ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 06:00
    Tick-Tack
  • 10:00
    Hit Mix
  • 14:00
    Standard MK
  • 14:30
    Music Arena
Пълна програма
  • 07:00
    Утрото /сутрешен музикален блок/
  • 10:00
    Зад кулисите /музикално предаване на ФЕН ТВ, повторение/
  • 10:15
    Утрото /сутрешен музикален блок/
  • 11:00
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
Пълна програма
  • 02:45
    Тюбс
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:30
    Драконова топка Z (анимация)
  • 19:00
    Хартли (фейлетон)
Пълна програма
  • 09:00
    Бременна на 16 - реалити шоу
  • 10:00
    Да разбереш Джейн
  • 11:00
    Зона за приятели
  • 11:30
    Зона за приятели
Пълна програма
  • 09:00
    Craig David's Party Anthems!
  • 10:30
    Hot Right Now!
  • 12:00
    Charli XCX: The Ride
  • 12:45
    Charli XCX: MTV Crashes Plymouth
Пълна програма
  • 09:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 11:00
    Super Massive Rock Stars!
  • 13:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 13:40
    The Decade's Biggest Anthems!
Пълна програма
  • 09:40
    "Планета Хит Микс" - музикална програма
  • 10:00
    "Картини от Света" - музикална импресия
  • 10:05
    "Show Time" - музикална програма
  • 10:40
    "3 плюс" - инфо бюлетин
Пълна програма
  • 09:40
    "Традиция и новаторство" - модерен фолк
  • 10:00
    "Звездите на България" - музикален гост
  • 10:30
    "Музикална съкровищница" - фолклорна програма
  • 11:00
    "Златна колекция" - хитовете през годините
Пълна програма
  • 09:30
    "Ретро" - музикална програма
  • 10:00
    "Златните хитове на Пайнер" - ретрото е модерно
  • 11:00
    "Картини от Света" - музикална импресия
  • 11:05
    "От А до Я" - рецитали
Пълна програма
  • 09:02
    Snooza
  • 10:02
    1 Artist 3 Hits
  • 10:12
    Top 10
  • 11:02
    New 4 U
Пълна програма
  • 09:40
    DJ Duel
  • 11:00
    Big Tunes!
  • 13:00
    EDM Anthems
  • 14:00
    Club Bangers!
Пълна програма
  • 09:00
    Big Fat Hits
  • 11:00
    Nothing But Hits
  • 13:00
    MTV's Euro Top 10
  • 13:40
    Big Fat Hits
Пълна програма

Сериали

EPIC Drama 10:00
Ендевър, сезон 1, еп. 2, Великобритания, криминален/мистерии, 2012
AXN Black 10:00
Търсач на реликви; сезон 1, епизод 13, екшън, приключенски, САЩ, 1999
bTV Lady 10:00
"Италианската булка" - сериал
Fox Life 10:00
Без пукната пара - втори сезон, еп. 10
Viasat History 10:05
Страхотни изобретения, сезон 1, еп. 15

Всички предавания

Спорт

Diema Sport 10:00
Футбол: ЦСКА 1948 - Царско село, мач от Втора професионална лига, повторение
Mtel Sport 1 10:00
Баскетбол: Евролига
Nova Sport 10:00
Футбол: Ним - Лион, мач от френската Лига 1, повторение
Ring.BG 10:00
УЕФА Шампионска лига: ПСВ Айндховен - Интер
Sky Sports 10:00
Жилет световен спорт

Всички предавания

Филми

Planeta Folk 10:00
"Звездите на България" - музикален гост и инфо
AXN Black 10:00
Търсач на реликви; сезон 1, епизод 13, екшън, приключенски, САЩ, 1999
TVT 10:00
Брестовишко вино (образователен филм за винен туризъм)
bTV Comedy 10:00
"Дневникът на Бриджит Джоунс" - комедия, романтичен (Франция,  Великобритания,  Ирландия, 2001), режисьор - Шарън Магуайър, актьори - Рене Зелуегър, Хю Грант, Колин Фърт, Джеймс Калис, Сали Филипс,  Джим Броудбент, Джема Джоунс, Шърли Хендерсън, Ембет Дей
HBO 2 10:05
"Темпъл Грандин", драма, САЩ, 2010; реж. Мик Джaксън, с Клеър Дейнс, Катрин О'Хара, Джулия Ормонд, Дейвид Стрейтърн, Стефани Фараси, [12+]

Всички предавания

Рио-2016

Eurosport 18:30
Футзал: Олимпийски игри за кадети в Буенос Айрес, финал
Eurosport HD 18:30
Футзал: Олимпийски игри за кадети в Буенос Айрес, финал

Всички предавания

Peyongchang-2018

Eurosport 18:30
Футзал: Олимпийски игри за кадети в Буенос Айрес, финал
Eurosport HD 18:30
Футзал: Олимпийски игри за кадети в Буенос Айрес, финал

Всички предавания



{START_COUNTER}