годината
  • 19:30
    Нокаутите на 2005-а
  • 20:00
    Обзор на футболната лига
Пълна програма

Сериали

Viasat Nature 18:55
Най-големите миграции в природата, сезон 1, еп. 1
AXN Black 19:00
Красавицата и Звяра; сезон 4, епизод 5, драма, ужаси, САЩ, 2016
Fox Life 19:00
Сексът и градът - четвърти сезон, еп. 17
Bulgaria ON AIR 19:00
Жертвата - политически сериал
Film Plus HD 19:00
Футбол: Примера Дивисион - обзор на сезон 2017/2018

Всички предавания

Спорт

Mtel Sport 1 19:00
Автомобилизъм: Суперкарс 2018
Film Plus HD 19:00
Футбол: Примера Дивисион - обзор на сезон 2017/2018
Diema Sport 19:30
Студио "Формула 1", повторение
Diema Sport 2 19:30
Футбол: Манчестър Юнайтед - Уотфорд, мач от английската Висша лига, повторение
Ring.BG 19:30
УЕФА Шампионска лига, финал: Реал М - Ливърпул

Всички предавания

Филми

AXN Black 19:00
Красавицата и Звяра; сезон 4, епизод 5, драма, ужаси, САЩ, 2016
RTVi 19:00
Документален екран
TVT 19:00
Гражданин на света. Никола Манев (образователен филм за арт туризъм и обичаи)
bTV Action 19:00
"Огън под земята" - екшън, драма, трилър (САЩ, 1997), режисьор - Феликс Енрикес Алкала, актьори - Стивън Сегал, Мардж Хелгенбергер, Стивън Ланг, Брад Хънт, Крис Кристофърсън и др.
bTV Cinema 19:00
"След залеза" - екшън, комедия, криминален (САЩ, 2004), режисьор - Брет Ратнър, актьори - Уди Харелсън, Микелти Уилямсън, Крейг Розенбърг, Салма Хайек, Дон Чийдъл, Наоми Харис, Крис Пен, Ръсел Хорнсби, Трой Гарити, Пиърс Броснан и др.

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}