ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 09:45
    Pat the Dog
  • 09:52
    Pat the Dog
  • 09:58
    Pat the Dog
  • 10:04
    Pat the Dog
Пълна програма
  • 09:45
    ОК, Кей О! Да бъдем герои
  • 09:56
    ОК, Кей О! Да бъдем герои
  • 10:10
    The Happos Family
  • 10:15
    Невероятният свят на Гъмбол
Пълна програма
  • 09:30
    Приключенията на Рапунцел и разбойника
  • 10:00
    Кей Си Под Прикритие
  • 10:30
    Ханк Зипзър
  • 11:00
    Хрониките на Евърмур
Пълна програма
  • 09:15
    Клуб Уинкс - анимационен сериал
  • 10:05
    Най-малкият зоомагазин - анимационен сериал
  • 10:30
    Франклин - анимационен сериал
  • 11:00
    Плодчетата - анимационен сериал
Пълна програма
  • 09:40
    "Моите приятели животните"
  • 09:50
    "Сега знаеш"
  • 10:00
    "Кит и Кейт"
  • 10:10
    "Яя и Зук"
Пълна програма

Сериали

AXN 09:45
Профилиране; сезон 3, епизод 4, криминален, драма, Франция, 2011
Fox Channel 09:45
Психаротерапия - трети сезон, еп. 18
e-kids 09:50
Франклин - анимационен сериал
EPIC Drama 10:00
Ендевър, сезон 1, еп. 2, Великобритания, криминален/мистерии, 2012
AXN Black 10:00
Търсач на реликви; сезон 1, епизод 13, екшън, приключенски, САЩ, 1999

Всички предавания

Спорт

Mtel Sport 2 09:45
Футбол: Италианска Серия А
Diema Sport 10:00
Футбол: ЦСКА 1948 - Царско село, мач от Втора професионална лига, повторение
Mtel Sport 1 10:00
Баскетбол: Евролига
Nova Sport 10:00
Футбол: Ним - Лион, мач от френската Лига 1, повторение
Ring.BG 10:00
УЕФА Шампионска лига: ПСВ Айндховен - Интер

Всички предавания

Филми

AXN 09:45
Профилиране; сезон 3, епизод 4, криминален, драма, Франция, 2011
Planeta Folk 10:00
"Звездите на България" - музикален гост и инфо
AXN Black 10:00
Търсач на реликви; сезон 1, епизод 13, екшън, приключенски, САЩ, 1999
TVT 10:00
Брестовишко вино (образователен филм за винен туризъм)
bTV Comedy 10:00
"Дневникът на Бриджит Джоунс" - комедия, романтичен (Франция,  Великобритания,  Ирландия, 2001), режисьор - Шарън Магуайър, актьори - Рене Зелуегър, Хю Грант, Колин Фърт, Джеймс Калис, Сали Филипс,  Джим Броудбент, Джема Джоунс, Шърли Хендерсън, Ембет Дей

Всички предавания

Рио-2016

Eurosport 18:30
Футзал: Олимпийски игри за кадети в Буенос Айрес, финал
Eurosport HD 18:30
Футзал: Олимпийски игри за кадети в Буенос Айрес, финал

Всички предавания

Peyongchang-2018

Eurosport 18:30
Футзал: Олимпийски игри за кадети в Буенос Айрес, финал
Eurosport HD 18:30
Футзал: Олимпийски игри за кадети в Буенос Айрес, финал

Всички предавания



{START_COUNTER}