ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 22:00
    Колекцията тв филм /5 епизод/ (14)
  • 23:00
    По света и у нас Информационна емисия
  • 23:25
    Зелена светлина
  • 23:30
    Offlines & Шопен на струните на триото Джаз фестивал "Банско 2017"
Пълна програма
  • 22:00
    "Секретна квартира" - екшън, мистери, трилър (Южна Африка, Япония, САЩ, 2012), режисьор - Даниел Еспиноза, актьори - Дензъл Уошингтън, Райън Рейнолдс, Робърт Патрик,  Джоел Кинаман, Вера Фармига, Сам Шепърд и др.
Пълна програма
  • 22:00
    "Хелбой" - екшън-фантастика с уч. на Рон Пърлман, Джон Хърт, Селма Блеър, Рупърт Еванс, Карел Роден, Джефри Тамбор и др.
Пълна програма
  • 22:00
    Колоездене: Париж - Ница, шести етап
  • 23:00
    Колоездене: Тирено - Адриатико, трети етап
Пълна програма
  • 21:30
    Футбол: Бундеслига, Майнц - Шалке 04
  • 23:25
    Новини
  • 23:30
    Футбол: ФИФА футбол магазин
Пълна програма
  • 21:40
    Dew Tour 2015 - Top 25 Moments Intl Show
  • 22:35
    Immaf World Championships
  • 23:30
    Monster Knock Outs
  • 23:55
    Monster Knock Outs
Пълна програма
  • 22:00
    MOTORSPORT NEWS CIRCUIT RALLY CHAMPIONSHIP
  • 22:30
    IRISH RALLYING
  • 23:00
    THE GREAT HISTORY OF THE 24 HOURS OF LE MANS
  • 23:30
    2017 GLOBAL RALLYCROSS CHAMPIONSHIP
Пълна програма
  • 20:00
    Футбол: Уулвърхямптън Уондърърс - Рединг, мач от Чемпиъншип, повторение, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 22:15
    Футбол: Нотингам Форест - Бирмингам Сити, мач от Чемпиъншип, повторение
Пълна програма
  • 22:00
    Бойни вечери
  • 23:40
    Италия, Серия А: Милан - Интер
Пълна програма
  • 22:00
    Крикет: специално издание
Пълна програма

Сериали

AXN 22:10
Забравена; сезон 1, епизод 9, криминален, драма, САЩ, 2017
Nova TV 22:30
"София - Ден и Нощ" (премиера) - риалити сериал
Viasat Nature 22:40
Животинска полиция "Финикс", сезон 1, еп. 10
EPIC Drama 22:45
Династията на Тюдорите, сезон 2, еп. 3, Канада,Ирландия,Великобритания,САЩ, политически, 2008
AXN White 22:45
Изкуството на измамата; сезон 1, епизод 4, драма, САЩ, 2015

Всички предавания

Спорт

ТВ Европа 22:05
Свободна зона с Коритаров /п/
Diema Sport 23:00
"Новините от Мондиала", предаване за Световното първенство по футбол, 12-и епизод, директно
Eurosport 23:00
Световна купа за туристически автомобили WTCR: Състезание в Зандвоорт
Eurosport HD 23:00
Световна купа за туристически автомобили WTCR: Състезание в Зандвоорт
Nova Sport 23:00
Футбол: Ница - Страсбург, мач от френската Лига 1, повторение

Всички предавания

Филми

AXN 22:10
Забравена; сезон 1, епизод 9, криминален, драма, САЩ, 2017
HBO3 22:35
"Съвременно семейство IX, 21 еп.", комедия, САЩ, 2018; реж. Стивън Левитан, с Ед О'Нийл, София Вергара, Джеси Тейлър Фъргюсън, Джули Боуън, Тай Бърел, [12+]
Cinemax 22:40
"Съюзени", шпионски трилър, САЩ, 2016; реж. Робърт Земекис, с Брад Пит, Марион Котийар, Лизи Каплан, Джарeд Харис, Саймън МакБърни, [15+]
AXN White 22:45
Изкуството на измамата; сезон 1, епизод 4, драма, САЩ, 2015
HBO 22:50
"Маса 19", комедия, САЩ, 2017; реж. Джефри Блиц, с Анна Кендрик, Крейг Робинсън, Джун Скуиб, Лиса Кудроу, Стивън Мърчант, [12+]

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}