ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 02:10
    История.bg /п/
  • 03:20
    Ню Йорк тв филм /14 епизод/п/(14)
  • 04:05
    Здравето отблизо /п/
  • 04:50
    Зимни олимпийски игри 2018: Фигурно пързаляне, танцови двойки /волна програма/
Пълна програма
  • 02:30
    "Преди обед" /п./ - токшоу
  • 04:30
    "Стъклен дом"- сериал, с.1, еп.2
  • 05:10
    bTV Репортерите /п./ - поредица за журналистически филми и разследвания
  • 05:30
    "Лице в лице" /п./ - публицистично предаване
Пълна програма
  • 02:00
    "Непростимо"- сериен филм
  • 03:00
    "Ритъмът на мечтите" - сериен филм
  • 04:00
    "Войната на розите"- сериен филм /п/
  • 05:20
    "Часът на Милен Цветков" - предаване на NOVA /п/
Пълна програма
  • 02:00
    България сутрин - важните неща рано сутрин с Лора Инджова и Златимир Йочев /п./
  • 03:40
    Q&A - отговори на важните въпроси от политиката с Клара Маринова /п./
  • 04:40
    Брюксел 1 - предаване за Европа и гражданите с Милена Милотинова /п./
  • 05:40
    Опорни хора - изповедите на значимите за обществото пред Ганиела Ангелова/п./
Пълна програма
  • 01:30
    Повторени
  • 07:00
    Бизнес старт - сутрешен блок с Живка Попатанасова и Димитър Вучев
  • 09:00
    Boom&Bust с Владимир Сиркаров и Кузман Илиев /п./
  • 09:30
    В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки/Светозар Димитров /п./
Пълна програма
  • 02:20
    Профилиране; сезон 6, епизод 1, криминален, трилър, Франция, 2015
  • 03:15
    Ханибал; сезон 1, епизод 8, драма, трилър, САЩ, 2012
  • 04:00
    Медиум; сезон 2, епизод 17, криминален, драма, САЩ, 2005
  • 04:45
    Медиум; сезон 2, епизод 18, криминален, драма, САЩ, 2005
Пълна програма
  • 02:35
    Тежки времена в Града на маймуните: Да бъдеш крал
  • 03:00
    Тежки времена в Града на маймуните: Инвазията на Черните нокти
  • 03:25
    В челюстите на акулата
  • 04:15
    Нашествениците: Ужасни и отровни
Пълна програма
  • 00:30
    Избрано от Добро утро, българи" /п/
  • 03:30
    Интервютата на Алфа Тв
  • 04:00
    Повторения
  • 07:00
    "Добро утро, българи" - сутрешен блок
Пълна програма
  • 02:30
    Зимните олимпийски игри в Пьонгчанг
  • 02:40
    Зимните олимпийски игри в Пьонгчанг, Южна Корея
  • 06:30
    Зимните олимпийски игри в Пьонгчанг, Южна Корея
  • 10:05
    Зимните олимпийски игри в Пьонгчанг, Южна Корея
Пълна програма
  • 00:00
    Where Is The Party
  • 06:00
    Tick-Tack
  • 10:00
    Hit Mix
  • 14:00
    Standard AL
Пълна програма
  • 02:10
    Добро утро с БНТ 2 /п/
  • 03:10
    Рецепта за култура токшоу с Юрий Дачев /п/
  • 04:10
    Афиш културно-информационно предаване /п/
  • 04:25
    №1 Туризмът Плажни игри /БНТ 2 Варна/п/
Пълна програма
  • 02:00
    България днес информационен блок /п/
  • 03:30
    България от край до край 5 /5 филм/п/
  • 04:00
    Вяра и общество с Горан Благоев /п/
  • 05:30
    Хроника на Руско-турската Освободителна война документална поредица /4 филм/п/
Пълна програма
  • 02:35
    LazyTown
  • 03:00
    LazyTown
  • 03:25
    The Garfield Show
  • 03:36
    The Garfield Show
Пълна програма
  • 02:15
    "Кости" - сериал, с.9, еп.1
  • 03:15
    "Стрелата" - сериал, с.3, еп.16
  • 04:15
    "Извън играга" - сериал, с.6, еп.1
  • 06:00
    "Робо и Страшко" - анимация
Пълна програма
  • 03:15
    "Ризоли и Айлс: Криминални досиета" - сериал, с.5, еп.3,4
  • 06:00
    "Ризоли и Айлс: Криминални досиета" - сериал, с.5, еп.1,2
  • 08:15
    "Властелинът на пръстените: Завръщането на краля" - фентъзи, приключенски (САЩ, Нова Зеландия, 2003), режисьор -  Питър Джаксън, актьори - Доминик Монахан, Кристофър Лий, Мартон Чокаш, Миранда Ото, Бернард Хил, Хюго Уийвинг, Илайджа Уд, Лив Тайлър, Джон Р
  • 12:15
    "Ризоли и Айлс: Криминални досиета" - сериал, с.5, еп.3,4,5
Пълна програма
  • 02:00
    "Модерно семейство" /п./ - сериал
  • 03:00
    " Старчета разбойници с Бети Уайт" /п./- сериал
  • 04:00
    "По средата" /п./- сериал
  • 05:00
    "Двама мъже и половина" /п./- сериал
Пълна програма
  • 02:20
    "Сияйна луна" - сериал
  • 03:45
    "Светлината на моя живот" - сериал
  • 06:00
    "Твоят мой живот" - сериал
  • 07:30
    "Светлината на моя живот" - сериал
Пълна програма
  • 02:30
    Нинджаго: Майсторите на Спинджицу
  • 02:50
    Анджело е върхът
  • 03:00
    Анджело е върхът
  • 03:11
    Анджело е върхът
Пълна програма
  • 01:50
    "Ответен удар V, 3 еп.", криминален екшън, САЩ, 2017; реж. Брендън Маър, с Уорън Браун, Даниел МакФърсън, Роксан МакКий, Алин Сумаруота, Кори Джонсън, [18+]
  • 02:40
    "31", хорър - трилър, САЩ, 2016; реж. Роб Зомби, с Шери Муун Зомби, Джеф Даниълс Филипс, Лорънс Хилтън-Джейкъбс, Мег Фостър, Малкълм МакДауъл, [18+]
  • 04:20
    "Театърът представя II - В дрипи", късометражна драма, Великобритания, 2013; реж. Джони Вегас, с Рики Томлинсън, Стивън Уолтърс, Филип Джаксън, Кристофър Фулфорд, [12+]
  • 04:50
    "Ловецът на хвърчила", драма, САЩ, 2007; реж. Марк Форстър, с Халид Абдала, Зекерия Ебрахими, Ахмад хан Махмидзада, Хомаюн Ершади, Атоса Леони, [15+]
Пълна програма
  • 02:15
    "Гняв", драма, Япония, 2016; реж. Санг-Ил Лий, с Кен Уатанабе, Мирай Морияма, Аои Миязаки, Сатоши Цумабуки, Го Аяно, [18+]
  • 04:40
    "Малка секси гаднярка", късометражна драма, Швеция, 2014; реж. Йенс Асур, с Фани Кетер, Ларс "Брасе" Бренстрьом, Анки Линден, [15+]
  • 05:25
    "Купон с дявола", комедия, САЩ, 1996; реж. Дейвид О. Ръсел, с Бен Стилър, Патриша Аркет, Тиа Леони, Мери Тейлър Мур, Джордж Сегал, [12+]
  • 07:00
    "Лен и компания", комедийна драма, Канада, 2015; реж. Тим Годсол, с Рис Айфънс, Джуно Темпъл, Джак Килмър, Киър Гилкрист, Катрин Хан, [12+]
Пълна програма
  • 02:30
    World Sport
  • 03:00
    Anderson Cooper 360
  • 05:00
    Fareed Zakaria GPS
  • 06:00
    African Voices
Пълна програма
  • 02:30
    Еротичен телепазар
  • 06:00
    "Моята карма"- сериен филм
  • 07:00
    "Трите лица на Ана" - теленовела
  • 08:00
    "Сезонът на черешите"- сериен филм, /п/
Пълна програма
  • 01:10
    Еротичен телепазар
  • 03:10
    "Национална лотария" /п/
  • 06:00
    "Питайте Джим"- сериал, сезон 3, /п/
  • 06:30
    "Военни престъпления" - сериал, сезон 9
Пълна програма
  • 02:00
    Какво може да е това?: Адската дупка в Сибир
  • 03:00
    Островът на 16-те с Беър Грилс: Епизод 2
  • 04:00
    Голи и уплашени: По-лесно е да се каже, отколкото да се направи
  • 05:00
    Да продадеш колата си: Г-ваген
Пълна програма
  • 02:10
    Да откриеш извънземни: Отвличания и ярки светлини
  • 03:00
    Свръхчовешко предизвикателство: Умение
  • 03:48
    Ловци на митове: Специално издание за "В обувките на Сатаната"
  • 04:36
    Как са го направили?: Рисуване със самолет/Сабо/Банички
Пълна програма
  • 02:15
    Хрониките на Евърмур
  • 02:40
    Сабрина: Тайната на една вещица
  • 03:05
    Сабрина: Тайната на една вещица
  • 03:30
    Лолирок
Пълна програма
  • 02:00
    "В търсене на съвършенство" - 1 ч.
  • 02:45
    "Футурис"
  • 03:00
    "Сурова наука"
  • 03:30
    "Да си построиш наука"
Пълна програма
  • 07:00
    Клуб Уинкс - анимационен сериал
  • 07:45
    Приключенията на Чък и приятели - анимационен сериал
  • 08:00
    Кученце в джобче - анимационен сериал
  • 08:30
    Трансформъри: Роботи-спасители - анимационен сериал
Пълна програма
  • 02:00
    Резонанс - с Васко Мавриков
  • 03:00
    Ултраспорт - със Станимир Бакалов
  • 03:45
    Военна прокуратура - 24 еп. - Сериал
  • 04:30
    Наследницата - 182 еп. - Сериал
Пълна програма
  • 07:15
    Спорт
  • 07:22
    Култура 1
  • 07:41
    Анализи
  • 07:46
    Преглед на програмата / Преглед на печата
Пълна програма
  • 02:30
    "Преследвайки златото с Линдзи Вон"
  • 02:40
    Олимпийски игри: Бобслей, двойки, четвърти манш (мъже)
  • 03:00
    Олимпийски игри: Фрийстайл ски, halfpipe, квалификация (жени), директно
  • 04:45
    Олимпийски игри: Фигурно пързаляне, танцови двойки, волна програма, директно
Пълна програма
  • 02:30
    Олимпийски игри: Хокей на лед, полуфинали (жени)
  • 04:00
    Олимпийски игри: Хокей на лед, обзор на деня
  • 04:30
    Олимпийски игри: Северни ски, обзор на деня
  • 05:00
    Олимпийски игри: Хокей на лед, предварителен кръг, Чехия - Швейцария (мъже)
Пълна програма
  • 00:25
    Избягай или умри!, сезон 1, еп. 8
  • 06:05
    Призраци от автоморгата, сезон 5, еп. 6
  • 07:20
    Търсачи на съкровища, сезон 2, еп. 7
  • 08:05
    Братски проекти, сезон 1, еп. 11
Пълна програма
  • 02:15
    Action Sports World
  • 03:10
    Monster Knock Outs
  • 03:35
    Monster Knock Outs
  • 04:05
    Enfusion
Пълна програма
  • 00:00
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 05:00
    Багрите на България /фолклорна и народна музика/
  • 06:45
    Фолклорна усмивка /музикално-развлекателно предаване на ФЕН ФОЛК ТВ, повторение/
  • 07:00
    Утрото /сутрешен музикален блок/
Пълна програма
  • 02:30
    Основен ремонт с Даръл Хол
  • 03:00
    Помощ след ремонт
  • 03:30
    Помощ след ремонт
  • 04:00
    Карибски живот
Пълна програма
  • 02:25
    Веселата къща - първи сезон, еп. 7
  • 02:40
    Веселата къща - първи сезон, еп. 8
  • 03:05
    Агнешко - шести сезон, еп. 3
  • 03:30
    Агнешко - шести сезон, еп. 4
Пълна програма
  • 01:50
    Убийства в Мидсъмър - четвърти сезон, еп. 3
  • 03:35
    Убийства в Рая - трети сезон, еп. 7
  • 04:25
    Убийства в Рая - трети сезон, еп. 8
  • 05:05
    Отец Браун - втори сезон, еп. 7
Пълна програма
  • 02:25
    "Мъжът с железните юмруци 2", екшън - драма, САЩ, 2015; реж. Роел Рейне, с АрЗетЕй (Робърт Фитцджералд Дигс), Дъстин Нгуйен, Кари-Хироюки Тагава, Пим Бъбър, Чарли Рудпоканън, [18+]
  • 03:55
    "Момчетата не плачат", драма, САЩ, 1999; реж. Кимбърли Пиърс, с Хилари Суонг, Клое Севини, Питър Сарсгаард, Брендън Секстън III, Алиша Горансън, [18+]
  • 05:00
    "Момичето от Дания", биографична драма, Великобритания, 2015; реж. Том Хупър, с Еди Редмейн, Алисия Викандер, Амбър Хърд, Матиас Шьонертс, Бен Уишоу, [15+]
  • 07:00
    "Ледена епоха 3: Ерата на динозаврите", анимационна комедия, САЩ, 2009; реж. Карлос Салдана, [0+]
Пълна програма
  • 02:35
    Загадки в музея, сезон 7, еп. 12
  • 03:20
    Страхотни изобретения, сезон 1, еп. 11
  • 03:50
    Майстори на шпионажа, сезон 1, еп. 1
  • 04:40
    Най-големите измами в историята, сезон 1, еп. 4
Пълна програма
  • 02:25
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Аз, моя милост и Айви
  • 02:50
    Американски антиквари: "Узрели" за антики
  • 03:40
    Загадъчни антиквари: Викинг и проклятие
  • 04:20
    Спецове в заложната къща: Навий часовника, Рик
Пълна програма
  • 02:30
    Ловци на мигове – тв поредица, 1 еп.
  • 03:00
    НАСЛУКА – тв поредица, пети сезон, 61 еп. /п/
  • 04:00
    Риболовен филм – тв поредица
  • 05:00
    КОНЕТЕ
Пълна програма
  • 02:20
    "Конни"
  • 02:45
    "Дот"
  • 02:55
    "Меси отива в Окидо"
  • 03:30
    "Моите приятели животните"
Пълна програма
  • 01:30
    07:00 - Повторения
  • 05:30
    "Кухнята на Звездев"/п/
  • 06:00
    "Денят на живо"/п/
  • 07:00
    "Всяка сутрин"- сутрешен блок
Пълна програма
  • 01:45
    Изпълнения на живо
  • 02:45
    JDM
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:30
    Драконова топка Z (анимация)
Пълна програма
  • 01:20
    "Привиденията не го правят" - комедия / романтичен с Бо Дерек, Дон Мъри.
  • 02:55
    "Соломон и Савската царица" - приключенски филм / драма с Юл Бринър, Джина Лолобриджида.
  • 05:25
    "Смъртоносна комбинация" - екшън / трилър с Лиса Боне, Майкъл Медсън.
  • 07:00
    "Кралица на танца" - екшън / драма с Одри Рейд, Пол Кемпбъл, Карл Брадшоу, Карл Дейвис.
Пълна програма
  • 02:30
    2017 ETPC EUROCUP FINALS, GREAT ECCLESTON
  • 03:30
    BRITCAR ENDURANCE CHAMPIONSHIP
  • 05:00
    MINIBIKE WORLD CHAMPIONSHIP, DONCASTER
  • 06:15
    SUPER FORMULA 2017
Пълна програма
  • 02:30
    Абсурди
  • 03:00
    Само хитове - маратон
  • 07:00
    Само хитове
  • 08:00
    Да създадеш
Пълна програма
  • 01:30
    Hot Right Now!
  • 03:00
    2017 MTV Video Music Awards
  • 05:30
    Camila Cabello: Hitlist
  • 06:00
    BRIT Awards 2018: The Nominees
Пълна програма
  • 06:00
    AM Mayhem
  • 09:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 11:00
    Super Massive Rock Stars!
  • 13:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
Пълна програма
  • 02:15
    Пол О'Грейди за любовта към кучета, сезон 2, еп. 8
  • 02:40
    Пол О'Грейди за любовта към кучета, сезон 3, еп. 1
  • 03:05
    72-те най-сладки животни, сезон 1, еп. 12
  • 03:35
    Животински лудории, сезон 1, еп. 10
Пълна програма
  • 01:55
    Арестувани зад граница, еп. 5
  • 02:40
    Магистрала през ада, еп. 6
  • 03:25
    Тайнствени досиета, еп. 8
  • 03:50
    Шифърът на злополуките, еп. 10
Пълна програма
  • 02:35
    Тайният живот на хищника, еп. 1
  • 03:20
    Най-смъртоносните животни на планетата, еп. 2
  • 04:10
    Бойното поле на хищниците, еп. 1
  • 04:55
    Светът на дивото, еп. 1
Пълна програма
  • 02:30
    Край на програмата
  • 10:00
    Баскетбол: Финал за Купата на краля, повторение
  • 12:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 12:05
    Футбол: Лийдс Юнайтед - Бристъл Сити, мач от Чемпиъншип, повторение
Пълна програма
  • 02:00
    "Хайде да се оженим!"
  • 02:45
    "Нека да говорят"
  • 04:00
    Новости
  • 04:05
    История на неизвестния подвиг. "Крепостта Бадабер"
Пълна програма
  • 02:05
    "От А до Я" - тв магазин с хитове
  • 02:40
    "Планета Хит" - нон-стоп хитове
  • 03:00
    "Златен хит" - най-доброто
  • 03:05
    "Горещи хитове" - избрани песни
Пълна програма
  • 00:40
    "Пъстра броеница" - фолклорна програма
  • 03:00
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 03:10
    "Звездите на България" - музикален гост
  • 03:30
    "Песните на България" - музикална програма
Пълна програма
  • 02:05
    "Планета Хит" - хитове без край
  • 03:00
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 03:05
    "Хитовете на Планета HD"-
  • 04:00
    "Промо" - нови видеоклипове
Пълна програма
  • 01:35
    "Теория за големия взрив" - сериал
  • 04:05
    "Семеен човек" - комедиен сериал
  • 04:25
    "Как срещнах майка ви" - сериал
  • 06:00
    "Как срещнах майка ви" - сериал
Пълна програма
  • 02:00
    Италия, Серия А: Милан - Сампдория
  • 04:00
    Италия, Серия А: Торино - Ювентус
  • 05:00
    Дивата муха
  • 06:00
    Дивата муха
Пълна програма
  • 01:55
    "От местопрестъплението: Маями" - криминален сериал
  • 05:55
    "Синята светлина" - доку-поредица
  • 06:25
    "Ексклузивно" - журнал за звездите
  • 06:35
    "Експлозивно" - журнал
Пълна програма
  • 02:30
    Вести-Москва
  • 02:50
    Вести
  • 03:15
    Токшоу: "Пряко предаване"
  • 04:35
    Вести-Москва
Пълна програма
  • 02:00
    Сериал: "Ловът на Пепеляшка"
  • 03:00
    Сериал: "Улиците на разбитите фенери"
  • 04:00
    "Разбор на полетите"
  • 05:00
    Документален екран
Пълна програма
  • 02:00
    "Специален отряд на морската пехота: Л.А." - криминален сериал
  • 02:50
    "Хавай 5-0" - криминален сериал
  • 04:20
    "Скорпион" - криминален сериал
  • 06:30
    Сутрешен информационно-забавен журнал и спорт
Пълна програма
  • 02:00
    "Здравословно" с Христо Деянов /повторение/
  • 03:00
    Телевизионен форум - повторение
  • 05:30
    "Ако зажалиш..." - стари градски песни с Бони Милчева /повторение/
  • 07:00
    Гложенският манастир - Док. филм
Пълна програма
  • 01:45
    Футбол
  • 03:15
    Футбол
  • 04:45
    Футбол
  • 06:30
    Силови спортове: Серии Юнайтид Стронгман
Пълна програма
  • 01:25
    Infomercials
  • 06:55
    Olivia
  • 07:05
    Benjamin Blumchen
  • 07:35
    Bob der Baumeister
Пълна програма
  • 00:30
    Лабиринтът на Пан - военен, исторически, психологическа драма, фентъзи с умерено страховити елементи, Испания/Мароко, 2006, Не се препоръчва за деца под 12-годишна възраст , режисьор Гилермо Торо, с Ариадна Гил, Серхи Лопес, Марибел Верду, Ивана Бакеро, А
  • 02:40
    Фолклорна трапеза - кулинарно предаване
  • 03:40
    Избрани предавания на Телемедиа
  • 06:30
    Сянката на Елена - ТВ сериал - Бразилия- 15
Пълна програма
  • 01:00
    We Love Music
  • 06:00
    Snooza
  • 09:00
    21:00 Zoom
  • 09:02
    Snooza
Пълна програма
  • 02:00
    7-те малки Джонстън: Епизод 3
  • 02:48
    Лудият живот на Кейти Прайс: Стопли сърцето ми
  • 03:12
    Лудият живот на Кейти Прайс: Подпиши се
  • 03:36
    С бебето всичко се променя: Смяна на местата
Пълна програма
  • 02:30
    Бъди там - България в музика и картини
  • 03:00
    Искам да съм там - Боянската църква
  • 03:30
    Магията на цветовете
  • 04:00
    Асистент продавач с покупателна сила
Пълна програма
  • 02:00
    Експедиция в неизвестното: Лов на извънземни
  • 03:00
    Експедиция в неизвестното: След лова
  • 04:00
    Загадки в музея - специално издание
  • 05:00
    Мистерии в замъка
Пълна програма
  • 02:00
    Експедиция в неизвестното: Лов на извънземни
  • 03:00
    Експедиция в неизвестното: След лова
  • 04:00
    Загадки в музея - специално издание
  • 05:00
    Мистерии в замъка
Пълна програма
  • 02:30
    Човек без сянка, САЩ, екшън/ужаси/фантастика, 2006
  • 05:25
    Инцидентът на станция "Фрутвейл", САЩ, драма, 2013
  • 06:50
    Клетниците, Германия, Великобритания,САЩ, криминален/драма/романтичен, 1998
  • 09:25
    Започни отначало, САЩ, драма/мюзикъл, 2013
Пълна програма
  • 02:00
    "Спорт +" - спортно обзорно предаване (повторение)
  • 03:00
    "Първо българско царство: Хан Тервел" - XI част, документален филм
  • 03:30
    "Български надежди" - 39 еп., документална поредица за талантливите деца в България
  • 04:00
    "Портрети: Ангел Джамбазки" - документална поредица
Пълна програма
  • 02:20
    Храните на моята земя Португалия - кулинарно предаване, еп. 26
  • 02:45
    Пекарната на Рудолф - четвърти сезон, еп. 9
  • 03:10
    Пекарната на Рудолф - четвърти сезон, еп. 10
  • 03:35
    Великото британско меню, еп. 25
Пълна програма
  • 01:00
    VH1 микс
  • 07:00
    Стани и засияй с VH1
  • 09:00
    Хитовете не лъжат!
  • 11:00
    Тор 10 на VH1 от тази седмица
Пълна програма
  • 02:00
    Хайд Парк на Хъдсън - Драма, 2012, Режисьор: Роджър Мичел, В ролите: Бил Мъри, Лора Лини, Оливиа Уилямс
  • 04:00
    Късметлиите - Комедия, 2008, Режисьор: Нейл Бъргър, В ролите: Тим Робинс, Рейчъл Макадамс, Майкъл Пеня, Дирк Уитънборн, 
  • 06:00
    Пчеличката Мая: Филмът - Анимация, 2014, Режисьор: Алексис Стадерман, Глен Фрейсър, В ролите: Коди Сит Макфии
  • 08:00
    История с пчели - Анимация, Комедия, 2007, Режисьор: Стив Хикнър, Саймън Дж. Смит, В ролите: Джери Зайнфелд, Рене Зелуегър, Матю Бродерик
Пълна програма
  • 01:35
    "Медици детективи: Тайните на съдебната медицина" - криминален сериал
  • 06:10
    "Джордан: Патоложка с профил" - криминален сериал
  • 06:55
    "CSI: Ню Йорк" - криминален сериал
  • 07:50
    "Дай ме под съд" - доку-поредица
Пълна програма
  • 02:00
    Eкология /
  • 03:00
    Документален филм /п/
  • 04:00
    Документална поредица /п/
  • 05:00
    Сериен филм /п/
Пълна програма
  • 02:30
    24: Не умирай днес - първи сезон, еп. 6
  • 03:15
    Семейство Голдбърг - първи сезон, еп. 13
  • 03:40
    Семейство Симпсън - двадесет и четвърти сезон, еп. 11
  • 04:05
    Семейство Симпсън - двадесет и четвърти сезон, еп. 12
Пълна програма
  • 00:00
    Club MTV!
  • 06:00
    AM Rush
  • 09:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 09:40
    DJ Duel
Пълна програма
  • 02:30
    MIDNITE HAUTE
  • 02:55
    F-PARTIES
  • 03:00
    FASHION FILMS
  • 03:30
    FASHION FILMS
Пълна програма
  • 00:40
    Non-Stop Hits
  • 06:00
    Wake Up With Hits!
  • 09:00
    Big Fat Hits
  • 11:00
    Nothing But Hits
Пълна програма
  • 01:50
    "Бриткам: спешна помощ на улицата" - 1 еп.
  • 02:40
    "Прелюбодейци" - 14 еп.
  • 03:30
    "Зли близнаци" - 1 еп.
  • 04:20
    "Съдия Джуди" - 131-133 еп.
Пълна програма
  • 01:00
    05.00 Нощен информационен блок
  • 05:00
    Новини, спорт и времето
  • 06:30
    "Европа сутрин" - сутрешен блок
  • 09:00
    новини
Пълна програма
  • 02:35
    В Индийском океане...
  • 03:00
    Рыбалка сегодня XL
  • 03:25
    По следам Хемингуэя
  • 03:55
    Горная охота с Эдуардом Бендерским
Пълна програма
  • 00:15
    "Инспектор Джордж Джентли" - сериен филм, сезон 2, /п/
  • 06:00
    "Земята преди време" - анимационен сериал
  • 06:30
    "Елементарно, Уотсън" - сериал, сезон 2
  • 07:30
    "София - Ден и Нощ" - риалити сериал, /п/
Пълна програма
  • 02:30
    Deadliest Catch: Glory Days
  • 03:15
    Solved: The Bully
  • 04:00
    Fat N' Furious: Rolling Thunder: Nitrous Charged Vega
  • 04:45
    Extreme Cheapskates: All Wrapped Up
Пълна програма
  • 02:10
    GRAMMAR WISE
  • 02:40
    CITY GRAMMAR
  • 02:50
    WHAT DID THEY SAY
  • 02:55
    NATIONAL PARKS
Пълна програма
  • 02:30
    Подставени клиенти
  • 03:00
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета
  • 03:30
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета
  • 04:00
    Човек, огън, храна
Пълна програма
  • 02:15
    Костенурките Нинджа
  • 02:40
    Костенурките Нинджа
  • 03:05
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 03:25
    Спонджбоб Квадратни Гащи
Пълна програма
  • 02:30
    "Преследвайки златото с Линдзи Вон"
  • 02:40
    Олимпийски игри: Бобслей, двойки, четвърти манш (мъже)
  • 03:00
    Олимпийски игри: Фрийстайл ски, halfpipe, квалификация (жени), директно
  • 04:45
    Олимпийски игри: Фигурно пързаляне, танцови двойки, волна програма, директно
Пълна програма
  • 02:25
    "Мъжът с железните юмруци 2", екшън - драма, САЩ, 2015; реж. Роел Рейне, с АрЗетЕй (Робърт Фитцджералд Дигс), Дъстин Нгуйен, Кари-Хироюки Тагава, Пим Бъбър, Чарли Рудпоканън, [18+]
  • 03:55
    "Момчетата не плачат", драма, САЩ, 1999; реж. Кимбърли Пиърс, с Хилари Суонг, Клое Севини, Питър Сарсгаард, Брендън Секстън III, Алиша Горансън, [18+]
  • 05:00
    "Момичето от Дания", биографична драма, Великобритания, 2015; реж. Том Хупър, с Еди Редмейн, Алисия Викандер, Амбър Хърд, Матиас Шьонертс, Бен Уишоу, [15+]
  • 07:00
    "Ледена епоха 3: Ерата на динозаврите", анимационна комедия, САЩ, 2009; реж. Карлос Салдана, [0+]
Пълна програма
  • 01:00
    Music of BG
  • 05:00
    Lucky 7
  • 05:30
    Fresh morning :)
  • 09:00
    Lucky 7
Пълна програма
  • 02:35
    Calimero
  • 02:50
    Henry Hugglemonster
  • 03:05
    Art Attack
  • 03:30
    The Hive
Пълна програма
  • 02:15
    Костенурките Нинджа
  • 02:40
    Костенурките Нинджа
  • 03:05
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 03:25
    Спонджбоб Квадратни Гащи
Пълна програма
  • 01:00
    All Night Long!
  • 07:00
    Wake Me Up Before You Go Go
  • 09:00
    Nothing But Classics
  • 11:00
    Guess The Year
Пълна програма
  • 01:40
    He Lied About Everything
  • 03:30
    The Perfect Suspect: No Leg To Stand On
  • 04:25
    Who on Earth Did I Marry?: A Deadly Secret
  • 04:50
    Momsters: When Moms Go Bad: A Killer Routine
Пълна програма
  • 02:30
    Special: Dream Team 92
  • 03:00
    Rising Star: Dexter Lee
  • 03:30
    Top: MVP Basketball
  • 04:00
    The Truth About...: Lebron James
Пълна програма
  • 02:25
    Hook N' Look
  • 02:50
    Hook N' Look
  • 03:15
    Madfin Shark Series
  • 03:40
    Madfin Shark Series
Пълна програма
  • 02:25
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Аз, моя милост и Айви
  • 02:50
    Американски антиквари: "Узрели" за антики
  • 03:40
    Загадъчни антиквари: Викинг и проклятие
  • 04:20
    Спецове в заложната къща: Навий часовника, Рик
Пълна програма
  • 02:25
    Тайнствени досиета, еп. 8
  • 02:50
    Шифърът на злополуките, еп. 10
  • 03:10
    Магистрала през ада, еп. 6
  • 03:55
    Тайнствени досиета, еп. 8
Пълна програма
  • 02:30
    "Преди обед" /п./ - токшоу
  • 04:30
    "Стъклен дом"- сериал, с.1, еп.2
  • 05:10
    bTV Репортерите /п./ - поредица за журналистически филми и разследвания
  • 05:30
    "Лице в лице" /п./ - публицистично предаване
Пълна програма
  • 01:55
    Ханибал; сезон 2, епизод 3, драма, трилър, САЩ, 2014
  • 02:55
    Престъпления без граници; сезон 1, епизод 6, криминален, драма, Франция, 2013
  • 05:00
    Телешоп
  • 07:00
    Телешоп
Пълна програма
  • 01:50
    Профилиране; сезон 3, епизод 10, криминален, драма, Франция, 2012
  • 03:00
    Профилиране; сезон 3, епизод 11, криминален, драма, Франция, 2012
  • 03:55
    Медиум; сезон 1, епизод 14, криминален, драма, САЩ, 2005
  • 05:00
    Телешоп
Пълна програма
  • 02:00
    Великобритания: Най-страшното табу: Моята майка: Убита от своя син със златно сърце
  • 03:00
    Роби Колтрейн представя: Разобличаващи улики: Далеч от дома: Кю Су Ким
  • 04:00
    Грабежът в "Хатън Гардън": Един последен удар
  • 05:00
    Разтърсващи престъпления: Джема Макклъски
Пълна програма
  • 02:05
    Престъпен град
  • 04:05
    Харесвам работата ти
  • 05:30
    Щурото еврейско семейство
  • 07:20
    Островът на яретата
Пълна програма
  • 01:00
    "Особое мнение"
  • 02:40
    Сквозной эфир
  • 03:00
    Новости
  • 03:30
    Сквозной эфир
Пълна програма
  • 02:30
    "Кольо, това е..." - документален филм /1 част
  • 03:00
    "Песните на Йова" - документален филм /повторение/
  • 03:30
    "Елена" - документален филм /повторение/
  • 04:00
    "Водопадите в България - Стара планина" - документален филм /повторение/ /1 част
Пълна програма
  • 02:20
    Ridiculousness
  • 02:45
    South Park
  • 03:10
    South Park
  • 03:35
    Drawn Together
Пълна програма
  • 02:38
    Monique's Secret Spa (18+)
  • 03:02
    Hard As Nails (18+)
  • 03:27
    Lick Fest (18+)
  • 03:45
    Pussy Stretched By Monster Dick (18+)
Пълна програма
  • 00:30
    Тенис: Qatar Total Open 2018, Доха (WTA Premier 5 - повторение)
  • 05:00
    "Спорт +" спортно обзорно предаване (повторение)
  • 06:00
    Футбол: Палмейрас - Шапекоенсе (Бразилско първенство, сезон 2017 - повторение)
  • 08:00
    "Феноменът Тайгър Уудс" - документален филм
Пълна програма
  • 02:00
    Зимни олимпийски игри: Бобслей, двойки мъже, финал
  • 02:50
    Зимни олимпийски игри: Биатлон, 15 км масов старт /мъже/
  • 03:45
    Зимни олимпийски игри: Бързо пързаляне с кънки, 500 м /мъже/
  • 04:35
    Арена ПЬОНГЧАНГ 2018 обзорно предаване
Пълна програма
  • 01:55
    Търговия с плът, част 2
  • 03:20
    Пълнолуние
  • 06:35
    Венеция/Венеция
  • 08:35
    Партньор
Пълна програма
  • 05:00
    Новини
  • 05:15
    Прогноза за времето и агропрогноза
  • 05:25
    Борсова информация
  • 05:30
    Агрокоментар
Пълна програма
  • 02:00
    HIMALAYA, A PATH TO THE SKY
  • 03:00
    SCEPTICS - ASTROLOGY
  • 04:00
    MEXICAN PEOPLE, THE - THE NATIVE CIVILIZATIONS - HISTORY AND PRESENT
  • 04:30
    MEXICAN PEOPLE, THE - THE FORMATION OF MIXED PEOPLE: HISTORY AND CURRENT
Пълна програма
  • 01:55
    King of Kings Heroes Grand Prix
  • 03:55
    DEEP
  • 06:00
    Art of Fighting
  • 06:45
    Ultimate First League
Пълна програма
  • 02:20
    Сам в тъмното
  • 03:50
    Софтбол модели
  • 05:35
    Пиколо, саксо и компания
  • 06:55
    Крокодилите
Пълна програма
  • 02:30
    On Surfari
  • 03:00
    World of X Games 2016
  • 04:00
    2017 VISSLA ISA World Junior Surfing Championship
  • 04:30
    M80
Пълна програма
  • 02:10
    Дубровник: Републиката (Series 1): 102 (Episode 2)
  • 03:00
    Войната на асовете (Series 1): 101 (Episode 1)
  • 04:00
    Черни операции от далечното минало (Series 1): Призрачни войски (Episode 4)
  • 04:55
    Втората световна война: цената на империята (Series 1): Адът е надвиснал над нас (Episode 11)
Пълна програма
  • 02:30
    Бъди там - България в музика и картини
  • 03:00
    Димитровград - Осъществената мечта
  • 03:30
    Виж България - Трън, малко градче с огромна красота
  • 04:00
    Произведено в Япония
Пълна програма
  • 02:25
    Ari Hoenig Trio, Melbourne International Jazz Festival
  • 03:15
    Khahil El Zabar ritual trio with Dwight Trible at Banlieues Bleues
  • 04:15
    H.U.M.! - Jazz Archive
  • 04:45
    InterMezzo
Пълна програма
  • 02:00
    Студио: Обзор на кръга в Първа професионална лига (2017-18), 21-и епизод, повторение
  • 03:00
    "Златният гейм", обзор на кръга във волейболната Суперлига (2017-18), 20-и епизод, повторение
  • 04:00
    Край на програмата
  • 08:00
    Футбол: Локомотив Пловдив - Пирин, мач от Първа професионална лига, повторение
Пълна програма
  • 02:00
    ...
  • 05:00
    "Състезанието на живота им" - 1 сезон, 3 еп., документална поредица
  • 05:30
    "Класически коли" - 11 еп., документална поредица
  • 06:00
    Тенис: New York Open, Ню Йорк (ATP WORLD TOUR 250 - четвъртфинали, повторение)
Пълна програма
  • 02:15
    Футбол: Уигън Атлетик - Манчестър Сити, мач от пети кръг за Купата на футболната Асоциация, повторение
  • 04:15
    Край на програмата
  • 05:10
    Край на програмата
  • 08:00
    "НБА Екшън", предаване за баскетбол от НБА (2017-18), 20-и епизод, повторение
Пълна програма
  • 01:40
    Той излъга за всичко
  • 03:30
    Съвършеният заподозрян: Безкраката заподозряна
  • 04:25
    За кого съм се оженил?: Смъртоносна тайна
  • 04:50
    Чудовищни майки: Убийствен навик
Пълна програма
  • 02:00
    "Спорно за спорта" с Кирил Веселински, (п)
  • 03:00
    "Star box", предаване за българския и световния шоу бизнес, (п)
  • 04:00
    "Голямото интервю", знаменити личности пред BiT, (п)
  • 05:00
    най-доброто от "Спорно за спорта" с Кирил Веселински, 2 част
Пълна програма
  • 02:30
    Сръндак, спечелен на томбола - 1. част
  • 03:00
    Сръндак, спечелен на томбола - 2. част
  • 03:30
    Риболов без граници - Приключения по долината на Олт
  • 04:00
    Отидохме за риба 5. част
Пълна програма
  • 01:50
    "Слепота (2017)", романтична драма, САЩ, 2017; реж. Майкъл Мейлър, с Алек Болдуин, Деми Мур, Дилън МакДърмът, Вива Бианка, Джеймс МакКафри, [15+]
  • 03:35
    "Стълба 49", екшън - драма, САЩ, 2004; реж. Джей Ръсел, с Хоакин Финикс, Джон Траволта, Джасинда Барет, Робърт Патрик, Морис Честнът, [12+]
  • 05:50
    "Vice: Гореща точка - Вътрешно разцепление", документален, САЩ, 2016; реж. Шейн Смит, [12+]
  • 07:00
    "Големите надежди (1998)", романтична драма, САЩ, 1998; реж. Алфонсо Куарон, с Итън Хоук, Гуинет Полтроу, Ханк Азария, Крис Купър, Ан Банкрофт, [12+]
Пълна програма
  • 00:05
    "Карибски пирати 3: На края на света", фентъзи - комедия, САЩ, 2007; реж. Гор Вербински, с Джони Деп, Орландо Блум, Кийра Найтли, Джефри Ръш, Джак Дейвънпорт, [12+]
  • 02:50
    "Тук и сега I, 2 еп.", драма, САЩ, 2018; реж. Ута Брайсвитц, Алън Бол, Джеръми Подесуа, с Тим Робинс, Холи Хънтър, Соси Бейкън, Джерика Хинтън, Реймънд Лий, [15+]
  • 03:50
    "Развод ІІ, 6 еп.", комедия, САЩ, 2018; реж. Джаникса Браво, със Сара Джесика Паркър, Томас Хейдън Чърч, Моли Шанън, Талия Болсам, Чарли Килгор, [12+]
  • 04:20
    "Сблъсъци ІІ, 6 еп.", комедия, САЩ, 2018; реж. Джейми Лий, с Пийт Холмс, Арти Ланг, Лорън Лапкъс, Джордж Базил, [15+]
Пълна програма
  • 02:30
    Fash-back
  • 02:45
    Fash-back
  • 03:00
    Masters of Style
  • 03:15
    Masters of Style
Пълна програма
  • 00:00
    Нощна програма на ТВТ (Галерия България)
  • 06:50
    ТВТ представя България - документален филм на ТВТ
  • 07:00
    Особености на баташката кухня (образователен филм за кулинарен туризъм)
  • 07:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
Пълна програма
  • 02:05
    Тенис: ATP 500 Рио 2018
  • 04:10
    Trans World Sport
  • 08:00
    Футбол: Холандска Ередивизи
  • 10:00
    Тенис: ATP 500 Ротердам 2018
Пълна програма
  • 02:30
    Футбол: Украинска Висша лига
  • 04:30
    Хокей на лед: NHL
  • 06:00
    Футбол: Холандска Ередивизи
  • 08:00
    Хокей на лед: NHL
Пълна програма
  • 02:20
    Blaze and the Monster Machines
  • 02:40
    Paw Patrol
  • 02:52
    Kid-e-Cats
  • 02:55
    Kid-e-Cats
Пълна програма
  • 06:00
    Световна класа "Единбург и Женева"
  • 06:50
    Тайните на мъртвите
  • 08:05
    История на Земята - Ледена епоха
  • 09:15
    Кьолнската катедрала
Пълна програма
  • 02:10
    Блудници, сезон 1, еп. 2, Великобритания, САЩ, политически, 2017
  • 03:30
    Мистериите на Мис Фишър, сезон 1, еп. 6, Австралия, криминален/мистерия, 2013
  • 04:30
    Господин Селфридж, сезон 3, еп. 5, Великобритания, исторически/драма, 2015
  • 05:15
    Ченге, сезон 1, еп. 10, САЩ, екшън/приключенски, 2012
Пълна програма

Сериали

Viasat Nature 02:40
Пол О'Грейди за любовта към кучета, сезон 3, еп. 9
Fox Life 02:40
Веселата къща - втори сезон, еп. 6
Utilisima 02:45
Пекарната на Рудолф - четвърти сезон, еп. 17
AXN White 02:55
Профилиране; сезон 4, епизод 7, криминален, драма, Франция, 2013
AXN Black 03:00
Престъпления без граници; сезон 1, епизод 10, криминален, драма, Франция, 2013

Всички предавания

Спорт

BNT HD 02:55
Зимни олимпийски игри: Биатлон, щафета /мъже/
Ring.BG 03:20
Италия, Серия А: Дженоа - Интер
Eurosport 03:35
Олимпийски игри: Сноуборд, big air, финал (мъже), директно
Eurosport HD 03:35
Олимпийски игри: Сноуборд, big air, финал (мъже), директно
Eurosport 2 04:00
Олимпийски игри: Хокей на лед, обзор на деня

Всички предавания

Филми

AXN White 02:55
Профилиране; сезон 4, епизод 7, криминален, драма, Франция, 2013
AXN Black 03:00
Престъпления без граници; сезон 1, епизод 10, криминален, драма, Франция, 2013
Skat+ 03:00
"Съединението на България" - документален филм /повторение/
Planeta Folk 03:10
"Звездите на България" - музикален гост
HBO 03:25
"Зовът на героите", екшън - драма, Хонг Конг, 2016; реж. Бени Чан, с Луис Ку, Чинг Уан Лау, Еди Пенг, Джин Ву, Шуинг Цзян, [18+]

Всички предавания

Рио-2016

BNT HD 02:55
Зимни олимпийски игри: Биатлон, щафета /мъже/
Eurosport 04:30
Олимпийски игри: Ски-алпийски дисциплини, отборно състезание, директно
Eurosport HD 03:35
Олимпийски игри: Сноуборд, big air, финал (мъже), директно
Eurosport 2 04:00
Олимпийски игри: Хокей на лед, обзор на деня

Всички предавания

Peyongchang-2018

BNT HD 02:55
Зимни олимпийски игри: Биатлон, щафета /мъже/
Eurosport 04:30
Олимпийски игри: Ски-алпийски дисциплини, отборно състезание, директно
Eurosport HD 03:35
Олимпийски игри: Сноуборд, big air, финал (мъже), директно
Eurosport 2 04:00
Олимпийски игри: Хокей на лед, обзор на деня

Всички предавания



{START_COUNTER}