ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 23:25
    Зелена светлина
  • 23:30
    Offlines & Шопен на струните на триото Джаз фестивал "Банско 2017"
Пълна програма
  • 22:30
    "Шоуто на Слави" - вечерно ток шоу
  • 23:30
    bTV Новините - късна емисия
Пълна програма
  • 23:00
    "Господари на ефира"- забавно предаване
  • 23:30
    Новините на NOVA
Пълна програма
  • 22:10
    Елена - драма, Русия, 2011 г.; режисьор: Андрей Звягинцев; в ролите: Владимир Гарин, Иван Добронравов, Константин Лавроненко
Пълна програма
  • 23:00
    Investbook с Александър Костадинов/п./
  • 23:30
    Светът е бизнес с Ивайло Лаков /п./
Пълна програма
  • 22:50
    Морски детективи; сезон 11, епизод 20, криминален, екшън, САЩ, 2014
  • 23:45
    Морски детективи; сезон 11, епизод 21, криминален, екшън, САЩ, 2014
Пълна програма
  • 22:55
    Най-дивите острови на Индонезия: Тайни светове
  • 23:50
    Диви и истински: Уплашеният слон
Пълна програма
  • 23:00
    "Капиталът" - публицистично предаване "Капиталът" - публицистично предаване /п/
Пълна програма
  • 23:00
    "Полицейски номер 110: Треска" - криминална поредица, ФРГ, 2012
Пълна програма
  • 22:15
    Минус 40 и надолу игрален филм /Канада, 2015 г./, режисьор Дилън Пиърс, в ролите: Джоуел Стайт, Шон Робъртс, Синди Бъшби, Шон Джонстън и др.
  • 23:50
    Шифт
Пълна програма
  • 23:11
    The Garfield Show
  • 23:30
    The Garfield Show
  • 23:41
    The Garfield Show
Пълна програма
  • 22:00
    "Секретна квартира" - екшън, мистери, трилър (Южна Африка, Япония, САЩ, 2012), режисьор - Даниел Еспиноза, актьори - Дензъл Уошингтън, Райън Рейнолдс, Робърт Патрик,  Джоел Кинаман, Вера Фармига, Сам Шепърд и др.
Пълна програма
  • 23:15
    "Най-добрата оферта" - драма, романтичен (Италия, 2013), режисьор - Джузепе Торнаторе, актьори - Джефри Ръш, Джим Стърджис, Лия Кебеде, Силвия Хукс, Доналд Съдърланд, Филип Джаксън и др.
Пълна програма
  • 23:00
    "Проби и грешки"- сериал, с.2
  • 23:30
    "На по-добро място" - сериал, с.2
Пълна програма
  • 23:00
    "Сега и завинаги" /п./ - сериал
Пълна програма
  • 23:25
    Нинджаго: Майсторите на Спинджицу
  • 23:45
    Шаолински хроники
Пълна програма
  • 22:45
    "Племената от Палос Вердес", драма, САЩ, 2017; реж. Брендън Малой, Емет Малой, с Майка Монро, Коди Фърн, Дженифър Гарнър, Джъстин Кърк, Ноа Силвър, [15+]
Пълна програма
  • 21:30
    "Манчестър до морето", драма, САЩ, 2016; реж. Кенет Лонерган, с Кейси Афлек, Мишел Уилямс, Кайл Чандлър, Лукас Хеджиз, Гретчен Мол, [12+]
  • 23:45
    "Том от Финландия", биографична драма, Финландия, 2017; реж. Доме Карукоски, с Пека Щранг, Лори Тилканен, Джесика Грабовски, Тайсто Оксанен, Сеумас Саргент, [18+]
Пълна програма
  • 23:00
    Quest Means Business
Пълна програма
  • 23:00
    "Прости ми" - сериен филм
Пълна програма
  • 22:00
    "Хелбой" - екшън-фантастика с уч. на Рон Пърлман, Джон Хърт, Селма Блеър, Рупърт Еванс, Карел Роден, Джефри Тамбор и др.
Пълна програма
  • 23:00
    Тесла: Разсекретено: Епизод 1
Пълна програма
  • 22:50
    Големи умове: Трите прасенца
  • 23:40
    Ловци на митове: Законите на привличането
Пълна програма
  • 23:00
    11
  • 23:30
    Виолета (Violetta)
Пълна програма
  • 23:00
    "Изследователи: Чудесната планета"
  • 23:30
    "Търсачи на вкаменелости"
Пълна програма
  • 21:30
    Отряд Зет - анимационен сериал
Пълна програма
  • 23:00
    Новини
  • 23:30
    Шесто чувство
Пълна програма
  • 23:00
    Колоездене: Тирено - Адриатико, трети етап
Пълна програма
  • 23:25
    Новини
  • 23:30
    Футбол: ФИФА футбол магазин
Пълна програма
  • 22:45
    Риболовна надпревара, сезон 1, еп. 3
  • 23:30
    Риболовна надпревара, сезон 1, еп. 4
Пълна програма
  • 22:35
    Immaf World Championships
  • 23:30
    Monster Knock Outs
  • 23:55
    Monster Knock Outs
Пълна програма
  • 20:00
    ЗОНА ЗА ПОЗДРАВИ - LIVE /телевизионно шоу за поздрави - на живо/
Пълна програма
  • 23:00
    Просто Лаура
  • 23:30
    Просто Лаура
Пълна програма
  • 22:55
    Наръчник за разведени - втори сезон, еп. 13
  • 23:55
    Малки сладки лъжкини - пети сезон, еп. 4
Пълна програма
  • 22:00
    Комисар Дюпeн - първи сезон, еп. 2
  • 23:55
    Честни измамници - трети сезон, еп. 1
Пълна програма
  • 23:00
    "Ад (2016)", екшън - крими - трилър, САЩ, 2016; реж. Рон Хауърд, с Том Ханкс, Фелисити Джоунс, Омар Си, Ирфан Хан, Сидсе Бабет Кнудсен, [12+]
Пълна програма
  • 23:00
    Тайните на шестте съпруги, сезон 1, еп. 3
Пълна програма
  • 23:00
    Истината за "Алкатрас": Легенди за Скалата
Пълна програма
  • 23:00
    Риболовен филм
Пълна програма
  • 23:10
    "Кипър"
  • 23:30
    "Томас и приятели"
  • 23:50
    "Джармис
Пълна програма
  • 22:30
    "Денят на живо"/п/
  • 23:30
    "Патарински Live"/п/
Пълна програма
  • 22:45
    US Топ
  • 23:45
    CAUETivi
Пълна програма
  • 23:00
    "В обувките на Сатаната 5.3" - сериал
  • 23:50
    "Хардуер" - фантастика /ужаси с Уилям Хуткинс, Джон Линч.
Пълна програма
  • 23:00
    Краш караоке
  • 23:30
    Краш караоке
Пълна програма
  • 23:00
    Living For The Weekend!
Пълна програма
  • 22:45
    Шокиращи природни прояви, сезон 1, еп. 4
  • 23:35
    Топ 10 на най-смъртоносните животни, сезон 1, еп. 3
Пълна програма
  • 23:00
    Мегаколи, еп. 1
Пълна програма
  • 23:20
    Животински боен клуб, еп. 1
Пълна програма
  • 22:15
    Футбол: Нотингам Форест - Бирмингам Сити, мач от Чемпиъншип, повторение
Пълна програма
  • 21:00
    "Фен Клуб" - музика по избор на зрителите
Пълна програма
  • 23:00
    "Музикална съкровищница" - фолклорна програма
  • 23:30
    "Музикален пъзел" - избрани песни
Пълна програма
  • 23:00
    "Планета Хит" - хитове без край
Пълна програма
  • 21:15
    "Трансформърс" - фантастика / екшън филм, U, 2007
Пълна програма
  • 22:00
    Бойни вечери
  • 23:40
    Италия, Серия А: Милан - Интер
Пълна програма
  • 21:15
    "Хайде да танцуваме" - шоу
Пълна програма
  • 23:00
    Вести
  • 23:30
    Вести-Москва
  • 23:50
    Вести
Пълна програма
  • 23:00
    "Германия през седмицата"
  • 23:30
    "Арт-навигатор"
Пълна програма
  • 23:20
    "Mord mit Ansage" - крими шоу
Пълна програма
  • 23:00
    Дневниците на уфолога /повторение/
Пълна програма
  • 22:00
    Крикет: специално издание
Пълна програма
  • 22:40
    ПРЕМИЕРА: ЗАБРАВЕНИ ОТ БОГА - криминален сериал по истински случаи, Холандия
  • 23:30
    Холивудски знаменитости: Киану Рийвс- документална поредица
Пълна програма
  • 23:00
    90 дни до сватбата: Епизод 20
Пълна програма
  • 23:00
    Война на похабяването - с.3, еп.6
  • 23:30
    Бъди там - България в музика и картини
Пълна програма
  • 23:00
    Ловци на духове по света
Пълна програма
  • 23:00
    Ловци на духове по света
Пълна програма
  • 21:30
    Зеленият път, САЩ, криминален/драма/фентъзи, 1999
Пълна програма
  • 23:00
    "Възходът на Бекъм" - документален филм
Пълна програма
  • 23:05
    Супер храни с Джейми - кулинарно предаване, еп. 1
Пълна програма
  • 21:00
    Подгряване за уикенда!
Пълна програма
  • 22:00
    Българските Хип-Хоп Награди 2016 - Награди, 2016, Режисьор: Мария Бонева, В ролите: -
Пълна програма
  • 23:05
    "Лекарите от Чикаго" - сериал
Пълна програма
  • 22:55
    Касъл - осми сезон, еп. 2
  • 23:50
    Живите мъртви - осми сезон, еп. 10
Пълна програма
  • 18:00
    Weekend Warm Up!
Пълна програма
  • 23:00
    FTV SPECIAL
  • 23:30
    FTV SPECIAL
  • 23:55
    F-PARTIES
Пълна програма
  • 18:00
    MTV's Party Hits!
Пълна програма
  • 22:50
    "Да замиташ след звездите" - 1 еп.
  • 23:40
    "Лов на неизрядни платци" - 18 и 19 еп.
Пълна програма
  • 22:05
    Свободна зона с Коритаров /п/
Пълна програма
  • 23:25
    Охотничьи традиции и этика
  • 23:35
    Охотничьи меридианы
Пълна програма
  • 23:00
    "От местопрестъплението: Маями" - сериал, сезон 8, /п/
Пълна програма
  • 22:45
    Deadliest Catch: I Don't Wanna Die
  • 23:30
    I Almost Got Away With It: Got No Fingerprints
Пълна програма
  • 23:00
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета
  • 23:30
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета
Пълна програма
  • 23:10
    Костенурките Нинджа
  • 23:40
    Кръстници вълшебници
Пълна програма
  • 23:00
    Колоездене: Тирено - Адриатико, трети етап
Пълна програма
  • 23:00
    "Ад (2016)", екшън - крими - трилър, САЩ, 2016; реж. Рон Хауърд, с Том Ханкс, Фелисити Джоунс, Омар Си, Ирфан Хан, Сидсе Бабет Кнудсен, [12+]
Пълна програма
  • 23:00
    Elena and the Secret of Avalor
Пълна програма
  • 23:10
    Костенурките Нинджа
  • 23:40
    Кръстници вълшебници
Пълна програма
  • 22:00
    Welcome To The Weekend!
Пълна програма
  • 22:55
    The Grim Sleeper: People Magazine Investigates
  • 23:50
    Murder In The Heartland: Fear Travels Fast
Пълна програма
  • 23:16
    Special: Williams Sisters
Пълна програма
  • 23:15
    The Gunfather
  • 23:35
    The Gunfather
Пълна програма
  • 23:00
    Истината за "Алкатрас": Легенди за Скалата
Пълна програма
  • 23:00
    Летищна сигурност: Колумбия, еп. 1
Пълна програма
  • 22:30
    "Шоуто на Слави" - вечерно ток шоу
  • 23:30
    bTV Новините - късна емисия
Пълна програма
  • 23:00
    Ханибал; сезон 3, епизод 3, драма, трилър, САЩ, 2015
Пълна програма
  • 22:40
    Любов в спешното отделение; сезон 1, епизод 1, комедия, романтичен, Турция, 2015
  • 23:40
    Медиум; сезон 3, епизод 10, криминален, драма, САЩ, 2006
Пълна програма
  • 23:00
    Съпруги убийци
Пълна програма
  • 23:00
    Т/с "Чкалов", 1 с
Пълна програма
  • 23:25
    South Park
  • 23:50
    Review
Пълна програма
  • 23:25
    The Gift Of Anal (18+)
  • 23:50
    Euro Cutie's Outdoor Facial (18+)
Пълна програма
  • 23:20
    Агротема
  • 23:35
    Агромаркет
  • 23:55
    Музикална пауза
Пълна програма
  • 23:00
    ISA World Surfing Games France 2017
  • 23:30
    Built To Shred
Пълна програма
  • 23:20
    Бойни кораби (Series 1): Две световни войни (Episode 1)
Пълна програма
  • 22:30
    "Животът на звездите" - биографии
  • 23:30
    "Серенада" - музикален микс
Пълна програма
  • 21:30
    Prokofiev by Valery Gergiev: Piano Concertos Nos 3, 4 & 5
Пълна програма
  • 23:00
    Професионална борба: "Разбиване", 10-и епизод
Пълна програма
  • 21:45
    Футбол: Страсбург - Монако, мач от френската Лига 1, директно
  • 23:40
    Студио "Лига 1", директно
Пълна програма
  • 22:55
    Зловещият сънчо: Разследванията на списание "Пийпъл"
  • 23:50
    Убийство в Средния Запад: Страхът се разпространява бързо
Пълна програма
  • 23:00
    "Star box", предаване за българския и световния шоу бизнес, (п)
Пълна програма
  • 23:10
    "Ярки светлини: В главните роли Кари Фишър и Деби Рейнълдс", документален - биография, САЩ, 2016; реж. Алексис Блум, Фишър Стивънс, с Деби Рейнълдс, Кари Фишър, Тод Фишър, Грифин Дън, [12+]
Пълна програма
  • 23:25
    "От другата страна I, 4 еп.", трилър - фантастика, САЩ, 2018; реж. Алик Сахаров, с Дж. К. Симънс, Оливия Уилямс, Хари Лойд, Назанин Бониади, Сара Серайоко, [15+]
Пълна програма
  • 23:00
    Никополис ад Иструм (образователен филм за културно-исторически туризъм)
  • 23:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
Пълна програма
  • 23:10
    Рибки Гупи
  • 23:35
    Малкото царство на Бен и Холи
  • 23:45
    Искрица и Сияйница
Пълна програма
  • 23:00
    Обрат: Шпионите на Вашингтон, сезон 3, еп. 3, САЩ, военен, 2016
  • 23:45
    Обрат: Шпионите на Вашингтон, сезон 3, еп. 4, САЩ, военен, 2016
Пълна програма

Сериали

Viasat Nature 23:30
Кучето не е виновно, сезон 1, еп. 4
Viasat Explorer 23:30
Австралийски търсачи на злато, сезон 2, еп. 4
Viasat History 23:40
История на оръжията, сезон 1, еп. 3
Kino Nova 23:40
"От местопрестъплението" - сериал, сезон 11 /п/
EPIC Drama 23:45
Подводницата, сезон 1, еп. 8, Германия, 2018

Всички предавания

Спорт

BNT 3 23:25
Световно клубно първенство по футбол: полуфинална среща
MAX Sport 3 23:25
Студио "Футбол"
Film Plus 23:30
Тенис: Андре Са/Томас Белучи - Ромен Арнеодо/Антонио Санчич (Brasil Open, Сао Пауло; ATP WORLD TOUR 250 - повторение)
MAX Sport 1 23:30
Футбол: Холандска Ередивизи Обзор
Eurosport 2 23:35
Ски скокове: Световна купа в Енгелберг, индивидуално състезание

Всички предавания

Филми

Planeta Folk 23:30
"Музикален пъзел" - избрани песни
БНТ 23:30
Викингите 3 тв филм /8 епизод/(16)
Diema Family 23:30
"Прости ми" - сериен филм
Telekabel 23:30
Музикален блок
Vivacom Arena 23:38
3 дни да убиеш Екшън, Драма, Трилър 2014

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}