ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 06:00
    Денят започва Сутрешен информационен блок с водещи Юлия Наева и Иво Никодимов
  • 09:00
    По света и у нас Информационна емисия
  • 09:15
    Денят започва с Култура Информационен културен блок с водещи Анна Ангелова и Димитър Стоянович
  • 11:00
    Зелената линейка Здравно риалити с водеща Ива Димитрова
Пълна програма
  • 06:00
    "Аватар - легендата за Анк" - анимация
  • 06:30
    "Тази сутрин" - информационно предаване
  • 09:30
    "Преди обед" - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
  • 12:00
    bTV Новините - обедна емисия
Пълна програма
  • 05:20
    "Часът на Милен Цветков" - предаване на NOVA /п/
  • 06:20
    "Здравей, България" - сутрешен блок
  • 09:30
    "На кафе" - предаване на NOVA
  • 11:30
    "Бон Апети" - предаване
Пълна програма
  • 05:40
    Денят ON AIR - новините с коментар с Владимир Сиркаров/Кузман Илиев /п./
  • 06:30
    България сутрин - важните неща рано сутрин с Лора Инджова и Златимир Йочев
  • 09:30
    Тайнитe на студения синтез - филм
  • 10:30
    ОколоСВЕТСКО с Бойка Делиева и Константина Живова
Пълна програма
  • 01:30
    Повторени
  • 07:00
    Бизнес старт - сутрешен блок с Живка Попатанасова
  • 09:00
    VIB - док. поредица, автор Биляна Митева /п./
  • 09:30
    В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки/Светозар Димитров /п./
Пълна програма
  • 06:00
    Медиум; сезон 2, епизод 10, криминален, драма, САЩ, 2005
  • 07:05
    Тоталкар; сезон 1, епизод 9, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2016
  • 07:30
    Тийн вълк; сезон 6, епизод 5, драма, научна фантастика, САЩ, 2015
  • 08:25
    Възприятия; сезон 1, епизод 6, криминален, драма, САЩ, 2012
Пълна програма
  • 05:49
    Диви и истински: Покер с бик
  • 06:36
    Бягство в "Рая на шимпанзетата": Неприятностите на Жозефин (Част 2)
  • 07:00
    Бягство в "Рая на шимпанзетата": Семейство Джао: Деца на килограм
  • 07:25
    Нощ: Пума
Пълна програма
  • 04:00
    Повторения
  • 07:00
    "Добро утро, българи" - сутрешен блок
  • 09:00
    Новини
  • 09:10
    Избрано от "Капиталът" - публицистично предаване
Пълна програма
  • 05:55
    "Горещи теми" - булеварден журнал
  • 06:30
    Сутрешен информационно-забавен журнал
  • 10:00
    Новини
  • 10:05
    "Буря от любов" - сериал
Пълна програма
  • 06:00
    Tick-Tack
  • 10:00
    Hit Mix
  • 14:00
    Standard SLO
  • 14:30
    Music Arena
Пълна програма
  • 05:20
    България днес информационен блок /п/
  • 06:50
    Телетуризъм
  • 07:00
    Добро утро с БНТ2 информационен блок
  • 09:00
    Избрано от "Добро утро с БНТ 2"
Пълна програма
  • 06:00
    The Jungle Bunch: To the Rescue
  • 06:10
    LazyTown
  • 06:35
    LazyTown
  • 07:00
    The Tom and Jerry Show
Пълна програма
  • 06:00
    "Чудовища срещу извънземни" - анимация
  • 08:00
    "Кости" - сериал, с.9, еп.14
  • 09:00
    "Библиотекарите" - сериал, с.2, еп. 1
  • 10:00
    "Стоте" - сериал, с.3, еп.13
Пълна програма
  • 06:00
    "Ризоли и Айлс: Криминални досиета" - сериал, с.7, еп. 6,7
  • 08:15
    "Тетрадката" - драма, романтичен (САЩ, 2004), режисьор - Ник Касаветис, актьори - Тим Иви, Джина Роуландс, Рейчъл Макадамс, Кевин Конъли, Райън Гослинг, Джеймс Гарнър и др.
  • 11:00
    "Ризоли и Айлс: Криминални досиета" - сериал, с.7, еп.9,10,11
  • 14:00
    "Избрана жертва"- драма, криминален, трилър (САЩ, 2011), режисьор - Крис Геролмо, актьори - Марк Хармън, Лола Глаудини, Атина Карканис и др.
Пълна програма
  • 06:00
    "Слънчева Филаделфия" - сериал, с.9
  • 07:00
    "Загадките на Лора" - сериал
  • 08:00
    "Да отгледаш Хоуп" - сериал, с.4
  • 09:00
    "Столичани в повече" - сериал
Пълна програма
  • 06:00
    "Тайните на времето" - сериал
  • 08:00
    "Страсти в Тоскана" - сериал
  • 09:00
    "Любав и вендета" - сериал
  • 10:00
    "Истинска звезда" - сериал
Пълна програма
  • 06:00
    Невероятният свят на Гъмбол
  • 06:11
    Невероятният свят на Гъмбол
  • 06:25
    Невероятният свят на Гъмбол
  • 06:35
    Невероятният свят на Гъмбол
Пълна програма
  • 05:05
    "Протестът", драма, САЩ, 2006; реж. Едуард Джеймс Олмъс, с Янси Ариас, Алекса Вега, Майкъл Пеня, Лора Елена Харинг, Ефрен Рамирес, [12+]
  • 07:00
    "Ергени", комедийна драма, САЩ, 2017; реж. Кърт Волкър, с Дж. К. Симънс, Джули Делпи, Джош Уигинс, Одея Ръш, Кевин Дън, [12+]
  • 08:40
    "Калифорния (2015)", романтична драма, Бразилия, 2015; реж. Марина Персон, с лара Гало, Кайо Блат, Кайо Хорович, Ливия Хихон, Летисия Фанани, [12+]
  • 10:15
    "Ягодови дни", драма, Швеция, 2017; реж. Виктор Ериксон, с Нели Акселсон, Сташек Цивка, Юлия Киовска, Прземислав Свадовски, Торкел Петерсон, [12+]
Пълна програма
  • 05:25
    "Спасяването на Нета", драма, Израел, 2016; реж. Нир Бергман, с Бени Авни, Нета Рискин, Ротем Абухаб, Ирит Каплан, Наама Арлаки, [12+]
  • 07:00
    "Икалуит", драма, Канада, 2016; реж. Беноа Пилон, с Мари-Жосе Кроз, Франсоа Папинеу, Натар Унгалаак, Себастиен Хубърдау, Кристин Туту, [12+]
  • 08:40
    "Гатака", научно-фантастична драма, САЩ, 1997; реж. Андрю Никъл, с Итън Хоук, Ума Търман, Алън Аркин, Джуд Лоу, Ърнест Боргнайн, [12+]
  • 10:25
    "Родители", драма, Дания, 2016; реж. Кристиан Тафдруп, със Сорен Малинг, Бодил Йоргенсен, Елиот Кросет Хов, Мири Ан Бюшел, Антон Хоник, [12+]
Пълна програма
  • 06:00
    Amanpour
  • 07:00
    CNN Newsroom (with World Sport)
  • 08:00
    CNN Newsroom
  • 11:30
    Inside Africa
Пълна програма
  • 06:00
    "Моята карма"- сериен филм
  • 07:00
    "Трите лица на Ана" - теленовела
  • 08:00
    "Каменно цвете" - сериен филм, /п/
  • 09:30
    "Сезонът на черешите"- сериен филм, /п/
Пълна програма
  • 06:00
    "Питайте Джим"- сериал, сезон 3, /п/
  • 06:30
    "Младият Херкулес" - сериал, 2 епизода
  • 07:30
    "Викингите" - сериал, сезон 2, /п/
  • 08:45
    "Досиетата "Грим" - сериал, сезон 4, /п/
Пълна програма
  • 06:00
    Двойно оцеляване: Разделени
  • 07:00
    Как са го направили?: Рисуване със самолет/Сабо/Банички
  • 07:30
    Бързи и шумни: Епизод 12
  • 08:30
    Как се прави...: Капачки/Шоколад/Хапчета/Макарони
Пълна програма
  • 05:24
    Обикновен човек срещу експерт: Епизод 2
  • 06:12
    Свръхчовешко предизвикателство: Скорост
  • 07:00
    Как са го направили?: Кожа/Гран Канал/Флайборд
  • 07:26
    Големи умове: Търси и разрушавай
Пълна програма
  • 06:00
    Щурите Ронкс
  • 06:25
    Мики Маус
  • 06:30
    Пижамаски
  • 06:55
    Мики Маус
Пълна програма
  • 06:00
    "Имало едно време… планета Земя"
  • 06:30
    "Имало едно време… планета Земя"
  • 07:00
    "Марви Хамър"
  • 07:30
    "Марви Хамър"
Пълна програма
  • 07:00
    Клуб Уинкс - анимационен сериал
  • 07:45
    Приключенията на Чък и приятели - анимационен сериал
  • 08:00
    Кученце в джобче - анимационен сериал
  • 08:30
    Трансформъри: Роботи-спасители - анимационен сериал
Пълна програма
  • 06:00
    Делници - с Николай Колев
  • 10:00
    Светът и всичко в него - със Симеон Идакиев
  • 11:00
    1,2,3 - 4 еп. - Сериал
  • 12:00
    Резонанс - с Васко Мавриков
Пълна програма
  • 07:15
    Спорт
  • 07:22
    Култура 1
  • 07:41
    Анализи
  • 07:46
    Преглед на програмата / Преглед на печата
Пълна програма
  • 05:30
    Колоездене: Тирено - Адриатико, втори етап
  • 07:00
    Биатлон: Световна купа в Контиолахти, индивидуално, мъже
  • 08:00
    Ски бягане: Световна купа в Драмен, спринт
  • 09:00
    Футбол: MLS, обзор на кръга
Пълна програма
  • 05:30
    Колоездене: Париж - Ница, пети етап
  • 07:00
    FMX: Нощта на скоковете
  • 08:00
    Биатлон: Световна купа в Контиолахти, индивидуално, мъже
  • 09:00
    Снукър: Открито първенство на Уелс, финал
Пълна програма
  • 00:10
    Риболовна надпревара, сезон 1, еп. 5
  • 06:05
    Каубои в студени води, сезон 2, еп. 1
  • 07:05
    Търсачи на съкровища, сезон 4, еп. 2
  • 07:50
    Братски проекти, сезон 1, еп. 12
Пълна програма
  • 05:55
    Pro Bull Riders
  • 07:00
    Gotta Grudge
  • 07:25
    Exit Point, The
  • 07:55
    Red Bull Global Rallycross Highlights
Пълна програма
  • 05:00
    Багрите на България /фолклорна и народна музика/
  • 07:00
    Утрото /сутрешен музикален блок/
  • 11:00
    Песните на... /половин час с хитовете на изпълнител от ефира на ФЕН ТВ/
  • 11:30
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
Пълна програма
  • 06:00
    Ловци на къщи
  • 06:30
    Ловци на къщи
  • 07:00
    Ловци на къщи
  • 07:30
    Ловци на къщи
Пълна програма
  • 06:00
    Великото британско меню, еп. 9
  • 06:30
    Великото британско меню, еп. 10
  • 07:10
    Майк и Моли - първи сезон, еп. 8
  • 07:40
    Сготвено с любов- втори сезон, еп. 6
Пълна програма
  • 06:00
    От местопрестъплението - трети сезон, еп. 14
  • 06:45
    От местопрестъплението - трети сезон, еп. 15
  • 08:05
    Отдел Тежки катастрофи - седми сезон, еп. 1
  • 08:40
    Късметлията - първи сезон, еп. 1
Пълна програма
  • 05:25
    "Изпечено убийство: Само десерт", криминална драма, Канада, 2017; реж. Кристофър Табори, с Алисън Суини, Камерън Матисън, Барбара Нивън, Лиза Дюръпт, Гейбриъл Хогън, [12+]
  • 07:00
    "Смърфовете: Забравеното селце", анимация, САЩ, 2017; реж. Кели Осбъри, [0+]
  • 08:30
    "Анна и Кралят", романтична драма, САЩ, 1999; реж. Анди Тенант, с Джоди Фостър, Юн-Фат Чоу, Бай Линг, Том Фелтън, Саид Алви, [12+]
  • 10:55
    "Минута мълчание", романтична драма, Германия, 2016; реж. Торстен Шмит, с Йонас Най, Юлия Кошиц, Уве Прайс, Йоханес Алмайер, Хени Рентс, [12+]
Пълна програма
  • 05:10
    Смъртоносно известна ДНК, сезон 1, еп. 1
  • 06:05
    Забранена история, сезон 4, еп. 2
  • 07:00
    Страхотни изобретения, сезон 1, еп. 4
  • 07:30
    Най-големите измами в историята, сезон 1, еп. 4
Пълна програма
  • 05:25
    Надпревара за находки: Най-добрите покупки на Бари: Историята на Бари
  • 06:15
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Удавен и насечен
  • 06:35
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Находки днес, на път отново утре
  • 07:00
    На лов за автомобили: Хотрод линкълн
Пълна програма
  • 06:00
    С въдица в ръка – тв поредица, трети сезон, 1 еп.
  • 06:30
    Ловци на мигове – тв поредица, 4 еп.
  • 07:00
    Рейсинг екстрийм – тв поредица, четвърти сезон, 37 еп.
  • 07:30
    ЗА РИБА – тв поредица, пети сезон, 59 еп.
Пълна програма
  • 06:00
    "Конни"
  • 06:25
    "Дот"
  • 07:00
    "Герои на града"
  • 07:30
    "Хари и неговата кофа, пълна с динозаври"
Пълна програма
  • 06:00
    "Денят на живо"/п/
  • 07:00
    "Всяка сутрин"- сутрешен блок
  • 09:00
    "Парламентът на живо"
  • 11:45
    Топ Шоп
Пълна програма
  • 02:45
    JDM
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:30
    Драконова топка Z (анимация)
  • 19:00
    Хартли (фейлетон)
Пълна програма
  • 05:25
    "Хардуер" - фантастика /ужаси с Уилям Хуткинс, Джон Линч.
  • 07:00
    "Нощният мениджър 1.4" - мини сериал
  • 08:00
    "Накъдето те води сърцето" - биографичен филм / драма с Дейвид Карадайн, Рони Кокс, Мелинда Дилън, Гейл Стрикланд.
  • 10:25
    "Малката вещица" - комедия / младежки филм с Дан Готие, Робин Лайвли.
Пълна програма
  • 06:00
    FIM MXGP WORLD CHAMPIONSHIP REPEAT
  • 07:00
    FIM MXGP WORLD CHAMPIONSHIP REPEAT
  • 08:00
    FIM MX2 WORLD CHAMPIONSHIP REPEAT
  • 09:00
    FIM MX2 WORLD CHAMPIONSHIP REPEAT
Пълна програма
  • 03:45
    Само хитове - маратон
  • 07:00
    Само хитове
  • 08:00
    Да създадеш
  • 09:00
    Бременна на 16 - реалити шоу
Пълна програма
  • 05:00
    Beyonce V Taylor V Rihanna! Top 20
  • 06:30
    Dua Lipa: Hitlist
  • 07:00
    Hot Right Now!
  • 09:00
    The 20 Biggest US Number Ones
Пълна програма
  • 06:00
    AM Mayhem
  • 09:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 11:00
    Super Massive Rock Stars!
  • 13:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
Пълна програма
  • 06:00
    72-те най-сладки животни, сезон 1, еп. 6
  • 06:30
    72-те най-сладки животни, сезон 1, еп. 7
  • 07:05
    72-те най-сладки животни, сезон 1, еп. 8
  • 07:35
    72-те най-сладки животни, сезон 1, еп. 9
Пълна програма
  • 06:00
    Невероятният д-р Пол - четвърти сезон, еп. 16
  • 06:45
    Не знаех това, еп. 3
  • 07:05
    Спасителен отряд в ада, еп. 1
  • 08:00
    Спасителен отряд в ада, еп. 2
Пълна програма
  • 06:00
    Човек срещу природа, еп. 7
  • 06:20
    Човек срещу природа, еп. 8
  • 06:45
    Животински боен клуб, еп. 3
  • 07:30
    Животински боен клуб, еп. 1
Пълна програма
  • 02:30
    Край на програмата
  • 09:00
    Дартс: Открито първенство на Великобритания 2018, трети ден, повторение
  • 12:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 12:05
    Футбол: Троа - Пари Сен Жермен, мач от френската Лига 1, повторение
Пълна програма
  • 05:00
    Телеканал "Добро утро"
  • 08:00
    Новини
  • 08:15
    Телеканал "Добро утро"
  • 08:30
    "Пробни покупки"
Пълна програма
  • 06:00
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 06:05
    "Планета Фолк" - българска народна музика
  • 06:30
    "Планета Хит" - нон-стоп хитове
  • 07:00
    "Златен хит" - най-доброто
Пълна програма
  • 05:30
    "Росна китка" - музика за настроение
  • 06:30
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 06:40
    "Росна китка" - музика за настроение
  • 07:30
    "Златна колекция" - хитовете през годините
Пълна програма
  • 06:00
    "Промо" - нови видеоклипове
  • 06:05
    "Планета Хит" - хитове без край
  • 07:00
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 07:05
    "Show Time" - музикална програма
Пълна програма
  • 05:50
    "Малколм" - сериал
  • 06:55
    "Кое е това ново момиче" - комедиен сериал
  • 07:15
    "Майк и Моли" - комедиен сериал
  • 07:55
    "2 разорени момичета: Без пукната пара" - сериал
Пълна програма
  • 06:00
    Дивата муха
  • 07:00
    УЕФА Лига Европа: Лайпциг - Зенит Санкт Петербург
  • 09:00
    УЕФА Лига Европа: Атлетико М - Локомотив М
  • 11:00
    УЕФА Лига Европа: Борусия Дортмунд - Ред Бул Залцбург
Пълна програма
  • 06:00
    "Синята светлина" - доку-поредица
  • 06:25
    "Ексклузивно" - журнал за звездите
  • 06:35
    "Експлозивно" - журнал
  • 07:00
    "Добро утро, Германия" - сутрешен журнал
Пълна програма
  • 03:00
    Сериал: "Обикновен живот"
  • 06:30
    Игрален филм
  • 08:05
    Игрален филм
  • 09:40
    Игрален филм
Пълна програма
  • 06:00
    Особено мнение; Икономически новини
  • 07:00
    Анимация
  • 08:00
    Вечерни новини от Америка
  • 09:00
    Сериал: "Ловът на Пепеляшка"
Пълна програма
  • 05:45
    "Патрулна обиколка" - репортаж
  • 06:30
    Сутрешен информационно-забавен журнал и спорт
  • 11:00
    "Клиниката на Зюдринг" - сериал
  • 12:00
    "В името на справедливостта: Ние се борим за Вас!" - поредица
Пълна програма
  • 05:00
    "Край Босфора" повторение
  • 06:15
    "Всички на мегдана" - поздравителен концерт
  • 07:00
    " Храмът на поробителя" - Документален филм
  • 07:30
    "Приказки с Ванчето "
Пълна програма
  • 05:00
    Мастърс Мундиал
  • 08:00
    Гинес ръгби клуб
  • 09:00
    Обзор на футболната лига
  • 10:00
    Добро утро, спортни фенове!
Пълна програма
  • 01:10
    Infomercials
  • 06:55
    Benjamin Blumchen
  • 07:25
    Bob der Baumeister
  • 07:35
    Bob der Baumeister
Пълна програма
  • 03:00
    Избрани предавания на Телемедиа
  • 06:30
    Сянката на Елена- ТВ сериал - Бразилия - 34 епизод
  • 07:30
    Детски свят - Маша и мечока - анимация
  • 08:00
    Новини
Пълна програма
  • 06:00
    Snooza
  • 09:00
    21:00 Zoom
  • 09:02
    Snooza
  • 10:02
    1 Artist 3 Hits
Пълна програма
  • 06:00
    Кажете ДА на булчинската рокля -Канада: Музикална сватба
  • 06:30
    Кажете ДА на булчинската рокля -Канада: И в здраве, и в болест
  • 07:00
    Медиумът от Лонг Айлънд: След сеанса - 2
  • 08:00
    Най-взискателните булки: Епизод 4
Пълна програма
  • 06:00
    Сахара - Забранената цивилизация, част 2
  • 06:30
    Картините говорят повече от думи
  • 07:00
    Пловдив - Градът с много лица
  • 07:30
    Импресия - Крушунски водопади
Пълна програма
  • 06:00
    Загадки в музея
  • 07:00
    Търсене на дом по света
  • 07:30
    Търсене на дом по света
  • 08:00
    Търсене на дом по света
Пълна програма
  • 06:00
    Загадки в музея
  • 07:00
    Търсене на дом по света
  • 07:30
    Търсене на дом по света
  • 08:00
    Търсене на дом по света
Пълна програма
  • 05:50
    Момчето на Уинслоу, Великобритания,САЩ, драма/романтичен, 1999
  • 07:35
    Мраз, Великобритания,САЩ, трилър, 2007
  • 09:05
    Свещен дим, САЩ, драма, 1999
  • 10:55
    Ченге и половина, САЩ, 1992
Пълна програма
  • 05:30
    "Хот Род автомобили и адски машини" - документален филм
  • 06:30
    "Свободна зона: "Да" за книгите, "да" за България, гост: Манол Пейков" - публицистично предаване (повторение)
  • 07:30
    Новини
  • 08:00
    Новини
Пълна програма
  • 06:00
    Менюто днес - четвърти сезон, еп. 9
  • 06:25
    Менюто днес - четвърти сезон, еп. 10
  • 06:50
    Като по учебник с Кари Озмънд - кулинарно предаване, еп. 80
  • 07:20
    Като по учебник с Кари Озмънд - кулинарно предаване, еп. 81
Пълна програма
  • 01:00
    VH1 микс
  • 07:00
    Стани и засияй с VH1
  • 09:00
    Хитовете не лъжат!
  • 11:00
    Тор 10 на VH1 от тази седмица
Пълна програма
  • 06:00
    Бандити - Комедия, Криминален, 2001, Режисьор: Бари Левинсън, В ролите: Брус Уилис, Били Боб Торнтън, Кейт Бланшет
  • 08:00
    Тарзан - Анимация, 2013, Режисьор: Райнхард Клос, В ролите: Келан Луц, Робърт Капрон, Спенсър Лок
  • 09:30
    Капитан Саблезъб и Съкровището от Лама Рама - Екшън, Приключенски, Комедия, 2014, Режисьор: Джон Андерсен, Лиза Гамлем, В ролите: Тува Новотни, Андерс Кристиянсен, Од Уилиамсън, Йон Йойгарден, Хами Белал
  • 11:00
    Действай 3D - Роматничен, Музикален , 2013, Режисьор: Дуей Адлър, В ролите: Дерек Хоу, БоА, Джеферсън Браун, Мики Исикава, Майкъл Мандо, Дан Лория, Рик Гонзалес, Изабела Мико, Уесли Джонатан, Уил Юн Лий
Пълна програма
  • 01:15
    "Медици детективи: Тайните на съдебната медицина" - криминален сериал
  • 06:10
    "CSI: Ню Йорк" - криминален сериал
  • 06:55
    "CSI: Ню Йорк" - криминален сериал
  • 07:50
    "Дай ме под съд" - доку-поредица
Пълна програма
  • 06:00
    Eкология
  • 06:30
    Здравословен живот /п/
  • 07:30
    Пътешествия/п/
  • 08:30
    Спорт
Пълна програма
  • 06:00
    От местопрестъплението: Маями - десети сезон, еп. 10
  • 06:45
    От местопрестъплението: Маями - десети сезон, еп. 11
  • 07:35
    Последният мъж на света - трети сезон, еп. 7
  • 08:00
    Последният мъж на света - трети сезон, еп. 8
Пълна програма
  • 06:00
    AM Rush
  • 09:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 09:40
    DJ Duel
  • 11:00
    Big Tunes!
Пълна програма
  • 06:00
    DESIGNERS
  • 06:30
    DESIGNERS
  • 06:55
    F-PARTIES
  • 07:00
    FASHION FILMS
Пълна програма
  • 06:00
    Wake Up With Hits!
  • 09:00
    Big Fat Hits
  • 11:00
    Nothing But Hits
  • 13:00
    New Music Fridays
Пълна програма
  • 05:25
    "Бърз отклик" - 7 и 8 еп.
  • 06:10
    "Истински спасителни операции" - 4 еп.
  • 07:00
    "Наемни убийци: Кой уби Каролин Матюс?"
  • 07:50
    "Хванати на местопрестъплението" - 10 и 11 еп.
Пълна програма
  • 05:00
    Новини, спорт и времето
  • 06:30
    "Европа сутрин" - сутрешен блок
  • 09:00
    "Свободна зона с Георги Коритаров 1"
  • 10:00
    Новини
Пълна програма
  • 05:35
    Сезон охоты
  • 06:05
    Клевое место
  • 06:30
    Рыболов-эксперт
  • 07:00
    На охотничьей тропе (Сезон 2)
Пълна програма
  • 06:00
    "Кевин може да почака" - сериал, сезон 1
  • 06:30
    "Елементарно, Уотсън" - сериал, сезон 2
  • 07:30
    "София - Ден и Нощ" - риалити сериал, /п/
  • 08:30
    "Инспектор Джордж Джентли" - сериен филм, сезон 7
Пълна програма
  • 05:30
    How the Universe Works: Solar Systems
  • 06:15
    Cake Boss: Next Great Bride
  • 06:37
    Cake Boss: Down the Drain
  • 07:00
    Weird Creatures With Nick Baker: Sea Dragon
Пълна програма
  • 06:00
    Надпревара в супермаркета
  • 07:00
    Босата контеса: Завръщане към класиката
  • 07:25
    Босата контеса: Завръщане към класиката
  • 07:50
    Анна Олсън: Сладкарски изделия
Пълна програма
  • 06:00
    Дора Изследователката
  • 06:20
    Искрица и Сияйница
  • 06:45
    Нела,принцесата-рицар
  • 06:55
    ПЕС Патрул
Пълна програма
  • 05:30
    Колоездене: Тирено - Адриатико, втори етап
  • 07:00
    Биатлон: Световна купа в Контиолахти, индивидуално, мъже
  • 08:00
    Ски бягане: Световна купа в Драмен, спринт
  • 09:00
    Футбол: MLS, обзор на кръга
Пълна програма
  • 05:25
    "Изпечено убийство: Само десерт", криминална драма, Канада, 2017; реж. Кристофър Табори, с Алисън Суини, Камерън Матисън, Барбара Нивън, Лиза Дюръпт, Гейбриъл Хогън, [12+]
  • 07:00
    "Смърфовете: Забравеното селце", анимация, САЩ, 2017; реж. Кели Осбъри, [0+]
  • 08:30
    "Анна и Кралят", романтична драма, САЩ, 1999; реж. Анди Тенант, с Джоди Фостър, Юн-Фат Чоу, Бай Линг, Том Фелтън, Саид Алви, [12+]
  • 10:55
    "Минута мълчание", романтична драма, Германия, 2016; реж. Торстен Шмит, с Йонас Най, Юлия Кошиц, Уве Прайс, Йоханес Алмайер, Хени Рентс, [12+]
Пълна програма
  • 05:30
    Fresh morning :)
  • 09:00
    Lucky 7
  • 09:30
    Playlist
  • 18:00
    Lucky 7
Пълна програма
  • 06:00
    Art Attack
  • 06:30
    Henry Hugglemonster
  • 06:45
    Loopdidoo
  • 07:00
    HENRY HUGGLEMONSTER
Пълна програма
  • 06:00
    Дора Изследователката
  • 06:20
    Искрица и Сияйница
  • 06:45
    Нела,принцесата-рицар
  • 06:55
    ПЕС Патрул
Пълна програма
  • 01:00
    All Night Long!
  • 07:00
    Wake Me Up Before You Go Go
  • 09:00
    Nothing But Classics
  • 11:00
    90s Boys Vs 90s Girls
Пълна програма
  • 05:20
    I Almost Got Away With It: Got Shot Above a Deli
  • 06:10
    Web of Lies: Catfished
  • 07:00
    California Investigator: Black Widower
  • 07:25
    Deadline: Crime with Tamron Hall: Haunting Memory
Пълна програма
  • 06:00
    Up Close With: Heather Fell
  • 06:27
    Rising Star: Sloane Stephens
  • 06:56
    Up Close With: Josefa Idem
  • 07:20
    Up Close With: Roberta Mancino
Пълна програма
  • 06:00
    Hook N' Look
  • 06:20
    Hook N' Look
  • 06:45
    Midway USA's Gun Stories
  • 07:05
    Hollywood Weapons
Пълна програма
  • 05:25
    Надпревара за находки: Най-добрите покупки на Бари: Историята на Бари
  • 06:15
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Удавен и насечен
  • 06:35
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Находки днес, на път отново утре
  • 07:00
    На лов за автомобили: Хотрод линкълн
Пълна програма
  • 05:45
    Не знаех това, еп. 3
  • 06:05
    Спасителен отряд в ада, еп. 1
  • 07:00
    Спасителен отряд в ада, еп. 2
  • 08:00
    Гений със Стивън Хокинг, еп. 2
Пълна програма
  • 06:00
    "Аватар - легендата за Анк" - анимация
  • 06:30
    "Тази сутрин" - информационно предаване
  • 09:30
    "Преди обед" - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
  • 12:00
    bTV Новините - обедна емисия
Пълна програма
  • 05:00
    Телешоп
  • 07:00
    Телешоп
  • 10:05
    Ханибъл постмортем; сезон 1, епизод 9, криминален, САЩ, 2014
  • 10:15
    Ханибъл постмортем; сезон 3, епизод 3, криминален, САЩ, 2015
Пълна програма
  • 05:00
    Телешоп
  • 07:00
    Телешоп
  • 12:00
    Кандис Реноар; сезон 2, епизод 10, комедия, криминален, Франция, 2014
  • 13:10
    Телешоп
Пълна програма
  • 06:00
    Неразрешени случаи
  • 07:00
    Първите 48 часа
  • 08:00
    Какво е нужно за убийство
  • 08:30
    Какво е нужно за убийство
Пълна програма
  • 05:25
    Аномалията
  • 07:20
    Коледно чудо
  • 09:00
    Въображаеми престъпления
  • 11:05
    Ефи Грей
Пълна програма
  • 06:00
    Сквозной эфир
  • 06:25
    "Особое мнение"
  • 09:05
    Т/с "Громовы", 5 с
  • 10:00
    Новости
Пълна програма
  • 06:00
    "Златното око - спомен от "Попово 2014" - документален филм
  • 06:30
    "Урок по патриотизъм в другата България" - документален филм
  • 07:00
    "Стремеж към съвършенство" - документален филм
  • 07:30
    "Новини" - информационна емисия на ТВ СКАТ
Пълна програма
  • 05:40
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 06:05
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 06:30
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 07:00
    Спонджбоб Квадратни Гащи
Пълна програма
  • 05:35
    All Class (18+)
  • 06:22
    Enhanced Interrogation (18+)
  • 06:42
    Going Down? (18+)
  • 07:00
    UK Ebony Babe Given A Hard Brexit (18+)
Пълна програма
  • 06:00
    Новини
  • 06:15
    Прогноза за времето и агропрогноза
  • 06:25
    Борсова информация
  • 06:30
    Агрокоментар
Пълна програма
  • 06:00
    Fuel Tv presents Camp Woodward
  • 06:30
    Built To Shred
  • 07:00
    Firsthand
  • 07:30
    Firsthand
Пълна програма
  • 05:45
    Загадки в музея (Series 7): Кубчето на Рубик, първата фабрика в света, кола-амфибия (Episode 6)
  • 06:30
    Страхотни изобретения (Series 1): Дигитална камера (Episode 2)
  • 07:00
    Пол О'Грейди: От любов към животните (Series 1): 102 (Episode 2)
  • 07:50
    Пол О'Грейди за любовта към кучета (Series 6): 601 (Episode 1)
Пълна програма
  • 06:00
    "Наслада в ежедневния живот" - поредица на Джойс Майер
  • 06:30
    "Петолиния" - музикален микс
  • 07:30
    "Хармония и здраве" - гимнастика за духа и тялото
  • 08:00
    "Събуди се с усмивка"
Пълна програма
  • 05:55
    InterMezzo
  • 07:00
    InterMezzo
  • 09:30
    Omer Avital Quintet - Jazz a la Villette
  • 10:25
    Ella Fitzgerald - Brussels 1957 - Jazz Archive
Пълна програма
  • 02:00
    Край на програмата
  • 08:00
    Футбол: Славия - Верея, мач от Първа професионална лига, повторение
  • 10:00
    Футбол: Берое - Лудогорец, мач от Първа професионална лига, повторение
  • 12:00
    "Преди кръга", предаване за български футбол (2017-18), 25-и епизод, повторение
Пълна програма
  • 02:00
    Край на програмата
  • 08:00
    Футбол: Суонси Сити - Уест Хям Юнайтед, мач от английската Висша лига, повторение
  • 10:00
    "Премиър лийг Токшоу", предаване за английски футбол (2017-18), 25-и епизод, повторение
  • 11:00
    Класика от Висшата лига - Манчестър Юнайтед - Ливърпул (1992-93), повторение
Пълна програма
  • 05:20
    Почти ми се размина: Прострелян над магазин
  • 06:10
    Мрежа от лъжи: Доверчивост
  • 07:00
    Калифорнийски следовател: Черният вдовец
  • 07:25
    Престъпления на фокус с Тамрон Хол: Натрапчив спомен
Пълна програма
  • 06:00
    Новини, (п)
  • 06:30
    BIT СПОРТ, (п)
  • 07:00
    "О!здравей" предаване за здравословен начин на живот с водещ Магдалена Гигова, (п)
  • 08:00
    "Аз уча английски" с Николая, (п)
Пълна програма
  • 05:25
    "Гадже за лудата Мери", комедийна драма, Ирландия, 2016; реж. Дарън Торнтън, със Сиана Кърслейк, Тара Лий, Чарли Бейли, Денис МакКормак, Барбара Бренан, [15+]
  • 07:00
    "Когато баща ми стана храст", семейна драма, Холандия, 2016; реж. Никол Ван Килсдонк, със Силесте Холсхаймер, Матсен Монтсма, Теун Куилбоер, Нортйе Херлаар, Анеке Блок, [12+]
  • 08:30
    "Уолъс и Громит: Погрешните панталони", анимация, Великобритания, 1993; реж. Ник Парк, [0+]
  • 09:00
    "Мъчителни бележки", комедийна драма, САЩ, 2016; реж. Аманда Шарп, с Рей Лиота, Роуз Лесли, Джина Родригес, Кармен Тонри, Джъстин Барта, [12+]
Пълна програма
  • 05:25
    "Холар", комедийна драма, САЩ, 2016; реж. Джон Красински, с Джон Красински, Анна Кендрик, Шарлто Копли, Марго Мартиндейл, Ричард Дженкинс, [12+]
  • 07:00
    "Слепота (2017)", романтична драма, САЩ, 2017; реж. Майкъл Мейлър, с Алек Болдуин, Деми Мур, Дилън МакДърмът, Вива Бианка, Джеймс МакКафри, [15+]
  • 08:45
    "Облачно с кюфтета", анимационна комедия, САЩ, 2009; реж. Фил Лорд, Кристофър Милър, [0+]
  • 10:15
    "Зеленият стършел", екшън - комедия, САЩ, 2011; реж. Мишел Гондри, със Сет Роугън, Джей Чоу, Камерън Диас, Том Уилкинсън, Кристоф Уолтц, [12+]
Пълна програма
  • 00:00
    Нощна програма на ТВТ (Галерия България)
  • 06:50
    ТВТ представя България - документален филм на ТВТ
  • 07:00
    Косово (образователен филм за селски туризъм)
  • 07:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
Пълна програма
  • 05:20
    Тенис: ATP 1000 Индиън Уелс 2018
  • 06:35
    Тенис: ATP 1000 Индиън Уелс 2018
  • 08:30
    Тенис: "ATP WT Uncovered"
  • 09:00
    Тенис: ATP 1000 Индиън Уелс 2018
Пълна програма
  • 05:00
    Баскетбол: Евролига
  • 07:00
    Trans World Sport
  • 07:30
    Голф: Европейски тур
  • 09:30
    Футбол: Руска Премиер лига
Пълна програма
  • 05:40
    Искрица и Сияйница
  • 06:05
    Искрица и Сияйница
  • 06:25
    Пламъчко и Машините
  • 06:50
    Пламъчко и Машините
Пълна програма
  • 05:15
    Мускетарите, сезон 2, еп. 8, Великобритания, екшън/приключенски, 2015
  • 06:10
    Гранд хотел, сезон 3, еп. 14, Испания, драма/исторически, 2013
  • 07:30
    Господин Селфридж, сезон 4, еп. 8, Великобритания, драма/исторически, 2016
  • 08:15
    Мускетарите, сезон 2, еп. 8, Великобритания, екшън/приключенски, 2015
Пълна програма

Сериали

Viasat Explorer 06:05
72 опасни места за живеене, сезон 1, еп. 6
AXN 06:10
Кандис Реноар; сезон 1, епизод 3, комедия, криминален, Франция, 2013
Viasat Nature 06:25
Пол О'Грейди за любовта към кучета, сезон 5, еп. 2
Utilisima 06:25
Кения: Кулинарно приключение - първи сезон, еп. 7
Diema 06:30
"Гореща зона" - сериал

Всички предавания

Спорт

Diema 06:30
"Гореща зона" - сериал
Eurosport 06:30
Колоездене: Обиколка на Италия, обзор
Eurosport HD 06:30
Колоездене: Обиколка на Италия, обзор
BNT 3 07:00
Тенис, Лейвър къп: Отбор на Европа срещу Отбор на света - среща на сингъл
БНТ САТ 07:00
Тенис, Лейвър къп: Отбор на Европа срещу Отбор на света - среща на сингъл

Всички предавания

Филми

БНТ 06:05
Внимание, роботика анимационен филм/п/
AXN 06:10
Кандис Реноар; сезон 1, епизод 3, комедия, криминален, Франция, 2013
ORT 06:10
"Любимата учителка". Сериен филм
TV1000 06:20
Дами в лилаво, Великобритания, драма/музикален/романтичен, 2004
HBO 06:25
"Филми и звезди Х, 38 еп.", документален, Холандия, 2018, [12+]

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}