ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 17:00
    Песните на Левски
  • 18:00
    Възпоменателна церемония по повод 145 години от гибелта на Васил Левски пряко предаване от паметника на Васил Левски в София
  • 18:35
    Апостолът и неговият паметник документален филм /България, 2018г./, режисьор Никола Бошнаков
  • 19:10
    Олимпийски върхове студийна програма
Пълна програма
  • 17:00
    bTV Новините
  • 17:30
    "Лице в лице" - публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова
  • 17:50
    Спорт тото
  • 18:00
    Премиера: "Скъпи наследници" - сериал, с.1, еп. 26
Пълна програма
  • 16:30
    "Намери ме" (премиера) - сериен филм
  • 17:30
    "Господари на ефира"- забавно предаване /п/
  • 17:55
    "Теглене на Лото 5 от 35 - "Златната топка"
  • 18:00
    "Семейни войни" (премиера) - телевизионна игра
Пълна програма
  • 16:40
    Мъже в сянка - сериал, политическа драма /п./
  • 17:30
    Новините ON AIR
  • 17:50
    Директно - вашето мнение на живо в ефир - актуално ток шоу с Димитър Абрашев
  • 18:30
    Новините ON AIR
Пълна програма
  • 17:00
    Водещите новини
  • 17:05
    Здравей, свят - док. поредица на Bloomberg
  • 18:00
    В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки/Светозар Димитров
  • 20:00
    Investbook с Александър Костадинов
Пълна програма
  • 16:15
    Медиум; сезон 1, епизод 10, криминален, драма, САЩ, 2005
  • 17:15
    Тийн вълк; сезон 5, епизод 12, драма, научна фантастика, САЩ, 2016
  • 18:10
    Престъпления без граници; сезон 3, епизод 1, криминален, драма, Франция, 2015
  • 19:10
    Скорпион; сезон 3, епизод 8, екшън, драма, САЩ, 2016
Пълна програма
  • 16:30
    Майстори на къщи в клоните на дърветата: По света: Скандинавия
  • 17:25
    В челюстите на акулата
  • 18:20
    Нашествениците: Ужасни и отровни
  • 19:15
    Котки 101: Манкс, бирманска, сибирска, руска синя, корниш рекс, сингапурска
Пълна програма
  • 17:00
    Новини
  • 17:10
    "Безценна перла" - сериен филм, 40 еп.
  • 18:00
    "Държавата днес" - информационно-публицистичен блок
  • 18:30
    "На жълтите павета" - публицистично предаване
Пълна програма
  • 10:05
    Зимните олимпийски игри в Пьонгчанг, Южна Корея
  • 18:15
    "Горещи теми" - булеварден журнал
  • 19:00
    "Кой знае подобно нещо?" - куиз шоу с Кай Пфлауме
  • 19:50
    "Полицейският участък в големия град" - сериал
Пълна програма
  • 17:00
    Standard MNG
  • 17:30
    Hit Mix
  • 20:00
    Balkan Party
Пълна програма
  • 16:00
    България днес информационен блок
  • 17:30
    Местно време /БНТ 2 Русе/
  • 18:00
    Пътувай с БНТ 2: Етно /БНТ 2 Русе/п/
  • 18:30
    Европейски маршрути
Пълна програма
  • 16:00
    България днес информационен блок
  • 17:30
    Знаете ли, че…
  • 17:40
    Левски в моя град
  • 18:00
    Възпоменателна церемония по повод 145 години от гибелта на Васил Левски пряко предаване от паметника на Васил Левски в София
Пълна програма
  • 17:00
    Inspector Gadget
  • 17:15
    Inspector Gadget
  • 17:30
    Mr Bean: The Animated Series
  • 17:40
    Mr Bean: The Animated Series
Пълна програма
  • 17:00
    "Стрелата" - сериал, с.,3 еп.16
  • 18:00
    "Извън играга" - сериал, с.6, еп.1
  • 19:00
    "Стоте" - сериал, с.2, еп. 16
  • 20:00
    Премиера: "Мъртва точка" - сериал, с.2, еп. 18
Пълна програма
  • 15:15
    "Предколедни тревоги" - комедия (Канада, 2012), режисьор Джон Брадшоу, актьори - Дейвид Хейзълхоф, Карълайн Риа, Баркли Хоуп и др.
  • 17:15
    "Списъкът на Шиндлер" - драма, биографичен, исторически ( САЩ, 1993), режисьор - Стивън Спилбърг, актьори - Лиъм Нийсън, Бен Кингсли, Ралф Файнс, Ембет Дейвиц,  Каролайн Гудал и др.
  • 21:00
    Премиера: Месец на Оскарите: "Американски снайперист" - екшън,  биографичен,  военен (САЩ, 2014), режисьор - Клинт Истууд, актьори - Брадли Купър, Кайл Галнър, Бен Рийд, Сиена Милър и др.
  • 23:45
    "Смело сърце" - драма, исторически (САЩ, 1995), режисьор - Мел Гибсън, актьори - Мел Гибсън, Софи Марсо, Патрик Макгуън, Катрин Маккормас, Брендън Глийсън, Ангъс Макфейдън, Алън Армстронг, Йън Банън, Брайън Кокс и др.
Пълна програма
  • 17:00
    " Столичани в певече" - сериал, с.8
  • 18:00
    "По средата" - сериал, с.6
  • 19:00
    "Загадките на Лора" - сериал, с.1
  • 20:00
    Премиера: "Новите съседи" - комедиен сериал, с.10
Пълна програма
  • 17:00
    "Земя на четта" - сериал
  • 18:00
    "Страсти в Тоскана" - сериал, с.3, еп.11
  • 19:00
    "Лекар в планината" - сериал, с.9, еп. 5
  • 20:00
    Премиера: "Истинска звезда" - сериал, еп.76
Пълна програма
  • 16:56
    ОК, Кей О! Да бъдем герои
  • 17:10
    Бен 10
  • 17:20
    Бен 10
  • 17:35
    Малки Титани: В готовност
Пълна програма
  • 15:50
    "Вечност", драма, Франция, 2016; реж. Ан Хунг Тран, с Одре Тоту, Беренис Бежо, Мелани Лоран, Жереми Рение, Пиер Деладоншон, [12+]
  • 17:45
    "Фалш", психодрама, Естония, 2016; реж. Вало Тоомла, с Миртел Похла, Прит Войгемаст, Мари Абел, Меелис Рамелд, Андрес Лепик, [12+]
  • 19:25
    "Фил Спектър", биографична драма, САЩ, 2013; реж. Дейвид Мамет, с Ал Пачино, Хелън Мирън, Джефри Тамбър, Чиуетел Еджиофор, Джон Пиручело, [12+]
  • 21:00
    "Едноокият цар", комедийна драма, Испания, 2016; реж. Марк Креует, с Алайн Ернадес, Мики Еспарбе, Бетси Турнез, Рут Лопис, Сес Кабот, [15+]
Пълна програма
  • 16:20
    "Звезден прах", приключенски - фентъзи, Великобритания, 2007; реж. Матю Вон, с Клеър Дейнс, Робърт Де Ниро, Мишел Пфайфър, Чарли Кокс, Сиена Милър, [12+]
  • 18:30
    "Преброй раните си", драма, Франция, 2016; реж. Морган Симон, с Кевин Азаис, Мониа Шокри, Нейтън Уилкокс, Жулиен Круг, Селим Аймард, [15+]
  • 19:50
    "Седмица и един ден", комедийна драма, Израел, 2016; реж. Асаф Полонски, с Шай Авиви, Евгения Додина, Томер Капон, Ури Гавриел, Шарон Александер, [15+]
  • 21:30
    "Капоти", биографична драма, Канада, 2005; реж. Бенет Милър, с Филип Сиймур Хофман, Катрин Кийнър, Клифтън Колинс - младши, Крис Купър, Брус Гринууд, [18+]
Пълна програма
  • 17:00
    Connect the World with Becky Anderson
  • 18:00
    International Desk (with World Sport)
  • 19:00
    Quest Express
  • 19:45
    Marketplace Africa
Пълна програма
  • 17:00
    "Завинаги свързани" (премиера) - сериен филм
  • 18:00
    "Моят живот"- сериен филм, /п/
  • 19:00
    "Сезонът на черешите"- сериен филм
  • 20:00
    "Ритъмът на мечтите"(премиера) - сериал
Пълна програма
  • 16:50
    "Кралството" - екшън с уч. на Джейми Фокс, Крис Купър, Дженифър Гарднър, Джейсън Бейтман, Джеръми Пивън, Кайл Чандлър, Ричард Дженкинс и др., /п/
  • 19:00
    "Топ Гиър" - предаване за автомобили, сезон 13
  • 20:00
    "Кобра 11: Обади се!" - сериал, сезон 16
  • 21:00
    "Над закона" (премиера) - сериал
Пълна програма
  • 17:00
    Историята под лупа: Призраците на Стоунхендж
  • 18:00
    Търсачи на антики: Гангстерско уиски
  • 18:30
    Съкровища в склада: Великобритания: Престън
  • 19:00
    Как се прави...: Епизод 13
Пълна програма
  • 17:02
    Срещи с извънземни: Машината на времето
  • 17:50
    Свръхчовешко предизвикателство: Умение
  • 18:40
    Ловци на митове: Специално издание за "В обувките на Сатаната"
  • 19:30
    Ловци на митове: Престъпен комин и куршум от моторна резачка
Пълна програма
  • 17:00
    Приключенията на Рапунцел и разбойника
  • 17:30
    Къмпиране
  • 18:00
    Soy Luna S2
  • 19:00
    БИЗААРДВАРК
Пълна програма
  • 16:50
    "Доказано от опит"
  • 17:05
    "Сиеста З"
  • 17:15
    "Сиеста З"
  • 17:30
    "Тайната лаборатория на Томас Едисон"
Пълна програма
  • 16:30
    Клуб Уинкс - анимационен сериал
  • 17:20
    Трансформъри: Роботи-спасители - анимационен сериал
  • 17:40
    Франклин - анимационен сериал
  • 18:10
    Чудовища и пирати - анимационен сериал
Пълна програма
  • 15:00
    Делници - с Николай Колев
  • 18:00
    Новини
  • 18:30
    Делници - с Николай Колев
  • 19:00
    Изумрудената огърлица - 12 еп. - Сериал
Пълна програма
  • 17:00
    Олимпийски игри: Бобслей, двойки, четвърти манш (мъже), запис
  • 17:30
    Олимпийски игри: Бързо пързаляне с кънки, 500 м (мъже)
  • 18:00
    Олимпийски игри: Ски скокове, отборно състезание на голяма шанца (мъже)
  • 19:00
    Олимпийски игри: Екстремни ски, обзор на деня
Пълна програма
  • 16:30
    Олимпийски игри: Хокей на лед, полуфинали (жени)
  • 18:00
    Дневник: Олимпик екстра, обзор на деня
  • 18:30
    Олимпийски игри: Хокей на лед, полуфинали (жени)
  • 19:30
    Олимпийски игри: Ски скокове, отборно състезание на голяма шанца (мъже)
Пълна програма
  • 16:25
    72 опасни места за живеене, сезон 1, еп. 5
  • 17:15
    Ловът в Аляска, сезон 1, еп. 5
  • 18:00
    Моят плаващ дом, сезон 1, еп. 9
  • 18:25
    Мащабни продажби, сезон 1, еп. 9
Пълна програма
  • 16:10
    X Games - Austin
  • 17:05
    Action Sports World
  • 18:00
    World Of X Games
  • 18:55
    Crew, The
Пълна програма
  • 15:40
    Феномени /на живо/
  • 17:40
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 20:00
    ЗОНА ЗА ПОЗДРАВИ - LIVE /телевизионно шоу за поздрави - на живо/
Пълна програма
  • 17:00
    Разбивачи на дворове
  • 17:30
    Разбивачи на дворове
  • 18:00
    Ловци на острови
  • 18:30
    Ловци на острови
Пълна програма
  • 16:05
    Малки сладки лъжкини, еп. 15
  • 17:05
    Наръчник за разведени - първи сезон, еп. 11
  • 18:00
    Д-р Зоуи Харт - втори сезон, еп. 6
  • 19:00
    Веселата къща - първи сезон, еп. 7
Пълна програма
  • 15:55
    Убийства в Рая - трети сезон, еп. 8
  • 17:05
    Убийства в Мидсъмър - четвърти сезон, еп. 3
  • 19:10
    От местопрестъплението - втори сезон, еп. 11
  • 20:05
    От местопрестъплението - втори сезон, еп. 12
Пълна програма
  • 15:20
    "Скрити числа", биографична драма, САЩ, 2016; реж. Тиодор Мелфи, с Тараджи Пенда Хенсън, Октавия Спенсър, Джанел Моне, Кевин Костнър, Кирстен Дънст, [12+]
  • 17:25
    "Британия I, 4 еп.", историческа драма, САЩ, 2017; реж. Кристоф Шрю, Шери Фолксън, Люк Уотсън, Сюзън Тъли, с Дейвид Мориси, Кели Райли, Николай Лий Каас, Лиана Корнел, Зоуи Уанамайкър, [18+]
  • 18:15
    "Съвременно семейство IX, 3 еп.", комедия, САЩ, 2017; реж. Фред Савидж, с Ед О'Нийл, София Вергара, Джеси Тейлър Фъргюсън, Джули Боуън, Тай Бърел, [12+]
  • 18:40
    "В кадър ХV, 8 еп.", документален, САЩ, 2018, [12+]
Пълна програма
  • 16:45
    Втората световна война: цената на империята, сезон 1, еп. 10
  • 17:40
    Загадки в музея, сезон 8, еп. 13
  • 18:30
    Забранена история, сезон 2, еп. 5
  • 19:20
    География на убийствата, сезон 2, еп. 2
Пълна програма
  • 16:20
    Изковани в огъня: Елизабет Рейпиър
  • 17:15
    Американски антиквари: Голямото момче на Майк
  • 18:10
    Планинари: Долината на вълците
  • 19:10
    Надпревара за находки: Най-добрите покупки на Бари: Историята на Бари
Пълна програма
  • 17:00
    КОНЕТЕ
  • 18:00
    Рейсинг екстрийм – тв поредица, четвърти сезон, 34 еп. /п/
  • 18:30
    Ловци на акули – тв поредица, Америка, втори сезон, 4 еп.
  • 19:30
    Риболов с Върхара – тв поредица, втори сезон /п/
Пълна програма
  • 17:00
    "Меси отива в Окидо"
  • 17:35
    "Моите приятели животните"
  • 17:50
    "Сега знаеш"
  • 18:00
    "Кит и Кейт"
Пълна програма
  • 17:00
    НОВИНИ
  • 17:25
    Телемаркет
  • 17:30
    "Имате думата"
  • 18:00
    НОВИНИ Централна емисия
Пълна програма
  • 02:45
    JDM
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:30
    Драконова топка Z (анимация)
  • 19:00
    Хартли (фейлетон)
Пълна програма
  • 17:00
    "Гроздовете на раздора" - комедия на режисьора Джон Дебело с Ричард Гилиланд, Джейми Фар.
  • 18:25
    "Двойна беда" - екшън / комедия с Питър Пол, Дейвид Пол, Роди Макдауъл, Дейвид Карадайн.
  • 19:50
    "А сега нещо напълно различно" - комедия с Джон Клийз, Майкъл Пейлин.
  • 21:20
    "Омъжена за мафията" - комедия / криминален с Мишел Пфайфър, Матю Модайн, Дийн Стокуел, Мерседес Руел.
Пълна програма
  • 17:00
    SUPER FORMULA 2017
  • 19:00
    ASIAN LE MANS SERIES
  • 20:00
    FLAT OUT
  • 20:30
    FIA WRC DAILY HIGHLIGHTS
Пълна програма
  • 17:00
    Срещи катастрофи
  • 17:30
    Срещи катастрофи
  • 18:00
    Къщурки
  • 18:30
    Къщурки
Пълна програма
  • 16:00
    Selena Gomez Vs The World!
  • 17:30
    Hot Right Now!
  • 18:00
    Dua Lipa's Hotter Than Hell Hits
  • 19:30
    BRIT Awards 2018: The Nominees
Пълна програма
  • 17:00
    Rocks Rated!
  • 18:00
    Rock Solid Playlist
  • 19:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 19:40
    The Decade's Biggest Anthems!
Пълна програма
  • 16:25
    Супер-ветеринар, сезон 4, еп. 22
  • 17:20
    Супер-ветеринар, сезон 4, еп. 23
  • 18:15
    Супер-ветеринар, сезон 4, еп. 24
  • 19:10
    Свирепа Земя, сезон 1, еп. 2
Пълна програма
  • 17:00
    Мегазаводи, еп. 6
  • 18:00
    Пробив, еп. 4
  • 19:00
    Панорама на Световното наследство, еп. 3
  • 20:00
    Марс, еп. 1
Пълна програма
  • 16:20
    Невероятният д-р Пол - четвърти сезон, еп. 4
  • 17:05
    Най-смъртоносните животни на планетата, еп. 2
  • 18:00
    Ловците на Африка, еп. 3
  • 18:50
    Пингвини, пингвини, пингвини, еп. 1
Пълна програма
  • 16:00
    Футбол: Лил - Лион, мач от френската Лига 1, повторение
  • 18:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 18:05
    Футбол: Марсилия - Бордо, мач от френската Лига 1, повторение
  • 20:00
    Класика от Висшата лига - Ливърпул - Уест Хям Юнайтед (2007-08), повторение
Пълна програма
  • 17:00
    "Вечерни новини" (със субтитри)
  • 17:25
    "Времето ще покаже"
  • 17:50
    "В действителност"
  • 18:50
    "Нека да говорят"
Пълна програма
  • 17:00
    "Звездите празнуват" - музикална програма
  • 18:00
    "Хит на деня" - горещи хитове
  • 18:05
    "Show Time" - музикална програма
  • 19:00
    "Картини от Света" - музикална импресия
Пълна програма
  • 17:00
    "Традиция и новаторство" - модерен фолк
  • 17:30
    "Звездите на България" - музикален гост
  • 18:00
    "Музикален пъзел" - избрани песни
  • 18:30
    "Добра среща " - музика по избор на зрителите
Пълна програма
  • 17:00
    "Промо" - нови видеоклипове
  • 17:05
    "Show Time" - музикална програма
  • 18:00
    "Звездно" - музикално развлекателно
  • 19:00
    "Промо" - нови видеоклипове
Пълна програма
  • 16:40
    "Теория за големия взрив" - сериал
  • 18:00
    "Тафф" - булеварден журнал
  • 19:00
    Новини
  • 19:10
    "Семейство Симпсън" - анимационен сериал
Пълна програма
  • 16:00
    Италия, Серия А: Наполи - СПАЛ
  • 18:00
    Италия, Серия А: Милан - Сампдория
  • 20:00
    Жилет световен спорт
  • 20:30
    Екстремни спортове
Пълна програма
  • 16:00
    "В капана на подозренията" - доку-поредица
  • 18:00
    "Съблазнителни измами" - доку-поредица
  • 18:30
    "Сред нас" - сериал
  • 19:00
    "Експлозивно" - журнал
Пълна програма
  • 15:00
    "Утрото на Русия"
  • 20:00
    Вести
  • 20:35
    Вести-Москва
  • 20:50
    "За най-важното"
Пълна програма
  • 17:00
    "Особено мнение"
  • 18:00
    "Пълен албац"
  • 19:00
    "Разбор на полетите"
  • 20:00
    Сериал: "Бандитският Петербург"
Пълна програма
  • 17:00
    "Клиниката на Зюдринг" - сериал
  • 18:00
    "Съдба - и изведнъж всичко е различно" - сериал
  • 19:00
    "Патрулна обиколка: Специалистите" - репортаж
  • 20:00
    "Полицаите от Рур: Die Ruhrpottwache" - криминален сериал
Пълна програма
  • 16:30
    Решения на комисията по култура 2007 г относно паметна плоча на Васил Левски
  • 17:30
    Новини - информационна емисия на ТВ "СКАТ" /на живо/
  • 17:45
    "Песните на Йова" - документален филм
  • 18:30
    "Здравословно" с Христо Деянов /на живо/
Пълна програма
  • 17:00
    Жилет футбол
  • 19:00
    Футбол
  • 21:30
    Спортна програма
  • 22:30
    Футбол
Пълна програма
  • 16:30
    Ninjago - Wettkampf der Elemente
  • 17:20
    Zig & Sharko - Meerjungfrauen frisst man nicht!
  • 17:45
    Grizzy & die Lemminge
  • 18:45
    Die Tom und Jerry Show
Пълна програма
  • 17:00
    Сянката на Елена - ТВ сериал - Бразилия - 15 епизод
  • 18:00
    Безценна перла - ТВ сериал - Бразилия - 58епизод
  • 19:00
    Новини
  • 19:30
    Регионите отблизо-предаване на Телемедиа/повторение/
Пълна програма
  • 12:02
    We Love Music
  • 18:02
    1 Artist 3 Hits
  • 18:12
    Top 10
  • 19:02
    New 4 U
Пълна програма
  • 17:00
    Медиумът от Лонг Айлънд: Любимото зайче
  • 17:30
    Медиумът от Лонг Айлънд: Напускане на семейното гнездо
  • 18:00
    Кажете ДА на булчинската рокля: Хора на честта
  • 18:30
    Кажете ДА на булчинската рокля: Решения, решения, решения...
Пълна програма
  • 17:00
    Игуасу
  • 17:30
    Пътешествие из Перу
  • 18:00
    Архитектурно - исторически резерват Копривщица
  • 18:30
    Събори в с.Обчарци
Пълна програма
  • 17:00
    Странни храни: вкусни дестинации
  • 17:30
    Странни храни: вкусни дестинации
  • 18:00
    Странни храни в Америка
  • 19:00
    Търсене на дом по света
Пълна програма
  • 17:00
    Странни храни: вкусни дестинации
  • 17:30
    Странни храни: вкусни дестинации
  • 18:00
    Странни храни в Америка
  • 19:00
    Търсене на дом по света
Пълна програма
  • 16:10
    Операция "Спасение", Австралия, САЩ, екшън/драма/военен, 2005
  • 18:20
    Поздрави от Холивуд, САЩ, комедия/драма, 1990
  • 20:00
    Гадже за 5 минути, САЩ, комедия/драма/музикален, 2008
  • 21:30
    Щастливият Гилмор, САЩ, комедия/спортен, 1996
Пълна програма
  • 17:00
    Новини
  • 17:30
    Новини
  • 17:50
    "Репортажът: Новите будители" - информационно предаване (повторение)
  • 18:20
    "Свободна зона: Как изглежда старата партия в нова премяна? гост: Александър Симов" - публицистично предаване (повторение)
Пълна програма
  • 16:50
    Новата балканска кухня с Божана - кулинарно предаване, еп. 10
  • 17:20
    Храните на моята земя Португалия - кулинарно предаване, еп. 25
  • 17:50
    Храните на моята земя Португалия - кулинарно предаване, еп. 26
  • 18:20
    Вкусът на Мелбърн с Рейчъл Ку - кулинарно предаване, еп. 7
Пълна програма
  • 17:00
    Ние обичаме 2010 +
  • 18:00
    Музиката никога не е била толкова добра
  • 19:00
    Хитовете не лъжат!
  • 21:00
    Познайте годината!
Пълна програма
  • 16:00
    И още нещо - Комедия, Романтичен, 2003, Режисьор: Уди Алън, В ролите: Уди Алън, Джейсън Бигс, Кристина Ричи, Фишър Стивънс, Дани Де Вито
  • 18:00
    Само през трупа й - Романтичен, Комедия, 2008, Режисьор: Джеф Лоуъл, В ролите: Ева Лонгория, Линдзи Слоун, Пол Ръд, Джейсън Бигс, Лейк Бел, Стивън Рут, Али Хилис
  • 20:00
    Бащата на изобретението - Комедия, 2010, Режисьор: Трент Купър, В ролите: Кевин Спейси, Вирджиния Мадсън, Хедър Греъм, Джак Макгий, Камила Бел, Джони Ноксвил, Майкъл Росенбаум, Ред Уест
  • 22:00
    Късметлиите - Комедия, 2008, Режисьор: Нейл Бъргър, В ролите: Тим Робинс, Рейчъл Макадамс, Майкъл Пеня, Дирк Уитънборн, 
Пълна програма
  • 17:00
    "4 сватби и едно вълшебно пътешествие" - доку-поредица
  • 18:00
    "Между тюл и сълзи" - доку-поредица
  • 19:00
    "Поглед отблизо: Ветеринарната клиника" - доку-поредица
  • 20:00
    "Перфектна вечеря" - доку-поредица
Пълна програма
  • 17:00
    Публицистика
  • 18:00
    "Безценна перла" - тв сериал, Бразилия, реж. Амора Маутнер, Паоло Силвестрини, участват: Бруно Галясо, Бианка Бин, Мел Мая, Домингос Монтанер, Наталия Дил и др., 6 еп.
  • 19:00
    "Футболни герои" - документална поредица
  • 19:30
    "Холивудски знаменитости" - документална поредица
Пълна програма
  • 16:40
    Последният мъж на света - първи сезон, еп. 6
  • 17:10
    "АПБ" - първи сезон, еп. 1
  • 18:05
    Светкавицата - трети сезон, еп. 9
  • 19:00
    Под наблюдение - втори сезон , еп. 2
Пълна програма
  • 17:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 17:40
    DJ Duel
  • 19:00
    Club Bangers!
  • 21:00
    Big Tunes!
Пълна програма
  • 17:00
    TOP MODELS
  • 17:25
    F-PEOPLE
  • 17:30
    TOP MODELS
  • 17:55
    FASHION WEEK
Пълна програма
  • 17:00
    Pop Superstars
  • 19:00
    Can't Stop The Hits
  • 22:00
    Big Fat Hits
Пълна програма
  • 17:00
    "Майстори на сделките" - 46 еп.
  • 17:50
    "Океански патрул" - 6 и 7 еп.
  • 18:40
    "Съдебни медици" - 8 еп.
  • 19:05
    "Ловци на глави в САЩ" - 12 eп.
Пълна програма
  • 17:00
    Новини
  • 17:25
    Прогноза за времето
  • 17:30
    новини
  • 17:35
    Темите - публицистика
Пълна програма
  • 17:00
    Охота с луком
  • 17:25
    По Якутии с Александром Борисовым
  • 17:55
    Охотничьи собаки
  • 18:25
    Водный мир
Пълна програма
  • 15:00
    "Бойна кръв" - екшън с уч. на Ник Нолти, Том Харди, Джоел Едгъртън, Дженифър Морисън, Кевин Дън, Ноа Емерих, Дензъл Уитакър и др., /п/
  • 18:00
    "От местопрестъплението: Ню Йорк" - сериал, сезон 5
  • 19:00
    "София - Ден и Нощ" - риалити сериал
  • 20:00
    "От местопрестъплението: Маями" - сериал, сезон 7
Пълна програма
  • 16:45
    Deadliest Catch: We're Not In Kansas Anymore...
  • 17:30
    Through the Wormhole with Morgan Freeman: How Do Aliens Think?
  • 18:15
    Cake Boss: Chocolate Race Cars & Choosing a Dress
  • 18:37
    Cake Boss: Spirits & Spumoni
Пълна програма
  • 17:00
    Кухнята
  • 18:00
    Гражданка в ранчото
  • 18:30
    Гражданка в ранчото
  • 19:00
    Режи!
Пълна програма
  • 16:50
    Кръстници вълшебници
  • 17:20
    Опасният Хенри
  • 17:45
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 18:15
    Геймърки
Пълна програма
  • 17:00
    Олимпийски игри: Бобслей, двойки, четвърти манш (мъже), запис
  • 17:30
    Олимпийски игри: Бързо пързаляне с кънки, 500 м (мъже)
  • 18:00
    Олимпийски игри: Ски скокове, отборно състезание на голяма шанца (мъже)
  • 19:00
    Олимпийски игри: Екстремни ски, обзор на деня
Пълна програма
  • 15:20
    "Скрити числа", биографична драма, САЩ, 2016; реж. Тиодор Мелфи, с Тараджи Пенда Хенсън, Октавия Спенсър, Джанел Моне, Кевин Костнър, Кирстен Дънст, [12+]
  • 17:25
    "Британия I, 4 еп.", историческа драма, САЩ, 2017; реж. Кристоф Шрю, Шери Фолксън, Люк Уотсън, Сюзън Тъли, с Дейвид Мориси, Кели Райли, Николай Лий Каас, Лиана Корнел, Зоуи Уанамайкър, [18+]
  • 18:15
    "Съвременно семейство IX, 3 еп.", комедия, САЩ, 2017; реж. Фред Савидж, с Ед О'Нийл, София Вергара, Джеси Тейлър Фъргюсън, Джули Боуън, Тай Бърел, [12+]
  • 18:40
    "В кадър ХV, 8 еп.", документален, САЩ, 2018, [12+]
Пълна програма
  • 09:30
    Playlist
  • 18:00
    Lucky 7
  • 19:00
    Hip-Hop of BG
  • 19:30
    Music of BG
Пълна програма
  • 16:40
    Mickey And The Roadster Racers
  • 17:10
    PJ Masks
  • 17:35
    Miles From Tomorrow
  • 18:00
    The Lion Guard
Пълна програма
  • 16:50
    Кръстници вълшебници
  • 17:20
    Опасният Хенри
  • 17:45
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 18:15
    Геймърки
Пълна програма
  • 17:00
    80s Boys Vs 80s Girls
  • 18:00
    Monday Memories
  • 22:00
    Guess The Year
  • 23:00
    Classic Power Ballads
Пълна програма
  • 16:30
    True Crime with Aphrodite Jones: The Ballad of Billi-Jo
  • 17:25
    Who on Earth Did I Marry?: A Deadly Secret
  • 17:50
    Momsters: When Moms Go Bad: A Killer Routine
  • 18:20
    I Almost Got Away With It: Got a Bad Temper
Пълна програма
  • 16:55
    Top: Goalkeepers Legends
  • 17:20
    Top: Ballon d'Or
  • 17:50
    Star Rated: Goal Scorers
  • 18:15
    Premiere Football Headliners: Marco Reus
Пълна програма
  • 16:50
    Hook N' Look
  • 17:15
    Madfin Shark Series
  • 17:40
    Madfin Shark Series
  • 18:05
    Madfin Shark Series
Пълна програма
  • 16:20
    Изковани в огъня: Елизабет Рейпиър
  • 17:15
    Американски антиквари: Голямото момче на Майк
  • 18:10
    Планинари: Долината на вълците
  • 19:10
    Надпревара за находки: Най-добрите покупки на Бари: Историята на Бари
Пълна програма
  • 17:00
    Пробив, еп. 4
  • 18:00
    Панорама на Световното наследство, еп. 3
  • 19:00
    Марс, еп. 1
  • 20:00
    Без закони: Компилации , еп. 1
Пълна програма
  • 17:00
    bTV Новините
  • 17:30
    "Лице в лице" - публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова
  • 17:50
    Спорт тото
  • 18:00
    Премиера: "Скъпи наследници" - сериал, с.1, еп. 26
Пълна програма
  • 16:50
    Тоталкар; сезон 1, епизод 10, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2016
  • 17:20
    Тоталкар; сезон 2, епизод 1, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2016
  • 17:55
    Тийн вълк; сезон 6, епизод 1, драма, научна фантастика, САЩ, 2016
  • 18:50
    Хаваи 5-0; сезон 4, епизод 12, екшън, криминален, САЩ, 2014
Пълна програма
  • 17:00
    Щура надпревара; сезон 1, епизод 9, риалити, оригинална продукция, Унгария, 2016
  • 18:10
    Щура надпревара; сезон 1, епизод 10, риалити, оригинална продукция, Унгария, 2016
  • 19:15
    Отмъщението; сезон 1, епизод 6, драма, мистерия, Турция, 2013
  • 20:30
    Отмъщението; сезон 1, епизод 7, драма, мистерия, Турция, 2013
Пълна програма
  • 17:00
    Разтърсващи престъпления: Дейл Криган
  • 18:00
    Какво е нужно за убийство: Вълк в женски облик
  • 18:30
    Какво е нужно за убийство: За отмъщението и убийството
  • 19:00
    Часовете преди убийство: Сляп терор
Пълна програма
  • 16:30
    Екстракт
  • 18:20
    Смъртта и момичето
  • 20:25
    Жената в черно
  • 22:20
    Прокълнати
Пълна програма
  • 16:20
    Х/ф "Киндер-Вилейское привидение"
  • 18:00
    Новости
  • 18:15
    Сквозной эфир. Live
  • 19:00
    Новости
Пълна програма
  • 16:40
    "Водопадите в България - Стара планина" - документален филм /повторение/ /1 част
  • 17:30
    "Новини" - информационна емисия на ТВ"СКАТ"
  • 17:50
    "Фолклорна дъга": "Орфеево изворче 2005" /3 част
  • 18:30
    "Новини" - информационна емисия на ТВ"СКАТ"
Пълна програма
  • 17:00
    Punk'd
  • 17:25
    Punk'd
  • 17:50
    The King of Queens
  • 18:15
    The King of Queens
Пълна програма
  • 17:00
    Pussyfooting Around (18+)
  • 17:25
    Happy Anniversary, Slut! (18+)
  • 17:51
    Ballerina Booty (18+)
  • 18:15
    Stranded Asian Fucks For Ride (18+)
Пълна програма
  • 11:00
    Тенис: New York Open, Ню Йорк (ATP WORLD TOUR 250 - четвъртфинали, повторение)
  • 18:30
    "Спорт +" спортно обзорно предаване (повторение)
  • 19:30
    "Състезанието на живота им" - 1 сезон, 3 еп., документална поредица
  • 20:00
    "Код Спорт" - спортно обзорно предаване (повторение)
Пълна програма
  • 16:55
    Зимни олимпийски игри: Бързо пързаляне с кънки, 500 м /мъже/
  • 17:40
    Олимпийски хроники
  • 18:15
    Зимни олимпийски игри: Ски-скок, отборно
  • 19:40
    Световен рали шампионат: Рали "Швеция" - обзорна програма
Пълна програма
  • 17:00
    Новини
  • 17:10
    Прогноза за времето и агропрогноза
  • 17:15
    Борсова информация
  • 17:20
    Агротема
Пълна програма
  • 17:00
    MY 3D GUIDE - ITALY-ROME 1
  • 17:30
    MY 3D GUIDE - ITALY-ROME 2
  • 18:00
    DEEP DEEP BLUE
  • 19:00
    BEFORE IT'S TOO LATE - WILDLIFE WARRIORS
Пълна програма
  • 17:00
    Ultimate First League
  • 17:15
    Siesta Boxing Terminator The Homecoming
  • 21:00
    Superkombat Fighting Championship
  • 23:15
    Superkombat Fighting Championship
Пълна програма
  • 17:00
    The Azores Experience Vol. I
  • 17:30
    World of X Games 2016
  • 18:00
    2017 VISSLA ISA World Junior Surfing Championship
  • 18:30
    The Great Ride Open
Пълна програма
  • 16:20
    Великото преселение (Series 1): 101 (Episode 1)
  • 17:10
    Пол О'Грейди за любовта към кучета (Series 6): 605 (Episode 5)
  • 17:35
    Пол О'Грейди за любовта към кучета (Series 6): 606 (Episode 6)
  • 18:00
    Спасяване на диви мечки (Series 1): Пострадалото мече (Episode 1)
Пълна програма
  • 17:00
    Дълг, чест и храброст
  • 18:00
    София
  • 18:30
    Образи от България - Севлиево
  • 19:00
    Легендите оживяват - Раковски, с.2 еп.2
Пълна програма
  • 15:50
    Patricia Kopatchinskaja and Sol Gabetta - Gstaad Menuhin Festival
  • 17:10
    InterMezzo
  • 17:30
    Les Dissonances - Beethoven: Violin Concerto
  • 18:15
    The Eight Season: the Hong Kong Philharmonic plays Vivaldi and Piazzolla
Пълна програма
  • 17:00
    Студио "Първа професионална лига", директно
  • 17:30
    Футбол: Витоша - Дунав, мач от Първа професионална лига, директно
  • 19:25
    Студио "Първа професионална лига", директно
  • 20:00
    Студио: Обзор на кръга в Първа професионална лига (2017-18), 21-и епизод, директно
Пълна програма
  • 15:00
    Тенис: Qatar Total Open 2018, Доха (WTA Premier 5 - повторение)
  • 23:00
    "Състезанието на живота им" - 1 сезон, 3 еп., документална поредица
  • 23:30
    "Класически коли" - 11 еп., документална поредица
Пълна програма
  • 16:00
    Футбол: Рочдейл - Тотнъм Хотспър, мач от пети кръг за Купата на футболната Асоциация, повторение
  • 18:00
    "Легендите на бокса", класически боксови мачове, 7-и епизод, повторение
  • 19:00
    Неделен обзор на кръга във френската Лига 1(2017-18), 23-и епизод
  • 20:00
    "Светът на Висшата лига", предаване за английски футбол (2017-18), 33-и епизод, повторение
Пълна програма
  • 16:30
    Истинско престъпление с Афродита Джоунс: Баладата за Били Джо
  • 17:25
    За кого съм се оженил?: Смъртоносна тайна
  • 17:50
    Чудовищни майки: Убийствен навик
  • 18:20
    Почти ми се размина: Тежък характер
Пълна програма
  • 17:00
    "Историята оживява", (п)
  • 17:30
    "Майсторски клас", (п)
  • 18:30
    Централни Новини на BIT LIVE
  • 19:00
    BIT СПОРТ LIVE
Пълна програма
  • 15:35
    "Джак Рийчър: Не се връщай", екшън - крими - трилър, САЩ, 2016; реж. Едуард Зуик, с Том Круз, Коби Смълдърс, Алдис Ходж, Даника Ярош, Патрик Хойзингер, [15+]
  • 17:35
    "Изпечено убийство: Само десерт", криминална драма, Канада, 2017; реж. Кристофър Табори, с Алисън Суини, Камерън Матисън, Барбара Нивън, Лиза Дюръпт, Гейбриъл Хогън, [12+]
  • 19:00
    "От другата страна I, 1 еп.", трилър - фантастика, САЩ, 2018; реж. Мортън Тилдъм, с Дж. К. Симънс, Оливия Уилямс, Хари Лойд, Назанин Бониади, Сара Серайоко, [15+]
  • 20:00
    "Карибски пирати: Проклятието на черната перла", фентъзи - комедия, САЩ, 2003; реж. Гор Вербински, с Джони Деп, Орландо Блум, Кийра Найтли, Джефри Ръш, Джак Дейвънпорт, [12+]
Пълна програма
  • 15:40
    "Венсан и краят на света", комедийна драма, Белгия, 2016; реж. Кристоф Ван Рампи, с Александра Лами, Спенсър Богарт, Барбара Сарафиан, Герт Ван Рампелберг, Фредерик Епу, [15+]
  • 17:40
    "Смърфовете: Забравеното селце", анимация, САЩ, 2017; реж. Кели Осбъри, [0+]
  • 19:10
    "Сестри на макс", комедия, САЩ, 2015; реж. Джейсън Мур, с Тина Фей, Ейми Поулър, Мая Рудолф, Айк Баринхолц, Джеймс Бролин, [15+]
  • 21:10
    "Британия I, 4 еп.", историческа драма, САЩ, 2017; реж. Кристоф Шрю, Шери Фолксън, Люк Уотсън, Сюзън Тъли, с Дейвид Мориси, Кели Райли, Николай Лий Каас, Лиана Корнел, Зоуи Уанамайкър, [18+]
Пълна програма
  • 17:00
    В Кавракирово... с песен на зурни (образователен документален филм)
  • 17:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 18:00
    На черква в Брацигово (образователен филм за туристическа дестинация)
  • 18:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
Пълна програма
  • 16:00
    Футбол: Холандска Ередивизи
  • 18:00
    Автомобилизъм: Nascar Cup Series 2018
  • 19:00
    Футбол: Холандска Ередивизи
  • 20:00
    Тенис: ATP 500 Ротердам 2018
Пълна програма
  • 17:00
    Професионални майстори на родеото
  • 17:55
    Новини
  • 18:00
    Голф: "Светът на голфа"
  • 19:00
    Хокей на лед: "Удар със стик"
Пълна програма
  • 16:50
    Sunny Day
  • 17:10
    Nella the Princess Knight
  • 17:35
    Shimmer and Shine
  • 18:00
    Wallykazam!
Пълна програма
  • 17:00
    Коли - страст или хоби
  • 17:25
    Новини
  • 17:30
    Бърза обиколка
  • 18:00
    Бърза обиколка
Пълна програма
  • 17:00
    Мистериите на Мис Фишър, сезон 1, еп. 6, Австралия, криминален/мистерия, 2013
  • 18:00
    Ендевър, сезон 2, еп. 1, Великобритания, криминален/мистерия, 2014
  • 19:30
    Гранд хотел, сезон 3, еп. 1, Испания, исторически/драма, 2013
  • 20:15
    Мускетарите, сезон 1, еп. 5, Великобритания, екшън/приключенски, 2014
Пълна програма

Сериали

EPIC Drama 17:10
Криминалните случаи на Мърдок, сезон 1, еп. 5, Канада,Великобритания, криминален/мистерия, 2008
Viasat History 17:10
Страхотни изобретения, сезон 1, еп. 3
Fox Channel 17:10
Психаротерапия - първи сезон, еп. 10
Fox Crime 17:10
Престъпна природа - трети сезон, еп. 10
AXN White 17:15
Елементарно, Уотсън!; сезон 5, епизод 15, криминален, драма, САЩ, 2016

Всички предавания

Спорт

BNT HD 17:30
Международен турнир по тенис на маса "Асарел България оупън" пряко предаване от Панагюрище
Eurosport 18:00
Колоездене: Обиколка на Норвегия, трети етап, директно
Eurosport 2 18:00
Футбол: Световно първентво за девойки до 20 години, четвъртфинал
Eurosport HD 18:00
Колоездене: Обиколка на Норвегия, трети етап, директно
Mtel Sport 1 18:00
Тенис: ATP 1000 Торонто

Всички предавания

Филми

Cinemax 17:05
"Акушерката", романтична драма, Франция, 2017; реж. Мартин Прово, с Катрин Фрот, Катрин Деньов, Оливие Гурме, Куентин Долмайър, Милен Дьомонжо, [12+]
MGM 17:05
"Гробницата" - ужаси с Джон Карадайн, Сибил Данинг.
AXN White 17:15
Елементарно, Уотсън!; сезон 5, епизод 15, криминален, драма, САЩ, 2016
Eurocom 17:15
Куче в джобче - 20 еп.- Анимация
AXN 17:25
Възприятия; сезон 3, епизод 5, криминален, драма, САЩ, 2014

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}