ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 06:10
    Зимни олимпийски игри 2018: Хокей на лед, финал В пауза: По света и у нас
  • 09:00
    Денят започва с Георги Любенов
  • 11:00
    Отблизо с Мира Добрева
  • 12:00
    По света и у нас
Пълна програма
  • 07:00
    "Като на кино" - предаване за кино с водещ Михаил Дюзев
  • 08:00
    "Тази събота и неделя" - предаване с водещи Мариана Векилска, Жени Марчева и Диана Любенова
  • 11:00
    "Търси се…" - токшоу с водещи Меги и Нели
  • 12:00
    bTV Новините - обедна емисия
Пълна програма
  • 07:00
    "Непорочната Джейн" - сериен филм
  • 08:00
    "Събуди се..." - предаване
  • 11:00
    "Съдебен спор" - предаване на NOVA
  • 12:00
    Новините на NOVA
Пълна програма
  • 06:30
    Брюксел 1 - предаване за Европа и гражданите с Милена Милотинова /п./
  • 07:30
    Другото лице на Арнолд Шварценегер - филм
  • 08:30
    Колела - автомобилно предаване с Константин Томов /п./
  • 09:00
    Характери - неизвестните изповеди на известните, автор: Биляна Митева /п./
Пълна програма
  • 07:00
    Отвътре - док. поредица на Bloomberg
  • 08:00
    Коментари на седмицата
  • 10:00
    Investbook с Александър Костадинов - най-интересното от седмицата
  • 11:00
    Светът е бизнес с Ивайло Лаков - най-интересното от седмицата
Пълна програма
  • 07:00
    Тоталкар; сезон 3, епизод 5, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2017
  • 07:35
    Вестителите; сезон 1, епизод 6, научна фантастика, драма, САЩ, 2015
  • 08:30
    Ченгета новобранци; сезон 2, епизод 5, криминален, драма, Канада, 2011
  • 09:30
    Ченгета новобранци; сезон 2, епизод 6, криминален, драма, Канада, 2011
Пълна програма
  • 07:00
    Запознайте се с ленивците: Епизод 7
  • 07:25
    Правосъдие в горите на Мейн: Горещи следи
  • 08:15
    Най-дивите острови на Индонезия: Царството на гигантите
  • 09:10
    Най-дивите острови на Индонезия: Острови на мусоните
Пълна програма
  • 07:00
    Избрано от "Добро утро, българи" - обзорно предаване
  • 09:00
    "Неделя - Ден Господен" - предаване за православна култура
  • 11:00
    Новини
  • 11:10
    Избрано от "Капиталът" - публицистично предаване
Пълна програма
  • 06:55
    "Знанията те правят ас" - детска програма
  • 07:20
    "Мирете разследва" - анимационен сериал
  • 07:45
    "Якари" - сериал
  • 08:05
    "Клуб на тигровите патета" - детска програма
Пълна програма
  • 06:00
    Tick-Tack
  • 10:00
    Hit Mix
  • 11:00
    3 IN 1
  • 11:15
    Music Arena
Пълна програма
  • 06:45
    Песни от Рая Народни песни на хората Цян /п/
  • 07:15
    Благуните детски куклен тв сериал /2 сезон, 9 епизод/
  • 07:45
    Космически кораб "Догстар" 2 детски тв филм /26, последен епизод/
  • 08:10
    Световните градове на България Varna - Prima Europea /п/
Пълна програма
  • 07:10
    LazyTown
  • 07:35
    LazyTown
  • 08:00
    The Tom and Jerry Show
  • 08:06
    The Tom and Jerry Show
Пълна програма
  • 06:00
    "Робо и Страшко" - анимация
  • 08:00
    "Кости" - сериал, с.9, еп.3,4,5
  • 11:00
    "Библиотекарят 2: Завръщане в рудниците на цар Соломон" - приключенски, екшън, фентъзи (САЩ, 2006), режисьор - Джонатан Фрейкс, актьори - Боб Нюарт, Ноа Уайли, Олимпия Дукакис, Гейбриъл Ануор и др.
  • 12:45
    "Ултиматумът на Борн" - екшън, трилър, музикален (САЩ, 2007), режисьор - Пол Грийнграс, актьори - Мат Деймън, Джулия Стайлс,  Пади Консидин, Едгар Рамирес, Скот Глен, Брайън Кокс и др.
Пълна програма
  • 06:00
    "Приказка за Коледната звезда" - семеен, приключенски (Норвегия, 2013) , режисьор - Нилс Гауп, актьори - Вилде Зейнер, Андерс Баасмо Кристиансен, Агнес Кителсен, Стиг Вернер Мо, Андреас Капелен и др.
  • 07:45
    "Странният случай с Бенджамин Бътън" - драма,  фентъзи,  романтичен (САЩ, 2008), режисьор - Дейвид Финчър,актьори - Брад Пит, Кейт Бланшет, Джулия Ормънд, Елиас Котеас,  Джейсън Флеминг, Тараджи П. Хенсън, Тилда Суинтън и др.
  • 11:00
    "Смело сърце" - драма, исторически (САЩ, 1995), режисьор - Мел Гибсън, актьори - Мел Гибсън, Софи Марсо, Патрик Макгуън, Катрин Маккормас, Брендън Глийсън, Ангъс Макфейдън, Алън Армстронг, Йън Банън, Брайън Кокс и др.
  • 14:45
    "Титаник" - драма, романтичен ( САЩ, 1997), режисьор - Джеймс Камерън, актьори - Били Зейн, Леонардо Ди Каприо, Кейт Уинслет, Дейвид Уорнър, Кати Бейтс и др.
Пълна програма
  • 07:00
    "Двама мъже и половина" - комедиен сериал, с.2
  • 08:00
    "Старчета разбойници с Бети Уайт" - сериал, с.2
  • 09:00
    "Клуб "Веселие"- сериал, с.5
  • 10:00
    "Елхи 1914" - комедия (Русия , 2014), режисьори - Тимур Бекмамбетов, Юрий Биков, актьори - Леонид Архангелский, Дато Бахтадзе, Антон Богданов Иван Бред, Анна Килкевич и др.
Пълна програма
  • 06:00
    "Твоят мой живот" - сериал
  • 07:30
    "Светлината на моя живот" /п./ - сериал
  • 10:00
    "Земя на четта" - сериал
  • 12:00
    "Кварталът на богатите" - сериал
Пълна програма
  • 06:50
    Шаолински хроники
  • 07:15
    Шаолински хроники
  • 07:35
    Малки Титани: В готовност
  • 07:43
    Малки Титани: В готовност
Пълна програма
  • 07:00
    "Английският пациент", романтична драма, САЩ, 1996; реж. Антъни Мингела, с Ралф Файнс, Жюлиет Бинош, Уилям Дефо, Кристин Скот Томас, Колин Фърт, [15+]
  • 09:35
    "Калифорния (2015)", романтична драма, Бразилия, 2015; реж. Марина Персон, с лара Гало, Кайо Блат, Кайо Хорович, Ливия Хихон, Летисия Фанани, [12+]
  • 11:05
    "Ема", романтична комедия, Великобритания, 1996; реж. Дъглъс МакГрат, с Гуинет Полтроу, Джеймс Космо, Грета Скаки, Алън Къминг, Денис Хоторн, [12+]
  • 13:05
    "Мока", драма, Франция, 2016; реж. Фредерик Мермод, с Еманюел Девос, Натали Бай, Давид Клавел, Диан Руксел, Самюел Лабарт, [12+]
Пълна програма
  • 07:00
    "Надвиснала буря", биографична драма, Великобритания, 2002; реж. Ричард Лонкрейн, с Албърт Фини, Ванеса Редгрейв, Джим Броудбент, Линус Роуч, Лина Хийди, [12+]
  • 08:35
    "Писмо до Бог", късометражна драма, Унгария, 2014; реж. Томаш Иван Тополански, с Кристиан Ковач, Лидия Даниш, Йожеф Тот, Янош Кулка, Мартон Паткош, [12+]
  • 09:10
    "Селският лекар", комедийна драма, Франция, 2016; реж. Тома Лилти, с Франсоа Клузе, Мариан Деникур, Изабел Садоян, Феликс Моати, Кристоф Одон, [12+]
  • 10:55
    "Добрият Уил Хънтинг", драма, САЩ, 1997; реж. Гюс Ван Сант, с Мат Деймън, Робин Уилямс, Бен Афлек, Стелан Скарсгард, Мини Драйвър, [12+]
Пълна програма
  • 07:00
    CNN Newsroom
  • 07:30
    World Sport
  • 08:00
    Amanpour
  • 08:30
    Supercharged
Пълна програма
  • 06:00
    "Малката булка" - сериен филм
  • 09:30
    "Великолепният век" - сериен филм, сезон 1, 2 епизода
  • 11:30
    "Без багаж" - предаване за туризъм
  • 12:00
    "Сватбата на моя съпруг" - романтичен филм с уч. на Юлия Йегер, Томас Унгер, Юли Енгелбрехт, Даниел Фридрих и др.
Пълна програма
  • 06:30
    "Досиетата "Грим" - сериал, сезон 2, /п/
  • 07:30
    "Уокър - тексаският рейнджър " - сериал, сезон 7, 3 епизода
  • 10:50
    "Лош къcмет" - криминален трилър с уч. на Уесли Снайпс, Сибил Шепърд, Обри Долар, Жаклин Морган и др.
  • 13:00
    "Без багаж" - предаване за туризъм
Пълна програма
  • 07:00
    Как са го направили?: Скафандър/Дизелов двигател/Неонови реклами
  • 07:30
    Мъжете от Юкон: Порив за оцеляване
  • 08:30
    С влак през Аляска: Разтопяване
  • 09:30
    Автоработилницата на аутсайдерите: Белеър освежава въздуха
Пълна програма
  • 07:00
    Как са го направили?: Тестове за издръжливост, холандски порцелан, чадъри
  • 07:26
    Свръхчовешко предизвикателство: Умение
  • 08:14
    Свръхчовешко предизвикателство: Сила
  • 09:02
    Свръхчовешко предизвикателство: Скорост
Пълна програма
  • 07:00
    Мики и приятели състезатели
  • 07:30
    Sofia The First S4
  • 08:00
    Мега-чудесата: на калинката и черният котарак
  • 08:30
    Клонинги в мазето: Специални части
Пълна програма
  • 07:00
    "Удивителни създания"
  • 07:15
    "Удивителни създания"
  • 07:30
    "Удивителни създания"
  • 07:45
    "Удивителни създания"
Пълна програма
  • 07:00
    Кученце в джобче - анимационен сериал
  • 07:30
    Покемон - анимационен сериал
  • 08:00
    Клуб Уинкс - анимационен сериал
  • 08:50
    Трансформъри: Роботи-спасители - анимационен сериал
Пълна програма
  • 07:00
    Ekids- Анимация
  • 09:00
    Премълчани истини - с Минчо Христов
  • 10:00
    Пътуващо читалище - с Ивайло Шопски
  • 11:00
    Кардиограма - с проф. Д-р Надка Бояджиева
Пълна програма
  • 07:15
    Спорт
  • 07:22
    Култура 1
  • 07:41
    Анализи
  • 07:46
    Преглед на програмата / Преглед на печата
Пълна програма
  • 06:00
    Олимпийски игри: Хокей на лед, финал (мъже), директно
  • 08:45
    Олимпийски игри: Ски бягане, 30 км (жени), директно
  • 09:45
    Олимпийски игри: Фигурно пързаляне, гала, запис
  • 11:00
    Олимпийски игри: Хокей на лед, финал (мъже)
Пълна програма
  • 06:00
    Олимпийски игри: Хокей на лед, финал (мъже), директно
  • 08:45
    Олимпийски игри: Кърлинг, финал (жени), запис
  • 10:30
    Олимпийски игри: Хокей на лед, финал (мъже)
  • 11:45
    Олимпийски игри: Ски бягане, 30 км (жени)
Пълна програма
  • 06:05
    Призраци от автоморгата, сезон 5, еп. 7
  • 07:15
    Каубои в студени води, сезон 2, еп. 7
  • 08:00
    Каубои в студени води, сезон 2, еп. 8
  • 08:50
    Големи бесни риби, сезон 5, еп. 8
Пълна програма
  • 07:00
    Drift All Stars: Burnouts & Bust Ups
  • 07:25
    X Games Heroes
  • 07:55
    Pro Bull Riders
  • 08:50
    Pro Bull Riders
Пълна програма
  • 07:00
    Утрото /сутрешен музикален блок/
  • 11:00
    Без етикет /лайфстайл предаване на ФЕН ТВ, повторение/
  • 11:15
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 11:45
    Телепазар
Пълна програма
  • 07:00
    Ловци на къщи
  • 07:30
    Ловци на къщи
  • 08:00
    Джада вкъщи
  • 08:30
    Джада вкъщи
Пълна програма
  • 06:50
    Грозната Бети - първи сезон, еп. 22
  • 07:45
    Грозната Бети - първи сезон, еп. 23
  • 08:40
    Присъда - първи сезон, еп. 7
  • 09:35
    Отчаяни съпруги - втори сезон, еп. 5
Пълна програма
  • 06:45
    Лас Вегас - първи сезон, еп. 16
  • 07:45
    Разследванe на пожари - сериал, еп. 9
  • 08:15
    Шерлок - четвърти сезон, еп. 1
  • 10:10
    Отец Браун - втори сезон, еп. 8
Пълна програма
  • 07:00
    "Красавицата и звярът (2017)", семеен - фентъзи, САЩ, 2017; реж. Бил Кондон, с Ема Уотсън, Дан Стивънс, Люк Евънс, Джош Гад, Кевин Клайн, [7+]
  • 09:05
    "Планетата на съкровищата", анимация, САЩ, 2002; реж. Рон Клемънтс, Джон Мъскър, [0+]
  • 10:40
    "Играта на играчките 3", анимационна комедия, САЩ, 2010; реж. Лий Ънкрич, [0+]
  • 12:20
    "Джони Инглиш се завръща", комедия, САЩ, 2011; реж. Оливър Паркър, с Роуън Аткинсън, Джилиан Андерсън, Доминик Уест, Розамунд Пайк, Даниъл Калууя, [12+]
Пълна програма
  • 07:00
    Времето, което промени света, сезон 1, еп. 3
  • 07:25
    Мускетарите, сезон 1, еп. 5
  • 08:25
    Мускетарите, сезон 1, еп. 6
  • 09:25
    В изгнание, сезон 1, еп. 1
Пълна програма
  • 07:00
    Спецове в заложната къща: По стъпките на Роки
  • 07:20
    Спецове в заложната къща: Да живее Рик!
  • 07:40
    Спецове в заложната къща: Да хванеш бика за рогата
  • 08:00
    Спецове в заложната къща: Боклукът на един…
Пълна програма
  • 07:00
    Киноложка изложба
  • 07:30
    Риби и такъми - тв поредица, четвърти сезон
  • 08:30
    НАСЛУКА - тв поредица
  • 09:30
    МОТОХОБИ - тв поредица
Пълна програма
  • 07:00
    "Кипър"
  • 07:22
    "Паленца"
  • 07:45
    "Конни"
  • 08:00
    "Чъгингтън - състезания за значки"
Пълна програма
  • 07:00
    "Интервю" с Наделина Анева/п/
  • 08:00
    "Уикенд с Роси"/п/
  • 09:00
    "Пулс" с Гергана Добрева
  • 09:30
    "Всеки следобед", избрано
Пълна програма
  • 00:15
    Рок-нощ
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:45
    Риплей
  • 19:00
    CAUETivi
Пълна програма
  • 07:00
    "Хики и Богс" - екшън / криминален с Бил Козби , Робърт Кълп, Та Ронс Алън, Розалинд Кеш.
  • 08:30
    "Гърненце с мед" - комедия / криминален със Сюзън Хейуърд, Рекс Харисън.
  • 11:00
    "Визионери: Робърт Къркман и тайната история на комиксите 1" - сериал
  • 11:45
    "Принцът и аз" - комедия / семеен с участието на Джулия Стайлс, Люк Мейбли.
Пълна програма
  • 07:00
    Само хитове
  • 08:00
    Зона за приятели
  • 08:30
    Зона за приятели
  • 09:00
    Свикнал съм да бъда дебел - реалити шоу
Пълна програма
  • 07:00
    Green Day: The Ride
  • 07:45
    MTV World Stage: Green Day...
  • 08:30
    MTV Asks Foo Fighters
  • 09:00
    Dua Lipa's Hotter Than Hell Hits
Пълна програма
  • 06:00
    AM Mayhem
  • 09:00
    Rocks Rated!
  • 12:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 12:40
    Biggest! Hottest! Loudest!
Пълна програма
  • 07:00
    72-те най-сладки животни, сезон 1, еп. 10
  • 07:30
    72-те най-сладки животни, сезон 1, еп. 11
  • 08:05
    72-те най-сладки животни, сезон 1, еп. 12
  • 08:35
    Най-дивият град в Аляска, сезон 1, еп. 5
Пълна програма
  • 07:05
    Разглоби ме, еп. 10
  • 08:00
    Разглоби ме, еп. 3
  • 09:00
    Аз от местопрестъплението, еп. 7
  • 10:00
    Аз от местопрестъплението, еп. 8
Пълна програма
  • 07:05
    Човек срещу природа, еп. 6
  • 07:30
    Човек срещу природа, еп. 7
  • 07:55
    Човек срещу природа, еп. 8
  • 08:10
    Човек срещу природа, еп. 1
Пълна програма
  • 04:00
    Край на програмата
  • 10:00
    Футбол: Хъл Сити - Шефилд Юнайтед, мач от Чемпиъншип, повторение
  • 12:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 12:05
    Футбол: Тулуза - Монако, мач от френската Лига 1, повторение
Пълна програма
  • 05:35
    Комедия "Пътуването на сержант Цибули до вилата"
  • 07:15
    "Часовият"
  • 07:45
    "Здраве"
  • 08:40
    "Дяволити забележки" с Дмитрий Крилов
Пълна програма
  • 07:05
    "Класика в жанра" - хитовете през годините
  • 08:00
    "Хит на деня" - горещи хитове
  • 08:05
    "Планета Live" - музикална програма
  • 08:40
    "Промо" - новите хитове
Пълна програма
  • 06:40
    "Росна китка" - музика за настроение
  • 07:30
    "Златна колекция" - хитовете през годините
  • 08:30
    "Музикален пъзел" - избрани песни
  • 09:30
    "Картини от България" - музикална импресия
Пълна програма
  • 07:05
    "Show Time" - музикална програма
  • 08:00
    "Планета Live" - музикална програма
  • 09:00
    "Промо" - нови видеоклипове
  • 09:05
    "Планета Хит" - хитове без край
Пълна програма
  • 06:15
    "Невероятният Джо" - комедия, U, 2001
  • 07:55
    " Tics / Front of the class" - драма, U, 2008
  • 09:45
    "Галилей" - научен журнал
  • 12:50
    "Dinner fur Spinner" - драма, U, 2010
Пълна програма
  • 06:00
    Дивата муха
  • 07:30
    УЕФА Шампионска лига: Базел - Манчестър Сити
  • 09:30
    УЕФА Шампионска лига: Ювентус - Тотнъм
  • 11:30
    УЕФА Шампионска лига: Порто - Ливърпул
Пълна програма
  • 06:45
    "Горещата точка "Семейни конфликти" - доку-поредица
  • 09:45
    "Семейство Тровато: Разкрития на измами от детективите" - доку поредица
  • 12:30
    "В капана на подозренията специално" - доку-поредица
  • 14:25
    "Шеф под прикритие" - доку/реалити
Пълна програма
  • 05:00
    Сериал: "Обикновен живот"
  • 09:20
    "Енигма. Кристиан Тилеман"
  • 10:10
    Сериал: "Семеен детектив"
  • 12:00
    Токшоу: "Пряко предаване"
Пълна програма
  • 07:00
    Анимация
  • 08:00
    Детски филми
  • 09:30
    Анимация
  • 10:00
    "Заснето в СССР"
Пълна програма
  • 06:55
    "Комисарят Рекс" - криминален сериал
  • 09:20
    "The Voice Kids" - музикално шоу
  • 12:10
    "Айнщайн" - криминален сериал
  • 14:35
    "Правилата на Джорджия" - семейна драма, U, 2007
Пълна програма
  • 05:30
    "От българско, по- българско" с Галя Асенова /повторение/
  • 10:15
    НОВИНИ - сутрешна емисия
  • 10:30
    "Фронтално" с водещ Стефан Солаков /на живо/
  • 12:30
    НОВИНИ - обедна емисия /на живо/
Пълна програма
  • 00:00
    Футбол от Висшата лига
  • 07:30
    Висшата лига в аванс
  • 08:00
    Силови спортове: Серии Юнайтид Стронгман
  • 08:30
    Голове в неделя
Пълна програма
  • 07:05
    Benjamin Blumchen
  • 07:35
    Bob der Baumeister
  • 08:00
    Paw Patrol - Helfer auf vier Pfoten
  • 08:30
    Caillou
Пълна програма
  • 07:00
    Детски свят: Уинкс - анимация
  • 07:30
    Детски свят: Маша и мечока - анимация
  • 08:00
    Час пик - предаване на Телемедиа
  • 08:30
    Биографии на известни личности: Зак Ефрон
Пълна програма
  • 06:00
    Snooza
  • 10:00
    New 4 U
  • 10:25
    Deja Voice
  • 11:00
    We Love Music
Пълна програма
  • 07:00
    Многоженецът: По-лошо е, отколкото си мислехме (първа част)
  • 08:00
    Многоженецът: По-лошо е, отколкото си мислехме (втора част)
  • 09:00
    Малки хора - свят голям: Всичко наведнъж
  • 10:00
    Как да украсиш торта: Епизод 6
Пълна програма
  • 06:30
    Светлината на Холандия
  • 07:30
    Импресия - Вода в Рила
  • 08:00
    Да спасим къмпинг Корал!
  • 08:30
    Бъди там - България в музика и картини
Пълна програма
  • 07:00
    Търсене на дом по света
  • 07:30
    Търсене на дом по света
  • 08:00
    Търсене на дом по света
  • 08:30
    Търсене на дом по света
Пълна програма
  • 07:00
    Търсене на дом по света
  • 07:30
    Търсене на дом по света
  • 08:00
    Търсене на дом по света
  • 08:30
    Търсене на дом по света
Пълна програма
  • 06:40
    Голям тлъст лъжец, Германия, САЩ, 2002
  • 08:10
    Вик за свобода, Великобритания, биографичен/драма/исторически, 1987
  • 10:50
    Стъклената къща, САЩ, криминален/драма/мистерия, 2001
  • 12:40
    Мария Антоанета, САЩ, 2006
Пълна програма
  • 06:30
    "Историята с... Божидар Димитров" - предаване за история (повторение)
  • 08:30
    "Какво е да си креативен?" - забавно-информационно предаване
  • 09:00
    "Михаел Шумахер: Червения барон" - кратки документални филми
  • 09:30
    "Класически коли" - 4 еп., документална поредица
Пълна програма
  • 06:50
    Печивата на Марта Стюарт - кулинарно предаване, еп. 8
  • 07:15
    Печивата на Марта Стюарт - кулинарно предаване, еп. 9
  • 07:40
    Вкуси света с Маню Фелдел - кулинарно предаване, еп. 4
  • 08:30
    Пекарната на Рудолф - пети сезон, еп. 11
Пълна програма
  • 07:00
    Стани и засияй с VH1
  • 09:00
    Лениви неделни мелодии
  • 11:00
    Познайте годината!
  • 12:00
    Тор 10 на VH1 от тази седмица
Пълна програма
  • 06:00
    Приключенията на Сами: Бягство от парадайса - Анимация, 2012, Режисьор: Бен Стасен, В ролите: Пат Карол, Карлос Маккулър, Синда Адамс
  • 08:00
    Пчеличката Мая: Филмът - Анимация, 2014, Режисьор: Алексис Стадерман, Глен Фрейсър, В ролите: Коди Сит Макфии
  • 09:30
    Футболен татко - Комедия, Семеен, Спортен, 2005, Режисьор: Джес Дилън, В ролите: Уил Фарел, Робърт Дювал, Джош Хътчерсън
  • 11:00
    Без гребло - Приключенски, Комедия, Мистерия, 2004, Режисьор: Стивън Брил, В ролите: Матю Прайс, Декс Шепърд, Матю Лилард, Сет Грийн, Бони Съмървил 
Пълна програма
  • 06:15
    "Криминални намерения: Престъпленията във визир" - крими сериал
  • 15:00
    "Между тюл и сълзи" - доку-поредица
  • 16:00
    "Нашата къща мечта" - доку-поредица
  • 18:00
    "авто мобил" - журнал
Пълна програма
  • 06:45
    Кости - шести сезон, еп. 19
  • 07:35
    Кости - шести сезон, еп. 20
  • 08:25
    Кости - шести сезон, еп. 21
  • 09:20
    Кости - шести сезон, еп. 22
Пълна програма
  • 06:00
    AM Rush
  • 09:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 09:40
    Essential Mix
  • 13:00
    Big Tunes!
Пълна програма
  • 07:00
    FASHION FILMS
  • 07:25
    F-PEOPLE
  • 07:30
    FASHION FILMS
  • 07:55
    FASHION WEEK
Пълна програма
  • 06:00
    Wake Up With Hits!
  • 09:00
    Big Fat Hits
  • 11:00
    MTV's Euro Top 10
  • 11:40
    Pop Superstars
Пълна програма
  • 07:00
    "Съдия Джуди" - 31 и 32 еп.
  • 07:50
    "Океански патрул" -5-7 и 1 еп.
  • 09:30
    "В бойна готовност" - 10 еп.
  • 10:20
    "Бебета: особено раждане" - 5 еп.
Пълна програма
  • 05:00
    Новини, спорт и времето
  • 07:30
    "Европа сутрин" - сутрешен блок
  • 10:00
    Новини
  • 10:10
    Прогноза за времето
Пълна програма
  • 07:00
    На рыбалку с охотой
  • 07:30
    Охота и рыбалка в...
  • 08:00
    Рыболовные путешествия
  • 09:00
    Подводная охота
Пълна програма
  • 06:50
    "3 шанса за любов" - романтична комедия с на Карло Маркс, Лекси Джованоли, Мишел Главан, Максуел Глик и др., /п/
  • 09:00
    "Коледното приключение на Бетовен" - комедия с уч. на Джон Клийз, Ким Родс, Мънро Чембърс, Къртис Армстронг, Том Арнолд и др., /п/
  • 11:00
    "Виж кой говори пак" - комедия с уч. на Джон Траволта, Кърсти Али, Олимпия Дукакис, Джордж Сегал, Ейб Вигода и др., /п/
  • 12:40
    "Пол" - комедия с уч. на Саймън Пег, Ник Фрост, Джейсън Бейтман, Сигорни Уивър, Бил Хадър и др.
Пълна програма
  • 07:00
    Animal Cops Houston: Mother
  • 07:45
    Rattlesnake Republic: Hell 'n' Back
  • 08:30
    Rattlesnake Republic: Deadly Surprise
  • 09:15
    Rattlesnake Republic: Mutiny
Пълна програма
  • 07:00
    Пътешествие с Джи Гарвин
  • 07:25
    Пътешествие с Джи Гарвин
  • 07:50
    Човек, огън, храна
  • 08:15
    Режи!
Пълна програма
  • 07:10
    Искрица и Сияйница
  • 07:40
    Пламъчко и машините
  • 08:00
    Пламъчко и машините
  • 08:25
    ПЕС ПАТРУЛ
Пълна програма
  • 06:00
    Олимпийски игри: Хокей на лед, финал (мъже), директно
  • 08:45
    Олимпийски игри: Ски бягане, 30 км (жени), директно
  • 09:45
    Олимпийски игри: Фигурно пързаляне, гала, запис
  • 11:00
    Олимпийски игри: Хокей на лед, финал (мъже)
Пълна програма
  • 07:00
    "Красавицата и звярът (2017)", семеен - фентъзи, САЩ, 2017; реж. Бил Кондон, с Ема Уотсън, Дан Стивънс, Люк Евънс, Джош Гад, Кевин Клайн, [7+]
  • 09:05
    "Планетата на съкровищата", анимация, САЩ, 2002; реж. Рон Клемънтс, Джон Мъскър, [0+]
  • 10:40
    "Играта на играчките 3", анимационна комедия, САЩ, 2010; реж. Лий Ънкрич, [0+]
  • 12:20
    "Джони Инглиш се завръща", комедия, САЩ, 2011; реж. Оливър Паркър, с Роуън Аткинсън, Джилиан Андерсън, Доминик Уест, Розамунд Пайк, Даниъл Калууя, [12+]
Пълна програма
  • 05:30
    Fresh morning :)
  • 11:00
    Music of BG
  • 14:00
    Поп Топ с Мартин Геновски
  • 22:00
    FIreStage
Пълна програма
  • 07:00
    HENRY HUGGLEMONSTER
  • 07:15
    Calimero
  • 07:30
    PJ Masks
  • 08:00
    P-King Duckling
Пълна програма
  • 07:10
    Искрица и Сияйница
  • 07:40
    Пламъчко и машините
  • 08:00
    Пламъчко и машините
  • 08:25
    ПЕС ПАТРУЛ
Пълна програма
  • 07:00
    Smells Like The 90s!
  • 15:00
    Smells Like The 90s!
Пълна програма
  • 07:00
    Who on Earth Did I Marry?: Poison Love
  • 07:25
    True Crime with Aphrodite Jones: The Ballad of Billi-Jo
  • 08:15
    True Crime with Aphrodite Jones: The Devil at the Daycare
  • 09:10
    True Crime with Aphrodite Jones: A Deadly Downfall
Пълна програма
  • 06:56
    Legends: Evander Holyfield
  • 07:20
    Legends: Mike Tyson
  • 07:50
    Ultimate Clash: De La Hoya vs Mayweather
  • 08:16
    Legends: Muhammad Ali
Пълна програма
  • 06:50
    The Gunfather
  • 07:15
    The Gunfather
  • 07:40
    Wardens
  • 08:30
    Wardens
Пълна програма
  • 07:00
    Спецове в заложната къща: По стъпките на Роки
  • 07:20
    Спецове в заложната къща: Да живее Рик!
  • 07:40
    Спецове в заложната къща: Да хванеш бика за рогата
  • 08:00
    Спецове в заложната къща: Боклукът на един…
Пълна програма
  • 07:00
    Разглоби ме, еп. 3
  • 08:00
    Аз от местопрестъплението, еп. 7
  • 09:00
    Аз от местопрестъплението, еп. 8
  • 10:00
    Кръстниците, еп. 5
Пълна програма
  • 07:00
    "Като на кино" - предаване за кино с водещ Михаил Дюзев
  • 08:00
    "Тази събота и неделя" - предаване с водещи Мариана Векилска, Жени Марчева и Диана Любенова
  • 11:00
    "Търси се…" - токшоу с водещи Меги и Нели
  • 12:00
    bTV Новините - обедна емисия
Пълна програма
  • 07:00
    Телешоп
  • 10:05
    Ханибъл постмортем; сезон 3, епизод 12, криминален, САЩ, 2015
  • 10:15
    Тоталкар; сезон 3, епизод 5, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2017
  • 10:50
    Тоталкар; сезон 3, епизод 6, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2017
Пълна програма
  • 07:00
    Телешоп
  • 12:00
    Списъкът с клиенти; сезон 2, епизод 13, драма, САЩ, 2013
  • 13:00
    Телешоп
  • 13:15
    Списъкът с клиенти; сезон 2, епизод 14, драма, САЩ, 2013
Пълна програма
  • 07:00
    Неразрешени случаи: Дежавю/Тайната в кладенеца
  • 08:00
    Първите 48 часа: Код на честта
  • 09:00
    Първите 48 часа: Епизод 4
  • 10:00
    Какво е нужно за убийство: Смърт в семейството
Пълна програма
  • 06:50
    Сидни Уайт
  • 09:00
    Коледно чудо
  • 10:45
    Oгъст Ръш
  • 13:00
    Коледата на Томас Кинкейд
Пълна програма
  • 05:35
    Комедия "Дачная поездка сержанта Цыбули"
  • 07:15
    "Часовой" (12+)
  • 07:45
    "Здоровье" (16+)
  • 08:40
    "Непутёвые заметки" с Дм. Крыловым (12+)
Пълна програма
  • 05:00
    Двойная ложь. Х/ф
  • 08:15
    Сам себе режиссер
  • 08:55
    Смехопанорама Евгения Петросяна
  • 09:20
    Вести-Москва
Пълна програма
  • 07:00
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 07:30
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 08:00
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 08:30
    Спонджбоб Квадратни Гащи
Пълна програма
  • 07:00
    Spinner Fidgets With Stepbrother (18+)
  • 07:25
    Shy Beauty Seduced By Busty Agent (18+)
  • 07:48
    Slender Cutie Spreads Her Pussy (18+)
  • 08:14
    Swingers On Vacation: Part 2 (18+)
Пълна програма
  • 05:00
    Тенис: Dubai Duty Free Tennis Championships, Дубай (WTA Premier - полуфинали, повторение)
  • 08:00
    Тенис: Dubai Duty Free Tennis Championships, Дубай (WTA Premier - финал, повторение)
  • 10:00
    "Възходът на Бекъм" - документален филм
  • 11:00
    Футбол: Леганес - Реал /М/ (Примера Дивисион, сезон 2017/18 - повторение)
Пълна програма
  • 07:10
    Прогноза за времето и агропрогноза
  • 07:15
    Агрокоментар
  • 07:20
    Агротема
  • 07:30
    Агрофорум - повторение
Пълна програма
  • 07:00
    IN CONCERT - ROSE EKOSSO
  • 08:00
    "OF ISLANDS AND MEN - SUMBA
  • 09:00
    WONDERFUL ITALY - TOSCANA 01
  • 09:30
    WONDERFUL ITALY - TOSCANA 02
Пълна програма
  • 07:10
    Taekwondo
  • 07:30
    Ultimate First League
  • 07:45
    Japan Queen Tournament
  • 08:15
    Osaka Funny Wrestling
Пълна програма
  • 07:00
    Park FMX
  • 07:30
    2007 Etnies GvR
  • 08:00
    Pull
  • 08:30
    Pull
Пълна програма
  • 07:00
    Бебета в зоопарка (Series 7): 703 (Episode 3)
  • 07:25
    Бебета в зоопарка (Series 7): 704 (Episode 4)
  • 07:55
    Тайният живот на зоопарка (Series 2): 202 (Episode 2)
  • 08:45
    72-те най-сладки животни (Series 1): 102 (Episode 2)
Пълна програма
  • 07:00
    "Петолиния" - музикален микс
  • 07:30
    "Хармония и здраве" - гимнастика за духа и тялото
  • 08:00
    "Събуди се с усмивка"
  • 09:30
    "Наслада в ежедневния живот" - поредица на Джойс Майер
Пълна програма
  • 07:00
    InterMezzo
  • 09:30
    The Cleveland Orchestra plays Brahms in Vienna : Symphonies no. 2 & 3
  • 10:40
    Myung Whun Chung's farewell concert
  • 12:00
    InterMezzo
Пълна програма
  • 04:15
    Край на програмата
  • 08:00
    Футбол: Берое - Етър, мач от Първа професионална лига, повторение
  • 10:00
    Футбол: Септември - Левски, мач от Първа професионална лига, повторение
  • 12:00
    Студио "Втора професионална лига", директно
Пълна програма
  • 04:00
    Тенис: Open 13 Provence, Марсилия - финал (ATP WORLD TOUR 250 - повторение)
  • 08:00
    Футбол: Реал /М/ - Алавес (Примера Дивисион, сезон 2017/18 - повторение)
  • 10:00
    Тенис: Dubai Duty Free Tennis Championships, Дубай - финал (WTA Premier - повторение)
  • 12:00
    Тенис: Open 13 Provence, Марсилия - полуфинали (ATP WORLD TOUR 250 - повторение)
Пълна програма
  • 03:00
    Футбол: Арсенал - Манчестър Сити, финал за Карабао къп, повторение
  • 08:00
    Футбол: Ливърпул - Уест Хям Юнайтед, мач от английската Висша лига, повторение
  • 10:00
    Класика от Висшата лига - Манчестър Юнайтед - Челси (2004-05), повторение
  • 10:30
    Футбол: Бърнли - Саутхямптън, мач от английската Висша лига, запис
Пълна програма
  • 07:00
    За кого съм се оженил?: Отровна любов
  • 07:25
    Истинско престъпление с Афродита Джоунс: Баладата за Били Джо
  • 08:15
    Истинско престъпление с Афродита Джоунс: Дяволът в детската градина
  • 09:10
    Истинско престъпление с Афродита Джоунс: Смъртоносен провал
Пълна програма
  • 07:00
    "Един прекрасен ден", магазинно предаване с водещ Каролина Братанова, (п)
  • 08:00
    "О!здравей" предаване за здравословен начин на живот с водещ Магдалена Гигова
  • 09:00
    "Горещи срещи" с Венета Райкова, (п)
  • 10:00
    "Историята оживява", (п)
Пълна програма
  • 07:00
    "Маша и мечокът І, 13 - 16 еп.", анимация, Русия, 2011, [0+]
  • 07:30
    "Замръзналото кралство: Коледа с Олаф", анимация, САЩ, 2017; реж. Кевин Детърс, Стиви Уермърс, [0+]
  • 07:55
    "Късометражни анимации на Дисни I", анимация, САЩ, 2015, [0+]
  • 08:25
    "Уолъс и Громит: Погрешните панталони", анимация, Великобритания, 1993; реж. Ник Парк, [0+]
Пълна програма
  • 07:00
    "Моят сляп брат", романтична комедия, САЩ, 2016; реж. Софи Гудхарт, с Адам Скот, Ник Крол, Джени Слейт, Зоуи Казан, Чарли Хюсън, [15+]
  • 08:25
    "През Вселената", мюзикъл - драма, САЩ, 2007; реж. Джули Теймър, с Евaн Рейчъл Ууд, Джо Андерсън, Джим Стърджис, Дана Фюкс, Мартин Лутър МакКой, [12+]
  • 10:35
    "Правилата не важат", комедия, САЩ, 2016; реж. Уорън Бийти, с Олдън Ерънрайх, Анет Бенинг, Лили Колинс, Матю Бродерик, Уорън Бийти, [12+]
  • 12:40
    "Малката Британия І, 1 еп.", комедия, Великобритания, 2003; реж. Стийв Бенделак, с Мат Лукас, Дейвид Уолиамс, Антъни Хеед, Пол Пътнър, Джоан Кондън, [15+]
Пълна програма
  • 06:40
    Климатические войны. В шаге от бездны
  • 07:35
    Полигон. ТАВКР "Адмирал Кузнецов"
  • 08:25
    Человек-калькулятор. Секреты Вегаса
  • 09:20
    Настоящий ты. Семья и дело
Пълна програма
  • 07:00
    5 върха за 24 часа (образователен филм за туристическа дестинация)
  • 07:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 08:00
    Проект "Аляска" (образователен филм за туристическа дестинация)
  • 08:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
Пълна програма
  • 07:00
    Blaze and the Monster Machines
  • 07:25
    Paw Patrol
  • 07:35
    Dora the Explorer
  • 08:00
    Nella the Princess Knight
Пълна програма
  • 07:00
    Ендевър, сезон 2, еп. 1, Великобритания, криминален/мистерия, 2014
  • 08:30
    Гранд хотел, сезон 3, еп. 1, Испания, исторически/драма, 2013
  • 09:15
    Гранд хотел, сезон 3, еп. 2, Испания, исторически/драма, 2013
  • 10:00
    Гранд хотел, сезон 3, еп. 3, Испания, исторически/драма, 2013
Пълна програма

Сериали

Viasat Nature 07:10
Пол О'Грейди за любовта към кучета, сезон 6, еп. 4
PRO 7 07:10
"Двама мъже и половина" - сериал
Fox Life 07:15
Кое е това момиче? - първи сезон, еп. 6
Viasat History 07:20
Опасна Земя, сезон 1, еп. 1
e-kids 07:30
Покемон - анимационен сериал

Всички предавания

Спорт

EuroNews 07:15
Спорт
Film Plus HD 07:20
Тенис: Дона Векич - Каролина Плишкова (Brisbane International, Бризбън; WTA Premier - II полуфинал, повторение)
Diema Sport 08:00
Футбол: Лудогорец - Хонвед, международен приятелски мач, повторение
Diema Sport 2 08:00
Футбол: Ливърпул - Кристъл Палас, мач от английската Висша лига, повторение
MAX Sport 1 08:00
Автомобилизъм: Рали крос Състезание в Белгия

Всички предавания

Филми

БНТ 07:20
Сийбърт анимационен филм/п/
BNT2 07:25
Внимание, роботика сериен анимационен филм
HBO 2 07:30
"Приказките на Маша І, 6 - 10 еп.", анимация, Русия, 2011, [All+]
Telekabel 07:30
Детски свят: Смешковци- анимация
TVPlus 07:30
"Запеяли две планини" - биографичен филм за народната певица Надка Вълчанова

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}