ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 18:15
    Още от деня коментарно предаване
  • 19:00
    Олимпийски върхове студийна програма
  • 19:50
    Лека нощ, деца!
  • 20:00
    По света и у нас Информационна емисия
Пълна програма
  • 18:00
    Премиера: "Скъпи наследници" - сериал, с.1, еп. 30
  • 19:00
    bTV Новините - централна емисия
  • 20:00
    Премиера: "Сега и завинаги" - сериал, с. 2, еп. 61
  • 21:30
    "Всичко може да се случи" - сериал, с.1, еп.15
Пълна програма
  • 18:00
    "Семейни войни" (премиера) - телевизионна игра
  • 19:00
    Новините на NOVA - централна емисия
  • 20:00
    "Черешката на тортата" - предаване на NOVA, нов сезон
  • 21:00
    "Шеф под прикритие" - риалити, нов сезон
Пълна програма
  • 18:30
    Новините ON AIR
  • 19:00
    Денят ON AIR - новините с коментар с Владимир Сиркаров/Кузман Илиев
  • 19:50
    Инспектор Жо - криминален сериал
  • 20:40
    Синът на Сталин - исторически сериал, биографичен
Пълна програма
  • 18:00
    В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки/Светозар Димитров
  • 20:00
    Investbook с Александър Костадинов
  • 20:30
    Светът е бизнес с Ивайло Лаков
  • 21:00
    Бизнес среща с Таня Кръстева
Пълна програма
  • 18:10
    Престъпления без граници; сезон 3, епизод 6, криминален, драма, Франция, 2015
  • 19:10
    Скорпион; сезон 3, епизод 12, екшън, драма, САЩ, 2017
  • 20:05
    Морски детективи: Ню Орлиънс; сезон 3, епизод 2, криминален, драма, САЩ, 2016
  • 21:00
    Медиум; сезон 4, епизод 5, криминален, мистерия, САЩ, 2007
Пълна програма
  • 18:20
    Животът на Земята: Нова Праистория: Епизод 3
  • 19:15
    Котки 101: Епизод 3
  • 20:10
    Тежки времена в Града на маймуните: Чудовища на пазара
  • 20:38
    Тежки времена в Града на маймуните: Въстанието на Черните нокти
Пълна програма
  • 18:30
    "На жълтите павета" - публицистично предаване /п/
  • 19:00
    Новини
  • 19:30
    Публицистично предаване на телевизия RT
  • 20:00
    Новини
Пълна програма
  • 18:15
    "Горещи теми" - булеварден журнал
  • 19:00
    "Кой знае подобно нещо?" - куиз шоу с Кай Пфлауме
  • 21:00
    Новини
  • 21:15
    "Сейнт Йозеф ам берг: Бурни времена" - драма, ФРГ, 2018
Пълна програма
  • 17:30
    Hit Mix
  • 20:00
    Balkan Party
Пълна програма
  • 18:50
    Световните градове на България Varna - Prima Europea
  • 19:30
    България новини
  • 20:00
    5 минути София
  • 20:05
    Прокълнатите крале сериен тв филм /8 епизод/ (12)
Пълна програма
  • 18:15
    Още от деня коментарно предаване
  • 19:00
    България от край до край 5 /6 филм/
  • 19:30
    Малки истории /п/
  • 19:45
    Вадим на дансинга тв филм на Евровизия
Пълна програма
  • 18:55
    Bunnicula
  • 19:05
    Bunnicula
  • 19:20
    Be Cool, Scooby-Doo!
  • 19:50
    The Tom and Jerry Show
Пълна програма
  • 18:00
    "Извън играга" - сериал, с.6, еп.5
  • 19:00
    "Стоте" - сериал, с.3, еп. 4
  • 20:00
    Премиера: "Мъртва точка" - сериал, с.2, еп. 21
  • 21:00
    bTV Новините - централна емисия
Пълна програма
  • 17:30
    "Смело сърце" - драма, исторически (САЩ, 1995), режисьор - Мел Гибсън, актьори - Мел Гибсън, Софи Марсо, Патрик Макгуън, Катрин Маккормас, Брендън Глийсън, Ангъс Макфейдън, Алън Армстронг, Йън Банън, Брайън Кокс и др.
  • 21:00
    Месец на Оскарите: "Гладиатор" - екшън, драма (Великобритания, САЩ, 2000), режисьор - Ридли Скот, актьори - Ръсел Кроу, Хоакин Финикс, Оливър Рийд, Ричард Харис, Кони Нилсен, Томас Арана, Джимон Хонсу и др.
Пълна програма
  • 18:00
    "По средата" - сериал, с.6
  • 19:00
    "Загадките на Лора" - сериал, с.1
  • 20:00
    Премиера: "Новите съседи" - комедиен сериал, с.10
  • 22:00
    "Двама мъже и половина" - комедиен сериал, с.9
Пълна програма
  • 18:00
    "Страсти в Тоскана" - сериал, с.3, еп.15
  • 19:00
    "Лекар в планината" - сериал, с.9, еп. 9
  • 20:00
    Премиера: "Истинска звезда" - сериал, еп.80
  • 21:00
    "Тайни" - сериал
Пълна програма
  • 18:55
    Ние, мечоците
  • 19:05
    Ние, мечоците
  • 19:16
    Ние, мечоците
  • 19:30
    Ние, мечоците
Пълна програма
  • 17:25
    "Следите на греха", драма, Япония, 2016; реж. Кей Ишикава, със Сатоши Цумабуки, Хикари Мицушима, Кейсуке Коиде, Асами Усуда, Юи Ичикава, [15+]
  • 19:25
    "Тихо сърце", драма, Израел, 2016; реж. Ейтън Аннер, с Аня Бъкщайн, Джорджо Лупано, Лир Лифшиц, Ури Готлиб, Рона-Лий Шим'Он, [15+]
  • 21:00
    "Код: 999", криминален екшън, САЩ, 2016; реж. Джон Хилкоут, с Кейси Афлек, Чиуетел Еджиофор, Антъни Маки, Уди Харелсън, Кейт Уинслет, [18+]
  • 22:55
    "Ергени", комедийна драма, САЩ, 2017; реж. Кърт Волкър, с Дж. К. Симънс, Джули Делпи, Джош Уигинс, Одея Ръш, Кевин Дън, [12+]
Пълна програма
  • 18:05
    "Пътуване с татко", комедийна драма, Германия, 2016; реж. Анка Мируна Лазареску, с Мануел Клайн, Зузане Борман, Овидиу Шумахер, Александру Маргинеану, Разван Енчиу, [12+]
  • 19:55
    "Бежанецът с малиновата лодка", комедия, Финландия, 2014; реж. Лейф Линдблум, с Йонас Карлсон, Йозефине Борнебуш, Фрида Халгрен, Ерик Йохансон, Сузане Ройтер, [12+]
  • 21:30
    "Белгийският крал", комедийна драма, Белгия, 2016; реж. Питър Бросенс, Джесика Удуърт, с Петер Ван ден Бегин, Люси Дебе, Титус де Воогт, Питер Ван дер Хауен, Нина Николина, Валентин Ганев, [12+]
  • 23:05
    "Младост в Орегон", комедийна драма, САЩ, 2016; реж. Джоел Дейвид Мур, с Франк Лангела, Били Кръдъп, Кристина Апългейт, Мери Кей Плейс, Джош Лукас, [12+]
Пълна програма
  • 18:00
    International Desk (with World Sport)
  • 19:00
    Quest Express
  • 19:30
    Inside Africa
  • 20:00
    Wolf
Пълна програма
  • 18:00
    "Моят живот"- сериен филм, /п/
  • 19:00
    "Сезонът на черешите"- сериен филм
  • 20:00
    "Ритъмът на мечтите"(премиера) - сериал
  • 21:00
    "Черна любов" (премиера) - сериал, 1 сезон
Пълна програма
  • 16:00
    "Терминатор: Страшният съд" - екшън-фантастика с уч. на Арнолд Шварценегер, Линда Хамилтън, Едуард Фърлонг, Робърт Патрик, Джо Мортън и др., /п/
  • 19:00
    "Топ Гиър" - предаване за автомобили, сезон 14
  • 20:00
    "Кобра 11: Обади се!" - сериал, сезон 16
  • 21:00
    "Над закона" (премиера) - сериал
Пълна програма
  • 18:30
    Съкровища в склада: Великобритания: Йовил
  • 19:00
    Как се прави...: Ловни примамки/ Консервирани домати/ Ласо
  • 19:30
    Как са го направили?: Ядрена подводница/ Тестова кукла/ Плод и зеленчук
  • 20:00
    Да продадеш колата си: Порше 911 Тарга
Пълна програма
  • 18:40
    Ловци на митове: Хитрини за шофьори
  • 19:30
    Космосът на показ: Епизод 6
  • 20:20
    Как са го направили?: Танцуващият лъв/Тунел/Машина за стадион
  • 20:45
    Фабрика за храна: Епизод 25
Пълна програма
  • 18:00
    Soy Luna S2
  • 19:00
    БИЗААРДВАРК
  • 19:30
    Клонинги в мазето: Специални части
  • 20:00
    Хотел "Трансилвания": Сериалът
Пълна програма
  • 18:55
    "Изследователи: Чудесната планета"
  • 19:20
    "Артзука"
  • 19:45
    "Артзука"
  • 20:10
    "Фокуси"
Пълна програма
  • 18:30
    Ангели и приятели - анимационен сериал
  • 19:00
    Най-малкият зоомагазин - анимационен сериал
  • 19:30
    Бакуган - анимационен сериал
  • 20:00
    Клуб Уинкс - анимационен сериал
Пълна програма
  • 18:30
    Делници - с Николай Колев
  • 19:00
    Изумрудената огърлица - 16 еп. - Сериал
  • 20:00
    Седмицата на #Иво - с Иво Божков
  • 21:00
    Военна прокуратура - 25 еп. - Сериал
Пълна програма
  • 18:15
    Олимпийски игри: Биатлон, щафета (мъже)
  • 19:00
    Олимпийски игри: Екстремни ски, обзор на деня
  • 19:30
    Олимпийски игри: Хокей на лед, обзор на деня
  • 20:00
    Олимпийски игри: Северни ски, обзор на деня
Пълна програма
  • 18:30
    Олимпийски игри: Ски-алпийски дисциплини, спускане за комбинация (жени)
  • 19:00
    Олимпийски игри: Ски-алпийски дисциплини, слалом за комбинация (жени)
  • 19:30
    Олимпийски игри: Ски-алпийски дисциплини, слалом (мъже)
  • 20:00
    Колоездене: Обиколка на Абу Даби, трети етап, запис
Пълна програма
  • 18:50
    Бягство, сезон 1, еп. 1
  • 19:45
    GRIP - Ускорение, сезон 1, еп. 7
  • 20:30
    Голямата страшна гора, сезон 1, еп. 9
  • 21:15
    Австралийски търсачи на злато, сезон 2, еп. 1
Пълна програма
  • 18:55
    Crew, The
  • 19:20
    Crew, The
  • 19:50
    X Games - Austin
  • 20:45
    Liquid Edge
Пълна програма
  • 17:40
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 20:00
    ЗОНА ЗА ПОЗДРАВИ - LIVE /телевизионно шоу за поздрави - на живо/
Пълна програма
  • 18:00
    Безплатна ваканционна къща
  • 19:00
    Купихме си ферма
  • 19:30
    Купихме си ферма
  • 20:00
    Разбивачи на дворове
Пълна програма
  • 18:00
    Д-р Зоуи Харт - втори сезон, еп. 10
  • 19:00
    Веселата къща - втори сезон, еп. 5
  • 19:30
    Веселата къща - втори сезон, еп. 6
  • 20:00
    Агнешко - шести сезон, еп. 11
Пълна програма
  • 17:05
    Убийства в Мидсъмър - пети сезон, еп. 2
  • 19:10
    От местопрестъплението - втори сезон, еп. 19
  • 20:05
    От местопрестъплението - втори сезон, еп. 20
  • 21:05
    Военни престъпления: Лос Анджелис - пети сезон, еп. 2
Пълна програма
  • 18:50
    "Филми и звезди Х, 8 еп.", документален, Холандия, 2018, [12+]
  • 19:20
    "Стъпка по стъпка", комедия, Канада, 2015; реж. Андрю Кюри, с Еманюел Шрики, Джеймс Бролин, Джейсън Ритър, Кристин Лахти, Кейт Корбет, [12+]
  • 21:00
    "От другата страна I, 2 еп.", трилър - фантастика, САЩ, 2018; реж. Мортън Тилдъм, с Дж. К. Симънс, Оливия Уилямс, Хари Лойд, Назанин Бониади, Сара Серайоко, [15+]
  • 22:00
    "Назад към убийството I, 2 еп.", криминален, Великобритания, 2017; реж. Сам Милър, с Ричард Дормър, Джоди Балфор, Рийс Ричи, Киърън Бю, Питър Коу, [18+]
Пълна програма
  • 18:30
    Забранена история, сезон 3, еп. 3
  • 19:20
    География на убийствата, сезон 1, еп. 1
  • 20:10
    Тайните на великите британски замъци, сезон 2, еп. 4
  • 21:00
    Забранена история, сезон 1, еп. 1
Пълна програма
  • 18:10
    Планинари: Обредът
  • 19:10
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Стойността на куклите
  • 19:35
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Л. Рон Юпииър
  • 20:05
    Американски антиквари: Упорството носи късмет
Пълна програма
  • 18:30
    Ловци на мигове – тв поредица, 2 еп.
  • 19:00
    Рейсинг екстрийм – тв поредица, четвърти сезон, 35 еп.
  • 19:30
    ЗА РИБА – тв поредица, пети сезон, 57 еп.
  • 20:30
    МОЕТО ХОБИ
Пълна програма
  • 18:50
    "Чъгингтън - състезания за значки"
  • 19:00
    "Строителят Боб"
  • 19:20
    "Пингу"
  • 19:35
    "Томас и приятели"
Пълна програма
  • 18:00
    НОВИНИ Централна емисия
  • 19:00
    "Патарински Live"
  • 19:30
    НОВИНИ
  • 20:00
    "Денят на живо"
Пълна програма
  • 18:30
    Драконова топка Z (анимация)
  • 19:00
    Хартли (фейлетон)
  • 20:00
    Топкласация
  • 21:00
    JDM
Пълна програма
  • 17:55
    "Големият ден на Мартин" - екшън /драма с Ричард Харис, Линдзи Уогнър, Джеймс Кобурн, Джъстин Хенри.
  • 19:30
    "Канзас сити" - криминален филм с Дженифър Джейсън Лий, Миранда Ричардсън.
  • 21:25
    "Мъже на работа" - комедия / екшън с Чарли Шийн, Емилио Естевез.
  • 23:00
    "В обувките на Сатаната 4.06" - сериал
Пълна програма
  • 18:45
    STOP AND GO
  • 19:00
    2017 ETPC EUROCUP FINALS, GREAT ECCLESTON
  • 20:00
    THE FLYING LAP
  • 20:30
    HISTORIC WORLD SUPERBIKE CHAMPIONSHIP
Пълна програма
  • 18:30
    Къщурки
  • 19:00
    Само хитове
  • 20:00
    MTV сцена на живо 2017
  • 21:00
    MTV хулигани
Пълна програма
  • 18:00
    BRIT Awards 2018: The Winners
  • 19:00
    Totally Uninterrupted Hot RN Hits!
  • 22:00
    James Arthur: In The Zone
  • 23:00
    MTV World Stage
Пълна програма
  • 18:00
    Rock Solid Playlist
  • 19:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 19:40
    The Decade's Biggest Anthems!
  • 21:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
Пълна програма
  • 18:15
    Супер-ветеринар, сезон 5, еп. 12
  • 19:10
    Шокиращи природни прояви, сезон 1, еп. 2
  • 20:00
    Свирепа Земя, сезон 1, еп. 2
  • 20:50
    Нашествие на вредители, сезон 1, еп. 1
Пълна програма
  • 18:00
    Пробив, еп. 5
  • 19:00
    Най-трудните ремонти на света, еп. 5
  • 20:00
    Марс, еп. 5
  • 21:00
    Разследване на самолетни катастрофи, еп. 1
Пълна програма
  • 18:50
    Дивата страна на Китай, еп. 2
  • 19:45
    Дивият Тайланд, еп. 1
  • 20:40
    Дивата страна на Китай, еп. 1
  • 21:40
    Невероятният д-р Пол - пети сезон, еп. 10
Пълна програма
  • 18:05
    Футбол: Пари Сен Жермен - Страсбург, мач от френската Лига 1, повторение
  • 20:00
    "Преди кръга във френската Лига 1" (2017-18), 27-и епизод, повторение
  • 20:30
    "Пета четвърт", обзор на кръга в испанската баскетболна лига, 20-и епизод, повторение
  • 21:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
Пълна програма
  • 18:50
    "Поле на чудесата"
  • 20:00
    "Време"
  • 20:30
    "ДОстояние на РЕпубликата"
  • 22:05
    "Вечерният Ургант"
Пълна програма
  • 18:05
    "Show Time" - музикална програма
  • 19:00
    "Картини от Света" - музикална импресия
  • 19:05
    "Промо" - новите хитове
  • 19:40
    "3 плюс" - инфо бюлетин
Пълна програма
  • 18:30
    "Добра среща " - музика по избор на зрителите
  • 20:30
    "Песните на България" - музикална програма
  • 21:00
    "Гласове от България" - музикална програма
  • 21:30
    "Поздрав от България" - избрана фолклорна програма
Пълна програма
  • 18:30
    "Планета Мюзик" - горещи хитове
  • 19:00
    "Промо" - нови видеоклипове
  • 19:05
    "От А до Я" - рецитали
  • 19:30
    "Злзатен хит" - музикална рубрика
Пълна програма
  • 18:00
    "Тафф" - булеварден журнал
  • 19:00
    Новини
  • 19:10
    "Семейство Симпсън" - анимационен сериал
  • 20:05
    "Галилей" - научен журнал
Пълна програма
  • 18:00
    Италия, Серия А: Наполи - СПАЛ
  • 20:00
    Италия, Серия А - преди кръга 
  • 20:30
    УЕФА Шампионска лига - магазинно предаване
  • 21:00
    Мобил 1 - магазинно предаване
Пълна програма
  • 18:30
    "Сред нас" - сериал
  • 19:00
    "Експлозивно" - журнал
  • 19:30
    "Ексклузивно" - журнал за звездите
  • 19:45
    Новини
Пълна програма
  • 14:00
    "Утрото на Русия"
  • 19:00
    Вести
  • 19:35
    Вести-Москва
  • 19:50
    "За най-важното"
Пълна програма
  • 18:00
    "Кейс"
  • 19:00
    "Така е"
  • 20:00
    Сериал: "Бандитският Петербург"
  • 21:00
    Сериал: "Улиците на разбитите фенери"
Пълна програма
  • 18:00
    "Съдба - и изведнъж всичко е различно" - сериал
  • 19:00
    "Патрулна обиколка: Специалистите" - репортаж
  • 20:00
    "Полицаите от Рур: Die Ruhrpottwache" - криминален сериал
  • 20:55
    Новини
Пълна програма
  • 18:30
    "Чудото на Букоровския манастир" - документален филм
  • 19:00
    Концерт на Атанас Кръстев / виолончело/ и Румен Цанов /пиано/ - 1 част
  • 19:30
    Новини - централна информационна емисия на ТВ "СКАТ" /на живо/
  • 20:00
    "Дискусионно студио" публицистично предаване /на живо/
Пълна програма
  • 14:00
    Дартс: Световно първенство в Пърфлийт
  • 19:00
    Обзор на футболната лига
  • 19:30
    Футбол Мундиал
  • 20:00
    Футболна сутрин
Пълна програма
  • 18:45
    Die Tom und Jerry Show
  • 19:15
    Sally Bollywood
  • 19:45
    Woozle Goozle und die Weltentdecker
  • 20:15
    Bugs Bunny & Looney Tunes
Пълна програма
  • 18:00
    Безценната перла - ТВ сериал - Бразилия - 62 епизод
  • 19:00
    Новини
  • 19:40
    Час Пик-Предаване на Телемедиа
  • 22:00
    Новини
Пълна програма
  • 18:12
    Top 10
  • 19:02
    New 4 U
  • 19:25
    Deja Voice
  • 20:02
    Your Voice
Пълна програма
  • 18:30
    Кажете ДА на булчинската рокля -Канада: Любовният бизнес
  • 19:00
    Кралят на тортите: Крава-победител, сладкиши и неприятна ситуация
  • 19:30
    Кралят на тортите: Торта-полилей и кръщение
  • 20:00
    Любов от първи клик: Джени със златното сърце
Пълна програма
  • 18:30
    Община Враца - Митичната земя
  • 19:00
    Легендите оживяват - Новоселски манастир, с.3 еп.3
  • 19:30
    Зелен свят - Природен парк Българка
  • 20:00
    10 уникални паметника в България
Пълна програма
  • 18:00
    Странни храни в Америка
  • 19:00
    Търсене на дом по света
  • 19:30
    Търсене на дом по света
  • 20:00
    Търсене на дом по света
Пълна програма
  • 18:00
    Странни храни в Америка
  • 19:00
    Търсене на дом по света
  • 19:30
    Търсене на дом по света
  • 20:00
    Търсене на дом по света
Пълна програма
  • 17:20
    Момиче за милиони, САЩ, драма/спорт, 2004
  • 19:30
    Мария Антоанета, САЩ, 2006
  • 21:30
    Децата на хората, Великобритания,САЩ, драма/фантастика/трилър, 2006
  • 23:15
    Източни обещания, Канада,Великобритания,САЩ, криминален/драма/мистерия, 2007
Пълна програма
  • 18:20
    "Свободна зона: Как политическото дясно да стане атрактивно? гост: Димитър Аврамов" - публицистично предаване (повторение)
  • 19:30
    Новини
  • 20:00
    "Денят с Веселин Дремджиев" - предаване за анализи и коментари по актуални теми
  • 21:00
    Новини
Пълна програма
  • 18:50
    Вкусове от света с Рейчъл Ку - кулинарно предаване, еп. 8
  • 19:20
    Лятната ваканция на Матилда Рамзи - кулинарно предаване, еп. 2
  • 19:30
    Печивата на Марта Стюарт - кулинарно предаване, еп. 7
  • 20:00
    Великото британско меню, еп. 29
Пълна програма
  • 18:00
    Нека патрито да започне!
  • 21:00
    Подгряване за уикенда!
Пълна програма
  • 18:00
    Колумбиана - Екшън, Криминален, Драма, 2011, Режисьор: Оливие Мегатон, В ролите: Зоуи Салдана, Майкъл Вартан, Джорди Молла, Лени Джеймс, Сам Дъглас
  • 20:00
    Балистик - Екшън, Криминален, Фантастика, 2002, Режисьор: Каос, В ролите: Антонио Бандерас, Луси Лиу, Талиса Сото
  • 22:00
    Българските Хип-Хоп Награди 2016 - Награди, 2016, Режисьор: Мария Бонева, В ролите: -
Пълна програма
  • 18:00
    "Между тюл и сълзи" - доку-поредица
  • 19:00
    "Поглед отблизо: Ветеринарната клиника" - доку-поредица
  • 20:00
    "Перфектна вечеря" - доку-поредица
  • 21:00
    "Проминентни личности" - журнал
Пълна програма
  • 18:00
    "Безценна перла" - тв сериал, Бразилия, реж. Амора Маутнер, Паоло Силвестрини, участват: Бруно Галясо, Бианка Бин, Мел Мая, Домингос Монтанер, Наталия Дил и др., 10 еп.
  • 19:00
    "Футболни герои" - премиера
  • 19:30
    "Холивудски знаменитости" - документална поредица
  • 20:00
    Екология
Пълна програма
  • 18:05
    Светкавицата - трети сезон, еп. 13
  • 19:00
    Под наблюдение - втори сезон , еп. 6
  • 20:00
    Кости - шести сезон, еп. 21
  • 21:00
    Кости - шести сезон, еп. 22
Пълна програма
  • 18:00
    Weekend Warm Up!
Пълна програма
  • 18:55
    FASHION WEEK
  • 19:00
    TOP PHOTOSHOOTS
  • 19:25
    F-PEOPLE
  • 19:30
    TOP PHOTOSHOOTS
Пълна програма
  • 18:00
    MTV's Party Hits!
Пълна програма
  • 18:40
    "Съдебни медици" - 12 еп.
  • 19:05
    "Ловци на глави в САЩ" - 3 eп.
  • 19:30
    "Лов на неизрядни платци" - 24-и 25 еп.
  • 20:20
    "Полицайките от Далас" - 4 еп.
Пълна програма
  • 18:30
    Централна емисия Новини
  • 19:15
    Прогноза за времето
  • 19:20
    Спорт
  • 19:30
    новини
Пълна програма
  • 18:55
    В поисках хорошего клева
  • 19:25
    Оружейный клуб
  • 19:50
    Охотничья и рыболовная кухня
  • 20:05
    Большой троллинг
Пълна програма
  • 18:00
    "От местопрестъплението: Ню Йорк" - сериал, сезон 5
  • 19:00
    "София - Ден и Нощ" - риалити сериал
  • 20:00
    "От местопрестъплението: Маями" - сериал, сезон 7
  • 21:00
    "Тигър и Дракон" - приключенски екшън с уч. на Чоу Юн-Фат, Мишел Йео, Чжан Цзъи, Чанг Чен, Лунг Сихунг, Ченг Пей-Пей и др.
Пълна програма
  • 18:37
    Cake Boss: Cake Smash
  • 19:00
    Gold Divers: Bad Vibrations
  • 19:45
    Gold Divers: The Bitter End
  • 20:30
    Through the Wormhole with Morgan Freeman: Is Reality Real?
Пълна програма
  • 18:30
    Гражданка в ранчото
  • 19:00
    Режи!
  • 20:00
    Шампионат по барбекю за деца
  • 21:00
    Градски печива с Пол Холивуд
Пълна програма
  • 18:35
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 19:05
    Алвин и Катеричоците
  • 19:20
    Алвин и Катеричоците
  • 19:35
    Бънсен зверчето
Пълна програма
  • 18:15
    Олимпийски игри: Биатлон, щафета (мъже)
  • 19:00
    Олимпийски игри: Екстремни ски, обзор на деня
  • 19:30
    Олимпийски игри: Хокей на лед, обзор на деня
  • 20:00
    Олимпийски игри: Северни ски, обзор на деня
Пълна програма
  • 18:50
    "Филми и звезди Х, 8 еп.", документален, Холандия, 2018, [12+]
  • 19:20
    "Стъпка по стъпка", комедия, Канада, 2015; реж. Андрю Кюри, с Еманюел Шрики, Джеймс Бролин, Джейсън Ритър, Кристин Лахти, Кейт Корбет, [12+]
  • 21:00
    "От другата страна I, 2 еп.", трилър - фантастика, САЩ, 2018; реж. Мортън Тилдъм, с Дж. К. Симънс, Оливия Уилямс, Хари Лойд, Назанин Бониади, Сара Серайоко, [15+]
  • 22:00
    "Назад към убийството I, 2 еп.", криминален, Великобритания, 2017; реж. Сам Милър, с Ричард Дормър, Джоди Балфор, Рийс Ричи, Киърън Бю, Питър Коу, [18+]
Пълна програма
  • 18:00
    Lucky 7
  • 19:00
    Hip-Hop of BG
  • 19:30
    Music of BG
  • 20:00
    STARBOX
Пълна програма
  • 18:30
    Puppy Dog Pals
  • 19:00
    Sofia The First
  • 19:30
    Mickey And The Roadster Racers
  • 20:00
    The Lion Guard
Пълна програма
  • 18:35
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 19:05
    Алвин и Катеричоците
  • 19:20
    Алвин и Катеричоците
  • 19:35
    Бънсен зверчето
Пълна програма
  • 18:00
    Flashback Fridays
  • 22:00
    Welcome To The Weekend!
Пълна програма
  • 18:20
    I Almost Got Away With It: Got to Escape in My Underwear
  • 19:15
    Web of Lies: Playing Doctor
  • 20:10
    Dead on Arrival: Fatal Obsession
  • 21:05
    Grave Secrets: Secrets Of The Desert
Пълна програма
  • 18:46
    Rising Star: Sadam Ali
  • 19:10
    Top: Streetwear
  • 19:40
    The Truth About...: Red Bull Racing
  • 20:05
    Top: Drivers and Pilots
Пълна програма
  • 18:55
    Bottom Feeders
  • 19:20
    Bottom Feeders
  • 19:45
    Gun Stories
  • 20:10
    Gun Stories
Пълна програма
  • 18:10
    Планинари: Обредът
  • 19:10
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Стойността на куклите
  • 19:35
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Л. Рон Юпииър
  • 20:05
    Американски антиквари: Упорството носи късмет
Пълна програма
  • 18:00
    Най-трудните ремонти на света, еп. 5
  • 19:00
    Марс, еп. 5
  • 20:00
    Разследване на самолетни катастрофи, еп. 1
  • 21:00
    Сервиз SOS, еп. 10
Пълна програма
  • 18:00
    Премиера: "Скъпи наследници" - сериал, с.1, еп. 30
  • 19:00
    bTV Новините - централна емисия
  • 20:00
    Премиера: "Сега и завинаги" - сериал, с. 2, еп. 61
  • 21:30
    "Всичко може да се случи" - сериал, с.1, еп.15
Пълна програма
  • 18:50
    Хаваи 5-0; сезон 4, епизод 16, екшън, криминален, САЩ, 2014
  • 19:50
    Хаваи 5-0; сезон 4, епизод 17, екшън, криминален, САЩ, 2014
  • 20:50
    Престъпления без граници; сезон 1, епизод 9, криминален, драма, Франция, 2013
  • 21:55
    Престъпления без граници; сезон 1, епизод 10, криминален, драма, Франция, 2013
Пълна програма
  • 17:55
    Кандис Реноар; сезон 1, епизод 5, комедия, криминален, Франция, 2013
  • 19:00
    Отмъщението; сезон 1, епизод 10, драма, мистерия, Турция, 2013
  • 20:15
    Отмъщението; сезон 1, епизод 11, драма, мистерия, Турция, 2013
  • 21:25
    Профилиране; сезон 4, епизод 6, криминален, драма, Франция, 2013
Пълна програма
  • 18:30
    Какво е нужно за убийство: Смъртоносна амбиция
  • 19:00
    Убийците Менендес: Ерик разкрива всичко: Епизод 4
  • 20:00
    Убийците Менендес: Ерик разкрива всичко: Епизод 5
  • 21:00
    Убийства с нож в Джърси
Пълна програма
  • 17:10
    Единственият
  • 19:00
    Под натиск
  • 20:55
    Застреляй кучетата!
  • 23:10
    Военно наказание номер 1
Пълна програма
  • 18:15
    Сквозной эфир. Live
  • 19:00
    Новости
  • 19:15
    Сквозной эфир. Live
  • 20:00
    Новости
Пълна програма
  • 18:50
    "Преди Първата световна война" - документален филм /1 част
  • 19:30
    "Новини" - информационна емисия на ТВ"СКАТ"
  • 19:50
    "Странното село Кирово" - документален филм
  • 20:30
    "Новини" - информационна емисия на ТВ"СКАТ"
Пълна програма
  • 18:40
    I Live With Models
  • 19:05
    I Live With Models
  • 19:30
    Instant Mom
  • 20:00
    Punk'd
Пълна програма
  • 18:39
    Red Hot Corset On White Leather (18+)
  • 19:00
    Young French Teen's Lesbian Fuck (18+)
  • 19:23
    Cock Hungry Cook (18+)
  • 19:49
    My Slutty Stepmom's Wedding (18+)
Пълна програма
  • 18:00
    Баскетбол: България - Чехия - квалификационна среща за световното първенство "Китай 2019" пряко предаване от "Арена Ботевград"
  • 19:55
    Зимни олимпийски игри: Биатлон, щафета /мъже/
  • 21:30
    Арена ПЬОНГЧАНГ 2018 обзорно предаване
  • 22:00
    Обзор "Лига Европа"
Пълна програма
  • 18:55
    История на храните - повт.
  • 19:00
    Новини
  • 19:10
    Прогноза за времето и агропрогноза
  • 19:15
    Борсова информация
Пълна програма
  • 18:30
    INSPIRING LIVES GLOBAL 10
  • 19:00
    ANIMAL X NATURAL MYSTERY UNIT - MONSTERS OF THE DEEP
  • 20:00
    I HAVE SEEN THE EARTH CHANGE: BOLIVIA: WHEN GLACIERS WEEP
  • 21:00
    NOMAD'S LAND - IRELAND
Пълна програма
  • 09:00
    Siesta Boxing Terminator The Homecoming
Пълна програма
  • 18:00
    The Kickback
  • 19:10
    Radical Times Southern California
  • 19:30
    M80
  • 20:00
    Master Debaters with Jay Mohr
Пълна програма
  • 18:00
    Микро чудовища (Series 1): Ухажване и размножаване (Episode 2)
  • 19:00
    Загадки в музея (Series 5): Кон медиум, странната история на каучука, брадва "Пуласки" (Episode 3)
  • 19:45
    101 герои на 20-ти век (Series 1): 108 (Episode 8)
  • 20:40
    Дубровник: Републиката (Series 1): 103 (Episode 3)
Пълна програма
  • 18:30
    Професия турист
  • 19:00
    Магичният свят на Сардиния
  • 19:30
    Приключение край Атон
  • 20:00
    10 интересни факта от българската история, част 2
Пълна програма
  • 17:30
    Le Songe (the Dream) by Jean-Christophe Maillot, Les Ballets de Monte-Carlo
  • 19:15
    Lac by Jean-Christophe Maillot, Les Ballets de Monte-Carlo
  • 20:50
    InterMezzo
  • 21:30
    Haydn: Symphonies Nos.1, 39 & 49 - Il Giardino Armonico, Giovanni Antonini
Пълна програма
  • 17:30
    Футбол: ЦСКА - Черно море, мач от Първа професионална лига, директно
  • 19:25
    Студио "Първа професионална лига", директно
  • 20:00
    Световни боксови супер серии: Международна галавечер в Манчестър, Великобритания, Гроувс срещу Юбанк, повторение
  • 21:00
    "Легендите на бокса", класически боксови мачове, 8-и епизод, повторение
Пълна програма
  • 18:30
    Волейбол: Мач от Суперлигата, директно
  • 20:30
    Студио "Волейбол", директно
  • 21:00
    "Преди кръга в английската Висша лига" (2017-18), 24-и епизод
  • 21:30
    Студио "Лига 1", директно
Пълна програма
  • 18:20
    Почти ми се размина: Да избягаш по пижама
  • 19:15
    Мрежа от лъжи: Лекарят-измамник
  • 20:10
    Новодошлият не оцеля: Фатално обсебване
  • 21:05
    Гробовни тайни: Тайните на пустинята
Пълна програма
  • 18:30
    Централни Новини на BIT LIVE
  • 19:00
    BIT СПОРТ LIVE
  • 19:30
    "Горещи срещи" с Венета Райкова, (п)
  • 20:30
    "Майсторски клас", (п)
Пълна програма
  • 18:20
    "Абулеле", семейна комедия, Израел, 2015; реж. Джонатан Гева, с Йоав Садиан, Идан Баркай, Бар Минали, Макрам Хури, Нати Клугер, [12+]
  • 20:00
    "Карибски пирати: Отмъщението на Салазар", фентъзи - комедия, САЩ, 2017; реж. Йоахим Рьонинг, Еспен Сандберг, с Джони Деп, Хавиер Бардем, Брентън Туейтс, Кая Скоделарио, Джефри Ръш, [12+]
  • 22:05
    "Сестри на макс", комедия, САЩ, 2015; реж. Джейсън Мур, с Тина Фей, Ейми Поулър, Мая Рудолф, Айк Баринхолц, Джеймс Бролин, [15+]
Пълна програма
  • 17:55
    "Прегради", драма, САЩ, 2016; реж. Дензъл Уошингтън, с Дензъл Уошингтън, Вайола Дейвис, Стивън МакКинли Хендерсън, Джован Адепо, Ръсел Хорнсби, [12+]
  • 20:10
    "Californication VII, 7 еп.", комедия, САЩ, 2014; реж. Джон Дал, с Дейвид Духовни, Наташа МакЕлън, Памела Адлън, Маделин Мартин, Ивън Хендлър, [15+]
  • 20:35
    "Californication VII, 8 еп.", комедия, САЩ, 2014; реж. Дейвид Фон Анкън, с Дейвид Духовни, Наташа МакЕлън, Памела Адлън, Маделин Мартин, Ивън Хендлър, [15+]
  • 21:05
    "Декстър VII, 4 еп.", криминален трилър, САЩ, 2012; реж. Джон Дал, с Майкъл Си Хол, Дженифър Карпентър, Си Ес Лий, Дейвид Заяс, Джеймс Ремар, [18+]
Пълна програма
  • 18:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 19:00
    Живи въглени: село Жребичко (образователен филм за туристическа дестинация)
  • 19:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 20:00
    Разходки край Сухиндол с полъха на Чалгъна (образователен филм за планински туризъм)
Пълна програма
  • 18:30
    Trans World Sport
  • 19:30
    Тенис: "ATP WT Uncovered"
  • 20:00
    Тенис: ATP 500 Рио 2018
  • 22:05
    Тенис: ATP 500 Рио 2018
Пълна програма
  • 18:30
    Студио "Баскетбол"
  • 19:00
    Баскетбол: Евролига
  • 20:50
    Студио "Баскетбол"
  • 21:30
    Студио "Баскетбол"
Пълна програма
  • 18:35
    Blaze and the Monster Machines
  • 19:00
    Rusty Rivets
  • 19:10
    Paw Patrol
  • 19:35
    Dora the Explorer
Пълна програма
  • 18:35
    В изгнание, сезон 1, еп. 1, Великобритания, политически, 2015
  • 19:30
    Гранд хотел, сезон 3, еп. 5, Испания, исторически/драма, 2013
  • 20:15
    Мускетарите, сезон 1, еп. 9, Великобритания, екшън/приключенски, 2014
  • 21:15
    Господин Селфридж, сезон 3, еп. 9, Великобритания, исторически/драма, 2015
Пълна програма

Сериали

AXN Black 19:00
Красавицата и Звяра; сезон 4, епизод 5, драма, ужаси, САЩ, 2016
Fox Life 19:00
Сексът и градът - четвърти сезон, еп. 17
Bulgaria ON AIR 19:00
Жертвата - политически сериал
Film Plus HD 19:00
Футбол: Примера Дивисион - обзор на сезон 2017/2018
AXN 19:05
Елементарно, Уотсън!; сезон 5, епизод 9, криминален, драма, САЩ, 2016

Всички предавания

Спорт

Mtel Sport 1 19:00
Автомобилизъм: Суперкарс 2018
Film Plus HD 19:00
Футбол: Примера Дивисион - обзор на сезон 2017/2018
Diema Sport 19:30
Студио "Формула 1", повторение
Diema Sport 2 19:30
Футбол: Манчестър Юнайтед - Уотфорд, мач от английската Висша лига, повторение
Ring.BG 19:30
УЕФА Шампионска лига, финал: Реал М - Ливърпул

Всички предавания

Филми

AXN Black 19:00
Красавицата и Звяра; сезон 4, епизод 5, драма, ужаси, САЩ, 2016
RTVi 19:00
Документален екран
TVT 19:00
Гражданин на света. Никола Манев (образователен филм за арт туризъм и обичаи)
bTV Action 19:00
"Огън под земята" - екшън, драма, трилър (САЩ, 1997), режисьор - Феликс Енрикес Алкала, актьори - Стивън Сегал, Мардж Хелгенбергер, Стивън Ланг, Брад Хънт, Крис Кристофърсън и др.
bTV Cinema 19:00
"След залеза" - екшън, комедия, криминален (САЩ, 2004), режисьор - Брет Ратнър, актьори - Уди Харелсън, Микелти Уилямсън, Крейг Розенбърг, Салма Хайек, Дон Чийдъл, Наоми Харис, Крис Пен, Ръсел Хорнсби, Трой Гарити, Пиърс Броснан и др.

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}