ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 00:00
    Where Is The Party
  • 06:00
    Tick-Tack
  • 10:00
    Hit Mix
  • 14:00
    Standard MK
Пълна програма
  • 01:15
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 05:00
    Багрите на България /фолклорна и народна музика/
  • 07:00
    Утрото /сутрешен музикален блок/
  • 10:00
    Зад кулисите /музикално предаване на ФЕН ТВ, повторение/
Пълна програма
  • 01:45
    Тюбс
  • 02:30
    JDM
  • 02:45
    Тюбс
  • 17:30
    Клиплиния
Пълна програма
  • 02:00
    Краш кароке
  • 02:30
    Краш кароке
  • 03:00
    Само хитове - маратон
  • 07:00
    Само хитове
Пълна програма
  • 01:30
    Hot Right Now!
  • 03:00
    Charli XCX: The Ride
  • 03:45
    Charli XCX: MTV Crashes Plymouth
  • 04:10
    Years & Years Live @ V Festival...
Пълна програма
  • 06:00
    AM Mayhem
  • 09:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 11:00
    Super Massive Rock Stars!
  • 13:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
Пълна програма
  • 02:05
    "От А до Я" - тв магазин с хитове
  • 02:40
    "Планета Хит" - нон-стоп хитове
  • 03:00
    "Златен хит" - най-доброто
  • 03:05
    "Горещи хитове" - избрани песни
Пълна програма
  • 00:40
    "Пъстра броеница" - фолклорна програма
  • 03:00
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 03:10
    "Звездите на България" - музикален гост
  • 03:30
    "Песните на България" - музикална програма
Пълна програма
  • 02:05
    "Ретро" - музикална програма
  • 03:00
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 03:05
    "Хитовете на Планета HD" - нон-стоп музика
  • 04:00
    "Промо" - нови видеоклипове
Пълна програма
  • 01:00
    We Love Music
  • 06:00
    Snooza
  • 09:00
    21:00 Zoom
  • 09:02
    Snooza
Пълна програма
  • 00:00
    Club MTV!
  • 06:00
    AM Rush
  • 09:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 09:40
    DJ Duel
Пълна програма
  • 00:40
    Non-Stop Hits
  • 06:00
    Wake Up With Hits!
  • 09:00
    Big Fat Hits
  • 11:00
    Nothing But Hits
Пълна програма

Сериали

Fox Life 02:40
Веселата къща - втори сезон, еп. 6
Fox Channel 02:30
24: Не умирай днес - първи сезон, еп. 10
Охота и рыбалка 02:35
Сезон охоты
Viasat Nature 02:40
Пол О'Грейди за любовта към кучета, сезон 3, еп. 9

Всички предавания

Спорт

ARD 1 02:20
Зимните олимпийски игри в Пьонгчанг, Южна Корея
Eurosport 2 02:30
Олимпийски игри: Хокей на лед, полуфинали (мъже)
BNT HD 02:55
Зимни олимпийски игри: Биатлон, щафета /мъже/
Ring.BG 03:20
Италия, Серия А: Дженоа - Интер
Eurosport 03:35
Олимпийски игри: Сноуборд, big air, финал (мъже), директно

Всички предавания

Филми

Skat+ 02:30
"Кольо, това е..." - документален филм /5 част
Cinemax 2 02:30
"Отбой в полунощ", военна драма, САЩ, 1992; реж. Кийт Гордън, с Питър Бърг, Кевин Дилън, Ерай Грос, Итън Хоук, Гари Синийз, [18+]
bTV Cinema 02:30
"Странният случай с Бенджамин Бътън" - драма,  фентъзи,  романтичен (САЩ, 2008), режисьор - Дейвид Финчър,актьори - Брад Пит, Кейт Бланшет, Джулия Ормънд, Елиас Котеас,  Джейсън Флеминг, Тараджи П. Хенсън, Тилда Суинтън и др.
TV1000 02:35
От здрач до зори, САЩ, екшън/криминален/ужаси, 1996
AXN White 02:55
Профилиране; сезон 4, епизод 7, криминален, драма, Франция, 2013

Всички предавания

Рио-2016

Eurosport 2 04:00
Олимпийски игри: Хокей на лед, обзор на деня
BNT HD 02:55
Зимни олимпийски игри: Биатлон, щафета /мъже/
Eurosport 03:35
Олимпийски игри: Сноуборд, big air, финал (мъже), директно
Eurosport HD 03:35
Олимпийски игри: Сноуборд, big air, финал (мъже), директно

Всички предавания

Peyongchang-2018

Eurosport 2 04:00
Олимпийски игри: Хокей на лед, обзор на деня
BNT HD 02:55
Зимни олимпийски игри: Биатлон, щафета /мъже/
Eurosport 03:35
Олимпийски игри: Сноуборд, big air, финал (мъже), директно
Eurosport HD 03:35
Олимпийски игри: Сноуборд, big air, финал (мъже), директно

Всички предавания



{START_COUNTER}