ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 02:05
    Едно голямо семейство 2 тв филм /11 епизод/п/
  • 03:00
    В кадър /п/
  • 03:30
    Здравето отблизо /п/
  • 04:10
    Още от деня коментарно предаване/п/
Пълна програма
  • 02:00
    bTV Новините /п./ - късна емисия
  • 02:30
    "Преди обед" /п./ - токшоу
  • 04:30
    "Стъклен дом"- сериал, с.1, еп.5
  • 05:30
    "Лице в лице" /п./ - публицистично предаване
Пълна програма
  • 02:00
    "Непростимо"- сериен филм
  • 03:00
    "Ритъмът на мечтите" - сериен филм
  • 04:00
    "Войната на розите"- сериен филм /п/
  • 05:20
    "Часът на Милен Цветков" - предаване на NOVA /п/
Пълна програма
  • 02:00
    България сутрин - важните неща рано сутрин с Лора Инджова и Златимир Йочев /п./
  • 03:40
    Видимо и невидимо - коментарно предаване за измеренията на свободата с Калин Манолов /п./
  • 04:40
    Q&A - отговори на важните въпроси от политиката с Клара Маринова /п./
  • 05:40
    Денят ON AIR - новините с коментар с Владимир Сиркаров/Кузман Илиев /п./
Пълна програма
  • 01:30
    Повторени
  • 07:00
    Бизнес старт - сутрешен блок с Живка Попатанасова и Димитър Вучев
  • 09:00
    Update - предаване за високите технологии с водещ Бойчо Попов/Елена Кирилова /п./
  • 09:30
    В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки/Светозар Димитров /п./
Пълна програма
  • 02:00
    Кандис Реноар; сезон 2, епизод 8, комедия, криминален, Франция, 2014
  • 02:55
    Морски детективи: Ню Орлиънс; сезон 3, епизод 24, криминален, драма, САЩ, 2017
  • 03:40
    Морски детективи; сезон 11, епизод 17, криминален, екшън, САЩ, 2014
  • 04:25
    Морски детективи: Лос Анджелис; сезон 8, епизод 17, криминален, екшън, САЩ, 2016
Пълна програма
  • 01:40
    Котки 101: Епизод 2
  • 02:35
    Тежки времена в Града на маймуните: Непозната земя
  • 03:00
    Тежки времена в Града на маймуните: В човешкия ад
  • 03:25
    Войната за спасяването на китовете: С кука
Пълна програма
  • 01:30
    Избрано от "Неделник с Волен Сидеров
  • 03:30
    Извънредно включване" - публицистично предаване
  • 04:00
    Повторения
  • 07:00
    "Добро утро, българи" - сутрешен блок
Пълна програма
  • 01:15
    "Момичета в снега" - драма, ФРГ, 2014
  • 02:50
    Зимните олимпийски игри в Пьонгчанг, Южна Корея
  • 06:00
    "Плюс-минус" - икономически журнал
  • 06:30
    Сутрешен информационно-забавен журнал
Пълна програма
  • 00:00
    Where Is The Party
  • 06:00
    Tick-Tack
  • 10:00
    Hit Mix
  • 14:00
    Standard MK
Пълна програма
  • 02:05
    Добро утро с БНТ 2 /п/
  • 03:05
    Америка днес /п/
  • 04:05
    Европа днес /п/
  • 04:20
    Ай да идем /БНТ 2 Благоевград/п/
Пълна програма
  • 02:00
    Местно време /БНТ 2 Варна/п/
  • 02:30
    България днес информационен блок /п/
  • 04:00
    Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня /п/
  • 04:10
    Библиотеката /п/
Пълна програма
  • 02:15
    The Jungle Bunch: To the Rescue
  • 02:26
    The Jungle Bunch: To the Rescue
  • 02:35
    LazyTown
  • 03:00
    LazyTown
Пълна програма
  • 01:30
    "Стоте" - сериал, с.3, еп. 3
  • 02:30
    "Кости" - сериал, с.9, еп.4
  • 03:30
    "Стрелата" - сериал, с.3, еп.19
  • 04:30
    "Извън играга" - сериал, с.6, еп.4
Пълна програма
  • 01:45
    "Бютифул" - драма (Мексико, Испания, 2010), режисьор - Алехандро Гонзалес Иняриту, актьори - Хавиер Бардем, Едуард Фернандес, Марисел Алварез и др.
  • 04:15
    "Ризоли и Айлс: Криминални досиета" - сериал, с.5, еп.12
  • 06:00
    "Ризоли и Айлс: Криминални досиета" - сериал, с.5, еп.9,10
  • 08:15
    "Списъкът на Шиндлер" - драма, биографичен, исторически ( САЩ, 1993), режисьор - Стивън Спилбърг, актьори - Лиъм Нийсън, Бен Кингсли, Ралф Файнс, Ембет Дейвиц,  Каролайн Гудал и др.
Пълна програма
  • 02:00
    "Модерно семейство" /п./ - сериал
  • 03:00
    " Старчета разбойници с Бети Уайт" /п./- сериал
  • 04:00
    "По средата" /п./- сериал
  • 05:00
    "Загадките на Лора" /п./ - сериал
Пълна програма
  • 00:30
    "Тайните на времето" - сериал
  • 02:20
    "Сияйна луна" - сериал
  • 03:45
    "Светлината на моя живот" - сериал
  • 05:00
    "Земя на четта" - сериал
Пълна програма
  • 02:05
    Нинджаго: Майсторите на Спинджицу
  • 02:30
    Нинджаго: Майсторите на Спинджицу
  • 02:50
    Анджело е върхът
  • 03:00
    Анджело е върхът
Пълна програма
  • 00:55
    "Черни (2015)", криминална драма, Белгия, 2015; реж. Адил Ел Арби, Билал Фала, с Марта Канга Антонио, Абубакр Бенсаихи, Емануел Тахон, Марин Скандиузи, Тео Кабея, [18+]
  • 02:30
    "Лошият котарак", екшън - комедия, Турция, 2016; реж. Мехмет Куртулус, Айше Юнал, [18+]
  • 03:55
    "Планина", драма, Израел, 2015; реж. Яеле Кайам, с Шани Клайн, Авшалом Полак, Хаитам Ибрахем Омари, [12+]
  • 07:00
    "Обикновени хора", драма, САЩ, 2004; реж. Джим МакКей, със Стивън Акселрод, Бриджит Баркан, Рон Бътлър, Редж И. Кати, Джордан Джелбър, [15+]
Пълна програма
  • 01:05
    "Волният ездач", драма, САЩ, 1969; реж. Денис Хопър, с Питър Фонда, Денис Хопър, Джак Никълсън, Тони Базил, Карън Блек, [18+]
  • 02:40
    "Войцек", драма, Германия, 1979; реж. Вернер Херцог, с Клаус Кински, Ева Матес, Волфганг Райхман, Вили Земелроге, Йозеф Бийрбихлер, [18+]
  • 04:00
    "Зима", драма, Великобритания, 2015; реж. Хайди Грийнсмит, с Томи Фланаган, Том Пейн, Стейси Мартин, Бил Милнър, Жюдит Годреш, [15+]
  • 05:00
    "Протестът", драма, САЩ, 2006; реж. Едуард Джеймс Олмъс, с Янси Ариас, Алекса Вега, Майкъл Пеня, Лора Елена Харинг, Ефрен Рамирес, [12+]
Пълна програма
  • 02:00
    CNN Today
  • 02:30
    World Sport
  • 03:00
    Anderson Cooper 360
  • 05:00
    CNN Tonight with Don Lemon
Пълна програма
  • 01:30
    "Трите лица на Ана" - теленовела, /п/
  • 02:30
    Еротичен телепазар
  • 06:00
    "Моята карма"- сериен филм
  • 07:00
    "Трите лица на Ана" - теленовела
Пълна програма
  • 01:15
    Еротичен телепазар
  • 06:00
    "Питайте Джим"- сериал, сезон 3, /п/
  • 06:30
    "Военни престъпления" - сериал, сезон 9
  • 07:30
    "Викингите" - сериал, сезон 1, /п/
Пълна програма
  • 02:00
    Какво може да е това?: Забранените градове на маите
  • 03:00
    Създадени от разруха: Епизод 13
  • 03:30
    Създадени от разруха: Епизод 1
  • 04:00
    Тежко избавление: Епизод 2
Пълна програма
  • 02:10
    Да откриеш извънземни: Нашествие на извънземни
  • 03:00
    Свръхчовешко предизвикателство: Интелект
  • 03:48
    Ловци на митове: Митът за колата-ракета
  • 04:36
    Как са го направили?: Парижката канализация/Берета/Памук
Пълна програма
  • 02:15
    Хрониките на Евърмур
  • 02:40
    Сабрина: Тайната на една вещица
  • 03:05
    Сабрина: Тайната на една вещица
  • 03:30
    Лолирок
Пълна програма
  • 02:00
    "Патилата на совата"
  • 03:00
    "Велики мечтатели: Леонардо"
  • 04:00
    "Снимки от Луната"
  • 05:00
    "Имало едно време… Откривателите"
Пълна програма
  • 07:00
    Клуб Уинкс - анимационен сериал
  • 07:45
    Приключенията на Чък и приятели - анимационен сериал
  • 08:00
    Кученце в джобче - анимационен сериал
  • 08:30
    Трансформъри: Роботи-спасители - анимационен сериал
Пълна програма
  • 02:00
    Политика и спорт - с Иван Търпоманов
  • 02:45
    Психологически портрет - с Рени Анастасова
  • 03:45
    1,2,3 - 2 еп. - Сериал
  • 04:30
    Наследницата - 185 еп. - Сериал
Пълна програма
  • 07:15
    Спорт
  • 07:22
    Култура 1
  • 07:41
    Анализи
  • 07:46
    Преглед на програмата / Преглед на печата
Пълна програма
  • 02:15
    Олимпийски игри: Сноуборд, big air, финал (жени), директно
  • 04:00
    Олимпийски игри: Ски-алпийски дисциплини, спускане за комбинация (жени), директно
  • 05:45
    Олимпийски игри: Сноуборд, паралелен гигантски слалом, квалификация, директно
  • 06:30
    Олимпийски игри: Ски-алпийски дисциплини, слалом, втори манш (мъже), директно
Пълна програма
  • 02:00
    Олимпийски игри: Ски-алпийски дисциплини, слалом, втори манш (мъже)
  • 02:30
    Олимпийски игри: Хокей на лед, финал (жени)
  • 04:00
    Олимпийски игри: Хокей на лед, обзор на деня
  • 04:30
    Олимпийски игри: Северни ски, обзор на деня
Пълна програма
  • 00:10
    Избягай или умри!, сезон 1, еп. 11
  • 06:05
    Каубои в студени води, сезон 3, еп. 6
  • 07:15
    Търсачи на съкровища, сезон 3, еп. 2
  • 08:00
    Братски проекти, сезон 1, еп. 1
Пълна програма
  • 02:15
    Action Sports World
  • 03:10
    Monster Knock Outs
  • 03:35
    Monster Knock Outs
  • 04:05
    Enfusion
Пълна програма
  • 01:15
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 05:00
    Багрите на България /фолклорна и народна музика/
  • 07:00
    Утрото /сутрешен музикален блок/
  • 10:00
    Зад кулисите /музикално предаване на ФЕН ТВ, повторение/
Пълна програма
  • 02:00
    Карибски живот
  • 02:30
    Карибски живот
  • 03:00
    Строежи за милион долара
  • 03:30
    Строежи за милион долара
Пълна програма
  • 01:45
    Д-р Зоуи Харт - втори сезон, еп. 9
  • 02:25
    Веселата къща - втори сезон, еп. 3
  • 02:40
    Веселата къща - втори сезон, еп. 4
  • 03:05
    Агнешко - шести сезон, еп. 8
Пълна програма
  • 01:50
    Убийства в Мидсъмър - пети сезон, еп. 1
  • 03:35
    Убийства в Рая - четвърти сезон, еп. 5
  • 04:25
    Убийства в Рая - четвърти сезон, еп. 6
  • 05:15
    Честни измамници - втори сезон, еп. 4
Пълна програма
  • 01:10
    "Зеленият стършел", екшън - комедия, САЩ, 2011; реж. Мишел Гондри, със Сет Роугън, Джей Чоу, Камерън Диас, Том Уилкинсън, Кристоф Уолтц, [12+]
  • 03:10
    "Отблизо", романтична драма, САЩ, 2004; реж. Майк Никълс, с Джулия Робъртс, Джуд Лоу, Натали Портман, Клайв Оуен, Ник Хобс, [15+]
  • 04:55
    "Мъжът с оранжевата риза", романтична драма, Великобритания, 2017; реж. Майкъл Самюълс, с Джулиан Морис, Ванеса Редгрейв, Оливър Джаксън-Коен, Джеймс МакАрдъл, Джоана Вандерхам, [15+]
  • 05:05
    "Хора като нас", комедия, САЩ, 2012; реж. Алекс Курцман, с Крис Пайн, Елизабет Банкс, Майкъл Хол Д'Адарио, Мишел Пфайфър, Оливия Уайлд, [12+]
Пълна програма
  • 01:30
    Студеният дом, сезон 1, еп. 5
  • 02:25
    Загадки в музея, сезон 8, еп. 2
  • 03:10
    Страхотни изобретения, сезон 1, еп. 14
  • 03:40
    Майстори на шпионажа, сезон 1, еп. 4
Пълна програма
  • 01:55
    В търсене на Хитлер: Тайна кореспонденция
  • 02:50
    Изковани в огъня: Международен шампионат
  • 03:40
    Изковани в огъня: Японски меч катана
  • 04:20
    Спецове в заложната къща: Паякът залог
Пълна програма
  • 02:00
    АКТУАЛНО – тв поредица, пети сезон, 65 еп.
  • 03:00
    ХОБИ НОВИНИ
  • 04:00
    Риби и такъми – тв поредица, четвърти сезон
  • 05:00
    МОЕТО ХОБИ
Пълна програма
  • 01:55
    "Кайю"
  • 02:20
    "Конни"
  • 02:45
    "Дот"
  • 02:55
    "Меси отива в Окидо"
Пълна програма
  • 01:00
    01:30 -07:00 - Повторения
  • 05:30
    "Кухнята на Звездев"/п/
  • 06:00
    "Денят на живо"/п/
  • 07:00
    "Всяка сутрин"- сутрешен блок
Пълна програма
  • 01:45
    Тюбс
  • 02:30
    JDM
  • 02:45
    Тюбс
  • 17:30
    Клиплиния
Пълна програма
  • 01:45
    "Крузо" - приключенски филм / драма с Ейд Сапара, Ейдън Куин.
  • 03:20
    "Нощна игра" - трилър / детективски с Ричард Брадфорд, Пол Глийсън.
  • 04:55
    "Еврика" - драма / трилър с Джийн Хекман, Тереза Ръсел.
  • 05:05
    "Цветове" - екшън / криминален филм с Шон Пен, Робърт Дювал, Мария К. Алонсо, Дон Чийдъл.
Пълна програма
  • 02:00
    FIM SIDECARCROSS WORLD CHAMPIONSHIP
  • 03:15
    STOP AND GO
  • 03:30
    2017 BTPA UK TRACTOR PULLING
  • 04:30
    SUPER FORMULA 2017
Пълна програма
  • 02:00
    Краш кароке
  • 02:30
    Краш кароке
  • 03:00
    Само хитове - маратон
  • 07:00
    Само хитове
Пълна програма
  • 01:30
    BRIT Awards 2018: The Winners
  • 02:30
    Hot Right Now!
  • 03:00
    Macklemore & Ryan Lewis: The Ride
  • 03:45
    Sean Paul: MTV Live Stage
Пълна програма
  • 06:00
    AM Mayhem
  • 09:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 11:00
    Super Massive Rock Stars!
  • 13:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
Пълна програма
  • 02:05
    Пол О'Грейди за любовта към кучета, сезон 3, еп. 6
  • 02:30
    Пол О'Грейди за любовта към кучета, сезон 3, еп. 7
  • 03:00
    72-те най-сладки животни, сезон 1, еп. 3
  • 03:30
    Животински лудории, сезон 1, еп. 13
Пълна програма
  • 01:55
    Държавата - първи сезон, еп. 2
  • 02:40
    Магистрала през ада, еп. 9
  • 03:25
    Тайнствени досиета, еп. 11
  • 03:50
    Жив или Мъртъв, еп. 1
Пълна програма
  • 01:50
    Кралството на океаните, еп. 4
  • 02:35
    Кралството на океаните, еп. 3
  • 03:20
    Най-смъртоносните животни на планетата, еп. 5
  • 04:10
    Кралството на океаните, еп. 4
Пълна програма
  • 00:45
    Еротичен телепазар
  • 02:45
    Край на програмата
  • 10:00
    Футбол: Лил - Лион, мач от френската Лига 1, повторение
  • 12:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
Пълна програма
  • 01:55
    "Мъжко / Женско"
  • 02:40
    "Нека да говорят"
  • 04:00
    Новости
  • 04:05
    История на неизвестния подвиг. "Крепостта Бадабер"
Пълна програма
  • 02:05
    "От А до Я" - тв магазин с хитове
  • 02:40
    "Планета Хит" - нон-стоп хитове
  • 03:00
    "Златен хит" - най-доброто
  • 03:05
    "Горещи хитове" - избрани песни
Пълна програма
  • 00:40
    "Пъстра броеница" - фолклорна програма
  • 03:00
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 03:10
    "Звездите на България" - музикален гост
  • 03:30
    "Песните на България" - музикална програма
Пълна програма
  • 02:05
    "Ретро" - музикална програма
  • 03:00
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 03:05
    "Хитовете на Планета HD" - нон-стоп музика
  • 04:00
    "Промо" - нови видеоклипове
Пълна програма
  • 02:05
    "iZombie" - мистъри сериал
  • 03:05
    "Свръхестествено" - мистъри сериал
  • 05:05
    "Как срещнах майка ви" - сериал
  • 05:45
    "Малколм" - сериал
Пълна програма
  • 02:00
    УЕФА Лига Европа: 
  • 04:00
    УЕФА Лига Европа: 
  • 06:00
    Дивата муха
  • 07:00
    УЕФА Шампионска лига: Шахтьор - Рома
Пълна програма
  • 01:35
    "Тревога за Кобра 11" - екшън сериал
  • 04:25
    "В капана на подозренията" - доку-поредица
  • 05:40
    "В капана на подозренията" - доку-поредица
  • 06:25
    "Ексклузивно" - журнал за звездите
Пълна програма
  • 00:55
    Игрален филм
  • 04:00
    Вести
  • 08:00
    "Бялото студио"
  • 08:40
    "Романтиката на романса"
Пълна програма
  • 02:00
    Сериал: "Ловът на Пепеляшка"
  • 03:00
    Сериал: "Улиците на разбитите фенери"
  • 04:00
    "48 минути"
  • 05:00
    Сериал: "Бандитският Петербург"
Пълна програма
  • 01:10
    "Престъпни намерения" - криминален сериал
  • 05:25
    "Патрулна обиколка" - репортаж
  • 06:30
    Сутрешен информационно-забавен журнал и спорт
  • 11:00
    "Клиниката на Зюдринг" - сериал
Пълна програма
  • 01:00
    "Дискусионно студио"/повторение/
  • 03:00
    "Първото благо" - /повторение/
  • 04:00
    "Дневниците на уфолога" - повторение
  • 05:30
    "Час по България" - с водещ Пламен Павлов / повторение/
Пълна програма
  • 02:00
    Футбол от Азия
  • 02:30
    Футбол Мундиал
  • 04:30
    Футбол от Азия
  • 05:00
    Футбол
Пълна програма
  • 01:25
    Infomercials
  • 06:55
    Olivia
  • 07:05
    Benjamin Blumchen
  • 07:35
    Bob der Baumeister
Пълна програма
  • 00:50
    Концерт на Горан Брегович
  • 02:30
    Биографии на прочути личности: Далай Лама
  • 04:00
    Избрани предавания на Телемедиа
  • 06:30
    Сянката на Елена- ТВ сериал - Бразилия - 18 епизод
Пълна програма
  • 01:00
    We Love Music
  • 06:00
    Snooza
  • 09:00
    21:00 Zoom
  • 09:02
    Snooza
Пълна програма
  • 02:00
    Малечка-Палечка на 20
  • 02:48
    Линейка в Лондон: Епизод 8
  • 03:36
    Тест на лекарстава върху хора
  • 04:24
    Любов от първи клик: Не толкова секси учителка
Пълна програма
  • 02:00
    Община Берковица - Часовниковата кула
  • 02:30
    Бъди там - България в музика и картини
  • 03:00
    Мъдростта на историята, част 2
  • 03:30
    Лаос не е хаос
Пълна програма
  • 02:00
    Експедиция в неизвестното: Лов на извънземни
  • 03:00
    Експедиция в неизвестното: След лова
  • 04:00
    Разсекретяване на тъмните тайни на Америка
  • 05:00
    Странни храни в Америка
Пълна програма
  • 02:00
    Експедиция в неизвестното: Лов на извънземни
  • 03:00
    Експедиция в неизвестното: След лова
  • 04:00
    Разсекретяване на тъмните тайни на Америка
  • 05:00
    Странни храни в Америка
Пълна програма
  • 01:55
    Трудна свалка, САЩ, комедия/криминален/романтичен, 2003
  • 03:55
    Смъртна присъда, 2007
  • 06:05
    Инцидентът на станция "Фрутвейл", САЩ, драма, 2013
  • 07:30
    Стаята на Марвин, САЩ, драма, 1996
Пълна програма
  • 02:00
    "Непознатото лице на... Красимир Куцупаров" - документална поредица
  • 02:30
    "Работно време: Търговец на диаманти" - 31 еп., забавно-информационно предаване
  • 03:00
    "Богородична стъпка - XI-ти Национален тракийски фолклорен събор" - II част, документален филм
  • 03:30
    "Български надежди" - 18 еп., документална поредица за талантливите деца в България
Пълна програма
  • 01:55
    Храните на моята земя Португалия - кулинарно предаване, еп. 31
  • 02:20
    Храните на моята земя Португалия - кулинарно предаване, еп. 32
  • 02:45
    Пекарната на Рудолф - четвърти сезон, еп. 15
  • 03:10
    Пекарната на Рудолф - четвърти сезон, еп. 16
Пълна програма
  • 01:00
    VH1 микс
  • 07:00
    Стани и засияй с VH1
  • 09:00
    Хитовете не лъжат!
  • 11:00
    Познайте годината!
Пълна програма
  • 02:00
    Целуни момичетата - Криминален, Драма, Мистерия, 1997, Режисьор: Гари Фледър, В ролите: Морган Фрийман, Ашли Джъд, Кари Елуис
  • 04:00
    Огън в Кръвта: Високо Напрежение - Екшън, Криминален, Сай-Фай, 2009, Режисьор: Марк Невълдин, Браян Тейлър, В ролите: Клифтън Колинс - мл., Бай Линг, Джейсън Стейтъм, Ейми Смарт, Ефрен Рамирез, Кори Хайм, Дейвид Карадайн, Дуайт Йоаким, Холи Уебър, Дуайт Й
  • 06:00
    Неизживян живот - Драма, 2005, Режисьор: Ласе Халмстриом, В ролите: Джош Лукас, Морган Фрийман, Робърт Редфорд, Дженифър Лопес
  • 08:00
    Чудовището от Париж - Анимация, Приключенски, Комедия, 2011, Режисьор: Бибо Бержерон, В ролите: Матьо Шеди, Ванеса Паради, Гад Елмалех
Пълна програма
  • 02:20
    "Наследството на Борн" - трилър / екшън филм, САЩ, 2012
  • 04:25
    "Транспортер 3" - трилър / екшън филм, Франция/Англия, 2008
  • 06:10
    "CSI: Ню Йорк" - криминален сериал
  • 06:55
    "CSI: Ню Йорк" - криминален сериал
Пълна програма
  • 02:00
    Eкология /п/
  • 03:00
    Документален филм /п/
  • 04:00
    Документална поредица /п/
  • 05:00
    Документален филм /п/
Пълна програма
  • 02:10
    Брикълбери - трети сезон, еп. 7
  • 02:30
    24: Не умирай днес - първи сезон, еп. 9
  • 03:15
    Семейство Голдбърг - първи сезон, еп. 16
  • 03:40
    Семейство Симпсън - двадесет и четвърти сезон, еп. 17
Пълна програма
  • 00:00
    Club MTV!
  • 06:00
    AM Rush
  • 09:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 09:40
    DJ Duel
Пълна програма
  • 02:00
    MIDNITE HAUTE
  • 02:30
    MIDNITE HAUTE
  • 02:55
    F-PARTIES
  • 03:00
    FASHION FILMS
Пълна програма
  • 00:40
    Non-Stop Hits
  • 06:00
    Wake Up With Hits!
  • 09:00
    Big Fat Hits
  • 11:00
    Nothing But Hits
Пълна програма
  • 01:50
    "Бриткам: спешна помощ на улицата" - 4 еп.
  • 02:40
    "Прелюбодейци" - 17 еп.
  • 03:30
    "Зли близнаци" - 4 еп.
  • 04:20
    "Съдия Джуди" - 140-142 еп.
Пълна програма
  • 01:00
    05.00 Нощен новинарски информационен блок
  • 05:00
    Новини, спорт и времето
  • 06:30
    "Европа сутрин" - сутрешен блок
  • 09:00
    "Свободна зона с Георги Коритаров 1"
Пълна програма
  • 01:50
    Следопыт
  • 02:20
    Особенности охоты на Руси
  • 02:30
    Простые рецепты
  • 02:45
    Охотничьи традиции и этика
Пълна програма
  • 01:30
    "Инспектор Джордж Джентли" - сериен филм, сезон 3, /п/
  • 06:00
    "Земята преди време" - анимационен сериал
  • 06:30
    "Елементарно, Уотсън" - сериал, сезон 2
  • 07:30
    "София - Ден и Нощ" - риалити сериал, /п/
Пълна програма
  • 01:45
    Rattlesnake Republic: Mutiny
  • 02:30
    Deadliest Catch: Empty Throne
  • 03:15
    I Almost Got Away With It: Got Revenge
  • 04:00
    Gold Divers: Captaincy
Пълна програма
  • 02:05
    THE LANGUAGE OF BUSINESS
  • 02:20
    ENGLISH 911
  • 02:25
    GRAMMAR WISE
  • 02:55
    WHAT DID THEY SAY
Пълна програма
  • 02:00
    Кулинарната академия на Джени и Реза
  • 02:30
    Кулинарната академия на Джени и Реза
  • 03:00
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета
  • 03:30
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета
Пълна програма
  • 02:15
    Костенурките нинджа
  • 02:40
    Костенурките нинджа
  • 03:05
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 03:25
    Спонджбоб Квадратни Гащи
Пълна програма
  • 02:15
    Олимпийски игри: Сноуборд, big air, финал (жени), директно
  • 04:00
    Олимпийски игри: Ски-алпийски дисциплини, спускане за комбинация (жени), директно
  • 05:45
    Олимпийски игри: Сноуборд, паралелен гигантски слалом, квалификация, директно
  • 06:30
    Олимпийски игри: Ски-алпийски дисциплини, слалом, втори манш (мъже), директно
Пълна програма
  • 01:10
    "Зеленият стършел", екшън - комедия, САЩ, 2011; реж. Мишел Гондри, със Сет Роугън, Джей Чоу, Камерън Диас, Том Уилкинсън, Кристоф Уолтц, [12+]
  • 03:10
    "Отблизо", романтична драма, САЩ, 2004; реж. Майк Никълс, с Джулия Робъртс, Джуд Лоу, Натали Портман, Клайв Оуен, Ник Хобс, [15+]
  • 04:55
    "Мъжът с оранжевата риза", романтична драма, Великобритания, 2017; реж. Майкъл Самюълс, с Джулиан Морис, Ванеса Редгрейв, Оливър Джаксън-Коен, Джеймс МакАрдъл, Джоана Вандерхам, [15+]
  • 05:05
    "Хора като нас", комедия, САЩ, 2012; реж. Алекс Курцман, с Крис Пайн, Елизабет Банкс, Майкъл Хол Д'Адарио, Мишел Пфайфър, Оливия Уайлд, [12+]
Пълна програма
  • 01:00
    Music of BG
  • 05:00
    Lucky 7
  • 05:30
    Fresh morning :)
  • 09:00
    Lucky 7
Пълна програма
  • 02:05
    Loopdidoo
  • 02:20
    Henry Hugglemonster
  • 02:35
    Calimero
  • 02:50
    Henry Hugglemonster
Пълна програма
  • 02:15
    Костенурките нинджа
  • 02:40
    Костенурките нинджа
  • 03:05
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 03:25
    Спонджбоб Квадратни Гащи
Пълна програма
  • 01:00
    All Night Long!
  • 07:00
    Wake Me Up Before You Go Go
  • 09:00
    Nothing But Classics
  • 11:00
    Guess The Year
Пълна програма
  • 01:40
    The Perfect Suspect: The Killer In The Corn
  • 02:35
    Murder Book: Spitting In The Wind
  • 03:30
    Marked For Murder: People Magazine Investigates
  • 04:25
    Momsters: When Moms Go Bad: Deadly Deceit
Пълна програма
  • 02:00
    Top: Fight Movies
  • 02:30
    Star Rated: Toughest Sports
  • 03:02
    Rising Star: Sloane Stephens
  • 03:30
    Top: Tough Guys & Gals
Пълна програма
  • 02:00
    Sasquatch
  • 02:25
    Sasquatch
  • 02:50
    Sasquatch
  • 03:15
    Primos Truth About Hunting
Пълна програма
  • 01:55
    В търсене на Хитлер: Тайна кореспонденция
  • 02:50
    Изковани в огъня: Международен шампионат
  • 03:40
    Изковани в огъня: Японски меч катана
  • 04:20
    Спецове в заложната къща: Паякът залог
Пълна програма
  • 01:40
    Магистрала през ада, еп. 9
  • 02:25
    Тайнствени досиета, еп. 11
  • 02:50
    Жив или Мъртъв, еп. 1
  • 03:10
    Магистрала през ада, еп. 9
Пълна програма
  • 02:00
    bTV Новините /п./ - късна емисия
  • 02:30
    "Преди обед" /п./ - токшоу
  • 04:30
    "Стъклен дом"- сериал, с.1, еп.5
  • 05:30
    "Лице в лице" /п./ - публицистично предаване
Пълна програма
  • 02:00
    Ханибал; сезон 2, епизод 6, драма, трилър, САЩ, 2014
  • 03:00
    Престъпления без граници; сезон 1, епизод 9, криминален, драма, Франция, 2013
  • 05:00
    Телешоп
  • 07:00
    Телешоп
Пълна програма
  • 01:50
    Профилиране; сезон 4, епизод 4, криминален, драма, Франция, 2013
  • 02:55
    Профилиране; сезон 4, епизод 5, криминален, драма, Франция, 2013
  • 03:50
    Медиум; сезон 2, епизод 11, криминален, драма, САЩ, 2005
  • 05:00
    Телешоп
Пълна програма
  • 02:00
    Архив "Убийства" с Фред Дайнидж: Канибалът от Ротенбург
  • 03:00
    Първите 48 часа: Епизод 4
  • 04:00
    Първите 48 часа: Лош романс/Извън контрол
  • 05:00
    Истории с призраци: Документирано на запис: Епизод 2
Пълна програма
  • 01:30
    Децата на царевицата 666: Завръщането на Айзък
  • 03:10
    Смъртта е едва началото
  • 05:20
    Диаболично
  • 07:25
    Омагьосаното царство
Пълна програма
  • 01:00
    "Особое мнение"
  • 02:40
    Сквозной эфир
  • 03:00
    Новости
  • 03:30
    Сквозной эфир
Пълна програма
  • 01:00
    "Шарена седянка" - поздравителен концерт /повторение/
  • 02:30
    "Кольо, това е..." - документален филм /4 част
  • 03:00
    "Храмове на българската памет - Българска Долна Тракия" - документален филм /повторние/
  • 03:30
    "Обич за България" - документален филм /повторение/
Пълна програма
  • 01:55
    Nitro Circus
  • 02:20
    Ridiculousness
  • 02:45
    South Park
  • 03:10
    South Park
Пълна програма
  • 02:14
    Pussyfooting Around (18+)
  • 02:39
    Red Hot Corset On White Leather (18+)
  • 03:00
    Young French Teen's Lesbian Fuck (18+)
  • 03:23
    Cock Hungry Cook (18+)
Пълна програма
  • 01:05
    Зимни олимпийски игри: Ски-алпийски дисциплини, гигантски слалом /мъже/
  • 04:15
    Зимни олимпийски игри: Шорттрек
  • 05:00
    Зимни олимпийски игри: Сноуборд, паралелен гигантски слалом, квалификации пряко предаване от Бокуанг
  • 06:45
    Зимни олимпийски игри: Ски-алпийски дисциплини, слалом /мъже/, ІІ манш пряко предаване от Пьонгчанг
Пълна програма
  • 01:00
    Среднощен урок
  • 02:45
    Някой като мен
  • 06:15
    Семейство Орхейм
  • 07:55
    Синът
Пълна програма
  • 05:30
    Късна емисия новини - п.
  • 05:55
    ч.- Прогноза за времето и агропрогноза
  • 06:00
    Новини
  • 06:15
    Прогноза за времето и агропрогноза
Пълна програма
  • 02:00
    MYSTERY OF ATLIT YAM
  • 03:00
    SCEPTICS - MIRACLE PRODUCTS
  • 04:00
    MEXICAN PEOPLE, THE - THE INSTITUTIONS
  • 04:30
    MEXICAN PEOPLE, THE - THE CHALLENGES OF THE MEXICAN PEOPLE
Пълна програма
  • 00:20
    Bangkok Fight Night
  • 06:15
    Ultimate FightBox Armageddon
  • 07:00
    Osaka Funny Wrestling
  • 07:15
    Taekwondo
Пълна програма
  • 01:40
    Любителката на мистерии: Убийствена песен
  • 03:05
    Осем първи срещи
  • 04:30
    Племенниците ми в Ютланд
  • 06:05
    Нечий герой
Пълна програма
  • 02:00
    Firsthand
  • 02:30
    Firsthand
  • 03:00
    On Surfari
  • 03:30
    On Surfari
Пълна програма
  • 02:00
    Вътрешен поглед към кралския двор (Series 1): Във Версай (Episode 3)
  • 03:00
    Личният живот на кралските особи (Series 1): Крал Луи XIV (Episode 3)
  • 04:00
    Мистериите на кралските убийства (Series 1): Херцогът на Кент: трагедия или измяна? (Episode 2)
  • 04:50
    Бойни кораби (Series 1): Две световни войни (Episode 1)
Пълна програма
  • 02:00
    JAM - еп.3
  • 02:30
    Война на похабяването - с.1, еп.5
  • 03:00
    WWF - Малките чиги в големия Дунав
  • 03:30
    Турция - приказка без край
Пълна програма
  • 02:05
    D. Perez, J. Patitucci, B. Blade Trio, Children of the light, Jazz in Junas
  • 03:10
    Jack Dejohnette Trio Featuring Ravi Coltrane & Matt Garrison at Jazz Onze+ festival
  • 04:10
    Emile Parisien, Vincent Peirani, Jazz Festival in Vienne
  • 05:00
    Becca Stevens at MOODS
Пълна програма
  • 02:00
    Край на програмата
  • 08:00
    Волейбол: Хебър - Добруджа, мач от Суперлигата, повторение
  • 10:00
    Футбол: Левски - Ботев Пловдив, мач от Първа професионална лига, повторение
  • 12:00
    "Домът на футбола", предаване за български футбол (2017-18), 33-и епизод, повторение
Пълна програма
  • 02:00
    Край на програмата
  • 08:00
    Футбол: Лестър Сити - Шефилд Юнайтед, мач от пети кръг за Купата на футболната Асоциация, повторение
  • 10:00
    Футбол: Уест Бромич Албиън - Саутхямптън, мач от пети кръг за Купата на футболната Асоциация, повторение
  • 12:00
    "Пета четвърт", обзор на кръга в испанската баскетболна лига, 20-и епизод, повторение
Пълна програма
  • 01:40
    Съвършеният заподозрян: Убиецът в царевицата
  • 02:35
    Журнал на убийствата: Неочакван обрат
  • 03:30
    Набелязан да умре: Разследванията на списание "Пийпъл"
  • 04:25
    Чудовищни майки: Смъртоносна измама
Пълна програма
  • 02:00
    "PLAYGASM" с Краси Петров, (п)
  • 03:00
    "Star box", предаване за българския и световния шоу бизнес, (п)
  • 04:00
    "Голямото интервю", знаменити личности пред BiT, (п)
  • 05:00
    BIT СПОРТ, (п)
Пълна програма
  • 02:00
    Балаж Хайба - За муфлон над облаците
  • 02:30
    Виктор Такач - По време на сърнешките сватби
  • 03:00
    Пейтер Пал Халми - Кунхедьеш
  • 03:30
    На фокус Йожеф Ач - Най-доброто от 2017.
Пълна програма
  • 01:35
    "Екзорсизмът на Моли Хартли", хорър, САЩ, 2015; реж. Стивън Р. Монро, със Сара Линд, Девън Сауа, Джина Холдън, Питър МакНийл, Дейна Лайтолд, [18+]
  • 03:10
    "Морган (2016)", психотрилър - хорър, САЩ, 2016; реж. Люк Скот, с Кейт Мара, Аня Тейлър-Джой, Тоби Джоунс, Роуз Лесли, Пол Джамати, [18+]
  • 04:40
    "Новият живот на Пол Снайдер", драма, Франция, 2016; реж. Томас Венсан, с Тиери Лермит, Жералдин Пелас, Пиер Кюрзи, Гийом Сир, Уго Дубе, [12+]
  • 05:20
    "Коледа по дяволите", драма - фентъзи, САЩ, 2015; реж. Майкъл Доуърти, с Адам Скот, Тони Колет, Дейвид Кохнър, Алисън Толман, Емджей Антъни, [15+]
Пълна програма
  • 00:50
    "Реформация, първа част", биографична драма, Германия, 2017; реж. Уве Янзон, с Максимилиан Брюкнер, Ян Краутер, Йоханес Клауснер, Йоахим Крол, Армин Рооде, [15+]
  • 02:20
    "Реформация, втора част", биографична драма, Германия, 2017; реж. Уве Янзон, с Максимилиан Брюкнер, Ян Краутер, Йоханес Клауснер, Йоахим Крол, Армин Рооде, [15+]
  • 03:55
    "Дедууд II, 5 еп.", уестърн - драма, САЩ, 2005; реж. Грег Файънбърг, с Тимъти Олифант, Иън МакШейн, Джон Хоукс, Моли Паркър, Брад Дуриф, [18+]
  • 04:55
    "Декстър VII, 3 еп.", криминална драма, САЩ, 2012; реж. Стефан Шуорц, с Майкъл Си Хол, Дженифър Карпентър, Си Ес Лий, Дейвид Заяс, Джеймс Ремар, [18+]
Пълна програма
  • 02:15
    Masters of Style
  • 02:30
    Masters of Style
  • 02:45
    Masters of Style
  • 03:00
    Inside Fashion Week
Пълна програма
  • 00:00
    Нощна програма на ТВТ (Галерия България)
  • 06:50
    ТВТ представя България - документален филм на ТВТ
  • 07:00
    Очи към небето. НАО "Рожен" (образователен филм за еко туризъм)
  • 07:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
Пълна програма
  • 02:05
    Тенис: ATP 500 Рио 2018
  • 04:10
    Футбол: Холандска Ередивизи
  • 05:00
    Футбол: Холандска Ередивизи
  • 06:00
    Футбол: Холандска Ередивизи
Пълна програма
  • 00:00
    Хокей на лед: NHL
  • 02:30
    Баскетбол: Евролига
  • 04:15
    Баскетбол: Евролига
  • 05:30
    Хокей на лед: NHL
Пълна програма
  • 01:55
    Blaze and the Monster Machines
  • 02:20
    Blaze and the Monster Machines
  • 02:40
    Paw Patrol
  • 02:52
    Kid-e-Cats
Пълна програма
  • 06:00
    Дивата природа на Австралия
  • 07:15
    Национален парк "Дейнтри" в Австралия
  • 08:00
    Голд Коуст, Австралия
  • 08:45
    Дивата природа на Австралия
Пълна програма
  • 01:35
    Големите надежди, сезон 1, еп. 3, Великобритания, екранизация, 2010
  • 02:30
    Вълци, сезон 1, еп. 1, Великобритания, политически, 2015
  • 03:30
    Мистериите на Мис Фишър, сезон 1, еп. 9, Австралия, криминален/мистерия, 2013
  • 04:30
    Господин Селфридж, сезон 3, еп. 8, Великобритания, исторически/драма, 2015
Пълна програма

Сериали

EPIC Drama 02:20
Обрат: Шпионите на Вашингтон, сезон 2, еп. 10, САЩ, военен, 2015
AXN 02:20
Ханибал; сезон 1, епизод 8, драма, трилър, САЩ, 2012
bTV Lady 02:20
"Сияйна луна" - сериал
Fox Life 02:25
Веселата къща - втори сезон, еп. 5
Fox Channel 02:30
24: Не умирай днес - първи сезон, еп. 10

Всички предавания

Спорт

Eurosport 02:15
Олимпийски игри: Бобслей, четворки, първи манш (мъже), директно
Mtel Sport 1 02:15
Тенис: ATP 500 Рио 2018
Eurosport HD 02:15
Олимпийски игри: Бобслей, четворки, първи манш (мъже), директно
ARD 1 02:20
Зимните олимпийски игри в Пьонгчанг, Южна Корея
Eurosport 2 02:30
Олимпийски игри: Хокей на лед, полуфинали (мъже)

Всички предавания

Филми

EPIC Drama 02:20
Обрат: Шпионите на Вашингтон, сезон 2, еп. 10, САЩ, военен, 2015
AXN 02:20
Ханибал; сезон 1, епизод 8, драма, трилър, САЩ, 2012
Skat+ 02:30
"Кольо, това е..." - документален филм /5 част
Cinemax 2 02:30
"Отбой в полунощ", военна драма, САЩ, 1992; реж. Кийт Гордън, с Питър Бърг, Кевин Дилън, Ерай Грос, Итън Хоук, Гари Синийз, [18+]
bTV Cinema 02:30
"Странният случай с Бенджамин Бътън" - драма,  фентъзи,  романтичен (САЩ, 2008), режисьор - Дейвид Финчър,актьори - Брад Пит, Кейт Бланшет, Джулия Ормънд, Елиас Котеас,  Джейсън Флеминг, Тараджи П. Хенсън, Тилда Суинтън и др.

Всички предавания

Рио-2016

ARD 1 02:20
Зимните олимпийски игри в Пьонгчанг, Южна Корея
Eurosport 2 02:30
Олимпийски игри: Хокей на лед, полуфинали (мъже)
BNT HD 02:55
Зимни олимпийски игри: Биатлон, щафета /мъже/
Eurosport 03:35
Олимпийски игри: Сноуборд, big air, финал (мъже), директно
Eurosport HD 03:35
Олимпийски игри: Сноуборд, big air, финал (мъже), директно

Всички предавания

Peyongchang-2018

ARD 1 02:20
Зимните олимпийски игри в Пьонгчанг, Южна Корея
Eurosport 2 02:30
Олимпийски игри: Хокей на лед, полуфинали (мъже)
BNT HD 02:55
Зимни олимпийски игри: Биатлон, щафета /мъже/
Eurosport 03:35
Олимпийски игри: Сноуборд, big air, финал (мъже), директно
Eurosport HD 03:35
Олимпийски игри: Сноуборд, big air, финал (мъже), директно

Всички предавания



{START_COUNTER}