ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 06:00
    Денят започва Сутрещен информационен блок с водещи Иво Никодимов и Юлия Наева
  • 09:00
    По света и у нас Информационна емисия
  • 09:15
    Денят започва с Култура Информационен културен блок с водещи Анна Ангелова и Димитър Стоянович
  • 11:00
    Здравето отблизо Здравно предаване с водещ Мария Андонова
Пълна програма
  • 06:30
    "Тази сутрин" - информационно предаване
  • 09:30
    "Преди обед" - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
  • 12:00
    bTV Новините - обедна емисия
  • 12:30
    "Шоуто на Слави" /п/- вечерно ток шоу
Пълна програма
  • 06:20
    "Здравей, България" - сутрешен блок
  • 09:30
    "На кафе" - предаване на NOVA
  • 11:30
    "Бон Апети" - предаване
  • 12:00
    Новините на NOVA
Пълна програма
  • 06:30
    България сутрин - важните неща рано сутрин с Лора Инджова и Златимир Йочев
  • 09:30
    Райски градини - филм
  • 10:00
    По следите на храната - филм
  • 10:30
    ОколоСВЕТСКО с Бойка Делиева и Константина Живова
Пълна програма
  • 01:30
    Повторени
  • 07:00
    Бизнес старт - сутрешен блок с Живка Попатанасова и Димитър Вучев
  • 09:00
    Update - предаване за високите технологии с водещ Бойчо Попов/Елена Кирилова /п./
  • 09:30
    В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки/Светозар Димитров /п./
Пълна програма
  • 06:15
    Медиум; сезон 1, епизод 11, криминален, драма, САЩ, 2005
  • 07:00
    Тоталкар; сезон 3, епизод 3, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2017
  • 07:35
    Тийн вълк; сезон 5, епизод 13, драма, научна фантастика, САЩ, 2016
  • 08:30
    Престъпления без граници; сезон 3, епизод 2, криминален, драма, Франция, 2015
Пълна програма
  • 06:36
    Запознайте се с ленивците: Епизод 7
  • 07:00
    Запознайте се с ленивците: Епизод 8
  • 07:25
    Тежки времена в Града на маймуните: Битка за Смокиновата долина
  • 07:50
    Тежки времена в Града на маймуните: В Пустеещите земи
Пълна програма
  • 04:00
    Повторения
  • 07:00
    "Добро утро, българи" - сутрешен блок
  • 09:00
    Новини
  • 09:10
    Избрано от "Капиталът" - публицистично предаване
Пълна програма
  • 06:30
    Сутрешен информационно-забавен журнал
  • 10:00
    Новини
  • 10:05
    "Червени рози" - сериал
  • 10:55
    "Буря от любов" - сериал
Пълна програма
  • 06:00
    Tick-Tack
  • 10:00
    Hit Mix
  • 14:00
    Standard GR
  • 14:30
    Music Arena
Пълна програма
  • 05:25
    България днес информационен блок /п/
  • 06:55
    Япония днес /п/
  • 07:00
    Добро утро с БНТ2 информационен блок
  • 09:00
    Добро утро с БНТ 2 сутрешен блок /БНТ 2 Варна/
Пълна програма
  • 06:45
    The HAPPOS Family
  • 06:50
    The Jungle Bunch: To the Rescue
  • 07:00
    The Jungle Bunch: To the Rescue
  • 07:10
    LazyTown
Пълна програма
  • 06:00
    "Робо и Страшко" - анимация
  • 08:00
    "Кости" - сериал, с.9, еп.2
  • 09:00
    "Лонгмайър" - сериал, с.5, еп. 9
  • 10:00
    "Стоте" - сериал, с.3, еп. 1
Пълна програма
  • 06:00
    "Ризоли и Айлс: Криминални досиета" - сериал, с.5, еп.6,7,8
  • 09:15
    "Животът на Пи" - драма, приключенски (САЩ, 2012), режисьор - Анг Лий, актьори - Жерар Депардийо, Ирфан Кхан, Табу, Сураж Шарма, Рейф Спол и др.
  • 12:00
    "Ризоли и Айлс: Криминални досиета" - сериал, с.5, еп.9,10,11
  • 15:00
    "Обратна тяга" -  екшън, драма, трилър (САЩ, 1991), режисьор - Рон Хауърд, актьори - Кърт Ръсел, Уилям Болдуин, Робърт де Ниро, Джак Макгий, Доналд Съдърланд,  Скот Глен, Дженифър Джейсън Лий и др.
Пълна програма
  • 06:00
    "Модерно семейство" - сериал, с.5
  • 07:00
    "Загадките на Лора" - сериал
  • 08:00
    "Старчета разбойници с Бети Уайт" - сериал, с.2
  • 09:00
    "Столичани в певече" - сериал
Пълна програма
  • 06:00
    "Тайните на времето" - сериал
  • 08:00
    "Страсти в Тоскана" - сериал
  • 09:00
    "Лекар в планината" - сериал
  • 10:00
    "Истинска звезда" - сериал
Пълна програма
  • 06:36
    Невероятният свят на Гъмбол
  • 06:50
    Нинджаго: Майсторите на Спинджицу
  • 07:10
    NEXO KNIGHTS
  • 07:35
    Малки Титани: В готовност
Пълна програма
  • 05:35
    "Бараш", комедийна драма, Израел, 2015; реж. Михал Виник, със Сиван Ноам Шимон, Хадас Хаид Сакурай, Двир Бенедек, Ирит Pashtan, Бар Бен Вакил, [15+]
  • 07:00
    "Божия благодат", комедийна драма, САЩ, 2015; реж. Стивън Честър Принс, с Били Бърк, Патрик Уорбъртън, Джоел Дейвид Мур, Сара Шахи, Гари Коул, [12+]
  • 08:45
    "Гибор отива на война", комедия, Канада, 2015; реж. Филип Фалардю, с Патрик Хуард, Сюзан Клемон, Ирденс Екзантюз, Клемон Дюфрен-Делиер, Соня Корду, [12+]
  • 10:25
    "Съставките на живота", комедийна драма, Тайван, 1994; реж. Анг Лий , със Сиунг Лунг, Ю-Уен Уанг, Чиен-Лиен Ву, Куей-Мей Янг, Силвия Чанг, [12+]
Пълна програма
  • 05:35
    "Семейно щастие", драма, Унгария, 2016; реж. Саболч Хайду, с Оршоя Торок-Илиш, Ерика Танко, Саболч Хайду, Домокос Сабо, Луйза Хайду, [12+]
  • 07:00
    "Тъй близо до слънцето", драма, Франция, 2015; реж. Ив Анджело, със Силви Тесюд, Грегори Гадбоа, Матилд Бисон, Закари Часериауд, Джон Арнолд, [12+]
  • 08:40
    "Розмари", драма, Норвегия, 2016; реж. Сара Йонсен, с Тува Новотни, Руби Дагнал, Лайла Гуди, Томи Кентер, Хелга Гурен, [12+]
  • 10:15
    "Момичешки работи", комедия, САЩ, 2016; реж. Дори Бартън, с Кейти Сакоф, Джейд Петиджон, Джеръми Систо, Хедър Матарацо, Джуди Рейес, [12+]
Пълна програма
  • 06:00
    Amanpour
  • 07:00
    CNN Newsroom (with World Sport)
  • 08:00
    CNN Newsroom
  • 12:00
    Amanpour
Пълна програма
  • 06:00
    "Моята карма"- сериен филм
  • 07:00
    "Трите лица на Ана" - теленовела
  • 08:00
    "Сезонът на черешите"- сериен филм, /п/
  • 09:30
    "Мечтата на Паула" - романтичен филм с уч. на Ева Херциг, Харди Крюгер мл., Енци Фукс, Лоурънс Руп и др., /п/
Пълна програма
  • 06:30
    "Военни престъпления" - сериал, сезон 9
  • 07:30
    "Викингите" - сериал, сезон 1, /п/
  • 08:45
    "Досиетата "Грим" - сериал, сезон 4, /п/
  • 10:00
    "Пожарникарите от Чикаго" - сериал, сезон 4, /п/
Пълна програма
  • 06:00
    Оцеляване на предела: Орегон
  • 07:00
    Как са го направили?: Кораби "Chinamax"/Русский стандарт/Перли
  • 07:30
    Бързи и шумни: Епизод 15
  • 08:30
    Как се прави...: Технологични коркови тапи, цинкови улуци
Пълна програма
  • 06:12
    Да откриеш извънземни: Крадци на кръв
  • 07:00
    Как са го направили?: Камбани/Разчистване след ураган/Фурми
  • 07:26
    Свръхчовешко предизвикателство: Сила
  • 08:14
    Ловци на митове: Битка между половете - втори рунд
Пълна програма
  • 06:30
    Пижамаски
  • 06:55
    Мики Маус
  • 07:00
    Мега-чудесата: на калинката и черният котарак
  • 07:30
    Ханк Зипзър
Пълна програма
  • 06:30
    "Имало едно време… Откривателите"
  • 07:00
    "Марви Хамър"
  • 07:30
    "Марви Хамър"
  • 08:00
    "Да изобретяваме"
Пълна програма
  • 07:00
    Клуб Уинкс - анимационен сериал
  • 07:45
    Приключенията на Чък и приятели - анимационен сериал
  • 08:00
    Кученце в джобче - анимационен сериал
  • 08:30
    Трансформъри: Роботи-спасители - анимационен сериал
Пълна програма
  • 06:00
    Делници - с Николай Колев
  • 09:45
    Темида - цената на истината - с Нина-Никол Хамилтън
  • 10:00
    Refresh за здраве - със Силвия Чалъкова
  • 11:00
    Психологически портрет - с Рени Анастасова
Пълна програма
  • 07:15
    Спорт
  • 07:22
    Култура 1
  • 07:41
    Анализи
  • 07:46
    Преглед на програмата / Преглед на печата
Пълна програма
  • 06:15
    Олимпийски игри: Фрийстайл ски, ски крос, финал (мъже), директно
  • 07:45
    Олимпийски игри: Кърлинг, предварителен кръг, Швеция - Норвегия (мъже), директно
  • 10:00
    Олимпийски игри: Ски бягане, отборен спринт, квалификация, директно
  • 11:45
    Олимпийски игри: Новини
Пълна програма
  • 05:00
    Олимпийски игри: Хокей на лед, четвъртфинали (мъже), директно
  • 07:30
    Олимпийски игри: Ски-алпийски дисциплини, спускане (жени)
  • 08:30
    Олимпийски игри: Хокей на лед, четвъртфинали (мъже)
  • 09:30
    Олимпийски игри: Хокей на лед, четвъртфинали (мъже), директно
Пълна програма
  • 06:05
    Каубои в студени води, сезон 3, еп. 5
  • 07:15
    Търсачи на съкровища, сезон 3, еп. 1
  • 08:00
    Братски проекти, сезон 1, еп. 13
  • 08:25
    Избягай или умри!, сезон 1, еп. 2
Пълна програма
  • 05:55
    Pro Bull Riders
  • 07:00
    Crew, The
  • 07:25
    Crew, The
  • 07:55
    Liquid Edge
Пълна програма
  • 05:00
    Багрите на България /фолклорна и народна музика/
  • 07:00
    Утрото /сутрешен музикален блок/
  • 10:00
    Без етикет /лайфстайл предаване на ФЕН ТВ, повторение/
  • 10:15
    Утрото /сутрешен музикален блок/
Пълна програма
  • 06:30
    Ловци на къщи
  • 07:00
    Ловци на къщи
  • 07:30
    Ловци на къщи
  • 08:00
    Карибски живот
Пълна програма
  • 06:00
    Кухнята на Джейми - Австралия - кулинарно предаване, еп. 9
  • 06:50
    Веселата къща - първи сезон, еп. 9
  • 07:15
    Веселата къща - първи сезон, еп. 10
  • 07:45
    Агнешко - шести сезон, еп. 5
Пълна програма
  • 06:45
    От местопрестъплението - втори сезон, еп. 14
  • 07:45
    Убийства в Рая - четвърти сезон, еп. 1
  • 08:50
    Убийства в Рая - четвърти сезон, еп. 2
  • 09:55
    Убийства в Мидсъмър - четвърти сезон, еп. 4
Пълна програма
  • 05:35
    "Мистериите на Хейли Дийн: Смъртоносно имение", детективска драма, САЩ, 2017; реж. Тери Инграм, с Кели Мартин, Джакомо Басато, Матю МакКол, Вив Лийкок, Нанси Грейс, [12+]
  • 07:00
    "Подмазвачи", комедийна драма, Холандия, 2016; реж. Роберт Ян Вестейк, с Лиополд Уит, Тим Линд, Хелън Белбин, Джули МакЛелан, Майлс Джап, [12+]
  • 08:35
    "Съюзени", шпионски трилър, САЩ, 2016; реж. Робърт Земекис, с Брад Пит, Марион Котийар, Лизи Каплан, Джарeд Харис, Саймън МакБърни, [15+]
  • 10:40
    "Бързи и яростни 5: Удар в Рио", криминален екшън, САЩ, 2011; реж. Джъстин Лин, с Вин Дизел, Пол Уокър, Джордана Брюстър, Тайрийз Гибсън, Крис "Лудакрис" Бриджис, [12+]
Пълна програма
  • 06:25
    Страхотни изобретения, сезон 1, еп. 19
  • 07:15
    Втората световна война: цената на империята, сезон 1, еп. 8
  • 08:10
    Страхотни изобретения, сезон 2, еп. 17
  • 08:40
    Загадки в музея, сезон 9, еп. 1
Пълна програма
  • 06:35
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Рене приема условията
  • 07:00
    На лов за автомобили: Ах, какъв "Мустанг"
  • 07:20
    На лов за автомобили: Блус за бъгито
  • 07:40
    На лов за автомобили: "Харли" и загадъчният мерцедес
Пълна програма
  • 06:30
    24-ри кадъра – тв поредица
  • 07:30
    НАСЛУКА – тв поредица, пети сезон, 62 еп.
  • 08:30
    С въдица в ръка – тв поредица, 96 еп. /п/
  • 09:00
    МОЕТО ХОБИ
Пълна програма
  • 06:45
    "Отгатни колко те обичам"
  • 07:00
    "Кипър"
  • 07:22
    "Паленца"
  • 07:45
    "Конни"
Пълна програма
  • 06:00
    "Денят на живо"/п/
  • 07:00
    "Всяка сутрин"- сутрешен блок
  • 09:00
    "Парламентът на живо"
  • 11:45
    Топ Шоп
Пълна програма
  • 02:45
    JDM
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:30
    Драконова топка Z (анимация)
  • 19:00
    Хартли (фейлетон)
Пълна програма
  • 05:30
    "Новите Бони и Клайд" - екшън с Морийн Флениган, Скот Улф.
  • 07:05
    "Лешникотрошачката" - драма / семеен с Хю Бигни, Ванеса Шарп.
  • 08:25
    "Таен обожател" - романтична комедия с К. Томас Хауел, Кели Престън.
  • 10:00
    "Защо точно на мен?" - комедия / приключенски с Кристоф Ламбер, Ким Грейст, Кристофър Лойд, Джей Ти Уолш.
Пълна програма
  • 03:00
    Само хитове - маратон
  • 07:00
    Само хитове
  • 08:00
    Да създадеш
  • 09:00
    Бременна на 16 - реалити шоу
Пълна програма
  • 06:30
    Taylor Swift: Hitlist
  • 07:00
    BRIT Awards 2018: The Nominees
  • 08:00
    Hot Right Now!
  • 09:00
    Powerplay! This Week's MTV Top 20
Пълна програма
  • 06:00
    AM Mayhem
  • 09:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 11:00
    Super Massive Rock Stars!
  • 13:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
Пълна програма
  • 06:45
    72-те най-сладки животни, сезон 1, еп. 9
  • 07:15
    72-те най-сладки животни, сезон 1, еп. 10
  • 07:50
    Пол О'Грейди за любовта към кучета, сезон 3, еп. 4
  • 08:15
    Пол О'Грейди за любовта към кучета, сезон 3, еп. 5
Пълна програма
  • 06:45
    Не знаех това, еп. 1
  • 07:05
    Морски вълци, еп. 9
  • 08:00
    Разследване на самолетни катастрофи - сезон 8, еп. 4
  • 09:00
    Пробив, еп. 2
Пълна програма
  • 06:45
    Животни: 24 колажа, еп. 1
  • 07:30
    Възходът на черния вълк, еп. 1
  • 08:10
    Нападението на големите котки, еп. 1
  • 08:55
    Светът на дивото, еп. 6
Пълна програма
  • 02:30
    Край на програмата
  • 10:00
    Футбол: Монако - Дижон, мач от френската Лига 1, повторение
  • 12:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 12:05
    Футбол: Норич Сити - Ипсуич Таун, мач от Чемпиъншип, повторение
Пълна програма
  • 05:00
    Телеканал "Добро утро"
  • 08:00
    Новини
  • 08:15
    Телеканал "Добро утро"
  • 08:30
    "Пробни покупки"
Пълна програма
  • 06:30
    "Планета Хит" - нон-стоп хитове
  • 07:00
    "Златен хит" - най-доброто
  • 07:05
    "Класика в жанра" - хитовете през годините
  • 08:00
    "Хит на деня" - горещи хитове
Пълна програма
  • 06:40
    "Росна китка" - музика за настроение
  • 07:30
    "Златна колекция" - хитовете през годините
  • 08:30
    "Музикален пъзел" - избрани песни
  • 09:30
    "Картини от България" - музикална импресия
Пълна програма
  • 06:05
    "Планета Хит" - хитове без край
  • 07:00
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 07:05
    "Show Time" - музикална програма
  • 08:00
    "Планета Live" - музикална програма
Пълна програма
  • 06:25
    "Малколм" - сериал
  • 07:10
    "Кое е това ново момиче" - комедиен сериал
  • 07:35
    "Майк и Моли" - комедиен сериал
  • 08:00
    "2 разорени момичета: Без пукната пара" - сериал
Пълна програма
  • 06:00
    Дивата муха
  • 08:00
    Жилет световен спорт
  • 08:30
    УЕФА Шампионска лига: Байерн М - Бешикташ
  • 10:30
    УЕФА Шампионска лига: Челси - Барселона
Пълна програма
  • 06:35
    "Експлозивно" - журнал
  • 07:00
    "Добро утро, Германия" - сутрешен журнал
  • 09:30
    "Добри времена, лоши времена" - сериал
  • 10:00
    "Сред нас" - сериал
Пълна програма
  • 06:00
    "Хуморина"
  • 07:45
    Игрален филм: "Лятна отпуска"
  • 09:30
    Концерт
  • 11:00
    Игрален филм
Пълна програма
  • 06:00
    Особено мнение; Икономически новини
  • 07:00
    Анимация
  • 08:00
    Вечерни новини от Америка
  • 09:00
    Сериал: "Ловът на Пепеляшка"
Пълна програма
  • 06:30
    Сутрешен информационно-забавен журнал и спорт
  • 11:00
    "Клиниката на Зюдринг" - сериал
  • 12:00
    "В името на справедливостта: Ние се борим за Вас!" - поредица
  • 13:00
    "Адвокатите на пост" - поредица
Пълна програма
  • 06:15
    "Всички на мегдана" - Поздравителен концерт
  • 07:00
    "Читалище постоянство - неугасващ свещник" документален филм
  • 07:30
    "Приказки с Ванчето "
  • 07:45
    Новини/ повторение/
Пълна програма
  • 05:00
    Мастърс футбол
  • 08:00
    Кучетата: новини от надбягванията с хрътки
  • 08:30
    Моторници
  • 09:00
    Футбол от Азия
Пълна програма
  • 01:25
    Infomercials
  • 06:55
    Olivia
  • 07:05
    Benjamin Blumchen
  • 07:35
    Bob der Baumeister
Пълна програма
  • 06:30
    Сянката на Елена - ТВ сериал - Бразилия - 17епизод
  • 07:30
    Детски свят - Маша и мечока - анимация
  • 08:00
    Новини
  • 08:15
    Исторически календар
Пълна програма
  • 06:00
    Snooza
  • 09:00
    21:00 Zoom
  • 09:02
    Snooza
  • 10:02
    1 Artist 3 Hits
Пълна програма
  • 06:30
    Кажете ДА на булчинската рокля: Тайни и изненади
  • 07:00
    Медиумът от Лонг Айлънд: Изоставеният дух
  • 07:30
    Медиумът от Лонг Айлънд: Алергия към глутен
  • 08:00
    Клубът за понита на Кейти Прайс: Епизод 4
Пълна програма
  • 06:30
    Стоян зографът
  • 07:30
    Природа
  • 08:00
    Война на похабяването - с.3, еп.3
  • 08:30
    Бъди там - България в музика и картини
Пълна програма
  • 06:00
    Загадки в музея
  • 07:00
    Търсене на дом по света
  • 07:30
    Търсене на дом по света
  • 08:00
    Търсене на дом по света
Пълна програма
  • 06:00
    Загадки в музея
  • 07:00
    Търсене на дом по света
  • 07:30
    Търсене на дом по света
  • 08:00
    Търсене на дом по света
Пълна програма
  • 06:15
    Любовен еликсир №9, САЩ, комедия/фентъзи/романтичен, 1992
  • 07:50
    Тя е пич, Канада, САЩ, комедия/романтичен/спортен, 2006
  • 09:35
    Битка в Сиатъл, Канада, Германия, САЩ, екшън/драма, 2007
  • 11:15
    Пътят към Невърленд, Великобритания,САЩ, биографичен/драма/семеен, 2004
Пълна програма
  • 06:30
    "Свободна зона: С петролен поглед към Сирия, гост: Мира Майер" - публицистично предаване (повторение)
  • 07:30
    Новини
  • 08:00
    Новини
  • 08:30
    Новини
Пълна програма
  • 06:25
    Лесни рецепти - пети сезон, еп. 15
  • 06:50
    Лесни рецепти - пети сезон, еп. 16
  • 07:20
    Като по учебник с Кари Озмънд - кулинарно предаване, еп. 56
  • 07:45
    Като по учебник с Кари Озмънд - кулинарно предаване, еп. 57
Пълна програма
  • 01:00
    VH1 микс
  • 07:00
    Стани и засияй с VH1
  • 09:00
    Хитовете не лъжат!
  • 11:00
    Тор 10 на VH1 от тази седмица
Пълна програма
  • 06:00
    Омагьосаната къща - Анимация, 2013, Режисьор: Бен Стасен, Джеръми Дегрусон, В ролите: Синда Адамнс, Джордж Баибт
  • 08:00
    Астерикс: Имението на боговете  - Анимация, 2014, Режисьор: Александър Астие, Луи Клиши, В ролите: Роджър Карел
  • 09:30
    Омагьосаното езеро - Семеен, 2011, Режисьор: Клод Нуридсани, Мари Перену, В ролите: Симон Делан, Линдзи Енок, Жан-Клод Ериняк, Денис Подалид
  • 11:00
    Непоносима жестокост - Комедия, Романтичен, 2003, Режисьор: Джоел Коен, В ролите: Джордж Клуни, Катрин Зита-Джоунс, Били Боб Торнтън
Пълна програма
  • 06:10
    "CSI: Ню Йорк" - криминален сериал
  • 06:55
    "CSI: Ню Йорк" - криминален сериал
  • 07:50
    "Дай ме под съд" - доку-поредица
  • 11:55
    "4 сватби и едно вълшебно пътешествие" - доку-поредица
Пълна програма
  • 06:45
    От местопрестъплението: Маями - девети сезон, еп. 10
  • 07:35
    Последният мъж на света - първи сезон, еп. 7
  • 08:00
    Последният мъж на света - първи сезон, еп. 8
  • 08:25
    Семейство Голдбърг - първи сезон, еп. 15
Пълна програма
  • 06:00
    AM Rush
  • 09:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 09:40
    DJ Duel
  • 11:00
    Big Tunes!
Пълна програма
  • 06:30
    DESIGNERS
  • 06:55
    F-PARTIES
  • 07:00
    FASHION FILMS
  • 07:25
    F-PEOPLE
Пълна програма
  • 06:00
    Wake Up With Hits!
  • 09:00
    Big Fat Hits
  • 11:00
    Nothing But Hits
  • 13:00
    MTV's Euro Top 10
Пълна програма
  • 06:10
    "Океански патрул" - 8 и 9 еп.
  • 07:00
    "Полицайките от Далас" - 2 еп.
  • 07:50
    "Мръсни гадни негодници" - 13 еп.
  • 08:40
    "Лов на неизрядни платци" - 20 и 21 еп.
Пълна програма
  • 06:30
    "Европа сутрин" - сутрешен блок
  • 09:00
    новини
  • 09:05
    Свободна зона с Коритаров
  • 12:00
    Новини
Пълна програма
  • 06:35
    Рыболов-эксперт
  • 07:00
    По Якутии с Александром Борисовым
  • 07:30
    Охотничьи собаки
  • 07:55
    Водный мир
Пълна програма
  • 06:30
    "Елементарно, Уотсън" - сериал, сезон 2
  • 07:30
    "София - Ден и Нощ" - риалити сериал, /п/
  • 08:30
    "Инспектор Джордж Джентли" - сериен филм, сезон 3
  • 11:00
    "Новата бавачка" - романтичен филм с уч. на Ашли Уилямс, Сам Йегър, Хана Черами, Кийфър О'Райлии др.
Пълна програма
  • 06:37
    Cake Boss: Soap, Sonograms & Surprise
  • 07:00
    Rattlesnake Republic: Hell 'n' Back
  • 07:45
    Deadliest Catch: The Darkened Seas
  • 08:30
    Through the Wormhole with Morgan Freeman: Are Robots the Future of Human Evolution?
Пълна програма
  • 06:00
    Надпревара в супермаркета
  • 07:00
    Босата контеса
  • 07:25
    Босата контеса
  • 07:50
    Анна Олсън: Сладкарски изделия
Пълна програма
  • 06:45
    Нела,принцесата-рицар
  • 06:55
    ПЕС Патрул
  • 07:10
    ПЕС Патрул
  • 07:25
    Пламъчко и машините
Пълна програма
  • 06:15
    Олимпийски игри: Фрийстайл ски, ски крос, финал (мъже), директно
  • 07:45
    Олимпийски игри: Кърлинг, предварителен кръг, Швеция - Норвегия (мъже), директно
  • 10:00
    Олимпийски игри: Ски бягане, отборен спринт, квалификация, директно
  • 11:45
    Олимпийски игри: Новини
Пълна програма
  • 05:35
    "Мистериите на Хейли Дийн: Смъртоносно имение", детективска драма, САЩ, 2017; реж. Тери Инграм, с Кели Мартин, Джакомо Басато, Матю МакКол, Вив Лийкок, Нанси Грейс, [12+]
  • 07:00
    "Подмазвачи", комедийна драма, Холандия, 2016; реж. Роберт Ян Вестейк, с Лиополд Уит, Тим Линд, Хелън Белбин, Джули МакЛелан, Майлс Джап, [12+]
  • 08:35
    "Съюзени", шпионски трилър, САЩ, 2016; реж. Робърт Земекис, с Брад Пит, Марион Котийар, Лизи Каплан, Джарeд Харис, Саймън МакБърни, [15+]
  • 10:40
    "Бързи и яростни 5: Удар в Рио", криминален екшън, САЩ, 2011; реж. Джъстин Лин, с Вин Дизел, Пол Уокър, Джордана Брюстър, Тайрийз Гибсън, Крис "Лудакрис" Бриджис, [12+]
Пълна програма
  • 05:30
    Fresh morning :)
  • 11:00
    Music of BG
  • 14:00
    Поп Топ с Мартин Геновски
  • 22:00
    FIreStage
Пълна програма
  • 06:45
    Loopdidoo
  • 07:00
    HENRY HUGGLEMONSTER
  • 07:15
    Calimero
  • 07:30
    PJ Masks
Пълна програма
  • 06:45
    Нела,принцесата-рицар
  • 06:55
    ПЕС Патрул
  • 07:10
    ПЕС Патрул
  • 07:25
    Пламъчко и машините
Пълна програма
  • 01:00
    All Night Long!
  • 07:00
    Wake Me Up Before You Go Go
  • 09:00
    Nothing But Classics
  • 11:00
    Guess The Year
Пълна програма
  • 06:10
    Web of Lies: People You May Know
  • 07:00
    Who on Earth Did I Marry?: A Deadly Secret
  • 07:25
    True Crime with Aphrodite Jones: The Ballad of Billi-Jo
  • 08:15
    Momsters: When Moms Go Bad: Toddlers and Traumas
Пълна програма
  • 06:25
    Love vs Sport: Love vs Pets
  • 06:55
    101 World Cups: Champs and Animals
  • 07:20
    The Ultimate Sport Survival Guide: Animals
  • 07:50
    The Truth About...: Logos and Mascots
Пълна програма
  • 06:25
    Buccaneers & Bones
  • 06:50
    Buccaneers & Bones
  • 07:15
    Midway USA's Gun Stories
  • 07:40
    Midway USA's Gun Stories
Пълна програма
  • 06:35
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Рене приема условията
  • 07:00
    На лов за автомобили: Ах, какъв "Мустанг"
  • 07:20
    На лов за автомобили: Блус за бъгито
  • 07:40
    На лов за автомобили: "Харли" и загадъчният мерцедес
Пълна програма
  • 06:05
    Морски вълци, еп. 9
  • 07:00
    Разследване на самолетни катастрофи - сезон 8, еп. 4
  • 08:00
    Пробив, еп. 2
  • 09:00
    Х: Поколението, което промени света, еп. 6
Пълна програма
  • 06:30
    "Тази сутрин" - информационно предаване
  • 09:30
    "Преди обед" - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
  • 12:00
    bTV Новините - обедна емисия
  • 12:30
    "Шоуто на Слави" /п/- вечерно ток шоу
Пълна програма
  • 05:00
    Телешоп
  • 07:00
    Телешоп
  • 10:00
    Тийн вълк; сезон 6, епизод 2, драма, научна фантастика, САЩ, 2016
  • 10:55
    Тоталкар; сезон 1, епизод 10, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2016
Пълна програма
  • 05:00
    Телешоп
  • 07:00
    Телешоп
  • 12:00
    Кандис Реноар; сезон 1, епизод 1, комедия, криминален, Франция, 2013
  • 13:05
    Телешоп
Пълна програма
  • 06:30
    Какво е нужно за убийство: Убиецът с прякор "Пчелата"
  • 07:00
    Първите 48 часа: На огневата линия/Извън контрол
  • 08:00
    Бягство от полигамията: След бягството: Мъчително оцеляване
  • 09:00
    Лия Римини: Сциентологията и след това: Изцеление цял живот
Пълна програма
  • 05:40
    Американско оръжие
  • 07:30
    Страшни приказки за лека нощ
  • 08:55
    Моли
  • 10:45
    Декан Спанли
Пълна програма
  • 05:40
    Сквозной эфир. Гость
  • 09:05
    Т/с "Громовы", 3 с
  • 10:00
    Новости
  • 10:30
    Сквозной эфир
Пълна програма
  • 06:30
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 07:00
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 07:30
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 08:00
    Спонджбоб Квадратни Гащи
Пълна програма
  • 06:39
    What a Lucky Fuck (18+)
  • 07:00
    My Slutty Stepmom's Wedding (18+)
  • 07:25
    Euro Babe Works the Cock (18+)
  • 07:50
    The End Is Rear (Pt 1) (18+)
Пълна програма
  • 06:35
    Агрокоментар
  • 06:50
    Агротема
  • 07:00
    Новини
  • 07:10
    Прогноза за времето и агропрогноза
Пълна програма
  • 06:00
    FACING THE GIANT BEES
  • 07:00
    IN CONCERT - MYSTIKI KOMPANIA
  • 08:00
    MYSTERY OF ATLIT YAM
  • 09:00
    NEXOS - THE MEDITERRANEAN
Пълна програма
  • 07:05
    Taekwondo
  • 07:20
    Ultimate First League
  • 07:35
    Japan Queen Tournament
  • 07:45
    Osaka Funny Wrestling
Пълна програма
  • 06:30
    Bubba's World
  • 07:00
    New Pollution
  • 07:30
    New Pollution
  • 08:00
    Blauvelts Backcountry
Пълна програма
  • 06:15
    Загадки в музея (Series 6): Нацистката арт измама, гладна стачка, череп в пепелта (Episode 7)
  • 07:00
    Животинският инстинкт на Крис Хъмфри (Series 1): 112 (Episode 12)
  • 07:25
    Животинският инстинкт на Крис Хъмфри (Series 1): 113 (Episode 13)
  • 07:50
    Кучешки истории: Повикайте Тибор (Series 1): Опитомяването на Саманта (Episode 1)
Пълна програма
  • 06:30
    Витоша, моя любов
  • 07:00
    Прозорец към културно - историческото наследство на София
  • 07:30
    Импресия - Каменни гъби
  • 08:00
    Война на похабяването - с.3, еп.10
Пълна програма
  • 05:50
    InterMezzo
  • 07:00
    InterMezzo
  • 09:30
    Michel Dalberto plays Faure
  • 10:50
    Francois-Frederic Guy plays Brahms piano sonatas
Пълна програма
  • 02:00
    Край на програмата
  • 08:00
    Волейбол: Визура - Марица, мач от Шампионската лига за жени, повторение
  • 10:00
    Футбол: Локомотив Пловдив - Пирин, мач от Първа професионална лига, повторение
  • 12:00
    "Головете на кръга", обзорно предаване за Първа професионална лига, 21-и епизод, повторение
Пълна програма
  • 01:30
    Край на програмата
  • 08:00
    Баскетбол: "Звездна събота от НБА", състезание по баскетболни умения, стрелба за три точки и забивки, повторение
  • 10:30
    Футбол: Рочдейл - Тотнъм Хотспър, мач от пети кръг за Купата на футболната Асоциация, повторение
  • 12:30
    Футбол: Шефилд Уенздей - Суонси Сити, мач от пети кръг за Купата на футболната Асоциация, повторение
Пълна програма
  • 06:10
    Мрежа от лъжи: Хората, които може би познаваш
  • 07:00
    За кого съм се оженил?: Смъртоносна тайна
  • 07:25
    Истинско престъпление с Афродита Джоунс: Баладата за Били Джо
  • 08:15
    Чудовищни майки: Деца и травми
Пълна програма
  • 06:30
    BIT СПОРТ, (п)
  • 07:00
    "О!здравей" предаване за здравословен начин на живот с водещ Магдалена Гигова, (п)
  • 08:00
    "Аз уча английски" с Николая, (п)
  • 09:00
    "Горещи срещи" с Венета Райкова, (п)
Пълна програма
  • 06:10
    "Отворете очи", документален, САЩ, 2015; реж. Айрин Тейлър Бродски, [12+]
  • 07:00
    "Гимназиална тръпка", драма, САЩ, 2017; реж. Джеръл Розалес, с Паулина Сингър, Франсоа Арно, Лана Кондор, Джулия Джоунс, Джеймс Франко, [15+]
  • 08:25
    "Деца шпиони 2: Островът на изгубените мечти", приключенска комедия, САЩ, 2002; реж. Робърт Родригес, с Антонио Бандерас, Карла Гуджино, Алекса Вега, Дарил Сабара, Стив Бушеми, [0+]
  • 10:05
    "Карибски пирати 2: Сандъкът на мъртвеца", фентъзи - комедия, САЩ, 2006; реж. Гор Вербински, с Джони Деп, Орландо Блум, Кийра Найтли, Джак Дейвънпорт, Бил Най, [12+]
Пълна програма
  • 05:30
    "Морис от Америка", комедийна драма, САЩ, 2016; реж. Чад Хартиган, с Маркийс Крисмас, Крейг Робинсън, Карла Юри, Якуб Гершал, Лина Келър, [15+]
  • 07:00
    "Красавицата и звярът (2017)", семеен - фентъзи, САЩ, 2017; реж. Бил Кондон, с Ема Уотсън, Дан Стивънс, Люк Евънс, Джош Гад, Кевин Клайн, [7+]
  • 09:10
    "Съобщение за теб", романтична драма, Германия, 2016; реж. Каролине Херфурт, с Каролине Херфурт, Фридрих Мюке, Нора Чирнер, Фредерик Лау, Катя Рийман, [12+]
  • 11:00
    "Безсънна нощ", комедийна драма, САЩ, 2017; реж. Гавин Уизън, с Дж. К. Симънс, Емил Хърш, Аналей Типтън, Кристен Шаал, Таран Килам, [15+]
Пълна програма
  • 00:00
    Нощна програма на ТВТ (Галерия България)
  • 06:50
    ТВТ представя България - документален филм на ТВТ
  • 07:00
    Тракийските храмове в Старосел (образователен филм за културно-исторически туризъм)
  • 07:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
Пълна програма
  • 06:35
    Blaze and the Monster Machines
  • 07:00
    Rusty Rivets
  • 07:10
    Paw Patrol
  • 07:25
    Paw Patrol
Пълна програма
  • 06:00
    Мускетарите, сезон 1, еп. 6, Великобритания, екшън/приключенски, 2014
  • 07:00
    Ендевър, сезон 2, еп. 2, Великобритания, криминален/мистерия, 2014
  • 08:30
    Мистериите на Мис Фишър, сезон 1, еп. 7, Австралия, криминален/мистерия, 2013
  • 09:30
    Гранд хотел, сезон 3, еп. 2, Испания, исторически/драма, 2013
Пълна програма

Сериали

Fox Life 06:50
Кое е това момиче? - първи сезон, еп. 5
EPIC Drama 07:00
Мистериите на Мис Фишър, сезон 1, еп. 13, Австралия, криминален/мистерии, 2013
AXN 07:00
Възприятия; сезон 2, епизод 9, криминален, драма, САЩ, 2013
National Geographic 07:00
Разследване на самолетни катастрофи - сезон 12, еп. 9
National Geographic HD 07:00
Разследване на самолетни катастрофи - сезон 12, еп. 10

Всички предавания

Спорт

Film Plus 07:00
Мото: FIA F3 World Cup: Формула 3 Гран при на Макао - второ състезание (повторение)
EuroNews 07:15
Спорт
Film Plus HD 07:20
Тенис: Дона Векич - Каролина Плишкова (Brisbane International, Бризбън; WTA Premier - II полуфинал, повторение)
Diema Sport 08:00
Футбол: Лудогорец - Хонвед, международен приятелски мач, повторение
Diema Sport 2 08:00
Футбол: Ливърпул - Кристъл Палас, мач от английската Висша лига, повторение

Всички предавания

Филми

TVT 06:50
ТВТ представя България - документален филм на ТВТ
Diema Family 06:50
"Малката булка" - сериен филм
БНТ 06:55
Внимание, роботика анимационен филм/п/
AXN 07:00
Възприятия; сезон 2, епизод 9, криминален, драма, САЩ, 2013
Cinemax 07:00
"Сред дивата природа", приключенска драма, САЩ, 2007; реж. Шон Пен, с Емил Хърш, Марша Гей Хардън, Уилям Хърт, Джина Малоун, Катрин Кийнър, [15+]

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}