ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 04:50
    Вяра и общество с Горан Благоев /п/
  • 06:40
    Зимни олимпийски игри 2018: ски алпийски дисциплини, гигантски слалом /мъже, IІ манш/
  • 08:00
    По света и у нас Информационна емисия
  • 09:00
    Денят започва с Георги Любенов Публицистично предаване
Пълна програма
  • 06:00
    "Робо и Страшко" - анимация
  • 07:00
    "Като на кино" - предаване за кино с водещ Михаил Дюзев
  • 08:00
    "Тази събота и неделя" - предаване с водещи Мариана Векилска, Жени Марчева и Диана Любенова
  • 11:00
    "Търси се…" - токшоу с водещи Меги и Нели
Пълна програма
  • 03:50
    "Къщата на спомените" - с уч. на Емили Роуз, Джъстин Брюнинг, Линдзи Уогнър, Адам Кауфман, Брус Бокслайтнър, Адам Скалия и др. /п/
  • 06:30
    "Иконостас"
  • 07:00
    "Непорочната Джейн" - сериен филм
  • 08:00
    "Събуди се..." - предаване
Пълна програма
  • 05:30
    Q&A - отговори на важните въпроси от политиката с Клара Маринова /п./
  • 06:30
    Брюксел 1 - предаване за Европа и гражданите с Милена Милотинова /п./
  • 07:30
    Другото лице на Лайза Минели - филм
  • 08:30
    Колела - автомобилно предаване с Константин Томов /п./
Пълна програма
  • 02:00
    Повторения
  • 06:30
    Цитати на седмицата
  • 07:00
    Очи в очи - док. поредица на Bloomberg
  • 08:00
    Коментари на седмицата
Пълна програма
  • 05:30
    Вестителите; сезон 1, епизод 3, научна фантастика, драма, САЩ, 2015
  • 06:10
    Всяка милисекунда е от значение; документален, спорт, Великобритания, 2016
  • 07:00
    Вестителите; сезон 1, епизод 3, научна фантастика, драма, САЩ, 2015
  • 07:50
    Вестителите; сезон 1, епизод 4, научна фантастика, драма, САЩ, 2015
Пълна програма
  • 05:49
    Лошо куче!: Лакомници
  • 06:36
    Запознайте се с ленивците: Епизод 1
  • 07:00
    Запознайте се с ленивците: Епизод 2
  • 07:25
    Войната за спасяването на китовете: Безстрашните
Пълна програма
  • 03:30
    Повторения
  • 07:00
    Избрано от "Добро утро, българи" - обзорно предаване
  • 09:00
    "Неделя - Ден Господен" - предаване за православна култура
  • 11:00
    Новини
Пълна програма
  • 02:25
    Зимните олимпийски игри в Пьонгчанг, Южна Корея
  • 06:30
    "Вили иска да знае" - детска програма
  • 06:55
    "Знанията те правят ас" - детска програма
  • 07:20
    "Мирете разследва" - анимационен сериал
Пълна програма
  • 06:00
    Tick-Tack
  • 10:00
    Hit Mix
  • 11:00
    3 IN 1
  • 11:15
    Music Arena
Пълна програма
  • 05:50
    Специалитетите на Бабет кулинарно предаване, Франция /44 епизод/п/
  • 06:15
    Защо да стигнем по-далеч: Прекосяването на Вогезите документална поредица /1 епизод/п/
  • 06:45
    Песни от Рая Народни песни от Дали /п/
  • 07:15
    Благуните детски куклен тв сериал /2 сезон, 8 епизод/
Пълна програма
  • 06:00
    Златната рибка тв новела на Евровизия /п/
  • 06:15
    Бърколино
  • 06:30
    Легенда за белия глиган тв филм
  • 07:30
    Поколението Милев документален филм /п/
Пълна програма
  • 05:56
    The Garfield Show
  • 06:10
    The Garfield Show
  • 06:21
    The Garfield Show
  • 06:35
    The Garfield Show
Пълна програма
  • 06:00
    "Робо и Страшко" - анимация
  • 08:00
    "Тежки престъпления" - сериал, с.5, еп.19,20,21
  • 11:00
    "Огнено торнадо" - екшън,приключенски (САЩ, Канада, 2015), режисьор - Джордж Ершбеймър, актьори - Райън Бар, Леа Бейтман, Джейкъб Чембърс, Лиза Сиара, Джеф Кларк, Ейлин Дитц, Анна Фрейзър и др.
  • 12:45
    "Превъзходството на Борн" -  екшън, трилър, криминален (САЩ, Германия, 2004), режисьор - Пол Грийнграс, актьори -  Мат Деймън, Франка Потенте, Брайън Кокс, Джулия Стайлс, Карл Ърбън и др.
Пълна програма
  • 06:00
    "Ризоли и Айлс: Криминални досиета" - сериал, с.4
  • 08:30
    "Линкълн" - екшън, фантастика, приключенски (САЩ, 2012), режисьор - Ридли Скот, актьори - Логан Маршъл-Грийн, Нуми Рапас, Майкъл Фасбендер, Чарлийз Терон, Идрис Елба, Шон Харис, Гай Пиърс, Патрик Уилсън и др.
  • 11:30
    "Несломим" - биографичен, драма (САЩ, 2009), режисьор - Клинт Истууд, актьори - Морган Фрийман, Мат Деймън, Скот Истууд, Лангли Къркуд, Маргьорит Уийтли и др.
  • 14:15
    "Властелинът на пръстените: Завръщането на краля" - фентъзи, приключенски (САЩ, Нова Зеландия, 2003), режисьор -  Питър Джаксън, актьори - Доминик Монахан, Кристофър Лий, Мартон Чокаш, Миранда Ото, Бернард Хил, Хюго Уийвинг, Илайджа Уд, Лив Тайлър, Джон Р
Пълна програма
  • 06:00
    "Мутра по заместване" - сериал, с.2
  • 07:00
    "Двама мъже и половина" - комедиен сериал, с.2
  • 08:00
    "Старчета разбойници с Бети Уайт" - сериал, с.2
  • 09:00
    "Загадките на Лора"- сериал, с.2
Пълна програма
  • 06:00
    "Твоят мой живот" - сериал
  • 07:30
    "Светлината на моя живот" /п./ - сериал
  • 10:00
    "Земя на четта" - сериал
  • 12:00
    "Кварталът на богатите" - сериал
Пълна програма
  • 06:00
    Невероятният свят на Гъмбол
  • 06:11
    Невероятният свят на Гъмбол
  • 06:25
    Невероятният свят на Гъмбол
  • 06:36
    Невероятният свят на Гъмбол
Пълна програма
  • 05:30
    "Рара", драма, Чили, 2015; реж. Пепа Сан Мартин, с Джулия Люберт, Емилия Осандон, Мариана Лойола, Агустина Муньос, Кока Гуазини, [12+]
  • 07:00
    "Прецакването", криминален трилър, САЩ, 2001; реж. Франк Оз, с Робърт Де Ниро, Едуард Нортън, Марлон Брандо, Анджела Басет, Гари Фармър, [12+]
  • 09:05
    "Жените на 20-и век", комедийна драма, САЩ, 2016; реж. Майк Милс, с Анет Бенинг, Ел Фанинг, Грета Геруиг, Лукас Джейд Зуман, Били Кръдъп, [12+]
  • 11:00
    "Адолф, художникът", късометражен, Великобритания, 2017; реж. Дан Зеф, с Иуан Рион, Рупърт Гринт, [12+]
Пълна програма
  • 03:55
    "Историята на Бети Пейдж", биографичен, САЩ, 2005; реж. Мери Харън, с Гретчен Мол, Кристофър Бауър, Джарeд Харис, Сара Полсън, Кера Сиймур, [15+]
  • 07:00
    "Почти на 17", комедийна драма, САЩ, 2016; реж. Кели Фримън Крейг, с Хейли Стайнфелд, Хейли Лу Ричардсън, Блейк Дженър, Кира Седжуик, Уди Харелсън, [12+]
  • 08:45
    "Родители", драма, Дания, 2016; реж. Кристиан Тафдруп, със Сорен Малинг, Бодил Йоргенсен, Елиот Кросет Хов, Мири Ан Бюшел, Антон Хоник, [12+]
  • 10:15
    "Младост в Орегон", комедийна драма, САЩ, 2016; реж. Джоел Дейвид Мур, с Франк Лангела, Били Кръдъп, Кристина Апългейт, Мери Кей Плейс, Джош Лукас, [12+]
Пълна програма
  • 06:00
    Erin Burnett OutFront (CNNI)
  • 06:30
    Inside Africa
  • 07:00
    CNN Newsroom
  • 07:30
    World Sport
Пълна програма
  • 06:00
    "Малката булка" - сериен филм
  • 09:30
    "Великолепният век" - сериен филм, сезон 1, 2 епизода
  • 11:30
    "Без багаж" - предаване за туризъм
  • 12:00
    "Женски свят" - романтична комедия с уч. на Марен Кройман, Валтер Ситлер, Лавиния Уилсън, Аника Бекер и др.
Пълна програма
  • 05:45
    "Най-доброто оръжие" - риалити, сезон 1
  • 06:30
    "Досиетата "Грим" - сериал, сезон 2, /п/
  • 07:30
    "Уокър - тексаският рейнджър " - сериал, сезон 7, 3 епизода
  • 11:00
    "Горският воин" - приключенски екшън с уч. на Чък Норис, Тери Кисер, Макс Гейл, Трейтън Найт и др., /п/
Пълна програма
  • 06:00
    Да продадеш колата си: Шевролет Камаро
  • 07:00
    Как са го направили?: Сгради/ Електричество/Балони
  • 07:30
    Мъжете от Юкон: Отчаяни мерки
  • 08:30
    С влак през Аляска: Мъртвата зона
Пълна програма
  • 05:48
    Как са го направили?: Тоалетна хартия/Абсент/Топки за крикет
  • 06:12
    Как са го направили?: Салата/Въже/Инсулин
  • 06:36
    Как са го направили?: Локомотиви/Сметана/Бумеранги
  • 07:00
    Как са го направили?: Каски, чай, топлофикация
Пълна програма
  • 06:00
    Щурите Ронкс
  • 06:25
    Мики Маус
  • 06:30
    Пижамаски
  • 06:55
    Мики Маус
Пълна програма
  • 06:00
    "Имало едно време… Човекът"
  • 06:30
    "Имало едно време… Човекът"
  • 07:00
    "Удивителни създания"
  • 07:15
    "Удивителни създания"
Пълна програма
  • 07:00
    Кученце в джобче - анимационен сериал
  • 07:30
    Покемон - анимационен сериал
  • 08:00
    Клуб Уинкс - анимационен сериал
  • 08:50
    Трансформъри: Роботи-спасители - анимационен сериал
Пълна програма
  • 05:00
    Момичетата от площад Испания - 1 еп. - Сериал
  • 07:00
    Ekids- Анимация
  • 09:00
    Премълчани истини - с Минчо Христов
  • 10:00
    Пътуващо читалище - с Ивайло Шопски
Пълна програма
  • 07:15
    Спорт
  • 07:22
    Култура 1
  • 07:41
    Анализи
  • 07:46
    Преглед на програмата / Преглед на печата
Пълна програма
  • 06:00
    Олимпийски игри: Ски-алпийски дисциплини, гигантски слалом, първи манш (мъже)
  • 06:30
    Олимпийски игри: Ски-алпийски дисциплини, гигантски слалом, втори манш (мъже), директно
  • 08:00
    Олимпийски игри: Ски бягане, щафета 4х10 км (мъже), директно
  • 10:00
    Олимпийски игри: Новини
Пълна програма
  • 05:00
    Олимпийски игри: Хокей на лед, предварителен кръг, Германия - Норвегия (мъже), директно
  • 07:30
    Олимпийски игри: Хокей на лед, плейофи (жени), запис
  • 08:30
    Олимпийски игри: Хокей на лед, предварителен кръг, Германия - Норвегия (мъже)
  • 09:30
    Олимпийски игри: Хокей на лед, предварителен кръг, Чехия - Швейцария (мъже), директно
Пълна програма
  • 00:20
    Избягай или умри!, сезон 1, еп. 9
  • 06:05
    Призраци от автоморгата, сезон 5, еп. 5
  • 07:00
    Каубои в студени води, сезон 2, еп. 5
  • 07:45
    Каубои в студени води, сезон 2, еп. 6
Пълна програма
  • 05:55
    X Games Austin
  • 07:00
    Drift All Stars: Burnouts & Bust Ups
  • 07:25
    X Games Heroes
  • 07:55
    Pro Bull Riders
Пълна програма
  • 05:15
    Багрите на България /фолклорна и народна музика/
  • 07:00
    Утрото /сутрешен музикален блок/
  • 11:00
    Без етикет /лайфстайл предаване на ФЕН ТВ, повторение/
  • 11:15
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
Пълна програма
  • 06:00
    Ловци на къщи
  • 06:30
    Ловци на къщи
  • 07:00
    Ловци на къщи
  • 07:30
    Ловци на къщи
Пълна програма
  • 06:00
    Кухнята на Джейми - Австралия - кулинарно предаване, еп. 3
  • 06:50
    Грозната Бети - първи сезон, еп. 18
  • 07:45
    Грозната Бети - първи сезон, еп. 19
  • 08:40
    Присъда - първи сезон, еп. 6
Пълна програма
  • 06:00
    Лас Вегас - първи сезон, еп. 11
  • 06:45
    Лас Вегас - първи сезон, еп. 12
  • 07:45
    Разследванe на пожари - сериал, еп. 7
  • 08:15
    Шерлок - трети сезон, еп. 3
Пълна програма
  • 04:00
    "Тук и сега I, 2 еп.", драма, САЩ, 2018; реж. Ута Брайсвитц, Алън Бол, Джеръми Подесуа, с Тим Робинс, Холи Хънтър, Соси Бейкън, Джерика Хинтън, Реймънд Лий, [15+]
  • 06:30
    "Филми и звезди Х, 7 еп.", документален, Холандия, 2018, [12+]
  • 07:00
    "Всичко за Стив", романтична комедия, САЩ, 2009; реж. Фил Трейл, със Сандра Бълок, Томас Хейдън Чърч, Брадли Купър, Кен Джонг, Ди Джей Куолс, [12+]
  • 08:40
    "Завръщане при мама", комедия, Франция, 2016; реж. Ерик Лавен, с Александра Лами, Жозиан Баласко, Матилд Сение, Филип Льофевр, Жером Командор, [12+]
Пълна програма
  • 05:35
    Митове и чудовища, сезон 1, еп. 2
  • 06:25
    Страхотни изобретения, сезон 1, еп. 25
  • 07:05
    Мускетарите, сезон 1, еп. 3
  • 08:05
    Мускетарите, сезон 1, еп. 4
Пълна програма
  • 05:50
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Добро утро, Аркадия
  • 06:10
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Удавен и насечен
  • 06:30
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Находки днес, на път отново утре
  • 07:00
    Спецове в заложната къща: Живей дълго и в благоденствие
Пълна програма
  • 06:00
    Документален филм
  • 07:00
    Киноложка изложба
  • 07:30
    Риби и такъми - тв поредица, четвърти сезон
  • 08:30
    НАСЛУКА - тв поредица
Пълна програма
  • 06:00
    "Строителят Боб"
  • 06:22
    "Паленца"
  • 06:45
    "Отгатни колко те обичам"
  • 07:00
    "Кипър"
Пълна програма
  • 00:30
    06:30 - Повторения
  • 06:30
    "Кухнята на Звездев"/п/
  • 07:00
    "Интервю" с Наделина Анева/п/
  • 08:00
    "Уикенд с Роси"/п/
Пълна програма
  • 00:15
    Рок-нощ
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:45
    Риплей
  • 19:00
    CAUETivi
Пълна програма
  • 05:20
    "Смъртоносен удар" - екшън / криминален със Стивън Сегал, Айзек Хейз.
  • 07:55
    "Малкият Галахад" - драма / комедия с Елвис Пресли, Джиг Йънг, Лола Олбрайт, Чарлз Бронсън.
  • 09:30
    "Островът на съкровищата" - приключенски / фентъзи филм с Вик Тайбек, Мартин Ландау.
  • 11:40
    "Накъдето те води сърцето" - биографичен филм / драма с Дейвид Карадайн, Рони Кокс, Мелинда Дилън, Гейл Стрикланд.
Пълна програма
  • 06:00
    BATHURST 12 HOURS
  • 07:40
    STOP AND GO
  • 08:00
    NZ JETSPRINTS
  • 08:30
    ROAD RACING SERIES
Пълна програма
  • 04:00
    Само хитове - маратон
  • 07:00
    Само хитове
  • 08:00
    Зона за приятели
  • 08:30
    Зона за приятели
Пълна програма
  • 05:00
    The Chainsmokers' EDM Revolution
  • 06:30
    Taylor Swift: Hitlist
  • 07:00
    2017 MTV Video Music Awards
  • 09:00
    Martin Garrix's Sick Beats
Пълна програма
  • 06:00
    AM Mayhem
  • 09:00
    Rocks Rated!
  • 12:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 12:40
    Biggest! Hottest! Loudest!
Пълна програма
  • 05:55
    Най-добрият приятел на кучето, сезон 1, еп. 11
  • 06:25
    Най-добрият приятел на кучето, сезон 1, еп. 12
  • 06:50
    Най-добрият приятел на кучето, сезон 1, еп. 13
  • 07:20
    Най-добрият приятел на кучето, сезон 1, еп. 1
Пълна програма
  • 06:00
    Невероятният д-р Пол, еп. 14
  • 06:45
    Най-удивителните фотографии на Нешънъл Джиографик 2, еп. 5
  • 07:05
    Спасителен отряд в ада, еп. 5
  • 08:00
    Спасителен отряд в ада, еп. 10
Пълна програма
  • 06:00
    Най-опасните животни на Австралия, еп. 11
  • 06:20
    Най-опасните животни на Австралия, еп. 12
  • 06:45
    Смърт, смут и сурикати, еп. 1
  • 07:25
    Анаконда: Тихият убиец, еп. 1
Пълна програма
  • 04:00
    Край на програмата
  • 09:30
    Баскетбол: Валенсия/Тенерифе - Реал Мадрид/Уникаха, полуфинален мач за Купата на краля, повторение
  • 11:15
    Баскетбол: Гран Канария/Фуенлабрада - Барселона/Баскония, полуфинален мач за Купата на краля, повторение, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 13:00
    Класика от Висшата лига - Уест Бромич Албиън - Стоук Сити (2010-11), повторение
Пълна програма
  • 05:35
    Филм "Кръчмата на улица Пятницка"
  • 07:10
    "Смешки. ПИН-код"
  • 07:30
    "Часовият"
  • 08:00
    "Здраве"
Пълна програма
  • 06:00
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 06:05
    "Планета Фолк" - българска народна музика
  • 06:30
    "Планета Хит" - нон-стоп хитове
  • 07:00
    "Златен хит" - най-доброто
Пълна програма
  • 05:30
    "Росна китка" - музика за настроение
  • 06:30
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 06:40
    "Росна китка" - музика за настроение
  • 07:30
    "Златна колекция" - хитовете през годините
Пълна програма
  • 06:00
    "Промо" - нови видеоклипове
  • 06:05
    "Планета Хит" - хитове без край
  • 07:00
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 07:05
    "Show Time" - музикална програма
Пълна програма
  • 04:00
    "Елитни убийци" - екшън трилър, U, 2011
  • 06:45
    "Ник и Нора" - музикална комедия, U, 2008
  • 08:20
    "Eisfieber" - романс, U, 2010
  • 10:05
    "Галилей" - научен журнал
Пълна програма
  • 06:00
    Дивата муха
  • 08:00
    Екстремни спортове
  • 09:30
    Италия, Серия А: Удинезе - Рома
  • 11:30
    Италия, Серия А: Дженоа - Интер
Пълна програма
  • 05:55
    "В капана на подозренията" - доку-поредица
  • 06:45
    "Горещата точка "Семейни конфликти" - доку-поредица
  • 08:40
    "Семейство Тровато: Разкрития на измами от детективите" - доку поредица
  • 10:40
    "В капана на подозренията специално" - доку-поредица
Пълна програма
  • 06:00
    Сериал: "Обикновен живот"
  • 10:20
    "Енигма. Кристиан Тилеман"
  • 11:10
    Сериал: "Семеен детектив"
  • 13:00
    Токшоу: "Пряко предаване"
Пълна програма
  • 06:00
    "Скенер"
  • 07:00
    Анимация
  • 08:00
    Детски филми
  • 09:30
    Анимация
Пълна програма
  • 04:55
    "Патрулна обиколка" - репортаж
  • 06:40
    "Комисарят Рекс" - криминален сериал
  • 09:20
    "Жени бомби" - скеч комедийно шоу
  • 09:50
    "The Voice Kids" - музикално шоу
Пълна програма
  • 05:30
    "От българско, по- българско" с Галя Асенова /повторение/
  • 10:15
    НОВИНИ - сутрешна емисия
  • 10:30
    "Фронтално" с водещ Стефан Солаков /на живо/
  • 12:30
    НОВИНИ - обедна емисия /на живо/
Пълна програма
  • 00:00
    Футбол от Висшата лига
  • 07:30
    Висшата лига в аванс
  • 08:00
    Силови спортове: Серии Юнайтид Стронгман
  • 08:30
    Голове в неделя
Пълна програма
  • 01:25
    Infomercials
  • 06:55
    Olivia
  • 07:05
    Benjamin Blumchen
  • 07:35
    Bob der Baumeister
Пълна програма
  • 06:00
    Сянката на Елена - ТВ сериал -14 епизод
  • 07:00
    Детски свят: Уинкс - анимация
  • 07:30
    Детски свят: Маша и мечока - анимация
  • 08:00
    Час пик - предаване на Телемедиа
Пълна програма
  • 06:00
    Snooza
  • 10:00
    New 4 U
  • 10:25
    Deja Voice
  • 11:00
    We Love Music
Пълна програма
  • 06:00
    Кралят на тортите: Торта-полилей и кръщение
  • 06:30
    Кралят на тортите: Палеонтология и важен въпрос
  • 07:00
    Многоженецът: Коди: Зад кулисите
  • 08:00
    Многоженецът: Хавайска ваканция в пламъци
Пълна програма
  • 06:00
    Лейкланд - Ирландия
  • 06:30
    Сахара - Подземните води, част 2
  • 07:00
    Виж България - Бургас, мегаполисът на брега
  • 07:30
    Импресия Полша
Пълна програма
  • 06:00
    Мистерии в замъка
  • 07:00
    Търсене на дом по света
  • 07:30
    Търсене на дом по света
  • 08:00
    Търсене на дом по света
Пълна програма
  • 06:00
    Мистерии в замъка
  • 07:00
    Търсене на дом по света
  • 07:30
    Търсене на дом по света
  • 08:00
    Търсене на дом по света
Пълна програма
  • 05:35
    Мимикрия, САЩ, ужаси/фантастика, 1997
  • 07:20
    Убийствени мадами, Германия, САЩ, комедия/романтичен/трилър, 1999
  • 08:55
    Нощта на бала, Канада, САЩ, ужаси/мистерия, 2008
  • 10:25
    Подмяната, САЩ, биографичен/криминален/драма, 2008
Пълна програма
  • 05:30
    "Историята на Барак Обама" - документален филм
  • 06:30
    "Историята с... Божидар Димитров" - предаване за история (повторение)
  • 08:30
    "Какво е да си татуиран?" - забавно-информационно предаване
  • 09:00
    "Пътят към върха: 50 Сент" - документален филм
Пълна програма
  • 06:00
    Великото британско меню, еп. 23
  • 06:30
    Новата балканска кухня с Божана - кулинарно предаване, еп. 9
  • 06:50
    Печивата на Марта Стюарт - кулинарно предаване, еп. 11
  • 07:15
    Печивата на Марта Стюарт - кулинарно предаване, еп. 12
Пълна програма
  • 01:00
    VH1 микс
  • 07:00
    Стани и засияй с VH1
  • 09:00
    Лениви неделни мелодии
  • 11:00
    Познайте годината!
Пълна програма
  • 06:00
    Приключенията на Сами: Бягство от парадайса - Анимация, 2012, Режисьор: Бен Стасен, В ролите: Пат Карол, Карлос Маккулър, Синда Адамс
  • 08:00
    Пчеличката Мая: Филмът - Анимация, 2014, Режисьор: Алексис Стадерман, Глен Фрейсър, В ролите: Коди Сит Макфии
  • 09:30
    Футболен татко - Комедия, Семеен, Спортен, 2005, Режисьор: Джес Дилън, В ролите: Уил Фарел, Робърт Дювал, Джош Хътчерсън
  • 11:00
    Без гребло - Приключенски, Комедия, Мистерия, 2004, Режисьор: Стивън Брил, В ролите: Матю Прайс, Декс Шепърд, Матю Лилард, Сет Грийн, Бони Съмървил 
Пълна програма
  • 01:20
    "Медици детективи: Тайните на съдебната медицина" - криминален сериал
  • 07:05
    "Криминални намерения: Престъпленията във визир" - крими сериал
  • 14:50
    "Между тюл и сълзи" - доку-поредица
  • 15:50
    "Нашата къща мечта" - доку-поредица
Пълна програма
  • 06:00
    Eкология
  • 07:30
    Пътешествия
  • 08:00
    Ретро музика
  • 08:30
    История
Пълна програма
  • 06:00
    Кости - шести сезон, еп. 8
  • 06:45
    Кости - шести сезон, еп. 9
  • 07:35
    Кости - шести сезон, еп. 10
  • 08:25
    Кости - шести сезон, еп. 11
Пълна програма
  • 06:00
    AM Rush
  • 09:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 09:40
    Essential Mix
  • 13:00
    Big Tunes!
Пълна програма
  • 06:00
    DESIGNERS
  • 06:30
    DESIGNERS
  • 06:55
    F-PARTIES
  • 07:00
    FASHION FILMS
Пълна програма
  • 06:00
    Wake Up With Hits!
  • 09:00
    Big Fat Hits
  • 11:00
    MTV's Euro Top 10
  • 11:40
    Pop Superstars
Пълна програма
  • 06:00
    "Уличен патрул" - 10 еп.
  • 07:00
    "Съдия Джуди" - 27 и 28 еп.
  • 07:50
    "Лов на неизрядни платци" -13 и 1-3 еп.
  • 09:30
    "В бойна готовност" - 8 еп.
Пълна програма
  • 05:00
    Новини, спорт и времето
  • 07:30
    "Европа сутрин" - сутрешен блок
  • 10:00
    Новини
  • 10:10
    Прогноза за времето
Пълна програма
  • 06:00
    Водоемы России. Рыбинское водохранилище
  • 06:30
    Поплавочный практикум
  • 07:00
    На рыбалку с охотой
  • 07:30
    Охота и рыбалка в...
Пълна програма
  • 01:00
    "Отблизо" - романтична драма с уч. на Джулия Робъртс, Джъд Лоу, Клайв Оуен, Натали Портман, Ник Хобс и др., /п/
  • 06:15
    "Актьорско студио" - токшоy
  • 07:15
    "Блинки Бил" - анимационен филм, /п/
  • 09:30
    "Отвътре навън" - анимационен филм, /п/
Пълна програма
  • 05:30
    Animal Cops Houston: Cry
  • 06:15
    Animal Cops Houston: Trinity
  • 07:00
    Animal Cops Houston: Flood
  • 07:45
    Animal Cops Houston: Breathe
Пълна програма
  • 06:00
    Надпревара в супермаркета
  • 07:00
    Пътешествие с Джи Гарвин
  • 07:25
    Пътешествие с Джи Гарвин
  • 07:50
    Човек, огън, храна
Пълна програма
  • 06:00
    Дора Изследователката
  • 06:20
    Дора Изследователката
  • 06:45
    Искрица и Сияйница
  • 07:10
    Искрица и Сияйница
Пълна програма
  • 06:00
    Олимпийски игри: Ски-алпийски дисциплини, гигантски слалом, първи манш (мъже)
  • 06:30
    Олимпийски игри: Ски-алпийски дисциплини, гигантски слалом, втори манш (мъже), директно
  • 08:00
    Олимпийски игри: Ски бягане, щафета 4х10 км (мъже), директно
  • 10:00
    Олимпийски игри: Новини
Пълна програма
  • 04:00
    "Тук и сега I, 2 еп.", драма, САЩ, 2018; реж. Ута Брайсвитц, Алън Бол, Джеръми Подесуа, с Тим Робинс, Холи Хънтър, Соси Бейкън, Джерика Хинтън, Реймънд Лий, [15+]
  • 06:30
    "Филми и звезди Х, 7 еп.", документален, Холандия, 2018, [12+]
  • 07:00
    "Всичко за Стив", романтична комедия, САЩ, 2009; реж. Фил Трейл, със Сандра Бълок, Томас Хейдън Чърч, Брадли Купър, Кен Джонг, Ди Джей Куолс, [12+]
  • 08:40
    "Завръщане при мама", комедия, Франция, 2016; реж. Ерик Лавен, с Александра Лами, Жозиан Баласко, Матилд Сение, Филип Льофевр, Жером Командор, [12+]
Пълна програма
  • 05:30
    Fresh morning :)
  • 11:00
    Music of BG
  • 14:00
    Поп Топ с Мартин Геновски
  • 22:00
    FIreStage
Пълна програма
  • 06:00
    Art Attack
  • 06:30
    Henry Hugglemonster
  • 06:45
    Loopdidoo
  • 07:00
    HENRY HUGGLEMONSTER
Пълна програма
  • 06:00
    Дора Изследователката
  • 06:20
    Дора Изследователката
  • 06:45
    Искрица и Сияйница
  • 07:10
    Искрица и Сияйница
Пълна програма
  • 03:00
    All Night Long!
  • 07:00
    Nothing But The 00s
  • 15:00
    Nothing But The 00s
Пълна програма
  • 05:20
    Kiss Of Death: Love Aflame
  • 06:10
    Evil Stepmothers: Caught in Her Crosshairs
  • 07:00
    Who on Earth Did I Marry?: Marvellous Deception
  • 07:25
    True Crime with Aphrodite Jones: Never Too Late
Пълна програма
  • 06:00
    Sports Celebs and Tragedies: Tragedies
  • 06:25
    The Truth About...: Sport Injuries
  • 06:55
    Top: Deadly Sea Survivors
  • 07:20
    Top: Mishaps
Пълна програма
  • 06:00
    Legends of Rod & Reel
  • 06:25
    Legends of Rod & Reel
  • 06:50
    The Gunfather
  • 07:15
    The Gunfather
Пълна програма
  • 05:50
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Добро утро, Аркадия
  • 06:10
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Удавен и насечен
  • 06:30
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Находки днес, на път отново утре
  • 07:00
    Спецове в заложната къща: Живей дълго и в благоденствие
Пълна програма
  • 05:45
    Най-удивителните фотографии на Нешънъл Джиографик 2, еп. 5
  • 06:05
    Спасителен отряд в ада, еп. 5
  • 07:00
    Спасителен отряд в ада, еп. 10
  • 08:00
    Аз от местопрестъплението, еп. 3
Пълна програма
  • 06:00
    "Робо и Страшко" - анимация
  • 07:00
    "Като на кино" - предаване за кино с водещ Михаил Дюзев
  • 08:00
    "Тази събота и неделя" - предаване с водещи Мариана Векилска, Жени Марчева и Диана Любенова
  • 11:00
    "Търси се…" - токшоу с водещи Меги и Нели
Пълна програма
  • 05:00
    Телешоп
  • 07:00
    Телешоп
  • 10:05
    Ханибъл постмортем; сезон 3, епизод 11, криминален, САЩ, 2015
  • 10:15
    Тоталкар; сезон 3, епизод 1, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2017
Пълна програма
  • 05:00
    Телешоп
  • 07:00
    Телешоп
  • 12:00
    Списъкът с клиенти; сезон 2, епизод 9, драма, САЩ, 2013
  • 13:00
    Телешоп
Пълна програма
  • 06:00
    Какво е нужно за убийство: Брадва за наточване
  • 06:30
    Какво е нужно за убийство: Шест градуса серийно убийство
  • 07:00
    Неразрешени случаи: Бремето на един брат/Нападател в полунощ
  • 08:00
    Първите 48 часа: Къща от карти
Пълна програма
  • 05:50
    На Земята
  • 07:50
    Игор
  • 09:35
    Сервитьори
  • 11:30
    Портокали и слънце
Пълна програма
  • 05:35
    Геннадий Корольков, Тамара Сёмина, Лев Прыгунов, Николай Ерёменко (мл.), Марина Дюжева в детективе "Трактир на Пятницкой" (12+)
  • 07:10
    "Смешарики. ПИН-код"
  • 07:30
    "Часовой" (12+)
  • 08:00
    "Здоровье" (16+)
Пълна програма
  • 05:40
    Т/с "Главные роли", 4 с
  • 06:30
    Т/с "Главные роли", 5 с
  • 07:20
    Т/с "Главные роли", 6 с
  • 08:15
    Мультфильмы
Пълна програма
  • 06:00
    Концерт на Шнитке и Пипков /1 част
  • 06:30
    "Фолклорна дъга": Концерт на НФА"Филип Кутев" - Пазарджик 2014 /2 част
  • 07:00
    "Картината - мост към себе си" - документален филм
  • 07:30
    "Новини" - информационна емисия на ТВ СКАТ
Пълна програма
  • 05:00
    Радуга в поднебесье. Х/ф
  • 08:15
    Сам себе режиссер
  • 08:55
    Смехопанорама Евгения Петросяна
  • 09:20
    Вести-Москва
Пълна програма
  • 05:40
    Jackass
  • 06:05
    Jackass
  • 06:30
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 07:00
    Спонджбоб Квадратни Гащи
Пълна програма
  • 06:00
    Hot Pink Tamale Tits (18+)
  • 06:20
    A Wild Night Out (18+)
  • 06:33
    Natural Serbian's Outdoor Fuck (18+)
  • 07:00
    Pussy Stretched By Monster Dick (18+)
Пълна програма
  • 05:00
    Тенис: Qatar Total Open 2018, Доха - полуфинали (WTA Premier 5 - повторение)
  • 08:00
    "Великият Зизу: Историята на Зинедин Зидан" - документален филм
  • 09:00
    Тенис: New York Open, Ню Йорк - полуфинали (ATP WORLD TOUR 250 - повторение)
  • 13:00
    Тенис: Qatar Total Open 2018, Доха - полуфинали (WTA Premier 5 - повторение)
Пълна програма
  • 05:00
    Зимни олимпийски игри: Ски-скок от голяма шанца /мъже/
  • 06:40
    Зимни олимпийски игри: Ски-алпийски дисциплини, гигантски слалом /мъже/, ІІ манш
  • 08:00
    Олимпийски хроники
  • 08:25
    Извън играта
Пълна програма
  • 06:00
    Документален филм - повторение
  • 06:40
    Прогноза за времето и агропрогноза
  • 06:45
    Агротема
  • 07:00
    Акценти
Пълна програма
  • 06:00
    OF ISLANDS AND MEN - WALLIS ET FUTUNA
  • 07:00
    WILD CULTURE EP 4
  • 08:00
    DON'T FORGET YOUR PASSPORT - LAOS
  • 09:00
    UNDERWATER, DOWN TO EARTH
Пълна програма
  • 05:30
    Bangkok Fight Night
  • 07:05
    Osaka Funny Wrestling
  • 07:20
    Taekwondo
  • 07:35
    Ultimate First League
Пълна програма
  • 06:00
    16 Below - Generation 3
  • 06:30
    Billabong Pro Maui
  • 07:00
    Matt Hoffman?s CFB 2006
  • 07:30
    2007 Tampa Pro
Пълна програма
  • 05:30
    Забранена история (Series 3): Култът към Сатаната (Episode 5)
  • 06:20
    Страхотни изобретения (Series 2): 211 (Episode 11)
  • 07:10
    Бебета в зоопарка (Series 7): 705 (Episode 5)
  • 07:40
    Бебета в зоопарка (Series 7): 706 (Episode 6)
Пълна програма
  • 06:00
    Светлината на Холандия
  • 07:00
    Чепеларе - Смисълът на живота
  • 07:30
    Импресия - Габър
  • 08:00
    Война на похабяването - с.3, еп.7
Пълна програма
  • 05:10
    InterMezzo
  • 07:00
    InterMezzo
  • 09:30
    Martha Argerich & Friends at the Philharmonie de Paris : Debussy, Shostakovich, Bartok
  • 11:25
    Bloody Daughter
Пълна програма
  • 04:15
    Край на програмата
  • 08:00
    Футбол: Черно море - Берое, мач от Първа професионална лига, повторение
  • 10:00
    Футбол: Верея - ЦСКА, мач от Първа професионална лига, повторение
  • 12:00
    Студио "Първа професионална лига", директно
Пълна програма
  • 05:30
    Тенис: Qatar Total Open 2018, Доха - полуфинали (WTA Premier 5 - повторение)
  • 09:30
    Тенис: New York Open, Ню Йорк - четвъртфинали (ATP WORLD TOUR 250 - повторение)
  • 13:00
    Тенис: New York Open, Ню Йорк - полуфинали (ATP WORLD TOUR 250 - повторение)
  • 17:15
    Пряко: Футбол: Атлетико /М/ - Атлетик /Б/ (Примера Дивисион, сезон 2017/18)
Пълна програма
  • 05:30
    Край на програмата
  • 08:00
    Футбол: Шефилд Уенздей - Суонси Сити, мач от пети кръг за Купата на футболната Асоциация, повторение
  • 10:00
    Футбол: Брайтън & Хоув Албиън - Ковънтри Сити, мач от пети кръг за Купата на футболната Асоциация, повторение
  • 12:00
    Класика от Висшата лига - Манчестър Юнайтед - Болтън Уондърърс (2006-07), повторение
Пълна програма
  • 05:20
    Целувката на смъртта: Пламенна любов
  • 06:10
    Зли мащехи: На прицел
  • 07:00
    За кого съм се оженил?: Чудесна заблуда
  • 07:25
    Истинско престъпление с Афродита Джоунс: Никога не е късно
Пълна програма
  • 06:00
    Документален филм
  • 07:00
    "Един прекрасен ден", магазинно предаване с водещ Каролина Братанова, (п)
  • 08:00
    "О!здравей" предаване за здравословен начин на живот с водещ Магдалена Гигова
  • 09:00
    "Горещи срещи" с Венета Райкова, (п)
Пълна програма
  • 03:55
    "Assassin's Creed", фентъзи - екшън, САЩ, 2016; реж. Джъстин Кързъл, с Михаел Фасбендер, Марион Котийар, Джеръми Айрънс, Брендън Глийсън, Майкъл Кенет Уилямс, [15+]
  • 07:00
    "Маша и мечокът І, 9 - 12 еп.", анимация, Русия, 2010, [0+]
  • 07:30
    "Късометражни анимации на Дисни II", анимация, САЩ, 2014, [0+]
  • 08:00
    "Овцата Шон III, 13 - 16 еп.", анимация, Великобритания, 2013; реж. Кристофър Садлър, [0+]
Пълна програма
  • 05:10
    "Пулсът на парите", криминална драма, САЩ, 2016; реж. Джоди Фостър, с Джордж Клуни, Джулия Робъртс, Джак О'Конъл, Доминик Уест, Кетрина Балф, [12+]
  • 07:00
    "Питър Пан", семеен, Австралия, 2003; реж. Пол Джон Хогън, с Джейсън Айзъкс, Джеръми Съмптър, Рейчъл Хърд-Ууд, Лин Редгрейв, Ричард Бриърс, [0+]
  • 08:50
    "Ад (2016)", екшън - крими - трилър, САЩ, 2016; реж. Рон Хауърд, с Том Ханкс, Фелисити Джоунс, Омар Си, Ирфан Хан, Сидсе Бабет Кнудсен, [12+]
  • 10:50
    "Шимпанзе", документален, САЩ, 2012; реж. Алистър Фодърджил, Марк Линфийлд, [0+]
Пълна програма
  • 06:00
    Язь против еды. Выпуск третий
  • 06:30
    Язь против еды. Выпуск четвёртый
  • 07:05
    Битва байкеров в Финиксе. Всё или ничего
  • 07:50
    Гражданское оружие. Практическая стрельба. Карабин
Пълна програма
  • 00:00
    Нощна програма на ТВТ (Галерия България)
  • 06:50
    ТВТ представя България - документален филм на ТВТ
  • 07:00
    Храм Света Богородица - Благовещение (образователен филм за туристическа дестинация)
  • 07:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
Пълна програма
  • 06:00
    Футбол: Барса ТВ
  • 08:00
    Футбол: Байерн ТВ
  • 10:00
    Тенис: ATP 500 Ротердам 2018
  • 11:55
    Новини
Пълна програма
  • 06:00
    Футбол: Индийска суперлига
  • 08:00
    Футбол: Холандска Ередивизи
  • 10:00
    Голф: Европейски тур
  • 14:30
    Баскетбол: Еврокупа
Пълна програма
  • 05:50
    Rusty Rivets
  • 06:15
    Rusty Rivets
  • 06:35
    Blaze and the Monster Machines
  • 07:00
    Blaze and the Monster Machines
Пълна програма
  • 05:55
    Нови автомобили - Трудният път към "бракувана кола"
  • 06:25
    Репортаж: Движение - техника - сигурност
  • 06:55
    Новини
  • 07:00
    Изпитатели
Пълна програма
  • 05:35
    Обрат: Шпионите на Вашингтон, сезон 2, еп. 7, САЩ, военен, 2015
  • 06:15
    Обрат: Шпионите на Вашингтон, сезон 2, еп. 8, САЩ, военен, 2015
  • 07:00
    Ендевър, сезон 1, еп. 4, Великобритания, криминален/мистерия, 2013
  • 08:30
    Гранд хотел, сезон 2, еп. 24, Испания, исторически/драма, 2011
Пълна програма

Сериали

EPIC Drama 06:05
Мистериите на Мис Фишър, сезон 1, еп. 10, Австралия, криминален/мистерия, 2013
Viasat Explorer 06:05
GRIP: Автомобилното шоу, сезон 1, еп. 2
Viasat Nature 06:30
Животинският инстинкт на Крис Хъмфри, сезон 1, еп. 8
Utilisima 06:25
Кухня без граници - четвърти сезон, еп. 12

Всички предавания

Спорт

BNT HD 07:00
Арена спорт обзор на деня /хедлайн/
Eurosport 07:00
Колоездене: Обиколка на Норвегия, втори етап
Eurosport 2 07:00
Футбол: Световно първентво за девойки до 20 години, четвъртфинал
Eurosport HD 07:00
Колоездене: Обиколка на Норвегия, втори етап
EuroNews 07:15
Спорт

Всички предавания

Филми

ORT 06:10
Филм "Садко". Продължение
BiT 06:15
Документален филм
Alfa 06:25
"Мишлето Перес" - детски филм
TVPlus 06:30
"Михаел Шумахер: Червения барон" - кратък документален филм
Kino Nova 06:30
"Семейство под наем" - комедия с уч. на Тори Спелинг, Грег Джърман, Джордан Бриджис, Абигейл Бреслин и др. /п/

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}