ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 00:15
    Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня/п/
  • 00:25
    Денят започва с Култура /п/
  • 02:05
    Едно голямо семейство 2 тв филм /11 епизод/п/
  • 03:00
    В кадър /п/
Пълна програма
  • 00:00
    "Мутра по заместване"- сериал, с.1, еп. 12,13
  • 01:00
    "Шест сестри" /п./- сериал
  • 02:00
    bTV Новините /п./ - късна емисия
  • 02:30
    "Преди обед" /п./ - токшоу
Пълна програма
  • 00:00
    "Часът на Милен Цветков" - предаване на NOVA
  • 01:00
    "Скандал" - сериен филм, 3 сезон
  • 02:00
    "Непростимо"- сериен филм
  • 03:00
    "Ритъмът на мечтите" - сериен филм
Пълна програма
  • 00:00
    ОколоСВЕТСКО с Бойка Делиева и Константина Живова /п./
  • 02:00
    България сутрин - важните неща рано сутрин с Лора Инджова и Златимир Йочев /п./
  • 03:40
    Видимо и невидимо - коментарно предаване за измеренията на свободата с Калин Манолов /п./
  • 04:40
    Q&A - отговори на важните въпроси от политиката с Клара Маринова /п./
Пълна програма
  • 00:00
    Бизнес среща с Таня Кръстева /п./
  • 00:30
    Светът е бизнес с Николай Кръстев /п./
  • 01:00
    Цитати на деня
  • 01:30
    Повторени
Пълна програма
  • 00:55
    Кандис Реноар; сезон 2, епизод 7, комедия, криминален, Франция, 2014
  • 02:00
    Кандис Реноар; сезон 2, епизод 8, комедия, криминален, Франция, 2014
  • 02:55
    Морски детективи: Ню Орлиънс; сезон 3, епизод 24, криминален, драма, САЩ, 2017
  • 03:40
    Морски детективи; сезон 11, епизод 17, криминален, екшън, САЩ, 2014
Пълна програма
  • 00:45
    Майстори на къщи в клоните на дърветата: Клубната къща на мечтите
  • 01:40
    Котки 101: Епизод 2
  • 02:35
    Тежки времена в Града на маймуните: Непозната земя
  • 03:00
    Тежки времена в Града на маймуните: В човешкия ад
Пълна програма
  • 01:30
    Избрано от "Неделник с Волен Сидеров
  • 03:30
    Извънредно включване" - публицистично предаване
  • 04:00
    Повторения
  • 07:00
    "Добро утро, българи" - сутрешен блок
Пълна програма
  • 00:10
    Кабаре
  • 00:55
    Нощен журнал
  • 01:15
    "Момичета в снега" - драма, ФРГ, 2014
  • 02:50
    Зимните олимпийски игри в Пьонгчанг, Южна Корея
Пълна програма
  • 00:00
    Where Is The Party
  • 06:00
    Tick-Tack
  • 10:00
    Hit Mix
  • 14:00
    Standard MK
Пълна програма
  • 00:00
    България новини /п/
  • 00:30
    Прокълнатите крале сериен тв филм /7 епизод/п/ (12)
  • 01:20
    Регионални новини /п/
  • 02:05
    Добро утро с БНТ 2 /п/
Пълна програма
  • 00:00
    The Garfield Show
  • 00:11
    The Garfield Show
  • 00:30
    The Garfield Show
  • 00:41
    The Garfield Show
Пълна програма
  • 00:00
    Лига Европа (най-доброто от срещите през деня)
  • 00:30
    "Мъртва точка" - сериал, с.2, еп. 20
  • 01:30
    "Стоте" - сериал, с.3, еп. 3
  • 02:30
    "Кости" - сериал, с.9, еп.4
Пълна програма
  • 01:45
    "Бютифул" - драма (Мексико, Испания, 2010), режисьор - Алехандро Гонзалес Иняриту, актьори - Хавиер Бардем, Едуард Фернандес, Марисел Алварез и др.
  • 04:15
    "Ризоли и Айлс: Криминални досиета" - сериал, с.5, еп.12
  • 06:00
    "Ризоли и Айлс: Криминални досиета" - сериал, с.5, еп.9,10
  • 08:15
    "Списъкът на Шиндлер" - драма, биографичен, исторически ( САЩ, 1993), режисьор - Стивън Спилбърг, актьори - Лиъм Нийсън, Бен Кингсли, Ралф Файнс, Ембет Дейвиц,  Каролайн Гудал и др.
Пълна програма
  • 00:00
    "Елхички 2" -  комедия (Русия, 2011), режисьор - Александър Баранов, Александър Кот, Леван Габриазде, Димитри Киселев, актьори - Пьотр Фьодоров, Сергей Светлаков, Иван Ургант, Мария Шалаева, Ана Чиповская, Мария Порошина, Павел Баршак и др.
  • 02:00
    "Модерно семейство" /п./ - сериал
  • 03:00
    " Старчета разбойници с Бети Уайт" /п./- сериал
  • 04:00
    "По средата" /п./- сериал
Пълна програма
  • 00:30
    "Тайните на времето" - сериал
  • 02:20
    "Сияйна луна" - сериал
  • 03:45
    "Светлината на моя живот" - сериал
  • 05:00
    "Земя на четта" - сериал
Пълна програма
  • 00:10
    Шаолински хроники
  • 00:30
    Кунг фу пилета
  • 00:52
    Кунг фу пилета
  • 01:15
    Невероятният свят на Гъмбол
Пълна програма
  • 00:55
    "Черни (2015)", криминална драма, Белгия, 2015; реж. Адил Ел Арби, Билал Фала, с Марта Канга Антонио, Абубакр Бенсаихи, Емануел Тахон, Марин Скандиузи, Тео Кабея, [18+]
  • 02:30
    "Лошият котарак", екшън - комедия, Турция, 2016; реж. Мехмет Куртулус, Айше Юнал, [18+]
  • 03:55
    "Планина", драма, Израел, 2015; реж. Яеле Кайам, с Шани Клайн, Авшалом Полак, Хаитам Ибрахем Омари, [12+]
  • 07:00
    "Обикновени хора", драма, САЩ, 2004; реж. Джим МакКей, със Стивън Акселрод, Бриджит Баркан, Рон Бътлър, Редж И. Кати, Джордан Джелбър, [15+]
Пълна програма
  • 01:05
    "Волният ездач", драма, САЩ, 1969; реж. Денис Хопър, с Питър Фонда, Денис Хопър, Джак Никълсън, Тони Базил, Карън Блек, [18+]
  • 02:40
    "Войцек", драма, Германия, 1979; реж. Вернер Херцог, с Клаус Кински, Ева Матес, Волфганг Райхман, Вили Земелроге, Йозеф Бийрбихлер, [18+]
  • 04:00
    "Зима", драма, Великобритания, 2015; реж. Хайди Грийнсмит, с Томи Фланаган, Том Пейн, Стейси Мартин, Бил Милнър, Жюдит Годреш, [15+]
  • 05:00
    "Протестът", драма, САЩ, 2006; реж. Едуард Джеймс Олмъс, с Янси Ариас, Алекса Вега, Майкъл Пеня, Лора Елена Харинг, Ефрен Рамирес, [12+]
Пълна програма
  • 00:00
    Amanpour
  • 00:30
    World Sport
  • 01:00
    State of America with Kate Bolduan
  • 01:30
    CNN Today (with World Sport)
Пълна програма
  • 00:30
    "Моята карма"- сериен филм, /п/
  • 01:30
    "Трите лица на Ана" - теленовела, /п/
  • 02:30
    Еротичен телепазар
  • 06:00
    "Моята карма"- сериен филм
Пълна програма
  • 00:15
    "Над закона" - сериал, /п/
  • 01:15
    Еротичен телепазар
  • 06:00
    "Питайте Джим"- сериал, сезон 3, /п/
  • 06:30
    "Военни престъпления" - сериал, сезон 9
Пълна програма
  • 00:00
    Космически странности: Епизод 1
  • 01:00
    Опасно за живота: Победа или провал
  • 02:00
    Какво може да е това?: Забранените градове на маите
  • 03:00
    Създадени от разруха: Епизод 13
Пълна програма
  • 00:30
    Как са го направили?: Парижката канализация/Берета/Памук
  • 00:55
    Фабрика за храна: Храна за мозъка
  • 01:20
    Изчезнали: Епизод 8
  • 02:10
    Да откриеш извънземни: Нашествие на извънземни
Пълна програма
  • 00:15
    Анджи и рецептите на Виолета
  • 00:30
    Мега-чудесата: на калинката и черният котарак
  • 01:00
    Ханк Зипзър
  • 01:25
    Ханк Зипзър
Пълна програма
  • 00:00
    "Снимки от Луната"
  • 01:00
    "Велики мечтатели:Тесла"
  • 02:00
    "Патилата на совата"
  • 03:00
    "Велики мечтатели: Леонардо"
Пълна програма
  • 07:00
    Клуб Уинкс - анимационен сериал
  • 07:45
    Приключенията на Чък и приятели - анимационен сериал
  • 08:00
    Кученце в джобче - анимационен сериал
  • 08:30
    Трансформъри: Роботи-спасители - анимационен сериал
Пълна програма
  • 01:30
    Телепазарен прозорец
  • 02:00
    Политика и спорт - с Иван Търпоманов
  • 02:45
    Психологически портрет - с Рени Анастасова
  • 03:45
    1,2,3 - 2 еп. - Сериал
Пълна програма
  • 07:15
    Спорт
  • 07:22
    Култура 1
  • 07:41
    Анализи
  • 07:46
    Преглед на програмата / Преглед на печата
Пълна програма
  • 00:00
    Олимпийски игри: Екстремни ски, обзор на деня
  • 00:30
    Олимпийски игри: Хокей на лед, обзор на деня
  • 01:00
    Олимпийски игри: Северни ски, обзор на деня
  • 01:30
    Олимпийски игри: Фрийстайл ски, halfpipe, финал (мъже)
Пълна програма
  • 01:00
    Колоездене: Обиколка на Абу Даби, първи етап
  • 02:00
    Олимпийски игри: Ски-алпийски дисциплини, слалом, втори манш (мъже)
  • 02:30
    Олимпийски игри: Хокей на лед, финал (жени)
  • 04:00
    Олимпийски игри: Хокей на лед, обзор на деня
Пълна програма
  • 00:10
    Избягай или умри!, сезон 1, еп. 11
  • 06:05
    Каубои в студени води, сезон 3, еп. 6
  • 07:15
    Търсачи на съкровища, сезон 3, еп. 2
  • 08:00
    Братски проекти, сезон 1, еп. 1
Пълна програма
  • 00:25
    Crew, The
  • 00:50
    Crew, The
  • 01:20
    X Games - Austin
  • 02:15
    Action Sports World
Пълна програма
  • 00:00
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 01:00
    Зад кулисите /музикално предаване на ФЕН ТВ, повторение/
  • 01:15
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 05:00
    Багрите на България /фолклорна и народна музика/
Пълна програма
  • 00:00
    Стаи за милион долара
  • 00:30
    Нова къща, нов живот
  • 01:00
    Евтин дом на плажа
  • 01:30
    Живот на остров
Пълна програма
  • 00:50
    Вещиците от Ийст Енд - втори сезон, еп. 5
  • 01:45
    Д-р Зоуи Харт - втори сезон, еп. 9
  • 02:25
    Веселата къща - втори сезон, еп. 3
  • 02:40
    Веселата къща - втори сезон, еп. 4
Пълна програма
  • 00:55
    Военни престъпления: Лос Анджелис - пети сезон, еп. 1
  • 01:50
    Убийства в Мидсъмър - пети сезон, еп. 1
  • 03:35
    Убийства в Рая - четвърти сезон, еп. 5
  • 04:25
    Убийства в Рая - четвърти сезон, еп. 6
Пълна програма
  • 01:10
    "Зеленият стършел", екшън - комедия, САЩ, 2011; реж. Мишел Гондри, със Сет Роугън, Джей Чоу, Камерън Диас, Том Уилкинсън, Кристоф Уолтц, [12+]
  • 03:10
    "Отблизо", романтична драма, САЩ, 2004; реж. Майк Никълс, с Джулия Робъртс, Джуд Лоу, Натали Портман, Клайв Оуен, Ник Хобс, [15+]
  • 04:55
    "Мъжът с оранжевата риза", романтична драма, Великобритания, 2017; реж. Майкъл Самюълс, с Джулиан Морис, Ванеса Редгрейв, Оливър Джаксън-Коен, Джеймс МакАрдъл, Джоана Вандерхам, [15+]
  • 05:05
    "Хора като нас", комедия, САЩ, 2012; реж. Алекс Курцман, с Крис Пайн, Елизабет Банкс, Майкъл Хол Д'Адарио, Мишел Пфайфър, Оливия Уайлд, [12+]
Пълна програма
  • 00:35
    Машини за убиване, сезон 1, еп. 4
  • 01:30
    Студеният дом, сезон 1, еп. 5
  • 02:25
    Загадки в музея, сезон 8, еп. 2
  • 03:10
    Страхотни изобретения, сезон 1, еп. 14
Пълна програма
  • 00:00
    Изковани в огъня: Японски меч катана
  • 00:55
    Спецове в заложната къща: Последни залози
  • 01:25
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Тази лампа е за теб
  • 01:55
    В търсене на Хитлер: Тайна кореспонденция
Пълна програма
  • 00:00
    ЗА РИБА – тв поредица, пети сезон, 56 еп.
  • 01:00
    Моето хоби: Моделите
  • 02:00
    АКТУАЛНО – тв поредица, пети сезон, 65 еп.
  • 03:00
    ХОБИ НОВИНИ
Пълна програма
  • 00:10
    "Яя и Зук"
  • 00:20
    "Чъгингтън - състезания за значки"
  • 00:30
    "Анджелина балерина"
  • 00:55
    "Кипър"
Пълна програма
  • 00:00
    "Спорт в обектива" след Милан - Лудогорец
  • 01:00
    01:30 -07:00 - Повторения
  • 05:30
    "Кухнята на Звездев"/п/
  • 06:00
    "Денят на живо"/п/
Пълна програма
  • 01:00
    Драконова топка Z (анимация)
  • 01:30
    CAUETivi
  • 01:45
    Тюбс
  • 02:30
    JDM
Пълна програма
  • 01:45
    "Крузо" - приключенски филм / драма с Ейд Сапара, Ейдън Куин.
  • 03:20
    "Нощна игра" - трилър / детективски с Ричард Брадфорд, Пол Глийсън.
  • 04:55
    "Еврика" - драма / трилър с Джийн Хекман, Тереза Ръсел.
  • 05:05
    "Цветове" - екшън / криминален филм с Шон Пен, Робърт Дювал, Мария К. Алонсо, Дон Чийдъл.
Пълна програма
  • 00:00
    Siesta Key
  • 01:00
    Кетфиш: ТВ шоуто
  • 02:00
    Краш кароке
  • 02:30
    Краш кароке
Пълна програма
  • 00:00
    Selena Gomez Vs The World!
  • 01:30
    BRIT Awards 2018: The Winners
  • 02:30
    Hot Right Now!
  • 03:00
    Macklemore & Ryan Lewis: The Ride
Пълна програма
  • 06:00
    AM Mayhem
  • 09:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 11:00
    Super Massive Rock Stars!
  • 13:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
Пълна програма
  • 00:20
    Разговори с делфини, сезон 1, еп. 1
  • 01:10
    Животинска полиция "Финикс", сезон 1, еп. 3
  • 02:05
    Пол О'Грейди за любовта към кучета, сезон 3, еп. 6
  • 02:30
    Пол О'Грейди за любовта към кучета, сезон 3, еп. 7
Пълна програма
  • 00:00
    Подземен свят ООД, еп. 5
  • 01:00
    Подземен свят ООД, еп. 6
  • 01:55
    Държавата - първи сезон, еп. 2
  • 02:40
    Магистрала през ада, еп. 9
Пълна програма
  • 00:10
    Да уловиш гигант, еп. 1
  • 01:00
    Кралството на океаните, еп. 2
  • 01:50
    Кралството на океаните, еп. 4
  • 02:35
    Кралството на океаните, еп. 3
Пълна програма
  • 00:30
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 00:45
    Еротичен телепазар
  • 02:45
    Край на програмата
  • 10:00
    Футбол: Лил - Лион, мач от френската Лига 1, повторение
Пълна програма
  • 01:10
    "Хайде да се оженим!"
  • 01:55
    "Мъжко / Женско"
  • 02:40
    "Нека да говорят"
  • 04:00
    Новости
Пълна програма
  • 00:05
    "Планета Хит" - нон-стоп хитове
  • 01:00
    "Златен хит" - най-доброто
  • 01:05
    "Планета Live" - музикална програма
  • 02:00
    "Картини от Света" - музикална импресия
Пълна програма
  • 00:00
    "Песните на България" - музикална програма
  • 00:30
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 00:40
    "Пъстра броеница" - фолклорна програма
  • 03:00
    "Картини от България" - музикална импресия
Пълна програма
  • 00:05
    "Хитовете на Планета HD"- нон-стоп музика
  • 00:30
    "Златен Хит" - хитове без край
  • 00:35
    "От А до Я" - рецитали
  • 01:05
    "Show Time" - музикална програма
Пълна програма
  • 00:00
    "red." - булеварден журнал
  • 01:00
    "Kiss Bang Love - безкрайно лято" - шоу за запознанства
  • 02:05
    "iZombie" - мистъри сериал
  • 03:05
    "Свръхестествено" - мистъри сериал
Пълна програма
  • 00:00
    УЕФА Лига Европа: 
  • 02:00
    УЕФА Лига Европа: 
  • 04:00
    УЕФА Лига Европа: 
  • 06:00
    Дивата муха
Пълна програма
  • 00:15
    "Няма да го накараш да умре" - сериал
  • 01:00
    Нощни новини
  • 01:35
    "Тревога за Кобра 11" - екшън сериал
  • 04:25
    "В капана на подозренията" - доку-поредица
Пълна програма
  • 00:15
    "Абсолютният слух"
  • 00:55
    Игрален филм
  • 04:00
    Вести
  • 08:00
    "Бялото студио"
Пълна програма
  • 01:00
    "Особено мнение"
  • 02:00
    Сериал: "Ловът на Пепеляшка"
  • 03:00
    Сериал: "Улиците на разбитите фенери"
  • 04:00
    "48 минути"
Пълна програма
  • 00:15
    "Елементарно" - криминален сериал
  • 01:10
    "Престъпни намерения" - криминален сериал
  • 05:25
    "Патрулна обиколка" - репортаж
  • 06:30
    Сутрешен информационно-забавен журнал и спорт
Пълна програма
  • 00:30
    Новини. Прогноза за времето/повторение/
  • 01:00
    "Дискусионно студио"/повторение/
  • 03:00
    "Първото благо" - /повторение/
  • 04:00
    "Дневниците на уфолога" - повторение
Пълна програма
  • 02:00
    Футбол от Азия
  • 02:30
    Футбол Мундиал
  • 04:30
    Футбол от Азия
  • 05:00
    Футбол
Пълна програма
  • 00:50
    Comedy total
  • 01:25
    Infomercials
  • 06:55
    Olivia
  • 07:05
    Benjamin Blumchen
Пълна програма
  • 00:00
    Новини
  • 00:40
    Час пик - предаване на Телемедиа
  • 00:50
    Концерт на Горан Брегович
  • 02:30
    Биографии на прочути личности: Далай Лама
Пълна програма
  • 00:00
    Hip Hop & RnB
  • 01:00
    We Love Music
  • 06:00
    Snooza
  • 09:00
    21:00 Zoom
Пълна програма
  • 00:00
    Кейси Антъни: Американска криминална мистерия: Десет часа, четиридесет минути
  • 01:00
    Смущаващи тела: На живо от клиниката: Епизод 5
  • 02:00
    Малечка-Палечка на 20
  • 02:48
    Линейка в Лондон: Епизод 8
Пълна програма
  • 00:00
    Мото тур Мароко 2010- еп.5
  • 00:30
    Професия турист
  • 01:00
    WWF - Есетрите - Запази дунавското богатство
  • 01:30
    Поети в кадър - еп.6
Пълна програма
  • 00:00
    Загадки в музея - специално издание
  • 01:00
    Загадки в музея
  • 02:00
    Експедиция в неизвестното: Лов на извънземни
  • 03:00
    Експедиция в неизвестното: След лова
Пълна програма
  • 00:00
    Загадки в музея - специално издание
  • 01:00
    Загадки в музея
  • 02:00
    Експедиция в неизвестното: Лов на извънземни
  • 03:00
    Експедиция в неизвестното: След лова
Пълна програма
  • 00:10
    Подземен свят: Еволюция, Канада,Умгария,САЩ, екшън/приключенски/фентъзи, 2006
  • 01:55
    Трудна свалка, САЩ, комедия/криминален/романтичен, 2003
  • 03:55
    Смъртна присъда, 2007
  • 06:05
    Инцидентът на станция "Фрутвейл", САЩ, драма, 2013
Пълна програма
  • 00:00
    "Денят с Веселин Дремджиев" - предаване за анализи и коментари по актуални теми (повторение)
  • 01:00
    "Непознатите изобретения" - 8 еп., документална поредица
  • 01:30
    "Златна мисия" - 8 еп., туристически пътеводител
  • 02:00
    "Непознатото лице на... Красимир Куцупаров" - документална поредица
Пълна програма
  • 00:25
    Лесни рецепти - четвърти сезон, еп. 1
  • 00:55
    Лесни рецепти - четвърти сезон, еп. 2
  • 01:25
    Печивата на Марта Стюарт - кулинарно предаване, еп. 6
  • 01:55
    Храните на моята земя Португалия - кулинарно предаване, еп. 31
Пълна програма
  • 01:00
    VH1 микс
  • 07:00
    Стани и засияй с VH1
  • 09:00
    Хитовете не лъжат!
  • 11:00
    Познайте годината!
Пълна програма
  • 00:00
    Венчален шок  - Комедия, Романтичен, 2006, Режисьор: Михаелл Ян Блeк, В ролите: Джейсън Бигс, Исла Фишър, Майкъл Уестън
  • 02:00
    Целуни момичетата - Криминален, Драма, Мистерия, 1997, Режисьор: Гари Фледър, В ролите: Морган Фрийман, Ашли Джъд, Кари Елуис
  • 04:00
    Огън в Кръвта: Високо Напрежение - Екшън, Криминален, Сай-Фай, 2009, Режисьор: Марк Невълдин, Браян Тейлър, В ролите: Клифтън Колинс - мл., Бай Линг, Джейсън Стейтъм, Ейми Смарт, Ефрен Рамирез, Кори Хайм, Дейвид Карадайн, Дуайт Йоаким, Холи Уебър, Дуайт Й
  • 06:00
    Неизживян живот - Драма, 2005, Режисьор: Ласе Халмстриом, В ролите: Джош Лукас, Морган Фрийман, Робърт Редфорд, Дженифър Лопес
Пълна програма
  • 02:20
    "Наследството на Борн" - трилър / екшън филм, САЩ, 2012
  • 04:25
    "Транспортер 3" - трилър / екшън филм, Франция/Англия, 2008
  • 06:10
    "CSI: Ню Йорк" - криминален сериал
  • 06:55
    "CSI: Ню Йорк" - криминален сериал
Пълна програма
  • 00:50
    От местопрестъплението: Маями - девети сезон, еп. 14
  • 01:45
    Брикълбери - трети сезон, еп. 6
  • 02:10
    Брикълбери - трети сезон, еп. 7
  • 02:30
    24: Не умирай днес - първи сезон, еп. 9
Пълна програма
  • 00:00
    Club MTV!
  • 06:00
    AM Rush
  • 09:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 09:40
    DJ Duel
Пълна програма
  • 00:00
    TOP PHOTOSHOOTS
  • 00:30
    TOP PHOTOSHOOTS
  • 00:55
    F-PARTIES
  • 01:00
    TOP MODELS
Пълна програма
  • 00:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 00:40
    Non-Stop Hits
  • 06:00
    Wake Up With Hits!
  • 09:00
    Big Fat Hits
Пълна програма
  • 00:30
    "24 часа да убиеш" - 4 еп.
  • 01:25
    "Джигити" - 12 еп.
  • 01:50
    "Бриткам: спешна помощ на улицата" - 4 еп.
  • 02:40
    "Прелюбодейци" - 17 еп.
Пълна програма
  • 01:00
    05.00 Нощен новинарски информационен блок
  • 05:00
    Новини, спорт и времето
  • 06:30
    "Европа сутрин" - сутрешен блок
  • 09:00
    "Свободна зона с Георги Коритаров 1"
Пълна програма
  • 00:00
    По Якутии с Александром Борисовым
  • 00:30
    Охотничьи собаки
  • 00:55
    Водный мир
  • 01:25
    Зов предков
Пълна програма
  • 00:30
    "От местопрестъплението: Маями" - сериал, сезон 7, /п/
  • 01:30
    "Инспектор Джордж Джентли" - сериен филм, сезон 3, /п/
  • 06:00
    "Земята преди време" - анимационен сериал
  • 06:30
    "Елементарно, Уотсън" - сериал, сезон 2
Пълна програма
  • 00:15
    Cake Boss: Bling, Barbecue & Blueprints
  • 00:37
    Cake Boss: Touchdowns and Tattoos
  • 01:00
    Through the Wormhole with Morgan Freeman: Can Our Minds Be Hacked?
  • 01:45
    Rattlesnake Republic: Mutiny
Пълна програма
  • 00:00
    Режи!
  • 01:00
    Тиа Маури у дома
  • 01:30
    Тиа Маури у дома
  • 02:00
    Кулинарната академия на Джени и Реза
Пълна програма
  • 00:00
    Кръстници вълшебници
  • 00:25
    Опасният Хенри
  • 00:50
    Опасният Хенри
  • 01:20
    Тандърмен срещу Тандърмен
Пълна програма
  • 00:00
    Олимпийски игри: Екстремни ски, обзор на деня
  • 00:30
    Олимпийски игри: Хокей на лед, обзор на деня
  • 01:00
    Олимпийски игри: Северни ски, обзор на деня
  • 01:30
    Олимпийски игри: Фрийстайл ски, halfpipe, финал (мъже)
Пълна програма
  • 01:10
    "Зеленият стършел", екшън - комедия, САЩ, 2011; реж. Мишел Гондри, със Сет Роугън, Джей Чоу, Камерън Диас, Том Уилкинсън, Кристоф Уолтц, [12+]
  • 03:10
    "Отблизо", романтична драма, САЩ, 2004; реж. Майк Никълс, с Джулия Робъртс, Джуд Лоу, Натали Портман, Клайв Оуен, Ник Хобс, [15+]
  • 04:55
    "Мъжът с оранжевата риза", романтична драма, Великобритания, 2017; реж. Майкъл Самюълс, с Джулиан Морис, Ванеса Редгрейв, Оливър Джаксън-Коен, Джеймс МакАрдъл, Джоана Вандерхам, [15+]
  • 05:05
    "Хора като нас", комедия, САЩ, 2012; реж. Алекс Курцман, с Крис Пайн, Елизабет Банкс, Майкъл Хол Д'Адарио, Мишел Пфайфър, Оливия Уайлд, [12+]
Пълна програма
  • 00:00
    Soft music
  • 01:00
    Music of BG
  • 05:00
    Lucky 7
  • 05:30
    Fresh morning :)
Пълна програма
  • 00:00
    PJ Masks
  • 00:30
    PJ Masks
  • 01:00
    PJ Masks
  • 01:30
    Art Attack
Пълна програма
  • 00:00
    Кръстници вълшебници
  • 00:25
    Опасният Хенри
  • 00:50
    Опасният Хенри
  • 01:20
    Тандърмен срещу Тандърмен
Пълна програма
  • 00:00
    The Rock Show
  • 01:00
    All Night Long!
  • 07:00
    Wake Me Up Before You Go Go
  • 09:00
    Nothing But Classics
Пълна програма
  • 00:45
    How (Not) To Kill Your Husband: Toxic Romance
  • 01:40
    The Perfect Suspect: The Killer In The Corn
  • 02:35
    Murder Book: Spitting In The Wind
  • 03:30
    Marked For Murder: People Magazine Investigates
Пълна програма
  • 00:05
    Perfection: Bayern Munich
  • 00:30
    Top: Extreme Winter Style
  • 01:01
    Rising Star: Sadam Ali
  • 01:30
    The Truth About...: Fight Sports
Пълна програма
  • 00:20
    SCI Expedition Safari
  • 00:45
    All Access Outdoors
  • 01:10
    Bucks Of Tecomate
  • 01:35
    Bucks Of Tecomate
Пълна програма
  • 00:00
    Изковани в огъня: Японски меч катана
  • 00:55
    Спецове в заложната къща: Последни залози
  • 01:25
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Тази лампа е за теб
  • 01:55
    В търсене на Хитлер: Тайна кореспонденция
Пълна програма
  • 00:00
    Подземен свят ООД, еп. 6
  • 00:55
    Държавата - първи сезон, еп. 2
  • 01:40
    Магистрала през ада, еп. 9
  • 02:25
    Тайнствени досиета, еп. 11
Пълна програма
  • 00:00
    "Мутра по заместване"- сериал, с.1, еп. 12,13
  • 01:00
    "Шест сестри" /п./- сериал
  • 02:00
    bTV Новините /п./ - късна емисия
  • 02:30
    "Преди обед" /п./ - токшоу
Пълна програма
  • 00:00
    Ханибал; сезон 2, епизод 6, драма, трилър, САЩ, 2014
  • 01:00
    Хаваи 5-0; сезон 4, епизод 16, екшън, криминален, САЩ, 2014
  • 02:00
    Ханибал; сезон 2, епизод 6, драма, трилър, САЩ, 2014
  • 03:00
    Престъпления без граници; сезон 1, епизод 9, криминален, драма, Франция, 2013
Пълна програма
  • 00:50
    Медиум; сезон 2, епизод 11, криминален, драма, САЩ, 2005
  • 01:50
    Профилиране; сезон 4, епизод 4, криминален, драма, Франция, 2013
  • 02:55
    Профилиране; сезон 4, епизод 5, криминален, драма, Франция, 2013
  • 03:50
    Медиум; сезон 2, епизод 11, криминален, драма, САЩ, 2005
Пълна програма
  • 00:00
    Първите 48 часа: Лош романс/Извън контрол
  • 01:00
    Великобритания: Най-страшното табу: Паркинсън
  • 02:00
    Архив "Убийства" с Фред Дайнидж: Канибалът от Ротенбург
  • 03:00
    Първите 48 часа: Епизод 4
Пълна програма
  • 01:30
    Децата на царевицата 666: Завръщането на Айзък
  • 03:10
    Смъртта е едва началото
  • 05:20
    Диаболично
  • 07:25
    Омагьосаното царство
Пълна програма
  • 00:00
    Т/с "Котовский", 8 с
  • 01:00
    "Особое мнение"
  • 02:40
    Сквозной эфир
  • 03:00
    Новости
Пълна програма
  • 00:15
    Inside Amy Schumer
  • 00:40
    Drawn Together
  • 01:05
    Ugly Americans
  • 01:30
    Jackass
Пълна програма
  • 00:17
    Sexual Activity (18+)
  • 00:39
    Orifice Space (18+)
  • 01:00
    Wet Pussies Stretched By Cucumber (18+)
  • 01:22
    30 & Married (18+)
Пълна програма
  • 05:30
    Късна емисия новини - п.
  • 05:55
    ч.- Прогноза за времето и агропрогноза
  • 06:00
    Новини
  • 06:15
    Прогноза за времето и агропрогноза
Пълна програма
  • 00:00
    All Japan Pro Wrestling - AJPW
  • 00:20
    Bangkok Fight Night
  • 06:15
    Ultimate FightBox Armageddon
  • 07:00
    Osaka Funny Wrestling
Пълна програма
  • 00:00
    Master Debaters with Jay Mohr
  • 00:30
    The Captain and Casey Show
  • 01:00
    Occ-Cast
  • 01:47
    The Search
Пълна програма
  • 00:15
    Загадки в музея (Series 5): Кола чудо, хидрокристалофон, Елизабет Ван Лу (Episode 1)
  • 01:05
    101 герои на 20-ти век (Series 1): 106 (Episode 6)
  • 02:00
    Вътрешен поглед към кралския двор (Series 1): Във Версай (Episode 3)
  • 03:00
    Личният живот на кралските особи (Series 1): Крал Луи XIV (Episode 3)
Пълна програма
  • 00:00
    10 български учени, за които може би не знаете
  • 00:30
    Професия турист
  • 01:00
    Легендите оживяват - Калофер, еп.2
  • 01:30
    Мъдростта на историята, част 2
Пълна програма
  • 00:05
    Omer Avital Quintet - Jazz a la Villette
  • 01:00
    Kyle Eastwood - Jazz in Marciac
  • 02:05
    D. Perez, J. Patitucci, B. Blade Trio, Children of the light, Jazz in Junas
  • 03:10
    Jack Dejohnette Trio Featuring Ravi Coltrane & Matt Garrison at Jazz Onze+ festival
Пълна програма
  • 00:00
    "Преди кръга", предаване за български футбол (2017-18), 22-и епизод, повторение
  • 01:00
    "Златният гейм", обзор на кръга във волейболната Суперлига (2017-18), 21-и епизод, повторение
  • 02:00
    Край на програмата
  • 08:00
    Волейбол: Хебър - Добруджа, мач от Суперлигата, повторение
Пълна програма
  • 00:00
    "Светът на Висшата лига", предаване за английски футбол (2017-18), 34-и епизод, повторение
  • 00:30
    "Преди кръга във френската Лига 1" (2017-18), 27-и епизод, повторение
  • 01:00
    "Легендите на бокса", класически боксови мачове, 8-и епизод, повторение
  • 02:00
    Край на програмата
Пълна програма
  • 00:45
    Как да (не) убиете съпруга си: Токсична любов
  • 01:40
    Съвършеният заподозрян: Убиецът в царевицата
  • 02:35
    Журнал на убийствата: Неочакван обрат
  • 03:30
    Набелязан да умре: Разследванията на списание "Пийпъл"
Пълна програма
  • 00:00
    Kъсни новини на Би Ай Ти, (п)
  • 00:30
    "Един прекрасен ден", магазинно предаване с водещ Каролина Братанова, (п)
  • 02:00
    "PLAYGASM" с Краси Петров, (п)
  • 03:00
    "Star box", предаване за българския и световния шоу бизнес, (п)
Пълна програма
  • 00:35
    "Назад към убийството I, 1 еп.", криминален, Великобритания, 2017; реж. Сам Милър, с Ричард Дормър, Джоди Балфор, Рийс Ричи, Киърън Бю, Питър Коу, [18+]
  • 01:35
    "Екзорсизмът на Моли Хартли", хорър, САЩ, 2015; реж. Стивън Р. Монро, със Сара Линд, Девън Сауа, Джина Холдън, Питър МакНийл, Дейна Лайтолд, [18+]
  • 03:10
    "Морган (2016)", психотрилър - хорър, САЩ, 2016; реж. Люк Скот, с Кейт Мара, Аня Тейлър-Джой, Тоби Джоунс, Роуз Лесли, Пол Джамати, [18+]
  • 04:40
    "Новият живот на Пол Снайдер", драма, Франция, 2016; реж. Томас Венсан, с Тиери Лермит, Жералдин Пелас, Пиер Кюрзи, Гийом Сир, Уго Дубе, [12+]
Пълна програма
  • 00:00
    "Мозайка І, 4 еп.", драма, САЩ, 2018; реж. Стивън Содърбърг, с Шарън Стоун, Гарет Хедлънд, Фредерик Уелър, Бо Бриджис, Пол Рубенс, [15+]
  • 00:50
    "Реформация, първа част", биографична драма, Германия, 2017; реж. Уве Янзон, с Максимилиан Брюкнер, Ян Краутер, Йоханес Клауснер, Йоахим Крол, Армин Рооде, [15+]
  • 02:20
    "Реформация, втора част", биографична драма, Германия, 2017; реж. Уве Янзон, с Максимилиан Брюкнер, Ян Краутер, Йоханес Клауснер, Йоахим Крол, Армин Рооде, [15+]
  • 03:55
    "Дедууд II, 5 еп.", уестърн - драма, САЩ, 2005; реж. Грег Файънбърг, с Тимъти Олифант, Иън МакШейн, Джон Хоукс, Моли Паркър, Брад Дуриф, [18+]
Пълна програма
  • 00:00
    Нощна програма на ТВТ (Галерия България)
  • 06:50
    ТВТ представя България - документален филм на ТВТ
  • 07:00
    Очи към небето. НАО "Рожен" (образователен филм за еко туризъм)
  • 07:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
Пълна програма
  • 00:15
    Kid-e-Cats
  • 00:20
    Shimmer and Shine
  • 00:45
    Sunny Day
  • 01:05
    Max & Ruby
Пълна програма
  • 00:40
    Борджиите, сезон 2, еп. 8, Франция,Германия,Италия,Чехия, политически, 2012
  • 01:35
    Големите надежди, сезон 1, еп. 3, Великобритания, екранизация, 2010
  • 02:30
    Вълци, сезон 1, еп. 1, Великобритания, политически, 2015
  • 03:30
    Мистериите на Мис Фишър, сезон 1, еп. 9, Австралия, криминален/мистерия, 2013
Пълна програма

Сериали

AXN Black 00:05
Праведен; сезон 5, епизод 6, екшън, криминален, САЩ, 2014
VOX 00:05
"Ризоли и Айлс" - криминален сериал
Viasat Explorer 00:15
Австралийски търсачи на злато, сезон 1, еп. 7
AXN White 00:15
Профилиране; сезон 7, епизод 5, криминален, трилър, Франция, 2016
AXN 00:15
Тайни & лъжи; сезон 2, епизод 10, криминален, драма, САЩ, 2016

Всички предавания

Спорт

Nova Sport 00:20
Дартс: Световно първенство, седми ден, втора сесия, запис
Kanal 3 00:20
"Спорт в обектива"/п/
Film Plus HD 00:25
Тенис: Анастасия Севастова - Каролине Вожняцки (China Open, Пекин; WTA Premier Mandatory - финал и награждаване, повторение)
MAX Sport 1 00:30
Баскетбол: Евролига Милано - Байерн Мюнхен
Sky Sports 00:30
Футбол

Всички предавания

Филми

AXN Black 00:05
Праведен; сезон 5, епизод 6, екшън, криминален, САЩ, 2014
HBO3 00:15
"Слепота (2017)", романтична драма, САЩ, 2017; реж. Майкъл Мейлър, с Алек Болдуин, Деми Мур, Дилън МакДърмът, Вива Бианка, Джеймс МакКафри, [15+]
AXN White 00:15
Профилиране; сезон 7, епизод 5, криминален, трилър, Франция, 2016
AXN 00:15
Тайни & лъжи; сезон 2, епизод 10, криминален, драма, САЩ, 2016
Vivacom Arena 00:15
Черната кутия Мистерия, Трилър 2005

Всички предавания

Рио-2016

Eurosport 17:30
Златна колекция: Олимпийски игри Нагано 1998, обзор
Eurosport HD 04:00
Златна колекция: Олимпийски игри Нагано 1998, обзор
Eurosport 2 08:30
Златна колекция: Олимпийски игри Нагано 1998, хокей на лед, финал

Всички предавания

Peyongchang-2018

Eurosport 17:30
Златна колекция: Олимпийски игри Нагано 1998, обзор
Eurosport HD 04:00
Златна колекция: Олимпийски игри Нагано 1998, обзор
Eurosport 2 08:30
Златна колекция: Олимпийски игри Нагано 1998, хокей на лед, финал

Всички предавания



{START_COUNTER}