ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 16:45
    Едно голямо семейство 2 тв филм /10 епизод/
  • 17:45
    Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня/п/
  • 17:55
    Зелена светлина
  • 18:00
    По света и у нас Информационна емисия
Пълна програма
  • 17:00
    bTV Новините
  • 17:30
    "Лице в лице" - публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова
  • 18:00
    Премиера: "Скъпи наследници" - сериал, с.1, еп. 28
  • 19:00
    bTV Новините - централна емисия
Пълна програма
  • 16:30
    "Намери ме" (премиера) - сериен филм
  • 17:30
    "Господари на ефира"- забавно предаване /п/
  • 17:55
    "Теглене на Лото 5 от 35 - "Златната топка"
  • 18:00
    "Семейни войни" (премиера) - телевизионна игра
Пълна програма
  • 16:40
    Инспектор Жо - криминален сериал /п./
  • 17:30
    Новините ON AIR
  • 17:50
    Директно - вашето мнение на живо в ефир - актуално ток шоу с Димитър Абрашев
  • 18:30
    Новините ON AIR
Пълна програма
  • 17:00
    Водещите новини
  • 17:05
    Здравей, свят - док. поредица на Bloomberg
  • 18:00
    В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки/Светозар Димитров
  • 20:00
    Investbook с Александър Костадинов
Пълна програма
  • 16:15
    Медиум; сезон 1, епизод 12, криминален, драма, САЩ, 2005
  • 17:15
    Тийн вълк; сезон 5, епизод 14, драма, научна фантастика, САЩ, 2016
  • 18:10
    Престъпления без граници; сезон 3, епизод 4, криминален, драма, Франция, 2015
  • 19:10
    Скорпион; сезон 3, епизод 10, екшън, драма, САЩ, 2016
Пълна програма
  • 16:30
    Майстори на къщи в клоните на дърветата: Бунгало в задния двор
  • 17:25
    В аквариума: На повикване: Епизод 1
  • 18:20
    Майсторът на басейни: Басейн в скала
  • 19:15
    Котки 101: Епизод 1
Пълна програма
  • 17:00
    Новини
  • 17:10
    "Извънредно включване" - публицистично предаване /п/
  • 17:40
    АТАКА в действие
  • 18:00
    "Държавата днес" - информационно - публицистичен блок
Пълна програма
  • 16:10
    "Буря от любов" - сериал
  • 17:10
    "Луди по морето" - доку поредица
  • 18:00
    Новини
  • 18:15
    "Горещи теми" - булеварден журнал
Пълна програма
  • 17:00
    Standard CRO
  • 17:30
    Hit Mix
  • 20:00
    Balkan Party
Пълна програма
  • 16:00
    България днес информационен блок
  • 17:30
    Местно време /БНТ 2 Благоевград/
  • 18:00
    Часът на зрителите /п/
  • 18:30
    Днес и утре
Пълна програма
  • 16:00
    България днес информационен блок
  • 17:30
    Местно време /БНТ 2 Благоевград/
  • 18:00
    По света и у нас
  • 18:15
    Още от деня коментарно предаване
Пълна програма
  • 17:00
    Inspector Gadget
  • 17:15
    Inspector Gadget
  • 17:30
    Mr Bean: The Animated Series
  • 17:39
    Mr Bean: The Animated Series
Пълна програма
  • 17:00
    "Стрелата" - сериал, с.,3 еп.18
  • 18:00
    "Извън играга" - сериал, с.6, еп.3
  • 19:00
    "Стоте" - сериал, с.3, еп. 2
  • 20:00
    Премиера: "Мъртва точка" - сериал, с.2, еп. 20
Пълна програма
  • 15:00
    "Обратна тяга" -  екшън, драма, трилър (САЩ, 1991), режисьор - Рон Хауърд, актьори - Кърт Ръсел, Уилям Болдуин, Робърт де Ниро, Джак Макгий, Доналд Съдърланд,  Скот Глен, Дженифър Джейсън Лий и др.
  • 18:00
    "Съдията" - драма (САЩ, 2014), режисьор - Дейвид Добкин, актьори -  Робърт Дауни младши, Робърт Дювал, Вера Фармига, Били Боб Торнтън, Дакс Шепард, Винсент Д'Онофрио, Лейтън Мистър и др.  
  • 21:00
    Месец на Оскарите: "Странният случай с Бенджамин Бътън" - драма,  фентъзи,  романтичен (САЩ, 2008), режисьор - Дейвид Финчър,актьори - Брад Пит, Кейт Бланшет, Джулия Ормънд, Елиас Котеас,  Джейсън Флеминг, Тараджи П. Хенсън, Тилда Суинтън и др.
Пълна програма
  • 17:00
    " Столичани в певече" - сериал, с.8
  • 18:00
    "По средата" - сериал, с.6
  • 19:00
    "Загадките на Лора" - сериал, с.1
  • 20:00
    Премиера: "Новите съседи" - комедиен сериал, с.10
Пълна програма
  • 17:00
    "Земя на четта" - сериал
  • 18:00
    "Страсти в Тоскана" - сериал, с.3, еп.13
  • 19:00
    "Лекар в планината" - сериал, с.9, еп. 7
  • 20:00
    Премиера: "Истинска звезда" - сериал, еп.78
Пълна програма
  • 16:56
    ОК, Кей О! Да бъдем герои
  • 17:10
    Бен 10
  • 17:20
    Бен 10
  • 17:35
    Малки Титани: В готовност
Пълна програма
  • 16:10
    "Обикновени хора", драма, САЩ, 2004; реж. Джим МакКей, със Стивън Акселрод, Бриджит Баркан, Рон Бътлър, Редж И. Кати, Джордан Джелбър, [15+]
  • 17:40
    "Гибор отива на война", комедия, Канада, 2015; реж. Филип Фалардю, с Патрик Хуард, Сюзан Клемон, Ирденс Екзантюз, Клемон Дюфрен-Делиер, Соня Корду, [12+]
  • 19:20
    "Между морето и сушата", драма, Колумбия, 2016; реж. Карлос Дел Кастильо, с Маноло Круз, Вики Ернандес, Вивиана Серна, Хорхе Као, Миле Вергара, [12+]
  • 21:00
    "Тъмната страна на Луната", трилър, Германия, 2015; реж. Щефан Рик, с Мориц Блайбтрой, Юрген Прохнов, Нора Фон Владщетен, Дорис Шрецмайер, Андре Хенике, [18+]
Пълна програма
  • 15:00
    "Сладък живот", комедийна драма, Италия, 1960; реж. Федерико Фелини, с Марчело Мастрояни, Анита Екберг, Анук Еме, Ивон Фюрно, Магали Ноел, [12+]
  • 17:50
    "Розмари", драма, Норвегия, 2016; реж. Сара Йонсен, с Тува Новотни, Руби Дагнал, Лайла Гуди, Томи Кентер, Хелга Гурен, [12+]
  • 19:25
    "Невинният", драма, Италия, 1976; реж. Лучино Висконти, с Джанкарло Джанини, Лаура Антонели, Дженифър О'Нийл, Рина Морели, Масимо Джироти, [15+]
  • 21:30
    "Младост в Орегон", комедийна драма, САЩ, 2016; реж. Джоел Дейвид Мур, с Франк Лангела, Били Кръдъп, Кристина Апългейт, Мери Кей Плейс, Джош Лукас, [12+]
Пълна програма
  • 17:00
    Connect the World with Becky Anderson
  • 18:00
    International Desk (with World Sport)
  • 19:00
    Quest Express
  • 19:30
    Vital Signs with Dr. Sanjay Gupta
Пълна програма
  • 17:00
    "Завинаги свързани" (премиера) - сериен филм
  • 18:00
    "Моят живот"- сериен филм, /п/
  • 19:00
    "Сезонът на черешите"- сериен филм
  • 20:00
    "Ритъмът на мечтите"(премиера) - сериал
Пълна програма
  • 16:50
    "G.I. Joe: Ответен удар" - екшън с уч. Дуейн Джонсън, Чанинг Тейтъм, Брус Уилис, Ейдриан Палики, Джонатан Прайс, Ди Джей Котрона, Арнолд Вослу, Рей Стивънсън и др., /п/
  • 19:00
    "Топ Гиър" - предаване за автомобили, сезон 13
  • 20:00
    "Кобра 11: Обади се!" - сериал, сезон 16
  • 21:00
    "Над закона" (премиера) - сериал
Пълна програма
  • 17:00
    Историята под лупа: Скритият град на инките
  • 18:00
    Търсачи на антики: Инвазия на бъгита
  • 18:30
    Съкровища в склада: Великобритания: Ипсуич
  • 19:00
    Как се прави...: Манерки/ Картофена салата/ Клетки за въглеродно гориво
Пълна програма
  • 17:02
    Да откриеш извънземни: Крадци на кръв
  • 17:50
    Свръхчовешко предизвикателство: Скорост
  • 18:40
    Ловци на митове: Специално издание за "Смъртоносен улов"
  • 19:30
    Тайни под земята: Бермудския триъгълник на големите езера
Пълна програма
  • 17:00
    Приключенията на Рапунцел и разбойника
  • 17:30
    Къмпиране
  • 18:00
    Soy Luna S2
  • 19:00
    БИЗААРДВАРК
Пълна програма
  • 16:50
    "Доказано от опит"
  • 17:05
    "Изглежда супер"
  • 17:30
    "Изглежда супер"
  • 18:00
    "Въпросите на Мили"
Пълна програма
  • 16:30
    Клуб Уинкс - анимационен сериал
  • 17:20
    Трансформъри: Роботи-спасители - анимационен сериал
  • 17:40
    Франклин - анимационен сериал
  • 18:10
    Чудовища и пирати - анимационен сериал
Пълна програма
  • 15:00
    Делници - с Николай Колев
  • 18:00
    Новини
  • 18:30
    Делници - с Николай Колев
  • 19:00
    Изумрудената огърлица - 14 еп. - Сериал
Пълна програма
  • 17:00
    Олимпийски игри: Фрийстайл ски, ски крос, финал (мъже)
  • 17:30
    Олимпийски игри: Ски бягане, отборен спринт, финал
  • 18:15
    Олимпийски игри: Ски-алпийски дисциплини, спускане (жени)
  • 19:00
    Олимпийски игри: Екстремни ски, обзор на деня
Пълна програма
  • 16:30
    Олимпийски игри: Хокей на лед, малък финал (жени), запис
  • 18:00
    Дневник: Олимпик екстра, обзор на деня
  • 18:30
    Олимпийски игри: Хокей на лед, четвъртфинали (мъже)
  • 19:30
    Олимпийски игри: Ски-алпийски дисциплини, спускане (жени)
Пълна програма
  • 16:20
    72 опасни места за живеене, сезон 1, еп. 1
  • 17:05
    Треска за дървени къщи, сезон 1, еп. 2
  • 18:00
    Моят плаващ дом, сезон 1, еп. 11
  • 18:25
    Мащабни продажби, сезон 1, еп. 11
Пълна програма
  • 16:10
    X Games - Austin
  • 17:05
    Action Sports World
  • 18:00
    World Of X Games
  • 18:55
    Crew, The
Пълна програма
  • 15:40
    Феномени /на живо/
  • 17:40
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 20:00
    ЗОНА ЗА ПОЗДРАВИ - LIVE /телевизионно шоу за поздрави - на живо/
Пълна програма
  • 17:00
    Разбивачи на дворове
  • 17:30
    Разбивачи на дворове
  • 18:00
    Карибски живот
  • 18:30
    Карибски живот
Пълна програма
  • 16:05
    Малки сладки лъжкини, еп. 17
  • 17:05
    Наръчник за разведени - първи сезон, еп. 13
  • 18:00
    Д-р Зоуи Харт - втори сезон, еп. 8
  • 19:00
    Веселата къща - втори сезон, еп. 1
Пълна програма
  • 15:55
    Убийства в Рая - четвърти сезон, еп. 4
  • 17:05
    Убийства в Мидсъмър - четвърти сезон, еп. 5
  • 19:10
    От местопрестъплението - втори сезон, еп. 15
  • 20:05
    От местопрестъплението - втори сезон, еп. 16
Пълна програма
  • 15:55
    "Лудо сърце", романтична драма, САЩ, 2009; реж. Скот Купър, с Джеф Бриджис, Маги Джилънхол, Робърт Дювал, Райън Бингам, Джеймс Кийн, [15+]
  • 17:45
    "Фарго І, 7 еп.", криминална драма, САЩ, 2014; реж. Скот Уинант, с Алисън Толман, Били Боб Торнтън, Колин Ханкс, Мартин Фрийман, [18+]
  • 18:30
    "Фарго І, 8 еп.", криминална драма, САЩ, 2014; реж. Скот Уинант, с Алисън Толман, Били Боб Торнтън, Колин Ханкс, Мартин Фрийман, [18+]
  • 19:25
    "Уилсън", комедия, САЩ, 2017; реж. Крейг Джонсън, с Уди Харелсън, Лора Дърн, Джуди Гриър, Изабела Амара, Черил Хайнс, [15+]
Пълна програма
  • 16:45
    Втората световна война: цената на империята, сезон 1, еп. 12
  • 17:40
    Загадки в музея, сезон 9, еп. 2
  • 18:30
    Забранена история, сезон 3, еп. 1
  • 19:20
    География на убийствата, сезон 2, еп. 4
Пълна програма
  • 16:20
    Изковани в огъня: Кинжалът моро крис
  • 17:15
    Проклятието на остров Оук: Останките от деня
  • 18:10
    Планинари: Където има дим, има и пламък
  • 19:10
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Кой иска да е "милинер"?
Пълна програма
  • 17:00
    Традиции и обичаи
  • 18:00
    Киноложка изложба
  • 18:30
    24-ри кадъра – тв поредица
  • 19:30
    НАСЛУКА – тв поредица, пети сезон, 62 еп.
Пълна програма
  • 17:00
    "Меси отива в Окидо"
  • 17:35
    "Моите приятели животните"
  • 17:50
    "Сега знаеш"
  • 18:00
    "Кит и Кейт"
Пълна програма
  • 17:00
    НОВИНИ
  • 17:25
    Телемаркет
  • 17:30
    "Имате думата"
  • 18:00
    НОВИНИ Централна емисия
Пълна програма
  • 02:45
    JDM
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:30
    Драконова топка Z (анимация)
  • 19:00
    Хартли (фейлетон)
Пълна програма
  • 16:15
    "Моите, твоите и нашите" (1968) - комедия / семеен с Хенри Фонда, Лусил Бол, Ван Джонсън, Том Босли.
  • 18:05
    "Седем часа" - драма с Бо Бриджис, Рон Лайбман, Джулиан Филипс, Тайни Рон.
  • 19:35
    "Мис Съвършенство" (1999) - комедия с Робърт Де Ниро, Филип Сиймур Хофман.
  • 21:25
    "Безчувствен" - комедия с Матю Пери, Лин Колинс.
Пълна програма
  • 17:00
    RACE OF CHAMPIONS HIGHLIGHTS
  • 18:00
    BATHURST 12 HOURS
  • 19:45
    ROAD RACING SERIES
  • 20:45
    STOP AND GO
Пълна програма
  • 17:00
    Срещи катастрофи
  • 17:30
    Срещи катастрофи
  • 18:00
    Къщурки
  • 18:30
    Къщурки
Пълна програма
  • 16:45
    MTV Asks Camila Cabello
  • 17:10
    MTV Asks Louis Tomlinson
  • 17:35
    MTV Asks Niall Horan
  • 18:00
    Rudimental's Mixtape
Пълна програма
  • 17:00
    Rocks Rated!
  • 18:00
    Rock Solid Playlist
  • 19:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 19:40
    The Decade's Biggest Anthems!
Пълна програма
  • 16:25
    Супер-ветеринар, сезон 5, еп. 2
  • 17:20
    Супер-ветеринар, сезон 5, еп. 3
  • 18:10
    Супер-ветеринар, сезон 5, еп. 4
  • 19:00
    Големият бариерен риф на Дейвид Атънбъро, сезон 1, еп. 3
Пълна програма
  • 17:00
    Мегазаводи, еп. 1
  • 18:00
    Пробив, еп. 3
  • 19:00
    Brain Games 5, еп. 2
  • 20:00
    Марс, еп. 3
Пълна програма
  • 16:20
    Невероятният д-р Пол - четвърти сезон, еп. 6
  • 17:05
    Най-смъртоносните животни на планетата, еп. 4
  • 18:00
    Каубой с хеликоптер, еп. 1
  • 18:30
    Каубой с хеликоптер, еп. 2
Пълна програма
  • 16:00
    Баскетбол: Финал за Купата на краля, повторение
  • 18:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 18:05
    Футбол: Лил - Лион, мач от френската Лига 1, повторение
  • 20:00
    Футбол: Марсилия - Бордо, мач от френската Лига 1, повторение, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
Пълна програма
  • 17:00
    "Вечерни новини" (със субтитри)
  • 17:25
    "Времето ще покаже"
  • 17:50
    "В действителност"
  • 18:50
    "Нека да говорят"
Пълна програма
  • 17:00
    "Звездно" - тв шоу
  • 17:40
    "Горещи хитове" - избрани песни
  • 18:00
    "Хит на деня" - горещи хитове
  • 18:05
    "Show Time" - музикална програма
Пълна програма
  • 17:00
    "Традиция и новаторство" - модерен фолк
  • 17:30
    "Звездите на България" - музикален гост
  • 18:00
    "Музикален пъзел" - избрани песни
  • 18:30
    "Добра среща " - музика по избор на зрителите
Пълна програма
  • 17:00
    "Промо" - нови видеоклипове
  • 17:05
    "Show Time" - музикална програма
  • 18:00
    "Автограф" - музикално ток-шоу
  • 19:00
    "Промо" - нови видеоклипове
Пълна програма
  • 16:45
    "Теория за големия взрив" - сериал
  • 18:00
    "Тафф" - булеварден журнал
  • 19:00
    Новини
  • 19:10
    "Семейство Симпсън" - анимационен сериал
Пълна програма
  • 16:30
    УЕФА Шампионска лига: Байерн М - Бешикташ
  • 18:30
    УЕФА Шампионска лига: Челси - Барселона
  • 20:30
    Италия, Серия А - обзор 
  • 21:00
    Студио УЕФА Шампионска лига
Пълна програма
  • 16:00
    "В капана на подозренията" - доку-поредица
  • 18:00
    "Съблазнителни измами" - доку-поредица
  • 18:30
    "Сред нас" - сериал
  • 19:00
    "Експлозивно" - журнал
Пълна програма
  • 15:05
    Игрален филм
  • 23:15
    "Безсмертнова"
Пълна програма
  • 17:00
    "Особено мнение"
  • 18:00
    "Търсим изход"
  • 19:00
    "В кръга на светлината"
  • 20:00
    Сериал: "Бандитският Петербург"
Пълна програма
  • 17:00
    "Клиниката на Зюдринг" - сериал
  • 18:00
    "Съдба - и изведнъж всичко е различно" - сериал
  • 19:00
    "Патрулна обиколка: Специалистите" - репортаж
  • 20:00
    "Полицаите от Рур: Die Ruhrpottwache" - криминален сериал
Пълна програма
  • 15:10
    От българско, по-българско - повторение
  • 17:30
    Новини - информационна емисия на ТВ "СКАТ" /на живо/
  • 17:45
    "Всички на мегдана" - поздравителен концерт / на живо/
  • 18:30
    "Здравословно" с Христо Деянов /повторение /на живо/
Пълна програма
  • 14:00
    Дартс: Световно първенство в Пърфлийт - пряко
  • 19:00
    Супер лига 2005: обзор на годината
  • 19:30
    Нокаутите на 2005-а
  • 20:00
    Обзор на футболната лига
Пълна програма
  • 16:55
    Dragons - Auf zu neuen Ufern
  • 17:20
    Zig & Sharko - Meerjungfrauen frisst man nicht!
  • 18:15
    Ninjago - Morro
  • 18:45
    Die Tom und Jerry Show
Пълна програма
  • 17:00
    Сянката на Елена-17 епизод-Тв сериал- Бразилия
  • 18:00
    Безценната перла- ТВ сериал - Бразилия -60 епизод
  • 19:00
    Новини
  • 19:30
    Час Пик- предаване на Телемедиа
Пълна програма
  • 12:02
    We Love Music
  • 18:02
    1 Artist 3 Hits
  • 18:12
    Top 10
  • 19:02
    New 4 U
Пълна програма
  • 17:00
    Медиумът от Лонг Айлънд: Завръщане към нормалния живот
  • 18:00
    Кажете ДА на булчинската рокля -Канада: Разкаянието на купувача
  • 18:30
    Кажете ДА на булчинската рокля -Канада: Най-доброто предстои
  • 19:00
    Кралят на тортите: Буболечки, раздели и разочарования
Пълна програма
  • 17:00
    Магичният свят на Сардиния
  • 17:30
    Община Дупница - Неочакваното откритие
  • 18:00
    Праистория из Тракия
  • 18:30
    Образи от България - Враца
Пълна програма
  • 17:00
    Странни храни: вкусни дестинации
  • 17:30
    Странни храни: вкусни дестинации
  • 18:00
    Странни храни в Америка
  • 19:00
    Търсене на дом по света
Пълна програма
  • 17:00
    Странни храни: вкусни дестинации
  • 17:30
    Странни храни: вкусни дестинации
  • 18:00
    Странни храни в Америка
  • 19:00
    Търсене на дом по света
Пълна програма
  • 16:55
    Бъди до мен, САЩ, приключенски/драма, 1986
  • 18:20
    Щастливият Гилмор, САЩ, комедия/спортен, 1996
  • 19:50
    28 дни, САЩ, комедия/драма, 2000
  • 21:30
    Лудории, САЩ, криминален/драма/мистерия, 1998
Пълна програма
  • 17:00
    Новини
  • 17:30
    Новини
  • 17:50
    "Новото познание: Очите на Бог" - ток шоу за наука, мистика и конспиративни теории
  • 18:20
    "Свободна зона: Силно ли е началото на новото начало? гост: Антоанета Христова" - публицистично предаване (повторение)
Пълна програма
  • 16:50
    Новата балканска кухня с Божана - кулинарно предаване, еп. 12
  • 17:20
    Храните на моята земя Португалия - кулинарно предаване, еп. 29
  • 17:50
    Храните на моята земя Португалия - кулинарно предаване, еп. 30
  • 18:20
    Вкусове от света с Рейчъл Ку - кулинарно предаване, еп. 3
Пълна програма
  • 17:00
    Ние обичаме 2010 +
  • 18:00
    Музиката никога не е била толкова добра
  • 19:00
    Хитовете не лъжат!
  • 21:00
    Познайте годината!
Пълна програма
  • 17:00
    Неизживян живот - Драма, 2005, Режисьор: Ласе Халмстриом, В ролите: Джош Лукас, Морган Фрийман, Робърт Редфорд, Дженифър Лопес
  • 19:00
    Хофа - Биографичен, Криминален, Драма, 1992, Режисьор: Дани Де Вито, В ролите: Джак Никълсън, Дани Де Вито, Арманд Асанте, Дж.Т. Уолш, Джон С. Рейли, Франк Уайли, Кевин Андерсън, Джон П. Райън, Роберт Проски, Наталия Ногулич
  • 21:00
    Хейвън Сез.1, Еп.11 - Криминален, Драма , Фентъзи, 2010, Режисьор: Scott Shepherd, David MacLeod, Michael Rosenberg, В ролите: Емили Роуз, Лукас Брайънт, Ерик Балфур
  • 22:00
    Твърде лично 2 - Екшън, Криминален, Трилър, 2012, Режисьор: Оливие Мегатон, В ролите: Лиам Нийсън, Люк Граймс, Лиланд Орсер, Раде Шербеджия, Фамке Янсен, Маги Грейс
Пълна програма
  • 17:00
    "4 сватби и едно вълшебно пътешествие" - доку-поредица
  • 18:00
    "Между тюл и сълзи" - доку-поредица
  • 19:00
    "Поглед отблизо: Ветеринарната клиника" - доку-поредица
  • 20:00
    "Перфектна вечеря" - доку-поредица
Пълна програма
  • 17:00
    Документален филм
  • 18:00
    "Безценна перла" - тв сериал, Бразилия, реж. Амора Маутнер, Паоло Силвестрини, участват: Бруно Галясо, Бианка Бин, Мел Мая, Домингос Монтанер, Наталия Дил и др., 8 еп.
  • 19:00
    "Футболни герои" - документална поредица
  • 19:30
    "Холивудски знаменитости" - документална поредица
Пълна програма
  • 16:40
    Последният мъж на света - първи сезон, еп. 10
  • 17:10
    "АПБ" - първи сезон, еп. 3
  • 18:05
    Светкавицата - трети сезон, еп. 11
  • 19:00
    Под наблюдение - втори сезон , еп. 4
Пълна програма
  • 17:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 17:40
    DJ Duel
  • 19:00
    Club Bangers!
  • 21:00
    Big Tunes!
Пълна програма
  • 17:00
    TOP MODELS
  • 17:25
    F-PEOPLE
  • 17:30
    TOP MODELS
  • 17:55
    FASHION WEEK
Пълна програма
  • 17:00
    MTV's 20 Most Wanted Vidz!
  • 18:40
    Can't Stop The Hits
  • 22:00
    Big Fat Hits
Пълна програма
  • 17:00
    "Майстори на сделките" - 48 еп.
  • 17:50
    "Океански патрул" - 10 и 11 еп.
  • 18:40
    "Съдебни медици" - 10 еп.
  • 19:05
    "Ловци на глави в САЩ" - 1 eп.
Пълна програма
  • 17:00
    Новини
  • 17:25
    Прогноза за времето
  • 17:30
    новини
  • 17:35
    Темите - публицистика
Пълна програма
  • 17:00
    Охота с луком
  • 17:25
    Фотоохота с Евгением Полонским
  • 17:55
    Рыбалка с Нормундом Грабовскисом
  • 18:20
    Охотничье оружие. Вопросы эксперту
Пълна програма
  • 15:00
    "Карибски пирати: Проклятието на черната перла" - приключенски екшън с уч. на Джони Деп, Джефри Ръш, Кийра Найтли, Орландо Блум, Джак Дейвънпорт и др., /п/
  • 18:00
    "От местопрестъплението: Ню Йорк" - сериал, сезон 5
  • 19:00
    "София - Ден и Нощ" - риалити сериал
  • 20:00
    "От местопрестъплението: Маями" - сериал, сезон 7
Пълна програма
  • 16:45
    Deadliest Catch: The Darkened Seas
  • 17:30
    Through the Wormhole with Morgan Freeman: Are Robots the Future of Human Evolution?
  • 18:15
    Cake Boss: Props, Pies & Party Time
  • 18:37
    Cake Boss: Church Cake, Carats & a Castano's Pool Party
Пълна програма
  • 17:00
    Кухнята
  • 18:00
    Гражданка в ранчото
  • 18:30
    Гражданка в ранчото
  • 19:00
    Режи!
Пълна програма
  • 16:50
    Кръстници вълшебници
  • 17:20
    Опасният Хенри
  • 17:45
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 18:15
    Геймърки
Пълна програма
  • 17:00
    Олимпийски игри: Фрийстайл ски, ски крос, финал (мъже)
  • 17:30
    Олимпийски игри: Ски бягане, отборен спринт, финал
  • 18:15
    Олимпийски игри: Ски-алпийски дисциплини, спускане (жени)
  • 19:00
    Олимпийски игри: Екстремни ски, обзор на деня
Пълна програма
  • 15:55
    "Лудо сърце", романтична драма, САЩ, 2009; реж. Скот Купър, с Джеф Бриджис, Маги Джилънхол, Робърт Дювал, Райън Бингам, Джеймс Кийн, [15+]
  • 17:45
    "Фарго І, 7 еп.", криминална драма, САЩ, 2014; реж. Скот Уинант, с Алисън Толман, Били Боб Торнтън, Колин Ханкс, Мартин Фрийман, [18+]
  • 18:30
    "Фарго І, 8 еп.", криминална драма, САЩ, 2014; реж. Скот Уинант, с Алисън Толман, Били Боб Торнтън, Колин Ханкс, Мартин Фрийман, [18+]
  • 19:25
    "Уилсън", комедия, САЩ, 2017; реж. Крейг Джонсън, с Уди Харелсън, Лора Дърн, Джуди Гриър, Изабела Амара, Черил Хайнс, [15+]
Пълна програма
  • 14:00
    Поп Топ с Мартин Геновски
  • 22:00
    FIreStage
  • 23:00
    Music of BG
Пълна програма
  • 16:40
    Mickey And The Roadster Racers
  • 17:10
    PJ Masks
  • 17:35
    Miles From Tomorrow
  • 18:00
    The Lion Guard
Пълна програма
  • 16:50
    Кръстници вълшебници
  • 17:20
    Опасният Хенри
  • 17:45
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 18:15
    Геймърки
Пълна програма
  • 17:00
    80s Boys Vs 80s Girls
  • 18:00
    Wind Back Wednesdays
  • 22:00
    Guess The Year
  • 23:00
    Classic Power Ballads
Пълна програма
  • 16:30
    True Crime with Aphrodite Jones: A Deadly Downfall
  • 17:25
    Momsters: When Moms Go Bad: Anger in the Outfield
  • 17:50
    Momsters: When Moms Go Bad: Madam Mummy
  • 18:20
    I Almost Got Away With It: Got a Pen Pal
Пълна програма
  • 16:55
    Star Rated: Toughest Sports
  • 17:20
    Top: Tough Guys & Gals
  • 17:50
    101 World Cups: Champs Who Are Tough
  • 18:15
    The Ultimate Sport Survival Guide: Combat
Пълна програма
  • 16:50
    Trev Gowdy's Monster Fish
  • 17:15
    Big Water Adventure
  • 17:40
    Big Water Adventure
  • 18:05
    Big Water Adventure
Пълна програма
  • 16:20
    Изковани в огъня: Кинжалът моро крис
  • 17:15
    Проклятието на остров Оук: Останките от деня
  • 18:10
    Планинари: Където има дим, има и пламък
  • 19:10
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Кой иска да е "милинер"?
Пълна програма
  • 17:00
    Пробив, еп. 3
  • 18:00
    Brain Games 5, еп. 2
  • 19:00
    Марс, еп. 3
  • 20:00
    90-те: Десетилетието, което ни свърза, еп. 1
Пълна програма
  • 17:00
    bTV Новините
  • 17:30
    "Лице в лице" - публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова
  • 18:00
    Премиера: "Скъпи наследници" - сериал, с.1, еп. 28
  • 19:00
    bTV Новините - централна емисия
Пълна програма
  • 16:45
    Тоталкар; сезон 2, епизод 2, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2016
  • 17:20
    Тоталкар; сезон 2, епизод 3, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2016
  • 17:55
    Тийн вълк; сезон 6, епизод 3, драма, научна фантастика, САЩ, 2016
  • 18:50
    Хаваи 5-0; сезон 4, епизод 14, екшън, криминален, САЩ, 2014
Пълна програма
  • 16:45
    Кандис Реноар; сезон 1, епизод 1, комедия, криминален, Франция, 2013
  • 17:50
    Кандис Реноар; сезон 1, епизод 2, комедия, криминален, Франция, 2013
  • 19:00
    Отмъщението; сезон 1, епизод 8, драма, мистерия, Турция, 2013
  • 20:15
    Отмъщението; сезон 1, епизод 9, драма, мистерия, Турция, 2013
Пълна програма
  • 17:00
    Разтърсващи престъпления: Убийствата в Мур
  • 18:00
    Какво е нужно за убийство: Беглец и убиец
  • 18:30
    Какво е нужно за убийство: Лошият син
  • 19:00
    Големите обири: Обирът на депото на "Секюрити Експрес"
Пълна програма
  • 15:00
    Пустош
  • 17:10
    Бели пясъци
  • 19:10
    Предател
  • 21:25
    Пътят
Пълна програма
  • 16:15
    Т/с "Котовский", 3 с
  • 17:10
    Т/с "Котовский", 4 с
  • 18:00
    Новости
  • 18:15
    Сквозной эфир. Live
Пълна програма
  • 16:40
    "Български старини из Македония: Скопие" - документален филм /повторение/ /2 част
  • 17:30
    "Новини" - информационна емисия на ТВ"СКАТ"
  • 17:50
    "Цветни видения" - импресия с картини
  • 18:00
    "Фолклорна дъга": МФФ Бургас 2008 - ансамбъл "Зорница" - България
Пълна програма
  • 17:00
    Punk'd
  • 17:25
    Punk'd
  • 17:50
    The King of Queens
  • 18:15
    The King of Queens
Пълна програма
  • 17:00
    Young French Teen's Lesbian Fuck (18+)
  • 17:22
    In Soviet Russia, Tits Fuck You! (18+)
  • 17:48
    Stepmom's Spring Cleaning (18+)
  • 18:10
    Second Casting Sees Petite Babe Do Anal (18+)
Пълна програма
  • 15:30
    Зимни олимпийски игри: Ски-алпийски дисциплини, спускане /жени/
  • 17:10
    Зимни олимпийски игри: Хокей на лед /мъже/, четвъртфинална среща
  • 19:00
    Футбол: Лудогорец - Милан - среща от 1/16-финалите в турнира "Лига Европа"
  • 20:55
    Олимпийски хроники
Пълна програма
  • 17:00
    Новини
  • 17:10
    Прогноза за времето и агропрогноза
  • 17:15
    Борсова информация
  • 17:20
    Земеделие на фокус - п.
Пълна програма
  • 17:00
    CULTURAL FLAVOURS - NEPAL
  • 17:30
    CULTURAL FLAVOURS - JAPAN
  • 18:00
    INSPIRING LIVES GLOBAL 5
  • 18:30
    INSPIRING LIVES GLOBAL 6
Пълна програма
  • 14:55
    World Karate Federation 2016
Пълна програма
  • 17:00
    Blauvelts Backcountry
  • 17:30
    Blauvelts Backcountry
  • 18:00
    The Gypsy Tour
  • 18:30
    Blue Carpet Special
Пълна програма
  • 16:20
    Великото преселение (Series 1): 103 (Episode 3)
  • 17:10
    Пол О'Грейди за любовта към кучета (Series 6): 607 (Episode 7)
  • 17:35
    Пол О'Грейди за любовта към кучета (Series 6): 608 (Episode 8)
  • 18:00
    Най-свирепите животни! (Series 1): Австралия (Episode 4)
Пълна програма
  • 17:00
    Турция - Малко познатата
  • 17:30
    Община Враца - Митичната земя
  • 18:00
    Природата на България
  • 18:30
    Национален възпоменателен събор - Петрова нива
Пълна програма
  • 16:35
    InterMezzo
  • 17:30
    Chet Baker Quintet, 1964 - Jazz Archive
  • 18:00
    Becca Stevens at MOODS
  • 19:00
    Emile Parisien, Vincent Peirani, Jazz Festival in Vienne
Пълна програма
  • 16:00
    Професионален бокс: Международна галавечер в Офенбург, Германия, повторение
  • 20:00
    "Домът на футбола", предаване за български футбол (2017-18), 33-и епизод, директно
  • 21:00
    Футбол: Верея - ЦСКА, мач от Първа професионална лига, повторение
  • 23:00
    Футбол: Черно море - Берое, мач от Първа професионална лига, повторение
Пълна програма
  • 16:30
    Обзор на кръга за Купата на Футболната асоциация (2017-18), 3-и епизод, повторение
  • 17:30
    Футбол: Уигън Атлетик - Манчестър Сити, мач от пети кръг за Купата на футболната Асоциация, повторение
  • 19:30
    "Пета четвърт", обзор на кръга в испанската баскетболна лига, 20-и епизод
  • 20:00
    Баскетбол: Мач на звездите от НБА, повторение
Пълна програма
  • 16:30
    Истинско престъпление с Афродита Джоунс: Смъртоносен провал
  • 17:25
    Чудовищни майки: Ярост
  • 17:50
    Чудовищни майки: Мадам мама
  • 18:20
    Почти ми се размина: Непознат приятел
Пълна програма
  • 17:00
    "Историята оживява", (п)
  • 17:30
    "Майсторски клас", (п)
  • 18:30
    Централни Новини на BIT LIVE
  • 19:00
    BIT СПОРТ LIVE
Пълна програма
  • 15:25
    "Ловци на духове (2016)", екшън - фентъзи, САЩ, 2016; реж. Пол Фийг, с Кристън Уийг, Мелиса МакKарти, Кейт МакКинън, Лесли Джоунс, Крис Хемсуърт, [12+]
  • 17:20
    "Трите Хикса: Отново в играта", екшън - трилър, САЩ, 2017; реж. Даниел Джон Карузо Джуниър, с Вин Дизел, Дони Йен, Дипика Падуконе, Крис Ву, Руби Роуз, [12+]
  • 19:05
    "Мозайка І, 4 еп.", драма, САЩ, 2018; реж. Стивън Содърбърг, с Шарън Стоун, Гарет Хедлънд, Фредерик Уелър, Бо Бриджис, Пол Рубенс, [15+]
  • 20:00
    "Игра на тронове VІІ, 5 еп.", фентъзи - драма, САЩ, 2017; реж. Мат Шакмън, с Питър Динклидж, Николай Костер-Валдау, Лина Хийди, Емилия Кларк, Кит Харингтън, [18+]
Пълна програма
  • 15:45
    "Разрушение", комедийна драма, САЩ, 2015; реж. Жан-Марк Вале, с Джейк Джилънхол, Наоми Уотс, Крис Купър, Джуда Люис, Си Джей Уилсън, [12+]
  • 17:25
    "Правилата не важат", комедия, САЩ, 2016; реж. Уорън Бийти, с Олдън Ерънрайх, Анет Бенинг, Лили Колинс, Матю Бродерик, Уорън Бийти, [12+]
  • 19:30
    "Весело обслужване ІІ, 4 еп.", комедия, САЩ, 2018; реж. Катя Бличфелд, Бен Синклер, с Бен Синклер, [18+]
  • 20:00
    "Californication VII, 3 еп.", комедия, САЩ, 2014; реж. Майкъл Леман, с Дейвид Духовни, Наташа МакЕлън, Памела Адлън, Маделин Мартин, Ивън Хендлър, [15+]
Пълна програма
  • 17:00
    Сърцето на Стария град (образователен филм за религиозен туризъм)
  • 17:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 18:00
    От Отдраница до Дивля (образователен филм за туристическа дестинация)
  • 18:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
Пълна програма
  • 16:00
    Футбол: Холандска Ередивизи
  • 18:00
    Футбол: Барса ТВ
  • 19:00
    Футбол: Барса ТВ
  • 21:00
    Баскетбол: Евролига
Пълна програма
  • 14:30
    Голф: Европейски тур
  • 17:55
    Новини
  • 18:00
    Голф: "Светът на голфа"
  • 19:00
    Хокей на лед: "Удар със стик"
Пълна програма
  • 16:50
    Sunny Day
  • 17:10
    Nella the Princess Knight
  • 17:35
    Shimmer and Shine
  • 18:00
    Wallykazam!
Пълна програма
  • 17:00
    Мистериите на Мис Фишър, сезон 1, еп. 8, Австралия, криминален/мистерия, 2013
  • 18:00
    Ендевър, сезон 2, еп. 3, Великобритания, криминален/мистерия, 2014
  • 19:30
    Гранд хотел, сезон 3, еп. 3, Испания, исторически/драма, 2013
  • 20:15
    Мускетарите, сезон 1, еп. 7, Великобритания, екшън/приключенски, 2014
Пълна програма

Сериали

EPIC Drama 17:10
Криминалните случаи на Мърдок, сезон 1, еп. 5, Канада,Великобритания, криминален/мистерия, 2008
Viasat History 17:10
Страхотни изобретения, сезон 1, еп. 3
Fox Channel 17:10
Психаротерапия - първи сезон, еп. 10
Fox Crime 17:10
Престъпна природа - трети сезон, еп. 10
AXN White 17:15
Елементарно, Уотсън!; сезон 5, епизод 15, криминален, драма, САЩ, 2016

Всички предавания

Спорт

BNT HD 17:30
Международен турнир по тенис на маса "Асарел България оупън" пряко предаване от Панагюрище
Eurosport 18:00
Колоездене: Обиколка на Норвегия, трети етап, директно
Eurosport 2 18:00
Футбол: Световно първентво за девойки до 20 години, четвъртфинал
Eurosport HD 18:00
Колоездене: Обиколка на Норвегия, трети етап, директно
Mtel Sport 1 18:00
Тенис: ATP 1000 Торонто

Всички предавания

Филми

Cinemax 17:05
"Акушерката", романтична драма, Франция, 2017; реж. Мартин Прово, с Катрин Фрот, Катрин Деньов, Оливие Гурме, Куентин Долмайър, Милен Дьомонжо, [12+]
MGM 17:05
"Гробницата" - ужаси с Джон Карадайн, Сибил Данинг.
AXN White 17:15
Елементарно, Уотсън!; сезон 5, епизод 15, криминален, драма, САЩ, 2016
Eurocom 17:15
Куче в джобче - 20 еп.- Анимация
AXN 17:25
Възприятия; сезон 3, епизод 5, криминален, драма, САЩ, 2014

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}