ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 09:15
    Денят започва с Култура Информационен културен блок с водещи Александра Гюзелева и Николай Колев
  • 11:00
    Здравето отблизо Здравно предаване с водещ Мария Андонова
  • 11:40
    Телепазарен прозорец
  • 12:00
    По света и у нас Информационна емисия
Пълна програма
  • 09:30
    "Преди обед" - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
  • 12:00
    bTV Новините - обедна емисия
  • 12:30
    "Шоуто на Слави" /п/- вечерно ток шоу
  • 13:30
    Премиера: "Любов под наем" - сериал, с. 1, еп. 63
Пълна програма
  • 09:30
    "На кафе" - предаване на NOVA
  • 11:30
    "Бон Апети" - предаване
  • 12:00
    Новините на NOVA
  • 12:30
    "Войната на розите"- сериен филм
Пълна програма
  • 10:00
    По следите на храната - филм
  • 10:30
    ОколоСВЕТСКО с Бойка Делиева и Константина Живова
  • 12:30
    Новините ON AIR
  • 13:00
    Видимо и невидимо - коментарно предаване за измеренията на свободата с Калин Манолов /п./
Пълна програма
  • 10:05
    Investbook с Александър Костадинов /п./
  • 10:30
    Светът е бизнес с Ивайло Лаков /п./
  • 11:00
    Водещите новини
  • 11:05
    Бизнес среща с Таня Кръстева /п./
Пълна програма
  • 09:30
    Скорпион; сезон 3, епизод 5, екшън, драма, САЩ, 2016
  • 10:25
    Морски детективи: Ню Орлиънс; сезон 2, епизод 19, криминален, драма, САЩ, 2016
  • 11:25
    Медиум; сезон 1, епизод 5, криминален, драма, САЩ, 2005
  • 12:20
    Тийн вълк; сезон 5, епизод 9, драма, научна фантастика, САЩ, 2015
Пълна програма
  • 10:05
    Дивата Иберия: Есен
  • 11:00
    С човекоподобните маймуни: Епизод 8
  • 11:28
    С човекоподобните маймуни: Епизод 9
  • 11:55
    В аквариума: Като риба на сухо
Пълна програма
  • 10:10
    АТАКА в действие
  • 10:30
    Публицистично предаване на телевизия RT
  • 11:00
    Новини
  • 11:10
    Избрано от "Капиталът" - публицистично предаване
Пълна програма
  • 10:00
    Зимните олимпийски игри в Пьонгчанг, Южна Корея
  • 18:00
    Новини
  • 18:15
    "Горещи теми" - булеварден журнал
  • 19:00
    "Кой знае подобно нещо?" - куиз шоу с Кай Пфлауме
Пълна програма
  • 10:00
    Hit Mix
  • 14:00
    Standard MK
  • 14:30
    Music Arena
  • 16:00
    TV Shop
Пълна програма
  • 10:00
    Специалитетите на Бабет кулинарно предаване, Франция /44 епизод/
  • 10:25
    Световните градове на България Враца - на път до края /п/
  • 11:00
    Многоликата Япония
  • 11:25
    Часът на зрителите /п/
Пълна програма
  • 10:15
    The HAPPOS Family
  • 10:20
    Baby Looney Tunes
  • 10:29
    Baby Looney Tunes
  • 10:45
    Baby Looney Tunes
Пълна програма
  • 10:00
    "Стоте" - сериал, с.2, еп. 14
  • 11:00
    "Последният кораб" - сериал, с.2, еп.12
  • 12:00
    "Стрелата" - сериал, с.3, еп. 13
  • 13:00
    "Огнено торнадо" - екшън,приключенски (САЩ, Канада, 2015), режисьор - Джордж Ершбеймър, актьори - Райън Бар, Леа Бейтман, Джейкъб Чембърс, Лиза Сиара, Джеф Кларк, Ейлин Дитц, Анна Фрейзър и др.
Пълна програма
  • 09:15
    "Арго" - драма, трилър (САЩ, 2012), режисьор - Бен Афлек, актьори - Бен Афлек, Брайън Кранстън, Алън Аркин, Джон Гудман, Клеа ДюВал, Крис Месина, Тейт Донован,  Виктор Гарбър и др.
  • 12:00
    "Ризоли и Айлс: Криминални досиета" - сериал, с.4, еп.13,41,15
  • 15:00
    "Линкълн" - екшън, фантастика, приключенски (САЩ, 2012), режисьор - Ридли Скот, актьори - Логан Маршъл-Грийн, Нуми Рапас, Майкъл Фасбендер, Чарлийз Терон, Идрис Елба, Шон Харис, Гай Пиърс, Патрик Уилсън и др.
  • 18:15
    "Великият Гетсби" - драма, романтичен (САЩ, Австралия, 2013), режисьор - Баз Лурман, актьори - Леонардо Ди Каприо, Амитаб Баччан, Стив Бисли, Ричард Картър, Джейсън Кларк, Аделаиде Клемънс, Винс Колосимо, Макс Калън, Кери Мълиган, Джоел Едгертън и др.
Пълна програма
  • 10:00
    "Смъртта й прилича" - фентъзи, комедия (САЩ,1992), режисьор - Робърт Земекис, актьори - Мерил Стрийп, Голди Хоун, Изабела Роселини, Брус Уилис и др. 
  • 12:00
    "Двама бащи, двама синове" - сериал
  • 13:00
    "По средата" /п./- сериал
  • 14:00
    "Двама мъже и половина" - сериал
Пълна програма
  • 10:00
    "Истинска звезда" - сериал
  • 11:00
    "Майка" - сериал
  • 12:00
    "Светлината на моя живот" - сериал
  • 13:00
    Примера: "Вечно твоя" - сериал
Пълна програма
  • 10:15
    Невероятният свят на Гъмбол
  • 10:26
    Невероятният свят на Гъмбол
  • 10:37
    Невероятният свят на Гъмбол
  • 10:50
    Облачно с кюфтета
Пълна програма
  • 10:10
    "Порто", романтична драма, Португалия, 2016; реж. Гейб Клингер, с Антон Йелчин, Люси Лука, Пауло Каларе Франсоа Льобран, Флори-Ауклерк Виаленс, [15+]
  • 11:25
    "Колкото толкова", комедийна драма, САЩ, 1997; реж. Джеймс Л. Брукс, с Джак Никълсън, Хелън Хънт, Грег Киниър, Куба Гудинг Джуниър, Скийт Улрих, [12+]
  • 13:40
    "Английският пациент", романтична драма, САЩ, 1996; реж. Антъни Мингела, с Ралф Файнс, Жюлиет Бинош, Уилям Дефо, Кристин Скот Томас, Колин Фърт, [15+]
  • 16:20
    "Продавачи", комедия, САЩ, 1994; реж. Кевин Смит, с Брайън О'Халоран, Джеф Андерсън, Марилин Гилиоти, Лиса Спунауър, Джейсън Мюс, [15+]
Пълна програма
  • 10:10
    "Жив товар", драма, САЩ, 2016; реж. Логан Сандлър, с Дрий Хемингуей, Лейкит Станфийлд, Сам Дилън, Леонард Ърл Хауз, Робърт Уисдъм, [15+]
  • 11:35
    "Йестърдей", драма, ЮАР, 2004; реж. Даръл Джеймс Рууд, с Лелети Кумало, Лиле Мвелас, Кенет Камбюл, Хариет Лехаб, Камила Уокър, [12+]
  • 13:10
    "Центърът на моята вселена", драма, Германия, 2016; реж. Якоб М. Ерва, с Луис Хофман, Забине Тимотео, Яник Шюман, Ада Филине Щапенебек, Инка Фрийдрих, [15+]
  • 15:10
    "Безопасна светлина", драма, САЩ, 2015; реж. Тони Алупис, с Евън Питърс, Джуно Темпъл, Кевин Алехандро, Кристин Лахти, Джейсън Бега, [15+]
Пълна програма
  • 08:00
    CNN Newsroom
  • 12:00
    Amanpour
  • 12:30
    MainSail
  • 13:00
    New Day
Пълна програма
  • 09:30
    "Невъзможен брак" - романтична комедия с уч. на Саския Вестер, Катя Флинт, Соня Герхард, Костя Улман и др., /п/
  • 11:30
    "Завинаги свързани" - сериен филм, /п/
  • 12:30
    "Семейни войни" - телевизионна игра, /п/
  • 13:30
    "Загадки от Флоренция"- романтична драма с уч. на Симоне Ханзелман, Рене Ифра, Надежда Бренике, Михаил Мендел, Руфъс Бек и др.
Пълна програма
  • 10:00
    "Пожарникарите от Чикаго" - сериал, сезон 3, /п/
  • 11:00
    "Топ Гиър" - предаване за автомобили, сезон 13, /п/
  • 12:00
    "Кобра 11: Обади се!" - сериал, сезон 16, /п/
  • 13:00
    "Викингите" - сериал, сезон 1
Пълна програма
  • 10:00
    Съкровища в склада: Великобритания: Алтън
  • 10:30
    Съкровища в склада: Епизод 7
  • 11:00
    Тираджии в пустошта: Епизод 8
  • 12:00
    Да продадеш колата си: Ауди ТТ
Пълна програма
  • 10:14
    Фабрика за храна: Наваксай с кетчупа
  • 10:38
    Тайни под земята: Тайната история на новия свят
  • 11:26
    Идващият свят: Домът на бъдещето
  • 12:14
    Ловци на митове: Въздушни възглавници
Пълна програма
  • 10:00
    Кей Си Под Прикритие
  • 10:30
    Ханк Зипзър
  • 11:00
    Хрониките на Евърмур
  • 11:30
    Мега-чудесата: на калинката и черният котарак
Пълна програма
  • 10:15
    "Снимки"
  • 10:40
    "Снимки"
  • 11:00
    "Всичко за децата"
  • 11:25
    "Всичко за децата"
Пълна програма
  • 10:05
    Най-малкият зоомагазин - анимационен сериал
  • 10:30
    Франклин - анимационен сериал
  • 11:00
    Плодчетата - анимационен сериал
  • 11:30
    Чудовища и пирати - анимационен сериал
Пълна програма
  • 10:00
    Кардиограма - с проф. Д-р Надка Бояджиева
  • 11:00
    Ключът към успеха
  • 11:30
    Шпионката на Коко - Скрита камера
  • 12:00
    Резонанс - с Васко Мавриков
Пълна програма
  • 10:15
    Без коментар: кадри от актуални събития без журналистически коментар
  • 10:45
    Международни събития
  • 11:10
    Спортът днес
  • 11:15
    Фокус
Пълна програма
  • 10:00
    Олимпийски игри: Ски-алпийски дисциплини, супер Г (мъже)
  • 10:45
    Олимпийски игри: Фигурно пързаляне, спортни двойки, волна програма
  • 11:45
    Олимпийски игри: Новини
  • 12:00
    Олимпийски игри: Ски бягане, 10 км (жени)
Пълна програма
  • 09:30
    Олимпийски игри: Хокей на лед, предварителен кръг, Норвегия - Швеция (мъже), директно
  • 12:00
    Олимпийски игри: Церемония по награждаването, директно
  • 13:00
    Олимпийски игри: Хокей на лед, предварителен кръг, Норвегия - Швеция (мъже)
  • 14:00
    Олимпийски игри: Хокей на лед, предварителен кръг, Швейцария - Канада (мъже), директно
Пълна програма
  • 10:00
    72 опасни места за живеене, сезон 1, еп. 4
  • 10:50
    Крале на боклука, сезон 1, еп. 2
  • 11:40
    Най-трудното оцеляване Аляска, сезон 1, еп. 10
  • 12:30
    Царе на строителството с дървен материал, сезон 3, еп. 5
Пълна програма
  • 09:45
    X Games - Austin
  • 10:40
    World Of X Games
  • 11:35
    Action Sports World
  • 12:30
    World Of X Games
Пълна програма
  • 10:15
    Утрото /сутрешен музикален блок/
  • 11:00
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 12:00
    Багрите на България /фолклорна и народна музика/
  • 12:30
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
Пълна програма
  • 10:00
    Основен ремонт в Детройт
  • 10:30
    Основен ремонт в Детройт
  • 11:00
    Разбивачи на дворове
  • 11:30
    Разбивачи на дворове
Пълна програма
  • 09:35
    Шепот от отвъдното - пети сезон, еп. 21
  • 10:30
    Малки сладки лъжкини, еп. 12
  • 11:30
    Наръчник за разведени - първи сезон, еп. 9
  • 12:25
    Скандал - седми сезон, еп. 6
Пълна програма
  • 09:55
    Анджелика Фаст - пети сезон, еп. 10
  • 10:55
    Отдел "Разследване", еп. 13
  • 12:00
    Военни престъпления: Лос Анджелис - четвърти сезон, еп. 19
  • 12:55
    Нюанси синьо - първи сезон, еп. 12
Пълна програма
  • 08:40
    "Красавицата и звярът (2017)", семеен - фентъзи, САЩ, 2017; реж. Бил Кондон, с Ема Уотсън, Дан Стивънс, Люк Евънс, Джош Гад, Кевин Клайн, [7+]
  • 10:45
    "Пасажери (2016)", фантастика, САЩ, 2016; реж. Мортън Тилдъм, с Дженифър Лорънс, Крис Прат, Майкъл Шийн, Лорънс Фишбърн, Анди Гарсия, [12+]
  • 12:40
    "Киното през обектива на "Магнум"", документален, Франция, 2017; реж. Софи Басалер, [12+]
  • 13:40
    "След риалити шоуто", комедийна драма, САЩ, 2016; реж. Дейвид Андерсън, с Матю Морисън, Сара Чалк, Джон Доoр, Лора Бел Бънди, Хуан Пабло Ди Паче, [12+]
Пълна програма
  • 10:15
    Разбойници, пирати и измамници, сезон 1, еп. 1
  • 11:20
    Разбойници, пирати и измамници, сезон 1, еп. 2
  • 12:25
    Разбойници, пирати и измамници, сезон 1, еп. 3
  • 13:30
    Изгубеният град на гладиаторите, ,
Пълна програма
  • 09:55
    Планинари: Не прахосвай и не ламти
  • 10:50
    Спецове в заложната къща: Троен аксел в заложната къща
  • 11:15
    Спецове в заложната къща: Пушек в заложната къща
  • 11:45
    Спецове в заложната къща: Всички залози са на линия
Пълна програма
  • 10:00
    Риби и такъми – тв поредица, четвърти сезон
  • 11:00
    МОЕТО ХОБИ
  • 12:00
    ЗА РИБА – тв поредица, пети сезон, 55 еп.
  • 13:00
    Моето хоби: Моделите
Пълна програма
  • 10:10
    "Яя и Зук"
  • 10:25
    "Анджелина балерина"
  • 10:50
    "Чъгингтън - състезания за значки"
  • 11:00
    "Строителят Боб"
Пълна програма
  • 09:00
    "Парламентът на живо"
  • 11:45
    Топ Шоп
  • 12:00
    НОВИНИ
  • 12:15
    Телемаркет
Пълна програма
  • 02:45
    Тюбс
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:30
    Драконова топка Z (анимация)
  • 19:00
    Хартли (фейлетон)
Пълна програма
  • 09:55
    "Планината на смелостта" - драма / семеен с Джулиет Кейтън, Чарли Шийн, Джоан Кларк, Лесли Карон.
  • 11:35
    "Бейби бум" - комедия / романтичен с Даян Кийтън, Сам Шепърд.
  • 13:25
    "Завръщането на Сабата" - уестърн с Лий Ван Клийф, Райнер Шьоне.
  • 15:10
    "Големия Жорж" - биографичен филм / драма с Ксавиер Галле, Мари Денарно.
Пълна програма
  • 10:00
    Да разбереш Джейн
  • 11:00
    Зона за приятели
  • 11:30
    Зона за приятели
  • 12:00
    Само хитове
Пълна програма
  • 09:00
    Craig David's Party Anthems!
  • 10:30
    Hot Right Now!
  • 12:00
    Charli XCX: The Ride
  • 12:45
    Charli XCX: MTV Crashes Plymouth
Пълна програма
  • 09:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 11:00
    Super Massive Rock Stars!
  • 13:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 13:40
    The Decade's Biggest Anthems!
Пълна програма
  • 10:05
    Как е направен "Големият бариерен риф на Дейвид Атънбъро"
  • 11:00
    Галапагос, сезон 1, еп. 4
  • 11:55
    Градът на бялата мечка, сезон 1, еп. 11
  • 12:20
    Градът на бялата мечка, сезон 1, еп. 12
Пълна програма
  • 10:00
    Да построиш Титаник, еп. 2
  • 11:00
    Древните мегаструктури, еп. 6
  • 12:00
    Куфар за края на света 2, еп. 4
  • 13:00
    Паранормално, еп. 1
Пълна програма
  • 10:05
    Животинско спешно отделение, еп. 8
  • 10:50
    Дивата Антарктика, еп. 1
  • 11:40
    Диво царство, еп. 4
  • 12:25
    Диво царство, еп. 5
Пълна програма
  • 10:00
    Футбол: Нант - Лил, мач от френската Лига 1, повторение
  • 12:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 12:05
    Футбол: Бристъл Сити - Съндърланд, мач от Чемпиъншип, повторение
  • 14:00
    Футбол: Сент Етиен - Марсилия, мач от френската Лига 1, повторение, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
Пълна програма
  • 10:00
    "Модна присъда"
  • 11:00
    Новини (със субтитри)
  • 11:15
    "Времето ще покаже"
  • 14:00
    Новини (със субтитри)
Пълна програма
  • 10:05
    "Show Time" - музикална програма
  • 10:40
    "3 плюс" - инфо бюлетин
  • 11:00
    "Автограф" - звездите отблизо
  • 12:00
    "Златен хит" - най-доброто
Пълна програма
  • 10:00
    "Звездите на България" - музикален гост
  • 10:30
    "Музикална съкровищница" - фолклорна програма
  • 11:00
    "Златна колекция" - хитовете през годините
  • 11:30
    "Музикален пъзел" - избрани песни
Пълна програма
  • 10:00
    "Златните хитове на Пайнер" - ретрото е модерно
  • 11:00
    "Картини от Света" - музикална импресия
  • 11:05
    "От А до Я" - рецитали
  • 11:30
    "Планета Хит" - хитове без край
Пълна програма
  • 10:15
    "Двама мъже и половина" - сериал
  • 11:35
    "По средата" - сериал
  • 12:25
    "Майк и Моли" - комедиен сериал
  • 12:50
    "Как срещнах майка ви" - сериал
Пълна програма
  • 09:00
    УЕФА Шампионска Лига: Реал Мадрид - ПСЖ
  • 11:00
    УЕФА Шампионска Лига: Базел - Манчестър Сити
  • 13:00
    УЕФА Шампионска Лига: Ювентус - Тотнъм
  • 15:00
    УЕФА Шампионска Лига: Порто - Ливърпул
Пълна програма
  • 10:00
    "Сред нас" - сериал
  • 10:30
    "Съблазнителни измами" - доку-поредица
  • 11:00
    "Семейство Тровато: Разкрития на измами от детективите" - доку поредица
  • 13:00
    "12 часа" - обеден информационен журнал
Пълна програма
  • 09:40
    "Романтиката на романса"
  • 10:35
    Игрален филм
  • 12:05
    Игрален филм
  • 13:35
    Таврида
Пълна програма
  • 10:00
    Сериал: "Улиците на разбитите фенери"
  • 11:00
    "Страната и хората"
  • 12:00
    "В кръга на светлината"
  • 13:00
    Игрален филм
Пълна програма
  • 06:30
    Сутрешен информационно-забавен журнал и спорт
  • 11:00
    "Клиниката на Зюдринг" - сериал
  • 12:00
    "В името на справедливостта: Ние се борим за Вас!" - поредица
  • 13:00
    "Адвокатите на пост" - поредица
Пълна програма
  • 10:15
    НОВИНИ - сутрешна емисия
  • 10:30
    Парламентарен живот /на живо/
  • 12:30
    НОВИНИ - обедна емисия /на живо/
  • 12:45
    Китка народни песни
Пълна програма
  • 10:00
    Добро утро, спортни фенове!
  • 11:00
    Новини от конните надбягвания
  • 11:35
    Аеробика
  • 12:00
    Супер лига 2005: обзор на годината
Пълна програма
  • 10:00
    Die Oktonauten
  • 10:30
    Kati & Mim-Mim
  • 10:40
    Mister Maker
  • 11:05
    Zip Zip
Пълна програма
  • 10:15
    Исторически календар
  • 10:25
    Биографии на известни личности: Нийл Амстронг
  • 12:00
    Новини
  • 12:20
    Исторически календар
Пълна програма
  • 10:12
    Top 10
  • 11:02
    New 4 U
  • 11:25
    Deja Voice
  • 12:02
    We Love Music
Пълна програма
  • 10:00
    Кралят на тортите: Торта с формата на акула, скутер и миризлива риба
  • 10:30
    Кралят на тортите: Тоалетни и платове
  • 11:00
    Модна присъда: Народът срещу Лейди Брет
  • 11:30
    Модна присъда: Народът срещу Мариса Ел
Пълна програма
  • 10:00
    WWF - Водна детелина във Витоша
  • 10:30
    Бъди там - България в музика и картини
  • 11:00
    Зелени Балкани - Другата алтернатива
  • 11:30
    Бъди там - България в музика и картини
Пълна програма
  • 10:00
    Невъзможен хотел
  • 11:00
    Препродаване и преместване в Тексас
  • 12:00
    Загадки в музея
  • 13:00
    Търсене на дом по света
Пълна програма
  • 10:00
    Невъзможен хотел
  • 11:00
    Препродаване и преместване в Тексас
  • 12:00
    Загадки в музея
  • 13:00
    Търсене на дом по света
Пълна програма
  • 08:55
    Земните момичета са лесни, Великобритания,САЩ, комедия/музикален/романтичен, 1988
  • 10:35
    Животното, САЩ, комедия/фантастика, 2001
  • 11:55
    Когато падне мрак, Германия, САЩ, драма/романтичен, 2007
  • 13:50
    Обсебена, САЩ, драма/романтичен/трилър, 2009
Пълна програма
  • 10:00
    Новини
  • 10:30
    Новини
  • 11:00
    Новини
  • 11:30
    Новини
Пълна програма
  • 10:00
    Новата балканска кухня с Божана - кулинарно предаване, еп. 8
  • 10:30
    Пекарната на Рудолф - четвърти сезон, еп. 9
  • 11:00
    Пекарната на Рудолф - четвърти сезон, еп. 10
  • 11:30
    Вкусът на Мелбърн с Рейчъл Ку - кулинарно предаване, еп. 3
Пълна програма
  • 09:00
    Хитовете не лъжат!
  • 11:00
    Познайте годината!
  • 12:00
    Тор 10 на VH1 от тази седмица
  • 13:00
    Хитовете не лъжат!
Пълна програма
  • 09:30
    Клечко попада в приключение - Приключенски, Комедия, Семеен, 2010, Режисьор: Мартин Лунд, В ролите: Ян Гунар, Ейдриън Смит, Перниле Сьоренсен, Аслейк Енгмарк
  • 11:00
    Като готвачите - Комедия, 2012, Режисьор: Даниел Коен, В ролите: Жан Рено, Рафаел Агоге, Микаел Юн, Жюлиен Буаселие, Салом Стевенен
  • 12:30
    Хофа - Биографичен, Криминален, Драма, 1992, Режисьор: Дани Де Вито, В ролите: Джак Никълсън, Дани Де Вито, Арманд Асанте, Дж.Т. Уолш, Джон С. Рейли, Франк Уайли, Кевин Андерсън, Джон П. Райън, Роберт Проски, Наталия Ногулич
  • 14:00
    Адаптация - Комедия, Криминален, 2002, Режисьор: Спайк Джоунс, В ролите: Никълъс Кейдж, Мерил Стрийп, Крис Купър, Маги Джиленхол, Тилда Суинтън и др.
Пълна програма
  • 08:45
    "Дай ме под съд" - доку-поредица
  • 11:55
    "4 сватби и едно вълшебно пътешествие" - доку-поредица
  • 13:00
    "Кралица на пазаруването" - доку-поредица
  • 14:00
    "Между тюл и сълзи" - доку-поредица
Пълна програма
  • 10:00
    Eкология
  • 10:30
    Сериен филм /п/
  • 11:30
    Публицистика /п/
  • 12:00
    "Географски ширини" - документална поредица
Пълна програма
  • 09:50
    Под наблюдение - първи сезон, еп. 22
  • 10:45
    Кости - шести сезон, еп. 7
  • 11:40
    Кости - шести сезон, еп. 8
  • 12:35
    Легенди - първи сезон, еп. 4
Пълна програма
  • 09:40
    DJ Duel
  • 11:00
    Big Tunes!
  • 13:00
    EDM Anthems
  • 14:00
    Club Bangers!
Пълна програма
  • 10:00
    MODEL TALKS
  • 10:25
    F-PEOPLE
  • 10:30
    HAIRSTYLES
  • 10:55
    FASHION WEEK
Пълна програма
  • 09:00
    Big Fat Hits
  • 11:00
    Nothing But Hits
  • 13:00
    MTV's Euro Top 10
  • 13:40
    Big Fat Hits
Пълна програма
  • 09:55
    "Океански патрул" - 2 и 3 еп.
  • 10:45
    "Майстори на сделките" - 44 еп.
  • 11:35
    "Ловци на глави в САЩ" - 10 eп.
  • 12:00
    "Съдия Джуди" - 27 и 28 еп.
Пълна програма
  • 10:10
    "Свободна зона с Георги Коритаров 2"
  • 11:00
    Новини
  • 11:10
    "Свободна зона с Георги Коритаров 3"
  • 12:00
    Новини
Пълна програма
  • 10:05
    Планета охотника
  • 10:30
    Рыболов-эксперт
  • 11:00
    "Радзишевский и К" в поисках рыбацкого счастья
  • 11:25
    Охота с луком
Пълна програма
  • 08:30
    "Инспектор Джордж Джентли" - сериен филм, сезон 2
  • 11:00
    "Десет неща, които мразя у теб" - романтична комедия с уч. на Хийт Леджър, Джулия Стайлс, Джоузеф Гордън-Левит, Лариса Оленик, Габриел Юниън и др., /п/
  • 13:00
    "Грозна като смъртта" - романтичен с уч. на Пайпър Перабо, Адам Гарсия, Мария Бело, Мелани Лински, Изабела Мико, Бриджит Мойнахан, Тайра Банкс, Джон Гудман и др., /п/
  • 15:10
    "Бягството" - драма с уч. на Колин Фарел, Ед Харис, Джим Стърджис, Сирша Ронан, Марк Стронг, Густаф Скарсгард, Джим Стърджис, Захари Бахаров и др., /п/
Пълна програма
  • 10:00
    American Loggers: White Gold
  • 10:45
    American Loggers: Big Freeze... Big Trouble
  • 11:30
    Deadliest Catch: False Pass
  • 12:15
    Animal Cops Houston: Cry
Пълна програма
  • 09:55
    Трапезата на Сиба
  • 10:25
    Трапезата на Сиба
  • 10:55
    Гражданка в ранчото
  • 11:25
    Гражданка в ранчото
Пълна програма
  • 09:55
    Костенурките Нинджа
  • 10:25
    Костенурките Нинджа
  • 10:55
    Кръстници вълшебници
  • 11:20
    Кръстници вълшебници
Пълна програма
  • 10:00
    Олимпийски игри: Ски-алпийски дисциплини, супер Г (мъже)
  • 10:45
    Олимпийски игри: Фигурно пързаляне, спортни двойки, волна програма
  • 11:45
    Олимпийски игри: Новини
  • 12:00
    Олимпийски игри: Ски бягане, 10 км (жени)
Пълна програма
  • 08:40
    "Красавицата и звярът (2017)", семеен - фентъзи, САЩ, 2017; реж. Бил Кондон, с Ема Уотсън, Дан Стивънс, Люк Евънс, Джош Гад, Кевин Клайн, [7+]
  • 10:45
    "Пасажери (2016)", фантастика, САЩ, 2016; реж. Мортън Тилдъм, с Дженифър Лорънс, Крис Прат, Майкъл Шийн, Лорънс Фишбърн, Анди Гарсия, [12+]
  • 12:40
    "Киното през обектива на "Магнум"", документален, Франция, 2017; реж. Софи Басалер, [12+]
  • 13:40
    "След риалити шоуто", комедийна драма, САЩ, 2016; реж. Дейвид Андерсън, с Матю Морисън, Сара Чалк, Джон Доoр, Лора Бел Бънди, Хуан Пабло Ди Паче, [12+]
Пълна програма
  • 09:30
    Playlist
  • 18:00
    Lucky 7
  • 19:00
    Hip-Hop of BG
  • 19:30
    Music of BG
Пълна програма
  • 10:00
    Mickey Mouse Clubhouse
  • 10:25
    Mickey And The Roadster Racers
  • 10:55
    Sheriff Callie's Wild West
  • 11:20
    Sheriff Callie's Wild West
Пълна програма
  • 09:55
    Костенурките Нинджа
  • 10:25
    Костенурките Нинджа
  • 10:55
    Кръстници вълшебници
  • 11:20
    Кръстници вълшебници
Пълна програма
  • 09:00
    Nothing But Classics
  • 11:00
    Guess The Year
  • 12:00
    80s Boys Vs 80s Girls
  • 13:00
    We Are The 80s
Пълна програма
  • 10:05
    Florida's Craziest Crimes: Missing In Miami
  • 11:00
    The Perfect Murder: Football Fatale
  • 11:55
    True Crime with Aphrodite Jones: A Hollywood Hit
  • 12:50
    I Almost Got Away With It: Got to Pretend I'm a Priest
Пълна програма
  • 10:05
    Top: Love Stories
  • 10:35
    National Icons: Sport's Power Couple
  • 11:00
    National Icons: Sport's Power Couples
  • 11:30
    Star Rated: Luckiest in Love
Пълна програма
  • 10:10
    Primos Truth About Hunting
  • 10:35
    Primos Truth About Hunting
  • 11:00
    SCI Expedition Safari
  • 11:25
    SCI Expedition Safari
Пълна програма
  • 09:55
    Планинари: Не прахосвай и не ламти
  • 10:50
    Спецове в заложната къща: Троен аксел в заложната къща
  • 11:15
    Спецове в заложната къща: Пушек в заложната къща
  • 11:45
    Спецове в заложната къща: Всички залози са на линия
Пълна програма
  • 10:00
    Древните мегаструктури, еп. 6
  • 11:00
    Куфар за края на света 2, еп. 4
  • 12:00
    Паранормално, еп. 1
  • 13:00
    Експрес за края на света, еп. 4
Пълна програма
  • 09:30
    "Преди обед" - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
  • 12:00
    bTV Новините - обедна емисия
  • 12:30
    "Шоуто на Слави" /п/- вечерно ток шоу
  • 13:30
    Премиера: "Любов под наем" - сериал, с. 1, еп. 63
Пълна програма
  • 10:15
    Ханибъл постмортем; сезон 1, епизод 2, САЩ, 2014
  • 10:25
    Конан; сезон 1, епизод 20, приключенски, научна фантастика, САЩ, 1997
  • 11:25
    Тоталкар; сезон 1, епизод 6, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2016
  • 12:00
    Телешоп
Пълна програма
  • 07:00
    Телешоп
  • 12:00
    Щура надпревара; сезон 1, епизод 7, риалити, оригинална продукция, Унгария, 2016
  • 13:10
    Телешоп
  • 13:25
    Отмъщението; сезон 1, епизод 4, драма, мистерия, Турция, 2013
Пълна програма
  • 10:00
    Разтърсващи престъпления: Австралия: Трагедията в Порт Артър
  • 11:00
    Градски кошмари: Детективи под наблюдение
  • 12:00
    Първите 48 часа: Фатална конфронтация/Смъртоносен текст
  • 13:00
    Разтърсващи престъпления: Стивън Порт
Пълна програма
  • 09:00
    Хелън
  • 11:20
    Поглед от върха
  • 13:10
    Семейство Джоунс
  • 15:05
    Измишльотини
Пълна програма
  • 10:00
    Punk'd
  • 10:25
    Punk'd
  • 10:50
    Instant Mom
  • 11:15
    Спонджбоб Квадратни Гащи
Пълна програма
  • 10:10
    Best Face Forward (18+)
  • 10:35
    Pick Up Pussy (18+)
  • 10:55
    The Whore & Her Chores (18+)
  • 11:18
    My Mom's Boyfriend's Cock (18+)
Пълна програма
  • 10:15
    История на храните - повт.
  • 10:20
    Агротема
  • 10:30
    Агрофорум - повт.
  • 11:00
    Новини
Пълна програма
  • 10:00
    GLOBETROTTER - MERIDA & YUCATAN
  • 10:30
    GLOBETROTTER - NEW TUNIS HAMMAMET KAIROUIN
  • 11:00
    GUIDES & GURUS - SASKATCHEWAN 2
  • 11:30
    GUIDES & GURUS - PERU
Пълна програма
  • 09:00
    Superkombat Fighting Championship
  • 10:30
    NEW Snakepit
  • 13:05
    Cage Ring Championships 4
  • 15:25
    World Karate Federation 2016
Пълна програма
  • 10:00
    Total Fight Masters of Freestyle
  • 10:30
    Fuel Tv presents Camp Woodward
  • 11:00
    Fuel Tv presents Camp Woodward
  • 11:30
    M80
Пълна програма
  • 09:30
    Супер-ветеринар (Series 5): Теди, Оли и Чика (Episode 9)
  • 10:20
    Пол О'Грейди за любовта към кучета (Series 6): 605 (Episode 5)
  • 10:45
    Пол О'Грейди за любовта към кучета (Series 6): 606 (Episode 6)
  • 11:10
    Градът на бялата мечка (Series 1): Вълци на прага (Episode 9)
Пълна програма
  • 10:00
    Фолклорна трапеза
  • 11:00
    Балкан фолк
  • 12:00
    Белите земи
  • 12:30
    Ноктюрно от багри - творчески портрет на художничката Надя Станчева
Пълна програма
  • 09:30
    Herbert Blomstedt and the Gewandhausorchester Leipzig : Beethoven
  • 10:55
    John Eliot Gardiner conducts Mendelssohn and Schumann with the London Symphony Orchestra
  • 12:25
    InterMezzo
  • 12:50
    Magdalena Kozena sings Medee by Charpentier
Пълна програма
  • 10:00
    Футбол: Левски - Локомотив Тбилиси, международен приятелски мач, повторение
  • 12:00
    "Домът на футбола", предаване за български футбол (2017-18), 32-и епизод, повторение
  • 13:00
    Баскетбол: Бруклин Нетс - Ню Орлийнс Пеликанс, мач от НБА, повторение
  • 15:30
    Волейбол: Левски - ЦСКА, мач от Суперлигата, повторение
Пълна програма
  • 10:00
    Футбол: Манчестър Сити - Лестър Сити, мач от английската Висша лига, повторение
  • 12:00
    "Да скъсаш мрежата", предаване за английски футбол (2017-18), 24-и епизод, повторение
  • 12:30
    "Пета четвърт", обзор на кръга в испанската баскетболна лига, 19-и епизод, повторение
  • 13:00
    Футбол: Саутхямптън - Ливърпул, мач от английската Висша лига, повторение
Пълна програма
  • 10:05
    Най-дръзките престъпления на Флорида: Изчезнал в Маями
  • 11:00
    Перфектното убийство: Убийство на футболист
  • 11:55
    Истинско престъпление с Афродита Джоунс: Холивудски удар
  • 12:50
    Почти ми се размина: Фалшивият свещеник
Пълна програма
  • 10:00
    "Честно казано" с Люба Кулезич, (п)
  • 11:00
    "Код 11-13", информационно шоу и новини в развитие LIVE
  • 13:00
    "Просто Диков", авторско предаване на Сашо Диков, (п) - 3 част
  • 14:00
    "Star box", предаване за българския и световния шоу бизнес, (п)
Пълна програма
  • 09:50
    "Скрити числа", биографична драма, САЩ, 2016; реж. Тиодор Мелфи, с Тараджи Пенда Хенсън, Октавия Спенсър, Джанел Моне, Кевин Костнър, Кирстен Дънст, [12+]
  • 11:55
    "Приключенията на Шаркбой и Лавагърл", приключенски, САЩ, 2005; реж. Робърт Родригес, с Тейлър Лотнър, Тейлър Дули, Кейдън Бойд, Джордж Лопес, Дейвид Аркет, [7+]
  • 13:25
    "Силициевата долина ІІ, 3 еп. ", комедия, САЩ, 2015; реж. Алек Бърг, с Томас Мидълдъч, Ти Джей Милър, Зак Уудс, Кюмейл Нанджиани, Мартин Стар, [12+]
  • 13:55
    "Добрата битка I, 2 еп.", драма, САЩ, 2017; реж. Алън Аркъш, с Кристин Барански, Роуз Лесли, Ерика Тазъл, Куш Джъмбо, Делорой Линдо, [15+]
Пълна програма
  • 10:10
    "Съюзени", шпионски трилър, САЩ, 2016; реж. Робърт Земекис, с Брад Пит, Марион Котийар, Лизи Каплан, Джарeд Харис, Саймън МакБърни, [15+]
  • 12:10
    "Californication VI, 7 еп.", комедия, САЩ, 2013; реж. Майкъл Уивър, с Дейвид Духовни, Наташа МакЕлън, Памела Адлън, Маделин Мартин, Ивън Хендлър, [15+]
  • 12:35
    "Californication VI, 8 еп.", комедия, САЩ, 2013; реж. Сийт Ман, с Дейвид Духовни, Наташа МакЕлън, Памела Адлън, Маделин Мартин, Ивън Хендлър, [15+]
  • 13:05
    "Фарго І, 5 еп.", криминална драма, САЩ, 2014; реж. Колин Бъкси, с Алисън Толман, Били Боб Торнтън, Колин Ханкс, Мартин Фрийман, [18+]
Пълна програма
  • 10:00
    Крепости от миналото, сенки в обектива (образователен филм за туристически маршрут)
  • 10:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 11:00
    В Стара планина: Поречието на Бяла река (образователен филм за познавателен туризъм)
  • 11:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
Пълна програма
  • 10:00
    Футбол: Барса ТВ
  • 11:55
    Новини
  • 12:00
    Тенис: ATP 500 Ротердам 2018
  • 14:05
    Тенис: ATP 500 Ротердам 2018
Пълна програма
  • 07:30
    Голф: Европейски тур
  • 10:30
    Голф: "Светът на голфа"
  • 11:30
    Футбол: Барса ТВ
  • 12:00
    Голф: Европейски тур
Пълна програма
  • 10:15
    The Day Henry Met...
  • 10:20
    Paw Patrol
  • 10:45
    Rusty Rivets
  • 11:05
    Wallykazam!
Пълна програма
  • 10:15
    Господин Селфридж, сезон 3, еп. 2, Великобритания, исторически/драма, 2015
  • 11:00
    Мускетарите, сезон 1, еп. 2, Великобритания, екшън/приключенски, 2014
  • 11:55
    Ендевър, сезон 1, еп. 3, Великобритания, криминален/мистерия, 2013
  • 13:25
    Мистериите на Мис Фишър, сезон 1, еп. 3, Австралия, криминален/мистерия, 2013
Пълна програма

Сериали

e-kids 10:20
Най-малкият зоомагазин - анимационен сериал
Fox Crime 10:20
Безследно изчезнали - втори сезон, еп. 10
PRO 7 10:20
"Последният мъж на света" - сериал
Viasat Nature 10:25
Дивите Филипини с Найджъл Марвин, сезон 1, еп. 3
Fox Life 10:30
Шепот от отвъдното - втори сезон, еп. 11

Всички предавания

Спорт

Eurosport 2 10:30
Колоездене на писта: Световна купа в Сент Кинтен, първи ден
Mtel Sport 2 10:45
Футбол: Италианска Серия А
BNT 3 10:55
Футбол: Хърватия - Англия - среща от турнира на УЕФА "Лига на нациите"
Eurosport 11:00
Тенис на маса: Световна купа за мъже в Париж, директно
Eurosport HD 11:00
Тенис на маса: Световна купа за мъже в Париж, директно

Всички предавания

Филми

bTV Cinema 10:15
"Рокенрола" - екшън, криминален (Великобритания, 2008), режисьор - Гай Ричи, актьори - Джерард Бътлър, Идрис Елба, Джема Артъртън,  Лудакрис,Марк Стронг, Танди Нютън, Том Уилкинсън, Тоби Кебел, Джеръми Пивън, Том Харди и др.
MGM 10:25
"Недостижимият мост" - екшън / военен Шон Конъри, Раян О’Нийл.
TV1 10:30
"Петолиния" - музикален микс
Kino Nova 10:45
"Животът е прекрасен" - драма с уч. на Роберто Бенини, Николета Браши, Джорджо Кантарини, Джустино Дурано, Серджо Бини Бъстик, Мариса Передес, Хорст Бучхолз и др. /п/
AXN 10:50
Киберпрестъпления; сезон 2, епизод 5, криминален, драма, САЩ, 2015

Всички предавания

Рио-2016

Eurosport 18:30
Футзал: Олимпийски игри за кадети в Буенос Айрес, финал
Eurosport HD 18:30
Футзал: Олимпийски игри за кадети в Буенос Айрес, финал

Всички предавания

Peyongchang-2018

Eurosport 18:30
Футзал: Олимпийски игри за кадети в Буенос Айрес, финал
Eurosport HD 18:30
Футзал: Олимпийски игри за кадети в Буенос Айрес, финал

Всички предавания



{START_COUNTER}