ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 02:10
    Едно голямо семейство 2 тв филм /12 епизод/п/
  • 03:05
    Япония днес
  • 03:15
    Семеен бизнес тв филм /8 епизод/п/
  • 03:40
    Ню Йорк тв филм /16 епизод/п/(14)
Пълна програма
  • 02:00
    bTV Новините /п./ - късна емисия
  • 02:30
    "Преди обед" /п./ - токшоу
  • 04:30
    "Стъклен дом"- сериал, с.1, еп.7
  • 05:10
    bTV Репортерите /п./ - поредица за журналистически филми и разследвания
Пълна програма
  • 02:00
    "Непростимо"- сериен филм
  • 03:00
    "Ритъмът на мечтите" - сериен филм
  • 04:00
    "Войната на розите"- сериен филм /п/
  • 05:20
    "Часът на Милен Цветков" - предаване на NOVA /п/
Пълна програма
  • 02:00
    България сутрин - важните неща рано сутрин с Лора Инджова и Златимир Йочев /п./
  • 03:40
    Q&A - отговори на важните въпроси от политиката с Клара Маринова /п./
  • 04:40
    Брюксел 1 - предаване за Европа и гражданите с Милена Милотинова /п./
  • 05:40
    Опорни хора - изповедите на значимите за обществото пред Ганиела Ангелова/п./
Пълна програма
  • 01:30
    Повторени
  • 07:00
    Бизнес старт - сутрешен блок с Живка Попатанасова и Димитър Вучев
  • 09:00
    Boom&Bust с Владимир Сиркаров и Кузман Илиев /п./
  • 09:30
    В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки/Светозар Димитров /п./
Пълна програма
  • 01:35
    Медиум; сезон 3, епизод 4, криминален, мистерия, САЩ, 2006
  • 02:20
    Профилиране; сезон 6, епизод 2, криминален, трилър, Франция, 2015
  • 03:15
    Ханибал; сезон 1, епизод 9, драма, трилър, САЩ, 2012
  • 04:00
    Медиум; сезон 2, епизод 19, криминален, драма, САЩ, 2005
Пълна програма
  • 01:40
    Котки 101: Епизод 4
  • 02:35
    Тежки времена в Града на маймуните: Боговете на войната
  • 03:00
    Тежки времена в Града на маймуните: Завръщането на краля
  • 03:25
    Акули: анатомия на нападението
Пълна програма
  • 00:30
    Избрано от Добро утро, българи" /п/
  • 03:30
    Интервютата на Алфа Тв
  • 04:00
    Повторения
  • 07:00
    "Добро утро, българи" - сутрешен блок
Пълна програма
  • 01:35
    "Местопрестъплението: Боровски и земята между езерата" - криминална поредица, ФРГ, 2017
  • 03:10
    "Сурово, но честно" - журнал
  • 04:25
    Документация
  • 05:50
    Световен журнал
Пълна програма
  • 00:00
    Where Is The Party
  • 06:00
    Tick-Tack
  • 10:00
    Hit Mix
  • 14:00
    Standard AL
Пълна програма
  • 02:15
    Добро утро с БНТ 2 /п/
  • 03:15
    Рецепта за култура токшоу с Юрий Дачев /п/
  • 04:15
    Афиш културно-информационно предаване /п/
  • 04:30
    №1 Туризмът На лов за летовници /БНТ 2 Варна/п/
Пълна програма
  • 01:50
    България днес информационен блок /п/
  • 03:20
    България от край до край 5 /6 филм/п/
  • 03:50
    Вяра и общество с Горан Благоев /п/
  • 04:50
    Новодомци в зоопарка научнопопулярен филм
Пълна програма
  • 02:15
    The Jungle Bunch: To the Rescue
  • 02:26
    The Jungle Bunch: To the Rescue
  • 02:35
    LazyTown
  • 03:00
    LazyTown
Пълна програма
  • 01:45
    "Кости" - сериал, с.9, еп.6
  • 02:45
    "Стрелата" - сериал, с.3, еп.21
  • 03:45
    "Извън играга" - сериал, с.6, еп.5
  • 04:45
    "Пета предавка" - автомобилно предаване
Пълна програма
  • 02:30
    "Ризоли и Айлс: Криминални досиета" - сериал, с.5, еп.18, с.6, еп.1,2
  • 06:00
    "Ризоли и Айлс: Криминални досиета" - сериал, с.5, еп.15,16,17
  • 09:15
    "Съзряване" - драма (Великобритания, САЩ,  2009 ), режисьор - Лоне Шерфиг, актьори -  Кери Мълиган, Оливия Уилямс,Алфред Молина, Доминик Купър,  Розамунд Пайк, Питър Сарсгаард и др.
  • 11:30
    "Ризоли и Айлс: Криминални досиета" - сериал, с.5, еп.18, с.6, еп.1,2
Пълна програма
  • 02:00
    "Модерно семейство" /п./ - сериал
  • 03:00
    " Старчета разбойници с Бети Уайт" /п./- сериал
  • 04:00
    "По средата" /п./- сериал
  • 05:00
    "Двама мъже и половина" /п./- сериал
Пълна програма
  • 02:00
    "Сияйна луна" - сериал
  • 03:45
    "Светлината на моя живот" - сериал
  • 06:00
    "Твоят мой живот" - сериал
  • 07:30
    "Светлината на моя живот" - сериал
Пълна програма
  • 02:05
    Нинджаго: Майсторите на Спинджицу
  • 02:30
    Нинджаго: Майсторите на Спинджицу
  • 02:50
    Анджело е върхът
  • 03:00
    Анджело е върхът
Пълна програма
  • 02:10
    "Ответен удар V, 4 еп.", криминален екшън, САЩ, 2017; реж. Брендън Маър, с Уорън Браун, Даниел МакФърсън, Роксан МакКий, Алин Сумаруота, Кори Джонсън, [18+]
  • 03:00
    "Бъгси", криминална драма, САЩ, 1991; реж. Бари Левинсън, с Уорън Бийти, Анет Бенинг, Харви Кийтъл, Бен Кингсли, Елиът Гулд, [18+]
  • 06:40
    "Комисията", късометражна комедия, Норвегия, 2016; реж. Гунхилд Енгер, Джени Тойвониеми, със Сесилия Милоко, Тапио Линоха, Кристин Гровен Холмбое, Мартин Слато, Теему Арома, [12+]
  • 07:00
    "Приятен разговор", психологическа драма, САЩ, 1985; реж. Джойс Чопра, с Трийт Уилямс, Лора Дърн, Мери Кей Плейс, Елизабет Беридж, Левон Хелм, [15+]
Пълна програма
  • 00:30
    "Туин Пийкс: Огън, следвай ме", драма - мистерия, САЩ, 1992; реж. Дейвид Линч, с Шерил Лий, Рей Уайз, Мойра Кели, Кайл МакЛоклън, Дейвид Бауи, [18+]
  • 02:40
    "Гумена глава", ужаси, САЩ, 1977; реж. Дейвид Линч, с Джак Нанс, Шарлот Стюарт, Алън Джоузеф, Джийн Бейтс, Джудит Робъртс, [18+]
  • 04:10
    "Децата на нощта", драма, Италия, 2016; реж. Андреа Де Сика, с Винченцо Креа, Лудовико Сучио, Фабрицио Ронгионе, Юлиа Собол, Луиджи Биньоне, [15+]
  • 06:35
    "Нийл Геймън представя "Не може да бъде": Чужди части", късометражен - мистерия, Великобритания, 2016; реж. Иън Форсайт, Джейн Полард, с Денис Гоф, Моника Долан, Монсерат Ломбард, Джордж МакКай, Пол Ритър, [15+]
Пълна програма
  • 02:00
    CNN Today
  • 02:30
    World Sport
  • 03:00
    Anderson Cooper 360
  • 05:00
    Fareed Zakaria GPS
Пълна програма
  • 01:30
    "Трите лица на Ана" - теленовела, /п/
  • 02:30
    Еротичен телепазар
  • 06:00
    "Моята карма"- сериен филм
  • 07:00
    "Трите лица на Ана" - теленовела
Пълна програма
  • 01:10
    Еротичен телепазар
  • 03:10
    "Национална лотария" /п/
  • 06:30
    "Военни престъпления" - сериал, сезон 9
  • 07:30
    "Викингите" - сериал, сезон 1, /п/
Пълна програма
  • 02:00
    Обикновен човек срещу експерт: Епизод 1
  • 03:00
    Островът на 16-те с Беър Грилс: Епизод 3
  • 04:00
    Голи и уплашени: Страх от неизвестното
  • 05:00
    Да продадеш колата си: Кобра
Пълна програма
  • 02:10
    Най-странните истории за извънземни на всички времена: Голямата извънземна конспирация
  • 03:00
    Големи умове: Търси и разрушавай
  • 03:48
    Ловци на митове: След земетресение
  • 04:36
    Как са го направили?: Шамфъстък/Забраненият град/Радар
Пълна програма
  • 02:15
    Хрониките на Евърмур
  • 02:40
    Сабрина: Тайната на една вещица
  • 03:05
    Сабрина: Тайната на една вещица
  • 03:30
    Лолирок
Пълна програма
  • 02:00
    "Птицечовка - най-странното животно"
  • 03:00
    "Сурова наука"
  • 03:30
    "Да си построиш наука"
  • 04:00
    "Тайните на квантовата физика"
Пълна програма
  • 07:00
    Клуб Уинкс - анимационен сериал
  • 07:45
    Приключенията на Чък и приятели - анимационен сериал
  • 08:00
    Кученце в джобче - анимационен сериал
  • 08:30
    Трансформъри: Роботи-спасители - анимационен сериал
Пълна програма
  • 02:00
    Резонанс - с Васко Мавриков
  • 03:00
    Ултраспорт - със Станимир Бакалов
  • 03:45
    Военна прокуратура - 25 еп. - Сериал
  • 04:30
    Наследницата - 187 еп. - Сериал
Пълна програма
  • 07:15
    Спорт
  • 07:22
    Култура 1
  • 07:41
    Анализи
  • 07:46
    Преглед на програмата / Преглед на печата
Пълна програма
  • 02:00
    Дневник - Олимпик екстра, обзор на деня
  • 02:30
    Олимпийски игри: Закриване на XXIII олимпийски игри
  • 04:00
    Олимпийски игри: Ски бягане, 50 км (мъже)
  • 06:30
    Олимпийски игри: Фигурно пързаляне, гала вечер
Пълна програма
  • 02:00
    Снукър: Открито първенство на Уелс, ден 1
  • 04:00
    Колоездене: Обиколка на Абу Даби, пети етап
  • 05:30
    Супербайк: Първо състезание във Филип Айлънд
  • 06:15
    Суперспорт: Състезание във Филип Айлънд
Пълна програма
  • 00:25
    Избягай или умри!, сезон 1, еп. 1
  • 06:05
    Призраци от автоморгата, сезон 5, еп. 8
  • 07:20
    Търсачи на съкровища, сезон 3, еп. 4
  • 08:05
    Братски проекти, сезон 1, еп. 3
Пълна програма
  • 02:15
    Action Sports World
  • 03:10
    Monster Knock Outs
  • 03:35
    Monster Knock Outs
  • 04:05
    Enfusion
Пълна програма
  • 00:00
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 05:00
    Багрите на България /фолклорна и народна музика/
  • 06:45
    Фолклорна усмивка /музикално-развлекателно предаване на ФЕН ФОЛК ТВ, повторение/
  • 07:00
    Утрото /сутрешен музикален блок/
Пълна програма
  • 02:00
    Основен ремонт с Даръл Хол
  • 02:30
    Основен ремонт с Даръл Хол
  • 03:00
    Помощ след ремонт
  • 03:30
    Помощ след ремонт
Пълна програма
  • 01:45
    Д-р Зоуи Харт - втори сезон, еп. 11
  • 02:25
    Веселата къща - втори сезон, еп. 7
  • 02:40
    Веселата къща - втори сезон, еп. 8
  • 03:05
    Агнешко - шести сезон, еп. 12
Пълна програма
  • 01:50
    Убийства в Мидсъмър - пети сезон, еп. 3
  • 03:35
    Убийства в Рая - пети сезон, еп. 1
  • 04:25
    Убийства в Рая - пети сезон, еп. 2
  • 05:05
    Отец Браун - втори сезон, еп. 9
Пълна програма
  • 02:10
    "Агент Солт", шпионски трилър, САЩ, 2010; реж. Филип Нойс, с Анджелина Джоли, Лив Шрайбър, Чиуетел Еджиофор, Даниел Олбрихски, Огъст Дийл, [15+]
  • 03:50
    "Мъжът с железните юмруци", екшън - драма, САЩ, 2012; реж. АрЗетЕй (Робърт Фитцджералд Дигс), с АрЗетЕй (Робърт Фитцджералд Дигс), Рик Юн, Ръсел Кроу, Луси Лиу, Дейв Батиста, [18+]
  • 05:00
    "Раждането на една нация", историческа драма, САЩ, 2016; реж. Нейт Паркър, с Нейт Паркър, Арми Хамър, Пенелъпи Ан Милър, Джаки Ърл Хейли, Марк Буун Джуниър, [15+]
  • 07:00
    "Смърфовете", анимация, САЩ, 2011; реж. Раджа Госнъл, с Ханк Азария, Джейма Мейс, София Вергара, Нийл Патрик Харис, [0+]
Пълна програма
  • 01:40
    Студеният дом, сезон 1, еп. 7
  • 02:40
    Загадки в музея, сезон 8, еп. 6
  • 03:25
    Страхотни изобретения, сезон 1, еп. 18
  • 03:55
    Майстори на шпионажа, сезон 1, еп. 2
Пълна програма
  • 02:00
    "Спецове в заложната къща"
  • 02:30
    "Надпревара за находки"
  • 03:00
    "Американски антиквари"
  • 03:45
    "Загадъчни антиквари"
Пълна програма
  • 01:30
    Риболов с Върхара – тв поредица, втори сезон /п/
  • 02:30
    Ловци на мигове – тв поредица, 2 еп.
  • 03:00
    НАСЛУКА – тв поредица, пети сезон, 62 еп. /п/
  • 04:00
    Риболовен филм – тв поредица
Пълна програма
  • 01:55
    "Кайю"
  • 02:20
    "Конни"
  • 02:45
    "Дот"
  • 02:55
    "Меси отива в Окидо"
Пълна програма
  • 01:30
    07:00 - Повторения
  • 05:30
    "Кухнята на Звездев"/п/
  • 06:00
    "Денят на живо"/п/
  • 07:00
    "Всяка сутрин"- сутрешен блок
Пълна програма
  • 01:45
    Изпълнения на живо
  • 02:45
    JDM
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:30
    Драконова топка Z (анимация)
Пълна програма
  • 01:20
    "Пoследнo причaстие" - екшън / криминален филм с Том Беринджър, Дафне Зунига, Чик Венера, Ан Туоми.
  • 03:00
    "Как да убиете жена си" - комедия с Джак Лемън, Вирна Лизи, Тери Томас, Клер Тревор.
  • 04:55
    "Най-добрите холивудски режисьори І, еп.9 - Кенет Брана" - поредица
  • 05:20
    "Диамант 13" - екшън / криминален с Жерар Депардийо, Оливие Маршал.
Пълна програма
  • 01:30
    BRITISH PORSCHE CLUB CHAMPIONSHIP
  • 02:30
    MSA BRITISH RALLYCROSS CHAMPIONSHIP
  • 03:30
    LE TOUQUET ENDUROPALE FULL REPEAT
  • 05:30
    AUSTRALIAN SUPERBIKE CHAMPIONSHIP HIGHLIGHTS
Пълна програма
  • 02:00
    Абсурди
  • 02:30
    Абсурди
  • 03:00
    Само хитове - маратон
  • 07:00
    Само хитове
Пълна програма
  • 01:30
    Hot Right Now!
  • 03:00
    Shawn Mendes: MTV Unplugged
  • 03:45
    Shawn Mendes: MTV's Game Changer
  • 04:05
    Hot Spot: Shawn Mendes
Пълна програма
  • 06:00
    AM Mayhem
  • 09:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 11:00
    Super Massive Rock Stars!
  • 13:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
Пълна програма
  • 01:25
    Животинска полиция "Финикс", сезон 1, еп. 5
  • 02:20
    Пол О'Грейди за любовта към кучета, сезон 3, еп. 10
  • 02:45
    Пол О'Грейди за любовта към кучета, сезон 3, еп. 11
  • 03:10
    Животински лудории, сезон 1, еп. 1
Пълна програма
  • 01:55
    Арестувани зад граница, еп. 6
  • 02:40
    Магистрала през ада, еп. 11
  • 03:25
    Тайнствени досиета, еп. 13
  • 03:50
    Жив или Мъртъв, еп. 3
Пълна програма
  • 01:50
    Най-смъртоносните в Африка, еп. 1
  • 02:35
    Най-смъртоносните в Африка, еп. 2
  • 03:20
    Най-смъртоносните животни на планетата, еп. 2
  • 04:10
    Най-смъртоносните в Африка, еп. 1
Пълна програма
  • 00:30
    Еротичен телепазар
  • 02:30
    Край на програмата
  • 10:00
    Футбол: Лион - Сент Етиен, мач от френската Лига 1, повторение
  • 12:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
Пълна програма
  • 01:30
    "Нека да говорят"
  • 02:55
    "Грамота за освобождаване от робство". Сериен филм
  • 04:00
    Новости
  • 04:05
    "Грамота за освобождаване от робство". Сериен филм
Пълна програма
  • 02:05
    "От А до Я" - тв магазин с хитове
  • 02:40
    "Планета Хит" - нон-стоп хитове
  • 03:00
    "Златен хит" - най-доброто
  • 03:05
    "Горещи хитове" - избрани песни
Пълна програма
  • 00:40
    "Пъстра броеница" - фолклорна програма
  • 03:00
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 03:10
    "Звездите на България" - музикален гост
  • 03:30
    "Песните на България" - музикална програма
Пълна програма
  • 02:05
    "Планета Хит" - хитове без край
  • 03:00
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 03:05
    "Хитовете на Планета HD"-
  • 04:00
    "Промо" - нови видеоклипове
Пълна програма
  • 01:40
    "Теория за големия взрив" - сериал
  • 04:20
    "Семеен човек" - комедиен сериал
  • 04:35
    "Как срещнах майка ви" - сериал
  • 05:05
    "Звездни рейнджъри: Инвазия" - анимационен филм, Япония, 2011
Пълна програма
  • 01:30
    Италия, Серия А: Сасуоло - Лацио
  • 03:20
    Италия, Серия А: Интер - Беневенто 
  • 05:00
    Дивата муха
  • 06:00
    Дивата муха
Пълна програма
  • 01:55
    "От местопрестъплението: Маями" - криминален сериал
  • 06:25
    "Ексклузивно" - журнал за звездите
  • 06:35
    "Експлозивно" - журнал
  • 07:00
    "Добро утро, Германия" - сутрешен журнал
Пълна програма
  • 02:15
    Токшоу: "Пряко предаване"
  • 03:35
    Вести-Москва
  • 04:00
    Вести
  • 05:00
    Сериал: "Обикновен живот"
Пълна програма
  • 02:00
    Сериал: "Ловът на Пепеляшка"
  • 03:00
    Сериал: "Улиците на разбитите фенери"
  • 04:00
    "Разбор на полетите"
  • 05:00
    Документален екран
Пълна програма
  • 01:55
    "Специален отряд на морската пехота: Л.А." - криминален сериал
  • 02:45
    "Хавай 5-0" - криминален сериал
  • 04:10
    "Скорпион" - криминален сериал
  • 04:50
    "Престъпни намерения" - криминален сериал
Пълна програма
  • 02:00
    "Здравословно" с Христо Деянов /повторение/
  • 03:00
    Телевизионен форум - повторение
  • 05:30
    "Ако зажалиш..." - стари градски песни с Бони Милчева /повторение/
  • 07:00
    "Пътуване из древните пропасти"- документален филм
Пълна програма
  • 01:45
    Футбол
  • 03:15
    Футбол
  • 04:45
    Футбол
  • 06:30
    Силови спортове: Серии Юнайтид Стронгман
Пълна програма
  • 01:25
    Infomercials
  • 06:55
    Olivia
  • 07:05
    Benjamin Blumchen
  • 07:35
    Bob der Baumeister
Пълна програма
  • 00:30
    451 градуса по Фаренхайт - драма, Великобритания, 1966, режисьор Франсоа Трюфо, с Алекс Скот, Бърнард Хърман, Джули Кристи, Оскар вернер, Сирил Кюсак, по романа на Рей Бредбъри
  • 02:30
    Фолклорна трапеза - кулинарно предаване
  • 03:40
    Избрани предавания на Телемедиа
  • 06:30
    Сянката на Елена - ТВ сериал - Бразилия- 22
Пълна програма
  • 01:00
    We Love Music
  • 06:00
    Snooza
  • 09:00
    21:00 Zoom
  • 09:02
    Snooza
Пълна програма
  • 02:00
    7-те малки Джонстън: Епизод 4
  • 02:48
    Лудият живот на Кейти Прайс: Да си понесеш последствията
  • 03:12
    Лудият живот на Кейти Прайс: Прайс в Маями
  • 03:36
    С бебето всичко се променя: Обратно на ринга
Пълна програма
  • 02:00
    Община Берковица - Църква Рождество на пресвета Богородица
  • 02:30
    Бъди там - България в музика и картини
  • 03:00
    Пловдив - Градът с много лица
  • 03:30
    Караконджули в Хималаите
Пълна програма
  • 02:00
    Експедиция в неизвестното: Лов на извънземни
  • 03:00
    Експедиция в неизвестното: След лова
  • 04:00
    Загадки в музея - специално издание
  • 05:00
    Мистерии в замъка
Пълна програма
  • 02:00
    Експедиция в неизвестното: Лов на извънземни
  • 03:00
    Експедиция в неизвестното: След лова
  • 04:00
    Загадки в музея - специално издание
  • 05:00
    Мистерии в замъка
Пълна програма
  • 01:15
    Все още знам какво направи миналото лято, САЩ, ужаси/мистерия, 1998
  • 02:55
    Още една комедия, САЩ, комедия, 2011
  • 05:00
    Късо съединение, САЩ, комедия/семеен/фантастика, 1986
  • 06:35
    Късо съединение 2, САЩ, комедия/драма/семеен, 1988
Пълна програма
  • 02:00
    "Спорт +" - спортно обзорно предаване (повторение)
  • 03:00
    "Първо българско царство: Хан Тервел" - X част, документален филм
  • 03:30
    "Български надежди" - 40 еп., документална поредица за талантливите деца в България
  • 04:00
    "Портрети: Анастасия Мозер" - документална поредица
Пълна програма
  • 01:55
    Храните на моята земя Португалия - кулинарно предаване, еп. 35
  • 02:20
    Храните на моята земя Португалия - кулинарно предаване, еп. 36
  • 02:45
    Пекарната на Рудолф - четвърти сезон, еп. 19
  • 03:10
    Пекарната на Рудолф - четвърти сезон, еп. 20
Пълна програма
  • 01:00
    VH1 микс
  • 07:00
    Стани и засияй с VH1
  • 09:00
    Хитовете не лъжат!
  • 11:00
    Тор 10 на VH1 от тази седмица
Пълна програма
  • 02:00
    Хайд Парк на Хъдсън - Драма, 2012, Режисьор: Роджър Мичел, В ролите: Бил Мъри, Лора Лини, Оливиа Уилямс
  • 04:00
    Късметлиите - Комедия, 2008, Режисьор: Нейл Бъргър, В ролите: Тим Робинс, Рейчъл Макадамс, Майкъл Пеня, Дирк Уитънборн, 
  • 06:00
    Пчеличката Мая: Филмът - Анимация, 2014, Режисьор: Алексис Стадерман, Глен Фрейсър, В ролите: Коди Сит Макфии
  • 08:00
    История с пчели - Анимация, Комедия, 2007, Режисьор: Стив Хикнър, Саймън Дж. Смит, В ролите: Джери Зайнфелд, Рене Зелуегър, Матю Бродерик
Пълна програма
  • 01:35
    "Медици детективи: Тайните на съдебната медицина" - криминален сериал
  • 06:10
    "CSI: Ню Йорк" - криминален сериал
  • 06:55
    "CSI: Ню Йорк" - криминален сериал
  • 07:50
    "Дай ме под съд" - доку-поредица
Пълна програма
  • 02:00
    Eкология /
  • 03:00
    Документален филм /п/
  • 04:00
    Документална поредица /п/
  • 05:00
    Сериен филм /п/
Пълна програма
  • 02:10
    Брикълбери - трети сезон, еп. 11
  • 02:30
    24: Не умирай днес - първи сезон, еп. 11
  • 03:15
    Семейство Голдбърг - първи сезон, еп. 18
  • 03:40
    Семейство Симпсън - двадесет и четвърти сезон, еп. 21
Пълна програма
  • 00:00
    Club MTV!
  • 06:00
    AM Rush
  • 09:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 09:40
    DJ Duel
Пълна програма
  • 02:00
    MIDNITE HAUTE
  • 02:30
    MIDNITE HAUTE
  • 02:55
    F-PARTIES
  • 03:00
    FASHION FILMS
Пълна програма
  • 00:40
    Non-Stop Hits
  • 06:00
    Wake Up With Hits!
  • 09:00
    Big Fat Hits
  • 11:00
    Nothing But Hits
Пълна програма
  • 01:50
    "Бриткам: спешна помощ на улицата" - 6 еп.
  • 02:40
    "Прелюбодейци" - 19 еп.
  • 03:30
    "Зли близнаци" - 6 еп.
  • 04:20
    "Съдия Джуди" - 146-148 еп.
Пълна програма
  • 01:00
    05.00 Нощен информационен блок
  • 05:00
    Новини, спорт и времето
  • 06:30
    "Европа сутрин" - сутрешен блок
  • 09:00
    новини
Пълна програма
  • 02:05
    Универсальная собака
  • 02:35
    В Индийском океане...
  • 03:00
    Рыбалка сегодня XL
  • 03:25
    По следам Хемингуэя
Пълна програма
  • 00:40
    "Инспектор Джордж Джентли" - сериен филм, сезон 4, /п/
  • 06:00
    "Земята преди време" - анимационен сериал
  • 06:30
    "Елементарно, Уотсън" - сериал, сезон 2
  • 07:30
    "София - Ден и Нощ" - риалити сериал, /п/
Пълна програма
  • 01:45
    Rattlesnake Republic: The Ultimate Snake Show
  • 02:30
    Deadliest Catch: Redemption Day
  • 03:15
    I Almost Got Away With It: Got the Wrong Four People Killed
  • 04:00
    Fat N' Furious: Rolling Thunder: Thunderbirds and Superbirds
Пълна програма
  • 02:10
    GRAMMAR WISE
  • 02:40
    CITY GRAMMAR
  • 02:50
    WHAT DID THEY SAY
  • 02:55
    NATIONAL PARKS
Пълна програма
  • 02:00
    Подставени клиенти
  • 02:30
    Подставени клиенти
  • 03:00
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета
  • 03:30
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета
Пълна програма
  • 02:15
    Костенурките нинджа
  • 02:40
    Костенурките нинджа
  • 03:05
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 03:25
    Спонджбоб Квадратни Гащи
Пълна програма
  • 02:00
    Дневник - Олимпик екстра, обзор на деня
  • 02:30
    Олимпийски игри: Закриване на XXIII олимпийски игри
  • 04:00
    Олимпийски игри: Ски бягане, 50 км (мъже)
  • 06:30
    Олимпийски игри: Фигурно пързаляне, гала вечер
Пълна програма
  • 02:10
    "Агент Солт", шпионски трилър, САЩ, 2010; реж. Филип Нойс, с Анджелина Джоли, Лив Шрайбър, Чиуетел Еджиофор, Даниел Олбрихски, Огъст Дийл, [15+]
  • 03:50
    "Мъжът с железните юмруци", екшън - драма, САЩ, 2012; реж. АрЗетЕй (Робърт Фитцджералд Дигс), с АрЗетЕй (Робърт Фитцджералд Дигс), Рик Юн, Ръсел Кроу, Луси Лиу, Дейв Батиста, [18+]
  • 05:00
    "Раждането на една нация", историческа драма, САЩ, 2016; реж. Нейт Паркър, с Нейт Паркър, Арми Хамър, Пенелъпи Ан Милър, Джаки Ърл Хейли, Марк Буун Джуниър, [15+]
  • 07:00
    "Смърфовете", анимация, САЩ, 2011; реж. Раджа Госнъл, с Ханк Азария, Джейма Мейс, София Вергара, Нийл Патрик Харис, [0+]
Пълна програма
  • 01:00
    Music of BG
  • 05:00
    Lucky 7
  • 05:30
    Fresh morning :)
  • 09:00
    Lucky 7
Пълна програма
  • 02:05
    Loopdidoo
  • 02:20
    Henry Hugglemonster
  • 02:35
    Calimero
  • 02:50
    Henry Hugglemonster
Пълна програма
  • 02:15
    Костенурките нинджа
  • 02:40
    Костенурките нинджа
  • 03:05
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 03:25
    Спонджбоб Квадратни Гащи
Пълна програма
  • 01:00
    All Night Long!
  • 07:00
    Wake Me Up Before You Go Go
  • 09:00
    Nothing But Classics
  • 11:00
    Guess The Year
Пълна програма
  • 01:40
    Bill Cosby: An American Scandal
  • 02:35
    Murder At Sea: People Magazine Investigates
  • 03:30
    The Perfect Suspect: The Killer In The Corn
  • 04:25
    Momsters: When Moms Go Bad: Love & War
Пълна програма
  • 02:00
    Top: Hairstyle
  • 02:30
    The Truth About...: Beards in Sports
  • 03:00
    Rising Star: Malm? FC
  • 03:30
    Top: Most Stylish New York Teams
Пълна програма
  • 02:00
    Hook N' Look
  • 02:25
    Hook N' Look
  • 02:50
    Hook N' Look
  • 03:15
    Obsession Of Carter Andrews, The
Пълна програма
  • 02:00
    "Спецове в заложната къща"
  • 02:30
    "Надпревара за находки"
  • 03:00
    "Американски антиквари"
  • 03:45
    "Загадъчни антиквари"
Пълна програма
  • 01:40
    Магистрала през ада, еп. 11
  • 02:25
    Тайнствени досиета, еп. 13
  • 02:50
    Жив или Мъртъв, еп. 3
  • 03:10
    Магистрала през ада, еп. 11
Пълна програма
  • 02:00
    bTV Новините /п./ - късна емисия
  • 02:30
    "Преди обед" /п./ - токшоу
  • 04:30
    "Стъклен дом"- сериал, с.1, еп.7
  • 05:10
    bTV Репортерите /п./ - поредица за журналистически филми и разследвания
Пълна програма
  • 02:00
    Ханибал; сезон 2, епизод 8, драма, трилър, САЩ, 2014
  • 03:00
    Престъпления без граници; сезон 2, епизод 1, драма, криминален, Франция, 2014
  • 05:00
    Телешоп
  • 07:00
    Телешоп
Пълна програма
  • 01:40
    Профилиране; сезон 4, епизод 8, криминален, драма, Франция, 2013
  • 02:45
    Профилиране; сезон 4, епизод 9, криминален, драма, Франция, 2013
  • 03:40
    Медиум; сезон 2, епизод 13, криминален, драма, САЩ, 2005
  • 05:00
    Телешоп
Пълна програма
  • 02:00
    Великобритания: Най-страшното табу: Той затвори синовете ни на тавана и запали къщата ни
  • 03:00
    Роби Колтрейн представя: Разобличаващи улики: Убийства в провинцията: Греам Бекхаус
  • 04:00
    Забравеният сериен убиец на Великобритания: Тревър Харди: Епизод 1
  • 05:00
    Разтърсващи престъпления: Болница "Степинг Хил"
Пълна програма
  • 01:30
    Воини на светлината
  • 03:30
    Съдният ден
  • 05:05
    Гимназист
  • 07:00
    Добро куче!
Пълна програма
  • 05:00
    "Импресия 2010" - творби на художника Т.Цанев
  • 05:30
    "Фолклорна дъга": "Орфеево изворче 2011" /1 част
  • 06:00
    Класическа музика: Концерт на наградени ученици от Музикално училище - Бургас /1 част
  • 06:30
    "Фолклорна дъга": "Орфеево изворче 2011" /2 част
Пълна програма
  • 01:55
    Nitro Circus
  • 02:20
    Ridiculousness
  • 02:45
    South Park
  • 03:10
    South Park
Пълна програма
  • 01:50
    Thick Dick For Tight Spinner (18+)
  • 02:16
    Wet Pussies Stretched By Cucumber (18+)
  • 02:38
    Monique's Secret Spa (18+)
  • 03:03
    Summer Camp Secrets (18+)
Пълна програма
  • 00:30
    Пряко: Тенис: Brasil Open, Сао Пауло (ATP WORLD TOUR 250)
  • 05:00
    "Спорт +" спортно обзорно предаване (повторение)
  • 06:00
    Футбол: Сантос - Коринтианс (Бразилско първенство, сезон 2017 - повторение)
  • 08:00
    "Дейвид Бекъм: Издръжливост" - документален филм
Пълна програма
  • 01:45
    Арена баскетбол обзорно предаване
  • 02:35
    Зимни олимпийски игри: Ски-бягане, спринт /финали/
  • 04:20
    Арена спорт обзор на деня /хедлайн/
  • 04:40
    Зимни олимпийски игри: Бобслей, четворки мъже, финал
Пълна програма
  • 01:55
    Последно лято при семейство Хамптън
  • 03:40
    Сред крадци
  • 06:05
    Променливи басни: Три прасенца и едно бебе
  • 07:20
    Синът
Пълна програма
  • 05:00
    Новини
  • 05:15
    Прогноза за времето и агропрогноза
  • 05:25
    Борсова информация
  • 05:30
    Агрокоментар
Пълна програма
  • 02:00
    SCEPTICS - OCCULT SCIENCES
  • 03:00
    REINDEER POLICE
  • 04:00
    ST. PAUL WINTER CARNIVAL
  • 05:00
    CHAMJE KHOLA
Пълна програма
  • 05:30
    Art of Fighting
  • 07:05
    Japan Queen Tournament
  • 07:15
    Osaka Funny Wrestling
  • 07:30
    Taekwondo
Пълна програма
  • 01:10
    НЛО
  • 02:50
    Акула във Венеция
  • 05:40
    Децата на сестра ми сами вкъщи
  • 07:00
    Писмописецът
Пълна програма
  • 02:00
    The 808
  • 02:30
    The 808
  • 03:00
    World of X Games 2016
  • 04:00
    ISA World Adaptive Surfing Championship
Пълна програма
  • 01:25
    101 герои на 20-ти век (Series 1): 108 (Episode 8)
  • 02:20
    Дубровник: Републиката (Series 1): 103 (Episode 3)
  • 03:10
    Войната на асовете (Series 1): 1917-1918 (Episode 2)
  • 04:10
    Черни операции от далечното минало (Series 1): Викинги берсерки (Episode 5)
Пълна програма
  • 02:00
    Българско документално кино
  • 03:00
    "Музикална академия"
  • 05:30
    "Пътят" - авторско предаване на ТВ1
  • 06:30
    "Петолиния" - музикален микс
Пълна програма
  • 00:50
    Erik Truffaz Quartet - Jazz sous les pommiers
  • 02:20
    Roy Ayers - Worldwide festival
  • 03:10
    Chucho Valdes Quartet, Alfa Jazz Fest
  • 04:50
    Strata East All Star - Banlieues Bleues
Пълна програма
  • 02:00
    Студио: Обзор на кръга в Първа професионална лига (2017-18), 22-и епизод, повторение
  • 03:00
    "Преди кръга", предаване за български футбол (2017-18), 23-и епизод, повторение
  • 04:00
    Край на програмата
  • 08:00
    Футбол: Дунав - Верея, мач от Първа професионална лига, повторение
Пълна програма
  • 00:30
    Пряко: Тенис: Brasil Open, Сао Пауло (ATP WORLD TOUR 250)
  • 06:00
    Тенис: Dubai Duty Free Tennis Championships, Дубай - финал (WTA Premier - повторение)
  • 08:00
    Футбол: Севиля - Атлетико /М/ (Примера Дивисион, сезон 2017/18 - повторение)
  • 10:00
    "Цялата неофициална история на Айртон Сена" - документален филм
Пълна програма
  • 01:00
    Край на програмата
  • 05:00
    Край на програмата
  • 08:00
    "НБА Екшън", предаване за баскетбол от НБА (2017-18), 21-и епизод, повторение
  • 09:00
    Баскетбол: Кливланд Кавалиърс - Сан Антонио Спърс, мач от НБА, повторение
Пълна програма
  • 01:40
    Бил Козби: американският скандал
  • 02:35
    Смърт в морето: Разследванията на списание "Пийпъл"
  • 03:30
    Съвършеният заподозрян: Убиецът в царевицата
  • 04:25
    Чудовищни майки: Любов и война
Пълна програма
  • 02:00
    "Спорно за спорта" с Кирил Веселински, (п)
  • 03:00
    "Star box", предаване за българския и световния шоу бизнес, (п)
  • 04:00
    "Голямото интервю", знаменити личности пред BiT, (п)
  • 05:00
    най-доброто от "Спорно за спорта" с Кирил Веселински, 2 част
Пълна програма
  • 02:00
    Пейтер Пал Халми - Чудесният ни дивеч - сърната 1. част
  • 02:30
    Пейтер Пал Халми - Чудесният ни дивеч - сърната 2. част
  • 03:00
    Американецът Джей Алън Смит за благороден елен с Адриен Лип
  • 03:30
    IPCC 2017. Полуфинал 2. част
Пълна програма
  • 00:55
    "Всички търсят Кет 2", крими - екшън - комедия, САЩ, 2014; реж. Джон Стокуел, със Скот Меклович, Алфонсо Макули, Уинтър Ав Золи, Ванеса Бранч, Леонардо Нам, [18+]
  • 02:40
    "Максимум Райд", екшън - фантастика, САЩ, 2016; реж. Джей Мартин, с Али Мари Еванс, Патрик Джонсън, Лайлиана Рей, Люк Грегъри Крозби, Гавин Люис, [15+]
  • 04:10
    "Харесай. Сподели. Последвай", хорър, САЩ, 2017; реж. Глен Джерс, с Кeйнън Лонсдейл, Ема Хорват, Нейт Хартли, Майкъл Боутман, [18+]
  • 05:15
    "Непобедимият (2006)", биографична драма, САЩ, 2006; реж. Ериксън Кор, с Марк Уолбърг, Грег Киниър, Елизабет Банкс, Кевин Конуей, Майкъл Риспъли, [12+]
Пълна програма
  • 02:15
    "Тук и сега I, 3 еп.", драма, САЩ, 2018; реж. Ута Брайсвитц, Алън Бол, Джеръми Подесуа, с Тим Робинс, Холи Хънтър, Соси Бейкън, Джерика Хинтън, Реймънд Лий, [15+]
  • 03:15
    "Развод ІІ, 7 еп.", комедия, САЩ, 2018; реж. Джаникса Браво, със Сара Джесика Паркър, Томас Хейдън Чърч, Моли Шанън, Талия Болсам, Чарли Килгор, [12+]
  • 03:45
    "Сблъсъци ІІ, 7 еп.", комедия, САЩ, 2018; реж. Джейми Лий, с Пийт Холмс, Арти Ланг, Лорън Лапкъс, Джордж Базил, [15+]
  • 04:15
    "Братството (2016)", психологическа драма, САЩ, 2016; реж. Андрю Нийл, с Бен Шнетцър, Ник Джонас, Гъс Халпър, Дани Флахърти, Джеймс Франко, [18+]
Пълна програма
  • 02:15
    Fash-back
  • 02:30
    Fash-back
  • 02:45
    Fash-back
  • 03:00
    Masters of Style
Пълна програма
  • 00:00
    Нощна програма на ТВТ (Галерия България)
  • 06:50
    ТВТ представя България - документален филм на ТВТ
  • 07:00
    Епопея по български. История за българския герб (образователен филм за арт туризъм и обичаи)
  • 07:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
Пълна програма
  • 02:00
    Тенис: АТP 500 Акапулко 2018
  • 04:05
    Тенис: АТP 500 Акапулко 2018
  • 05:00
    Trans World Sport
  • 06:00
    Тенис: ATP 500 Рио 2018
Пълна програма
  • 01:30
    Автомобилизъм: Суперкарс 2017
  • 03:30
    Баскетбол: Евролига
  • 05:30
    Хокей на лед: NHL
  • 08:00
    Автомобилизъм: Суперкарс 2017
Пълна програма
  • 01:55
    Blaze and the Monster Machines
  • 02:20
    Blaze and the Monster Machines
  • 02:40
    Paw Patrol
  • 02:52
    Kid-e-Cats
Пълна програма
  • 06:00
    Чудото Ниагара
  • 07:05
    Синята планета
  • 08:20
    Измамата - Глобално затопляне
  • 10:00
    Състезанието на живота им - сезон 2, еп.6
Пълна програма
  • 02:10
    Чумата, сезон 1, еп. 1, Испания, Автентична историческа поредица, 2017
  • 03:30
    Мистериите на Мис Фишър, сезон 1, еп. 11, Австралия, криминален/мистерия, 2013
  • 04:30
    Господин Селфридж, сезон 3, еп. 10, Великобритания, исторически/драма, 2015
  • 05:10
    Вълци, сезон 1, еп. 1, Великобритания, политически, 2015
Пълна програма

Сериали

EPIC Drama 02:20
Обрат: Шпионите на Вашингтон, сезон 2, еп. 10, САЩ, военен, 2015
AXN 02:20
Ханибал; сезон 1, епизод 8, драма, трилър, САЩ, 2012
bTV Lady 02:20
"Сияйна луна" - сериал
Fox Life 02:25
Веселата къща - втори сезон, еп. 5
Fox Channel 02:30
24: Не умирай днес - първи сезон, еп. 10

Всички предавания

Спорт

Eurosport 02:15
Олимпийски игри: Бобслей, четворки, първи манш (мъже), директно
Mtel Sport 1 02:15
Тенис: ATP 500 Рио 2018
Eurosport HD 02:15
Олимпийски игри: Бобслей, четворки, първи манш (мъже), директно
ARD 1 02:20
Зимните олимпийски игри в Пьонгчанг, Южна Корея
Eurosport 2 02:30
Олимпийски игри: Хокей на лед, полуфинали (мъже)

Всички предавания

Филми

HBO3 02:15
"Безсънна нощ", комедийна драма, САЩ, 2017; реж. Гавин Уизън, с Дж. К. Симънс, Емил Хърш, Аналей Типтън, Кристен Шаал, Таран Килам, [15+]
EPIC Drama 02:20
Обрат: Шпионите на Вашингтон, сезон 2, еп. 10, САЩ, военен, 2015
AXN 02:20
Ханибал; сезон 1, епизод 8, драма, трилър, САЩ, 2012
Skat+ 02:30
"Кольо, това е..." - документален филм /5 част
Cinemax 2 02:30
"Отбой в полунощ", военна драма, САЩ, 1992; реж. Кийт Гордън, с Питър Бърг, Кевин Дилън, Ерай Грос, Итън Хоук, Гари Синийз, [18+]

Всички предавания

Рио-2016

Eurosport 02:15
Олимпийски игри: Бобслей, четворки, първи манш (мъже), директно
Eurosport HD 02:15
Олимпийски игри: Бобслей, четворки, първи манш (мъже), директно
ARD 1 02:20
Зимните олимпийски игри в Пьонгчанг, Южна Корея
Eurosport 2 02:30
Олимпийски игри: Хокей на лед, полуфинали (мъже)
BNT HD 02:55
Зимни олимпийски игри: Биатлон, щафета /мъже/

Всички предавания

Peyongchang-2018

Eurosport 02:15
Олимпийски игри: Бобслей, четворки, първи манш (мъже), директно
Eurosport HD 02:15
Олимпийски игри: Бобслей, четворки, първи манш (мъже), директно
ARD 1 02:20
Зимните олимпийски игри в Пьонгчанг, Южна Корея
Eurosport 2 02:30
Олимпийски игри: Хокей на лед, полуфинали (мъже)
BNT HD 02:55
Зимни олимпийски игри: Биатлон, щафета /мъже/

Всички предавания



{START_COUNTER}