ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 18:15
    Още от деня коментарно предаване
  • 19:00
    Моята първа сватба тв филм /2, последен епизод/
  • 19:50
    Лека нощ, деца!
  • 20:00
    По света и у нас Информационна емисия
Пълна програма
  • 18:00
    Премиера: "Скъпи наследници" - сериал, с.1, еп. 40
  • 19:00
    bTV Новините - централна емисия
  • 20:00
    Премиера: "Сега и завинаги" - сериал, с. 2, еп. 71
  • 21:00
    Премиера: "Столичани в повече" - сериал, с.12, еп.2
Пълна програма
  • 18:00
    "Семейни войни" (премиера) - телевизионна игра
  • 19:00
    Новините на NOVA - централна емисия
  • 20:00
    "Откраднат живот: Критична точка" (премиера) - сериен филм, 5 сезон
  • 21:00
    "Полицаите от края на града" (премиера) - комедиен сериал
Пълна програма
  • 17:50
    Директно - вашето мнение на живо в ефир - актуално ток шоу с Димитър Абрашев
  • 18:30
    Новините ON AIR
  • 19:30
    Денят ON AIR - новините с коментар с Владимир Сиркаров/Кузман Илиев
  • 20:30
    Едно френско село - исторически сериал
Пълна програма
  • 18:00
    В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки/Светозар Димитров
  • 20:00
    Investbook с Александър Костадинов
  • 20:30
    Светът е бизнес с Ивайло Лаков
  • 21:00
    Бизнес среща с Таня Кръстева
Пълна програма
  • 18:10
    Възприятия; сезон 1, епизод 7, криминален, драма, САЩ, 2012
  • 19:05
    Скорпион; сезон 3, епизод 22, екшън, драма, САЩ, 2017
  • 20:05
    Морски детективи: Ню Орлиънс; сезон 3, епизод 12, криминален, драма, САЩ, 2017
  • 21:00
    Медиум; сезон 4, епизод 9, криминален, мистерия, САЩ, 2007
Пълна програма
  • 17:25
    Зоологическата градина в Бронкс: Епизод 5
  • 18:20
    Семейството от планините: Ново начало
  • 19:15
    Най-големите и най-лошите: Анаконда
  • 20:10
    Нощ: Червени вълци
Пълна програма
  • 18:00
    "Държавата днес" - информационно - публицистичен блок
  • 18:30
    "На жълтите павета" - публицистично предаване /п/
  • 19:00
    Новини
  • 19:30
    Публицистично предаване на телевизия RT
Пълна програма
  • 18:15
    "Горещи теми" - булеварден журнал
  • 19:00
    Куиз шоу
  • 21:00
    Новини
  • 21:15
    "Хотел Хайделберг: Силно против да си баща" - драма, ФРГ, 2018
Пълна програма
  • 17:30
    Hit Mix
  • 20:00
    Balkan Party
Пълна програма
  • 18:00
    Защо да стигнем по-далеч: Прекосяването на Вогезите документална поредица /4, последен епизод/п/
  • 18:30
    Китай на фокус Тайната на кулите от пръст
  • 18:55
    Световните градове на България: Ямбол - градът на живата магия
  • 19:30
    България новини
Пълна програма
  • 18:15
    Още от деня коментарно предаване
  • 19:00
    България от край до край 5 /8, последен филм/
  • 19:30
    Малки истории /п/
  • 19:45
    Сюрприз тв новела на Евровизия
Пълна програма
  • 18:06
    Bunnicula
  • 18:20
    Be Cool, Scooby-Doo!
  • 18:50
    The Tom and Jerry Show
  • 18:55
    The Tom and Jerry Show
Пълна програма
  • 18:00
    "Извън играга" - сериал, с.6, еп.15
  • 19:00
    "Стоте" - сериал, с.3, еп. 14
  • 20:00
    Премиера: "Агент Х" - сериал, еп.8
  • 21:00
    bTV Новините - централна емисия
Пълна програма
  • 18:00
    "Аватар" - екшън, трилър, фантастика (САЩ, 2009.), режисьор - Джеймс Камерън, актьори - Сам Уортингтън, Джовани Рибизи, Сигорни Уивър, Мишел Родригес, Зоуи Салдана, Стивън Ланг и др.
  • 21:00
    "Бандата на Оушън" - екшън, комедия, трилър, (САЩ, 2001), режисьор - Стивън Содърбърг, актьори - Джордж Клуни, Джулия Робъртс, Мат Деймън, Анди Гарсия,Брад Пит и др.
  • 23:15
    "Най-добрата оферта" - драма, романтичен (Италия, 2013), режисьор - Джузепе Торнаторе, актьори - Джефри Ръш, Джим Стърджис, Лия Кебеде, Силвия Хукс, Доналд Съдърланд, Филип Джаксън и др.
Пълна програма
  • 18:00
    "По средата" - сериал, с.7
  • 19:00
    "Загадките на Лора" - сериал, с.2
  • 20:00
    "Стъпка по стъпка" - сериал, с.1
  • 21:00
    "Приятели" - сериал, с.3
Пълна програма
  • 18:00
    "Страсти в Тоскана" - сериал, с.2, еп.25
  • 19:00
    "Любов и вендета" - сериал, с.1, еп. 3
  • 20:00
    Премиера: "Истинска звезда" - сериал, еп.90
  • 21:00
    "Тайни" - сериал
Пълна програма
  • 18:15
    Малки Титани: В готовност
  • 18:35
    Могъщите Магимечове
  • 18:45
    Могъщите Магимечове
  • 18:50
    Подвизите на безстрашния принц Айвъндоу
Пълна програма
  • 17:30
    "Калифорния (2015)", романтична драма, Бразилия, 2015; реж. Марина Персон, с лара Гало, Кайо Блат, Кайо Хорович, Ливия Хихон, Летисия Фанани, [12+]
  • 19:00
    "Стар Трек Х: Възмездие", научно - фантастичен екшън, САЩ, 2002; реж. Стюарт Беърд, с Патрик Стюарт, Джонатан Фрейкс, Брент Спинър, Левар Бъртън, Майкъл Дорн, [12+]
  • 21:00
    "Факултетът", научно-фантастичен хорър, САЩ, 1998; реж. Робърт Родригес, с Джордана Брюстър, Клеа Дювал, Джош Хартнет, Джон Стюарт, Илайджа Ууд, [18+]
  • 22:45
    "Племената от Палос Вердес", драма, САЩ, 2017; реж. Брендън Малой, Емет Малой, с Майка Монро, Коди Фърн, Дженифър Гарнър, Джъстин Кърк, Ноа Силвър, [15+]
Пълна програма
  • 17:40
    "Гатака", научно-фантастична драма, САЩ, 1997; реж. Андрю Никъл, с Итън Хоук, Ума Търман, Алън Аркин, Джуд Лоу, Ърнест Боргнайн, [12+]
  • 19:30
    "Хармония", психологическа драма, Япония, 2016; реж. Коджи Фукада, с Таданобу Асано, Марико Цуцуи, Канджи Фурутачи, Таига, Момоне Шинокава, [12+]
  • 21:30
    "Манчестър до морето", драма, САЩ, 2016; реж. Кенет Лонерган, с Кейси Афлек, Мишел Уилямс, Кайл Чандлър, Лукас Хеджиз, Гретчен Мол, [12+]
  • 23:45
    "Том от Финландия", биографична драма, Финландия, 2017; реж. Доме Карукоски, с Пека Щранг, Лори Тилканен, Джесика Грабовски, Тайсто Оксанен, Сеумас Саргент, [18+]
Пълна програма
  • 18:00
    International Desk (with World Sport)
  • 19:00
    Quest Express
  • 19:30
    Inside Africa
  • 20:00
    Wolf
Пълна програма
  • 18:00
    "Моят живот"- сериен филм, /п/
  • 19:00
    "Сезонът на черешите"- сериен филм
  • 20:00
    "Ритъмът на мечтите"(премиера) - сериал
  • 21:00
    "Черна любов" (премиера) - сериал, 2 сезон
Пълна програма
  • 17:00
    "Потоп" - екшън с уч. на Робърт Карлайл, Том Харди, Джесалин Гилсиг, Том Къртни, Джоан Уоли, Дейвид Съчет, Найджъл Планър, Ралф Браун, Ралф Браун, Готфрид Джон, Пип Торънс, Дейвид Хайман и др., II част
  • 19:00
    "Топ Гиър" - предаване за автомобили, сезон 15
  • 20:00
    "Кобра 11: Обади се!" - сериал, сезон 17
  • 21:00
    "Хавай 5-0" - сериал, сезон 5
Пълна програма
  • 18:00
    Търсачи на антики: В Тексас всичко е по-голямо
  • 18:30
    Съкровища в склада: Великобритания: Епизод 6
  • 19:00
    Как се прави...: U-образни катинари, вигвами, кроасани, куфари на колелца
  • 19:30
    Как са го направили?: Висящ мост/ Арбалет/ Складова наличност
Пълна програма
  • 17:50
    Големи умове: Трите прасенца
  • 18:40
    Ловци на митове: Законите на привличането
  • 19:30
    Хакер в дивата природа: Корабокрушенец
  • 20:20
    Как са го направили?: Подземен свят/ Производители на оръжие
Пълна програма
  • 18:00
    Soy Luna S2
  • 19:00
    БИЗААРДВАРК
  • 19:30
    Клонинги в мазето: Специални части
  • 20:00
    Хотел "Трансилвания": Сериалът
Пълна програма
  • 18:15
    "Въпросите на Мили"
  • 18:20
    "Въпросите на Мили"
  • 18:30
    "Въпроси от науката"
  • 18:55
    "Изследователи: Чудесната планета"
Пълна програма
  • 18:10
    Чудовища и пирати - анимационен сериал
  • 18:30
    Ангели и приятели - анимационен сериал
  • 19:00
    Най-малкият зоомагазин - анимационен сериал
  • 19:30
    Бакуган - анимационен сериал
Пълна програма
  • 18:00
    Новини
  • 18:30
    Делници - с Николай Колев
  • 19:00
    Изумрудената огърлица - 26 еп. - Сериал
  • 20:00
    Седмицата на #Иво - с Иво Божков
Пълна програма
  • 17:45
    Колоездене: Тирено - Адриатико, трети етап, запис
  • 18:45
    Биатлон: Световна купа в Контиолахти, индивидуално, жени, директно
  • 20:30
    Ски скокове: Световна купа в Осло, квалификация, директно
  • 21:25
    Новини
Пълна програма
  • 17:30
    Снукър: Открито първенство на Гибралтар, директно
  • 21:00
    Футбол: Бундеслига, преди кръга
  • 21:30
    Футбол: Бундеслига, Майнц - Шалке 04
  • 23:25
    Новини
Пълна програма
  • 18:00
    Братски проекти, сезон 3, еп. 5
  • 18:25
    Мащабни продажби, сезон 1, еп. 10
  • 18:50
    Бягство, сезон 1, еп. 3
  • 19:45
    GRIP - Ускорение, сезон 1, еп. 6
Пълна програма
  • 18:00
    Alpine Adventurer Series 3
  • 18:55
    Gotta Grudge
  • 19:20
    Exit Point, The
  • 19:50
    Nhra Sportsman Series
Пълна програма
  • 17:40
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 20:00
    ЗОНА ЗА ПОЗДРАВИ - LIVE /телевизионно шоу за поздрави - на живо/
Пълна програма
  • 18:00
    Безплатна ваканционна къща
  • 19:00
    Купихме си ферма
  • 19:30
    Купихме си ферма
  • 20:00
    Разбивачи на дворове
Пълна програма
  • 18:00
    Д-р Зоуи Харт - втори сезон, еп. 20
  • 19:00
    Майк и Моли - първи сезон, еп. 9
  • 19:30
    Майк и Моли - първи сезон, еп. 10
  • 20:00
    Сготвено с любов- втори сезон, еп. 8
Пълна програма
  • 17:05
    Убийства в Мидсъмър - седми сезон, еп. 2
  • 19:10
    От местопрестъплението - трети сезон, еп. 16
  • 20:05
    От местопрестъплението - трети сезон, еп. 17
  • 21:05
    Военни престъпления: Лос Анджелис - пети сезон, еп. 12
Пълна програма
  • 17:30
    "… и никой не остана, Първа част", криминална драма, Великобритания, 2015; реж. Крейг Вивейрос, с Тоби Стивънс, Ноа Тейлър, Миранда Ричардсън, Мийв Дърмъди, Дъглас Буут, [18+]
  • 19:00
    "Филми и звезди Х, 10 еп.", документален, Холандия, 2018, [12+]
  • 19:30
    "Моят сляп брат", романтична комедия, САЩ, 2016; реж. Софи Гудхарт, с Адам Скот, Ник Крол, Джени Слейт, Зоуи Казан, Чарли Хюсън, [15+]
  • 21:00
    "От другата страна I, 4 еп.", трилър - фантастика, САЩ, 2018; реж. Алик Сахаров, с Дж. К. Симънс, Оливия Уилямс, Хари Лойд, Назанин Бониади, Сара Серайоко, [15+]
Пълна програма
  • 17:45
    Загадки в музея, сезон 4, еп. 1
  • 18:30
    Забранена история, сезон 1, еп. 1
  • 19:20
    География на убийствата, сезон 3, еп. 1
  • 20:10
    Личният живот на Тюдорите, сезон 1, еп. 3
Пълна програма
  • 18:10
    Планинари: Пустошта
  • 19:10
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Рев в стил "Джурасик парк"
  • 19:35
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Разказ за две якета
  • 20:05
    Американски антиквари: Две неща накуп, каквото и да струва
Пълна програма
  • 18:00
    С въдица в ръка – тв поредица, трети сезон, 1 еп.
  • 18:30
    Ловци на мигове – тв поредица, 4 еп.
  • 19:00
    Рейсинг екстрийм – тв поредица, четвърти сезон, 37 еп.
  • 19:30
    ЗА РИБА – тв поредица, пети сезон, 59 еп.
Пълна програма
  • 18:05
    "Герои на града"
  • 18:30
    "Хари и неговата кофа, пълна с динозаври"
  • 18:55
    "Чурулик"
  • 19:15
    "Чъгингтън - състезания за значки"
Пълна програма
  • 18:00
    НОВИНИ Централна емисия
  • 19:00
    "Патарински Live"
  • 19:30
    НОВИНИ
  • 20:00
    "Денят на живо"
Пълна програма
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:30
    Драконова топка Z (анимация)
  • 19:00
    Хартли (фейлетон)
  • 20:00
    Топкласация
Пълна програма
  • 17:05
    "Осмина извън играта" - драма / спортен филм с Джон Кюсак, Клифтън Джеймс.
  • 19:05
    "Шест степени на разделението" - драма / комедия с Уил Смит, Доналд Съдърланд, Стокард Чанинг, Йън Маккелън.
  • 20:55
    "Телма и Луиз" - драма / криминален със Сюзън Сарандън, Джина Дейвис, Харви Кайтел, Майкъл Мадсън.
  • 23:00
    "В обувките на Сатаната 5.3" - сериал
Пълна програма
  • 17:30
    RALLYX ON ICE
  • 18:30
    THE GREAT HISTORY OF THE 24 HOURS OF LE MANS
  • 18:45
    STOP AND GO
  • 19:00
    SUPER FORMULA 2017
Пълна програма
  • 18:00
    MTV Къщурки
  • 18:30
    MTV Къщурки
  • 19:00
    Само хитове
  • 20:00
    The Ride
Пълна програма
  • 18:00
    Ed Sheeran: From The Beginning
  • 19:00
    Totally Uninterrupted Chart Hits!
  • 22:00
    Isle Of MTV Malta 2017 Highlights
  • 23:00
    MTV World Stage
Пълна програма
  • 18:00
    Rock Solid Playlist
  • 19:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 19:40
    The Decade's Biggest Anthems!
  • 21:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
Пълна програма
  • 17:30
    Диви същества с Доминик Монахан, сезон 3, еп. 3
  • 18:20
    Диви същества с Доминик Монахан, сезон 3, еп. 4
  • 19:10
    Шокиращи природни прояви, сезон 1, еп. 4
  • 20:00
    Топ 10 на най-смъртоносните животни, сезон 1, еп. 3
Пълна програма
  • 18:00
    Гений със Стивън Хокинг, еп. 3
  • 19:00
    Най-трудните ремонти на света, еп. 8
  • 20:00
    Най-трудните ремонти на света, еп. 9
  • 21:00
    Разследване на самолетни катастрофи, еп. 3
Пълна програма
  • 18:00
    Животински боен клуб, еп. 2
  • 18:50
    Животински боен клуб, еп. 3
  • 19:45
    Животински боен клуб, еп. 4
  • 20:40
    Животински боен клуб, еп. 2
Пълна програма
  • 18:05
    Футбол: Монако - Бордо, мач от френската Лига 1, повторение
  • 20:00
    Футбол: Уулвърхямптън Уондърърс - Рединг, мач от Чемпиъншип, повторение, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 22:15
    Футбол: Нотингам Форест - Бирмингам Сити, мач от Чемпиъншип, повторение
Пълна програма
  • 17:50
    "Човекът и законът" с Алексей Пиманов
  • 18:50
    "Поле на чудесата"
  • 20:00
    "Време"
  • 20:30
    "ДОстояние на РЕпубликата"
Пълна програма
  • 18:05
    "Show Time" - музикална програма
  • 19:00
    "Картини от Света" - музикална импресия
  • 19:05
    "Промо" - новите хитове
  • 19:40
    "3 плюс" - инфо бюлетин
Пълна програма
  • 18:00
    "Музикален пъзел" - избрани песни
  • 18:30
    "Добра среща " - музика по избор на зрителите
  • 20:30
    "Песните на България" - музикална програма
  • 21:00
    "Гласове от България" - музикална програма
Пълна програма
  • 18:00
    "Бъди звезда" - фен-шоу
  • 18:30
    "Планета Мюзик" - горещи хитове
  • 19:00
    "Промо" - нови видеоклипове
  • 19:05
    "От А до Я" - рецитали
Пълна програма
  • 18:00
    "Тафф" - булеварден журнал
  • 19:00
    Новини
  • 19:10
    "Семейство Симпсън" - анимационен сериал
  • 20:05
    "Галилей" - научен журнал
Пълна програма
  • 18:00
    Италия, Серия А: Наполи - Рома
  • 20:00
    Италия, Серия А - преди кръга 
  • 20:30
    УЕФА Шампионска лига - магазинно предаване
  • 21:00
    Италия, Серия А - преди кръга 
Пълна програма
  • 18:00
    "Съблазнителни измами" - доку-поредица
  • 18:30
    "Сред нас" - сериал
  • 19:00
    "Експлозивно" - журнал
  • 19:30
    "Ексклузивно" - журнал за звездите
Пълна програма
  • 17:50
    "За най-важното"
  • 18:45
    "Културният отдих"
  • 19:15
    Сериал: "Следствени тайни"
  • 20:00
    Вести
Пълна програма
  • 18:00
    "Кейс"
  • 19:00
    "Така е"
  • 20:00
    Сериал: "Бандитският Петербург"
  • 21:00
    Сериал: "Улиците на разбитите фенери"
Пълна програма
  • 18:00
    "Съдба - и изведнъж всичко е различно" - сериал
  • 19:00
    "Патрулна обиколка: Специалистите" - репортаж
  • 20:00
    "Полицаите от Рур: Die Ruhrpottwache" - криминален сериал
  • 20:55
    Новини
Пълна програма
  • 18:15
    "Пътят на война" - документален филм
  • 19:30
    Новини - централна информационна емисия на ТВ "СКАТ" /на живо/
  • 20:00
    "Кървава чешма" - документален филм на ТВ СКАТ - 3-та част
  • 20:40
    "Дискусионно студио" публицистично предаване /на живо/
Пълна програма
  • 14:00
    Дартс: Световно първенство в Пърфлийт
  • 19:00
    Обзор на футболната лига
  • 19:30
    Футбол Мундиал
  • 20:00
    Футболна сутрин
Пълна програма
  • 18:15
    Ninjago - Die Meister der Zeit
  • 18:45
    Die Tom und Jerry Show
  • 19:45
    WOW Die Entdeckerzone
  • 20:15
    Bugs Bunny & Looney Tunes
Пълна програма
  • 18:00
    Забравени от бога-криминален сериал
  • 19:00
    Новини
  • 19:30
    50 нюанса любов- Предаване на Телемедиа
  • 20:00
    Зимна нощ в Барселона -104 мин., драма, романтичен, Испания, 2015, Режисьор: Дани де ла Орден, с Алекс Маруни, Александра Хименес, Абел Фолк
Пълна програма
  • 18:12
    Top 10
  • 19:02
    New 4 U
  • 19:25
    Deja Voice
  • 20:02
    Your Voice
Пълна програма
  • 18:00
    Кажете ДА на булчинската рокля: Шаферки: История за роклите на две шаферки
  • 18:30
    Кажете ДА на булчинската рокля: Шаферки: Забранено за мъже
  • 19:00
    Кралят на тортите: Бързи ръце и огнена перла
  • 19:30
    Кралят на тортите: Старания, нерви и първи рожден ден
Пълна програма
  • 18:00
    Бургас
  • 18:30
    Мусала
  • 19:00
    Легендите оживяват - Кабиленски манастир, с.2 еп.6
  • 19:30
    WWF - Есетрите - Запази дунавското богатство
Пълна програма
  • 18:00
    Странни храни в Америка
  • 19:00
    Търсене на дом по света
  • 19:30
    Търсене на дом по света
  • 20:00
    Търсене на дом по света
Пълна програма
  • 18:00
    Странни храни в Америка
  • 19:00
    Търсене на дом по света
  • 19:30
    Търсене на дом по света
  • 20:00
    Търсене на дом по света
Пълна програма
  • 17:35
    Тихият американец, Германия,Великобритания,САЩ,Виетнам, драма/мистерия/романтичен, 2002
  • 19:15
    Невинни години, САЩ, драма/романтичен, 1993
  • 21:30
    Зеленият път, САЩ, криминален/драма/фентъзи, 1999
Пълна програма
  • 18:00
    "Дръстър" - II част, документален филм
  • 18:30
    Новини
  • 19:00
    Новини
  • 19:30
    Новини
Пълна програма
  • 18:00
    В ресторанта на Джовани - кулинарно предаване, еп. 4
  • 18:30
    Френска кухня с Рейчъл Ку - кулинарно предаване, еп. 5
  • 19:00
    Френска кухня с Рейчъл Ку - кулинарно предаване, еп. 6
  • 19:30
    Тайните на месото - кулинарно предаване, еп. 4
Пълна програма
  • 18:00
    Нека патрито да започне!
  • 21:00
    Подгряване за уикенда!
Пълна програма
  • 18:00
    Колумбиана - Екшън, Криминален, Драма, 2011, Режисьор: Оливие Мегатон, В ролите: Зоуи Салдана, Майкъл Вартан, Джорди Молла, Лени Джеймс, Сам Дъглас
  • 20:00
    Балистик - Екшън, Криминален, Фантастика, 2002, Режисьор: Каос, В ролите: Антонио Бандерас, Луси Лиу, Талиса Сото
  • 22:00
    Българските Хип-Хоп Награди 2016 - Награди, 2016, Режисьор: Мария Бонева, В ролите: -
Пълна програма
  • 18:00
    "Между тюл и сълзи" - доку-поредица
  • 19:00
    "Първи срещи: Една маса за двама" - доку-поредица
  • 20:00
    "Перфектна вечеря" - доку-поредица
  • 21:00
    "Проминентни личности" - журнал
Пълна програма
  • 18:00
    "Безценна перла" - тв сериал, Бразилия, реж. Амора Маутнер, Паоло Силвестрини, участват: Бруно Галясо, Бианка Бин, Мел Мая, Домингос Монтанер, Наталия Дил и др., 20 еп.
  • 19:00
    "Футболни герои" - премиера
  • 19:30
    "Холивудски знаменитости" - документална поредица
  • 20:00
    Екология
Пълна програма
  • 18:05
    Светкавицата - трети сезон, еп. 23
  • 19:00
    Под наблюдение - втори сезон , еп. 16
  • 20:00
    Кости - осми сезон, еп. 5
  • 21:00
    Американски пай - игрален филм
Пълна програма
  • 18:00
    Weekend Warm Up!
Пълна програма
  • 18:00
    TOP MODELS
  • 18:25
    F-PEOPLE
  • 18:30
    TOP MODELS
  • 18:55
    FASHION WEEK
Пълна програма
  • 18:00
    MTV's Party Hits!
Пълна програма
  • 17:50
    "Истински спасителни операции" - 5 еп.
  • 18:40
    "Съдебни медици" - 3 еп.
  • 19:05
    "Ловци на глави в САЩ" - 13 eп.
  • 19:30
    "Лов на неизрядни платци" - 18 и 19 еп.
Пълна програма
  • 18:10
    Бизнес темите
  • 18:30
    Централна емисия Новини
  • 19:15
    Прогноза за времето
  • 19:20
    Спорт
Пълна програма
  • 18:10
    Природа мужской кухни с Сержем Марковичем
  • 18:25
    На рыбалку с охотой
  • 18:55
    В поисках хорошего клева
  • 19:25
    Оружейный клуб
Пълна програма
  • 18:00
    "От местопрестъплението: Ню Йорк" - сериал, сезон 6
  • 19:00
    "София - Ден и Нощ" - риалити сериал
  • 20:00
    "От местопрестъплението: Маями" - сериал, сезон 8
  • 21:00
    "Легион" - екшън-фантастика с уч. на Пол Бетани, Денис Куейд, Чарлз Дътън, Тайрийз Гибсън, Кейт Уолш, Джон Тени и др.
Пълна програма
  • 18:15
    Cake Boss: Pimp My Cake
  • 18:37
    Cake Boss: Sicilian Samurai
  • 19:00
    Deadliest Catch: Vital Signs
  • 19:45
    Deadliest Catch: I Don't Wanna Die
Пълна програма
  • 18:00
    Гражданка в ранчото
  • 18:30
    Гражданка в ранчото
  • 19:00
    Режи!
  • 20:00
    Режи, Джуниър!
Пълна програма
  • 18:10
    Геймърки
  • 18:35
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 19:05
    Алвин и Катеричоците
  • 19:20
    Алвин и Катеричоците
Пълна програма
  • 17:45
    Колоездене: Тирено - Адриатико, трети етап, запис
  • 18:45
    Биатлон: Световна купа в Контиолахти, индивидуално, жени, директно
  • 20:30
    Ски скокове: Световна купа в Осло, квалификация, директно
  • 21:25
    Новини
Пълна програма
  • 17:30
    "… и никой не остана, Първа част", криминална драма, Великобритания, 2015; реж. Крейг Вивейрос, с Тоби Стивънс, Ноа Тейлър, Миранда Ричардсън, Мийв Дърмъди, Дъглас Буут, [18+]
  • 19:00
    "Филми и звезди Х, 10 еп.", документален, Холандия, 2018, [12+]
  • 19:30
    "Моят сляп брат", романтична комедия, САЩ, 2016; реж. Софи Гудхарт, с Адам Скот, Ник Крол, Джени Слейт, Зоуи Казан, Чарли Хюсън, [15+]
  • 21:00
    "От другата страна I, 4 еп.", трилър - фантастика, САЩ, 2018; реж. Алик Сахаров, с Дж. К. Симънс, Оливия Уилямс, Хари Лойд, Назанин Бониади, Сара Серайоко, [15+]
Пълна програма
  • 18:00
    Lucky 7
  • 19:00
    Hip-Hop of BG
  • 19:30
    Music of BG
  • 20:00
    STARBOX
Пълна програма
  • 18:00
    The Lion Guard
  • 18:30
    Puppy Dog Pals
  • 19:00
    Trulli Tales
  • 19:30
    Mickey And The Roadster Racers
Пълна програма
  • 18:10
    Геймърки
  • 18:35
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 19:05
    Алвин и Катеричоците
  • 19:20
    Алвин и Катеричоците
Пълна програма
  • 18:00
    Flashback Fridays
  • 22:00
    Welcome To The Weekend!
Пълна програма
  • 17:25
    Swamp Murders: Drive Me Crazy
  • 18:20
    I Almost Got Away With It: Got a Death Certificate
  • 19:15
    Web of Lies: Searching For Mr. Wrong
  • 20:10
    Suspicion: A Mormon Mom's Mission
Пълна програма
  • 18:15
    Premiere The Burning Issue: Tennis
  • 19:10
    Top: US Football Scandals
  • 19:40
    Up Close With: Heather Fell
  • 20:07
    Rising Star: Sloane Stephens
Пълна програма
  • 18:00
    Shooting Gallery
  • 18:45
    The Gunfather
  • 19:05
    The Gunfather
  • 19:30
    Hook N' Look
Пълна програма
  • 18:10
    Планинари: Пустошта
  • 19:10
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Рев в стил "Джурасик парк"
  • 19:35
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Разказ за две якета
  • 20:05
    Американски антиквари: Две неща накуп, каквото и да струва
Пълна програма
  • 18:00
    Най-трудните ремонти на света, еп. 8
  • 19:00
    Най-трудните ремонти на света, еп. 9
  • 20:00
    Разследване на самолетни катастрофи, еп. 3
  • 21:00
    Мегазаводи, еп. 74
Пълна програма
  • 18:00
    Премиера: "Скъпи наследници" - сериал, с.1, еп. 40
  • 19:00
    bTV Новините - централна емисия
  • 20:00
    Премиера: "Сега и завинаги" - сериал, с. 2, еп. 71
  • 21:00
    Премиера: "Столичани в повече" - сериал, с.12, еп.2
Пълна програма
  • 17:55
    Тийн вълк; сезон 6, епизод 16, драма, научна фантастика, САЩ, 2016
  • 18:50
    Конан; сезон 1, епизод 4, приключенски, научна фантастика, САЩ, 1997
  • 19:50
    Конан; сезон 1, епизод 5, приключенски, научна фантастика, САЩ, 1997
  • 20:50
    Престъпления без граници; сезон 2, епизод 9, драма, криминален, Франция, 2014
Пълна програма
  • 18:00
    Кандис Реноар; сезон 3, епизод 1, комедия, криминален, Франция, 2015
  • 19:10
    Отмъщението; сезон 1, епизод 20, драма, мистерия, Турция, 2013
  • 20:20
    Отмъщението; сезон 1, епизод 21, драма, мистерия, Турция, 2013
  • 21:25
    Отмъщението; сезон 1, епизод 22, драма, мистерия, Турция, 2013
Пълна програма
  • 18:00
    Какво е нужно за убийство
  • 18:30
    Какво е нужно за убийство
  • 19:00
    Деца убийци
  • 21:00
    Убийства с нож в Джърси
Пълна програма
  • 17:25
    До посиняване
  • 19:10
    Беоулф
  • 21:05
    Време на падение
  • 22:55
    400 дни
Пълна програма
  • 18:15
    Сквозной эфир. Live
  • 19:00
    Новости
  • 19:15
    Сквозной эфир. Live
  • 20:00
    Новости
Пълна програма
  • 17:50
    "Спомени за Хайтов" - документален филм /1 част
  • 18:30
    "Новини" - информационна емисия на ТВ"СКАТ"
  • 18:50
    "Храмове на българската памет - Тракийският конник" - документален филм
  • 19:30
    "Новини" - информационна емисия на ТВ"СКАТ"
Пълна програма
  • 18:15
    The King of Queens
  • 18:40
    I Live With Models
  • 19:05
    I Live With Models
  • 19:30
    Instant Mom
Пълна програма
  • 18:14
    Spanish Babe With Huge Tits (18+)
  • 18:38
    Yoga Retreat (18+)
  • 18:56
    Anal Butt Plug Followed By Big Cock (18+)
  • 19:16
    This One's A Keeper (18+)
Пълна програма
  • 17:40
    Футбол: Милан - Арсенал - среща от осминафиналите на турнира "Лига Европа"
  • 19:30
    Обзор "Лига Европа"
  • 20:00
    Зимни олимпийски игри: Ски-алпийски дисциплини, отборно състезание
  • 21:45
    Арена спорт обзор на деня /хедлайн/
Пълна програма
  • 18:00
    Ранна емисия новини
  • 18:25
    Прогноза за времето и агропрогноза
  • 18:35
    Борсова информация
  • 18:40
    Агрокоментар
Пълна програма
  • 18:00
    The Kickback
  • 19:20
    Wakeboard Portugal Pro 2017
  • 19:30
    The Great Ride Open
  • 20:00
    16 Below - Generation 1
Пълна програма
  • 18:00
    Микро чудовища (Series 1): Зад кулисите на "Микро чудовища" (Episode 4)
  • 19:00
    Загадки в музея (Series 5): Буйна кръв, спасяване на китове, гръм на шампанско (Episode 13)
  • 19:45
    История за две сестри (Series 1): 102 (Episode 2)
  • 20:35
    Дубровник: Републиката (Series 1): 105 (Episode 5)
Пълна програма
  • 18:00
    "Наслада в ежедневния живот" - поредица на Джойс Майер
  • 18:30
    "На ринга" - спортно предаване
  • 19:30
    "Петолиния" - музикален микс
  • 20:00
    "Денят с Веселин Дремджиев" - публицистично предаване
Пълна програма
  • 17:30
    Marco Spada choreography by Joseph Mazillier and Pierre Lacotte at the Bolshoi
  • 19:40
    InterMezzo
  • 21:30
    Prokofiev by Valery Gergiev: Piano Concertos Nos 3, 4 & 5
Пълна програма
  • 17:30
    Футбол: Дунав - Славия, мач от Първа професионална лига, директно
  • 19:25
    Студио "Първа професионална лига", директно
  • 20:00
    "Легендите на бокса", класически боксови мачове, 10-и епизод, повторение
  • 21:00
    Волейбол: Мач от Суперлигата, повторение
Пълна програма
  • 18:00
    Студио "Волейбол", директно
  • 18:30
    Волейбол: Мач от Суперлигата, директно
  • 20:30
    Студио "Волейбол", директно
  • 21:00
    "Преди кръга в английската Висша лига" (2017-18), 26-и епизод
Пълна програма
  • 17:25
    Убийства в тресавището: Тиха лудост
  • 18:20
    Почти ми се размина: Смъртен акт
  • 19:15
    Мрежа от лъжи: В търсене на г-н "Неподходящ"
  • 20:10
    Подозирам те: Мисия на майка-мормонка
Пълна програма
  • 17:30
    "Майсторски клас", (п)
  • 18:30
    Централни Новини на BIT LIVE
  • 19:00
    BIT СПОРТ LIVE
  • 19:30
    "Горещи срещи" с Венета Райкова, (п)
Пълна програма
  • 18:15
    "Колите 3", анимационна комедия, САЩ, 2017; реж. Брайън Фий, [0+]
  • 20:00
    "Играта на играчките", анимация, САЩ, 1995; реж. Джон Ласитър, [0+]
  • 21:25
    "В търсене на Фелини", драма, САЩ, 2016; реж. Тарън Лекстън, с Ксения Соло, Мария Бело, Мери Лин Раджскъб, Бет Рийзграф, Барбара Буше, [15+]
  • 23:10
    "Ярки светлини: В главните роли Кари Фишър и Деби Рейнълдс", документален - биография, САЩ, 2016; реж. Алексис Блум, Фишър Стивънс, с Деби Рейнълдс, Кари Фишър, Тод Фишър, Грифин Дън, [12+]
Пълна програма
  • 16:30
    "Жена назаем", романтична комедия, САЩ, 2011; реж. Денис Дюгън, с Адам Сандлър, Дженифър Анистън, Никол Кидман, Ник Суордсън, Бруклин Декър, [12+]
  • 18:25
    "Стъпка по стъпка", комедия, Канада, 2015; реж. Андрю Кюри, с Еманюел Шрики, Джеймс Бролин, Джейсън Ритър, Кристин Лахти, Кейт Корбет, [12+]
  • 20:05
    "Туин Пийкс (2017) I, 6 част", драма - мистерия, САЩ, 2017; реж. Дейвид Линч, с Кайл МакЛоклан, Мейдчън Еймик, Дейна Ашбрук, Шерил Лий, Еверет МакГил, [18+]
  • 21:05
    "Декстър VII, 12 еп.", криминална драма, САЩ, 2012; реж. Стив Шил, с Майкъл Си Хол, Дженифър Карпентър, Си Ес Лий, Дейвид Заяс, Джеймс Ремар, [18+]
Пълна програма
  • 18:00
    Велико Търново. В сърцето на историята (образователен филм за туристическа дестинация)
  • 18:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 19:00
    България. Земя на три писмености (образователен филм за туристическа дестинация)
  • 19:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
Пълна програма
  • 18:00
    Футбол: Барса ТВ
  • 18:30
    Студио "Баскетбол"
  • 19:00
    Баскетбол: Еврокупа
  • 20:50
    Студио "Баскетбол"
Пълна програма
  • 18:00
    Хокей на лед: "Удар със стик"
  • 19:00
    Футбол: Барса ТВ
  • 19:30
    Студио "Баскетбол"
  • 20:00
    Баскетбол: Евролига
Пълна програма
  • 18:05
    Искрица и Сияйница
  • 18:30
    Нела, Принцесата-рицар
  • 19:00
    Пес Патрул
  • 19:25
    Пламъчко и Машините
Пълна програма
  • 17:40
    Мистериите на Мис Фишър, сезон 2, еп. 7, Австралия, криминален/мистерии, 2013
  • 18:35
    В изгнание, сезон 1, еп. 4, Великобритания, политически, 2015
  • 19:30
    Гранд хотел, сезон 3, еп. 15, Испания, драма/исторически, 2013
  • 20:15
    Мускетарите, сезон 2, еп. 9, Великобритания, екшън/приключенски, 2015
Пълна програма

Сериали

Viasat History 18:15
Забранена история, сезон 5, еп. 4
Viasat Nature 18:20
Дивите Филипини с Найджъл Марвин, сезон 1, еп. 1
Viasat Explorer 18:25
Мегапревозвачи, сезон 1, еп. 8
e-kids 18:30
Ангели и приятели - анимационен сериал
Fox Life 18:30
40 е новото 20 - втори сезон

Всички предавания

Спорт

Film Plus 18:30
"Спорт +" спортно обзорно предаване (повторение)
BiT 19:00
BIT СПОРТ LIVE
Mtel Sport 1 19:00
Автомобилизъм: Nascar Cup Series 2018
Diema Sport 19:00
Футбол: Верея - ЦСКА, мач от Първа професионална лига, повторение
Mtel Sport 2 19:00
Голф

Всички предавания

Филми

HBO 2 18:20
"В бурята", драма, Великобритания, 2009; реж. Тадеуш О'Съливан, с Брендън Глийсън, Джанет МакТиър, Лен Карю, Джеймс Д'Арси, Йън Глен, Бил Патерсън, [12+]
HBO3 18:20
"Аферата ІV, 1 еп.", драма, САЩ, 2018, [15+]
MCM 18:30
Драконова топка Z (анимация)
AXN White 18:35
Възприятия; сезон 3, епизод 13, криминален, драма, САЩ, 2015
HBO 18:40
"В кадър ХV, 26 еп.", документален, САЩ, 2018, [12+]

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}