ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 02:15
    Как се прави? документална поредица/п/
  • 03:10
    Япония днес
  • 03:20
    Бразди /п/
  • 03:50
    Отблизо с Мира Добрева /п/
Пълна програма
  • 01:30
    "Марли и аз: Началото" - комедия, драма, романтичен (САЩ, 2008), режисьор - Дейвид Франкел, актьори - Оуен Уилсън, Дженифър Анистън, Катлийн Търнър, Алън Аркин, Ерик Дейн и др.
  • 03:20
    "Двама мъже и половина" /п./ - сериал
  • 04:20
    "Търси се…" /п./ - токшоу
  • 05:00
    "Кое е това момиче" /п./ - сериал
Пълна програма
  • 01:30
    "Последвай сърцето" - с уч. на Кейси Дайдрик, Райли Волкел, Дърк Блокър, Брандън Джоунс и др./п/
  • 03:50
    "Къщата на спомените" - с уч. на Емили Роуз, Джъстин Брюнинг, Линдзи Уогнър, Адам Кауфман, Брус Бокслайтнър, Адам Скалия и др. /п/
  • 06:30
    "Иконостас"
  • 07:00
    "Непорочната Джейн" - сериен филм
Пълна програма
  • 00:40
    Фамилно - токшоу с Доника Ризова /п./
  • 02:45
    Q&A - отговори на важните въпроси от политиката с Клара Маринова /п./
  • 03:50
    Необичайните заподозрени с Георги Лозанов /п./
  • 04:40
    Видимо и невидимо - коментарно предаване за измеренията на свободата с Калин Манолов /п./
Пълна програма
  • 02:00
    Повторения
  • 06:30
    Цитати на седмицата
  • 07:00
    Очи в очи - док. поредица на Bloomberg
  • 08:00
    Коментари на седмицата
Пълна програма
  • 01:40
    Праведен; сезон 4, епизод 3, екшън, криминален, САЩ, 2013
  • 02:25
    Праведен; сезон 4, епизод 4, екшън, криминален, САЩ, 2013
  • 03:05
    Вестителите; сезон 1, епизод 4, научна фантастика, драма, САЩ, 2015
  • 03:45
    Шерлок Холмс: Кошмарната булка; криминален, драма, Великобритания, 2016
Пълна програма
  • 01:40
    Майстори на къщи в клоните на дърветата: Къща на дърво за викинг
  • 02:35
    Майстори на къщи в клоните на дърветата: Къщичка за птици
  • 03:25
    Майстори на къщи в клоните на дърветата: Къщичка на дърво за Грейс Вандерваал
  • 04:15
    Майстори на къщи в клоните на дърветата: Къщичка на дърво в Аляска
Пълна програма
  • 01:30
    Избрано от "Добро утро, българи" - обзорно предаване
  • 03:30
    Повторения
  • 07:00
    Избрано от "Добро утро, българи" - обзорно предаване
  • 09:00
    "Неделя - Ден Господен" - предаване за православна култура
Пълна програма
  • 00:45
    "Две за един ден" - любовна комедия, САЩ, 2011
  • 02:25
    Зимните олимпийски игри в Пьонгчанг, Южна Корея
  • 06:30
    "Вили иска да знае" - детска програма
  • 06:55
    "Знанията те правят ас" - детска програма
Пълна програма
  • 00:00
    Where Is The Party
  • 06:00
    Tick-Tack
  • 10:00
    Hit Mix
  • 11:00
    3 IN 1
Пълна програма
  • 01:20
    Графинята игрален филм /п/ (12)
  • 02:55
    Череп и кости сериен тв филм /4 епизод/п/ (14)
  • 03:35
    Знаете ли, че...
  • 03:45
    Пътувай с БНТ 2: Етно /БНТ 2 Русе/п/
Пълна програма
  • 02:00
    Картини от Стария град филм-концерт с участието на фолклорен ансамбъл "Тракия" /БНТ 2 Пловдив/п/
  • 03:00
    Олово срещу словото документален филм
  • 03:55
    Избрано от "Добро утро с БНТ 2" /п/
  • 04:55
    Извън играта /п/
Пълна програма
  • 02:15
    The Jungle Bunch: To the Rescue
  • 02:26
    The Jungle Bunch: To the Rescue
  • 02:35
    LazyTown
  • 03:00
    LazyTown
Пълна програма
  • 02:45
    "Тежки престъпления" - сериал, с.5, еп.20,21
  • 04:15
    "Опасен копнеж" - трилър (Канада, 2016), режисьор - Пол Шапиро, актьори - Линдзи Хартли, Палома Квиатковски, Дан Пейн, Джедайда Гудакр и др.
  • 06:00
    "Робо и Страшко" - анимация
  • 08:00
    "Тежки престъпления" - сериал, с.5, еп.19,20,21
Пълна програма
  • 00:45
    "Бютифул" - драма (Мексико, Испания, 2010), режисьор - Алехандро Гонзалес Иняриту, актьори - Хавиер Бардем, Едуард Фернандес, Марисел Алварез и др.
  • 03:45
    "Ризоли и Айлс: Криминални досиета" - сериал, с.5
  • 06:00
    "Ризоли и Айлс: Криминални досиета" - сериал, с.4
  • 08:30
    "Линкълн" - екшън, фантастика, приключенски (САЩ, 2012), режисьор - Ридли Скот, актьори - Логан Маршъл-Грийн, Нуми Рапас, Майкъл Фасбендер, Чарлийз Терон, Идрис Елба, Шон Харис, Гай Пиърс, Патрик Уилсън и др.
Пълна програма
  • 02:30
    "Мутра по заместване" - сериал
  • 03:00
    " Старчета разбойници с Бети Уайт" /п/- сериал
  • 04:00
    "Загадките на Лора" - сериал
  • 05:00
    "Двама мъже и половина" /п./- сериал
Пълна програма
  • 02:00
    "Екатерина Велика" - сериал
  • 03:10
    "Кварталът на богатите" - сериал
  • 06:00
    "Твоят мой живот" - сериал
  • 07:30
    "Светлината на моя живот" /п./ - сериал
Пълна програма
  • 02:05
    Нинджаго: Майсторите на Спинджицу
  • 02:30
    Нинджаго: Майсторите на Спинджицу
  • 02:50
    Анджело е върхът
  • 03:00
    Анджело е върхът
Пълна програма
  • 00:50
    "Следите на греха", драма, Япония, 2016; реж. Кей Ишикава, със Сатоши Цумабуки, Хикари Мицушима, Кейсуке Коиде, Асами Усуда, Юи Ичикава, [15+]
  • 02:50
    "Изтощително лято", драма, Италия, 2016; реж. Габриеле Мучино, с Брендо Пачито, Матилда Луц, Тейлър Фрей, Джоузеф Харо, Джесика Рот, [15+]
  • 04:35
    "Стар Трек: Отвъд", екшън - фантастика, САЩ, 2016; реж. Джъстин Лин, с Крис Пайн, Закари Куинто, Саймън Пег, Зоуи Салдана, Джон Чо, [12+]
  • 05:00
    "Театърът представя - Набелязан", късометражна драма, Великобритания, 2014; реж. Грег Елис, с Кийфърд Съдърланд, Кевин МакНоли, Стивън Фрай, Шарлот Хоуп, Ричард Майлан, [12+]
Пълна програма
  • 00:50
    "Легендата за Бен Хол", уестърн - екшън, Австралия, 2016; реж. Матю Холмс, с Джак Мартин, Джейми Кофа, Уилям Лий, Джоан Добин, Адам Уилсън, [18+]
  • 03:05
    "Съпротива I, 2 еп.", драма, САЩ, 2017; реж. Джон Ридли, с Идрис Елба, Фрида Пинто, Бабу Сийзий, Рори Киниър, Патрик Гибсън, [15+]
  • 03:55
    "Историята на Бети Пейдж", биографичен, САЩ, 2005; реж. Мери Харън, с Гретчен Мол, Кристофър Бауър, Джарeд Харис, Сара Полсън, Кера Сиймур, [15+]
  • 07:00
    "Почти на 17", комедийна драма, САЩ, 2016; реж. Кели Фримън Крейг, с Хейли Стайнфелд, Хейли Лу Ричардсън, Блейк Дженър, Кира Седжуик, Уди Харелсън, [12+]
Пълна програма
  • 02:00
    CNN Today
  • 02:30
    World Sport
  • 03:00
    Erin Burnett OutFront (CNNI)
  • 03:30
    Inside Africa
Пълна програма
  • 02:00
    Еротичен телепазар
  • 04:00
    "Кой, ако не ти" - романтичен филм с уч. на Майке Мьолер-Борнщайн, Гедеон Буркхард, Мириам Агишева, Михаел Бранднер и др. , /п/
  • 06:00
    "Малката булка" - сериен филм
  • 09:30
    "Великолепният век" - сериен филм, сезон 1, 2 епизода
Пълна програма
  • 00:15
    "Фрактура" - предаване за рок музика
  • 02:40
    Еротичен телепазар
  • 05:45
    "Най-доброто оръжие" - риалити, сезон 1
  • 06:30
    "Досиетата "Грим" - сериал, сезон 2, /п/
Пълна програма
  • 02:00
    Тежко избавление: Епизод 3
  • 03:00
    Ед Стафърд: Изоставен: Панама: Провинцията Дариен
  • 04:00
    Треска за злато: Мътна вода: Между лудостта и безумието
  • 05:00
    Да продадеш колата си: Мазерати 3200 GT
Пълна програма
  • 02:10
    Срещи с извънземни: Машината на времето
  • 03:00
    Ловци на митове: Китка от мини-митове
  • 03:48
    Ловци на митове: Митове за храната
  • 04:36
    Ловци на митове: Въздушни възглавници
Пълна програма
  • 02:15
    Хрониките на Евърмур
  • 02:40
    Сабрина: Тайната на една вещица
  • 03:05
    Сабрина: Тайната на една вещица
  • 03:30
    Лолирок
Пълна програма
  • 02:00
    "В преследване на дълголетието"
  • 02:25
    "В преследване на дълголетието"
  • 03:00
    "Великата идея"
  • 03:20
    "Великата идея"
Пълна програма
  • 07:00
    Кученце в джобче - анимационен сериал
  • 07:30
    Покемон - анимационен сериал
  • 08:00
    Клуб Уинкс - анимационен сериал
  • 08:50
    Трансформъри: Роботи-спасители - анимационен сериал
Пълна програма
  • 00:30
    Шесто чувство
  • 02:30
    Времена и нрави - с проф. Юлиан Вучков
  • 05:00
    Момичетата от площад Испания - 1 еп. - Сериал
  • 07:00
    Ekids- Анимация
Пълна програма
  • 07:15
    Спорт
  • 07:22
    Култура 1
  • 07:41
    Анализи
  • 07:46
    Преглед на програмата / Преглед на печата
Пълна програма
  • 02:00
    Дневник: Олимпик екстра, обзор на деня
  • 02:30
    Олимпийски игри: Сноуборд, big air, квалификация (жени), директно
  • 03:15
    Олимпийски игри: Фрийстайл ски, halfpipe, квалификация (жени), директно
  • 04:15
    Олимпийски игри: Сноуборд, big air, квалификация (жени), директно
Пълна програма
  • 02:00
    Олимпийски игри: Северни ски, обзор на деня
  • 02:30
    Олимпийски игри: Хокей на лед, предварителен кръг, Швеция - Финландия (мъже)
  • 04:00
    Олимпийски игри: Хокей на лед, обзор на деня
  • 04:30
    Олимпийски игри: Северни ски, обзор на деня
Пълна програма
  • 00:20
    Избягай или умри!, сезон 1, еп. 9
  • 06:05
    Призраци от автоморгата, сезон 5, еп. 5
  • 07:00
    Каубои в студени води, сезон 2, еп. 5
  • 07:45
    Каубои в студени води, сезон 2, еп. 6
Пълна програма
  • 02:15
    Enfusion Series 3
  • 03:10
    Monster Knock Outs
  • 03:35
    Monster Knock Outs
  • 04:05
    Monster Knock Outs
Пълна програма
  • 00:00
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 05:00
    Фолклорна усмивка /музикално-развлекателно предаване на ФЕН ФОЛК ТВ, премиера/
  • 05:15
    Багрите на България /фолклорна и народна музика/
  • 07:00
    Утрото /сутрешен музикален блок/
Пълна програма
  • 02:00
    Купихме си ферма
  • 02:30
    Купихме си ферма
  • 03:00
    Джада вкъщи
  • 03:30
    Джада вкъщи
Пълна програма
  • 01:40
    Отчаяни съпруги - втори сезон, еп. 1
  • 02:30
    Грозната Бети - първи сезон, еп. 18
  • 03:15
    Грозната Бети - първи сезон, еп. 19
  • 04:00
    Имало едно време - седми сезон, еп. 6
Пълна програма
  • 01:45
    Елементарно, Уотсън - трети сезон, еп. 20
  • 02:25
    Елементарно, Уотсън - трети сезон, еп. 21
  • 03:10
    Извън играта - втори сезон, еп. 6
  • 03:55
    Извън играта - втори сезон, еп. 7
Пълна програма
  • 01:55
    "Скрити числа", биографична драма, САЩ, 2016; реж. Тиодор Мелфи, с Тараджи Пенда Хенсън, Октавия Спенсър, Джанел Моне, Кевин Костнър, Кирстен Дънст, [12+]
  • 04:00
    "Тук и сега I, 2 еп.", драма, САЩ, 2018; реж. Ута Брайсвитц, Алън Бол, Джеръми Подесуа, с Тим Робинс, Холи Хънтър, Соси Бейкън, Джерика Хинтън, Реймънд Лий, [15+]
  • 06:30
    "Филми и звезди Х, 7 еп.", документален, Холандия, 2018, [12+]
  • 07:00
    "Всичко за Стив", романтична комедия, САЩ, 2009; реж. Фил Трейл, със Сандра Бълок, Томас Хейдън Чърч, Брадли Купър, Кен Джонг, Ди Джей Куолс, [12+]
Пълна програма
  • 01:35
    Забранена история, сезон 2, еп. 6
  • 02:25
    Загадки в музея, сезон 7, еп. 11
  • 03:10
    Страхотни изобретения, сезон 1, еп. 10
  • 03:35
    Страхотни изобретения, сезон 1, еп. 2
Пълна програма
  • 01:50
    Свирепи автомеханици: Лудият Хок
  • 02:45
    Проклятието на остров Оук: Напълно сух
  • 03:35
    В търсене на Хитлер: 45 метра под земята
  • 04:25
    Търсачи на автомобили: Подеми и спадове
Пълна програма
  • 05:00
    МОЕТО ХОБИ
  • 06:00
    Документален филм
  • 07:00
    Киноложка изложба
  • 07:30
    Риби и такъми - тв поредица, четвърти сезон
Пълна програма
  • 02:20
    "Конни"
  • 02:45
    "Дот"
  • 02:55
    "Меси отива в Окидо"
  • 03:30
    "Моите приятели животните"
Пълна програма
  • 00:30
    06:30 - Повторения
  • 06:30
    "Кухнята на Звездев"/п/
  • 07:00
    "Интервю" с Наделина Анева/п/
  • 08:00
    "Уикенд с Роси"/п/
Пълна програма
  • 00:15
    Рок-нощ
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:45
    Риплей
  • 19:00
    CAUETivi
Пълна програма
  • 02:20
    "Пръстенът на мускетарите" - приключенски филм / екшън с Дейвид Хазелхоф, Чийч Марин, Томас Готшалк, Алисън Дуди.
  • 03:45
    "Кралица на танца" - екшън / драма с Одри Рейд, Пол Кемпбъл, Карл Брадшоу, Карл Дейвис.
  • 05:20
    "Смъртоносен удар" - екшън / криминален със Стивън Сегал, Айзек Хейз.
  • 07:55
    "Малкият Галахад" - драма / комедия с Елвис Пресли, Джиг Йънг, Лола Олбрайт, Чарлз Бронсън.
Пълна програма
  • 02:00
    BATHURST 12 HOURS
  • 04:00
    NZ V8 UTES CHAMPIONSHIP
  • 05:00
    NZ JETSPRINTS
  • 05:30
    NZ JETSPRINTS
Пълна програма
  • 02:00
    Абсурди
  • 02:30
    Абсурди
  • 03:00
    Краш караоке
  • 03:30
    Краш караоке
Пълна програма
  • 01:00
    Tori Kelly's Perfect Pop Songbook
  • 02:30
    ZAYN: Hitlist
  • 03:00
    Hot Right Now!
  • 04:00
    Selena Gomez Vs The World!
Пълна програма
  • 00:00
    All Night Session
  • 06:00
    AM Mayhem
  • 09:00
    Rocks Rated!
  • 12:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
Пълна програма
  • 02:15
    Тайният живот на зоопарка, сезон 2, еп. 1
  • 03:10
    Тайният живот на зоопарка, сезон 2, еп. 2
  • 04:00
    Патрулиращи кучета, сезон 8, еп. 3
  • 04:25
    Патрулиращи кучета, сезон 8, еп. 4
Пълна програма
  • 01:55
    Историята за Бог с Морган Фрийман, еп. 4
  • 02:40
    Магистрала през ада, еп. 2
  • 03:25
    Тайнствени досиета, еп. 4
  • 03:50
    Шифърът на злополуките, еп. 6
Пълна програма
  • 01:50
    Амазония, еп. 1
  • 02:35
    Амазония, еп. 2
  • 03:20
    Амазония, еп. 3
  • 04:10
    Животни рекордьори, еп. 1
Пълна програма
  • 02:00
    Еротичен телепазар
  • 04:00
    Край на програмата
  • 09:30
    Баскетбол: Валенсия/Тенерифе - Реал Мадрид/Уникаха, полуфинален мач за Купата на краля, повторение
  • 11:15
    Баскетбол: Гран Канария/Фуенлабрада - Барселона/Баскония, полуфинален мач за Купата на краля, повторение, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
Пълна програма
  • 01:05
    Филм "Време за желания"
  • 02:45
    Филм "Дворянско гнездо"
  • 05:00
    Новини
  • 05:10
    "Гении и злодеи"
Пълна програма
  • 02:05
    "От А до Я" - тв магазин с хитове
  • 02:40
    "Планета Хит" - нон-стоп хитове
  • 03:00
    "Златен хит" - най-доброто
  • 03:05
    "Горещи хитове" - избрани песни
Пълна програма
  • 00:40
    "Пъстра броеница" - фолклорна програма
  • 03:00
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 03:10
    "Звездите на България" - музикален гост
  • 03:30
    "Песните на България" - музикална програма
Пълна програма
  • 02:05
    "Планета Хит" - хитове без край
  • 03:00
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 03:05
    "Хитовете на Планета HD"- нон-стоп музика
  • 04:00
    "Промо" - нови видеоклипове
Пълна програма
  • 01:55
    "Кодово име U.N.C.L.E." - екшън филм, U, 2015
  • 04:00
    "Елитни убийци" - екшън трилър, U, 2011
  • 06:45
    "Ник и Нора" - музикална комедия, U, 2008
  • 08:20
    "Eisfieber" - романс, U, 2010
Пълна програма
  • 01:30
    Италия, Серия А: Наполи - СПАЛ
  • 03:20
    Италия, Серия А: Милан - Сампдория
  • 05:00
    Дивата муха
  • 06:00
    Дивата муха
Пълна програма
  • 02:15
    "Адвокати на мъртъвците: Съдебните медици правят разкрития" - поредица
  • 05:25
    "Съблазнителни измами" - доку-поредица
  • 05:55
    "В капана на подозренията" - доку-поредица
  • 06:45
    "Горещата точка "Семейни конфликти" - доку-поредица
Пълна програма
  • 02:00
    Вести
  • 02:30
    Вести-Москва
  • 02:50
    Вести
  • 03:15
    Токшоу: "Пряко предаване"
Пълна програма
  • 02:00
    "Забранено за тъпаци"
  • 03:00
    "Заснето в СССР"
  • 05:00
    Документален екран
  • 06:00
    "Скенер"
Пълна програма
  • 01:15
    "The Voice Kids" - музикално шоу
  • 03:20
    "Патрулна обиколка: Берлин" - репортаж
  • 04:55
    "Патрулна обиколка" - репортаж
  • 06:40
    "Комисарят Рекс" - криминален сериал
Пълна програма
  • 02:00
    "Паралакс" - повторение
  • 03:30
    Прокудени от бащин край - повторение
  • 04:30
    "Кръшно хоро, нашенско" - неделен поздравителен концерт /повторение/
  • 05:25
    "Импресия с картините на Михаил Камберов" - документален филм
Пълна програма
  • 00:00
    Футбол от Висшата лига
  • 07:30
    Висшата лига в аванс
  • 08:00
    Силови спортове: Серии Юнайтид Стронгман
  • 08:30
    Голове в неделя
Пълна програма
  • 01:25
    Infomercials
  • 06:55
    Olivia
  • 07:05
    Benjamin Blumchen
  • 07:35
    Bob der Baumeister
Пълна програма
  • 00:20
    Лабиринтът на Пан - военен, исторически, психологическа драма, фентъзи с умерено страховити елементи, Испания/Мароко, 2006, Не се препоръчва за деца под 12-годишна възраст , режисьор Гилермо Торо, с Ариадна Гил, Серхи Лопес, Марибел Верду, Ивана Бакеро, А
  • 02:30
    Концерт на Ерик Клептън
  • 04:30
    Избрани предавания на Телемедиа
  • 06:00
    Сянката на Елена - ТВ сериал -14 епизод
Пълна програма
  • 01:00
    We Love Music
  • 06:00
    Snooza
  • 10:00
    New 4 U
  • 10:25
    Deja Voice
Пълна програма
  • 02:00
    Отслабването на домашния ми любимец: Спортно семейство, дебело куче
  • 02:48
    Кралят на тортите: Денят на мама, цветни аромати и клиника за торти
  • 03:12
    Кралят на тортите: Празник на цветовете, дипломирането на София и среща с бои
  • 03:36
    Кажете ДА на булчинската рокля: Големият ден: Пати-Ан
Пълна програма
  • 02:00
    Мото тур Мароко 2010- еп.5
  • 02:30
    Война на похабяването - с.1, еп.8
  • 03:00
    Димитровград - Осъществената мечта
  • 03:30
    Сахара - Забранената цивилизация, част 1
Пълна програма
  • 02:00
    Загадки в музея - специално издание
  • 03:00
    Загадки в музея
  • 04:00
    Ловци на духове по света
  • 05:00
    Мистерии в замъка
Пълна програма
  • 02:00
    Загадки в музея - специално издание
  • 03:00
    Загадки в музея
  • 04:00
    Ловци на духове по света
  • 05:00
    Мистерии в замъка
Пълна програма
  • 01:00
    От здрач до зори, САЩ, екшън/криминален/ужаси, 1996
  • 02:45
    Смъртна присъда, 2007
  • 05:35
    Мимикрия, САЩ, ужаси/фантастика, 1997
  • 07:20
    Убийствени мадами, Германия, САЩ, комедия/романтичен/трилър, 1999
Пълна програма
  • 02:00
    "Непознатото лице на... Група "ТЕ"" - документална поредица
  • 02:30
    "Какво е да актуализираме сувенирите на София?" - забавно-информационно предаване
  • 03:00
    "Морски дарове" документален филм
  • 03:30
    "Български надежди" - 10 еп., документална поредица за талантливите деца в България
Пълна програма
  • 02:00
    Храните на моята земя Португалия - кулинарно предаване, еп. 23
  • 02:25
    Храните на моята земя Португалия - кулинарно предаване, еп. 24
  • 02:50
    Сладката Софи Дал - кулинарно предаване, еп. 5
  • 03:20
    Сладката Софи Дал - кулинарно предаване, еп. 6
Пълна програма
  • 01:00
    VH1 микс
  • 07:00
    Стани и засияй с VH1
  • 09:00
    Лениви неделни мелодии
  • 11:00
    Познайте годината!
Пълна програма
  • 02:00
    Боксьорската - Драма, Спортен, Режисьор: Карин Кусама, В ролите: Мишел Родригес, Сантяго Дъглас, Джейми Тирели
  • 04:00
    Съучастникът - Трилър, Екшън, Драма, 2004, Режисьор: Майкъл Ман, В ролите: Том Круз, Джейми Фокс, Джейда Пинкет Смит
  • 06:00
    Приключенията на Сами: Бягство от парадайса - Анимация, 2012, Режисьор: Бен Стасен, В ролите: Пат Карол, Карлос Маккулър, Синда Адамс
  • 08:00
    Пчеличката Мая: Филмът - Анимация, 2014, Режисьор: Алексис Стадерман, Глен Фрейсър, В ролите: Коди Сит Макфии
Пълна програма
  • 01:20
    "Медици детективи: Тайните на съдебната медицина" - криминален сериал
  • 07:05
    "Криминални намерения: Престъпленията във визир" - крими сериал
  • 14:50
    "Между тюл и сълзи" - доку-поредица
  • 15:50
    "Нашата къща мечта" - доку-поредица
Пълна програма
  • 00:30
    Документална поредица /п/
  • 03:30
    Документален филм/п/
  • 04:00
    "ТВ меню"/п/
  • 04:30
    Документална поредица /п/
Пълна програма
  • 01:45
    От местопрестъплението: Маями - девети сезон, еп. 4
  • 02:30
    От местопрестъплението: Маями - девети сезон, еп. 5
  • 03:15
    Империя - трети сезон, еп. 7
  • 04:00
    Империя - трети сезон, еп. 8
Пълна програма
  • 00:00
    Club MTV!
  • 06:00
    AM Rush
  • 09:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 09:40
    Essential Mix
Пълна програма
  • 02:00
    MIDNITE HAUTE
  • 02:30
    MIDNITE HAUTE
  • 02:55
    F-PARTIES
  • 03:00
    FASHION FILMS
Пълна програма
  • 01:00
    Non-Stop Hits
  • 06:00
    Wake Up With Hits!
  • 09:00
    Big Fat Hits
  • 11:00
    MTV's Euro Top 10
Пълна програма
  • 02:10
    "Затвор" - 10 и 11 еп.
  • 03:00
    "Обрано, ограбено, върнато" - 4 еп.
  • 03:25
    "48 часа" - 6 еп.
  • 04:15
    "48 часа" - 10 еп.
Пълна програма
  • 00:00
    05.00 Нощен новинарски информационен блок
  • 05:00
    Новини, спорт и времето
  • 07:30
    "Европа сутрин" - сутрешен блок
  • 10:00
    Новини
Пълна програма
  • 01:55
    Водоемы России. Рыбинское водохранилище
  • 02:30
    Поплавочный практикум
  • 03:00
    Подводная охота
  • 03:25
    На охотничьей тропе
Пълна програма
  • 01:00
    "Отблизо" - романтична драма с уч. на Джулия Робъртс, Джъд Лоу, Клайв Оуен, Натали Портман, Ник Хобс и др., /п/
  • 06:15
    "Актьорско студио" - токшоy
  • 07:15
    "Блинки Бил" - анимационен филм, /п/
  • 09:30
    "Отвътре навън" - анимационен филм, /п/
Пълна програма
  • 01:45
    Solved: Bike Path Killer
  • 02:30
    Solved: Time for Justice
  • 03:15
    Solved: The Prodigy
  • 04:00
    Deadliest Catch: Bering Sea Swim Club
Пълна програма
  • 02:20
    ENGLISH 911
  • 02:25
    GRAMMAR WISE
  • 02:55
    WHAT DID THEY SAY
  • 03:00
    WEATHER FORECAST
Пълна програма
  • 02:00
    Тиа Маури у дома
  • 02:30
    Тиа Маури у дома
  • 03:00
    Кулинарната академия на Джени и Реза
  • 03:30
    Кулинарната академия на Джени и Реза
Пълна програма
  • 02:20
    Костенурките Нинджа
  • 02:45
    Костенурките Нинджа
  • 03:10
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 03:30
    Спонджбоб Квадратни Гащи
Пълна програма
  • 02:00
    Дневник: Олимпик екстра, обзор на деня
  • 02:30
    Олимпийски игри: Сноуборд, big air, квалификация (жени), директно
  • 03:15
    Олимпийски игри: Фрийстайл ски, halfpipe, квалификация (жени), директно
  • 04:15
    Олимпийски игри: Сноуборд, big air, квалификация (жени), директно
Пълна програма
  • 01:55
    "Скрити числа", биографична драма, САЩ, 2016; реж. Тиодор Мелфи, с Тараджи Пенда Хенсън, Октавия Спенсър, Джанел Моне, Кевин Костнър, Кирстен Дънст, [12+]
  • 04:00
    "Тук и сега I, 2 еп.", драма, САЩ, 2018; реж. Ута Брайсвитц, Алън Бол, Джеръми Подесуа, с Тим Робинс, Холи Хънтър, Соси Бейкън, Джерика Хинтън, Реймънд Лий, [15+]
  • 06:30
    "Филми и звезди Х, 7 еп.", документален, Холандия, 2018, [12+]
  • 07:00
    "Всичко за Стив", романтична комедия, САЩ, 2009; реж. Фил Трейл, със Сандра Бълок, Томас Хейдън Чърч, Брадли Купър, Кен Джонг, Ди Джей Куолс, [12+]
Пълна програма
  • 02:00
    Playlist
  • 05:00
    Urban TV
  • 05:30
    Fresh morning :)
  • 11:00
    Music of BG
Пълна програма
  • 02:20
    HENRY HUGGLEMONSTER
  • 02:35
    Calimero
  • 02:50
    HENRY HUGGLEMONSTER
  • 03:05
    Art Attack
Пълна програма
  • 02:20
    Костенурките Нинджа
  • 02:45
    Костенурките Нинджа
  • 03:10
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 03:30
    Спонджбоб Квадратни Гащи
Пълна програма
  • 03:00
    All Night Long!
  • 07:00
    Nothing But The 00s
  • 15:00
    Nothing But The 00s
Пълна програма
  • 01:40
    A Haunting: Tunnel of Death
  • 02:35
    Murder At Sea: People Magazine Investigates
  • 03:30
    Murder Online: A Secret Life
  • 04:25
    The Perfect Suspect: No Leg To Stand On
Пълна програма
  • 02:00
    The Truth About...: Sport Injuries
  • 02:30
    Top: Deadly Sea Survivors
  • 03:01
    Rising Star: Ty Walker
  • 03:30
    Top: Mishaps
Пълна програма
  • 01:35
    Wardens
  • 02:25
    Jim Shockey's The Professionals
  • 02:50
    Jim Shockey's The Professionals
  • 03:15
    Archer's Choice
Пълна програма
  • 01:50
    Свирепи автомеханици: Лудият Хок
  • 02:45
    Проклятието на остров Оук: Напълно сух
  • 03:35
    В търсене на Хитлер: 45 метра под земята
  • 04:25
    Търсачи на автомобили: Подеми и спадове
Пълна програма
  • 01:40
    Магистрала през ада, еп. 2
  • 02:25
    Тайнствени досиета, еп. 4
  • 02:50
    Шифърът на злополуките, еп. 6
  • 03:10
    Магистрала през ада, еп. 5
Пълна програма
  • 01:30
    "Марли и аз: Началото" - комедия, драма, романтичен (САЩ, 2008), режисьор - Дейвид Франкел, актьори - Оуен Уилсън, Дженифър Анистън, Катлийн Търнър, Алън Аркин, Ерик Дейн и др.
  • 03:20
    "Двама мъже и половина" /п./ - сериал
  • 04:20
    "Търси се…" /п./ - токшоу
  • 05:00
    "Кое е това момиче" /п./ - сериал
Пълна програма
  • 02:15
    Най-добрият тунинг; сезон 1, епизод 1, спорт, риалити, Финландия, 2012
  • 02:50
    От здрач до зори; сезон 3, епизод 4, екшън, ужаси, САЩ, 2016
  • 03:30
    От здрач до зори; сезон 3, епизод 5, екшън, ужаси, САЩ, 2016
  • 04:15
    От здрач до зори; сезон 3, епизод 6, екшън, ужаси, САЩ, 2016
Пълна програма
  • 01:40
    Отмъщението; сезон 1, епизод 23, драма, мистерия, Турция, 2013
  • 02:50
    Медиум; сезон 2, епизод 11, криминален, драма, САЩ, 2005
  • 03:35
    Медиум; сезон 2, епизод 12, криминален, драма, САЩ, 2005
  • 05:00
    Телешоп
Пълна програма
  • 02:00
    Джо Фрост за британските деца убийци: Шарън Кар
  • 03:00
    Великобритания: Най-страшното табу: Баща ни уби нашата майка и разби семейството ни
  • 04:00
    Убийците Менендес: Ерик разкрива всичко: Епизод 3
  • 05:00
    Деца медиуми: Обитаваният от духове таван
Пълна програма
  • 01:35
    Пандемия
  • 03:30
    Нощна смяна
  • 05:50
    На Земята
  • 07:50
    Игор
Пълна програма
  • 01:00
    "Особое мнение"
  • 02:30
    Т/с "Парфюмерша", 1 с
  • 03:25
    Т/с "Парфюмерша", 2 с
  • 05:40
    Т/с "Главные роли", 4 с
Пълна програма
  • 02:00
    "Гложенският манастир" - документален филм /повторение/
  • 02:30
    "Жеравна 2008" - фолклорен филм /2 част
  • 03:00
    "Слънчева Трявна" - документален филм
  • 03:30
    "Левски - символ и епоха: Левски пред турския съд" - документален филм
Пълна програма
  • 02:20
    Ugly Americans
  • 02:45
    Ugly Americans
  • 03:10
    Ugly Americans
  • 03:35
    South Park
Пълна програма
  • 02:15
    Stranded Asian Fucks For Ride (18+)
  • 02:41
    My Dreamy Pleasures (18+)
  • 03:04
    Second Casting Sees Petite Babe Do Anal (18+)
  • 03:25
    Fuck Stop Telephoning Me (18+)
Пълна програма
  • 00:30
    Тенис: Qatar Total Open 2018, Доха - финал (WTA Premier 5 - повторение)
  • 03:00
    Футбол: Еспаньол - Виляреал (Примера Дивисион, сезон 2017/18 - повторение)
  • 05:00
    Тенис: Qatar Total Open 2018, Доха - полуфинали (WTA Premier 5 - повторение)
  • 08:00
    "Великият Зизу: Историята на Зинедин Зидан" - документален филм
Пълна програма
  • 02:10
    Зимни олимпийски игри: Фигурно пързаляне, мъже /волна програма/
  • 04:10
    Зимни олимпийски игри: Ски-свободен стил, ски-акробатика
  • 05:00
    Зимни олимпийски игри: Ски-скок от голяма шанца /мъже/
  • 06:40
    Зимни олимпийски игри: Ски-алпийски дисциплини, гигантски слалом /мъже/, ІІ манш
Пълна програма
  • 02:05
    Благородни дела
  • 03:40
    Ао - отчаяният неандерталец
  • 07:30
    Симарон Стрип
  • 08:55
    Симарон Стрип
Пълна програма
  • 05:20
    Седмичен обзор - п
  • 05:55
    ч.- Прогноза за времето и агропрогноза
  • 06:00
    Документален филм - повторение
  • 06:40
    Прогноза за времето и агропрогноза
Пълна програма
  • 02:00
    RISE OF ECOLOGY
  • 03:00
    REINDEER POLICE
  • 04:00
    DESTINATION: ANTARCTICA
  • 05:00
    DRAGON HOUSE, THE
Пълна програма
  • 05:30
    Bangkok Fight Night
  • 07:05
    Osaka Funny Wrestling
  • 07:20
    Taekwondo
  • 07:35
    Ultimate First League
Пълна програма
  • 02:20
    Съперници
  • 04:05
    Красивия хоризонт
  • 06:05
    Пиколо, саксо и компания
  • 07:25
    Товар за Африка
Пълна програма
  • 02:00
    Thrillbillies
  • 02:30
    Thrillbillies
  • 03:00
    The Azores Experience Vol. I
  • 03:30
    World of X Games 2016
Пълна програма
  • 02:10
    Машини за убиване (Series 1): 106 (Episode 6)
  • 03:05
    Загадки в музея (Series 4): Отравяне в приюта, Голият Джо, лудият бомбаджия (Episode 12)
  • 03:50
    Загадки в музея (Series 5): Жена в пепел / Експериментът на Милграм (Episode 6)
  • 04:40
    Забранена история (Series 2): Никола Тесла: (Episode 6)
Пълна програма
  • 02:00
    Плажна ивица Камчия
  • 02:30
    Бъди там - България в музика и картини
  • 03:00
    Свети Влас - Рай между морето и планината
  • 03:30
    Виж България - Тетевен, с дъх на минало и настояще
Пълна програма
  • 01:35
    Joe Zawinul solo (1985)
  • 02:35
    Roberto Fonseca and Fatoumata Diawara at Pori Jazz Festival
  • 03:40
    Doug Hammond New Quartet - Porgy And Bess (Vienna. Austria)
  • 04:35
    Keith B Brown - Strasbourg Jazz Festival
Пълна програма
  • 02:15
    Футбол: Лудогорец - Славия, мач от Първа професионална лига, повторение
  • 04:15
    Край на програмата
  • 08:00
    Футбол: Черно море - Берое, мач от Първа професионална лига, повторение
  • 10:00
    Футбол: Верея - ЦСКА, мач от Първа професионална лига, повторение
Пълна програма
  • 02:30
    Тенис: New York Open, Ню Йорк - финал (ATP WORLD TOUR 250 - повторение)
  • 05:00
    "Състезанието на живота им" - 1 сезон, 2 еп., документална поредица
  • 05:30
    Тенис: Qatar Total Open 2018, Доха - полуфинали (WTA Premier 5 - повторение)
  • 09:30
    Тенис: New York Open, Ню Йорк - четвъртфинали (ATP WORLD TOUR 250 - повторение)
Пълна програма
  • 01:00
    Футбол: Уест Бромич Албиън - Саутхямптън, мач от пети кръг за Купата на футболната Асоциация, повторение
  • 03:00
    Баскетбол: Мач на звездите от НБА, директно
  • 05:30
    Край на програмата
  • 08:00
    Футбол: Шефилд Уенздей - Суонси Сити, мач от пети кръг за Купата на футболната Асоциация, повторение
Пълна програма
  • 01:40
    Истории за духове: Тунелът на смъртта
  • 02:35
    Смърт в морето: Разследванията на списание "Пийпъл"
  • 03:30
    Убийство в мрежата: Таен живот
  • 04:25
    Съвършеният заподозрян: Безкраката заподозряна
Пълна програма
  • 01:00
    "Карамел" - предаване за красиви жени и интересни мъже, (п)
  • 03:00
    "Без задръжки" с Наталия Кобилкина, (п)
  • 04:00
    "Голямото интервю", знаменити личности пред BiT, (п)
  • 05:00
    най-доброто от Спорно за спорта" с Кирил Веселински, 1 част
Пълна програма
  • 02:00
    Балаж Хайба - Хайка за диви прасета в Кеменешая
  • 02:30
    Страната на хилядата острова
  • 03:00
    Майстор-оръжейник - Навлизането на Блейзър в света на оптиката
  • 03:30
    На спининг - Отново с Пали Варга
Пълна програма
  • 02:10
    "Заразно зло: Финалът", екшън - хорър - трилър, Великобритания, 2016; реж. Пол Уилямс Скот Андерсън, с Мила Йовович, Али Лартър, Шон Робъртс, Руби Роуз, Оуен Макен, [18+]
  • 03:55
    "Assassin's Creed", фентъзи - екшън, САЩ, 2016; реж. Джъстин Кързъл, с Михаел Фасбендер, Марион Котийар, Джеръми Айрънс, Брендън Глийсън, Майкъл Кенет Уилямс, [15+]
  • 07:00
    "Маша и мечокът І, 9 - 12 еп.", анимация, Русия, 2010, [0+]
  • 07:30
    "Късометражни анимации на Дисни II", анимация, САЩ, 2014, [0+]
Пълна програма
  • 01:50
    "Дедууд II, 4 еп.", уестърн - драма, САЩ, 2005; реж. Алън Тейлър, с Тимъти Олифант, Иън МакШейн, Джон Хоукс, Моли Паркър, Брад Дуриф, [18+]
  • 02:45
    "Другарю инспектор І, 1 еп.", екшън - крими - комедия, САЩ, 2017; реж. Рис Томас, с Флорин Пиерсик - младши, Корнелиу Уличи, Оливия Нита, Флорин Галан, Адриан Падурару, [15+]
  • 03:30
    "Хемингуей и Гелхорн", романтична драма, САЩ, 2012; реж. Филип Кауфман, с Никол Кидман, Клайв Оуен, Родриго Санторо, Робърт Дювал, Кони Нийлсън, [18+]
  • 05:10
    "Пулсът на парите", криминална драма, САЩ, 2016; реж. Джоди Фостър, с Джордж Клуни, Джулия Робъртс, Джак О'Конъл, Доминик Уест, Кетрина Балф, [12+]
Пълна програма
  • 02:15
    Weekend Special
  • 02:30
    Photographer's Piece
  • 02:45
    Photographer's Piece
  • 03:00
    Video Fashion News
Пълна програма
  • 00:00
    Нощна програма на ТВТ (Галерия България)
  • 06:50
    ТВТ представя България - документален филм на ТВТ
  • 07:00
    Храм Света Богородица - Благовещение (образователен филм за туристическа дестинация)
  • 07:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
Пълна програма
  • 02:00
    Тенис: ATP 500 Ротердам 2018
  • 04:00
    Автомобилизъм: Nascar Cup Series 2018
  • 06:00
    Футбол: Барса ТВ
  • 08:00
    Футбол: Байерн ТВ
Пълна програма
  • 02:10
    Футбол: Украинска Висша лига
  • 04:00
    MMA: UFC Fight Night
  • 05:30
    Баскетбол: Евролига
  • 06:00
    Футбол: Индийска суперлига
Пълна програма
  • 02:20
    Blaze and the Monster Machines
  • 02:40
    Paw Patrol
  • 02:50
    Kid-e-Cats
  • 02:55
    Kid-e-Cats
Пълна програма
  • 06:00
    Сабрата, Либия
  • 06:40
    Килиманджаро
  • 07:35
    Най-красивите места на Земята
  • 08:30
    Тайните на звездата
Пълна програма
  • 01:55
    Ченге, сезон 1, еп. 10, САЩ, екшън/приключенски, 2012
  • 02:45
    Ресторантът, сезон 1, еп. 7, исторически/драма, 2017
  • 03:45
    Обрат: Шпионите на Вашингтон, сезон 2, еп. 7, САЩ, военен, 2015
  • 04:30
    Обрат: Шпионите на Вашингтон, сезон 2, еп. 8, САЩ, военен, 2015
Пълна програма

Сериали

Fox Life 02:40
Веселата къща - втори сезон, еп. 6
Fox Channel 02:30
24: Не умирай днес - първи сезон, еп. 10
Охота и рыбалка 02:35
Сезон охоты
Viasat Nature 02:40
Пол О'Грейди за любовта към кучета, сезон 3, еп. 9

Всички предавания

Спорт

Eurosport 2 02:30
Олимпийски игри: Хокей на лед, полуфинали (мъже)
BNT HD 02:55
Зимни олимпийски игри: Биатлон, щафета /мъже/
Ring.BG 03:20
Италия, Серия А: Дженоа - Интер
Eurosport 03:35
Олимпийски игри: Сноуборд, big air, финал (мъже), директно
Eurosport HD 03:35
Олимпийски игри: Сноуборд, big air, финал (мъже), директно

Всички предавания

Филми

Skat+ 02:30
"Кольо, това е..." - документален филм /5 част
Cinemax 2 02:30
"Отбой в полунощ", военна драма, САЩ, 1992; реж. Кийт Гордън, с Питър Бърг, Кевин Дилън, Ерай Грос, Итън Хоук, Гари Синийз, [18+]
bTV Cinema 02:30
"Странният случай с Бенджамин Бътън" - драма,  фентъзи,  романтичен (САЩ, 2008), режисьор - Дейвид Финчър,актьори - Брад Пит, Кейт Бланшет, Джулия Ормънд, Елиас Котеас,  Джейсън Флеминг, Тараджи П. Хенсън, Тилда Суинтън и др.
TV1000 02:35
От здрач до зори, САЩ, екшън/криминален/ужаси, 1996
AXN White 02:55
Профилиране; сезон 4, епизод 7, криминален, драма, Франция, 2013

Всички предавания

Рио-2016

Eurosport 2 04:00
Олимпийски игри: Хокей на лед, обзор на деня
BNT HD 02:55
Зимни олимпийски игри: Биатлон, щафета /мъже/
Eurosport 03:35
Олимпийски игри: Сноуборд, big air, финал (мъже), директно
Eurosport HD 03:35
Олимпийски игри: Сноуборд, big air, финал (мъже), директно

Всички предавания

Peyongchang-2018

Eurosport 2 04:00
Олимпийски игри: Хокей на лед, обзор на деня
BNT HD 02:55
Зимни олимпийски игри: Биатлон, щафета /мъже/
Eurosport 03:35
Олимпийски игри: Сноуборд, big air, финал (мъже), директно
Eurosport HD 03:35
Олимпийски игри: Сноуборд, big air, финал (мъже), директно

Всички предавания



{START_COUNTER}