ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 09:15
    Денят започва с Култура Информационен културен блок с водещи Анна Ангелова и Димитър Стоянович
  • 11:00
    Зелената линейка Здравно риалити с водещ Ива Димитрова
  • 11:40
    Телепазарен прозорец
  • 12:00
    По света и у нас Информационна емисия
Пълна програма
  • 06:30
    "Тази сутрин" - информационно предаване
  • 09:30
    "Преди обед" - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
  • 12:00
    bTV Новините - обедна емисия
  • 12:30
    "Шоуто на Слави" /п/- вечерно ток шоу
Пълна програма
  • 06:20
    "Здравей, България" - сутрешен блок
  • 09:30
    "На кафе" - предаване на NOVA
  • 11:30
    "Бон Апети" - предаване
  • 12:00
    Новините на NOVA
Пълна програма
  • 06:30
    България сутрин - важните неща рано сутрин с Лора Инджова и Златимир Йочев
  • 09:30
    Райски градини - филм
  • 10:00
    По следите на храната - филм
  • 10:30
    ОколоСВЕТСКО с Бойка Делиева и Константина Живова
Пълна програма
  • 09:00
    VIB - док. поредица, автор Биляна Митева /п./
  • 09:30
    В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки/Светозар Димитров /п./
  • 10:00
    Водещите новини
  • 10:05
    Investbook с Александър Костадинов /п./
Пълна програма
  • 08:30
    Престъпления без граници; сезон 3, епизод 5, криминален, драма, Франция, 2015
  • 09:30
    Скорпион; сезон 3, епизод 11, екшън, драма, САЩ, 2016
  • 10:25
    Морски детективи: Ню Орлиънс; сезон 3, епизод 1, криминален, драма, САЩ, 2016
  • 11:25
    Медиум; сезон 1, епизод 13, криминален, драма, САЩ, 2005
Пълна програма
  • 09:10
    Котки 101: Епизод 2
  • 10:05
    Опасната бахамска синева: Епизод 2
  • 11:00
    Тежки времена в Града на маймуните: Непозната земя
  • 11:28
    Тежки времена в Града на маймуните: В човешкия ад
Пълна програма
  • 09:10
    Избрано от "Капиталът" - публицистично предаване
  • 10:00
    Новини
  • 10:10
    "Извънредно включване" - публицистично предаване
  • 10:40
    Народна музика
Пълна програма
  • 06:30
    Зимните олимпийски игри в Пьонгчанг, Южна Корея
  • 10:35
    Зимните олимпийски игри в Пьонгчанг, Южна Корея
  • 18:15
    "Горещи теми" - булеварден журнал
  • 19:00
    "Кой знае подобно нещо?" - куиз шоу с Кай Пфлауме
Пълна програма
  • 06:00
    Tick-Tack
  • 10:00
    Hit Mix
  • 14:00
    Standard SLO
  • 14:30
    Music Arena
Пълна програма
  • 09:00
    Избрано от "Добро утро с БНТ 2"
  • 10:00
    Мостовете на Александър документален филм /п/
  • 10:30
    Днес и утре /п/
  • 11:00
    Парламентарен контрол пряко предаване от Народното събрание
Пълна програма
  • 09:25
    Mr Bean: The Animated Series
  • 09:35
    Mr Bean: The Animated Series
  • 09:50
    Miss Moon
  • 10:01
    Miss Moon
Пълна програма
  • 09:00
    "Библиотекарите" - сериал, с.1, еп. 1
  • 10:00
    "Стоте" - сериал, с.3, еп. 3
  • 11:00
    "Извън играга" - сериал, с.6, еп.4
  • 12:00
    "Стрелата" - сериал, с.3, еп. 19
Пълна програма
  • 09:15
    "Обратна тяга" -  екшън, драма, трилър (САЩ, 1991), режисьор - Рон Хауърд, актьори - Кърт Ръсел, Уилям Болдуин, Робърт де Ниро, Джак Макгий, Доналд Съдърланд,  Скот Глен, Дженифър Джейсън Лий и др.
  • 12:15
    "Ризоли и Айлс: Криминални досиета" - сериал, с.5, еп.15,16,17
  • 15:15
    "Мис Слънчице" - комедия (САЩ, 2006), режисьори - Джонатан Дейтън, Валери Фарис, актьори - Алън Аркин, Абигейл Бреслин, Пол Дейно, Стив Карел, Грег Киниър, Тони Колет и др.
  • 17:30
    "Смело сърце" - драма, исторически (САЩ, 1995), режисьор - Мел Гибсън, актьори - Мел Гибсън, Софи Марсо, Патрик Макгуън, Катрин Маккормас, Брендън Глийсън, Ангъс Макфейдън, Алън Армстронг, Йън Банън, Брайън Кокс и др.
Пълна програма
  • 09:00
    "Столичани в певече" - сериал
  • 10:00
    "Елхички 3" - комедия (Русия, 2013), режисьори - Ольга Харина, Дмитрий Киселёв, Леван Габриадзе и др., актьори - Иван Ургант, Сергей Светлаков, Пётр Фёдоров, Мария Луговая, Анна Чиповская, Валентин Гафт, Гоша Куценко и др.
  • 12:00
    "Изгубеняци" - сериал
  • 13:00
    "По средата" /п./- сериал
Пълна програма
  • 09:00
    "Лекар в планината" - сериал
  • 10:00
    "Истинска звезда" - сериал
  • 11:00
    "Майка" - сериал
  • 12:00
    "Светлината на моя живот" - сериал
Пълна програма
  • 09:20
    Бен 10
  • 09:30
    Бен 10
  • 09:45
    ОК, Кей О! Да бъдем герои
  • 09:56
    ОК, Кей О! Да бъдем герои
Пълна програма
  • 08:55
    "Следите на греха", драма, Япония, 2016; реж. Кей Ишикава, със Сатоши Цумабуки, Хикари Мицушима, Кейсуке Коиде, Асами Усуда, Юи Ичикава, [15+]
  • 10:55
    "Ченгето от Бевърли Хилс", екшън - комедия, САЩ, 1984; реж. Мартин Брест, с Еди Мърфи, Джъдж Рейнхолд, Джон Аштън, Лиз Ейлбачър, Рони Кокс, [15+]
  • 12:40
    "На следващата сутрин", комедийна драма, САЩ, 2015; реж. Шанра Дж. Кел, с Ванеса Евиган, Мишел Ломбардо, Роберто Агуайър, Бен Еслър, Мейсън Трублуд, [12+]
  • 14:00
    "Ученикът", драма, Русия, 2016; реж. Кирил Серебреников, с Петр Скворцов, Александр Горчилин, Александра Ревенко, Виктория Исакова, Юлия Ауг, [15+]
Пълна програма
  • 09:05
    "Пътуване с татко", комедийна драма, Германия, 2016; реж. Анка Мируна Лазареску, с Мануел Клайн, Зузане Борман, Овидиу Шумахер, Александру Маргинеану, Разван Енчиу, [12+]
  • 10:55
    "Вижте маймунката!", късометражна комедия, Великобритания, 2016; реж. Адам Уимпени, с Айма Кълъмър, Мелани Грей, Ампаро Морено, Асумпта Серна, [12+]
  • 11:25
    "Лов на диви хора", приключенска комедия, Нова Зеландия, 2016; реж. Тейка Уейтити, със Сам Нийл, Джулиан Денисън, Рис Дарби, Рима Те Виата, Рейчъл Хаус, [12+]
  • 13:05
    "Изчезването на Лена", трилър, Германия, 2016; реж. Флориан Гааг, с Емилия Шуле, Янник Шюман, Зина Ткоч, Кира София Каре, Анна Бедерке, [12+]
Пълна програма
  • 08:00
    CNN Newsroom
  • 11:30
    Inside Africa
  • 12:00
    Amanpour
  • 12:30
    African Voices
Пълна програма
  • 08:00
    "Сезонът на черешите"- сериен филм, /п/
  • 09:30
    "Да се влюбиш в непознат" - романтична драма с уч. на Лара Джой Кьорнер, Гюнтер Гилиан, Андреас Брукер, Аделе Нойхаузер и др., /п/
  • 11:30
    "Завинаги свързани" - сериен филм, /п/
  • 12:30
    "Семейни войни" - телевизионна игра, /п/
Пълна програма
  • 08:45
    "Досиетата "Грим" - сериал, сезон 4, /п/
  • 10:00
    "Пожарникарите от Чикаго" - сериал, сезон 4, /п/
  • 11:00
    "Топ Гиър" - предаване за автомобили, сезон 13, /п/
  • 12:00
    "Кобра 11: Обади се!" - сериал, сезон 16, /п/
Пълна програма
  • 09:00
    Как се прави...: Футболни топки/Усилватели/ Стъклени топчета/ Самолетни витла
  • 09:30
    Как са го направили?: епизод 20
  • 10:00
    Съкровища в склада: Великобритания: Епизод 3
  • 10:30
    Съкровища в склада: Епизод 13
Пълна програма
  • 09:02
    Да откриеш извънземни: Нашествие на извънземни
  • 09:50
    Как са го направили?: Парижката канализация/Берета/Памук
  • 10:14
    Фабрика за храна: Храна за мозъка
  • 10:38
    Изчезнали: Епизод 8
Пълна програма
  • 09:00
    Хотел "Трансилвания": Сериалът
  • 09:30
    Приключенията на Рапунцел и разбойника
  • 10:00
    Кей Си Под Прикритие
  • 10:30
    Ханк Зипзър
Пълна програма
  • 09:15
    "Да изобретяваме"
  • 09:40
    "Доказано от опит"
  • 09:55
    "Доказано от опит"
  • 10:15
    "Изследователи: Природата знае най-добре"
Пълна програма
  • 09:15
    Клуб Уинкс - анимационен сериал
  • 10:05
    Най-малкият зоомагазин - анимационен сериал
  • 10:30
    Франклин - анимационен сериал
  • 11:00
    Плодчетата - анимационен сериал
Пълна програма
  • 06:00
    Делници - с Николай Колев
  • 10:00
    Светът и всичко в него - със Симеон Идакиев
  • 11:00
    1,2,3 - 2 еп. - Сериал
  • 12:00
    Резонанс - с Васко Мавриков
Пълна програма
  • 09:15
    Селскостопански новини
  • 09:41
    Европа днес
  • 09:46
    Фокус
  • 10:10
    Спортът днес
Пълна програма
  • 08:35
    Олимпийски игри: Кърлинг, малък финал (мъже), директно
  • 11:30
    Олимпийски игри: Новини
  • 11:45
    Олимпийски игри: Бързо пързаляне с кънки, 1000 м (мъже), директно
  • 13:20
    Олимпийски игри: Биатлон, щафета (мъже), директно
Пълна програма
  • 08:00
    Олимпийски игри: Хокей на лед, четвъртфинали (мъже)
  • 09:30
    Олимпийски игри: Хокей на лед, полуфинали (мъже), директно
  • 12:00
    Олимпийски игри: Церемония по награждаването, директно
  • 13:00
    Олимпийски игри: Хокей на лед, полуфинали (мъже)
Пълна програма
  • 09:05
    Дроновете, сезон 1, еп. 10
  • 09:30
    Моят плаващ дом, сезон 1, еп. 1
  • 09:55
    72 опасни места за живеене, сезон 1, еп. 4
  • 10:40
    Крале на боклука, сезон 1, еп. 7
Пълна програма
  • 08:50
    Monster Jam
  • 09:45
    X Games - Austin
  • 10:40
    Pro Bull Riders
  • 11:35
    Action Sports World
Пълна програма
  • 07:00
    Утрото /сутрешен музикален блок/
  • 11:00
    Песните на... /половин час с хитовете на изпълнител от ефира на ФЕН ТВ/
  • 11:30
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 12:00
    Багрите на България /фолклорна и народна музика/
Пълна програма
  • 09:00
    Отчайващи пейзажи
  • 09:30
    Отчайващи пейзажи
  • 10:00
    Братовчеди в кухнята
  • 10:30
    Братовчеди в кухнята
Пълна програма
  • 08:40
    Д-р Зоуи Харт - втори сезон, еп. 9
  • 09:35
    Вещиците от Ийст Енд - втори сезон, еп. 5
  • 10:30
    Малки сладки лъжкини, еп. 18
  • 11:30
    Наръчник за разведени - втори сезон, еп. 2
Пълна програма
  • 08:50
    Убийства в Рая - четвърти сезон, еп. 6
  • 09:55
    Убийства в Мидсъмър - пети сезон, еп. 1
  • 12:00
    Военни престъпления: Лос Анджелис - пети сезон, еп. 1
  • 12:55
    Нюанси синьо - втори сезон, еп. 4
Пълна програма
  • 08:20
    "Съвършено щастие", комедия, Франция, 2015; реж. Сирил Джелблат, с Ману Пайет, Одри Лами, Оре Атика, Паскал Демолон, Бруно Клерефонд, [12+]
  • 09:55
    "Сайдер с Роузи", драма, Великобритания, 2015; реж. Филипа Лоуторп, с Тимъти Спол, Саманта Мортън, Джорджи Смит, Теди-Роуз Малесън-Алън, Дилън Търланд, [12+]
  • 11:30
    "Социална мрежа", биографична драма, САЩ, 2010; реж. Дейвид Финчър, с Джеси Айзенберг, Джъстин Тимбърлейк, Андрю Гарфийлд, Рашида Джоунс, Бренда Сонг, [12+]
  • 13:25
    "Когато баща ми стана храст", семейна драма, Холандия, 2016; реж. Никол Ван Килсдонк, със Силесте Холсхаймер, Матсен Монтсма, Теун Куилбоер, Нортйе Херлаар, Анеке Блок, [12+]
Пълна програма
  • 09:25
    Конспирация, сезон 1, еп. 8
  • 10:15
    Империя на царе: Русия по времето на династията Романови с Луси Уърсли, сезон 1, еп. 1
  • 11:20
    Империя на царе: Русия по времето на династията Романови с Луси Уърсли, сезон 1, еп. 2
  • 12:25
    Империя на царе: Русия по времето на династията Романови с Луси Уърсли, сезон 1, еп. 3
Пълна програма
  • 09:00
    Дървосекачи: Всяко дърво си има своя миг на слава
  • 09:55
    Планинари: Специален епизод "Бягство в пустошта"
  • 10:50
    Спецове в заложната къща: Залагане за Рейган
  • 11:15
    Спецове в заложната къща: На това се вика залагане!
Пълна програма
  • 09:00
    АВТОХОБИ – тв поредица
  • 09:30
    Ловци на акули – тв поредица, Америка, втори сезон, 5 еп.
  • 10:30
    КОНЕТЕ
  • 11:00
    Риболовен филм
Пълна програма
  • 09:00
    "Меси отива в Окидо"
  • 09:40
    "Моите приятели животните"
  • 09:50
    "Сега знаеш"
  • 10:00
    "Кит и Кейт"
Пълна програма
  • 09:00
    "Парламентът на живо"
  • 11:45
    Топ Шоп
  • 12:00
    НОВИНИ
  • 12:15
    Телемаркет
Пълна програма
  • 02:45
    JDM
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:30
    Драконова топка Z (анимация)
  • 19:00
    Хартли (фейлетон)
Пълна програма
  • 09:00
    "Услугата" - романтична комедия с Харли Джей Козак, Елизабет Макгавърн.
  • 10:35
    "Заговорът" - екшън / трилър с Роджър Мур, Клаудия Ланге, Марта Хайер.
  • 12:10
    "Крузо" - приключенски филм / драма с Ейд Сапара, Ейдън Куин.
  • 13:45
    "Упадъкът на Римската империя, първа част" - драма със София Лорен и Стивън Бойд.
Пълна програма
  • 09:00
    Бременна на 16 - реалити шоу
  • 10:00
    Да разбереш Джейн
  • 11:00
    Зона за приятели
  • 11:30
    Зона за приятели
Пълна програма
  • 09:00
    Selena Gomez Vs The World!
  • 10:30
    BRIT Awards 2018: The Winners
  • 11:30
    Maroon 5: Hitlist
  • 12:00
    2017 MTV Video Music Awards
Пълна програма
  • 09:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 11:00
    Super Massive Rock Stars!
  • 13:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 13:40
    The Decade's Biggest Anthems!
Пълна програма
  • 09:10
    Най-добрият приятел на кучето, сезон 1, еп. 11
  • 09:35
    Най-добрият приятел на кучето, сезон 1, еп. 12
  • 10:05
    Скрити царства, сезон 1, еп. 2
  • 11:00
    Разговори с делфини, сезон 1, еп. 2
Пълна програма
  • 09:00
    Пробив, еп. 1
  • 10:00
    Най-умните градове: Амстердам, еп. 1
  • 11:00
    Извънземни от Дъното с Боб Балард, еп. 5
  • 12:00
    Куфар за края на света 2, еп. 10
Пълна програма
  • 09:20
    Дивата Индонезия, еп. 3
  • 10:05
    Дивата Намибия, еп. 1
  • 10:50
    Дивият Тайланд, еп. 1
  • 11:40
    Дивият Тайланд, еп. 2
Пълна програма
  • 09:00
    Дартс: Висша лига 2018, Берлин, повторение
  • 12:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 12:05
    Футбол: Ница - Нант, мач от френската Лига 1, повторение
  • 14:00
    Футбол: Марсилия - Бордо, мач от френската Лига 1, повторение, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
Пълна програма
  • 09:00
    "Живей здравословно!"
  • 10:00
    "Модна присъда"
  • 11:00
    Новини (със субтитри)
  • 11:15
    "Модна присъда"
Пълна програма
  • 09:05
    "От А до Я" - тв магазин с хитове
  • 09:40
    "Планета Хит Микс" - музикална програма
  • 10:00
    "Картини от Света" - музикална импресия
  • 10:05
    "Show Time" - музикална програма
Пълна програма
  • 08:30
    "Музикален пъзел" - избрани песни
  • 09:30
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 09:40
    "Традиция и новаторство" - модерен фолк
  • 10:00
    "Звездите на България" - музикален гост
Пълна програма
  • 09:00
    "Планета Хит" - хитове без край
  • 09:30
    "Ретро" - музикална програма
  • 10:00
    "Автограф" - фен-шоу
  • 11:00
    "Картини от Света" - музикална импресия
Пълна програма
  • 08:50
    "Теория за големия взрив" - сериал
  • 10:05
    "Двама мъже и половина" - сериал
  • 11:25
    "По средата" - сериал
  • 12:20
    "Майк и Моли" - комедиен сериал
Пълна програма
  • 09:00
    УЕФА Лига Европа: 
  • 11:00
    УЕФА Лига Европа: 
  • 13:00
    УЕФА Лига Европа: 
  • 15:00
    УЕФА Лига Европа: 
Пълна програма
  • 07:00
    "Добро утро, Германия" - сутрешен журнал
  • 09:30
    "Добри времена, лоши времена" - сериал
  • 10:00
    "Сред нас" - сериал
  • 10:30
    "Съблазнителни измами" - доку-поредица
Пълна програма
  • 08:30
    Игрален филм
  • 10:05
    Игрален филм
  • 11:40
    Игрален филм
  • 14:00
    "Утрото на Русия"
Пълна програма
  • 09:00
    Сериал: "Ловът на Пепеляшка"
  • 10:00
    Сериал: "Улиците на разбитите фенери"
  • 11:00
    "Със собствените си очи"
  • 12:00
    "48 минути"
Пълна програма
  • 06:30
    Сутрешен информационно-забавен журнал и спорт
  • 11:00
    "Клиниката на Зюдринг" - сериал
  • 12:00
    "В името на справедливостта: Ние се борим за Вас!" - поредица
  • 13:00
    "Адвокатите на пост" - поредица
Пълна програма
  • 08:00
    Ранни вести / на живо/
  • 10:15
    НОВИНИ - сутрешна емисия
  • 10:30
    Парламентарен живот /на живо/
  • 12:30
    НОВИНИ - обедна емисия /на живо/
Пълна програма
  • 09:00
    Обзор на футболната лига
  • 10:00
    Добро утро, спортни фенове!
  • 11:00
    Футбол Мундиал
  • 11:35
    Аеробика
Пълна програма
  • 09:10
    Peter Hase
  • 09:50
    Die Oktonauten
  • 10:00
    Die Oktonauten
  • 10:20
    Kati & Mim-Mim
Пълна програма
  • 08:30
    Безценната перла- ТВ сериал - Бразилия -62 епизод
  • 09:30
    Холивудски знаменитости: Джони Деп
  • 10:00
    Новини
  • 10:15
    Исторически календар
Пълна програма
  • 09:02
    Snooza
  • 10:02
    1 Artist 3 Hits
  • 10:12
    Top 10
  • 11:02
    New 4 U
Пълна програма
  • 09:00
    Богатите се женят като в приказките
  • 10:00
    Кралят на тортите: Космическа совалка, повишаване на напрежението и изненада!
  • 11:00
    Любов от първи клик: Мускулеста дама търси любовта
  • 11:30
    Любов от първи клик: Богинята с патешка уста
Пълна програма
  • 09:00
    JAM - еп.10
  • 09:30
    Генерал Тошево към бялата лястовица
  • 10:00
    WWF - Бяла водна лилия
  • 10:30
    Бъди там - България в музика и картини
Пълна програма
  • 09:00
    Реставратори
  • 09:30
    Реставратори
  • 10:00
    Невъзможен хотел
  • 11:00
    Препродаване и преместване в Тексас
Пълна програма
  • 09:00
    Реставратори
  • 09:30
    Реставратори
  • 10:00
    Невъзможен хотел
  • 11:00
    Препродаване и преместване в Тексас
Пълна програма
  • 08:55
    Агнец божий, САЩ, комедия/драма, 2013
  • 10:20
    Д-р Джекил и мистър Хайд, Великобритания, фантастика/трилър, 2003
  • 12:00
    Пътят към Невърленд, Великобритания,САЩ, биографичен/драма/семеен, 2004
  • 13:40
    Ема, Великобритания,САЩ, комедия/драма/романтичен, 1996
Пълна програма
  • 09:00
    Новини
  • 09:30
    Новини
  • 10:00
    Новини
  • 10:30
    Новини
Пълна програма
  • 09:05
    Бързи и лесни рецепти с Джейми - кулинарно предаване, еп. 16
  • 09:35
    Великото британско меню, еп. 28
  • 10:00
    Новата балканска кухня с Божана - кулинарно предаване, еп. 14
  • 10:30
    Пекарната на Рудолф - четвърти сезон, еп. 21
Пълна програма
  • 09:00
    Хитовете не лъжат!
  • 11:00
    Тор 10 на VH1 от тази седмица
  • 12:00
    Познайте годината!
  • 13:00
    Специално за теб: Топ 50
Пълна програма
  • 08:00
    Тарзан - Анимация, 2013, Режисьор: Райнхард Клос, В ролите: Келан Луц, Робърт Капрон, Спенсър Лок
  • 09:30
    Капитан Саблезъб и Съкровището от Лама Рама - Екшън, Приключенски, Комедия, 2014, Режисьор: Джон Андерсен, Лиза Гамлем, В ролите: Тува Новотни, Андерс Кристиянсен, Од Уилиамсън, Йон Йойгарден, Хами Белал
  • 11:00
    Действай 3D - Роматничен, Музикален , 2013, Режисьор: Дуей Адлър, В ролите: Дерек Хоу, БоА, Джеферсън Браун, Мики Исикава, Майкъл Мандо, Дан Лория, Рик Гонзалес, Изабела Мико, Уесли Джонатан, Уил Юн Лий
  • 12:30
    Нещо назаем - Комедия, Драма, Романтичен, 2011, Режисьор: Люк Грийнфилд, В ролите: Кейт Хъдсън, Джон Красински, Ашли Уилямс, Стив Хауей, Дженифър Гудуин, Колин Еглисфилд
Пълна програма
  • 07:50
    "Дай ме под съд" - доку-поредица
  • 11:55
    "4 сватби и едно вълшебно пътешествие" - доку-поредица
  • 13:00
    "Кралица на пазаруването" - доку-поредица
  • 14:00
    "Между тюл и сълзи" - доку-поредица
Пълна програма
  • 09:00
    "ТВ меню"
  • 09:30
    "Тяло и душа" - документална поредица
  • 10:00
    Eкология
  • 10:30
    Сериен филм /п/
Пълна програма
  • 08:55
    Светкавицата - трети сезон, еп. 12
  • 09:50
    Под наблюдение - втори сезон , еп. 5
  • 10:45
    Кости - шести сезон, еп. 19
  • 11:40
    Кости - шести сезон, еп. 20
Пълна програма
  • 09:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 09:40
    DJ Duel
  • 11:00
    Big Tunes!
  • 13:00
    New Music Fridays
Пълна програма
  • 09:25
    F-PEOPLE
  • 09:30
    TOP MODELS
  • 09:55
    FASHION WEEK
  • 10:00
    DESIGNERS
Пълна програма
  • 09:00
    Big Fat Hits
  • 11:00
    Nothing But Hits
  • 13:00
    New Music Fridays
  • 14:00
    Big Fat Hits
Пълна програма
  • 08:40
    "Лов на неизрядни платци" - 24 и 25 еп.
  • 09:30
    "Кола примамка" - 7 еп.
  • 09:55
    "Океански патрул" - 1 и 2 еп.
  • 10:45
    "Кеш и Кари" - 3 и 4 еп.
Пълна програма
  • 09:00
    "Свободна зона с Георги Коритаров 1"
  • 10:00
    Новини
  • 10:10
    "Свободна зона с Георги Коритаров 2"
  • 11:00
    Новини
Пълна програма
  • 09:05
    Универсальная собака
  • 09:35
    В Индийском океане...
  • 10:05
    Клевое место
  • 10:30
    Рыболов-эксперт
Пълна програма
  • 08:30
    "Инспектор Джордж Джентли" - сериен филм, сезон 4
  • 10:50
    "Коледното приключение на Бетовен" - комедия с уч. на Джон Клийз, Ким Родс, Мънро Чембърс, Къртис Армстронг, Том Арнолд и др.
  • 12:45
    "Виж кой говори пак" - комедия с уч. на Джон Траволта, Кърсти Али, Олимпия Дукакис, Джордж Сегал, Ейб Вигода и др.
  • 14:30
    "Карибски пирати: На края на светa" приключенски екшън с уч. на Джони Деп, Орландо Блум, Кийра Найтли, Джефри Ръш, Джак Дейвънпорт, Джонатан Прайс, Бил Най и др., /п/
Пълна програма
  • 09:15
    Cake Boss: Bling, Barbecue & Blueprints
  • 09:37
    Cake Boss: Touchdowns and Tattoos
  • 10:00
    Fat N' Furious: Rolling Thunder: Nitrous Charged Vega
  • 10:45
    Extreme Cheapskates: All Wrapped Up
Пълна програма
  • 09:05
    Гражданка в ранчото
  • 09:30
    Гражданка в ранчото
  • 09:55
    Трапезата на Сиба
  • 10:25
    Трапезата на Сиба
Пълна програма
  • 09:05
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 09:35
    Бънсен зверчето
  • 09:55
    Костенурките Нинджа
  • 10:25
    Костенурките Нинджа
Пълна програма
  • 08:35
    Олимпийски игри: Кърлинг, малък финал (мъже), директно
  • 11:30
    Олимпийски игри: Новини
  • 11:45
    Олимпийски игри: Бързо пързаляне с кънки, 1000 м (мъже), директно
  • 13:20
    Олимпийски игри: Биатлон, щафета (мъже), директно
Пълна програма
  • 08:20
    "Съвършено щастие", комедия, Франция, 2015; реж. Сирил Джелблат, с Ману Пайет, Одри Лами, Оре Атика, Паскал Демолон, Бруно Клерефонд, [12+]
  • 09:55
    "Сайдер с Роузи", драма, Великобритания, 2015; реж. Филипа Лоуторп, с Тимъти Спол, Саманта Мортън, Джорджи Смит, Теди-Роуз Малесън-Алън, Дилън Търланд, [12+]
  • 11:30
    "Социална мрежа", биографична драма, САЩ, 2010; реж. Дейвид Финчър, с Джеси Айзенберг, Джъстин Тимбърлейк, Андрю Гарфийлд, Рашида Джоунс, Бренда Сонг, [12+]
  • 13:25
    "Когато баща ми стана храст", семейна драма, Холандия, 2016; реж. Никол Ван Килсдонк, със Силесте Холсхаймер, Матсен Монтсма, Теун Куилбоер, Нортйе Херлаар, Анеке Блок, [12+]
Пълна програма
  • 09:00
    Lucky 7
  • 09:30
    Playlist
  • 18:00
    Lucky 7
  • 19:00
    Hip-Hop of BG
Пълна програма
  • 09:15
    PJ Masks
  • 09:30
    Puppy Dog Pals
  • 10:00
    Mickey And The Roadster Racers
  • 10:25
    Mickey Mouse Clubhouse
Пълна програма
  • 09:05
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 09:35
    Бънсен зверчето
  • 09:55
    Костенурките Нинджа
  • 10:25
    Костенурките Нинджа
Пълна програма
  • 09:00
    Nothing But Classics
  • 11:00
    Guess The Year
  • 12:00
    80s Boys Vs 80s Girls
  • 13:00
    We Are The 80s
Пълна програма
  • 09:10
    Web of Lies: Final Sale
  • 10:05
    Dead on Arrival: Road to Hell
  • 11:00
    Married With Secrets: She Loves Me Not
  • 11:55
    True Crime with Aphrodite Jones: A Deadly Dream
Пълна програма
  • 09:12
    Rising Star: Sloane Stephens
  • 09:40
    The Truth About...: Red Bull Racing
  • 10:05
    Top: Drivers and Pilots
  • 10:35
    The Truth About...: Lewis Hamilton
Пълна програма
  • 09:20
    Shooting Gallery
  • 09:45
    Shootout Lane
  • 10:10
    Shootout Lane
  • 10:35
    Shootout Lane
Пълна програма
  • 09:00
    Дървосекачи: Всяко дърво си има своя миг на слава
  • 09:55
    Планинари: Специален епизод "Бягство в пустошта"
  • 10:50
    Спецове в заложната къща: Залагане за Рейган
  • 11:15
    Спецове в заложната къща: На това се вика залагане!
Пълна програма
  • 09:00
    Най-умните градове: Амстердам, еп. 1
  • 10:00
    Извънземни от Дъното с Боб Балард, еп. 5
  • 11:00
    Куфар за края на света 2, еп. 10
  • 12:00
    Паранормално, еп. 8
Пълна програма
  • 06:30
    "Тази сутрин" - информационно предаване
  • 09:30
    "Преди обед" - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
  • 12:00
    bTV Новините - обедна емисия
  • 12:30
    "Шоуто на Слави" /п/- вечерно ток шоу
Пълна програма
  • 07:00
    Телешоп
  • 10:00
    AXN Отвътре-Престъпления без граници; документален, САЩ, 2013
  • 10:30
    Тийн вълк; сезон 6, епизод 4, драма, научна фантастика, САЩ, 2016
  • 11:25
    Тоталкар; сезон 2, епизод 2, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2016
Пълна програма
  • 07:00
    Телешоп
  • 12:00
    Кандис Реноар; сезон 1, епизод 3, комедия, криминален, Франция, 2013
  • 13:05
    Телешоп
  • 13:20
    Отмъщението; сезон 1, епизод 10, драма, мистерия, Турция, 2013
Пълна програма
  • 09:00
    Лия Римини: Сциентологията и след това: Пропагандни оръжия
  • 10:00
    Роби Колтрейн представя: Разобличаващи улики: ДНК от едно убийство: Андрю Джордж
  • 11:00
    Градски кошмари: Дебнещият в интернет
  • 12:00
    Първите 48 часа: Епизод 4
Пълна програма
  • 09:10
    Портокали и слънце
  • 11:15
    Изстрадано приятелство
  • 13:20
    Американски бандити
  • 15:15
    Дванайсет
Пълна програма
  • 09:05
    Т/с "Громовы", 5 с
  • 10:00
    Новости
  • 10:30
    Сквозной эфир
  • 12:35
    Сквозной эфир. Гость
Пълна програма
  • 09:00
    The King of Queens
  • 09:30
    The King of Queens
  • 10:00
    Punk'd
  • 10:25
    Punk'd
Пълна програма
  • 09:22
    30 & Married (18+)
  • 09:48
    Cute Trespasser Rides Policeman's Cock (18+)
  • 10:14
    Pussyfooting Around (18+)
  • 10:39
    Red Hot Corset On White Leather (18+)
Пълна програма
  • 09:25
    Агрокоментар
  • 09:30
    Агротема
  • 09:40
    Агромаркет
  • 10:00
    Новини
Пълна програма
  • 09:00
    SHARKS: THE REAL THREAT
  • 10:00
    AVIATORS, THE S2 E9
  • 10:30
    AVIATORS, THE S2 E10
  • 11:00
    LAKE LUGU'S LOVERS
Пълна програма
  • 09:00
    Siesta Boxing Terminator The Homecoming
Пълна програма
  • 09:00
    Icons Of Aloha
  • 09:30
    Blue Carpet Special
  • 10:00
    Master Debaters with Jay Mohr
  • 10:30
    2017 VISSLA ISA World Junior Surfing Championship
Пълна програма
  • 09:05
    Обучение на домашни любимци (Series 1): 104 (Episode 4)
  • 09:30
    Супер-ветеринар (Series 5): 515 (Episode 15)
  • 10:20
    Пол О'Грейди за любовта към кучета (Series 6): 601 (Episode 1)
  • 10:45
    Пол О'Грейди за любовта към кучета (Series 6): 602 (Episode 2)
Пълна програма
  • 09:00
    10 интересни факта от българската история, част 1
  • 09:30
    Бъди там - България в музика и картини
  • 10:00
    Фолклорна трапеза
  • 11:00
    Балкан фолк
Пълна програма
  • 07:00
    InterMezzo
  • 09:30
    Erik Truffaz / Murcof / Enki Bilal - Being Human Being - Jazzdor
  • 10:45
    Chick Corea & Mc Coy Tyner, piano duo (1983)
  • 10:55
    Doug Hammond New Quartet - Porgy And Bess (Vienna. Austria)
Пълна програма
  • 08:00
    Професионален бокс: Международна галавечер в Офенбург, Германия, повторение
  • 12:00
    "Преди кръга", предаване за български футбол (2017-18), 22-и епизод, повторение
  • 13:00
    Студио: Обзор на кръга в Първа професионална лига (2017-18), 21-и епизод, повторение
  • 14:00
    "Златният гейм", обзор на кръга във волейболната Суперлига (2017-18), 21-и епизод, повторение
Пълна програма
  • 08:00
    Футбол: Брайтън & Хоув Албиън - Ковънтри Сити, мач от пети кръг за Купата на футболната Асоциация, повторение
  • 10:00
    Футбол: Хъдърсфийлд Таун - Манчестър Юнайтед, мач от пети кръг за Купата на футболната Асоциация, повторение
  • 12:00
    "НБА Екшън", предаване за баскетбол от НБА (2017-18), 21-и епизод, повторение
  • 13:00
    "Светът на Висшата лига", предаване за английски футбол (2017-18), 34-и епизод, повторение
Пълна програма
  • 09:10
    Мрежа от лъжи: Финална разпродажба
  • 10:05
    Новодошлият не оцеля: Пътят към ада
  • 11:00
    Тайните на семейния живот: Тя не ме обича
  • 11:55
    Истинско престъпление с Афродита Джоунс: Смъртоносна мечта
Пълна програма
  • 09:00
    "Горещи срещи" с Венета Райкова, (п)
  • 10:00
    "Историята оживява", (п)
  • 10:30
    Документален филм
  • 11:00
    "Майсторски клас", (п)
Пълна програма
  • 09:15
    "Д-р Дулитъл 2 ", комедия, САЩ, 2001; реж. Стийв Кар, с Еди Мърфи, Кристен Уилсън, Рейвън-Симоне, Кайла Прат, Лил' Зейн, [0+]
  • 10:45
    "Карибски пирати: В непознати води", фентъзи - комедия, САЩ, 2011; реж. Роб Маршал, с Джони Деп, Пенелопе Круз, Джефри Ръш, Иън МакШейн, Кевин МакНоли, [12+]
  • 13:00
    "Как Мъри спаси Коледа", анимационна комедия, САЩ, 2014; реж. Питър Аванзино, [12+]
  • 13:45
    "Силициевата долина ІІ. 9 еп. ", комедия, САЩ, 2015; реж. Майк Джъдж, с Томас Мидълдъч, Ти Джей Милър, Зак Уудс, Кюмейл Нанджиани, Мартин Стар, [12+]
Пълна програма
  • 08:55
    "Момичето от Дания", биографична драма, Великобритания, 2015; реж. Том Хупър, с Еди Редмейн, Алисия Викандер, Амбър Хърд, Матиас Шьонертс, Бен Уишоу, [15+]
  • 10:55
    "Клубът на скитниците", приключенска комедия, Полша, 2015; реж. Томаш Шафрански, с Богдан Клаус, Франчишек Джидух, Якуб Вроблевски, Камила Буялска, Пьотр Януш, [12+]
  • 12:30
    "Californication VII, 5 еп.", комедия, САЩ, 2014; реж. Сийт Ман, с Дейвид Духовни, Наташа МакЕлън, Памела Адлън, Маделин Мартин, Ивън Хендлър, [15+]
  • 12:55
    "Californication VII, 6 еп.", комедия, САЩ, 2014; реж. Дейвид Фон Анкън, с Дейвид Духовни, Наташа МакЕлън, Памела Адлън, Маделин Мартин, Ивън Хендлър, [15+]
Пълна програма
  • 09:00
    От Отдраница до Дивля (образователен филм за туристическа дестинация)
  • 09:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 10:00
    Приказки от Ерул (образователен филм за туристическа дестинация)
  • 10:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
Пълна програма
  • 08:00
    Футбол: Барса ТВ
  • 10:00
    Тенис: ATP 500 Рио 2018
  • 11:55
    Новини
  • 12:00
    Тенис: ATP 500 Рио 2018
Пълна програма
  • 08:00
    Автомобилизъм: Суперкарс 2018
  • 09:30
    Голф: Европейски тур
  • 11:30
    Футбол: Барса ТВ
  • 12:00
    Голф: "Светът на голфа"
Пълна програма
  • 09:05
    Paw Patrol
  • 09:30
    Shimmer and Shine
  • 09:50
    Nella the Princess Knight
  • 10:15
    The Day Henry Met...
Пълна програма
  • 09:25
    Мистериите на Мис Фишър, сезон 1, еп. 9, Австралия, криминален/мистерия, 2013
  • 10:20
    Гранд хотел, сезон 3, еп. 4, Испания, исторически/драма, 2013
  • 11:05
    Господин Селфридж, сезон 3, еп. 8, Великобритания, исторически/драма, 2015
  • 11:55
    Мускетарите, сезон 1, еп. 8, Великобритания, екшън/приключенски, 2014
Пълна програма

Сериали

ARD 1 09:25
"Пиперените зрънца" - сериал
e-kids 09:30
Писма от Феликс - анимационен сериал
Viasat History 09:35
Страхотни изобретения, сезон 1, еп. 14
Fox Life 09:35
Без пукната пара - втори сезон, еп. 9
Viasat Nature 09:35
Дивите Филипини с Найджъл Марвин, сезон 1, еп. 2

Всички предавания

Спорт

Diema Sport 2 09:30
Формула 1: Втора тренировка за Голямата награда на САЩ, повторение
Mtel Sport 2 09:45
Футбол: Италианска Серия А
Diema Sport 10:00
Футбол: ЦСКА 1948 - Царско село, мач от Втора професионална лига, повторение
Mtel Sport 1 10:00
Баскетбол: Евролига
Nova Sport 10:00
Футбол: Ним - Лион, мач от френската Лига 1, повторение

Всички предавания

Филми

BNT4 09:30
101 алпийски батальон - върховете се покоряват с приятели документален филм
Bulgaria ON AIR 09:30
Истината за преписването - филм
Diema Family 09:30
"Пепел от рози" - сериен филм, 2 епизода
Vivacom Arena 09:30
Епоха на животните Анимация, Комедия, Семеен 2010
FilmBox Basic 09:35
Променливи басни: Три прасенца и едно бебе Анимация, Семеен САЩ 2008

Всички предавания

Рио-2016

Eurosport 18:30
Футзал: Олимпийски игри за кадети в Буенос Айрес, финал
Eurosport HD 18:30
Футзал: Олимпийски игри за кадети в Буенос Айрес, финал

Всички предавания

Peyongchang-2018

Eurosport 18:30
Футзал: Олимпийски игри за кадети в Буенос Айрес, финал
Eurosport HD 18:30
Футзал: Олимпийски игри за кадети в Буенос Айрес, финал

Всички предавания



{START_COUNTER}