ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 22:00
    Колекцията тв филм /5 епизод/ (14)
  • 23:00
    По света и у нас Информационна емисия
  • 23:25
    Зелена светлина
  • 23:30
    Offlines & Шопен на струните на триото Джаз фестивал "Банско 2017"
Пълна програма
  • 22:00
    "Комиците и приятели" - комедийно шоу
  • 22:30
    "Шоуто на Слави" - вечерно ток шоу
  • 23:30
    bTV Новините - късна емисия
Пълна програма
  • 21:00
    "Полицаите от края на града" (премиера) - комедиен сериал
  • 23:00
    "Господари на ефира"- забавно предаване
  • 23:30
    Новините на NOVA
Пълна програма
  • 21:30
    Новините ON AIR
  • 22:10
    Елена - драма, Русия, 2011 г.; режисьор: Андрей Звягинцев; в ролите: Владимир Гарин, Иван Добронравов, Константин Лавроненко
Пълна програма
  • 22:00
    Отвътре - док. поредица на Bloomberg
  • 22:30
    Коментари на деня
  • 23:00
    Investbook с Александър Костадинов/п./
  • 23:30
    Светът е бизнес с Ивайло Лаков /п./
Пълна програма
  • 21:55
    Медиум; сезон 4, епизод 10, криминален, мистерия, САЩ, 2007
  • 22:50
    Морски детективи; сезон 11, епизод 20, криминален, екшън, САЩ, 2014
  • 23:45
    Морски детективи; сезон 11, епизод 21, криминален, екшън, САЩ, 2014
Пълна програма
  • 22:00
    Семейството от планините: Ново начало
  • 22:55
    Най-дивите острови на Индонезия: Тайни светове
  • 23:50
    Диви и истински: Уплашеният слон
Пълна програма
  • 21:00
    "Зимна нощ в Барселона" - игрален филм
  • 23:00
    "Капиталът" - публицистично предаване "Капиталът" - публицистично предаване /п/
Пълна програма
  • 21:15
    "Хотел Хайделберг: Силно против да си баща" - драма, ФРГ, 2018
  • 22:45
    "Темите на деня" - новини и коментари
  • 23:00
    "Полицейски номер 110: Треска" - криминална поредица, ФРГ, 2012
Пълна програма
  • 21:45
    Туристически маршрути
  • 22:15
    Минус 40 и надолу игрален филм /Канада, 2015 г./, режисьор Дилън Пиърс, в ролите: Джоуел Стайт, Шон Робъртс, Синди Бъшби, Шон Джонстън и др.
  • 23:50
    Шифт
Пълна програма
  • 22:00
    Еуфория музикален проект на "Йоцов Кларинет Секстет"
  • 23:00
    По света и у нас
  • 23:25
    Зелена светлина
  • 23:30
    Светът е 7
Пълна програма
  • 21:20
    Scooby-Doo and the Legend of the Vampire
  • 22:40
    The Garfield Show
  • 23:00
    The Garfield Show
  • 23:11
    The Garfield Show
Пълна програма
  • 22:00
    "Секретна квартира" - екшън, мистери, трилър (Южна Африка, Япония, САЩ, 2012), режисьор - Даниел Еспиноза, актьори - Дензъл Уошингтън, Райън Рейнолдс, Робърт Патрик,  Джоел Кинаман, Вера Фармига, Сам Шепърд и др.
Пълна програма
  • 21:00
    "Бандата на Оушън" - екшън, комедия, трилър, (САЩ, 2001), режисьор - Стивън Содърбърг, актьори - Джордж Клуни, Джулия Робъртс, Мат Деймън, Анди Гарсия,Брад Пит и др.
  • 23:15
    "Най-добрата оферта" - драма, романтичен (Италия, 2013), режисьор - Джузепе Торнаторе, актьори - Джефри Ръш, Джим Стърджис, Лия Кебеде, Силвия Хукс, Доналд Съдърланд, Филип Джаксън и др.
Пълна програма
  • 22:00
    "Двама мъже и половина" - комедиен сериал, с.10
  • 23:00
    "Проби и грешки"- сериал, с.2
  • 23:30
    "На по-добро място" - сериал, с.2
Пълна програма
  • 22:00
    Премиера: "Майка" - сериал, еп.39
  • 23:00
    "Сега и завинаги" /п./ - сериал
Пълна програма
  • 21:55
    Чичо Дядко
  • 22:10
    Време за приключения
  • 22:20
    Време за приключения
  • 22:35
    Парк шоу
Пълна програма
  • 21:00
    "Факултетът", научно-фантастичен хорър, САЩ, 1998; реж. Робърт Родригес, с Джордана Брюстър, Клеа Дювал, Джош Хартнет, Джон Стюарт, Илайджа Ууд, [18+]
  • 22:45
    "Племената от Палос Вердес", драма, САЩ, 2017; реж. Брендън Малой, Емет Малой, с Майка Монро, Коди Фърн, Дженифър Гарнър, Джъстин Кърк, Ноа Силвър, [15+]
Пълна програма
  • 21:30
    "Манчестър до морето", драма, САЩ, 2016; реж. Кенет Лонерган, с Кейси Афлек, Мишел Уилямс, Кайл Чандлър, Лукас Хеджиз, Гретчен Мол, [12+]
  • 23:45
    "Том от Финландия", биографична драма, Финландия, 2017; реж. Доме Карукоски, с Пека Щранг, Лори Тилканен, Джесика Грабовски, Тайсто Оксанен, Сеумас Саргент, [18+]
Пълна програма
  • 22:00
    Hala Gorani Tonight
  • 23:00
    Quest Means Business
Пълна програма
  • 22:00
    "Моят живот"(премиера) - сериен филм
  • 23:00
    "Прости ми" - сериен филм
Пълна програма
  • 22:00
    "Хелбой" - екшън-фантастика с уч. на Рон Пърлман, Джон Хърт, Селма Блеър, Рупърт Еванс, Карел Роден, Джефри Тамбор и др.
Пълна програма
  • 22:00
    Аляска: Последната граница: Епизод 11
  • 23:00
    Тесла: Разсекретено: Епизод 1
Пълна програма
  • 22:00
    Хакер в дивата природа: Корабокрушенец
  • 22:50
    Големи умове: Трите прасенца
  • 23:40
    Ловци на митове: Законите на привличането
Пълна програма
  • 21:30
    Soy Luna S2
  • 22:30
    Клонинги в мазето: Специални части
  • 23:00
    11
  • 23:30
    Виолета (Violetta)
Пълна програма
  • 22:00
    "Последен шанс да видим"
  • 23:00
    "Изследователи: Чудесната планета"
  • 23:30
    "Търсачи на вкаменелости"
Пълна програма
  • 21:30
    Отряд Зет - анимационен сериал
Пълна програма
  • 22:00
    Шпионката на Коко - Скрита камера
  • 22:30
    Ключът към успеха
  • 23:00
    Новини
  • 23:30
    Шесто чувство
Пълна програма
  • 22:00
    Колоездене: Париж - Ница, шести етап
  • 23:00
    Колоездене: Тирено - Адриатико, трети етап
Пълна програма
  • 21:30
    Футбол: Бундеслига, Майнц - Шалке 04
  • 23:25
    Новини
  • 23:30
    Футбол: ФИФА футбол магазин
Пълна програма
  • 22:00
    Риболовна надпревара, сезон 1, еп. 2
  • 22:45
    Риболовна надпревара, сезон 1, еп. 3
  • 23:30
    Риболовна надпревара, сезон 1, еп. 4
Пълна програма
  • 21:40
    Dew Tour 2015 - Top 25 Moments Intl Show
  • 22:35
    Immaf World Championships
  • 23:30
    Monster Knock Outs
  • 23:55
    Monster Knock Outs
Пълна програма
  • 20:00
    ЗОНА ЗА ПОЗДРАВИ - LIVE /телевизионно шоу за поздрави - на живо/
Пълна програма
  • 22:00
    На гости при Джада
  • 22:30
    На гости при Джада
  • 23:00
    Просто Лаура
  • 23:30
    Просто Лаура
Пълна програма
  • 21:00
    Денят на мама - игрален филм
  • 22:55
    Наръчник за разведени - втори сезон, еп. 13
  • 23:55
    Малки сладки лъжкини - пети сезон, еп. 4
Пълна програма
  • 22:00
    Комисар Дюпeн - първи сезон, еп. 2
  • 23:55
    Честни измамници - трети сезон, еп. 1
Пълна програма
  • 22:00
    "Назад към убийството I, 4 еп.", криминален, Великобритания, 2017; реж. Ханс Херботс, с Ричард Дормър, Джоди Балфор, Рийс Ричи, Киърън Бю, Питър Коу, [18+]
  • 23:00
    "Ад (2016)", екшън - крими - трилър, САЩ, 2016; реж. Рон Хауърд, с Том Ханкс, Фелисити Джоунс, Омар Си, Ирфан Хан, Сидсе Бабет Кнудсен, [12+]
Пълна програма
  • 22:00
    Тайните на шестте съпруги, сезон 1, еп. 2
  • 23:00
    Тайните на шестте съпруги, сезон 1, еп. 3
Пълна програма
  • 22:00
    Американски антиквари: Хотрод герой
  • 23:00
    Истината за "Алкатрас": Легенди за Скалата
Пълна програма
  • 21:30
    Ловци на акули – тв поредица, Америка, втори сезон, 7 еп.
  • 22:30
    КОНЕТЕ
  • 23:00
    Риболовен филм
Пълна програма
  • 21:50
    " Кайю"
  • 22:10
    "Строителят Боб"
  • 22:30
    "Пингу"
  • 22:45
    "Анджелина балерина"
Пълна програма
  • 22:00
    НОВИНИ
  • 22:30
    "Денят на живо"/п/
  • 23:30
    "Патарински Live"/п/
Пълна програма
  • 21:45
    Топкласация
  • 22:45
    US Топ
  • 23:45
    CAUETivi
Пълна програма
  • 20:55
    "Телма и Луиз" - драма / криминален със Сюзън Сарандън, Джина Дейвис, Харви Кайтел, Майкъл Мадсън.
  • 23:00
    "В обувките на Сатаната 5.3" - сериал
  • 23:50
    "Хардуер" - фантастика /ужаси с Уилям Хуткинс, Джон Линч.
Пълна програма
  • 22:00
    MOTORSPORT NEWS CIRCUIT RALLY CHAMPIONSHIP
  • 22:30
    IRISH RALLYING
  • 23:00
    THE GREAT HISTORY OF THE 24 HOURS OF LE MANS
  • 23:30
    2017 GLOBAL RALLYCROSS CHAMPIONSHIP
Пълна програма
  • 22:00
    Фактор страх
  • 23:00
    Краш караоке
  • 23:30
    Краш караоке
Пълна програма
  • 22:00
    Isle Of MTV Malta 2017 Highlights
  • 23:00
    MTV World Stage
Пълна програма
  • 22:00
    Headbangers Ball!
  • 23:00
    Living For The Weekend!
Пълна програма
  • 21:50
    Галапагос, сезон 1, еп. 1
  • 22:45
    Шокиращи природни прояви, сезон 1, еп. 4
  • 23:35
    Топ 10 на най-смъртоносните животни, сезон 1, еп. 3
Пълна програма
  • 22:00
    Мегазаводи, еп. 74
  • 23:00
    Мегаколи, еп. 1
Пълна програма
  • 21:40
    Невероятният д-р Пол, еп. 1
  • 22:25
    Най-смъртоносните животни на планетата, еп. 3
  • 23:20
    Животински боен клуб, еп. 1
Пълна програма
  • 20:00
    Футбол: Уулвърхямптън Уондърърс - Рединг, мач от Чемпиъншип, повторение, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 22:15
    Футбол: Нотингам Форест - Бирмингам Сити, мач от Чемпиъншип, повторение
Пълна програма
  • 20:30
    "ДОстояние на РЕпубликата"
  • 22:15
    "Вечерният Ургант"
  • 23:05
    Филм
Пълна програма
  • 21:00
    "Фен Клуб" - музика по избор на зрителите
Пълна програма
  • 21:30
    "Поздрав от България" - избрана фолклорна програма
  • 22:30
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 22:40
    "Фолклорна китка" - избрани песни
  • 23:00
    "Музикална съкровищница" - фолклорна програма
Пълна програма
  • 22:00
    "Планета Live" - музикална програма
  • 23:00
    "Планета Хит" - хитове без край
Пълна програма
  • 21:15
    "Трансформърс" - фантастика / екшън филм, U, 2007
Пълна програма
  • 22:00
    Бойни вечери
  • 23:40
    Италия, Серия А: Милан - Интер
Пълна програма
  • 21:15
    "Хайде да танцуваме" - шоу
Пълна програма
  • 21:25
    Сериал: "Красив живот"
  • 23:00
    Вести
  • 23:30
    Вести-Москва
  • 23:50
    Вести
Пълна програма
  • 22:00
    Сега по света
  • 23:00
    "Германия през седмицата"
  • 23:30
    "Арт-навигатор"
Пълна програма
  • 21:15
    "Гледаш ли?! Голямото кино шоу на Кая" - шоу
  • 22:15
    "Гениално разминаване" - комедийно шоу
  • 23:20
    "Mord mit Ansage" - крими шоу
Пълна програма
  • 21:40
    "Час по България" с водещ Пламен Павлов /на живо/
  • 22:40
    Новини. Прогноза за времето. /повторение/
  • 23:00
    Дневниците на уфолога /повторение/
Пълна програма
  • 22:00
    Крикет: специално издание
Пълна програма
  • 21:15
    Barbie - Die Magie der Delfine
  • 22:25
    Tom und Jerry
  • 23:00
    Alf
  • 23:30
    Alf
Пълна програма
  • 22:00
    Новини
  • 22:40
    ПРЕМИЕРА: ЗАБРАВЕНИ ОТ БОГА - криминален сериал по истински случаи, Холандия
  • 23:30
    Холивудски знаменитости: Киану Рийвс- документална поредица
Пълна програма
  • 22:00
    90 дни до сватбата: Епизод 19
  • 23:00
    90 дни до сватбата: Епизод 20
Пълна програма
  • 22:00
    Рила
  • 22:30
    Балкан фолк - Избрани видеоклипове
  • 23:00
    Война на похабяването - с.3, еп.6
  • 23:30
    Бъди там - България в музика и картини
Пълна програма
  • 22:00
    Строителство извън мрежата: Ранчо в Биг Скай
  • 22:30
    Строителство извън мрежата: Ранчо в Биг Скай
  • 23:00
    Ловци на духове по света
Пълна програма
  • 22:00
    Строителство извън мрежата: Ранчо в Биг Скай
  • 22:30
    Строителство извън мрежата: Ранчо в Биг Скай
  • 23:00
    Ловци на духове по света
Пълна програма
  • 21:30
    Зеленият път, САЩ, криминален/драма/фентъзи, 1999
Пълна програма
  • 22:00
    "Състезанието на живота им" - 1 сезон, 2 еп., документална поредица
  • 22:30
    "Новото познание: Защо вярваме, че Земята е плоска?" - ток шоу за наука, мистика и конспиративни теории
  • 23:00
    "Възходът на Бекъм" - документален филм
Пълна програма
  • 21:40
    Среща в кухнята - кулинарно предаване, еп. 10
  • 22:10
    Пайове и пудинги с Пол Холивуд - кулинарно предаване, еп. 14
  • 23:05
    Супер храни с Джейми - кулинарно предаване, еп. 1
Пълна програма
  • 21:00
    Подгряване за уикенда!
Пълна програма
  • 22:00
    Българските Хип-Хоп Награди 2016 - Награди, 2016, Режисьор: Мария Бонева, В ролите: -
Пълна програма
  • 21:15
    "Пожарникарите от Чикаго" - сериал
  • 23:05
    "Лекарите от Чикаго" - сериал
Пълна програма
  • 21:00
    "Анестезия" - трилър/, драмаСАЩ; режисьор Тим Блейк Нелсън; участват: Дейвид Арън Бейкър, Скот Коен, Глен Клоуз, Дерик Баскин, Жаклин Баум, Ана Мари Келайз, Дж. Бернард Келоуей, Кети Чанг, Филип Етинджър и др.
  • 23:00
    "Къде беше ти?" - документална поредица
Пълна програма
  • 21:00
    Американски пай - игрален филм
  • 22:55
    Касъл - осми сезон, еп. 2
  • 23:50
    Живите мъртви - осми сезон, еп. 10
Пълна програма
  • 18:00
    Weekend Warm Up!
Пълна програма
  • 22:00
    TOP PHOTOSHOOTS
  • 22:25
    F-PEOPLE
  • 22:30
    TOP PHOTOSHOOTS
  • 22:55
    FASHION WEEK
Пълна програма
  • 18:00
    MTV's Party Hits!
Пълна програма
  • 22:00
    "Най-злите убийци в света" - 5 еп.
  • 22:50
    "Да замиташ след звездите" - 1 еп.
  • 23:40
    "Лов на неизрядни платци" - 18 и 19 еп.
Пълна програма
  • 22:00
    Новини
  • 22:05
    Свободна зона с Коритаров /п/
Пълна програма
  • 21:50
    Зов предков
  • 22:15
    Следопыт
  • 22:45
    Зимняя рыбалка в Приволжье
  • 22:55
    Особенности охоты на Руси
Пълна програма
  • 21:00
    "Легион" - екшън-фантастика с уч. на Пол Бетани, Денис Куейд, Чарлз Дътън, Тайрийз Гибсън, Кейт Уолш, Джон Тени и др.
  • 23:00
    "От местопрестъплението: Маями" - сериал, сезон 8, /п/
Пълна програма
  • 22:00
    Deadliest Catch: Vital Signs
  • 22:45
    Deadliest Catch: I Don't Wanna Die
  • 23:30
    I Almost Got Away With It: Got No Fingerprints
Пълна програма
  • 22:00
    Реза, принцът на подправките: Индия
  • 22:30
    Реза, принцът на подправките: Индия
  • 23:00
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета
  • 23:30
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета
Пълна програма
  • 21:50
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 22:15
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 22:40
    Костенурките Нинджа
  • 23:10
    Костенурките Нинджа
Пълна програма
  • 22:00
    Колоездене: Париж - Ница, шести етап
  • 23:00
    Колоездене: Тирено - Адриатико, трети етап
Пълна програма
  • 22:00
    "Назад към убийството I, 4 еп.", криминален, Великобритания, 2017; реж. Ханс Херботс, с Ричард Дормър, Джоди Балфор, Рийс Ричи, Киърън Бю, Питър Коу, [18+]
  • 23:00
    "Ад (2016)", екшън - крими - трилър, САЩ, 2016; реж. Рон Хауърд, с Том Ханкс, Фелисити Джоунс, Омар Си, Ирфан Хан, Сидсе Бабет Кнудсен, [12+]
Пълна програма
  • 22:00
    Trulli Tales
  • 22:30
    Tangled
  • 23:00
    Elena and the Secret of Avalor
Пълна програма
  • 21:50
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 22:15
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 22:40
    Костенурките Нинджа
  • 23:10
    Костенурките Нинджа
Пълна програма
  • 22:00
    Welcome To The Weekend!
Пълна програма
  • 22:00
    The 1980s: The Deadliest Decade: Friday The 13th
  • 22:55
    The Grim Sleeper: People Magazine Investigates
  • 23:50
    Murder In The Heartland: Fear Travels Fast
Пълна програма
  • 21:55
    The Truth About...: Women's Tennis
  • 22:20
    Up Close With: Caroline Wozniacki
  • 22:50
    Up Close With: Maria Sharapova
  • 23:16
    Special: Williams Sisters
Пълна програма
  • 21:45
    Familiar Waters
  • 22:05
    Familiar Waters
  • 22:30
    Shooting Gallery
  • 23:15
    The Gunfather
Пълна програма
  • 22:00
    Американски антиквари: Хотрод герой
  • 23:00
    Истината за "Алкатрас": Легенди за Скалата
Пълна програма
  • 22:00
    Мегаколи, еп. 1
  • 23:00
    Летищна сигурност: Колумбия, еп. 1
Пълна програма
  • 22:00
    "Комиците и приятели" - комедийно шоу
  • 22:30
    "Шоуто на Слави" - вечерно ток шоу
  • 23:30
    bTV Новините - късна емисия
Пълна програма
  • 21:55
    Престъпления без граници; сезон 2, епизод 10, драма, криминален, Франция, 2014
  • 23:00
    Ханибал; сезон 3, епизод 3, драма, трилър, САЩ, 2015
Пълна програма
  • 21:25
    Отмъщението; сезон 1, епизод 22, драма, мистерия, Турция, 2013
  • 22:40
    Любов в спешното отделение; сезон 1, епизод 1, комедия, романтичен, Турция, 2015
  • 23:40
    Медиум; сезон 3, епизод 10, криминален, драма, САЩ, 2006
Пълна програма
  • 22:00
    Луда любов
  • 23:00
    Съпруги убийци
Пълна програма
  • 21:05
    Време на падение
  • 22:55
    400 дни
Пълна програма
  • 22:00
    Новые итоги. Live
  • 23:00
    Т/с "Чкалов", 1 с
Пълна програма
  • 21:50
    "Арцах на кръстопътя на историята" - документален филм /1 част
  • 22:30
    "Новини" - информационна емисия на ТВ СКАТ
  • 22:50
    "Съкровищницата на България" - документален филм
  • 23:30
    "Новини" - информационна емисия на ТВ СКАТ
Пълна програма
  • 22:00
    Ridiculousness
  • 22:30
    Ridiculousness
  • 23:00
    South Park
  • 23:25
    South Park
Пълна програма
  • 21:35
    All Class (18+)
  • 22:22
    Enhanced Interrogation (18+)
  • 22:42
    Going Down? (18+)
  • 23:00
    Conscious Uncoupling Massage (18+)
Пълна програма
  • 22:00
    Тиха отрова игрален филм /САЩ, 2009г./, режисьор Фред Олен Рей, в ролите: Люк Пери, Криста Алън, Том Беринджър и др. (14)
  • 23:25
    Футбол: Олимпик /Марсилия/ - Атлетик /Билбао/ - среща от осминафиналите на турнира "Лига Европа"
Пълна програма
  • 22:00
    Новини
  • 22:05
    Прогноза за времето и агропрогноза
  • 22:10
    Борсова информация
  • 22:15
    Агротема
Пълна програма
  • 22:00
    EMENTA SB
  • 22:30
    EMENTA SB
  • 22:54
    Under The Above
  • 23:00
    ISA World Surfing Games France 2017
Пълна програма
  • 21:30
    Войната на асовете (Series 1): 1917-1918 (Episode 2)
  • 22:30
    Черни операции от далечното минало (Series 1): Ацтекски воини-орли (Episode 7)
  • 23:20
    Бойни кораби (Series 1): Две световни войни (Episode 1)
Пълна програма
  • 22:00
    "Петолиния" - музикален микс
  • 22:30
    "Животът на звездите" - биографии
  • 23:30
    "Серенада" - музикален микс
Пълна програма
  • 21:30
    Prokofiev by Valery Gergiev: Piano Concertos Nos 3, 4 & 5
Пълна програма
  • 21:00
    Волейбол: Мач от Суперлигата, повторение
  • 23:00
    Професионална борба: "Разбиване", 10-и епизод
Пълна програма
  • 21:45
    Футбол: Страсбург - Монако, мач от френската Лига 1, директно
  • 23:40
    Студио "Лига 1", директно
Пълна програма
  • 22:00
    Десетилетие на смъртта: 80-те: Петък 13-ти
  • 22:55
    Зловещият сънчо: Разследванията на списание "Пийпъл"
  • 23:50
    Убийство в Средния Запад: Страхът се разпространява бързо
Пълна програма
  • 22:00
    "Историята оживява", (п)
  • 22:30
    Документален филм
  • 23:00
    "Star box", предаване за българския и световния шоу бизнес, (п)
Пълна програма
  • 21:25
    "В търсене на Фелини", драма, САЩ, 2016; реж. Тарън Лекстън, с Ксения Соло, Мария Бело, Мери Лин Раджскъб, Бет Рийзграф, Барбара Буше, [15+]
  • 23:10
    "Ярки светлини: В главните роли Кари Фишър и Деби Рейнълдс", документален - биография, САЩ, 2016; реж. Алексис Блум, Фишър Стивънс, с Деби Рейнълдс, Кари Фишър, Тод Фишър, Грифин Дън, [12+]
Пълна програма
  • 22:00
    "Шоуто на Джон Оливър V, 3 еп.", комедийно токшоу, САЩ, 2018, [12+]
  • 22:30
    "Съвременно семейство IX, 6 еп.", комедия, САЩ, 2017; реж. Фред Савидж, с Ед О'Нийл, София Вергара, Джеси Тейлър Фъргюсън, Джули Боуън, Тай Бърел, [12+]
  • 23:00
    "Весело обслужване ІІ, 7 еп.", комедия, САЩ, 2018; реж. Илайза Хитман, с Бен Синклер, [18+]
  • 23:25
    "От другата страна I, 4 еп.", трилър - фантастика, САЩ, 2018; реж. Алик Сахаров, с Дж. К. Симънс, Оливия Уилямс, Хари Лойд, Назанин Бониади, Сара Серайоко, [15+]
Пълна програма
  • 22:00
    По стъпките на легионите (образователен филм за културно-исторически туризъм)
  • 22:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 23:00
    Никополис ад Иструм (образователен филм за културно-исторически туризъм)
  • 23:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
Пълна програма
  • 21:00
    Тенис: ATP 1000 Индиън Уелс 2018
  • 23:05
    Тенис: ATP 1000 Индиън Уелс 2018
Пълна програма
  • 22:00
    Баскетбол: Евролига
  • 23:50
    Студио "Баскетбол"
Пълна програма
  • 21:55
    Малки чародейки
  • 22:10
    Уоликазам
  • 22:40
    Дора и приятели
  • 23:10
    Рибки Гупи
Пълна програма
  • 22:00
    Близо до врага, сезон 1, еп. 6, Великобритания, военен, 2016
  • 23:00
    Обрат: Шпионите на Вашингтон, сезон 3, еп. 3, САЩ, военен, 2016
  • 23:45
    Обрат: Шпионите на Вашингтон, сезон 3, еп. 4, САЩ, военен, 2016
Пълна програма

Сериали

Utilisima 22:05
Антъни Бурдейн: Без задръжки - седми сезон, еп. 3
AXN 22:10
Забравена; сезон 1, епизод 9, криминален, драма, САЩ, 2017
Nova TV 22:30
"София - Ден и Нощ" (премиера) - риалити сериал
Viasat Nature 22:40
Животинска полиция "Финикс", сезон 1, еп. 10
EPIC Drama 22:45
Династията на Тюдорите, сезон 2, еп. 3, Канада,Ирландия,Великобритания,САЩ, политически, 2008

Всички предавания

Спорт

ТВ Европа 22:05
Свободна зона с Коритаров /п/
Diema Sport 23:00
"Новините от Мондиала", предаване за Световното първенство по футбол, 12-и епизод, директно
Eurosport 23:00
Световна купа за туристически автомобили WTCR: Състезание в Зандвоорт
Eurosport HD 23:00
Световна купа за туристически автомобили WTCR: Състезание в Зандвоорт
Nova Sport 23:00
Футбол: Ница - Страсбург, мач от френската Лига 1, повторение

Всички предавания

Филми

AXN 22:10
Забравена; сезон 1, епизод 9, криминален, драма, САЩ, 2017
HBO3 22:35
"Съвременно семейство IX, 21 еп.", комедия, САЩ, 2018; реж. Стивън Левитан, с Ед О'Нийл, София Вергара, Джеси Тейлър Фъргюсън, Джули Боуън, Тай Бърел, [12+]
Cinemax 22:40
"Съюзени", шпионски трилър, САЩ, 2016; реж. Робърт Земекис, с Брад Пит, Марион Котийар, Лизи Каплан, Джарeд Харис, Саймън МакБърни, [15+]
AXN White 22:45
Изкуството на измамата; сезон 1, епизод 4, драма, САЩ, 2015
HBO 22:50
"Маса 19", комедия, САЩ, 2017; реж. Джефри Блиц, с Анна Кендрик, Крейг Робинсън, Джун Скуиб, Лиса Кудроу, Стивън Мърчант, [12+]

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}