ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 06:00
    Денят започва Сутрешен информационен блок с водещи Юлия Наева и Иво Никодимов
  • 09:00
    По света и у нас Информационна емисия
  • 09:15
    Денят започва с Култура Информационен културен блок с водещи Александра Гюзелева и Николай Колев
  • 11:00
    Зелената линейка Здравно риалити с водещ Ива Димитрова
Пълна програма
  • 06:30
    "Тази сутрин" - информационно предаване
  • 09:30
    "Преди обед" - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
  • 12:00
    bTV Новините - обедна емисия
  • 12:30
    "Шоуто на Слави" /п/- вечерно ток шоу
Пълна програма
  • 06:20
    "Здравей, България" - сутрешен блок
  • 09:30
    "На кафе" - предаване на NOVA
  • 11:30
    "Бон Апети" - предаване
  • 12:00
    Новините на NOVA
Пълна програма
  • 06:30
    България сутрин - важните неща рано сутрин с Лора Инджова и Златимир Йочев
  • 09:30
    Райски градини - филм
  • 10:00
    По следите на храната - филм
  • 10:30
    ОколоСВЕТСКО с Бойка Делиева и Константина Живова
Пълна програма
  • 01:30
    Повторения
  • 07:00
    Бизнес старт - сутрешен блок с Живка Попатанасова и Димитър Вучев
  • 09:00
    VIB - док. поредица, автор Биляна Митева /п./
  • 09:30
    В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки/Йордан Кирилов /п./
Пълна програма
  • 06:25
    AXN Отвътре-Престъпления без граници; документален, САЩ, 2013
  • 07:00
    Най-добрият тунинг; сезон 3, епизод 5, спорт, риалити, Финландия, 2013
  • 07:30
    Тийн вълк; сезон 5, епизод 10, драма, научна фантастика, САЩ, 2015
  • 08:25
    Престъпления без граници; сезон 2, епизод 11, драма, криминален, Франция, 2014
Пълна програма
  • 06:36
    Запознайте се с ленивците: Епизод 4
  • 07:00
    Запознайте се с ленивците: Епизод 5
  • 07:25
    С човекоподобните маймуни: Епизод 10
  • 07:50
    С човекоподобните маймуни: Епизод 11
Пълна програма
  • 04:00
    Повторения
  • 07:00
    "Добро утро, българи" - сутрешен блок
  • 09:00
    Новини
  • 09:10
    Избрано от "Капиталът" - публицистично предаване
Пълна програма
  • 06:30
    Сутрешен информационно-забавен журнал
  • 10:00
    Новини
  • 10:05
    "Червени рози" - сериал
  • 10:55
    "Буря от любов" - сериал
Пълна програма
  • 06:00
    Tick-Tack
  • 10:00
    Hit Mix
  • 14:00
    Standard SLO
  • 14:30
    Music Arena
Пълна програма
  • 06:50
    Очарователни погледи към Китай /п/
  • 07:00
    Добро утро с БНТ2 информационен блок
  • 09:00
    Избрано от "Добро утро с БНТ 2"
  • 10:00
    Любовен еликсир документален филм /БНТ2 Пловдив/п/
Пълна програма
  • 06:35
    LazyTown
  • 07:00
    The Tom and Jerry Show
  • 07:05
    The Tom and Jerry Show
  • 07:11
    The Tom and Jerry Show
Пълна програма
  • 06:00
    "Робо и Страшко" - анимация
  • 08:00
    "Монк" - сериал, с.4, еп.15
  • 09:00
    "Лонгмайър" - сериал, с.5, еп. 6
  • 10:00
    "Изгубена на 17" - драма, мистерия, трилър (САЩ, 2013), режисьор - Дъг Кембъл, актьори - Айла Кел, Триша О`Кели, Бен Гавин и др.
Пълна програма
  • 06:00
    "Ризоли и Айлс: Криминални досиета" - сериал, с.4, еп.13,14
  • 08:00
    "Режисьорът Истуд: Неочаквана история" - документален филм (САЩ, 2013), режисьор - Ричард Скикел, актьори - Кевин Бейкън, Кевин Костнър, Морган Фрийман, Джин Хекман, Мартин Скорсезе, Стивън Спилбърг, Хилъри Суонк и др.
  • 09:45
    "Добри момчета" - биографичен, драма, криминален
  • 12:45
    "Ризоли и Айлс: Криминални досиета" - сериал, с.4, еп.16, с.5, еп.1,2
Пълна програма
  • 06:00
    "Мутра по заместване" - сериал, с.2
  • 07:00
    "Загадките на Лора" - сериал
  • 08:00
    "Старчета разбойници с Бети Уайт" - сериал, с.2
  • 09:00
    "Столичани в певече" - сериал
Пълна програма
  • 06:00
    "Тайните на времето" - сериал
  • 08:00
    "Страсти в Тоскана" - сериал
  • 09:00
    "Лекар в планината" - сериал
  • 10:00
    "Истинска звезда" - сериал
Пълна програма
  • 06:50
    Нинджаго: Майсторите на Спинджицу
  • 07:10
    NEXO KNIGHTS
  • 07:35
    Малки Титани: В готовност
  • 07:44
    Малки Титани: В готовност
Пълна програма
  • 06:35
    "До скоро", късометражна драма, Германия, 2014; реж. Бенямин Волф, с Гертруд Рол, Хорст Вестфал, Юлия Рихтер, Рикардиа Брамли, Юлиан Меене, [12+]
  • 07:00
    "Продавачи", комедия, САЩ, 1994; реж. Кевин Смит, с Брайън О'Халоран, Джеф Андерсън, Марилин Гилиоти, Лиса Спунауър, Джейсън Мюс, [15+]
  • 08:30
    "Моос", романтична комедия, Холандия, 2016; реж. Йоб Госхалк, с Йип Смит, Даниел Корнелисен, Мишел Ромейн, Линеке Рийксман, Фредерик Бром, [12+]
  • 10:05
    "Мока", драма, Франция, 2016; реж. Фредерик Мермод, с Еманюел Девос, Натали Бай, Давид Клавел, Диан Руксел, Самюел Лабарт, [12+]
Пълна програма
  • 05:10
    "На безценица", комедийна драма, Франция, 2014; реж. Луи-Жюлиен Пети, с Оливие Бартелеми, Корин Масиеро, Паскал Демолон, Сара Сюко, М'Барек Белкук, [12+]
  • 07:00
    "Съмнение", драма, САЩ, 2008; реж. Джон Патрик Шанли, с Мерил Стрийп, Филип Сиймор Хофман, Ейми Адамс, Вайола Дейвис, Алис Дръмънд, [12+]
  • 08:45
    "Спасителен отряд", екшън, САЩ, 2006; реж. Андрю Дейвис, с Кевин Костнър, Аштън Къчър, Села Уорд, Кланси Браун, Мелиса Сейджмилър, [12+]
  • 11:05
    "Старски и Хъч", драма съспенс, САЩ, 2004; реж. Тод Филипс, с Бен Стилър, Оуен Уилсън, Снуп Дог, Фред Уилямсън, Винс Вон, [15+]
Пълна програма
  • 06:00
    Amanpour
  • 07:00
    CNN Newsroom (with World Sport)
  • 08:00
    CNN Newsroom
  • 11:30
    Inside Africa
Пълна програма
  • 06:00
    "Моята карма"- сериен филм
  • 07:00
    "Трите лица на Ана" - теленовела
  • 08:00
    "Сезонът на черешите"- сериен филм, /п/
  • 09:30
    "Страсти от миналото" - романтична драма с уч. на Стефан Лука, Рейвън Хенсън, Макс Урлахер, Катя Щудт и др., /п/
Пълна програма
  • 06:30
    "Военни престъпления" - сериал, сезон 9
  • 07:30
    "Викингите" - сериал, сезон 1, /п/
  • 08:45
    "Комисар Рекс" - сериал, сезон 16, /п/
  • 10:00
    "Пожарникарите от Чикаго" - сериал, сезон 3, /п/
Пълна програма
  • 06:00
    Оцеляване на предела: Турция
  • 07:00
    Как са го направили?: Камион "Камаз"/Продукти за коса/Кулата "Кантон"
  • 07:30
    Бързи и шумни: Епизод 12
  • 08:30
    Как се прави...: Летящи водни мотоциклети
Пълна програма
  • 06:12
    Срещи с извънземни: Войната
  • 07:00
    Как са го направили?: Локомотиви/Сметана/Бумеранги
  • 07:26
    Идващият свят: Забавленията на бъдещето
  • 08:14
    Ловци на митове: Автомобилен хаос/ Приклчения с животни
Пълна програма
  • 06:30
    Пижамаски
  • 06:55
    Мики Маус
  • 07:00
    Мега-чудесата: на калинката и черният котарак
  • 07:30
    Ханк Зипзър
Пълна програма
  • 06:30
    "Имало едно време… Човекът"
  • 07:00
    "Марви Хамър"
  • 07:30
    "Марви Хамър"
  • 08:00
    "Да изобретяваме"
Пълна програма
  • 07:00
    Клуб Уинкс - анимационен сериал
  • 07:45
    Приключенията на Чък и приятели - анимационен сериал
  • 08:00
    Кученце в джобче - анимационен сериал
  • 08:30
    Трансформъри: Роботи-спасители - анимационен сериал
Пълна програма
  • 06:00
    Делници - с Николай Колев
  • 10:00
    Светът и всичко в него - със Симеон Идакиев
  • 11:00
    1,2,3 - 1 еп. - Сериал
  • 12:00
    Резонанс - с Васко Мавриков
Пълна програма
  • 07:15
    Спорт
  • 07:22
    Култура 1
  • 07:41
    Анализи
  • 07:46
    Преглед на програмата / Преглед на печата
Пълна програма
  • 06:00
    Олимпийски игри: Фигурно пързаляне, кратка програма (мъже), директно
  • 07:30
    Олимпийски игри: Новини
  • 07:45
    Олимпийски игри: Ски бягане, 15 км (мъже), директно
  • 09:30
    Олимпийски игри: Сноуборд, сноуборд крос, финал (жени)
Пълна програма
  • 05:00
    Олимпийски игри: Хокей на лед, предварителен кръг, САЩ - Словакия (мъже), директно
  • 07:30
    Олимпийски игри: Биатлон, 20 км индивидуално (мъже)
  • 08:30
    Олимпийски игри: Хокей на лед, предварителен кръг, САЩ - Словакия (мъже)
  • 09:30
    Олимпийски игри: Хокей на лед, предварителен кръг, ОАР - Словения (мъже), директно
Пълна програма
  • 06:05
    Каубои в студени води, сезон 3, еп. 2
  • 07:10
    Търсачи на съкровища, сезон 2, еп. 6
  • 07:55
    Братски проекти, сезон 1, еп. 10
  • 08:20
    Избягай или умри!, сезон 1, еп. 11
Пълна програма
  • 05:55
    World Of X Games
  • 07:00
    Crew, The
  • 07:25
    Crew, The
  • 07:55
    Liquid Edge
Пълна програма
  • 05:00
    Багрите на България /фолклорна и народна музика/
  • 07:00
    Утрото /сутрешен музикален блок/
  • 11:00
    Песните на... /половин час с хитовете на изпълнител от ефира на ФЕН ТВ/
  • 11:30
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
Пълна програма
  • 06:30
    Ловци на къщи
  • 07:00
    Ловци на къщи
  • 07:30
    Ловци на къщи
  • 08:00
    Джада вкъщи
Пълна програма
  • 06:50
    Веселата къща - първи сезон, еп. 3
  • 07:15
    Веселата къща - първи сезон, еп. 4
  • 07:45
    Кое е това момиче? - втори сезон, еп. 24
  • 08:10
    Кое е това момиче? - втори сезон, еп. 25
Пълна програма
  • 06:45
    От местопрестъплението - втори сезон, еп. 8
  • 07:45
    Убийства в Рая - трети сезон, еп. 3
  • 08:50
    Убийства в Рая - трети сезон, еп. 4
  • 09:55
    Убийства в Мидсъмър - четвърти сезон, еп. 1
Пълна програма
  • 05:10
    "В търсене на Фелини", драма, САЩ, 2016; реж. Тарън Лекстън, с Ксения Соло, Мария Бело, Мери Лин Раджскъб, Бет Рийзграф, Барбара Буше, [15+]
  • 07:00
    "След риалити шоуто", комедийна драма, САЩ, 2016; реж. Дейвид Андерсън, с Матю Морисън, Сара Чалк, Джон Доoр, Лора Бел Бънди, Хуан Пабло Ди Паче, [12+]
  • 08:25
    "Джон Картър", научна фантастика, САЩ, 2012; реж. Андрю Стентън, с Тейлър Kич, Лин Колинс, Саманта Мортън, Уилям Дефо, Марк Стронг, [12+]
  • 10:35
    "Защо точно той?", комедия, САЩ, 2016; реж. Джон Хамбърг, с Джеймс Франко, Брайън Кранстън, Меган Мълали, Зоуи Дойч, Седрик Ди Ентъртейнър, [15+]
Пълна програма
  • 06:05
    Забранена история, сезон 2, еп. 3
  • 07:15
    Втората световна война: цената на империята, сезон 1, еп. 5
  • 08:10
    Страхотни изобретения, сезон 2, еп. 14
  • 08:40
    Загадки в музея, сезон 8, еп. 11
Пълна програма
  • 06:35
    Надпревара за находки: Маями: Дива игра на карти
  • 07:00
    На лов за автомобили: Готов, на старта, Ван Гог!
  • 07:20
    На лов за автомобили: Кое е твоето кади?
  • 07:40
    На лов за автомобили: Хромът е най-близко до сърцето
Пълна програма
  • 06:30
    Ловци на мигове – тв поредица, 1 еп.
  • 07:00
    Рейсинг екстрийм – тв поредица, четвърти сезон, 34 еп.
  • 07:30
    ЗА РИБА – тв поредица, пети сезон, 56 еп.
  • 08:30
    МОЕТО ХОБИ
Пълна програма
  • 06:45
    "Отгатни колко те обичам"
  • 07:00
    "Кипър"
  • 07:22
    "Паленца"
  • 07:45
    "Конни"
Пълна програма
  • 06:00
    "Денят на живо"/п/
  • 07:00
    "Всяка сутрин"- сутрешен блок
  • 09:00
    "Парламентът на живо"
  • 11:45
    Топ Шоп
Пълна програма
  • 02:45
    JDM
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:30
    Драконова топка Z (анимация)
  • 19:00
    Хартли (фейлетон)
Пълна програма
  • 05:30
    "Кървави игри " - екшън с Грегори Скот Къмингс, Лора Алберт.
  • 07:00
    "Смърт през зимата" - ужаси / трилър с Мери Стийнбъргън, Роди Макдауъл, Ян 08.40 "Пътят на Руби Роуз" - драма с Мелита Джурисик, Крис Хейуърд, Шейла Флоранс, Мартин Сандърсън, Род Зуаник.
  • 10:15
    "Объркан свят" - драма с Голди Хоун, Арлис Хауърд.
  • 11:55
    "Супергеройски филм" - екшън филм / комедия с Дрейк Бел, Лесли Нилсен.
Пълна програма
  • 03:45
    Само хитове - маратон
  • 07:00
    Само хитове
  • 08:00
    Да създадеш
  • 09:00
    Бременна на 16 - реалити шоу
Пълна програма
  • 06:30
    Camila Cabello: Hitlist
  • 07:00
    Hot Right Now!
  • 09:00
    Solo 1D Boys Vs The World!
  • 10:30
    Hot Right Now!
Пълна програма
  • 06:00
    AM Mayhem
  • 09:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 11:00
    Super Massive Rock Stars!
  • 13:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
Пълна програма
  • 06:45
    72-те най-сладки животни, сезон 1, еп. 11
  • 07:15
    72-те най-сладки животни, сезон 1, еп. 12
  • 07:50
    Пол О'Грейди за любовта към кучета, сезон 2, еп. 6
  • 08:15
    Пол О'Грейди за любовта към кучета, сезон 2, еп. 7
Пълна програма
  • 06:45
    Най-удивителните фотографии на Нешънъл Джиографик 2, еп. 8
  • 07:05
    Морски вълци, еп. 6
  • 08:00
    Разследване на самолетни катастрофи - сезон 8, еп. 1
  • 09:00
    След милион години - първи сезон, еп. 5
Пълна програма
  • 06:45
    Дивите 24 часа, еп. 6
  • 07:30
    Дивите 24 часа, еп. 1
  • 08:10
    Дивите 24 часа, еп. 3
  • 08:55
    Най-опасните животни на Австралия, еп. 8
Пълна програма
  • 02:55
    Край на програмата
  • 09:00
    Дартс: Висша лига 2018, Нюкасъл, повторение
  • 12:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 12:05
    Баскетбол: Валенсия - Тенерифе, четвъртфинален мач за Купата на краля, повторение
Пълна програма
  • 05:00
    Телеканал "Добро утро"
  • 08:00
    Новини
  • 08:15
    Телеканал "Добро утро"
  • 08:30
    "Пробни покупки"
Пълна програма
  • 06:30
    "Планета Хит" - нон-стоп хитове
  • 07:00
    "Златен хит" - най-доброто
  • 07:05
    "Класика в жанра" - хитовете през годините
  • 08:00
    "Хит на деня" - горещи хитове
Пълна програма
  • 06:40
    "Росна китка" - музика за настроение
  • 07:30
    "Златна колекция" - хитовете през годините
  • 08:30
    "Музикален пъзел" - избрани песни
  • 09:30
    "Картини от България" - музикална импресия
Пълна програма
  • 06:05
    "Планета Хит" - хитове без край
  • 07:00
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 07:05
    "Show Time" - музикална програма
  • 08:00
    "Планета Live" - музикална програма
Пълна програма
  • 06:40
    "Малколм" - сериал
  • 07:25
    "Кое е това ново момиче" - комедиен сериал
  • 07:50
    "Майк и Моли" - комедиен сериал
  • 08:10
    "2 разорени момичета: Без пукната пара" - сериал
Пълна програма
  • 06:00
    Дивата муха
  • 07:00
    УЕФА Лига Европа: Борусия Д - Аталанта
  • 09:00
    УЕФА Лига Европа: Копенхаген - Атлетико Мадрид
  • 11:00
    УЕФА Лига Европа: Астана - Спортинг Лисабон
Пълна програма
  • 06:35
    "Експлозивно" - журнал
  • 07:00
    "Добро утро, Германия" - сутрешен журнал
  • 09:30
    "Добри времена, лоши времена" - сериал
  • 10:00
    "Сред нас" - сериал
Пълна програма
  • 06:00
    Игрален филм
  • 09:30
    Игрален филм
  • 11:05
    Игрален филм
  • 12:40
    Игрален филм
Пълна програма
  • 06:00
    Особено мнение; Икономически новини
  • 07:00
    Анимация
  • 08:00
    Вечерни новини от Америка
  • 09:00
    Сериал: "Ловът на Пепеляшка"
Пълна програма
  • 06:30
    Сутрешен информационно-забавен журнал и спорт
  • 11:00
    "Клиниката на Зюдринг" - сериал
  • 12:00
    "В името на справедливостта: Ние се борим за Вас!" - поредица
  • 13:00
    "Адвокатите на пост" - поредица
Пълна програма
  • 06:15
    "Всички на мегдана" - поздравителен концерт
  • 07:00
    "По пътеките на Рила - документален филм
  • 07:30
    "Приказки с Ванчето "
  • 07:45
    Новини/ повторение/
Пълна програма
  • 05:00
    Мастърс Мундиал
  • 08:00
    Гинес ръгби клуб
  • 09:00
    Обзор на футболната лига
  • 10:00
    Добро утро, спортни фенове!
Пълна програма
  • 01:10
    Infomercials
  • 06:55
    Olivia
  • 07:05
    Benjamin Blumchen
  • 07:35
    Bob der Baumeister
Пълна програма
  • 06:30
    Сянката на Елена- ТВ сериал - Бразилия - 12 епизод
  • 07:30
    Детски свят - Маша и мечока - анимация
  • 08:00
    Новини
  • 08:15
    Исторически календар
Пълна програма
  • 06:00
    Snooza
  • 09:00
    21:00 Zoom
  • 09:02
    Snooza
  • 10:02
    1 Artist 3 Hits
Пълна програма
  • 06:30
    Кажете ДА на булчинската рокля: Най-добрите планове
  • 07:00
    Медиумът от Лонг Айлънд: Странен сън
  • 07:30
    Медиумът от Лонг Айлънд: Пациентът
  • 08:00
    Най-взискателните булки: Епизод 1
Пълна програма
  • 06:30
    Природата влезе в душата ми
  • 07:00
    Виж България - Боянската църква, Ренесансов извор
  • 07:30
    Импресия Португалия
  • 08:00
    Война на похабяването - с.2, еп.10
Пълна програма
  • 06:00
    Загадки в музея
  • 07:00
    Търсене на дом по света
  • 07:30
    Търсене на дом по света
  • 08:00
    Търсене на дом по света
Пълна програма
  • 06:00
    Загадки в музея
  • 07:00
    Търсене на дом по света
  • 07:30
    Търсене на дом по света
  • 08:00
    Търсене на дом по света
Пълна програма
  • 05:25
    Синьо увлечение 2, Южна Африка, САЩ, драма/романтичен/спортен, 2011
  • 07:10
    Започни отначало, САЩ, драма/мюзикъл, 2013
  • 08:50
    Когато падне мрак, Германия, САЩ, драма/романтичен, 2007
  • 10:45
    Поздрави от Холивуд, САЩ, комедия/драма, 1990
Пълна програма
  • 06:30
    "Свободна зона: Как изглежда руската хибридна война срещу България? гост: Вилям Попов" - публицистично предаване (повторение)
  • 07:30
    Новини
  • 08:00
    Новини
  • 08:30
    Новини
Пълна програма
  • 06:50
    Лесни рецепти - пети сезон, еп. 10
  • 07:20
    Като по учебник с Кари Озмънд - кулинарно предаване, еп. 49
  • 07:45
    Като по учебник с Кари Озмънд - кулинарно предаване, еп. 50
  • 08:10
    Модерна турска кухня с Максут - кулинарно предаване, еп. 11
Пълна програма
  • 01:00
    VH1 микс
  • 07:00
    Стани и засияй с VH1
  • 09:00
    Хитовете не лъжат!
  • 11:00
    Тор 10 на VH1 от тази седмица
Пълна програма
  • 06:00
    Бандити - Комедия, Криминален, 2001, Режисьор: Бари Левинсън, В ролите: Брус Уилис, Били Боб Торнтън, Кейт Бланшет
  • 08:00
    Тарзан - Анимация, 2013, Режисьор: Райнхард Клос, В ролите: Келан Луц, Робърт Капрон, Спенсър Лок
  • 09:30
    Капитан Саблезъб и Съкровището от Лама Рама - Екшън, Приключенски, Комедия, 2014, Режисьор: Джон Андерсен, Лиза Гамлем, В ролите: Тува Новотни, Андерс Кристиянсен, Од Уилиамсън, Йон Йойгарден, Хами Белал
  • 11:00
    Действай 3D - Роматничен, Музикален , 2013, Режисьор: Дуей Адлър, В ролите: Дерек Хоу, БоА, Джеферсън Браун, Мики Исикава, Майкъл Мандо, Дан Лория, Рик Гонзалес, Изабела Мико, Уесли Джонатан, Уил Юн Лий
Пълна програма
  • 06:10
    "CSI: Ню Йорк" - криминален сериал
  • 06:55
    "CSI: Ню Йорк" - криминален сериал
  • 07:50
    "Джордан: Патоложка с профил" - криминален сериал
  • 08:45
    "Дай ме под съд" - доку-поредица
Пълна програма
  • 06:45
    От местопрестъплението: Маями - девети сезон, еп. 4
  • 07:35
    Последният мъж на света - първи сезон, еп. 1
  • 08:00
    Последният мъж на света - първи сезон, еп. 2
  • 08:25
    Семейство Голдбърг - първи сезон, еп. 12
Пълна програма
  • 06:00
    AM Rush
  • 09:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 09:40
    DJ Duel
  • 11:00
    Big Tunes!
Пълна програма
  • 06:30
    DESIGNERS
  • 06:55
    F-PARTIES
  • 07:00
    FASHION FILMS
  • 07:25
    F-PEOPLE
Пълна програма
  • 06:00
    Wake Up With Hits!
  • 09:00
    Big Fat Hits
  • 11:00
    Nothing But Hits
  • 13:00
    New Music Fridays
Пълна програма
  • 06:10
    "Океански патрул" - 2 и 3 еп.
  • 07:00
    "Полицайките от Синсинати" - 7 еп.
  • 07:50
    "Мръсни гадни негодници" - 10 еп.
  • 08:40
    "Лов на неизрядни платци" - 14 и 15 еп.
Пълна програма
  • 06:30
    "Европа сутрин" - сутрешен блок
  • 09:00
    "Свободна зона с Георги Коритаров 1"
  • 10:00
    Новини
  • 10:10
    "Свободна зона с Георги Коритаров 2"
Пълна програма
  • 06:35
    Рыболов-эксперт
  • 07:00
    Фотоохота с Евгением Полонским
  • 07:30
    Рыбалка с Нормундом Грабовскисом
  • 07:55
    Охотничье оружие. Вопросы эксперту
Пълна програма
  • 06:30
    "Декоратори за милион долара" - риалити, сезон 2
  • 07:30
    "София - Ден и Нощ" - риалити сериал, /п/
  • 08:30
    "Инспектор Джордж Джентли" - сериен филм, сезон 2
  • 11:00
    "Езикът на разбитото сърце" - романтична комедия с уч. на Джуди Толт, Кейт Френч, Джули Уайт, Итън Кон, Лара Пулвър, Оскар Нунес, Стивън Андерсън, Кели Джонсън и др.
Пълна програма
  • 06:37
    Cake Boss: Transport Troubles & Two Brides
  • 07:00
    Animal Cops Houston: Trinity
  • 07:45
    Deadliest Catch: When Hell Freezes Over
  • 08:30
    Through the Wormhole with Morgan Freeman: Will Eternity End?
Пълна програма
  • 06:00
    Надпревара в супермаркета
  • 07:00
    Босата контеса
  • 07:25
    Босата контеса
  • 07:50
    Анна Олсън: Сладкарски изделия
Пълна програма
  • 06:45
    Нела,принцесата-рицар
  • 06:55
    ПЕС Патрул
  • 07:10
    ПЕС Патрул
  • 07:25
    Пламъчко и машините
Пълна програма
  • 06:00
    Олимпийски игри: Фигурно пързаляне, кратка програма (мъже), директно
  • 07:30
    Олимпийски игри: Новини
  • 07:45
    Олимпийски игри: Ски бягане, 15 км (мъже), директно
  • 09:30
    Олимпийски игри: Сноуборд, сноуборд крос, финал (жени)
Пълна програма
  • 05:10
    "В търсене на Фелини", драма, САЩ, 2016; реж. Тарън Лекстън, с Ксения Соло, Мария Бело, Мери Лин Раджскъб, Бет Рийзграф, Барбара Буше, [15+]
  • 07:00
    "След риалити шоуто", комедийна драма, САЩ, 2016; реж. Дейвид Андерсън, с Матю Морисън, Сара Чалк, Джон Доoр, Лора Бел Бънди, Хуан Пабло Ди Паче, [12+]
  • 08:25
    "Джон Картър", научна фантастика, САЩ, 2012; реж. Андрю Стентън, с Тейлър Kич, Лин Колинс, Саманта Мортън, Уилям Дефо, Марк Стронг, [12+]
  • 10:35
    "Защо точно той?", комедия, САЩ, 2016; реж. Джон Хамбърг, с Джеймс Франко, Брайън Кранстън, Меган Мълали, Зоуи Дойч, Седрик Ди Ентъртейнър, [15+]
Пълна програма
  • 05:30
    Fresh morning :)
  • 09:00
    Lucky 7
  • 09:30
    Playlist
  • 18:00
    Lucky 7
Пълна програма
  • 06:45
    Loopdidoo
  • 07:00
    HENRY HUGGLEMONSTER
  • 07:15
    Calimero
  • 07:30
    PJ Masks
Пълна програма
  • 06:45
    Нела,принцесата-рицар
  • 06:55
    ПЕС Патрул
  • 07:10
    ПЕС Патрул
  • 07:25
    Пламъчко и машините
Пълна програма
  • 01:00
    All Night Long!
  • 07:00
    Wake Me Up Before You Go Go
  • 09:00
    Nothing But Classics
  • 11:00
    Guess The Year
Пълна програма
  • 06:10
    Heartbreakers: Losing My Religion
  • 07:00
    Who on Earth Did I Marry?: A Dangerous Affair
  • 07:25
    True Crime with Aphrodite Jones: A Hollywood Hit
  • 08:15
    Who on Earth Did I Marry?: Badge of Dishonor
Пълна програма
  • 06:25
    Star Rated: Entertaining Golfers
  • 06:55
    Top: Golfing Pros
  • 07:20
    Untold Stories: Manuel De Los Santos
  • 07:50
    National Icons: Golfers Special
Пълна програма
  • 06:50
    Shooting USA's Impossible Shots
  • 07:15
    Midway USA's Gun Stories
  • 07:40
    Midway USA's Gun Stories
  • 08:05
    Midway USA's Gun Stories
Пълна програма
  • 06:35
    Надпревара за находки: Маями: Дива игра на карти
  • 07:00
    На лов за автомобили: Готов, на старта, Ван Гог!
  • 07:20
    На лов за автомобили: Кое е твоето кади?
  • 07:40
    На лов за автомобили: Хромът е най-близко до сърцето
Пълна програма
  • 06:05
    Морски вълци, еп. 6
  • 07:00
    Разследване на самолетни катастрофи - сезон 8, еп. 1
  • 08:00
    След милион години - първи сезон, еп. 5
  • 09:00
    Баку: Разкриване на тайни градове, еп. 1
Пълна програма
  • 06:30
    "Тази сутрин" - информационно предаване
  • 09:30
    "Преди обед" - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
  • 12:00
    bTV Новините - обедна емисия
  • 12:30
    "Шоуто на Слави" /п/- вечерно ток шоу
Пълна програма
  • 05:00
    Телешоп
  • 07:00
    Телешоп
  • 10:05
    Ханибъл постмортем; сезон 1, епизод 3, САЩ, 2014
  • 10:15
    Ханибъл постмортем; сезон 1, епизод 4, САЩ, 2014
Пълна програма
  • 05:00
    Телешоп
  • 07:00
    Телешоп
  • 12:00
    Щура надпревара; сезон 1, епизод 8, риалити, оригинална продукция, Унгария, 2016
  • 13:10
    Телешоп
Пълна програма
  • 06:30
    Какво е нужно за убийство: Убийство във Високата пустиня
  • 07:00
    Първите 48 часа: Код на честта
  • 08:00
    Бягство от полигамията: Върнете дъщерите ми, 1-ва част
  • 09:00
    Лия Римини: Сциентологията и след това: Лагерите ранчо
Пълна програма
  • 06:00
    Исус Хенри Христос
  • 07:55
    Откакто те няма
  • 09:50
    Тайният смях на жените
  • 11:50
    Рецитал на сърцето
Пълна програма
  • 06:30
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 07:00
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 07:30
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 08:00
    Спонджбоб Квадратни Гащи
Пълна програма
  • 06:34
    Mature Lesbians Pussy Licking (18+)
  • 07:00
    Hot Wife Showered In Cum (18+)
  • 07:21
    Tour Of London: Part One (18+)
  • 07:44
    All Girl Auditions (18+)
Пълна програма
  • 06:50
    Музикална пауза
  • 07:00
    Новини
  • 07:10
    Прогноза за времето и агропрогноза
  • 07:15
    Агрокоментар
Пълна програма
  • 06:30
    MEXICAN PEOPLE, THE - THE CHALLENGES OF THE MEXICAN PEOPLE
  • 07:00
    WILD CULTURE EP 3
  • 08:00
    SCEPTICS - CLIMATE CHANGE
  • 09:00
    DRAGON HOUSE, THE
Пълна програма
  • 07:05
    Japan Queen Tournament
  • 07:20
    Osaka Funny Wrestling
  • 08:00
    Taekwondo
  • 08:15
    Ultimate First League
Пълна програма
  • 06:30
    Bubba's World
  • 07:00
    Firsthand
  • 07:30
    Firsthand
  • 08:00
    On Surfari
Пълна програма
  • 06:30
    Страхотни изобретения (Series 1): Сателитна навигация (Episode 5)
  • 07:00
    Животинският инстинкт на Крис Хъмфри (Series 1): 106 (Episode 6)
  • 07:25
    Животинският инстинкт на Крис Хъмфри (Series 1): 107 (Episode 7)
  • 07:50
    Кучешки истории: Повикайте Тибор (Series 1): Раните на Бруно (Episode 3)
Пълна програма
  • 06:30
    Холандия и домът на портокала
  • 07:00
    Виж България - Велико Търново, крепост на българщината
  • 07:30
    Импресия Португалия
  • 08:00
    Виж България - Русе, Шумен, Свищов
Пълна програма
  • 05:50
    InterMezzo
  • 07:00
    InterMezzo
  • 09:30
    Bilal at MOODS Jazz Club
  • 10:15
    Chet Baker Quintet, 1964 - Jazz Archive
Пълна програма
  • 03:40
    Край на програмата
  • 08:00
    Футбол: Лудогорец - Иртиш, международен приятелски мач, повторение
  • 10:00
    Студио: Обзор на кръга във Втора професионална лига (2017-18), 17-и епизод, повторение
  • 11:00
    Обзор на DIEMA XTRA Sofia Open 2018, повторение
Пълна програма
  • 04:00
    Баскетбол: Предизвикателство за изгряващите звезди от НБА, мач на изявените млади играчи през сезона, директно
  • 08:00
    Футбол: Стоук Сити - Брайтън & Хоув Албиън, мач от английската Висша лига, повторение
  • 10:00
    Футбол: Челси - Уест Бромич Албиън, мач от английската Висша лига, повторение
  • 12:00
    "НБА Екшън", предаване за баскетбол от НБА (2017-18), 20-и епизод, повторение
Пълна програма
  • 06:10
    Сърцеразбивачи: Да изгубиш религията си
  • 07:00
    За кого съм се оженил?: Опасна любов
  • 07:25
    Истинско престъпление с Афродита Джоунс: Холивудски удар
  • 08:15
    За кого съм се оженил?: Значката на позора
Пълна програма
  • 06:30
    "Код 11-13", информационно - новинарско шоу (п)
  • 08:30
    BIT СПОРТ, (п)
  • 09:00
    "Горещи срещи" с Венета Райкова, (п)
  • 10:00
    "Честно казано" с Люба Кулезич, (п)
Пълна програма
  • 05:35
    "Мистериите на Хейли Дийн: Смъртоносно имение", детективска драма, САЩ, 2017; реж. Тери Инграм, с Кели Мартин, Джакомо Басато, Матю МакКол, Вив Лийкок, Нанси Грейс, [12+]
  • 07:00
    "Социална мрежа ", биографична драма, САЩ, 2010; реж. Дейвид Финчър, с Джеси Айзенберг, Джъстин Тимбърлейк, Андрю Гарфийлд, Рашида Джоунс, Бренда Сонг, [12+]
  • 09:00
    "Денят на независимостта: Нова заплаха", екшън - фантастика, САЩ, 2016; реж. Роланд Емерих, с Лиъм Хемсуърт, Джеф Голдблум, Бил Пулман, Майка Монро, Травис Тоуп, [12+]
  • 11:00
    "Непобедимият (2006)", биографична драма, САЩ, 2006; реж. Ериксън Кор, с Марк Уолбърг, Грег Киниър, Елизабет Банкс, Кевин Конуей, Майкъл Риспъли, [12+]
Пълна програма
  • 05:30
    "Морис от Америка", комедийна драма, САЩ, 2016; реж. Чад Хартиган, с Маркийс Крисмас, Крейг Робинсън, Карла Юри, Якуб Гершал, Лина Келър, [15+]
  • 07:00
    "Смяна на телата", комедия, Италия, 2017; реж. Симоне Годано, с Касия Смутняк, Пиерфранческо Фавино, Андреа Бруски, Марта Гастини, Франческа Агостини, [12+]
  • 08:45
    "В кадър ХV, 4 еп.", документален, САЩ, 2018, [12+]
  • 09:15
    "Гимназиална тръпка", драма, САЩ, 2017; реж. Джеръл Розалес, с Паулина Сингър, Франсоа Арно, Лана Кондор, Джулия Джоунс, Джеймс Франко, [15+]
Пълна програма
  • 06:50
    ТВТ представя България - документален филм на ТВТ
  • 07:00
    Орешак - орисия и легенди (образователен филм за селски туризъм)
  • 07:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 08:00
    Татарица: В прегръдката на дявола и бога (образователен филм за селски туризъм)
Пълна програма
  • 06:35
    Blaze and the Monster Machines
  • 07:00
    Rusty Rivets
  • 07:10
    Paw Patrol
  • 07:25
    Paw Patrol
Пълна програма
  • 06:00
    Мускетарите, сезон 1, еп. 3, Великобритания, екшън/приключенски, 2014
  • 07:00
    Ендевър, сезон 1, еп. 4, Великобритания, криминален/мистерия, 2013
  • 08:30
    Мистериите на Мис Фишър, сезон 1, еп. 4, Австралия, криминален/мистерия, 2013
  • 09:30
    Гранд хотел, сезон 2, еп. 27, Испания, исторически/драма, 2011
Пълна програма

Сериали

EPIC Drama 07:00
Мистериите на Мис Фишър, сезон 1, еп. 13, Австралия, криминален/мистерии, 2013
AXN 07:00
Възприятия; сезон 2, епизод 9, криминален, драма, САЩ, 2013
National Geographic 07:00
Разследване на самолетни катастрофи - сезон 12, еп. 9
National Geographic HD 07:00
Разследване на самолетни катастрофи - сезон 12, еп. 10
Viasat Explorer 07:00
Големи бесни риби, сезон 5, еп. 3

Всички предавания

Спорт

Film Plus 07:00
Мото: FIA F3 World Cup: Формула 3 Гран при на Макао - второ състезание (повторение)
EuroNews 07:15
Спорт
Film Plus HD 07:20
Тенис: Дона Векич - Каролина Плишкова (Brisbane International, Бризбън; WTA Premier - II полуфинал, повторение)
Diema Sport 08:00
Футбол: Лудогорец - Хонвед, международен приятелски мач, повторение
Diema Sport 2 08:00
Футбол: Ливърпул - Кристъл Палас, мач от английската Висша лига, повторение

Всички предавания

Филми

БНТ 06:55
Внимание, роботика анимационен филм/п/
AXN 07:00
Възприятия; сезон 2, епизод 9, криминален, драма, САЩ, 2013
Cinemax 07:00
"Сред дивата природа", приключенска драма, САЩ, 2007; реж. Шон Пен, с Емил Хърш, Марша Гей Хардън, Уилям Хърт, Джина Малоун, Катрин Кийнър, [15+]
HBO 07:00
"Странният случай с Бенджамин Бътън", биографична драма, САЩ, 2008; реж. Дейвид Финчър, с Брад Пит, Кейт Бланшет, Тараджи Пенда Хенсън, Джулия Ормонд, Джейсън Флеминг, [12+]
HBO 2 07:00
"Маша и мечокът ІІ, 1 - 4 еп.", анимация, Русия, 2012, [All+]

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}