ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 00:20
    Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня/п/
  • 00:30
    Денят започва с Култура /п/
  • 02:10
    История.bg /п/
  • 03:20
    Ню Йорк тв филм /14 епизод/п/(14)
Пълна програма
  • 00:00
    "Извън играта"- сериал, с.7, еп. 12
  • 01:00
    "Шест сестри" /п./- сериал
  • 02:00
    bTV Новините /п./ - късна емисия
  • 02:30
    "Преди обед" /п./ - токшоу
Пълна програма
  • 00:00
    "Часът на Милен Цветков" - предаване на NOVA
  • 01:00
    "Скандал" - сериен филм, 3 сезон
  • 02:00
    "Непростимо"- сериен филм
  • 03:00
    "Ритъмът на мечтите" - сериен филм
Пълна програма
  • 00:00
    ОколоСВЕТСКО с Бойка Делиева и Константина Живова /п./
  • 02:00
    България сутрин - важните неща рано сутрин с Лора Инджова и Златимир Йочев /п./
  • 03:40
    Q&A - отговори на важните въпроси от политиката с Клара Маринова /п./
  • 04:40
    Брюксел 1 - предаване за Европа и гражданите с Милена Милотинова /п./
Пълна програма
  • 00:00
    Бизнес среща с Таня Кръстева /п./
  • 00:30
    Светът е бизнес с Николай Кръстев /п./
  • 01:00
    Цитати на деня
  • 01:30
    Повторени
Пълна програма
  • 00:40
    Медиум; сезон 2, епизод 17, криминален, драма, САЩ, 2005
  • 01:35
    Медиум; сезон 2, епизод 18, криминален, драма, САЩ, 2005
  • 02:20
    Профилиране; сезон 6, епизод 1, криминален, трилър, Франция, 2015
  • 03:15
    Ханибал; сезон 1, епизод 8, драма, трилър, САЩ, 2012
Пълна програма
  • 00:45
    Майстори на къщи в клоните на дърветата: По света: Скандинавия
  • 01:40
    Котки 101: Манкс, бирманска, сибирска, руска синя, корниш рекс, сингапурска
  • 02:35
    Тежки времена в Града на маймуните: Да бъдеш крал
  • 03:00
    Тежки времена в Града на маймуните: Инвазията на Черните нокти
Пълна програма
  • 00:30
    Избрано от Добро утро, българи" /п/
  • 03:30
    Интервютата на Алфа Тв
  • 04:00
    Повторения
  • 07:00
    "Добро утро, българи" - сутрешен блок
Пълна програма
  • 01:25
    Нощен журнал
  • 01:45
    "Олимпийски мигове"
  • 02:30
    Зимните олимпийски игри в Пьонгчанг
  • 02:40
    Зимните олимпийски игри в Пьонгчанг, Южна Корея
Пълна програма
  • 00:00
    Where Is The Party
  • 06:00
    Tick-Tack
  • 10:00
    Hit Mix
  • 14:00
    Standard AL
Пълна програма
  • 00:00
    България новини /п/
  • 00:30
    Прокълнатите крале сериен тв филм /4 епизод/п/ (12)
  • 01:25
    Регионални новини /п/
  • 02:10
    Добро утро с БНТ 2 /п/
Пълна програма
  • 00:11
    The Garfield Show
  • 00:30
    The Garfield Show
  • 00:41
    The Garfield Show
  • 01:00
    The Flintstones
Пълна програма
  • 00:15
    "Мъртва точка" - сериал, с.2, еп. 18
  • 01:15
    "Стоте" - сериал, с.2, еп. 16
  • 02:15
    "Кости" - сериал, с.9, еп.1
  • 03:15
    "Стрелата" - сериал, с.3, еп.16
Пълна програма
  • 03:15
    "Ризоли и Айлс: Криминални досиета" - сериал, с.5, еп.3,4
  • 06:00
    "Ризоли и Айлс: Криминални досиета" - сериал, с.5, еп.1,2
  • 08:15
    "Властелинът на пръстените: Завръщането на краля" - фентъзи, приключенски (САЩ, Нова Зеландия, 2003), режисьор -  Питър Джаксън, актьори - Доминик Монахан, Кристофър Лий, Мартон Чокаш, Миранда Ото, Бернард Хил, Хюго Уийвинг, Илайджа Уд, Лив Тайлър, Джон Р
  • 12:15
    "Ризоли и Айлс: Криминални досиета" - сериал, с.5, еп.3,4,5
Пълна програма
  • 00:00
    "Съседска стража" - комедия,фантастика (Тhe Watch, САЩ, 2012), режисьор - Акива Шафър, актьори - Патрисия Френч, Розмари Деуит, Уил Форте, Дъг Джоунс, Били Кръдъп, Джона Хил, Бен Стилър, Винс Вон и др.
  • 02:00
    "Модерно семейство" /п./ - сериал
  • 03:00
    " Старчета разбойници с Бети Уайт" /п./- сериал
  • 04:00
    "По средата" /п./- сериал
Пълна програма
  • 00:30
    "Тайните на времето" - сериал
  • 02:20
    "Сияйна луна" - сериал
  • 03:45
    "Светлината на моя живот" - сериал
  • 06:00
    "Твоят мой живот" - сериал
Пълна програма
  • 00:10
    Шаолински хроники
  • 00:30
    Кунг фу пилета
  • 00:52
    Кунг фу пилета
  • 01:15
    Невероятният свят на Гъмбол
Пълна програма
  • 00:20
    "Секретна база", хорър - комедия, Израел, 2015; реж. Боаз Армони, с Итай Зволон, Еран Перец, Офер Рутенберг, Асаф Бен-Шимон, Кай Корабелников, [18+]
  • 01:50
    "Ответен удар V, 3 еп.", криминален екшън, САЩ, 2017; реж. Брендън Маър, с Уорън Браун, Даниел МакФърсън, Роксан МакКий, Алин Сумаруота, Кори Джонсън, [18+]
  • 02:40
    "31", хорър - трилър, САЩ, 2016; реж. Роб Зомби, с Шери Муун Зомби, Джеф Даниълс Филипс, Лорънс Хилтън-Джейкъбс, Мег Фостър, Малкълм МакДауъл, [18+]
  • 04:20
    "Театърът представя II - В дрипи", късометражна драма, Великобритания, 2013; реж. Джони Вегас, с Рики Томлинсън, Стивън Уолтърс, Филип Джаксън, Кристофър Фулфорд, [12+]
Пълна програма
  • 00:15
    "Франкенщайн по Мери Шели", драма - хорър, САЩ, 1994; реж. Кенет Брана, с Кенет Брана, Робърт Де Ниро, Том Хълс, Хелена Бонам Картър, Джон Клийс, [18+]
  • 02:15
    "Гняв", драма, Япония, 2016; реж. Санг-Ил Лий, с Кен Уатанабе, Мирай Морияма, Аои Миязаки, Сатоши Цумабуки, Го Аяно, [18+]
  • 04:40
    "Малка секси гаднярка", късометражна драма, Швеция, 2014; реж. Йенс Асур, с Фани Кетер, Ларс "Брасе" Бренстрьом, Анки Линден, [15+]
  • 05:25
    "Купон с дявола", комедия, САЩ, 1996; реж. Дейвид О. Ръсел, с Бен Стилър, Патриша Аркет, Тиа Леони, Мери Тейлър Мур, Джордж Сегал, [12+]
Пълна програма
  • 00:00
    Amanpour
  • 00:30
    World Sport
  • 01:00
    State of America with Kate Bolduan
  • 01:30
    CNN Today (with World Sport)
Пълна програма
  • 00:30
    "Моята карма"- сериен филм, /п/
  • 01:30
    "Трите лица на Ана" - теленовела, /п/
  • 02:30
    Еротичен телепазар
  • 06:00
    "Моята карма"- сериен филм
Пълна програма
  • 00:10
    "Над закона" - сериал, /п/, /п/
  • 01:10
    Еротичен телепазар
  • 03:10
    "Национална лотария" /п/
  • 06:00
    "Питайте Джим"- сериал, сезон 3, /п/
Пълна програма
  • 00:00
    Леденият скелетон воин
  • 01:30
    Как са го направили?: Мини/Лодка със самолетно витло/Склад
  • 02:00
    Какво може да е това?: Адската дупка в Сибир
  • 03:00
    Островът на 16-те с Беър Грилс: Епизод 2
Пълна програма
  • 00:30
    Как са го направили?: Рисуване със самолет/Сабо/Банички
  • 00:55
    Фабрика за храна: Мини кейкове
  • 01:20
    Ловци на митове: Престъпен комин и куршум от моторна резачка
  • 02:10
    Да откриеш извънземни: Отвличания и ярки светлини
Пълна програма
  • 00:15
    Анджи и рецептите на Виолета
  • 00:30
    Мега-чудесата: на калинката и черният котарак
  • 01:00
    Ханк Зипзър
  • 01:25
    Ханк Зипзър
Пълна програма
  • 00:00
    "Ред и хаос: Енергията"
  • 01:00
    "Сурова наука"
  • 01:30
    "Да си построиш наука"
  • 02:00
    "В търсене на съвършенство" - 1 ч.
Пълна програма
  • 07:00
    Клуб Уинкс - анимационен сериал
  • 07:45
    Приключенията на Чък и приятели - анимационен сериал
  • 08:00
    Кученце в джобче - анимационен сериал
  • 08:30
    Трансформъри: Роботи-спасители - анимационен сериал
Пълна програма
  • 01:30
    Телепазарен прозорец
  • 02:00
    Резонанс - с Васко Мавриков
  • 03:00
    Ултраспорт - със Станимир Бакалов
  • 03:45
    Военна прокуратура - 24 еп. - Сериал
Пълна програма
  • 07:15
    Спорт
  • 07:22
    Култура 1
  • 07:41
    Анализи
  • 07:46
    Преглед на програмата / Преглед на печата
Пълна програма
  • 00:00
    Олимпийски игри: Екстремни ски, обзор на деня
  • 00:30
    Олимпийски игри: Хокей на лед, обзор на деня
  • 01:00
    Олимпийски игри: Северни ски, обзор на деня
  • 01:30
    Олимпийски игри: Ски-алпийски дисциплини, обзор на деня
Пълна програма
  • 01:00
    Олимпийски игри: Хокей на лед, обзор на деня
  • 01:30
    Олимпийски игри: Ски скокове, отборно състезание на голяма шанца (мъже)
  • 02:30
    Олимпийски игри: Хокей на лед, полуфинали (жени)
  • 04:00
    Олимпийски игри: Хокей на лед, обзор на деня
Пълна програма
  • 00:25
    Избягай или умри!, сезон 1, еп. 8
  • 06:05
    Призраци от автоморгата, сезон 5, еп. 6
  • 07:20
    Търсачи на съкровища, сезон 2, еп. 7
  • 08:05
    Братски проекти, сезон 1, еп. 11
Пълна програма
  • 00:25
    Crew, The
  • 00:50
    Crew, The
  • 01:20
    X Games - Austin
  • 02:15
    Action Sports World
Пълна програма
  • 00:00
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 05:00
    Багрите на България /фолклорна и народна музика/
  • 06:45
    Фолклорна усмивка /музикално-развлекателно предаване на ФЕН ФОЛК ТВ, повторение/
  • 07:00
    Утрото /сутрешен музикален блок/
Пълна програма
  • 00:00
    Стаи за милион долара
  • 00:30
    Нова къща, нов живот
  • 01:00
    Евтин дом на плажа
  • 01:30
    Живот на остров
Пълна програма
  • 00:50
    Вещиците от Ийст Енд - втори сезон, еп. 2
  • 01:45
    Д-р Зоуи Харт - втори сезон, еп. 6
  • 02:25
    Веселата къща - първи сезон, еп. 7
  • 02:40
    Веселата къща - първи сезон, еп. 8
Пълна програма
  • 00:55
    Военни престъпления: Лос Анджелис - четвърти сезон, еп. 22
  • 01:50
    Убийства в Мидсъмър - четвърти сезон, еп. 3
  • 03:35
    Убийства в Рая - трети сезон, еп. 7
  • 04:25
    Убийства в Рая - трети сезон, еп. 8
Пълна програма
  • 00:40
    "Семеен корен", комедийна драма, САЩ, 2015; реж. Джейсън Бейтман, с Никол Кидман, Джейсън Бейтман, Кристофър Уокън, Катрин Хан, Марин Айрланд, [12+]
  • 02:25
    "Мъжът с железните юмруци 2", екшън - драма, САЩ, 2015; реж. Роел Рейне, с АрЗетЕй (Робърт Фитцджералд Дигс), Дъстин Нгуйен, Кари-Хироюки Тагава, Пим Бъбър, Чарли Рудпоканън, [18+]
  • 03:55
    "Момчетата не плачат", драма, САЩ, 1999; реж. Кимбърли Пиърс, с Хилари Суонг, Клое Севини, Питър Сарсгаард, Брендън Секстън III, Алиша Горансън, [18+]
  • 05:00
    "Момичето от Дания", биографична драма, Великобритания, 2015; реж. Том Хупър, с Еди Редмейн, Алисия Викандер, Амбър Хърд, Матиас Шьонертс, Бен Уишоу, [15+]
Пълна програма
  • 00:45
    Машини за убиване, сезон 1, еп. 1
  • 01:40
    Студеният дом, сезон 1, еп. 2
  • 02:35
    Загадки в музея, сезон 7, еп. 12
  • 03:20
    Страхотни изобретения, сезон 1, еп. 11
Пълна програма
  • 00:00
    Загадъчни антиквари: Викинг и проклятие
  • 00:55
    Спецове в заложната къща: Да живее Рик!
  • 01:25
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Ангелите на Бари
  • 01:55
    Спецове в заложната къща: Смешни пари
Пълна програма
  • 00:00
    Рейсинг екстрийм – тв поредица, четвърти сезон, 34 еп. /п/
  • 00:30
    Ловци на акули – тв поредица, Америка, втори сезон, 4 еп.
  • 01:30
    Риболов с Върхара – тв поредица, втори сезон /п/
  • 02:30
    Ловци на мигове – тв поредица, 1 еп.
Пълна програма
  • 00:10
    "Яя и Зук"
  • 00:20
    "Чъгингтън - състезания за значки"
  • 00:30
    "Анджелина балерина"
  • 00:55
    "Кипър"
Пълна програма
  • 00:00
    НОВИНИ/п/
  • 00:30
    "Спорт в обектива"/п/
  • 01:30
    07:00 - Повторения
  • 05:30
    "Кухнята на Звездев"/п/
Пълна програма
  • 00:45
    Тюбс
  • 01:00
    Драконова топка Z (анимация)
  • 01:30
    CAUETivi
  • 01:45
    Изпълнения на живо
Пълна програма
  • 01:20
    "Привиденията не го правят" - комедия / романтичен с Бо Дерек, Дон Мъри.
  • 02:55
    "Соломон и Савската царица" - приключенски филм / драма с Юл Бринър, Джина Лолобриджида.
  • 05:25
    "Смъртоносна комбинация" - екшън / трилър с Лиса Боне, Майкъл Медсън.
  • 07:00
    "Кралица на танца" - екшън / драма с Одри Рейд, Пол Кемпбъл, Карл Брадшоу, Карл Дейвис.
Пълна програма
  • 00:00
    Абсурди
  • 00:30
    Краш караоке
  • 01:00
    Фактор страх
  • 02:00
    Абсурди
Пълна програма
  • 00:00
    Powerplay! This Week's MTV Top 20
  • 01:30
    Hot Right Now!
  • 03:00
    2017 MTV Video Music Awards
  • 05:30
    Camila Cabello: Hitlist
Пълна програма
  • 06:00
    AM Mayhem
  • 09:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 11:00
    Super Massive Rock Stars!
  • 13:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
Пълна програма
  • 00:30
    Градът на бялата мечка, сезон 2, еп. 2
  • 01:25
    Животинска полиция "Финикс", сезон 1, еп. 12
  • 02:15
    Пол О'Грейди за любовта към кучета, сезон 2, еп. 8
  • 02:40
    Пол О'Грейди за любовта към кучета, сезон 3, еп. 1
Пълна програма
  • 00:00
    Под прикритие САЩ, еп. 5
  • 01:00
    Под прикритие САЩ, еп. 6
  • 01:55
    Арестувани зад граница, еп. 5
  • 02:40
    Магистрала през ада, еп. 6
Пълна програма
  • 00:10
    Тайният живот на хищника, еп. 3
  • 01:00
    Тайният живот на хищника, еп. 2
  • 01:50
    Бойното поле на хищниците, еп. 1
  • 02:35
    Тайният живот на хищника, еп. 1
Пълна програма
  • 00:15
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 00:30
    Еротичен телепазар
  • 02:30
    Край на програмата
  • 10:00
    Баскетбол: Финал за Купата на краля, повторение
Пълна програма
  • 01:45
    "Времето ще покаже"
  • 02:00
    "Хайде да се оженим!"
  • 02:45
    "Нека да говорят"
  • 04:00
    Новости
Пълна програма
  • 00:05
    "Планета Хит" - нон-стоп хитове
  • 01:00
    "Златен хит" - най-доброто
  • 01:05
    "Планета Live" - музикална програма
  • 02:00
    "Картини от Света" - музикална импресия
Пълна програма
  • 00:00
    "Песните на България" - музикална програма
  • 00:30
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 00:40
    "Пъстра броеница" - фолклорна програма
  • 03:00
    "Картини от България" - музикална импресия
Пълна програма
  • 00:05
    "Хитовете на Планета HD"- нон-стоп музика
  • 00:30
    "Златен хит" - музикална рубрика
  • 00:35
    "От А до Я" - рецитали
  • 01:00
    "Show Time" - музикална програма
Пълна програма
  • 01:10
    "Младият Шелдън" - комедиен сериал
  • 01:35
    "Теория за големия взрив" - сериал
  • 04:05
    "Семеен човек" - комедиен сериал
  • 04:25
    "Как срещнах майка ви" - сериал
Пълна програма
  • 00:00
    Италия, Серия А: Наполи - СПАЛ
  • 02:00
    Италия, Серия А: Милан - Сампдория
  • 04:00
    Италия, Серия А: Торино - Ювентус
  • 05:00
    Дивата муха
Пълна програма
  • 00:30
    Репортаж
  • 01:00
    Нощни новини
  • 01:30
    "10 преди 11" - журнал за културата
  • 01:55
    "От местопрестъплението: Маями" - криминален сериал
Пълна програма
  • 00:25
    Сериал: "Красив живот"
  • 02:00
    Вести
  • 02:30
    Вести-Москва
  • 02:50
    Вести
Пълна програма
  • 01:00
    "Особено мнение"
  • 02:00
    Сериал: "Ловът на Пепеляшка"
  • 03:00
    Сериал: "Улиците на разбитите фенери"
  • 04:00
    "Разбор на полетите"
Пълна програма
  • 00:10
    "Скорпион" - криминален сериал
  • 01:05
    "Смъртоносно оръжие" - екшън сериал
  • 02:00
    "Специален отряд на морската пехота: Л.А." - криминален сериал
  • 02:50
    "Хавай 5-0" - криминален сериал
Пълна програма
  • 00:30
    Новини. Прогноза за времето. / повторение /
  • 01:00
    "Дискусионно студио" / повторение /
  • 02:00
    "Здравословно" с Христо Деянов /повторение/
  • 03:00
    Телевизионен форум - повторение
Пълна програма
  • 00:15
    Футбол
  • 01:45
    Футбол
  • 03:15
    Футбол
  • 04:45
    Футбол
Пълна програма
  • 00:05
    Murder She Solved - Frauen auf Taterjagd
  • 01:25
    Infomercials
  • 06:55
    Olivia
  • 07:05
    Benjamin Blumchen
Пълна програма
  • 00:00
    Новини
  • 00:30
    Лабиринтът на Пан - военен, исторически, психологическа драма, фентъзи с умерено страховити елементи, Испания/Мароко, 2006, Не се препоръчва за деца под 12-годишна възраст , режисьор Гилермо Торо, с Ариадна Гил, Серхи Лопес, Марибел Верду, Ивана Бакеро, А
  • 02:40
    Фолклорна трапеза - кулинарно предаване
  • 03:40
    Избрани предавания на Телемедиа
Пълна програма
  • 00:00
    Hip Hop & RnB
  • 01:00
    We Love Music
  • 06:00
    Snooza
  • 09:00
    21:00 Zoom
Пълна програма
  • 00:00
    Зли мащехи: Цената на алчността
  • 01:00
    Смущаващи тела: На живо от клиниката: Епизод 2
  • 02:00
    7-те малки Джонстън: Епизод 3
  • 02:48
    Лудият живот на Кейти Прайс: Стопли сърцето ми
Пълна програма
  • 00:00
    На колела
  • 00:30
    Професия турист
  • 01:00
    WWF - Отглеждане на млади гори в Странджа
  • 01:30
    Поети в кадър - еп.3
Пълна програма
  • 00:00
    Ловци на духове по света
  • 01:00
    Загадки в музея
  • 02:00
    Експедиция в неизвестното: Лов на извънземни
  • 03:00
    Експедиция в неизвестното: След лова
Пълна програма
  • 00:00
    Ловци на духове по света
  • 01:00
    Загадки в музея
  • 02:00
    Експедиция в неизвестното: Лов на извънземни
  • 03:00
    Експедиция в неизвестното: След лова
Пълна програма
  • 00:45
    Мимикрия, САЩ, ужаси/фантастика, 1997
  • 02:30
    Човек без сянка, САЩ, екшън/ужаси/фантастика, 2006
  • 05:25
    Инцидентът на станция "Фрутвейл", САЩ, драма, 2013
  • 06:50
    Клетниците, Германия, Великобритания,САЩ, криминален/драма/романтичен, 1998
Пълна програма
  • 00:00
    "Денят с Веселин Дремджиев" - предаване за анализи и коментари по актуални теми (повторение)
  • 01:00
    "Непознатите изобретения" - 6 еп., документална поредица
  • 01:30
    "Златна мисия" - 6 еп., туристически пътеводител
  • 02:00
    "Спорт +" - спортно обзорно предаване (повторение)
Пълна програма
  • 00:25
    Лесни рецепти - пети сезон, еп. 25
  • 00:55
    Лесни рецепти - пети сезон, еп. 26
  • 01:25
    Печивата на Марта Стюарт - кулинарно предаване, еп. 3
  • 01:55
    Храните на моята земя Португалия - кулинарно предаване, еп. 25
Пълна програма
  • 01:00
    VH1 микс
  • 07:00
    Стани и засияй с VH1
  • 09:00
    Хитовете не лъжат!
  • 11:00
    Тор 10 на VH1 от тази седмица
Пълна програма
  • 00:00
    Вреден навик - Комедия, 2005, Режисьор: Майк Милс, В ролите: Киану Рийвс, Винс Вон, Тилда Суинтън, Бенджамин Брат, Лу Тейлър Пучи,
  • 02:00
    Хайд Парк на Хъдсън - Драма, 2012, Режисьор: Роджър Мичел, В ролите: Бил Мъри, Лора Лини, Оливиа Уилямс
  • 04:00
    Късметлиите - Комедия, 2008, Режисьор: Нейл Бъргър, В ролите: Тим Робинс, Рейчъл Макадамс, Майкъл Пеня, Дирк Уитънборн, 
  • 06:00
    Пчеличката Мая: Филмът - Анимация, 2014, Режисьор: Алексис Стадерман, Глен Фрейсър, В ролите: Коди Сит Макфии
Пълна програма
  • 00:15
    "Сбогом, Германия! Преселниците" - доку-поредица
  • 01:35
    "Медици детективи: Тайните на съдебната медицина" - криминален сериал
  • 06:10
    "Джордан: Патоложка с профил" - криминален сериал
  • 06:55
    "CSI: Ню Йорк" - криминален сериал
Пълна програма
  • 00:00
    Eкология
  • 01:00
    Документална поредица/п/
  • 02:00
    Eкология /
  • 03:00
    Документален филм /п/
Пълна програма
  • 00:50
    От местопрестъплението: Маями - девети сезон, еп. 8
  • 01:45
    Брикълбери - втори сезон, еп. 13
  • 02:10
    Брикълбери - трети сезон, еп. 1
  • 02:30
    24: Не умирай днес - първи сезон, еп. 6
Пълна програма
  • 00:00
    Club MTV!
  • 06:00
    AM Rush
  • 09:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 09:40
    DJ Duel
Пълна програма
  • 00:00
    TOP PHOTOSHOOTS
  • 00:30
    TOP PHOTOSHOOTS
  • 00:55
    F-PARTIES
  • 01:00
    TOP MODELS
Пълна програма
  • 00:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 00:40
    Non-Stop Hits
  • 06:00
    Wake Up With Hits!
  • 09:00
    Big Fat Hits
Пълна програма
  • 00:30
    "24 часа да убиеш" - 1 еп.
  • 01:25
    "Джигити" - 9 еп.
  • 01:50
    "Бриткам: спешна помощ на улицата" - 1 еп.
  • 02:40
    "Прелюбодейци" - 14 еп.
Пълна програма
  • 01:00
    05.00 Нощен информационен блок
  • 05:00
    Новини, спорт и времето
  • 06:30
    "Европа сутрин" - сутрешен блок
  • 09:00
    новини
Пълна програма
  • 00:00
    Фотоохота с Евгением Полонским
  • 00:30
    Рыбалка с Нормундом Грабовскисом
  • 00:55
    Охотничье оружие. Вопросы эксперту
  • 01:10
    Карпфишинг
Пълна програма
  • 00:15
    "Инспектор Джордж Джентли" - сериен филм, сезон 2, /п/
  • 06:00
    "Земята преди време" - анимационен сериал
  • 06:30
    "Елементарно, Уотсън" - сериал, сезон 2
  • 07:30
    "София - Ден и Нощ" - риалити сериал, /п/
Пълна програма
  • 00:15
    Cake Boss: Chocolate Race Cars & Choosing a Dress
  • 00:37
    Cake Boss: Spirits & Spumoni
  • 01:00
    Through the Wormhole with Morgan Freeman: Can We Survive the Death of the Sun?
  • 01:45
    Animal Cops Houston: Mother
Пълна програма
  • 00:00
    Режи!
  • 01:00
    Невъзможен ресторант
  • 02:00
    Подставени клиенти
  • 02:30
    Подставени клиенти
Пълна програма
  • 00:00
    Кръстници вълшебници
  • 00:25
    Опасният Хенри
  • 00:50
    Опасният Хенри
  • 01:20
    Тандърмен срещу Тандърмен
Пълна програма
  • 00:00
    Олимпийски игри: Екстремни ски, обзор на деня
  • 00:30
    Олимпийски игри: Хокей на лед, обзор на деня
  • 01:00
    Олимпийски игри: Северни ски, обзор на деня
  • 01:30
    Олимпийски игри: Ски-алпийски дисциплини, обзор на деня
Пълна програма
  • 00:40
    "Семеен корен", комедийна драма, САЩ, 2015; реж. Джейсън Бейтман, с Никол Кидман, Джейсън Бейтман, Кристофър Уокън, Катрин Хан, Марин Айрланд, [12+]
  • 02:25
    "Мъжът с железните юмруци 2", екшън - драма, САЩ, 2015; реж. Роел Рейне, с АрЗетЕй (Робърт Фитцджералд Дигс), Дъстин Нгуйен, Кари-Хироюки Тагава, Пим Бъбър, Чарли Рудпоканън, [18+]
  • 03:55
    "Момчетата не плачат", драма, САЩ, 1999; реж. Кимбърли Пиърс, с Хилари Суонг, Клое Севини, Питър Сарсгаард, Брендън Секстън III, Алиша Горансън, [18+]
  • 05:00
    "Момичето от Дания", биографична драма, Великобритания, 2015; реж. Том Хупър, с Еди Редмейн, Алисия Викандер, Амбър Хърд, Матиас Шьонертс, Бен Уишоу, [15+]
Пълна програма
  • 00:00
    Soft music
  • 01:00
    Music of BG
  • 05:00
    Lucky 7
  • 05:30
    Fresh morning :)
Пълна програма
  • 00:00
    PJ Masks
  • 00:30
    PJ Masks
  • 01:00
    PJ Masks
  • 01:30
    Art Attack
Пълна програма
  • 00:00
    Кръстници вълшебници
  • 00:25
    Опасният Хенри
  • 00:50
    Опасният Хенри
  • 01:20
    Тандърмен срещу Тандърмен
Пълна програма
  • 00:00
    The Rock Show
  • 01:00
    All Night Long!
  • 07:00
    Wake Me Up Before You Go Go
  • 09:00
    Nothing But Classics
Пълна програма
  • 00:45
    How (Not) To Kill Your Husband: Deadly Addictions
  • 01:40
    He Lied About Everything
  • 03:30
    The Perfect Suspect: No Leg To Stand On
  • 04:25
    Who on Earth Did I Marry?: A Deadly Secret
Пълна програма
  • 00:05
    Football Headliners: Marco Reus
  • 00:30
    Top: Hardnut Champions
  • 01:00
    Rising Star: Steele & Van Dijk
  • 01:30
    Special: NBA: from All Star to Africa
Пълна програма
  • 00:20
    Madfin Shark Series
  • 00:45
    Buccaneers & Bones
  • 01:10
    Buccaneers & Bones
  • 01:35
    Buccaneers & Bones
Пълна програма
  • 00:00
    Загадъчни антиквари: Викинг и проклятие
  • 00:55
    Спецове в заложната къща: Да живее Рик!
  • 01:25
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Ангелите на Бари
  • 01:55
    Спецове в заложната къща: Смешни пари
Пълна програма
  • 00:00
    Под прикритие САЩ, еп. 6
  • 00:55
    Арестувани зад граница, еп. 5
  • 01:40
    Магистрала през ада, еп. 6
  • 02:25
    Тайнствени досиета, еп. 8
Пълна програма
  • 00:00
    "Извън играта"- сериал, с.7, еп. 12
  • 01:00
    "Шест сестри" /п./- сериал
  • 02:00
    bTV Новините /п./ - късна емисия
  • 02:30
    "Преди обед" /п./ - токшоу
Пълна програма
  • 00:00
    Ханибал; сезон 2, епизод 3, драма, трилър, САЩ, 2014
  • 01:00
    Хаваи 5-0; сезон 4, епизод 13, екшън, криминален, САЩ, 2014
  • 01:55
    Ханибал; сезон 2, епизод 3, драма, трилър, САЩ, 2014
  • 02:55
    Престъпления без граници; сезон 1, епизод 6, криминален, драма, Франция, 2013
Пълна програма
  • 00:50
    Медиум; сезон 1, епизод 14, криминален, драма, САЩ, 2005
  • 01:50
    Профилиране; сезон 3, епизод 10, криминален, драма, Франция, 2012
  • 03:00
    Профилиране; сезон 3, епизод 11, криминален, драма, Франция, 2012
  • 03:55
    Медиум; сезон 1, епизод 14, криминален, драма, САЩ, 2005
Пълна програма
  • 00:00
    Грабежът в "Хатън Гардън": Един последен удар
  • 01:00
    Какво е нужно за убийство: Насилие на главния булевард
  • 01:30
    Какво е нужно за убийство: Господарят Боб
  • 02:00
    Великобритания: Най-страшното табу: Моята майка: Убита от своя син със златно сърце
Пълна програма
  • 00:20
    Адско пътуване
  • 02:05
    Престъпен град
  • 04:05
    Харесвам работата ти
  • 05:30
    Щурото еврейско семейство
Пълна програма
  • 00:00
    Т/с "Котовский", 2 с
  • 01:00
    "Особое мнение"
  • 02:40
    Сквозной эфир
  • 03:00
    Новости
Пълна програма
  • 00:15
    Another Period
  • 00:40
    Drawn Together
  • 01:05
    Ugly Americans
  • 01:30
    Jackass
Пълна програма
  • 00:08
    Juice (18+)
  • 00:33
    I've Fallen And I Can't Get Up (18+)
  • 01:00
    The Fucking Food Inspector (18+)
  • 01:23
    Extreme Voyeur (18+)
Пълна програма
  • 00:30
    Тенис: Qatar Total Open 2018, Доха (WTA Premier 5 - повторение)
  • 05:00
    "Спорт +" спортно обзорно предаване (повторение)
  • 06:00
    Футбол: Палмейрас - Шапекоенсе (Бразилско първенство, сезон 2017 - повторение)
  • 08:00
    "Феноменът Тайгър Уудс" - документален филм
Пълна програма
  • 05:00
    Новини
  • 05:15
    Прогноза за времето и агропрогноза
  • 05:25
    Борсова информация
  • 05:30
    Агрокоментар
Пълна програма
  • 00:00
    PRINCESS GAUCHA
  • 01:00
    LOOKING FOR SARKOZY
  • 02:00
    HIMALAYA, A PATH TO THE SKY
  • 03:00
    SCEPTICS - ASTROLOGY
Пълна програма
  • 00:40
    Xtreme Fighting Championship
  • 01:55
    King of Kings Heroes Grand Prix
  • 03:55
    DEEP
  • 06:00
    Art of Fighting
Пълна програма
  • 00:00
    The Captain and Casey Show
  • 00:30
    The Captain and Casey Show
  • 01:00
    AS+ Special Nazare Big Wave Riders
  • 01:30
    The Great Ride Open
Пълна програма
  • 00:30
    Загадки в музея (Series 4): Смъртта на Уилям Ууд, хакер шпионин, маймуна скункс (Episode 10)
  • 01:15
    101 герои на 20-ти век (Series 1): 103 (Episode 3)
  • 02:10
    Дубровник: Републиката (Series 1): 102 (Episode 2)
  • 03:00
    Войната на асовете (Series 1): 101 (Episode 1)
Пълна програма
  • 00:00
    Академия за офицери
  • 00:30
    Професия турист
  • 01:00
    Зелен свят - Другата алтернатива
  • 01:30
    Поети в кадър - еп.11
Пълна програма
  • 00:20
    InterMezzo
  • 00:30
    China Moses, Alfa Jazz Fest
  • 01:35
    Jason Moran 'Fats Waller Party' at the Paris Jazz Festival
  • 02:25
    Ari Hoenig Trio, Melbourne International Jazz Festival
Пълна програма
  • 00:00
    Футбол: Витоша - Дунав, мач от Първа професионална лига, повторение
  • 02:00
    Студио: Обзор на кръга в Първа професионална лига (2017-18), 21-и епизод, повторение
  • 03:00
    "Златният гейм", обзор на кръга във волейболната Суперлига (2017-18), 20-и епизод, повторение
  • 04:00
    Край на програмата
Пълна програма
  • 00:00
    Футбол: Бетис - Реал /М/ (Примера Дивисион, сезон 2017/18 - повторение)
  • 02:00
    ...
  • 05:00
    "Състезанието на живота им" - 1 сезон, 3 еп., документална поредица
  • 05:30
    "Класически коли" - 11 еп., документална поредица
Пълна програма
  • 00:15
    Неделен обзор на кръга във френската Лига 1(2017-18), 23-и епизод, повторение
  • 01:15
    Обзор на кръга за Купата на Футболната асоциация (2017-18), 3-и епизод, повторение
  • 02:15
    Футбол: Уигън Атлетик - Манчестър Сити, мач от пети кръг за Купата на футболната Асоциация, повторение
  • 04:15
    Край на програмата
Пълна програма
  • 00:45
    Как да (не) убиете съпруга си: Смъртоносно привличане
  • 01:40
    Той излъга за всичко
  • 03:30
    Съвършеният заподозрян: Безкраката заподозряна
  • 04:25
    За кого съм се оженил?: Смъртоносна тайна
Пълна програма
  • 00:00
    Kъсни новини на Би Ай Ти, (п)
  • 00:30
    "Един прекрасен ден", магазинно предаване с водещ Каролина Братанова, (п)
  • 02:00
    "Спорно за спорта" с Кирил Веселински, (п)
  • 03:00
    "Star box", предаване за българския и световния шоу бизнес, (п)
Пълна програма
  • 00:05
    "Фарго І, 5 еп.", криминална драма, САЩ, 2014; реж. Колин Бъкси, с Алисън Толман, Били Боб Торнтън, Колин Ханкс, Мартин Фрийман, [18+]
  • 00:55
    "Фарго І, 6 еп.", криминална драма, САЩ, 2014; реж. Колин Бъкси, с Алисън Толман, Били Боб Торнтън, Колин Ханкс, Мартин Фрийман, [18+]
  • 01:50
    "Слепота (2017)", романтична драма, САЩ, 2017; реж. Майкъл Мейлър, с Алек Болдуин, Деми Мур, Дилън МакДърмът, Вива Бианка, Джеймс МакКафри, [15+]
  • 03:35
    "Стълба 49", екшън - драма, САЩ, 2004; реж. Джей Ръсел, с Хоакин Финикс, Джон Траволта, Джасинда Барет, Робърт Патрик, Морис Честнът, [12+]
Пълна програма
  • 00:05
    "Карибски пирати 3: На края на света", фентъзи - комедия, САЩ, 2007; реж. Гор Вербински, с Джони Деп, Орландо Блум, Кийра Найтли, Джефри Ръш, Джак Дейвънпорт, [12+]
  • 02:50
    "Тук и сега I, 2 еп.", драма, САЩ, 2018; реж. Ута Брайсвитц, Алън Бол, Джеръми Подесуа, с Тим Робинс, Холи Хънтър, Соси Бейкън, Джерика Хинтън, Реймънд Лий, [15+]
  • 03:50
    "Развод ІІ, 6 еп.", комедия, САЩ, 2018; реж. Джаникса Браво, със Сара Джесика Паркър, Томас Хейдън Чърч, Моли Шанън, Талия Болсам, Чарли Килгор, [12+]
  • 04:20
    "Сблъсъци ІІ, 6 еп.", комедия, САЩ, 2018; реж. Джейми Лий, с Пийт Холмс, Арти Ланг, Лорън Лапкъс, Джордж Базил, [15+]
Пълна програма
  • 00:00
    Нощна програма на ТВТ (Галерия България)
  • 06:50
    ТВТ представя България - документален филм на ТВТ
  • 07:00
    Особености на баташката кухня (образователен филм за кулинарен туризъм)
  • 07:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
Пълна програма
  • 00:00
    Тенис: ATP 500 Рио 2018
  • 02:05
    Тенис: ATP 500 Рио 2018
  • 04:10
    Trans World Sport
  • 08:00
    Футбол: Холандска Ередивизи
Пълна програма
  • 02:00
    Баскетбол: Евролига
  • 02:30
    Футбол: Украинска Висша лига
  • 04:30
    Хокей на лед: NHL
  • 06:00
    Футбол: Холандска Ередивизи
Пълна програма
  • 00:15
    Kid-e-Cats
  • 00:20
    Shimmer and Shine
  • 00:45
    Sunny Day
  • 01:05
    Max & Ruby
Пълна програма
  • 00:30
    Обрат: Шпионите на Вашингтон, сезон 2, еп. 8, САЩ, военен, 2015
  • 01:15
    Версай, сезон 1, еп. 7, Франция, Канада, Автентична историческа поредица, 2015
  • 02:10
    Блудници, сезон 1, еп. 2, Великобритания, САЩ, политически, 2017
  • 03:30
    Мистериите на Мис Фишър, сезон 1, еп. 6, Австралия, криминален/мистерия, 2013
Пълна програма

Сериали

Fox Life 00:15
Без пукната пара - втори сезон, еп. 12
Viasat Explorer 00:20
Фойерверки: Живопис с огън, сезон 1, еп. 8
Viasat History 00:20
Парижки мистерии, сезон 1, еп. 4
bTV Comedy 00:30
"Загадките на Лора" - сериал
EPIC Drama 00:40
Беоулф: Завръщане у дома, сезон 1, еп. 7, Великобритания, фентъзи, 2016

Всички предавания

Спорт

BNT 3 00:30
Футбол: Холандия - Германия - среща от турнира на УЕФА "Лига на нациите"
Film Plus 00:30
Тенис: Intrum Stockholm Open, Стокхолм - финал (ATP WORLD TOUR 250 - повторение)
Diema Sport 01:00
Футбол: ЦСКА - Етър, мач от Първа професионална лига, повторение
Diema Sport 2 01:00
Баскетбол: Кливланд Кавалиърс - Атланта Хоукс, мач от НБА, директно
Mtel Sport 2 01:20
Хокей на лед: "Удар със стик"

Всички предавания

Филми

Cinemax 00:25
"Жиголо клуб", комедийна драма, САЩ, 2017; реж. Джордж Бамбър, с Джон Пол Филипс, Тюр Рефенщайн, Грег Адино, Диозик Бурне, Джон-Майкъл Карлтън, [18+]
FilmBox Basic 00:25
Отвъд лазурното небе Драма Швеция 2010
RTVi 00:30
Игрален филм
MGM 00:35
"Диамант 13" - екшън / криминален с Жерар Депардийо, Оливие Маршал.
ARD 1 00:35
"Моментът на истината" - драма, U, 2015

Всички предавания

Рио-2016

Eurosport 04:00
Златна колекция: Олимпийски игри Атланта 1996, обзор
Eurosport HD 04:00
Златна колекция: Олимпийски игри Атланта 1996, обзор

Всички предавания

Peyongchang-2018

Eurosport 04:00
Златна колекция: Олимпийски игри Атланта 1996, обзор
Eurosport HD 04:00
Златна колекция: Олимпийски игри Атланта 1996, обзор

Всички предавания



{START_COUNTER}